Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZR-B i ZT-B
Bobrowy Staw, 18-19.06.2022r.

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
115 ACCEPTED 2022-06-15 23:00:09
2022-06-15 22:45:07
Karolina Karczewska LAUDERDALE GR. E
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
114 ACCEPTED 2022-06-15 23:00:11
2022-06-15 22:23:35
Anna Dziuba MAVADO
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
113 ACCEPTED 2022-06-15 22:03:18
2022-06-15 21:58:38
Joanna Woźnica Muśnicka MARAKESZ
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
112 ACCEPTED 2022-06-15 17:56:06
2022-06-15 16:36:51
Kinga Kowalska ARMANI
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
111 ACCEPTED 2022-06-15 17:56:07
2022-06-15 15:12:14
Julia Borys AWATAR
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
110 ACCEPTED 2022-06-15 13:07:57
2022-06-15 13:07:17
Katarzyna Ceranka LIDER-P
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
109 ACCEPTED 2022-06-15 13:03:39
2022-06-15 12:06:21
Natalia Górecka DIAMAND PC
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
108 ACCEPTED 2022-06-15 13:03:41
2022-06-15 12:06:01
Aleksandra Mejsner GANDO V
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
107 ACCEPTED 2022-06-15 12:00:27
2022-06-15 10:58:43
Urszula Wójtowicz GAMA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
106 ACCEPTED 2022-06-15 22:07:43
2022-06-14 22:43:42
Elżbieta Kondzioła NOMINACJA
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
105 ACCEPTED 2022-06-14 22:34:29
2022-06-14 22:13:40
Anna Więcek CZARDASZ
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
104 ACCEPTED 2022-06-14 22:04:40
2022-06-14 21:32:44
Dagmara Willamowicz URANIA MELODY
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
103 ACCEPTED 2022-06-14 22:04:42
2022-06-14 20:24:13
Julia Salamońska FENDI
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
102 ACCEPTED 2022-06-14 22:04:44
2022-06-14 20:23:27
Julia Salamońska LUCERO
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
101 ACCEPTED 2022-06-14 13:47:58
2022-06-14 13:23:24
Martyna Gawrońska BREGO
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
100 ACCEPTED 2022-06-14 13:47:49
2022-06-14 11:11:32
Anna Zajączkowska LEONARDO VINCI PG
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
99 ACCEPTED 2022-06-14 13:47:47
2022-06-14 11:09:39
Marta Kucman KANDAVU
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
98 ACCEPTED 2022-06-14 01:39:59
2022-06-13 23:10:36
Jakub Olesiejuk NIKITA
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
97 ACCEPTED 2022-06-13 19:22:18
2022-06-13 16:15:40
Katarzyna Szczyglak ADELL G
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
96 ACCEPTED 2022-06-13 19:22:21
2022-06-13 15:59:17
Antonina Skoczek NIKITA
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
95 ACCEPTED 2022-06-13 19:22:24
2022-06-13 14:33:56
Gabriela Kaźmirowska ANGELINA G
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
94 ACCEPTED 2022-06-13 19:22:27
2022-06-13 14:33:29
Gabriela Kaźmirowska SAN LUCA V
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
93 ACCEPTED 2022-06-13 19:22:32
2022-06-13 11:01:25
Roksana Piaseczna NASTURCJA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
92 ACCEPTED 2022-06-15 17:56:10
2022-06-13 10:41:05
Zofia Michalak PRINCESSA I G
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
91 ACCEPTED 2022-06-15 17:56:13
2022-06-13 10:40:38
Zofia Michalak FARAMEE M
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
90 ACCEPTED 2022-06-13 09:51:29
2022-06-13 09:43:40
Ilona Turowska LORDANZ
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.1.5.3
89 ACCEPTED 2022-06-13 09:51:34
2022-06-13 06:23:35
Karolina Bar EVER SO CLEVER
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
88 ACCEPTED 2022-06-14 01:40:02
2022-06-12 22:16:49
Julia Włoch FLEUR DE LA ROSE
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
87 ACCEPTED 2022-06-13 09:51:37
2022-06-12 21:53:02
Julia Pankiewicz KATINKA RV
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
86 ACCEPTED 2022-06-13 09:51:39
2022-06-12 20:14:41
Pola Bartkiewicz ELEGRAM
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
85 ACCEPTED 2022-06-14 07:39:14
2022-06-12 18:28:09
Melania Komornicka SANDMAN
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
84 ACCEPTED 2022-06-13 09:51:42
2022-06-12 16:20:03
Ines Bisaga CORTAZAR
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
83 ACCEPTED 2022-06-13 09:51:43
2022-06-12 12:36:36
Laura Adamkiewicz CERTO SUCCESSO
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
82 ACCEPTED 2022-06-12 10:23:44
2022-06-12 10:12:42
Weronika Romanowska LIMBO
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
81 ACCEPTED 2022-06-12 10:23:46
2022-06-11 19:24:29
Anna Pieklak SHADES OF GREY
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
80 ACCEPTED 2022-06-12 10:23:47
2022-06-11 19:23:44
Karolina Kotulska LADY GAGA
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
79 ACCEPTED 2022-06-12 10:23:49
2022-06-11 14:14:11
Aleksandra Nucia SYRIUSZ Z
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
78 ACCEPTED 2022-06-12 10:23:51
2022-06-11 10:45:07
Nikola Nachyna BENJAMIN PP
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
77 ACCEPTED 2022-06-12 10:23:53
2022-06-11 00:04:24
Martyna Mitrowska A CATOKI
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
76 ACCEPTED 2022-06-10 22:35:31
2022-06-10 21:58:33
Amelia Kosowska NADIOŻA
  • 2x 5/P/zwykły art. 238.2.1
75 ACCEPTED 2022-06-10 15:19:07
2022-06-10 14:58:37
Malwina Urbańska SANTINO VAN DE EYCKENHOEVE
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
74 ACCEPTED 2022-06-14 01:40:07
2022-06-10 14:56:59
Malwina Urbańska QUICK BOY D&E
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
73 ACCEPTED 2022-06-10 15:19:09
2022-06-09 21:17:42
Martyna Pliem-Perka CONFETTI
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
72 ACCEPTED 2022-06-10 15:19:11
2022-06-09 21:16:43
Kinga Daszczyk CYGANERIA II
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
71 ACCEPTED 2022-06-09 18:12:47
2022-06-09 17:15:34
Olga Kowalska ANTICYCLONE
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
70 ACCEPTED 2022-06-09 18:12:49
2022-06-09 16:26:03
Kinga Daszczyk KAOLIN LA TULIPE
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.1.5.3
69 ACCEPTED 2022-06-09 18:12:50
2022-06-09 16:25:29
Kinga Daszczyk EDUARDO RED WINE Z
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.1.5.3
68 ACCEPTED 2022-06-09 15:29:30
2022-06-09 11:52:47
Belinda Hercog DISNEY
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
67 ACCEPTED 2022-06-09 15:29:31
2022-06-09 11:32:02
Maria Pietrusińska SHADE OF MYTH Z
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
66 ACCEPTED 2022-06-09 15:29:33
2022-06-09 11:31:06
Maria Pietrusińska CZĄBER MASTER FILM
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.1.5.3
65 ACCEPTED 2022-06-09 15:29:34
2022-06-09 11:30:37
Maria Pietrusińska A'LUMINAR MASTER FILM
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
64 ACCEPTED 2022-06-09 15:29:35
2022-06-09 10:14:27
Paulina Zubrzycka PERSHIM
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
63 ACCEPTED 2022-06-09 15:29:36
2022-06-09 08:45:12
Wiktoria Wrzosek GERSHWIN H
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
62 ACCEPTED 2022-06-09 08:37:50
2022-06-08 22:53:38
Joanna Piechna ALIBABA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
61 ACCEPTED 2022-06-09 08:37:51
2022-06-08 22:53:00
Joanna Piechna AMIGO
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
60 ACCEPTED 2022-06-09 08:37:53
2022-06-08 22:52:20
Amelia Jończyk AFRODYTA AZ
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
59 ACCEPTED 2022-06-09 08:37:54
2022-06-08 22:51:49
Amelia Jończyk ARABESKA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
58 ACCEPTED 2022-06-09 08:37:55
2022-06-08 22:51:03
Dominika Soplak PASO DOBLE
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
57 ACCEPTED 2022-06-08 22:08:15
2022-06-08 21:21:34
Maja Wałach ENKLAWA W
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
56 ACCEPTED 2022-06-08 22:08:17
2022-06-08 20:07:31
Aleksandra Szwajczewska BORA
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
55 ACCEPTED 2022-06-08 22:08:18
2022-06-08 18:50:47
Kamila Kiper PONCESJA
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
54 ACCEPTED 2022-06-08 16:34:18
2022-06-08 15:44:35
Wiktoria Wrzosek HEROICZNY
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
53 ACCEPTED 2022-06-08 16:34:19
2022-06-08 12:47:22
Zuzanna Iwanowicz BIG SUPRICE
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
52 ACCEPTED 2022-06-08 10:28:09
2022-06-08 07:14:46
Weronika Rogalska PICCOLO
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
51 ACCEPTED 2022-06-07 21:27:35
2022-06-07 21:27:15
Julia Grudzińska CESJA GR. D
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
50 ACCEPTED 2022-06-07 21:27:10
2022-06-07 19:03:58
Wiktoria Leszek-Karwańska FAMEUS-OLT
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
49 ACCEPTED 2022-06-16 08:24:38
2022-06-07 19:03:29
Wiktoria Leszek-Karwańska DIARETTO
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
48 ACCEPTED 2022-06-12 10:23:54
2022-06-07 13:03:56
Maja Kopczyńska LANTANI
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
47 ACCEPTED 2022-06-07 14:04:09
2022-06-07 11:24:48
Maria Siemińska KASTILIA
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
46 ACCEPTED 2022-06-07 14:04:16
2022-06-07 11:22:03
Julia Kępska LADY GAGA
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
45 ACCEPTED 2022-06-07 14:04:19
2022-06-07 11:20:56
Weronika Młotkiewicz SHADES OF GREY
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
44 ACCEPTED 2022-06-07 14:04:26
2022-06-07 11:20:06
Ola Mrowiec ISTER-GR
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
43 ACCEPTED 2022-06-07 14:04:30
2022-06-07 11:19:33
Emilia Dec PEGGY BROWN
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
42 ACCEPTED 2022-06-07 14:04:33
2022-06-07 11:18:08
Karolina Kotulska PEGGY BROWN
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
41 ACCEPTED 2022-06-07 14:04:36
2022-06-07 11:17:03
Aleksandra Kamińska DIASSITA DEL DIABLO
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
40 ACCEPTED 2022-06-07 09:30:26
2022-06-06 21:08:15
Malwina Urbańska OH JONNY
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
39 ACCEPTED 2022-06-15 19:06:31
2022-06-06 21:02:13
Kseniya Kavaliova CUMANI FVE
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
38 ACCEPTED 2022-06-06 17:00:24
2022-06-06 13:21:37
Melania Komornicka KALYPSO VAN HET LINDEHOF
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
37 ACCEPTED 2022-06-06 11:27:53
2022-06-06 10:34:43
Julia Pindelska RONALDO MK
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
36 ACCEPTED 2022-06-06 09:50:21
2022-06-06 08:26:03
Stanisław Piątkowski KAHLUA PP
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
35 ACCEPTED 2022-06-06 09:50:23
2022-06-06 08:25:16
Stanisław Piątkowski CARRINGTON PP
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
34 ACCEPTED 2022-06-06 09:50:25
2022-06-06 07:41:11
Aleksandra Zawiska JOY
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
33 ACCEPTED 2022-06-06 09:50:27
2022-06-06 07:40:51
Dorota Gołębiewska DEMI MOOR MK
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
32 ACCEPTED 2022-06-06 09:50:29
2022-06-06 07:39:42
Joanna Skalska-Piotrkowicz HEWELIANA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
31 ACCEPTED 2022-06-14 22:04:46
2022-06-06 07:38:59
Aleksandra Wiśniewska LIQUEUR D’ANIS B
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
30 ACCEPTED 2022-06-06 09:50:32
2022-06-06 07:38:02
Aleksandra Wiśniewska NET
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
29 ACCEPTED 2022-06-14 22:04:51
2022-06-05 17:28:53
Zofia Szemioth ISCO RJT
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
28 ACCEPTED 2022-06-05 20:36:55
2022-06-05 12:30:08
Helena Kraś PARNIKE VAN GODSELBOS
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
27 ACCEPTED 2022-06-05 20:36:56
2022-06-05 10:57:03
Patrycja Akszak-Okińczyc AWERS
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
26 ACCEPTED 2022-06-05 20:36:58
2022-06-04 23:30:40
Olga Basińska LADY CASINIA
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
25 ACCEPTED 2022-06-05 20:36:59
2022-06-04 23:28:05
Olga Basińska BLACK MAGIC
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
24 ACCEPTED 2022-06-05 20:37:00
2022-06-04 23:27:20
Daria Twardo HOLZ SPORT AKCJA
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
23 ACCEPTED 2022-06-05 20:37:02
2022-06-04 23:19:39
Ewelina Wiśniewska ANAHITA
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
22 ACCEPTED 2022-06-04 21:51:00
2022-06-04 21:48:27
Aleksandra Strupiechowska MARKIZA II
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
21 ACCEPTED 2022-06-08 23:04:09
2022-06-04 12:13:35
Emilia Michalska GALA W
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
20 ACCEPTED 2022-06-14 17:27:53
2022-06-04 10:46:20
Anna Kudelska DELICJA
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
19 ACCEPTED 2022-06-04 14:40:22
2022-06-04 00:56:17
Julia Gwóźdź EVENING BREEZE
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
18 ACCEPTED 2022-06-14 22:04:56
2022-06-03 22:40:18
Martyna Reszka CELVISTO
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
17 ACCEPTED 2022-06-14 22:05:00
2022-06-02 13:50:57
Gabriela Sterczyńska CANDY
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
16 ACCEPTED 2022-06-01 23:26:24
2022-06-01 20:38:46
Krzysztof Retka MAJESTIC ROCK
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
15 ACCEPTED 2022-06-01 20:33:38
2022-06-01 20:31:09
Malwina Białecka PEARL OF THE OCEAN
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
14 ACCEPTED 2022-06-10 15:19:12
2022-05-31 21:57:38
Natalia Skonieczna JAMES.R
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
13 ACCEPTED 2022-05-31 17:18:28
2022-05-31 15:45:41
Tomasz Patron CELTIC BOY
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.1.5.3
12 ACCEPTED 2022-05-31 17:18:29
2022-05-31 15:45:21
Tomasz Patron QUICK FLOWER
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.1.5.3
11 ACCEPTED 2022-05-31 17:18:33
2022-05-31 15:44:07
Nadia Boćkowska MYCATOKI VAN HET GEVAHOF
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
10 ACCEPTED 2022-05-31 17:18:34
2022-05-31 15:42:51
Olivia Boćkowska CASALLINA
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
9 ACCEPTED 2022-05-31 17:18:35
2022-05-31 15:42:04
Olivia Boćkowska CHACCO ONE
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
8 ACCEPTED 2022-05-30 10:25:50
2022-05-29 22:49:17
Maria Król DE LORCHE BH
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
7 ACCEPTED 2022-05-30 10:25:53
2022-05-29 22:47:29
Maria Król CARLO ROSSI
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
6 ACCEPTED 2022-06-15 13:03:43
2022-05-28 20:46:16
Paulina Gostkiewicz ASTON MARTIN
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
5 ACCEPTED 2022-05-28 07:27:22
2022-05-27 20:37:30
Krzysztof Retka KALAHARI ROCK
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
4 ACCEPTED 2022-05-28 07:27:27
2022-05-27 20:34:44
Oliwia Zając NIGHT LADY
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
3 ACCEPTED 2022-06-13 22:52:59
2022-05-26 16:55:26
Gabriela Kozicka WICHER
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
2 ACCEPTED 2022-05-26 06:47:05
2022-05-25 20:36:18
Klara Kostrzewa-Artymowicz I-ROCK FLOWER
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
1 ACCEPTED 2022-05-24 11:05:18
2022-05-23 21:25:03
Agnieszka Rusiecka AS ARAVEL
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamkiewicz Laura KJ Rock Horses Warszawa
2007 (JM.)
O058185
2. Akszak-Okińczyc Patrycja BPK - MAZ
S
O009702
3. Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (J.)
O030815
4. Bartkiewicz Pola Ośrodek Jeździecki Czeremchowa
2008 (JM.)
Brak
5. Basińska Olga SKJ Bobrowy Staw Sowia Wola
2008 (JM.)
O056249
6. Białecka Malwina Stow. SKJ Grobice
2009 (JM.)
O059798
7. Bisaga Ines KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (J.)
O039145
8. Boćkowska Nadia BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O056635
9. Boćkowska Olivia BPK (MAZ)
2006 (J.)
O056635
10. Borys Julia SSKJ Bobrowy Staw
2004 (J.)
O038822
11. Ceranka Katarzyna BPK (MAZ)
S
O010203
12. Daszczyk Kinga KJ Jantar Stryków
S
O004796
13. Daszczyk Kinga KJ. Jantar Strykow
S
O004796
14. Dec Emilia Sportowy KJ MPPM
2004 (J.)
O047837
15. Dominik Róża Stow. KJ Legia Kozielska
S
O021392
16. Dziuba Anna KJ Sielanka Warka
2006 (J.)
O041843
17. Gawrońska Martyna BPK(MAZ)
2007 (JM.)
O060302
18. Gołębiewska Dorota SKJ OLIMPIA
2004 (J.)
Brak
19. Górecka Natalia INTERHR - JKS Poczernin
2003 (MJ.)
O040147
20. Gostkiewicz Paulina BPK (MAZ)
S
O019602
21. Grudzińska Julia Fundacja Horse Sport Warszawa
2007 (JM.)
O058629
22. Gwóźdź Julia Stow. SKJ Bobrowy Staw
S
O032977
23. Hercog Belinda Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
S
O009507
24. Iwanowicz Zuzanna Stow. KJ Olimpia Warszawa
2009 (JM.)
O057568
25. Jończyk Amelia SKJ ASTERIA Płock
2004 (J.)
O053066
26. Jończyk Łukasz BPK
S
Tak
27. Kamińska Aleksandra Sportowy KJ MPPM
2007 (JM.)
O064609
28. Karczewska Karolina KU AZS UW Warszawa
2004 (J.)
O034650
29. Kavaliova Kseniya KJ Okoły
S
O045438
30. Kaźmirowska Gabriela BPK (MAZ)
2003 (MJ.)
O043882
31. Kępska Julia Sportowy Klub Jeździecki MPPM
2007 (JM.)
O050782
32. Kiper Kamila Sportowy Klub Jeździecki MPPM
2004 (J.)
O046314
33. Komornicka Melania Largo Sp. z o.o. Warszawa
2007 (JM.)
O063453
34. Kondzioła Elżbieta BPK - MAZ
S
O002129
35. Kopczyńska Maja Sportowy Klub Jeździecki MPPM
2010 (JM.)
O070218
36. Kosowska Amelia BPK (MAZ)
2006 (J.)
O062735
37. Kostrzewa-Artymowicz Klara KJ Rock Horses
S
O003774
38. Kotulska Karolina Sportowy Klub Jeździecki MPPM
2010 (JM.)
O069026
39. Kowalska Kinga Klub Jeździecki Aromer
2004 (J.)
O063719
40. Kowalska Olga brak
S
brak
41. Kozicka Gabriela BPK (MAZ)
2003 (MJ.)
O038904
42. Kraś Helena Stow. Warszawski KJ
2006 (J.)
O050514
43. Król Maria UKS Primo Horse Club Podłęcze
S
O002429
44. Kucman Marta Stajnia Perspektywa
S
O008312
45. Kudelska Anna Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O031287
46. Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
2001 (MJ.)
O018344
47. Mejsner Aleksandra INTERHR - JKS Poczernin
2009 (JM.)
O057757
48. Michalak Zofia KS Garo Zaborów
2005 (J.)
O045772
10226564
49. Michalska Emilia Stow. Warszawski KJ
2007 (JM.)
O046006
50. Mitrowska Martyna Stow. SKJ Bobrowy Staw
2002 (MJ.)
O036853
51. Młotkiewicz Weronika Sportowy Klub Jeździecki MPPM
S
O043874
52. Mrowiec Ola Sportowy Klub Jeździecki MPPM
2006 (J.)
O053407
53. Nachyna Nikola KJ Aldragho Piaseczno
2008 (JM.)
O059529
54. Nucia Aleksandra WKJ Lublin / SJ Zawieprzyce
S
O007837
55. Olesiejuk Jakub Stow. SKJ Bobrowy Staw
S
O001054
56. Pankiewicz Julia KJ Bielik Grzegorzewice
2006 (J.)
O063485
57. Patron Tomasz BPK
S
O003997
58. Piaseczna Roksana SKJ HORSEPROFI
2011 (Mł.)
O067808
59. Piątkowski Stanisław KJ Strzała Krubiczew
S
O019791
60. Piechna Joanna SKJ ASTERIA Płock
S
O012697
61. Pieklak Anna Sportowy Klub Jeździecki MPPM
S
O046315
62. Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra
S
O003164
63. Pindelska Julia SKJ Bajardo
2003 (MJ.)
O044621
64. Pliem-Perka Martyna KS Jumping Events Poznań
2009 (JM.)
O048671
65. Reszka Martyna BPK
2005 (J.)
O057754
66. Retka Krzysztof Stow. Warszawski KJ
S
O003131
67. Retka Krzysztof Stow. Warszawski KJ
S
O003131
68. Rogalska Weronika Stow. Warszawski KJ
2003 (MJ.)
O024452
69. Romanowska Weronika BPK (MAZ)
S
O033635
70. Rusiecka Agnieszka Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
S
O023243
71. Salamońska Julia BPK (MAZ)
2009 (JM.)
O055325
72. Siemińska Maria Sportowy Klub Jeździecki MPPM
2011 (Mł.)
O070100
73. Skalska-Piotrkowicz Joanna Stow. KJ Olimpia Warszawa
S
O063989
74. Skoczek Antonina Stow. SKJ Bobrowy staw
2008 (JM.)
O056450
75. Skonieczna Natalia Klub Jeździecki Rock Horses
2005 (J.)
O051984
76. Soplak Dominika SKJ ASTERIA Płock
2008 (JM.)
O051659
77. Sterczyńska Gabriela KJ Rock Horses Warszawa
2006 (J.)
O051982
78. Strupiechowska Aleksandra WZMJ
2007 (JM.)
O065125
79. Szczyglak Katarzyna SKF KS Master Film Wilcza Góra
S
O003934
80. Szemioth Zofia brak
brak
81. Szwajczewska Aleksandra Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O012666
82. Turowska Ilona Equiclub Zamłyniec
S
O004175
83. Twardo Daria DJ EquiGrey
2011 (Mł.)
Brak
84. Tyszko Mateusz Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
S
O003577
85. Urbańska Malwina KJ Strzała Krubiczew
S
O003252
86. Wałach Maja SKJ Bajardo Augustówek
2007 (JM.)
O046357
87. Więcek Anna bpk
S
O003694
88. Willamowicz Dagmara JKS Jantar Stryków
2006 (J.)
O052949
89. Wiśniewska Aleksandra Stow. KJ Olimpia Warszawa
S
O003693
90. Wiśniewska Ewelina BPK
S
brak
91. Włoch Julia KJ Aromer
2006 (J.)
O048770
92. Wójtowicz Urszula brak
S
O012537
93. Woźnica Muśnicka Joanna KJ Dworek Okuniew
2005 (J.)
O062053
94. Wrzosek Wiktoria BPK (MAZ)
S
O018995
95. Zając Oliwia bpk
S
O063846
96. Zajączkowska Anna Stajnia Perspektywa
2008 (JM.)
Brak
97. Zawiska Aleksandra Stow. KJ Olimpia Warszawa
2005 (J.)
O043872
98. Zubrzycka Paulina Bpk maz
2009 (JM.)
O060896
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

103

A CATOKI HAN GER 2010 gelding bay/168 F: Catoki / Cambridge
M: Arancha / Accord II
K022778 DE431316680210
2.

139

A GOLDEN TRUUS HZ ZANG BEL 2017 klacz gniada/170 F: A Golden Boy Hero Z / Aganix du Seigneur Z
M: Truus / Lys de Darmen
K032408 056015Z55374717
3.

90

A'LUMINAR MASTER FILM HOL POL 2010 wałach gniada/168 F: Larimar / Lavall II
M: Quanta / Quidam's Rubin
K019679 DE421000595010
4.

111

ADELL G SP POL 2017 klacz gniada/166 F: Numerus/Numero Uno
M: Andoria/Argentinus
K034059 A0016298S
5.

84

AFRODYTA AZ SP POL 2007 klacz gniada/169 F: Granilli S / Grannus
M: Artemida / Reval
K013302 POL009600100507
6.

82

ALIBABA PKSP POL 2015 wałach gniada/161 F: Izaurus
M: Andaluzja
K032367 616009520079415
7.

83

AMIGO SP POL 2013 Wałach siwa/165 F: Rumianek /
M: Andazuzja /
K032368
8.

58

ANAHITA TS POL 2013 klacz ciemnogniada/174 F: Luger
M: Amelka
brak B0109917s
9.

113

ANGELINA G OLDENBURSKA POL 2010 klacz ciemnokasztanowata/165 F: Rotspon /Rubinstein I
M: Hauptstutbuch Argentina
K025831 DE433332206310
10.

93

ANTICYCLONE Pełna Krew Angielska POL 2016 klacz ciemnogniada/160 F: Joshua Tree
M: Berlinetta
Brak 2500FR16305616D
11.

137

AQUARINA F:
M:
12.

85

ARABESKA SP POL 2009 klacz gniada/168 F: Wieland / Werenfels
M: Ascona V / Welt Gang
K031889 616009660880809
13.

128

ARMANI HANOWERSKA POL 2013 wałach gniada/174 F: AVALOS K
M: ROMANTIKA H
K032509 B0138524S
14.

34

AS ARAVEL SP POL 2015 wałach gniada/166 F: Aravel II
M: Ashley S / Askari
K031893 616009530059915
15.

6

ASTON MARTIN WESTF POL 2017 wałach gniada/172 F: Almanzor L / Acord II
M: Baśniowa Pani / Marino
K033703 DE441411088217
16.

129

AWATAR HANOWERSKA POL 2015 wałach gniada/165 F: Araldik
M: Dior
K034446 DE 431316546015
17.

54

AWERS SP POL 2015 wałach siwa/165 F: Tjungske / Carthago Z
M: Alada / Vandamme
K030911 POL 616009610053415
18.

102

BENJAMIN PP Deutsches Reitpony POL 2014 wałach kasztanowata/kuc:140 F: Baccarat
M: Niina PP
K028550 DE434340271414
19.

78

BIG SUPRICE KUC POL 2013 klacz skarogniada/kuc:145 F: .
M: Z
Brak .
20.

56

BLACK MAGIC KUC GBR 2006 wałach kara/kuc:148 F: nn /
M: nn /
K026677 826073007355911
21.

80

BORA XX POL 2013 klacz gniada/168 F: Roulette (GB)
M: Banti
K026282 67/2014
22.

140

BREGO SP POL 2005 Wałach gniada F: Seigon
M: B-Pilotta
K016834
23.

119

BREGO TYP SZLACHETNY POL 2017 wałach gniada/mk:160 F: Quartier Latin
M: Bambina po Le Duc
K033518 616999592170917
24.

10

CANDY LWB POL 2013 klacz ciemnogniada/168 F: Coleo/Contender
M: Barkarola/Donald
K029094 LV001000002096
25.

41

CARLO ROSSI OLD. POL 2014 Ogier ciemnogniada F: Clinton I
M: Oh Wiskey
K024905
26.

61

CARRINGTON PP HANOWER POL 2018 wałach gniada/175 F: CARRIDAM
M: ALIDA
K034037 DE431318530118
27.

46

CASALLINA HOL POL 2013 klacz ciemnogniada/170 F: Casall / Caretino
M: Zinna / Canto
K025110 DE421000567813
28.

43

CELTIC BOY SP POL 2011 wałach gniada/170 F: Alvaro
M: Celtia II
K019094 616009610171711
29.

13

CELVISTO DSP GER 2013 wałach siwa/173 F: cellestial
M: Lamira
K028658 DE456570044513
30.

110

CERTO SUCCESSO SP POL 2014 klacz gniada/- F: Turbud Cicero
M: Chansonette de revel
K026247 616009670080814
31.

24

CESJA GR. D MAŁY KOŃ POL 2012 klacz gniada/kuc:kuc:14 F: Ludger
M: Czykita
K029085 Brak Brak
32.

47

CHACCO ONE OLD GER 2010 wałach gniada/175 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Waronda / Centauer Z
K020332 DE418184010710
33.

97

CONFETTI OLD GER 2011 Klacz kara/175 F: Canoso / Catoki
M: Pilgrim Star / Aquamarin
K021085 DE433332028111
34.

109

CORTAZAR SP POL 2013 wałach kasztanowata/169 F: Quality Time
M: Contessa / Coriano Z
K022581 616009510253313
35.

16

CUMANI FVE AES GBR 2016 klacz siwa/. F: Cashflow/Carambo
M: Ulisca/Carnute
K034235 826002160876808
36.

98

CYGANERIA II Deutsches Sportpferd POL 2015 klacz gniada/162 F: Limasol
M: Cyganka
K031063 DE456560387715
37.

89

CZĄBER MASTER FILM SP POL 2007 wałach gniada/167 F: Maram / Aram
M: Czaruta / Czatownik
K012952 POL009610200007
38.

123

CZARDASZ SP POL 2017 wałach siwa/167 F: Bolero de Ravel
M: Casablanca
brak A0018174S
39.

40

DE LORCHE BH WLKP POL 2016 ogier siwa/169 F: Tjungske / Carthago Z
M: Dromanusa BH / Romanus
K029893 A0014853S
40.

11

DELICJA WIELKOPOLSKA POL 2014 klacz kasztanowata/170 cm F: Cugnot
M: Dunka
K034348 616007600241514
41.

63

DEMI MOOR MK SP POL 2016 klacz gniada/160 F: Rasch
M: Decyzja
Brak .
42.

125

DIAMAND PC AES POL 2018 wałach gniada/165 F: Przedświt XXXIV Nemo
M: Dryga
brak 826002180884055
43.

23

DIARETTO MECKL GER 2014 wałach skarogniada/163 F: Diamaro / Diarado
M: Carry Vom Liedhof / Casaretto
K029079 DE427270065314
44.

72

DIASSITA DEL DIABLO SP POL 2018 klacz gniada/172 F: Cassito Del Diablo / Cassini I
M: ama Pik / Pink Floyd HL
K034000 616009600096218
45.

87

DISNEY AES POL 2017 klacz gniada/173 F: Torado
M: Dżungla
K032312 826002170883780
46.

95

EDUARDO RED WINE Z ZANG POL 2014 ogier kasztanowata/167 F: E-Star /
M: Guidame ST / Guidam
K027462 056015Z55775014
47.

107

ELEGRAM MAŁOPOLSKI POL 2017 wałach gniada/mk:165 F: Sentender
M: Elegra
brak 616006590000417
48.

79

ENKLAWA W SP POL 2008 klacz ciemnogniada/167 F: Eskudo / Dido
M: Enigma W / Harper
K016579 009 68 00164 08
49.

51

EVENING BREEZE KWPN NED 2009 Wałach gniada/170 F: Namelus R
M: Lory
K021584 528003200902273 104MZ26
50.

105

EVER SO CLEVER OS POL 2015 klacz gniada/165 F: Ninyon / Nintender
M: Escada W / Eskudo
K030246 DE418187610015
51.

74

FAMEUS-OLT KWPN NED 2010 ogier ciemnogniada/179 F: Indoctro / Capitol I
M: Kamalve / G.Ramiro Z
K017816 528003201008875
52.

31

FARAMEE M KWPN NED 2010 wałach siwa/170 F: Bugatti VDL / Silverstone
M: Aramee O.A. / Marlon
K020474 528003201006399
53.

121

FENDI KUC POL 2014 klacz kara/kuc:120 F: nn
M: nn
K032363 616999661392214
54.

28

FLEUR DE LA ROSE SP POL 2016 klacz gniada/mk:155 F: Fibonacci S
M: Fleur de Lile / Fast Eddy
K030017 A0012540S
55.

50

GALA W SP POL 2011 klacz gniada/175 F: Turbud Quirinus / Pavarotti van de Helle
M: Gambetta / Garantie
K020872 616009670028311
56.

124

GAMA MAŁOPOLSKA POL 2013 klacz gniada/165 F: Sadam
M: Gastonia
K034663 616006630147613
57.

126

GANDO V SP POL 2015 wałach gniada/169 F: Quintender / Quinar
M: Gota V / Solaris
K031168 616009660745015
58.

92

GERSHWIN H BAWARSKA POL 2010 wałach gniada/160 F: Gambrinus son
M: Cara
K019699 DE 481810035710
59.

134

HELIOS SP POL 2010 Wałach kasztanowata/175 F: Colox Cup
M: Hawana / Kołczan
K024045 616009600000910
60.

77

HEROICZNY XX POL 2015 Wałach gniada/173 F: Mustafa
M: Heroiczna
K031526 Brak
61.

64

HEWELIANA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Song / Elmero
M: Humoreska / Cezar
K023299 616009530251512
62.

57

HOLZ SPORT AKCJA KUC POL 2001 klacz izabelowata/145 F: Holz Sport Kartel
M: Holz Sport Akacja
Brak 013550088801
63.

36

I-ROCK FLOWER KWPN NED 2013 Klacz siwa F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Rockella-S / Little Rock
K023627 528003201308543 105WQ93
64.

14

ISCO RJT Nederlands Rijpaarden En Pony NED 2009 wałach gniada/mk:149 F: Ismar/Ismael
M: Lenny/Condor
brak 528008090096609
65.

70

ISTER-GR WLKP POL 2011 wałach ciemnogniada/164 F: Alamos/Colorado
M: Ibiza-GR/ Heff
K033428 616007600258211
66.

9

JAMES.R KWPN NED 2014 ogier kasztanowata/167 F: Recruut
M: E.Karin.R
K033331 528003201401807
67.

62

JOY SP POL 2014 wałach skarogniada/170 F: -
M: -
K023583 616009660415613
68.

60

KAHLUA PP HANOVERSKA POL 2016 klacz gniada/170 F: KANNAN / VOLTAIRE
M: LUTHIEN PP / LORDANOS
K031525 DE 431316896816
69.

38

KALAHARI ROCK KWPN NED 2015 wałach siwa/170 F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Rockella-s / Little Rock
K028765 528003201509629
70.

67

KALYPSO VAN HET LINDEHOF BW POL 2010 wałach gniada/164 F: Dalton Van het lindehof
M: Dunelle van het lindehof
K028317 056-002-W00297676
71.

117

KANDAVU KWPN POL 2014 Ogier gniada/170 F: Zinedine
M: Kleopatra
brak
72.

94

KAOLIN LA TULIPE KWPN NED 2015 wałach ciemnogniada/162 F: Cornet Obolensky /
M: Queency De L'Hallali / Diamant De Semilly
K029806 528003201501204
73.

69

KASTILIA Czeski Kuc Sportowy POL 2009 klacz kasztanowata/138 F: Klootwijkhoeve's Vidar/Briljant
M: Kitty/Lipan
K031484 203001937240609
74.

106

KATINKA RV KWPN POL 2015 mare chestnut/166 F: Genius
M: Fantastique RV
K030492 52800320150
75.

138

KULLINA F:
M:
76.

136

LA CROIX F:
M:
77.

55

LADY CASINIA OLDENBURSKA GER 2016 klacz gniada/162 F: Lord Cassini
M: Elidor / Landor S
K031493 DE433332098516
78.

19

LADY GAGA KUC POL 2015 klacz siwa/kuc:149 F: Nn
M: Nn
K034509 Brak
79.

18

LANTANI SP POL 2006 klacz siwa/172 F: Helanis/Cantanis
M: Luisa 14/Roncalli
K027327 POL009530071306
80.

131

LAUDERDALE GR. E HOL POL 2004 ogier gniada/mk:156 F: Lancer Ii / Landgraf
M: P-Hawai / Candillo
K009609 DE421000012204
81.

118

LEONARDO VINCI PG PKS POL 2005 wałach skarogniada/167 F: Love Affair
M: Cortina
Brak PL009660374405
82.

127

LIDER-P MŁP POL 2012 wałach gniada F: Agrest
M: Lara / First des Termes
K020830 616006550091812
83.

100

LIMBO OS GER 2009 gelding grey/165 F: Livello
M: Arradora
K017646 DE418184070109
84.

15

LIQUEUR D’ANIS B KWPN POL 2016 wałach siwa/165 F: Hermantico
M: Oderna / Animo
K032588 528003201607614
85.

104

LORDANZ HAN POL 2010 Wałach gniada F: Lordanos / Landos
M: Gundi / Goodman
K017810 DE431316959810
86.

122

LUCERO NN POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:135 F: Nn
M: Nn
K032344 UELN724911150010536
87.

49

MAJESTIC ROCK KWPN NED 2017 Wallach Schimmel/170 F: Chapeau TN
M: Rockella S
K033314 528003201710434
88.

130

MARAKESZ SP POL 2016 wałach gniada/165 F: Arcygraf
M: Maracana / Concert
K029109 616009520077216
89.

52

MARKIZA II SP POL 2010 klacz ciemnogniada/167 F: CHE GUEVAEA L
M: Mirabel
K019108 brak
90.

132

MAVADO SP POL 2018 ogier kara/167 F: Dominator 2000 Z
M: Mavanda / Vandamme
K034457 616098200107685
91.

141

MAYROCK KWPN NED 2017 gelding chestnut/172 F: Golden Dream
M: Rockella S
K032941 528003201710432
92.

45

MYCATOKI VAN HET GEVAHOF Belgisch Warmbloedpaard BEL 2012 klacz kasztanowata/166 F: CATOKI
M: JOY VAN T GEVAHOF
K033407 056-002-W00313983
93.

99

NADIOŻA TRK POL 2013 klacz gniada/163 F: Ioan Grozny
M: Burka
K030769 703900
94.

115

NASTURCJA KONIK POLSKI POL 2009 klacz myszata/kuc:136 F: Halasz
M: Nerba
K033292 616011610247409
95.

65

NET SP POL 2015 wałach gniada/168 F: Alabaster
M: Nokia / Turbud Quirinus
K028130 .
96.

39

NIGHT LADY SP POL 2006 klacz kara/167 F: Landino / Landgraf I
M: Nubia / Mors I
K026934 616009590024606
97.

116

NIKITA MAŁOPOLSKA POL 2013 klacz gniada/164 F: Banita
M: Nastka
Brak 616006580520613
98.

112

NIKITA MAŁOPOLSKA POL 2013 klacz gniada/162 F: Banita
M: Nastka
Brak 616006580520613
99.

32

NOMINACJA SP POL 2004 klacz siwa/162 F: Hartland / Czad
M: Naomi / Eremita
K014127 616009661641004
100.

68

OH JONNY OLD GER 2017 wałach gniada/. F: Ogano
M: Cor De Dame
K034594 DE418180311117
101.

53

PARNIKE VAN GODSELBOS BWP POL 2015 klacz gniada/170 F: Kannan
M: Darne
K029795 056002W00312005
102.

86

PASO DOBLE KUC POL 2009 wałach kara/kuc:148 F: Nando Super / Nando
M: Penny / Henry
K027463 616013520055609
103.

48

PEARL OF THE OCEAN Szlachetna Półkrew POL 2012 klacz skarogniada/mk:161 F: OPAR
M: PIWONIA
K027214 616009570065212
104.

71

PEGGY BROWN SP POL 2015 klacz siwa/168 F: Carlos DZ / Cantus
M: Pannja / Alvaro
K033731 616009661351815
105.

91

PERSHIM MAŁOPOLSKA POL 2011 wałach kasztanowata/160 F: Rashim
M: Princessa
K027332 616006530199311
106.

75

PICCOLO SP POL 2008 wałach gniada/172 F: Empire / Embassy I
M: Poussette Z / Pucci
K015893 POL009660212408
107.

81

PONCESJA MŁP POL 2007 klacz siwa/161 F: Espadero/Eldon
M: Plecionka/Oregon
K028826 POL006580419807
108.

30

PRINCESSA I G SP POL 2013 klacz siwa/176 F: Canoso / Contact Me
M: Princessa / Cassini I
K024973 616009640048013
109.

27

QUICK BOY D&E BWP BEL 2016 wałach ciemnokasztanowata/. F: De Flor
M: Utopia Van De Fruitkorf/Darco
K034171 056-002-W00325084
110.

44

QUICK FLOWER Anglo Europen Studbook POL 2013 klacz gniada/170 F: Quickstar
M: C Flower Z
K033810 826002130871576
111.

66

RONALDO MK SP POL 2015 wałach siwa/162 F: Bolero de Ravel / Bachus Z
M: Riposta / Spartakus
K029934 616 009 60 02486 15
112.

114

SAN LUCA V SP POL 2009 klacz siwa/173 F: Love Affair
M: Sparta V
K016830 009660216409
113.

108

SANDMAN OLD GER 2013 wałach gniada/172 F: Sandro Boy / Sandro
M: Chelsea / Cento
K023594 DE418180071513
114.

96

SANTINO VAN DE EYCKENHOEVE BWB BEL 2018 wałach gniada/. F: Diadition
M: Idylle De L’ecuyer/Kashmir Van Schuttershof
K034170 056-002-W00320628
115.

88

SHADE OF MYTH Z Z POL 2017 ogier gniada// F: Solid Gold Z/ Stakkato Gold
M: Mythical Spree / Dancing Spree
K033762 056015Z55637317
116.

20

SHADES OF GREY SP POL 2012 wałach siwa/176 F: Carlos Dz/Cantus
M: Nokia/Turbud Quirinus
K021927 616009580138112
117.

135

SHENINGAN F:
M:
118.

101

SYRIUSZ Z ZANGERSHEIDE POL 2018 ogier siwa/175 F: Sir Obolensky Z
M: Iza-Boo
K034473 056015Z55486918
119.

133

ULANO MS HAN 2013 w sk. gniada F: Messenger / Montender
M: Sacona / Continne
K033868 DE431316786313
120.

120

URANIA MELODY KUC CONNEMARA POL 2006 klacz siwa/kuc:146 F: Ares
M: Utopie Melody
K033587 013670022606
121.

37

WICHER SP POL 2017 wałach skarogniada/172 F: Karbit
M: Wenus
K032323 616009520060417
Rider Club
Competition
Prize
Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
100
SUM:
100.00
Bisaga Ines KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
50
SUM:
50.00
Boćkowska Nadia BPK (MAZ)
50
SUM:
50.00
Daszczyk Kinga KJ Jantar Stryków
400
400
600
SUM:
1400.00
Komornicka Melania Largo Sp. z o.o. Warszawa
150
250
SUM:
400.00
Kostrzewa-Artymowicz Klara KJ Rock Horses
50
400
SUM:
450.00
Michalak Zofia KS Garo Zaborów
300
SUM:
300.00
Patron Tomasz BPK
200
250
250
SUM:
700.00
Piątkowski Stanisław KJ Strzała Krubiczew
50
50
SUM:
100.00
Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra
600
300
SUM:
900.00
Rogalska Weronika Stow. Warszawski KJ
100
SUM:
100.00
Skonieczna Natalia Klub Jeździecki Rock Horses
50
SUM:
50.00
Sterczyńska Gabriela KJ Rock Horses Warszawa
200
SUM:
200.00
Turowska Ilona Equiclub Zamłyniec
50
SUM:
50.00
Tyszko Mateusz Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
250
50
SUM:
300.00
Włoch Julia KJ Aromer
150
SUM:
150.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Akszak-Okińczyc Patrycja
BPK - MAZ
AWERS (54)
2022-06-18
1
2022-06-18
20
2022-06-19
9
Bar Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2022-06-19
3
100
2022-06-19
1
Bartkiewicz Pola
Ośrodek Jeździecki Czeremchowa
ELEGRAM (107)
2022-06-18
1
2022-06-18
Basińska Olga
SKJ Bobrowy Staw Sowia Wola
2022-06-18
8
2022-06-18
2022-06-19
2022-06-19
2022-06-18
12
2022-06-18
4
2022-06-19
2
Białecka Malwina
Stow. SKJ Grobice
2022-06-18
1
2022-06-18
1
Bisaga Ines
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
CORTAZAR (109)
2022-06-18
16
2022-06-18
5
50
2022-06-19
17
2022-06-19
14
Boćkowska Nadia
BPK (MAZ)
2022-06-18
21
2022-06-18
7
2022-06-19
5
50
2022-06-19
10
Boćkowska Olivia
BPK (MAZ)
2022-06-18
6
2022-06-18
2022-06-19
7
2022-06-19
9
2022-06-18
13
2022-06-18
2022-06-19
11
2022-06-19
12
Borys Julia
SSKJ Bobrowy Staw
AWATAR (129)
2022-06-18
15
2022-06-18
Ceranka Katarzyna
BPK (MAZ)
LIDER-P (127)
2022-06-19
12
2022-06-19
Daszczyk Kinga
KJ Jantar Stryków
2022-06-18
1
400
2022-06-18
2
400
2022-06-19
9
2022-06-19
1
600
2022-06-18
9
2022-06-18
7
2022-06-19
15
2022-06-19
4
Daszczyk Kinga
KJ. Jantar Strykow
2022-06-18
16
2022-06-18
8
2022-06-19
8
2022-06-19
8
Dec Emilia
Sportowy KJ MPPM
2022-06-19
1
2022-06-19
1
Dominik Róża
Stow. KJ Legia Kozielska
BREGO (140)
2022-06-19
18
Dziuba Anna
KJ Sielanka Warka
MAVADO (132)
2022-06-18
17
2022-06-19
15
2022-06-18
Gawrońska Martyna
BPK(MAZ)
BREGO (119)
2022-06-18
17
2022-06-18
21
2022-06-19
8
Gołębiewska Dorota
SKJ OLIMPIA
2022-06-18
4
2022-06-18
2022-06-19
18
2022-06-19
Górecka Natalia
INTERHR - JKS Poczernin
2022-06-19
1
2022-06-19
16
Gostkiewicz Paulina
BPK (MAZ)
2022-06-18
22
2022-06-18
16
2022-06-19
17
ULANO MS (133)
2022-06-18
18
2022-06-19
11
Grudzińska Julia
Fundacja Horse Sport Warszawa
2022-06-18
20
2022-06-18
3
Gwóźdź Julia
Stow. SKJ Bobrowy Staw
2022-06-18
14
2022-06-18
23
2022-06-19
14
2022-06-19
13
Hercog Belinda
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
DISNEY (87)
2022-06-18
7
2022-06-18
9
2022-06-19
13
2022-06-19
6
Iwanowicz Zuzanna
Stow. KJ Olimpia Warszawa
2022-06-18
1
2022-06-18
11
2022-06-19
2022-06-19
10
Jończyk Amelia
SKJ ASTERIA Płock
2022-06-18
13
2022-06-18
2022-06-19
17
2022-06-19
2022-06-18
1
2022-06-18
10
2022-06-19
2
Jończyk Łukasz
BPK
HELIOS (134)
2022-06-18
13
2022-06-18
10
Kamińska Aleksandra
Sportowy KJ MPPM
2022-06-18
1
2022-06-18
7
2022-06-19
8
2022-06-19
7
Karczewska Karolina
KU AZS UW Warszawa
2022-06-18
1
2022-06-18
24
2022-06-19
22
Kavaliova Kseniya
KJ Okoły
2022-06-19
9
2022-06-19
12
Kaźmirowska Gabriela
BPK (MAZ)
2022-06-18
Kępska Julia
Sportowy Klub Jeździecki MPPM
2022-06-18
1
2022-06-18
3
Komornicka Melania
Largo Sp. z o.o. Warszawa
2022-06-18
12
2022-06-19
2
150
SANDMAN (108)
2022-06-18
1
250
2022-06-18
12
2022-06-19
10
2022-06-19
13
Kondzioła Elżbieta
BPK - MAZ
2022-06-18
2
2022-06-18
Kopczyńska Maja
Sportowy Klub Jeździecki MPPM
LANTANI (18)
2022-06-18
1
2022-06-18
1
2022-06-19
1
2022-06-19
1
Kosowska Amelia
BPK (MAZ)
2022-06-18
26
Kostrzewa-Artymowicz Klara
KJ Rock Horses
2022-06-18
7
2022-06-19
4
50
2022-06-19
2
400
Kotulska Karolina
Sportowy Klub Jeździecki MPPM
2022-06-19
1
2022-06-19
2022-06-18
19
2022-06-18
10
Kowalska Kinga
Klub Jeździecki Aromer
ARMANI (128)
2022-06-18
17
2022-06-18
Kowalska Olga
brak
2022-06-18
12
2022-06-18
2022-06-19
12
2022-06-19
Kozicka Gabriela
BPK (MAZ)
WICHER (37)
2022-06-18
17
2022-06-18
2022-06-19
2022-06-19
16
Kraś Helena
Stow. Warszawski KJ
2022-06-18
24
2022-06-19
10
2022-06-19
20
2022-06-18
Król Maria
UKS Primo Horse Club Podłęcze
2022-06-18
11
2022-06-19
19
2022-06-18
17
2022-06-18
17
2022-06-19
21
Kudelska Anna
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
DELICJA (11)
2022-06-18
18
2022-06-18
Leszek-Karwańska Wiktoria
SKJ Hawajka Majdan
2022-06-18
5
2022-06-18
4
Mejsner Aleksandra
INTERHR - JKS Poczernin
GANDO V (126)
2022-06-19
16
2022-06-19
Michalak Zofia
KS Garo Zaborów
2022-06-18
6
2022-06-18
2
300
Michalska Emilia
Stow. Warszawski KJ
GALA W (50)
2022-06-18
15
2022-06-18
2022-06-19
2022-06-19
4
Mitrowska Martyna
Stow. SKJ Bobrowy Staw
A CATOKI (103)
2022-06-18
10
2022-06-18
19
2022-06-19
14
2022-06-19
16
Młotkiewicz Weronika
Sportowy Klub Jeździecki MPPM
2022-06-19
4
2022-06-19
Mrowiec Ola
Sportowy Klub Jeździecki MPPM
2022-06-18
16
2022-06-18
2022-06-19
2
2022-06-19
3
Nachyna Nikola
KJ Aldragho Piaseczno
2022-06-18
1
2022-06-18
13
2022-06-19
2022-06-19
11
Nucia Aleksandra
WKJ Lublin / SJ Zawieprzyce
SYRIUSZ Z (101)
2022-06-18
14
2022-06-18
18
2022-06-19
12
2022-06-19
Olesiejuk Jakub
Stow. SKJ Bobrowy Staw
NIKITA (116)
2022-06-18
14
Pankiewicz Julia
KJ Bielik Grzegorzewice
2022-06-18
6
2022-06-19
18
2022-06-19
12
Patron Tomasz
BPK
2022-06-18
3
200
2022-06-18
3
250
2022-06-19
8
2022-06-19
3
250
2022-06-18
6
2022-06-18
8
2022-06-19
2022-06-19
8
Piaseczna Roksana
SKJ HORSEPROFI
NASTURCJA (115)
2022-06-18
15
2022-06-18
Piątkowski Stanisław
KJ Strzała Krubiczew
2022-06-18
8
2022-06-18
4
50
2022-06-19
6
2022-06-19
4
50
2022-06-18
5
2022-06-18
2022-06-19
3
2022-06-19
Piechna Joanna
SKJ ASTERIA Płock
ALIBABA (82)
2022-06-18
9
2022-06-18
6
2022-06-19
5
2022-06-19
11
AMIGO (83)
2022-06-18
6
2022-06-18
2022-06-19
9
2022-06-19
6
Pieklak Anna
Sportowy Klub Jeździecki MPPM
2022-06-18
2
2022-06-18
16
Pietrusińska Maria
SKF KS Master Film Wilcza Góra
2022-06-18
10
2022-06-18
21
2022-06-18
1
600
2022-06-19
6
2022-06-18
13
2022-06-19
2
300
Pindelska Julia
SKJ Bajardo
2022-06-18
2022-06-18
21
2022-06-19
2022-06-19
Pliem-Perka Martyna
KS Jumping Events Poznań
2022-06-18
23
2022-06-18
2022-06-19
2022-06-19
Reszka Martyna
BPK
2022-06-18
27
2022-06-18
Retka Krzysztof
Stow. Warszawski KJ
2022-06-18
8
2022-06-19
5
2022-06-18
19
Retka Krzysztof
Stow. Warszawski KJ
MAYROCK (141)
2022-06-19
11
Rogalska Weronika
Stow. Warszawski KJ
PICCOLO (75)
2022-06-18
12
2022-06-18
3
100
2022-06-19
7
Romanowska Weronika
BPK (MAZ)
LIMBO (100)
2022-06-19
2022-06-19
Rusiecka Agnieszka
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2022-06-18
23
2022-06-18
Siemińska Maria
Sportowy Klub Jeździecki MPPM
2022-06-18
2022-06-18
2022-06-19
2022-06-19
9
Skalska-Piotrkowicz Joanna
Stow. KJ Olimpia Warszawa
2022-06-18
8
2022-06-18
11
2022-06-19
6
2022-06-19
5
Skoczek Antonina
Stow. SKJ Bobrowy staw
NIKITA (112)
2022-06-18
1
2022-06-19
1
2022-06-19
11
Skonieczna Natalia
Klub Jeździecki Rock Horses
2022-06-18
11
2022-06-18
5
50
2022-06-19
16
2022-06-19
17
Soplak Dominika
SKJ ASTERIA Płock
2022-06-18
2022-06-18
9
2022-06-19
17
2022-06-19
10
Sterczyńska Gabriela
KJ Rock Horses Warszawa
CANDY (10)
2022-06-18
14
2022-06-19
3
200
2022-06-19
7
Strupiechowska Aleksandra
WZMJ
2022-06-18
5
2022-06-18
2022-06-19
2022-06-19
8
Szczyglak Katarzyna
SKF KS Master Film Wilcza Góra
ADELL G (111)
2022-06-18
2022-06-18
2022-06-19
3
Szemioth Zofia
brak
2022-06-18
17
2022-06-18
Szwajczewska Aleksandra
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
BORA (80)
2022-06-18
2022-06-18
25
2022-06-19
2022-06-19
1
Turowska Ilona
Equiclub Zamłyniec
LORDANZ (104)
2022-06-18
4
50
2022-06-18
9
2022-06-19
7
2022-06-19
9
Twardo Daria
DJ EquiGrey
2022-06-18
20
2022-06-18
1
2022-06-19
1
2022-06-19
10
Tyszko Mateusz
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
SHENINGAN (135)
2022-06-18
1
2022-06-18
14
2022-06-19
12
2022-06-19
LA CROIX (136)
2022-06-18
13
2022-06-18
2022-06-19
1
2022-06-19
AQUARINA (137)
2022-06-18
4
2022-06-18
2022-06-19
14
2022-06-19
KULLINA (138)
2022-06-18
17
2022-06-18
2022-06-19
6
2022-06-19
1
250
2022-06-18
9
2022-06-18
15
2022-06-19
5
50
Urbańska Malwina
KJ Strzała Krubiczew
2022-06-19
15
2022-06-19
Wałach Maja
SKJ Bajardo Augustówek
2022-06-18
20
2022-06-18
18
2022-06-19
15
2022-06-19
Więcek Anna
bpk
CZARDASZ (123)
2022-06-18
14
2022-06-18
2022-06-19
2022-06-19
4
Willamowicz Dagmara
JKS Jantar Stryków
2022-06-18
2022-06-18
7
2022-06-19
2022-06-19
7
Wiśniewska Aleksandra
Stow. KJ Olimpia Warszawa
2022-06-18
27
2022-06-18
15
2022-06-19
24
2022-06-19
18
NET (65)
2022-06-18
5
2022-06-18
Wiśniewska Ewelina
BPK
ANAHITA (58)
2022-06-18
19
2022-06-18
2022-06-19
12
2022-06-19
13
Włoch Julia
KJ Aromer
2022-06-18
22
2022-06-18
2
150
Wójtowicz Urszula
brak
GAMA (124)
2022-06-18
14
2022-06-18
26
Woźnica Muśnicka Joanna
KJ Dworek Okuniew
MARAKESZ (130)
2022-06-18
20
2022-06-18
Wrzosek Wiktoria
BPK (MAZ)
2022-06-18
18
2022-06-18
2022-06-18
14
2022-06-18
11
Zawiska Aleksandra
Stow. KJ Olimpia Warszawa
JOY (62)
2022-06-18
19
2022-06-18
25
2022-06-19
5
2022-06-19
23
Zubrzycka Paulina
Bpk maz
PERSHIM (91)
2022-06-18
2
2022-06-18
3

Number of Riders: 98

Number of Horses: 121

The sum of prizes: 5 300.00

Competition results developed by: HIPPOSERWIS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052014-3, HIPPOSERWIS)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl