Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZR - B i HZT- B
Bobrowy Staw, 5-6.11.2022r.

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
181 ACCEPTED 2022-11-02 19:14:36
2022-11-02 19:03:24
Margo Pastuzak BASZMIRA
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
180 ACCEPTED 2022-11-02 19:14:39
2022-11-02 18:45:32
Alicja Juszczak BYSTRA
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
179 ACCEPTED 2022-11-02 18:16:18
2022-11-02 18:04:50
Urszula Sabik Kołodziej LIMBUTINA
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
178 ACCEPTED 2022-11-02 18:16:21
2022-11-02 17:46:52
Weronika Arczyńska ALTIVO Z
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
177 ACCEPTED 2022-11-02 18:16:24
2022-11-02 17:43:11
Jakub Grzymała ARNOLD
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
176 ACCEPTED 2022-11-02 18:16:29
2022-11-02 17:17:03
Antonina Małecka BASZMIRA
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
175 ACCEPTED 2022-11-02 17:15:38
2022-11-02 15:44:21
Inga Bernabiuk BASZMIRA
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
174 ACCEPTED 2022-11-02 12:22:56
2022-11-02 11:54:32
Bianka Stopińska LAMILANO
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
173 ACCEPTED 2022-11-02 10:49:17
2022-11-02 10:14:46
Michalina Lewandowska LIKE A LION B
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
172 ACCEPTED 2022-11-02 10:05:14
2022-11-02 09:54:44
Dawid Kajak INDUS MK
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
171 ACCEPTED 2022-11-02 10:05:18
2022-11-02 09:36:22
Urszula Wójtowicz GAMA
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
170 ACCEPTED 2022-11-02 09:28:30
2022-11-02 09:25:02
Paweł Michalski SANDREA
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
169 ACCEPTED 2022-11-02 09:28:36
2022-11-02 09:24:30
Maja Nec GAŁGAN P
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
168 ACCEPTED 2022-11-02 09:28:41
2022-11-02 09:21:36
Natalia Majchrzak PĄCZEK
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
167 ACCEPTED 2022-11-02 09:28:48
2022-11-02 09:21:05
Oliwia Wiśniewska CZAPLA
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
166 ACCEPTED 2022-11-02 09:28:54
2022-11-02 09:20:34
Marek Grąbczewski GRAF
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
165 ACCEPTED 2022-11-02 09:20:36
2022-11-02 09:19:46
Nadia Wolińska ALPINEX
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
164 ACCEPTED 2022-11-02 08:01:32
2022-11-01 23:16:22
Maja Grabowska HOPPER
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
163 ACCEPTED 2022-11-02 08:01:38
2022-11-01 22:11:14
Natalia Szyderska OLIMP
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
162 ACCEPTED 2022-11-02 11:32:46
2022-11-01 14:46:34
Victoria Możdżyński WATER LILLY
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
161 ACCEPTED 2022-11-01 12:25:48
2022-11-01 10:25:05
Olga Basińska LADY CASINIA
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
160 ACCEPTED 2022-11-02 08:06:02
2022-11-01 08:49:22
Stanisław Tomaszewski SZIMANO
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
159 ACCEPTED 2022-11-01 09:43:16
2022-11-01 08:41:06
Nina Ambroziak NO NONSENSE VAN ORSHOF
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
158 ACCEPTED 2022-11-01 09:43:22
2022-11-01 08:40:44
Nadia Ambroziak DONNA AA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
157 ACCEPTED 2022-11-01 08:25:14
2022-11-01 00:43:49
Małgorzata Gawryluk LOKATA F
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
156 ACCEPTED 2022-11-01 00:32:35
2022-10-31 21:08:15
Kamila Fabicka WHY SO SPECIAL W
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
155 ACCEPTED 2022-11-01 00:32:42
2022-10-31 21:07:31
Kamila Fabicka GACEK
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1
154 ACCEPTED 2022-11-01 00:32:48
2022-10-31 19:58:24
Weronika Walczuk PARALELS SIËNNA
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
153 ACCEPTED 2022-10-31 16:41:47
2022-10-31 14:37:56
Hanna Szustorowska RICO KG
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
152 ACCEPTED 2022-10-31 13:05:59
2022-10-31 09:14:57
Anna Sobala LAYRO STW
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
151 ACCEPTED 2022-10-31 08:59:07
2022-10-31 08:34:16
Julia Jaroszyńska HITMAN
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
150 ACCEPTED 2022-10-30 23:32:16
2022-10-30 22:30:39
Julia Kropielnicka SANDRA AZ
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
149 ACCEPTED 2022-10-30 23:32:22
2022-10-30 22:26:34
Mia Moczkowska MENTOS
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
148 ACCEPTED 2022-10-30 23:32:28
2022-10-30 22:26:11
Mia Moczkowska MILAGROSS
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
147 ACCEPTED 2022-10-30 23:32:35
2022-10-30 22:25:41
Carla Moczkowska DONDER H
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
146 ACCEPTED 2022-10-30 23:32:41
2022-10-30 22:21:03
Ines Bisaga CORTAZAR
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1
145 ACCEPTED 2022-10-30 19:49:09
2022-10-30 19:02:11
Antonina Małecka LAWENDA
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
144 ACCEPTED 2022-10-30 19:49:16
2022-10-30 18:21:38
Honorata Niedzielak CONTENDER H
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
143 ACCEPTED 2022-11-02 08:05:52
2022-10-30 14:47:35
Barbara Pudełko CAMARO
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
142 ACCEPTED 2022-11-02 08:05:42
2022-10-30 14:46:26
Naomi Dardzińska SKYWALKER LAZAR
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
141 ACCEPTED 2022-10-30 15:20:17
2022-10-30 13:44:56
Zofia Klimaszewska DON ARAGORN
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
140 ACCEPTED 2022-10-30 15:20:22
2022-10-30 13:44:11
Antonia Klukowska ELFED
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
139 ACCEPTED 2022-10-30 15:20:28
2022-10-30 13:42:55
Jaromir Płuska SKARBOSZ
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
138 ACCEPTED 2022-10-30 15:20:33
2022-10-30 13:41:54
Hanna Płuska DECIDELA
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
137 ACCEPTED 2022-10-30 15:20:39
2022-10-30 13:41:15
Maria Płuska BERGS 10-09
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
136 ACCEPTED 2022-10-30 15:20:44
2022-10-30 10:52:09
Maja Szałkow SANGUS
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
135 ACCEPTED 2022-10-30 15:20:49
2022-10-30 10:44:44
Marta Frukacz LUPIDELIA EBONY LADY
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
134 ACCEPTED 2022-10-30 15:20:56
2022-10-30 10:44:24
Marta Frukacz BATOR
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
133 ACCEPTED 2022-10-29 22:29:34
2022-10-29 20:39:55
Paulina Naduk CARINA
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
132 ACCEPTED 2022-11-02 18:16:32
2022-10-29 18:55:40
Michał Mordzelewski VEER VELU
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
131 ACCEPTED 2022-10-29 12:21:54
2022-10-29 12:21:02
Alicja Masiak SUNMOONSTAR
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
130 ACCEPTED 2022-10-29 12:12:29
2022-10-29 11:58:55
Wiktoria Huber LOVE BH
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
129 ACCEPTED 2022-10-29 12:12:34
2022-10-29 10:15:27
Barbara Stępień DETROIT CL
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
128 ACCEPTED 2022-10-29 12:12:40
2022-10-29 10:14:55
Antonina Potykanowicz BIG SUPRICE
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
127 ACCEPTED 2022-10-30 15:21:04
2022-10-29 10:14:28
Klaudia Skłodowska CEXTI QUEEN F
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
126 ACCEPTED 2022-10-29 12:12:51
2022-10-29 10:13:56
Joanna Skalska-Piotrkowicz HEWELIANA
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
125 ACCEPTED 2022-11-02 10:06:32
2022-10-29 08:56:24
Kamil Dzięgielewski PLOTER
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
124 ACCEPTED 2022-10-29 12:13:00
2022-10-29 08:52:33
Karina Dzięgielewska OLSTER
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
123 ACCEPTED 2022-10-28 20:47:05
2022-10-28 20:33:36
Apolonia Janiszewska MILLORD
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
122 ACCEPTED 2022-10-28 20:47:08
2022-10-28 20:12:12
Wiktoria Jannasz LUXURY
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
121 ACCEPTED 2022-10-28 20:47:13
2022-10-28 20:10:28
Diana Zając PINATUBO L
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
120 ACCEPTED 2022-10-28 20:48:00
2022-10-28 19:13:43
Kinga Kozłowska AIRA
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1
119 ACCEPTED 2022-10-29 14:23:09
2022-10-28 14:10:18
Dawid Kubiak SENQUEST
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
118 ACCEPTED 2022-10-29 14:23:15
2022-10-28 14:09:37
Dawid Kubiak PRINCE NOIR
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
117 ACCEPTED 2022-10-29 14:23:21
2022-10-28 14:09:08
Dawid Kubiak LIKE A DIAMOND JR
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
116 ACCEPTED 2022-10-28 08:35:19
2022-10-28 05:05:03
Karolina Fishbach ISTER-GR
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
115 ACCEPTED 2022-11-01 16:38:56
2022-10-27 21:11:16
Dominika Owczarek EMILIUSZ
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
114 ACCEPTED 2022-10-28 20:48:12
2022-10-27 19:56:57
Dominika Wołoszyn IRYDION L
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
113 ACCEPTED 2022-10-27 17:43:18
2022-10-27 17:18:11
Julia Wall ŁEZKA
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
112 ACCEPTED 2022-10-26 22:29:34
2022-10-26 22:28:45
Martyna Reszka CELVISTO
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
111 ACCEPTED 2022-10-26 21:17:33
2022-10-26 21:00:11
Oliwia Kamińska KRATER
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
110 ACCEPTED 2022-10-26 21:17:38
2022-10-26 20:59:19
Magdalena Strzelecka EL HAJAT
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
109 ACCEPTED 2022-10-26 20:28:56
2022-10-26 18:20:01
Natalia Górecka GALOP
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
108 ACCEPTED 2022-10-26 20:28:58
2022-10-26 18:19:44
Aleksandra Mejsner GANDO V
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
107 ACCEPTED 2022-10-26 20:29:03
2022-10-26 17:33:58
Joanna Grabowska DANCING QUEEN
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
106 ACCEPTED 2022-10-26 14:31:45
2022-10-26 14:25:30
Alicja Potyra MOONLIGHT MAGIC
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
105 ACCEPTED 2022-10-26 13:50:52
2022-10-26 13:03:46
Aleksandra Krszyna SHALKAR
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
104 ACCEPTED 2022-10-26 12:36:35
2022-10-26 11:17:31
Krzysztof Prasek PIPPA VD HEFFINCK
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
103 ACCEPTED 2022-10-26 08:45:39
2022-10-25 23:10:55
Jakub Olesiejuk SYCYLIA
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
102 ACCEPTED 2022-10-26 08:45:45
2022-10-25 21:28:23
Wiktoria Borzęcka LOTTOMAT
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
101 ACCEPTED 2022-10-31 19:49:03
2022-10-25 21:16:50
Małgorzata Mączewska DOLCE VITA
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
100 ACCEPTED 2022-10-30 23:33:37
2022-10-25 21:16:14
Maria Mączewska BROWNBOY TH RJT
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
99 ACCEPTED 2022-10-30 23:33:18
2022-10-25 20:07:46
Olga Rzycka CORNETTO 62
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1
98 ACCEPTED 2022-10-30 15:21:58
2022-10-25 20:07:18
Olga Rzycka B’CANDYNO
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
97 ACCEPTED 2022-10-30 15:21:33
2022-10-25 19:59:34
Ewelina Wiśniewska ANAHITA
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
96 ACCEPTED 2022-10-29 20:35:43
2022-10-25 19:50:10
Aleksandra Koziarewicz WINDY BOY
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
95 ACCEPTED 2022-10-30 23:33:06
2022-10-25 17:31:18
Marianna Wawrzynowicz GAROU DU ECLAT
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
94 ACCEPTED 2022-11-02 11:40:19
2022-10-25 13:14:40
Maja Siwiak TRACJA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
93 ACCEPTED 2022-10-29 18:20:09
2022-10-25 12:11:49
Łucja Grzebielucha DON BIJOU ZW
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
92 ACCEPTED 2022-10-25 11:47:01
2022-10-25 10:56:31
Joanna Dąbek GIBRALTAR
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
91 ACCEPTED 2022-10-25 11:47:03
2022-10-25 10:08:57
Tatiana Dworacka RASHMI
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
90 ACCEPTED 2022-10-29 18:19:45
2022-10-25 10:03:33
Zofia Zawadzka IRRESISTIBLE B
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
89 ACCEPTED 2022-10-29 18:19:29
2022-10-24 23:52:31
Nina Devillard ATENA
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
88 ACCEPTED 2022-10-24 16:54:45
2022-10-24 16:52:09
Julia Salamońska LUCERO
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
87 ACCEPTED 2022-10-28 20:52:54
2022-10-24 15:21:16
Julia Wieczorek LEA KALADI
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
86 ACCEPTED 2022-10-27 20:01:23
2022-10-24 13:31:28
Veronica Lomankiewicz GOOD LUCK
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
85 ACCEPTED 2022-10-24 13:31:42
2022-10-24 13:30:59
Barbara Biedrzycka GOOD LUCK
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
84 ACCEPTED 2022-10-24 12:03:09
2022-10-24 11:57:41
Michał Siejek CAMPINO 574
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.1.5.3
83 ACCEPTED 2022-10-24 12:03:11
2022-10-24 11:57:01
Michał Siejek HAMILTON
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.1.5.3
82 ACCEPTED 2022-10-24 11:35:42
2022-10-24 10:24:04
Julia Niedzielska EPOPEJA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1
81 ACCEPTED 2022-10-24 11:35:45
2022-10-24 10:23:28
Julia Niedzielska CASHMIR BIJOU
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
80 ACCEPTED 2022-10-30 19:49:48
2022-10-24 09:03:10
Paweł Kaliciński DIAMOND'S HEART
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
79 ACCEPTED 2022-10-24 11:35:52
2022-10-24 09:02:23
Łukasz Bogusz CEZAR II
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
78 ACCEPTED 2022-10-24 11:35:55
2022-10-24 09:01:32
Julia Bogusz CHILLOUT Z
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
77 ACCEPTED 2022-10-23 22:30:12
2022-10-23 21:22:36
Nikola Nachyna BENJAMIN PP
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
76 ACCEPTED 2022-10-23 22:30:16
2022-10-23 21:21:40
Nikola Nachyna ARDWHOLIHANE BISCUIT
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
75 ACCEPTED 2022-10-28 20:52:46
2022-10-23 20:03:17
Ola Mrowiec ISTER-GR
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
74 ACCEPTED 2022-10-23 22:30:25
2022-10-23 20:02:18
Karolina Kotulska PEGGY BROWN
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
73 ACCEPTED 2022-10-23 22:30:27
2022-10-23 20:01:47
Aleksandra Kamińska DIASSITA DEL DIABLO
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
72 ACCEPTED 2022-10-23 19:50:27
2022-10-23 18:52:02
Hanna Mysińska MORENO
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
71 ACCEPTED 2022-10-23 18:27:28
2022-10-23 18:25:52
Nelly Czech ZORRO
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
70 ACCEPTED 2022-10-23 18:19:55
2022-10-23 17:56:49
Wiktoria Maciejewska-Mazur SUNMOONSTAR
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
69 ACCEPTED 2022-10-23 18:20:04
2022-10-23 17:45:51
Alicja Moleda ROSATO SPRIZZ FP
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
68 ACCEPTED 2022-10-23 18:20:11
2022-10-23 16:43:22
Elżbieta Kondzioła NOMINACJA
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
67 ACCEPTED 2022-10-23 18:20:16
2022-10-23 15:24:21
Konstancja Cecylia Bohdanowicz GRETA VON CRUISING
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
66 ACCEPTED 2022-10-23 18:20:20
2022-10-23 13:35:48
Paulina Zubrzycka PERSHIM
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
65 ACCEPTED 2022-10-23 18:20:25
2022-10-23 13:23:49
Dorota Duda CHACCO NAMICOR
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
64 ACCEPTED 2022-10-23 18:20:29
2022-10-23 10:00:58
Ilona Turowska LORDANZ
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.1.5.3
63 ACCEPTED 2022-10-26 20:29:48
2022-10-22 23:26:07
Sylwia Mazur RIHANA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1
62 ACCEPTED 2022-11-02 08:02:38
2022-10-22 19:08:13
Julia Trześniewska CORRADO X
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1
61 ACCEPTED 2022-11-02 08:01:50
2022-10-22 19:03:49
Edyta Legawiec VADIS
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
60 ACCEPTED 2022-10-23 18:20:54
2022-10-22 18:23:58
Olimpia Chwesewicz FOREST GUMP
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
59 ACCEPTED 2022-11-02 18:17:23
2022-10-22 16:56:33
Agnieszka Paszkowska AJGOR
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
58 ACCEPTED 2022-10-22 17:43:12
2022-10-22 15:32:58
Alicja Grad GREGORY
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
57 ACCEPTED 2022-10-22 17:43:15
2022-10-22 15:04:14
Alicja Grad GOLDEN ROSE
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
56 ACCEPTED 2022-10-22 17:43:18
2022-10-22 13:21:01
Hubert Prasek ISGAAR
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
55 ACCEPTED 2022-10-22 17:43:20
2022-10-22 13:19:54
Krzysztof Prasek CORSTAR
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1
54 ACCEPTED 2022-10-22 17:43:24
2022-10-22 13:15:29
Anna Replin LAMBIK
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
53 ACCEPTED 2022-10-22 17:43:27
2022-10-22 13:14:23
Otylia Nowakowska LITTLE CARTIER
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
52 ACCEPTED 2022-10-22 17:43:30
2022-10-22 13:12:45
Magdalena Prasek USHER Z
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.1.5.3
51 ACCEPTED 2022-10-22 17:43:33
2022-10-22 13:11:58
Magdalena Prasek LOLLIPOP
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
50 ACCEPTED 2022-10-22 17:43:36
2022-10-22 13:08:37
Nadia Cieplińska GENTLE
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
49 ACCEPTED 2022-10-21 11:39:07
2022-10-21 11:29:27
Daria Pleśnierowicz GERWAZY
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1
48 ACCEPTED 2022-10-21 11:39:12
2022-10-21 11:29:08
Daria Pleśnierowicz PUMPKIN DE REVE
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
47 ACCEPTED 2022-10-21 11:39:15
2022-10-21 11:28:41
Natalia Stępniewicz MONTE CHRISTO
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
46 ACCEPTED 2022-10-21 11:39:25
2022-10-21 11:28:23
Anna Margasińska GOLDEN LADY
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
45 ACCEPTED 2022-10-21 11:39:56
2022-10-21 09:43:57
Amelia Zubczyńska SHAKKATO PB Z
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
44 ACCEPTED 2022-10-21 11:39:59
2022-10-21 07:31:43
Anna Kudelska DELICJA
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
43 ACCEPTED 2022-10-21 11:40:06
2022-10-20 21:44:50
Jagoda Niewiadomska CORNET CHAMP ZD
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
42 ACCEPTED 2022-10-21 11:39:38
2022-10-20 21:44:26
Jagoda Niewiadomska REWENA
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
41 ACCEPTED 2022-10-21 11:39:33
2022-10-20 21:44:04
Jagoda Niewiadomska HEARTLY DU LOIR
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
40 ACCEPTED 2022-11-02 12:22:48
2022-10-20 11:06:54
Zuzanna Gawryjołek KANNAKI ELLE Z
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
39 ACCEPTED 2022-10-20 11:00:47
2022-10-20 10:20:24
Dominika Jamorska CASINO PS Z
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
38 ACCEPTED 2022-10-20 11:00:49
2022-10-20 08:56:56
Paulina Marjańska PIRAT
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
37 ACCEPTED 2022-10-20 11:00:51
2022-10-20 08:56:35
Milena Marjańska MAMBA
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
36 ACCEPTED 2022-10-19 12:14:38
2022-10-19 09:39:24
Olga Piskorska DAKOTA C
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
35 ACCEPTED 2022-10-19 09:27:56
2022-10-19 07:48:36
Marta Majkowska HILON-W
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
34 ACCEPTED 2022-10-18 20:33:35
2022-10-18 19:59:02
Dominika Maruda CALIFORNIA
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
33 ACCEPTED 2022-10-18 20:33:40
2022-10-18 19:21:31
Natalia Koziarowska MESSCENTO
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
32 ACCEPTED 2022-10-18 20:33:42
2022-10-18 19:21:03
Kseniya Kavaliova GREY HICKSTEAD
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
31 ACCEPTED 2022-11-02 13:18:58
2022-10-18 18:03:13
Dominika Choromańska SARINA
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
30 ACCEPTED 2022-11-02 13:19:05
2022-10-18 18:02:03
Sophia Inguenaud CARIA
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
29 ACCEPTED 2022-11-02 13:19:30
2022-10-18 18:01:28
Sophia Inguenaud TURBO DIESEL
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
28 ACCEPTED 2022-10-17 22:34:43
2022-10-17 21:49:11
Amelia Warabieda BACARDI
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
27 ACCEPTED 2022-10-25 15:13:51
2022-10-17 20:46:34
Gabriella Niklińska GREEK GETAWAY
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
26 ACCEPTED 2022-11-01 12:26:06
2022-10-17 20:45:52
Patrycja Przybysz PARIS II
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
25 ACCEPTED 2022-10-24 16:12:24
2022-10-17 19:32:28
Waleria Branicka HOLLISTER
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
24 ACCEPTED 2022-10-24 16:12:15
2022-10-17 19:31:31
Waleria Branicka MISS DIAVOLLA H Z
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
23 ACCEPTED 2022-10-17 22:34:55
2022-10-17 17:25:42
Oliwia Zych WENDY
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
22 ACCEPTED 2022-10-17 22:34:56
2022-10-17 17:25:25
Oliwia Zych SILVER MOON KF
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
21 ACCEPTED 2022-10-16 21:10:33
2022-10-16 20:16:35
Natalia Kotyra NICE SILVER
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1
20 ACCEPTED 2022-10-16 21:10:35
2022-10-16 20:15:31
Natalia Kotyra MADRYT
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
19 ACCEPTED 2022-10-16 21:10:36
2022-10-16 18:06:44
Małgorzata Steckiewicz ASTERKA
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
18 ACCEPTED 2022-10-16 21:10:38
2022-10-16 13:59:19
Anna Jagielak LANCERO C
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
17 ACCEPTED 2022-10-16 21:10:40
2022-10-16 13:58:57
Anna Jagielak CORNETTO AMJ
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
16 ACCEPTED 2022-10-16 12:07:00
2022-10-16 11:31:33
Dominika Maruda LAOS
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
15 ACCEPTED 2022-10-16 09:57:51
2022-10-16 09:36:13
Monika Kulesza LOWERBORDER'S LISA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
14 ACCEPTED 2022-10-16 09:57:54
2022-10-15 20:54:52
Lena Kaczmarczyk HONDURAS ZK
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
13 ACCEPTED 2022-10-16 09:57:57
2022-10-15 20:54:05
Hanna Kaczmarczyk VHS ENTWEDER ODER
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
12 ACCEPTED 2022-10-25 21:11:42
2022-10-15 13:31:34
Julia Wrzesień WOLF'S MORITZ "V
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
11 ACCEPTED 2022-10-14 14:54:28
2022-10-14 13:59:05
Martyna Dulińska CHAMP PLEASURE AS
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
10 ACCEPTED 2022-10-26 12:36:53
2022-10-12 19:54:01
Monika Cwynar SYCYLIA
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
9 ACCEPTED 2022-10-12 19:23:00
2022-10-12 14:23:00
Karolina Szaniawska JEFFERSON AIRPLANE
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1
8 ACCEPTED 2022-10-25 19:34:35
2022-10-12 08:09:01
Olga Kowalska ANTICYCLONE
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
7 ACCEPTED 2022-10-30 15:21:24
2022-10-11 12:16:36
Iga Cytowska CLINT PLEASURE
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
6 ACCEPTED 2022-10-11 10:04:33
2022-10-11 07:02:05
Aleksandra Śmietanka AQA SHERRY-LA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
5 ACCEPTED 2022-10-24 13:01:17
2022-10-10 13:45:19
Zuzanna Linke INCALA
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
4 ACCEPTED 2022-10-29 00:16:35
2022-10-10 13:22:19
Natalia Cacko DOLORES
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
3 ACCEPTED 2022-10-10 16:39:26
2022-10-10 13:15:18
Dominika Jamorska BASSARA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
2 ACCEPTED 2022-10-24 11:35:56
2022-10-10 09:40:00
Jagoda Krauze HIMENA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
1 ACCEPTED 2022-10-10 16:39:21
2022-10-10 09:30:14
Jagoda Krauze SZAFIR
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Ambroziak Nadia KJ Ślęża Wrocław
2005 (J.)
O053977
10226741
2. Ambroziak Nina SKJ Beckersport Laszczki
2007 (JM.)
O053978
3. Arczyńska Weronika Stajnia Jawa
2008 (JM.)
Brak
4. Basińska Olga SKJ Bobrowy Staw Sowia Wola
2008 (JM.)
O056249
5. Bernabiuk Inga Domek Białego Kucyka
2008 (JM.)
Brak
6. Biedrzycka Barbara SSSK Koczargi Nowe
S
O011455
7. Bisaga Ines KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (J.)
O039145
8. Bogusz Julia BPK
2008 (JM.)
O065290
9. Bogusz Łukasz KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (J.)
O062311
10. Bohdanowicz Konstancja Cecylia INTERHR - JKS Poczernin Sp. z o. o.
2004 (J.)
O033953
11. Borzęcka Wiktoria BPK
2008 (JM.)
brak
12. Branicka Waleria Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
2003 (MJ.)
O046278
13. Cacko Natalia BPK
S
O040388
14. Choromańska Dominika BPK (MAZ)
2003 (MJ.)
O072153
15. Chwesewicz Olimpia St. Interhorse Dobra Nadzieja
2008 (JM.)
O063767
16. Cieplińska Nadia KJ Łąck przy SO w Łącku
2003 (MJ.)
O047989
17. Cwynar Monika BPK (MAZ)
S
O062574
18. Cytowska Iga St. SKJ Bobrowy Staw
2008 (JM.)
O058227
19. Czech Nelly nz
2007 (JM.)
brak
20. Dąbek Joanna BPK (MAZ)
2007 (JM.)
O050769
21. Dardzińska Naomi JKS Equita Świętochów
2007 (JM.)
O064018
22. Devillard Nina Klub Jeździecki Aldragho
2009 (JM.)
brak
23. Duda Dorota JKS Umiastów
S
O039407
24. Dulińska Martyna JKS Equita Świętochów
S
O056244
25. Dworacka Tatiana SKJ Bobrowy Staw Augustówek
2009 (JM.)
O058594
A(w)B(w)LPZJ/1089
26. Dzięgielewska Karina Stow. Szkoła Sportów Konnych
2004 (J.)
O036256
27. Dzięgielewski Kamil Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2007 (JM.)
O056801
28. Fabicka Kamila Stow. SKJ Grobice
2009 (JM.)
O063783
10296922
29. Fishbach Karolina Sportowy KJ MPPM Jawczyce
2006 (J.)
O057290
30. Frukacz Marta KJ Golden Dream Łódź
2012 (Mł.)
O061242
31. Gawryjołek Zuzanna SKJ Bilcza
2005 (J.)
O047267
32. Gawryluk Małgorzata Largo Sp. z o.o. Warszawa
S
O013249
33. Górecka Natalia INTERHR - JKS Poczernin
2003 (MJ.)
O040147
34. Grąbczewski Marek Stajnia Szybki Konik
S
O063067
35. Grabowska Joanna Bez Przynależności Klubowej K P O
S
Brak
36. Grabowska Maja BPK
2005 (J.)
O064738
37. Grad Alicja St. Interhorse Dobra Nadzieja
2007 (JM.)
O053068
38. Grzebielucha Łucja KJ Aldragho Piaseczno
2007 (JM.)
O057952
39. Grzegorzewski Adam KJ Okoły
S
O011420
40. Grzymała Jakub Stow. Jeździeckie Szarża Popówek
S
O010163
41. Huber Wiktoria KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O018498
42. Inguenaud Sophia Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
S
O025610
10208662
43. Jagielak Anna KJ Aldragho Piaseczno
S
O019271
44. Jamorska Dominika Kielecki KJ
S
O010043
45. Janiszewska Apolonia Stow. UKS Kucyk Serock
2007 (JM.)
O060969
46. Jannasz Wiktoria KJ ViArt Kampinos
2005 (J.)
O038818
47. Jaroszyńska Julia Klub Jeździecki Sawanka
2006 (J.)
O049386
48. Juszczak Alicja SKJ OLIMPIA
2011 (Mł.)
Brak
49. Kaczmarczyk Hanna KJ Wiktorowo
2010 (JM.)
O061554
50. Kaczmarczyk Lena KJ Wiktorowo
2010 (JM.)
O061553
51. Kajak Dawid SKJ Bajardo Czosnów
S
O028288
52. Kaliciński Paweł Stow. Warszawski KJ
S
O002026
53. Kamińska Aleksandra Sportowy KJ MPPM Jawczyce
2007 (JM.)
O064609
54. Kamińska Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
S
O024604
55. Kamińska Oliwia Stow. KJ Podkowa Leśna
2003 (MJ.)
O043708
56. Kavaliova Kseniya KJ Strzała Krubiczew
S
O045438
57. Klimaszewska Zofia Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
S
O013052
58. Klukowska Antonia Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2011 (Mł.)
O067591
59. Kłapińska Laura KJ Okoły
2005 (J.)
O031484
60. Kondzioła Elżbieta BPK (MAZ)
S
O002129
61. Kotulska Karolina Sportowy KJ MPPM Jawczyce
2010 (JM.)
O069026
62. Kotyra Natalia Stow. SKJ Grobice
2003 (MJ.)
O027148
63. Kowalska Olga BPK
S
brak
64. Koziarewicz Aleksandra Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
S
O009874
65. Koziarowska Natalia KJ Strzała Krubiczew
S
O003126
66. Kozłowska Kinga BPK (MAZ)
2001 (MJ.)
O039312
67. Kozłowska Paulina LKJ w Gałkowie
O045404
68. Krauze Jagoda AKADEMIA JEŹDZIECKA DAWIDY
2007 (JM.)
O055575
69. Kropielnicka Julia BPK (MAZ)
2006 (J.)
O048644
70. Krszyna Aleksandra KJ Legia Kozielska
2010 (JM.)
O065249
71. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
72. Kudelska Anna Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O031287
73. Kulesza Monika KJ Humorek Krawcowizna
2012 (Mł.)
O063686
74. Legawiec Edyta St. Interhorse Dobra Nadzieja
S
O045507
75. Lewandowska Michalina AKADEMIA JEŹDZIECKA DAWIDY
2010 (JM.)
O057242
76. Linke Zuzanna Akademia Jeździecka Dawidy
2007 (JM.)
O055015
77. Lomankiewicz Veronica Stow. SSK Koczargi Nowe
2006 (J.)
O053360
78. Maciejewska-Mazur Wiktoria BPK
S
Brak
79. Mączewska Małgorzata BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O066990
80. Mączewska Maria BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O066989
81. Majchrzak Natalia Stajnia Szybki Konik
2005 (J.)
brak
82. Majkowska Marta Skj besthorses
2008 (JM.)
O068865
83. Małecka Antonina Stow. SKJ Grobice
2009 (JM.)
Brak
84. Margasińska Anna BPK
2009 (JM.)
brak
85. Marjańska Milena Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
O062056
86. Marjańska Paulina BPK (MAZ)
2004 (J.)
O043961
87. Maruda Dominika Sportowy KJ MPPM Jawczyce
S
O008165
88. Masiak Alicja Bez Przynależności Klubowej K P O
2005 (J.)
65314/22
89. Mazur Sylwia Sportowy KJ MPPM Jawczyce
S
O014017
90. Mejsner Aleksandra INTERHR - JKS Poczernin
2009 (JM.)
O057757
91. Michalski Paweł Stajnia Szybki Konik
S
brak
92. Moczkowska Carla KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2009 (JM.)
O058183
93. Moczkowska Mia KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2011 (Mł.)
O058184
94. Moleda Alicja BPK
2011 (Mł.)
-
95. Mordzelewski Michał Stow. J Stajnia Podolszyn
S
O001972
96. Możdżynski Victoria Stajnia PrimaStella
2006 (J.)
brak
brak
97. Mrowiec Ola Sportowy KJ MPPM Jawczyce
2006 (J.)
O053407
98. Mysińska Hanna Łebski Klub Jeździecki
2010 (JM.)
O065999
99. Nachyna Nikola KJ Aldragho Piaseczno
2008 (JM.)
O059529
100. Naduk Paulina BPK
S
O004527
101. Nec Maja Stajnia Szybki Konik
2008 (JM.)
brak
102. Niedzielak Honorata WKJ Lublin
S
O019674
103. Niedzielska Julia Akademia Jeździecka Dawidy
2004 (J.)
O041582
104. Niewiadomska Jagoda WKJ Lublin
S
O022705
105. Niklińska Gabriella BPK
S
O019682
106. Nowakowska Otylia Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2005 (J.)
O045544
107. Olesiejuk Jakub Stow. SKJ Bobrowy Staw
S
O001054
108. Owczarek Dominika KJ Akademia Jeździecka Dawidy
2004 (J.)
O036587
109. Pastuzak Margo Domek białego kucyka
2008 (JM.)
Brak
110. Paszkowska Agnieszka SKJ Beckersport Laszczki
S
O010171
111. Peszek Julia SKJ Beckersport Laszczki
2009 (JM.)
O057364
112. Piskorska Olga BPK
S
O046250
113. Pleśnierowicz Daria Equikam Sp. z o.o.
S
O029204
114. Płuska Hanna Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2010 (JM.)
O062317
115. Płuska Jaromir St. Szkoła Sportów Konnych
2007 (JM.)
O062318
116. Płuska Maria Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
O062316
117. Potykanowicz Antonina SKJ OLIMPIA
2009 (JM.)
Brak
118. Potyra Alicja Stow. KJ Bobrowy Staw Sowia Wola
2012 (Mł.)
O070240
119. Prasek Hubert St. Interhorse Dobra Nadzieja
2012 (Mł.)
O062296
120. Prasek Krzysztof St. Interhorse Dobra Nadzieja
S
O001059
121. Prasek Krzysztof St. Interhorse Dobra Nadzieja
S
O001059
122. Prasek Magdalena St. Interhorse Dobra Nadzieja
S
O000912
123. Przybysz Patrycja SKJ Beckersport Laszczki
2006 (J.)
O060507
124. Pudełko Barbara JKS Equita Świętochów
2007 (JM.)
O058279
125. Replin Anna St. Interhorse Dobra Nadzieja
2003 (MJ.)
O059987
126. Reszka Martyna KS Garo
2005 (J.)
O057754
127. Rzycka Olga BPK (MAZ)
S
O053523
128. Sabik Kołodziej Urszula Stajnia Jawa
S
Brak
129. Salamońska Julia BPK
2009 (JM.)
O055325
130. Siejek Michał AKADEMIA JEŹDZIECKA DAWIDY
S
O008830
131. Siwiak Maja BPK
2003 (MJ.)
O042186
132. Skalska-Piotrkowicz Joanna Stow. KJ Olimpia Warszawa
S
O063989
133. Skłodowska Klaudia Stow. KJ Olimpia Warszawa
2005 (J.)
O043871
134. Śmietanka Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
2001 (MJ.)
O027454
135. Sobala Anna INTERHR JKS Poczernin
S
O003357
136. Steckiewicz Małgorzata Stow. SKJ Bilcza
2011 (Mł.)
O059109
137. Stępień Barbara Stow. KJ Olimpia Warszawa
2006 (J.)
O050343
138. Stępniewicz Natalia BPK
2009 (JM.)
O062303
139. Stopińska Bianka nz
2010 (JM.)
O058927
140. Strzelecka Magdalena Stow. KJ Podkowa Leśna
2006 (J.)
O061132
141. Szałkow Maja Bez Przynależności Klubowej K P O
2008 (JM.)
-
-
142. Szaniawska Karolina Akademia Jeździecka Dawidy
2006 (J.)
O045596
143. Szustorowska Hanna KJ Sielanka Warka
S
O003649
144. Szyderska Natalia Stajnia Primastella
2007 (JM.)
Brak
145. Tomaszewski Stanisław SKJ Besthorses Robercin
2008 (JM.)
O058748
146. Trześniewska Julia KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2004 (J.)
O050418
147. Turowska Ilona Equiclub Zamłyniec
S
O004175
148. Walczuk Weronika BPK
2006 (J.)
brak
149. Wall Julia Brak
2005 (J.)
Brak
150. Warabieda Amelia Stow. UKS Kucyk Serock
2011 (Mł.)
O061914
151. Wawrzynowicz Marianna Stow. J Stajnia Podolszyn
2006 (J.)
O048604
152. Wieczorek Julia KJ Sawanka Truskaw
2006 (J.)
O050813
153. Wilczewski Nataniel SKJ Becersport
2012 (Mł.)
Brak
154. Wilczewski Robert SKJ Beckersport
S
O002520
155. Wiśniewska Ewelina BPK
S
O032387
156. Wiśniewska Oliwia Stajnia Szybki Konik
2009 (JM.)
Brak
157. Wójtowicz Urszula brak
S
O012537
158. Wolińska Nadia Stajnia Szybki Konik
2007 (JM.)
O063064
159. Wołoszyn Dominika Brak
2008 (JM.)
Brak
160. Wrzesień Julia KJ Humorek Krawcowizna
2011 (Mł.)
O065440
161. Zając Diana KJ Strzała Krubiczew
2005 (J.)
O059995
162. Zawadzka Zofia Stow. Warszawski KJ
2007 (JM.)
O045569
163. Zubczyńska Amelia KJ Humorek Krawcowizna
2006 (J.)
O044214
164. Zubrzycka Paulina KS Garo
2009 (JM.)
O060896
165. Zych Oliwia Kj Aromer
2003 (MJ.)
O047932
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

62

AIRA SP POL 2012 klacz gniada/169 F: Aldir
M: Greta / Hartland
K031314 616009540000212
2.

45

AJGOR SP POL 2011 wałach kasztanowata/166 F: Candiavolo
M: Akka / Aloube Z
K023403 616009690076311
3.

224

ALPINEX OO POL 2007 wałach gniada/kuc:kuc:ku F: Murat-Nur /
M: Akwa z Reguła / Gamin de Carrere
K030963 POL070000005624
4.

241

ALTIVO Z ZANGERSHEIDE POL 2005 wałach gniada/180 F: Bipsy-M
M: Accardi
Brak 967000001194678
5.

191

ANAHITA TS POL 2013 klacz ciemnogniada/174 F: Luger
M: Amelka
brak B0109917s
6.

78

ANTICYCLONE Pełna Krew Angielska POL 2016 klacz ciemnogniada/160 F: Joshua Tree
M: Berlinetta
Brak 2500FR16305616D
7.

77

AQA SHERRY-LA WLKP. POL 2013 klacz ciemnogniada/- F: Con Sherry hol./ Contendro
M: Aqa wlkp/ Quaterback DSP
K023917 616007610036813
8.

130

ARDWHOLIHANE BISCUIT KUC CONNEMARA POL 2011 wałach jelenia/kuc:148 F: Coulaghard Stripey
M: Ardwholihane Lady
K033778 372004000011037
9.

242

ARNOLD SP POL 2012 wałach kasztanowata/167 F: Candiavolo
M: Anabell
K024224 brak
10.

86

ASTERKA KUC POL 2009 klacz izabelowata/kuc:136 F: Nn
M: Nn
K030298 616999640098809
11.

178

ATENA TYP SZLACHETNY POL 2006 klacz kasztanowata/165 F: Rubin Beym
M: Edgara
brak 616999610270707
12.

192

B’CANDYNO WARMBLUT AUT 2014 wałach kasztanowata/160 F: BaloubinoB
M: Candy
Brak 04001981-00894-14
13.

89

BACARDI KUC POL 2018 wałach siwa/kuc:130 F: NN
M: NN
K035224 616999661272018
14.

256

BAGITA BALOUBETA Z POL - klacz kara/- F: -
M: -
- -
15.

75

BASSARA SP POL 2014 klacz gniada/164 F: Le Mistral
M: Barcarola
K024887 616009610078914
16.

243

BASZMIRA MAŁOPOLSKI POL 2015 klacz kara/155 F: Efekt
M: Baszkira
Brak 616006580253715
17.

239

BASZMIRA MAŁOPOLSKA POL 2015 klacz kara/155 cm F: Efekt
M: Baszkira
Brak 616006580253715
18.

238

BASZMIRA MAŁOPOLSKA POL 07.05.2015 klacz kara/mk:155 cm F: Efekt
M: Baszkira
Brak 616006580253715
19.

190

BATOR KUC HUN 2004 wałach kara/kuc:125 F: Maashoeven’s Egor
M: Manci
K022347 POL013611585004
20.

129

BENJAMIN PP Deutsches Reitpony POL 2014 wałach kasztanowata/kuc:140 F: Baccarat
M: Niina PP
K028550 DE434340271414
21.

187

BERGS 10-09 KUC POL 2012 wałach siwa/kuc:123 F: nn /
M: nn /
K033067 528009121194710
22.

171

BIG SUPRICE KUC POL 2013 klacz skarogniada/kuc:145 F: .
M: Z
Brak .
23.

258

BLACK MAGIC KUC GBR 2006 Wałach kara/kuc:148 F: X
M: X
K026677
24.

254

BLYSKAVKA MGR KWPN POL 2016 klacz gniada/169 F: Baron pkz
M: Carmelita
Brsk 528003201608520
25.

201

BROWNBOY TH RJT NEW FOREST PONY NED 2006 wałach gniada/kuc:148 F: Kantje's Ronaldo
M: Kantje's Why Not
K023017 528018020061374
26.

245

BYSTRA KUC WALIJSKI POL 2012 klacz ciemnogniada/kuc:123 F: Duinveldt's Lewa / High Flown's Viper
M: Blanka / Chardas
K030193 616013600185012
27.

92

CALIFORNIA SP POL 2014 klacz gniada/164 F: Arezzo VDL/Chin Chin
M: Caldera(DEU)/Calico
K027115 616009510135314
28.

255

CALVANO HOLSZTYŃSKI POL 2014 ogier gniada/164 F: Casall
M: Silvana
K024623 DE421000077214
29.

222

CAMARO OLD GER 2003 Ogier gniada F: Colander / Contender
M: Persianda / Landadel
K016138 DE433311567303
30.

137

CAMPINO 574 HANOWERSKA GER 2014 wałach siwa/175 F: Clarimo
M: Zeder
K034589 brak
31.

38

CARIA SP POL 2013 klacz siwa/174 F: Talent Charboniere/ Diamant De Semilly
M: Całka / Correro
K031534 616009610069313
32.

182

CARINA WIELKOPOLSKA POL 2016 klacz srokata/165 F: Izopren
M: Cudka
brak A0012604S
33.

134

CASHMIR BIJOU PKSP POL 2015 wałach ciemnogniada/166 F: Bijou Be
M: Cloey-GI
K031625 616009550079115
34.

99

CASINO PS Z ZANGERSHEIDE BEL 2016 wałach siwa/176 F: Casino Berlin
M: Butterfly PS Z
K033800 ZANG 056015Z55658216
35.

155

CELVISTO NIEM. SPORT. GER 2013 wałach siwa/173 F: Cellestial / Cantus
M: Lamira / Levisto
K028658 DE456570044513
36.

65

CEXTI QUEEN F WESTF. POL 20016 klacz gniada/170 F: Michael Angelo F
M: Cexti / Cavalier
K032589 DE441410876115
37.

135

CEZAR II SP POL 2012 wałach tarantowata/169 F: Raport
M: Charama
K033789 0
38.

124

CHACCO NAMICOR SP POL 2018 wałach gniada/- F: Chacco Amicor ZM
M: Nostra
K035184 616 009 64 00383 18
39.

79

CHAMP PLEASURE AS WESTF POL 2018 wałach siwa/172 F: CHEPETTANO/CHEPETTO
M: LADY JUMP I/FOR PLEASURE
K034584 DE 441410025618
40.

136

CHILLOUT Z PKSP POL 2014 wałach kasztanowata/1 F: Zinedine
M: Red Allegra
K028183 616009661355214
41.

10

CLINT PLEASURE HOL GER 2008 klacz siwa/158 F: Clinton / Corrado I
M: United Pleasure / For Pleasure
K020754 DE421000134709
42.

193

CONTENDER H SP POL 2016 wałach skarogniada/172 F: Contender Son
M: Cinderella
K034166 616009600183516
43.

109

CORNET CHAMP ZD BWP BEL 2018 ogier siwa/170 F: Congress / Cornet Obolenski
M: Escada V / Chin Champ
K033449 DE421000626518
44.

200

CORNETTO 62 HOL. SWE 2014 wałach gniada/169 F: Crunch
M: UlikaG / Contender
K035187 DE421000102914
45.

88

CORNETTO AMJ WESTF. POL 2013 wałach siwa/172 F: Colestus
M: Lucy R / Lancer III
K032221 DE441410946713
46.

49

CORRADO X HOL POL 2008 wałach gniada/170 F: Corrado I/ Colderabryere
M: Baroness/Fernando
K015030 DE421000282408
47.

113

CORSTAR HOL POL 2011 wałach gniada/168 F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Patricia IX / Contender
K023722 DE421000203911
48.

199

CORTAZAR SP POL 2013 wałach kasztanowata/169 F: Quality Time
M: Contessa / Coriano Z
K022581 616009510253313
49.

253

CRISTINA BARCELONA 2014 siwa F:
M:
50.

228

CZAPLA HUCULSKA POL 2008 Klacz inna/kuc:137 F: Rewir /
M: Całka /
brak POL012570170808
51.

98

DAKOTA C WIELKOPOLSKA POL 2016 klacz ciemnogniada/168 F: Castle Rock
M: Doda
K030345 616007610109416
52.

152

DANCING QUEEN PKS POL 2018 klacz siwa/160 F: Tjungske
M: Delavita
Brak 616098200300046
53.

186

DECIDELA Pełna Krew Angielska POL 2017 klacz gniada/160 F: October
M: Durova
K034132 616POL17010005T
54.

108

DELICJA WIELKOPOLSKA POL 2014 klacz kasztanowata/170 cm F: Cugnot
M: Dunka
K034348 616007600241514
55.

170

DETROIT CL KWPN NED 2008 wałach gniada/168 F: Douglas/Darco
M: Lantessa/Cantus
K018317 .
56.

53

DIAMOND'S HEART / POL 2018 wałach gniada/163 F: /
M: /
/ /
57.

132

DIASSITA DEL DIABLO SP POL 2018 klacz gniada/172 F: Cassito Del Diablo / Cassini I
M: ama Pik / Pink Floyd HL
K034000 616009600096218
58.

209

DOLCE VITA WIELKOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/162 F: Colox Cup
M: Dulcynea
K027266 616007600287411
59.

6

DOLORES Szlachetna Półkrew POL 2014 klacz ciemnogniada/163 F: Nabuchodonosor
M: Dona Carolina
Brak 616 009 66 10662 14
60.

183

DON ARAGORN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach gniada/170 F: Le Duc
M: Damara I
K030878 616009570039216
61.

180

DON BIJOU ZW SP POL 2013 wałach kasztanowata/172 F: Bijou BE
M: Drobnostka
K023510 616 009 54 00203 13
62.

198

DONDER H KUC POL 2009 wałach siwa/kuc:149 F: Dexter Leam Pondi
M: Carmen M
K033974 528008090037109
63.

215

DONNA AA Małopolska (Aa) POL 2018 klacz skarogniada/166 F: Emark
M: Dandi
K033418 B0109982S
64.

154

EL HAJAT OO POL 2012 wałach kasztanowata/mk:mk:mk:n F: Dekstern /
M: El Hajfa / Etnodrons Psyche
K027868 616POL12009218A
65.

184

ELFED KUC POL 2010 wałach kasztanowata/kuc:145 F: d
M: d
brak 22
66.

71

EMILIUSZ MŁP POL 2012 wałach kasztanowata/170 F: Chesnut Park Allthat Jazz / SS City Lights
M: Emina / Divisor
K023696 616006580249712
67.

250

EMMA KUC FELIŃSKI POL 2007 klacz siwa/mk:140 F: Romus / Figaro
M: Empatia / Grafit
K020362 POL013580665307
68.

133

EPOPEJA SP POL 2013 klacz kasztanowata/170 F: Quasimodo Van De Molendreef/Heartbreaker
M: Erynia/Palegro
K022588 616009510253113
69.

126

FOREST GUMP KUC POL 2017 wałach izabelowata/kuc:143 F: Zefir / Wolling's Dante
M: Fiona / Turnina's Gismore
K032112 A0019957S
70.

211

GACEK SP POL 2003 wałach gniada/170 F: Demetrios / Jen
M: Godilo / Godehard
K013287 616009510050003
71.

150

GALOP PKSP POL 2009 wałach kasztanowata/- F: Libretto
M: Gama
K025104 616009630200109
72.

226

GAŁGAN P KONIK POLSKI POL 2009 wałach inna/kuc:kuc:14 F: Drzewiak / Syriusz
M: Groza / Hultaj
K030966 K030966
73.

231

GAMA MAŁOPOLSKA POL 2013 klacz gniada/165 F: Sadam
M: Gastonia
K034663 616006630147613
74.

151

GANDO V SP POL 2015 wałach gniada/169 F: Quintender / Quinar
M: Gota V / Solaris
K031168 616009660745015
75.

257

GAPHIRA KWPN NED 2011 klacz gniada/163 F: Diamant de Semilly / Le Tot de Semilly
M: Saphira / Mr. Blue
K027225 528003201109120
76.

57

GAROU DU ECLAT Francuski Kuc Wierzchowy FRA 2011 wałach ciemnogniada/kuc:142 F: NN
M: NN
K022063 616999590274011
77.

118

GENTLE KWPN NED 2011 gelding bay/170 F: Flamenco De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Nerma / Burggraaf NV
K033913 528003201101592
78.

102

GERWAZY WLKP POL 2005 wałach gniada/174 F: Revel
M: Greta / Gryf
K017179 POL 007 60 01357 05
79.

142

GIBRALTAR XX POL 2014 wałach gniada/165 F: Tempelwachter
M: Garda
K032150 616POL14008305T
80.

41

GOLDEN LADY WLKP POL 2008 klacz gniada/165 F: HIGH LIFE
M: GRACJA IV
brak POL 007 66 02162 08
81.

111

GOLDEN ROSE HOLST. POL 2014 klacz siwa/164 F: Mylord Carthago
M: Adrette
K026474 DE421000549514
82.

139

GOOD LUCK SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Ludger / Laptop
M: Galia / Erebus
K032366 616009680010116
83.

229

GRAF SP POL 2016 wałach tarantowata/161 F: Dixan / Dandys
M: Grawitacja / Jasyr
K032638 616009660448416
84.

249

GREAFIN GREY T HAN 2012 k siwa F: Grey Top / Graf top
M: Lady Sunshine / Landadel
K035353 DE431318804012
85.

25

GREEK GETAWAY XX GBR 2017 wałach gniada/161 F: Archipenko
M: Heat Of The Night
K035230 8260GB45253049T
86.

110

GREGORY SP POL 2006 wałach kasztanowata/166 F: Maram
M: Galilea
K011160 009 59 01840 06
87.

122

GRETA VON CRUISING ISH IRL 2016 klacz kasztanowata/170 F: Cruising Arish / Sea Crest
M: Goldicova / Touchdown
K029976 372414006047490
88.

95

GREY HICKSTEAD HAN GER 2018 ogier siwa/167 F: Hickstead White
M: Grace Kelly
K033734 DE431310090618
89.

138

HAMILTON KWPN NED 2012 Wałach siwa/- F: Cartano / Carthago
M: C'est Sym Bien / Contact V
K021796 528003201208360
90.

105

HEARTLY DU LOIR SF POL 2017 klacz gniada/167 F: Toulon
M: Tootsie du loir
K034699 111
91.

172

HEWELIANA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Song / Elmero
M: Humoreska / Cezar
K023299 616009530251512
92.

97

HILON-W SP POL 2010 wałach siwa/- F: HBC Lake Bid
M: Harfa
K018594 616009680059210
93.

4

HIMENA WLKP POL 2009 klacz kara/161 F: Himen / Oder
M: Hida / Golem
K028746 616007520110709
94.

204

HITMAN MAŁOPOLSKA POL 2009 wałach gniada/175 F: Filantrop
M: Harfa
Brak 616006661879409
95.

27

HOLLISTER KWPN POL 2012 wałach gniada/172 F: Charisma
M: Ciranka H
K020946 528003201200365
96.

81

HONDURAS ZK SP POL 2014 wałach gniada/165 F: ---
M: ----
K026870 6160095910247
97.

219

HOPPER KOPN POL 2012 wałach gniada/170 F: CARRERA
M: ASSIVONA
K021845 528003201206972
98.

76

INCALA HAN GER 2009 klacz kasztanowata/169 F: Incolor / C-Indoctro
M: Lady / Lady's King
K022474 DE433332154009
99.

230

INDUS MK SP POL 2018 wałach skarogniada/175 F: Marino
M: Infa-Land / Landjonker S
K033239 B0100754S
100.

179

IRRESISTIBLE B KWPN NED 2013 klacz gniada/168 F: Spartacus / Stakkato
M: Vienette / Burggraaf
K027177 528003201306684
101.

166

IRYDION L SP POL 2003 wałach gniada/163 F: Castiglione L
M: Ida L
K007335 POL009580085303
102.

112

ISGAAR KUC GER 2005 klacz bułana/kuc:149 F: Tilo / Belvoir Turks Cap
M: Immaculada / Capitol I
K016211 DE422220048005
103.

61

ISTER-GR WLKP POL 2011 wałach ciemnogniada/164 F: Alamos/Colorado
M: Ibiza-GR/ Heff
K033428 616007600258211
104.

1

JEFFERSON AIRPLANE KWPN NED 2014 wałach gniada/168 F: Triomphe de Muze / Chin Chin
M: Holga / Iago C
K028908 528003201408158
105.

40

KANNAKI ELLE Z ZANGERSHEIDE POL 2018 wałach kasztanowata/160 F: Kannan
M: Elle Quidam
brak 056015Z55522418
106.

248

KAZAN VAN DE PITSEMBURG BWP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Muscaris D'ariel
M: Baie de Chalamont / Balsamo
K027520 W294617
107.

252

KHAMARO I DRP POL 1998 ogier kasztanowata/140 F: Khamaro
M: Sandra
K004372 100549498
108.

153

KRATER MŁP POL 2013 wałach gniada/nn F: Barnaba / Bolivar
M: Karisa / Parys
K030817 616006580318513
109.

216

LADY CASINIA OLDENBURSKA GER 2016 klacz gniada/162 F: Lord Cassini
M: Elidor / Landor S
K031493 DE433332098516
110.

114

LAMBIK BWP BEL 2011 wałach gniada/175 F: Kalaska De Semilly
M: Cayenne 61
K024280 056002W00299018
111.

236

LAMILANO KWPN POL 2016 wałach ciemnokasztanowata/175 F: Emilano
M: GaMILIANA V.W
brak 528003200163982
112.

87

LANCERO C CDE ESP 2010 Wałach siwa F: Lucky Boy
M: Indra 05
K026442
113.

83

LAOS Litewski Koń Gorącokrwisty POL 2017 wałach kasztanowata/187 F: Oregon/Arizona
M: La Callas Z/Lawito
K031489 LTU005170193217
114.

194

LAWENDA KUC WALIJSKI POL 2016 klacz izabelowata/kuc:140 F: PlNitro
M: Lupidella Ebony Lady
Brak 616013660845817
115.

207

LAYRO STW BWP BEL 2011 wałach siwa/167 F: Cassander Van Het Bremhof / Concreto
M: Athena / Ahorn Z
K021391 981100002680724
116.

167

LEA KALADI KWPN POL 2016 klacz gniada/170 cm F: Cordess
M: Kleopatra / Samurai M
K033287 52801010685
117.

177

LIKE A DIAMOND JR KWPN BEL 2016 wałach gniada/- F: Cohinoor VDL / Cornet Obolensky
M: Ulrite VDL / Ahorn
K031386 528003201607206
118.

232

LIKE A LION B Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2012 wałach gniada/kuc:148 F: Like Luxus / Leicester
M: Vivi B / Velvet R
K032887 DE473730592012
119.

240

LIMBUTINA Holsteiner Warmblut POL 2003 klacz kasztanowata/167 F: Limbus
M: Grace III
brak DE 421000138103
120.

115

LITTLE CARTIER SP POL 2008 wałach gniada/167 F: Cartier II/ Cheenook
M: Losita 2 / Landwind II B
K016799 POL009640013408
121.

213

LOKATA F SP POL 2016 klacz siwa/167 F: Kaszmir / Cancoon
M: Lena /
K029808 6160096400400
122.

117

LOLLIPOP HOLSZTYN POL 2018 klacz gniada/165 F: L’esprit
M: U- Dolce Vita/ Limbus
K034255 DE 421000709518
123.

125

LORDANZ HAN POL 2010 Wałach gniada F: Lordanos / Landos
M: Gundi / Goodman
K017810 DE431316959810
124.

146

LOTTOMAT MAŁOPOLSKA POL 2007 wałach gniada/168 F: Argon ex Arden
M: Loteria
- POL 006 53 00154 07
125.

169

LOVE BH SP POL 2017 wałach ciemnogniada/167 F: Quvee Prestige
M: La Rochelle
K031759 616009661133017
126.

80

LOWERBORDER'S LISA NEW FOREST PONY POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:139 F: Kantje's Ronaldo
M: Lowerborder's Selester
K033426 528018020082329
127.

247

LUBICZ SP 2014 w gniada F: Solaris
M: Lunia / Baldini II
K026046 616009600245414
128.

141

LUCERO KUC POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:137 F: Nn
M: Nn
K032344 UELN724911150010538
129.

189

LUPIDELIA EBONY LADY KUC WALIJSKI POL 2011 klacz skarogniada/kuc:132 F: Turnina's Gismore /
M: Firwood's Ella /
K027160 616013590109311
130.

164

LUXURY WESTF POL 2018 wałach gniada/168 F: I’m Special de Muze
M: Lordora
K035327 DE4414104036618
131.

156

ŁEZKA MAŁOPOLSKA POL 2008 mare dun/160 F: Chester
M: Łysa
Brak 616006661505208
132.

85

MADRYT SP POL 2009 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Marsylia / First des Termes
K019638 616009660558309
133.

101

MAMBA TYP PRYMITYWNY POL 2017 klacz kara/kuc:136 F: NN
M: NN
K034104 616999661272617
134.

196

MENTOS KUC POL 2008 wałach gniada/kuc:137 F: Nowator / Pepton
M: Modena II / Wersal
K021624 616013660745308
135.

94

MESSCENTO - POL 2017 wałach kasztanowata/168 F: -
M: -
Brak -
136.

197

MILAGROSS TYP.SZL. POL 2011 klacz gniada/kuc:148 F: nn /
M: nn /
K023004 616999600286011
137.

163

MILLORD SP POL 2006 wałach ciemnogniada/170 F: Luron / Guidam
M: Mika W / Carlon
K030014 009660019793
138.

28

MISS DIAVOLLA H Z ZANGERSHEIDE POL 2017 klacz gniada/mk:156 F: Maaik
M: Dora
Brak 616093900343495
139.

104

MONTE CHRISTO TYP SZLACHETNY POL 2004 wałach ciemnogniada/- F: Saganek
M: Malwa
K022044 616 999 59 05280 04
140.

149

MOONLIGHT MAGIC KUC CONNEMARA POL 2013 wałach siwa/kuc:139 F: nn /
M: nn /
K027210 B0103010S
141.

128

MORENO TYP SZLACHETNY POL nn wałach kasztanowata/162 F: NN
M: NN
K022367 POL999661641404
142.

84

NICE SILVER XX POL 2012 Wałach siwa/165 F: Silver Whistle
M: Notarian / Alywar
K026266 616POL12007806T
143.

214

NO NONSENSE VAN ORSHOF AES GER 2013 wałach siwa/168 F: Drako / Quick Star
M: Diavola Van Orshof / Perhaps
K033758 826002130873345
144.

121

NOMINACJA SP POL 2004 klacz siwa/162 F: Hartland / Czad
M: Naomi / Eremita
K014127 616009661641004
145.

220

OLIMP WLKP POL 2018 wałach kara/166 F: Aktyw
M: Olimpiada
Brak B0106123S
146.

173

OLSTER SP POL 2013 wałach siwa/- F: Falbrus / Aviano
M: Oaza / Orkisz
K023339 616009640040013
147.

227

PĄCZEK HUCULSKA POL 2012 Ogier bułana/kuc:136 F: Natan
M: Pantera
brak 616 012 58 05095 12
148.

212

PARALELS SIËNNA KUC WALIJSKI POL 2011 klacz izabelowata/kuc:137 F: Cadlanvalley goldstar
M: Spring star's Aida
brak 528017201100544
149.

26

PARIS II SP POL 2015 klacz gniada/164 F: Stakkato Top
M: Palomina / Gaspar
K034201 616009660851415
150.

131

PEGGY BROWN SP POL 2015 klacz siwa/168 F: Carlos DZ / Cantus
M: Pannja / Alvaro
K033731 616009661351815
151.

123

PERSHIM MŁP POL 2011 wałach kasztanowata/160 F: Rashim /
M: Princessa / Diabełek
K027332 616006530199311
152.

165

PINATUBO L WLKP POL 2017 wałach gniada/171 F: Vulkan L / Vulkano
M: Parka / Casino-L
K031175 616007610087617
153.

147

PIPPA VD HEFFINCK BWP BEL 2015 klacz kasztanowata/167 F: For Pleasure / Furioso II
M: Casilla Van De Heffinck / Cassini II
K028165 056002W00310620
154.

100

PIRAT KUC POL 2005 wałach siwa/kuc:141 F: Pedro
M: Hajmina
K032513 POL 013 58 04279 05
155.

66

PLOTER SP POL 2012 wałach kara/- F: Negro / Don Corleone
M: Pokusa / Lord Aleksander
K023801 616009670043112
156.

176

PRINCE NOIR BWM BEL 2010 wałach kara/- F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Philadelphia Z / Papillon Rouge
K017297 056002W00296284
157.

103

PUMPKIN DE REVE BWP POL 2015 wałach gniada/176 F: Inshallah de Muze
M: Eena-Harkness De Kalvarie
K035210 056-002-W00311001
158.

143

RASHMI DRP GER 2006 klacz gniada/kuc:140 F: Messino / Makuba
M: Romi / Rustan el Afas
K028301 DE467-0001642-06
159.

106

REWENA SP POL 2016 klacz jasnokasztanowata/174 F: Talent Charboniere
M: Doreen
K029613 111
160.

208

RICO KG SP POL 2008 wałach siwa/165 F: Chellano's Boy DZ
M: Roksana KG / Lumpi
K019653 POL 009 61 02229 08
161.

47

RIHANA SP POL 2010 klacz gniada/180 F: Stakkatol
M: Rodezja
K017357 616009540098510
162.

251

ROCKFORD F:
M:
163.

120

ROSATO SPRIZZ FP HOLSZTYŃSKA POL 2013 wałach gniada/170 F: Riscal
M: Baroness XIII
K025325 DE421000555813
164.

195

SANDRA AZ SP POL 2015 klacz gniada/168 F: Sandro Boy / Sandro Z
M: Artemida / Reval
K031348 616009600060315
165.

225

SANDREA SP POL 2015 klacz kara/155 F: nn /
M: Droopy / New Grove Coin
K030985 LV001000003435
166.

188

SANGUS Czysta Krew Arabska POL 2009 wałach siwa/mk:153 F: FS Bengali (DE)
M: Sajga
- 509/2011
167.

36

SARINA MAŁOPOLSKA POL 2009 Klacz kasztanowata/173 F: Makler
M: Sara
K019776 616006661652409
168.

175

SENQUEST SP POL 2015 wałach gniada/- F: Qulester / Quinar
M: Seniora / Rytm
K028408 616009690063615
169.

107

SHAKKATO PB Z ZANGERSHEIDE BEL 2016 wałach ciemnogniada/168 F: Stakkato / Spartan
M: Charity / Nonstop
K031754 056015Z55592616
170.

148

SHALKAR Pełna Krew Angielska POL 2014 wałach kasztanowata/160 F: Fast Company
M: Suedehead
K033681 372IRE45235681T
171.

91

SILVER MOON KF Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 wałach siwa/160 F: Number One
M: Saint Lucia
K035299 A0001875S
172.

185

SKARBOSZ MAŁOPOLSKA POL 2010 wałach gniada/0 F: Don Carlos
M: Sylistra
K021364 616006661705210
173.

221

SKYWALKER LAZAR OLDENBURSKA POL 2015 wałach gniada/166 F: Nabab de Reve
M: Vogue / Darco
K026989 DE433330905415
174.

119

SUNMOONSTAR Pełna Krew Angielska POL 2017 klacz gniada/mk:155 F: Le Havre
M: Acclimatisation
brak 372IRE45297743T
175.

174

SUNMOONSTAR Pełna Krew Angielska POL 2017 klacz gniada/mk:155 F: Le Havre
M: Acclimatisation
372IRE45297743T 372IRE45297743T
176.

11

SYCYLIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 klacz gniada/172 F: Farmer
M: Selena
K024056 616009640005313
177.

145

SYCYLIA SP POL 2013 klacz ciemnogniada/178 F: Farmer
M: Selena
K024056 616009640005313
178.

74

SZAFIR SP POL 2016 wałach kasztanowata/168 F: Faust Z / Furioso II
M: Sedonia / Darco
K032678 616009610057616
179.

223

SZIMANO SP POL 2009 ogier gniada F: Imequyl / Luron
M: Szaki / Kissovo
K019371 616009540116409
180.

144

TRACJA SP POL 2013 klacz gniada/167 F: Spartacus / Stakkato
M: T Chicatora / Triple
K022584 616009510253413
181.

39

TURBO DIESEL SP POL 2017 wałach kasztanowata/- F: Abisal-BS
M: Turbina / Safety Wire
K032393 616009670105517
182.

116

USHER Z ZANG POL 2015 wałach kasztanowata/164 F: U Can't Lose / Nothing To Lose
M: Chilli / Turbud Quirinus
K028084 056015Z55512115
183.

50

VADIS XX POL 2016 wałach skarogniada/168 F: Battle Of Marengo / Galileo
M: Flying Fantasy / Monsun
K031498 372IRE45243323T
184.

244

VEER VELU ANGLO EUROPEAN POL 2013 wałach ciemnogniada/164 F: Kannan
M: Wendy XI / Cassini
K027794 826002130871646
185.

82

VHS ENTWEDER ODER OLD. POL 2007 wałach gniada/166 F: NN
M: NN
K011241 DE418181505207
186.

73

WATER LILLY WIELKOPOLSKA POL 2007 klacz kara/167 F: Radiator
M: Wolibara
brak POL 007661637207
187.

90

WENDY SP POL 2012 klacz ciemnogniada/173 F: Karbit
M: Wenus
K027222 616009520056812
188.

210

WHY SO SPECIAL W Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 klacz kara/176cm F: I'M SPECIAL DE MUZE
M: WHYOMI RPZ
K030737 616009670015817
189.

69

WINDY BOY WLKP POL 2011 wałach gniada/164 F: Castiglione L
M: Wizja / Cedrus
K019512 616007520002911
190.

17

WOLF'S MORITZ V DRP POL 2007 wałach siwa/kuc:141 F: Corado/Constantin
M: Mona/Brillant
K018713 DE434340050807
191.

127

ZORRO TYP POGRUBIONY POL 2017 wałach skarogniada/170 F: GRAJEK S
M: ASTRA
brak 616999600178917
Rider Club
Competition
Prize
Cieplińska Nadia KJ Łąck przy SO w Łącku
50
50
SUM:
100.00
Dzięgielewska Karina Stow. Szkoła Sportów Konnych
50
SUM:
50.00
Grzegorzewski Adam KJ Okoły
50
SUM:
50.00
Kaliciński Paweł Stowarzyszenie Warszawski KJ
150
SUM:
150.00
Kotyra Natalia Stow. SKJ Grobice
50
SUM:
50.00
Kozłowska Kinga BPK (MAZ)
50
SUM:
50.00
Krauze Jagoda AKADEMIA JEŹDZIECKA DAWIDY
250
SUM:
250.00
Mazur Sylwia Sportowy KJ MPPM Jawczyce
150
400
100
400
SUM:
1050.00
Peszek Julia SKJ Beckersport Laszczki
250
SUM:
250.00
Prasek Krzysztof St. Interhorse Dobra Nadzieja
50
SUM:
50.00
Prasek Krzysztof St. Interhorse Dobra Nadzieja
600
SUM:
600.00
Prasek Magdalena St. Interhorse Dobra Nadzieja
300
400
200
SUM:
900.00
Rzycka Olga BPK (MAZ)
50
SUM:
50.00
Siejek Michał AKADEMIA JEŹDZIECKA DAWIDY
200
SUM:
200.00
Wilczewski Robert SKJ Beckersport
300
600
SUM:
900.00
Zubczyńska Amelia KJ Humorek Krawcowizna
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Arczyńska Weronika
Stajnia Jawa
ALTIVO Z (241)
2022-11-06
26
2022-11-06
Basińska Olga
SKJ Bobrowy Staw Sowia Wola
2022-11-05
18
2022-11-05
2022-11-06
2022-11-06
31
2022-11-06
25
2022-11-06
Bernabiuk Inga
Domek Białego Kucyka
BASZMIRA (238)
2022-11-05
5
2022-11-05
Biedrzycka Barbara
SSSK Koczargi Nowe
GOOD LUCK (139)
2022-11-05
4
2022-11-05
25
Bisaga Ines
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
CORTAZAR (199)
2022-11-05
16
2022-11-05
12
2022-11-06
6
Bogusz Julia
BPK
2022-11-05
23
2022-11-05
2022-11-06
2022-11-06
19
Bogusz Łukasz
KJ Akademia Kucania Dawidy
CEZAR II (135)
2022-11-05
7
2022-11-05
2022-11-06
18
2022-11-06
Bohdanowicz Konstancja Cecylia
INTERHR - JKS Poczernin Sp. z o. o.
2022-11-05
29
2022-11-05
19
Borzęcka Wiktoria
BPK
LOTTOMAT (146)
2022-11-05
1
2022-11-05
33
Branicka Waleria
Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
2022-11-05
23
2022-11-05
13
2022-11-05
2022-11-05
20
Cacko Natalia
BPK
2022-11-05
1
2022-11-05
29
2022-11-06
1
2022-11-06
14
Choromańska Dominika
BPK (MAZ)
SARINA (36)
2022-11-05
25
2022-11-05
Chwesewicz Olimpia
St. Interhorse Dobra Nadzieja
2022-11-05
2022-11-05
21
2022-11-06
26
2022-11-06
1
Cieplińska Nadia
KJ Łąck przy SO w Łącku
GENTLE (118)
2022-11-05
9
2022-11-05
4
50
2022-11-06
5
50
Cwynar Monika
BPK (MAZ)
SYCYLIA (11)
2022-11-06
19
2022-11-06
Cytowska Iga
St. SKJ Bobrowy Staw
2022-11-05
3
2022-11-05
23
Czech Nelly
nz
ZORRO (127)
2022-11-05
32
2022-11-05
21
Dąbek Joanna
BPK (MAZ)
GIBRALTAR (142)
2022-11-06
30
2022-11-06
Dardzińska Naomi
JKS Equita Świętochów
2022-11-05
2022-11-05
30
2022-11-06
2022-11-06
29
Devillard Nina
Klub Jeździecki Aldragho
ATENA (178)
2022-11-05
2022-11-05
2022-11-06
2022-11-06
Dulińska Martyna
JKS Equita Świętochów
2022-11-05
32
2022-11-05
25
Dworacka Tatiana
SKJ Bobrowy Staw Augustówek
RASHMI (143)
2022-11-05
27
2022-11-05
21
2022-11-06
2022-11-06
10
Dzięgielewska Karina
Stow. Szkoła Sportów Konnych
OLSTER (173)
2022-11-05
4
50
2022-11-05
8
Dzięgielewski Kamil
Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
PLOTER (66)
2022-11-05
25
2022-11-05
5
2022-11-06
24
2022-11-06
23
Fabicka Kamila
Stow. SKJ Grobice
2022-11-05
22
2022-11-05
35
GACEK (211)
2022-11-05
8
2022-11-05
13
Fishbach Karolina
Sportowy KJ MPPM Jawczyce
2022-11-06
1
2022-11-06
6
Frukacz Marta
KJ Golden Dream Łódź
2022-11-05
20
2022-11-05
BATOR (190)
2022-11-05
1
Gawryjołek Zuzanna
SKJ Bilcza
2022-11-05
2022-11-06
2022-11-05
2022-11-06
28
Górecka Natalia
INTERHR - JKS Poczernin
GALOP (150)
2022-11-05
17
2022-11-05
2022-11-06
2022-11-06
17
Grąbczewski Marek
Stajnia Szybki Konik
GRAF (229)
2022-11-06
1
2022-11-06
18
Grabowska Joanna
Bez Przynależności Klubowej K P O
2022-11-05
25
2022-11-05
2022-11-06
2022-11-06
17
Grabowska Maja
BPK
HOPPER (219)
2022-11-06
15
2022-11-06
7
Grad Alicja
St. Interhorse Dobra Nadzieja
GREGORY (110)
2022-11-05
19
2022-11-06
22
2022-11-06
2022-11-05
12
2022-11-05
2022-11-06
2
2022-11-06
Grzebielucha Łucja
KJ Aldragho Piaseczno
2022-11-05
25
2022-11-05
2022-11-06
22
Grzegorzewski Adam
KJ Okoły
2022-11-05
14
2022-11-05
5
GAPHIRA (257)
2022-11-05
5
50
2022-11-06
2
Grzymała Jakub
Stow. Jeździeckie Szarża Popówek
ARNOLD (242)
2022-11-06
2022-11-06
3
Huber Wiktoria
KU AZS Politechniki Warszawskiej
LOVE BH (169)
2022-11-05
17
2022-11-05
2022-11-06
17
2022-11-06
10
Inguenaud Sophia
Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
CARIA (38)
2022-11-05
16
2022-11-05
4
2022-11-05
26
2022-11-05
18
Jagielak Anna
KJ Aldragho Piaseczno
2022-11-05
20
2022-11-05
11
2022-11-06
10
2022-11-06
13
2022-11-05
5
2022-11-05
7
2022-11-06
3
2022-11-06
24
Jamorska Dominika
Kielecki KJ
BASSARA (75)
2022-11-05
14
2022-11-05
25
2022-11-06
2022-11-06
2022-11-05
2022-11-05
1
2022-11-06
2022-11-06
35
Janiszewska Apolonia
Stow. UKS Kucyk Serock
MILLORD (163)
2022-11-06
1
2022-11-06
29
Jannasz Wiktoria
KJ ViArt Kampinos
LUXURY (164)
2022-11-05
2022-11-05
1
Jaroszyńska Julia
Klub Jeździecki Sawanka
HITMAN (204)
2022-11-06
2022-11-06
Juszczak Alicja
SKJ OLIMPIA
BYSTRA (245)
2022-11-05
1
2022-11-05
1
Kaczmarczyk Hanna
KJ Wiktorowo
2022-11-05
23
2022-11-05
25
Kaczmarczyk Lena
KJ Wiktorowo
2022-11-05
6
2022-11-05
7
Kajak Dawid
SKJ Bajardo Czosnów
INDUS MK (230)
2022-11-05
10
2022-11-05
Kaliciński Paweł
Stow. Warszawski KJ
2022-11-05
2022-11-05
14
2022-11-06
2022-11-06
12
Kaliciński Paweł
Stowarzyszenie Warszawski KJ
2022-11-06
2
150
2022-11-06
10
Kamińska Aleksandra
Sportowy KJ MPPM Jawczyce
2022-11-05
26
2022-11-05
2022-11-06
30
2022-11-06
Kamińska Karolina
KJ Akademia Kucania Dawidy
EMMA (250)
2022-11-05
2022-11-05
ROCKFORD (251)
2022-11-05
19
2022-11-05
Kavaliova Kseniya
KJ Strzała Krubiczew
2022-11-05
2022-11-05
Klimaszewska Zofia
Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2022-11-06
2022-11-06
8
Klukowska Antonia
Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
ELFED (184)
2022-11-05
1
2022-11-05
1
2022-11-06
1
2022-11-06
28
Kondzioła Elżbieta
BPK (MAZ)
NOMINACJA (121)
2022-11-06
14
2022-11-06
1
Kotulska Karolina
Sportowy KJ MPPM Jawczyce
2022-11-05
3
2022-11-05
9
2022-11-06
9
2022-11-06
17
Kotyra Natalia
Stow. SKJ Grobice
2022-11-06
11
2022-11-06
14
MADRYT (85)
2022-11-06
6
2022-11-06
4
50
Kowalska Olga
BPK
2022-11-05
11
2022-11-05
2022-11-06
25
2022-11-06
Koziarewicz Aleksandra
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2022-11-05
9
2022-11-05
18
Koziarowska Natalia
KJ Strzała Krubiczew
2022-11-05
37
2022-11-05
Kozłowska Kinga
BPK (MAZ)
AIRA (62)
2022-11-05
13
2022-11-05
24
2022-11-06
5
50
2022-11-06
16
Krauze Jagoda
AKADEMIA JEŹDZIECKA DAWIDY
HIMENA (4)
2022-11-05
1
250
2022-11-06
2022-11-05
35
2022-11-06
2
SZAFIR (74)
2022-11-05
2022-11-05
2022-11-06
2022-11-06
Kropielnicka Julia
BPK (MAZ)
SANDRA AZ (195)
2022-11-05
Krszyna Aleksandra
KJ Legia Kozielska
SHALKAR (148)
2022-11-05
1
2022-11-05
10
Kudelska Anna
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
DELICJA (108)
2022-11-05
1
2022-11-05
19
2022-11-06
2022-11-06
21
Kulesza Monika
KJ Humorek Krawcowizna
2022-11-05
7
2022-11-05
2
2022-11-06
1
2022-11-06
13
Legawiec Edyta
St. Interhorse Dobra Nadzieja
VADIS (50)
2022-11-05
22
2022-11-05
2022-11-06
2022-11-06
7
Lewandowska Michalina
AKADEMIA JEŹDZIECKA DAWIDY
2022-11-06
2022-11-06
27
Linke Zuzanna
Akademia Jeździecka Dawidy
INCALA (76)
2022-11-05
26
2022-11-05
22
2022-11-06
26
2022-11-06
19
Lomankiewicz Veronica
Stow. SSK Koczargi Nowe
GOOD LUCK (139)
2022-11-06
16
2022-11-06
Maciejewska-Mazur Wiktoria
BPK
2022-11-05
31
2022-11-05
6
Mączewska Małgorzata
BPK (MAZ)
2022-11-05
16
2022-11-05
36
2022-11-06
2022-11-06
Mączewska Maria
BPK (MAZ)
2022-11-05
2022-11-05
34
2022-11-06
2
2022-11-06
32
Majchrzak Natalia
Stajnia Szybki Konik
PĄCZEK (227)
2022-11-06
1
2022-11-06
28
Majkowska Marta
Skj besthorses
HILON-W (97)
2022-11-05
1
2022-11-05
2022-11-06
32
2022-11-06
20
Małecka Antonina
Stow. SKJ Grobice
BASZMIRA (243)
2022-11-06
1
Margasińska Anna
BPK
2022-11-05
24
2022-11-05
Marjańska Milena
Bez Przynależności Klubowej
MAMBA (101)
2022-11-06
1
2022-11-06
25
Marjańska Paulina
BPK (MAZ)
PIRAT (100)
2022-11-06
10
2022-11-06
23
Maruda Dominika
Sportowy KJ MPPM Jawczyce
LAOS (83)
2022-11-05
27
2022-11-05
33
2022-11-06
15
2022-11-05
28
2022-11-05
2022-11-06
28
2022-11-06
Masiak Alicja
Bez Przynależności Klubowej K P O
2022-11-06
2022-11-06
Mazur Sylwia
Sportowy KJ MPPM Jawczyce
RIHANA (47)
2022-11-05
2
150
2022-11-05
1
400
2022-11-06
3
100
2022-11-06
1
400
Mejsner Aleksandra
INTERHR - JKS Poczernin
GANDO V (151)
2022-11-05
21
2022-11-05
25
2022-11-06
8
2022-11-06
12
Michalski Paweł
Stajnia Szybki Konik
SANDREA (225)
2022-11-06
2022-11-06
11
Moczkowska Carla
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
DONDER H (198)
2022-11-05
35
2022-11-05
1
2022-11-06
27
2022-11-06
20
Moczkowska Mia
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
MENTOS (196)
2022-11-05
15
2022-11-05
14
2022-11-06
4
MILAGROSS (197)
2022-11-05
13
2022-11-05
13
Moleda Alicja
BPK
2022-11-05
35
2022-11-05
9
Mordzelewski Michał
Stow. J Stajnia Podolszyn
VEER VELU (244)
2022-11-05
16
2022-11-05
15
2022-11-05
22
2022-11-05
2022-11-05
34
2022-11-05
Możdżynski Victoria
Stajnia PrimaStella
2022-11-06
1
2022-11-06
13
Mrowiec Ola
Sportowy KJ MPPM Jawczyce
2022-11-05
2
2022-11-05
3
Mysińska Hanna
Łebski Klub Jeździecki
MORENO (128)
2022-11-05
15
2022-11-05
33
Nachyna Nikola
KJ Aldragho Piaseczno
2022-11-05
1
2022-11-05
21
2022-11-06
1
2022-11-06
1
2022-11-05
2022-11-05
38
2022-11-06
2022-11-06
28
Naduk Paulina
BPK
CARINA (182)
2022-11-06
2022-11-06
33
Nec Maja
Stajnia Szybki Konik
GAŁGAN P (226)
2022-11-06
23
2022-11-06
1
Niedzielak Honorata
WKJ Lublin
2022-11-05
1
2022-11-05
27
Niedzielska Julia
Akademia Jeździecka Dawidy
EPOPEJA (133)
2022-11-05
17
2022-11-05
17
2022-11-06
17
2022-11-05
39
2022-11-05
2022-11-06
2022-11-06
Niewiadomska Jagoda
WKJ Lublin
2022-11-05
12
2022-11-05
2022-11-06
14
2022-11-06
14
REWENA (106)
2022-11-05
24
2022-11-05
14
2022-11-06
13
2022-11-06
15
2022-11-05
11
2022-11-05
32
2022-11-06
20
2022-11-06
Niklińska Gabriella
BPK
2022-11-05
27
2022-11-05
21
Nowakowska Otylia
Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2022-11-05
1
2022-11-05
1
2022-11-06
1
2022-11-06
1
Olesiejuk Jakub
Stow. SKJ Bobrowy Staw
SYCYLIA (145)
2022-11-05
18
2022-11-05
Pastuzak Margo
Domek białego kucyka
BASZMIRA (239)
2022-11-06
25
Paszkowska Agnieszka
SKJ Beckersport Laszczki
AJGOR (45)
2022-11-06
11
2022-11-06
6
Peszek Julia
SKJ Beckersport Laszczki
2022-11-06
1
250
2022-11-06
9
Piskorska Olga
BPK
2022-11-05
15
2022-11-05
2022-11-06
34
2022-11-06
Pleśnierowicz Daria
Equikam Sp. z o.o.
GERWAZY (102)
2022-11-06
9
2022-11-06
8
2022-11-06
15
2022-11-06
18
Płuska Hanna
Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
DECIDELA (186)
2022-11-05
1
2022-11-05
4
2022-11-06
16
2022-11-06
Płuska Jaromir
St. Szkoła Sportów Konnych
SKARBOSZ (185)
2022-11-05
8
2022-11-05
2022-11-06
8
2022-11-06
29
Płuska Maria
Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2022-11-05
35
2022-11-05
34
2022-11-06
30
2022-11-06
34
Potykanowicz Antonina
SKJ OLIMPIA
2022-11-05
27
2022-11-05
21
Potyra Alicja
Stow. KJ Bobrowy Staw Sowia Wola
2022-11-05
1
2022-11-05
28
2022-11-06
2022-11-06
24
Prasek Hubert
St. Interhorse Dobra Nadzieja
ISGAAR (112)
2022-11-05
2
2022-11-05
1
2022-11-06
5
2022-11-06
9
Prasek Krzysztof
St. Interhorse Dobra Nadzieja
CORSTAR (113)
2022-11-05
15
2022-11-06
4
50
Prasek Krzysztof
St. Interhorse Dobra Nadzieja
2022-11-05
7
2022-11-05
1
600
Prasek Magdalena
St. Interhorse Dobra Nadzieja
USHER Z (116)
2022-11-05
2
300
2022-11-05
2
400
2022-11-06
3
200
2022-11-06
3
LOLLIPOP (117)
2022-11-05
11
2022-11-05
2022-11-06
9
2022-11-06
Przybysz Patrycja
SKJ Beckersport Laszczki
2022-11-05
33
2022-11-05
Pudełko Barbara
JKS Equita Świętochów
CAMARO (222)
2022-11-05
12
2022-11-05
25
2022-11-06
22
2022-11-06
30
Replin Anna
St. Interhorse Dobra Nadzieja
LAMBIK (114)
2022-11-05
2022-11-05
2022-11-06
2022-11-06
Reszka Martyna
KS Garo
CELVISTO (155)
2022-11-05
15
2022-11-05
21
Rzycka Olga
BPK (MAZ)
2022-11-05
33
2022-11-05
2022-11-06
2022-11-06
25
2022-11-05
5
50
2022-11-06
7
Sabik Kołodziej Urszula
Stajnia Jawa
LIMBUTINA (240)
2022-11-06
21
2022-11-06
Siejek Michał
AKADEMIA JEŹDZIECKA DAWIDY
2022-11-05
3
HAMILTON (138)
2022-11-05
3
200
Siwiak Maja
BPK
TRACJA (144)
2022-11-05
10
2022-11-05
4
Skalska-Piotrkowicz Joanna
Stow. KJ Olimpia Warszawa
HEWELIANA (172)
2022-11-05
2022-11-05
8
Skłodowska Klaudia
Stow. KJ Olimpia Warszawa
2022-11-05
38
2022-11-05
Śmietanka Aleksandra
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2022-11-05
6
2022-11-06
7
Sobala Anna
INTERHR JKS Poczernin
LAYRO STW (207)
2022-11-05
27
2022-11-05
2022-11-06
21
2022-11-06
Steckiewicz Małgorzata
Stow. SKJ Bilcza
ASTERKA (86)
2022-11-05
1
2022-11-05
18
2022-11-06
1
2022-11-06
23
Stępniewicz Natalia
BPK
2022-11-05
30
2022-11-05
10
Stopińska Bianka
nz
LAMILANO (236)
2022-11-05
2022-11-05
31
2022-11-06
1
2022-11-06
1
Strzelecka Magdalena
Stow. KJ Podkowa Leśna
EL HAJAT (154)
2022-11-06
19
2022-11-06
Szałkow Maja
Bez Przynależności Klubowej K P O
SANGUS (188)
2022-11-05
21
2022-11-05
37
Szaniawska Karolina
Akademia Jeździecka Dawidy
2022-11-05
11
2022-11-05
9
2022-11-06
8
2022-11-06
11
Szustorowska Hanna
KJ Sielanka Warka
RICO KG (208)
2022-11-06
33
2022-11-06
Szyderska Natalia
Stajnia Primastella
OLIMP (220)
2022-11-06
1
2022-11-06
1
Tomaszewski Stanisław
SKJ Besthorses Robercin
SZIMANO (223)
2022-11-05
6
2022-11-06
4
2022-11-05
2022-11-06
13
Trześniewska Julia
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2022-11-05
12
2022-11-05
10
2022-11-06
15
Turowska Ilona
Equiclub Zamłyniec
LORDANZ (125)
2022-11-05
6
2022-11-05
6
2022-11-06
12
2022-11-06
4
Walczuk Weronika
BPK
2022-11-06
2022-11-06
4
Wall Julia
Brak
ŁEZKA (156)
2022-11-06
23
2022-11-06
12
Warabieda Amelia
Stow. UKS Kucyk Serock
BACARDI (89)
2022-11-06
23
2022-11-06
1
Wawrzynowicz Marianna
Stow. J Stajnia Podolszyn
2022-11-05
2022-11-05
Wieczorek Julia
KJ Sawanka Truskaw
2022-11-05
2022-11-05
20
2022-11-06
18
2022-11-06
Wilczewski Robert
SKJ Beckersport
2022-11-06
2
300
2022-11-06
1
600
Wiśniewska Ewelina
BPK
ANAHITA (191)
2022-11-05
2022-11-05
2022-11-06
2022-11-06
31
Wiśniewska Oliwia
Stajnia Szybki Konik
CZAPLA (228)
2022-11-06
27
2022-11-06
1
Wójtowicz Urszula
brak
GAMA (231)
2022-11-06
2022-11-06
11
Wolińska Nadia
Stajnia Szybki Konik
ALPINEX (224)
2022-11-06
7
2022-11-06
5
Wołoszyn Dominika
Brak
IRYDION L (166)
2022-11-05
1
2022-11-05
1
Wrzesień Julia
KJ Humorek Krawcowizna
2022-11-05
21
2022-11-05
2022-11-06
2022-11-06
3
Zając Diana
KJ Strzała Krubiczew
2022-11-06
20
2022-11-06
6
Zawadzka Zofia
Stow. Warszawski KJ
2022-11-05
7
2022-11-05
Zubczyńska Amelia
KJ Humorek Krawcowizna
2022-11-05
37
2022-11-05
3
100
2022-11-06
5
2022-11-06
16
Zubrzycka Paulina
KS Garo
PERSHIM (123)
2022-11-05
24
2022-11-05
31
2022-11-06
1
2022-11-06
16
Zych Oliwia
Kj Aromer
WENDY (90)
2022-11-05
25
2022-11-05
2022-11-06
12
2022-11-06
2022-11-05
17
2022-11-06
31
2022-11-06

Number of Riders: 165

Number of Horses: 191

The sum of prizes: 4 800.00

Competition results developed by: HIPPOSERWIS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052014-3, HIPPOSERWIS)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl