Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZO Dzieci i Młodzieży oraz ZR i ZT
Kielce, 26-28.05.2017r.

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
123 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 18:23:36
2017-05-23 18:23:22
Wiktoria Król P-QUATRO
  • 1x 5R/L/regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6R/P/regionalny - zwykły art. 238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 13:45:59
2017-05-23 13:45:46
John Gunvar Knutsen ZIP
  • 1x 4R/C/regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9R/C/regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12R/C/regionalny - dwufazowy art. 274.5.3
121 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 13:46:12
2017-05-23 13:42:09
John Gunvar Knutsen BE QUITE
  • 1x 4R/C/regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9R/C/regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12R/C/regionalny - dwufazowy art. 274.5.3
120 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 13:46:26
2017-05-23 13:36:13
John Gunvar Knutsen DARWIN VAN DE KAPEL
  • 1x 3R/N/regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4R/C/regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8R/N/regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9R/C/regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11R/N/regionalny - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12R/C/regionalny - dwufazowy art. 274.5.3
119 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 13:46:41
2017-05-23 13:31:44
John Gunvar Knutsen FERRARI
  • 1x 1R/L/regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2R/P/regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5R/L/regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6R/P/regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9R/L/regionalny - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/regionalny - dwufazowy art. 274.5.3
118 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 13:46:55
2017-05-23 13:30:03
John Gunvar Knutsen KARISSA R
  • 2x 1R/L/regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 5R/L/regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 9R/L/regionalny - zwykły - art. 238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 13:59:59
2017-05-22 13:59:38
Aleksandra Moćko COSTA
  • 2x T1/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 13:59:49
2017-05-22 13:49:34
Daria Podsiadło KLARA GB
  • 1x 3/70/na styl jeźdźca
  • 1x 4/80/na styl jeźdźca
  • 1x 15/70/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 16/80/dwufazowy art.274.5.3
115 ENTRY ACCEPTED 2017-05-21 07:32:40
2017-05-21 07:32:01
Julia Wójcik LEXUS
  • 2x T1/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2017-05-21 07:32:31
2017-05-21 07:29:03
Wiktoria Jannasz CLICQUOT
  • 1x 9/L/DK - na styl jeźdźca
  • 1x 10/P/DK - na styl jeźdźca
  • 1x 22/L/DK - dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2; 245.3
  • 1x 23/P/DK - dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2; 245.3
113 ENTRY ACCEPTED 2017-05-19 13:54:27
2017-05-19 13:53:57
Aleksandra Walczak HAPPY RYTM
  • 1x 9/L/DK - na styl jeźdźca
  • 1x 22/L/DK - dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2; 245.3
112 ENTRY ACCEPTED 2017-05-19 13:54:17
2017-05-19 13:52:53
Julia Szopa BEN HUR
  • 1x 6/100/na styl jeźdźca
  • 1x 18/100/dwufazowy art.274.5.3
111 ENTRY ACCEPTED 2017-05-19 13:54:36
2017-05-19 13:51:05
Róża Wągrodzka CHAGAL
  • 1x 6/100/na styl jeźdźca
  • 1x 18/100/dwufazowy art.274.5.3
110 ENTRY ACCEPTED 2017-05-19 13:54:46
2017-05-19 13:49:28
Róża Wągrodzka TORERO
  • 1x 7/110/na styl jeźdźca
  • 1x 19/110/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2; 245.3
109 ENTRY ACCEPTED 2017-05-18 17:37:13
2017-05-18 17:36:23
Anna Snoch DRACHMA
  • 1x 1R/L/regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2R/P/regionalny - zwykły art. 238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2017-05-17 21:32:37
2017-05-17 21:32:17
Natalia Gumuła BALOUCCA
  • 2x T1/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2017-05-16 15:39:12
2017-05-16 15:38:58
Pola Rynowiecka DORA
  • 1x 1/50/na styl jeźdźca
  • 1x 2/60/na styl jeźdźca
  • 1x 13/50/dokładności art.238.1.1
  • 1x 14/60/dokładności art.238.1.1
106 ENTRY ACCEPTED 2017-05-16 15:39:26
2017-05-16 15:37:04
Olaf Rynowiecki GARGAMEL GB
  • 1x 3/70/na styl jeźdźca
  • 1x 4/80/na styl jeźdźca
  • 1x 15/70/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 16/80/dwufazowy art.274.5.3
105 ENTRY ACCEPTED 2017-05-16 15:39:41
2017-05-16 15:34:43
Olaf Rynowiecki DOLMET MILKA
  • 1x 2/60/na styl jeźdźca
  • 1x 3/70/na styl jeźdźca
  • 1x 14/60/dokładności art.238.1.1
  • 1x 15/70/dwufazowy art.274.5.3
104 ENTRY ACCEPTED 2017-05-16 15:40:04
2017-05-16 15:31:46
Joanna Pomiankowska GIRL RV
  • 1x 3R/N/regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8R/N/regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11R/N/regionalny - dwufazowy art. 274.5.3
103 ENTRY ACCEPTED 2017-05-16 15:40:19
2017-05-16 15:29:06
Joanna Pomiankowska HOKEY POKEY
  • 2x T2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x T4/LL-90/towarzyski - o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem
  • 2x T6/LL-90/towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2017-05-16 15:40:41
2017-05-16 15:19:37
Paulina Rudzka CAMILLO SONG
  • 1x 10/P/DK - na styl jeźdźca
  • 1x 11/N/DK - na styl jeźdźca
  • 1x 23/P/DK - dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2; 245.3
  • 1x 24/N/DK - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 35/Dzieci I/Grand Prix Dzieci I 125 cm zwykły z rozgrywką art.238.2.2
101 ENTRY ACCEPTED 2017-05-15 21:40:36
2017-05-15 21:40:10
Szymon Weremczuk UNI HAPPY DU PAHIS
  • 1x T2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 1R/L/regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x T4/LL-90/towarzyski - o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem
  • 1x 5R/L/regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x T6/LL-90/towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 9R/L/regionalny - zwykły - art. 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2017-05-15 21:40:49
2017-05-15 21:32:42
Szymon Weremczuk BALOU DEJA VU
  • 2x 1R/L/regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 5R/L/regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 9R/L/regionalny - zwykły - art. 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2017-05-15 21:41:05
2017-05-15 21:30:26
Agata Miazga WIKI
  • 1x T1/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x T2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x T3/LL-80/towarzyski - o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem
  • 1x T4/LL-90/towarzyski - o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem
  • 1x T5/LL-80/towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x T6/LL-90/towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2017-05-15 21:41:20
2017-05-15 21:19:37
Jagoda Niewiadomska SARTOLIAL
  • 1x T2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 1R/L/regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x T4/LL-90/towarzyski - o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem
  • 1x 5R/L/regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x T6/LL-90/towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 9R/L/regionalny - zwykły - art. 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2017-05-15 21:21:16
2017-05-15 21:17:35
Kacper Niewiadomski MIDNIGHT MAGIC
  • 1x T2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 1R/L/regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x T4/LL-90/towarzyski - o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem
  • 1x 5R/L/regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x T5/LL-80/towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x T6/LL-90/towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2017-05-15 21:41:36
2017-05-15 21:14:23
Jagoda Niewiadomska CASTELLO BRANCO
  • 1x 4R/C/regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9R/C/regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12R/C/regionalny - dwufazowy art. 274.5.3
95 ENTRY ACCEPTED 2017-05-15 21:41:52
2017-05-15 21:11:30
Kacper Niewiadomski PREZYDENT II W
  • 1x 8/120/na styl jeźdźca
  • 1x 20/120/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2; 245.3
  • 1x 35/Dzieci I/Grand Prix Dzieci I 125 cm zwykły z rozgrywką art.238.2.2
94 ENTRY ACCEPTED 2017-05-15 08:03:06
2017-05-14 23:25:12
Aniela Kilian A'CONTENDRA AZ
  • 2x T1/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x T3/LL-80/towarzyski - o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem
  • 2x T5/LL-80/towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2017-05-14 21:48:57
2017-05-14 21:31:38
Karolina Zagdan BEN 64
  • 1x 1/50/na styl jeźdźca
  • 1x 2/60/na styl jeźdźca
92 ENTRY ACCEPTED 2017-05-14 21:48:34
2017-05-14 21:20:06
Magdalena Mękal CABEXAL LATENIGHT
  • 2x 1R/L/regionalny - zwykły art. 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2017-05-14 21:48:10
2017-05-14 21:19:26
Amelia Trelińska JORDAN
  • 1x 3/70/na styl jeźdźca
  • 1x 4/80/na styl jeźdźca
90 ENTRY ACCEPTED 2017-05-14 17:21:36
2017-05-14 14:57:09
Justyna Płatek HEAWY METAL
  • 1x 2R/P/regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3R/N/regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6R/P/regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8R/N/regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/regionalny - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11R/N/regionalny - dwufazowy art. 274.5.3
89 ENTRY ACCEPTED 2017-05-13 20:05:33
2017-05-12 22:08:51
Klaudia Zajkowska TESSA
  • 1x 1/50/na styl jeźdźca
  • 1x 2/60/na styl jeźdźca
  • 1x 14/60/dokładności art.238.1.1
  • 1x 15/70/dwufazowy art.274.5.3
  • 2x 26/50/60/70/Konkurs pocieszenia - dokładności art.238.1.1
88 ENTRY ACCEPTED 2017-05-13 20:06:00
2017-05-12 21:59:02
Nadia Sobiecka DONALD
  • 2x 4/80/na styl jeźdźca
  • 1x 16/80/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 17/90/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 18/100/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 31/C/Finał gr. C 95 cm zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
87 ENTRY ACCEPTED 2017-05-13 20:06:18
2017-05-12 21:56:32
Wiktoria Leszek-Karwańska MILAGROS ZAGORKA
  • 1x 6/100/na styl jeźdźca
  • 1x 18/100/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 19/110/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2; 245.3
  • 1x 32/D bis/Finał grupy D bis 105 cm zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
86 ENTRY ACCEPTED 2017-05-13 20:06:37
2017-05-12 21:50:04
Wiktoria Leszek-Karwańska BAD BOY
  • 1x 11/N/DK - na styl jeźdźca
  • 1x 12/C/DK - na styl jeźdźca
  • 1x 24/N/DK - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 25/C/DK - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 36/J i M/Finał Rundy Juniorskiej i Młodzieżowej 130cm/135 cm zwykły z rozgrywką art.238. 2.2
85 ENTRY ACCEPTED 2017-05-13 20:06:57
2017-05-12 21:48:06
Kostancja Przybylska BAJPAS-BAJAN
  • 2x T1/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x T3/LL-80/towarzyski - o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem
  • 1x T4/LL-90/towarzyski - o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem
  • 1x T5/LL-80/towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x T6/LL-90/towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2017-05-12 21:39:01
2017-05-12 21:10:19
Aleksandra Ślusarczyk ARAMIS
  • 1x T1/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x T2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x T4/LL-90/towarzyski - o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem
  • 1x 5R/L/regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x T6/LL-90/towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 9R/L/regionalny - zwykły - art. 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2017-05-12 21:39:18
2017-05-12 21:08:31
Marcin Misiek HATON
  • 1x 5R/L/regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6R/P/regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9R/L/regionalny - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/regionalny - dwufazowy art. 274.5.3
82 ENTRY ACCEPTED 2017-05-12 21:39:37
2017-05-12 21:07:16
Marcin Misiek CRATER
  • 1x 5R/L/regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6R/P/regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9R/L/regionalny - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/regionalny - dwufazowy art. 274.5.3
81 ENTRY ACCEPTED 2017-05-12 21:39:58
2017-05-12 21:05:22
Nadia Kuc SHAKIRA L
  • 2x 1R/L/regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5R/L/regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6R/P/regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9R/L/regionalny - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/regionalny - dwufazowy art. 274.5.3
80 ENTRY ACCEPTED 2017-05-12 21:40:16
2017-05-12 20:33:01
Paweł Antoszak OLAF BASTION
  • 1x 2R/P/regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3R/N/regionalny - zwykły art. 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2017-05-12 21:40:36
2017-05-12 19:24:22
Zuzanna Wróbel DZWONECZEK
  • 1x T1/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x T2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x T3/LL-80/towarzyski - o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem
  • 1x T4/LL-90/towarzyski - o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem
  • 1x T5/LL-80/towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x T6/LL-90/towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2017-05-12 21:40:53
2017-05-12 18:01:01
Milena Słaba HOBBIT
  • 1x 1R/L/regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2R/P/regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5R/L/regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6R/P/regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9R/L/regionalny - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/regionalny - dwufazowy art. 274.5.3
77 ENTRY ACCEPTED 2017-05-12 21:41:13
2017-05-12 15:08:03
Julia Smolich WATERKANT S ODIN
  • 1x 1/50/na styl jeźdźca
  • 1x 2/60/na styl jeźdźca
  • 1x 13/50/dokładności art.238.1.1
  • 1x 14/60/dokładności art.238.1.1
  • 1x 28/A-1/Finał gr. A-1 65cm zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
76 ENTRY ACCEPTED 2017-05-12 21:41:32
2017-05-12 14:20:17
Weronika Brodowska ACER
  • 1x T5/LL-80/towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x T6/LL-90/towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2017-05-12 10:55:28
2017-05-12 10:36:24
Wiktoria Król LEXUS
  • 1x 16/80/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 17/90/dwufazowy art.274.5.3
74 ENTRY ACCEPTED 2017-05-12 10:55:44
2017-05-12 10:03:17
Wiktoria Król L-BRENDA
  • 1x 16/80/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 17/90/dwufazowy art.274.5.3
73 ENTRY ACCEPTED 2017-05-12 10:56:12
2017-05-12 10:02:42
Mateusz Owczarz MARINELLO 003
  • 1x 15/70/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 16/80/dwufazowy art.274.5.3
72 ENTRY ACCEPTED 2017-05-12 10:56:47
2017-05-12 10:00:51
Mateusz Owczarz BEŁT
  • 1x 15/70/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 16/80/dwufazowy art.274.5.3
71 ENTRY ACCEPTED 2017-05-12 07:47:09
2017-05-12 07:35:00
Alicja Markiewicz DENIS
  • 1x 15/70/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 16/80/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 29/B/Finał gr. B 85cm zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
70 ENTRY ACCEPTED 2017-05-12 07:46:52
2017-05-11 22:27:48
Kinga Śliż CICHY
  • 1x 1R/L/regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2R/P/regionalny - zwykły art. 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 21:22:44
2017-05-11 20:10:55
Nikola Bielnik QUITE
  • 2x 9/L/DK - na styl jeźdźca
68 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 21:23:45
2017-05-11 20:09:36
Nikola Bielnik GEDEON
  • 1x T2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x T4/LL-90/towarzyski - o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem
67 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 21:25:24
2017-05-11 16:09:58
Agnieszka Karcz ZADUMA
  • 1x 2R/P/regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6R/P/regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8R/N/regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11R/N/regionalny - dwufazowy art. 274.5.3
66 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 21:25:42
2017-05-11 16:04:23
Agnieszka Karcz ZADYMKA
  • 1x 12/C/DK - na styl jeźdźca
  • 1x 25/C/DK - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 36/J i M/Finał Rundy Juniorskiej i Młodzieżowej 130cm/135 cm zwykły z rozgrywką art.238. 2.2
65 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 21:26:11
2017-05-11 16:00:02
Natalia Czarnak CZANDRA
  • 1x 4/80/na styl jeźdźca
  • 1x 5/90/na styl jeźdźca
  • 1x 16/80/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 17/90/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 30/A-2/Finał gr. A-2 85cm zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
64 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 21:26:32
2017-05-11 14:48:24
Beata Walas RYWAL
  • 1x 9/L/DK - na styl jeźdźca
  • 1x 22/L/DK - dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2; 245.3
63 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 21:27:04
2017-05-11 12:20:33
Klara Kozioł SCYTIA
  • 2x 23/P/DK - dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2; 245.3
  • 1x 33/Dzieci II/Finał Dzieci II 110 cm zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
62 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 21:27:25
2017-05-11 12:19:37
Klara Kozioł ROCKY
  • 1x 23/P/DK - dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2; 245.3
  • 1x 24/N/DK - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 35/Dzieci I/Grand Prix Dzieci I 125 cm zwykły z rozgrywką art.238.2.2
61 ENTRY ACCEPTED 2017-05-10 23:55:34
2017-05-10 20:32:50
Aleksandra Kułaga PALINERO
  • 1x 2/60/na styl jeźdźca
  • 1x 3/70/na styl jeźdźca
60 ENTRY ACCEPTED 2017-05-10 23:55:52
2017-05-10 20:31:40
Aleksandra Kułaga NIRWANA
  • 1x 5/90/na styl jeźdźca
  • 1x 6/100/na styl jeźdźca
  • 1x 18/100/dwufazowy art.274.5.3
59 ENTRY ACCEPTED 2017-05-10 23:56:15
2017-05-10 20:22:35
Eliza Zawadzka EGZORCYSTA
  • 2x 5/90/na styl jeźdźca
58 ENTRY ACCEPTED 2017-05-10 23:56:38
2017-05-10 20:21:49
Eliza Zawadzka BRAVE HEART 8
  • 2x 5/90/na styl jeźdźca
57 ENTRY ACCEPTED 2017-05-10 23:57:03
2017-05-10 18:54:42
Emilia Szojda STEFANIE
  • 2x 4/80/na styl jeźdźca
  • 2x 16/80/dwufazowy art.274.5.3
  • 2x 31/C/Finał gr. C 95 cm zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
56 ENTRY ACCEPTED 2017-05-10 23:57:23
2017-05-10 14:16:39
Sandra Puchacz ETER
  • 2x T1/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x T2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2017-05-10 23:57:43
2017-05-10 10:45:15
Anna Bałut GIORDINA
  • 2x 5R/L/regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 9R/L/regionalny - zwykły - art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2017-05-10 23:58:07
2017-05-10 10:45:07
Martyna Wosiek MAGNAT
  • 1x T2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 1R/L/regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x T4/LL-90/towarzyski - o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem
  • 1x 5R/L/regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x T6/LL-90/towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 9R/L/regionalny - zwykły - art. 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2017-05-10 23:58:36
2017-05-10 10:44:03
Zofia Banaszek SOFIA
  • 2x 6/100/na styl jeźdźca
  • 1x 18/100/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 19/110/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2; 245.3
  • 1x 31/C/Finał gr. C 95 cm zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
52 ENTRY ACCEPTED 2017-05-10 23:58:56
2017-05-10 10:41:02
Julia Bednarczyk TAMIZA
  • 1x 5/90/na styl jeźdźca
  • 1x 6/100/na styl jeźdźca
  • 1x 17/90/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 18/100/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 31/C/Finał gr. C 95 cm zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
51 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 22:35:25
2017-05-09 22:16:15
Julia Kapel CYKOR
  • 1x 3/70/na styl jeźdźca
  • 1x 4/80/na styl jeźdźca
50 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 22:35:52
2017-05-09 21:34:38
Marta Zadrożna TESCO
  • 2x T2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 1R/L/regionalny - zwykły art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 22:36:08
2017-05-09 21:34:03
Aurelia Von Mauberg PEPSI
  • 1x 5/90/na styl jeźdźca
  • 1x 6/100/na styl jeźdźca
48 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 22:36:47
2017-05-09 21:33:26
Aurelia Von Mauberg KOEKOEKSHOF MARISKA
  • 1x 4/80/na styl jeźdźca
  • 1x 5/90/na styl jeźdźca
47 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 22:39:52
2017-05-09 21:32:35
Julia Ratajczak ESPARTO
  • 1x T1/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x T2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 22:40:21
2017-05-09 21:31:54
Magdalena Piskorska NANDO SUPER
  • 1x 4/80/na styl jeźdźca
  • 1x 5/90/na styl jeźdźca
  • 1x 6/100/na styl jeźdźca
45 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 22:40:37
2017-05-09 21:30:55
Irena Pawłowska NINETTE L
  • 1x 3/70/na styl jeźdźca
  • 1x 4/80/na styl jeźdźca
44 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 22:40:59
2017-05-09 21:30:12
Weronika Olejnik LARISSA
  • 1x 6/100/na styl jeźdźca
  • 1x 7/110/na styl jeźdźca
43 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 22:41:19
2017-05-09 21:29:02
Natalia Goś PAMELA
  • 1x T1/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x T2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 22:41:37
2017-05-09 21:27:59
Julia Chojecka GREEN TEA
  • 2x T2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 1R/L/regionalny - zwykły art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 22:42:02
2017-05-09 21:17:31
Matylda Badura BETINA (STOUGJESHOEVE BENITA)
  • 1x 1/50/na styl jeźdźca
  • 1x 2/60/na styl jeźdźca
  • 1x 13/50/dokładności art.238.1.1
  • 1x 14/60/dokładności art.238.1.1
  • 1x 26/50/60/70/Konkurs pocieszenia - dokładności art.238.1.1
  • 1x 28/A-1/Finał gr. A-1 65cm zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
40 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 22:42:18
2017-05-09 18:26:00
Otylia Barczyk FLAWIA GOLD
  • 2x 2/60/na styl jeźdźca
  • 1x 14/60/dokładności art.238.1.1
  • 1x 15/70/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 26/50/60/70/Konkurs pocieszenia - dokładności art.238.1.1
39 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 22:39:17
2017-05-09 18:14:56
Alicja Domagała SZAROTKA
  • 2x T1/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x T3/LL-80/towarzyski - o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem
  • 2x T5/LL-80/towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 22:38:57
2017-05-09 17:38:47
Natalia Nowek TITO TRIVENTO
  • 2x T2/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 22:38:41
2017-05-09 17:03:51
Maria Żądło ASTERIX
  • 2x 9/L/DK - na styl jeźdźca
36 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 22:34:46
2017-05-09 16:55:52
Aleksandra Pietryszyn JOLY'S HOUSTON
  • 1x 3/70/na styl jeźdźca
  • 1x 4/80/na styl jeźdźca
35 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 22:34:26
2017-05-09 16:55:23
Aleksandra Pietryszyn AMANITA
  • 1x 1R/L/regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2R/P/regionalny - zwykły art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 10:59:18
2017-05-09 06:45:30
Małgorzata Sajda UCCELLA
  • 1x 1R/L/regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2R/P/regionalny - zwykły art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 10:58:50
2017-05-09 06:45:00
Magdalena Drezno CLEMENS WS
  • 1x 1R/L/regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2R/P/regionalny - zwykły art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 10:58:28
2017-05-09 06:44:34
Magdalena Drezno CHELLO A
  • 1x 1R/L/regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2R/P/regionalny - zwykły art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2017-05-09 10:58:01
2017-05-08 21:27:02
Emilia Pękal AMANDA
  • 1x 4/80/na styl jeźdźca
  • 1x 5/90/na styl jeźdźca
30 ENTRY ACCEPTED 2017-05-15 08:02:47
2017-05-06 02:31:53
Kinga Kozber FRANKENHOEH'S MYLORD
  • 1x 2/60/na styl jeźdźca
  • 1x 3/70/na styl jeźdźca
  • 1x 15/70/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 28/A-1/Finał gr. A-1 65cm zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
29 ENTRY ACCEPTED 2017-05-05 11:21:45
2017-05-05 08:59:20
Martyna Ufnal RAMIRO
  • 1x 2/60/na styl jeźdźca
  • 1x 3/70/na styl jeźdźca
  • 1x 14/60/dokładności art.238.1.1
  • 1x 15/70/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 28/A-1/Finał gr. A-1 65cm zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
28 ENTRY ACCEPTED 2017-05-05 11:21:29
2017-05-05 08:58:09
Martyna Ufnal MACBETH
  • 1x 3/70/na styl jeźdźca
  • 1x 4/80/na styl jeźdźca
  • 1x 15/70/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 16/80/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 30/A-2/Finał gr. A-2 85cm zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
27 ENTRY ACCEPTED 2017-05-04 18:38:22
2017-05-04 18:03:41
Aurelia Von Mauberg COEDNEWYDD PEPSI
  • 1x 5/90/na styl jeźdźca
  • 1x 6/100/na styl jeźdźca
  • 2x 18/100/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 32/D bis/Finał grupy D bis 105 cm zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
26 ENTRY CANCELED 2017-05-09 22:37:37
2017-05-04 18:00:06
Aurelia Von Mauberg KOEKOEKSHOF MARISKA
  • 1x 4/80/na styl jeźdźca
  • 1x 5/90/na styl jeźdźca
  • 2x 17/90/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 31/C/Finał gr. C 95 cm zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
25 ENTRY ACCEPTED 2017-05-04 18:37:35
2017-05-02 01:50:20
Angelika Michalik CICHA TOŃ 1
  • 2x T1/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x T3/LL-80/towarzyski - o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem
  • 2x T5/LL-80/towarzyski - zwykły - art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2017-05-04 18:37:11
2017-05-02 01:48:14
Angelika Michalik KASZTAN
  • 2x 1/50/na styl jeźdźca
  • 2x 13/50/dokładności art.238.1.1
  • 1x 28/A-1/Finał gr. A-1 65cm zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
23 ENTRY ACCEPTED 2017-04-29 22:23:27
2017-04-29 19:33:25
Oliwia Lentowicz MALINA
  • 1x 1/50/na styl jeźdźca
  • 1x 2/60/na styl jeźdźca
22 ENTRY ACCEPTED 2017-04-29 22:23:11
2017-04-29 19:25:31
Magdalena Wojda RINGO
  • 1x 1/50/na styl jeźdźca
  • 1x 2/60/na styl jeźdźca
21 ENTRY ACCEPTED 2017-04-29 22:22:54
2017-04-28 23:40:36
Marcelina Lech BROWNIE (EX ODRINA)
  • 1x 1R/L/regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2R/P/regionalny - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 22/L/DK - dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2; 245.3
  • 1x 23/P/DK - dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2; 245.3
  • 1x 33/Dzieci II/Finał Dzieci II 110 cm zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
20 ENTRY ACCEPTED 2017-04-29 22:22:36
2017-04-28 23:09:50
Oliwia Płatek TIK TAK
  • 1x 9/L/DK - na styl jeźdźca
  • 1x 10/P/DK - na styl jeźdźca
  • 1x 23/P/DK - dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2; 245.3
  • 1x 24/N/DK - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 35/Dzieci I/Grand Prix Dzieci I 125 cm zwykły z rozgrywką art.238.2.2
19 ENTRY ACCEPTED 2017-04-29 22:22:17
2017-04-28 23:08:11
Oliwia Płatek MAKUBA 21
  • 1x 6/100/na styl jeźdźca
  • 1x 7/110/na styl jeźdźca
  • 1x 18/100/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 19/110/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2; 245.3
  • 1x 34/D/E/Grand Prix D/E 120cm dwunawrotowy art.261.5.3, 273.2.1; 3.3.2
18 ENTRY CANCELED 2017-05-04 22:39:26
2017-04-28 21:16:19
Monika Marczyk MONTE CHRISTO
17 ENTRY CANCELED 2017-04-28 10:26:58
2017-04-27 21:53:02
Zuzanna Prymek KWD RAUDHETTA WE
16 ENTRY CANCELED 2017-05-11 20:59:41
2017-04-27 21:44:27
Zuzanna Prymek TREVOR H
15 ENTRY CANCELED 2017-05-11 21:00:18
2017-04-27 21:43:11
Zuzanna Prymek ARAGANO
14 ENTRY CANCELED 2017-05-01 11:08:14
2017-04-25 09:27:01
Anna Dziuba BROWNBOY TH RJT
13 ENTRY ACCEPTED 2017-04-28 21:36:11
2017-04-21 18:25:09
Wiktoria Okupny LOGOS
  • 1x 6/100/na styl jeźdźca
  • 1x 7/110/na styl jeźdźca
  • 1x 19/110/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2; 245.3
  • 1x 20/120/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2; 245.3
  • 1x 34/D/E/Grand Prix D/E 120cm dwunawrotowy art.261.5.3, 273.2.1; 3.3.2
12 ENTRY ACCEPTED 2017-04-21 20:54:45
2017-04-21 13:18:55
Anna Małkowska CASSIO
  • 1x 11/N/DK - na styl jeźdźca
  • 1x 12/C/DK - na styl jeźdźca
11 ENTRY ACCEPTED 2017-04-20 19:43:33
2017-04-20 19:28:34
Martyna Ostapczuk SILVER V
  • 1x 6/100/na styl jeźdźca
  • 1x 7/110/na styl jeźdźca
10 ENTRY ACCEPTED 2017-04-18 22:35:34
2017-04-18 15:59:23
Laura Tralewicz Pielak BALLYHANE FRADDY
  • 1x 5/90/na styl jeźdźca
  • 1x 6/100/na styl jeźdźca
  • 1x 17/90/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 18/100/dwufazowy art.274.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2017-04-18 22:36:02
2017-04-18 15:58:40
Laura Tralewicz Pielak APASJONATA AUREUS
  • 1x 4/80/na styl jeźdźca
  • 1x 5/90/na styl jeźdźca
  • 1x 16/80/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 17/90/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 32/D bis/Finał grupy D bis 105 cm zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
8 ENTRY ACCEPTED 2017-04-18 22:36:27
2017-04-18 15:57:41
Nina Oleszkiewicz ISLAND
  • 1x 4/80/na styl jeźdźca
  • 1x 5/90/na styl jeźdźca
  • 1x 16/80/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 17/90/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 31/C/Finał gr. C 95 cm zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
7 ENTRY ACCEPTED 2017-04-18 22:36:50
2017-04-18 15:56:56
Lena Oleszkiewicz SUGAR BOY
  • 1x 2/60/na styl jeźdźca
  • 1x 3/70/na styl jeźdźca
  • 1x 14/60/dokładności art.238.1.1
  • 1x 15/70/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 26/50/60/70/Konkurs pocieszenia - dokładności art.238.1.1
6 ENTRY ACCEPTED 2017-04-18 22:37:18
2017-04-18 15:55:49
Iga Bors SHADOW
  • 2x 6/100/na styl jeźdźca
  • 1x 18/100/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 19/110/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2; 245.3
  • 1x 32/D bis/Finał grupy D bis 105 cm zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
5 ENTRY ACCEPTED 2017-04-18 22:37:50
2017-04-18 15:54:51
Franciszek Jurzak LA CUMPARSITA
  • 1x 7/110/na styl jeźdźca
  • 1x 8/120/na styl jeźdźca
  • 1x 19/110/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2; 245.3
  • 1x 20/120/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2; 245.3
  • 1x 34/D/E/Grand Prix D/E 120cm dwunawrotowy art.261.5.3, 273.2.1; 3.3.2
4 ENTRY ACCEPTED 2017-04-18 22:38:23
2017-04-18 15:53:23
Franciszek Jurzak PANONIA
  • 1x 5/90/na styl jeźdźca
  • 1x 6/100/na styl jeźdźca
  • 1x 17/90/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 18/100/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 32/D bis/Finał grupy D bis 105 cm zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
3 ENTRY ACCEPTED 2017-04-18 22:38:55
2017-04-18 15:52:30
Franciszek Jurzak CHARLIE'S BOOMERANG
  • 1x 5/90/na styl jeźdźca
  • 1x 6/100/na styl jeźdźca
  • 1x 17/90/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 18/100/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 32/D bis/Finał grupy D bis 105 cm zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
2 ENTRY ACCEPTED 2017-04-18 22:39:26
2017-04-16 13:23:37
Sophia Motyl NIHET
  • 1x 5/90/na styl jeźdźca
  • 1x 6/100/na styl jeźdźca
1 ENTRY ACCEPTED 2017-04-14 17:25:01
2017-04-14 09:14:51
Matylda Szrajer WOLLINGS LION KING
  • 1x 1/50/na styl jeźdźca
  • 1x 2/60/na styl jeźdźca
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Antoszak Paweł Szwadron Niepołomice
S
LZRWZJ/1039/16
2. Appel Łukasz Dom Koni Lazar
S
O001440
3. Badura Matylda KJ Profit Orzesze
2006 (Mł.)
3055/17 B
4. Bałut Anna KJK Szary Michałowice
S
O027191
5. Banaszek Zofia WKJ Lublin
2002 (JM.)
O026467
6. Barczyk Otylia KJ Profit Orzesze
2005 (JM.)
O039682
7. Bednarczyk Julia WKJ Lublin
2004 (JM.)
O029070
8. Bielnik Nikola KS Stangret Kielce
2002 (JM.)
O035629
9. Bors Iga SKJ Ponylandia Wojciechowice
2005 (JM.)
O035834
10. Brodowska Weronika Stajnia Carino
2002 (JM.)
Brak
11. Chojecka Julia KJ Wiktorowo
2003 (JM.)
O038011
12. Czarnak Natalia KJ Dworek
2006 (Mł.)
O037685
13. Domagała Alicja KJ Profit Orzesze
1999 (J.)
O021975
14. Drezno Magdalena Kielecki Klub Jeździecki
S
O019325
15. Drezno Rafał KKJ Kielce
O0126997
16. Goś Natalia KJ Wiktorowo
2002 (JM.)
O040071
17. Gumuła Natalia KS Stangret
2001 (J.)
brak
18. Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
2005 (JM.)
O038818
19. Jurzak Franciszek SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (JM.)
O028335
20. Kapel Julia KJ Aldragho Piaseczno
2006 (Mł.)
O041463
21. Karcz Agnieszka KJ Janów Podlaski
1999 (J.)
O019434
22. Kilian Aniela WLKS Krakus
2003 (JM.)
O042158
23. Knutsen John Gunvar KJ Królmet
S
none
24. Kozber Kinga bpk
2008 (Mł.)
O045030
25. Król Wiktoria UKS PRIMO
2001 (J.)
O025141
26. Król Wiktoria UKS PRIMO
2001 (J.)
O025141
27. Kułaga Aleksandra KJ Profit Orzesze
2005 (JM.)
O037080
28. Lech Marcelina SKS KJK SZARY MICHAŁOWICE
2003 (JM.)
O036264
29. Lentowicz Oliwia JKS EQUI VERSO Jastrzębie Zdrój
2007 (Mł.)
O044712
30. Markiewicz Alicja UKS Primo Warszawa
2005 (JM.)
O031292
31. Mękal Magdalena LKJ Klikowa
2000 (J.)
O028754
32. Miazga Agata WKJ Lublin
2004 (JM.)
O041392
33. Michalik Angelika PROFIT Orzesze
2006 (Mł.)
O039681
34. Misiek Marcin Świętokrzyski KJK BrzezinkI
S
O012892
35. Moćko Aleksandra bpk
1996 (MJ.)
brak
36. Motyl Sophia KJ Leśna Wola
2004 (JM.)
O033547
37. Niewiadomska Jagoda WKJ Lublin
1999 (J.)
O022705
38. Niewiadomski Kacper WKJ Lublin
2002 (JM.)
O029332
39. Nowek Natalia brak
2003 (JM.)
brak
40. Okupny Wiktoria Stowarzyszenie SKJ Grobice
2004 (JM.)
O037547
41. Olejnik Weronika KJ Wiktorowo
2000 (J.)
O024071
42. Oleszkiewicz Lena SKJ Ponylandia Wojciechowice
2005 (JM.)
O039679
43. Oleszkiewicz Nina SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (JM.)
O039837
44. Ostapczuk Martyna KJ Chraboly
2004 (JM.)
BRAK
45. Owczarz Mateusz UKS PRIMO
2004 (JM.)
O043514
46. Pawłowska Irena KJ Wiktorowo
2007 (Mł.)
O039852
47. Pękal Emilia KKJ Kielce
2003 (JM.)
O041691
48. Pietryszyn Aleksandra KJ Profit Orzesze
2002 (JM.)
O031245
49. Piskorska Magdalena KJ Wiktorowo
2003 (JM.)
O032979
50. Płatek Justyna Kielecki Klub Jeździecki
S
O010050
51. Płatek Oliwia Kielecki KJ
2004 (JM.)
O034540
52. Podsiadło Daria KS AZS AWF Warszawa
2003 (JM.)
brak
53. Pomiankowska Joanna KS Stangret Kielce
S
O003873
10046832
54. Puchacz Sandra KJ Wiktorowo
2000 (J.)
brak
55. Ratajczak Julia Klub Jeździecki Wiktorowo
2004 (JM.)
O040060
56. Rudzka Paulina KS Stangret Kielce
2000 (J.)
O026694
57. Rynowiecki Olaf KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
2006 (Mł.)
O041140
58. Sajda Małgorzata Kielecki Klub Jeździecki
S
O004661
59. Śliż Kinga KJ Profit
2001 (J.)
brak
60. Ślusarczyk Aleksandra Świętokrzyski Klub Jazdy Konnej w Brzezinkach
1998 (MJ.)
brak
61. Słaba Milena Kielecki Klub Jeździecki
S
O028656
62. Smolich Julia KKJ
2006 (Mł.)
brak
63. Snoch Anna KKJ MAAG
S
brak
64. Szojda Emilia KJ Profit Orzesze
2003 (JM.)
O035796
65. Szopa Julia KJ Chrobry
2003 (JM.)
O039547
66. Szrajer Matylda Kielecki Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
O040972
67. Toporek Hanna BPK
68. Tralewicz Pielak Laura SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (JM.)
O037910
69. Trelińska Amelia KKJ Kielce
2007 (Mł.)
O040528
70. Ufnal Martyna KJ Hippica Polonia
2007 (Mł.)
O036152
71. Von Mauberg Aurelia KJ Aromer Józefin
2002 (JM.)
O024680
72. Wągrodzka Róża KJ Chrobry
2002 (JM.)
O033880
73. Weremczuk Szymon WKJ Lublin
2000 (J.)
O024273
74. Wójcik Julia KS Stangret Kielce
2002 (JM.)
brak
75. Wojda Magdalena JKS EQUI VERSO Jastrzębie Zdrój
2006 (Mł.)
O040766
76. Wosiek Martyna WKJ Lublin
2000 (J.)
O022738
77. Wróbel Zuzanna KKJ MAAG
2003 (JM.)
brak
78. Żądło Maria KS Stangret Kielce
2002 (JM.)
O038889
79. Zadrożna Marta Klub Jeździecki Wiktorowo
S
00000
80. Zagdan Karolina KKJ Kielce
2004 (JM.)
O045781
81. Zawadzka Eliza KJ Golden Dream Łódź
2006 (Mł.)
O032673
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

32

A'CONTENDRA AZ SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Contendro
M: Artemida
O: Karolina Kilian
B: Zdziebło Andrzej
K013810
2.

51

ACER Małopolska POL 2008 Wałach kasztanowata F: Efekt
M: Awelana
O: Weronika Brodowska
B: Bogusław Dąbrowski
Brak
3.

94

AMANDA Haflinger POL 2010 Klacz izabelowata/kuc:145 F: Silver / Silberpfeil
M: Arleta / Achele
O: Wojciech Ciepliński
B: PL
K023720 013670073507
4.

90

AMANITA Słowacka Gorącokrwista CZE 2008 Klacz gniada F: Lordano / Lord
M: Amareta / Amaretto D II
O: Agnieszka Pietryszyn
B: Pavel Kondziolka
K022205 203010237913008
5.

105

APASJONATA AUREUS Kuc Walijski POL 2006 Ogier bułana/kuc:136 F: Linde hoeves Optimis
M: Frnanken Hoehs Aura
O: Jarosław Pielak
B: Polska
K012069
6.

43

ARAMIS SP POL 2003 Wałach gniada F: Lansjer L
M: Arabeska
O: Sarapata
B: Słoka
09576
7.

74

ASTERIX SP POL 2001 Wałach gniada F: Elvis
M: Ajanta
O: Barbara Żądło
B: SK Okoły
K006098
8.

2

BALLYHANE FRADDY Conemara IRL 2010 Klacz bułana/kuc:145 F: Nn
M: Nn
O: Jarosław Pielak
B: Irlandia
K023216
9.

23

BALOU DEJA VU HAN GER 2010 Klacz gniada F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Francide / Baloubet Du Rouet
O: Andrzej Weremczuk
B: Gestut Lewitz
K016332 DE431310662310
10.

15

BALOUCCA SP POL 2008 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet
M: Alberina
O: Joanna Pomiankowska
B: Janusz Cebulak
brak
11.

55

BEŁT KUC POL 2006 Ogier gniada/kuc:119 F: Wulkan
M: Beauty445
O: Arkadiusz Krupiński
B: Roman Nagły
K018400 013610022506
12.

34

BEN 64 DRP POL 1991 Wałach kasztanowata/kuc: F: NN
M: NN
O: Oskar Szrajer
B:
K003498 DE024791791
13.

11

BEN HUR KUC POL 2009 Ogier kasztanowata/kuc: F: Rob Roy / Renoir
M: Bajeczka / Mister Man
O: Milena Kowalczyk
B: D. Gronet
K016929 616013640067709
14.

85

BETINA (STOUGJESHOEVE BENITA) Welsh Pony NED 1999 Klacz siwa/kuc: F: High Flowns Japhet
M: Trefaes Banny
O: Marek Szweda
B: Kristina Smatlakova
LKRWZJ/2240/17
15.

67

BRAVE HEART 8 DRP GER 2008 Wałach ciemnogniada/kuc:136 F: Benneton Boy / Benetton S
M: Rosa Fee / Mac Geyver N
O: Aneta Zawadzka
B: Pferdestammbuch Schleswig-Holstein
K020456 DE422.220042208
16.

101

BROWNIE (EX ODRINA) WLKP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Czandor / Dido
M: Oktawia / Graf Stepp
O: Marcelina Lech
B: Ewa Ejma
K022229 616007640012404
17.

35

CABEXAL LATENIGHT Hanowerska GER 2000 Wałach gniada F: Lafontaine / Landgraf I
M: Farina / Alme Star
O: Grzegorz Faber
B: 023338 Broeker, Karl-Heinz
K011323 DE431316944700
18.

21

CAMILLO SONG HANN GER 2007 Wałach gniada F: Now or Never M
M: Allegra Giulia
O: Ewa Rudzka
B: Julia Christoffers
K011984
19.

122

Casper XXI kwpn 2007 w kasztan F: Unitar / Voltaire
M: Vita Triple R / Orion Fortum
O:
B:
K020005
20.

27

CASTELLO BRANCO OLD. GER 2008 Wałach gniada F: Cassin/ Cassini I
M: Politese d`Ete
O: Marek Niewiadomski
B: -
K014299 DE418181202208
21.

12

CHAGAL KUC POL 2005 Wałach gniada/kuc: F: Very Top / Going Top
M: Chanel / Cyma
O: Agnieszka Kowalczyk
B: D. Gronet
K011834 POL013640015705 104IA89
22.

109

CHARLIE'S BOOMERANG Kuc Wal GER 2008 Wałach inna/kuc:148 F: Thers Billy Budd / Talon Toreth
M: Lamona / Stemel Ceidrych
O: Marzena Jurzak
B:
K017378 DE422220079008 105FE01
23.

93

CHELLO A WURT. GER 2005 Wałach gniada F: Chello I
M: Arlena
O: Rafał Drezno
B: Friedrich Fundis
K013320 DE473730829905
24.

98

CICHA TOŃ 1 SP POL 2002 Klacz ciemnogniada/160 F: AKANT
M: CICHA TOŃ
O: Marcin Michalik
B: Tadeusz Koza
2536/17 AB POL009540038102
25.

57

CICHY SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Savage / Adam
M: Cicha Toń / Dinard
O: Bartosz Śliż
B: Marek Szweda
K012645 POL009540040106
26.

92

CLEMENS WS Niem.sport. GER 2005 Wałach gniada F: Chello II
M: Raphsodie
O: Sławomir Begier
B: Wolfgang Schniebel
K018836 DE437000231505
27.

8

CLICQUOT Deutsches Sportpferd GER 2010 Wałach biała F: Candiauolo
M: Abraxis
O: Ewa Jannasz
B: Waldemar Kaluzla
K017799 DE 455-8701278-10
28.

5

COSTA . POL 0000 Klacz inna F: .
M: .
O: .
B: .
brak
29.

45

CRATER OLD POL 2011 Wałach kasztanowata F: Crown Z
M: Metallica
O: Misiek
B: Siergiej
K019912
30.

118

CUDUŚ kuc 2011 w gniada F: Nando / Nightstar
M: Chanel / Cyma
O:
B:
K022425 616013640076211
31.

75

CYKOR Kuc Walijski POL 2009 Wałach siwa/kuc:130 F: Carmana's Neptun / Breeton Da
M: Plamka / Borysław
O: Jacek Kapel
B: Robert Stypik
K020057 POL013600071409
32.

31

CZANDRA TS POL 2007 Klacz siwa/kuc:148 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Sylwia Szczęsna
B: Sylwia Szczęsna
K018722 616999690192507
33.

114

DARWIN VAN DE KAPEL SBS POL 2009 Wałach gniada F: Via Quick vd Kapel / Quick Step Wisbecq
M: Amanda van de Kapel / Quasimodo Z
O: .
B: .
K021024
34.

56

DENIS Kuc Walijski POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc:123 F: Santara Danny's Boy / Markoak Adante
M: Pamina / Vechtzicht's Never Mind
O: Rafał Markiewicz
B: Rafał Markiewicz
K018170 POL013660381205
35.

18

DOLMET MILKA KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc: F: Anero / Yedam's Claus
M: Marzanka / nn
O: Michal Rynowiecki
B:
K021547 POL013540122707
36.

14

DRACHMA MŁP POL 2008 Klacz gniada F: CHESTER
M: DZUNGLA
O: SNOCH ROBERT
B: BARUCHA DARIUSZ
K013343
37.

48

DZWONECZEK Typ Szlachetny POL 2001 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Ośrodek Rekreacji i Hipoterapii MAAG
B: NN
brak
38.

66

EGZORCYSTA KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc:140 F: Ewrim / Eukaliptus
M: Liza / nn
O: Aneta Zawadzka
B:
K012364 POL013611069903
39.

79

ESPARTO SP POL 2009 Wałach gniada F: Ramstein
M: Equitana
O: Monika Ratajczak
B: Niemcy
K022485
40.

69

ETER SP POL 2005 Wałach gniada F: Azarro / Acord II
M: Elipsa / Royal Court
O: Martyna Więckowska
B: Krzysztof Szuster
K021062 POL009660290605
41.

115

FERRARI KWPN NLD 2000 Wałach siwa F: up to date
M: x
O: knutsen
B: kwpn
K021022
42.

86

FLAWIA GOLD KUC POL 2011 Klacz srokata/kuc: F: Folkert
M: Łata
O: Marek Szweda
B: Marek Siwiec
K022258
43.

33

FRANKENHOEH'S MYLORD Kuc Walijski NLD 2004 Ogier kasztanowata/kuc: F: Den Bramels Baye / Rowols Poko
M: Ayubowans Imke / Steenhorst Juan
O: Danuta Kozber
B:
K009870 DE41010101890
44.

17

GARGAMEL GB KUC POL 1998 Wałach kara/kuc:139 F: Witalis
M: Gawra
O: Michal Rynowiecki
B: .
K005725 POL013580098098
45.

121

GAULTIER VDL Zangersheide BEL 2011 Ogier kasztanowata F: Baloubet Du Rouet
M: Quilana D'Ive Z
O: Eeckhout Van Isabelle
B: Eeckhout Van Isabelle
K022412
46.

59

GEDEON SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Hartland
M: Getyna / Genius
O: Grzegorz Bielnik
B: -
K009867 POL 009 66 07860 05
47.

70

GIORDINA Niem.sport. POL 2004 Klacz kasztanowata F: CHACON
M: GRACE
O: ANNA BAŁUT
B: NIEMCY
K019584
48.

19

GIRL RV KWPN POL 2011 Klacz gniada/166 F: Quality Time / Quantum
M: Cottica II RV / Verdi
O: Joanna Pomiankowska
B: Stoeterij Renken
K021259 528003201105142 105EQ84
49.

120

GREATEST kwpn POL 2011 Ogier gniada F: Biscayo / Contendro I
M: NN / Quidam De Revel
O:
B:
K023321
50.

84

GREEN TEA XX POL 2009 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Barbara Chojecka
B: NN
brak
51.

44

HATON SP POL 2008 Wałach kara F: Taunus
M: Holana
O: Misiek
B: SK Nowielice
K020151
52.

37

HEAWY METAL SP POL 2007 Wałach ciemnogniada/180 F: Baskir / Castilio
M: Hana / Cantanis
O: Rafał Płatek
B:
K014330 POL009640089507
53.

49

HOBBIT M POL 2003 Wałach gniada F: Harnaś
M: Hrabina
O: Milena Słaba
B: NN
K020245 Pol006550051603
54.

20

HOKEY POKEY KWPN POL 2012 Klacz siwa F: Namelus R / Concorde
M: Bijoux / Corland
O: .
B: .
K023569
55.

106

ISLAND Kuc Walijski POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:137 F: Spiky
M: Ice- Road's Emily
O: Marzena Jurzak
B: Marzena Jurzak
K022340
56.

89

JOLY'S HOUSTON New Forest Pony POL 2011 Wałach gniada/kuc:138 F: Dusty
M: Joly's rasha
O: Marek Szweda
B: Brak
Brak 056011020100145
57.

36

JORDAN Kuc Wal. POL 2007 Wałach siwa/kuc: F: Strayer's Samson
M: Abberthome's Judith
O: Dominik Treliński
B: Zdzisław Śniegucki
K018369 12567
58.

116

KARISSA R BWP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Andiamo / Animo
M: Estheralberta / Constant
O: .
B: .
K021023 056002W00296298
59.

1

KASZTAN KUC POL 2009 Wałach kasztan. sr./kuc:119 F: HAN/RAMZES
M: LIZA/NN
O: Anna Michalik
B: Marek Szweda
K020481
60.

6

KLARA GB SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: NN
M: NN
O: NN
B: NN
brak
61.

76

KOEKOEKSHOF MARISKA Kuc Walijski POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc:132 F: Casperhofs Freddy
M: Koekoekshof Rolette
O: Marta Von Mauberg
B: Holandia
K011976 0301032
62.

54

L-BRENDA KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:140 F: Jasmont
M: Leksora
O: Piotr Zaborowski
B: Ireneusz Wojtkowiak
K017140 616013680078609
63.

4

LA CUMPARSITA SP POL 2008 Klacz siwa/157 F: Corland / Cor De La Bryere
M: La Jana / Landadel
O: KS Nad Wigrami
B: KS Nad Wigrami
K012080 POL009510208108
64.

82

LARISSA SP POL 2008 Klacz gniada F: Opar /
M: Larmena / Cotton Club
O: Tomasz Olejnik
B: Barbara Guniewicz
K013634 616009570339408
65.

52

LEXUS KUC POL 2012 Wałach siwa/kuc:147 F: PL NEMO
M: L-BRENDA
O: Maria Król
B: Leszek Strużyński
K020887
66.

7

LEXUS SP POL 2009 Wałach kasztanowata/166 F: Alvarez17
M: ---
O: SK Leśna Wola
B: ---
brak
67.

102

LOGOS SP POL 2002 Wałach inna/mk:156 F: Saganek / Sajan
M: Lepta / Lafet
O: Małgorzata Okupny
B: Agata Jasińska
K007817 616009661015202
68.

96

MACBETH KUC POL 2007 Ogier siwa/kuc:139 F: NOWOGRÓDEK / WHO KNOWS
M: MUFFIN / SPINWAY COMET
O: E. Ufnal
B: Dziewolska
K014100 616013610168707
69.

71

MAGNAT SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Agrest
M: Mona Liza / Matador
O: Martyna Wosiek
B: Mariusz Wosiek
K021366
70.

29

MAKUBA 21 DRP GER 2009 Wałach gniada/kuc: F: Machno Carwyn / Carregcoch Bleddyn
M: Schone Maid / Losander
O: Rafał Płatek
B:
K020711 DE435350017509 105GR98
71.

99

MALINA Kuc Feliński POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Mors
M: Mandarynka
O: Anita Lentowicz
B: Leopold Dziudziek
K023078 616013540183409
72.

53

MARINELLO 003 DRP GER 2001 Ogier bułana/kuc:140 F: Magic Main/Magnum
M: Sanny/Nobelchamp
O: Wiktoria Król
B: Jacob Detlef
K007806 DE487879001301
73.

25

MIDNIGHT MAGIC Kuc Conemara POL 2008 Ogier siwa/kuc: F: Atlantic Magic / Royal Atlantic Star
M: Muffin / Spinway Comet
O: Arkadiusz Krupiński
B:
K018584 POL013610172008
74.

80

NANDO SUPER KM POL 2005 Ogier ciemnogniada/140 F: Nando / Nightstar
M: Nicolette II / Murat-Gazon
O: Mariusz Piskorski
B: Tomasz Gronet
K014382 POL013520094805
75.

110

NIHET KUC POL 2005 Klacz kasztanowata/kuc:143cm F: NICO-K
M: DAGA II
O: Helena Jakubowska
B: Magdalena Lipińska
K017602 616 013 57 01752 05
76.

81

NINETTE L KUC POL 2005 Klacz kasztanowata/kuc:141 F: Top Ewita
M: Nancy L
O: Pawłowscy
B: Pawłowski
K021917 POL013580217605
77.

65

NIRWANA SP POL 2006 Klacz kara F: Oliver / Voltaire
M: Nigeria / Marafon
O: Mariusz Kułaga
B: Andrzej Bieniek
K012282 616009540157706
78.

47

OLAF BASTION SP POL 2009 Wałach gniada F: Opar
M: Baza
O: Stanisław Szepielak
B: Stanisław Szepielak
0000000
79.

117

P-QUATRO SP POL 2011 Wałach gniada F: Qulester
M: Putyfara
O: Maria Król
B: jw
K020886 616009661404011
80.

64

PALINERO Kuc Walijski POL 2009 Wałach kasztanowata/kuc: F: Anero
M: Perfekcja
O: Mariusz Kułaga
B: Barbara Rduch
K018460
81.

83

PAMELA SP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Ever For Pleasure / Espri
M: Paloma
O: Martyna Więckowska
B: Remigiusz Makowski
K011292
82.

119

Pan Quidam F:
M:
O:
B:
83.

108

PANONIA KUC POL 2009 Klacz siwa/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Jakub Jurzak
B:
K019725 616999600344309
84.

78

PEPSI Welsh Cob GBR 2010 Ogier kara/141 F: Express
M: Black Magic
O: Marlena Gruca-Rucińska
B: D.I. Evans
K022590
85.

28

PREZYDENT II W SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Desant / Lando
M: Prunelka / Premix
O: Marek Niewiadomski
B: Marek Niewiadomski
K008876 POL009540042004
86.

58

QUITE HOL. POL 2010 Wałach siwa F: Quite Capitol
M: Lady Jump II
O: Grzegorz Bielnik
B: -
K018032 DE 441411201910
87.

95

RAMIRO KUC POL 2001 Wałach gniada/kuc:128 F: NN
M: NN
O: E. Ufnal
B: nn
K013543 POL999580294301
88.

100

RINGO KUC POL 2005 Wałach srokata/kuc:118 F: Kapsel
M: Tamiza Rumba
O: Adam Wojda
B: Kornelia Pryszcz
K020512 POL013690065405
89.

26

SARTOLIAL Niem.sport. POL 2012 Wałach kara F: Sarto / Samenco K
M: Sandra / Saccor
O: Marek Niewiadomski
B: Marek Niewiadomski
K020780 DE410100077612
90.

3

SHADOW KUC POL 2009 Wałach gniada/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Klaudia Bors
B:
K018247 616999670162409
91.

104

SILVER V SP POL 2002 Wałach siwa F: Spartakus
M: Arenda
O: Martyna Ostapczuk
B: Koperski Zbigniew
09284
92.

72

SOFIA KUC POL 2008 Klacz izabelowata/kuc:140 F: Boris /
M: Sonja / nn
O: Leszek Banaszek
B: Ilona Lubińska
K014194 POL013640083408
93.

68

STEFANIE KUC NLD 2003 Klacz bułana/kuc:137 F: NN
M: NN
O: Małgorzat Polok
B: van der Rakt
K020938 528018920032064
94.

107

SUGAR BOY Kuc Walijski POL 2009 Wałach /kuc:130 F: Wolling's Dante
M: Skellorn Sugar Plum
O: Marzena Jurzak
B: Marzena Jurzak
K016894 616013661616609
95.

87

SZAROTKA KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc: F: nn
M: nn
O: Ryszard Barczyk
B: nn
brak
96.

73

TAMIZA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc: F: Top Evita
M: Farsa
O: Ewa Bednarczyk
B: brak
K014263
97.

77

TESCO SP POL 2003 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Marta Zadrożna
B: NN
oooo
98.

30

TIK TAK SP POL 2008 Ogier gniada/168 F: Condiavolo / Cantus
M: Taber / Warkando Wonderbon
O: Rafał Płatek
B:
K018090 616009690190508
99.

88

TITO TRIVENTO SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Gipsy King
M:
O: Monika Cieplińska
B:
100.

13

TORERO KUC POL 2008 Ogier kasztanowata/kuc: F: Bolero / Life And Liberty
M: Totu / Domingo
O: Milena Kowalczyk
B: D. Gronet
K018393 POL013640060608
101.

91

UCCELLA HAN GER 2012 Klacz gniada F: Uccello
M: Suerte
O: Małgorzata Sajda
B: Hannelore Weygand
K022365 DE431314611812
102.

123

Ulove des Charmes s.f. 2008 o kasztan F: Calvaro / Caletto
M: Eurydice / Laudanum
O:
B:
K023337
103.

22

UNI HAPPY DU PAHIS . POL 0000 Klacz inna F: .
M: .
O: .
B: .
brak
104.

50

WATERKANT S ODIN Walijski Kuc Górski GER 2003 Wałach kara/kuc: F: Padock Orion
M: Nordish Girl
O: Julia Smolich
B: n/d
brak
105.

24

WIKI SP POL 2003 Klacz gniada F: nn
M: nn
O: Miazga
B: -
brak
106.

111

WOLLINGS LION KING Kuc Walijski NLD 2004 Wałach siwa/kuc:123 F: Steehorst Celeration / Eyarth Harlequin
M: Horsegata Linett / Pendock Peregrine
O: Herbert Szrajer
B: H. Bleker
K012216 5280170401229
107.

60

ZADUMA SP POL 2000 Klacz ciemnogniada F: Autokrata /
M: Zjawa /
O: Katarzyna Karcz
B: Katarzyna Karcz
brak
108.

61

ZADYMKA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Contender Son / Contender
M: Zaduma / Autokrata
O: Katarzyna Karcz
B: Katarzyna Karcz
K012109 POL009580166907
109.

112

ZIP KWPN POL 2004 Wałach gniada F: Numero Ono / Libero H
M: Lundy / Cavalier
O: .
B: .
K009655
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antoszak Paweł
Szwadron Niepołomice
2017-05-26
6
2017-05-26
2
2017-05-27
12
2017-05-27
4
2017-05-28
7
2017-05-28
1
Appel Łukasz
Dom Koni Lazar
2017-05-27
20
2017-05-27
GREATEST (120)
2017-05-27
2
100
2017-05-27
3
2017-05-27
4
2017-05-27
2
Badura Matylda
KJ Profit Orzesze
2017-05-26
1
2017-05-26
4
2017-05-27
1
2017-05-27
1
2017-05-28
Bałut Anna
KJK Szary Michałowice
2017-05-27
11
2017-05-27
2017-05-28
7
2017-05-28
Banaszek Zofia
WKJ Lublin
SOFIA (72)
2017-05-26
1
2017-05-26
2017-05-27
2
2017-05-27
1
2017-05-28
2
Barczyk Otylia
KJ Profit Orzesze
2017-05-26
2017-05-26
2017-05-27
1
2017-05-27
7
2017-05-28
1
Bednarczyk Julia
WKJ Lublin
TAMIZA (73)
2017-05-26
11
2017-05-26
6
2017-05-27
10
2017-05-27
1
2017-05-28
3
Bielnik Nikola
KS Stangret Kielce
QUITE (58)
2017-05-26
14
2017-05-26
2017-05-27
2017-05-27
11
GEDEON (59)
2017-05-26
2017-05-26
2017-05-27
2017-05-27
Bors Iga
SKJ Ponylandia Wojciechowice
SHADOW (3)
2017-05-26
5
2017-05-26
2
2017-05-27
3
2017-05-27
2
2017-05-28
2
Brodowska Weronika
Stajnia Carino
ACER (51)
2017-05-28
4
2017-05-28
5
Chojecka Julia
KJ Wiktorowo
2017-05-26
2017-05-26
6
2017-05-26
15
2017-05-27
2017-05-27
12
2017-05-27
17
2017-05-28
9
2017-05-28
11
Czarnak Natalia
KJ Dworek
CZANDRA (31)
2017-05-26
2017-05-26
6
2017-05-27
10
2017-05-27
12
2017-05-28
4
Domagała Alicja
KJ Profit Orzesze
2017-05-26
2017-05-26
10
2017-05-27
2017-05-27
8
2017-05-28
1
2017-05-28
Drezno Magdalena
Kielecki Klub Jeździecki
2017-05-26
11
2017-05-28
2017-05-28
Drezno Rafał
KKJ Kielce
2017-05-26
4
2017-05-27
9
Goś Natalia
KJ Wiktorowo
PAMELA (83)
2017-05-26
9
2017-05-26
7
2017-05-26
2017-05-27
2
2017-05-27
2017-05-27
1
2017-05-28
2
2017-05-28
6
Gumuła Natalia
KS Stangret
2017-05-26
2017-05-26
2017-05-27
3
2017-05-27
9
2017-05-28
3
2017-05-28
1
Jannasz Wiktoria
SKJ Poczernin
2017-05-26
2017-05-26
2017-05-27
3
2017-05-27
5
2017-05-28
2
Jurzak Franciszek
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2017-05-26
2017-05-26
2017-05-27
2
2017-05-27
1
2017-05-28
1
PANONIA (108)
2017-05-26
6
2017-05-26
2017-05-27
6
2017-05-27
8
2017-05-28
8
2017-05-26
2
2017-05-26
2017-05-27
4
2017-05-27
9
2017-05-28
3
Kapel Julia
KJ Aldragho Piaseczno
CYKOR (75)
2017-05-26
2017-05-26
6
2017-05-27
10
2017-05-27
15
2017-05-28
1
Karcz Agnieszka
KJ Janów Podlaski
ZADUMA (60)
2017-05-26
4
2017-05-27
1
2017-05-27
2
ZADYMKA (61)
2017-05-26
2017-05-27
1
2017-05-28
3
Kilian Aniela
WLKS Krakus
2017-05-26
1
2017-05-27
10
2017-05-27
2
2017-05-28
8
2017-05-28
Knutsen John Gunvar
KJ Królmet
ZIP (112)
2017-05-26
2
2017-05-26
1
2017-05-26
1
2017-05-27
1
150
2017-05-27
1
200
FERRARI (115)
2017-05-26
12
2017-05-26
2
80
2017-05-27
11
2017-05-27
5
KARISSA R (116)
2017-05-26
5
2017-05-26
2017-05-27
13
2017-05-27
10
Kozber Kinga
bpk
2017-05-26
1
2017-05-27
5
2017-05-28
Król Wiktoria
UKS PRIMO
2017-05-27
6
2017-05-28
1
2017-05-27
6
2017-05-27
13
2017-05-28
6
Król Wiktoria
UKS PRIMO
P-QUATRO (117)
2017-05-27
16
2017-05-27
9
2017-05-28
5
2017-05-28
5
Kułaga Aleksandra
KJ Profit Orzesze
2017-05-26
3
2017-05-26
2017-05-27
4
2017-05-27
16
2017-05-28
3
NIRWANA (65)
2017-05-26
1
2017-05-26
1
2017-05-27
2
2017-05-27
2
2017-05-28
1
Lech Marcelina
SKS KJK SZARY MICHAŁOWICE
2017-05-26
6
2017-05-26
3
2017-05-27
1
2017-05-27
4
2017-05-28
1
Lentowicz Oliwia
JKS EQUI VERSO Jastrzębie Zdrój
MALINA (99)
2017-05-26
6
2017-05-26
2017-05-27
2017-05-27
2017-05-28
Markiewicz Alicja
UKS Primo Warszawa
LEXUS (52)
2017-05-27
14
2017-05-27
18
2017-05-28
DENIS (56)
2017-05-27
1
2017-05-27
14
2017-05-28
2
Mękal Magdalena
LKJ Klikowa
2017-05-26
2017-05-26
2017-05-27
2017-05-27
2017-05-27
Miazga Agata
WKJ Lublin
WIKI (24)
2017-05-26
6
2017-05-26
4
2017-05-27
4
2017-05-27
8
Michalik Angelika
PROFIT Orzesze
2017-05-26
2
2017-05-26
2
2017-05-27
1
2017-05-27
1
2017-05-28
2017-05-26
2017-05-26
3
2017-05-27
2017-05-27
7
2017-05-28
5
2017-05-28
Misiek Marcin
Świętokrzyski KJK BrzezinkI
HATON (44)
2017-05-27
7
2017-05-27
2017-05-28
3
2017-05-28
3
50
CRATER (45)
2017-05-27
6
2017-05-27
5
2017-05-28
2
2017-05-28
2
80
Moćko Aleksandra
bpk
COSTA (5)
2017-05-26
11
2017-05-26
2017-05-27
2017-05-27
9
Motyl Sophia
KJ Leśna Wola
NIHET (110)
2017-05-26
3
2017-05-26
2017-05-27
13
2017-05-27
7
2017-05-28
1
Niewiadomska Jagoda
WKJ Lublin
2017-05-26
9
2017-05-26
3
2017-05-27
4
2017-05-27
10
2017-05-26
2017-05-27
2
2017-05-28
4
Niewiadomski Kacper
WKJ Lublin
2017-05-26
1
2017-05-26
9
2017-05-27
10
2017-05-27
15
2017-05-26
1
2017-05-27
3
2017-05-28
2
Nowek Natalia
brak
2017-05-26
13
2017-05-26
2017-05-27
2017-05-27
14
2017-05-27
19
2017-05-28
12
2017-05-28
Okupny Wiktoria
Stowarzyszenie SKJ Grobice
LOGOS (102)
2017-05-26
6
2017-05-26
2017-05-27
2
2017-05-27
4
2017-05-28
2
Olejnik Weronika
KJ Wiktorowo
LARISSA (82)
2017-05-26
2017-05-26
2
2017-05-27
10
2017-05-27
3
2017-05-28
Oleszkiewicz Lena
SKJ Ponylandia Wojciechowice
SUGAR BOY (107)
2017-05-26
3
2017-05-26
1
2017-05-27
11
2017-05-27
9
2017-05-28
1
Oleszkiewicz Nina
SKJ Ponylandia Wojciechowice
ISLAND (106)
2017-05-26
1
2017-05-26
2017-05-27
8
2017-05-27
8
2017-05-28
8
Ostapczuk Martyna
KJ Chraboly
SILVER V (104)
2017-05-26
2
2017-05-26
3
2017-05-27
2
2017-05-27
5
2017-05-28
1
Owczarz Mateusz
UKS PRIMO
2017-05-27
3
BEŁT (55)
2017-05-27
7
2017-05-27
2017-05-28
1
Pawłowska Irena
KJ Wiktorowo
2017-05-26
5
2017-05-26
2017-05-27
15
2017-05-28
Pękal Emilia
KKJ Kielce
AMANDA (94)
2017-05-26
2017-05-26
2017-05-27
2
2017-05-27
12
2017-05-28
2017-05-28
4
Pietryszyn Aleksandra
KJ Profit Orzesze
2017-05-26
7
2017-05-26
6
2017-05-27
16
2017-05-27
13
2017-05-28
4
AMANITA (90)
2017-05-26
1
2017-05-26
5
2017-05-27
1
2017-05-27
7
2017-05-28
1
120
Piskorska Magdalena
KJ Wiktorowo
2017-05-26
2017-05-26
6
2017-05-27
11
2017-05-27
5
2017-05-28
9
Płatek Justyna
Kielecki Klub Jeździecki
2017-05-26
1
120
2017-05-26
3
2017-05-27
4
2017-05-27
6
Płatek Oliwia
Kielecki KJ
2017-05-26
2
2017-05-26
1
2017-05-27
2
2017-05-27
2
TIK TAK (30)
2017-05-26
3
2017-05-26
2
2017-05-27
3
2017-05-27
1
Podsiadło Daria
KS AZS AWF Warszawa
2017-05-26
2017-05-26
2017-05-27
17
2017-05-27
17
2017-05-28
5
Pomiankowska Joanna
KS Stangret Kielce
GIRL RV (19)
2017-05-27
3
2017-05-26
8
2017-05-26
2017-05-27
15
2017-05-27
Puchacz Sandra
KJ Wiktorowo
ETER (69)
2017-05-26
2017-05-26
4
2017-05-26
11
2017-05-27
2017-05-27
5
2017-05-27
13
2017-05-28
7
2017-05-28
3
Ratajczak Julia
Klub Jeździecki Wiktorowo
ESPARTO (79)
2017-05-26
2017-05-26
2017-05-26
5
2017-05-27
6
2017-05-27
16
2017-05-27
2017-05-28
9
2017-05-28
4
Rudzka Paulina
KS Stangret Kielce
2017-05-26
1
2017-05-26
2017-05-27
4
2017-05-27
2017-05-28
1
Rynowiecki Olaf
KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
2017-05-26
6
2017-05-26
2017-05-27
13
2017-05-27
12
2017-05-28
5
2017-05-26
2017-05-26
7
2017-05-27
1
2017-05-27
3
2017-05-28
3
Sajda Małgorzata
Kielecki Klub Jeździecki
UCCELLA (91)
2017-05-26
8
2017-05-26
7
2017-05-27
3
2017-05-27
2
80
2017-05-28
6
Śliż Kinga
KJ Profit
CICHY (57)
2017-05-26
2
2017-05-26
2017-05-27
4
2017-05-27
3
50
2017-05-28
4
Ślusarczyk Aleksandra
Świętokrzyski Klub Jazdy Konnej w Brzezinkach
ARAMIS (43)
2017-05-26
5
2017-05-26
8
2017-05-27
6
2017-05-27
18
2017-05-28
8
2017-05-28
9
Słaba Milena
Kielecki Klub Jeździecki
HOBBIT (49)
2017-05-27
8
2017-05-27
8
2017-05-28
1
2017-05-28
9
Smolich Julia
KKJ
2017-05-26
2
2017-05-26
3
2017-05-27
1
2017-05-27
12
2017-05-28
2
Snoch Anna
KKJ MAAG
DRACHMA (14)
2017-05-27
21
2017-05-27
6
2017-05-28
10
2017-05-28
8
Szojda Emilia
KJ Profit Orzesze
2017-05-26
1
2017-05-26
13
2017-05-27
1
2017-05-27
5
2017-05-28
5
Szopa Julia
KJ Chrobry
BEN HUR (11)
2017-05-26
2017-05-27
7
2017-05-27
9
2017-05-28
Szrajer Matylda
Kielecki Klub Jeździecki
2017-05-26
2017-05-26
2017-05-27
1
2017-05-27
18
2017-05-28
4
Toporek Hanna
BPK
2017-05-28
6
2017-05-28
Tralewicz Pielak Laura
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2017-05-26
12
2017-05-26
2017-05-27
6
2017-05-27
8
2017-05-28
4
2017-05-26
5
2017-05-26
6
2017-05-27
4
2017-05-27
7
2017-05-28
10
Trelińska Amelia
KKJ Kielce
JORDAN (36)
2017-05-26
2017-05-26
2017-05-27
9
2017-05-27
11
Ufnal Martyna
KJ Hippica Polonia
RAMIRO (95)
2017-05-26
1
2017-05-26
5
2017-05-27
1
2017-05-27
2
2017-05-28
1
MACBETH (96)
2017-05-26
1
2017-05-26
1
2017-05-27
8
2017-05-27
7
2017-05-28
2
Von Mauberg Aurelia
KJ Aromer Józefin
2017-05-26
4
2017-05-26
1
2017-05-27
1
2017-05-28
7
PEPSI (78)
2017-05-26
13
2017-05-26
2017-05-27
9
2017-05-27
4
2017-05-28
5
Wągrodzka Róża
KJ Chrobry
CHAGAL (12)
2017-05-26
2
2017-05-27
2
2017-05-28
TORERO (13)
2017-05-26
2017-05-27
10
2017-05-27
11
2017-05-28
6
CUDUŚ (118)
2017-05-26
13
2017-05-26
13
2017-05-27
11
2017-05-28
7
Weremczuk Szymon
WKJ Lublin
2017-05-26
3
2017-05-26
7
2017-05-27
5
2017-05-27
2017-05-26
2017-05-26
10
2017-05-27
14
2017-05-27
1
120
Wójcik Julia
KS Stangret Kielce
LEXUS (7)
2017-05-26
2
2017-05-26
Wojda Magdalena
JKS EQUI VERSO Jastrzębie Zdrój
RINGO (100)
2017-05-26
2017-05-26
2017-05-27
2017-05-27
9
2017-05-28
Wosiek Martyna
WKJ Lublin
MAGNAT (71)
2017-05-26
12
2017-05-26
2017-05-27
5
2017-05-27
22
2017-05-28
10
Wróbel Zuzanna
KKJ MAAG
2017-05-26
7
2017-05-26
2
2017-05-27
1
2017-05-27
3
2017-05-28
2
2017-05-28
7
Żądło Maria
KS Stangret Kielce
ASTERIX (74)
2017-05-26
2017-05-26
2017-05-27
2017-05-28
Zadrożna Marta
Klub Jeździecki Wiktorowo
TESCO (77)
2017-05-26
2017-05-26
10
2017-05-26
13
2017-05-27
7
2017-05-27
2017-05-27
12
2017-05-28
6
2017-05-28
8
Zagdan Karolina
KKJ Kielce
BEN 64 (34)
2017-05-26
2
2017-05-26
2017-05-27
1
2017-05-27
7
2017-05-28
1
Zawadzka Eliza
KJ Golden Dream Łódź
2017-05-26
3
2017-05-26
6
2017-05-27
2
2017-05-27
3
2017-05-28
1
2017-05-26
3
2017-05-26
2017-05-27
5
2017-05-28
3

Number of Riders: 81

Number of Horses: 109

The sum of prizes: 1 150.00

Competition results developed by: HIPPOSERWIS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052014-3, Tomasz Próchniak, Lublin)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.