Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
93 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 14:42:44
2018-05-11 14:02:12
Maciej Czajka CAPRIS
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
92 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 14:42:58
2018-05-11 13:43:26
Zuzanna Kwasiżur KASIA
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
91 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 14:43:16
2018-05-11 13:42:09
Adam Hybiak POLUBNA
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
90 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 11:36:00
2018-05-11 10:10:44
Julia Siejak BABYSPICE VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 1x 6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 11:36:12
2018-05-11 10:09:47
Julia Siejak CALINKA
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 11:36:29
2018-05-11 10:08:19
Damian Krajewski UCCELLA Z
  • 1x 6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 11:36:44
2018-05-11 10:07:16
Damian Krajewski APOLO VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 1x 6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 10:57:11
2018-05-11 09:48:41
Barbara Wichniarek ZAMIRA
  • 1x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 08:16:03
2018-05-10 23:53:31
Magdalena Ludwiczak NAELLE Z
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
84 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 08:16:49
2018-05-10 23:51:55
Magdalena Ludwiczak ARINOS
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
83 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 08:17:13
2018-05-10 23:51:10
Hubert Ludwiczak VUINTANO Z
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
82 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 08:17:38
2018-05-10 23:50:19
Hubert Ludwiczak MISTER BEAN VAN'T HEIKE
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
81 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 08:18:00
2018-05-10 23:49:31
Hubert Ludwiczak CUPIDO Z
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 08:18:12
2018-05-10 23:48:58
Hubert Ludwiczak HAYADINA PP
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 08:18:32
2018-05-10 21:16:27
Marta Ignasiak PICO DEL TEIDE L
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
78 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 08:18:50
2018-05-10 20:54:37
Eryk Urbaniak NOREK
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 08:19:03
2018-05-10 19:21:18
Filip Kapała CARETINA BAJOU B
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 08:19:18
2018-05-10 19:15:29
Filip Kapała G
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
75 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 14:12:58
2018-05-10 13:36:03
Anna Danielewicz HINGIS
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 14:14:19
2018-05-10 13:05:34
Wojciech Dahlke MAGNUM VAN DEN BISSCHOP D'15
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 14:14:34
2018-05-10 13:05:09
Wojciech Dahlke HABAB - W
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 14:14:49
2018-05-10 13:04:43
Wojciech Dahlke JULIO ENKEL
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
71 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 14:15:06
2018-05-10 13:04:12
Agata Dahlke IELVE
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
70 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 14:15:17
2018-05-10 13:02:04
Krzysztof Mikołajczak RUZZOLA L
  • 2x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
69 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 14:15:28
2018-05-10 13:01:34
Krzysztof Mikołajczak WESTFALIA L
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
68 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 14:15:41
2018-05-10 13:01:13
Krzysztof Mikołajczak JOHNNIE WALKER L
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 14:15:55
2018-05-10 13:00:47
Oliwia Wierzbowska COHIBA L
  • 2x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
66 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 14:16:08
2018-05-10 13:00:08
Oliwia Wierzbowska ANGARA L
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
65 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 14:16:21
2018-05-10 12:59:43
Oliwia Wierzbowska CRICOVA L
  • 2x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 14:16:36
2018-05-10 12:40:18
Szymon Tęcza MARTI L
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
63 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 14:16:56
2018-05-10 12:39:55
Szymon Tęcza BUENO L
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 14:17:09
2018-05-10 12:39:19
Szymon Tęcza ZANZIBAR L
  • 1x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
61 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 14:17:21
2018-05-10 12:38:52
Szymon Tęcza KYOTO L
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
60 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 14:17:33
2018-05-10 12:38:21
Szymon Tęcza CORCOVADO L
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 14:17:44
2018-05-10 12:37:22
Szymon Tęcza MALECON L
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 14:17:56
2018-05-10 12:37:00
Szymon Tęcza VERONA L
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 11:13:44
2018-05-10 08:34:40
Arkadiusz Fimmel COBREY F
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
56 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 11:14:00
2018-05-10 08:32:42
Arkadiusz Fimmel TICOS L
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 11:14:15
2018-05-10 08:30:57
Arkadiusz Fimmel CALVADA F
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
54 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 11:14:27
2018-05-10 08:29:45
Arkadiusz Fimmel ELECTRIC LADY
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 11:14:40
2018-05-10 08:28:49
Arkadiusz Fimmel LA DAME BLANCHE L
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 11:14:55
2018-05-10 08:27:41
Arkadiusz Fimmel QUANTUM OF LOVE
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 11:15:09
2018-05-10 08:25:26
Lidia Winkler ARIAN
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 11:15:23
2018-05-10 08:23:51
Monika Majorczyk KOBI
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 11:15:36
2018-05-09 23:53:05
Izabella Guzińska ZANDRA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
48 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 11:15:50
2018-05-09 23:52:45
Izabella Guzińska SELAVI
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
47 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 11:16:25
2018-05-09 21:15:17
Agata Kamińska CZINGIS CHAN
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 11:16:37
2018-05-09 15:08:33
Dominika Gardas SCAPA FLOW 8
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 11:16:49
2018-05-09 15:07:34
Dominika Gardas DENZEL BLUE Z
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 11:17:00
2018-05-09 10:56:02
Inga Michalak CINDIRELLA
  • 2x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
43 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 11:17:20
2018-05-09 07:52:57
Julia Malicka CARGO
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 11:18:00
2018-05-09 07:27:40
Joanna Gosieniecka ZEMFIRA
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
41 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 11:18:48
2018-05-08 23:10:47
Marcin Jaremko LUNA
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 2x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 11:19:01
2018-05-08 23:09:06
Wiktoria Dukarska LAMPART
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 2x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 11:19:15
2018-05-08 23:08:09
Bartosz Czaprański VASCO
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 11:20:46
2018-05-08 23:00:15
Magdalena Dreger SELENA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 11:23:20
2018-05-08 22:34:11
Jolanta Kóska ROYAL
  • 1x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 11:23:35
2018-05-08 22:32:55
Iga Wesołowska CLEVER CLEMENTINE
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 11:23:48
2018-05-08 22:25:19
Iga Wesołowska CASSINI BOMB
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 11:24:06
2018-05-08 22:21:33
Joanna Słabowska SOLO
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 11:24:19
2018-05-08 22:04:38
Adrianna Michalska LAGUNA
  • 2x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 11:24:34
2018-05-08 20:09:31
Jagoda Kierznowska CAJERO
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 11:24:47
2018-05-08 19:28:43
Antonina Roemer CYCERON
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 11:25:00
2018-05-08 17:35:24
Olimpia Wołodkowicz ANTARES
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 11:25:12
2018-05-08 15:00:48
Inez Padowska FIKUS
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 11:25:24
2018-05-08 15:00:19
Marcin Łączny WIENA
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 11:25:37
2018-05-08 14:59:50
Marcin Łączny INTRYGA
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 11:25:50
2018-05-08 14:27:55
Dalia Lehmann ZATOKI
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 11:26:02
2018-05-08 14:20:33
Nadia Lehmann TIFI
  • 2x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 11:26:14
2018-05-08 14:19:47
Nadia Lehmann POKER
  • 1x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 11:26:28
2018-05-08 14:19:08
Dalia Lehmann LEXUS
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
22 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 13:50:48
2018-05-08 13:28:26
Wiktoria Cugier LACRIMA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 13:51:07
2018-05-08 08:49:46
Katarzyna Kosek GIRLFRIEND
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 13:51:24
2018-05-07 22:24:43
Jan Szymczak KOPE
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 13:52:17
2018-05-07 22:24:20
Jan Szymczak CZUMEN K
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 08:19:32
2018-05-07 22:06:22
Paulina Wachowiak ROMAN
  • 2x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 13:52:50
2018-05-07 21:26:59
Jagoda Ciebiada GREVIOUS
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 13:53:31
2018-05-07 11:49:01
Anastazja Frołow PICASSO
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 13:53:53
2018-05-07 11:48:23
Anastazja Frołow ALISZA
  • 2x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 13:54:10
2018-05-07 11:10:24
Dominika Zieniewicz CORONA 123
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 13:54:28
2018-05-07 10:35:04
Urszula Pogodzińska HIDALGO
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 13:54:46
2018-05-07 10:33:33
Urszula Pogodzińska TRENDY
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 08:19:43
2018-05-06 20:25:56
Zuzanna Grygier PASJONATA PAVAROTTI
  • 2x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 09:30:35
2018-05-06 20:24:26
Zuzanna Grygier ARMANI RJT
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 09:30:57
2018-05-06 20:13:07
Zuzanna Rybarczyk SISI
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 09:31:15
2018-05-06 16:42:03
Julia Janku BOLERO DUE
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 09:31:38
2018-05-02 14:01:50
Paula Kosiba BELLA LA LUNA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 09:31:49
2018-05-02 08:55:05
Robert Ratajczak LAYRO STW
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 09:32:02
2018-05-02 08:54:28
Robert Ratajczak JOLLY JUMPER B
  • 2x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
4 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 09:32:19
2018-05-01 21:15:20
Aleksandra Osuch LAMBI
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 09:32:30
2018-04-29 13:16:19
Mikołaj Kaczmarek MOJA GWIAZDA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 08:19:56
2018-04-28 00:32:10
Tomasz Pawlicki CASTAL B
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 09:32:57
2018-04-28 00:30:52
Karolina Kozakiewicz COLOMBO
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Abaimov Artem KJ Agro-Handel
2. Adamczak Agnieszka LKS Cwał Poznań
S
Z002896
3. Bajońska Julianna KJ CH Jaszkowo
4. Biela Berenika CH Jaszkowo
5. Borowska Amelia KJ Pony
6. Cepa Anna Stowarzyszenie Rodan Club
2003 (JM.)
O036422
7. Chłapowski Antoni KJ CH Jaszkowo
Z001119
8. Cholerzyńska Beata St. Rodan Club
9. Ciebiada Jagoda Korona Wałcz
2000 (J.)
Brak
10. Cugier Wiktoria KJ Stajnia z Kopytem Puszczykowo
2000 (J.)
O034926
11. Czajka Maciej Jeździecki Klub Sportowy Senny
S
O032763
12. Czaprański Bartosz KJ Agro-Handel Śrem
S
O006993
13. Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
14. Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek
S
O002846
15. Danielewicz Anna bpk
S
brak
16. Derc Karolina
17. Dreger Magdalena KJ Stajnia z Kopytem
2003 (JM.)
O039346
18. Drossel Milena JKS Rafi
19. Dukarska Wiktoria bpk
2004 (JM.)
brak
20. Ellman Patrycja
21. Ellmann Natalia
22. Epting Zofia JKS Gold Team Rogalinek
23. Fimmel Arkadiusz KJ Agro-Handel Śrem
S
O003278
24. Frołow Anastazja LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O039935
25. Gardas Dominika JKS FER Więckowice
2001 (J.)
O023600
26. Gosieniecka Joanna Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
2001 (J.)
O041600
27. Gramza Amelia Stowarzyszenie Rodan Club
28. Gramza Leszek Stowarzyszenie Rodan Club
S
Z002865
29. Grygier Zuzanna KJ Ranczo Kołata
2006 (JM.)
O041952
30. Grzesik Maria Stowarzyszenie Rodan Club
31. Guzińska Izabella KJ Liljówka Stęszewko
S
O020114
32. Hochschulz Sandra KJ Michałówka
S
Nr PZJ: O014110
33. Hybiak Adam St. KJ Stajnia Adamus
S
O037386
34. Ignasiak Marta KJ Agro-Handel Śrem
2002 (J.)
O037880
35. Jagsch Patrycja KJ CH-Jaszkowo
1997 (MJ.)
36. Jakubowska Julia Gold Team Rogalinek
1998 (MJ.)
37. Janku Julia KJ Ranczo Kołata
2000 (J.)
O029215
38. Jaremko Marcin bpk
2003 (JM.)
brak
39. Jazdończyk Anna
40. Jazdończyk Maja
41. Jęchorek Weronika OJK Michałówka
42. Jóźwiak Arkadiusz
43. Kabacińska Madison OJK Michałówka
44. Kaczmarek Mikołaj KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (JM.)
O033282
45. Kaczor Joanna KJ Konik Polski
46. Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
2004 (JM.)
O031235
47. Kapała Filip KJ Michałówka
S
O027683
48. Karwatka Magdalena KJ CH Jaszkowo
49. Kierznowska Jagoda KJ Kietlów
2007 (Mł.)
O045671
50. Kondratowicz Ireneusz LKS Cwał Poznań
S
51. Korpik Wiktoria KJ Gold Team Rogalinek
52. Kosek Katarzyna JKS FER Więckowice
S
O037720
53. Kosiba Paula JKS Fer Więckowice
2002 (J.)
O037719
54. Kóska Jolanta KJ Agro-Handel Śrem
2008 (Mł.)
O043296
55. Kozakiewicz Karolina Harmony Club Poznań
S
O035473
56. Krajewski Damian St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
1998 (MJ.)
O047626
57. Krych Amelia KJ CH Jaszkowo
58. Kubiak Zuzanna
59. Kucharska Zuzanna UKS Mieczewo
60. Kwasiżur Zuzanna St. KJ Stajnia Adamus
2005 (JM.)
brak
61. Lehmann Dalia Lehmannsporthorses
2001 (J.)
Brak
62. Lehmann Dalia Lehmann Sport Horses Sp.zo.o.
2001 (J.)
63. Lehmann Nadia Lehmannsporthorses
2009 (Mł.)
O048705
64. Ludwiczak Hubert Budzyński KS Kłos
S
O001944
65. Ludwiczak Magdalena KJ Sokół Damasławek
S
O012119
66. Łączny Marcin KJ Wiecanowo
S
O023027
67. Maćkowiak Marcin CH Jaszkowo
1999 (MJ.)
68. Majewska Antonina KJ CH Jaszkowo
69. Majorczyk Monika Stajnia Kaliński - LKJ Kiekrz
S
brak
70. Malicka Julia LKS Cwał Poznań
2003 (JM.)
O035381
71. Maniak Dominika Harmony Club
72. Maślana Alicja KJ Leśna Podkowa
73. Matoszko Klaudia KJ Agro-Handel
74. Meyer Zuzanna SKJ Gronówka
75. Michalak Inga bk
2005 (JM.)
brak
76. Michalska Adrianna KJ Michałówka
2001 (J.)
O035402
77. Michalska Marianna
78. Michalska Zuzanna
79. Mikołajczak Krzysztof KJ Agro-Handel Śrem
S
O000419
80. Mizgier Agata LKJ Abaria Iwno
S
Z003406
81. Modzelewska Justyna Stajnia Rusin
82. Niestrawska Ewa KJ Jeziorki-Osieczna
S
Z000818
83. Nowacka Natalia
84. Olech Natalia Harmony Club
85. Olszewska Krystyna KJ CH Jaszkowo
86. Ordanik Ignacy Stowarzyszenie Rodan Club
87. Osuch Aleksandra KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O032571
88. Padowska Inez KJ Wiecanowo
1998 (MJ.)
O021552
89. Pawlicki Tomasz Harmony Club Poznań
S
O001058
90. Piechowiak Daria KJ Gold Team Rogalinek
91. Pogodzińska Urszula LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O034949
92. Przybecki Michał KJ Michałówka
S
O027682
93. Ratajczak Robert JKS Fer Więckowice
S
O002297
94. Roemer Antonina KS Grand Horse Suchy Las
2003 (JM.)
O028081
95. Rogowski Przemysław Gold Team Rogalinek
S
brak
96. Rutkowska Katarzyna Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
S
R002289
97. Rybarczyk Zuzanna Stajnia Rusin
2003 (JM.)
brak
98. Rzepka Julia
99. Siejak Julia St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2000 (J.)
O038261
100. Skrzypczak Joanna KJ CH Jaszkowo
1997 (MJ.)
Z004273
101. Skrzypczak Klaudia Stajnia Nietążkowo
102. Słabowska Joanna KJ Wiecanowo
2001 (J.)
O033157
103. Słomka Joanna KJ Harmony Club
104. Stróżyńska Natalia KJ CH Jaszkowo
2000 (J.)
Z005621
105. Stróżyński Jakub KJ CH Jaszkowo
2003 (JM.)
106. Szymczak Jan WTK Hermanów
S
O006702
107. Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem
S
O003977
10093877
108. Urbaniak Eryk UKS Trójka
1997 (MJ.)
O027552
109. Wachowiak Paulina KJ Agro-Handel Śrem
2000 (J.)
O036990
110. Walicka Laura
111. Walkowiak Anna Bez Przynależności Klubowej
brak
112. Wesołowska Iga Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
1997 (MJ.)
O030575
113. Wichniarek Barbara KJ Michałówka
2004 (JM.)
brak
114. Wierzbowska Oliwia KJ Agro-Handel Śrem
S
O001556
10009090
115. Winkler Lidia Stajnia Kaliński - LKJ Kiekrz
S
brak
116. Wojciechowicz Katarzyna
117. Wołodkowicz Olimpia bpk
1999 (MJ.)
O013447
118. Woźniak Hubert Agro-Handel Śrem
119. Wujec Klaudia
120. Zieniewicz Dominika KJ Zagórów
2004 (JM.)
O037404
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

25

ALISZA KUC POL 2013 Klacz gniada/kuc: F: Szaman /
M: Ali Drabka /
O: W. Goc
B: H. Tabaczyński
K024411 616013610039513
2.

172

Amieke KWPN Holandia 2005 klacz kaszt. F: Triomphe de Muze
M: Nienke
O: Antoni Chłapowski
B:
K016183
3.

76

ANGARA L HAN GER 2013 Klacz kasztanowata F: Christian / Cartani
M: 616009610020414
O: Wiktor Szała
B:
K024678 DE431310568813
4.

184

Angela F:
M:
O:
B:
5.

40

ANTARES Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Ogier gniada F: Action-Breaker
M: Antiqua
O: .
B: Stadnina koni nad Wigrami
K023018 616009510252013
6.

192

Apis F:
M:
O:
B:
7.

164

APOLO VAN DE KATTEVENNEN Z Z BEL 2014 Ogier gniada F: Aktion Pur Z / Ars Vivendi
M: Etoile / Darco
O: Spronken BVBA
B: Spronken BVBA
K024664 056015Z55764214
8.

61

ARIAN SP POL 2012 Wałach siwa F: Czumen K / Ariados / Ariadus
M: Alfa /
O: Mateusz Kaliński
B: Mateusz Kaliński
brak
9.

119

Arielle US F:
M:
O:
B:
10.

154

ARINOS SP POL 2004 Wałach gniada F: /
M: /
O: /
B: /
/
11.

20

ARMANI RJT Kuc Conemara IRL 2014 Wałach gniada/kuc: F: Fear Beag Bui / Templebready Fear Bui
M: Tequila Rose / Island Lad
O: Małgorzata i Mariusz Grygier
B:
K025140 S33720041000172
12.

167

BABYSPICE VAN DE KATTEVENNEN Z Z BEL 2014 Klacz gniada F: Big Star JR K Z / Big Star
M: nn / nn
O: Spronken BVBA
B: Spronken BVBA
K024669 056015Z55765114
13.

95

Batumi L F:
M:
O:
B:
14.

17

BELLA LA LUNA SP POL 2011 Klacz gniada F: Grosso / Contendro I
M: Bella II / Orkisz
O: Paula Kosiba
B: SK Kaczenice
K019523 616009680023811
15.

18

BOLERO DUE KUC POL 2011 Ogier gniada/kuc:145 F: Bolero / Life And Liberty
M: Kimberley / nn
O: Julia Janku
B: Francesca Santoni
K021749 616013610182011
16.

169

Bond F:
M:
O:
B:
17.

73

BUENO L WESTF GER 2013 Wałach gniada F: Cassone / Cor De La Bryere
M: Cimara / Chacco - Blue
O: Jan Ludwiczak
B:
K022793 DE441411195313
18.

56

CAJERO KUC POL 2004 Wałach ciemnogniada/kuc:130 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Iwona Kierznowska
B: Iwona Kierznowska
K009557 616999611504104
19.

166

CALINKA SP POL 2001 Klacz ciemnogniada F: Oder / Espadron
M: Czata / Wallon
O: Rafał Krajewski
B: Henryk Barda
K006614 POL009590047201 102YS62
20.

190

Calvada F F:
M:
O:
B:
21.

5

Camparii F:
M:
O:
B:
22.

182

CAPRIS Hanowerska GER 2003 Klacz ciemnogniada F: Carbid
M: Surprise
O: Maciej Czajka
B: Roman Roszkiewicz
brak
23.

139

Carabinier S F:
M:
O:
B:
24.

105

Caranos-Star F:
M:
O:
B:
25.

52

CARGO HAN POL 2005 Wałach gniada F: Cashman / Contender
M: Glasnost / Gletscher
O: Edyta Borkowska-Malicka
B: Roman Roszkiewicz
K009544 DE431316567405
26.

147

CARINA BAJOU B SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Michael Angelo F / Bajou Du Rouet
M: Carmen / Calypso III
O: Michałówka sp. zoo
B: -
-
27.

89

Carlos F:
M:
O:
B:
28.

158

Carpaccio HOL. GER 2009 wałach gniady F: Carpaccio HLP
M: Sensea ZB1
O: Antoni Chłapowski
B:
29.

97

Caspar 238 F:
M:
O:
B:
30.

44

CASSINI BOMB MECKL GER 2008 Wałach gniada F: Cassgo / Cassini II
M: Ariella / Araconit
O: Iga Wesołowska
B: Mathias Martens
K014479 DE427270508908
31.

12

CASTAL B Węgierski Koń Sportowy HUN 2010 Wałach siwa/168 F: Agropoint Cassiloc /
M: Chantal /
O: Kamila Świercz-Kozakiewicz
B: Bagladi Tamas
brak HUN M MF 100290000
32.

173

Chacco - Red Westf. GER 2006 gelding kaszt./165 F: Chacco-Blue
M: Granita Grannus
O: Antoni CHłapowski
B:
K011898 DE 441411243806
33.

93

Chicholina F:
M:
O:
B:
34.

94

Chicolino F:
M:
O:
B:
K018833
35.

53

CINDIRELLA SP POL 2012 Klacz siwa/167 F: Casino L
M: Costa Rica L
O: Patrycja Trzaskawka
B: Bartosz Szymborski
Brak 616 009 61 02096 12
36.

10

Classic F:
M:
O:
B:
37.

45

CLEVER CLEMENTINE Wielkopolska POL 2012 Klacz gniada F: Kirkor
M: Cetyma
O: Zamelski Paweł
B: Zamelski Paweł
brak
38.

186

Clint Plesaure F:
M:
O:
B:
39.

67

COBREY F WEST POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Cobra
M: Caylustas
O: Marek Fimmel
B: Marek Fimmel
.
40.

77

COHIBA L SP POL 2014 Klacz gniada F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Chelsea L / Albaran
O: Jan Ludwiczak
B: Jan Ludwiczak
K025113 616009610020414
41.

11

COLOMBO WESTF GER 2009 Wałach gniada/166 F: Carambole / Cassini I
M: Apple / Sjapoo
O: Kamila Świercz-Kozakiewicz
B:
K016465 DE441413067809
42.

6

Columbia OLD GER 2010 klacz ciemnogniada F: Carambole
M: F- Abigail
O: Natalia Olech
B:
K016464 DE418181991110
43.

157

Concorde F:
M:
O:
B:
44.

123

Consilla F:
M:
O:
B:
45.

70

CORCOVADO L HAN GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Van Gogh / Numero Uno
M: Cara Mia / Carismo
O: Jan Ludwiczak
B:
K021793 DE431316875711
46.

24

CORONA 123 WESTF POL 2009 Klacz gniada F: Coronas / Cornet Obolensky
M: Raphaela / RTL
O: Sławomir Zieniewicz
B: Sławomir Zieniewicz
K022531 DE441410837009
47.

75

CRICOVA L Holst. GER 2013 Klacz kasztanowata F: Clarimo / Clearway
M: Ola Primavera / Lordanos
O: Jan Ludwiczak
B: Niemcy
K025023
48.

151

CUPIDO Z ZANG BEL 2011 Wałach gniada F: Cumano / Cassini I
M: Pretty Woman Du Hazoy / Diamant De Semilly
O: Jos Lansink Horse BVBA
B: Jos Lansink Horse BVBA
K022442 981100002653439
49.

41

CYCERON WLKP POL 2001 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Cyna / Ceres
O: Anna Roemer
B: Sylwester Kosiński
K009416 POL009681015601
50.

120

CYTRA SP POL 2004 Klacz gniada/164 F: Ludger
M: Czacza
O: Norbert Meyer
B: Sylwester Kosiński
12373
51.

57

CZINGIS CHAN WLKP POL 2007 Wałach gniada/kuc:149 F: Hufiec / Pick Wick
M: Czuła / Kurant
O: Sylwia Kamińska
B: Katarzyna Olejnik
K017841 POL007610239307 105GH68
52.

29

CZUMEN K SP POL 2003 Ogier siwa F: Ariados / Ariadus
M: Czunia / Ajax
O: GRH Żydowo
B: Andrzej Kramer
K012142 POL009611110403 104LR72
53.

54

DENZEL BLUE Z ZANG NED 2013 Wałach kasztanowata F: Denzel Van Het Meulenhof / Marius Claudius
M: Cantate Blue / Mr. Blue
O:
B: A. J. Bosman
K022983 056015Z55831613
54.

171

Dicaprio KWPN Holandia 2008 wałach kaszt. F: Carthino Z
M: Zicorda
O: Antoni Chłapowski
B:
K014402
55.

7

DIVA SP POL 2010 Klacz gniada F: Liberado
M: Dracena
O: Joanna Słomka
B: Dariusz Misiak
K017741 616009610106010
56.

102

Dom Perignon F:
M:
O:
B:
57.

168

Domino SWE 1994 gelding F: nn
M: nn
O: Antoni Chłapowski
B:
58.

170

Donau VDL KWPN Holandia 2008 ogier gniada F: Caretino
M: K-Joyce ZB
O: Antoni Chłapowski
B:
K012853
59.

132

Ecce Lampo F:
M:
O:
B:
60.

188

Elastiqua F:
M:
O:
B:
61.

64

ELECTRIC LADY HOL GER 2012 Klacz gniada F: Larimar / Lavall II
M: N-Kithara / Corrado I
O: Sławomir Kwiatkowski
B: Waldemar Kasperski
K024029 DE421000582812
62.

127

Fallanda F:
M:
O:
B:
63.

113

Figa F:
M:
O:
B:
64.

39

FIKUS WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Iphino / Greiton
M: Frotka / Hamlet Go
O: Elżbieta Padowska
B: SK Liski
K021141 616007600249610
65.

8

Flotylla F:
M:
O:
B:
66.

187

Foton F:
M:
O:
B:
67.

146

G BWP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Phin Phin / Chin Chin
M: Burgraf /
O: Michałówka Sp. z o. o.
B:
brak
68.

117

Galik F:
M:
O:
B:
69.

111

Gandalf F:
M:
O:
B:
70.

179

Garbonos kuc SWE 1994 gelding kaszt./129 F: NN
M: NN
O: Antoni Chłapowski
B:
K002593 04712
71.

145

Georgia F:
M:
O:
B:
72.

31

GIRLFRIEND SP POL 2009 Klacz siwa F: Neo / Luron
M: Golden Star / Cantanis
O: Katarzyna Kosek
B: KOPRAS Sp. z o. o.
K017844 616009610094909
73.

191

Gitania F:
M:
O:
B:
74.

118

Gold WLKP POL 2007 wałach gniada F: Landjonker S
M: Gawras
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Marian Dolata
K015687
75.

125

Grand F:
M:
O:
B:
76.

131

Grande Diva F:
M:
O:
B:
77.

27

GREVIOUS SP POL 2006 Wałach gniada F: Harnaś
M: Godiwa
O: Agnieszka Ciebiada
B: Olszewka Elżbieta
Brak
78.

112

Guarana F:
M:
O:
B:
79.

83

HABAB - W KWPN POL 2012 Wałach gniada F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Briolita / Padinus
O:
B:
K025001 528003201202741
80.

141

Hastor F:
M:
O:
B:
81.

150

HAYADINA PP KWPN NED 2012 Klacz ciemnogniada F: Emerald Van't Ruytershof / Diamant De Semilly
M: Udina / Gran Corrado
O: Stal Poppelaars
B: Stal Poppelaars
K022872 528003201205087
82.

103

Heros F:
M:
O:
B:
83.

162

Hester F: Seul
M: Heinolia Nirkan
O:
B:
84.

23

HIDALGO OLD. POL 2011 Wałach siwa/kuc:149 F: H-Ekwador /
M: Indira /
O: Monika Krzyżanowska-Szała
B:
K018689 DE433331703311
85.

85

HINGIS SP POL 2000 Ogier gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
86.

115

Hołek F:
M:
O:
B:
87.

129

Honey N F:
M:
O:
B:
88.

160

Hopkins SP POL 2011 ogier siwa F: Falbrus
M: Heraja
O: Agnieszka Adamczak
B:
K019464 616009640037811
89.

90

Huligan F:
M:
O:
B:
90.

81

IELVE KWPN POL 2013 Klacz kasztanowata F: Quidaro / Quidam de Revel
M: Eulve / Carambole / Cassini I
O: Antoni Dahlke
B: Antoni Dahlke
K024945 528003201308014
91.

37

INTRYGA WLKP POL 2009 Klacz kara F: Pigmalion / Arak
M: Hema / Burnus
O: Rajmund Łączny
B: Rajmund Łączny
K021142 007520086009
92.

91

Iskra F:
M:
O:
B:
93.

78

JOHNNIE WALKER L KWPN NED 2014 Wałach kara F: Kannan / Voltaire
M: Freedom Reuvekamps / Verdi
O: Jan Ludwiczak
B:
K025467 528003201407428
94.

15

JOLLY JUMPER B KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada/168 F: Starpower / Stakkato
M: Ustasia / Damiro
O: Robert Ratajczak
B: P. M. J. Bergmans
K025617 528003201402754
95.

82

JULIO ENKEL KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada F: Montender / Contender
M: Ulive / Karandasj
O: Antoni Dahlke
B: Antoni Dahlke
K024947 528003201400981
96.

114

Karmin F:
M:
O:
B:
97.

181

KASIA Mały Koń POL 2011 Klacz kasztanowata/mk: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Bartosz Kwasizur
B: Bartosz Kwasiżur
brak
98.

60

KOBI WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada/160 F: Honwed /
M: Kastra /
O: Hubert Kaliński
B:
brak
99.

30

KOPE Weg. Półkrew POL 2010 Wałach gniada F: Koppany / Burggraaf
M: Galans / Gressini
O: Szymczak Dariusz
B:
K019906 348199BK1006200
100.

183

Kosma F:
M:
O:
B:
101.

98

Kurosawa F:
M:
O:
B:
102.

71

KYOTO L KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada F: Star Power / Stakkato
M: Amoranta / Concorde
O: Jan Ludwiczak
B:
K025027 528003201402036
103.

63

LA DAME BLANCHE L HOL GER 2009 Klacz siwa F: Cassiano / Cassini I / Capitol I
M: A-Larika / Lagos / Ladykiller
O: Jan Ludwiczak
B: Henrike Feldhaus
K016630 DE421000301509 105AZ80
104.

32

LACRIMA SP POL 2005 Klacz siwa/164 F: Idol / Carbano
M: Lato / Lascadell
O: Rafał Cugier
B: Waldemar John
K020751 POL009610138605
105.

108

Lady TDE F:
M:
O:
B:
106.

42

LAGUNA SP POL 2007 Klacz siwa F: Cwał / Arion
M: Lucia / Jakobin
O: Sławomir Michalski
B: Leon Kizielewicz
K016879 POL009610046207
107.

14

LAMBI SP POL 2005 Wałach gniada F: Ever For Pleasure / Espri
M: Lussi / Bolero De Ravel
O: Dominika Bach
B:
K009778 POL009600040905 10756
108.

49

LAMPART MŁP POL 2002 Wałach kara F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
109.

175

Lapaccio HOLSZT GER 2004 F: Lavall I
M: Fortuna Marlo
O: Antoni Chłapowski
B:
110.

16

LAYRO STW BWP BEL 2011 Wałach siwa/168 F: Cassander Van Het Bremhof / Concreto
M: Athena / Ahorn Z
O: Robert Ratajczak
B: Iris Vanderschueren
K021391 056002W00298902
111.

156

Le Matino HOL GER 2010 wałach kasztan F: Cyrkon
M: Piorette
O: Antoni Chłapowski
B:
112.

176

Leipzig-Star F:
M:
O:
B:
113.

33

LEXUS KUC POL 2012 Wałach siwa/kuc: F: PL Nemo / Barako
M: L-Brenda / Jasmont
O: Joanna Lehmann
B: Joanna Lehmann
K020887 616013660027212
114.

9

Locarno 2013 F:
M:
O:
B:
115.

109

Luka F:
M:
O:
B:
116.

50

LUNA SP POL 2011 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
117.

193

Maciuś F:
M:
O:
B:
118.

88

Magnat F:
M:
O:
B:
119.

84

MAGNUM VAN DEN BISSCHOP D'15 BWP BEL 2012 Ogier kasztanowata F: Elvis Ter Putte / Diamant De Semilly
M: Aphrodite D'Arsouilles / Nabab De Reve
O: Antoni Dahlke
B:
K023127 056002W00302472
120.

69

MALECON L KWPN NED 2014 Wałach kara F: I'm Special De Muze / Emerald Van't Ruytershof
M: Zalonie P / Mermus R
O: Jan Ludwiczak
B:
K025116 528003201402181
121.

142

Marat F:
M:
O:
B:
122.

74

MARTI L KWPN NED 2014 Wałach gniada F: Verdi / Quidam De Revel
M: Pia Gratia / Gratianus
O: Jan Ludwiczak
B:
K025117 528003201403328
123.

4

Mi - Mi F:
M:
O:
B:
124.

152

MISTER BEAN VAN'T HEIKE BWP BEL 2012 Ogier gniada F: Cumano / Cassini I
M: Esmeralda Van't Heike / Nabab Dereve
O: Jos Lansink
B: Karel Boonen
K024548 056002W00303579
125.

13

MOJA GWIAZDA SP POL 2010 Klacz siwa/mk:157 F: Liberado /
M: Moja Perła /
O: Małgorzata i Mikołaj Kaczmarek
B: Zbigniew Zajdel
K020141 616009610217410
126.

104

Mon Amie kuc POL 1997 mare siwa F: nn
M: nn
O: Paweł Bolko
B:
K005918 07968
127.

3

Moneta F:
M:
O:
B:
128.

126

Montana Niemcy 2004 klacz gniada F:
M:
O: Antoni Chłapowski
B:
129.

96

Moulin Rouge HOLST. GER 2012 klacz kasztan F: For Fashion
M: Riana
O: Jan Ludwiczak
B:
KO21788
130.

178

Mustang F:
M:
O:
B:
131.

155

NAELLE Z Z BEL 2013 Klacz kasztanowata F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Ta Belle Van Sombeke / Chin Chin
O: Jos Lansink
B:
K024547 056015Z55817912
132.

148

NOREK WLKP POL 2009 Wałach siwa F: Junus / Rotmistrz
M: Natilla / Etos
O: Eryk Urbaniak
B: Szczęsny Dobrucki
K014846 616007610116309
133.

177

Oliwier Old GER 2010 wałach ciemnogniady F: Olimpic Fire
M: Super Susi
O: Antoni Chłapowski
B:
134.

21

PASJONATA PAVAROTTI Kuc Walijski POL 2011 Wałach siwa/kuc: F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
O: Małgorzata Grygier
B: Kołodziejek Elżbieta
K022154 616013610016511
135.

26

PICASSO KUC POL 2011 Wałach srokata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Anna Szewczuk
B:
K023116 616999520137011
136.

149

PICO DEL TEIDE L HOL GER 2011 Wałach siwa F: Cardino / Carthago
M: Rebekka / Calgary
O: Karol Ignasiak
B: Pries Karl-Heinrich
K019695 DE421000111511
137.

101

Pirat F:
M:
O:
B:
138.

34

POKER Kuc Walijski POL 1998 Ogier siwa/kuc: F: Folkert
M: Gemstone Philadelhia
O: Maciej Lehmann
B: Brak
K003686
139.

180

POLUBNA Małopolska POL 2012 Klacz gniada F: Lubań
M: Prima
O: Adam Hybiak
B: Stanisław Jopek
brak
140.

99

Porto R sp POL 2008 wałach kasztan F: Donzini
M: Parodie
O:
B:
K014551
141.

87

Power Full POL 2013 wałach gniada F: NN
M: NN
O: Agnieszka Przywara-Kapturek
B:
616 999 61 0121213
142.

107

Predator F:
M:
O:
B:
143.

159

Pretoria SP POL 2000 mare F: Qumball
M: Prosna
O: Bolesław Kuczerawy
B:
144.

62

QUANTUM OF LOVE HAN GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Quintenor / Quinar
M: Chico's Deern / Chico's Boy
O: Marek Fimmel
B:
K019123 DE431316878609
145.

185

Quizio F:
M:
O:
B:
146.

106

Rebus wlkp Polska 2009 wałach gniada F: Faust Z
M: Rita
O: Anita Maślana
B:
147.

28

ROMAN WLKP POL 2014 Wałach siwa/168 F: Ben - Hur /
M: Regina / Harwest
O: Paulina Wachowiak
B: Ryszard Karpowicz
K025377 616007610044114
148.

46

ROYAL KUC POL 1998 Wałach siwa/kuc: F: NN
M: NN
O: JAROSŁAW KÓSKA
B: NN
K009244
149.

124

Rubin F:
M:
O:
B:
150.

138

Rude Sunshine F:
M:
O:
B:
K018833
151.

121

Rush R F:
M:
O:
B:
152.

80

RUZZOLA L WLKP POL 2012 Klacz gniada F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Rogatywka / Landos
O: Jan Ludwiczak
B: SK Racot
K025119 616007610124312
153.

128

Santorini F:
M:
O:
B:
154.

55

SCAPA FLOW 8 HAN GER 2007 Klacz kasztanowata F: Silvio I / Sandro
M: Wolodja / Werther
O:
B:
K024680 DE431315125807
155.

2

Scott F:
M:
O:
B:
156.

58

SELAVI WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Segowia / Pigmalion
O: Izabella Guzińska
B: Marcin Gerke
K016669 POL007520039709
157.

47

SELENA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/168 cm F: Landjonker S / Landjonker
M: Saxon Way / Professional
O: Izabela Dreger
B: Jerzy Jakubczak
K014244 POL009580118005
158.

174

Semino 5 Old. GER 2006 gelding sk.gn./165 F: Stalypso
M: Celline Couleur - Rubin
O: Antoni Chłapowski
B:
K011897 DE 418180128406
159.

19

SISI NN POL 2011 Klacz srokata/kuc: F: Szaman
M: Sakwa
O: Michalina Sapała
B: ---
brak
160.

43

SOLO WLKP POL 2013 Wałach gniada F: Leonardo / Loxgraf GO
M: Samba / Lwówek
O: Maria Słabowska
B: Zbigniew Bigaj
K023015 616007610188513
161.

161

Stanislaw - Star F:
M:
O:
B:
162.

144

Stolpegardens Casall - Star Danish Thoroubreed DEN 2004 stallion gn./165 F: Carpaccio
M: Stolpegardens Lady L
O: Antoni Chłapowski
B:
K009331 10498
163.

92

The Doctor F:
M:
O:
B:
164.

66

TICOS L . DEU 2013 Wałach gniada F: Chaco blue
M: .
O: Jan Ludwiczak
B: .
.
165.

35

TIFI Kuc Walijski POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Granit
M: Three-B-Springlight
O: Maciej Lehmann
B: Brak
K023869
166.

143

Titanas Plius HANN 2005 F: Techas
M: Bachrama Charitonas
O:
B:
167.

100

Tosca L F:
M:
O:
B:
168.

22

TRENDY KUC POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc:147 F: My Precious / Silverfox Oisin
M: Traviata / Walor
O: Alicja Jakubowska
B: Wlzbieta Grabowska-Piasecka
K024426 616013661404411
169.

165

UCCELLA Z Hannoveraner GER 2012 Klacz gniada F: UCCELLO
M: ZYRANA
O: ANNA ZEMER
B: RAINER DUBBELS
-
170.

140

Urmel 104 F:
M:
O:
B:
171.

48

VASCO HAN GER 2011 Wałach kasztanowata F: Van Helsing / Valentino
M: Lucie / Le Primeur
O: Bartosz Czaprański
B:
K020881 DE431310523411
172.

68

VERONA L HOL GER 2009 Klacz gniada F: Quintero / Quantum
M: Ola Primavera / Lordanos
O: Jan Ludwiczak
B:
K013830 DE421000302509 104MC54
173.

130

Volontair 3 F:
M:
O:
B:
174.

153

VUINTANO Z KWPN NLD 2012 Wałach gniada F: Verdi
M: Cartania/Cartani
O: Jos Lansin
B: Einstein Michael
K024934
175.

122

Vulkana 6 F:
M:
O:
B:
176.

137

Wandal F:
M:
O:
B:
177.

135

Wanga F:
M:
O:
B:
178.

189

Wanja 441 F:
M:
O:
B:
179.

79

WESTFALIA L WESTF GER 2013 Klacz gniada F: Darjeeling / Diarado
M: Cracker Jane / Coronino
O: Jan Ludwiczak
B:
K022801 DE441410800213
180.

38

WIENA SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajon De Rouet / Baloubet De Rouet
M: Wenus / Witbooi
O: Marcin Łączny
B: Gospodarstwo Rolne WIENC-ROL Sp. z o. o.
K023170 009610176407
181.

136

WINNIE THE POOH KUC POL 2008 Wałach F: NN
M: NN
O: Klaudia Olejniczak
B: brak danych
brak
182.

163

ZAMIRA SP POL 2005 Klacz siwa/171 F: Kwazar /
M: Zorza /
O: Katarzyna Niedźwiecka
B: Katarzyna Niedźwiecka
brak
183.

59

ZANDRA HOL GER 2007 Klacz kasztanowata F: Catoki / Cambridge
M: Lassandra / Levantos II
O: Izabella Guzińska
B: Lueders ZG
K024595 DE421000281207
184.

72

ZANZIBAR L KWPN NED 2014 Ogier gniada F: Kannan / Voltaire
M: First Of April / Clinton
O: Jan Ludwiczak
B:
K025120 528003201407235
185.

36

ZATOKI Holsztyńska POL 2013 Klacz gniada F: Catoki
M: Ostara
O: Joanna Lehmann
B: Joanna Lehmann
Brak
186.

110

Zefira F:
M:
O:
B:
187.

51

ZEMFIRA Lietuvos Jojamieji POL 2005 Klacz gniada F: Babilonas HSRG39
M: Zentina HRG827
O: Jan Sołtysiak
B: Jan Sołtysiak
brak ooo108
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Abaimov Artem
KJ Agro-Handel
2018-05-12
21
2018-05-12
40
2018-05-13
14
Urmel 104 (140)
2018-05-12
7
2018-05-12
41
2018-05-13
Hastor (141)
2018-05-12
3
2018-05-12
21
2018-05-13
6
Adamczak Agnieszka
LKS Cwał Poznań
Hopkins (160)
2018-05-12
44
2018-05-12
24
Bajońska Julianna
KJ CH Jaszkowo
Angela (184)
2018-05-12
5
Quizio (185)
2018-05-12
19
Biela Berenika
CH Jaszkowo
Mustang (178)
2018-05-12
2018-05-12
Garbonos (179)
2018-05-12
7
Cepa Anna
Stowarzyszenie Rodan Club
2018-05-12
26
2018-05-12
2018-05-13
17
2018-05-13
Cholerzyńska Beata
St. Rodan Club
2018-05-12
4
2018-05-12
45
2018-05-13
33
2018-05-13
29
Ciebiada Jagoda
Korona Wałcz
2018-05-13
3
2018-05-13
1
Cugier Wiktoria
KJ Stajnia z Kopytem Puszczykowo
LACRIMA (32)
2018-05-12
15
2018-05-12
9
2018-05-13
27
2018-05-13
17
Czajka Maciej
Jeździecki Klub Sportowy Senny
CAPRIS (182)
2018-05-12
10
2018-05-12
19
Czaprański Bartosz
KJ Agro-Handel Śrem
VASCO (48)
2018-05-12
34
2018-05-12
14
2018-05-13
20
2018-05-13
6
Dahlke Agata
KJ Sokół Damasławek
IELVE (81)
2018-05-12
30
2018-05-12
37
Dahlke Wojciech
KJ Sokół Damasławek
2018-05-12
20
2018-05-12
2018-05-12
9
2018-05-12
5
2018-05-12
3
100
2018-05-12
1
250
Danielewicz Anna
bpk
HINGIS (85)
2018-05-12
13
2018-05-12
4
2018-05-12
11
Dreger Magdalena
KJ Stajnia z Kopytem
SELENA (47)
2018-05-12
46
2018-05-12
Drossel Milena
JKS Rafi
Magnat (88)
2018-05-12
13
2018-05-12
2018-05-13
9
2018-05-13
Carlos (89)
2018-05-12
18
2018-05-12
2018-05-13
5
2018-05-13
Dukarska Wiktoria
bpk
LAMPART (49)
2018-05-12
6
2018-05-12
3
2018-05-12
2018-05-13
4
2018-05-13
5
Ellman Patrycja
Mon Amie (104)
2018-05-12
1
2018-05-12
1
2018-05-13
1
2018-05-13
6
Ellmann Natalia
Heros (103)
2018-05-12
6
2018-05-12
2018-05-13
2018-05-13
Epting Zofia
JKS Gold Team Rogalinek
Figa (113)
2018-05-12
5
2018-05-12
Fimmel Arkadiusz
KJ Agro-Handel Śrem
2018-05-12
2
200
2018-05-13
1
250
2018-05-12
26
2018-05-12
15
2018-05-13
9
TICOS L (66)
2018-05-12
43
2018-05-13
23
2018-05-13
2018-05-12
16
2018-05-12
43
2018-05-13
16
Elastiqua (188)
2018-05-12
23
2018-05-12
2018-05-13
28
2018-05-13
Wanja 441 (189)
2018-05-12
2018-05-12
3
150
2018-05-13
16
Frołow Anastazja
LKS Cwał Poznań
ALISZA (25)
2018-05-12
14
2018-05-12
2018-05-13
7
2018-05-13
5
PICASSO (26)
2018-05-12
20
2018-05-12
13
2018-05-13
4
2018-05-13
Gramza Amelia
Stowarzyszenie Rodan Club
Pirat (101)
2018-05-12
6
2018-05-12
11
2018-05-13
2
2018-05-13
1
Gramza Leszek
Stowarzyszenie Rodan Club
2018-05-12
19
2018-05-12
27
2018-05-13
21
2018-05-13
9
2018-05-12
17
2018-05-12
28
2018-05-13
14
2018-05-13
18
2018-05-12
5
2018-05-12
7
2018-05-13
15
2018-05-13
24
2018-05-12
32
2018-05-12
18
2018-05-13
5
2018-05-13
8
2018-05-12
14
2018-05-12
1
2018-05-13
5
2018-05-13
5
Vulkana 6 (122)
2018-05-12
1
150
2018-05-12
1
200
Grygier Zuzanna
KJ Ranczo Kołata
2018-05-12
5
2018-05-12
12
2018-05-12
18
2018-05-12
4
Grzesik Maria
Stowarzyszenie Rodan Club
Tosca L (100)
2018-05-12
45
2018-05-12
2018-05-13
37
2018-05-13
Guzińska Izabella
KJ Liljówka Stęszewko
SELAVI (58)
2018-05-12
29
2018-05-12
20
2018-05-13
24
2018-05-13
26
ZANDRA (59)
2018-05-12
12
Hochschulz Sandra
KJ Michałówka
Fallanda (127)
2018-05-12
12
2018-05-12
5
Santorini (128)
2018-05-12
2018-05-12
31
Hybiak Adam
St. KJ Stajnia Adamus
POLUBNA (180)
2018-05-12
2018-05-12
2018-05-13
2018-05-13
2018-05-13
Ignasiak Marta
KJ Agro-Handel Śrem
2018-05-12
15
2018-05-12
Jagsch Patrycja
KJ CH-Jaszkowo
Montana (126)
2018-05-12
1
2018-05-12
27
2018-05-13
1
2018-05-13
Jakubowska Julia
Gold Team Rogalinek
Hołek (115)
2018-05-12
12
2018-05-12
17
Janku Julia
KJ Ranczo Kołata
2018-05-12
1
2018-05-12
29
2018-05-13
1
2018-05-13
33
Jaremko Marcin
bpk
LUNA (50)
2018-05-12
18
2018-05-12
6
2018-05-12
Jazdończyk Anna
Domino (168)
2018-05-12
8
2018-05-12
3
Jazdończyk Maja
Bond (169)
2018-05-12
Jęchorek Weronika
OJK Michałówka
Wanga (135)
2018-05-12
9
Jóźwiak Arkadiusz
Consilla (123)
2018-05-12
14
2018-05-12
5
Kabacińska Madison
OJK Michałówka
2018-05-12
11
2018-05-12
Kaczmarek Mikołaj
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-05-12
41
2018-05-12
39
2018-05-13
11
2018-05-13
28
Kaczor Joanna
KJ Konik Polski
2018-05-12
2018-05-12
Kapała Filip
KJ Michałówka
G (146)
2018-05-12
5
2018-05-12
10
2018-05-12
12
Karwatka Magdalena
KJ CH Jaszkowo
Moneta (3)
2018-05-12
2018-05-12
6
2018-05-13
2
2018-05-13
Maciuś (193)
2018-05-13
4
Kierznowska Jagoda
KJ Kietlów
CAJERO (56)
2018-05-12
3
2018-05-12
17
Kondratowicz Ireneusz
LKS Cwał Poznań
Foton (187)
2018-05-12
2018-05-12
32
Korpik Wiktoria
KJ Gold Team Rogalinek
Galik (117)
2018-05-12
21
2018-05-12
20
Kosek Katarzyna
JKS FER Więckowice
2018-05-12
17
2018-05-12
12
Kosiba Paula
JKS Fer Więckowice
2018-05-12
9
2018-05-12
22
Kóska Jolanta
KJ Agro-Handel Śrem
ROYAL (46)
2018-05-12
2
2018-05-12
7
Kozakiewicz Karolina
Harmony Club Poznań
COLOMBO (11)
2018-05-12
4
2018-05-12
4
Krajewski Damian
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2018-05-13
6
2018-05-13
13
UCCELLA Z (165)
2018-05-13
12
2018-05-13
34
Krych Amelia
KJ CH Jaszkowo
2018-05-12
1
2018-05-13
6
Kucharska Zuzanna
UKS Mieczewo
Vulkana 6 (122)
2018-05-13
6
2018-05-13
Kwasiżur Zuzanna
St. KJ Stajnia Adamus
KASIA (181)
2018-05-12
4
2018-05-12
3
2018-05-13
6
2018-05-13
1
Lehmann Dalia
Lehmannsporthorses
LEXUS (33)
2018-05-12
6
2018-05-12
18
ZATOKI (36)
2018-05-12
11
2018-05-12
38
Lehmann Dalia
Lehmann Sport Horses Sp.zo.o.
2018-05-12
2
100
Lehmann Nadia
Lehmannsporthorses
TIFI (35)
2018-05-12
3
2018-05-12
Ludwiczak Hubert
Budzyński KS Kłos
2018-05-12
31
2018-05-13
22
CUPIDO Z (151)
2018-05-12
13
2018-05-13
20
2018-05-12
34
2018-05-13
18
2018-05-12
36
2018-05-13
31
Ludwiczak Magdalena
KJ Sokół Damasławek
ARINOS (154)
2018-05-12
42
2018-05-12
NAELLE Z (155)
2018-05-12
33
2018-05-12
2018-05-13
29
Gitania (191)
2018-05-13
32
Łączny Marcin
KJ Wiecanowo
INTRYGA (37)
2018-05-13
30
2018-05-13
11
WIENA (38)
2018-05-13
7
2018-05-13
2
150
Maćkowiak Marcin
CH Jaszkowo
Le Matino (156)
2018-05-12
13
2018-05-13
15
Concorde (157)
2018-05-12
6
2018-05-13
14
Carpaccio (158)
2018-05-12
37
2018-05-13
16
Majorczyk Monika
Stajnia Kaliński - LKJ Kiekrz
KOBI (60)
2018-05-12
2
2018-05-12
1
Malicka Julia
LKS Cwał Poznań
CARGO (52)
2018-05-13
19
2018-05-13
13
Maniak Dominika
Harmony Club
Guarana (112)
2018-05-12
5
2018-05-12
5
Maślana Alicja
KJ Leśna Podkowa
Rebus (106)
2018-05-13
3
50
2018-05-13
19
Predator (107)
2018-05-13
4
2018-05-13
13
Lady TDE (108)
2018-05-13
3
2018-05-13
11
Matoszko Klaudia
KJ Agro-Handel
Zefira (110)
2018-05-12
11
2018-05-12
1
2018-05-13
1
2018-05-13
1
Gandalf (111)
2018-05-12
2
2018-05-12
35
2018-05-13
1
2018-05-13
22
Meyer Zuzanna
SKJ Gronówka
CYTRA (120)
2018-05-12
2
2018-05-12
10
2018-05-13
2
2018-05-13
23
Rush R (121)
2018-05-12
8
2018-05-13
8
2018-05-13
Michalak Inga
bk
2018-05-13
2018-05-13
2018-05-13
11
Michalska Marianna
2018-05-13
2
2018-05-13
Michalska Zuzanna
2018-05-13
2
2018-05-13
Mikołajczak Krzysztof
KJ Agro-Handel Śrem
2018-05-12
10
2018-05-12
7
2018-05-13
5
2018-05-13
8
2018-05-12
39
2018-05-12
30
2018-05-13
12
2018-05-13
31
2018-05-12
8
2018-05-12
2018-05-13
1
2018-05-13
6
Mizgier Agata
LKJ Abaria Iwno
2018-05-12
3
50
2018-05-12
10
Modzelewska Justyna
Stajnia Rusin
Pretoria (159)
2018-05-12
13
2018-05-12
16
2018-05-12
16
Niestrawska Ewa
KJ Jeziorki-Osieczna
Huligan (90)
2018-05-13
2018-05-13
Iskra (91)
2018-05-13
13
2018-05-13
13
Nowacka Natalia
Apis (192)
2018-05-13
1
2018-05-13
3
Olech Natalia
Harmony Club
2018-05-12
16
2018-05-12
7
Olszewska Krystyna
KJ CH Jaszkowo
2018-05-12
1
2018-05-12
Ordanik Ignacy
Stowarzyszenie Rodan Club
2018-05-12
8
2018-05-12
16
2018-05-13
10
2018-05-13
7
2018-05-12
23
2018-05-12
17
2018-05-13
3
100
2018-05-13
15
Osuch Aleksandra
KJ Podkowa Gruszczyn
LAMBI (14)
2018-05-13
5
2018-05-13
Padowska Inez
KJ Wiecanowo
FIKUS (39)
2018-05-13
20
2018-05-13
25
Pawlicki Tomasz
Harmony Club Poznań
2018-05-12
11
2018-05-12
38
Piechowiak Daria
KJ Gold Team Rogalinek
Karmin (114)
2018-05-12
4
2018-05-12
10
Pogodzińska Urszula
LKS Cwał Poznań
TRENDY (22)
2018-05-12
8
2018-05-12
15
2018-05-13
3
2018-05-13
7
HIDALGO (23)
2018-05-12
9
2018-05-12
14
2018-05-13
4
2018-05-13
Przybecki Michał
KJ Michałówka
Honey N (129)
2018-05-12
46
2018-05-12
2018-05-12
35
2018-05-12
42
2018-05-12
5
Ratajczak Robert
JKS Fer Więckowice
2018-05-12
1
2018-05-12
1
2018-05-13
6
2018-05-13
6
2018-05-12
33
2018-05-12
8
2018-05-13
12
2018-05-13
2
100
Roemer Antonina
KS Grand Horse Suchy Las
CYCERON (41)
2018-05-13
3
2018-05-13
2
Rogowski Przemysław
Gold Team Rogalinek
Gold (118)
2018-05-12
7
2018-05-12
2018-05-12
1
2018-05-12
Rutkowska Katarzyna
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
2018-05-12
14
2018-05-12
5
Rybarczyk Zuzanna
Stajnia Rusin
SISI (19)
2018-05-12
2
2018-05-12
12
Rzepka Julia
Luka (109)
2018-05-12
1
2018-05-12
2
Siejak Julia
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
CALINKA (166)
2018-05-13
21
2018-05-13
2018-05-13
1
2018-05-13
10
Skrzypczak Joanna
KJ CH Jaszkowo
2018-05-12
25
2018-05-13
Semino 5 (174)
2018-05-12
44
2018-05-13
4
Skrzypczak Klaudia
Stajnia Nietążkowo
Scott (2)
2018-05-12
8
2018-05-12
5
Słabowska Joanna
KJ Wiecanowo
SOLO (43)
2018-05-13
35
2018-05-13
Szymczak Jan
WTK Hermanów
2018-05-12
14
2018-05-12
11
2018-05-13
1
200
KOPE (30)
2018-05-12
28
2018-05-12
36
2018-05-13
7
2018-05-13
1
150
Tęcza Szymon
KJ Agro-Handel Śrem
2018-05-12
12
2018-05-12
6
2018-05-13
8
2018-05-13
4
2018-05-12
8
2018-05-12
10
2018-05-13
3
2018-05-13
3
2018-05-12
2
150
2018-05-13
10
2018-05-13
2
200
KYOTO L (71)
2018-05-12
24
2018-05-12
2018-05-13
27
2018-05-13
2018-05-12
8
2018-05-12
40
2018-05-13
30
2018-05-13
BUENO L (73)
2018-05-12
25
2018-05-12
2018-05-13
26
2018-05-13
17
MARTI L (74)
2018-05-12
11
2018-05-12
1
2018-05-13
1
2018-05-13
6
Urbaniak Eryk
UKS Trójka
NOREK (148)
2018-05-13
12
2018-05-13
18
Wachowiak Paulina
KJ Agro-Handel Śrem
ROMAN (28)
2018-05-12
Walicka Laura
Kosma (183)
2018-05-13
3
2018-05-13
5
Walkowiak Anna
Bez Przynależności Klubowej
Georgia (145)
2018-05-12
15
2018-05-12
5
Wesołowska Iga
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
2018-05-13
25
2018-05-13
32
2018-05-13
12
2018-05-13
9
Wichniarek Barbara
KJ Michałówka
ZAMIRA (163)
2018-05-13
4
2018-05-13
2018-05-13
Wierzbowska Oliwia
KJ Agro-Handel Śrem
2018-05-12
9
2018-05-12
2018-05-13
15
2018-05-13
36
2018-05-12
22
2018-05-12
2018-05-13
19
2018-05-12
1
2018-05-12
11
2018-05-13
9
2018-05-13
5
Winkler Lidia
Stajnia Kaliński - LKJ Kiekrz
ARIAN (61)
2018-05-12
19
2018-05-12
4
Wojciechowicz Katarzyna
Rubin (124)
2018-05-12
2018-05-12
9
Woźniak Hubert
Agro-Handel Śrem
Wandal (137)
2018-05-12
1
2018-05-12
8
Wujec Klaudia
2018-05-12
13
2018-05-12
1
Zieniewicz Dominika
KJ Zagórów
2018-05-13
2018-05-13

Number of Riders: 120

Number of Horses: 187

The sum of prizes: 2 550.00

Competition results developed by: C.H. Jaszkowo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-012004-1, Centrum Hipiki Jaszkowo, operator: Bożena Młotek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl