Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZR - B i HZT- B
Bobrowy Staw, 3-4.12.2022r.

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
163 ACCEPTED 2022-11-30 17:01:33
2022-11-30 15:31:04
Anna Kujawa WASYL
  • 2x 9/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
162 ACCEPTED 2022-11-30 17:03:33
2022-11-30 15:29:26
Weronika Jarmuszewicz SKARBOSZ
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
161 ACCEPTED 2022-11-30 17:01:41
2022-11-30 15:04:13
Wiktoria Jannasz KAUAI
  • 1x 13/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
160 ACCEPTED 2022-11-30 08:41:05
2022-11-30 00:34:18
Marcelina Maria Ciborowska TORERO
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12/L/zwykły art. 238.2.1
159 ACCEPTED 2022-11-30 08:41:07
2022-11-29 21:32:20
Amelia Samsel SZAMAN
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
158 ACCEPTED 2022-11-30 08:41:12
2022-11-29 21:32:00
Amelia Samsel EMANUEL
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
157 ACCEPTED 2022-11-29 21:04:05
2022-11-29 20:56:39
Weronika Banaszek PORTOS
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
156 ACCEPTED 2022-11-29 19:26:07
2022-11-29 17:55:55
Łukasz Jończyk GINO N.D.
  • 1x 8/C/zwykły art. 238.2.1
155 ACCEPTED 2022-11-29 19:26:13
2022-11-29 17:48:32
Hanna Zadroga NEXIA
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 9/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
154 ACCEPTED 2022-11-29 19:26:19
2022-11-29 17:38:10
Natalia Górecka GALOP
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
153 ACCEPTED 2022-11-29 19:26:25
2022-11-29 17:36:23
Maciej Pekaniec HICKSTEAD DARK
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
152 ACCEPTED 2022-11-29 19:26:30
2022-11-29 17:22:52
Julia Smolińska DRAGON
  • 1x 10/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 11/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
151 ACCEPTED 2022-11-29 16:04:59
2022-11-29 15:45:06
Dominik Kowalski ALL MY LOVE G
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
150 ACCEPTED 2022-11-29 14:35:15
2022-11-29 13:01:01
Milena Szeliga LA COSTA
  • 2x 11/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
149 ACCEPTED 2022-11-29 14:35:22
2022-11-29 12:26:32
Inga Bernabiuk BASZMIRA
  • 2x 10/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
148 ACCEPTED 2022-11-29 14:35:27
2022-11-29 11:08:10
Olga Rzycka B’CANDYNO
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
147 ACCEPTED 2022-11-28 22:26:42
2022-11-28 22:09:08
Kinga Ziętek JURAND C
  • 1x 12/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
146 ACCEPTED 2022-11-28 19:29:42
2022-11-28 18:24:37
Mia Moczkowska JOLY'S JACKPOT
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12/L/zwykły art. 238.2.1
145 ACCEPTED 2022-11-28 19:29:45
2022-11-28 18:24:04
Mia Moczkowska MENTOS
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 11/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
144 ACCEPTED 2022-11-28 19:29:54
2022-11-28 18:23:12
Carla Moczkowska DONDER H
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 12/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
143 ACCEPTED 2022-11-28 19:29:59
2022-11-28 18:22:34
Carla Moczkowska MILAGROSS
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 12/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
142 ACCEPTED 2022-11-28 19:30:06
2022-11-28 18:21:54
Laura Kulita WICHER
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
141 ACCEPTED 2022-11-28 15:55:42
2022-11-28 15:42:29
Helena Pałosz FIGA
  • 1x 10/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 11/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
140 ACCEPTED 2022-11-30 09:11:28
2022-11-28 11:23:00
Kseniya Kavaliova GREY HICKSTEAD
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
139 ACCEPTED 2022-11-28 12:28:49
2022-11-28 11:19:34
Paulina Zientek BINGO
  • 1x 10/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 11/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
138 ACCEPTED 2022-11-28 12:28:54
2022-11-28 10:29:10
Weronika Król BALDWIN Z
  • 1x 13/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
137 ACCEPTED 2022-11-28 12:29:00
2022-11-28 10:28:52
Weronika Król KAFE' ESPRESSO DI CA' SAN GIORGIO
  • 1x 13/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
136 ACCEPTED 2022-11-27 21:37:53
2022-11-27 21:08:30
Olga Basińska LADY CASINIA
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
135 ACCEPTED 2022-11-27 21:38:00
2022-11-27 21:07:13
Olga Basińska BLACK MAGIC
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
134 ACCEPTED 2022-11-27 19:12:51
2022-11-27 19:11:12
Anna Królikowska FUDŻI BM
  • 1x 13/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 14/N/zwykły art. 238.2.1
133 ACCEPTED 2022-11-27 19:12:58
2022-11-27 19:10:50
Katarzyna Żuchowicka AWANGARDA
  • 1x 13/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 14/N/zwykły art. 238.2.1
132 ACCEPTED 2022-11-27 19:13:06
2022-11-27 18:49:32
Zuzanna Bielińska FARANDI
  • 1x 10/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 11/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
131 ACCEPTED 2022-11-27 19:13:14
2022-11-27 16:26:39
Maciej Pekaniec HISTORIA
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
130 ACCEPTED 2022-11-29 14:35:35
2022-11-26 22:11:44
Piotr Szmytkowski BAVARIA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 14/N/zwykły art. 238.2.1
129 ACCEPTED 2022-11-29 14:35:41
2022-11-26 22:07:50
Karolina Bar EVER SO CLEVER
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs na życzenie zawodników
  • 1x 8/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/N1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs na życzenie zawodników
  • 1x 16/C/dwufazowy art. 274.1.5.3
128 ACCEPTED 2022-11-30 17:03:44
2022-11-26 21:22:34
Marta Lenartowicz LECOMTE
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
127 ACCEPTED 2022-11-26 20:46:13
2022-11-26 20:03:21
Dorota Żołyniak WALEŃ
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12/L/zwykły art. 238.2.1
126 ACCEPTED 2022-11-26 20:47:36
2022-11-26 18:32:26
Maja Szałkow SANGUS
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
125 ACCEPTED 2022-11-30 08:41:46
2022-11-26 16:59:55
Tomasz Godek CHALLENGE
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
124 ACCEPTED 2022-11-26 20:46:41
2022-11-26 15:03:43
Hanna Wilińska CIAPEK
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
123 ACCEPTED 2022-11-26 20:46:45
2022-11-26 15:03:08
Hanna Bukowiec CADLANVALLEY MILLIONAIRE
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
122 ACCEPTED 2022-11-30 17:03:49
2022-11-25 19:55:11
Gaja Raszewska CORELLA
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
121 ACCEPTED 2022-11-25 23:57:02
2022-11-25 19:11:51
Łukasz Jończyk MINNESOTA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 14/N/zwykły art. 238.2.1
120 ACCEPTED 2022-11-24 22:25:27
2022-11-24 21:24:44
Anna Jankowska LADY GAGA
  • 2x 10/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
119 ACCEPTED 2022-11-24 22:25:34
2022-11-24 21:24:20
Karolina Fishbach ISTER-GR
  • 1x 10/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 11/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
118 ACCEPTED 2022-11-24 22:25:43
2022-11-24 21:23:33
Laura Saługa SHADES OF GREY
  • 1x 11/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12/L/zwykły art. 238.2.1
117 ACCEPTED 2022-11-24 20:46:03
2022-11-24 17:18:44
Alicja Potyra MOONLIGHT MAGIC
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 10/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
116 ACCEPTED 2022-11-24 20:46:06
2022-11-24 16:32:50
Natalia Łazowska CAFE AU LAIT
  • 1x 11/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12/L/zwykły art. 238.2.1
115 ACCEPTED 2022-11-29 19:31:17
2022-11-24 14:39:42
Aleksander Kraśko BORSALINO
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 11/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12/L/zwykły art. 238.2.1
114 ACCEPTED 2022-11-24 14:04:23
2022-11-24 12:04:26
Amelia Gołębiewska TASMANIA
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
113 ACCEPTED 2022-11-23 16:22:49
2022-11-23 15:10:46
Zuzanna Woch GALIKAYA
  • 1x 9/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 10/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
112 ACCEPTED 2022-11-29 19:28:00
2022-11-23 12:33:43
Maria Kaźmierczak DONNA STAR
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
111 ACCEPTED 2022-11-29 15:29:39
2022-11-22 23:47:24
Anna Kudelska DELICJA
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 10/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
110 ACCEPTED 2022-11-22 23:02:10
2022-11-22 22:43:27
Natalia Stefańska VALANNA
  • 1x 7/N1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs na życzenie zawodników
  • 1x 16/C/dwufazowy art. 274.1.5.3
109 ACCEPTED 2022-11-29 14:36:31
2022-11-22 17:48:29
Natalia Tomczak HUANA AA
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 11/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
108 ACCEPTED 2022-11-29 14:36:24
2022-11-22 17:47:45
Pola Spicha HERENA AA
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 11/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
107 ACCEPTED 2022-11-29 19:27:42
2022-11-22 17:46:25
Aleksandra Pilatowicz HUBKA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 14/N/zwykły art. 238.2.1
106 ACCEPTED 2022-11-29 14:36:13
2022-11-22 17:45:08
Aleksandra Pilatowicz BIBA
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 12/L/zwykły art. 238.2.1
105 ACCEPTED 2022-11-22 17:07:27
2022-11-22 16:36:17
Ines Bisaga CORTAZAR
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs na życzenie zawodników
  • 1x 14/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/N1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs na życzenie zawodników
104 ACCEPTED 2022-11-22 17:07:34
2022-11-22 13:40:09
Dawid Kajak INDUS MK
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
103 ACCEPTED 2022-11-28 15:04:27
2022-11-22 12:56:38
Honorata Niedzielak ARKONA
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 12/L/zwykły art. 238.2.1
102 ACCEPTED 2022-11-28 12:33:04
2022-11-22 12:55:37
Honorata Niedzielak CONTENDER H
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 11/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
101 ACCEPTED 2022-11-29 19:27:35
2022-11-22 12:13:04
Maja Wałach ENKLAWA W
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
100 ACCEPTED 2022-11-28 12:33:18
2022-11-21 12:08:52
Edyta Legawiec VADIS
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 11/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
99 ACCEPTED 2022-11-21 10:25:40
2022-11-21 06:34:52
Róża Skorupowska PASCAL S
  • 2x 10/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 11/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
98 ACCEPTED 2022-11-28 21:25:18
2022-11-21 04:51:49
Gabriel Głusek ENESCO DU LYS
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs na życzenie zawodników
  • 1x 16/C/dwufazowy art. 274.1.5.3
97 ACCEPTED 2022-11-28 15:56:12
2022-11-20 19:53:39
Amelia Jończyk AFRODYTA AZ
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
96 ACCEPTED 2022-11-28 15:56:06
2022-11-20 19:52:54
Amelia Jończyk ARABESKA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
95 ACCEPTED 2022-11-20 13:53:35
2022-11-20 13:42:52
Hanna Szustorowska RICO KG
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
94 ACCEPTED 2022-11-28 15:30:38
2022-11-20 12:08:34
Laura Trzaska KATNIS
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
93 ACCEPTED 2022-11-20 13:53:41
2022-11-20 11:57:23
Iga Cytowska CLINT PLEASURE
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
92 ACCEPTED 2022-11-20 13:53:48
2022-11-19 21:08:19
Aleksandra Bilińska RUFUS
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 9/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
91 ACCEPTED 2022-11-19 18:38:53
2022-11-19 10:57:50
Jakub Olesiejuk SYCYLIA
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
90 ACCEPTED 2022-11-22 20:51:31
2022-11-18 15:47:15
Katarzyna Halter SANTOS
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 9/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
89 ACCEPTED 2022-11-22 20:51:50
2022-11-18 15:42:50
Katarzyna Halter BRAVISSIMO S
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 10/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
88 ACCEPTED 2022-11-19 01:09:15
2022-11-18 12:45:59
Jagna Grabowska RITA
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
87 ACCEPTED 2022-11-19 01:09:20
2022-11-18 12:44:23
Zuzanna Byczkowska PASJA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
86 ACCEPTED 2022-11-25 23:58:11
2022-11-16 21:21:06
Pola Krzyżanowska GUDORINA-VAN-DE-EIJKHOF
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 11/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
85 ACCEPTED 2022-11-23 21:21:18
2022-11-16 18:57:25
Amelia Wojciechowska JASPIS
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 11/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
84 ACCEPTED 2022-11-23 16:23:26
2022-11-16 11:52:37
Aleksandra Calik SHALKAR
  • 1x 9/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 10/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
83 ACCEPTED 2022-11-23 13:10:08
2022-11-16 11:51:52
Aleksandra Krszyna SHALKAR
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
82 ACCEPTED 2022-11-15 21:44:05
2022-11-15 18:55:42
Hanna Makowska DAGA
  • 2x 9/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
81 ACCEPTED 2022-11-22 21:49:25
2022-11-15 16:31:27
Oliwia Zych SILVER MOON KF
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 10/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
80 ACCEPTED 2022-11-22 20:52:29
2022-11-14 20:20:05
Natalia Szyderska OLIMP
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 9/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
79 ACCEPTED 2022-11-30 17:56:43
2022-11-14 19:35:29
Natalia Czarnak FIESTA
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 10/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
78 ACCEPTED 2022-11-22 20:53:04
2022-11-14 18:48:35
Maja Kaźmierczak OZZY OSBOURNE
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 12/L/zwykły art. 238.2.1
77 ACCEPTED 2022-11-22 17:11:06
2022-11-14 14:14:05
Olga Rzycka CORNETTO 62
  • 1x 7/N1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs na życzenie zawodników
  • 1x 8/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/N1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs na życzenie zawodników
  • 1x 16/C/dwufazowy art. 274.1.5.3
76 ACCEPTED 2022-11-30 17:03:56
2022-11-14 13:37:35
Weronika Krzyspiak EUFORIA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
75 ACCEPTED 2022-11-14 11:26:55
2022-11-14 07:51:20
Tatiana Dworacka RASHMI
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 11/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
74 ACCEPTED 2022-11-22 09:49:01
2022-11-13 19:36:59
Victoria Możdżyński WATER LILLY
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 10/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
73 ACCEPTED 2022-11-22 14:19:39
2022-11-13 19:07:32
Lena Kaczmarczyk HONDURAS ZK
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
72 ACCEPTED 2022-11-22 14:20:00
2022-11-13 19:07:06
Hanna Kaczmarczyk VHS ENTWEDER ODER
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
71 ACCEPTED 2022-11-22 22:07:17
2022-11-13 18:24:17
Maria Gonciarek KASINIA
  • 1x 7/N1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs na życzenie zawodników
  • 1x 8/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/N1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs na życzenie zawodników
  • 1x 16/C/dwufazowy art. 274.1.5.3
70 ACCEPTED 2022-11-16 22:42:54
2022-11-13 14:20:33
Michalina Jarosz K-TAMIRA
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 10/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
69 ACCEPTED 2022-11-16 10:54:37
2022-11-13 14:19:19
Inga Łukaszewska SISKO SZUMAWA
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 10/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
68 ACCEPTED 2022-12-02 17:02:28
2022-11-13 14:02:54
Weronika Ostrowska KRYZA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12/L/zwykły art. 238.2.1
67 ACCEPTED 2022-11-13 15:17:56
2022-11-13 12:56:36
Oliwia Bauman TURINI
  • 1x 9/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 10/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
66 ACCEPTED 2022-11-30 17:04:02
2022-11-13 12:46:24
Weronika Krzyśpiak EUFORIA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
65 ACCEPTED 2022-11-12 21:08:04
2022-11-12 18:37:00
Julia Sopińska ONEDINE DS
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 14/N/zwykły art. 238.2.1
64 ACCEPTED 2022-11-12 21:08:07
2022-11-12 18:36:44
Julia Sopińska MASTER B
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 11/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
63 ACCEPTED 2022-11-12 18:19:45
2022-11-12 14:01:14
Wiktoria Piątkowska NET
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 11/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
62 ACCEPTED 2022-11-12 18:19:47
2022-11-12 14:00:38
Hanna Puta BARBIE
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 10/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
61 ACCEPTED 2022-11-12 18:19:48
2022-11-12 13:55:34
Aleksandra Zawiska JOY
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
60 ACCEPTED 2022-11-12 18:19:51
2022-11-12 13:54:30
Klaudia Skłodowska CEXTI QUEEN F
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 12/L/zwykły art. 238.2.1
59 ACCEPTED 2022-11-12 18:19:54
2022-11-12 13:53:54
Barbara Stępień DETROIT CL
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 11/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
58 ACCEPTED 2022-11-29 19:27:26
2022-11-12 13:53:22
Katarzyna Gołębiewska DEMI MOOR MK
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 10/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
57 ACCEPTED 2022-11-12 18:20:02
2022-11-12 13:42:00
Joanna Skalska-Piotrkowicz HEWELIANA
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 11/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
56 ACCEPTED 2022-11-29 19:27:20
2022-11-11 14:34:14
Agata Malewska PABLO I
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs na życzenie zawodników
  • 1x 14/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/N1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs na życzenie zawodników
55 ACCEPTED 2022-11-11 14:43:32
2022-11-11 14:34:12
Marcelina Lasota PICASSO
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 14/N/zwykły art. 238.2.1
54 ACCEPTED 2022-11-29 20:20:13
2022-11-11 14:34:02
Agata Malewska BEYASH QUAN
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
53 ACCEPTED 2022-11-11 10:26:54
2022-11-11 09:51:30
Konstancja Cecylia Bohdanowicz GRETA VON CRUISING
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
52 ACCEPTED 2022-11-10 13:28:50
2022-11-10 13:14:27
Anna Więcek ROSZPUNKA DS
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
51 ACCEPTED 2022-11-10 13:28:52
2022-11-10 13:13:37
Anna Więcek CZARDASZ
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
50 ACCEPTED 2022-11-17 20:29:59
2022-11-09 23:57:53
Amelia Sobieraj ŁEZKA
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 9/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
49 ACCEPTED 2022-11-09 23:54:08
2022-11-09 23:39:37
Hanna Miedziocha LA SCALA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
48 ACCEPTED 2022-11-08 22:00:50
2022-11-08 21:44:50
Aleksandra Stasiuk CELEBRATE AK
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
47 ACCEPTED 2022-11-08 22:00:54
2022-11-08 20:25:57
Otylia Nowakowska LITTLE CARTIER
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 10/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
46 ACCEPTED 2022-11-08 23:57:44
2022-11-08 20:25:56
Daria Twardo HOLZ SPORT AKCJA
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 9/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
45 ACCEPTED 2022-11-08 13:40:25
2022-11-08 11:33:08
Blanka Sońta CEJLON
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 12/L/zwykły art. 238.2.1
44 ACCEPTED 2022-11-07 15:55:40
2022-11-07 12:53:18
Martyna Gawrońska BREGO
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12/L/zwykły art. 238.2.1
43 ACCEPTED 2022-11-26 20:47:10
2022-11-07 11:23:31
Sylwia Mazur RIHANA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 14/N/zwykły art. 238.2.1
42 ACCEPTED 2022-11-07 15:55:46
2022-11-07 11:17:24
Amelia Żłobecka GLAMOUR
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 9/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
41 ACCEPTED 2022-11-07 10:56:42
2022-11-07 10:54:23
Zuzanna Roszkiewicz NEVIO 17
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 10/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
40 ACCEPTED 2022-11-07 10:56:44
2022-11-07 10:53:42
Nina Król CONTI
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12/L/zwykły art. 238.2.1
39 ACCEPTED 2022-11-07 10:56:46
2022-11-07 10:51:14
Antonina Romańczuk AMAL
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 11/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
38 ACCEPTED 2022-11-07 10:56:50
2022-11-07 10:50:22
Małgorzata Mączewska DOLCE VITA
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12/L/zwykły art. 238.2.1
37 ACCEPTED 2022-11-07 10:56:53
2022-11-07 10:49:55
Maria Mączewska BROWNBOY TH RJT
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 11/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
36 ACCEPTED 2022-11-24 22:26:16
2022-11-06 20:35:03
Kamila Kiper ZONULA
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 11/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
35 ACCEPTED 2022-11-24 22:26:25
2022-11-06 20:34:37
Weronika Młotkiewicz SHADES OF GREY
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
34 ACCEPTED 2022-11-24 22:26:32
2022-11-06 20:34:18
Anna Pieklak DJANGO
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 11/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
33 ACCEPTED 2022-11-06 21:50:21
2022-11-06 20:33:46
Ola Mrowiec ISTER-GR
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
32 ACCEPTED 2022-11-30 08:41:34
2022-11-06 18:18:11
Alicja Grad GOLDEN ROSE
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12/L/zwykły art. 238.2.1
31 ACCEPTED 2022-11-06 21:50:55
2022-11-06 11:40:44
Krzysztof Prasek CORSTAR
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs na życzenie zawodników
  • 1x 14/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/N1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs na życzenie zawodników
30 ACCEPTED 2022-11-06 21:51:03
2022-11-06 11:18:44
Magdalena Prasek USHER Z
  • 1x 7/N1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs na życzenie zawodników
  • 1x 8/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/N1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs na życzenie zawodników
  • 1x 16/C/dwufazowy art. 274.1.5.3
29 ACCEPTED 2022-11-15 12:27:56
2022-11-06 11:18:12
Hubert Prasek ISGAAR
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 11/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
28 ACCEPTED 2022-11-29 10:41:06
2022-11-06 10:39:46
Paulina Zubrzycka PERSHIM
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12/L/zwykły art. 238.2.1
27 ACCEPTED 2022-11-05 19:13:23
2022-11-05 18:37:43
Agata Andrychowska KALIMNOS
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
26 ACCEPTED 2022-12-03 08:43:33
2022-11-05 07:41:14
Katarzyna Grabowska KING OF MARMALADE
  • 2x 11/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
25 ACCEPTED 2022-11-05 07:25:15
2022-11-05 07:23:04
Maja Kołacz CON AMORE
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
24 ACCEPTED 2022-11-05 07:25:18
2022-11-05 07:21:16
Kamil Dzięgielewski PLOTER
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12/L/zwykły art. 238.2.1
23 ACCEPTED 2022-11-05 07:17:32
2022-11-05 07:15:43
Amelia Przeplasko FIGA
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 12/L/zwykły art. 238.2.1
22 ACCEPTED 2022-11-30 17:02:37
2022-11-05 07:14:05
Mateusz Owczarek HERUBIN
  • 2x 9/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
21 ACCEPTED 2022-11-30 17:02:28
2022-11-05 07:11:40
Martyna Jakubiec SAMANTA
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
20 ACCEPTED 2022-11-30 17:02:06
2022-11-05 07:11:08
Zuzanna Winiarska WASYL
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
19 ACCEPTED 2022-11-30 17:02:20
2022-11-05 07:10:17
Malwina Stępniewska SZARLOTKA
  • 2x 9/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
18 ACCEPTED 2022-11-05 07:12:40
2022-11-05 07:09:59
Veronica Lomankiewicz GOOD LUCK
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 11/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
17 ACCEPTED 2022-11-10 09:58:28
2022-11-05 07:03:44
Zofia Klimaszewska JIMMY
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 10/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
16 ACCEPTED 2022-11-05 07:12:50
2022-11-05 07:03:29
Anna Łapińska MISTER
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 9/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
15 ACCEPTED 2022-12-03 08:45:03
2022-11-05 07:03:19
Zofia Klimaszewska DON ARAGORN
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 12/L/zwykły art. 238.2.1
14 ACCEPTED 2022-12-03 08:42:34
2022-11-05 07:02:08
Hanna Płuska DECIDELA
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 10/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
13 ACCEPTED 2022-11-30 17:02:13
2022-11-05 07:00:35
Karina Dzięgielewska OLSTER
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N1/zwykły art. 238.2.1 - konkurs na życzenie zawodników
12 ACCEPTED 2022-11-30 17:01:56
2022-11-05 06:59:48
Matylda Jasiniak DIAMOND TAQUITTA
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 12/L/zwykły art. 238.2.1
11 ACCEPTED 2022-11-05 06:25:51
2022-11-04 22:35:41
Maria Siemińska HACER D
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 9/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
10 ACCEPTED 2022-11-24 22:26:40
2022-11-04 22:34:19
Maja Kopczyńska LANTANI
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 10/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
9 ACCEPTED 2022-11-24 22:26:49
2022-11-04 22:33:29
Karolina Kotulska PEGGY BROWN
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 11/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
8 ACCEPTED 2022-11-24 22:26:58
2022-11-04 22:33:11
Julia Kępska LADY GAGA
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
7 ACCEPTED 2022-11-28 12:29:31
2022-11-04 22:32:28
Dominika Maruda LAOS
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 11/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
6 ACCEPTED 2022-11-05 06:25:59
2022-11-04 22:32:05
Dominika Maruda CALIFORNIA
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
5 ACCEPTED 2022-11-04 19:27:07
2022-11-04 19:11:47
Maja Czerwińska VESPUCCI DEL NEGRO
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
4 ACCEPTED 2022-11-28 15:54:43
2022-11-04 08:30:36
Gabriela Kozicka WICHER
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 12/L/zwykły art. 238.2.1
3 ACCEPTED 2022-11-04 08:36:07
2022-11-04 06:13:37
Anna Błaszczak CANDY
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
2 ACCEPTED 2022-12-01 17:54:47
2022-11-03 23:22:49
Zuzanna Żuk PIORUN
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 10/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
1 ACCEPTED 2022-11-28 15:05:03
2022-11-03 23:22:14
Dominika Jamorska CASINO PS Z
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 10/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Andrychowska Agata BPK (MAZ)
2007 (JM.)
brak
2. Banaszek Weronika Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
S
O011189
3. Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (J.)
O030815
10256872
4. Basińska Olga SKJ Bobrowy Staw Sowia Wola
2008 (JM.)
O056249
5. Bauman Oliwia Brak
2010 (JM.)
Brak
6. Bernabiuk Inga Domek Białego Kucyka
2008 (JM.)
Brak
7. Bielińska Zuzanna SKJ Pony Power
2008 (JM.)
brak
8. Bilińska Aleksandra Sportowy Klub Jeździecki Bajardo
2008 (JM.)
O084572
9. Bisaga Ines KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (J.)
O039145
10. Błaszczak Anna BPK - MAZ
S
O014500
11. Bohdanowicz Konstancja Cecylia INTERHR - JKS Poczernin Sp. z o. o.
2004 (J.)
O033953
12. Bukowiec Hanna Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Archipp
2009 (JM.)
brak
13. Byczkowska Zuzanna KU AZS Uniwesytetu Warszawskiego
2010 (JM.)
O057366
14. Calik Aleksandra KJ Legia Kozielska
2008 (JM.)
O055572
15. Ciborowska Marcelina Maria Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2009 (JM.)
O063911
16. Cytowska Iga Stow. SKJ Bobrowy Staw
2008 (JM.)
O058227
17. Czarnak Natalia KJ Humorek Krawcowizna
2006 (J.)
O037685
18. Czerwińska Maja KS Garo
2010 (JM.)
Brak
19. Domański-Kruppa Felix .
S
O028911
20. Dworacka Tatiana SKJ Bobrowy Staw Augustówek
2009 (JM.)
O058594
A(w)B(w)LPZJ/10
21. Dzięgielewska Karina St. Szkoła Sportów Konnych
2004 (J.)
O036256
22. Dzięgielewski Kamil SSSK Koczargi Nowe
2007 (JM.)
O056801
23. Fishbach Karolina Sportowy KJ MPPM Jawczyce
2006 (J.)
O057290
24. Gawrońska Martyna Bez Przynależności Klubowej K P O
2007 (JM.)
O060302
25. Głusek Gabriel Stow. J Stajnia Podolszyn
S
O003919
26. Godek Tomasz LKJ w Gałkowie
S
O013715
27. Gołębiewska Amelia BPK
2005 (J.)
none
28. Gołębiewska Katarzyna SKJ OLIMPIA
2008 (JM.)
Brak
29. Gonciarek Maria Stow. Warszawski KJ
2002 (MJ.)
O031807
10143460
30. Górecka Natalia INTERHR - JKS Poczernin
2003 (MJ.)
O040147
31. Grabowska Jagna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (J.)
O037891
32. Grabowska Katarzyna Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
S
Brak
33. Grad Alicja St. Interhorse Dobra Nadzieja
2007 (JM.)
O053068
34. Halter Katarzyna Bpk
S
O012687
35. Jakubiec Martyna Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2017 (Mł.)
Brak
36. Jamorska Dominika Kielecki KJ
S
O010043
37. Jankowska Anna Sportowy KJ MPPM Jawczyce
2008 (JM.)
O062172
38. Jannasz Wiktoria KJ ViArt Kampinos
2005 (J.)
O038818
39. Jarmuszewicz Weronika Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
brak
40. Jarosz Michalina BPK (MAZ)
2007 (JM.)
O062575
41. Jasiniak Matylda Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2006 (J.)
O039409
42. Jończyk Amelia Sportowy Klub Jeździecki ,,Asteria Płock
2004 (J.)
O053066
43. Jończyk Łukasz KJ Sielanka Warka
S
O000790
44. Jończyk Łukasz KJ Sielanka Warka
S
O000790
45. Kaczmarczyk Hanna KJ Wiktorowo
2010 (JM.)
O061554
46. Kaczmarczyk Lena KJ Wiktorowo
2010 (JM.)
O061553
47. Kajak Dawid SKJ Bajardo Czosnów
S
O028288
48. Kavaliova Kseniya KJ Strzała Krubiczew
S
O045438
49. Kaźmierczak Maja Sporthorses Łomianki
2008 (JM.)
O055740
WAUG1248/226952/18
50. Kaźmierczak Maria KJ Vertus Łódź
2005 (J.)
O045565
51. Kępska Julia Sportowy KJ MPPM Jawczyce
2007 (JM.)
O050782
52. Kiper Kamila Sportowy Klub Jeździecki MPPM
2004 (J.)
O046314
53. Klimaszewska Zofia St. Szkoła Sportów Konnych
S
O013052
54. Kołacz Maja Stow. SSK Koczargi Nowe
2003 (MJ.)
O040144
55. Kopczyńska Maja Sportowy Klub Jeździecki MPPM
2010 (JM.)
O070218
56. Kotulska Karolina SKJ MPPM Jawczyce
2010 (JM.)
O069026
57. Kowalski Dominik Klub Sportowy Equiright
S
O024140
58. Kozicka Gabriela BPK (MAZ)
2003 (MJ.)
O038904
59. Kraśko Aleksander LKJ w Gałkowie
2009 (JM.)
O055762
60. Król Nina BPK
2006 (J.)
O067774
61. Król Weronika St. Szkoła Sportów Konnych
2004 (J.)
O033577
10189131
62. Królikowska Anna Stow. SKJ Grobice
S
O003192
63. Krszyna Aleksandra KJ Legia Kozielska
2010 (JM.)
O065249
64. Krzyśpiak Weronika KJ Dziecinów Sp z o.o.
S
O025285
65. Krzyspiak Weronika Klub Jeździecki Dziecinów Sp. z o.o.
S
O025285
66. Krzyżanowska Pola LKJ w Gałkowie
2011 (Mł.)
O071335
67. Kudelska Anna Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O031287
68. Kujawa Anna Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
Brak
69. Kulita Laura Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Archipp
2008 (JM.)
O068387
70. Lasota Marcelina KJ Vertus Łódź
2006 (J.)
O059803
71. Legawiec Edyta St. Interhorse Dobra Nadzieja
S
O045507
72. Lenartowicz Marta Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Archipp
2006 (J.)
Brak
73. Lomankiewicz Veronica Stow. SSK Koczargi Nowe
2006 (J.)
O053360
74. Łapińska Anna SSSK Koczargi Nowe
2012 (Mł.)
brak
75. Łazowska Natalia SKJ Hawajka Majdan
2007 (JM.)
O043384
76. Łukaszewska Inga BPK
2010 (JM.)
O076528
77. Mączewska Małgorzata BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O066990
78. Mączewska Maria BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O066989
79. Majchrzak Natalia Stajnia Szybki Konik
2005 (J.)
brak
80. Makowska Hanna brak
2004 (J.)
O067803
81. Malewska Agata KJ Vertus Łódź
2005 (J.)
O056331
10216844
82. Maruda Dominika SKJ MPPM Jawczyce
S
O008165
83. Mazur Sylwia Sportowy KJ MPPM Jawczyce
S
O014017
84. Michalski Paweł Stajnia Szybki Konik
S
brak
85. Miedziocha Hanna BPK (MAZ)
2005 (J.)
O042682
86. Młotkiewicz Weronika SKJ MPPM Jawczyce
S
O043874
87. Moczkowska Carla KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2009 (JM.)
O058183
88. Moczkowska Mia KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2011 (Mł.)
O058184
89. Możdżyński Victoria Stajnia PrimaStella
2006 (J.)
brak
brak
90. Mrowiec Ola SKJ MPPM Jawczyce
2006 (J.)
O053407
91. Niedzielak Honorata WKJ Lublin
S
O019674
92. Nowakowska Otylia Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2005 (J.)
O045544
93. Olesiejuk Jakub Stow. SKJ Bobrowy Staw
S
O001054
94. Ostrowska Weronika BPK
2004 (J.)
O051648
95. Owczarek Mateusz Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2006 (J.)
Brak
96. Pałosz Helena SKJ Pony Power
2010 (JM.)
O062531
97. Pekaniec Maciej Akademia Jeździecka Dawidy
S
O001374
98. Pekaniec Maciej Akademia Kucania
S
O001374
99. Piątkowska Wiktoria Stow. KJ Olimpia Warszawa
2004 (J.)
O057755
100. Pieklak Anna SKJ MPPM Jawczyce
S
O046315
101. Pilatowicz Aleksandra PKJ SK Walewice
S
O018692
102. Płuska Hanna St. Szkoła Sportów Konnych
2010 (JM.)
O062317
103. Potyra Alicja Stow. KJ Bobrowy Staw Sowia Wola
2012 (Mł.)
O070240
104. Prasek Hubert St. Interhorse Dobra Nadzieja
2012 (Mł.)
O062296
105. Prasek Krzysztof St. Interhorse Dobra Nadzieja
S
O001059
106. Prasek Magdalena St. Interhorse Dobra Nadzieja
S
O000912
107. Przeplasko Amelia Stow. SSK Koczargi Nowe
2005 (J.)
O062861
108. Puta Hanna Stow. KJ Olimpia Warszawa
2007 (JM.)
O064686
109. Raszewska Gaja BPK (MAZ)
2005 (J.)
O046522
10208450
110. Retka Krzysztof Stow. Warszawski KJ
S
O003131
111. Romańczuk Antonina BPK
2010 (JM.)
O066991
112. Roszkiewicz Zuzanna Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
2008 (JM.)
O066729
113. Rzycka Olga BPK (MAZ)
S
O053523
114. Saługa Laura Sportowy KJ MPPM Jawczyce
2003 (MJ.)
O037841
115. Samsel Amelia KJ Huzar
2007 (JM.)
O043107
116. Siemińska Maria SKJ MPPM Jawczyce
2011 (Mł.)
O070100
117. Skalska-Piotrkowicz Joanna Stow. KJ Olimpia Warszawa
S
O063989
118. Skłodowska Klaudia St. KJ Olimpia Warszawa
2005 (J.)
O043871
119. Skorupowska Róża bpk MAZ
S
O042142
120. Skulska Dominika KJ Strzała
O019673
121. Smolińska Julia zawodnik niezrzeszony
2006 (J.)
O069020
122. Sobieraj Amelia KJ Akademia Kucania Dawidy
2008 (JM.)
O064591
123. Sońta Blanka SKJ Horseprofi Łódź
2004 (J.)
O048699
124. Sopińska Julia KJ Dziecinów Sp z o.o.
S
O013680
125. Spicha Pola PKJ SK Walewice
2010 (JM.)
O070093
126. Stasiuk Aleksandra WKJ Lublin
S
O019150
127. Stefańska Natalia JKS DIM Warszawa
2004 (J.)
O032890
128. Stępień Barbara Stow. KJ Olimpia Warszawa
2006 (J.)
O050343
129. Stępniewska Malwina Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2007 (JM.)
O050808
130. Szałkow Maja BPK
2008 (JM.)
brak
-
131. Szeliga Milena KU AZS Politechniki Warszawskiej
2009 (JM.)
O070333
132. Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
S
O000615
10119995
133. Szustorowska Hanna KJ Sielanka Warka
S
O003649
134. Szyderska Natalia Stajnia Primastella
brak
brak
135. Tomczak Natalia PKJ SK Walewice
2002 (MJ.)
O070756
136. Trzaska Laura KJ Strzała Krubiczew
2002 (MJ.)
O037494
137. Twardo Daria DJ EquiGrey
2011 (Mł.)
Brak
138. Wałach Maja SKJ Bajardo Czosnów
2007 (JM.)
O046357
139. Więcek Anna bpk
S
O003694
140. Wilińska Hanna Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Archipp
2009 (JM.)
brak
141. Winiarska Zuzanna Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
Brak
142. Woch Zuzanna Liderówka
S
brak
143. Wojciechowska Amelia KJ Dziecinów Sp. z o.o.
2009 (JM.)
O062590
144. Wolińska Nadia Stajnia Szybki Konik
2007 (JM.)
O063064
145. Zadroga Hanna BPK
2009 (JM.)
O068849
146. Zawiska Aleksandra St. KJ Olimpia Warszawa
2005 (J.)
O043872
147. Zientek Paulina KJ Wiktorowo
S
O050103
148. Ziętek Kinga WKJ Lublin
S
O012615
149. Żłobecka Amelia Klub Wiejski Wilczeniec
2007 (JM.)
0077775
150. Żołyniak Dorota BPK (MAZ)
S
O023687
151. Zubrzycka Paulina KS Garo
2009 (JM.)
O060896
152. Żuchowicka Katarzyna Stow. SKJ Grobice
2007 (JM.)
O039387
153. Żuk Zuzanna KJ Bertyn Piastowo
S
O026990
154. Zych Oliwia Kj Aromer
2003 (MJ.)
O047932
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

206

AFRODYTA AZ PKSP POL 2007 klacz gniada/169 F: Granilli S
M: Artemida
K013302 POL009600100507
2.

227

ALL MY LOVE G SP POL 2009 klacz gniada/159 F: Love Affair
M: Andaluzja
K017153 Pol 009660044209
3.

250

ALPINEX OO POL 2007 wałach gniada/kuc:kuc:ku F: Murat-Nur /
M: Akwa z Reguła / Gamin de Carrere
K030963 POL070000005624
4.

248

ALTARI Z F:
M:
5.

109

AMAL Czysta Krew Arabska POL 2011 wałach gniada/157 F: Akim de Ducor
M: Arwima
K025785 235/2014
6.

205

ARABESKA PKSP POL 2009 klacz gniada/167 F: Wieland
M: Ascona V
K031889 616009660880809
7.

202

ARKONA SP POL 2005 Klacz gniada/165 F: Contender Son
M: Aldana 3
K014268 009 60 02241 05
8.

189

AWANGARDA SP POL 2012 klacz kasztanowata/165 F: Cassilio / Cassini I
M: Alegoria / Love Affair
K024767 616009660177712
9.

73

B’CANDYNO WARMBLUT AUT 2014 wałach kasztanowata/160 F: Baloubino B /
M: Candy /
brak 04001981-00894-14
10.

197

BALDWIN Z Z BEL 2013 gelding dark bay/- F: Big Star JR KZ / Big Star
M: Urcona / Uddel
K033128 056015Z55817813
11.

126

BARBIE KUC POL 2009 klacz siwa/pony:136 F: NN
M: NN
K032322 -
12.

220

BASZMIRA MAŁOPOLSKA POL 07.05.2015 klacz kara/155 cm F: Efekt
M: Baszkira
Brak 616006580253715
13.

221

BAVARIA SP POL 2016 klacz siwa/176 F: Chepattano
M: Bestina po Eskudo
K032121 616009610093816
14.

58

BEYASH QUAN SP POL 2016 gelding bay/167 F: Dżentelmen
M: Bacarolla/Graal
K029098 616009610082616
15.

223

BIBA MAŁOPOLSKA POL 2013 Klacz gniada F: Huzar
M: Biesiada
K024172
16.

196

BINGO ISH POL 2011 wałach gniada/175 F: French Buffet
M: Kilnalahin Coevers
x 372414005324415
17.

194

BLACK MAGIC KUC GBR 2006 wałach kara/pony:148 F: nn /
M: nn /
K026677 826073007355911
18.

234

BORSALINO KUC BELG. BEL 2000 wałach siwa/pony:149 F: nn /
M: nn /
K028362 056022000251442
19.

165

BRAVISSIMO S SP POL 2017 wałach kara/166 F: Contender Son
M: Brawura
brak 616009510291117
20.

112

BREGO TYP SZLACHETNY POL 2017 wałach gniada/160 F: Quartier Latin
M: Bambina
K033518 616999592170917
21.

253

BROWNBOY TH RJT NEW FOREST PONY BEL 2006 Wałach gniada/kuc:148 F: Kantje's Ronaldo
M: Kantje's Why Not
K023017 528018020061374 05600200P500154
22.

111

BROWNBOY TH RJT NEW FOREST PONY NED 2006 wałach gniada/pony:148 F: Kantje's Ronaldo
M: Kantje's Why Not
K023017 528018020061374
23.

185

CADLANVALLEY MILLIONAIRE KUC WALIJSKI GBR 2016 wałach cremello/pony:130 F: Cadlanvalley Buzby
M: Shamrocklake Irish Cornflower
brak 826046010101923
24.

177

CAFE AU LAIT HOLSZTYŃSKA POL 2011 klacz ciemnogniada/162 F: Claudio's Son
M: Cascada/Cottbus
K029568 DE 466570365811
25.

93

CALIFORNIA SP POL 2014 klacz gniada/164 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Caldera (Deu) / Calico
K027115 616009510135314
26.

89

CANDY SP POL 2009 wałach kara/164 F: Ever for Pleasure / Espri
M: Cena / Robin Hood
K030529 PL 616 009 66 14028 09
27.

4

CASINO PS Z ZANGERSHEIDE BEL 2016 wałach siwa/176 F: Casino Berlin
M: Butterfly PS Z
K033800 ZANG 056015Z55658216
28.

114

CEJLON SP POL 2004 ogier siwa/170 F: Castilio
M: Centina
K015492 009640054604
29.

115

CELEBRATE AK Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2014 klacz ciemnogniada/165 F: Libero A
M: Charlotta
Brak 616098200125492
30.

128

CEXTI QUEEN F WESTF POL 20016 klacz gniada/170 F: Michael Angelo F / Bajou Du Rouet
M: Cexti / Cavalier
K032589 DE441410876115
31.

239

CHALLENGE HOLSZTYŃSKA POL 2016 wałach gniada/175 F: Casall
M: Usambara
0000 DE421000057116
32.

184

CIAPEK TYP KOŃ MAŁY POL 2017 wałach srokata/pony:135 F: Demir
M: Chrupka
brak A0016553S
33.

153

CLINT PLEASURE HOL GER 2008 klacz siwa/158 F: Clinton / Corrado I
M: United Pleasure / For Pleasure
K020754 DE421000134709
34.

99

CON AMORE KWPN NED 2007 wałach kara F: Indoctro
M: Sylvinia
K021892 528003000703162
35.

200

CONTENDER H SP POL 2016 wałach skarogniada/172 F: Contender Son
M: Cinderella
K034166 616009600183516
36.

108

CONTI HOLSZTYŃSKA POL 2009 wałach gniada/172 F: Corrado I
M: Ultra IV
K017391 DE421000288009
37.

244

CORELLA OLDENBURSKI POL 2006 klacz kasztanowata/167 F: Centadel
M: Charlina Z
K027869 LKGRPZJ/221/19 103QP71
38.

163

CORNETTO 62 HOL SWE 2014 wałach gniada/169 F: Crunch / Clarimo
M: UlikaG / Contender
K035187 DE421000102914
39.

104

CORSTAR HOL POL 2011 wałach gniada/168 F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Patricia IX / Contender
K023722 DE421000203911
40.

161

CORTAZAR SP POL 2013 wałach kasztanowata/169 F: Quality Time
M: Contessa / Coriano Z
K022581 616009510253313
41.

120

CZARDASZ SP POL 2017 wałach siwa/167 F: Bolero de Ravel
M: Casablanca
brak A0018174S
42.

144

DAGA MAŁOPOLSKA POL 2009 klacz gniada/165 F: Irak
M: Daszawa
brak 616006590035409
43.

97

DECIDELA Pełna Krew Angielska POL 2017 klacz gniada/160 F: October /
M: Durova / Soviet Star
K034132 616POL17010005T
44.

226

DELICJA WIELKOPOLSKA POL 2014 klacz kasztanowata/170 cm F: Cugnot
M: Dunka
K034348 616007600241514
45.

63

DEMI MOOR MK SP POL 2016 klacz gniada/160 F: Rasch
M: Decyzja
Brak .
46.

129

DETROIT CL KWPN NED 2008 wałach gniada/168 F: Douglas/Darco
M: Lantessa/Cantus
K018317 .
47.

12

DIAMOND TAQUITTA HOLSZTYŃSKA GER 2011 klacz gniada/170 F: Cannavaros
M: Taquitta
K018514 DE421000146611
48.

35

DJANGO SP POL 2017 wałach siwa/164 F: Castle Rock / Clearway
M: Dosia / Marino
K031487 616009600092617
49.

110

DOLCE VITA WIELKOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/162 F: Colox Cup
M: Dulcynea
K027266 616007600287411
50.

96

DON ARAGORN SP POL 2016 wałach gniada/170 F: Le Duc / Lord Alexander
M: Damara I
K030878 616009570039216
51.

209

DONDER H KUC POL 2009 wałach siwa/pony:149 F: Dexter Leam Pondi
M: Carmen M
K033974 528008090037109
52.

233

DONNA STAR SP POL 2012 klacz gniada/168 cm F: Lord Star
M: Darola / Cabrol
K021674 616009530053912
53.

232

DRAGON MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/162 F: Amadeusz
M: Diora
K033288 616006580229615
54.

238

EMANUEL MŁP POL 2018 wałach siwa/170 F: Kurhan / Dixan
M: Ebora / Tabex
K035382 616006580200918/B0104881S
55.

213

ENESCO DU LYS SF FRA 2014 wałach ciemnogniada/168 F: Tornesch / Lux Z
M: Socca Fontanel / Calvaro
K028901 14476346Q
56.

75

ENKLAWA W SP POL 2008 klacz ciemnogniada/167 F: Eskudo / Dido
M: Enigma W / Harper
K016579 009 68 00164 08
57.

246

EUFORIA SP POL 2015 klacz siwa/175 F: BOLSHOI
M: EPOKA
K034958 616009660728415
58.

245

EUFORIA SP POL 2015 mare grey/175 F: Bolshoi
M: Epoka
K034958 616009660728415
59.

222

EVER SO CLEVER OS POL 2015 klacz gniada/165 F: Ninyon / Nintender
M: Escada W / Eskudo
K030246 DE418187610015
60.

190

FARANDI KWPN NED 2010 klacz gniada/167 F: Indoctro
M: Whis Kid
K029106 528003201009333
61.

64

FIESTA DRP POL 2013 klacz kara/pony:148 F: Tupet / Twister
M: Felina / Kaiserstolz
K026894 616013670035613
62.

98

FIGA MŁP POL 2009 klacz kasztanowata/165 F: Dam-Dam / Dandys
M: Finka / Fiskor
K022598 616006570247509
63.

204

FIGA KUC WALIJSKI POL 2015 klacz ciemnogniada/pony:146 F: Zefir /
M: Fiona / Turnina's Gismore
K030054 616013610142615
64.

188

FUDŻI BM SP POL 2015 wałach ciemnogniada/167 F: Vulkan L / Vulkano`
M: Fiona L / Pavory
K028037 616009610150915
65.

172

GALIKAYA Pełna Krew Angielska POL 2017 klacz kasztanowata/163 F: Arithmancer
M: Galicja
brak 616 POL 17010027T
66.

228

GALOP PKSP POL 2009 wałach kasztanowata/- F: Libretto
M: Gama
K025104 616009630200109
67.

229

GINO N.D. KWPN NED 2011 wałach gniada/170 F: Biscayo / Contendro
M: Vrouwe Bureveld / Burggraaf
K025421 52803201105046
68.

113

GLAMOUR IRISH COB NED 2014 klacz srokata/pony:139 F: 528023201910696
M: 966000100808832
Brak 201910696
69.

40

GOLDEN ROSE HOLST. POL 2014 klacz siwa/164 F: Mylord Carthago
M: Adrette
K026474 DE421000549514
70.

94

GOOD LUCK SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Ludger / Laptop
M: Galia / Erebus
K032366 616009680010116
71.

123

GRETA VON CRUISING ISH IRL 2016 klacz kasztanowata/170 F: Cruising Arish / Sea Crest
M: Goldicova / Touchdown
K029976 372414006047490
72.

87

GREY HICKSTEAD HAN GER 2018 ogier siwa/167 F: Hickstead White
M: Grace Kelly
K033734 DE431310090618
73.

182

GUDORINA-VAN-DE-EIJKHOF AES POL 2015 klacz kara/167 F: Glasgow-w Van't Merelsnest / Nabab De Reve
M: Udorina / Corland
K031460 826002150874573
74.

92

HACER D KUC POL 2014 wałach gniada/137 F: Apatyt / Lubczyk
M: Heca D / Kubuś
brak 616013610140614
75.

224

HERENA AA MAŁOPOLSKA POL 2016 klacz gniada/166 F: Efekt
M: Hebrajka
K031545 616006590143216
76.

22

HERUBIN MAŁOPOLSKA POL 2009 Wałach gniada F: Hindus
M: Hordenina
brak
77.

130

HEWELIANA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Song / Elmero
M: Humoreska / Cezar
K023299 616009530251512
78.

231

HICKSTEAD DARK OLD POL 2016 wałach gniada/170 F: Hickstead White
M: Embera
K031368 .
79.

191

HISTORIA SP POL 2018 klacz gniada/168 F: Quartier Latin
M: Happy end
K033365 616009660337218
80.

117

HOLZ SPORT AKCJA KUC POL 2001 klacz izabelowata/145 F: Holz Sport Kartel
M: Holz Sport Akacja
Brak 013550088801
81.

159

HONDURAS ZK SP POL 2014 wałach gniada/165 F: ---
M: ----
K026870 6160095910247
82.

225

HUANA AA MAŁOPOLSKA POL 2017 klacz siwa/167 F: Drop
M: Huba / Top Gun
K033149 616006592166417
83.

86

HUBKA MŁP POL 2015 klacz gniada/170 F: Efekt
M: Huba/Top Gun
K027892 606 006 59 01254 15
84.

162

INDUS MK SP POL 2018 wałach skarogniada/175 F: Marino
M: Infa-Land / Landjonker S
K033239 B0100754S
85.

106

ISGAAR KUC GER 2005 klacz bułana/pony:149 F: Tilo / Belvoir Turks Cap
M: Immaculada / Capitol I
K016211 DE422220048005
86.

103

ISTER-GR WLKP POL 2011 wałach ciemnogniada/164 F: Alamos / Colorado
M: Ibiza-GR / Heff
K033428 616007600258211
87.

247

JARAVEL SP 2016 w kasztan F: Aravel Waro / Luron
M: Jamira R / Cosiro
K031885 B0130611S
88.

174

JASPIS MAŁOPOLSKA POL 2003 wałach gniada/161 F: Noster
M: Jugusta
K021762 006660228703
89.

20

JIMMY SP POL 55 wałach gniada/140 F: nn /
M: nn /
brak -
90.

207

JOLY'S JACKPOT BRAK POL 2012 wałach ciemnogniada/pony:148 F: nn
M: nn
brak brak
91.

127

JOY SP POL 2014 wałach skarogniada/170 F: Captani / Carentan
M: Jordania / Love Affair
K023583 616009660415613
92.

214

JURAND C SP POL 2016 wałach kasztanowata/168 F: Lotos
M: Juma
K030130 616999660365916
93.

147

K-TAMIRA MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz kara/160 F: Tabex/Cynik
M: Kwinta/Eternity’S Breath
Brak 616006550064214
94.

198

KAFE' ESPRESSO DI CA' SAN GIORGIO SI ITA 2015 gelding dark bay/- F: Diamant de Semilly / Le Tot de Semilly
M: Camilla CSG / Contendro
K033129 152968
95.

101

KALIMNOS SAKSOŃSKA GER 2000 wałach siwa/183 F: Kordatus / Korsar I
M: Gina / Gold Ferdl
K006046 DE437-3708122-0
96.

156

KASINIA SP POL 2012 klacz ciemnogniada/- F: Cassini Kama / Cassini I
M: Kanasta / Czandor
K024449 616009640067912
97.

203

KATNIS SP POL 2011 klacz siwa/165 F: Vandamme / Guidam
M: Karbana / Carbano
K021936 616009661572211
98.

241

KAUAI HOL POL 2017 klacz gniada/175 F: Cascadello I
M: Athene X
K033490 107PL48
99.

26

KING OF MARMALADE Pełna Krew Angielska POL 2010 wałach gniada/165 F: Duke of Marmalade
M: Brindisi
Brak 372IRE45186595T
100.

65

KRYZA WLKP POL 2010 klacz kasztanowata/- F: Czad / Dido
M: Kiara / Pas
K033172 616007610009210
101.

219

LA COSTA KUC POL 2014 klacz skarogniada/pony:139 F: Lordek
M: Lila
K028330 616 013 52 00984 14
102.

118

LA SCALA OLD POL 2011 Klacz gniada/172 F: Canabis / Contender
M: La Vawetta / Lugwig Von Bayern
K020919 DE418180224811
103.

193

LADY CASINIA OLDENBURSKA GER 2016 klacz gniada/162 F: Lord Cassini
M: Elidor / Landor S
K031493 DE433332098516
104.

178

LADY GAGA KUC POL 2015 klacz siwa/pony:145 F: Nn
M: Nn
K034509 Brak
105.

180

LANTANI SP POL 2006 klacz siwa/172 F: Helanis/Cantanis
M: Luisa 14/Roncalli
K027327 POL009530071306
106.

9

LAOS Litewski Koń Gorącokrwisty LTU 2017 wałach kasztanowata/187 F: Oregon / Arizona
M: La Callas Z / Lawito
K031489 LTU005170193217
107.

243

LECOMTE KWPN NED 2016 wałach gniada/165 F: Copain
M: Diante P
Brak 52801003622
108.

116

LITTLE CARTIER SP POL 2008 wałach gniada/167 F: Cartier II/ Cheenook
M: Losita 2 / Landwind II B
K016799 POL009640013408
109.

56

ŁEZKA WIELKOPOLSKA POL 2007 klacz skarogniada/159 F: Nirkan
M: Łaskawa
K035360 POL007640038707
110.

132

MASTER B KWPN NED 2017 wałach kasztanowata/163 F: Casago
M: Big Star BZ
K035036 528003201708266
111.

208

MENTOS KUC POL 2008 wałach gniada/pony:137 F: Nowator / Pepton
M: Modena II / Wersal
K021624 616013660745308
112.

210

MILAGROSS TYP.SZL. POL 2011 klacz gniada/pony:148 F: nn /
M: nn /
K023004 616999600286011
113.

181

MINNESOTA AES POL 2017 wałach skarogniada/172 F: Humberto ASK / Cornet Obolensky
M: Carentina / Carentino
K032211 826002170880061
114.

95

MISTER TS POL 2013 wałach kasztanowata/pony:149 F: nn /
M: nn /
K023513 616999640069913
115.

176

MOONLIGHT MAGIC KUC CONNEMARA POL 2013 wałach siwa/pony:139 F: nn /
M: nn /
K027210 B0103010S
116.

125

NET SP POL 2015 wałach gniada/168 F: Alabaster
M: Nokia / Turbud Quirinus
K028130 .
117.

107

NEVIO 17 Deuches Reitpony GER 2006 wałach gniada/pony:154 F: Nibelugenheld
M: Mhadina
K026027 103mo30
118.

230

NEXIA KOŃ MAŁY POL 2017 klacz siwa/pony:149 F: Favory XI-38
M: Nikita
brak B0102154S
119.

254

NOVA EMILIA F:
M:
120.

166

OLIMP WIELKOPOLSKA POL 2018 wałach kara/165 F: Aktyw
M: Olimpiada
brak B0106123S
121.

11

OLSTER SP POL 2013 wałach siwa/160 F: Falbrus / Aviano
M: Oaza / Orkisz
K023339 616009640040013
122.

131

ONEDINE DS SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/brak F: Zinedine
M: Ofelia
K023215 616009660246613
123.

167

OZZY OSBOURNE SP POL 2014 wałach gniada/178 F: Kannan
M: Odeur-M
K026734 616009661386214
124.

57

PABLO I OLDBG GER 2004 gelding black/168 F: Pik Labionics
M: Ondra/Cor De Brillant
K008687 DE433330321904
125.

249

PĄCZEK HUCULSKA POL 2012 Ogier bułana/kuc:136 F: Natan
M: Pantera
brak 616 012 58 05095 12
126.

155

PASCAL S SP POL 2009 wałach gniada/163 F: Qulester
M: Pasja
brak 616009590104309
127.

149

PASJA KUC POL 2008 klacz gniada/pony:140 F: NN (Carmen s Neptun) /
M: NN (Prima) /
K023409 616999600472608
128.

7

PEGGY BROWN SP POL 2015 klacz siwa/168 F: Carlos DZ / Cantus
M: Pannja / Alvaro
K033731 616009661351815
129.

102

PERSHIM MŁP POL 2011 wałach kasztanowata/160 F: Rashim /
M: Princessa / Diabełek
K027332 616006530199311
130.

124

PICASSO SP POL 2012 wałach kasztanowata/173 F: Imequyl
M: Piawa
K020801 616 009 59 01045 12
131.

90

PIORUN MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/175 F: Bon
M: Platyna
Brak 616006661171815
132.

100

PLOTER SP POL 2012 Wałach kara/165 F: Nergo
M: Pokusa
K023801 616009670043112
133.

235

PORTOS SP POL 2011 wałach siwa/172 F: Carry Son
M: Parilla
K018508 616009600276411
134.

134

RASHMI DRP GER 2006 klacz gniada/pony:140 F: Messino / Makuba
M: Romi / Rustan el Afas
K028301 DE467-0001642-06
135.

152

RICO KG SP POL 2008 wałach siwa/165 F: Chellano's Boy DZ
M: Roksana KG / Lumpi
K019653 POL 009 61 02229 08
136.

48

RIHANA SP POL 2010 klacz gniada/180 F: Stakkatol
M: Rodezja
K017357 616009540098510
137.

148

RITA KUC POL 2013 Klacz gniada/pony:146 F: Nn
M: Nn
K028978 616999610147113
138.

119

ROSZPUNKA DS KUC WALIJSKI POL 2013 klacz gniada/pony:146 F: FrankenHoeh's Mylord
M: H-S Rosaleen
K031082 616 013 66 02462 13
139.

154

RUFUS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 wałach skarogniada/167 F: Salamon
M: Rolemma
K027921 616009530112815
140.

15

SAMANTA MAŁOPOLSKA POL 2007 Klacz gniada F: Lancetnik
M: Suszi
Brak
141.

251

SANDREA SP POL 2015 klacz kara/155 F: nn /
M: Droopy / New Grove Coin
K030985 LV001000003435
142.

82

SANGUS Czysta Krew Arabska POL 2009 wałach siwa/153 F: FS Bengali (DE) /
M: Sajga /
brak -
143.

164

SANTOS SP POL 2018 ogier kasztanowata/168 F: Querlybet Hero
M: Sesil
brak 616009530195318
144.

34

SHADES OF GREY SP POL 2012 wałach siwa/176 F: Carlos DZ / Cantus
M: Nokia / Turbud Quirinus
K021927 616009580138112
145.

171

SHALKAR Pełna Krew Angielska POL 2014 wałach kasztanowata/160 F: Fast Company
M: Suedehead
K033681 372IRE45235681T
146.

168

SILVER MOON KF Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 wałach siwa/160 F: Number One
M: Saint Lucia
K035299 A0001875S
147.

145

SISKO SZUMAWA Pełna Krew Angielska POL 2016 klacz gniada/158 F: Diamond Green
M: Striking Rose
Brak 616POL16008848T
148.

10

SKARBOSZ MŁP POL 2010 wałach gniada/0 F: Don Carlos / Ganges
M: Don Carlos / Ganges
K021364 616006661705210
149.

151

SYCYLIA SP POL 2013 klacz ciemnogniada/178 F: Farmer
M: Selena
K024056 616009640005313
150.

237

SZAMAN SP POL 2016 wałach gniada/175 F: Chaman/Baloubet Du Rouet
M: Salandra/Comandor
K031143 616009610034716
151.

17

SZARLOTKA KUC POL 2014 wałach siwa/pony:145 F: NN
M: NN
Brak aaa
152.

175

TASMANIA SP POL 2011 mare bay/165 F: USTINOV
M: TESMIRAN
none 616009610139611
153.

236

TORERO KUC POL 2008 ogier kasztanowata/pony:148 F: Bolero
M: Totu
K018393 POL013640060608
154.

133

TURINI FOLBLUT POL 2008 Klacz kasztanowata/163 F: belenus
M: turkawka
brak brak
155.

105

USHER Z ZANG POL 2015 wałach kasztanowata/164 F: U Can't Lose / Nothing To Lose
M: Chilli / Turbud Quirinus
K028084 056015Z55512115
156.

201

VADIS XX POL 2016 wałach skarogniada/168 F: Battle Of Marengo / Galileo
M: Flying Fantasy / Monsun
K031498 372IRE45243323T
157.

169

VALANNA ISH IRL 2014 klacz kasztanowata/171 F: Valent / Hors La Loi II
M: Cruisann / Cruising
K033715 372414005899747
158.

91

VESPUCCI DEL NEGRO DRP POL 2009 wałach kara/pony:146 F: Voyage
M: V
Brak DE434340309709
159.

160

VHS ENTWEDER ODER OLD. POL 2007 wałach gniada/166 F: NN
M: NN
K011241 DE418181505207
160.

183

WALEŃ HUCULSKA POL 2013 wałach ciemnogniada/pony:136 F: Amant - W / Fryderyko
M: Limba / Szafir
K030138 616012540021513
161.

252

WAMIRO W.S - POL 2018 wałach gniada/167 F: Carter
M: Wula
K034906 616009610119218
162.

16

WASYL Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach kasztanowata/150 F: Delegat
M: Walentynka
Brak Brak
163.

158

WATER LILLY WIELKOPOLSKA POL 2007 klacz kara/167 F: Radiator
M: Wolibara
brak POL 007661637207
164.

88

WICHER SP POL 2017 wałach skarogniada/172 F: Karbit
M: Wenus
K032323 616009520060417
165.

211

WICHER TYP MAŁY KOŃ POL 2015 wałach kara/149 F: NN
M: NN
brak B0138887S
166.

179

ZONULA MŁP POL 2017 klacz siwa/165 F: Audan/Pluton
M: Zafra/Barnaba
K034979 616006658018817
Rider Club
Competition
Prize
Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
400
SUM:
400.00
Dzięgielewska Karina St. Szkoła Sportów Konnych
300
SUM:
300.00
Jończyk Łukasz KJ Sielanka Warka
250
SUM:
250.00
Kołacz Maja Stow. SSK Koczargi Nowe
100
SUM:
100.00
Lasota Marcelina KJ Vertus Łódź
200
SUM:
200.00
Miedziocha Hanna BPK (MAZ)
50
SUM:
50.00
Prasek Magdalena St. Interhorse Dobra Nadzieja
600
SUM:
600.00
Raszewska Gaja BPK (MAZ)
150
SUM:
150.00
Sopińska Julia KJ Dziecinów Sp z o.o.
50
SUM:
50.00
Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrychowska Agata
BPK (MAZ)
KALIMNOS (101)
2022-12-03
12
2022-12-03
Banaszek Weronika
Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
PORTOS (235)
2022-12-03
2022-12-03
10
2022-12-04
2022-12-04
Bar Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2022-12-03
1
400
2022-12-03
2
2022-12-04
2022-12-04
2022-12-04
Basińska Olga
SKJ Bobrowy Staw Sowia Wola
2022-12-03
2022-12-03
2022-12-04
2022-12-04
2022-12-04
2022-12-04
Bauman Oliwia
Brak
TURINI (133)
2022-12-04
2022-12-04
Bernabiuk Inga
Domek Białego Kucyka
BASZMIRA (220)
2022-12-04
2022-12-04
Bielińska Zuzanna
SKJ Pony Power
FARANDI (190)
2022-12-04
2022-12-04
Bilińska Aleksandra
Sportowy Klub Jeździecki Bajardo
RUFUS (154)
2022-12-03
1
2022-12-03
1
2022-12-04
2022-12-04
Bisaga Ines
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
CORTAZAR (161)
2022-12-03
6
2022-12-03
7
2022-12-04
2022-12-04
Błaszczak Anna
BPK - MAZ
CANDY (89)
2022-12-03
12
2022-12-04
2022-12-04
2022-12-03
23
Bohdanowicz Konstancja Cecylia
INTERHR - JKS Poczernin Sp. z o. o.
2022-12-03
8
2022-12-03
17
Bukowiec Hanna
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Archipp
2022-12-03
1
2022-12-03
1
Byczkowska Zuzanna
KU AZS Uniwesytetu Warszawskiego
PASJA (149)
2022-12-03
16
2022-12-03
1
Calik Aleksandra
KJ Legia Kozielska
SHALKAR (171)
2022-12-04
2022-12-04
Ciborowska Marcelina Maria
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
TORERO (236)
2022-12-03
32
2022-12-04
2022-12-04
2022-12-03
25
Czarnak Natalia
KJ Humorek Krawcowizna
FIESTA (64)
2022-12-03
2022-12-03
2022-12-04
2022-12-04
Czerwińska Maja
KS Garo
2022-12-03
2022-12-03
Dominik Róża
Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
2022-12-03
30
2022-12-04
2022-12-03
26
2022-12-03
2022-12-04
Dworacka Tatiana
SKJ Bobrowy Staw Augustówek
RASHMI (134)
2022-12-03
2022-12-04
2022-12-04
2022-12-03
30
Dzięgielewska Karina
St. Szkoła Sportów Konnych
OLSTER (11)
2022-12-03
2
300
2022-12-03
Dzięgielewski Kamil
SSSK Koczargi Nowe
PLOTER (100)
2022-12-03
22
2022-12-04
2022-12-04
2022-12-03
4
Fishbach Karolina
Sportowy KJ MPPM Jawczyce
ISTER-GR (103)
2022-12-04
2022-12-04
Gawrońska Martyna
Bez Przynależności Klubowej K P O
BREGO (112)
2022-12-03
19
2022-12-04
2022-12-03
11
2022-12-04
Głusek Gabriel
Stow. J Stajnia Podolszyn
2022-12-03
2022-12-03
2022-12-04
Godek Tomasz
LKJ w Gałkowie
CHALLENGE (239)
2022-12-03
24
2022-12-03
15
2022-12-04
2022-12-04
Gołębiewska Amelia
BPK
TASMANIA (175)
2022-12-03
1
2022-12-03
1
Gołębiewska Katarzyna
SKJ OLIMPIA
2022-12-03
1
2022-12-03
1
2022-12-04
2022-12-04
Gonciarek Maria
Stow. Warszawski KJ
KASINIA (156)
2022-12-03
3
2022-12-03
3
2022-12-04
2022-12-04
Górecka Natalia
INTERHR - JKS Poczernin
GALOP (228)
2022-12-03
2
2022-12-03
Grabowska Jagna
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2022-12-03
2022-12-03
20
Grabowska Katarzyna
Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2022-12-04
2022-12-04
Grad Alicja
St. Interhorse Dobra Nadzieja
2022-12-03
28
2022-12-04
2022-12-04
2022-12-04
2022-12-03
27
Halter Katarzyna
Bpk
SANTOS (164)
2022-12-03
2022-12-03
1
2022-12-04
2022-12-04
2022-12-03
2022-12-04
2022-12-04
Jakubiec Martyna
Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
SAMANTA (15)
2022-12-03
36
2022-12-03
1
Jamorska Dominika
Kielecki KJ
2022-12-03
1
2022-12-03
8
2022-12-04
2022-12-04
Jankowska Anna
Sportowy KJ MPPM Jawczyce
LADY GAGA (178)
2022-12-04
2022-12-04
Jannasz Wiktoria
KJ ViArt Kampinos
KAUAI (241)
2022-12-04
Jarmuszewicz Weronika
Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2022-12-03
27
2022-12-03
Jarosz Michalina
BPK (MAZ)
K-TAMIRA (147)
2022-12-04
2022-12-04
Jasiniak Matylda
Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2022-12-03
6
2022-12-03
2022-12-04
2022-12-04
Jończyk Amelia
Sportowy Klub Jeździecki ,,Asteria Płock
ARABESKA (205)
2022-12-03
15
2022-12-04
2022-12-03
4
2022-12-03
28
2022-12-04
2022-12-04
Jończyk Łukasz
KJ Sielanka Warka
MINNESOTA (181)
2022-12-03
1
250
2022-12-03
11
2022-12-04
2022-12-04
Jończyk Łukasz
KJ Sielanka Warka
GINO N.D. (229)
2022-12-03
2
2022-12-04
Kaczmarczyk Hanna
KJ Wiktorowo
2022-12-03
6
2022-12-03
6
Kaczmarczyk Lena
KJ Wiktorowo
2022-12-03
2
2022-12-03
14
Kajak Dawid
SKJ Bajardo Czosnów
INDUS MK (162)
2022-12-03
2022-12-03
14
Kavaliova Kseniya
KJ Strzała Krubiczew
2022-12-03
2022-12-03
21
Kaźmierczak Maja
Sporthorses Łomianki
2022-12-03
25
2022-12-03
2022-12-04
2022-12-04
Kaźmierczak Maria
KJ Vertus Łódź
2022-12-03
10
2022-12-04
2022-12-03
14
Kępska Julia
Sportowy KJ MPPM Jawczyce
LADY GAGA (178)
2022-12-03
2022-12-03
25
Kiper Kamila
Sportowy Klub Jeździecki MPPM
ZONULA (179)
2022-12-04
2022-12-04
Klimaszewska Zofia
St. Szkoła Sportów Konnych
JIMMY (20)
2022-12-03
2022-12-03
5
2022-12-04
2022-12-04
2022-12-03
34
2022-12-03
2022-12-04
2022-12-04
Kołacz Maja
Stow. SSK Koczargi Nowe
2022-12-03
1
2022-12-03
3
100
2022-12-04
2022-12-04
Kopczyńska Maja
Sportowy Klub Jeździecki MPPM
LANTANI (180)
2022-12-03
1
2022-12-03
18
2022-12-04
2022-12-04
Kotulska Karolina
SKJ MPPM Jawczyce
2022-12-03
22
2022-12-04
2022-12-04
2022-12-03
30
Kowalski Dominik
Klub Sportowy Equiright
2022-12-03
2022-12-03
Kozicka Gabriela
BPK (MAZ)
WICHER (88)
2022-12-03
30
2022-12-03
2022-12-04
2022-12-04
2022-12-04
Kraśko Aleksander
LKJ w Gałkowie
BORSALINO (234)
2022-12-04
2022-12-04
2022-12-03
3
2022-12-04
Król Nina
BPK
CONTI (108)
2022-12-03
37
2022-12-04
2022-12-03
37
2022-12-04
Król Weronika
St. Szkoła Sportów Konnych
BALDWIN Z (197)
2022-12-04
2022-12-04
Królikowska Anna
Stow. SKJ Grobice
FUDŻI BM (188)
2022-12-04
2022-12-04
Krszyna Aleksandra
KJ Legia Kozielska
SHALKAR (171)
2022-12-03
1
2022-12-03
9
Krzyśpiak Weronika
KJ Dziecinów Sp z o.o.
EUFORIA (246)
2022-12-03
35
2022-12-03
30
Krzyżanowska Pola
LKJ w Gałkowie
2022-12-03
10
2022-12-03
2022-12-04
2022-12-04
Kudelska Anna
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
DELICJA (226)
2022-12-03
21
2022-12-03
2022-12-04
2022-12-04
Kujawa Anna
Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
WASYL (16)
2022-12-04
2022-12-04
Kulita Laura
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Archipp
WICHER (211)
2022-12-03
2022-12-03
Lasota Marcelina
KJ Vertus Łódź
PICASSO (124)
2022-12-03
3
200
2022-12-04
2022-12-03
4
2022-12-04
Legawiec Edyta
St. Interhorse Dobra Nadzieja
VADIS (201)
2022-12-03
20
2022-12-03
2022-12-04
2022-12-04
Lenartowicz Marta
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Archipp
LECOMTE (243)
2022-12-03
35
Lomankiewicz Veronica
Stow. SSK Koczargi Nowe
2022-12-04
2022-12-04
2022-12-03
10
2022-12-03
Łapińska Anna
SSSK Koczargi Nowe
MISTER (95)
2022-12-03
30
2022-12-03
1
2022-12-04
2022-12-04
Łazowska Natalia
SKJ Hawajka Majdan
2022-12-04
2022-12-04
Łukaszewska Inga
BPK
2022-12-03
2022-12-03
2022-12-04
2022-12-04
Mączewska Małgorzata
BPK (MAZ)
2022-12-04
2022-12-03
28
Mączewska Maria
BPK (MAZ)
2022-12-04
Majchrzak Natalia
Stajnia Szybki Konik
PĄCZEK (249)
2022-12-04
2022-12-04
Makowska Hanna
brak
DAGA (144)
2022-12-04
2022-12-04
Malewska Agata
KJ Vertus Łódź
PABLO I (57)
2022-12-03
8
2022-12-03
5
2022-12-04
2022-12-04
2022-12-03
14
2022-12-04
2022-12-03
13
2022-12-04
Mazur Sylwia
Sportowy KJ MPPM Jawczyce
RIHANA (48)
2022-12-03
7
2022-12-03
12
2022-12-04
2022-12-04
Michalski Paweł
Stajnia Szybki Konik
SANDREA (251)
2022-12-04
2022-12-04
Miedziocha Hanna
BPK (MAZ)
LA SCALA (118)
2022-12-03
4
50
2022-12-03
17
2022-12-04
Moczkowska Carla
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
DONDER H (209)
2022-12-03
2022-12-03
2022-12-04
2022-12-04
2022-12-04
MILAGROSS (210)
2022-12-03
11
2022-12-04
Moczkowska Mia
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2022-12-03
13
2022-12-04
2022-12-03
38
2022-12-04
MENTOS (208)
2022-12-04
2022-12-04
2022-12-03
36
2022-12-03
Mordzelewska Aleksandra
BPK
FORTA (215)
2022-12-04
2022-12-04
Możdżyński Victoria
Stajnia PrimaStella
2022-12-03
1
2022-12-03
19
2022-12-04
2022-12-04
Mrowiec Ola
SKJ MPPM Jawczyce
ISTER-GR (103)
2022-12-03
36
2022-12-03
5
Niedzielak Honorata
WKJ Lublin
2022-12-03
11
2022-12-03
2022-12-04
2022-12-04
ARKONA (202)
2022-12-04
2022-12-04
2022-12-03
7
2022-12-03
Nowakowska Otylia
Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2022-12-03
1
2022-12-03
1
2022-12-04
2022-12-04
Olesiejuk Jakub
Stow. SKJ Bobrowy Staw
SYCYLIA (151)
2022-12-03
23
2022-12-03
16
2022-12-04
2022-12-04
Ostrowska Weronika
BPK
KRYZA (65)
2022-12-04
2022-12-04
2022-12-03
30
2022-12-03
27
Owczarek Mateusz
Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
HERUBIN (22)
2022-12-04
2022-12-04
Pałosz Helena
SKJ Pony Power
FIGA (204)
2022-12-04
2022-12-04
Pekaniec Maciej
Akademia Kucania
HISTORIA (191)
2022-12-03
29
2022-12-03
Pekaniec Maciej
Akademia Jeździecka Dawidy
2022-12-03
31
2022-12-03
Piątkowska Wiktoria
Stow. KJ Olimpia Warszawa
NET (125)
2022-12-03
24
2022-12-04
2022-12-03
2022-12-04
Pieklak Anna
SKJ MPPM Jawczyce
DJANGO (35)
2022-12-03
3
2022-12-04
2022-12-04
2022-12-03
13
Pilatowicz Aleksandra
PKJ SK Walewice
HUBKA (86)
2022-12-03
6
2022-12-03
10
2022-12-04
2022-12-04
BIBA (223)
2022-12-03
9
2022-12-04
2022-12-04
Płuska Hanna
St. Szkoła Sportów Konnych
2022-12-03
2022-12-03
2022-12-04
2022-12-04
Potyra Alicja
Stow. KJ Bobrowy Staw Sowia Wola
2022-12-03
1
2022-12-03
1
2022-12-04
2022-12-04
Prasek Hubert
St. Interhorse Dobra Nadzieja
ISGAAR (106)
2022-12-03
7
2022-12-04
2022-12-04
2022-12-03
9
Prasek Krzysztof
St. Interhorse Dobra Nadzieja
CORSTAR (104)
2022-12-03
7
2022-12-04
2022-12-04
Prasek Magdalena
St. Interhorse Dobra Nadzieja
USHER Z (105)
2022-12-03
1
2022-12-03
1
600
2022-12-04
2022-12-04
Przeplasko Amelia
Stow. SSK Koczargi Nowe
FIGA (98)
2022-12-03
21
2022-12-03
2022-12-04
2022-12-04
Puta Hanna
Stow. KJ Olimpia Warszawa
BARBIE (126)
2022-12-03
1
2022-12-04
2022-12-03
2022-12-04
Radzikowska Dorota
BPK (MAZ)
BASHIRA-K (122)
2022-12-04
2022-12-04
Raszewska Gaja
BPK (MAZ)
CORELLA (244)
2022-12-03
18
2022-12-03
2
150
Retka Krzysztof
Stow. Warszawski KJ
2022-12-03
26
2022-12-03
Romańczuk Antonina
BPK
AMAL (109)
2022-12-03
23
2022-12-04
2022-12-03
18
2022-12-04
Roszkiewicz Zuzanna
Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
NEVIO 17 (107)
2022-12-03
14
2022-12-03
19
2022-12-04
2022-12-04
Rzycka Olga
BPK (MAZ)
2022-12-03
16
2022-12-03
13
2022-12-04
2022-12-03
2022-12-04
Saługa Laura
Sportowy KJ MPPM Jawczyce
2022-12-04
2022-12-04
Samsel Amelia
KJ Huzar
SZAMAN (237)
2022-12-04
2022-12-04
EMANUEL (238)
2022-12-04
2022-12-04
Siemińska Maria
SKJ MPPM Jawczyce
HACER D (92)
2022-12-03
2022-12-03
34
2022-12-04
2022-12-04
Skalska-Piotrkowicz Joanna
Stow. KJ Olimpia Warszawa
HEWELIANA (130)
2022-12-04
2022-12-04
2022-12-03
17
2022-12-03
Skłodowska Klaudia
St. KJ Olimpia Warszawa
2022-12-03
5
2022-12-03
2022-12-04
2022-12-04
Skorupowska Róża
bpk MAZ
PASCAL S (155)
2022-12-04
2022-12-04
Skulska Dominika
KJ Strzała
JARAVEL (247)
2022-12-03
15
2022-12-03
11
Smolińska Julia
zawodnik niezrzeszony
DRAGON (232)
2022-12-04
2022-12-04
Sobieraj Amelia
KJ Akademia Kucania Dawidy
ŁEZKA (56)
2022-12-03
2022-12-03
29
2022-12-04
2022-12-04
Sońta Blanka
SKJ Horseprofi Łódź
CEJLON (114)
2022-12-03
3
2022-12-04
2022-12-04
Sopińska Julia
KJ Dziecinów Sp z o.o.
2022-12-03
12
2022-12-03
4
50
2022-12-04
2022-12-04
MASTER B (132)
2022-12-03
2022-12-03
2022-12-04
2022-12-04
Spicha Pola
PKJ SK Walewice
HERENA AA (224)
2022-12-04
2022-12-04
2022-12-03
12
2022-12-03
Stasiuk Aleksandra
WKJ Lublin
2022-12-03
13
2022-12-03
16
2022-12-04
2022-12-04
Stefańska Natalia
JKS DIM Warszawa
VALANNA (169)
2022-12-03
6
2022-12-04
Stępień Barbara
Stow. KJ Olimpia Warszawa
2022-12-03
4
2022-12-03
2022-12-04
2022-12-04
2022-12-04
Stępniewska Malwina
Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2022-12-04
2022-12-04
Szałkow Maja
BPK
SANGUS (82)
2022-12-03
2022-12-03
Szeliga Milena
KU AZS Politechniki Warszawskiej
LA COSTA (219)
2022-12-04
2022-12-04
Szmytkowski Piotr
KJ Plejada Tarczyn
BAVARIA (221)
2022-12-03
5
50
2022-12-03
9
2022-12-04
2022-12-04
Szustorowska Hanna
KJ Sielanka Warka
RICO KG (152)
2022-12-03
8
2022-12-03
Szyderska Natalia
Stajnia Primastella
OLIMP (166)
2022-12-03
27
2022-12-03
1
2022-12-04
2022-12-04
Tomczak Natalia
PKJ SK Walewice
HUANA AA (225)
2022-12-04
2022-12-04
2022-12-03
24
2022-12-03
Trzaska Laura
KJ Strzała Krubiczew
KATNIS (203)
2022-12-03
9
2022-12-03
5
2022-12-04
2022-12-04
Twardo Daria
DJ EquiGrey
2022-12-03
32
2022-12-03
1
2022-12-04
2022-12-04
Wałach Maja
SKJ Bajardo Czosnów
2022-12-03
7
2022-12-03
8
2022-12-04
2022-12-04
Więcek Anna
bpk
2022-12-03
1
2022-12-03
1
2022-12-04
2022-12-04
CZARDASZ (120)
2022-12-03
17
2022-12-03
30
2022-12-04
2022-12-04
Wilińska Hanna
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Archipp
CIAPEK (184)
2022-12-03
2022-12-03
Winiarska Zuzanna
Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
WASYL (16)
2022-12-03
2022-12-03
1
Woch Zuzanna
Liderówka
GALIKAYA (172)
2022-12-04
2022-12-04
Wojciechowska Amelia
KJ Dziecinów Sp. z o.o.
JASPIS (174)
2022-12-04
2022-12-03
2
2022-12-03
2022-12-04
Wolińska Nadia
Stajnia Szybki Konik
ALPINEX (250)
2022-12-04
2022-12-04
Zadroga Hanna
BPK
NEXIA (230)
2022-12-03
1
2022-12-03
2022-12-04
2022-12-04
Zawiska Aleksandra
St. KJ Olimpia Warszawa
JOY (127)
2022-12-03
26
2022-12-03
18
2022-12-04
2022-12-04
Zientek Paulina
KJ Wiktorowo
BINGO (196)
2022-12-04
2022-12-04
Ziętek Kinga
WKJ Lublin
JURAND C (214)
2022-12-04
2022-12-04
Żłobecka Amelia
Klub Wiejski Wilczeniec
GLAMOUR (113)
2022-12-03
31
2022-12-03
33
2022-12-04
2022-12-04
Żołyniak Dorota
BPK (MAZ)
WALEŃ (183)
2022-12-04
2022-12-04
2022-12-03
39
2022-12-03
Zubrzycka Paulina
KS Garo
PERSHIM (102)
2022-12-03
33
2022-12-04
2022-12-04
2022-12-03
22
Żuchowicka Katarzyna
Stow. SKJ Grobice
AWANGARDA (189)
2022-12-04
2022-12-04
Żuk Zuzanna
KJ Bertyn Piastowo
PIORUN (90)
2022-12-04
2022-12-04
2022-12-03
1
2022-12-03
20
Zych Oliwia
Kj Aromer
2022-12-03
15
2022-12-04
2022-12-04

Number of Riders: 154

Number of Horses: 166

The sum of prizes: 2 150.00

Competition results developed by: HIPPOSERWIS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052014-3, HIPPOSERWIS)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl