Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZO - B 1* oraz ZR-B
Leśna Wola, 1-3.07.2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
116 ACCEPTED 2022-06-29 15:05:32
2022-06-29 13:03:18
Klara Włodarczyk PIKSEL
  • 2x 1R/LL-60/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
115 ACCEPTED 2022-06-29 15:05:33
2022-06-29 13:02:51
Julia Kozak DUKAT
  • 2x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
114 ACCEPTED 2022-06-29 15:05:36
2022-06-29 13:02:15
Ewa Walas MICENTO
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
113 ACCEPTED 2022-06-29 15:05:39
2022-06-29 13:01:55
Joanna Cebulak CLINTON JP
  • 2x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
112 ACCEPTED 2022-06-29 15:05:43
2022-06-29 13:01:33
Joanna Cebulak RAINBOW DASH
  • 1x 2/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
111 ACCEPTED 2022-06-29 15:05:46
2022-06-29 13:01:11
Joanna Cebulak KENSINGTON RV
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
110 ACCEPTED 2022-06-29 15:05:49
2022-06-29 13:00:54
Joanna Cebulak FLORENCJA KG
  • 1x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
109 ACCEPTED 2022-06-29 15:05:53
2022-06-29 13:00:36
Joanna Cebulak AI AI VAN'T KONINGSHOF Z
  • 2x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
108 ACCEPTED 2022-06-29 15:05:55
2022-06-29 13:00:23
Tomasz Plewa DANZA II
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
107 ACCEPTED 2022-06-29 15:16:42
2022-06-29 13:00:08
Tomasz Plewa IVO
  • 1x 3/ŚR/Średnia Runda 130cm - zwykły, art.238.2.1
106 ACCEPTED 2022-06-29 15:06:01
2022-06-29 12:59:48
Tomasz Plewa GINGER
  • 1x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
105 ACCEPTED 2022-06-29 15:06:05
2022-06-29 12:59:22
Tomasz Plewa GULLIT H
  • 1x 2/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
104 ACCEPTED 2022-06-29 15:06:07
2022-06-29 12:59:05
Tomasz Plewa LINDE KG
  • 1x 1/5-latki/Runda Młodych Koni 5 - letnich 115cm - z oceną stylu konia
103 ACCEPTED 2022-06-29 15:06:10
2022-06-29 12:58:38
Tomasz Plewa COMMON LIBERTY Z
  • 2x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
102 ACCEPTED 2022-06-29 15:06:14
2022-06-29 12:58:09
Tomasz Plewa REBELIANT
  • 1x 3/ŚR/Średnia Runda 130cm - zwykły, art.238.2.1
101 ACCEPTED 2022-06-29 15:06:17
2022-06-29 12:57:37
Tomasz Plewa CLARKSON
  • 2x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
100 ACCEPTED 2022-06-29 15:06:20
2022-06-29 12:57:17
Tomasz Plewa RINGO STAR
  • 1x 1/5-latki/Runda Młodych Koni 5 - letnich 115cm - z oceną stylu konia
99 ACCEPTED 2022-06-28 22:22:31
2022-06-28 22:22:31
Ewa Mirosław ERYTREA
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
98 ACCEPTED 2022-06-27 18:11:20
2022-06-27 17:47:39
Olga Skrobacz OLANDO VAN DEN HEUVEL
  • 1x 2/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
97 ACCEPTED 2022-06-28 15:14:21
2022-06-27 17:47:27
Olga Skrobacz C-BOLT
  • 1x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
96 ACCEPTED 2022-06-28 15:15:53
2022-06-27 17:47:14
Olga Skrobacz CORNET CROWN
  • 1x 2/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
95 ACCEPTED 2022-06-27 18:11:27
2022-06-27 16:52:10
Alicja Gunia LUKRECJA
  • 1x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
94 ACCEPTED 2022-06-27 18:11:29
2022-06-27 16:51:09
Alicja Gunia CARRERA
  • 1x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
93 ACCEPTED 2022-06-27 18:11:31
2022-06-27 16:50:02
Alicja Gunia EHROS
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
92 ACCEPTED 2022-06-27 18:11:34
2022-06-27 16:18:42
Andrzej Duszkiewicz STRADIVARIUS
  • 2x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
91 ACCEPTED 2022-06-27 15:39:15
2022-06-27 14:56:54
Aleksandra Czerska MAGNUS
  • 1x 6/MR/Mała Runda 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
90 PRE-APPROVED 2022-06-27 15:39:12
2022-06-27 14:56:22
Aleksandra Czerska KALIGULA
  • 1x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
89 ACCEPTED 2022-06-27 14:48:20
2022-06-27 14:48:13
Justyna Maciejko DALIA
  • 2x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
88 ACCEPTED 2022-06-27 14:20:10
2022-06-27 13:59:33
Martyna Trelka COLINS PG
  • 2x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
87 ACCEPTED 2022-06-27 08:35:08
2022-06-26 17:03:43
Barbara Króliczek KORAL
  • 1x 1R/LL-60/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
86 ACCEPTED 2022-06-27 22:02:27
2022-06-26 17:02:59
Maja Wojciech KORAL
  • 1x 1R/LL-60/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
85 ACCEPTED 2022-06-26 17:03:14
2022-06-26 17:02:04
Adam Kaźmierczak ROI VAN'T HOOG HEMELRIJK
  • 1x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/5-latki/Runda Młodych Koni 5 - letnich 115cm - z oceną stylu konia
84 ACCEPTED 2022-06-26 17:03:17
2022-06-26 17:01:31
Adam Kaźmierczak DEFENDER Z
  • 2x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
83 ACCEPTED 2022-06-26 17:03:23
2022-06-26 17:00:34
Adam Kaźmierczak ABEL TASMAN
  • 2x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
82 ACCEPTED 2022-06-25 23:44:25
2022-06-25 21:54:39
Sławomir Szlachta CHOCOLATE WHITE G
  • 1x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
81 ACCEPTED 2022-06-25 23:44:30
2022-06-25 21:50:54
Sławomir Szlachta LARUM
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
80 ACCEPTED 2022-06-25 23:44:33
2022-06-25 21:49:07
Sławomir Szlachta JUST RIDING CALIFORNIA BS
  • 1x 4/DR/Duża Runda 140cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8/DR/Duża Runda 140cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12/GP/Grand Prix 140cm - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
79 ACCEPTED 2022-06-25 23:44:37
2022-06-25 21:48:45
Sławomir Szlachta D’ARTAGNAN
  • 1x 3/ŚR/Średnia Runda 130cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7/ŚR/Średnia Runda 130cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/ŚR/Finał Średniej Rundy 130cm - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
78 ACCEPTED 2022-06-25 16:25:22
2022-06-25 15:59:29
Maciej Kostrzewski MOZART HIPPICA
  • 1x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/4-latki/Runda Młodych Koni 4 - latnich 100 cm - z oceną stylu konia
  • 1x 13R/4-latki/Runda Młodych Koni 4 - latnich 100 cm - z oceną stylu konia
77 ACCEPTED 2022-06-25 16:25:25
2022-06-25 15:59:01
Maciej Kostrzewski MONTREAL HIPPICA
  • 1x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/4-latki/Runda Młodych Koni 4 - latnich 100 cm - z oceną stylu konia
  • 1x 13R/4-latki/Runda Młodych Koni 4 - latnich 100 cm - z oceną stylu konia
76 ACCEPTED 2022-06-25 16:25:29
2022-06-25 15:58:17
Maciej Kostrzewski MISSOURI HIPPICA
  • 1x 1/5-latki/Runda Młodych Koni 5 - letnich 115cm - z oceną stylu konia
  • 1x 2/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5/5-latki/Runda Młodych Koni 5 - letnich 115cm - z oceną stylu konia
  • 1x 9/5-latki/Finał Rundy Młodych Koni 5 - letnich 115cm - z oceną stylu konia
75 ACCEPTED 2022-06-25 16:25:32
2022-06-25 15:57:36
Maciej Kostrzewski CALABRIA HIPPICA
  • 1x 1/5-latki/Runda Młodych Koni 5 - letnich 115cm - z oceną stylu konia
  • 1x 2/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5/5-latki/Runda Młodych Koni 5 - letnich 115cm - z oceną stylu konia
  • 1x 9/5-latki/Finał Rundy Młodych Koni 5 - letnich 115cm - z oceną stylu konia
74 ACCEPTED 2022-06-24 15:41:43
2022-06-24 15:28:34
Patrycja Świerczyńska HAWANA
  • 2x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
73 ACCEPTED 2022-06-24 15:41:47
2022-06-24 10:52:22
Robert Kukułka MISTER LOU'COON
  • 1x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
72 ACCEPTED 2022-06-23 22:46:28
2022-06-23 21:35:04
Aleksandra Nucia SYRIUSZ Z
  • 2x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 6R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
71 ACCEPTED 2022-06-23 10:25:08
2022-06-23 08:18:37
Nadia Czech DURANO G
  • 2x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 6R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
70 ACCEPTED 2022-06-22 20:35:16
2022-06-22 18:57:09
Robert Kukułka KALIFORNIA M
  • 1x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 12R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
69 ACCEPTED 2022-06-22 20:35:19
2022-06-22 18:56:07
Robert Kukułka BONSAI
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 9R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 14R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
68 ACCEPTED 2022-06-22 15:52:14
2022-06-22 14:41:33
Bartosz Kut SUPER STAR
  • 2x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
67 ACCEPTED 2022-06-22 15:52:18
2022-06-22 14:35:44
Ewa Kut SURPRISE BALOU
  • 1x 3/ŚR/Średnia Runda 130cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/DR/Duża Runda 140cm - zwykły, art.238.2.1
66 ACCEPTED 2022-06-22 11:20:35
2022-06-22 09:08:32
Sławomir Uchwat NAVARINO GILINGHAM SW
  • 2x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
65 ACCEPTED 2022-06-21 19:31:18
2022-06-21 18:19:13
Laura Sapa FRITS JAN DE PRAKTIJKSKOALE
  • 2x 1R/LL-60/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 10R/LL-60/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
64 ACCEPTED 2022-06-21 19:31:22
2022-06-21 18:18:46
Weronika Obara FRITS JAN DE PRAKTIJKSKOALE
  • 2x 5R/LL-60/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
63 ACCEPTED 2022-06-21 19:31:25
2022-06-21 18:18:22
Antonina Litwa DAISY DREAM
  • 1x 1R/LL-60/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 6R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
62 ACCEPTED 2022-06-21 19:31:29
2022-06-21 18:03:39
Julia Fijas CASSIANO
  • 2x 5R/LL-60/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 10R/LL-60/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
61 ACCEPTED 2022-06-21 16:18:09
2022-06-21 13:46:58
Olga Pawłowska JAY BLOOBIDAY
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
60 ACCEPTED 2022-06-21 16:18:06
2022-06-21 13:46:15
Olga Pawłowska CAPUERA
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
59 ACCEPTED 2022-06-24 10:56:57
2022-06-20 20:15:42
Julia Gumulak CANTO AMICOR
  • 2x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
58 ACCEPTED 2022-06-20 22:25:06
2022-06-20 20:11:08
Maciej Zaczyk NUMEROSA
  • 2x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
57 ACCEPTED 2022-06-20 13:04:56
2022-06-20 11:36:54
Maya Bodden IKAR
  • 1x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 9R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 12R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 14R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
56 ACCEPTED 2022-06-20 09:14:44
2022-06-20 01:59:40
Nikola Bulanda FRITS
  • 2x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
55 ACCEPTED 2022-06-19 13:48:10
2022-06-19 11:33:19
Alicja Helena Trojanowska CYTRA
  • 1x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 9R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 12R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 14R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
54 ACCEPTED 2022-06-18 07:23:32
2022-06-17 23:17:59
Jarosław Koziarowski CARINTENDER
  • 2x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
53 ACCEPTED 2022-06-18 07:23:38
2022-06-17 23:16:11
Jarosław Koziarowski JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF
  • 1x 4/DR/Duża Runda 140cm - zwykły, art.238.2.1
52 ACCEPTED 2022-06-17 18:58:59
2022-06-17 17:01:13
Aleksandra Sobocka LYSANDER-WM
  • 2x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
51 ACCEPTED 2022-06-17 18:59:03
2022-06-17 16:21:46
Aleksandra Sobocka JEREZ DE LA FRONTERA-WM
  • 2x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
50 ACCEPTED 2022-06-17 15:06:14
2022-06-17 12:37:42
Tomasz Wójtowicz BALOUSSINIA
  • 1x 3/ŚR/Średnia Runda 130cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/DR/Duża Runda 140cm - zwykły, art.238.2.1
49 ACCEPTED 2022-06-20 21:34:34
2022-06-16 17:39:20
Monika Gierlach KENDRA
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 9R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 6/MR/Mała Runda 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 14R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 10/MR/Finał Małej Rundy 120cm - zwykły, art.238.2.1
48 ACCEPTED 2022-06-16 17:44:22
2022-06-16 17:34:13
Amelia Janas BLACK DIAMOND
  • 1x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
47 ACCEPTED 2022-06-16 13:09:42
2022-06-15 20:05:01
Alexandra Karabová IAN
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 6/MR/Mała Runda 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/MR/Finał Małej Rundy 120cm - zwykły, art.238.2.1
46 ACCEPTED 2022-06-16 13:09:46
2022-06-15 17:42:02
Sofia Čarná CONSTANCE
  • 2x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 9R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 14R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
45 ACCEPTED 2022-06-16 13:09:48
2022-06-15 14:51:41
Michaela Bačová PATRICIUS
  • 2x 1R/LL-60/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 5R/LL-60/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 10R/LL-60/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
44 ACCEPTED 2022-06-16 13:09:51
2022-06-15 14:51:00
Nina Naďová DEXTER
  • 2x 1R/LL-60/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 5R/LL-60/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 10R/LL-60/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
43 ACCEPTED 2022-06-16 13:09:53
2022-06-15 14:50:18
Katarína Kuncová DON'T FORGET ME
  • 1x 2/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 6/MR/Mała Runda 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/MR/Finał Małej Rundy 120cm - zwykły, art.238.2.1
42 ACCEPTED 2022-06-16 13:09:55
2022-06-15 14:49:21
Tamara Joščáková QUINARA
  • 2x 1R/LL-60/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 6R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
41 ACCEPTED 2022-06-16 13:09:57
2022-06-15 14:48:38
Alexandra Karabová FLAIRIS
  • 2x 1R/LL-60/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 6R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
40 ACCEPTED 2022-06-16 13:10:00
2022-06-15 14:48:00
Alexandra Karabová SR CHARMING ELA
  • 1x 2/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/ŚR/Średnia Runda 130cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 6/MR/Mała Runda 120cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/ŚR/Średnia Runda 130cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/MR/Finał Małej Rundy 120cm - zwykły, art.238.2.1
39 ACCEPTED 2022-06-20 21:37:58
2022-06-15 13:58:54
Amelia Tokarz CHACITOL
  • 1x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 2x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 12R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
38 ACCEPTED 2022-06-15 07:23:46
2022-06-14 23:57:16
Laura Barszczewska REXONEA-P
  • 1x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 9R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 14R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
37 ACCEPTED 2022-06-15 07:21:30
2022-06-14 19:40:50
Sara Śmiechowska JOLLY JUMPER
  • 1x 2/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
36 ACCEPTED 2022-06-13 23:02:16
2022-06-13 22:06:06
Jagoda Niewiadomska HEARTLY DU LOIR
  • 2x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 6R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
35 ACCEPTED 2022-06-13 23:02:20
2022-06-13 21:50:38
Kacper Niewiadomski MIRACLE
  • 1x 1/5-latki/Runda Młodych Koni 5 - letnich 115cm - z oceną stylu konia
  • 1x 5/5-latki/Runda Młodych Koni 5 - letnich 115cm - z oceną stylu konia
  • 1x 9/5-latki/Finał Rundy Młodych Koni 5 - letnich 115cm - z oceną stylu konia
34 ACCEPTED 2022-06-13 23:02:25
2022-06-13 21:50:04
Kacper Niewiadomski LIROCCA BLUE OSPA
  • 1x 2/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/ŚR/Średnia Runda 130cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7/ŚR/Średnia Runda 130cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/ŚR/Finał Średniej Rundy 130cm - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
33 ACCEPTED 2022-06-13 23:02:29
2022-06-13 21:49:26
Jagoda Niewiadomska REWENA
  • 1x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 9R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 14R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
32 ACCEPTED 2022-06-21 13:29:02
2022-06-13 21:47:33
Jagoda Niewiadomska CORNET CHAMP ZD
  • 2x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 6R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 11R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
31 ACCEPTED 2022-06-13 21:42:11
2022-06-13 21:11:43
Alona Zhul REVIRADA
  • 2x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
30 ACCEPTED 2022-06-13 21:42:08
2022-06-13 21:11:09
Marika Uchwat NADOK
  • 1x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
29 ACCEPTED 2022-06-13 21:42:04
2022-06-13 21:10:41
Katarzyna Uchwat KALANI EQUITES
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
28 ACCEPTED 2022-06-13 21:42:02
2022-06-13 21:09:46
Katarzyna Uchwat LOOKALIKE
  • 1x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
27 ACCEPTED 2022-06-13 21:41:59
2022-06-13 21:09:15
Katarzyna Uchwat LIBONACCI
  • 1x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
26 ACCEPTED 2022-06-13 21:41:56
2022-06-13 21:07:54
Sławomir Uchwat MANCHESTER
  • 1x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/5-latki/Runda Młodych Koni 5 - letnich 115cm - z oceną stylu konia
25 ACCEPTED 2022-06-13 21:41:54
2022-06-13 21:07:31
Sławomir Uchwat SPECIAL STAR
  • 2x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
24 ACCEPTED 2022-06-13 21:41:51
2022-06-13 21:07:00
Sławomir Uchwat COOL LADY
  • 2x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 8R/4-latki/Runda Młodych Koni 4 - latnich 100 cm - z oceną stylu konia
  • 2x 13R/4-latki/Runda Młodych Koni 4 - latnich 100 cm - z oceną stylu konia
23 ACCEPTED 2022-06-13 19:25:02
2022-06-13 18:47:18
Weronika Banaszek QUINT
  • 2x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
22 ACCEPTED 2022-06-13 19:24:59
2022-06-13 18:46:44
Weronika Banaszek LA FEE
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
21 ACCEPTED 2022-06-13 15:29:13
2022-06-13 09:22:50
Artur Kufel KORINA
  • 1x 2/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/DR/Duża Runda 140cm - zwykły, art.238.2.1
20 ACCEPTED 2022-06-13 15:29:11
2022-06-13 09:22:19
Artur Kufel ELANO
  • 1x 4/DR/Duża Runda 140cm - zwykły, art.238.2.1
19 ACCEPTED 2022-06-13 15:29:09
2022-06-13 09:20:56
Oliwia Stankiewicz COENTRAO A
  • 1x 2/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/ŚR/Średnia Runda 130cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7/ŚR/Średnia Runda 130cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/ŚR/Finał Średniej Rundy 130cm - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
18 ACCEPTED 2022-06-13 15:29:07
2022-06-12 21:44:13
Hubert Duszkiewicz USTIN
  • 1x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
17 ACCEPTED 2022-06-13 15:29:05
2022-06-12 21:43:24
Marek Duszkiewicz VERNON
  • 1x 2/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/ŚR/Średnia Runda 130cm - zwykły, art.238.2.1
16 ACCEPTED 2022-06-13 15:29:03
2022-06-12 21:42:31
Hubert Duszkiewicz ANGELO 112 Z
  • 1x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
15 ACCEPTED 2022-06-13 15:29:01
2022-06-12 21:38:40
Gabriela Duszkiewicz DOMINANTA Z
  • 1x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
14 ACCEPTED 2022-06-15 07:21:28
2022-06-12 18:14:22
Alicja Śnioch GABBANA STH
  • 1x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
13 ACCEPTED 2022-06-13 15:28:57
2022-06-12 17:59:31
Sylwia Mikutel ESCARDO
  • 2x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 6R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 11R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 12R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
12 ACCEPTED 2022-06-13 15:28:54
2022-06-12 12:32:14
Aleksandra Cebulak KOBE DE LEAU
  • 1x 2/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
11 ACCEPTED 2022-06-13 15:28:52
2022-06-12 12:31:35
Damian Ostręga QUILOTTA
  • 1x 2/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
10 ACCEPTED 2022-06-13 15:28:50
2022-06-12 12:30:49
Damian Ostręga FELINE
  • 1x 8/DR/Duża Runda 140cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
9 ACCEPTED 2022-06-13 15:28:47
2022-06-12 12:28:14
Agnieszka Cebulak COCO CHANEL DE LAUBRY Z
  • 1x 4/DR/Duża Runda 140cm - zwykły, art.238.2.1
8 ACCEPTED 2022-06-13 15:28:39
2022-06-11 22:27:23
Gabriela Sokół BANSCHI
  • 1x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
7 ACCEPTED 2022-06-27 15:35:07
2022-06-11 22:25:49
Aleksandra Mazurek HIGHT-PLEASURE
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
6 ACCEPTED 2022-06-13 15:28:33
2022-06-11 22:19:54
Ewa Mirosław FARYS P
  • 1x 2/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/ŚR/Średnia Runda 130cm - zwykły, art.238.2.1
5 ACCEPTED 2022-06-11 16:37:15
2022-06-11 14:52:55
Kaja Hus BELLA
  • 1x 2R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
4 ACCEPTED 2022-06-11 16:37:24
2022-06-11 13:43:09
Aleksandra Śmietanka AQA SHERRY-LA
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 9R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 14R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
3 ACCEPTED 2022-06-11 16:37:34
2022-06-11 08:40:16
Robert Uchwat IMAGO
  • 1x 4/DR/Duża Runda 140cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8/DR/Duża Runda 140cm - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12/GP/Grand Prix 140cm - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
2 ACCEPTED 2022-06-11 16:37:32
2022-06-11 08:39:38
Robert Uchwat JUPITER
  • 1x 2/MR/Mała Runda 120cm - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/DR/Duża Runda 140cm - zwykły, art.238.2.1
1 ACCEPTED 2022-06-27 18:11:37
2022-06-10 23:12:01
Bartłomiej Przybyś ELBRUS
  • 1x 3R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Dżesika
2. Horseland
3. Abelec Malgorzata BPK
S
O018632
4. Bačová Michaela JK PEGAS CASSOVIA
2008 (JM.)
None
5. Banaszek Weronika Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
S
O011189
6. Barszczewska Laura BPK podkarpackie
2008 (JM.)
O055264
7. Bodden Maya Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
2006 (J.)
O060787
8. Boiarko Kostiantyn KJ Leśna Wola
S
O071731
9. Bulanda Nikola Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2004 (J.)
O058740
10. Čarná Sofia JK PEGAS CASSOVIA
S
6177
11. Cebulak Agnieszka KS Jumping Team Wiercany
S
O021799
12. Cebulak Aleksandra KS Jumping Team Wiercany
S
O005800
10068738
13. Cebulak Joanna KJ Leśna Wola Głogow Młp.
S
O003873
14. Czech Nadia KJ Nostro
2006 (J.)
O070315
15. Czerska Aleksandra KJ Bonin
2001 (MJ.)
O026082
16. Duszkiewicz Andrzej KJ Stajnia Jaślany
S
O008809
17. Duszkiewicz Gabriela KJ Stajnia Jaślany
S
O007692
18. Duszkiewicz Hubert KJ Stajnia Jaślany
2007 (JM.)
O042590
19. Duszkiewicz Marek KJ Stajnia Jaślany
S
O002545
20. Fijas Julia Klub Jeździecki Leśna Wola
2008 (JM.)
O066824
21. Gierlach Monika Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
2001 (MJ.)
O048430
22. Gumulak Julia OJK Barcice
2007 (JM.)
O058349
23. Gunia Alicja KJ Equistro Wierzawice
S
O014016
24. Hus Kaja BPK Podkarpackie
2009 (JM.)
O064585
25. Janas Amelia Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2006 (J.)
O048460
26. Joščáková Tamara JK PEGAS CASSOVIA
S
07379
27. Jurak Gabriela WKJ Lublin
28. Karabová Alexandra JK PEGAS CASSOVIA
S
01271
29. Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby
S
O002544
30. Kaźmierczak Maja KJ Grand Horses
31. Kostrzewski Maciej KS Stadnina Koni Krzywopłoty
S
O003161
32. Kozak Julia KS Jumping Team Wiercany
2003 (MJ.)
O039299
33. Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
S
O002981
34. Króliczek Barbara LKJ Ochaby
2010 (JM.)
O065478
35. Kufel Artur WKJ Lublin
S
O000968
36. Kukułka Robert LKJ Solec Bieruń
S
O000318
37. Kukułka Robert KJ Solec Bieruń
S
O000318
38. Kuncová Katarína JK PEGAS CASSOVIA
2006 (J.)
08138
39. Kut Bartosz UKJ Lalin
S
O009034
40. Kut Ewa UKJ Lalin
S
O009195
41. Litwa Antonina Klub Jeździecki Leśna Wola
2007 (JM.)
O057549
42. Maciejko Justyna Bez Przynależności Klubowej
S
O053176
43. Mazurek Aleksandra WKJ Lublin
2006 (J.)
O043826
44. Mikutel Sylwia Kielecki Klub Jeździecki
2006 (J.)
O043045
45. Mirosław Ewa Soymax Lublin Team
S
O002836
46. Moszczak Maja KJ Leśna Wola
2007 (JM.)
O064385
47. Naďová Nina JK PEGAS CASSOVIA
2009 (JM.)
None
48. Niewiadomska Jagoda WKJ Lublin
S
O022705
49. Niewiadomski Kacper WKJ Lublin
2002 (MJ.)
O029332
50. Niewiadomski Kacper wkj Lublin
2002 (MJ.)
O029332
51. Nucia Aleksandra WKJ Lublin / SJ Zawieprzyce
S
O007837
52. Obara Weronika Klub Jeździecki Leśna Wola
2009 (JM.)
O064231
53. Onyshchuk Aleksandra KJ Leśna Wola
2004 (J.)
O071729
54. Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany
S
O020977
55. Pawłowska Olga KJ Leśna Wola Głogów Młp.
2006 (J.)
O055510
10231778
56. Plewa Tomasz KJ Leśna Wola Głogów Młp.
S
O013203
57. Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
S
O013203
58. Pomiankowska Anna KJ Leśna Wola
2010 (JM.)
O057728
59. Przybyś Bartłomiej Klub Sportowy Jumping Team
S
O004187
60. Sapa Laura Klub Jeździecki Leśna Wola
2004 (J.)
O064230
61. Skrobacz Olga WLKS Krakus
2003 (MJ.)
O034702
62. Śmiechowska Sara Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
2008 (JM.)
O048422
63. Śmietanka Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
2001 (MJ.)
O027454
64. Śnioch Alicja Kielecki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O064322
65. Sobocka Aleksandra KJ Agro-Handel Śrem
2004 (J.)
O040954
66. Sokół Gabriela WKJ Lublin
2005 (J.)
O044029
67. Stankiewicz Oliwia WKJ Lublin
2005 (J.)
O043841
68. Świerczyńska Patrycja Klub Sportowy Jumping Team
2002 (MJ.)
O040118
69. Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
S
O001889
70. Tokarz Amelia KJ Leśna Wola
2005 (J.)
O052339
71. Trelka Martyna Bez Przynależności Klubowej
2006 (J.)
O056395
72. Trojanowska Alicja Helena WKJ Lublin
2007 (JM.)
O048068
73. Uchwat Katarzyna JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
S
O003889
74. Uchwat Marika JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2005 (J.)
O040968
75. Uchwat Robert JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O001009
76. Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
S
O001137
77. Walas Ewa KJ Lesna Wola
S
O017426
78. Waśko Monika BPK
S
O053170
79. Włodarczyk Klara Kj leśna wola
2012 (Mł.)
A
80. Wojciech Maja LKJ OCHABY
2009 (JM.)
O070028
81. Wójtowicz Tomasz Soymax Lublin Team
S
O000830
82. Yershova Anastasia KJ Leśna Wola
2001 (MJ.)
O071730
83. Zaczyk Maciej Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
2002 (MJ.)
O040547
84. Zhul Alona Ukraina
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

3

KARMAL FA SIEN KUC POL 2002 Wałach kasztanowata F: Falk
M: Karmalita Fairy Fabiola
K007144
2.

1

- - POL 2010 Wałach gniada F: -
M: -
-
3.

2

832 FAVORY SANTA XLII-5 LIPICAN POL 2012 wałach siwa/156 F: F.Trofetta X-4 / F.Allegra XXVI
M: Santa XLII / F.Zenta VI-5
K026088 191001030083212
4.

121

ABEL TASMAN KWPN NED 2005 Wałach kasztanowata F: Tenerife VDL
M: NIBALIA/NIMMERDOR
K011353
5.

141

AI AI VAN'T KONINGSHOF Z ZANGERSHIDE POL 2017 klacz siwa/165 F: Aganix du Seigneur Z
M: Lovely Castershoeve
K033790 056015z55651417
6.

174

AISHA OLD 2008 ogier siwy F:
M:
DE 433330978608 DE 433330978608
7.

176

AMARU L HOL POL 2012 ogier ciemnogniada/168 F: Larimar / Lavall II
M: Patricia VIII / Calgary
K021006 DE421000193312
8.

42

ANGELO 112 Z ZANGERSHEIDE POL 2018 wałach gniada/163 F: Aganix du Seigneur Z
M: Vivianne
K033636 ---
9.

25

AQA SHERRY-LA WLKP. POL 2013 klacz ciemnogniada/- F: Con Sherry hol./ Contendro
M: Aqa wlkp/ Quaterback DSP
K023917 616007610036813
10.

151

BALISTO F:
M:
11.

170

BALISTO ZOETENDAELE Z Z 2010 klacz gniada F:
M:
056015Z55770110 056015Z55770110
12.

82

BALOUSSINIA OLD POL 2011 Klacz gniada/- F: Baloussini / Baloubet Du Rout
M: Straciatella / Stalypso
K024112 DE41818250011
13.

34

BANSCHI SP POL 2013 klacz gniada/166 F: Clavius
M: Berta
K028202 616009580086213
14.

158

BELJOY F:
M:
15.

23

BELLA HAN UKR 2013 klacz kasztanowata/166 F: Ballybo / Balou du Rouet
M: Ella / Embassy I
K028085 DE431319625813
16.

77

BLACK DIAMOND SP POL 2015 wałach kara/164 F: Ringo
M: Pilana
K029841 AOOO213OS
17.

104

BONSAI WLKP POL 2013 ogier skarogniada/168 F: Faust Z / Furiozo II
M: Balanga / Landjonker S
K025690 616007610038613
18.

127

C-BOLT HOL POL 2018 wałach kasztanowata/165 F: Casaltino
M: Z-First Lady
K034382 DE421000754818
19.

113

CALABRIA HIPPICA OS POL 2017 klacz gniada/167 F: Contendro I / Contender
M: Stavolta Hippica / Stakkato
K032309 DE418180114617
20.

91

CANTO AMICOR OLDENBURGER POL 18.04.2011 wałach gniada/165 F: Conthargos
M: Cenny
K018705 DE418184029011
21.

93

CAPUERA HOLSZTYŃSKA POL 2012 klacz gniada/168 F: CONRAD
M: CORZICA/CORTEZ
- 12242878Y
22.

152

CAREDO C F:
M:
23.

85

CARINTENDER OLD GER 2010 Wałach siwa F: Carinue / Carthago
M: Contegra / Contender
K019953 DE418184009810
24.

130

CARRERA PKSP POL 2016 klacz gniada/166 F: Hippica Koh-I Noor
M: Carmen du Rouet / Bajou du Rouet
K031670 616 009 63 00763 16
25.

99

CASSIANO / POL / wałach siwa// F: /
M: /
K018831 /
26.

76

CHACITOL Oldenburg-International POL 2005 wałach gniada/173 F: Chacco- Blue
M: Finja
K012177 104EW34
27.

114

CHOCOLATE WHITE G SP POL 2018 klacz siwa/168 cm F: Hickstead White
M: Cariana
- -
28.

175

CINDERELLA WESTF. 2015 klacz gniada F:
M:
704273 704273
29.

149

CLARKSON HOL POL 2018 wałach siwa/174 F: Clarksville
M: Flair
K034074 DE421000730818
30.

137

CLINTON JP SP POL 2017 wałach gniada/167 F: Etoulon VDL /
M: -
K033600 -
31.

35

COCO CHANEL DE LAUBRY Z ZANG BEL 2012 klacz gniada/172 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Pastel Hof Ter Galeyck / Azur De Paulstra
K024586 056015Z55757912
32.

45

COENTRAO A HOL POL 2010 wałach gniada/168 F: Carentan
M: Walanda /Landos
K019565 DE421000089710
33.

122

COLINS PG SP POL 2002 wałach gniada/167 F: Calderon
M: Dorine
K007055 09026
34.

147

COMMON LIBERTY Z ZANGERSHIDE POL 2017 wałach siwa/166 F: Casago
M: Chiqolle Z
K034078 056015z55578817
35.

160

CON SANG F:
M:
36.

69

CONSTANCE ST SVK 2016 mare bay/170 F: XXX
M: Grand Step
10943 703002142941616
37.

51

COOL LADY HOLSZT POL 2018 klacz gniada/172 F: Colman
M: Quantum
38.

63

CORNET CHAMP ZD BWP BEL 2018 ogier siwa/170 F: Congress / Cornet Obolenski
M: Escada V / Chin Champ
K033449 DE421000626518
39.

128

CORNET CROWN WESTFALSKA UKR 2014 ogier siwa/170 F: Cornet Obolensky
M: Pam
K034383 DE441410823914
40.

169

CORNETS CARINA REŃSKA POL 2016 klacz gniada/163 F: Cornets Prinz
M: Dera
K029310 DE431430490916
41.

88

CYTRA SP POL 2004 Klacz gniada/165 F: Ludger
M: Czacza
K015026 12373
42.

117

D’ARTAGNAN HAN POL 2015 wałach siwa/166 F: Diacontinus /
M: Cinderella /
K033844 -
43.

98

DAISY DREAM OLD POL 2013 klacz siwa/- F: Number One
M: Delicija
K025111 -
44.

123

DALIA SP POL 2006 klacz siwa/168 F: NN
M: NN
K034620 616-999-63-02600-06
45.

142

DANZA II SP POL 2009 klacz siwa/166 F: Empire
M: Diamantinna
K020906 a
46.

154

DARIOS DE VESQUERIE SF F:
M:
25000113336702J 25000113336702J
47.

120

DEFENDER Z ZANG POL 2018 wałach kara/168 F: Dominator 2000 Z
M: M
K034576 Brak
48.

71

DEXTER PW POL 2016 gelding bay/269cm F: Hippica Koh-I-Noor
M: Quidam de Revel
None 616009570095116
49.

167

DIAMOND'S STAR F:
M:
50.

41

DOMINANTA Z ZANGERSHEIDE POL 2017 klacz gniada/172 F: Dominator 2000 Z
M: Letty
K033637 ---
51.

72

DON'T FORGET ME ST SVK 2011 mare bay/169cm F: Consulent Z
M: Quattro J
9641 703001612134311
52.

135

DUKAT TRAK POL 2010 wałach gniada/165 F: Karmel
M: Domra / Orsini
K019626 -
53.

105

DURANO G KWPN POL 2008 wałach siwa/175 cm F: Canturano
M: Zienna G
K012657 528003000813564
54.

131

EHROS KWPN NED 2009 wałach gniada F: Zahros R
M: Zatinka / Ovidius
K029429 528003200900871
55.

46

ELANO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata/- F: Zavall VDL / Casall
M: Violet / Lester
K016424 528003200907210
56.

22

ELBRUS MAŁOPOLSKA POL 2016 wałach gniada/166 F: Amadeusz
M: Elza
K033942 616006630103416
57.

32

ERYTREA SP POL 2017 klacz gniada/174 F: Carrera VDL / Cardento
M: Erystyka / Quality Time
K031219 616009510182117
58.

40

ESCARDO MAŁOPOLSKA POL 2011 wałach skarogniada/165 F: Jurand
M: Essa
K020011 616 006 59 01491 11
59.

31

FARYS P SP POL 2016 ogier gniada/172 F: MJT Nevados S sp / Calvados
M: Fonica S sp/ Concert old.
K029270 616009520038716
60.

37

FELINE KWPN POL 2010 klacz siwa/173 F: Quatro Z / Quick Star
M: Sonette / Mr. Blue
K019230 528003201011701 105GN12
61.

74

FLAIRIS ST SVK 2017 mare dark bay/mk:164 F: None
M: IRIS-NF
11378 703002782923417
62.

171

FLEUR KWPN POL 2010 klacz jasnokasztanowata/167 F: LYS ROUGE
M: ZIEZO/ SEINMAN
K021976 528003201006879
63.

140

FLORENCJA KG WLKP POL 2017 klacz siwa/164 F: Number One
M: Furia KG / Corlensky G
K034075 616007610184317
64.

89

FRITS KWPN NED 2010 wałach gniada/167 F: Opan
M: Vysokova
K029165 528003201009914
65.

97

FRITS JAN DE PRAKTIJKSKOALE KWPN POL 2010 wałach gniada/- F: Chello III VDL
M: Veronica
- -
66.

12

GABBANA STH KWPN POL 2011 klacz ciemnokasztanowata/170 F: Ultimo
M: Kirsten S
K021269 52821000263412
67.

GINGER SP POL 2014 klacz gniada/168 F: Cassilio
M: Gizela K
K026150 A
68.

145

GULLIT H KWPN POL 2011 wałach ciemnogniada/169 F: Cantos
M: X
K020759 X
69.

108

HAWANA MAŁOPOLSKA POL 2017 klacz gniada/165 F: Drink
M: Hajnówka
brak 616006580014717
70.

59

HEARTLY DU LOIR SF POL 2017 klacz gniada/167 F: Toulon
M: Tootsie du loir
K034699 111
71.

33

HIGHT-PLEASURE PKSP POL 2011 wałach gniada/168 F: Ever For Pleasure
M: Hurghanda / Barnaba
K020337 .
72.

68

IAN KWPN SVK 2013 gelding bay/168 F: Sheraton
M: Burgraaf
10454 528003201303416
73.

90

IKAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 wałach siwa/170 F: Ilion
M: Iberia
K012328 POL009580440008
74.

27

IMAGO KWPN NED 2013 Wałach siwa/176 F: Corland / Cor De La Bryere
M: Blenchi-A / Emilion
K025297 528003201300191
75.

161

INFERNAPE VD CAATSHOEVE BWP 2008 ogier siwy F:
M:
702824 702824
76.

95

IVO KWPN POL 2013 wałach gniada/170 F: DEXTER R
M: ALBA/MERMUS R
K033317 528003201305580
77.

143

IVO KWPN POL 2010 wałach gniada/170 F: Dexter R
M: Emir R
78.

87

JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF BWP BEL 2009 Wałach siwa F: Winningmood Van De Arenberg / Darco
M: Matrichta / Triton 321
K019090 056002W00290662
79.

94

JAY BLOOBIDAY KWPN POL 2014 wałach siwa/175 F: Kannan
M: Beatrice
K032854 528210004148607
80.

84

JEREZ DE LA FRONTERA-WM Niemiecki Koń Sportowy POL 2015 wałach siwa/172 F: Carivari
M: Jaruga-WM
K028886 DE 455879041115
81.

166

JETOULON PK KWPN NED 2014 wałach gniada/180 F: Etoulon VDL / Toulon
M: Armantico / A Hold up Premier
K028300 528003201403725
82.

65

JOLLY JUMPER KWPN POL 2014 gelding bay/170 F: Arezzo VDL
M: Bodena
K027575 528003201402435
83.

26

JUPITER KWPN NED 2014 Wałach gniada/175 F: Quasimodo
M: Fyrona van Hilsberg
K027576 528003201407407
84.

116

JUST RIDING CALIFORNIA BS OLD POL 2011 klacz siwa/- F: Calido / Cantus
M: Converterka / Converter
K022168 DE418181120911
85.

56

KALANI EQUITES KWPN NED 2015 wałach siwa/175 F: Cardento / Capitol I
M: --- / Canstakko
K030984 528003201508962
86.

103

KALIFORNIA M SP POL 2018 klacz kasztanowata/166 F: Lasko
M: Kalinka
K034081 616009630144918
87.

124

KALIGULA // POL 2016 wałach gniada/// F: Diacontinus
M: Kostaryka
K029788 A0004065S
88.

157

KANDAGAR F:
M:
89.

78

KENDRA KWPN NED 2015 klacz siwa/164 F: Indorado
M: Giandessa
K029660 528003201504980
90.

139

KENSINGTON RV KWPN POL 2015 Wałach gniada/A F: Vigo d Arsullie
M: A
K030083 A
91.

155

KETAN VAN'T OOSTEINDEKEN BWP 2010 klacz gniada F:
M:
056-002-W00296636 056-002-W00296636
92.

156

KING SALVADOR 2015 gniada F:
M:
528003201500128 528003201500128
93.

39

KOBE DE LEAU LUX POL 2012 ogier siwa/170 F: Kannan / Voltaire
M: Quinte De Leau / Mister Blue
K030066 442001000013412
94.

118

KORAL SP POL 2000 Wałach kara F: Nobody / Indoctro
M: Komedia / Dukat
K005182 POL009540005400
95.

47

KORINA SP POL 2007 klacz gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Kostaryka PG / Roland
K018566 616009580856407
96.

49

LA FEE Deutsches Sportpferd GER 2011 klacz gniada/161 F: -
M: -
K031160 -
97.

115

LARUM - POL - wałach gniada/168 CM F: -
M: -
- -
98.

54

LIBONACCI KWPN NED 2016 wałach siwa/170 F: Glasgow-W VH Merelsnest
M: Parusa / Corland
K031272 528003201608847
99.

146

LINDE KG SP POL 2017 wałach siwa/172 F: Number One / Numero Uno
M: Law Baja KG / Bajou Du Rouet
K031469 616007610184117
100.

61

LIROCCA BLUE OSPA KWPN NED 2016 klacz siwa/173 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Ospa Clever Girl / Clayton Boy
K028720 528003201607412
101.

55

LOOKALIKE KWPN NED 2016 wałach gniada/170 F: GLENFIDDICH VDL
M: WHOOPY/ SILVERSTONE
BRAK 528003201604239
102.

164

LOTAR F:
M:
103.

129

LUKRECJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2018 klacz kasztanowata/166 F: Erato
M: Landrynka
bark 616 009 63 00574 18
104.

83

LYSANDER-WM Niemiecki Koń Sportowy POL 2017 wałach gniada/162 F: Tipsy's Pet
M: Leyenda-WM
brak DE 455559000717
105.

162

MADERA Polski Koń Sportowy POL 2016 klacz gniada/165 F: Durano W
M: Matrica 34
K032392 616009661059416
106.

125

MAGNUS SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Wery Good / Graf Stepp
M: Multum In Parvo / Metternich
K014747 616009610014608 105LR04
107.

53

MANCHESTER KWPN POL 2017 wałach gniada/172 F: Insider VDL / Etoulon VDL
M: Retina / Ahorn
K033856 528003201705296
108.

173

MARLON VD HEFFINCK BWG BEL 2012 klacz F:
M:
056 002 W00301381 056 002 W00301381
109.

136

MICENTO SP POL 2009 wałach siwa/174 F: Cento
M: Mirabel
K018018 a
110.

168

MILLIE V.H. HARINGVIET KWPN 2017 klacz gniada F: Grandorado / Eldorado v.d. Zuudwoek
M: Undiama / Andiamo
K034076 528003201709046
111.

60

MIRACLE KWPN NED 2017 klacz gniada/170 F: Idextro / Dexter R
M: Eternity / Clinton
K031829 52801044790
112.

112

MISSOURI HIPPICA OS POL 2017 wałach siwa/165 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Carnute Girl / Carnute
K032889 DE418180114117
113.

109

MISTER LOU'COON SBS POL 2018 ogier kasztanowata/170 F: Hocus Pocus de Messitert
M: Perle Des Landes
K034475 056007000M59699
114.

111

MONTREAL HIPPICA OS POL 2018 ogier siwa/175 F: Mylord Carthago
M: Kardenia Hippica
K034439 .
115.

110

MOZART HIPPICA OS POL 2018 ogier kasztanowata/171 F: Mylord Carthago / Carthago Z
M: Omaha Lane / Baloubet du Rouet
K034438 DE418180125418
116.

57

NADOK AES POL 2014 wałach kara/165 F: Eurocommerce Napels / Carthago Z
M: Sunny / Zadok
K030723 826002140873463
117.

100

NAVARINO GILINGHAM SW KWPN POL 2018 wałach gniada/175 F: Glasgow
M: /Hinault
Brak 123
118.

92

NUMEROSA HOLSZTYŃSKA POL 2011 klacz gniada/165 F: Numero Uno
M: V-Chelista
K034094 DE421000530512
119.

126

OLANDO VAN DEN HEUVEL . POL . wałach ciemnogniada/175 F: .
M: .
. .
120.

70

PATRICIUS Slovak Warmblood SVK 1999 gelding chestnut/mk:165cm F: North Star
M: Azbuka
5265 703001622120499
121.

134

PIKSEL KUC POL 2015 wałach gniada/kuc:128 F: A
M: A
A A
122.

159

QUASIMODO VAN DE BACKERSHOEVE BWP 2016 gniada F:
M:
056 002 W00314353 056 002 W00314353
123.

38

QUILOTTA BWP BEL 2016 klacz gniada/172 F: Echo Van Het Neerenbosch / Chin Chin
M: Tialotta Z / Toulon
K030101 056002W00314048
124.

73

QUINARA HW HUN 2012 mare grey/170 F: Quirado
M: Con Air
10845 348001123530220
125.

172

QUINCY BWP BEL 2016 ogier siwa/164 F: Echo v/h Neerenbosch
M: Vernie / Verdi
K030100 056-002-W00314047
126.

50

QUINT DUŃSKA POL 2014 wałach siwa/165 F: Quinton
M: Michelle F.J.B
K028382 208333201403522
127.

153

QUINTA ZWARTEPANNENHOF BWP 2016 klacz gniada F:
M:
056 002 W00314364 056 002 W00314364
128.

138

RAINBOW DASH SP POL 2016 wałach gniada/170 F: Kannan
M: Reballa
K029643 A
129.

148

REBELIANT SP POL 2015 wałach gniada/172 F: Van Gogh / Numero Uno
M: Reballa / Qumball
K027007 A0021522S
130.

58

REVIRADA UKRAIŃSKA POL 2014 klacz gniada/166 F: Nn
M: Nn
Brak 1234
131.

62

REWENA SP POL 2016 klacz jasnokasztanowata/174 F: Talent Charboniere
M: Doreen
K029613 111
132.

66

REXONEA-P SP POL 2010 klacz ciemnogniada/171 F: Contendor / Contendro
M: Rebella / Landos
K019598 616009610239410
133.

150

RINGO STARR AES POL 2017 wałach gniada/169 F: Cento Lano Arcus / Cento Lano
M: Reballa / Qumball
K033599 528036201700008
134.

119

ROI VAN'T HOOG HEMELRIJK BWP POL 2017 wałach kara/166 F: Come Il Faut / Cornet Obolensky
M: Impresse Royale / Kannan
K032100 056002W00316265
135.

163

SACHARINE Z 2017 siwa F: Sir Obolensky
M: Holly
136.

52

SPECIAL STAR BELGIJSKA POL 2018 wałach gniada/175 F: diamond star
M: nn
brak
137.

75

SR CHARMING ELA ST SVK 2015 Mare bay/172 F: Clayton NF
M: Electra
10667 7030027782113815
138.

132

STRADIVARIUS SP POL 2012 wałach kasztanowata F: Imequyl sp / Luron kwpn
M: Symphonie bwp / Heartbreaker kwpn
K023247 616009630151414
139.

101

SUPER STAR SP POL 2017 klacz ciemnogniada/168 F: Hippica Koh i Noor
M: Sala
brak 0000000000
140.

102

SURPRISE BALOU OLD GER 2012 Klacz gniada/- F: Spartacus / Stakkato
M: Barielle / Balou Du Rouet
K020908 DE418185042812
141.

107

SYRIUSZ Z ZANGERSHEIDE POL 2018 ogier siwa/175 F: Sir Obolensky Z
M: Iza-Boo
K034473 056015Z55486918
142.

44

USTIN OLD POL 2012 Wałach gniada F: Ustinov / Libero H
M: Angela / Aloube Z
K023480 DE418182543312
143.

43

VERNON OLD POL 2011 Wałach siwa F: Van Helsing / Valentino
M: Funny Affair / Love Affaif
K021064 DE418182535711
144.

165

ZIROCCO WHITE HOL POL 2015 wałach siwa/175 F: Zirocco Blue
M: Cornet Obolensky
Brak -
Rider Club
Competition
Prize
Boiarko Kostiantyn KJ Leśna Wola
325
80
160
SUM:
565.00
Duszkiewicz Hubert KJ Stajnia Jaślany
192
SUM:
192.00
Kufel Artur WKJ Lublin
100
48
SUM:
148.00
Kukułka Robert LKJ Solec Bieruń
100
SUM:
100.00
Kut Ewa UKJ Lalin
500
400
SUM:
900.00
Mazurek Aleksandra WKJ Lublin
240
SUM:
240.00
Mirosław Ewa Soymax Lublin Team
320
48
SUM:
368.00
Niewiadomski Kacper WKJ Lublin
300
SUM:
300.00
Onyshchuk Aleksandra KJ Leśna Wola
120
SUM:
120.00
Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany
625
400
SUM:
1025.00
Plewa Tomasz KJ Leśna Wola Głogów Młp.
260
80
SUM:
340.00
Śmiechowska Sara Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
200
SUM:
200.00
Sokół Gabriela WKJ Lublin
150
SUM:
150.00
Stankiewicz Oliwia WKJ Lublin
156
SUM:
156.00
Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
50
96
SUM:
146.00
Uchwat Robert JKS Pogórze Glinik Zaborowski
200
SUM:
200.00
Yershova Anastasia KJ Leśna Wola
100
500
SUM:
600.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bačová Michaela
JK PEGAS CASSOVIA
2022-07-01
1
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
Banaszek Weronika
Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
LA FEE (49)
2022-07-01
2022-07-02
QUINT (50)
2022-07-01
28
2022-07-01
2022-07-02
2022-07-02
Barszczewska Laura
BPK podkarpackie
2022-07-01
12
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-02
Bodden Maya
Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
IKAR (90)
2022-07-01
19
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-03
Boiarko Kostiantyn
KJ Leśna Wola
2022-07-01
4
325
2022-07-01
8
80
KANDAGAR (157)
2022-07-01
6
160
2022-07-02
BELJOY (158)
2022-07-01
28
2022-07-02
2022-07-01
20
2022-07-02
AISHA (174)
2022-07-02
2022-07-02
Bulanda Nikola
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
FRITS (89)
2022-07-01
5
2022-07-01
2022-07-02
2022-07-02
Čarná Sofia
JK PEGAS CASSOVIA
2022-07-01
26
2022-07-01
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
Cebulak Agnieszka
KS Jumping Team Wiercany
2022-07-01
9
QUINCY (172)
2022-07-02
Cebulak Aleksandra
KS Jumping Team Wiercany
2022-07-01
13
2022-07-02
2022-07-02
Cebulak Joanna
KJ Leśna Wola Głogow Młp.
2022-07-01
15
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-01
14
2022-07-02
2022-07-01
13
2022-07-02
2022-07-01
17
2022-07-01
2022-07-02
2022-07-02
Czech Nadia
KJ Nostro
DURANO G (105)
2022-07-01
1
2022-07-01
1
2022-07-03
2022-07-02
2022-07-02
Czerska Aleksandra
KJ Bonin
KALIGULA (124)
2022-07-02
2022-07-02
MAGNUS (125)
2022-07-02
Duszkiewicz Andrzej
KJ Stajnia Jaślany
2022-07-02
2022-07-02
Duszkiewicz Gabriela
KJ Stajnia Jaślany
2022-07-01
14
2022-07-01
2022-07-02
2022-07-02
Duszkiewicz Hubert
KJ Stajnia Jaślany
2022-07-01
1
2022-07-01
20
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
VERNON (43)
2022-07-01
3
192
2022-07-02
2022-07-02
USTIN (44)
2022-07-01
2022-07-01
14
2022-07-02
2022-07-02
Fijas Julia
Klub Jeździecki Leśna Wola
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
Gierlach Monika
Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
KENDRA (78)
2022-07-01
10
2022-07-01
19
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-03
Gumulak Julia
OJK Barcice
2022-07-01
5
2022-07-01
10
2022-07-02
Gunia Alicja
KJ Equistro Wierzawice
LUKRECJA (129)
2022-07-01
1
2022-07-01
21
2022-07-02
2022-07-03
CARRERA (130)
2022-07-01
6
2022-07-02
2022-07-02
EHROS (131)
2022-07-01
8
2022-07-02
2022-07-02
Hus Kaja
BPK Podkarpackie
BELLA (23)
2022-07-01
1
2022-07-01
2022-07-02
2022-07-02
Janas Amelia
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2022-07-01
19
2022-07-01
16
2022-07-02
2022-07-02
Joščáková Tamara
JK PEGAS CASSOVIA
QUINARA (73)
2022-07-01
1
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
Jurak Gabriela
WKJ Lublin
2022-07-01
27
2022-07-01
28
2022-07-02
2022-07-02
Karabová Alexandra
JK PEGAS CASSOVIA
IAN (68)
2022-07-01
17
2022-07-01
20
2022-07-02
2022-07-03
FLAIRIS (74)
2022-07-01
15
2022-07-01
16
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-01
21
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
Kaźmierczak Adam
LKJ Ochaby
2022-07-01
13
2022-07-01
4
2022-07-03
4
2022-07-02
2022-07-01
1
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-01
1
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-02
Kostrzewski Maciej
KS Stadnina Koni Krzywopłoty
2022-07-01
1
2022-07-01
25
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-03
2022-07-01
28
2022-07-01
24
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-03
2022-07-01
3
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-03
3
2022-07-02
2022-07-01
6
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-03
6
2022-07-02
Kozak Julia
KS Jumping Team Wiercany
DUKAT (135)
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-02
Króliczek Barbara
LKJ Ochaby
KORAL (118)
2022-07-01
1
2022-07-02
Kufel Artur
WKJ Lublin
ELANO (46)
2022-07-01
6
100
2022-07-02
KORINA (47)
2022-07-01
7
48
2022-07-02
Kukułka Robert
LKJ Solec Bieruń
2022-07-03
2022-07-01
1
2022-07-02
BONSAI (104)
2022-07-01
2
100
2022-07-02
2022-07-03
Kukułka Robert
KJ Solec Bieruń
2022-07-01
28
2022-07-01
28
2022-07-02
Kuncová Katarína
JK PEGAS CASSOVIA
2022-07-01
18
2022-07-02
2022-07-03
Kut Bartosz
UKJ Lalin
2022-07-01
28
2022-07-01
26
2022-07-02
2022-07-02
Kut Ewa
UKJ Lalin
2022-07-01
1
500
2022-07-01
3
400
2022-07-02
Litwa Antonina
Klub Jeździecki Leśna Wola
2022-07-01
1
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
Maciejko Justyna
Bez Przynależności Klubowej
DALIA (123)
2022-07-02
2022-07-02
Mazurek Aleksandra
WKJ Lublin
2022-07-01
4
2022-07-01
2
240
2022-07-02
Mikutel Sylwia
Kielecki Klub Jeździecki
ESCARDO (40)
2022-07-01
28
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
Mirosław Ewa
Soymax Lublin Team
FARYS P (31)
2022-07-01
17
2022-07-01
3
320
2022-07-02
ERYTREA (32)
2022-07-01
6
2022-07-01
8
48
2022-07-02
Moszczak Maja
KJ Leśna Wola
MADERA (162)
2022-07-01
1
2022-07-01
18
2022-07-02
2022-07-02
Naďová Nina
JK PEGAS CASSOVIA
DEXTER (71)
2022-07-01
1
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
Niewiadomska Jagoda
WKJ Lublin
2022-07-01
43
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
REWENA (62)
2022-07-01
7
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-01
Niewiadomski Kacper
WKJ Lublin
MIRACLE (60)
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-03
1
2022-07-01
1
300
2022-07-02
2022-07-03
Niewiadomski Kacper
wkj Lublin
2022-07-01
1
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-03
2022-07-02
Nucia Aleksandra
WKJ Lublin / SJ Zawieprzyce
SYRIUSZ Z (107)
2022-07-01
28
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-02
Obara Weronika
Klub Jeździecki Leśna Wola
2022-07-02
2022-07-02
Onyshchuk Aleksandra
KJ Leśna Wola
CON SANG (160)
2022-07-01
5
120
2022-07-01
15
Ostręga Damian
KS Jumping Team Wiercany
FELINE (37)
2022-07-02
2022-07-01
1
625
2022-07-01
2
400
2022-07-02
2022-07-01
9
2022-07-01
11
2022-07-02
2022-07-02
Pawłowska Olga
KJ Leśna Wola Głogów Młp.
CAPUERA (93)
2022-07-01
15
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-01
11
2022-07-02
2022-07-02
Plewa Tomasz
KJ Leśna Wola Głogów Młp.
DANZA II (142)
2022-07-02
IVO (143)
2022-07-01
4
260
2022-07-02
GULLIT H (145)
2022-07-01
16
2022-07-02
LINDE KG (146)
2022-07-01
7
2022-07-03
7
2022-07-02
2022-07-01
12
REBELIANT (148)
2022-07-01
7
80
2022-07-02
CLARKSON (149)
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-01
1
2022-07-03
1
2022-07-02
2022-07-01
27
2022-07-02
Plewa Tomasz
KJ Leśna Wola
2022-07-01
16
2022-07-02
Pomiankowska Anna
KJ Leśna Wola
LOTAR (164)
2022-07-01
1
2022-07-01
14
2022-07-02
2022-07-02
Sapa Laura
Klub Jeździecki Leśna Wola
2022-07-01
1
2022-07-01
1
2022-07-03
Skrobacz Olga
WLKS Krakus
2022-07-02
2022-07-03
C-BOLT (127)
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-02
2022-07-03
Skrok-Wolska Olimpia
LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
Śmiechowska Sara
Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
2022-07-01
9
2022-07-01
5
200
2022-07-02
2022-07-02
Śmietanka Aleksandra
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2022-07-01
2022-07-02
2022-07-03
Śnioch Alicja
Kielecki Klub Jeździecki
2022-07-01
1
2022-07-01
4
2022-07-02
2022-07-02
Sobocka Aleksandra
KJ Agro-Handel Śrem
2022-07-01
42
2022-07-01
44
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-03
2022-07-01
29
2022-07-01
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-03
AMARU L (176)
2022-07-02
Sokół Gabriela
WKJ Lublin
BANSCHI (34)
2022-07-01
2022-07-01
1
150
2022-07-02
2022-07-02
Stankiewicz Oliwia
WKJ Lublin
2022-07-01
4
156
2022-07-01
10
2022-07-02
2022-07-03
Świerczyńska Patrycja
Klub Sportowy Jumping Team
HAWANA (108)
2022-07-01
45
2022-07-01
28
2022-07-02
2022-07-02
Szlachta Sławomir
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2022-07-01
1
2022-07-01
28
2022-07-02
2022-07-03
LARUM (115)
2022-07-01
3
50
2022-07-01
6
96
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-02
2022-07-03
FLEUR (171)
2022-07-02
2022-07-02
Tokarz Amelia
KJ Leśna Wola
2022-07-01
1
2022-07-01
23
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
Trelka Martyna
Bez Przynależności Klubowej
COLINS PG (122)
2022-07-01
1
2022-07-01
1
2022-07-02
2022-07-02
Trojanowska Alicja Helena
WKJ Lublin
CYTRA (88)
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-03
Uchwat Katarzyna
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2022-07-01
11
2022-07-01
2022-07-02
2022-07-01
9
2022-07-02
Uchwat Marika
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
NADOK (57)
2022-07-01
2
2022-07-01
18
2022-07-02
2022-07-02
Uchwat Robert
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
JUPITER (26)
2022-07-01
10
2022-07-01
8
2022-07-02
IMAGO (27)
2022-07-01
5
200
2022-07-02
2022-07-03
Uchwat Sławomir
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2022-07-01
28
2022-07-01
28
2022-07-02
2022-07-03
2022-07-03
2022-07-03
2022-07-02
2022-07-01
41
2022-07-01
28
2022-07-01
8
2022-07-01
4
2022-07-03
4
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-02
Walas Ewa
KJ Lesna Wola
MICENTO (136)
2022-07-01
7
2022-07-02
Waśko Monika
BPK
2022-07-02
2022-07-02
Włodarczyk Klara
Kj leśna wola
PIKSEL (134)
2022-07-01
1
2022-07-01
17
2022-07-02
2022-07-02
Wojciech Maja
LKJ OCHABY
KORAL (118)
2022-07-01
1
2022-07-02
Wójtowicz Tomasz
Soymax Lublin Team
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-03
Yershova Anastasia
KJ Leśna Wola
CAREDO C (152)
2022-07-01
9
2022-07-02
2022-07-01
12
2022-07-02
2022-07-01
7
100
BALISTO (151)
2022-07-01
2
500
2022-07-02
Zaczyk Maciej
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
2022-07-01
22
2022-07-01
2022-07-02
2022-07-02
2022-07-02
Zhul Alona
Ukraina
2022-07-01
1
2022-07-01
3
2022-07-02

Number of Riders: 84

Number of Horses: 144

The sum of prizes: 5 750.00

Competition results developed by: HIPPOSERWIS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052014-3, HIPPOSERWIS)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl