Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZR-B oraz ZT-B PIKER Summer Jumping CUP II Etap
Stajnia Piker, 24-25.09.2022r.

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
105 ACCEPTED 2022-09-21 22:04:26
2022-09-21 21:37:17
Maja Kozińska CHICAGO
  • 2x I/40/50/HOBBY HORSE - 40/50cm
  • 2x II/70/80/HOBBY HORSE - 70/80cm
104 ACCEPTED 2022-09-21 22:04:29
2022-09-21 20:39:03
Natalia Szpilka GENTELMAN
  • 1x 12/LL-70/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 13/LL-80/regionalny - zwykły, Art.238.2.1
103 ACCEPTED 2022-09-21 18:41:51
2022-09-21 17:19:04
Oliwia Smok GODIVA DE BELLANDE
  • 1x 3/LL-80/regionalny - dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 1x 4/LL-90/RUNDA BRĄZOWA - dwufazowy, Art. 274.1.5.2
102 ACCEPTED 2022-09-21 18:41:54
2022-09-21 17:17:44
Kinga Pastuła FARO
  • 1x 4/LL-90/RUNDA BRĄZOWA - dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 1x 7/L/regionalny - zwykły, Art.238.2.1
101 ACCEPTED 2022-09-21 18:41:57
2022-09-21 17:16:43
Gabriela Jurak DA VINCI KR
  • 1x 2/LL-70/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 3/LL-80/regionalny - dwufazowy, Art. 274.1.5.2
100 ACCEPTED 2022-09-21 14:44:00
2022-09-21 14:42:09
Julia Budzyńska ...
  • 1x I/40/50/HOBBY HORSE - 40/50cm
  • 1x II/70/80/HOBBY HORSE - 70/80cm
99 ACCEPTED 2022-09-21 14:44:02
2022-09-21 10:31:23
Julia Rachubik FREDDE-W
  • 1x 1/LL-60/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 2/LL-70/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
98 ACCEPTED 2022-09-21 14:44:05
2022-09-21 09:46:02
Marika Pożarowszczyk MRÓWKA
  • 2x 2/LL-70/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 2x 12/LL-70/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
97 ACCEPTED 2022-09-21 14:44:08
2022-09-21 09:45:22
Lena Stołecka FLESZ
  • 2x 4/LL-90/RUNDA BRĄZOWA - dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 2x 15/LL-90/FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ - dwunawrotowy, Art. 273.3.3.2
96 ACCEPTED 2022-09-20 23:27:32
2022-09-20 22:31:05
Kinga Dubil HELLADA
  • 1x 1/LL-60/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 2/LL-70/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
95 ACCEPTED 2022-09-20 23:27:35
2022-09-20 22:12:13
Nikola Gładkowska RAWEL K
  • 2x 3/LL-80/regionalny - dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 2x 13/LL-80/regionalny - zwykły, Art.238.2.1
94 ACCEPTED 2022-09-20 23:27:37
2022-09-20 22:08:00
Lena Domagała TOSIA
  • 1x 1/LL-60/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 2/LL-70/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
93 ACCEPTED 2022-09-21 22:04:31
2022-09-20 18:15:00
Ewelina Rocka CHIARA DE REMELING
  • 1x 4/LL-90/RUNDA BRĄZOWA - dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 1x 6/L/RUNDA AKADEMICKA - zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 15/LL-90/FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ - dwunawrotowy, Art. 273.3.3.2
92 ACCEPTED 2022-09-20 23:27:41
2022-09-20 16:40:47
Emilia Tymczyszyn DNIEPR
  • 1x 7/L/regionalny - zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/RUNDA SREBRNA - zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 17/L/regionalny - zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 18/P/FINAŁ RUNDY SREBRNEJ - dwunawrotowy, Art. 273.3.3.2
91 ACCEPTED 2022-09-20 23:27:43
2022-09-20 16:32:53
Martyna Daciuk VIKI
  • 1x 1/LL-60/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 2/LL-70/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
90 ACCEPTED 2022-09-20 13:24:13
2022-09-20 13:22:10
Szymon Weremczuk EVITA
  • 2x 17/L/regionalny - zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 18/P/FINAŁ RUNDY SREBRNEJ - dwunawrotowy, Art. 273.3.3.2
89 ACCEPTED 2022-09-20 13:10:15
2022-09-20 08:52:42
Agata Kocko MIRABLES
  • 2x 5/LL-30/PONY GAMES konkurs dodatkowy - na zasadach konkursu dokładności, Art.238.1.1
  • 2x I/40/50/HOBBY HORSE - 40/50cm
  • 2x II/70/80/HOBBY HORSE - 70/80cm
  • 2x 14/LL-30/PONY GAMES, konkurs dodatkowy, na zasadach konkursu dokładności, Art. 238..1.1.
88 ACCEPTED 2022-09-20 07:48:39
2022-09-19 23:26:27
Gracja Kruk DROMA
  • 2x 6/L/RUNDA AKADEMICKA - zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 16/L/FINAŁ RUNDY AKADEMICKIEJ - dwunawrotowy, Art. 273.3.3.2
87 ACCEPTED 2022-09-20 07:48:46
2022-09-19 23:10:40
Agata Miazga ILOVE YOU DU BEAUMONT
  • 1x 8/P/RUNDA SREBRNA - zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/RUNDA ZŁOTA - zwykły, Art.238.2.1
86 ACCEPTED 2022-09-21 14:44:10
2022-09-19 22:59:30
Martyna Siuda KORLEONE
  • 2x 7/L/regionalny - zwykły, Art.238.2.1
  • 2x 17/L/regionalny - zwykły, Art.238.2.1
85 ACCEPTED 2022-09-19 19:53:33
2022-09-19 18:55:20
Zuzanna Strojek ..
  • 2x I/40/50/HOBBY HORSE - 40/50cm
84 ACCEPTED 2022-09-19 16:04:21
2022-09-19 14:54:41
Weronika Łukaszewska TIGER
  • 1x 4/LL-90/RUNDA BRĄZOWA - dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 1x 7/L/regionalny - zwykły, Art.238.2.1
83 ACCEPTED 2022-09-19 14:43:03
2022-09-19 12:20:08
Natalia Chmielewska AUKJE O.
  • 1x 12/LL-70/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 13/LL-80/regionalny - zwykły, Art.238.2.1
82 ACCEPTED 2022-09-19 14:43:05
2022-09-19 12:19:47
Agnieszka Duszyńska DALYS OF TULLAMORE
  • 1x 1/LL-60/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 2/LL-70/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
81 ACCEPTED 2022-09-19 14:43:07
2022-09-19 12:19:25
Agnieszka Duszyńska DON
  • 1x 2/LL-70/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 3/LL-80/regionalny - dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 1x 12/LL-70/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 13/LL-80/regionalny - zwykły, Art.238.2.1
80 ACCEPTED 2022-09-21 22:04:33
2022-09-19 12:18:41
Agata Cegiełka G-DOMINO
  • 1x 1/LL-60/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 2/LL-70/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 12/LL-70/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 13/LL-80/regionalny - zwykły, Art.238.2.1
79 ACCEPTED 2022-09-19 14:43:10
2022-09-19 12:18:13
Anna Ciechońska I LOVE YOU D
  • 2x 1/LL-60/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 11/LL-60/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 12/LL-70/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
78 ACCEPTED 2022-09-19 14:43:13
2022-09-19 12:17:48
Agnieszka Duszyńska KARAFINN
  • 1x 7/L/regionalny - zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/RUNDA SREBRNA - zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 18/P/FINAŁ RUNDY SREBRNEJ - dwunawrotowy, Art. 273.3.3.2
77 ACCEPTED 2022-09-21 22:04:37
2022-09-19 12:17:16
Agnieszka Duszyńska TIGER
  • 1x 8/P/RUNDA SREBRNA - zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/RUNDA ZŁOTA - zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 19/N/FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ - dwunawrotowy, Art. 273.3.3.2
76 ACCEPTED 2022-09-19 09:48:24
2022-09-19 06:40:39
Halina Pawlak KALINA HH
  • 2x I/40/50/HOBBY HORSE - 40/50cm
75 ACCEPTED 2022-09-19 09:48:26
2022-09-18 22:34:37
Zuzanna Mizeracka LACI
  • 1x 1/LL-60/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 2/LL-70/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 11/LL-60/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 12/LL-70/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
74 ACCEPTED 2022-09-19 09:48:28
2022-09-18 22:33:53
Karolina Franas POLDER
  • 1x 2/LL-70/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 3/LL-80/regionalny - dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 1x 12/LL-70/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 13/LL-80/regionalny - zwykły, Art.238.2.1
73 ACCEPTED 2022-09-19 09:48:31
2022-09-18 22:24:53
Karolina Franas BLOODY RIDER
  • 1x 4/LL-90/RUNDA BRĄZOWA - dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 1x 6/L/RUNDA AKADEMICKA - zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 16/L/FINAŁ RUNDY AKADEMICKIEJ - dwunawrotowy, Art. 273.3.3.2
72 ACCEPTED 2022-09-19 09:48:34
2022-09-18 19:49:19
Alicja Łakota CORDEO
  • 2x I/40/50/HOBBY HORSE - 40/50cm
  • 2x II/70/80/HOBBY HORSE - 70/80cm
71 ACCEPTED 2022-09-19 09:48:36
2022-09-18 19:48:56
Malwina Margalska COOKIE
  • 2x I/40/50/HOBBY HORSE - 40/50cm
  • 2x II/70/80/HOBBY HORSE - 70/80cm
70 ACCEPTED 2022-09-20 23:27:46
2022-09-18 12:45:28
Oliwia Matysiak PINIA
  • 2x 7/L/regionalny - zwykły, Art.238.2.1
  • 2x 17/L/regionalny - zwykły, Art.238.2.1
69 ACCEPTED 2022-09-20 13:10:17
2022-09-17 22:19:00
Katarzyna Hetman - Matyjasik HORT
  • 1x 7/L/regionalny - zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/RUNDA SREBRNA - zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 18/P/FINAŁ RUNDY SREBRNEJ - dwunawrotowy, Art. 273.3.3.2
68 ACCEPTED 2022-09-17 15:41:28
2022-09-17 10:56:37
Laura Pola Wieczorek BELLA
  • 2x I/40/50/HOBBY HORSE - 40/50cm
67 ACCEPTED 2022-09-17 10:00:53
2022-09-16 22:33:09
Wojciech Kołodziejczyk JULIANA
  • 1x I/40/50/HOBBY HORSE - 40/50cm
  • 1x II/70/80/HOBBY HORSE - 70/80cm
66 ACCEPTED 2022-09-17 10:00:56
2022-09-16 22:25:59
Alicja Mrozik BLACK ROSE
  • 1x 2/LL-70/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 3/LL-80/regionalny - dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 1x 12/LL-70/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 13/LL-80/regionalny - zwykły, Art.238.2.1
65 ACCEPTED 2022-09-16 22:12:11
2022-09-16 22:07:34
Michał Kołodziejczyk SONATA
  • 1x I/40/50/HOBBY HORSE - 40/50cm
  • 1x II/70/80/HOBBY HORSE - 70/80cm
64 ACCEPTED 2022-09-14 19:12:44
2022-09-14 17:12:50
Emilia Matysiewicz KON’AMIE
  • 1x 8/P/RUNDA SREBRNA - zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/RUNDA ZŁOTA - zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 18/P/FINAŁ RUNDY SREBRNEJ - dwunawrotowy, Art. 273.3.3.2
  • 1x 19/N/FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ - dwunawrotowy, Art. 273.3.3.2
63 ACCEPTED 2022-09-14 16:55:10
2022-09-14 15:04:41
Amelia Madej UNI-HAPPY DU PACHIS
  • 1x 7/L/regionalny - zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/RUNDA SREBRNA - zwykły, Art.238.2.1
  • 2x 18/P/FINAŁ RUNDY SREBRNEJ - dwunawrotowy, Art. 273.3.3.2
62 ACCEPTED 2022-09-14 16:55:12
2022-09-14 14:05:59
Karolina Iwańska KANNA
  • 2x 4/LL-90/RUNDA BRĄZOWA - dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 2x 15/LL-90/FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ - dwunawrotowy, Art. 273.3.3.2
61 ACCEPTED 2022-09-14 16:55:13
2022-09-14 14:04:54
Kalina Borys OLIMPIC QUEST
  • 1x 8/P/RUNDA SREBRNA - zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/RUNDA ZŁOTA - zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 19/N/FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ - dwunawrotowy, Art. 273.3.3.2
60 ACCEPTED 2022-09-14 16:55:18
2022-09-14 14:04:25
Marta Banach PASJA
  • 1x 8/P/RUNDA SREBRNA - zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/RUNDA ZŁOTA - zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 19/N/FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ - dwunawrotowy, Art. 273.3.3.2
59 ACCEPTED 2022-09-14 16:55:26
2022-09-14 13:59:43
Alan Poluchowicz NIKIDAMUS
  • 1x 7/L/regionalny - zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/RUNDA SREBRNA - zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 18/P/FINAŁ RUNDY SREBRNEJ - dwunawrotowy, Art. 273.3.3.2
58 ACCEPTED 2022-09-14 16:55:28
2022-09-14 13:58:56
Martyna Gajdek CAS-I-NOOR
  • 2x 4/LL-90/RUNDA BRĄZOWA - dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 2x 15/LL-90/FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ - dwunawrotowy, Art. 273.3.3.2
57 ACCEPTED 2022-09-14 16:55:33
2022-09-14 13:58:30
Martyna Gajdek T-ROC R
  • 2x 3/LL-80/regionalny - dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 2x 13/LL-80/regionalny - zwykły, Art.238.2.1
56 ACCEPTED 2022-09-14 16:55:35
2022-09-14 13:57:45
Maja Łukasik NOTABLE
  • 1x 7/L/regionalny - zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/RUNDA SREBRNA - zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 18/P/FINAŁ RUNDY SREBRNEJ - dwunawrotowy, Art. 273.3.3.2
55 ACCEPTED 2022-09-14 16:55:37
2022-09-14 13:57:21
Jakub Trykacz MILLIONAR
  • 2x 4/LL-90/RUNDA BRĄZOWA - dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 2x 15/LL-90/FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ - dwunawrotowy, Art. 273.3.3.2
54 ACCEPTED 2022-09-14 16:55:42
2022-09-14 13:56:50
Karolina Biszkont EUFORIA
  • 2x 7/L/regionalny - zwykły, Art.238.2.1
  • 2x 17/L/regionalny - zwykły, Art.238.2.1
53 ACCEPTED 2022-09-14 16:55:45
2022-09-14 13:54:45
Dominika Strąk LET ME FLY
  • 1x 9/N/RUNDA ZŁOTA - zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 10/C/regionalny - zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 20/C/regionalny - zwykły, Art.238.2.1
52 ACCEPTED 2022-09-14 16:55:47
2022-09-14 13:54:15
Dominika Strąk LILU P
  • 1x 8/P/RUNDA SREBRNA - zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/RUNDA ZŁOTA - zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 19/N/FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ - dwunawrotowy, Art. 273.3.3.2
51 ACCEPTED 2022-09-14 16:55:51
2022-09-14 13:53:42
Dominika Strąk A - CATCH ME IF YOU CAN
  • 1x 7/L/regionalny - zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/RUNDA SREBRNA - zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 17/L/regionalny - zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 18/P/FINAŁ RUNDY SREBRNEJ - dwunawrotowy, Art. 273.3.3.2
50 ACCEPTED 2022-09-14 16:55:55
2022-09-14 13:53:01
Dominika Strąk KENZO CONNECT
  • 1x 7/L/regionalny - zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/RUNDA SREBRNA - zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 18/P/FINAŁ RUNDY SREBRNEJ - dwunawrotowy, Art. 273.3.3.2
49 ACCEPTED 2022-09-14 16:55:59
2022-09-14 13:52:14
Paulina Mazur DE FACTO
  • 1x 8/P/RUNDA SREBRNA - zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/RUNDA ZŁOTA - zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 18/P/FINAŁ RUNDY SREBRNEJ - dwunawrotowy, Art. 273.3.3.2
48 ACCEPTED 2022-09-14 16:56:03
2022-09-14 13:51:26
Paulina Mazur ARAGORN EX AKSEL
  • 2x 7/L/regionalny - zwykły, Art.238.2.1
  • 2x 17/L/regionalny - zwykły, Art.238.2.1
47 ACCEPTED 2022-09-13 15:47:37
2022-09-13 15:30:03
Paula Chołody QUICKSILVER VAN DE BROUWERSHOEVE
  • 2x 4/LL-90/RUNDA BRĄZOWA - dwufazowy, Art. 274.1.5.2
46 ACCEPTED 2022-09-13 13:01:55
2022-09-13 12:14:18
Maja Wasilewska KILBRIDE MELODY MAKER
  • 1x 3/LL-80/regionalny - dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 1x 4/LL-90/RUNDA BRĄZOWA - dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 1x 15/LL-90/FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ - dwunawrotowy, Art. 273.3.3.2
45 ACCEPTED 2022-09-13 10:20:18
2022-09-13 09:07:35
Magdalena Erd SEPTEMBER HIT
  • 1x 8/P/RUNDA SREBRNA - zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 18/P/FINAŁ RUNDY SREBRNEJ - dwunawrotowy, Art. 273.3.3.2
44 ACCEPTED 2022-09-13 10:20:19
2022-09-13 09:07:07
Szymon Weremczuk SANT CLINTON K
  • 1x 8/P/RUNDA SREBRNA - zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/RUNDA ZŁOTA - zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 19/N/FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ - dwunawrotowy, Art. 273.3.3.2
43 ACCEPTED 2022-09-13 10:20:21
2022-09-12 23:16:11
Milena Domżał EKSPANSJA
  • 1x 3/LL-80/regionalny - dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 1x 4/LL-90/RUNDA BRĄZOWA - dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 1x 15/LL-90/FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ - dwunawrotowy, Art. 273.3.3.2
42 ACCEPTED 2022-09-13 10:20:23
2022-09-12 22:55:45
Karolina Przysucha ISKRA
  • 1x 3/LL-80/regionalny - dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 1x 4/LL-90/RUNDA BRĄZOWA - dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 1x 15/LL-90/FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ - dwunawrotowy, Art. 273.3.3.2
41 ACCEPTED 2022-09-13 10:20:25
2022-09-12 22:20:21
Lena Dubil CHICAGO
  • 1x I/40/50/HOBBY HORSE - 40/50cm
  • 1x II/70/80/HOBBY HORSE - 70/80cm
40 ACCEPTED 2022-09-13 10:20:27
2022-09-12 18:42:40
Julia Kucharczyk MY PLEASURE
  • 1x 3/LL-80/regionalny - dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 1x 4/LL-90/RUNDA BRĄZOWA - dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 1x 13/LL-80/regionalny - zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 15/LL-90/FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ - dwunawrotowy, Art. 273.3.3.2
39 ACCEPTED 2022-09-12 14:32:46
2022-09-12 12:55:16
Amelia Maria Grzywacz MAESTRO ZK
  • 2x 4/LL-90/RUNDA BRĄZOWA - dwufazowy, Art. 274.1.5.2
38 ACCEPTED 2022-09-12 12:38:09
2022-09-12 11:49:09
Blanka Pojmaj MESSI S
  • 1x 8/P/RUNDA SREBRNA - zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/RUNDA ZŁOTA - zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 18/P/FINAŁ RUNDY SREBRNEJ - dwunawrotowy, Art. 273.3.3.2
  • 1x 19/N/FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ - dwunawrotowy, Art. 273.3.3.2
37 ACCEPTED 2022-09-11 07:20:00
2022-09-10 18:58:34
Michał Stolarczyk BANDANGO
  • 1x 3/LL-80/regionalny - dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 1x 4/LL-90/RUNDA BRĄZOWA - dwufazowy, Art. 274.1.5.2
36 ACCEPTED 2022-09-11 07:20:19
2022-09-10 18:18:00
Bartosz Gotner ULISSES
  • 1x 9/N/RUNDA ZŁOTA - zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 10/C/regionalny - zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 19/N/FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ - dwunawrotowy, Art. 273.3.3.2
35 ACCEPTED 2022-09-11 07:20:22
2022-09-10 18:16:59
Bartosz Gotner CASTELLO BRANCO
  • 1x 7/L/regionalny - zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/RUNDA SREBRNA - zwykły, Art.238.2.1
34 ACCEPTED 2022-09-10 15:29:23
2022-09-10 15:28:36
Martyna Rybkowska ORCHIDEA
  • 2x 7/L/regionalny - zwykły, Art.238.2.1
  • 2x 17/L/regionalny - zwykły, Art.238.2.1
33 ACCEPTED 2022-09-08 14:10:07
2022-09-08 13:20:49
Urszula Musiedlak VARTEMIDA
  • 1x 2/LL-70/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 3/LL-80/regionalny - dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 2x 13/LL-80/regionalny - zwykły, Art.238.2.1
32 ACCEPTED 2022-09-20 23:27:50
2022-09-07 14:03:55
Ewelina Rocka LANCELOT
  • 1x 8/P/RUNDA SREBRNA - zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/RUNDA ZŁOTA - zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 16/L/FINAŁ RUNDY AKADEMICKIEJ - dwunawrotowy, Art. 273.3.3.2
31 ACCEPTED 2022-09-07 22:58:30
2022-09-07 12:29:42
Aleksandra Nucia SYRIUSZ Z
  • 2x 7/L/regionalny - zwykły, Art.238.2.1
  • 2x 17/L/regionalny - zwykły, Art.238.2.1
30 ACCEPTED 2022-09-11 07:21:23
2022-09-06 22:08:10
Patrycja Frąk DENIM MOON
  • 2x 4/LL-90/RUNDA BRĄZOWA - dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 1x 15/LL-90/FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ - dwunawrotowy, Art. 273.3.3.2
29 ACCEPTED 2022-09-06 21:36:50
2022-09-06 12:28:13
Patrycja Włodarczyk LATINA
  • 1x 15/LL-90/FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ - dwunawrotowy, Art. 273.3.3.2
28 ACCEPTED 2022-09-04 22:42:49
2022-09-04 16:57:31
Alicja Grudzień SILHOUETTE
  • 1x 11/LL-60/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 2x 12/LL-70/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
27 ACCEPTED 2022-09-04 22:42:55
2022-09-04 16:40:40
Alicja Grudzień JABARI
  • 1x 1/LL-60/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 2x 2/LL-70/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
26 ACCEPTED 2022-09-03 16:23:56
2022-09-03 13:13:18
Norbert Góralczyk MEFISTO
  • 2x 7/L/regionalny - zwykły, Art.238.2.1
25 ACCEPTED 2022-09-03 16:24:07
2022-09-03 13:12:41
Jacek Góralczyk LATINA
  • 2x 4/LL-90/RUNDA BRĄZOWA - dwufazowy, Art. 274.1.5.2
24 ACCEPTED 2022-09-03 12:04:42
2022-09-03 10:38:08
Lena Dubil CAPRICE
  • 1x 5/LL-30/PONY GAMES konkurs dodatkowy - na zasadach konkursu dokładności, Art.238.1.1
  • 1x 14/LL-30/PONY GAMES, konkurs dodatkowy, na zasadach konkursu dokładności, Art. 238..1.1.
23 ACCEPTED 2022-09-02 13:02:41
2022-09-02 08:44:56
Dominika Więckiewicz CRYSTALLINE MD
  • 2x 1/LL-60/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 2x 11/LL-60/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
22 ACCEPTED 2022-08-31 12:28:27
2022-08-31 10:32:11
Michalina Lewandowska IRYDION
  • 1x 2/LL-70/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 3/LL-80/regionalny - dwufazowy, Art. 274.1.5.2
21 ACCEPTED 2022-08-30 10:20:32
2022-08-30 08:49:43
Alicja Sobieszek ANASTASIYA
  • 2x 1/LL-60/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 2x 11/LL-60/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
20 ACCEPTED 2022-08-29 16:48:31
2022-08-29 14:12:50
Karolina Radziejewska GALAXIA
  • 2x 4/LL-90/RUNDA BRĄZOWA - dwufazowy, Art. 274.1.5.2
19 ACCEPTED 2022-08-29 16:48:34
2022-08-29 14:12:20
Inga Ozimkiewicz CAPRICE
  • 2x 7/L/regionalny - zwykły, Art.238.2.1
  • 2x 17/L/regionalny - zwykły, Art.238.2.1
18 ACCEPTED 2022-09-13 10:20:28
2022-08-29 14:11:46
Klaudia Dubil ASFURA
  • 1x 7/L/regionalny - zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/RUNDA SREBRNA - zwykły, Art.238.2.1
17 ACCEPTED 2022-09-19 09:48:43
2022-08-29 13:08:25
Julia Rachubik ORCHID'S TINKERBELL
  • 1x 3/LL-80/regionalny - dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 1x 4/LL-90/RUNDA BRĄZOWA - dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 2x II/70/80/HOBBY HORSE - 70/80cm
  • 1x 15/LL-90/FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ - dwunawrotowy, Art. 273.3.3.2
16 ACCEPTED 2022-09-21 12:27:43
2022-08-25 10:37:05
Magdalena Więckiewicz KRAINA LODU D
  • 1x 2/LL-70/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 3/LL-80/regionalny - dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 1x 12/LL-70/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 13/LL-80/regionalny - zwykły, Art.238.2.1
15 ACCEPTED 2022-08-23 22:40:57
2022-08-23 16:34:07
Paulina Węgorek SANDRA DE FINIBUS TERRAE
  • 1x 3/LL-80/regionalny - dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 1x 4/LL-90/RUNDA BRĄZOWA - dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 1x 15/LL-90/FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ - dwunawrotowy, Art. 273.3.3.2
14 ACCEPTED 2022-08-23 22:41:01
2022-08-23 16:32:04
Tsimafei Minich CHED DOUSON
  • 1x 7/L/regionalny - zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/RUNDA SREBRNA - zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 18/P/FINAŁ RUNDY SREBRNEJ - dwunawrotowy, Art. 273.3.3.2
13 ACCEPTED 2022-08-21 14:18:57
2022-08-21 14:09:45
Adela Örnek EPIKUR
  • 1x 3/LL-80/regionalny - dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 1x 4/LL-90/RUNDA BRĄZOWA - dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 1x 15/LL-90/FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ - dwunawrotowy, Art. 273.3.3.2
12 ACCEPTED 2022-08-21 14:19:46
2022-08-21 13:58:31
Adela Örnek LA DORA
  • 2x 7/L/regionalny - zwykły, Art.238.2.1
  • 2x 17/L/regionalny - zwykły, Art.238.2.1
11 ACCEPTED 2022-09-20 23:27:58
2022-08-21 13:19:35
Amelia Dudek ANAPON RASHKA
  • 1x 3/LL-80/regionalny - dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 1x 4/LL-90/RUNDA BRĄZOWA - dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 1x I/40/50/HOBBY HORSE - 40/50cm
  • 1x II/70/80/HOBBY HORSE - 70/80cm
  • 1x 15/LL-90/FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ - dwunawrotowy, Art. 273.3.3.2
10 ACCEPTED 2022-09-20 13:10:21
2022-08-14 11:06:31
Milena Kocko MIRABLES
  • 2x 1/LL-60/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 2x I/40/50/HOBBY HORSE - 40/50cm
  • 1x 11/LL-60/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 12/LL-70/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
9 ACCEPTED 2022-08-14 21:42:25
2022-08-14 11:04:27
Aleksandra Wierzchowska JACK
  • 1x 1/LL-60/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 2/LL-70/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 12/LL-70/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 13/LL-80/regionalny - zwykły, Art.238.2.1
8 ACCEPTED 2022-08-12 22:38:23
2022-08-12 18:58:20
Oliwia Bąk CALIPH L
  • 2x 4/LL-90/RUNDA BRĄZOWA - dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 1x 15/LL-90/FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ - dwunawrotowy, Art. 273.3.3.2
7 ACCEPTED 2022-09-13 10:20:32
2022-08-11 22:10:40
Kornelia Cholewa HABANERO HAUTBOIS
  • 1x 4/LL-90/RUNDA BRĄZOWA - dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 1x 7/L/regionalny - zwykły, Art.238.2.1
6 ACCEPTED 2022-08-11 22:50:48
2022-08-11 22:10:07
Kornelia Cholewa KOKAINA HIPPICA
  • 1x 7/L/regionalny - zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/RUNDA SREBRNA - zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 18/P/FINAŁ RUNDY SREBRNEJ - dwunawrotowy, Art. 273.3.3.2
5 ACCEPTED 2022-08-11 18:01:09
2022-08-11 16:47:34
Jagoda Niewiadomska REWENA
  • 1x 6/L/RUNDA AKADEMICKA - zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/RUNDA SREBRNA - zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 18/P/FINAŁ RUNDY SREBRNEJ - dwunawrotowy, Art. 273.3.3.2
4 ACCEPTED 2022-08-11 18:01:13
2022-08-11 16:47:04
Jagoda Niewiadomska HEARTLY DU LOIR
  • 1x 4/LL-90/RUNDA BRĄZOWA - dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 1x 6/L/RUNDA AKADEMICKA - zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 16/L/FINAŁ RUNDY AKADEMICKIEJ - dwunawrotowy, Art. 273.3.3.2
3 ACCEPTED 2022-08-11 18:01:45
2022-08-11 16:42:24
Kaja Gawda NEMIROFF
  • 1x 8/P/RUNDA SREBRNA - zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/RUNDA ZŁOTA - zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 18/P/FINAŁ RUNDY SREBRNEJ - dwunawrotowy, Art. 273.3.3.2
2 ACCEPTED 2022-08-11 18:01:58
2022-08-11 16:42:04
Kaja Gawda IRTYSZ
  • 1x 8/P/RUNDA SREBRNA - zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/RUNDA ZŁOTA - zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 19/N/FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ - dwunawrotowy, Art. 273.3.3.2
1 ACCEPTED 2022-08-11 16:10:27
2022-08-11 15:54:43
Weronika Kowalczyk PAPAGENA
  • 2x 3/LL-80/regionalny - dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 2x 13/LL-80/regionalny - zwykły, Art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Bąk Oliwia WKJ Lublin / SJ Jaśko
2009 (JM.)
O064458
2. Banach Marta WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2005 (J.)
O038174
3. Biszkont Karolina WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2001 (MJ.)
O046147
4. Borys Kalina WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2005 (J.)
O041389
5. Budzyńska Julia ...
2010 (JM.)
...
6. Cegiełka Agata WKJ Lublin SJ Koniec Burzy
2008 (JM.)
O070106
7. Chmielewska Natalia WKJ Lublin SJ Koniec Burzy
2003 (MJ.)
O061485
8. Cholewa Kornelia WKJ Lublin / SJ Piker
2005 (J.)
O051037
9. Chołody Paula Equiclub Zamłyniec
2005 (J.)
O048064
10. Ciechońska Anna WKJ Lublin SJ Koniec Burzy
2005 (J.)
O055864
11. Daciuk Martyna brak
2008 (JM.)
O074939
brak
12. Domagała Lena brak klubu
2010 (JM.)
brak
13. Domżał Milena WKJ Lublin/SJ Karo
2006 (J.)
O066472
14. Dubil Kinga brak
2009 (JM.)
brak
brak
15. Dubil Klaudia WKJ Lublin / SJ Gershwin
S
O007838
10206459
16. Dubil Lena WKJ Lublin SJ Gershwin
2013 (Mł.)
Brak
17. Dudek Amelia Sekcja Jeździecka Fidelius / WKJ Lublin
2011 (Mł.)
O061346
18. Duszyńska Agnieszka WKJ Lublin / SJ Koniec Burzy
S
O013555
19. Erd Magdalena WKJ Lublin
2007 (JM.)
O053559
20. Frąk Patrycja Klub Jeździecki Morgan Balczewo
S
O002514
21. Franas Karolina Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
S
O039003
22. Gajdek Martyna WKJ Lublin / SJ Strong Riders
S
O009441
23. Gawda Kaja WKJ Lublin / SJ Piker
2009 (JM.)
O053557
24. Gładkowska Nikola WKJ Lublin / SJ Baskil FaMaGusta
2011 (Mł.)
O061432
25. Góralczyk Jacek WKJ Lublin stajnia Hakuna Matata
2010 (JM.)
O053553
26. Góralczyk Norbert WKJ Lublin / Stajnia Hakuna Matata
2007 (JM.)
O049844
27. Gotner Bartosz WKJ Lublin
2009 (JM.)
O056137
28. Grudzień Alicja WKJ Lublin / SJ Poniatowa
2009 (JM.)
O054736
29. Grzywacz Amelia Maria WKJ Lublin
2010 (JM.)
O068159
30. Hetman - Matyjasik Katarzyna WKJ Lublin / SJ Karo
S
O049302
31. Iwańska Karolina WKJ LUBLIN SJ STRONG RIDERS
2006 (J.)
O051006
32. Jurak Gabriela Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
2001 (MJ.)
O038168
33. Kocko Agata WKJ Lublin / SJ Jaśko
2011 (Mł.)
34. Kocko Milena WKJ Lublin / SJ Jaśko
2008 (JM.)
O065193
35. Kołodziejczyk Michał Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
2015 (Mł.)
Brak
36. Kołodziejczyk Wojciech Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
Brak
37. Kowalczyk Weronika WKJ Lublin/SJ Piker
2004 (J.)
O049252
38. Kozińska Maja Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
Brak
39. Kruk Gracja WKJ Lublin
S
O025731
40. Kucharczyk Julia WKJ Lublin
2007 (JM.)
O052995
41. Kulig Wiktoria
42. Lendzion Dajana Brak
S
O045944
43. Lewandowska Michalina Sj Piker
2008 (JM.)
O076222
44. Łakota Alicja brak
2012 (Mł.)
brak
brak
45. Łukasik Maja WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2005 (J.)
O050851
46. Łukaszewska Weronika BPK (LUL)
2008 (JM.)
O061931
47. Madej Amelia WKJ Lublin
2007 (JM.)
O055854
48. Marciniak Lena WKJ Lubin
49. Margalska Malwina BRAK
2012 (Mł.)
brak
50. Matysiak Oliwia WKJ Lublin
2006 (J.)
O055524
51. Matysiewicz Emilia WKJ Lublin
2003 (MJ.)
O058283
52. Mazur Paulina WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2006 (J.)
O057772
53. Miazga Agata WKJ Lublin / SJ Piker
2003 (MJ.)
O041392
54. Minich Tsimafei WKJ Lublin / Stajnia Alabama
2006 (J.)
O067846
55. Mizeracka Zuzanna Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
2006 (J.)
Brak
56. Mrozik Alicja Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
2007 (JM.)
O064986
57. Musiedlak Urszula WKJ Lublin Ranczo Ośrodek Hipoterapii i Rekreacji Konnej
2003 (MJ.)
O054894
58. Niewiadomska Jagoda WKJ Lublin
S
O022705
59. Nucia Aleksandra WKJ Lublin / SJ Zawieprzyce
S
O007837
60. Örnek Adela SJ Strong Riders
2001 (MJ.)
O029339
61. Ozimkiewicz Inga WKJ Lublin / SJ Gershwin
S
O035822
62. Pastuła Kinga WKJ Lublin SJ Biesiada Bogucin
2011 (Mł.)
O066900
63. Pawlak Halina .
2015 (Mł.)
Brak
64. Początek Sylwia WKJ Lublin / SJ Zawieprzyce
S
O018489
65. Pojmaj Blanka WKJ Lublin / SJ Piker
2005 (J.)
O047724
66. Poluchowicz Alan WKJ Lublin / SJ Zadębie Logistic Center
2009 (JM.)
O054495
67. Pożarowszczyk Marika Sekcja Jeździecka Drwal
2008 (JM.)
O064542
68. Przysucha Karolina WKJ Lublin/SJ Karo
S
O059304
69. Rachubik Julia Soymax Lublin Team
2008 (JM.)
O064212
70. Radziejewska Karolina WKJ Lublin / SJ Gershwin
S
O025275
71. Rocka Ewelina Soymax Lublin Team
S
O022740
72. Rybkowska Martyna WKJ Lublin
2005 (J.)
O047726
73. Siuda Martyna WKJ Lublin
2001 (MJ.)
O038166
74. Skałecka Izabela
75. Skwira Anna WKJ Lubin
76. Smok Oliwia WKJ Lublin SJ Biesiada Bogucin
2005 (J.)
O060578
77. Sobieszek Alicja Sekcja Jeździecka Stajnia Drwal
2008 (JM.)
O077466
78. Sosnowska Barbara WKJ Lubin
79. Stolarczyk Michał WKJ Lublin SJ Sulowski Team
2005 (J.)
O069564
80. Stołecka Lena sekcja jeździecka Drwal
2007 (JM.)
nn
81. Strąk Dominika WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2006 (J.)
O038177
82. Strojek Zuzanna ...
2014 (Mł.)
...
83. Szpilka Natalia Klub Strong Riders Skrzynice
S
O023561
84. Trykacz Jakub SJ Strong Riders
S
O049940
85. Tymczyszyn Emilia WKJ Lublin
2003 (MJ.)
O045494
86. Wasilewska Maja Soymax Lublin Team
2010 (JM.)
O064063
87. Węgorek Paulina Stajnia Alabama
2007 (JM.)
O064916
88. Weremczuk Szymon WKJ Lublin
S
O024273
89. Więckiewicz Dominika Sekcja Jeździecka Stajnia Drwal
2008 (JM.)
O064985
90. Więckiewicz Magdalena Sekcja Jeżdziecka Stajnia Drwal
2010 (JM.)
O064506
91. Wieczorek Laura Pola Stajnia Konrad
2013 (Mł.)
Brak
92. Wierzchowska Aleksandra WKJ Lublin / SJ Jaśko
2005 (J.)
O065540
93. Włodarczyk Patrycja WKJ Lublin / Stajnia Hakuna Matata
S
O047719
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

93

.. .. POL .. wałach biała/... F: ...
M: ..
.. ..
2.

102

... ... POL . klacz gniada/. F: .
M: .
. .
3.

72

A - CATCH ME IF YOU CAN PKSP POL 2017 wałach kasztanowata/166 F: COSTA Z
M: ARENA
K031933 616999580410217
4.

10

ANAPON RASHKA KUC WALIJSKI POL 2009 klacz kasztanowatodereszowata/kuc:133 F: Turnina's Gismore
M: Rockbury Romance
K028509 POL013640033609
5.

36

ANASTASIYA HAFLINGER POL 2015 klacz izabelowata/kuc:139 F: Aktor
M: Aneta
K034992 100-001-100000920
6.

75

ARAGORN EX AKSEL WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/169 F: SOCRATES
M: ATAKAMA
K034120 616007610048315
7.

114

ARIADNA WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz siwa/165 F: Contender Son
M: Ariana
brak 616007600294910
8.

12

ASFURA MŁP POL 2009 klacz siwa/167 F: Audytor
M: Aspirantka / Zoon
K021885 616006580660909
9.

87

AUKJE O. FRYZ. NLD 2008 klacz kara/162 F: Tsjerk 328
M: Femke O. / Gerryt 360
K030330 528210002019062
10.

113

BALERINA F:
M:
11.

48

BANDANGO XO POL 2017 wałach gniada/170 F: Efekt/Veritas
M: Batalia/Hebab
K033928 616006580202416
12.

80

BELLA . POL . klacz gniada/kuc:. F: .
M: .
. .
13.

79

BLACK ROSE KOŃ MAŁY POL 2017 klacz ciemnogniada/mk:144,5 F: Szał / Jaśmin
M: Bajadera / Vis Versa
K033542 616013580034217
14.

84

BLOODY RIDER MAŁOPOLSKA POL 2010 ogier kasztanowata/163 F: Sadam
M: Bola
K033606 616006580408010
15.

28

CALIPH L SP POL 2000 wałach gniada/162 F: Corleone
M: La Scala L
K006672 616 00966 07 650 00
16.

35

CAPRICE SP POL 2008 klacz gniada/162 F: Love affair
M: Cher / Cyprys
K028484 POL009580656408
17.

65

CAS-I-NOOR PKSP POL 2017 wałach skarogniada/167 F: HIPPICA KOH-I-NOOR
M: CASIOPEA II
K033634 616009580174917
18.

50

CASTELLO BRANCO OLD. POL 2008 wałach gniada/168 cm F: Cassin / Cassini I
M: Politese d`Ete / Italic des Salines
K014299 DE418181202208
19.

8

CHED DOUSON WEST. POL 2009 wałach skarogniada/175 F: Duran-Duran
M: Gejcha
K035042 702986
20.

26

CHIARA DE REMELING SF FRA 2012 klacz gniada/173 F: Haloubet De Gorze
M: Lara Du Jardin
K025041 12178210P
21.

57

CHICAGO SP POL 2015 wałach gniada/168 F: Lasko / Lennon
M: Cartagina / Love Affair
K027964 616009580203715
22.

86

COOKIE BRAK POL 2022 klacz gniada/mk:162 F: nrak
M: brak
brak brak
23.

85

CORDEO BRAK POL 2022 ogier siwa/mk:158 F: brak
M: brak
brak brak
24.

110

CORNET CHAMP ZD BWP BEL 2018 ogier siwa/170 F: Congress / Cornet Obolenski
M: Escada V / Chin Champ
K033449 DE421000626518
25.

38

CRYSTALLINE MD TYP KOŃ MAŁY POL 2015 klacz gniada/mk:153 F: nn
M: nn
K034299 616999580458515
26.

108

DA VINCI KR MAŁOPOLAK POL 2017 wałach kara/170 F: El Ejido
M: Donna
K033946 616006580160817
27.

88

DALYS OF TULLAMORE TRAKEŃSKA POL 2018 wałach kasztanowata/163 F: Paquito Go
M: Daikoku BH
K034562 616003010089818
28.

74

DE FACTO HAN. POL 2011 wałach kasztanowata/170 F: Destano / Desperados
M: Kasta Diva / Sion
K021466 DE431310637211
29.

17

DENIM MOON SP POL 2017 wałach siwa/176 F: Castrle Rock hol
M: Dragonia wlkp
K032478 -
30.

100

DNIEPR SP POL 2015 ogier gniada/172 F: Palermo
M: Dogaressa / Landjonker S
K027509 -
31.

89

DON MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach siwa/165 F: Aksamit
M: Domena
K034560 616006580181815
32.

94

DROMA WLKP POL 2012 klacz ciemnogniada/164 F: Cefal
M: Dunia
K032727 616007661171212
33.

55

EKSPANSJA WLKP POL 2012 klacz gniada/164 F: Paquito Go
M: Elegia/Ogar
K025639 616007600000212
34.

31

EPIKUR SP POL 2016 wałach siwa/175 F: Emir R
M: Epoka
K033334 A0003819S
35.

69

EUFORIA MŁP POL 2014 klacz gniada/165 F: Bibigar
M: Era / Lubań
K027289 616098100087771
36.

96

EVITA OLD POL 2015 klacz siwa/178 F: Cascadello II
M: Esme
K028726 DE41818252011
37.

107

FARO MŁP POL 2012 wałach ciemnokasztanowata/165 F: Berlin Bej
M: Fryga
K029146 616006580448212
38.

105

FLESZ MŁP POL 2017 wałach srokata/172 F: Artedy
M: Fantazja
brak 616006580334817
39.

103

FREDDE-W KUC POL 2018 wałach ciemnogniada/kuc:140 F: LAK
M: FINEZJA-W
brak 616013580145918
40.

23

G-DOMINO TYP SZLACHETNY POL 2017 wałach kasztanowata/160 F: Lemon Jack
M: Gracja
K034561 616999690122117
41.

34

GALAXIA SP POL 2015 klacz gniada/168 F: Karbit
M: Gorgia B / Walentino
K028527 616009520034815
42.

109

GENTELMAN TYP KUC POL 2017 wałach bułana/kuc:134 F: Nn
M: Nn
K033632 616999580409917
43.

106

GODIVA DE BELLANDE Trotteur Francais FRA 2016 klacz kasztanowata/165 F: Boccador de Simm
M: Ondee de Bellande
Brak 250259806167438
44.

5

HABANERO HAUTBOIS SF FRA 2017 wałach kara/170 F: Connor / Caretino
M: Vic St Deni's / Quidam De Revel
K031947 17531577M
45.

4

HEARTLY DU LOIR SF POL 2017 klacz gniada/167 F: Toulon
M: Tootsie du loir
K034699 111
46.

97

HELLADA MAŁOPOLSKA POL 2008 klacz gniada/mk:163 F: Pesal
M: Histamina
brak PÓŁ 006 58 04682 07
47.

22

HORT SP POL 2016 wałach gniada/172 F: Lasko
M: Horda / Banknot
K029543 616009661059816
48.

90

I LOVE YOU D PKS POL 2016 wałach gniada/164 F: Grando
M: Idylla
K032563 616009580283516
49.

95

ILOVE YOU DU BEAUMONT BWP BEL 2008 klacz kasztanowata/170 F: Domino De Moyon / Jalisco B
M: Ti Fany Du Beaumont / Skippy II
K015620 056002W00270308
50.

2

IRTYSZ PKSP POL 2011 wałach gniada/180 F: Palermo
M: Iza-Boo
K018903 616009580593111
51.

37

IRYDION Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 wałach gniada/172 F: Palermo
M: Iza-boo
K026796 616098200181674
52.

56

ISKRA MAŁOPOLSKA POL 2008 klacz siwa/161 F: Talon
M: Inka
K032720 POL006580380808
53.

41

JABARI SP POL 2012 klacz kasztanowata/166 F: Rivera L
M: Jagoda
Brak 616009580392012
54.

29

JACK WIELKOPOLSKA POL 2010 wałach siwa/180 F: Carlo Grande
M: Jenny
K021946 616007600077310
55.

78

JULIANA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Lord Z
M: Julia Mariner
Brak
56.

81

KALINA HH . POL 2015 klacz inna/kuc:. F: .
M: .
. .
57.

62

KANNA KUC FELIŃSKI POL 2016 klacz gniada/kuc:144 F: ŁYK SZAMPANA
M: KOLIA
K033560 616013580388216
58.

91

KARAFINN PKSP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Riviera L
M: Karioka
K020948
59.

73

KENZO CONNECT SP POL 2017 wałach gniada/167 F: Connect
M: Kasablanka / Barnaba
K031932 616999550093017
60.

59

KILBRIDE MELODY MAKER KUC CONNEMARA POL 2016 klacz siwa/147 F: I Love You Melody
M: M.M Miller
K031866 372004000033097
61.

6

KOKAINA HIPPICA OLDBG POL 2013 klacz ciemnogniada/168 F: Kannan / Voltaire
M: La Silla / Lord Sinclair I
K027005 DE418180093914
62.

76

KON’AMIE Estoński Koń Sportowy POL 2014 klacz gniada/172 F: KONTADOR V.D. DOORNDOKNKHOEVE C
M: TITANIC S
K026439 23300114A128111
63.

25

KORLEONE WLKP. POL 2006 wałach gniada/174 F: Neo
M: Kamea
K012347 616007660356606
64.

33

KRAINA LODU D TYP KUC POL 2016 klacz gniada/kuc:142 F: Amor D
M: Karoca / nn
K032587 616999580222316
65.

32

LA DORA KWPN NED 2016 klacz kara/160 F: Ditisem
M: Tandora
K029929 528003201601737
66.

82

LACI NN POL 2011 wałach siwa/163 F: NN
M: NN
K033605 HUNMQC00082SR16
67.

115

LADY EWITA F:
M:
68.

16

LANCELOT OS POL 2008 Wałach kasztanowata F: Lordanos / Landos
M: Quattro's Queen / Quattro B
K016163 DE418181041908 105AV13
69.

14

LATINA MŁP POL 2012 klacz gniada/165 F: Emanor
M: Liberia
K024656 616006580409812
70.

70

LET ME FLY OLD POL 2014 wałach gniada/165 F: Lyjanero / Landos
M: Lacanda / Lenardo
K027478 DE433330847814
71.

71

LILU P PKSP POL 2016 klacz gniada/166 F: Arriba Z
M: Lusia / Drops
K032480 616006550000697
72.

52

MAESTRO ZK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 16.02.2011 wałach gniada/168 F: Cancoon
M: Miss Neel
K019917 616 009 59 02053 11
73.

111

MEFISTO SP POL 2006 wałach ciemnogniada/165 F: Wawer
M: Markiza / Lew II
K013631 POL009660231606
74.

39

MEFISTO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 wałach ciemnogniada/168 F: Wawer
M: Markiza
K013631 POL 009 66 02316 06
75.

51

MESSI S NIEM. SPORT, POL 2013 wałach gniada/178 F: Messenger / Montender
M: Sobota / Wantoz
K023064 DE456570175713
76.

68

MILLIONAR Deutsche Sport Pferde POL 2014 wałach siwa/172 F: Marius Claudius
M: Lorelei
K027455 DE456560433914
77.

7

MIRABLES KUC POL 2009 klacz ciemnokasztanowata/kuc:135 F: ….
M: ….
K034303 616999610324009
78.

104

MRÓWKA KF POL 2004 klacz srokata/kuc:120 F: Tryton
M: Makata
K025235 nn
79.

58

MY PLEASURE DSP GER 2010 mare bay/165 F: First Edition
M: Campari
K032142 DE 456-5702471-10
80.

1

NEMIROFF SP POL 2010 wałach gniada/168 F: Lasko
M: Nanellie
K018932 616009670114110
81.

116

NEWBLUE F:
M:
82.

64

NIKIDAMUS WURRTEM. POL 2007 wałach siwa/163 F: Nikidam de Chateau
M: Chirimoya / Countach
K019281 DE473739056907
83.

67

NOTABLE PKSP POL 2016 wałach gniada/164 F: If Du Reverd / Le Tot De Semilly
M: Naomi / Corrado Boy
K028751 616009520020716
84.

63

OLIMPIC QUEST SP POL 2014 Wałach gniada F: Caretino K
M: Oliquanta
K025542
85.

13

ORCHID'S TINKERBELL Holenderski Kuc Sportowy POL 2013 klacz gniada/kuc:144 F: Kanshebber
M: Orchid's Delphin
K033859 528008130070113
86.

45

ORCHIDEA WLKP POL 2016 klacz gniada/170 F: Talent Charboniere / Diamant De Semilly
M: Olimpia / Johnny Boy II
K029281 616007520000516
87.

27

PAPAGENA Pełna Krew Angielska CZE 2017 klacz kasztanowata/164 F: ZAZOU
M: PASHMEENA
K033594 *4/17*
88.

19

PASJA PKSP POL 2014 klacz gniada/157 F: Arriba Z / Alex
M: Pokora / Harpun
K028224 616009660412114
89.

21

PINIA WLKP POL 2017 klacz gniada/164 F: Landor
M: Penni / Avero
K032726 616007610087117
90.

117

POLANKA Czysta Krew Arabska POL 2008 Klacz siwa/163 F: Pegasus
M: Polarna Gwiazda
K015088 POL08000000605
91.

83

POLDER MAŁOPOLSKA POL 2018 wałach gniada/160 F: Atut
M: Parada
K033607 616006580153718
92.

60

QUICKSILVER VAN DE BROUWERSHOEVE BWP POL 2016 wałach siwa/172 F: Pommeau du Heup
M: Kristal Blue V.H. Velpedal
K029765 UELN056-002-W00317622
93.

112

QUINTY V/D BROUWERSHOEVE BWP Bel 2006 wałach gniada F: Pommeau du Heup
M: Gucciana III v/d Zeilhoek
94.

98

RAWEL K KF POL 2006 wałach gniada/kuc:145 F: Karmel
M: Ramona / El Amor
K012335 POL013580293406
95.

3

REWENA SP POL 2016 klacz jasnokasztanowata/174 F: Talent Charboniere
M: Doreen
K029613 111
96.

9

SANDRA DE FINIBUS TERRAE DRP POL 2011 klacz gniada/kuc:149 F: Beaumont D’Alme
M: Sandra Song Z
K022661 011075004624
97.

54

SANT CLINTON K SP POL 2013 wałach skarogniada/175 F: Clinton I
M: Santa Cruz
K023537 616009580392113
98.

53

SEPTEMBER HIT OLDENBURSKA POL 2015 klacz kasztanowata/168 F: Sadomant
M: Hulanka
K029280 DE433330897615
99.

40

SILHOUETTE AES POL 2009 klacz siwa/173 F: Showmaker
M: Anina
Brak 09.021408
100.

77

SONATA SP POL 2007 klacz gniada/169 F: Aravel II / Luron
M: Symfonia Waro / Sao Paulo
K013394 POL009590162307
101.

43

SYRIUSZ Z ZANGERSHEIDE POL 2018 ogier siwa/175 F: Sir Obolensky Z
M: Iza-Boo
K034473 056015Z55486918
102.

66

T-ROC R HOL POL 2018 wałach siwa/170 F: Tangelo van de Zuuthoeve
M: Barbara I
brak DE421000707518
103.

24

TIGER PKSP POL 2005 wałach ciemnogniada F: Dakar
M: Tawerna / Styl
K012879 POL009580258805
104.

92

TIGER MŁP POL 2002 wałach siwa/162 F: Matador
M: Tinka / Maroko
K012879 POL006580245302
105.

99

TOSIA NN POL 2016 klacz myszata/kuc:137 F: brak
M: brak
brak 616999550118716
106.

49

ULISSES SP POL 2008 wałach gniada/170 F: Rammstein / Rheinsberg
M: Urabelle / Germus R
K012028 POL00958033378
107.

61

UNI-HAPPY DU PACHIS BWP BEL 2004 klacz kasztanowata/160 F: Organo Sitte
M: Operette du Pachis / Darco
K023693 102ZS60
108.

44

VARTEMIDA MAŁOPOLSKA POL 2004 klacz ciemnogniada/164 F: Vis Versa
M: Armira
LKPZJ15921/22 616006580690504
109.

101

VIKI Polski Koń Zimnokrwisty POL 2017 klacz gniada/mk:138 F: Ares
M: Viktoria
brak POL616010580397017
Rider Club
Competition
Prize
Banach Marta WKJ Lublin / SJ Strong Riders
150
150
SUM:
300.00
Erd Magdalena WKJ Lublin
100
200
SUM:
300.00
Franas Karolina Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
100
200
SUM:
300.00
Gawda Kaja WKJ Lublin / SJ Piker
400
SUM:
400.00
Grzywacz Amelia Maria WKJ Lublin
150
SUM:
150.00
Kruk Gracja WKJ Lublin
200
SUM:
200.00
Lendzion Dajana Brak
200
SUM:
200.00
Mazur Paulina WKJ Lublin / SJ Strong Riders
200
SUM:
200.00
Niewiadomska Jagoda WKJ Lublin
150
150
SUM:
300.00
Rocka Ewelina Soymax Lublin Team
100
SUM:
100.00
Siuda Martyna WKJ Lublin
100
SUM:
100.00
Strąk Dominika WKJ Lublin / SJ Strong Riders
400
500
500
300
250
250
200
300
SUM:
2700.00
Tymczyszyn Emilia WKJ Lublin
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bąk Oliwia
WKJ Lublin / SJ Jaśko
2022-09-24
3
2022-09-25
5
Banach Marta
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
PASJA (19)
2022-09-24
12
2022-09-24
3
150
2022-09-25
3
150
Biszkont Karolina
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
EUFORIA (69)
2022-09-24
2022-09-24
14
2022-09-25
Cegiełka Agata
WKJ Lublin SJ Koniec Burzy
2022-09-24
13
2022-09-25
10
2022-09-25
3
2022-09-24
Chmielewska Natalia
WKJ Lublin SJ Koniec Burzy
2022-09-25
8
2022-09-25
10
Cholewa Kornelia
WKJ Lublin / SJ Piker
2022-09-24
8
2022-09-24
8
2022-09-25
2022-09-25
10
2022-09-24
7
2022-09-24
9
2022-09-25
4
Chołody Paula
Equiclub Zamłyniec
2022-09-24
10
2022-09-24
Ciechońska Anna
WKJ Lublin SJ Koniec Burzy
2022-09-25
14
2022-09-24
2022-09-24
2022-09-25
Daciuk Martyna
brak
VIKI (101)
2022-09-24
1
2022-09-24
9
Domagała Lena
brak klubu
TOSIA (99)
2022-09-24
3
2022-09-24
17
Domżał Milena
WKJ Lublin/SJ Karo
2022-09-24
11
2022-09-24
21
2022-09-25
13
Dubil Kinga
brak
HELLADA (97)
2022-09-24
2022-09-24
14
Dubil Klaudia
WKJ Lublin / SJ Gershwin
ASFURA (12)
2022-09-24
20
2022-09-24
Dubil Lena
WKJ Lublin SJ Gershwin
CAPRICE (35)
2022-09-24
1
2022-09-24
4
2022-09-25
1
Dudek Amelia
Sekcja Jeździecka Fidelius / WKJ Lublin
2022-09-24
6
2022-09-24
14
2022-09-25
2
Duszyńska Agnieszka
WKJ Lublin / SJ Koniec Burzy
2022-09-24
11
2022-09-24
DON (89)
2022-09-24
16
2022-09-24
11
2022-09-25
9
2022-09-25
5
2022-09-24
21
2022-09-24
6
2022-09-25
8
Erd Magdalena
WKJ Lublin
2022-09-24
3
100
2022-09-25
2
200
Frąk Patrycja
Klub Jeździecki Morgan Balczewo
2022-09-24
24
2022-09-24
2022-09-25
14
Franas Karolina
Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
POLDER (83)
2022-09-24
4
2022-09-24
7
2022-09-25
2
2022-09-25
15
2022-09-24
6
2022-09-24
3
100
2022-09-25
1
200
Gajdek Martyna
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2022-09-24
16
2022-09-24
2022-09-25
9
2022-09-25
T-ROC R (66)
2022-09-24
11
2022-09-24
2022-09-25
10
Gawda Kaja
WKJ Lublin / SJ Piker
2022-09-24
18
2022-09-24
4
2022-09-25
1
400
IRTYSZ (2)
2022-09-24
11
2022-09-24
7
2022-09-25
4
Gładkowska Nikola
WKJ Lublin / SJ Baskil FaMaGusta
RAWEL K (98)
2022-09-24
2022-09-24
2022-09-25
2022-09-25
14
Góralczyk Norbert
WKJ Lublin / Stajnia Hakuna Matata
MEFISTO (39)
2022-09-24
24
2022-09-24
2022-09-25
12
2022-09-25
Gotner Bartosz
WKJ Lublin
ULISSES (49)
2022-09-24
2022-09-24
2022-09-25
6
2022-09-24
4
2022-09-24
16
2022-09-25
5
Grudzień Alicja
WKJ Lublin / SJ Poniatowa
2022-09-25
2
2022-09-25
13
JABARI (41)
2022-09-24
7
2022-09-24
12
Grzywacz Amelia Maria
WKJ Lublin
2022-09-24
16
2022-09-24
2022-09-25
2
150
2022-09-25
Hetman - Matyjasik Katarzyna
WKJ Lublin / SJ Karo
HORT (22)
2022-09-24
19
2022-09-24
15
2022-09-25
12
Iwańska Karolina
WKJ LUBLIN SJ STRONG RIDERS
KANNA (62)
2022-09-24
2022-09-24
2022-09-25
11
Jurak Gabriela
Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
2022-09-24
18
2022-09-24
17
Kocko Agata
WKJ Lublin / SJ Jaśko
2022-09-24
1
2022-09-24
1
2022-09-25
4
Kocko Milena
WKJ Lublin / SJ Jaśko
2022-09-24
6
2022-09-24
2022-09-25
2022-09-25
2022-09-25
1
Kowalczyk Weronika
WKJ Lublin/SJ Piker
2022-09-24
4
2022-09-24
2022-09-25
2022-09-25
Kruk Gracja
WKJ Lublin
DROMA (94)
2022-09-25
3
2022-09-24
1
200
2022-09-24
Kucharczyk Julia
WKJ Lublin
2022-09-24
14
2022-09-25
7
2022-09-24
Kulig Wiktoria
BALERINA (113)
2022-09-25
12
2022-09-25
Lendzion Dajana
Brak
ARIADNA (114)
2022-09-25
1
200
2022-09-25
Lewandowska Michalina
Sj Piker
IRYDION (37)
2022-09-24
8
2022-09-24
5
2022-09-25
9
2022-09-25
Łukasik Maja
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
NOTABLE (67)
2022-09-24
17
2022-09-24
20
2022-09-25
13
Łukaszewska Weronika
BPK (LUL)
TIGER (92)
2022-09-24
1
2022-09-24
11
Madej Amelia
WKJ Lublin
2022-09-24
5
2022-09-24
19
2022-09-25
10
Marciniak Lena
WKJ Lubin
2022-09-25
11
2022-09-25
2
Matysiak Oliwia
WKJ Lublin
PINIA (21)
2022-09-24
6
2022-09-24
2022-09-25
2022-09-25
12
Matysiewicz Emilia
WKJ Lublin
2022-09-24
4
2022-09-24
10
2022-09-25
7
Mazur Paulina
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2022-09-24
13
2022-09-25
11
2022-09-24
1
200
2022-09-24
12
2022-09-24
2022-09-25
7
Miazga Agata
WKJ Lublin / SJ Piker
2022-09-24
7
2022-09-24
9
Mizeracka Zuzanna
Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
LACI (82)
2022-09-24
2
2022-09-24
15
2022-09-25
1
2022-09-25
6
Mrozik Alicja
Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
2022-09-24
6
2022-09-24
7
2022-09-25
7
2022-09-25
8
Musiedlak Urszula
WKJ Lublin Ranczo Ośrodek Hipoterapii i Rekreacji Konnej
2022-09-24
3
2022-09-24
7
2022-09-25
11
Niewiadomska Jagoda
WKJ Lublin
REWENA (3)
2022-09-24
4
2022-09-24
2
150
2022-09-25
9
2022-09-25
2
2022-09-24
7
2022-09-24
2
150
2022-09-24
9
2022-09-24
2022-09-25
6
Nucia Aleksandra
WKJ Lublin / SJ Zawieprzyce
2022-09-24
2022-09-24
25
2022-09-25
2022-09-25
Örnek Adela
SJ Strong Riders
EPIKUR (31)
2022-09-24
4
2022-09-24
15
2022-09-25
7
2022-09-25
LA DORA (32)
2022-09-24
15
2022-09-24
2022-09-25
6
2022-09-25
Ozimkiewicz Inga
WKJ Lublin / SJ Gershwin
CAPRICE (35)
2022-09-24
2022-09-24
22
2022-09-25
11
2022-09-25
Pastuła Kinga
WKJ Lublin SJ Biesiada Bogucin
FARO (107)
2022-09-24
4
2022-09-24
23
Początek Sylwia
WKJ Lublin / SJ Zawieprzyce
2022-09-24
11
Pojmaj Blanka
WKJ Lublin / SJ Piker
MESSI S (51)
2022-09-24
8
2022-09-24
5
Poluchowicz Alan
WKJ Lublin / SJ Zadębie Logistic Center
2022-09-24
18
2022-09-24
2022-09-25
Pożarowszczyk Marika
Sekcja Jeździecka Drwal
MRÓWKA (104)
2022-09-24
7
2022-09-24
2022-09-25
5
2022-09-25
Przysucha Karolina
WKJ Lublin/SJ Karo
ISKRA (56)
2022-09-24
15
2022-09-24
16
2022-09-25
8
Rachubik Julia
Soymax Lublin Team
2022-09-24
1
2022-09-24
16
2022-09-25
1
FREDDE-W (103)
2022-09-24
8
2022-09-24
1
2022-09-25
15
2022-09-25
16
Radziejewska Karolina
WKJ Lublin / SJ Gershwin
GALAXIA (34)
2022-09-24
12
2022-09-24
2022-09-25
8
2022-09-25
Rocka Ewelina
Soymax Lublin Team
2022-09-24
10
2022-09-24
6
2022-09-25
3
100
2022-09-24
2
2022-09-24
2022-09-25
4
Rybkowska Martyna
WKJ Lublin
2022-09-24
9
2022-09-24
2022-09-25
4
2022-09-25
Siuda Martyna
WKJ Lublin
2022-09-24
2022-09-24
16
2022-09-25
3
100
2022-09-25
Skwira Anna
WKJ Lubin
NEWBLUE (116)
2022-09-25
16
2022-09-25
Smok Oliwia
WKJ Lublin SJ Biesiada Bogucin
2022-09-24
10
2022-09-24
21
Sobieszek Alicja
Sekcja Jeździecka Stajnia Drwal
2022-09-24
2022-09-24
2022-09-25
2022-09-25
2022-09-25
5
Sosnowska Barbara
WKJ Lubin
POLANKA (117)
2022-09-25
1
Stolarczyk Michał
WKJ Lublin SJ Sulowski Team
2022-09-24
3
2022-09-24
21
2022-09-25
12
Stołecka Lena
sekcja jeździecka Drwal
FLESZ (105)
2022-09-24
16
2022-09-24
2022-09-25
7
Strąk Dominika
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2022-09-24
1
400
2022-09-24
1
500
2022-09-25
1
500
LILU P (71)
2022-09-24
1
300
2022-09-24
2
250
2022-09-25
2
250
2022-09-24
13
2022-09-24
5
2022-09-25
14
2022-09-24
10
2022-09-24
2
200
2022-09-25
1
300
Szpilka Natalia
Klub Strong Riders Skrzynice
GENTELMAN (109)
2022-09-25
4
2022-09-25
13
Trykacz Jakub
SJ Strong Riders
2022-09-24
5
2022-09-24
2022-09-25
9
Tymczyszyn Emilia
WKJ Lublin
DNIEPR (100)
2022-09-24
3
100
2022-09-24
14
2022-09-25
6
Wasilewska Maja
Soymax Lublin Team
2022-09-24
2
2022-09-24
13
2022-09-25
3
Weremczuk Szymon
WKJ Lublin
2022-09-24
17
2022-09-24
8
2022-09-25
5
EVITA (96)
2022-09-25
5
2022-09-25
Więckiewicz Dominika
Sekcja Jeździecka Stajnia Drwal
2022-09-24
5
2022-09-24
2022-09-25
3
2022-09-25
2022-09-25
1
Więckiewicz Magdalena
Sekcja Jeżdziecka Stajnia Drwal
2022-09-24
2
2022-09-24
16
2022-09-25
1
2022-09-25
6
Wierzchowska Aleksandra
WKJ Lublin / SJ Jaśko
JACK (29)
2022-09-24
4
2022-09-24
10
2022-09-25
3
2022-09-25
4
Włodarczyk Patrycja
WKJ Lublin / Stajnia Hakuna Matata
MEFISTO (111)
2022-09-25
15

Number of Riders: 93

Number of Horses: 109

The sum of prizes: 5 350.00

Competition results developed by: HIPPOSERWIS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052014-3, HIPPOSERWIS)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl