Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
150 ACCEPTED 2022-08-17 16:35:28
2022-08-17 16:35:28
Adrianna Ostrowska LERTANA VDL
  • 1x 4R/P/zwykły art.. 238.2.1
  • 1x 7R/P/dwufazowy specjalny art. 274.2.5
  • 1x 11R/P/zwykły art.. 238.2.1
149 ACCEPTED 2022-08-17 16:34:17
2022-08-17 16:34:17
Adrianna Ostrowska MISTER LOU'COON
  • 2x 3R/L/zwykły art.. 238.2.1
  • 2x 6R/L/dwufazowy specjalny art. 274.2.5
  • 1x 10R/L/zwykły art.. 238.2.1
148 ACCEPTED 2022-08-17 16:34:29
2022-08-17 16:32:59
Maja Botul ALUZJA
  • 2x 2R/LL80/zwykły art.. 238.2.1
  • 2x 5R/LL80/dwufazowy specjalny art. 274.2.5
  • 1x 9R/LL80/zwykły art.. 238.2.1
147 ACCEPTED 2022-08-16 13:53:35
2022-08-16 13:53:35
Emilia Chmielowska CHABLIS VLN
  • 1x 6R/L/dwufazowy specjalny art. 274.2.5
  • 1x 7R/P/dwufazowy specjalny art. 274.2.5
146 ACCEPTED 2022-08-16 09:51:26
2022-08-16 09:50:53
Nadia Chełmińska ERTON DES BARRIERES
  • 2x 3R/L/zwykły art.. 238.2.1
  • 2x 6R/L/dwufazowy specjalny art. 274.2.5
  • 1x 10R/L/zwykły art.. 238.2.1
145 ACCEPTED 2022-08-16 09:48:09
2022-08-16 09:48:09
Aleksandra Zaręba LUZUELA
  • 1x 4R/P/zwykły art.. 238.2.1
  • 1x 7R/P/dwufazowy specjalny art. 274.2.5
  • 1x 11R/P/zwykły art.. 238.2.1
144 ACCEPTED 2022-08-16 09:48:20
2022-08-16 09:46:54
Aleksandra Zaręba DARO BLUE
  • 1x 2/N-120/Runda Brązowa - 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/N -120/Runda Brązowa - 120cm - zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/N1-125/Finał Rundy Brązowej o puchar Starosty Powiatu Piotrkowskiego - 125cm - dwufazowy spec. art.274.2.5
143 ACCEPTED 2022-08-16 09:43:45
2022-08-16 09:43:45
Matylda Błaszkiewicz CAPTAIN JACK S
  • 1x 3R/L/zwykły art.. 238.2.1
  • 1x 4R/P/zwykły art.. 238.2.1
  • 1x 6R/L/dwufazowy specjalny art. 274.2.5
  • 1x 7R/P/dwufazowy specjalny art. 274.2.5
  • 1x 10R/L/zwykły art.. 238.2.1
142 ACCEPTED 2022-08-16 09:41:29
2022-08-16 09:41:29
Roksana Oczki HIGH FIVE BB Z
  • 1x 2/N-120/Runda Brązowa - 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/N -120/Runda Brązowa - 120cm - zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/N1-125/Finał Rundy Brązowej o puchar Starosty Powiatu Piotrkowskiego - 125cm - dwufazowy spec. art.274.2.5
141 ACCEPTED 2022-08-16 09:39:15
2022-08-16 09:39:15
Tomasz Olszewski NICKI BOY S
  • 1x 2/N-120/Runda Brązowa - 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/N -120/Runda Brązowa - 120cm - zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/N1-125/Finał Rundy Brązowej o puchar Starosty Powiatu Piotrkowskiego - 125cm - dwufazowy spec. art.274.2.5
140 ACCEPTED 2022-08-16 09:39:48
2022-08-16 09:35:10
Tomasz Olszewski MAJORKA
  • 2x 3R/L/zwykły art.. 238.2.1
  • 2x 6R/L/dwufazowy specjalny art. 274.2.5
  • 1x 10R/L/zwykły art.. 238.2.1
139 ACCEPTED 2022-08-16 09:40:13
2022-08-16 09:33:57
Tomasz Olszewski FARFALLA VIL
  • 1x 1R/MK 4-l./Runda MK 4-l elim. MPMK - 100cm - z oceną stylu konia
  • 1x 8R/MK 4-l./Runda MK 4-l elim. MPMK - 100cm - z oceną stylu konia
138 ACCEPTED 2022-08-16 10:20:44
2022-08-16 09:30:13
Maja Borzęcka CARENZA
  • 1x 6R/L/dwufazowy specjalny art. 274.2.5
  • 1x 7R/P/dwufazowy specjalny art. 274.2.5
137 ACCEPTED 2022-08-16 09:26:59
2022-08-16 09:26:59
Julia Koszuta ARTEMIDA
  • 2x 3R/L/zwykły art.. 238.2.1
  • 2x 6R/L/dwufazowy specjalny art. 274.2.5
  • 1x 10R/L/zwykły art.. 238.2.1
136 ACCEPTED 2022-08-16 09:27:41
2022-08-16 09:17:24
Ewa Macieszczak SECRET WEAPON L
  • 2x 3R/L/zwykły art.. 238.2.1
  • 2x 6R/L/dwufazowy specjalny art. 274.2.5
  • 1x 10R/L/zwykły art.. 238.2.1
135 ACCEPTED 2022-08-16 09:28:00
2022-08-16 09:13:13
Ewa Macieszczak CALOTTA
  • 1x 2/N-120/Runda Brązowa - 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3/C-130/Runda Srebrna - 130cm - zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/C-130/Runda Serbrna - 130cm - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8/CC-140/Runda Złota - 140cm - zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/CC1-145/Finał Rundy Złotej o puchar firmy Ostrowit - 145cm - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
134 ACCEPTED 2022-08-16 09:11:37
2022-08-16 09:11:37
Oliwia Melich KANTJE`S ELTON
  • 1x 6R/L/dwufazowy specjalny art. 274.2.5
  • 1x 7R/P/dwufazowy specjalny art. 274.2.5
133 ACCEPTED 2022-08-13 08:02:25
2022-08-12 23:59:21
Karina Reterska ALE DAMA
  • 1x 2R/LL80/zwykły art.. 238.2.1
  • 1x 3R/L/zwykły art.. 238.2.1
  • 1x 5R/LL80/dwufazowy specjalny art. 274.2.5
  • 1x 6R/L/dwufazowy specjalny art. 274.2.5
  • 1x 10R/L/zwykły art.. 238.2.1
132 ACCEPTED 2022-08-12 22:33:03
2022-08-12 21:25:05
Michał Kubiak CRAZY STAR PP
  • 1x 2/N-120/Runda Brązowa - 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/N1-125/Finał Rundy Brązowej o puchar Starosty Powiatu Piotrkowskiego - 125cm - dwufazowy spec. art.274.2.5
131 ACCEPTED 2022-08-12 21:07:12
2022-08-12 20:33:16
Paulina Sobolewska DESTINO
  • 2x 3R/L/zwykły art.. 238.2.1
  • 1x 4R/P/zwykły art.. 238.2.1
  • 2x 6R/L/dwufazowy specjalny art. 274.2.5
  • 1x 7R/P/dwufazowy specjalny art. 274.2.5
130 ACCEPTED 2022-08-15 09:48:16
2022-08-12 20:03:06
Elżbieta Gałązka BAYER TEAM
  • 2x 2R/LL80/zwykły art.. 238.2.1
  • 2x 5R/LL80/dwufazowy specjalny art. 274.2.5
  • 1x 9R/LL80/zwykły art.. 238.2.1
129 ACCEPTED 2022-08-15 09:48:34
2022-08-12 19:06:42
Michalina Dańczak C-MERCEDES Z
  • 2x 3R/L/zwykły art.. 238.2.1
  • 1x 10R/L/zwykły art.. 238.2.1
128 ACCEPTED 2022-08-12 21:07:23
2022-08-12 19:04:56
Elen Hruba CARAMEL
  • 1x 4R/P/zwykły art.. 238.2.1
  • 1x 2/N-120/Runda Brązowa - 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11R/P/zwykły art.. 238.2.1
127 ACCEPTED 2022-08-14 21:48:22
2022-08-12 19:04:33
Kevin Nagórka MON CHERI
  • 1x 1R/MK 4-l./Runda MK 4-l elim. MPMK - 100cm - z oceną stylu konia
  • 1x 8R/MK 4-l./Runda MK 4-l elim. MPMK - 100cm - z oceną stylu konia
126 ACCEPTED 2022-08-12 21:07:27
2022-08-12 19:03:26
Felix Kruppa ALTARI
  • 1x 1R/MK 4-l./Runda MK 4-l elim. MPMK - 100cm - z oceną stylu konia
  • 1x 8R/MK 4-l./Runda MK 4-l elim. MPMK - 100cm - z oceną stylu konia
125 ACCEPTED 2022-08-12 21:07:30
2022-08-12 15:16:05
Damian Rytych SHAZAR
  • 2x 2R/LL80/zwykły art.. 238.2.1
124 ACCEPTED 2022-08-12 21:07:33
2022-08-12 15:15:21
Damian Rytych FRENCH MERCHAND
  • 1x 4R/P/zwykły art.. 238.2.1
  • 1x 2/N-120/Runda Brązowa - 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
123 ACCEPTED 2022-08-15 09:50:44
2022-08-12 15:14:17
Damian Rytych FIUGGI A
  • 1x 1R/MK 4-l./Runda MK 4-l elim. MPMK - 100cm - z oceną stylu konia
  • 1x 6R/L/dwufazowy specjalny art. 274.2.5
  • 1x 8R/MK 4-l./Runda MK 4-l elim. MPMK - 100cm - z oceną stylu konia
122 ACCEPTED 2022-08-15 09:51:52
2022-08-12 15:12:48
Damian Rytych CAYENNE
  • 1x 1R/MK 4-l./Runda MK 4-l elim. MPMK - 100cm - z oceną stylu konia
  • 1x 6R/L/dwufazowy specjalny art. 274.2.5
  • 1x 8R/MK 4-l./Runda MK 4-l elim. MPMK - 100cm - z oceną stylu konia
121 ACCEPTED 2022-08-12 21:07:41
2022-08-12 15:11:41
Damian Rytych BELL EFEKT
  • 1x 2/N-120/Runda Brązowa - 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3/C-130/Runda Srebrna - 130cm - zwykły art.238.2.1
120 ACCEPTED 2022-08-12 21:07:43
2022-08-12 14:59:41
Aleksandra Rdesińska ZAPPA
  • 2x 5R/LL80/dwufazowy specjalny art. 274.2.5
119 ACCEPTED 2022-08-12 21:07:47
2022-08-12 14:43:29
Paulina Maćczak ISTRIA
  • 2x 5R/LL80/dwufazowy specjalny art. 274.2.5
118 ACCEPTED 2022-08-15 15:15:18
2022-08-12 08:08:01
Karolina Rychter REMI VH KLUIZEBOS
  • 2x 3R/L/zwykły art.. 238.2.1
  • 2x 6R/L/dwufazowy specjalny art. 274.2.5
  • 1x 10R/L/zwykły art.. 238.2.1
117 ACCEPTED 2022-08-12 09:21:50
2022-08-12 00:11:16
Kinga Glińska CHACCO PERFECT S
  • 1x 4R/P/zwykły art.. 238.2.1
  • 1x 2/N-120/Runda Brązowa - 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/N -120/Runda Brązowa - 120cm - zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/N1-125/Finał Rundy Brązowej o puchar Starosty Powiatu Piotrkowskiego - 125cm - dwufazowy spec. art.274.2.5
116 ACCEPTED 2022-08-12 09:21:51
2022-08-11 23:29:11
Krystyna Gantner DOLLAR GYM
  • 1x 2/N-120/Runda Brązowa - 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/N -120/Runda Brązowa - 120cm - zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/N1-125/Finał Rundy Brązowej o puchar Starosty Powiatu Piotrkowskiego - 125cm - dwufazowy spec. art.274.2.5
115 ACCEPTED 2022-08-12 09:21:52
2022-08-11 23:11:35
Stanisław Przedpełski MOVIE STAR
  • 1x 2R/LL80/zwykły art.. 238.2.1
  • 1x 3R/L/zwykły art.. 238.2.1
114 ACCEPTED 2022-08-12 09:21:53
2022-08-11 23:11:09
Stanisław Przedpełski SANTIAGO
  • 2x 2R/LL80/zwykły art.. 238.2.1
113 ACCEPTED 2022-08-12 09:21:55
2022-08-11 23:10:07
Stanisław Przedpełski WONDER BOY
  • 1x 2R/LL80/zwykły art.. 238.2.1
  • 1x 3R/L/zwykły art.. 238.2.1
112 ACCEPTED 2022-08-12 09:21:56
2022-08-11 23:09:32
Stanisław Przedpełski ESKOBAR
  • 1x 3/C-130/Runda Srebrna - 130cm - zwykły art.238.2.1
111 ACCEPTED 2022-08-15 09:52:10
2022-08-11 21:11:05
Nadia Chełmińska PERSJA
  • 2x 3R/L/zwykły art.. 238.2.1
  • 2x 6R/L/dwufazowy specjalny art. 274.2.5
  • 1x 10R/L/zwykły art.. 238.2.1
110 ACCEPTED 2022-08-11 19:59:28
2022-08-11 15:56:12
Gloria Ciba ROTEX II
  • 1x 2/N-120/Runda Brązowa - 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
109 ACCEPTED 2022-08-11 19:59:30
2022-08-11 15:55:02
Gloria Ciba LAUDER'S SMH
  • 1x 2/N-120/Runda Brązowa - 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
108 ACCEPTED 2022-08-10 22:16:04
2022-08-10 21:53:54
Karolina Pogorzelska NEVILLE II S
  • 1x 2/N-120/Runda Brązowa - 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/N -120/Runda Brązowa - 120cm - zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/N1-125/Finał Rundy Brązowej o puchar Starosty Powiatu Piotrkowskiego - 125cm - dwufazowy spec. art.274.2.5
107 ACCEPTED 2022-08-10 22:16:11
2022-08-10 19:55:21
Nina Milczarek HEMBRA
  • 2x 3R/L/zwykły art.. 238.2.1
106 ACCEPTED 2022-08-10 22:16:13
2022-08-10 18:47:19
Łucja Broniarek CINDERELLA
  • 2x 3R/L/zwykły art.. 238.2.1
  • 2x 6R/L/dwufazowy specjalny art. 274.2.5
105 ACCEPTED 2022-08-10 22:16:15
2022-08-10 18:17:14
Nadia Cieplińska GENTLE
  • 1x 4R/P/zwykły art.. 238.2.1
104 ACCEPTED 2022-08-10 22:16:16
2022-08-10 16:03:24
Wiktor Helbich NESME
  • 1x 4R/P/zwykły art.. 238.2.1
  • 1x 2/N-120/Runda Brązowa - 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7R/P/dwufazowy specjalny art. 274.2.5
  • 1x 6/N -120/Runda Brązowa - 120cm - zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/N1-125/Finał Rundy Brązowej o puchar Starosty Powiatu Piotrkowskiego - 125cm - dwufazowy spec. art.274.2.5
103 ACCEPTED 2022-08-10 22:16:19
2022-08-10 16:01:16
Wiktor Helbich ESSARO AA
  • 1x 1R/MK 4-l./Runda MK 4-l elim. MPMK - 100cm - z oceną stylu konia
  • 1x 8R/MK 4-l./Runda MK 4-l elim. MPMK - 100cm - z oceną stylu konia
102 ACCEPTED 2022-08-10 13:03:35
2022-08-10 11:52:28
Julia Tybulczuk LORISA
  • 2x 9R/LL80/zwykły art.. 238.2.1
101 ACCEPTED 2022-08-10 13:03:37
2022-08-10 11:49:11
Katarzyna Tobiszewska ZORBA
  • 1x 2/N-120/Runda Brązowa - 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/N -120/Runda Brązowa - 120cm - zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/N1-125/Finał Rundy Brązowej o puchar Starosty Powiatu Piotrkowskiego - 125cm - dwufazowy spec. art.274.2.5
100 ACCEPTED 2022-08-10 13:03:38
2022-08-10 11:48:35
Katarzyna Tobiszewska BALOU BOMBANCE
  • 1x 4R/P/zwykły art.. 238.2.1
  • 1x 7R/P/dwufazowy specjalny art. 274.2.5
  • 1x 11R/P/zwykły art.. 238.2.1
99 ACCEPTED 2022-08-10 13:03:40
2022-08-10 11:47:57
Katarzyna Tobiszewska BOBA FETT
  • 1x 4/CC-140/Runda Złota - 140cm - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8/CC-140/Runda Złota - 140cm - zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/C1-135/Finał Rundy Srebrnej o puchar Burmistrza Wolborza - 135cm - zwykły art.238.2.1
98 ACCEPTED 2022-08-10 10:11:23
2022-08-10 08:46:46
Magdalena Marciniak SIBILLA
  • 1x 3R/L/zwykły art.. 238.2.1
  • 1x 4R/P/zwykły art.. 238.2.1
  • 1x 6R/L/dwufazowy specjalny art. 274.2.5
  • 1x 7R/P/dwufazowy specjalny art. 274.2.5
  • 1x 10R/L/zwykły art.. 238.2.1
  • 1x 11R/P/zwykły art.. 238.2.1
97 ACCEPTED 2022-08-10 10:11:25
2022-08-10 08:46:22
Magdalena Marciniak CASSIMERO
  • 1x 3R/L/zwykły art.. 238.2.1
  • 1x 4R/P/zwykły art.. 238.2.1
  • 1x 6R/L/dwufazowy specjalny art. 274.2.5
  • 1x 7R/P/dwufazowy specjalny art. 274.2.5
  • 1x 10R/L/zwykły art.. 238.2.1
  • 1x 11R/P/zwykły art.. 238.2.1
96 ACCEPTED 2022-08-10 22:16:21
2022-08-10 08:45:44
Hanna Marciniak LEON
  • 1x 3R/L/zwykły art.. 238.2.1
  • 1x 4R/P/zwykły art.. 238.2.1
  • 1x 6R/L/dwufazowy specjalny art. 274.2.5
  • 1x 7R/P/dwufazowy specjalny art. 274.2.5
  • 1x 10R/L/zwykły art.. 238.2.1
  • 1x 11R/P/zwykły art.. 238.2.1
95 ACCEPTED 2022-08-10 10:11:28
2022-08-10 07:43:05
Krzysztof Prasek DIWA
  • 1x 2/N-120/Runda Brązowa - 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/N -120/Runda Brązowa - 120cm - zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/N1-125/Finał Rundy Brązowej o puchar Starosty Powiatu Piotrkowskiego - 125cm - dwufazowy spec. art.274.2.5
94 ACCEPTED 2022-08-10 10:11:29
2022-08-10 07:42:37
Krzysztof Prasek CORSTAR
  • 1x 4R/P/zwykły art.. 238.2.1
93 ACCEPTED 2022-08-13 08:02:27
2022-08-09 23:10:43
Milena Kołodziejczyk KEES
  • 1x 3R/L/zwykły art.. 238.2.1
  • 1x 4R/P/zwykły art.. 238.2.1
92 ACCEPTED 2022-08-16 09:18:16
2022-08-09 21:27:10
Iga Gajewska DUX
  • 2x 2R/LL80/zwykły art.. 238.2.1
91 ACCEPTED 2022-08-15 09:54:09
2022-08-09 18:51:58
Anna Wałęga ZIP CODE
  • 1x 3R/L/zwykły art.. 238.2.1
  • 1x 4R/P/zwykły art.. 238.2.1
  • 1x 7R/P/dwufazowy specjalny art. 274.2.5
  • 1x 11R/P/zwykły art.. 238.2.1
90 ACCEPTED 2022-08-09 18:39:30
2022-08-09 18:30:21
Maja Najdzionek FUKS
  • 1x 3R/L/zwykły art.. 238.2.1
  • 1x 4R/P/zwykły art.. 238.2.1
  • 1x 6/N -120/Runda Brązowa - 120cm - zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/N1-125/Finał Rundy Brązowej o puchar Starosty Powiatu Piotrkowskiego - 125cm - dwufazowy spec. art.274.2.5
89 ACCEPTED 2022-08-09 18:39:32
2022-08-09 18:29:55
Szymon Najdzionek SPARTA DE BETZE Z
  • 1x 1R/MK 4-l./Runda MK 4-l elim. MPMK - 100cm - z oceną stylu konia
  • 1x 5R/LL80/dwufazowy specjalny art. 274.2.5
  • 1x 8R/MK 4-l./Runda MK 4-l elim. MPMK - 100cm - z oceną stylu konia
88 ACCEPTED 2022-08-09 18:39:34
2022-08-09 18:29:33
Szymon Najdzionek CHUPA CHUPS BS
  • 1x 3/C-130/Runda Srebrna - 130cm - zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/CC-140/Runda Złota - 140cm - zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/CC1-145/Finał Rundy Złotej o puchar firmy Ostrowit - 145cm - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
87 ACCEPTED 2022-08-09 18:19:26
2022-08-09 14:54:44
Rafał Krajewski CONEN GIRL
  • 1x 3/C-130/Runda Srebrna - 130cm - zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/CC-140/Runda Złota - 140cm - dwufazowy art.274.1.5.3
86 ACCEPTED 2022-08-09 18:19:27
2022-08-09 14:52:34
Rafał Krajewski CORTINA
  • 1x 2/N-120/Runda Brązowa - 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3/C-130/Runda Srebrna - 130cm - zwykły art.238.2.1
85 ACCEPTED 2022-08-09 18:19:28
2022-08-09 14:51:59
Rafał Krajewski DI CAPRIO Z
  • 1x 1R/MK 4-l./Runda MK 4-l elim. MPMK - 100cm - z oceną stylu konia
  • 1x 3R/L/zwykły art.. 238.2.1
84 ACCEPTED 2022-08-09 11:36:50
2022-08-09 11:29:43
Lena Pricop LEGIONISTA
  • 2x 2R/LL80/zwykły art.. 238.2.1
  • 2x 5R/LL80/dwufazowy specjalny art. 274.2.5
  • 1x 9R/LL80/zwykły art.. 238.2.1
83 ACCEPTED 2022-08-09 11:36:51
2022-08-09 11:29:01
Marta Bizoń BARBORKA
  • 2x 2R/LL80/zwykły art.. 238.2.1
  • 2x 5R/LL80/dwufazowy specjalny art. 274.2.5
  • 1x 9R/LL80/zwykły art.. 238.2.1
82 ACCEPTED 2022-08-15 09:55:37
2022-08-09 11:28:35
Julia Gawałek V-POWER ELIZAR
  • 1x 1R/MK 4-l./Runda MK 4-l elim. MPMK - 100cm - z oceną stylu konia
  • 1x 3R/L/zwykły art.. 238.2.1
  • 2x 6R/L/dwufazowy specjalny art. 274.2.5
  • 1x 8R/MK 4-l./Runda MK 4-l elim. MPMK - 100cm - z oceną stylu konia
81 ACCEPTED 2022-08-09 11:36:56
2022-08-09 11:27:54
Julia Gawałek CHANEL ELIZAR
  • 1x 1R/MK 4-l./Runda MK 4-l elim. MPMK - 100cm - z oceną stylu konia
  • 1x 3R/L/zwykły art.. 238.2.1
  • 2x 6R/L/dwufazowy specjalny art. 274.2.5
  • 1x 8R/MK 4-l./Runda MK 4-l elim. MPMK - 100cm - z oceną stylu konia
80 ACCEPTED 2022-08-15 09:56:40
2022-08-09 07:13:15
Andrei Shalohin DOBBY WHITE
  • 1x 4R/P/zwykły art.. 238.2.1
  • 1x 1/MK 5-l./Runda MK 5-l elim. MPMK - 115cm - z oceną stylu konia
79 ACCEPTED 2022-08-09 08:28:20
2022-08-08 23:52:35
Andrzej Głoskowski TOREZ VD NOSAHOEVE Z
  • 2x 1R/MK 4-l./Runda MK 4-l elim. MPMK - 100cm - z oceną stylu konia
78 ACCEPTED 2022-08-09 08:28:21
2022-08-08 23:52:15
Andrzej Głoskowski ATOS
  • 2x 1R/MK 4-l./Runda MK 4-l elim. MPMK - 100cm - z oceną stylu konia
77 ACCEPTED 2022-08-09 08:28:27
2022-08-08 22:38:10
Andrzej Głoskowski DUCATI
  • 1x 3/C-130/Runda Srebrna - 130cm - zwykły art.238.2.1
76 ACCEPTED 2022-08-09 08:28:31
2022-08-08 22:37:23
Andrzej Głoskowski CARAT GOLD
  • 1x 3/C-130/Runda Srebrna - 130cm - zwykły art.238.2.1
75 ACCEPTED 2022-08-09 08:28:33
2022-08-08 22:36:41
Andrzej Głoskowski DIARADO BOY II
  • 1x 2/N-120/Runda Brązowa - 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
74 ACCEPTED 2022-08-09 08:28:36
2022-08-08 22:36:21
Andrzej Głoskowski MONTENEA Z
  • 1x 3/C-130/Runda Srebrna - 130cm - zwykły art.238.2.1
73 ACCEPTED 2022-08-15 09:58:59
2022-08-08 21:43:46
Krzysztof Prasek KISS DIAMOND Z
  • 1x 4R/P/zwykły art.. 238.2.1
  • 1x 1/MK 5-l./Runda MK 5-l elim. MPMK - 115cm - z oceną stylu konia
  • 1x 5/MK 5-l./Runda MK 5-l elim. MPMK - 115cm - z oceną stylu konia
  • 1x 10/MK 5-l./Runda MK 5-l elim. MPMK o puchar Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi - 120cm - z oceną stylu konia
72 ACCEPTED 2022-08-09 08:28:41
2022-08-08 21:42:03
Krzysztof Prasek PIPPA VD HEFFINCK
  • 1x 2/N-120/Runda Brązowa - 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3/C-130/Runda Srebrna - 130cm - zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N -120/Runda Brązowa - 120cm - zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/C-130/Runda Serbrna - 130cm - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 11/N1-125/Finał Rundy Brązowej o puchar Starosty Powiatu Piotrkowskiego - 125cm - dwufazowy spec. art.274.2.5
71 ACCEPTED 2022-08-09 08:28:45
2022-08-08 20:06:40
Grzegorz Nowak CORNEL
  • 1x 4R/P/zwykły art.. 238.2.1
  • 1x 2/N-120/Runda Brązowa - 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
70 ACCEPTED 2022-08-09 08:28:48
2022-08-08 20:06:07
Grzegorz Nowak KASKADA
  • 1x 4R/P/zwykły art.. 238.2.1
  • 1x 2/N-120/Runda Brązowa - 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
69 ACCEPTED 2022-08-09 08:28:52
2022-08-08 20:05:24
Grzegorz Nowak LARCASS CR
  • 1x 4/CC-140/Runda Złota - 140cm - dwufazowy art.274.1.5.3
68 ACCEPTED 2022-08-09 08:28:56
2022-08-08 20:04:01
Grzegorz Nowak LAOS KG
  • 1x 4/CC-140/Runda Złota - 140cm - dwufazowy art.274.1.5.3
67 ACCEPTED 2022-08-09 08:28:59
2022-08-08 19:52:20
Katarzyna Kapszewicz DIDI
  • 2x 3R/L/zwykły art.. 238.2.1
  • 1x 4R/P/zwykły art.. 238.2.1
66 ACCEPTED 2022-08-09 08:29:02
2022-08-08 19:51:56
Katarzyna Kapszewicz LORELI TK
  • 1x 2/N-120/Runda Brązowa - 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3/C-130/Runda Srebrna - 130cm - zwykły art.238.2.1
65 ACCEPTED 2022-08-09 08:29:05
2022-08-08 19:28:54
Anna Bochenek RICHELIEU
  • 2x 2R/LL80/zwykły art.. 238.2.1
  • 2x 5R/LL80/dwufazowy specjalny art. 274.2.5
  • 1x 9R/LL80/zwykły art.. 238.2.1
64 ACCEPTED 2022-08-15 09:59:16
2022-08-08 19:28:17
Marianna Stankiewicz TAROT
  • 2x 2R/LL80/zwykły art.. 238.2.1
  • 2x 5R/LL80/dwufazowy specjalny art. 274.2.5
  • 1x 9R/LL80/zwykły art.. 238.2.1
63 ACCEPTED 2022-08-09 08:29:17
2022-08-08 19:27:45
Patrycja Janiec HANSOLO S
  • 2x 3R/L/zwykły art.. 238.2.1
62 ACCEPTED 2022-08-09 08:29:23
2022-08-08 19:26:28
Mateusz Leszczyński WINCHESTER - L
  • 1x 3R/L/zwykły art.. 238.2.1
  • 1x 4R/P/zwykły art.. 238.2.1
61 ACCEPTED 2022-08-08 17:56:51
2022-08-08 15:45:22
Wiktoria Haberstroh MARGOT
  • 2x 3R/L/zwykły art.. 238.2.1
60 ACCEPTED 2022-08-08 17:56:53
2022-08-08 15:44:59
Larysa Haberstroh CARO'S ELS
  • 1x 3R/L/zwykły art.. 238.2.1
  • 1x 4R/P/zwykły art.. 238.2.1
59 ACCEPTED 2022-08-08 17:56:54
2022-08-08 15:42:17
Artiem Tsapin M.CARMELYUK DZHIGITAR MGR
  • 1x 2/N-120/Runda Brązowa - 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
58 ACCEPTED 2022-08-08 17:56:55
2022-08-08 15:41:52
Artiem Tsapin LUBAWA
  • 1x 4R/P/zwykły art.. 238.2.1
  • 1x 2/N-120/Runda Brązowa - 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
57 ACCEPTED 2022-08-08 17:56:57
2022-08-08 15:41:19
Artiem Tsapin KING
  • 1x 4R/P/zwykły art.. 238.2.1
  • 1x 2/N-120/Runda Brązowa - 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
56 ACCEPTED 2022-08-15 10:00:09
2022-08-08 15:40:30
Artiem Tsapin AKWITANIA
  • 1x 3R/L/zwykły art.. 238.2.1
  • 1x 4R/P/zwykły art.. 238.2.1
55 ACCEPTED 2022-08-08 12:11:44
2022-08-08 08:06:07
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak BRATIHI-PGN
  • 2x 1R/MK 4-l./Runda MK 4-l elim. MPMK - 100cm - z oceną stylu konia
  • 2x 8R/MK 4-l./Runda MK 4-l elim. MPMK - 100cm - z oceną stylu konia
54 ACCEPTED 2022-08-08 12:11:46
2022-08-08 08:05:21
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak BAREL
  • 1x 1/MK 5-l./Runda MK 5-l elim. MPMK - 115cm - z oceną stylu konia
  • 1x 2/N-120/Runda Brązowa - 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/MK 5-l./Runda MK 5-l elim. MPMK - 115cm - z oceną stylu konia
  • 1x 6/N -120/Runda Brązowa - 120cm - zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/MK 5-l./Runda MK 5-l elim. MPMK o puchar Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi - 120cm - z oceną stylu konia
53 ACCEPTED 2022-08-08 07:43:13
2022-08-08 07:21:07
Michał Mordzelewski ALO VALERĄ-P
  • 1x 3R/L/zwykły art.. 238.2.1
  • 1x 2/N-120/Runda Brązowa - 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/N -120/Runda Brązowa - 120cm - zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/N1-125/Finał Rundy Brązowej o puchar Starosty Powiatu Piotrkowskiego - 125cm - dwufazowy spec. art.274.2.5
52 ACCEPTED 2022-08-08 07:43:16
2022-08-08 07:18:01
Michał Mordzelewski LATISSIMUS
  • 1x 3/C-130/Runda Srebrna - 130cm - zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/CC-140/Runda Złota - 140cm - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8/CC-140/Runda Złota - 140cm - zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/C1-135/Finał Rundy Srebrnej o puchar Burmistrza Wolborza - 135cm - zwykły art.238.2.1
51 ACCEPTED 2022-08-08 07:43:18
2022-08-08 07:17:22
Michał Mordzelewski VEER VELU
  • 1x 2/N-120/Runda Brązowa - 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/N -120/Runda Brązowa - 120cm - zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/N1-125/Finał Rundy Brązowej o puchar Starosty Powiatu Piotrkowskiego - 125cm - dwufazowy spec. art.274.2.5
50 ACCEPTED 2022-08-08 07:43:21
2022-08-08 07:16:27
Michał Mordzelewski MISTRESS
  • 1x 3/C-130/Runda Srebrna - 130cm - zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/C-130/Runda Serbrna - 130cm - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 12/C1-135/Finał Rundy Srebrnej o puchar Burmistrza Wolborza - 135cm - zwykły art.238.2.1
49 ACCEPTED 2022-08-07 19:43:37
2022-08-07 16:09:50
Agata Marczak NUCIA
  • 2x 3R/L/zwykły art.. 238.2.1
  • 2x 6R/L/dwufazowy specjalny art. 274.2.5
  • 1x 10R/L/zwykły art.. 238.2.1
48 ACCEPTED 2022-08-07 10:06:00
2022-08-06 10:59:08
Jennifer Lewandowska FREE STAR
  • 1x 2/N-120/Runda Brązowa - 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/N -120/Runda Brązowa - 120cm - zwykły art.238.2.1
  • 1x 11R/P/zwykły art.. 238.2.1
47 ACCEPTED 2022-08-05 17:21:03
2022-08-05 17:16:57
Aleksandra Kaszyńska VILLENA
  • 1x 2/N-120/Runda Brązowa - 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/N -120/Runda Brązowa - 120cm - zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/N1-125/Finał Rundy Brązowej o puchar Starosty Powiatu Piotrkowskiego - 125cm - dwufazowy spec. art.274.2.5
46 ACCEPTED 2022-08-05 17:15:26
2022-08-05 13:55:01
Ada Wołąs ROGER THAT
  • 1x 4R/P/zwykły art.. 238.2.1
  • 1x 2/N-120/Runda Brązowa - 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
45 ACCEPTED 2022-08-05 13:10:13
2022-08-05 13:07:12
Iga Cytowska CLINT PLEASURE
  • 1x 3R/L/zwykły art.. 238.2.1
  • 1x 7R/P/dwufazowy specjalny art. 274.2.5
  • 1x 11R/P/zwykły art.. 238.2.1
44 ACCEPTED 2022-08-04 22:36:50
2022-08-04 22:00:38
Katarzyna Bula LENNART
  • 2x 3R/L/zwykły art.. 238.2.1
  • 1x 6R/L/dwufazowy specjalny art. 274.2.5
  • 1x 7R/P/dwufazowy specjalny art. 274.2.5
  • 1x 10R/L/zwykły art.. 238.2.1
43 ACCEPTED 2022-08-04 22:36:54
2022-08-04 21:59:29
Szymon Bula CARGAMEL
  • 1x 4R/P/zwykły art.. 238.2.1
  • 1x 2/N-120/Runda Brązowa - 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7R/P/dwufazowy specjalny art. 274.2.5
  • 1x 6/N -120/Runda Brązowa - 120cm - zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/N1-125/Finał Rundy Brązowej o puchar Starosty Powiatu Piotrkowskiego - 125cm - dwufazowy spec. art.274.2.5
42 ACCEPTED 2022-08-04 21:31:32
2022-08-04 20:01:48
Dominika Kunicka BONGO
  • 2x 2R/LL80/zwykły art.. 238.2.1
  • 2x 5R/LL80/dwufazowy specjalny art. 274.2.5
  • 1x 9R/LL80/zwykły art.. 238.2.1
41 ACCEPTED 2022-08-04 21:31:33
2022-08-04 20:00:12
Michał Siedlaczek CARL-OTTO IXES
  • 1x 4R/P/zwykły art.. 238.2.1
  • 1x 2/N-120/Runda Brązowa - 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/N -120/Runda Brązowa - 120cm - zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/N1-125/Finał Rundy Brązowej o puchar Starosty Powiatu Piotrkowskiego - 125cm - dwufazowy spec. art.274.2.5
40 ACCEPTED 2022-08-15 10:02:26
2022-08-04 19:37:58
Mikołaj Bajan DELLA POPKEN D’AXMAR Z
  • 1x 1R/MK 4-l./Runda MK 4-l elim. MPMK - 100cm - z oceną stylu konia
  • 1x 3R/L/zwykły art.. 238.2.1
  • 2x 6R/L/dwufazowy specjalny art. 274.2.5
  • 1x 8R/MK 4-l./Runda MK 4-l elim. MPMK - 100cm - z oceną stylu konia
39 ACCEPTED 2022-08-15 10:03:08
2022-08-04 19:36:47
Zuzanna Bajan WHAT'S UP
  • 1x 4R/P/zwykły art.. 238.2.1
  • 1x 1/MK 5-l./Runda MK 5-l elim. MPMK - 115cm - z oceną stylu konia
  • 1x 7R/P/dwufazowy specjalny art. 274.2.5
  • 1x 5/MK 5-l./Runda MK 5-l elim. MPMK - 115cm - z oceną stylu konia
  • 1x 10/MK 5-l./Runda MK 5-l elim. MPMK o puchar Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi - 120cm - z oceną stylu konia
38 ACCEPTED 2022-08-04 21:31:42
2022-08-04 17:52:41
Sonia Janus SOLERO'S FAIRYTALE K
  • 1x 2/N-120/Runda Brązowa - 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3/C-130/Runda Srebrna - 130cm - zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/C-130/Runda Serbrna - 130cm - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 11/N1-125/Finał Rundy Brązowej o puchar Starosty Powiatu Piotrkowskiego - 125cm - dwufazowy spec. art.274.2.5
37 ACCEPTED 2022-08-04 15:14:22
2022-08-04 15:02:51
Natalia Urbańska JUDSON
  • 1x 2/N-120/Runda Brązowa - 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3/C-130/Runda Srebrna - 130cm - zwykły art.238.2.1
36 ACCEPTED 2022-08-04 15:14:26
2022-08-04 15:02:26
Natalia Urbańska CALISIA
  • 1x 2/N-120/Runda Brązowa - 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3/C-130/Runda Srebrna - 130cm - zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N -120/Runda Brązowa - 120cm - zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/C-130/Runda Serbrna - 130cm - dwufazowy art.274.1.5.3
35 ACCEPTED 2022-08-04 15:14:29
2022-08-04 15:01:34
Maria Glonek GAIRE
  • 2x 3R/L/zwykły art.. 238.2.1
34 ACCEPTED 2022-08-04 15:14:31
2022-08-04 15:01:08
Hanna Ciepłucha SATISFACTION
  • 2x 3R/L/zwykły art.. 238.2.1
  • 1x 4R/P/zwykły art.. 238.2.1
33 ACCEPTED 2022-08-04 15:14:34
2022-08-04 15:00:43
Oliwia Ostrowska LENTOLINA- S
  • 1x 2/N-120/Runda Brązowa - 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/N -120/Runda Brązowa - 120cm - zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/N1-125/Finał Rundy Brązowej o puchar Starosty Powiatu Piotrkowskiego - 125cm - dwufazowy spec. art.274.2.5
32 ACCEPTED 2022-08-04 15:14:37
2022-08-04 15:00:05
Oliwia Ostrowska ENDLESS LOVE
  • 1x 2/N-120/Runda Brązowa - 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3/C-130/Runda Srebrna - 130cm - zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/N -120/Runda Brązowa - 120cm - zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/C-130/Runda Serbrna - 130cm - dwufazowy art.274.1.5.3
31 ACCEPTED 2022-08-15 10:04:44
2022-08-04 14:59:32
Adrianna Ostrowska NAGANO
  • 2x 1R/MK 4-l./Runda MK 4-l elim. MPMK - 100cm - z oceną stylu konia
  • 2x 8R/MK 4-l./Runda MK 4-l elim. MPMK - 100cm - z oceną stylu konia
30 ACCEPTED 2022-08-04 15:14:42
2022-08-04 14:59:10
Adrianna Ostrowska NADALL VDL
  • 2x 1R/MK 4-l./Runda MK 4-l elim. MPMK - 100cm - z oceną stylu konia
  • 2x 8R/MK 4-l./Runda MK 4-l elim. MPMK - 100cm - z oceną stylu konia
29 ACCEPTED 2022-08-15 10:06:32
2022-08-04 14:58:50
Adrianna Ostrowska STORMER VAN HET BEURIJDTHOF
  • 2x 1R/MK 4-l./Runda MK 4-l elim. MPMK - 100cm - z oceną stylu konia
  • 2x 8R/MK 4-l./Runda MK 4-l elim. MPMK - 100cm - z oceną stylu konia
28 ACCEPTED 2022-08-04 15:14:47
2022-08-04 14:58:13
Adrianna Ostrowska PLEASURE BLUE
  • 1x 2/N-120/Runda Brązowa - 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
27 ACCEPTED 2022-08-04 15:14:49
2022-08-04 14:57:33
Adrianna Ostrowska LANDMEISTER VDL
  • 1x 2/N-120/Runda Brązowa - 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
26 ACCEPTED 2022-08-04 15:14:51
2022-08-04 14:57:07
Adrianna Ostrowska OMARA VD WELLINGTON
  • 1x 4/CC-140/Runda Złota - 140cm - dwufazowy art.274.1.5.3
25 ACCEPTED 2022-08-04 15:14:54
2022-08-04 14:56:47
Adrianna Ostrowska KAROLA BS
  • 1x 3/C-130/Runda Srebrna - 130cm - zwykły art.238.2.1
24 ACCEPTED 2022-08-04 15:14:57
2022-08-04 14:56:28
Adrianna Ostrowska FERRY
  • 1x 4R/P/zwykły art.. 238.2.1
  • 1x 1/MK 5-l./Runda MK 5-l elim. MPMK - 115cm - z oceną stylu konia
23 ACCEPTED 2022-08-04 15:15:02
2022-08-04 07:46:09
Piotr Spendel LEEVANORELLA W
  • 1x 4R/P/zwykły art.. 238.2.1
  • 1x 2/N-120/Runda Brązowa - 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
22 ACCEPTED 2022-08-15 10:06:47
2022-08-03 22:15:13
Antonina Marcińczak BOUWERSHOF RIFALCO
  • 2x 2R/LL80/zwykły art.. 238.2.1
  • 2x 5R/LL80/dwufazowy specjalny art. 274.2.5
  • 1x 9R/LL80/zwykły art.. 238.2.1
21 ACCEPTED 2022-08-04 15:15:09
2022-08-03 22:05:29
Nadia Gajdzik GADIA
  • 1x 3R/L/zwykły art.. 238.2.1
  • 1x 4R/P/zwykły art.. 238.2.1
  • 1x 6R/L/dwufazowy specjalny art. 274.2.5
  • 1x 7R/P/dwufazowy specjalny art. 274.2.5
  • 1x 11R/P/zwykły art.. 238.2.1
20 ACCEPTED 2022-08-03 22:02:48
2022-08-03 19:59:18
Pola Żyglicka EAGAN BLUE
  • 1x 4R/P/zwykły art.. 238.2.1
  • 1x 2/N-120/Runda Brązowa - 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7R/P/dwufazowy specjalny art. 274.2.5
  • 1x 6/N -120/Runda Brązowa - 120cm - zwykły art.238.2.1
  • 1x 11R/P/zwykły art.. 238.2.1
19 ACCEPTED 2022-08-03 22:02:54
2022-08-03 19:05:22
Aleksandra Ryt NEVER ENDING STORY
  • 2x 2R/LL80/zwykły art.. 238.2.1
  • 1x 5R/LL80/dwufazowy specjalny art. 274.2.5
  • 1x 6R/L/dwufazowy specjalny art. 274.2.5
  • 1x 10R/L/zwykły art.. 238.2.1
18 ACCEPTED 2022-08-15 10:07:32
2022-08-03 18:59:55
Aleksandra Ryt WHISKY TANGO
  • 1x 1R/MK 4-l./Runda MK 4-l elim. MPMK - 100cm - z oceną stylu konia
  • 1x 8R/MK 4-l./Runda MK 4-l elim. MPMK - 100cm - z oceną stylu konia
17 ACCEPTED 2022-08-03 22:02:59
2022-08-03 18:59:33
Aleksandra Ryt SUMMERTIME RED WINE
  • 1x 1R/MK 4-l./Runda MK 4-l elim. MPMK - 100cm - z oceną stylu konia
  • 1x 8R/MK 4-l./Runda MK 4-l elim. MPMK - 100cm - z oceną stylu konia
16 ACCEPTED 2022-08-03 22:03:02
2022-08-03 18:59:12
Aleksandra Ryt SPECIAL VAN DE NOORDHEUVEL
  • 1x 1R/MK 4-l./Runda MK 4-l elim. MPMK - 100cm - z oceną stylu konia
  • 1x 2R/LL80/zwykły art.. 238.2.1
  • 1x 8R/MK 4-l./Runda MK 4-l elim. MPMK - 100cm - z oceną stylu konia
15 ACCEPTED 2022-08-03 22:03:05
2022-08-03 18:58:17
Aleksandra Ryt QIONA
  • 1x 3R/L/zwykły art.. 238.2.1
  • 1x 4R/P/zwykły art.. 238.2.1
  • 1x 7R/P/dwufazowy specjalny art. 274.2.5
  • 1x 6/N -120/Runda Brązowa - 120cm - zwykły art.238.2.1
  • 1x 11R/P/zwykły art.. 238.2.1
14 ACCEPTED 2022-08-03 22:03:08
2022-08-03 17:44:18
Nina Milczarek MAMMA MIA
  • 2x 3R/L/zwykły art.. 238.2.1
13 ACCEPTED 2022-08-03 22:03:13
2022-08-03 17:41:20
Nina Milczarek PARADISE
  • 2x 3R/L/zwykły art.. 238.2.1
12 ACCEPTED 2022-08-03 22:03:16
2022-08-03 15:54:25
Oliwia Klimkiewicz CRIMSON SR Z
  • 1x 4R/P/zwykły art.. 238.2.1
  • 1x 2/N-120/Runda Brązowa - 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7R/P/dwufazowy specjalny art. 274.2.5
  • 1x 6/N -120/Runda Brązowa - 120cm - zwykły art.238.2.1
11 ACCEPTED 2022-08-03 22:03:18
2022-08-03 15:42:18
Anna Badura DELLA ROSA
  • 1x 2/N-120/Runda Brązowa - 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
10 ACCEPTED 2022-08-03 22:03:21
2022-08-03 15:42:00
Anna Badura HIGHFLYER HICKSTEAD
  • 2x 3R/L/zwykły art.. 238.2.1
9 ACCEPTED 2022-08-05 17:15:29
2022-08-03 15:06:24
Barbara Szwarc SCYTIA
  • 2x 3R/L/zwykły art.. 238.2.1
8 ACCEPTED 2022-08-15 10:08:50
2022-08-03 12:41:11
Olga Grabowska GALAHAD SM
  • 2x 1R/MK 4-l./Runda MK 4-l elim. MPMK - 100cm - z oceną stylu konia
  • 2x 8R/MK 4-l./Runda MK 4-l elim. MPMK - 100cm - z oceną stylu konia
7 ACCEPTED 2022-08-09 11:13:49
2022-08-03 12:19:40
Roxana Gajdzik DELVA
  • 1x 4R/P/zwykły art.. 238.2.1
6 ACCEPTED 2022-08-17 11:53:27
2022-08-03 07:48:34
Olga Rzycka CORNETTO 62
  • 1x 4/CC-140/Runda Złota - 140cm - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8/CC-140/Runda Złota - 140cm - zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/CC1-145/Finał Rundy Złotej o puchar firmy Ostrowit - 145cm - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
5 ACCEPTED 2022-08-17 11:53:30
2022-08-03 07:47:31
Olga Rzycka KROS Z
  • 1x 2/N-120/Runda Brązowa - 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/N -120/Runda Brązowa - 120cm - zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/N1-125/Finał Rundy Brązowej o puchar Starosty Powiatu Piotrkowskiego - 125cm - dwufazowy spec. art.274.2.5
4 ACCEPTED 2022-08-17 11:53:33
2022-08-03 07:46:30
Olga Rzycka GENTLEMEN
  • 1x 3/C-130/Runda Srebrna - 130cm - zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/C-130/Runda Serbrna - 130cm - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 12/C1-135/Finał Rundy Srebrnej o puchar Burmistrza Wolborza - 135cm - zwykły art.238.2.1
3 ACCEPTED 2022-08-03 15:39:36
2022-08-02 23:48:19
Angelika Michalik CESSY
  • 1x 3R/L/zwykły art.. 238.2.1
  • 1x 4R/P/zwykły art.. 238.2.1
  • 1x 2/N-120/Runda Brązowa - 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
2 ACCEPTED 2022-08-03 19:41:11
2022-08-02 17:29:27
Aleksandra Ryt EXPENSIV THOUGHT
  • 1x 2/N-120/Runda Brązowa - 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/N -120/Runda Brązowa - 120cm - zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/N1-125/Finał Rundy Brązowej o puchar Starosty Powiatu Piotrkowskiego - 125cm - dwufazowy spec. art.274.2.5
1 ACCEPTED 2022-08-01 22:50:33
2022-08-01 20:17:56
Aleksandra Śmietanka AQA SHERRY-LA
  • 1x 2/N-120/Runda Brązowa - 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/N -120/Runda Brązowa - 120cm - zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/N1-125/Finał Rundy Brązowej o puchar Starosty Powiatu Piotrkowskiego - 125cm - dwufazowy spec. art.274.2.5
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Badura Anna KJ Profit
S
O024424
2. Bajan Mikołaj Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O043637
3. Bajan Zuzanna Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O019287
4. Bizoń Marta KJK ELIZAR
2008 (JM.)
O069616
5. Błaszkiewicz Matylda KJ Stajnia Jarużyn
2006 (J.)
O054489
6. Bochenek Anna Łódzki Klub Jeździecki
S
O062038
7. Borzęcka Maja Klub Jeździecki Infernal Team
2005 (J.)
O042854
8. Botul Maja SKJ Potęga
O056955
9. Broniarek Łucja KJ Infernal Team Golesze
2007 (JM.)
O062988
10. Bula Katarzyna KJ Profit
S
O026592
11. Bula Szymon KJ Profit Orzesze
S
O031734
12. Chełmińska Nadia Stajnia Chełmińscy
2008 (JM.)
O059124
13. Chełmińska Nadia KJ Chełmińscy
2008 (JM.)
O059124
14. Chmielowska Emilia Wrocławski KJ
2003 (MJ.)
O026802
15. Ciba Gloria KJ Sielanka Warka
S
O032308
10115300
16. Cieplińska Nadia KJ Łąck przy SO w Łącku
2003 (MJ.)
O047989
17. Ciepłucha Hanna Stow.J. Napoleońska Zagroda
2006 (J.)
O051409
18. Cytowska Iga St. SKJ Bobrowy Staw
2008 (JM.)
O058227
19. Dańczak Michalina TKJ Garbówek
2007 (JM.)
O047648
20. Gajdzik Nadia LKJ OCHABY
2006 (J.)
O061930
21. Gajdzik Roxana LKJ OCHABY
2001 (MJ.)
O037352
22. Gajewska Iga JKS Equi Verso
2005 (J.)
O048462
23. Gałązka Ela brak
S
brak
24. Gantner Krystyna Stow. Warszawski KJ
2003 (MJ.)
O047140
10226061
25. Gawałek Julia KJK Elizar Jejkowice
2001 (MJ.)
O033416
26. Glińska Kinga Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2003 (MJ.)
O053558
27. Glonek Maria Stow.J. Napoleońska Zagroda
2009 (JM.)
O062986
28. Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze
S
O001125
29. Grabowska Olga KJ Dworek Okuniew
S
O002091
30. Haberstroh Larysa KJ Zbrosławice
2003 (MJ.)
O042448
31. Haberstroh Wiktoria KJ Zbrosławice
2005 (J.)
O046029
32. Helbich Wiktor JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (MJ.)
O047941
33. Hruba Elen Tj Slovan Frenstat
2005 (J.)
Brak
34. Janiec Patrycja Łódzki KJ
2006 (J.)
O056446
35. Janus Sonia LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
2004 (J.)
O041054
36. Kapszewicz Katarzyna ŁKJ Łódź
S
O006328
37. Kaszyńska Aleksandra Stow. J Stajnia Podolszyn
2006 (J.)
O046520
38. Klimkiewicz Oliwia St. Stadnina Koni Olimpia
2004 (J.)
O033535
39. Kołodziejczyk Milena St. Interhorse Dobra Nadzieja
2005 (J.)
O050091
40. Koszuta Julia Stow.J. Napoleońska Zagroda
2007 (JM.)
O052861
41. Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team
S
O002980
42. Kroc Lena Centrum Szkolenia Jeździeckiego Equestro Sp. z o.o
O068095
43. Kruppa Felix .
S
O028911
44. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
45. Kunicka Dominika Vanto Jumping Team
2003 (MJ.)
O041922
46. Leszczyński Mateusz Łódzki KJ
S
O013303
47. Lewandowska Jennifer KJK Elizar Jejkowice
2002 (MJ.)
O041049
48. Łangowska Natalia JKS Tornado Szczecin
S
O001879
49. Maćczak Paulina SKJ HORSEPROFI Łódź
S
O008250
50. Macieszczak Ewa KJ Infernal Team Golesze
2007 (JM.)
O048443
10220975
51. Marcińczak Antonina Tuszyński KJ Garbówek
2011 (Mł.)
O059714
52. Marciniak Hanna ŁKJ Łódź
2005 (J.)
O052952
53. Marciniak Magdalena ŁKJ Łódź
2007 (JM.)
O047585
54. Marczak Agata OSK Michalscy Trzebnica
2008 (JM.)
O053563
55. Melich Oliwia SKJ Beckersport Laszczki
2008 (JM.)
O051059
56. Melich Oliwia Sportowy Klub Jeździecki Beckersport
2008 (JM.)
O051059
57. Michalik Angelika St. KJ Profit Orzesze
2006 (J.)
O039681
58. Milczarek Nina KJ Infernal Team Golesze
S
O026267
59. Mordzelewski Michał Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
S
O001972
60. Nagórka Kevin Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
S
O026038
61. Najdzionek Maja Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2006 (J.)
O046343
62. Najdzionek Szymon KS Sentio Equestrian
S
O028637
63. Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka
S
O020547
64. Oczki Roksana Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2003 (MJ.)
O042581
11968/21
65. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009837
66. Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda
S
O009229
67. Ostrowska Oliwia Stow.J. Napoleońska Zagroda
2006 (J.)
O052862
68. Pogorzelska Karolina KJ Rock Horses Warszawa
2006 (J.)
O055019
69. Prasek Krzysztof St. Interhorse Dobra Nadzieja
S
O001059
70. Prasek Krzysztof St. Interhorse Dobra Nadzieja
S
O001059
71. Pricop Lena Kjk ELIZAR
2008 (JM.)
O056018
72. Przedpełski Stanisław Stow. Warszawski KJ
S
O001821
10025825
73. Rdesińska Aleksandra Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2006 (J.)
O068354
74. Reterska Karina Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
2007 (JM.)
O061820
75. Rychter Karolina BPK (MAZ)
2004 (J.)
O054889
76. Ryt Aleksandra LKJ OCHABY
S
O003310
77. Rytych Damian Tuszyński KJ Garbówek
S
O001066
78. Rzycka Olga BPK (MAZ)
S
O053523
79. Shalohin Andrei KS GAJEWNIKI
S
O021942
80. Siedlaczek Michał Kjk Romico
S
O000974
81. Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O006439
82. Śmietanka Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
2001 (MJ.)
O027454
83. Sobolewska Paulina BPK (LOD)
S
O006758
84. Spendel Piotr Klub Jeździecki Profit Orzesze
S
O013039
85. Stankiewicz Marianna Łódzki Klub Jeździecki
2010 (JM.)
O070271
86. Szwarc Barbara LKJ OCHABY
2007 (JM.)
O059154
87. Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
S
O029192
88. Tsapin Artiem BPK (MAZ)
2005 (J.)
O069618
89. Tybulczuk Julia Bez Przynależności Klubowej
2009 (JM.)
brak
90. Urbańska Natalia Stow.J. Napoleońska Zagroda
2007 (JM.)
O050219
91. Wałęga Anna Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2005 (J.)
O057191
92. Wołąs Ada Equikam Sp. z o.o. Milanówek
S
O007542
93. Zaręba Aleksandra KJ Łąck przy SO w Łącku
2004 (J.)
O040535
94. Żyglicka Pola LKJ Ochaby
2003 (MJ.)
O041526
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

15

AKWITANIA UKR. WIERZCH. UKR 2017 klacz siwa/167 F: nn /
M: nn /
K033966 011570
2.

158

ALE DAMA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 klacz gniada/170 F: Midas
M: Araguaja
K034897 616 009 52 00903 13
3.

74

ALO VALERĄ-P SP POL 2017 ogier ciemnogniada/173 F: Hippica Koh-I-Noor / Kannan
M: Aloverien P / Avero
K031505 616009610095617
4.

149

ALTARI Deutsches Sportpferd GER 2018 stallion seal brown/166 F: Alvalon
M: Askari
none de456560518918
5.

175

ALUZJA POL F:
M:
6.

25

AQA SHERRY-LA WLKP. POL 2013 klacz ciemnogniada/- F: Con Sherry hol./ Contendro
M: Aqa wlkp/ Quaterback DSP
K023917 616007610036813
7.

182

ARAMIDA WLKP POL 2015 klacz kasztanowata/170 F: Midas
M: Arabika
K028104 A0001679S
8.

166

ARTEMIDA WLKP POL 2010 klacz kasztanowata/169 F: Quinnus III / Quidam's Rubin
M: Artemiza / Cottonclub
K019966 616007610059810
9.

86

ATOS SP POL 2018 wałach kasztanowata/160 F: If Du Reverdy /
M: Ambrozja / Ghette
K033878 616003592030018
10.

123

BALOU BOMBANCE SP POL 2014 klacz kasztanowata/171 F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Benza / Silver
K027072 616009590119414
11.

107

BARBORKA NN POL 2010 klacz siwa/mk:151 F: Nn
M: Nn
K031126 73002006185709
12.

79

BAREL WLKP POL 2017 wałach kasztanowata/167 F: Czardasz / Chellano's Boy D Z
M: Berenika / Cad De B Neville
K030727 616007610086817
13.

23

BAYER TEAM MAŁOPOLSKA POL 2009 wałach gniada/170 F: Drop
M: Bajka
K032191 006590022409
14.

154

BELL EFEKT MŁP POL 2015 wałach gniada/168 F: Efekt / Veritas 6
M: Bella Vista / Vis Versa
K026785 616006590124915
15.

124

BOBA FETT SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Vandamme / Guidam ex. Adagio IV
M: Beginka / Freedom's Choice
K014346 POL009661245008
16.

58

BONGO WLKP POL 2006 wałach ciemnogniada/170 F: Chef Supreme / Chiefs Crown
M: Bogota / Elmero
K011755 POL007610099306
17.

7

BOUWERSHOF RIFALCO KUC HOLENDERSKI NED 2009 wałach bułana/kuc:146 F: Heitrak's Marvin / De Goede Ree Now or Never
M: Bouwershof Diamand / Bokkesprong Czardas
K025258 528017200900620
18.

78

BRATIHI-PGN SP POL 2018 wałach ciemnogniada/167 F: Tambourine Red Wine /
M: Bramina / Caretino K
K033399 616009610105818
19.

24

C-MERCEDES Z ZANGERSHEIDE POL 2017 klacz kasztanowata/166 F: CORRAGIO
M: HMEDICA
K034659 056015Z55007317
20.

43

CALISIA SP POL 2015 klacz siwa/170 F: F-One USA ex Faro / Toulon
M: Caldera / Calico
K029687 616009510293415
21.

160

CALOTTA DSP GER 2008 klacz siwa/167 F: Calido / Cantus
M: Alizee / Acobat II
K016546 DE456570287608
22.

170

CAPTAIN JACK S SP POL 2013 wałach gniada/175 F: Black Jack / Cornet Obolensky
M: C.Fabrinia Z / Crown Z
K025750 616009520036613
23.

147

CARAMEL CT CZE 2008 wałach kasztanowata/180 F: Cartouche
M: Intriga
Brak 203 009 226996608
24.

89

CARAT GOLD SP POL 2016 ogier kara/170 F: Kannan / Voltaire
M: Conca / Con Air
K029305 616009661108216/A0015176S
25.

167

CARENZA OLD POL 2009 klacz kara/172 F: Carenzo / Calido
M: Newada / Dido
K018026 DE433331689709
26.

64

CARGAMEL HANOWERSKA POL 2014 wałach gniada/- F: Cola Zero
M: Evita
K033501 -
27.

59

CARL-OTTO IXES HAN GER 2015 wałach gniada/175 F: Comte / Contendro I
M: Arosa / As di Villagana
K033210 DE431316005815
28.

81

CARO'S ELS KWPN NED 2007 klacz siwa/170 F: Carolus II / Capitol I
M: Calvali Z / Calvin Z
K018342 528003000706428
29.

118

CASSIMERO HOL. GER 2014 wałach skarogniada/165 F: Centurion / Cormint
M: Nora VII / Briscar
K030630 DE 421000138214
30.

153

CAYENNE Oldenburger Springpferd POL 2018 klacz ciemnogniada/170 F: Contendro I / Contender
M: Cascaya Hippica / Cassini II
K034045 DE 418180125118
31.

1

CESSY WEST GER 2011 klacz ciemnogniada/176 F: Capistrano / Cornet Obolensky
M: Perle / Peking
K031067 DE441411324911
32.

176

CHABLIS VLN HOL POL 2017 klacz siwa/172 F: Casall / Caretino
M: Casall / Caretino
K033811 DE421000701717
33.

140

CHACCO PERFECT S Deutsches Sportpferd POL 2009 wałach gniada/175 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Georgina Plus-S / Louis
K019273 DE455879011009
34.

109

CHANEL ELIZAR HOLST POL 2018 klacz gniada/164 F: Dicapo /diament de semily
M: Carla/canoso
K034466 De418181035318
35.

181

CHECKERS W Z ZANG NED 2007 Wałach gniada F: Calvino Z / Calvin Z
M: Miramichi / Quick Star
K014798 Z617407
36.

115

CHUPA CHUPS BS WESTF GER 2013 wałach gniada F: Comme Il Faut / Cornet Obolensky
M: Championesse BS / Contendro I
K024220 DE441410733913
37.

133

CINDERELLA HOL POL 2016 klacz gniada/167 F: Connor
M: Z-First Lady
K032626 DE421000751916
38.

128

CLAUDIA SP POL 2012 Klacz gniada/- F: Action-Breaker BWP/ Heartbreaker
M: Clarima SR hol./ Clarimo hol.
K022586 616009510253312
39.

65

CLINT PLEASURE HOL GER 2008 klacz siwa/158 F: Clinton / Corrado I
M: United Pleasure / For Pleasure
K020754 DE421000134709
40.

110

CONEN GIRL HAN GER 2012 klacz gniada/170 F: Conen / Chequille
M: Silvia / Silvio I
K024774 DE431311912512
41.

129

CORDOBA SP POL 2012 Klacz gniada/- F: Spartacus han/ Stakkato
M: Contessa hol./ Corino Z hol.
K021486 616009510342212
42.

94

CORNEL WEST UKR 2014 wałach siwa F: Cornet obolensky
M: Irma
K025180
43.

26

CORNETTO 62 Holsteiner Warmblut SWE 2014 wałach gniada/169 F: Crunch
M: UlikaG/Contender
Brak DE421000102914
44.

120

CORSTAR HOL POL 2011 wałach gniada/168 F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Patricia IX / Contender
K023722 DE421000203911
45.

111

CORTINA SP POL 2015 klacz gniada/165 F: Elvaro / Calvaro Ż
M: Contessa (DEU) / Coriano Z
K026917 616009510236615
46.

157

CRAZY STAR PP PKS POL 2017 ogier siwa/170 F: Olimpic star
M: Ceitara
K032793 616009670040117
47.

39

CRIMSON SR Z Z BEL 2010 wałach siwa/162 F: Clearway /
M: L-Classina-I /
K025683 703648
48.

163

DARO BLUE TS POL 2014 wałach ciemnogniada/- F: Diarado / Diamant de Semilly
M: Chacorla / Chacco-Blue
K031162 B0108258S
49.

60

DELLA POPKEN D’AXMAR Z ZANGERSHEIDE POL 2018 klacz kasztanowata/180 F: Diamant de Semilly
M: Guadalouppe van de Zelm / Wandor van de Mispelaere
K034823 056015Z55194818
50.

40

DELLA ROSA HOL GER 2011 Klacz gniada/- F: Cannavaros / Cassini I
M: Sien Lady / Comics
K018512 DE421000147011
51.

3

DELVA HOL GER 2011 klacz siwa/170 F: Clarimo / Clearway
M: Petra III / Feenspross
K030310 DE421000219811
52.

146

DESTINO M. POL 2013 ogier siwa/- F: Dionizos
M: Druzja / Baryt
K027629 616 006 63 01243 13
53.

112

DI CAPRIO Z ZANG BEL 2018 ogier kara/167 F: Dominator 2000 Z / Diamant De Semilly
M: Cosma / Chacco Blue
K034805 056015Z55182518
54.

90

DIARADO BOY II OLD POL 2013 wałach kara/165 F: Diarado / Diamant de Semilly
M: Hanna Obolensky M / Cornet Obolensky
K023823 DE433331014513
55.

98

DIDI AES POL 2016 klacz siwa/165 F: Surrimo / Stakkato
M: Dżumena / Tioman Island
K033591 826002160881428
56.

119

DIWA SP POL 2016 klacz gniada/165 F: Elvaro / Calvaro Z
M: D E.FEU D’ Hiver/ Diamant de Semilly
K031994 616009510152916
57.

87

DOBBY WHITE WESTF GER 2017 klacz siwa F: Diarado / Diamant de Semilly
M: Charmonie / Cornet Obolensky
K034415 DE 441410098017
58.

141

DOLLAR GYM HOL POL 2011 wałach gniada/168 F: Dollar D.L.PI / Quidam de Revel
M: Jeliza / Cascavelle
K021243 DE421000530911
59.

88

DUCATI OLD GER 2010 Wałach gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Loreley / Lapis Lazuli
K017712 DE418180634810
60.

116

DUX SP POL 2010 gelding bay/170 F: Love affraid
M: Dolores
K022459 616009660414010
61.

31

EAGAN BLUE KWPN POL 2009 wałach siwa/165 F: Mr. Blue
M: Hayla
K017789 528003200909309
62.

47

ENDLESS LOVE KWPN NED 2009 Wałach ciemnogniada F: Warrant / Numero Uno
M: Ajelsinaa / Burggraaf
K018683 528003200905392 104TO53
63.

172

ERTON DES BARRIERES BELGIA POL 2010 wałach gniada/180 F: Canturo
M: Isatis du Dorlon
K030616 056007000E48335
64.

145

ESKOBAR SP POL 2014 wałach skarogniada/170 F: Messenger / Montender
M: Espina / Vis Versa
K027665 616009580271214
65.

136

ESSARO AA MŁP POL 2018 wałach siwa/169 F: Huzar /
M: Essemara / Frazes
K033398 616006580222218
66.

29

EXPENSIV THOUGHT HOL POL 2015 wałach gniada/172 F: Casalito
M: Winara Sofia
K033460 DE421000031215
67.

161

FARFALLA VIL SP POL 2018 klacz gniada/171 F: MJT Nevados S /
M: Fonica /
brak 616009520028018
68.

55

FERRY NIEM. SPORT. GER 2017 klacz kasztanowata/165 F: Grande / Querly-Elvis (Eurocommerce Zagreb)
M: Fiona / For Pleasure
K033249 DE456560524417
69.

152

FIUGGI A MAŁOPOLSKA(AA) POL 2018 wałach kasztanowata/165 F: Szkrab
M: Frygia / Huzar
K034809 616006592146418
70.

68

FREE STAR SP POL 2010 klacz ciemnogniada/168 F: Nintender / Namelus R
M: Farina / Donzini
K024481 616009540098310
71.

151

FRENCH MERCHAND Cheval De Selle Francais POL 2015 wałach siwa/183 F: Nervoso
M: Orphee De Vernay
K034192 250001 15181370K
72.

113

FUKS SP POL 2013 wałach gniada/165 F: Imequyl
M: Finlandia
K022752 616009591054713
73.

57

GADIA Cesky Teplokrevnik CZE 2007 klacz gniada/165 F: Grand step kolacek
M: Colette
K023146 203009226126007
74.

44

GAIRE TARKEN LTU 2014 klacz gniada/156 F: Ice Age /
M: Galuota / Luitas
K031461 LTU002520277614
75.

30

GALAHAD SM MAŁOPOLSKA POL 2018 ogier izabelowata/168 F: Justus / Bekas
M: Gejsza / Hebab
K034779 616 006 66 09806 18
76.

134

GENTLE KWPN NED 2011 gelding bay/170 F: Flamenco De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Nerma / Burggraaf NV
K033913 528003201101592
77.

28

GENTLEMEN KWPN ESP 2011 wałach jasnokasztanowata/175 F: Indoctro / Capitol I
M: Avalanche R / Chin Chin
K030148 528003201106616
78.

101

HANSOLO S MŁP POL 2016 wałach gniada/167 F: Dionizos
M: Hopka/Emetyt
K029097 616006540035416
79.

132

HEMBRA SP POL 2014 klacz gniada/173 F: Huzar / Jalienny
M: Hebrajka / Zagon
K028906 616006590053914
80.

169

HIGH FIVE BB Z ZANG NED 2015 wałach ciemnogniada/175 F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Zinidi BB / Indorado
K029345 056015Z55776315
81.

41

HIGHFLYER HICKSTEAD OLD GER 2017 wałach siwa/169 F: Hickstead White / Hickstead
M: La Corunja / Last Man's Hope
K031246 DE418181028517
82.

156

ISTRIA SP POL 2015 klacz kara/168 F: Sword
M: Ida-pro
Brak 616009590023715
83.

42

JUDSON M. POL 2005 wałach ciemnogniada F: Saganek / Sajan
M: Judyta / Judex
K010745 POL006590181905 103PF73
84.

164

KANTJE`S ELTON NEW FOREST PONY NED 2009 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Orchid's Romario II / Brandy XIII
M: Kantje's Rowena / Kantje's Ronaldo
K026540 528018020091420
85.

159

KANTJE’S ELTON NEW FOREST NED 2009 wałach kasztanowata/kuc:147 F: Orchid’s Romario ll
M: Kantje’s Rowena
K026540 528210002312033
86.

54

KAROLA BS WESTF. GER 2014 klacz kasztanowata/166 F: Kannan KWPN / Voltaire
M: Daylight westf. / Dinard L westf.
K028342 DE441410362314
87.

95

KASKADA KWPN NED 2017 klacz gniada/170 F: Action Breaker
M: Sinfonie IV / Cassini I
K031251 DE421000606617
88.

19

KEES KWPN POL 2015 wałach gniada/165 F: Rodrigo VDL / Indoctro
M: Ines / Arizona
K028414 528003201509939
89.

84

KINGTOWN WESTF UKR 2013 wałach gniada/170 F: Torrans
M: Gothelana
703936
90.

92

KISS DIAMOND Z ZANGERSHEIDE POL 2017 klacz gniada/170 F: Hippica Koh I Noor / Kannan
M: Lady Bird / Stakkatol
K032452 056015Z55820317
91.

27

KROS Z ZANG. GER 2014 ogier siwa/174 F: Kannan / Voltaire
M: Fantazja I G / Carrico
K028766 056015Z55733414
92.

180

LA LUNA HOL 2004 klacz gniada F: Ger
M: Barina I
93.

52

LANDMEISTER VDL KWPN NED 2016 ogier gniada/170 F: Herald / Heraldik
M: Ealba VDL / Zavall VDL
K029349 528003201601359
94.

97

LAOS KG SP POL 2014 wałach siwa/168 F: Coriano'S Ass
M: Law Baja KG
K026149 616009610177214
95.

96

LARCASS CR HOL GER 2012 Wałach kasztanowata F: Larcon
M: Sarina
K025181 DE421000249112
96.

75

LATISSIMUS SP POL 2012 wałach gniada/172 F: Chaltaire Z / Chellano Z
M: Liwia / Aplauz
K023661 616009670032412
97.

138

LAUDER'S SMH KWPN POL 2016 wałach ciemnogniada/168 F: Glenfiddich VDL
M: Especial SMH / Zapatero VDL
K034798 528003201604213
98.

56

LEEVANORELLA W KWPN NED 2016 Klacz gniada/164 F: CORNET OBOLENSKY
M: EVANORELLA / CARAMBOLE
K028824 528003201607827
99.

106

LEGIONISTA KUC POL 2007 wałach srokata/kuc:141 F: Facet
M: Legia
K020522 013670174007
100.

63

LENNART KWPN NED 2016 wałach gniada/- F: Famous
M: Delilah
K033321 -
101.

46

LENTOLINA- S KWPN NED 2016 klacz gniada/170 F: Great Blue / Plot-Blue
M: Centolina / Cento
K030831 528003201600159
102.

18

LEON PKSP POL 2012 wałach gniada/168 F: Bischof L / Bachus
M: Lolanca / Lord Calidos
K020655 616009590170412
103.

178

LERTANA VDL KWPN NED 2016 klacz gniada/174 F: Baltic VDL /
M: B-Ertana /
K033011 528003201601332
104.

83

LIUBAWA YS WESTF UKR 2010 klacz kasztanowata/170 F: Lublin
M: Aura
804001630001169
105.

99

LORELI TK SP POL 2013 klacz ciemnogniada/170 F: Clear to Jump St Gyvan Z / Carnute
M: R.S. Lorelei (ex La Bomba) / Lord Pezi
K027457 616009540047013
106.

121

LORISA PKS POL 2006 klacz siwa/163 F: Contender son
M: La cora
K021593 616009600288606
107.

171

LUZUELA KWPN POL 2016 klacz siwa/- F: Cohinoor VDL / Cornet Obolensky
M: Douglas / Tangelo Van De Zuuthoeve
K031164 528003201607331
108.

82

M.CARMELYUK DZHIGITAR MGR KWPN NED 2017 ogier siwa/168 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: I.Kleopatra / Captain Fire
K033965 5280032017710656
109.

162

MAJORKA SP POL 2016 klacz siwa/162 F: Tjungske
M: Molina
K033752 616009590027916
110.

37

MAMMA MIA SP POL 2017 klacz skarogniada/162 F: Contender Son / Contender
M: Marina S / Grand De La Cour
K032923 616009600212617
111.

80

MARGOT Słowacki Gorącokrwisty CZE 2014 klacz kasztanowata/165 F: Gin Fizz IV / Laudanum
M: Marion / Long Meadows
K030627 203010237940014
112.

177

MISTER LOU'COON SBS POL 2018 ogier kasztanowata/170 F: Hocus Pocus de Messitert
M: Perle Des Landes
K034475 056007000M59699
113.

77

MISTRESS SP POL 2015 klacz gniada/168 F: Chaccato / Chacco - Blue
M: Morena / Turbud Tempo
K029885 616009660707015
114.

148

MON CHERI AOS GER 2018 mare white/167 F: Chupalino
M: Darko
none 826002180883674
115.

91

MONTENEA Z Z BEL 2013 klacz gniada/175 F: Montender / Contender
M: Carenza / Carenzo
K024037 056015Z55827113
116.

142

MOVIE STAR KWPN POL 2017 ogier gniada/178 F: Chapeau TN / Clearway
M: Epina / Berlin
K031179 528003201703590
117.

49

NADALL VDL KWPN POL 2018 ogier gniada/172 F: Carrera VDl
M: Gannacinthe VDL / Mr. Blue
K034728 528003201801380
118.

48

NAGANO KWPN POL 2018 ogier kasztanowata/167 F: Inaico VDL
M: Fargane / Chin Chin
K034730 528003201804360
119.

135

NESME OLD GER 2016 klacz gniada/178 F: Numero Uno /
M: Esme / Lake Bid
K034039 DE418180221016
120.

32

NEVER ENDING STORY ZANG POL 2018 klacz gniada/165 F: -
M: -
Brak -
121.

131

NEVILLE II S SP POL 2013 wałach ciemnogniada/165 F: Leoville / Elan De La Cour
M: Nestia S / Romualdo
K023765 6160095200365
122.

168

NICKI BOY S POL F:
M:
123.

179

NICKY BOY SP 2011 w gniada F: Johnny Boy II / Dolar du Murie
M: Nistria S / Grand de la Cour
K019158 616009520030911
124.

72

NUCIA WESTF POL 2012 klacz gniada/167 F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Jung Lucia / Cavalier (Mister)
K025625 DE441411086512
125.

53

OMARA VD WELLINGTON BWP BEL 2014 klacz gniada/170 F: Jenson van't Meulenhof / Vagabond De La Pomme
M: Karen van D'Abdijhoeve / Diabeau
K027435 056002W00308022
126.

38

PARADISE SP POL 2017 wałach siwa/165 F: Candor
M: Palomina
K033383 616009660546217
127.

21

PERSJA TRK. POL 2015 klacz kasztanowata/163 F: Karat
M: Pasja / Lord Oder I
K034825 732 01 00728 15
128.

93

PIPPA VD HEFFINCK BWP BEL 2015 klacz kasztanowata/167 F: For Pleasure / Furioso II
M: Casilla Van De Heffinck / Cassini II
K028165 056002W00310620
129.

51

PLEASURE BLUE HAN GER 2016 klacz gniada/166 F: For Pleasure / Furioso II
M: Claire Belle / Chacco-Blue
K030860 De 431310791416
130.

36

QIONA BWP POL 2016 klacz kasztanowata/169 F: Matisse De Mariposa / Diamant De Semilly
M: Viona / Codex
K034605 056002W00312940
131.

139

REMI VH KLUIZEBOS BWP POL 2017 gelding bay/166 F: Nic Nac Quality
M: Nina Vh Kluizebos / Cooper Heffinc
K032360 056002W00317888
132.

100

RICHELIEU WLKP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Activ
M: Remonta
K022926
133.

66

ROGER THAT LUSITANO POR 2012 wałach bułana/165 F: Casanova / Valsassina
M: Zita / R-Kazan Coussoul
K025558 620001002879255
134.

137

ROTEX II SP POL 2010 Wałach gniada F: Nimroy B / Nimmerdor
M: Roksana / Sofix
K017653 616009530316310
135.

143

SANTIAGO BWP POL 2018 ogier gniada/168 F: Veneur D’Isigny
M: Argentinus
Brak Brak
136.

45

SATISFACTION SP POL 2014 ogier gniada/168 F: Cacao Courcelle
M: Serbina / Lando
K026361 616009592005714
137.

2

SCYTIA SP POL 2009 klacz siwa/163 F: Caliro
M: Sukcesja
K022427 616009530299009
138.

165

SECRET WEAPON L KWPN NED 2011 wałach gniada/165 F: Bubalu VDL / Baloubet du Rouet
M: Acobada / Acobat II
K020678 528003201109504
139.

150

SHAZAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2018 ogier gniada/172 F: Quartier Latin
M: Soraya
K034807 616009520113018
140.

117

SIBILLA PKSP POL 2013 klacz gniada/168 F: BISCAYO / CONTENDRO
M: S EASY FLY EX EASY FLY / SIR SHUTTERFLY
K022579 616009510252913
141.

62

SOLERO'S FAIRYTALE K BAYER POL 2010 wałach skarogniada/- F: Samorano
M: Lady Rubma
K029777 DE 481810190910 DE 481810190910
142.

114

SPARTA DE BETZE Z ZANGERSCHEIDE POL 2018 klacz gniada/170 F: Socrates H M Z
M: Ayade Hero Z
brak 056015Z551444118
143.

35

SPECIAL VAN DE NOORDHEUVEL Belgian Warmblood POL 2018 wałach ciemnogniada/167 F: ZAMBESI
M: FEMKE VAN DE NOORDHEUVEL
Brak 056-002-W00319551
144.

50

STORMER VAN HET BEURIJDTHOF BWP POL 2018 ogier gniada/167 F: Inaico VDL
M: Puaedra Van Het Beurijdthof / Cardento
K034729 056002W00319976
145.

34

SUMMERTIME RED WINE SP POL 2018 klacz kasztanowata/166 F: Inaico VDL
M: Sunday Morning
Brak 616009640074618
146.

16

TAROT WLKP POL 2012 wałach gniada/154 F: Barok
M: Toga
K031908 616007660063812
147.

85

TOREZ VD NOSAHOEVE Z ZANG BEL 2018 wałach gniada/164 F: Toulon /
M: Q. Jarinosa Z / Quint
K033739 056015Z55117718
148.

108

V-POWER ELIZAR HAN GER 2018 klacz gniada/170 F: Hickstead White
M: V-Pinie / Quidam De Revel
K034465 DE431310064118
149.

76

VEER VELU ANGLO EUROPEAN POL 2013 ogier ciemnogniada/164 F: Kannan
M: Wendy XI / Cassini
K027794 826002130871646
150.

67

VILLENA SP POL 2015 klacz ciemnogniada/169 F: Elvaro / Calvaro Z
M: V Danneline / Vigaro
K029685 616009510235515
151.

61

WHAT'S UP SP POL 2017 klacz siwa/165 F: Castle Rock / Clearway
M: Wizja / Cedrus
K030535 616009520030817
152.

33

WHISKY TANGO WEST POL 2018 ogier gniada/175 F: Johnnie Walker VDL
M: Vidriomf / Tangelo van de Zuuthoeve
K034607 DE 441411200818
153.

103

WINCHESTER - L WLKP POL 2016 wałach gniada/170 F: Lasko /
M: Werona / Baldram
K033055 616007593000316
154.

144

WONDER BOY SP POL 2017 ogier skarogniada/175 F: Kanndarco
M: Wizi
K035016 6160096605454
155.

155

ZAPPA TYP SZLACHETNY POL 2006 mare chestnut/155 F: NN
M: NN
K013406 POL 999 59 04520 04
156.

17

ZIP CODE SWB POL 2016 wałach gniada/165 F: Armani Code
M: Melanie C
K033750 04161023
157.

122

ZORBA WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Banita / Arcus
M: Zora / Zapał
K016568 POL007520041609
Rider Club
Competition
Prize
Badura Anna KJ Profit
30
240
SUM:
270.00
Bajan Zuzanna Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
200
SUM:
200.00
Ciba Gloria KJ Sielanka Warka
140
SUM:
140.00
Cieplińska Nadia KJ Łąck przy SO w Łącku
15
130
SUM:
145.00
Ciepłucha Hanna Stow.J. Napoleońska Zagroda
130
SUM:
130.00
Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze
562,5
550
180
880
60
450
450
875
SUM:
4007.50
Helbich Wiktor JKS Salio Besiekierz Rudny
350
220
SUM:
570.00
Kapszewicz Katarzyna ŁKJ Łódź
15
120
292,5
SUM:
427.50
Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team
562,5
800
400
1240
SUM:
3002.50
Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
60
SUM:
60.00
Lewandowska Jennifer KJK Elizar Jejkowice
220
SUM:
220.00
Łangowska Natalia JKS Tornado Szczecin
160
2480
SUM:
2640.00
Macieszczak Ewa KJ Infernal Team Golesze
90
440
715
180
SUM:
1425.00
Mordzelewski Michał Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
640
320
300
195
292,5
1375
SUM:
3122.50
Najdzionek Szymon KS Sentio Equestrian
225
520
3100
SUM:
3845.00
Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka
350
375
220
150
300
1000
2015
640
220
SUM:
5270.00
Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
140
SUM:
140.00
Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda
15
195
280
150
560
360
1550
360
90
500
SUM:
4060.00
Prasek Krzysztof St. Interhorse Dobra Nadzieja
320
240
225
455
SUM:
1240.00
Prasek Krzysztof St. Interhorse Dobra Nadzieja
130
350
SUM:
480.00
Przedpełski Stanisław Stow. Warszawski KJ
800
3875
SUM:
4675.00
Rzycka Olga BPK (MAZ)
400
SUM:
400.00
Shalohin Andrei KS GAJEWNIKI
260
SUM:
260.00
Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
400
SUM:
400.00
Śmietanka Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
15
SUM:
15.00
Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
520
1000
1100
SUM:
2620.00
Tsapin Artiem BPK (MAZ)
375
90
700
15
350
SUM:
1530.00
Urbańska Natalia Stow.J. Napoleońska Zagroda
90
SUM:
90.00
Wołąs Ada Equikam Sp. z o.o. Milanówek
30
60
SUM:
90.00
Zaręba Aleksandra KJ Łąck przy SO w Łącku
120
220
SUM:
340.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Badura Anna
KJ Profit
2022-08-19
8
30
2022-08-20
3
240
2022-08-20
15
2022-08-21
21
2022-08-19
39
2022-08-19
2022-08-20
31
2022-08-20
2022-08-21
9
Bajan Mikołaj
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2022-08-19
20
2022-08-19
36
2022-08-20
27
2022-08-20
2022-08-21
12
2022-08-21
16
Bajan Zuzanna
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2022-08-19
14
2022-08-19
4
2022-08-20
3
2022-08-21
5
2022-08-20
7
2022-08-21
5
200
Bizoń Marta
KJK ELIZAR
BARBORKA (107)
2022-08-19
2022-08-19
2022-08-20
2022-08-20
8
2022-08-21
12
Błaszkiewicz Matylda
KJ Stajnia Jarużyn
2022-08-19
4
2022-08-19
29
2022-08-20
3
2022-08-20
18
2022-08-21
1
Bochenek Anna
Łódzki Klub Jeździecki
RICHELIEU (100)
2022-08-19
9
2022-08-19
2022-08-20
6
2022-08-21
1
Borzęcka Maja
Klub Jeździecki Infernal Team
CARENZA (167)
2022-08-20
17
2022-08-20
10
Botul Maja
SKJ Potęga
ALUZJA (175)
2022-08-19
3
2022-08-19
2022-08-20
4
2022-08-20
2022-08-21
10
Broniarek Łucja
KJ Infernal Team Golesze
2022-08-19
18
2022-08-19
2022-08-20
19
2022-08-20
2022-08-21
15
Bula Katarzyna
KJ Profit
LENNART (63)
2022-08-19
17
2022-08-19
2022-08-20
26
2022-08-21
5
2022-08-20
11
Bula Szymon
KJ Profit Orzesze
2022-08-19
21
2022-08-19
38
2022-08-20
35
2022-08-20
20
2022-08-21
6
Chełmińska Nadia
KJ Chełmińscy
PERSJA (21)
2022-08-20
36
2022-08-20
2022-08-21
4
2022-08-19
35
2022-08-19
Chełmińska Nadia
Stajnia Chełmińscy
2022-08-19
15
2022-08-20
35
2022-08-20
2022-08-21
7
Chmielowska Emilia
Wrocławski KJ
2022-08-20
19
2022-08-20
25
Ciba Gloria
KJ Sielanka Warka
ROTEX II (137)
2022-08-19
43
2022-08-20
29
2022-08-21
2022-08-19
44
2022-08-20
28
2022-08-21
8
140
Cieplińska Nadia
KJ Łąck przy SO w Łącku
GENTLE (134)
2022-08-19
5
2022-08-20
10
15
2022-08-21
3
130
Ciepłucha Hanna
Stow.J. Napoleońska Zagroda
2022-08-19
31
2022-08-19
24
2022-08-20
11
2022-08-20
3
130
2022-08-21
20
Cytowska Iga
St. SKJ Bobrowy Staw
2022-08-19
8
2022-08-21
10
2022-08-20
9
2022-08-20
16
Dańczak Michalina
TKJ Garbówek
2022-08-19
25
2022-08-19
Gajdzik Nadia
LKJ OCHABY
GADIA (57)
2022-08-19
12
2022-08-19
18
2022-08-20
21
2022-08-21
2022-08-20
5
Gajdzik Roxana
LKJ OCHABY
DELVA (3)
2022-08-19
33
2022-08-20
28
2022-08-20
2022-08-21
9
Gajewska Iga
JKS Equi Verso
DUX (116)
2022-08-19
10
2022-08-19
2022-08-20
34
2022-08-20
2022-08-21
4
Gałązka Ela
brak
2022-08-19
16
2022-08-19
2022-08-20
13
2022-08-20
2022-08-21
13
Gantner Krystyna
Stow. Warszawski KJ
2022-08-19
32
2022-08-20
17
2022-08-21
Gawałek Julia
KJK Elizar Jejkowice
2022-08-19
4
2022-08-19
30
2022-08-20
15
2022-08-21
6
2022-08-21
4
2022-08-19
14
2022-08-19
33
2022-08-20
29
2022-08-21
5
2022-08-21
10
Glińska Kinga
Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2022-08-19
9
2022-08-19
45
2022-08-20
30
2022-08-21
20
Glonek Maria
Stow.J. Napoleońska Zagroda
GAIRE (44)
2022-08-19
20
2022-08-19
2022-08-20
10
2022-08-20
2022-08-21
Głoskowski Andrzej
KJ Infernal Team Golesze
2022-08-19
3
2022-08-21
3
2022-08-21
2
ATOS (86)
2022-08-19
10
2022-08-21
13
2022-08-21
15
DUCATI (88)
2022-08-19
16
2022-08-20
1
562,5
2022-08-21
5
550
2022-08-19
12
2022-08-20
6
180
2022-08-21
3
880
2022-08-19
19
2022-08-20
8
60
2022-08-21
2022-08-19
2
450
2022-08-20
2
450
2022-08-21
1
875
Grabowska Olga
KJ Dworek Okuniew
2022-08-19
18
2022-08-21
18
2022-08-21
18
Haberstroh Larysa
KJ Zbrosławice
2022-08-19
16
2022-08-19
16
2022-08-20
12
2022-08-20
36
2022-08-21
27
Haberstroh Wiktoria
KJ Zbrosławice
MARGOT (80)
2022-08-19
38
2022-08-19
2022-08-20
4
2022-08-20
32
2022-08-21
Helbich Wiktor
JKS Salio Besiekierz Rudny
NESME (135)
2022-08-19
26
2022-08-19
41
2022-08-20
25
2022-08-21
5
350
2022-08-20
2
220
ESSARO AA (136)
2022-08-19
17
2022-08-21
11
2022-08-21
14
Hruba Elen
Tj Slovan Frenstat
CARAMEL (147)
2022-08-19
25
2022-08-19
3
Janiec Patrycja
Łódzki KJ
HANSOLO S (101)
2022-08-19
29
2022-08-19
2022-08-20
8
2022-08-20
30
2022-08-21
Janus Sonia
LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
2022-08-19
22
2022-08-20
2022-08-21
22
2022-08-20
23
Kapszewicz Katarzyna
ŁKJ Łódź
DIDI (98)
2022-08-19
7
2022-08-19
28
2022-08-20
12
2022-08-20
25
2022-08-21
11
2022-08-19
11
15
2022-08-19
10
2022-08-20
6
120
2022-08-20
4
292,5
2022-08-21
Kaszyńska Aleksandra
Stow. J Stajnia Podolszyn
VILLENA (67)
2022-08-19
21
2022-08-20
12
2022-08-21
14
Klimkiewicz Oliwia
St. Stadnina Koni Olimpia
2022-08-19
31
2022-08-19
34
2022-08-20
22
2022-08-20
24
2022-08-21
13
Kołodziejczyk Milena
St. Interhorse Dobra Nadzieja
KEES (19)
2022-08-19
21
2022-08-19
8
2022-08-20
1
2022-08-20
21
2022-08-21
23
Koszuta Julia
Stow.J. Napoleońska Zagroda
ARAMIDA (182)
2022-08-19
23
2022-08-19
2022-08-20
20
2022-08-20
2022-08-21
3
Krajewski Rafał
St. Kraju Jumping Team
2022-08-19
1
562,5
2022-08-19
2
800
2022-08-20
5
400
2022-08-21
6
1240
CORTINA (111)
2022-08-19
31
2022-08-20
2022-08-19
2
2022-08-19
27
2022-08-21
2
2022-08-21
2
Kroc Lena
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Equestro Sp. z o.o
LA LUNA (180)
2022-08-20
1
2022-08-20
Kruppa Felix
.
ALTARI (149)
2022-08-19
10
2022-08-21
20
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2022-08-19
7
60
2022-08-21
9
2022-08-20
15
Kunicka Dominika
Vanto Jumping Team
BONGO (58)
2022-08-19
2022-08-19
1
2022-08-20
2022-08-21
2
Leszczyński Mateusz
Łódzki KJ
2022-08-19
6
2022-08-19
10
2022-08-20
4
2022-08-21
8
Lewandowska Jennifer
KJK Elizar Jejkowice
2022-08-19
23
2022-08-20
26
2022-08-21
2
220
Łangowska Natalia
JKS Tornado Szczecin
2022-08-20
7
160
2022-08-21
3
2480
Maćczak Paulina
SKJ HORSEPROFI Łódź
ISTRIA (156)
2022-08-20
15
2022-08-20
Macieszczak Ewa
KJ Infernal Team Golesze
CALOTTA (160)
2022-08-19
8
90
2022-08-20
11
2022-08-21
6
440
2022-08-20
12
2022-08-21
4
715
2022-08-19
14
2022-08-19
6
180
Marcińczak Antonina
Tuszyński KJ Garbówek
2022-08-19
7
2022-08-19
2022-08-20
3
2022-08-20
2022-08-21
9
Marciniak Hanna
ŁKJ Łódź
LEON (18)
2022-08-19
2
2022-08-19
6
2022-08-20
6
2022-08-21
4
2022-08-20
14
Marciniak Magdalena
ŁKJ Łódź
SIBILLA (117)
2022-08-19
40
2022-08-19
2022-08-20
37
2022-08-20
CASSIMERO (118)
2022-08-19
1
2022-08-19
23
2022-08-20
2
2022-08-21
7
2022-08-20
22
Marczak Agata
OSK Michalscy Trzebnica
NUCIA (72)
2022-08-19
2022-08-19
2022-08-20
18
2022-08-20
2022-08-21
16
Melich Oliwia
SKJ Beckersport Laszczki
2022-08-20
9
Michalik Angelika
St. KJ Profit Orzesze
CESSY (1)
2022-08-19
14
2022-08-19
32
2022-08-20
7
2022-08-20
13
Milczarek Nina
KJ Infernal Team Golesze
2022-08-19
24
2022-08-19
2022-08-20
30
2022-08-20
2022-08-21
6
2022-08-19
9
2022-08-19
2022-08-20
22
2022-08-20
31
2022-08-21
18
HEMBRA (132)
2022-08-19
28
2022-08-19
2022-08-20
23
2022-08-21
19
Mordzelewski Michał
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2022-08-19
3
640
2022-08-20
6
320
2022-08-19
2
300
2022-08-21
2022-08-19
4
195
2022-08-20
33
2022-08-19
30
2022-08-21
14
2022-08-19
4
292,5
2022-08-21
1
1375
Najdzionek Maja
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
FUKS (113)
2022-08-19
41
2022-08-19
2022-08-20
14
2022-08-20
17
2022-08-21
22
Najdzionek Szymon
KS Sentio Equestrian
2022-08-19
2022-08-20
7
2022-08-19
5
2022-08-21
2022-08-21
7
2022-08-19
5
225
2022-08-20
4
520
2022-08-21
2
3100
Nowak Grzegorz
Fundacja KJK Zatoka
CORNEL (94)
2022-08-19
1
350
2022-08-19
29
2022-08-20
1
375
2022-08-21
23
KASKADA (95)
2022-08-19
2
220
2022-08-19
5
150
2022-08-20
2
300
2022-08-21
13
2022-08-19
1
1000
2022-08-20
9
2022-08-21
4
2015
LAOS KG (97)
2022-08-19
14
2022-08-20
3
640
2022-08-21
7
220
Oczki Roksana
Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2022-08-19
15
2022-08-20
21
2022-08-21
12
2022-08-20
16
Olszewski Tomasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2022-08-19
6
2022-08-21
6
2022-08-21
5
MAJORKA (162)
2022-08-19
2022-08-19
26
2022-08-20
5
2022-08-21
8
NICKY BOY (179)
2022-08-19
37
2022-08-21
7
140
2022-08-20
13
Ostrowska Adrianna
St. J Napoleońska Zagroda
NAGANO (48)
2022-08-19
1
2022-08-19
22
2022-08-21
2
2022-08-21
1
2022-08-19
14
2022-08-19
10
2022-08-21
1
2022-08-21
6
2022-08-19
6
2022-08-19
4
2022-08-21
8
2022-08-21
6
2022-08-19
10
15
2022-08-20
4
195
2022-08-21
6
280
2022-08-19
20
2022-08-20
5
150
2022-08-21
3
560
2022-08-19
9
2022-08-20
3
360
2022-08-21
5
1550
2022-08-19
3
360
2022-08-20
7
90
2022-08-21
FERRY (55)
2022-08-19
4
2022-08-19
1
2022-08-20
1
2022-08-21
1
2022-08-21
1
500
2022-08-19
37
2022-08-19
16
2022-08-21
12
2022-08-21
8
2022-08-19
19
Ostrowska Oliwia
Stow.J. Napoleońska Zagroda
2022-08-19
28
2022-08-21
11
2022-08-20
20
2022-08-19
26
2022-08-19
13
2022-08-20
21
2022-08-21
9
Pogorzelska Karolina
KJ Rock Horses Warszawa
2022-08-19
16
2022-08-20
11
2022-08-21
19
Prasek Krzysztof
St. Interhorse Dobra Nadzieja
2022-08-19
3
2022-08-20
5
2022-08-21
2
2022-08-21
3
320
2022-08-19
3
240
2022-08-20
5
225
2022-08-21
4
455
Prasek Krzysztof
St. Interhorse Dobra Nadzieja
DIWA (119)
2022-08-19
42
2022-08-20
27
CORSTAR (120)
2022-08-19
3
130
2022-08-20
15
2022-08-21
1
350
Pricop Lena
Kjk ELIZAR
2022-08-19
15
2022-08-19
2022-08-20
2
2022-08-20
2022-08-21
Przedpełski Stanisław
Stow. Warszawski KJ
2022-08-20
24
2022-08-20
26
2022-08-21
12
SANTIAGO (143)
2022-08-19
8
2022-08-20
10
2022-08-21
10
2022-08-19
12
2022-08-19
19
2022-08-20
32
2022-08-21
13
ESKOBAR (145)
2022-08-19
11
2022-08-20
2
800
2022-08-21
1
3875
Rdesińska Aleksandra
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
ZAPPA (155)
2022-08-20
14
2022-08-20
Reterska Karina
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
ALE DAMA (158)
2022-08-19
2
2022-08-19
11
2022-08-20
5
2022-08-20
2022-08-21
14
Rychter Karolina
BPK (MAZ)
2022-08-19
42
2022-08-20
23
2022-08-20
2022-08-21
12
2022-08-19
13
Ryt Aleksandra
LKJ OCHABY
2022-08-19
36
2022-08-20
32
2022-08-21
15
2022-08-19
13
2022-08-20
18
2022-08-19
6
2022-08-19
2022-08-20
9
2022-08-20
2022-08-21
5
2022-08-19
12
2022-08-21
12
2022-08-21
11
2022-08-19
12
2022-08-21
15
2022-08-21
14
2022-08-19
6
2022-08-21
19
2022-08-21
6
QIONA (36)
2022-08-19
32
2022-08-19
11
2022-08-21
5
2022-08-20
6
Rytych Damian
Tuszyński KJ Garbówek
SHAZAR (150)
2022-08-19
11
2022-08-19
2022-08-20
11
2022-08-20
2022-08-21
11
2022-08-19
39
2022-08-20
16
2022-08-21
26
FIUGGI A (152)
2022-08-19
19
2022-08-21
17
2022-08-21
17
CAYENNE (153)
2022-08-19
4
2022-08-21
14
2022-08-21
9
2022-08-19
33
2022-08-19
15
2022-08-20
17
2022-08-21
17
Rzycka Olga
BPK (MAZ)
2022-08-19
5
400
KROS Z (27)
2022-08-19
17
2022-08-21
16
2022-08-20
14
2022-08-20
Shalohin Andrei
KS GAJEWNIKI
2022-08-19
15
2022-08-19
5
2022-08-20
2
2022-08-21
4
260
2022-08-21
2
Siedlaczek Michał
Kjk Romico
2022-08-19
17
2022-08-19
13
2022-08-20
34
2022-08-21
15
Siergiej-Krysztofiak Ludmiła
JKS Salio Besiekierz Rudny
2022-08-19
6
2022-08-21
8
2022-08-21
6
BAREL (79)
2022-08-19
2
2022-08-19
24
2022-08-20
3
2022-08-20
19
2022-08-21
2
2022-08-21
2
400
Śmietanka Aleksandra
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2022-08-19
18
2022-08-20
9
15
2022-08-21
Sobolewska Paulina
BPK (LOD)
DESTINO (146)
2022-08-19
5
2022-08-19
7
2022-08-20
13
2022-08-20
29
Spendel Piotr
Klub Jeździecki Profit Orzesze
2022-08-19
12
2022-08-19
30
2022-08-20
16
2022-08-20
20
2022-08-21
18
Stankiewicz Marianna
Łódzki Klub Jeździecki
TAROT (16)
2022-08-19
14
2022-08-19
2022-08-20
12
2022-08-20
2022-08-21
8
Szwarc Barbara
LKJ OCHABY
SCYTIA (2)
2022-08-19
34
2022-08-19
2022-08-20
33
2022-08-20
2022-08-21
11
Tobiszewska Katarzyna
Ciechociński KJ Bonanza
ZORBA (122)
2022-08-19
27
2022-08-20
24
2022-08-21
24
2022-08-21
2022-08-20
BOBA FETT (124)
2022-08-19
4
520
2022-08-20
1
1000
2022-08-21
2
1100
Tsapin Artiem
BPK (MAZ)
2022-08-19
35
2022-08-20
18
2022-08-21
10
2022-08-19
1
375
2022-08-19
17
2022-08-20
13
2022-08-20
8
90
2022-08-21
2
700
2022-08-19
27
2022-08-19
12
15
2022-08-20
1
350
2022-08-20
14
2022-08-21
16
Tybulczuk Julia
Bez Przynależności Klubowej
LORISA (121)
2022-08-21
3
Urbańska Natalia
Stow.J. Napoleońska Zagroda
JUDSON (42)
2022-08-19
25
2022-08-19
7
90
2022-08-20
10
CALISIA (43)
2022-08-19
40
2022-08-20
31
2022-08-21
25
Wałęga Anna
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2022-08-19
13
2022-08-20
28
2022-08-21
2
2022-08-19
Wołąs Ada
Equikam Sp. z o.o. Milanówek
2022-08-19
8
30
2022-08-20
7
60
2022-08-21
Zaręba Aleksandra
KJ Łąck przy SO w Łącku
DARO BLUE (163)
2022-08-19
6
120
2022-08-20
19
2022-08-21
8
220
LUZUELA (171)
2022-08-19
22
2022-08-20
27
2022-08-21
21
Żyglicka Pola
LKJ Ochaby
2022-08-19
20
2022-08-21
17
2022-08-20
8

Number of Riders: 94

Number of Horses: 157

The sum of prizes: 41 815.00

Competition results developed by: HIPPOSERWIS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052014-3, HIPPOSERWIS)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl