Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
221 ACCEPTED 2022-07-27 17:00:06
2022-07-27 15:59:28
Julia Pomiankowska BACO
  • 2x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
220 ACCEPTED 2022-07-27 17:00:11
2022-07-27 15:58:16
Joanna Cebulak GULLIT H
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
219 ACCEPTED 2022-07-27 17:00:17
2022-07-27 15:57:57
Joanna Cebulak CLINTON JP
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
218 ACCEPTED 2022-07-27 17:00:23
2022-07-27 15:57:14
Joanna Cebulak FLORENCJA KG
  • 2x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
217 ACCEPTED 2022-07-27 17:00:27
2022-07-27 15:56:58
Joanna Cebulak RAINBOW DASH
  • 1x 2/ŚR/Średnia Runda 130cm - zwykły, art.238.2.1
216 ACCEPTED 2022-07-27 17:00:32
2022-07-27 15:56:30
Ewa Walas MICENTO
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
215 ACCEPTED 2022-07-27 17:57:45
2022-07-27 15:55:15
Hanna Pis CRISTAL SKY
  • 2x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
214 ACCEPTED 2022-07-27 17:00:41
2022-07-27 15:54:48
Hanna Pis PARIS D’OR
  • 2x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
213 ACCEPTED 2022-07-27 17:58:39
2022-07-27 15:54:12
Tomasz Plewa NOAM W
  • 2x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
212 ACCEPTED 2022-07-27 17:01:08
2022-07-27 15:53:46
Tomasz Plewa DANZA II
  • 2x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
211 ACCEPTED 2022-07-27 17:01:17
2022-07-27 15:53:06
Tomasz Plewa IVO
  • 1x 2/ŚR/Średnia Runda 130cm - zwykły, art.238.2.1
210 ACCEPTED 2022-07-27 17:01:22
2022-07-27 15:52:36
Tomasz Plewa ZIROCCO WHITE
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
209 ACCEPTED 2022-07-27 17:01:27
2022-07-27 15:50:48
Tomasz Plewa MILLLIE V.H HARINGVLIET
  • 1x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
208 ACCEPTED 2022-07-27 17:01:34
2022-07-27 15:50:11
Tomasz Plewa OKLAHOMA
  • 2x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
207 ACCEPTED 2022-07-27 17:01:39
2022-07-27 15:49:46
Tomasz Plewa LINDE KG
  • 1x 13R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
206 ACCEPTED 2022-07-27 17:01:44
2022-07-27 15:49:17
Tomasz Plewa REBELIANT
  • 1x 5/ŚR/Średnia Runda 130cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
205 ACCEPTED 2022-07-27 17:01:50
2022-07-27 15:48:49
Tomasz Plewa COMMON LIBERTY Z
  • 2x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
204 ACCEPTED 2022-07-27 17:01:55
2022-07-27 15:48:07
Tomasz Plewa RINGO STAR
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
203 ACCEPTED 2022-07-22 06:06:46
2022-07-21 18:52:19
Martyna Trelka COLINS PG
  • 1x 6R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
202 ACCEPTED 2022-07-25 16:27:57
2022-07-21 15:31:46
Yelyzaveta Baranova PANCHER BOY
  • 1x 1/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/MR/Mała Runda 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/FMR/Finał Małej Rundy 120cm - zwykły, art.238.2.1
201 ACCEPTED 2022-07-25 09:32:40
2022-07-21 08:30:24
Zuzanna Kuś C'EST PETITE ANNI
  • 1x 1R/LL-60/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 5R/LL-60/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 6R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
200 ACCEPTED 2022-07-25 12:31:29
2022-07-20 22:40:57
Aneta Szpunar FOREX AA
  • 1x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
199 ACCEPTED 2022-07-20 20:02:19
2022-07-20 16:08:03
Kamil Dubiel LE BALOU HS
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
198 ACCEPTED 2022-07-20 20:02:22
2022-07-20 16:07:44
Kamil Dubiel CLEMENS
  • 1x 1/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/ŚR/Średnia Runda 130cm - zwykły, art.238.2.1
197 ACCEPTED 2022-07-20 20:02:28
2022-07-20 16:07:20
Aleksandra Rzeszutek QUINTINO
  • 2x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
196 ACCEPTED 2022-07-20 20:02:36
2022-07-20 16:06:48
Kamil Dubiel COUPANASA
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
195 ACCEPTED 2022-07-25 18:51:22
2022-07-20 14:55:46
Dawid Górski CHACCO G
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
194 ACCEPTED 2022-07-20 14:41:35
2022-07-20 14:16:58
Agata Skrzypiec VIVIANO
  • 1x 2/ŚR/Średnia Runda 130cm - zwykły, art.238.2.1
193 ACCEPTED 2022-07-20 14:15:23
2022-07-20 14:06:06
Agata Skrzypiec JEDI G
  • 1x 1/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
192 ACCEPTED 2022-07-20 14:11:44
2022-07-20 13:32:37
Grzegorz Nowak LARCASS CR
  • 1x 3/DR/Duża Runda 140cm - zwykły, art.238.2.1
191 ACCEPTED 2022-07-20 14:11:52
2022-07-20 13:32:12
Grzegorz Nowak LAOS KG
  • 1x 3/DR/Duża Runda 140cm - zwykły, art.238.2.1
190 ACCEPTED 2022-07-20 14:12:00
2022-07-20 13:29:59
Grzegorz Nowak CORNEL
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
189 ACCEPTED 2022-07-20 14:12:12
2022-07-20 13:29:27
Grzegorz Nowak KASKADA
  • 1x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
188 ACCEPTED 2022-07-20 14:12:21
2022-07-20 09:48:33
Michał Tyszko VIA CALIDA
  • 1x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
187 ACCEPTED 2022-07-20 14:12:30
2022-07-20 09:45:39
Michał Tyszko LORI STAR
  • 1x 1/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
186 ACCEPTED 2022-07-20 14:12:40
2022-07-20 09:45:15
Michał Tyszko CORIANDER VAN'T OZERHOF
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
185 ACCEPTED 2022-07-20 14:12:48
2022-07-20 09:44:36
Michał Tyszko KENZO Z
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
184 ACCEPTED 2022-07-20 14:12:59
2022-07-20 08:21:45
Anna Dziarkowska HAWKEYE Z
  • 2x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 6R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 12R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
183 ACCEPTED 2022-07-20 14:13:03
2022-07-20 07:24:41
Dominik Słodczyk CRUMBLE DE QUIRRADO
  • 1x 1/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/MR/Mała Runda 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9R/Spec./konkurs specjalny „Debiuty” Pony Games 40 cm
  • 1x 7/FMR/Finał Małej Rundy 120cm - zwykły, art.238.2.1
182 ACCEPTED 2022-07-20 14:13:13
2022-07-20 07:23:50
Dominik Słodczyk QUICKY B Z
  • 1x 2/ŚR/Średnia Runda 130cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/DR/Duża Runda 140cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x /DR/Duża Runda 140cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9/GP/Grand Prix 140cm - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
181 ACCEPTED 2022-07-20 14:13:20
2022-07-20 07:22:22
Dominik Słodczyk INDIGO
  • 1x 2/ŚR/Średnia Runda 130cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/DR/Duża Runda 140cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x /DR/Duża Runda 140cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9/GP/Grand Prix 140cm - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
180 ACCEPTED 2022-07-19 21:50:35
2022-07-19 19:33:34
Magdalena Tyszko SELLINO
  • 2x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
179 ACCEPTED 2022-07-19 21:50:38
2022-07-19 19:32:24
Magdalena Tyszko LEADER ONE
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
178 ACCEPTED 2022-07-20 14:13:46
2022-07-19 17:18:01
Zuzanna Kuc GENTELMAN
  • 1x 3/DR/Duża Runda 140cm - zwykły, art.238.2.1
177 ACCEPTED 2022-07-20 14:13:51
2022-07-19 10:11:58
Damian Zmorek BACARDI
  • 2x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
176 ACCEPTED 2022-07-20 18:01:37
2022-07-19 08:59:40
Nikola Furgał AURORA
  • 1x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 12R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 13R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
175 ACCEPTED 2022-07-20 18:01:41
2022-07-19 08:58:55
Nikola Furgał KATY PERRY
  • 2x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 2x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 2x 12R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
174 ACCEPTED 2022-07-22 06:07:54
2022-07-19 08:54:20
Maja Smolarczyk DEJV
  • 1x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 13R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
173 ACCEPTED 2022-07-20 14:13:58
2022-07-18 20:31:43
Tomasz Wójtowicz SINDBAD Z
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 13R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
172 ACCEPTED 2022-07-20 14:14:00
2022-07-18 20:30:27
Tomasz Wójtowicz CALIGO Z
  • 1x 1/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/ŚR/Średnia Runda 130cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/MR/Mała Runda 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/ŚR/Średnia Runda 130cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/FMR/Finał Małej Rundy 120cm - zwykły, art.238.2.1
171 ACCEPTED 2022-07-20 14:14:03
2022-07-18 20:29:22
Tomasz Wójtowicz BALOUSSINIA
  • 1x 2/ŚR/Średnia Runda 130cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/DR/Duża Runda 140cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x /DR/Duża Runda 140cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9/GP/Grand Prix 140cm - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
170 ACCEPTED 2022-07-18 19:43:07
2022-07-18 18:52:02
Laura Sapa FRITS JAN DE PRAKTIJKSKOALE
  • 2x 1R/LL-60/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
169 ACCEPTED 2022-07-19 15:45:43
2022-07-18 17:43:05
Krzysztof Leśniak LUNA KG
  • 1x 1/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
168 ACCEPTED 2022-07-19 15:45:34
2022-07-18 17:42:45
Krzysztof Leśniak ZORAN
  • 1x 1/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
167 ACCEPTED 2022-07-20 14:14:08
2022-07-18 16:19:52
Łukasz Matla GIEJELLE FOMIA
  • 1x 3/DR/Duża Runda 140cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x /DR/Duża Runda 140cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9/GP/Grand Prix 140cm - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
166 ACCEPTED 2022-07-20 14:41:44
2022-07-18 14:19:58
Maciej Handzlik SEQUIN Z
  • 1x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 13R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
165 ACCEPTED 2022-07-20 14:15:15
2022-07-18 09:23:02
Wiktoria Klimasz DAGOBERT
  • 1x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
164 ACCEPTED 2022-07-20 14:14:17
2022-07-18 09:23:01
Pamela Rozalska CORNETTO
  • 1x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
163 ACCEPTED 2022-07-20 14:14:21
2022-07-18 09:22:40
Pamela Rozalska LA BAMBA
  • 1x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
162 ACCEPTED 2022-07-18 15:30:36
2022-07-17 22:13:51
Joanna Rosicka-Tyszko SHINJUKU
  • 1x 1/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/ŚR/Średnia Runda 130cm - zwykły, art.238.2.1
161 ACCEPTED 2022-07-20 20:55:05
2022-07-17 20:27:12
Sara Susperregui-Stempkowska KRACK T
  • 1x 1/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
160 ACCEPTED 2022-07-20 20:55:08
2022-07-17 20:24:05
Paula Chołody SANTANO 122
  • 1x 1/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/MR/Mała Runda 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/FMR/Finał Małej Rundy 120cm - zwykły, art.238.2.1
159 ACCEPTED 2022-07-18 19:46:37
2022-07-17 18:23:32
Aniela Mucha HARINDA
  • 2x 9R/Spec./konkurs specjalny „Debiuty” Pony Games 40 cm
158 ACCEPTED 2022-07-21 14:14:33
2022-07-16 16:21:16
Kamila Kowalewska KENSINGTON RV
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
157 ACCEPTED 2022-07-20 18:01:59
2022-07-16 13:44:41
Zuzanna Nita WIENIAWSKI
  • 1x 1R/LL-60/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 5R/LL-60/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 6R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 10R/LL-60/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
156 ACCEPTED 2022-07-20 18:01:56
2022-07-16 13:43:22
Zofia Nita ARSEN
  • 1x 1R/LL-60/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 5R/LL-60/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 6R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 10R/LL-60/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
155 ACCEPTED 2022-07-16 15:05:29
2022-07-15 20:12:22
Olga Skrobacz QUINCY
  • 1x 3/DR/Duża Runda 140cm - zwykły, art.238.2.1
154 ACCEPTED 2022-07-16 15:05:35
2022-07-15 17:56:14
Nadia Czech DURANO G
  • 1x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
153 ACCEPTED 2022-07-16 15:05:40
2022-07-15 17:24:03
Amelia Zięba GILEA
  • 1x 1/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
152 ACCEPTED 2022-07-16 15:05:45
2022-07-15 17:23:44
Amelia Zięba GEZANT
  • 1x 1/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
151 ACCEPTED 2022-07-22 06:08:20
2022-07-15 16:08:13
Natalia Kamińska TYMIANEK
  • 1x 1R/LL-60/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 5R/LL-60/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 6R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 10R/LL-60/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
150 ACCEPTED 2022-07-16 15:06:59
2022-07-15 15:57:34
Elżbieta Jodłowska ORCHIDEA KG
  • 1x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/MR/Mała Runda 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
149 ACCEPTED 2022-07-16 15:07:02
2022-07-15 15:56:46
Elżbieta Jodłowska RUBIN
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/MR/Mała Runda 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
148 ACCEPTED 2022-07-22 06:08:26
2022-07-15 10:51:45
Martyna Drabczyk HARRY
  • 2x 1R/LL-60/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 5R/LL-60/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 6R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 10R/LL-60/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
147 ACCEPTED 2022-07-27 18:33:28
2022-07-15 08:35:01
Jarosław Koziarowski MILTON
  • 1x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
146 ACCEPTED 2022-07-16 15:07:15
2022-07-15 08:33:19
Jarosław Koziarowski LAXTON
  • 1x 1/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
145 ACCEPTED 2022-07-16 15:07:20
2022-07-15 08:32:19
Jarosław Koziarowski JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF
  • 1x 3/DR/Duża Runda 140cm - zwykły, art.238.2.1
144 ACCEPTED 2022-07-16 15:07:25
2022-07-15 07:07:35
Maya Bodden IKAR
  • 1x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 12R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 13R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
143 ACCEPTED 2022-07-18 16:14:26
2022-07-15 00:16:08
Maciej Handzlik FIORA SUNRISE
  • 1x 1/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/ŚR/Średnia Runda 130cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5/ŚR/Średnia Runda 130cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/FŚR/Finał Średniej Rundy 130cm - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
142 ACCEPTED 2022-07-18 16:14:21
2022-07-15 00:14:58
Maciej Handzlik DUKE
  • 1x 2/ŚR/Średnia Runda 130cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/DR/Duża Runda 140cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5/ŚR/Średnia Runda 130cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x /DR/Duża Runda 140cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/FŚR/Finał Średniej Rundy 130cm - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 9/GP/Grand Prix 140cm - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
141 ACCEPTED 2022-07-18 16:14:18
2022-07-15 00:14:31
Maciej Handzlik REPLAY R
  • 1x 1/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/ŚR/Średnia Runda 130cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/MR/Mała Runda 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/ŚR/Średnia Runda 130cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/FŚR/Finał Średniej Rundy 130cm - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
140 ACCEPTED 2022-07-25 20:48:15
2022-07-14 23:51:09
Gabriela Góralska CATANIA FORTIS
  • 2x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 2x 12R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
139 ACCEPTED 2022-07-16 15:07:43
2022-07-14 20:53:37
Robert Uchwat JUPITER
  • 1x 1/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/DR/Duża Runda 140cm - zwykły, art.238.2.1
138 ACCEPTED 2022-07-16 15:07:37
2022-07-14 20:53:08
Robert Uchwat IMAGO
  • 1x 3/DR/Duża Runda 140cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x /DR/Duża Runda 140cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9/GP/Grand Prix 140cm - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
137 ACCEPTED 2022-07-20 18:02:07
2022-07-14 20:02:20
Piotr Spendel LEEVANORELLA W
  • 2x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
136 ACCEPTED 2022-07-16 15:07:52
2022-07-14 11:11:59
Maria Szuba DRAKO
  • 2x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 12R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
135 ACCEPTED 2022-07-22 21:12:22
2022-07-14 10:33:58
Julia Ucińska DOBROSTAN
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/MR/Mała Runda 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/FMR/Finał Małej Rundy 120cm - zwykły, art.238.2.1
134 ACCEPTED 2022-07-14 21:13:57
2022-07-14 07:42:59
Sławomir Uchwat MANCHESTER
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
133 ACCEPTED 2022-07-14 21:13:55
2022-07-14 07:41:40
Marika Uchwat NADOK
  • 1x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
132 ACCEPTED 2022-07-14 21:13:13
2022-07-14 07:40:36
Katarzyna Uchwat LIBONACCI
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
131 ACCEPTED 2022-07-14 21:13:11
2022-07-14 07:39:54
Katarzyna Uchwat LOOKALIKE
  • 1x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
130 ACCEPTED 2022-07-14 21:13:09
2022-07-14 07:39:27
Sławomir Uchwat LORELEY EXPRESS J.P.P.
  • 1x 1/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
129 ACCEPTED 2022-07-14 21:13:07
2022-07-14 07:38:49
Sławomir Uchwat KALANI EQUITES
  • 1x 1/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
128 ACCEPTED 2022-07-14 21:13:05
2022-07-14 07:38:24
Sławomir Uchwat LIMONCELLO`S GLEJ
  • 2x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
127 ACCEPTED 2022-07-14 21:13:02
2022-07-14 07:37:55
Sławomir Uchwat JETOULON PK
  • 1x 2/ŚR/Średnia Runda 130cm - zwykły, art.238.2.1
126 ACCEPTED 2022-07-14 21:12:54
2022-07-13 21:46:42
Dagmara Piętka CADEAU DU DESTIN
  • 1x 2/ŚR/Średnia Runda 130cm - zwykły, art.238.2.1
125 ACCEPTED 2022-07-14 21:12:18
2022-07-13 15:20:23
Mateusz Chojnowski JAVALLI HDH
  • 1x 2/ŚR/Średnia Runda 130cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/DR/Duża Runda 140cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5/ŚR/Średnia Runda 130cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x /DR/Duża Runda 140cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/FŚR/Finał Średniej Rundy 130cm - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 9/GP/Grand Prix 140cm - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
124 ACCEPTED 2022-07-14 21:12:16
2022-07-13 15:19:28
Mateusz Chojnowski VASANTI
  • 1x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/MR/Mała Runda 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
123 ACCEPTED 2022-07-22 16:50:22
2022-07-13 14:38:50
Patrycja Frąk DENIM MOON
  • 2x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
122 ACCEPTED 2022-07-14 21:12:11
2022-07-13 13:59:12
Anna Gorczyńska CONLOU
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
121 ACCEPTED 2022-07-20 18:01:29
2022-07-12 22:37:08
Andrzej Duszkiewicz STRADIVARIUS
  • 1x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
120 ACCEPTED 2022-07-20 18:01:20
2022-07-12 22:36:45
Hubert Duszkiewicz ANGELO 112 Z
  • 2x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
119 ACCEPTED 2022-07-20 18:01:12
2022-07-12 22:36:20
Hubert Duszkiewicz USTIN
  • 1x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
118 ACCEPTED 2022-07-20 18:01:05
2022-07-12 22:35:51
Gabriela Duszkiewicz DOMINANTA Z
  • 2x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
117 ACCEPTED 2022-07-14 21:11:57
2022-07-12 22:35:21
Maja Duszkiewicz M - ZORIKA
  • 2x 9R/Spec./konkurs specjalny „Debiuty” Pony Games 40 cm
116 ACCEPTED 2022-07-20 18:02:17
2022-07-12 22:31:40
Maja Smolarczyk MITUVA
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/MR/Mała Runda 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/FMR/Finał Małej Rundy 120cm - zwykły, art.238.2.1
115 ACCEPTED 2022-07-22 06:07:02
2022-07-12 21:10:31
Sylwia Mazur RIHANA
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
114 ACCEPTED 2022-07-14 21:11:46
2022-07-12 20:50:21
Katarzyna Łopatka ROMANIA
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/MR/Mała Runda 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/FMR/Finał Małej Rundy 120cm - zwykły, art.238.2.1
113 ACCEPTED 2022-07-22 06:07:09
2022-07-12 09:44:04
Weronika Niemczyk PALMA
  • 1x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 2x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 12R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
112 ACCEPTED 2022-07-21 10:47:54
2022-07-11 21:49:42
Alicja Gunia LUKRECJA
  • 1x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
111 ACCEPTED 2022-07-21 10:48:02
2022-07-11 21:47:53
Alicja Gunia EHROS
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
110 ACCEPTED 2022-07-21 10:47:57
2022-07-11 21:47:10
Alicja Gunia CARRERA
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
109 ACCEPTED 2022-07-14 21:11:22
2022-07-11 21:00:06
Maja Najdzionek FUKS
  • 1x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 12R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 2x 13R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
108 ACCEPTED 2022-07-14 21:11:18
2022-07-11 15:32:34
Anna Pietruszka SARANNAH
  • 2x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 6R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 2x 12R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
107 ACCEPTED 2022-07-25 20:26:43
2022-07-11 14:55:51
Maja Pękalska IRAL
  • 2x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 6R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
106 ACCEPTED 2022-07-14 21:11:13
2022-07-11 14:47:41
Sara Śmiechowska JOLLY JUMPER
  • 1x 2/ŚR/Średnia Runda 130cm - zwykły, art.238.2.1
105 ACCEPTED 2022-07-22 21:12:30
2022-07-11 13:31:05
Amelia Lulkowska DABOLA
  • 1x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 6R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 11R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
104 ACCEPTED 2022-07-24 17:44:40
2022-07-11 13:23:57
Piotr Mroczka QUENTIN'S STAR M
  • 1x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
103 ACCEPTED 2022-07-24 17:44:39
2022-07-11 13:23:33
Piotr Mroczka PERFECT BOY
  • 1x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
102 ACCEPTED 2022-07-14 21:10:59
2022-07-11 13:18:13
Katarzyna Urban EDEN
  • 2x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 6R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 11R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
101 ACCEPTED 2022-07-14 21:10:52
2022-07-11 08:26:37
Barborka Bajusová SR FOR ELEGANCE
  • 2x 1R/LL-60/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 6R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
100 ACCEPTED 2022-07-16 15:08:09
2022-07-11 08:25:54
Nina Naďová DEXTER
  • 2x 1R/LL-60/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 6R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
99 ACCEPTED 2022-07-14 21:10:47
2022-07-11 08:25:17
Tamara Joščáková QUINARA
  • 2x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 6R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
98 ACCEPTED 2022-07-14 21:10:45
2022-07-11 08:24:36
Katarína Kuncová DON'T FORGET ME
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/MR/Mała Runda 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/FMR/Finał Małej Rundy 120cm - zwykły, art.238.2.1
97 ACCEPTED 2022-07-14 21:10:43
2022-07-11 08:23:57
Alexandra Karabová SR CHARMING ELA
  • 1x 1/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/MR/Mała Runda 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/ŚR/Średnia Runda 130cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/FMR/Finał Małej Rundy 120cm - zwykły, art.238.2.1
96 ACCEPTED 2022-07-14 21:10:41
2022-07-11 08:23:12
Alexandra Karabová FLAIRIS
  • 2x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 6R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
95 ACCEPTED 2022-07-14 21:10:34
2022-07-10 20:47:03
Kinga Kościarz ALEBASTR
  • 1x 2/ŚR/Średnia Runda 130cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5/ŚR/Średnia Runda 130cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
94 ACCEPTED 2022-07-24 17:44:48
2022-07-10 19:25:53
Martyna Szpak LEGO
  • 2x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 6R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 11R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
93 ACCEPTED 2022-07-14 21:10:20
2022-07-10 12:03:52
Oliwia Stanisławczyk RAPHAELLA P
  • 1x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
92 ACCEPTED 2022-07-14 21:10:16
2022-07-10 12:03:36
Wiktoria Stanisławczyk BERGS-AUG 09-61
  • 2x 1R/LL-60/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
91 ACCEPTED 2022-07-14 21:10:14
2022-07-10 11:13:54
Anna Badura HIGHFLYER HICKSTEAD
  • 2x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
90 ACCEPTED 2022-07-14 21:10:11
2022-07-10 11:13:24
Anna Badura DELLA ROSA
  • 1x 1/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
89 ACCEPTED 2022-07-14 21:10:08
2022-07-10 11:06:41
Katarzyna Bula LENNART
  • 2x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 2x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 12R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
88 ACCEPTED 2022-07-14 21:10:06
2022-07-10 11:06:30
Aleksandra Ryt KELIOR
  • 2x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 13R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
87 ACCEPTED 2022-07-14 21:10:03
2022-07-10 11:05:25
Szymon Bula CARGAMEL
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/MR/Mała Runda 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/FMR/Finał Małej Rundy 120cm - zwykły, art.238.2.1
86 ACCEPTED 2022-07-14 21:10:00
2022-07-10 09:57:05
Paulina Kojder FAROUGE
  • 1x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 12R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
85 ACCEPTED 2022-07-14 21:09:57
2022-07-09 21:47:36
Małgorzata Zoń WIQUELLA
  • 1x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
84 ACCEPTED 2022-07-14 21:09:55
2022-07-09 19:53:30
Tola Świerczyńska NONO Z
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
83 ACCEPTED 2022-07-14 21:09:52
2022-07-09 19:53:09
Tola Świerczyńska DUDOK L
  • 1x 2/ŚR/Średnia Runda 130cm - zwykły, art.238.2.1
82 ACCEPTED 2022-07-14 21:09:50
2022-07-09 18:02:10
Damian Zmorek CONTHAGO
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
81 ACCEPTED 2022-07-14 21:09:48
2022-07-09 18:00:54
Natalia Zdybska DECIDE ON ME
  • 2x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
80 ACCEPTED 2022-07-14 21:09:41
2022-07-09 13:16:25
Olga Skrobacz C-BOLT
  • 1x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
79 ACCEPTED 2022-07-14 21:09:39
2022-07-09 13:16:11
Olga Skrobacz OLANDO VAN DEN HEUVEL
  • 1x 1/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
78 ACCEPTED 2022-07-14 21:09:37
2022-07-09 13:15:58
Olga Skrobacz CORNET CROWN
  • 1x 1/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
77 ACCEPTED 2022-07-14 21:09:31
2022-07-08 23:05:00
Szymon Najdzionek CHUPA CHUPS BS
  • 1x 2/ŚR/Średnia Runda 130cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x /DR/Duża Runda 140cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9/GP/Grand Prix 140cm - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
76 ACCEPTED 2022-07-24 17:44:54
2022-07-08 19:11:35
Oktawia Bartoszek DON CARLOS
  • 2x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 2x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 12R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
75 ACCEPTED 2022-07-24 17:44:56
2022-07-08 14:24:38
Oliwia Bartoszek KIKIMORA BH
  • 1x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 13R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
74 ACCEPTED 2022-07-14 21:09:25
2022-07-08 13:11:16
Joanna Rosicka-Tyszko CHIRON
  • 1x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
73 ACCEPTED 2022-07-14 21:09:22
2022-07-08 13:10:46
Joanna Rosicka-Tyszko GANDY DE L'ABBAYE
  • 1x 1/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/ŚR/Średnia Runda 130cm - zwykły, art.238.2.1
72 ACCEPTED 2022-07-14 21:09:20
2022-07-08 13:10:23
Joanna Rosicka-Tyszko CARIBOU
  • 1x 3/DR/Duża Runda 140cm - zwykły, art.238.2.1
71 ACCEPTED 2022-07-14 21:09:12
2022-07-08 10:17:05
Maria Kozina LUCKY MIKE
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
70 ACCEPTED 2022-07-14 21:09:06
2022-07-08 07:30:04
Olga Pawłowska JAY BLOOBIDAY
  • 1x 1/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
69 ACCEPTED 2022-07-14 21:09:04
2022-07-08 07:29:02
Olga Pawłowska CAPUERA
  • 1x 1/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
68 ACCEPTED 2022-07-22 16:49:34
2022-07-07 23:41:19
Agnieszka Ciurzyńska KUTYNA II
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 12R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 13R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
67 ACCEPTED 2022-07-22 16:49:41
2022-07-07 23:40:52
Agnieszka Ciurzyńska MORIS
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/MR/Mała Runda 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/FMR/Finał Małej Rundy 120cm - zwykły, art.238.2.1
66 ACCEPTED 2022-07-17 22:21:30
2022-07-07 16:33:18
Zuzanna Kaczmarzyk SOPRANO HIPPICA
  • 1x 2/ŚR/Średnia Runda 130cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/DR/Duża Runda 140cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5/ŚR/Średnia Runda 130cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x /DR/Duża Runda 140cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9/GP/Grand Prix 140cm - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
65 ACCEPTED 2022-07-21 14:14:48
2022-07-07 15:49:28
Aleksandra Kawa DEEP PURPLE V&V Z
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/MR/Mała Runda 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7/FMR/Finał Małej Rundy 120cm - zwykły, art.238.2.1
64 ACCEPTED 2022-07-25 20:47:46
2022-07-06 22:09:35
Hanna Kuc DANTES
  • 2x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 6R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
63 ACCEPTED 2022-07-14 21:08:29
2022-07-06 20:05:43
Amelia Gałas ZIZOU Z
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/MR/Mała Runda 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7/FMR/Finał Małej Rundy 120cm - zwykły, art.238.2.1
62 ACCEPTED 2022-07-21 14:14:56
2022-07-06 15:44:54
Matylda Wolko BAMAKO PA-BO-MA
  • 1x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 13R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
61 ACCEPTED 2022-07-22 21:24:38
2022-07-05 20:45:52
Zuzanna Niziałek STRATFORD VAN DE SCHIMMELSTAL
  • 2x 6R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 12R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
60 ACCEPTED 2022-07-14 21:08:11
2022-07-05 15:20:46
Amelia Piętka BOLTER
  • 2x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 6R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 11R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
59 ACCEPTED 2022-07-14 21:08:08
2022-07-05 14:12:05
Jarosław Płatos STAKATTOS
  • 2x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 2x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 2x 12R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
58 ACCEPTED 2022-07-22 21:10:25
2022-07-05 09:19:09
Maja Kosowska BENFIKA
  • 1x 6R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 12R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
57 ACCEPTED 2022-07-14 21:08:00
2022-07-04 23:33:51
Nadia Gajdzik GADIA
  • 2x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 12R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
56 ACCEPTED 2022-07-14 21:07:58
2022-07-04 22:48:15
Hanna Połtowicz HIT ME ZAGORKA
  • 2x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 6R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 11R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
55 ACCEPTED 2022-07-14 21:07:56
2022-07-04 16:38:38
Gabriela Ponurski CAPRIOLE
  • 2x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 2x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7/FMR/Finał Małej Rundy 120cm - zwykły, art.238.2.1
54 ACCEPTED 2022-07-14 21:07:53
2022-07-04 15:41:52
Maja Kula MUZE ALLA DE BAKKER
  • 1x 1R/LL-60/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 5R/LL-60/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 10R/LL-60/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
53 ACCEPTED 2022-07-14 21:07:51
2022-07-04 15:40:32
Maja Kula NERON
  • 1x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 13R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
52 ACCEPTED 2022-07-14 21:07:49
2022-07-04 15:20:08
Michalina Sztuka CORNET L'AMOUR
  • 1x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
51 ACCEPTED 2022-07-14 21:07:47
2022-07-04 12:24:35
Julia Koźbiał ANJO DIAMOND RAVER
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/MR/Mała Runda 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7/FMR/Finał Małej Rundy 120cm - zwykły, art.238.2.1
50 ACCEPTED 2022-07-14 21:07:37
2022-07-03 22:30:33
Julia Magdoń HÖLDERLIN TARKA
  • 2x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
49 ACCEPTED 2022-07-14 21:07:35
2022-07-03 22:29:06
Aleksandra Błachnio KARLITO BREGANDE P
  • 2x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
48 ACCEPTED 2022-07-14 21:07:30
2022-07-03 22:27:43
Nina Pěč ELDORADO
  • 2x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 2x 12R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
47 ACCEPTED 2022-07-14 21:07:26
2022-07-03 22:26:40
Hana Chudíková COME BE MY QUEEN K
  • 2x 6R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 10R/LL-60/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
46 ACCEPTED 2022-07-14 21:07:21
2022-07-03 22:24:44
Miriam Maličká CASIDI
  • 1x 6R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 2x 12R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
45 ACCEPTED 2022-07-14 21:07:14
2022-07-03 22:23:31
Tamara Koprivňaková MAY BALANCE K
  • 1x 6R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 2x 12R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
44 ACCEPTED 2022-07-14 21:07:02
2022-07-03 16:08:43
Joanna Gardulska ASHANTI SOLIER
  • 2x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 2x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 12R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
43 ACCEPTED 2022-07-14 21:07:00
2022-07-03 14:49:28
Izabella Kisielowska MASSIMO ENDORPHINO
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
42 ACCEPTED 2022-07-14 21:06:57
2022-07-03 14:48:29
Izabella Kisielowska FOKUS
  • 1x 2/ŚR/Średnia Runda 130cm - zwykły, art.238.2.1
41 ACCEPTED 2022-07-14 21:06:54
2022-07-03 12:10:23
Dorota Korek CLARK
  • 1x 2/ŚR/Średnia Runda 130cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5/ŚR/Średnia Runda 130cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/FŚR/Finał Średniej Rundy 130cm - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
40 ACCEPTED 2022-07-14 21:06:52
2022-07-02 09:52:33
Weronika Krywult BETULA
  • 2x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
39 ACCEPTED 2022-07-14 21:06:50
2022-07-01 22:49:07
Wiktoria Krzanowska EPSILON
  • 2x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
38 ACCEPTED 2022-07-14 21:06:48
2022-07-01 22:47:47
Wiktoria Krzanowska COCORRADO
  • 2x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
37 ACCEPTED 2022-07-14 21:06:45
2022-07-01 16:56:06
Maria Kaprzyk LUCABOO
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/MR/Mała Runda 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/FMR/Finał Małej Rundy 120cm - zwykły, art.238.2.1
36 ACCEPTED 2022-07-14 21:06:43
2022-07-01 16:55:41
Maria Kaprzyk GANDALF
  • 2x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 11R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
35 ACCEPTED 2022-07-14 21:06:40
2022-07-01 16:55:03
Maria Kaprzyk COUPI S1
  • 1x 1/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/MR/Mała Runda 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/ŚR/Średnia Runda 130cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/FMR/Finał Małej Rundy 120cm - zwykły, art.238.2.1
34 ACCEPTED 2022-07-20 18:11:59
2022-07-01 08:46:18
Blanka Wietecha HUMBAK
  • 1x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 6R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 12R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
33 ACCEPTED 2022-07-15 17:55:07
2022-07-01 08:45:47
Laura Wietecha ESCOBAR AA
  • 1x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 6R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 12R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
32 ACCEPTED 2022-07-22 06:07:18
2022-06-30 22:44:14
Julia Dąbrowska DESAND
  • 1x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
31 ACCEPTED 2022-07-14 21:06:29
2022-06-30 22:07:24
Barbara Szwarc SCYTIA
  • 2x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
30 ACCEPTED 2022-07-14 21:06:20
2022-06-30 21:21:15
Martyna Rusinek OLMAR
  • 2x 1R/LL-60/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
29 ACCEPTED 2022-07-14 21:06:18
2022-06-30 21:20:46
Grzegorz Faber STACORRADO
  • 1x 2/ŚR/Średnia Runda 130cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/DR/Duża Runda 140cm - zwykły, art.238.2.1
28 ACCEPTED 2022-07-14 21:06:15
2022-06-30 21:19:28
Grzegorz Faber JAGUAR
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
27 ACCEPTED 2022-07-14 21:06:13
2022-06-30 21:19:01
Grzegorz Faber CARAMELLA
  • 1x 2/ŚR/Średnia Runda 130cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/DR/Duża Runda 140cm - zwykły, art.238.2.1
26 ACCEPTED 2022-07-14 21:06:11
2022-06-30 18:58:14
Julia Czuczeło CAPITAL BEJ
  • 1x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 12R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 13R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
25 ACCEPTED 2022-07-14 21:06:09
2022-06-30 18:23:38
Karolina Nowak ALHAMBRA
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 13R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
24 ACCEPTED 2022-07-14 21:06:05
2022-06-29 16:49:43
Otylia Barczyk MELODY
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/MR/Mała Runda 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
23 ACCEPTED 2022-07-14 21:06:03
2022-06-29 15:51:14
Aleksandra Ryt QIONA
  • 2x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 13R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
22 ACCEPTED 2022-07-14 21:06:00
2022-06-29 15:50:28
Aleksandra Ryt EXPENSIV THOUGHT
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/MR/Mała Runda 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/FMR/Finał Małej Rundy 120cm - zwykły, art.238.2.1
21 ACCEPTED 2022-07-21 22:24:02
2022-06-29 13:12:16
Zuzanna Nabagło KAS VDL
  • 1x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
20 ACCEPTED 2022-07-14 21:05:54
2022-06-29 12:38:44
Marcelina Lech ARMANI
  • 1x 2/ŚR/Średnia Runda 130cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5/ŚR/Średnia Runda 130cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x /DR/Duża Runda 140cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/FŚR/Finał Średniej Rundy 130cm - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
19 ACCEPTED 2022-07-14 21:05:52
2022-06-29 12:24:49
Larysa Haberstroh CARO'S ELS
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
18 ACCEPTED 2022-07-14 21:05:50
2022-06-29 12:23:41
Wiktoria Haberstroh MARGOT
  • 1x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
17 ACCEPTED 2022-07-20 14:41:51
2022-06-28 22:55:54
Roxana Gajdzik DELVA
  • 1x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 13R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
16 ACCEPTED 2022-07-14 21:05:43
2022-06-28 22:29:56
Dominika Szotek OSKAR BLUE
  • 1x 2/ŚR/Średnia Runda 130cm - zwykły, art.238.2.1
15 ACCEPTED 2022-07-14 21:05:40
2022-06-28 22:29:31
Alexander Leda EMRUN
  • 2x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 2x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 12R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
14 ACCEPTED 2022-07-14 21:05:33
2022-06-28 22:17:32
Dominika Kunicka BONGO
  • 2x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 6R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
13 ACCEPTED 2022-07-27 12:17:17
2022-06-28 21:51:07
Hanna Gocyk CLINTADEL K
  • 1x 1/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/MR/Mała Runda 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/FMR/Finał Małej Rundy 120cm - zwykły, art.238.2.1
12 ACCEPTED 2022-07-14 21:05:28
2022-06-28 21:12:41
Kaja Sanokowska ALLUBET
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/MR/Mała Runda 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/FMR/Finał Małej Rundy 120cm - zwykły, art.238.2.1
11 ACCEPTED 2022-07-27 10:30:29
2022-06-28 21:12:01
Julia Rusin LEMOND
  • 2x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
10 ACCEPTED 2022-07-21 15:19:53
2022-06-28 20:44:31
Wiktoria Skorupa BAKKOMA
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/MR/Mała Runda 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7/FMR/Finał Małej Rundy 120cm - zwykły, art.238.2.1
9 ACCEPTED 2022-07-14 21:05:20
2022-06-28 20:29:21
Emilia Szojda DARKLIGHT
  • 1x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/MR/Mała Runda 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/FMR/Finał Małej Rundy 120cm - zwykły, art.238.2.1
8 ACCEPTED 2022-07-14 21:05:18
2022-06-28 20:29:07
Emilia Szojda CAMPINO BURME
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/MR/Mała Runda 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/ŚR/Średnia Runda 130cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/FMR/Finał Małej Rundy 120cm - zwykły, art.238.2.1
7 ACCEPTED 2022-07-21 08:15:21
2022-06-28 20:24:27
Sonia Janus SOLERO'S FAIRYTALE K
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/MR/Mała Runda 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/FMR/Finał Małej Rundy 120cm - zwykły, art.238.2.1
6 ACCEPTED 2022-07-14 21:05:11
2022-06-28 20:15:11
Pola Żyglicka DE VOLTAIRE
  • 1x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 12R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 13R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
5 ACCEPTED 2022-07-14 21:05:09
2022-06-28 18:07:11
Anna Wałęga ZIP CODE
  • 2x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
4 ACCEPTED 2022-07-14 21:05:06
2022-06-28 09:00:55
Liwia Król ILIANOR-P
  • 2x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
3 ACCEPTED 2022-07-14 21:05:03
2022-06-28 08:58:30
Liwia Król CYTAT
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/MR/Mała Runda 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/FMR/Finał Małej Rundy 120cm - zwykły, art.238.2.1
2 ACCEPTED 2022-07-14 21:04:58
2022-06-28 08:48:34
Monika Respondek CONQUESTO CON CONQUEST BOY
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/MR/Mała Runda 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/FMR/Finał Małej Rundy 120cm - zwykły, art.238.2.1
1 ACCEPTED 2022-07-21 22:24:47
2022-06-28 08:48:07
Monika Respondek DRAGO
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Apanasewicz Weronika OJK Barcice
2001 (MJ.)
O045721
10200246
2. Bačová Michaela JK PEGAS CASSOVIA
2008 (JM.)
None
3. Badura Anna KJ Profit
S
O024424
4. Bajusová Barborka JK PEGAS CASSOVIA
2010 (JM.)
9209
5. Baranova Yelyzaveta Cichon
2008 (JM.)
10289499
10289499
6. Barczyk Katarzyna
7. Barczyk Otylia St. KJ Profit Orzesze
2005 (J.)
O039682
8. Bartoszek Oktawia Klub Jeździecki Equireno
2007 (JM.)
O053029
9. Bartoszek Oliwia Klub Jeździecki Equireno
2007 (JM.)
O052577
10. Błachnio Aleksandra KJK Fabrex
S
O048544
11. Bodden Maya Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
2006 (J.)
O060787
12. Boiarko Kostiantyn KJ Leśna Wola
S
O071731
13. Bula Katarzyna KJ Profit
S
O026592
14. Bula Szymon KJ Profit Orzesze
S
O031734
15. Bydzicka Martyna KJ Leśna Wola
16. Cebulak Joanna KJ Leśna Wola Głogow Młp.
S
O003873
17. Cebulak Joanna KJ Leśna Wola Głogow Młp.
S
O003873
18. Chojnowski Mateusz Klub Jeździecki Equireno
S
O023447
19. Chołody Paula Equiclub Zamłyniec
2005 (J.)
O048064
20. Chudíková Hana Kopri Team Poprad
2005 (J.)
05155
21. Cieślar Jan
22. Cieślar Joanna
23. Ciurzyńska Agnieszka Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O013663
24. Czech Nadia KJ Nostro
2006 (J.)
O070315
25. Czuczeło Julia Klub Jeździecki ASSANYA
2001 (MJ.)
O045219
26. Dąbrowska Julia KJK Szary Michałowice
2001 (MJ.)
O038829
10170155
27. Drabczyk Martyna JKS Czanki
2009 (JM.)
O059247
28. Dubiel Kamil KJ Global Świętoszowice
S
O004974
29. Duszkiewicz Andrzej KJ Stajnia Jaślany
S
O008809
30. Duszkiewicz Gabriela KJ Stajnia Jaślany
S
O007692
31. Duszkiewicz Hubert KJ Stajnia Jaślany
2007 (JM.)
O042590
32. Duszkiewicz Maja BPK
2014 (Mł.)
brak
33. Dziarkowska Anna Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
S
O009102
34. Faber Grzegorz KJK Fabrex Stanisław Dolny
S
O006090
35. Frąk Patrycja Klub Jeździecki Morgan Balczewo
S
O002514
36. Furgał Nikola JKS Pogórze
2007 (JM.)
O056623
37. Gajdzik Nadia LKJ OCHABY
2006 (J.)
O061930
38. Gajdzik Roxana LKJ OCHABY
2001 (MJ.)
O037352
39. Gałas Amelia Jeździecki Klub Sportowy Czanki
2005 (J.)
O046091
40. Gardulska Joanna KJ Facimiech
S
O019351
41. Gocyk Hanna KJ Profit Orzesze
2005 (J.)
O043629
42. Góralska Gabriela Ośrodek Jeździecki Bilcza
2004 (J.)
O057241
43. Gorczyńska Anna UKJ Lalin
2004 (J.)
O039732
44. Górski Dawid WLKS Krakus Swoszowice
S
O022650
10194355
45. Gunia Alicja KJ Equistro Wierzawice
S
O014016
46. Haberstroh Larysa KJ Zbrosławice
2003 (MJ.)
O042448
47. Haberstroh Wiktoria KJ Zbrosławice
2005 (J.)
O046029
48. Handzlik Maciej SKJ Preria Wilkowice
2005 (J.)
O050177
49. Handzlik Maciej Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2005 (J.)
O050177
50. Hrapkowicz Jacek BPK
S
O075197
51. Janus Sonia LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
2004 (J.)
O041054
52. Jodłowska Elżbieta Kj Facimiech
2002 (MJ.)
O038072
53. Joščáková Tamara JK PEGAS CASSOVIA
S
07379
54. Kaczmarzyk Zuzanna KJ Trachy Sośnicowice
2003 (MJ.)
O033831
55. Kamińska Natalia KJ Galop Kozienice
2009 (JM.)
O054450
56. Kaprzyk Maria Vanto Jumping Team Mikołów
2004 (J.)
O044736
57. Karabová Alexandra JK PEGAS CASSOVIA
S
01271
58. Kawa Aleksandra LKJ Ochaby
2003 (MJ.)
O039694
59. Kisielowska Izabella KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
S
O027312
60. Klimasz Wiktoria Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
2002 (MJ.)
O048232
61. Kojder Paulina Klub Jeździecki Facimiech
2004 (J.)
O058523
62. Koprivňaková Tamara Kopri Team Poprad
S
5465
63. Korek Dorota Stow. KS KJK Szary Michałowice
2004 (J.)
O037355
64. Kościarz Kinga WLKS Krakus
2003 (MJ.)
O045654
65. Kosowska Maja Kielecki KJ
2011 (Mł.)
O063586
66. Kowalewska Kamila Klub Sportowy Jumping Team
2002 (MJ.)
O038034
67. Koźbiał Julia KJ Facimiech
2003 (MJ.)
O048290
68. Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
S
O002981
69. Kozina Maria Tuszyński KJ Garbówek
S
O028675
70. Król Liwia LZJ Drama Zbrosławice
2001 (MJ.)
O034307
71. Krywult Weronika Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O025105
72. Krzanowska Wiktoria RC Riding Center Sosnowice
2007 (JM.)
O058709
73. Kuc Hanna Klub Jeździecki Zbrosławice
2008 (JM.)
O048356
74. Kuc Zuzanna BPK (MAL)
2005 (J.)
O047616
10187969
75. Kula Maja Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
2006 (J.)
O056721
76. Kuncová Katarína JK PEGAS CASSOVIA
2006 (J.)
08138
77. Kunicka Dominika Vanto Jumping Team
2003 (MJ.)
O041922
78. Kuś Zuzanna Klub Jeździecki Equireno
2008 (JM.)
O059721
79. Lech Marcelina KS KJK Szary Michałowice
2003 (MJ.)
O036264
10153280
80. Leda Alexander Klub Jeździecki Global
2003 (MJ.)
O057738
81. Leśniak Krzysztof Wkls Kraków Swoszowice
S
O000877
82. Lulkowska Amelia Krakowski Klub Jazdy Konnej
2007 (JM.)
brak
83. Łopatka Katarzyna Klub Jeździecki Facimiech
2001 (MJ.)
O032158
84. Magdoń Julia KJK Fabrex
2007 (JM.)
Brak
85. Maličká Miriam Kopri Team Poprad
2007 (JM.)
09013
86. Matla Łukasz Klub Jeździecki Global
S
O001389
87. Mazur Sylwia Sportowy Klub Jeździecki MPPM
S
O014017
88. Mroczka Piotr JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O025333
89. Mucha Aniela Klub Jeździecki Leśna Wola
2012 (Mł.)
.
90. Nabagło Zuzanna LKJ Ochaby
2006 (J.)
O050969
91. Naďová Nina JK PEGAS CASSOVIA
2009 (JM.)
None
92. Najdzionek Maja Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2006 (J.)
O046343
93. Najdzionek Szymon KS Sentio Equestrian
S
O028637
94. Niemczyk Weronika Kj Facimiech
2005 (J.)
O053538
95. Nita Zofia KJ Galop Kozienice
2002 (MJ.)
O065315
96. Nita Zuzanna KJ Galop Kozienice
2002 (MJ.)
O064990
97. Niziałek Zuzanna Kielecki KJ
2009 (JM.)
O059430
98. Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka
S
O020547
99. Nowak Karolina WLKS Krakus
2005 (J.)
O059490
100. Onyshchuk Aleksandra KJ Leśna Wola
2004 (J.)
O071729
101. Pawłowska Olga KJ Leśna Wola Głogów Młp.
2006 (J.)
O055510
10231778
102. Pěč Nina Kopri Team Poprad
2006 (J.)
09012
103. Pękalska Maja BPK
2010 (JM.)
O067630
104. Piętka Amelia WLKS KRAKUS
2007 (JM.)
O064003
105. Piętka Dagmara St. KS KJK Szary Michałowice
S
O003424
106. Pietruszka Anna Klub Jeździecki Facimiech
2009 (JM.)
O062301
107. Pis Hanna Kj Leśna Wola
2010 (JM.)
A
108. Pis Hanna Kj Leśna Wola
2010 (JM.)
A
109. Pisarek Liwia KJ Leśna Wola
110. Plewa Tomasz KJ Leśna Wola Głogów Młp.
S
O013203
111. Plewa Tomasz KJ Leśna Wola Głogów Młp.
S
O013203
112. Płatos Jarosław KJ Galop Kozienice
S
O000762
113. Połtowicz Hanna Klub Sportowy Faruk
2009 (JM.)
O062285
114. Pomiankowska Anna KJ Leśna Wola
2012 (Mł.)
brak
115. Pomiankowska Julia Klub Sportowy Jumping Team Wiercany
2010 (JM.)
O057728
116. Pomiankowska Julia Klub Sportowy Jumping Team Wiercany
2010 (JM.)
O057728
117. Pomiankowska Julia KJ Leśna Wola
2010 (JM.)
O057728
118. Ponurski Gabriela KS Sentio Equestrian
2007 (JM.)
O057821
LZRWZJ/1238/21 A(w) B(w) C(w)
119. Puszkarewicz Lena KJ Leśna Wola
120. Respondek Monika KJ Zbrosławice
S
O027304
121. Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek
S
O001931
122. Rozalska Pamela WKJ Lublin
S
O041740
123. Rusin Julia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
2003 (MJ.)
O048884
124. Rusinek Martyna Kjk Fabrex Stanisław Dolny
S
O067431
125. Ryt Aleksandra LKJ OCHABY
S
O003310
126. Rzeszutek Aleksandra Uczniowski klub jezdziecki lalin
S
O039726
127. Sanokowska Kaja KJ Facimiech
S
O051160
128. Sapa Laura Klub Jeździecki Leśna Wola
2004 (J.)
O064230
129. Skorupa Wiktoria LKJ Ochaby
2003 (MJ.)
O044731
130. Skrobacz Olga WLKS Krakus
2003 (MJ.)
O034702
131. Skrzypiec Agata WLKS Krakus Swoszowice
2001 (MJ.)
O027059
10141798
132. Słodczyk Dominik Stow. KJ Preria Wilkowice
S
O007598
133. Słowik Roksana OJK Barcice
134. Śmiechowska Sara Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
2008 (JM.)
O048422
135. Smolarczyk Maja KJ Skarb Kozienice
2003 (MJ.)
O042345
136. Spendel Piotr Klub Jeździecki Profit Orzesze
S
O013039
137. Stanisławczyk Oliwia Tuszyński KJ Garbówek
2011 (Mł.)
O064918
138. Stanisławczyk Wiktoria Tuszyński KJ Garbówek
2012 (Mł.)
O064919
139. Susperregui-Stempkowska Sara BPK (MAZ)
2003 (MJ.)
O034160
10179403
140. Świerczyńska Tola TKJ Garbówek
2008 (JM.)
O051646
141. Szlachta Slawomir X
O001889
142. Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
S
O001889
143. Szojda Emilia LKJ Ochaby
2003 (MJ.)
O035796
144. Szotek Dominika JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O035256
10266929
145. Szpak Martyna KJ Galop Kozienice
2010 (JM.)
O065316
146. Szpunar Aneta Bez Przynależności Klubowej
S
O043491
147. Sztuka Kacper
148. Sztuka Michalina Jeździecki Klub Sportowy Czanki
2004 (J.)
O044565
149. Szuba Maria KJ Facimiech
2007 (JM.)
O050972
150. Szwarc Barbara LKJ OCHABY
2007 (JM.)
O059154
151. Szweda Marek KJ Profit Orzesze
S
O002801
152. Trelka Martyna Bez Przynależności Klubowej
2006 (J.)
O056395
153. Tyszko Magdalena Tuszyński KJ Garbówek
S
O003541
154. Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
S
O003576
155. Uchwat Katarzyna JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
S
O003889
156. Uchwat Marika JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2005 (J.)
O040968
157. Uchwat Robert JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O001009
158. Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
S
O001137
159. Ucińska Julia Tuszyński KJ Garbówek
2003 (MJ.)
O055315
160. Urban Katarzyna Bez Przynależności Klubowej K P O
S
O024933
161. Walas Ewa KJ Lesna Wola
S
O017426
162. Walas Ewa KJ Lesna Wola
S
O017426
163. Wałęga Anna Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2005 (J.)
O057191
164. Waśko Monika BPK
S
O053170
165. Wietecha Blanka Klub Jazdy Konnej Fabrex
2005 (J.)
O049380
166. Wietecha Laura Klub Jazdy Konnej Fabrex
2005 (J.)
O049381
167. Włodarczyk Klara KJ Leśna Wola
2012 (Mł.)
168. Wójtowicz Tomasz Soymax Lublin Team
S
O000830
169. Wolko Matylda Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2005 (J.)
O058516
170. Yershova Anastasia KJ Leśna Wola
2001 (MJ.)
O071730
171. Zdybska Natalia Bez Przynależności Klubowej K P O
2005 (J.)
O057531
172. Zięba Amelia KJK SZARY
2008 (JM.)
O058832
10245993
173. Zmorek Damian Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
S
O022673
174. Zmorek Damian Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
S
O022673
175. Zoń Małgorzata JKS Czanki
2002 (MJ.)
O047316
176. Żyglicka Pola LKJ Ochaby
2003 (MJ.)
O041526
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

335

AISHA OLD 2008 ogier siwy F:
M:
DE 433330978608 DE 433330978608
2.

161

ALEBASTR Ukraiński Wierzchowy UKR 2003 stallion dark bay/168 F: Borispol /
M: Aleya /
K031203 804098100042500 UKR
3.

105

ALHAMBRA SP POL 2012 klacz gniada/170 F: Spartacus / Stakkato
M: Albufeira / Luron
K021490 616009510342112
4.

93

ALLUBET SP POL 2014 Wałach siwa/168 F: Carolus I
M: Andora
K027102 616009610076814
5.

44

ANGELO 112 Z ZANGERSHEIDE POL 2018 wałach gniada/163 F: Aganix du Seigneur Z
M: Vivianne
K033636 ---
6.

127

ANJO DIAMOND RAVER AES POL 2010 wałach gniada/168 F: Corea
M: Anjo Forn Bel
K023808 826002100022503 105RJ82
7.

100

ARMANI HAN GER 2011 wałach kasztanowata/182 F: Allround / Argentinus
M: Winona Chiara / Weltmeyer
K023302 DE431316669811
8.

235

ARSEN Szlachetna Półkrew POL 2012 wałach gniada/166 F: Pentagram
M: Arena
K032949 616098100046533
9.

121

ASHANTI SOLIER MAŁOPOLSKA POL 2012 Klacz siwa/170 F: Lubań
M: Alkaida
K022334 616006550012712
10.

85

AURORA MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz gniada/162 F: Awans
M: Attyka
K030879 616006630021714
11.

329

AVE ZAMBESI SP Polska 2011 w kasztan F: Zambesi / Heartbreaker
M: Avista / Elvis
K022977 616009510353411
12.

225

BACARDI SP POL 2017 wałach kasztanowata/172 F: Hippica koh-i-noor
M: Batalia
K031564 Pol xxx
13.

279

BACO KWPN POL 2006 wałach kasztanowata/169 F: Tangelo van de Zuuthoeve
M: A
K026277 A
14.

4

BAKKOMA SP POL 2015 klacz gniada/170 F: HIPPICA KOH I NOOR
M: BAKWARTA
K030768 616009540026015
15.

301

BALISTO ZOETENDAELE Z Z 2010 klacz gniada F:
M:
056015Z55770110 056015Z55770110
16.

228

BALOUSSINIA OLD POL 2011 Klacz gniada/- F: Baloussini / Baloubet Du Rout
M: Straciatella / Stalypso
K024112 DE41818250011
17.

25

BAMAKO PA-BO-MA OS POL 2015 wałach gniada/173 F: Bamako de Muze / Darco
M: Malta-Pro / Pro Savage
K027845 DE418182529615
18.

308

BELJOY F:
M:
19.

253

BENFIKA Polski Koń Szlachetny POL 2008 klacz ciemnogniada/165 F: BARYSHNIKOV/BOLERO
M: BANICJA/CRUZEIRO L
K019054 616009580806908
20.

159

BERGS-AUG 09-61 KUC POL 2009 klacz kasztanowata/kuc:140 F: NN
M: NN
K022041 528009091164518
21.

117

BETULA WIELKOPOLSKA POL 2015 klacz kasztanowata/167 F: Bayard d'Elle
M: Balanga
K033023 616098200156841
22.

333

BIANKO KUC POL 2013 wałach kasztanowata/kuc:130 F: Nn
M: Nn
K030187 -
23.

330

BIG LADY TYP SZLACHETNY POL 2015 klacz kasztanowata/159 F: Burbon
M: Legenda 36
Brak B0154153S
24.

135

BOLTER Polski Koń Szlachetny Pólkrwi POL 2011 wałach ciemnokasztanowata/167 F: Vandamme
M: Brenda
K021056 616009610026511
25.

95

BONGO WLKP POL 2006 wałach ciemnogniada/170 F: Chef Supreme / Chiefs Crown
M: Bogota / Elmero
K011755 POL007610099306
26.

147

C-BOLT HOL POL 2018 wałach kasztanowata/165 F: Casaltino
M: Z-First Lady
K034382 DE421000754818
27.

263

C'EST PETITE ANNI WESTFALSKA POL 2011 klacz ciemnogniada/167 F: Coco Jambo
M: Anatevka
K024204 DE441411274011
28.

176

CADEAU DU DESTIN HOL GER 2008 Ogier gniada F: Calato / Capitol I
M: Odessa IX / Leandro
K015528 DE421000406308
29.

227

CALIGO Z ZANG POL 2016 ogier gniada/170 F: Chellsini Z / Chellano Z
M: Walburga han./ Werther han.
K029196 056015Z55520916
30.

91

CAMPINO BURME HAN GER 2010 wałach siwa/- F: Cornado I / Cornet Obolensky
M: Hauptstutbuch Cintana / Co-Pilot
K024504 DE431316854710
31.

326

CAPITAL BEJ Deutsches Sportpferd POL 2011 wałach kara/- F: Contenaro
M: Acani Bej
K019234 DE4556678063411
32.

106

CAPITAL BEJ NIEM. SPORT. POL 2011 wałach kara/170 F: Contenaro
M: Acani Bej
K019234 DE455678063411
33.

131

CAPRIOLE PZHK (SP) POL 2009 mare bay/mk:mk:mk:m F: CANDIAVOLO
M: GAZELLE
K020568 616009690171209
34.

138

CAPUERA HOLSZTYŃSKA POL 2012 klacz gniada/168 F: CONRAD
M: CORZICA/CORTEZ
- 12242878Y
35.

107

CARAMELLA WESTF GER 2013 Klacz siwa/- F: Cathanos / Carthago
M: Andorra / Piano II
K024772 DE441410393413
36.

302

CAREDO C F:
M:
37.

154

CARGAMEL HANOWERSKA POL 2014 wałach gniada/- F: Cola Zero
M: Evita
K033501 -
38.

141

CARIBOU HOL GER 2012 wałach siwa/172 F: Cachas / Caretino
M: Zofia I / Contender
K024574 DE421000206612
39.

99

CARO'S ELS KWPN NED 2007 klacz siwa/170 F: Carolus II / Capitol I
M: Calvali Z / Calvin Z
K018342 528003000706428
40.

37

CARRERA PKSP POL 2016 klacz gniada/166 F: Hippica Koh-I Noor
M: Carmen du Rouet / Bajou du Rouet
K031670 616 009 63 00763 16
41.

317

CARTOUCHE-H 2014 w siwa F: Chandler / Casall
M: Ursula / Democraat
K033751 578011020134603
42.

123

CASIDI ST SVK 2010 mare bay/168 F: Cashman Can
M: Robina
703001752124310 703000000000286
43.

275

CATANIA FORTIS Słowacki Koń Gorącokrwisty SVK 2015 klacz siwa/174 F: Cannavaro
M: Rimini
K032914 703002192110615
44.

272

CHACCO G OLD GER 2010 Wałach gniada/- F: Chacco Blue / Chambertin
M: Stalatura / Canturo
K026371 DE418184074510
45.

143

CHIRON HAN POL 2016 wałach ciemnogniada/170 F: Cornet Obolensky
M: Quines / Quintender / Ferragamo
K030205 DE431316814816
46.

316

CHOCOLATE WHITE G SP POL 2018 klacz siwa/168 cm F: Hickstead White / Hickstead
M: Cariana / Calico 8
- 616009540035718
47.

144

CHUPA CHUPS BS WESTF GER 2013 wałach gniada F: Comme Il Faut / Cornet Obolensky
M: Championesse BS / Contendro I
K024220 DE441410733913
48.

305

CINDERELLA WESTF. 2015 klacz gniada F:
M:
704273 704273
49.

118

CLARK SP POL 2014 wałach gniada/178 F: Kannan / Voltaire
M: Clarima SR / Clarimo
K026845 616009510238214
50.

240

CLEMENS WESTFALSKA POL 2014 wałach gniada/180 F: Cornet Obolensky
M: Odessa
K025177 .
51.

94

CLINTADEL K OLD GER 2010 ogier ciemnogniada/174 F: Clinton /
M: Feldmarie / Acord II
K034262 DE433330695810
52.

281

CLINTON JP SP POL 2017 wałach gniada/167 F: Etoulon VDL /
M: Calla-N / Diarado
K033600 616009570149517
53.

115

COCORRADO OLDENBURSKA GER 2007 wałach siwa/- F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Cina Z / Caretano Z
K012175 DE418181424407
54.

30

COLINS PG SP POL 2002 wałach gniada/167 F: Calderon
M: Dorine
K007055 09026
55.

67

COME BE MY QUEEN K Slovak Warmblood SVK 2018 mare bay/170 F: Baldini
M: Camei
703095600001813 703002682118718
56.

294

COMMON LIBERTY Z ZANGERSHIDE POL 2017 wałach siwa/166 F: Casago
M: Chiqolle Z
K034078 056015z55578817
57.

310

CON SANG F:
M:
58.

173

CONLOU OLD GER 2011 ogier kara/172 F: Contendros / Contendro I
M: Namula / Balou Du Rouet
K019324 DE418184047611
59.

86

CONQUESTO CON CONQUEST BOY HAN GER 2014 wałach kara/- F: Conquest Boy / Contendro I
M: Margo / Oder
K029131 DE431436935114
60.

149

CONTHAGO MEKLEMBURSKA GER 2014 wałach kasztanowata/175 F: Conthargos
M: Carnera
brak DE 427270250114
61.

218

CORIANDER VAN'T OZERHOF ZANG POL 2015 wałach gniada/172 F: Corydon Van T&L / Cornado I
M: Gracieuse VD Thijshoeve / Wandor Van De Mispelaere
K027788 056015Z55748015
62.

214

CORNEL WEST UKR 2014 wałach siwa F: Cornet obolensky
M: Irma
K025180
63.

145

CORNET CROWN WESTFALSKA UKR 2014 ogier siwa/170 F: Cornet Obolensky
M: Pam
K034383 DE441410823914
64.

128

CORNET L'AMOUR KOŃ HANOWERSKI GER 2016 wałach siwa/162 F: Cornet Obolensky
M: Hauptstutbuch Soraya
K031409 DE431316855816
65.

230

CORNETTO OLDENBURSKA POL 2015 wałach kara/180 F: Corlani/Cassini
M: Walburga/Werther
K027475 DE418180298915
66.

242

COUPANASA OLDENBURSKA POL 2016 klacz siwa/174 F: Coupe D'or
M: Miss moka/Canoso
Brak .
67.

112

COUPI S1 OLD POL 2012 klacz kasztanowata/170 F: Coupe De Coeur / Calido
M: Cosanostra K / Clinton
K030718 DE433330664512
68.

296

CRISTAL SKY . POL F: .
M: .
. .
69.

221

CRUMBLE DE QUIRRADO HOL GER 2017 ogier gniada/- F: Crumble / Colman
M: Wintera I / Quintero
K030373 DE421000543517
70.

87

CYTAT TS POL 2003 wałach ciemnogniada/183 F: Rafir /
M: Czarna /
K019877 POL999540081303
71.

324

D’ARTAGNAN HAN POL 2015 wałach siwa/166 F: Diacontinus /
M: Cinderella /
K033844 -
72.

61

DABOLA Wielkopolska/poch.trakeńskie POL 2014 klacz ciemnogniada/165 F: Etos
M: Datura
brak 616007600218514
73.

232

DAGOBERT KWPN POL 2008 wałach gniada/170 F: Wittinger VDL
M: Mira
K017904 528003000812268
74.

274

DANTES Czeski Kuc Sportowy CZE 2014 wałach siwa/kuc:145 F: Fain
M: Melisa
K028777 203001937066314
75.

287

DANZA II SP POL 2009 klacz siwa/166 F: Empire
M: Diamantinna
K020906 a
76.

304

DARIOS DE VESQUERIE SF F:
M:
25000113336702J 25000113336702J
77.

92

DARKLIGHT Niemiecka Sportowa GER 2014 klacz gniada/- F: Douglas VDL / Darco
M: Hauptstutbuch Cintana / Co-Pilot
K029035 DE431436927714
78.

90

DE VOLTAIRE SP POL 2014 wałach skarogniada/168 F: Pasquinel / Pablo v. Berkenbroeck
M: Dolores M / Le Voltaire
K024903 616009610076914
79.

148

DECIDE ON ME OLDENBURSKA GER 2015 wałach kara/167 F: Diarado / Diamant de Semilly
M: Laya Rouge / Latizio
K033863 DE 418185013415
80.

26

DEEP PURPLE V&V Z ZANGERSHEIDE POL 2015 wałach siwa/172 F: Dallas VDL
M: Feloma
K029914 056015Z55560715
81.

249

DEJV SP POL 2014 wałach gniada/. F: Kilian38
M: Dosia / Marino
K025635 616009600113014
82.

157

DELLA ROSA HOL GER 2011 Klacz gniada/- F: Cannavaros / Cassini I
M: Sien Lady / Comics
K018512 DE421000147011
83.

8

DELVA HOL GER 2011 klacz siwa/170 F: Clarimo / Clearway
M: Petra III / Feenspross
K030310 DE421000219811
84.

252

DENIM MOON SP POL 2017 wałach siwa/176 F: Castrle Rock hol
M: Dragonia wlkp
K032478 -
85.

11

DESAND SP POL 2009 Wałach gniada F: Desant
M: Dewiza de Revel
K017300
86.

337

DESANT WLKP POL 2013 Klacz izabelowata F: Z
M: Z
Brak
87.

197

DEXTER PW POL 2016 gelding bay/269cm F: Hippica Koh-I-Noor
M: Quidam de Revel
None 616009570095116
88.

49

DOBROSTAN SP POL 2015 wałach gniada/172 F: Qulester
M: Demeter
K029029 616009590024315
89.

42

DOMINANTA Z ZANGERSHEIDE POL 2017 klacz gniada/172 F: Dominator 2000 Z
M: Letty
K033637 ---
90.

261

DON CARLOS WLKP POL 2007 wałach kasztanowata/173 F: Powój
M: Damulka
K012532 POL007670050907
91.

164

DON'T FORGET ME ST SVK 2011 mare bay/169cm F: Consulent Z
M: Quattro J
9641 703001612134311
92.

1

DRAGO SP POL 2010 wałach kasztanowata/- F: Duran Duran / Czarownik
M: Izii / nn
K018708 616007540138410
93.

196

DRAKO SP POL 2012 wałach ciemnogniada/167 F: Diarado
M: Delavita
K021627 616009670014912
94.

150

DUDOK L KWPN BEL 2008 wałach gniada/- F: Canturano l / Canturo
M: Valanta / Calvados
K033427 528003000804110
95.

200

DUKE KWPN NED 2008 wałach kasztanowata/183 F: Phin-Phin
M: Wienke /otangelo
K014336 528003000805017
96.

185

DURANO G KWPN POL 2008 wałach siwa/175 cm F: Canturano
M: Zienna G
K012657 528003000813564
97.

167

EDEN SP POL 2015 wałach gniada/160 F: Casino L
M: Etna
K029637 616009630019815
98.

38

EHROS KWPN NED 2009 wałach gniada F: Zahros R
M: Zatinka / Ovidius
K029429 528003200900871
99.

124

ELDORADO KWPN SVK 2009 gelding bay/178 F: Diarado
M: Reih Des Fontaines
528210002398051 528003200912354
100.

96

EMRUN Polski Koń Sportowy POL 2017 wałach gniada/172 F: HOMERUN (EX HALIFAX)
M: EMANSA
K032000 616 009 69 0064 17
101.

116

EPSILON KUC POL 2010 wałach siwa/kuc:147 F: Elektron
M: Mgiełka
K022272 616999580317810
102.

12

ESCOBAR AA Małopolska (Aa) POL 2016 wałach ciemnogniada/167 F: Davinci
M: Erisa
K034563 A0004907S
103.

102

EXPENSIV THOUGHT HOL POL 2015 wałach gniada/172 F: Casalito
M: Winara Sofia
K033460 DE421000031215
104.

153

FAROUGE MEKL. POL 2008 gelding grey/163 F: Balou Du Rouet
M: Fontainebleau
K012159 DE427270693508
105.

201

FIORA SUNRISE HOL POL 2014 klacz gniada/165 F: For Fashion / For Pleasure
M: Zuriance / Con Air
K030658 DE421000050414
106.

162

FLAIRIS ST SVK 2017 mare dark bay/mk:164 F: None
M: IRIS-NF
11378 703002782923417
107.

282

FLORENCJA KG WLKP POL 2017 klacz siwa/164 F: Number One
M: Furia KG / Corlensky G
K034075 616007610184317
108.

119

FOKUS SP POL 2010 Wałach gniada F: Calato Kama / Calato
M: Feola / Lavendel
K018645 616009640024810
109.

265

FOREX AA MAŁOPOLSKA POL 2016 wałach gniada/174 F: Emerson
M: Flora
K031364 616006630028716
110.

203

FRITS JAN DE PRAKTIJKSKOALE KWPN POL 2010 wałach gniada/- F: Chello III VDL
M: Veronica
- -
111.

170

FUKS SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/161 F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Finlandia / Imequyl
K022752 616009591054713
112.

133

GADIA Cesky Teplokrevnik CZE 2007 klacz gniada/165 F: Grand step kolacek
M: Colette
K023146 203009226126007
113.

113

GANDALF DSP POL 2015 wałach kara/170 F: Grand Pilot I
M: Graphitti S
K030719 DE 456560166015
114.

142

GANDY DE L'ABBAYE SF POL 2016 wałach gniada/167 F: Adzaro Del' Abbaye
M: Uriale De Keos / Voltaire
K033469 16376588K
115.

320

GAVARA HAN 2012 klacz gniada F: Gavi
M: Cara
DE431310100712
116.

224

GENTELMAN KWPN POL 2011 wałach gniada/178 F: Nabab de Reve
M: Cariosa
K023620 528003201105487
117.

187

GEZANT KWPN POL 2011 wałach gniada/172 F: Quadros 3
M: Lassini I
K033553 528003201105392
118.

229

GIEJELLE FOMIA KWPN NED 2011 klacz siwa/175 F: Bugatti VDL/ Silver Ston
M: Tiejelle Fomia/ voltaire
K023416 -
119.

186

GILEA SP POL 2006 klacz ciemnogniada/166 F: Ludger / Laptop
M: Gaisma / Gints L 1198
K016884 POL009680006806
120.

285

GINGER SP POL 2014 klacz gniada/168 F: Cassilio
M: Gizela K
K026150 A
121.

280

GULLIT H KWPN POL 2011 wałach ciemnogniada/169 F: Cantos
M: X
K020759 X
122.

51

HARINDA KWPN NED 2012 klacz gniada/. F: .
M: .
Brak .
123.

251

HARRY CONNEMARA POL 2012 wałach siwa/kuc:140 F: nn /
M: nn /
K030901 826048000064586
124.

220

HAWKEYE Z ZANGERSHEIDE NED 2015 wałach ciemnogniada/160 F: Harley VDL
M: Sabattini Z
K029907 0506015Z55656115
125.

158

HIGHFLYER HICKSTEAD OLD GER 2017 wałach siwa/169 F: Hickstead White / Hickstead
M: La Corunja / Last Man's Hope
K031246 DE418181028517
126.

336

HIGHTFLYER HICKSTEAD F:
M:
127.

132

HIT ME ZAGORKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 wałach gniada/164 F: Quvee Prestige
M: Homela
K033773 616009661134017
128.

126

HÖLDERLIN TARKA HUN HUN 2015 wałach kasztanowata/174 F: Hölderin Jámbor
M: Ozora Tundér
Brak
129.

13

HUMBAK Szlachetna Półkrew POL 2013 wałach tarantowata/174 F: XX
M: XX
K030292 616098100091727
130.

193

IKAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 wałach siwa/170 F: Ilion
M: Iberia
K012328 POL009580440008
131.

88

ILIANOR-P WLKP POL 2017 wałach ciemnogniada/175 F: Koh-I-Noor
M: Iliada
K033486 616 007 61 00957 17
132.

194

IMAGO KWPN NED 2013 Wałach siwa/176 F: Corland / Cor De La Bryere
M: Blenchi-A / Emilion
K025297 528003201300191
133.

223

INDIGO KWPN POL 2013 wałach gniada/160 F: X
M: X
K025073 Xx
134.

311

INFERNAPE VD CAATSHOEVE BWP 2008 ogier siwy F:
M:
702824 702824
135.

273

IRAL MAŁOPOLSKA POL 2016 wałach kasztanowata/165 F: Horoskop
M: Ilona
K034928 616006570027616
136.

288

IVO KWPN POL 2010 wałach gniada/170 F: Dexter R
M: Emir R
K017137 -
137.

108

JAGUAR KWPN NED 2014 wałach gniada/165 F: Carrera VDL / Cardento
M: Walzing Patty / Radisson
K027111 528003201400378
138.

192

JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF BWP BEL 2009 Wałach siwa F: Winningmood Van De Arenberg / Darco
M: Matrichta / Triton 321
K019090 056002W00290662
139.

175

JAVALLI HDH KWPN NED 2014 wałach ciemnogniada/168 F: Etoulon VDL
M: Charyzma Z / Cream Top
K027319 528003201408367
140.

139

JAY BLOOBIDAY KWPN POL 2014 wałach siwa/175 F: Kannan
M: Beatrice
K032854 528210004148607
141.

233

JEDI G KWPN NED 2014 wałach siwa/- F: Douglas
M: First Price G
K028452 528003201406911
142.

177

JETOULON PK KWPN NED 2014 wałach gniada/180 F: Etoulon VDL / Toulon
M: Armantico / A Hold up Premier
K028300 528003201403725
143.

168

JOLLY JUMPER KWPN POL 2014 gelding bay/170 F: Arezzo VDL
M: Bodena
K027575 528003201402435
144.

195

JUPITER KWPN NED 2014 Wałach gniada/175 F: Quasimodo
M: Fyrona van Hilsberg
K027576 528003201407407
145.

325

JUST RIDING CALIFORNIA BS OLD POL 2011 klacz siwa/- F: Calido / Cantus
M: Converterka / Converter
K022168 DE418181120911
146.

179

KALANI EQUITES KWPN NED 2015 wałach siwa/175 F: Cardento / Capitol I
M: --- / Canstakko
K030984 528003201508962
147.

309

KANDAGAR F:
M:
148.

125

KARLITO BREGANDE P Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 wałach skarogniada/172 F: Ron William
M: Kamara-P
- 616009670019011
149.

101

KAS VDL KWPN NED 2015 wałach ciemnogniada/175 F: Freeman VDL
M: Penora/Wolfgang
K033556 528003201503098
150.

215

KASKADA KWPN NED 2017 klacz gniada/170 F: Action Breaker
M: Sinfonie IV / Cassini I
K031251 DE421000606617
151.

84

KATY PERRY SP POL 2014 klacz ciemnokasztanowata/166 F: Stilios
M: Korupcja
K030882 616009580068214
152.

155

KELIOR SP POL 2017 ogier gniada/- F: Hippica Koh–I–Noor / Kannan
M: Kleo / -
K030452 616009540073717
153.

50

KENSINGTON RV KWPN POL 2015 wałach gniada/170 F: Vigo D'Arsouilles
M: Balou RV
K030083 528003201507057
154.

219

KENZO Z Z POL 2016 wałach ciemnogniada/184 F: Kannan / Voltaire
M: Castanea Z / Caretano Z
K032537 056015Z55690616
155.

306

KETAN VAN'T OOSTEINDEKEN BWP 2010 klacz gniada F:
M:
056-002-W00296636 056-002-W00296636
156.

262

KIKIMORA BH PKSP POL 2011 klacz kara/168 F: Elf
M: Kaliopea BH
K024132 616009661444411
157.

243

KRACK T KWPN NED 2015 wałach kasztanowata/- F: Etoulon VDL /
M: Borissa / Indoctro
K033824 528003201508982
158.

28

KUTYNA II TRAKEŃSKA POL 2015 klacz kara/168 F: Ogar
M: Klaudia
K031713 POL732010081215
159.

231

LA BAMBA SP POL 2017 klacz ciemnogniada/170 F: Hippica Koh-J-Noor
M: La Paloma L
K030909 A00018113S
160.

213

LAOS KG SP POL 2014 wałach siwa/168 F: Coriano'S Ass
M: Law Baja KG
K026149 616009610177214
161.

212

LARCASS CR HOL GER 2012 Wałach kasztanowata F: Larcon
M: Sarina
K025181 DE421000249112
162.

191

LAXTON KWPN NED 2016 wałach gniada/170 F: Gaspahr
M: Altijd Liefhebber
K030393 52801006167
163.

239

LE BALOU HS KWPN POL 2016 wałach ciemnogniada/172 F: Balou
M: A
K032579
164.

209

LEADER ONE AES POL 2017 wałach siwa/167 F: NUMBER ONE
M: LAKIRA
K033020 826002170882740
165.

237

LEEVANORELLA W KWPN NED 2016 Klacz gniada/164 F: CORNET OBOLENSKY
M: EVANORELLA / CARAMBOLE
K028824 528003201607827
166.

260

LEGO SP POL 2015 wałach gniada/169 F: Numerus/Numero Uno
M: Lady TDE/Goder
K028537 B0109038S
167.

111

LEMOND Słowacki Gorącokrwisty SVK 2016 wałach gniada/172 F: Landini ZH
M: Dakota II
K030363 703002082134317
168.

156

LENNART KWPN NED 2016 wałach gniada/- F: Famous
M: Delilah
K033321 -
169.

190

LEONARDO KWPN NED 2016 wałach gniada/175 F: A Big Boy
M: Hinka's Girl
K031217 .
170.

182

LIBONACCI KWPN NED 2016 wałach siwa/170 F: Glasgow-W VH Merelsnest
M: Parusa / Corland
K031272 528003201608847
171.

178

LIMONCELLO`S GLEJ KWPN NED 2016 wałach gniada/170 F: GLENFIDDICH VDL
M: FRIATA-S/ CLASSE VDL
BRAK 528003201601250
172.

292

LINDE KG SP POL 2017 wałach siwa/172 F: Number One / Numero Uno
M: Law Baja KG / Bajou Du Rouet
K031469 616007610184117
173.

181

LOOKALIKE KWPN NED 2016 wałach gniada/170 F: GLENFIDDICH VDL
M: WHOOPY/ SILVERSTONE
BRAK 528003201604239
174.

180

LORELEY EXPRESS J.P.P. KWPN NED 2016 wałach kasztanowata/168 F: Global Express / Orient Express
M: Colisca J.P.P. / Quaprice Z
K031293 528003201608594
175.

217

LORI STAR AES POL 2016 klacz siwa/- F: E-Star / Big Star
M: R.S. Lorelei / Lord Pezi
K032061 826002160881426
176.

114

LUCABOO HAN POL 2013 wałach gniada/172 F: Lord Argentinus /
M: Copita /
K033040 DE431310361413
177.

140

LUCKY MIKE PKSP POL 2015 wałach gniada/175 F: Vandamme
M: Lorelei ex La Bomba
K033079 ..
178.

39

LUKRECJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2018 klacz kasztanowata/166 F: Erato
M: Landrynka
K034748 616 009 63 00574 18
179.

319

LULA BABY 2017 k gniada F: George Z
M: Loreli TK
826002170883781
180.

207

LUNA KG SP POL 2016 klacz gniada/- F: La Calidad
M: Law Baja KG
K031470 616009610187016
181.

172

M - ZORIKA KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:132 F: Maron
M: Zuzia
brak brak
182.

48

MANCHESTER KWPN POL 2017 wałach gniada/172 F: Insider vdl
M: Ahorn
K033856 Brak
183.

98

MARGOT Słowacki Gorącokrwisty CZE 2014 klacz kasztanowata/165 F: Gin Fizz IV / Laudanum
M: Marion / Long Meadows
K030627 203010237940014
184.

120

MASSIMO ENDORPHINO SP POL 2017 wałach gniada/. F: Etoulon VDL
M: Miss Montana
K031404 616009540040417
185.

122

MAY BALANCE K Slovakian Warmblood SVK 2018 mare bay/165 F: Charles Blue
M: Maryška-K
703095600000003 70300268211881
186.

104

MELODY CZEWB CZE 2013 klacz gniada/- F: Manillon Rouge / Papillon Rouge
M: Nela / Veneur Du Luc
K028222 203009224632313
187.

334

MERLON F:
M:
188.

321

MIAMI VDL KWPN NED 2017 wałach kasztanowata/kuc:165 F: Falise De Muze
M: Oraya
K033903 528003201708229
189.

284

MICENTO SP POL 2009 wałach siwa/174 F: Cento
M: Mirabel
K018018 a
190.

331

MIGHTY MAN NIEM. SPORT. POL 2015 Wałach gniada/170 F: Convoi
M: Mighty's Girl
K028856 456560261715
191.

290

MILLLIE V.H HARINGVLIET KWPN POL 2017 klacz gniada/166 F: Grandorado TN
M: Undiama
- 528003201709046
192.

313

MILTON KWPN NED 2017 wałach gniada/162 F: Heathrow
M: Rolanda
K033532 528003201707749
193.

238

MITUVA TRK LTU 2012 klacz gniada/. F: Luitas trk
M: Miledi / Fordas
K027667 LTU002520256612
194.

27

MORIS WIELKOPOLSKA POL 2014 wałach siwa/175 F: Leonardo
M: Martini
K031721 6160076101046
195.

130

MUZE ALLA DE BAKKER KWPN POL 2017 wałach kasztanowata/162 F: FALAISE DE MUZE
M: EVA
K030471 52801011391
196.

47

NADOK AES POL 2014 wałach kara/165 F: Eurocommerce Napels / Carthago Z
M: Sunny / Zadok
K030723 826002140873463
197.

129

NERON WIELKOPOLSKA POL 2005 wałach gniada/168 F: COTTONCLUB
M: NAWA IV
K023347 POL 007 64 00442 05
198.

328

NEVER ENDING STORY F:
M:
199.

322

NEYMAR 2018 w gniada F:
M:
200.

312

NOAM W . POL wałach F:
M:
201.

151

NONO Z ZANG POL 2016 klacz gniada/- F: Niack de l’ Abbaye / Diamant de Semilly
M: Cantura Z / Canturo
K033044 0560Z55534216
202.

291

OKLAHOMA HOL POL 2018 klacz gniada/167 F: Dinken
M: Monntenera
K023392 DE421000149318
203.

146

OLANDO VAN DEN HEUVEL . POL . wałach ciemnogniada/175 F: .
M: .
K034706 .
204.

110

OLMAR PKSP POL 2009 wałach jasnokasztanowata/165 F: MARAM
M: OLIVIA
K018220 616009690136109
205.

188

ORCHIDEA KG SP POL 2011 klacz gniada/.. F: Concreto
M: Orlika Baja KG
K026002 ..
206.

97

OSKAR BLUE OLD GER 2009 wałach gniada/173 F: Chacco Blue/ Chambertin
M: Bali/ Acobat II
K022403 DE418180067809
207.

338

OSTIANA SP POL 2010 Klacz gniada/mk:mk:mk:m F: Madison / Guidam
M: Oaza / Orkisz
K019191 616009640025810 105IC19
208.

314

OSTIANE F:
M:
209.

41

PALMA Słowacka Gorącokrwista CZE 2003 mare bay/167 F: Palermo
M: .
. 000019127
210.

266

PANCHER BOY KWPN UKR 07.01.2012 gelding light chestnut/170 F: Pan Am BDL
M: Okoll
UA680000238 UA680000238
211.

286

PARIS D’OR CZECH WARMBLOOD POL 2013 klacz siwa/168 F: Coupé D’or
M: A
A A
212.

299

PASJONATA LOTAR KUC WALIJSKI POL 2009 Wałach kasztanowata/kuc: F: TIJD VLIJT'S SANTIAGO
M: TIJD VLIJT'S LAVENDEL
brak 616013610206709
213.

318

PATRICIUS Slovak Warmblood SVK 1999 gelding chestnut/mk:165cm F: North Star
M: Azbuka
5265 703001622120499
214.

258

PERFECT BOY ANGLO EUROPEAN POL 2018 ogier gniada/163 F: Cassiopeia
M: Parisela I
K034079 826002180884931
215.

300

PIKSEL /kuc F:
M:
216.

298

PIXEL HAN POL 2014 Wałach siwa/180 F: Berlin
M: Picasoli
Brak Brak
217.

103

QIONA HOL POL 2016 klacz kasztanowata/169 F: Xxx
M: Xxx
K034605 000000000
218.

307

QUASIMODO VAN DE BACKERSHOEVE BWP 2016 gniada F:
M:
056 002 W00314353 056 002 W00314353
219.

259

QUENTIN'S STAR M ANGLO EUROPEAN POL 2018 klacz skarogniada/161 F: Quentin Z
M: Starka
K034080 826002180883876
220.

222

QUICKY B Z Z BEL 2013 wałach gniada/- F: Quidam's Adel / Quidam De Revel
M: Dream Girl B Z / Diarado
K025038 056015Z55687813
221.

165

QUINARA HW HUN 2012 mare grey/170 F: Quirado
M: Con Air
10845 348001123530220
222.

184

QUINCY HAN GER 2011 wałach gniada/175 F: Quaid / Quidam's Rubin
M: Rapahela / Raphael
K026658 DE431316200111
223.

303

QUINTA ZWARTEPANNENHOF BWP 2016 klacz gniada F:
M:
056 002 W00314364 056 002 W00314364
224.

241

QUINTINO WESTFALSKA POL 2016 wałach ciemnogniada/. F: quidamo
M: gavi
brak .
225.

283

RAINBOW DASH SP POL 2016 wałach gniada/170 F: Kannan
M: Reballa
K029643 -
226.

327

RAPHAELLA P SP POL 2008 Klacz siwa F: Correro / Claudio
M: Rebella / Landos
K018637 POL009610010308
227.

160

RAPHAELLA P Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 klacz siwa/164 F: Correro / Claudio
M: Rebella / Landos
K018637 POL009610010308
228.

293

REBELIANT SP POL 2015 wałach gniada/172 F: Van Gogh / Numero Uno
M: Reballa / Qumball
K027007 A0021522S
229.

199

REPLAY R SP POL 2012 wałach kara/1765 F: Landino hol./ Lamdgraf I
M: Romica R SP/ Campari M old.
K021677 616009540120912
230.

54

RIHANA SP POL 2010 klacz gniada/180 F: Stakkatol
M: Rodezja
K017357 616009540098510
231.

295

RINGO STAR AES POL 2017 wałach gniada/169 F: Cento Lano /
M: Reballa /
K033599 -
232.

171

ROMANIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 klacz siwa/172 F: Corrado Boy
M: Ramona KG
K025261 616009610041212 106SN97
233.

189

RUBIN SP POL 2008 Wałach kasztanowata/168 F: Imequyl
M: Rudzianka
K013348 POL009590099408
234.

244

SANTANO 122 OLD. GER 2006 wałach gniada/168 F: Satisfaction 1
M: Hauptstutbuch Sinnbild / Tauchsport
K030770 DE433338310706
235.

169

SARANNAH NN POL 2010 klacz siwa/000 F: .....
M: ....
K025324 616009570182710
236.

66

SCYTIA SP POL 2009 klacz siwa/163 F: Caliro
M: Sukcesja
K022427 616009530299009
237.

208

SELLINO SP POL 2015 ogier siwa/175 F: Castelino van de Helle
M: Selena 12
K029473 616009540072715
238.

52

SEQUIN Z ZANG POL 2017 ogier siwa/168 F: Sir Obolensky /
M: Cimba / Castillo
K030654 056015255388117
239.

198

SHINJUKU HOL POL 2015 wałach ciemnogniada/169 F: STOLZENBERG
M: Calinda PJ / Contendro I
K028704 DE431311330315
240.

226

SINDBAD Z ZANG POL 2017 ogier gniada/164 F: Sir Obolenski / Stakkato Gold
M: Straciatella / Stalypso
K031297 05615Z5679317
241.

3

SOLERO'S FAIRYTALE K BAYER POL 2010 wałach skarogniada/- F: Samorano
M: Lady Rubma
K029777 DE 481810190910 DE 481810190910
242.

137

SOPRANO HIPPICA OS POL 2010 Wałach gniada F: Stakatol / Stakkato
M: La Silla / Lord Sinclair I
K018843 DE418184027910
243.

315

SPECIAL STAR BELGIJSKA POL 2018 wałach gniada/175 F: diamond star
M: nn
brak
244.

163

SR CHARMING ELA ST SVK 2015 Mare bay/172 F: Clayton NF
M: Electra
10667 7030027782113815
245.

166

SR FOR ELEGANCE ST SVK 2013 Gelding darkbay/mk:165 F: For Fair G
M: Electra
9988 703002782124613
246.

109

STACORRADO HOL GER 2013 Wałach gniada/- F: Spartacus / Stakkato
M: Rainbow II / Corrado I
K024809 DE421000188013
247.

134

STAKATTOS NIEM.SPORT. POL 04.04.2016 ogier kara/168 F: Syltus
M: Fiona / Feuerwerk
K031784 276456560155716
248.

45

STRADIVARIUS SP POL 2012 wałach kasztanowata F: Imequyl sp / Luron kwpn
M: Symphonie bwp / Heartbreaker kwpn
K023247 616009630151414
249.

256

STRATFORD VAN DE SCHIMMELSTAL Holenderski Koń Gorąco Krwisty NED 2011 wałach ciemnogniada/169 F: STARTREK
M: VORSTIN
K034801 528008110059111
250.

332

SUZI F:
M:
251.

250

TYMIANEK DRP POL 2009 wałach gniada/kuc:141 F: Durello top
M: Tabakierka
K020088 616013640069409
252.

43

USTIN OLD POL 2012 Wałach gniada F: Ustinov / Libero H
M: Angela / Aloube Z
K023480 DE418182543312
253.

174

VASANTI HANOWERSKA POL 2015 wałach gniada/178 F: Valention
M: Gundi
K030326 DE431312330415
254.

323

VERNON OLD POL 2011 Wałach siwa F: Van Helsing / Valentino
M: Funny Affair / Love Affaif
K021064 DE418182535711
255.

216

VIA CALIDA AES POL 2016 klacz siwa/172 F: La Calidad / Lancer II
M: Volumia / Andiamo Z
K033468 826002160881588
256.

234

VIVIANO HAN GER 2011 wałach gniada/175 F: Uccello / Now Or Never M
M: La Belle / Laptop
K020591 DE431314007611
257.

297

WAKAT F:
M:
258.

236

WIENIAWSKI XX POL 1999 wałach kara/168 F: Natercio
M: Wipsania
K032948 616098200232596
259.

152

WIQUELLA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz kasztanowata/172 F: EULAMAR
M: WIQUESTA
K028003 616009690065215
260.

89

ZIP CODE SWB POL 2016 wałach gniada/165 F: Armani Code
M: Melanie C
K033750 04161023
261.

289

ZIROCCO WHITE HOL POL 2015 wałach siwa/175 F: Zirocco Blue
M: Cornet Obolensky
Brak -
262.

136

ZIZOU Z ZANGERSHEIDE BEL 2012 wałach kasztanowata/175 F: Zandor Z
M: Akira BWP
K030241 056015Z55635512
263.

206

ZORAN - POL - wałach siwa/185 F: -
M: -
K032619 -
Rider Club
Competition
Prize
Badura Anna KJ Profit
12
SUM:
12.00
Barczyk Otylia St. KJ Profit Orzesze
12
150
SUM:
162.00
Boiarko Kostiantyn KJ Leśna Wola
1000
500
2625
SUM:
4125.00
Cebulak Joanna KJ Leśna Wola Głogow Młp.
12
SUM:
12.00
Chojnowski Mateusz Klub Jeździecki Equireno
260
SUM:
260.00
Dubiel Kamil KJ Global Świętoszowice
12
SUM:
12.00
Duszkiewicz Andrzej KJ Stajnia Jaślany
150
SUM:
150.00
Duszkiewicz Hubert KJ Stajnia Jaślany
12
80
SUM:
92.00
Faber Grzegorz KJK Fabrex Stanisław Dolny
400
400
80
640
SUM:
1520.00
Gałas Amelia Jeździecki Klub Sportowy Czanki
12
SUM:
12.00
Gocyk Hanna KJ Profit Orzesze
12
12
SUM:
24.00
Górski Dawid WLKS Krakus Swoszowice
416
SUM:
416.00
Handzlik Maciej SKJ Preria Wilkowice
840
48
520
260
SUM:
1668.00
Kaprzyk Maria Vanto Jumping Team Mikołów
96
240
SUM:
336.00
Kisielowska Izabella KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
200
SUM:
200.00
Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
120
200
1680
SUM:
2000.00
Kozina Maria Tuszyński KJ Garbówek
156
520
SUM:
676.00
Lech Marcelina KS KJK Szary Michałowice
12
156
SUM:
168.00
Leśniak Krzysztof Wkls Kraków Swoszowice
12
SUM:
12.00
Łopatka Katarzyna Klub Jeździecki Facimiech
100
12
SUM:
112.00
Mazur Sylwia Sportowy Klub Jeździecki MPPM
150
48
SUM:
198.00
Najdzionek Szymon KS Sentio Equestrian
12
SUM:
12.00
Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka
250
420
100
208
12
12
26
SUM:
1028.00
Onyshchuk Aleksandra KJ Leśna Wola
300
650
12
80
160
SUM:
1202.00
Pawłowska Olga KJ Leśna Wola Głogów Młp.
12
12
SUM:
24.00
Piętka Dagmara St. KS KJK Szary Michałowice
20
320
160
SUM:
500.00
Plewa Tomasz KJ Leśna Wola Głogów Młp.
12
80
SUM:
92.00
Ponurski Gabriela KS Sentio Equestrian
100
SUM:
100.00
Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek
400
1365
160
320
SUM:
2245.00
Ryt Aleksandra LKJ OCHABY
48
SUM:
48.00
Słodczyk Dominik Stow. KJ Preria Wilkowice
625
1050
500
200
SUM:
2375.00
Śmiechowska Sara Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
48
400
SUM:
448.00
Spendel Piotr Klub Jeździecki Profit Orzesze
12
50
SUM:
62.00
Świerczyńska Tola TKJ Garbówek
160
800
96
260
SUM:
1316.00
Szlachta Slawomir X
420
SUM:
420.00
Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
50
SUM:
50.00
Szojda Emilia LKJ Ochaby
120
SUM:
120.00
Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
192
104
240
388
500
SUM:
1424.00
Uchwat Katarzyna JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
12
12
SUM:
24.00
Uchwat Marika JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
300
SUM:
300.00
Uchwat Robert JKS Pogórze Glinik Zaborowski
192
SUM:
192.00
Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
100
50
SUM:
150.00
Walas Ewa KJ Lesna Wola
12
SUM:
12.00
Wójtowicz Tomasz Soymax Lublin Team
100
SUM:
100.00
Yershova Anastasia KJ Leśna Wola
320
104
325
2100
SUM:
2849.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Apanasewicz Weronika
OJK Barcice
OSTIANE (314)
2022-07-28
2022-07-28
2022-07-30
57
2022-07-30
Bačová Michaela
JK PEGAS CASSOVIA
PATRICIUS (318)
2022-07-29
17
2022-07-29
1
2022-07-30
1
2022-07-30
43
2022-07-31
Badura Anna
KJ Profit
2022-07-29
31
2022-07-30
16
12
2022-07-31
15
2022-07-28
46
2022-07-28
2022-07-30
13
2022-07-30
2022-07-31
17
Bajusová Barborka
JK PEGAS CASSOVIA
2022-07-30
1
2022-07-30
65
2022-07-31
1
2022-07-29
1
2022-07-29
1
Baranova Yelyzaveta
Cichon
2022-07-29
48
2022-07-30
48
2022-07-31
14
Barczyk Otylia
St. KJ Profit Orzesze
MELODY (104)
2022-07-29
6
2022-07-29
2022-07-30
15
12
2022-07-31
1
150
Bartoszek Oktawia
Klub Jeździecki Equireno
2022-07-28
42
2022-07-28
2022-07-30
36
2022-07-31
10
Bartoszek Oliwia
Klub Jeździecki Equireno
2022-07-28
8
2022-07-28
15
2022-07-29
44
2022-07-30
50
Błachnio Aleksandra
KJK Fabrex
2022-07-29
47
2022-07-29
47
2022-07-30
43
2022-07-30
1
Bodden Maya
Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
IKAR (193)
2022-07-28
35
2022-07-28
35
2022-07-29
25
2022-07-31
24
Boiarko Kostiantyn
KJ Leśna Wola
2022-07-29
15
2022-07-31
1
1000
2022-07-29
2
500
2022-07-31
1
2625
2022-07-28
34
2022-07-29
61
2022-07-31
20
BELJOY (308)
2022-07-28
23
2022-07-29
31
2022-07-31
8
KANDAGAR (309)
2022-07-29
2022-07-30
9
AISHA (335)
2022-07-31
10
Bula Katarzyna
KJ Profit
LENNART (156)
2022-07-28
2022-07-28
17
2022-07-30
54
2022-07-29
51
2022-07-31
16
Bula Szymon
KJ Profit Orzesze
CARGAMEL (154)
2022-07-28
12
2022-07-29
22
2022-07-29
72
2022-07-30
57
2022-07-31
32
Cebulak Joanna
KJ Leśna Wola Głogow Młp.
GULLIT H (280)
2022-07-28
14
2022-07-29
21
12
2022-07-31
17
2022-07-29
35
2022-07-30
2022-07-31
2022-07-28
27
2022-07-28
2022-07-29
2022-07-31
2
2022-07-29
27
2022-07-30
2022-07-31
25
WAKAT (297)
2022-07-29
1
2022-07-29
1
Chojnowski Mateusz
Klub Jeździecki Equireno
2022-07-30
4
260
2022-07-29
20
MIAMI VDL (321)
2022-07-29
72
2022-07-29
47
2022-07-30
1
2022-07-30
1
Chołody Paula
Equiclub Zamłyniec
2022-07-29
59
Chudíková Hana
Kopri Team Poprad
2022-07-30
58
2022-07-30
8
Ciurzyńska Agnieszka
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
MORIS (27)
2022-07-29
61
2022-07-29
45
2022-07-30
31
2022-07-31
30
2022-07-29
63
2022-07-30
16
2022-07-31
9
2022-07-30
Czech Nadia
KJ Nostro
DURANO G (185)
2022-07-29
46
2022-07-29
1
2022-07-30
27
2022-07-31
15
Dąbrowska Julia
KJK Szary Michałowice
DESAND (11)
2022-07-28
12
2022-07-28
33
2022-07-29
2022-07-30
Drabczyk Martyna
JKS Czanki
HARRY (251)
2022-07-29
1
2022-07-29
1
2022-07-30
33
2022-07-30
33
Dubiel Kamil
KJ Global Świętoszowice
2022-07-29
24
2022-07-30
35
2022-07-30
15
2022-07-31
19
CLEMENS (240)
2022-07-29
30
2022-07-29
2022-07-31
14
COUPANASA (242)
2022-07-29
39
2022-07-29
57
2022-07-30
13
12
2022-07-31
23
NEYMAR (322)
2022-07-29
76
2022-07-29
1
2022-07-30
1
2022-07-30
58
2022-07-31
Duszkiewicz Andrzej
KJ Stajnia Jaślany
2022-07-28
1
2022-07-28
1
150
2022-07-29
4
Duszkiewicz Gabriela
KJ Stajnia Jaślany
2022-07-28
24
2022-07-28
2022-07-30
48
2022-07-30
2022-07-29
1
2022-07-29
1
Duszkiewicz Hubert
KJ Stajnia Jaślany
2022-07-28
19
2022-07-28
VERNON (323)
2022-07-29
12
12
2022-07-29
8
80
Duszkiewicz Maja
BPK
2022-07-31
1
2022-07-31
1
Dziarkowska Anna
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
HAWKEYE Z (220)
2022-07-29
1
2022-07-29
47
2022-07-30
36
2022-07-30
56
Faber Grzegorz
KJK Fabrex Stanisław Dolny
CARAMELLA (107)
2022-07-29
2
400
2022-07-30
10
2022-07-31
5
400
JAGUAR (108)
2022-07-29
52
2022-07-29
47
2022-07-30
2022-07-31
5
2022-07-29
10
2022-07-29
7
80
2022-07-31
3
640
Frąk Patrycja
Klub Jeździecki Morgan Balczewo
2022-07-29
1
2022-07-29
47
2022-07-30
40
2022-07-30
63
Furgał Nikola
JKS Pogórze
2022-07-28
36
2022-07-28
2022-07-30
53
2022-07-30
2022-07-31
18
AURORA (85)
2022-07-28
2
2022-07-28
7
2022-07-29
68
2022-07-30
34
2022-07-31
18
Gajdzik Nadia
LKJ OCHABY
GADIA (133)
2022-07-28
2022-07-28
10
2022-07-30
12
2022-07-29
2022-07-31
28
Gajdzik Roxana
LKJ OCHABY
DELVA (8)
2022-07-28
38
2022-07-28
39
2022-07-29
2022-07-31
4
2022-07-30
4
Gałas Amelia
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
ZIZOU Z (136)
2022-07-29
62
2022-07-29
19
12
2022-07-30
40
Gardulska Joanna
KJ Facimiech
2022-07-28
34
2022-07-28
2022-07-30
24
2022-07-30
Gocyk Hanna
KJ Profit Orzesze
2022-07-29
16
12
2022-07-30
11
12
2022-07-29
23
Góralska Gabriela
Ośrodek Jeździecki Bilcza
2022-07-30
17
2022-07-30
Gorczyńska Anna
UKJ Lalin
CONLOU (173)
2022-07-29
58
2022-07-29
2022-07-28
11
2022-07-30
33
Górski Dawid
WLKS Krakus Swoszowice
CHACCO G (272)
2022-07-29
30
2022-07-29
28
2022-07-30
16
2022-07-31
3
416
2022-07-29
9
2022-07-30
1
2022-07-31
12
Gunia Alicja
KJ Equistro Wierzawice
CARRERA (37)
2022-07-28
36
2022-07-29
49
2022-07-31
17
EHROS (38)
2022-07-29
58
2022-07-30
22
2022-07-31
7
2022-07-30
1
2022-07-30
40
2022-07-31
14
Haberstroh Larysa
KJ Zbrosławice
2022-07-29
2022-07-29
2022-07-30
58
2022-07-30
2022-07-31
19
Haberstroh Wiktoria
KJ Zbrosławice
MARGOT (98)
2022-07-29
2022-07-28
2022-07-28
5
2022-07-30
2022-07-31
Handzlik Maciej
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2022-07-28
26
2022-07-29
33
2022-07-31
16
Handzlik Maciej
SKJ Preria Wilkowice
REPLAY R (199)
2022-07-29
69
2022-07-30
2022-07-30
13
2022-07-31
2022-07-29
11
DUKE (200)
2022-07-31
6
840
2022-07-29
10
2022-07-29
50
2022-07-29
7
48
2022-07-30
21
2022-07-31
4
520
2022-07-29
4
260
Hrapkowicz Jacek
BPK
BACARDI (225)
2022-07-29
18
2022-07-29
1
2022-07-30
52
2022-07-30
43
2022-07-31
7
Janus Sonia
LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
2022-07-29
26
2022-07-29
42
2022-07-30
14
Jodłowska Elżbieta
Kj Facimiech
2022-07-28
31
2022-07-28
40
2022-07-29
40
2022-07-31
6
2022-07-29
33
RUBIN (189)
2022-07-28
2022-07-29
47
2022-07-29
73
2022-07-31
22
Joščáková Tamara
JK PEGAS CASSOVIA
QUINARA (165)
2022-07-29
2022-07-29
68
2022-07-30
1
2022-07-30
52
Kaczmarzyk Zuzanna
KJ Trachy Sośnicowice
2022-07-29
2022-07-30
22
2022-07-29
24
2022-07-31
19
Kamińska Natalia
KJ Galop Kozienice
BIG LADY (330)
2022-07-29
1
2022-07-29
47
2022-07-30
1
2022-07-30
1
Kaprzyk Maria
Vanto Jumping Team Mikołów
COUPI S1 (112)
2022-07-29
6
96
2022-07-30
2
240
2022-07-30
20
GANDALF (113)
2022-07-29
1
2022-07-29
1
2022-07-30
22
2022-07-30
LUCABOO (114)
2022-07-29
16
2022-07-30
Karabová Alexandra
JK PEGAS CASSOVIA
2022-07-29
62
2022-07-30
19
2022-07-30
2022-07-31
Kawa Aleksandra
LKJ Ochaby
2022-07-29
43
2022-07-29
56
2022-07-30
39
2022-07-31
10
Kisielowska Izabella
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
FOKUS (119)
2022-07-29
5
200
2022-07-31
14
2022-07-29
48
2022-07-28
33
2022-07-28
43
2022-07-30
19
2022-07-31
21
Klimasz Wiktoria
Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
DAGOBERT (232)
2022-07-28
9
2022-07-29
14
2022-07-28
18
2022-07-29
2022-07-30
Kojder Paulina
Klub Jeździecki Facimiech
FAROUGE (153)
2022-07-29
2022-07-30
1
2022-07-31
8
2022-07-29
1
2022-07-30
1
Koprivňaková Tamara
Kopri Team Poprad
2022-07-30
23
2022-07-30
40
Korek Dorota
Stow. KS KJK Szary Michałowice
CLARK (118)
2022-07-29
22
Kościarz Kinga
WLKS Krakus
ALEBASTR (161)
2022-07-30
11
2022-07-29
25
Kosowska Maja
Kielecki KJ
BENFIKA (253)
2022-07-30
43
2022-07-30
18
Kowalewska Kamila
Klub Sportowy Jumping Team
2022-07-28
28
2022-07-29
60
Koźbiał Julia
KJ Facimiech
2022-07-28
29
2022-07-29
64
2022-07-30
49
Koziarowski Jarosław
WLKS Krakus
LAXTON (191)
2022-07-29
5
120
2022-07-30
5
200
2022-07-29
9
2022-07-31
3
1680
MILTON (313)
2022-07-28
16
2022-07-29
50
2022-07-28
2022-07-30
26
Kozina Maria
Tuszyński KJ Garbówek
2022-07-29
4
156
2022-07-30
18
2022-07-31
2
520
Król Liwia
LZJ Drama Zbrosławice
CYTAT (87)
2022-07-29
2022-07-30
33
2022-07-31
23
2022-07-29
1
2022-07-29
1
2022-07-30
43
2022-07-30
2022-07-31
8
Krywult Weronika
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
BETULA (117)
2022-07-28
2022-07-28
2022-07-29
1
2022-07-30
51
2022-07-31
5
Krzanowska Wiktoria
RC Riding Center Sosnowice
COCORRADO (115)
2022-07-28
13
2022-07-28
16
2022-07-30
3
EPSILON (116)
2022-07-29
1
2022-07-29
1
2022-07-30
67
2022-07-30
45
2022-07-31
7
Kuc Hanna
Klub Jeździecki Zbrosławice
DANTES (274)
2022-07-29
1
2022-07-29
47
2022-07-30
52
2022-07-30
40
2022-07-31
1
Kuc Zuzanna
BPK (MAL)
GENTELMAN (224)
2022-07-29
13
2022-07-29
12
2022-07-31
11
Kula Maja
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
NERON (129)
2022-07-28
7
2022-07-28
41
2022-07-29
11
Kuncová Katarína
JK PEGAS CASSOVIA
2022-07-29
71
2022-07-29
2022-07-30
32
Kunicka Dominika
Vanto Jumping Team
BONGO (95)
2022-07-29
69
2022-07-29
1
2022-07-30
1
2022-07-30
1
Kuś Zuzanna
Klub Jeździecki Equireno
2022-07-29
47
2022-07-30
1
2022-07-31
8
2022-07-29
1
2022-07-30
1
Lech Marcelina
KS KJK Szary Michałowice
ARMANI (100)
2022-07-29
2022-07-29
18
12
2022-07-30
4
156
2022-07-31
Leda Alexander
Klub Jeździecki Global
EMRUN (96)
2022-07-28
39
2022-07-28
2022-07-30
35
2022-07-30
2022-07-31
4
Leśniak Krzysztof
Wkls Kraków Swoszowice
ZORAN (206)
2022-07-29
39
2022-07-29
17
2022-07-30
17
12
LUNA KG (207)
2022-07-29
34
2022-07-29
36
2022-07-30
40
2022-07-30
Lulkowska Amelia
Krakowski Klub Jazdy Konnej
DABOLA (61)
2022-07-29
1
2022-07-30
43
2022-07-30
36
2022-07-31
1
2022-07-29
1
Łopatka Katarzyna
Klub Jeździecki Facimiech
ROMANIA (171)
2022-07-28
2
100
2022-07-29
13
2022-07-29
10
12
2022-07-30
44
2022-07-31
22
Magdoń Julia
KJK Fabrex
2022-07-29
47
2022-07-29
47
2022-07-30
63
2022-07-30
43
Maličká Miriam
Kopri Team Poprad
CASIDI (123)
2022-07-30
36
2022-07-30
39
Matla Łukasz
Klub Jeździecki Global
2022-07-29
14
2022-07-31
12
Mazur Sylwia
Sportowy Klub Jeździecki MPPM
RIHANA (54)
2022-07-28
6
2022-07-29
1
150
2022-07-29
8
48
2022-07-30
36
Mroczka Piotr
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2022-07-29
1
2022-07-30
1
2022-07-30
8
2022-07-31
6
2022-07-29
1
2022-07-30
43
2022-07-30
1
2022-07-31
8
Mucha Aniela
Klub Jeździecki Leśna Wola
HARINDA (51)
2022-07-31
1
2022-07-31
1
Nabagło Zuzanna
LKJ Ochaby
KAS VDL (101)
2022-07-28
22
2022-07-29
21
2022-07-28
23
Naďová Nina
JK PEGAS CASSOVIA
DEXTER (197)
2022-07-30
1
2022-07-30
36
2022-07-31
12
2022-07-29
1
2022-07-29
47
Najdzionek Maja
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
FUKS (170)
2022-07-28
2022-07-30
41
Najdzionek Szymon
KS Sentio Equestrian
2022-07-31
2022-07-29
14
FUKS (170)
2022-07-28
38
2022-07-29
9
12
Niemczyk Weronika
Kj Facimiech
PALMA (41)
2022-07-28
41
2022-07-30
44
2022-07-30
2022-07-31
12
2022-07-28
Nita Zofia
KJ Galop Kozienice
ARSEN (235)
2022-07-29
1
2022-07-29
74
2022-07-30
1
2022-07-30
1
Nita Zuzanna
KJ Galop Kozienice
2022-07-29
1
2022-07-29
64
2022-07-30
1
2022-07-30
1
Niziałek Zuzanna
Kielecki KJ
2022-07-30
65
2022-07-30
37
Nowak Grzegorz
Fundacja KJK Zatoka
2022-07-29
5
250
2022-07-31
7
420
LAOS KG (213)
2022-07-29
8
100
2022-07-31
CORNEL (214)
2022-07-29
24
2022-07-29
40
2022-07-30
38
2022-07-31
6
208
KASKADA (215)
2022-07-29
30
2022-07-29
20
12
2022-07-30
10
12
2022-07-31
9
26
Nowak Karolina
WLKS Krakus
ALHAMBRA (105)
2022-07-28
32
2022-07-29
41
2022-07-29
60
2022-07-30
53
Onyshchuk Aleksandra
KJ Leśna Wola
CON SANG (310)
2022-07-29
1
300
2022-07-31
1
650
2022-07-29
11
12
2022-07-30
7
80
2022-07-31
7
160
Pawłowska Olga
KJ Leśna Wola Głogów Młp.
CAPUERA (138)
2022-07-29
17
12
2022-07-30
12
12
2022-07-31
10
2022-07-29
71
2022-07-30
34
2022-07-31
31
Pěč Nina
Kopri Team Poprad
ELDORADO (124)
2022-07-30
21
2022-07-30
Pękalska Maja
BPK
IRAL (273)
2022-07-29
1
2022-07-29
71
Piętka Amelia
WLKS KRAKUS
BOLTER (135)
2022-07-29
1
2022-07-29
47
2022-07-30
2022-07-30
15
Piętka Dagmara
St. KS KJK Szary Michałowice
2022-07-29
9
20
2022-07-30
3
320
2022-07-31
8
160
Pietruszka Anna
Klub Jeździecki Facimiech
SARANNAH (169)
2022-07-29
1
2022-07-29
1
2022-07-30
1
2022-07-30
50
Pis Hanna
Kj Leśna Wola
2022-07-29
1
2022-07-29
1
2022-07-30
33
2022-07-30
1
2022-07-31
1
2022-07-28
25
2022-07-28
2022-07-29
29
2022-07-31
9
PIKSEL (300)
2022-07-29
19
BIANKO (333)
2022-07-30
56
2022-07-30
61
2022-07-31
1
Plewa Tomasz
KJ Leśna Wola Głogów Młp.
IVO (288)
2022-07-29
31
2022-07-30
14
12
2022-07-31
9
2022-07-29
66
2022-07-29
68
2022-07-30
47
2022-07-31
24
2022-07-28
26
2022-07-28
44
2022-07-29
57
2022-07-31
10
OKLAHOMA (291)
2022-07-29
1
2022-07-29
1
2022-07-30
20
2022-07-30
REBELIANT (293)
2022-07-30
8
80
2022-07-31
12
2022-07-28
20
2022-07-30
25
2022-07-28
22
2022-07-29
59
NOAM W (312)
2022-07-29
63
2022-07-29
64
2022-07-30
1
2022-07-30
56
Płatos Jarosław
KJ Galop Kozienice
STAKATTOS (134)
2022-07-30
47
2022-07-30
2022-07-29
1
2022-07-29
1
Połtowicz Hanna
Klub Sportowy Faruk
2022-07-29
72
2022-07-29
47
2022-07-30
43
2022-07-30
1
Pomiankowska Anna
KJ Leśna Wola
2022-07-29
16
2022-07-29
1
2022-07-31
1
Pomiankowska Julia
Klub Sportowy Jumping Team Wiercany
BACO (279)
2022-07-28
45
2022-07-28
Pomiankowska Julia
KJ Leśna Wola
BACO (279)
2022-07-30
32
2022-07-31
27
Ponurski Gabriela
KS Sentio Equestrian
CAPRIOLE (131)
2022-07-28
8
2022-07-29
2
100
2022-07-29
43
Puszkarewicz Lena
KJ Leśna Wola
WAKAT (297)
2022-07-31
1
Respondek Monika
KJ Zbrosławice
DRAGO (1)
2022-07-28
42
2022-07-29
54
2022-07-30
29
2022-07-29
65
2022-07-29
2022-07-30
45
2022-07-31
21
Rosicka-Tyszko Joanna
Tuszyński KJ Garbówek
CARIBOU (141)
2022-07-29
3
400
2022-07-31
4
1365
2022-07-29
6
160
2022-07-31
11
CHIRON (143)
2022-07-28
25
2022-07-29
29
2022-07-30
28
2022-07-31
13
SHINJUKU (198)
2022-07-29
18
2022-07-30
24
2022-07-31
6
320
2022-07-29
15
Rozalska Pamela
WKJ Lublin
CORNETTO (230)
2022-07-28
2022-07-29
64
2022-07-30
2022-07-28
2022-07-31
25
LA BAMBA (231)
2022-07-28
3
2022-07-28
9
2022-07-29
56
2022-07-30
2
2022-07-31
11
Rusin Julia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
LEMOND (111)
2022-07-29
1
2022-07-29
1
2022-07-30
49
2022-07-30
2022-07-31
Rusinek Martyna
Kjk Fabrex Stanisław Dolny
OLMAR (110)
2022-07-29
1
2022-07-29
1
2022-07-30
1
2022-07-30
1
2022-07-31
1
Ryt Aleksandra
LKJ OCHABY
2022-07-28
5
2022-07-29
12
2022-07-29
23
2022-07-30
7
48
QIONA (103)
2022-07-28
11
2022-07-28
4
2022-07-29
42
2022-07-29
69
2022-07-30
68
2022-07-31
8
2022-07-29
47
2022-07-30
1
Rzeszutek Aleksandra
Uczniowski klub jezdziecki lalin
QUINTINO (241)
2022-07-29
1
2022-07-29
1
2022-07-30
55
2022-07-30
31
2022-07-31
Sanokowska Kaja
KJ Facimiech
ALLUBET (93)
2022-07-28
21
2022-07-29
53
2022-07-29
63
2022-07-30
46
2022-07-30
9
Sapa Laura
Klub Jeździecki Leśna Wola
2022-07-29
2022-07-29
1
2022-07-30
1
2022-07-30
1
Skorupa Wiktoria
LKJ Ochaby
2022-07-29
8
2022-07-29
35
2022-07-30
24
2022-07-31
29
Skrobacz Olga
WLKS Krakus
2022-07-29
53
2022-07-29
23
2022-07-30
19
2022-07-29
49
2022-07-30
C-BOLT (147)
2022-07-30
42
QUINCY (184)
2022-07-29
13
Skrzypiec Agata
WLKS Krakus Swoszowice
JEDI G (233)
2022-07-29
52
2022-07-30
20
2022-07-30
17
VIVIANO (234)
2022-07-29
15
Słodczyk Dominik
Stow. KJ Preria Wilkowice
2022-07-29
1
625
2022-07-31
5
1050
2022-07-29
1
500
INDIGO (223)
2022-07-29
6
200
2022-07-31
2022-07-29
16
2022-07-29
66
2022-07-30
30
2022-07-30
Śmiechowska Sara
Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
2022-07-29
36
2022-07-30
8
48
2022-07-30
2
400
Smolarczyk Maja
KJ Skarb Kozienice
MITUVA (238)
2022-07-29
55
2022-07-30
2022-07-30
5
DEJV (249)
2022-07-29
70
2022-07-30
58
Spendel Piotr
Klub Jeździecki Profit Orzesze
2022-07-28
6
2022-07-28
10
2022-07-29
14
12
2022-07-30
37
2022-07-31
3
50
Stanisławczyk Oliwia
Tuszyński KJ Garbówek
2022-07-28
37
2022-07-30
14
2022-07-28
2022-07-31
Stanisławczyk Wiktoria
Tuszyński KJ Garbówek
2022-07-29
67
2022-07-29
1
2022-07-30
43
2022-07-30
1
2022-07-31
1
Świerczyńska Tola
TKJ Garbówek
DUDOK L (150)
2022-07-29
21
2022-07-30
6
160
2022-07-31
2
800
NONO Z (151)
2022-07-29
7
2022-07-29
54
2022-07-30
6
96
2022-07-31
5
260
Szlachta Slawomir
X
2022-07-31
8
420
Szlachta Sławomir
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2022-07-28
40
2022-07-28
2022-07-30
46
2022-07-30
2022-07-31
11
GAVARA (320)
2022-07-28
3
50
2022-07-29
2022-07-31
26
2022-07-29
2022-07-30
59
Szojda Emilia
LKJ Ochaby
2022-07-29
34
2022-07-29
25
2022-07-30
5
120
2022-07-31
2022-07-29
69
2022-07-30
10
2022-07-30
2022-07-31
13
Szotek Dominika
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2022-07-29
2022-07-29
2022-07-30
2022-07-31
26
Szpak Martyna
KJ Galop Kozienice
LEGO (260)
2022-07-29
1
2022-07-29
1
2022-07-30
1
2022-07-30
6
Szpunar Aneta
Bez Przynależności Klubowej
FOREX AA (265)
2022-07-28
44
2022-07-28
2022-07-29
47
2022-07-29
Sztuka Michalina
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
2022-07-28
30
2022-07-29
2022-07-30
1
2022-07-30
38
2022-07-31
3
Szuba Maria
KJ Facimiech
DRAKO (196)
2022-07-28
18
2022-07-30
55
2022-07-31
1
2022-07-30
Szwarc Barbara
LKJ OCHABY
SCYTIA (66)
2022-07-28
29
2022-07-28
2022-07-30
7
2022-07-30
2022-07-31
13
Tyszko Magdalena
Tuszyński KJ Garbówek
2022-07-28
13
2022-07-29
55
2022-07-30
51
LULA BABY (319)
2022-07-29
1
2022-07-29
1
2022-07-30
62
2022-07-30
58
Tyszko Michał
Tuszyński KJ Garbówek
2022-07-28
21
2022-07-28
20
2022-07-29
41
2022-07-30
3
192
2022-07-31
7
104
LORI STAR (217)
2022-07-29
2
240
2022-07-29
26
2022-07-30
2022-07-31
4
388
2022-07-29
22
2022-07-28
31
2022-07-29
19
2022-07-30
1
500
2022-07-31
16
KENZO Z (219)
2022-07-29
28
2022-07-28
27
2022-07-30
27
2022-07-31
18
Uchwat Katarzyna
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
LOOKALIKE (181)
2022-07-29
32
2022-07-29
13
12
2022-07-30
21
LIBONACCI (182)
2022-07-29
28
2022-07-29
15
12
2022-07-30
42
2022-07-31
11
Uchwat Marika
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2022-07-28
47
2022-07-29
20
2022-07-28
37
2022-07-29
32
2022-07-30
1
300
Uchwat Robert
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
IMAGO (194)
2022-07-29
2022-07-31
2022-07-30
23
JUPITER (195)
2022-07-29
3
192
2022-07-29
12
2022-07-31
13
Uchwat Sławomir
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2022-07-29
19
2022-07-30
25
2022-07-31
28
2022-07-29
7
100
2022-07-31
9
2022-07-28
15
2022-07-28
2022-07-30
29
2022-07-30
2022-07-29
46
2022-07-29
45
2022-07-30
56
2022-07-28
32
2022-07-28
2022-07-29
37
2022-07-29
3
50
2022-07-30
43
2022-07-31
27
Ucińska Julia
Tuszyński KJ Garbówek
2022-07-29
10
2022-07-29
70
2022-07-30
55
2022-07-31
15
Walas Ewa
KJ Lesna Wola
MICENTO (284)
2022-07-29
18
2022-07-30
9
12
Wałęga Anna
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2022-07-28
28
2022-07-29
46
2022-07-30
28
2022-07-31
20
Waśko Monika
BPK
2022-07-29
1
2022-07-29
47
2022-07-30
1
2022-07-30
1
Wietecha Blanka
Klub Jazdy Konnej Fabrex
HUMBAK (13)
2022-07-29
64
2022-07-30
1
2022-07-30
52
2022-07-29
1
Wietecha Laura
Klub Jazdy Konnej Fabrex
2022-07-30
1
2022-07-30
2022-07-29
1
2022-07-29
75
Włodarczyk Klara
KJ Leśna Wola
PIKSEL (300)
2022-07-29
1
Wójtowicz Tomasz
Soymax Lublin Team
SINDBAD Z (226)
2022-07-28
24
2022-07-29
5
2022-07-31
2
100
CALIGO Z (227)
2022-07-29
51
2022-07-30
23
2022-07-30
18
2022-07-31
16
2022-07-28
30
2022-07-31
15
2022-07-29
17
Wolko Matylda
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2022-07-28
43
2022-07-28
19
2022-07-29
67
2022-07-29
38
Yershova Anastasia
KJ Leśna Wola
2022-07-29
11
2022-07-31
13
CAREDO C (302)
2022-07-29
3
320
2022-07-31
17
2022-07-29
27
2022-07-31
8
104
2022-07-29
4
325
2022-07-31
15
MERLON (334)
2022-07-31
2
2100
Zięba Amelia
KJK SZARY
GILEA (186)
2022-07-29
44
2022-07-30
26
GEZANT (187)
2022-07-29
26
2022-07-29
29
2022-07-30
Zmorek Damian
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2022-07-28
2022-07-29
38
2022-07-29
65
2022-07-30
54
2022-07-31
12
CONTHAGO (149)
2022-07-29
27
2022-07-29
67
2022-07-30
52
2022-07-30
12
2022-07-31
18
Zoń Małgorzata
JKS Czanki
WIQUELLA (152)
2022-07-28
4
2022-07-28
2022-07-30
11
2022-07-30
2022-07-31
Żyglicka Pola
LKJ Ochaby
2022-07-28
14
2022-07-28
17
2022-07-29
37
2022-07-30
30
2022-07-31
14

Number of Riders: 176

Number of Horses: 263

The sum of prizes: 27 260.00

Competition results developed by: HIPPOSERWIS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052014-3, HIPPOSERWIS)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl