Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
99 ACCEPTED 2022-06-03 09:47:24
2022-06-03 09:41:35
Wiktoria Grochowska CHOCOLATE DREAM
  • 1x ./CNC 80/Elim. do OOM - Kuce
98 ACCEPTED 2022-06-02 10:46:26
2022-06-02 10:45:54
Natalia Majos ORLIK
  • 1x 2/CNC 80/
97 ACCEPTED 2022-06-02 10:42:38
2022-05-31 23:03:13
Ewa Gomulska DO-RE-MI
  • 1x 1/CNC 70/
96 ACCEPTED 2022-05-31 23:18:23
2022-05-31 22:16:06
Paulina Zarzycka JOWISZ
  • 1x 2/CNC 80/
95 ACCEPTED 2022-06-02 10:21:49
2022-05-31 20:21:26
Wiktoria Okupny CIHANGIR PRINCE
  • 1x 3/CNC 90/
94 ACCEPTED 2022-05-31 23:18:29
2022-05-31 18:52:26
Marta Zadrożna DEBRA
  • 1x 3/CNC 90/
93 ACCEPTED 2022-05-31 14:40:29
2022-05-31 14:16:18
Agata Charzyńska ELIZABETH
  • 1x 2/CNC 80/
92 ACCEPTED 2022-05-31 12:03:28
2022-05-31 06:36:59
Matylda Grzelczak TEQUILA DE CHATELAIN
  • 1x 2/CNC 80/
91 ACCEPTED 2022-05-30 22:04:10
2022-05-30 21:45:32
Oliwia Wiśniewska BERGAMO
  • 1x 3/CNC 90/
90 ACCEPTED 2022-05-30 22:04:12
2022-05-30 21:03:23
Zofia Złotnicka BARONESS 374
  • 1x 6/CNC 2*/
89 ACCEPTED 2022-05-30 22:04:14
2022-05-30 10:32:19
Agnieszka Gmyrek-Świderska MALINA
  • 1x 4/CNC 100/
88 ACCEPTED 2022-05-31 23:18:56
2022-05-30 08:44:06
Olga Drozd KASTELLO
  • 1x 2/CNC 80/
87 ACCEPTED 2022-05-30 10:25:18
2022-05-29 20:43:42
Mateusz Pabijanek TANGO 310
  • 1x 2/CNC 80/
86 ACCEPTED 2022-05-30 10:25:24
2022-05-29 20:43:18
Mateusz Pabijanek HALLYS COMET
  • 1x 6/CNC 2*/
85 ACCEPTED 2022-05-30 10:25:29
2022-05-29 18:30:30
Antonina Marcinkowska NEW GEORGIA
  • 1x 2/CNC 80/
84 ACCEPTED 2022-05-29 21:45:57
2022-05-29 14:47:05
Kalina Kasak PRIMAVERA
  • 1x 6/CNC 2*/
83 ACCEPTED 2022-05-29 14:23:16
2022-05-29 10:29:30
Aleksandra Gierz J'02 INFERNO
  • 1x 3/CNC 90/
82 ACCEPTED 2022-05-29 14:23:38
2022-05-29 09:38:28
Agnieszka Kopka-Sikorska L.BANDERA-S
  • 1x 4/CNC 100/
81 ACCEPTED 2022-05-28 07:27:39
2022-05-27 22:55:13
Marcela Skowron SZIVUGI AK
  • 1x 4/CNC 100/
80 ACCEPTED 2022-05-31 23:18:34
2022-05-27 22:21:09
Katarzyna Zawitkowska METEOR
  • 1x 2/CNC 80/
79 ACCEPTED 2022-05-31 23:18:38
2022-05-27 22:19:42
Marcin Gniazdowski NADIR
  • 1x 2/CNC 80/
78 ACCEPTED 2022-05-31 23:18:42
2022-05-27 22:18:51
Martyna Korycka MARIO
  • 1x 2/CNC 80/
77 ACCEPTED 2022-05-31 23:18:45
2022-05-27 22:18:29
Pola Borowińska BALCORMO HECTOR GR. D
  • 1x 2/CNC 80/
76 ACCEPTED 2022-05-31 23:18:48
2022-05-27 22:18:01
Hanna Kucharczyk WELUR
  • 1x 4/CNC 100/
75 ACCEPTED 2022-05-27 19:03:41
2022-05-27 18:00:22
Andrzej Gadaś AMARANT
  • 1x 4/CNC 100/
74 ACCEPTED 2022-05-27 19:03:44
2022-05-27 18:00:00
Andrzej Gadaś CZERTO
  • 1x 5/CNC 1*/
73 ACCEPTED 2022-05-27 19:03:45
2022-05-27 14:36:21
Lena Kurzyńska SOPLICA
  • 1x 6/CNC 2*/
72 ACCEPTED 2022-05-27 06:32:44
2022-05-27 00:10:28
Michał Sieńko M'07 SERGIO M
  • 1x ./CNC 100/Elim. do OOM - Duże Konie
71 ACCEPTED 2022-05-26 21:40:54
2022-05-26 18:38:31
Filip Strzyżewski KUADLINO
  • 1x 4/CNC 100/
70 ACCEPTED 2022-05-26 20:22:08
2022-05-26 17:11:50
Irmina Mozolewska THE DOCTOR
  • 1x ./CNC 80/Elim. do OOM - Kuce
69 ACCEPTED 2022-05-26 20:28:04
2022-05-26 17:11:28
Hanna Pogodzińska SENEGAL M
  • 1x 6/CNC 2*/
68 ACCEPTED 2022-05-26 16:13:52
2022-05-26 14:20:24
Weronika Kruze GWIAZDKA
  • 1x 1/CNC 70/
67 ACCEPTED 2022-05-31 21:50:35
2022-05-25 21:03:19
Hanna Kamińska SENIOR
  • 1x 2/CNC 80/
66 ACCEPTED 2022-05-25 18:42:18
2022-05-25 18:15:51
Weronika Król LOOK AT HER
  • 1x 6/CNC 2*/
65 ACCEPTED 2022-05-25 18:42:20
2022-05-25 18:14:42
Weronika Król GREENLINE
  • 1x 6/CNC 2*/
64 ACCEPTED 2022-05-30 22:05:49
2022-05-25 15:49:30
Hanna Szeliga DŻAGAR AA
  • 1x 3/CNC 90/
63 ACCEPTED 2022-05-25 15:51:48
2022-05-25 12:07:26
Nikolina Czuchaj J'03 RIO
  • 1x 3/CNC 90/
62 ACCEPTED 2022-05-25 15:51:49
2022-05-25 12:01:56
Michał Stolarczyk BANDANGO
  • 1x 3/CNC 90/
61 ACCEPTED 2022-05-25 15:51:51
2022-05-25 12:01:25
Dariusz Sulowski HAWAJKA
  • 1x 3/CNC 90/
60 ACCEPTED 2022-05-25 15:51:53
2022-05-25 12:00:47
Dariusz Sulowski TAMARELL
  • 1x 4/CNC 100/
59 ACCEPTED 2022-05-25 15:51:54
2022-05-25 11:59:40
Dariusz Sulowski BON JOVI
  • 1x 6/CNC 2*/
58 ACCEPTED 2022-05-25 15:51:55
2022-05-25 11:52:59
Marta Krzemińska SCHARLOTTE
  • 1x 6/CNC 2*/
57 ACCEPTED 2022-05-25 15:51:57
2022-05-25 10:49:26
Zofia Steczowicz CHARLIE REGENT
  • 1x 6/CNC 2*/
56 ACCEPTED 2022-05-26 20:50:18
2022-05-25 10:49:00
Maria Steczowicz FLAPIE DES FRENES Z
  • 1x ./CNC 100/Elim. do OOM - Duże Konie
55 ACCEPTED 2022-06-05 20:38:11
2022-05-25 00:10:45
Maja Roszczyk HARRISTOWN
  • 1x 2/CNC 80/
54 ACCEPTED 2022-05-25 00:00:04
2022-05-24 22:28:44
Julia Witkowska CHESTER
  • 1x 5/CNC 1*/
53 ACCEPTED 2022-05-25 00:00:05
2022-05-24 22:27:33
Julia Witkowska COSTANZA
  • 1x 6/CNC 2*/
52 ACCEPTED 2022-05-31 23:18:51
2022-05-24 21:20:18
Maja Szymusik IRON
  • 1x 2/CNC 80/
51 ACCEPTED 2022-05-25 00:00:10
2022-05-24 19:59:39
Natalia Kotyra NICE SILVER
  • 1x 5/CNC 1*/
50 ACCEPTED 2022-05-25 00:00:11
2022-05-24 19:21:11
Julia Sikora MIRANDER
  • 1x 4/CNC 100/
49 ACCEPTED 2022-05-26 20:27:28
2022-05-24 14:09:07
Gabija Siwak VANCOUVER
  • 1x ./CNC 100/Elim. do OOM - Duże Konie
48 ACCEPTED 2022-05-25 00:00:13
2022-05-24 12:57:12
Alicja Tropiło SENTENCJA M
  • 1x 4/CNC 100/
47 ACCEPTED 2022-05-25 00:00:14
2022-05-24 12:56:22
Alicja Tropiło CEROUSINA
  • 1x 6/CNC 2*/
46 ACCEPTED 2022-05-24 11:05:28
2022-05-24 10:10:40
Halszka Witkowska APOLLO
  • 1x 5/CNC 1*/
45 ACCEPTED 2022-05-23 12:19:16
2022-05-23 10:14:45
Daniel Zawadzki DAR-S
  • 1x 6/CNC 2*/
44 ACCEPTED 2022-05-27 19:03:47
2022-05-22 19:00:31
Nina Dubowska KALISTO
  • 1x 4/CNC 100/
43 ACCEPTED 2022-06-07 21:30:06
2022-05-22 17:05:53
Jakub Kwiatek NOT NOW
  • 1x 2/CNC 80/
42 ACCEPTED 2022-05-22 07:20:57
2022-05-21 20:45:05
Marta Kopczyńska EMERALD
  • 1x 2/CNC 80/
41 ACCEPTED 2022-05-21 15:35:25
2022-05-21 15:22:55
Tola Armańska IZMIR DU MESNIL
  • 1x 4/CNC 100/
40 ACCEPTED 2022-05-21 15:35:30
2022-05-21 15:22:37
Tola Armańska LARKIN
  • 1x 5/CNC 1*/
39 ACCEPTED 2022-05-29 14:23:23
2022-05-21 04:53:10
Ewa Kesler BAZYLIA
  • 1x ./CNC 100/Elim. do OOM - Duże Konie
38 ACCEPTED 2022-05-31 23:19:00
2022-05-21 04:52:33
Ewa Kesler ALFI ZAGORKA
  • 1x ./CNC 80/Elim. do OOM - Kuce
37 ACCEPTED 2022-05-20 21:15:45
2022-05-20 20:21:04
Wiktoria Redek ABSTYNENCJA
  • 1x 5/CNC 1*/
36 ACCEPTED 2022-05-20 21:15:46
2022-05-20 15:04:25
Zofia Klimaszewska DON ARAGORN
  • 1x 3/CNC 90/
35 ACCEPTED 2022-05-20 21:15:47
2022-05-20 15:04:08
Zofia Klimaszewska BLACK BEAUTY
  • 1x 3/CNC 90/
34 ACCEPTED 2022-05-20 21:15:48
2022-05-20 15:03:49
Gabriela Beczak CRISTAL B
  • 1x 2/CNC 80/
33 ACCEPTED 2022-05-20 21:15:49
2022-05-20 15:02:55
Matylda Jasiniak DIAMOND TAQUITTA
  • 1x 4/CNC 100/
32 ACCEPTED 2022-05-20 21:15:51
2022-05-20 15:02:27
Hanna Płuska DECIDELA
  • 1x 1/CNC 70/
31 ACCEPTED 2022-05-20 21:15:52
2022-05-20 15:02:03
Maria Płuska BERGS 10-09
  • 1x 1/CNC 70/
30 ACCEPTED 2022-05-20 21:15:53
2022-05-20 15:01:43
Jaromir Płuska SKARBOSZ
  • 1x 1/CNC 70/
29 ACCEPTED 2022-05-20 21:15:54
2022-05-20 14:32:18
Weronika Król LISMAKEEGAN CHESTER
  • 1x 6/CNC 2*/
28 ACCEPTED 2022-05-19 23:57:58
2022-05-19 22:50:46
Zuzanna Jankowska TAJFUN
  • 1x 3/CNC 90/
27 ACCEPTED 2022-05-19 23:57:59
2022-05-19 22:50:20
Zuzanna Jankowska FUKA
  • 1x 3/CNC 90/
26 ACCEPTED 2022-05-19 20:57:46
2022-05-19 18:43:57
Julia Włoch FLEUR DE LA ROSE
  • 1x 4/CNC 100/
25 ACCEPTED 2022-05-19 17:38:37
2022-05-19 15:31:52
Katarzyna Brandys RIO BRAVA
  • 1x 5/CNC 1*/
24 ACCEPTED 2022-06-05 21:14:47
2022-05-19 13:22:11
Agnieszka Zemla-Golonek SULIWAN M
  • 1x 4/CNC 100/
23 ACCEPTED 2022-06-05 21:14:29
2022-05-19 13:21:31
Julia Golonek PERRIN
  • 1x 3/CNC 90/
22 ACCEPTED 2022-05-19 13:48:09
2022-05-19 11:33:19
Irmina Szybka PANDA
  • 1x 1/CNC 70/
21 ACCEPTED 2022-05-19 10:10:36
2022-05-19 09:03:57
Pola Waśniewska NIMBUS
  • 1x 5/CNC 1*/
20 ACCEPTED 2022-05-19 10:10:38
2022-05-19 07:29:36
Katarzyna Steczowicz INDI DU MESNIL
  • 1x 5/CNC 1*/
19 ACCEPTED 2022-05-19 10:10:39
2022-05-18 23:29:26
Marta Wajda WERGO
  • 1x 4/CNC 100/
18 ACCEPTED 2022-05-19 10:10:41
2022-05-18 23:29:07
Marek Wajda ZIMMAN MESNIL
  • 1x 5/CNC 1*/
17 ACCEPTED 2022-05-19 10:10:42
2022-05-18 23:28:12
Marek Wajda MEQINI
  • 1x 6/CNC 2*/
16 ACCEPTED 2022-05-26 20:26:55
2022-05-18 22:31:39
Sonia Dźwigalska CAILLEAN G
  • 1x ./CNC 100/Elim. do OOM - Duże Konie
15 ACCEPTED 2022-05-19 10:10:45
2022-05-18 21:57:22
Oliwia Kamińska KRATER
  • 1x 1/CNC 70/
14 ACCEPTED 2022-05-19 10:10:46
2022-05-18 21:57:01
Magdalena Strzelecka EL HAJAT
  • 1x 1/CNC 70/
13 ACCEPTED 2022-05-19 10:10:47
2022-05-18 19:29:17
Oliwia Rapa KSELION
  • 1x 6/CNC 2*/
12 ACCEPTED 2022-05-19 10:10:48
2022-05-18 18:25:24
Helena Struss BONA FIDE
  • 1x 5/CNC 1*/
11 ACCEPTED 2022-05-18 17:27:14
2022-05-18 17:20:41
Julia Szychowska FANCY
  • 1x 3/CNC 90/
10 ACCEPTED 2022-05-31 16:43:30
2022-05-18 16:08:03
Artur Gierlicz AGIAS AA
  • 1x 3/CNC 90/
9 ACCEPTED 2022-05-21 09:21:51
2022-05-18 15:17:51
Joanna Skoczek SUNBIRD
  • 1x 3/CNC 90/
8 ACCEPTED 2022-05-18 17:15:11
2022-05-18 10:56:15
Kinga Kowalska ARMANI
  • 1x 4/CNC 100/
7 ACCEPTED 2022-05-26 20:54:51
2022-05-18 10:25:00
Zofia Dąbrowska VALENTINO
  • 1x ./CNC 80/Elim. do OOM - Kuce
6 ACCEPTED 2022-05-18 17:15:18
2022-05-18 09:01:42
Magdalena Litaszewska BACHUS BH II
  • 1x 2/CNC 80/
5 ACCEPTED 2022-05-18 17:15:21
2022-05-18 09:01:26
Anna Królikowska TYTOŃ
  • 1x 3/CNC 90/
4 ACCEPTED 2022-05-18 17:15:22
2022-05-18 09:01:06
Anna Królikowska FUDŻI BM
  • 1x 5/CNC 1*/
3 ACCEPTED 2022-05-18 17:15:25
2022-05-18 09:00:32
Piotr Piasecki ABS VINTELL
  • 1x 5/CNC 1*/
2 ACCEPTED 2022-05-18 17:15:27
2022-05-18 00:58:33
Joanna Gardulska ASHANTI SOLIER
  • 1x 3/CNC 90/
1 ACCEPTED 2022-05-31 23:07:44
2022-05-17 14:55:16
Weronika Kierska MALAYSIA BEAT
  • 1x 4/CNC 100/
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Armańska Tola St. SKJ Grobice
S
O019849
2. Beczak Gabriela Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2006 (J.)
O041372
3. Borowińska Pola SHS Grobice
2010 (JM.)
O068612
4. Brandys Katarzyna UKS Vacat Eventing Sulbiny
2004 (J.)
O046446
5. Charzyńska Agata KJ Aldragho
S
O055918
6. Czuchaj Nikolina Klub Jeździecki Aromer
2003 (MJ.)
O043868
7. Dąbrowska Zofia Stow. SKJ Bobrowy Staw
2008 (JM.)
O048304
8. Drozd Olga BPK - MAZ
2008 (JM.)
O064514
9. Dubowska Nina Equikam Sp. z o.o.
2005 (J.)
O045589
10. Dźwigalska Sonia Equikam Sp. z o.o.
2009 (JM.)
O057372
11. Gadaś Andrzej St. SKJ Bobrowy Staw
S
O005003
12. Gardulska Joanna KJ Facimiech
S
O019351
13. Gierlicz Artur UKS Vacat Eventing Sulbiny
S
O002615
14. Gierz Aleksandra Stajnia Piaseczno
2002 (MJ.)
brak
15. Gierz Aleksandra KJ Aromer Józefin
2002 (MJ.)
O028780
16. Gmyrek-Świderska Agnieszka BPK (MAZ)
S
O050568
17. Gniazdowski Marcin BPK
2005 (J.)
O061936
18. Golonek Julia KJ Perrin Rudawa
2008 (JM.)
O052651
19. Gomulska Ewa Klub Jeździecki Aromer
S
O064143
20. Grochowska Wiktoria KS Equiright Warszawa
2009 (JM.)
O062001
21. Grzelczak Matylda KJ Aldragho Piaseczno
2008 (JM.)
O048940
22. Jankowska Zuzanna UKS SJK PATATAJ
S
O003743
23. Jasiniak Matylda Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2006 (J.)
O039409
24. Kamińska Hanna Equikam Sp. z o.o.
S
O067933
25. Kamińska Oliwia KJ Podkowa Leśna
2003 (MJ.)
O043708
26. Kasak Kalina Equikam Sp.z o.o. Zaręby
2005 (J.)
O053329
27. Kesler Ewa Fundacja Horse Sport
2007 (JM.)
O051161
28. Kierska Weronika Fundacja Horse Sport
2005 (J.)
O054707
29. Klimaszewska Zofia Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
S
O013052
30. Kopczyńska Marta KJ Perrin Rudawa
2001 (MJ.)
O042728
31. Kopka-Sikorska Agnieszka KJ Aromer Józefin
S
O001469
32. Korycka Martyna Bpk
2004 (J.)
O004456
33. Kotyra Natalia Stow. SKJ Grobice
2003 (MJ.)
O027148
34. Kowalska Kinga Klub Jeździecki Aromer
2004 (J.)
O063719
35. Król Weronika Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2004 (J.)
O033577
10189131
36. Królikowska Anna St. SKJ Grobice
S
O003192
37. Kruze Weronika UKS Akademia Jeździectwa Dąbrowica
2006 (J.)
O053631
38. Krzemińska Marta KJ Aromer Józefin
S
O027474
39. Kucharczyk Hanna Equikam Sp. z o.o.
2006 (J.)
O055027
40. Kurzyńska Lena Equikam Sp.z o.o. Zaręby
2005 (J.)
O043680
41. Kwiatek Jakub KJ Perrin Rudawa
2006 (J.)
O068250
42. Litaszewska Magdalena SSKJ Grobice
S
O037460
43. Majos Natalia Klub Jeździecki Aromer
2009 (JM.)
brak
44. Marcinkowska Antonina SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
2007 (JM.)
O056462
45. Mozolewska Irmina Uks AKADEMIA JEŹDZIECTWA w Dąbrowicy
2009 (JM.)
O062066
46. Okupny Wiktoria Equikam Zaręby
2004 (J.)
O037547
47. Pabijanek Mateusz Equikam Sp. z o.o.
S
O006023
10218000
48. Piasecki Piotr St. SKJ Grobice
S
O000491
49. Płuska Hanna Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2010 (JM.)
O062317
50. Płuska Jaromir St. Szkoła Sportów Konnych
2007 (JM.)
O062318
51. Płuska Maria Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2011 (Mł.)
O062316
52. Pogodzińska Hanna UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
2001 (MJ.)
O013515
53. Rapa Oliwia UKS Vacat Eventing Sulbiny
2003 (MJ.)
O043881
54. Redek Wiktoria UKS Vacat Eventing Sulbiny
2004 (J.)
O031764
55. Roszczyk Maja BPK
2007 (JM.)
O047408
56. Sieńko Michał SSKJ Grobice
2007 (JM.)
O036736
57. Sikora Julia KJ Facimiech
2003 (MJ.)
O040993
58. Siwak Gabija Equikam Sp.z o.o. Zaręby
2008 (JM.)
O053630
59. Skoczek Joanna UKS Vacat Eventing Sulbiny
S
O047934
60. Skowron Marcela Fundacja Horse Sport
2006 (J.)
O054668
61. Steczowicz Katarzyna St. SKJ Grobice
2004 (J.)
O050679
62. Steczowicz Maria Stow. SKJ Grobice
2007 (JM.)
O045595
63. Steczowicz Zofia St. SKJ Grobice
2002 (MJ.)
O037425
64. Stolarczyk Michał WKJ Lublin SJ Sulowski Team
2005 (J.)
O069564
65. Struss Helena Equikam Sp. z o.o.
2001 (MJ.)
O024331
66. Strzelecka Magdalena St. KJ Podkowa Leśna
2006 (J.)
O061132
67. Strzyżewski Filip SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
2007 (JM.)
O063790
68. Sulowski Dariusz WKJ Lublin
S
O000605
69. Szeliga Hanna Klub Jeździecki Facimiech
2004 (J.)
O037366
70. Szybka Irmina Walewicki KJ Gabon
2001 (MJ.)
O044404
71. Szychowska Julia Equikam Sp. z o.o.
2006 (J.)
O043583
72. Szymusik Maja Fundacja Horse Sport
2010 (JM.)
O064008
-
73. Tropiło Alicja UKS Vacat Eventing Sulbiny
2001 (MJ.)
O031302
74. Wajda Marek KJ Dworek Okuniew
S
O002116
75. Wajda Marta KJ Dworek Okuniew
S
O009887
76. Waśniewska Pola Equikam Sp.z o.o. Zaręby
2005 (J.)
O043918
77. Wiśniewska Oliwia Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Grobice
2005 (J.)
O048986
78. Witkowska Halszka KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O002295
79. Witkowska Julia UKS ,,Vacat Eventing Sulbiny''
2005 (J.)
O032986
10193390
80. Włoch Julia KJ Aromer
2006 (J.)
O048770
81. Zadrożna Marta KJ Aromer
2007 (JM.)
O054938
82. Zarzycka Paulina KS Equiright
2005 (J.)
O060409
83. Zawadzki Daniel Polska Akademia Jeździecka
S
O034607
10214850
84. Zawitkowska Katarzyna Equikam Sp. z o.o. Milanówek
S
O002956
85. Zemla-Golonek Agnieszka KJ Perrin Rudawa
S
O041906
86. Złotnicka Zofia Sportowy Klub Jeździecki WJ Piaseccy Equestrian
2005 (J.)
O035457
10215276
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

38

ABS VINTELL ISH IRL 2014 wałach gniada/170 F: Killnalahin Pride / Coevers Diamond Boy
M: Killnalahin Pride / Coevers Diamond Boy
K031478 372414010053637
2.

57

ABSTYNENCJA XX POL 2011 klacz gniada// F: Rhodesian Winner
M: Adoracja / In Camera
K024004 616P0L11007380T
3.

1

AGIAS AA XO POL 2018 ogier gniada/168 F: /////
M: ////////
K034412 616006580223418
4.

11

ALFI ZAGORKA KUC POL 2014 wałach siwa/kuc:149 F: Zachodni Wiatr
M: My Lady
K027865 6160130056914
5.

92

AMARANT SP POL 2015 wałach gniada/166 F: Action-Breaker / Heartbreaker
M: Amarita / Grand Presidum
K026775 616009510237215
6.

71

APOLLO SP POL 2016 wałach skarogniada/169 F: Maaik / Equador
M: Aluzja / Arad
K029433 A0008241S
7.

34

ARMANI HANOWERSKA POL 2013 wałach gniada/174 F: AVALOS K
M: ROMANTIKA H
K032509 B0138524S
8.

39

ASHANTI SOLIER MAŁOPOLSKA POL 2012 Klacz siwa/170 F: Lubań
M: Alkaida
K022334 616006550012712
9.

35

BACHUS BH II SP POL 2011 wałach ciemnogniada/162 F: Elf / Fanimo
M: Bila BH / Dietmar
K021963 616009661444211
10.

27

BALCORMO HECTOR NN IRL 2012 wałach siwa/kuc:148 F: NN
M: NN
K027742 372414005677664
11.

79

BANDANGO XO POL 2017 wałach gniada/170 F: Efekt/Veritas
M: Batalia/Hebab
K033928 616006580202416
12.

101

BARONESS 374 OLDENBURSKA POL 2009 klacz kasztanowata/169 F: Duke of Hearts
M: Balisa
K030240 DE433330009209
13.

10

BAZYLIA SP POL 2009 klacz gniada/167 F: Nobody
M: Bretania
K020076 616009590286109
14.

100

BERGAMO XX POL 2006 wałach kasztanowata/165 F: Alywar
M: Barbie
K022759 POL060000004249
15.

63

BERGS 10-09 KUC POL 2012 wałach siwa/kuc:123 F: nn /
M: nn /
K033067 528009121194710
16.

59

BLACK BEAUTY XX POL 2014 klacz ciemnogniada/170 F: Ecosse
M: Becky Gold / Java Gold
K030812 616POL14008362T
17.

82

BON JOVI SP POL 2014 wałach gniada/166 F: Stilios han. / Sandro Hit old.
M: Bonaqua sp / West han.
K024775 616009580068314
18.

49

BONA FIDE WLKP POL 2009 klacz gniada/168 F: Czarownik
M: Benneta / Quamiro
K020056 61600761021909
19.

9

CAILLEAN G HANNOVERANER GER 2015 klacz kasztanowata/162 F: Chiron/Valanour
M: Rhiannon / Rubin-Royal
K033922 DE431310219315
20.

77

CEROUSINA MEKLEMBURSKA POL 2012 klacz siwa/170 F: Cerousi
M: Maxima
K026702 DE427270261212
21.

84

CHARLIE REGENT XX POL 2011 Wałach kasztanowata F: Dżahar
M: Czakra / Five Star Camp
K021925 616POL11007152T
22.

72

CHESTER DRP GER 2000 wałach gniada/kuc:149 F: Cocky Man / Cocky Dundee
M: Dorina / Durello
K015343 DE441410851900
23.

111

CHOCOLATE DREAM KUC POL 2011 wałach ciemnokasztanowata/kuc:147 F: nn /
M: nn /
K027856 528019090008452
24.

108

CIHANGIR PRINCE HANNOVERANER GER 2016 gelding grey/180 F: Colman
M: Dornicella
K033776 DE431316804416
25.

73

COSTANZA SI ITA 2013 klacz gniada/165 F: Cascari
M: Introversa delle Roane/Maigueside
K023695 380007000150083
26.

60

CRISTAL B SP POL 2013 wałach gniada/170 F: Canabis Z
M: Zandorella KZ / Zandor Z
K025098 616999680051713
27.

93

CZERTO SP POL 2014 wałach gniada/169 F: Farmer / Rovetto
M: Czurina / Turbud Quirinus
K025146 616009640019514
28.

14

DAR-S SP POL 2008 wałach gniada/160 F: Vandamme / Guidam
M: Dragonada / Canadian Winter
K018837 POL 009 61 01188 08
29.

109

DEBRA SP POL 2012 klacz gniada/170 F: Marino / Zeoliet
M: Dorada / Revel
K024440 616009600115412
30.

62

DECIDELA Pełna Krew Angielska POL 2017 klacz gniada/160 F: October
M: Durova
K034132 616POL17010005T
31.

61

DIAMOND TAQUITTA HOLSZTYŃSKA GER 2011 klacz gniada/170 F: Cannavaros
M: Taquitta
K018514 DE421000146611
32.

23

DO-RE-MI Szlachetna Półkrew POL 2012 wałach ciemnogniada/168 F: Cassilio
M: Dekadencja
K023845 Brak
33.

58

DON ARAGORN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach gniada/170 F: Le Duc
M: Damara I
K030878 616009570039216
34.

19

DŻAGAR AA Małopolska (Aa) POL 2016 wałach gniada/168 F: Rashim
M: Dżaga
K032023 616006690051316
35.

47

EL HAJAT OO POL 2012 wałach kasztanowata/mk:mk:mk:n F: Dekstern /
M: El Hajfa / Etnodrons Psyche
K027868 616POL12009218A
36.

106

ELIZABETH M. POL 2015 klacz siwa/160 F: Dąbek / Emetyt
M: Elita / Banknot
K028146 616 006 51 01605 15
37.

68

EMERALD SP POL 2018 wałach kasztanowata/166 F: Talent Charboniere
M: Erisa
K033874 616009570060618
38.

40

FANCY Niemiecki Koń Sportowy POL 2016 klacz kara/165 F: Flintstone / Wanderkönig
M: Rubinia / Regazzoni
K031600 DE456560316416
39.

20

FLAPIE DES FRENES Z ZANGERSHEIDE POL 2010 klacz srokata/170 F: Fango in Blue
M: Nikita des Fresnes
Brak 10328236F
40.

54

FLEUR DE LA ROSE SP POL 2016 klacz gniada/mk:155 F: Fibonacci S
M: Fleur de Lile / Fast Eddy
K030017 A0012540S
41.

37

FUDŻI BM SP POL 2015 wałach ciemnogniada/167 F: Vulkan L / Vulkano`
M: Fiona L / Pavory
K028037 616009610150915
42.

56

FUKA XX POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Fly to the stars
M: Feluka
K020140
43.

86

GREENLINE ISH IRL 2009 gelding bay/- F: Cassino / Cassini I
M: Creagh Diamond Cavalier / Cavalier Royale
K027974 372414005066963 5066963
44.

88

GWIAZDKA MALOPOLSKA POL 2012 klacz gniada/169 F: Minaret
M: Gejza
K030309 616006570087612
45.

99

HALLYS COMET Irish Sport Horse POL 2013 wałach kasztanowata/170 F: Kroongraaf
M: Hallo Shirley
K033746 372414005700197
46.

18

HARRISTOWN FOLBLUT POL 2010 wałach kasztanowata/165 F: Bering
M: New Abbey GB
K023972 8260GB45123824T
47.

80

HAWAJKA PKSP POL 2.02.2018. klacz kasztanowata/165 F: Hippica Koh-i-noor/Kannan
M: Hańcza/Grey
K033940 616 009 54 00191 18
48.

70

HONOR TYP SZLACHETNY POL 2017 wałach kasztanowata/170 F: NN
M: NN
K033820 616999570194917
49.

42

INDI DU MESNIL OLD. POL 2016 ogier skarogniada/164 F: It's Me du Mesnil / Narcos II
M: Casablanca / Casander
K024399 DE 418188080116
50.

96

INFERNO TRAKEŃSKA POL 2017 wałach gniada/165 F: Cargo
M: Impresja
K034111 616003010096017
51.

15

IRON WIELKOPOLSKA POL 13-02-2006 wałach kasztanowata/165 F: CHEF SUPREME
M: IZANA
K017185 POL007610099561
52.

66

IZMIR DU MESNIL OLDENBURG POL 2016 ogier skarogniada/172 F: It’s Me du Mesnil
M: Loomia
K029189 DE418181004216
53.

107

JOWISZ MŁP POL 2007 wałach siwa/180 F: Fart / Jarabub
M: Jawa / As Trefl
K017049 POL006580535507
54.

13

KALISTO SP POL 2013 gelding grey/164 F: Casillio
M: Kolina
K024053 616009670063813
55.

32

KASTELLO WLKP POL 2009 wałach kasztanowata/160 F: Garon / Rubin
M: Kleonka / Janczar
K032220 616007610298509
56.

46

KRATER MŁP POL 2013 wałach gniada/nn F: Barnaba / Bolivar
M: Karisa / Parys
K030817 616006580318513
57.

48

KSELION SP POL 2012 wałach siwa/- F: Cativo / Contact Me
M: Kasandra / Romb
K021735 61600964052112
58.

22

KUADLINO M. POL 2013 wałach gniada/177 F: Huzar
M: Kalina / First des Termes
K022672 616 006 59 20513 14
59.

30

L.BANDERA-S KWPN POL 2016 klacz kara/176 F: Barros
M: Barona
K031757 52801010741
60.

67

LARKIN HOL. POL 2011 ogier gniada/170 F: Loran / Lord
M: Miss Condina / Lorentin I
K020989 DE421000691411
61.

65

LISMAKEEGAN CHESTER ISH IRL 2008 gelding chestnut/- F: Mohill Treble C / Mohill Cavalier Clover
M: Lismakeegan Pressure / Legal Pressure
K023670 372414004955830 106HG00
62.

85

LOOK AT HER HOL. GER 2014 mare bay/- F: Riscal la Silla / Risueno la Silla
M: Bajana I / Larimar
K030413 DE421000103714
63.

33

MALAYSIA BEAT Pełna Krew Angielska GER 2013 wałach skarogniada/173 F: Electric Beat / Shinko Forest
M: Kedah / Local Suitor
K027331 276GER000350110
64.

102

MALINA M. POL 2012 klacz kasztanowata/166 F: Derkacz / Ping Pong
M: Murka L / Lubań
K023139 616006550116012
65.

26

MARIO MŁP POL 2006 Wałach siwa/161 F: Gerber
M: Murcja
K034165
66.

45

MEQINI SP POL 2011 Wałach siwa F: Quidam's Hero / Quidam's Rubin
M: Modelka / Cavallo
K019213 616009680010011
67.

24

METEOR PKSP POL 2014 wałach siwa/169 F: Rulon
M: Mewa
K031890 Brak
68.

75

MIRANDER Czysta Krew Arabska POL 2014 Wałach gniada/150 F: Vasyli Kossack / Marvan I
M: Miranda / Ar-Rahman
K027858 616POL14010047A
69.

25

NADIR SP POL 2016 wałach gniada/176 F: Lanvester L
M: Notebook
K033684 616009670028516
70.

29

NEW GEORGIA KUC POL 2013 klacz kasztanowata/kuc:145 F: Sydenham George 54053
M: Najra / Mirt
K024742 616013640055613
71.

74

NICE SILVER XX POL 2012 Wałach siwa/165 F: Silver Whistle
M: Notarian / Alywar
K026266 616POL12007806T
72.

41

NIMBUS SP POL 2012 wałach gniada/xx F: Marino
M: Nasada
K021770 616009600113012
73.

NOT NOW / POL / wałach inna F: /
M: /
/ /
74.

113

NOT NOW XX IRL 2008 wałach siwa/155 F: Clodovil
M: Nashville Skyline / Nashwan
K021301 372IRE45107521T
75.

110

ORLIK POL 2013 F: nn
M: nn
K024530 616999580521813
76.

52

PANDA SP POL 2004 klacz siwa/kuc:149 F: Piramidon
M: Mgiełka
K026646 999590485304
77.

112

PERRIN OO POL 2008 wałach siwa/156 F: Eurykles / Emigrant
M: Pereira / Eldon
K027906 POL08000005931
78.

97

PRIMAVERA OLD. POL 2011 klacz kasztanowata/165 F: Prinzenadel / Peking
M: Granstina / Zatinus
K022724 DE 433330606011
79.

114

RAJTAR SP POL 2015 Wałach kasztanowata/164 F: Viscount
M: Ratafia
K028221 616009610111115
80.

78

RIO Słowacki Koń Gorącokrwisty POL 2017 wałach gniada/175 F: Quaid
M: Henrieta
K032288 203 010 237961917
81.

53

RIO BRAVA SP POL 2011 klacz ciemnogniada/168 F: Swarovski
M: Rowa
K021227 616 009 61 1392 11
82.

51

SABART AA MAŁOPOLSKA POL 2016 wałach siwa/172 F: Dionizos
M: Sabatina
K032471 A0004499S
83.

83

SCHARLOTTE SP POL 2015 klacz gniada/167 F: Lanvester L Ex Lansvester L / Lansing
M: Sepia / Stalypso
K029476 616009670021115
84.

21

SENEGAL M SP POL 2009 Wałach gniada/- F: Montbard
M: Sofia
K015869 616009690066909
85.

87

SENIOR SP POL 2003 wałach kasztanowata/165 F: Rytm
M: Segowia
K007378 09276
86.

76

SENTENCJA M SP POL 2012 klacz siwa/160 F: Corrado Boy
M: Sympathy M
K020910 0000
87.

90

SERGIO M SP POL 2014 wałach gniada/170 F: Rhodesian Winner
M: Sylwia
K027930 616009690068014
88.

64

SKARBOSZ MAŁOPOLSKA POL 2010 wałach gniada/0 F: Don Carlos
M: Sylistra
K021364 616006661705210
89.

94

SOPLICA SP POL 2011 klacz kasztanowata/165 F: Pauillac de Meia Lua / Jalisco B
M: Skadena / Denard
K025161 616009540081811
90.

50

SULIWAN M SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Rhodesian Winner / Snurge
M: Sylwia / Fanimo
K029858 616009690054316
91.

3

SUNBIRD Pełna Krew Angielska POL 2013 wałach kasztanowata/167 F: Roulette
M: Segasta
K026663 70/2014
92.

95

SZIVUGI AK SP POL 2015 wałach siwa/162 F: Rococo L
M: Szivugy III-7
K032584 616999610184415
93.

55

TAJFUN XX POL 2012 Ogier kara F: Jazzman
M: To Ta
K031888
94.

81

TAMARELL M./XO POL 2017 ogier kara/165 F: Efekt/Veritas
M: Tamaria/Decoration
K031453 616006580203117
95.

98

TANGO 310 - POL 2018 wałach gniada/162 F: -
M: -
K034038 276498980007418
96.

105

TEQUILA DE CHATELAIN PFS FRA 2007 klacz kasztanowata/kuc:148 F: Melvin Candy / Linaro (DE)
M: Alvina de Chatelain / Forban de Ravary
K026542 07389054T
97.

89

THE DOCTOR CONN IRL 2008 wałach skarogniada/kuc:149 F: Fairlyhill Howk
M: Anner Banana Boots
K027368 372100400006150
98.

36

TYTOŃ SP POL 2015 wałach kasztanowata/161 F: Madison
M: Titania
K033848 616009681010015
99.

7

VALENTINO KUC POL 2012 wałach gniada/kuc:148 F: nn /
M: nn /
K027039 616999661498612
100.

17

VANCOUVER SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/168 F: Domel / Lagrain
M: Venita / Etos
K020534 616009540098810
101.

28

WELUR SP POL 2013 wałach gniada/- F: Markies V / Guidam
M: Wolica / Life and Liberty
K023761 616009600164413
102.

43

WERGO SP POL 2016 ogier gniada/167 F: Durano W / Vincenzo
M: Wega / Roland
K028737 616 009 66 05380 16
103.

44

ZIMMAN MESNIL WLKP POL 2016 ogier ciemnogniada/170 F: It's Me Du Mesnil / Narcos II
M: Zeklara / Klakier
K028738 616 007 68 00413 16
Rider Club
Competition
Prize
Król Weronika Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
150
SUM:
150.00
Rapa Oliwia UKS Vacat Eventing Sulbiny
500
SUM:
500.00
Tropiło Alicja UKS Vacat Eventing Sulbiny
850
SUM:
850.00
Wajda Marek KJ Dworek Okuniew
750
SUM:
750.00
Witkowska Julia UKS ,,Vacat Eventing Sulbiny''
350
SUM:
350.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Armańska Tola
St. SKJ Grobice
2022-06-12
6
LARKIN (67)
2022-06-12
2
Beczak Gabriela
Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2022-06-12
20
Borowińska Pola
SHS Grobice
2022-06-12
2022-06-12
2022-06-12
Brandys Katarzyna
UKS Vacat Eventing Sulbiny
2022-06-12
1
2022-06-12
1
Charzyńska Agata
KJ Aldragho
ELIZABETH (106)
2022-06-12
6
2022-06-12
3
Czuchaj Nikolina
Klub Jeździecki Aromer
RIO (78)
2022-06-12
9
Dąbrowska Zofia
Stow. SKJ Bobrowy Staw
2022-06-12
3
2022-06-12
5
2022-06-12
18
2022-06-12
6
Drozd Olga
BPK - MAZ
2022-06-12
7
2022-06-12
4
Dubowska Nina
Equikam Sp. z o.o.
KALISTO (13)
2022-06-12
1
Dźwigalska Sonia
Equikam Sp. z o.o.
2022-06-12
5
2022-06-12
19
Gardulska Joanna
KJ Facimiech
2022-06-12
2
Gierlicz Artur
UKS Vacat Eventing Sulbiny
2022-06-12
7
Gierz Aleksandra
KJ Aromer Józefin
INFERNO (96)
2022-06-12
1
ORLIK (110)
2022-06-12
4
Gmyrek-Świderska Agnieszka
BPK (MAZ)
MALINA (102)
2022-06-12
16
Gniazdowski Marcin
BPK
NADIR (25)
2022-06-12
16
2022-06-12
8
Golonek Julia
KJ Perrin Rudawa
PERRIN (112)
2022-06-12
Gomulska Ewa
Klub Jeździecki Aromer
2022-06-12
Grochowska Wiktoria
KS Equiright Warszawa
2022-06-12
3
2022-06-12
11
2022-06-12
4
Grzelczak Matylda
KJ Aldragho Piaseczno
2022-06-12
15
2022-06-12
4
2022-06-12
5
Jankowska Zuzanna
UKS SJK PATATAJ
TAJFUN (55)
2022-06-12
6
FUKA (56)
2022-06-12
17
Jasiniak Matylda
Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2022-06-12
Kamińska Hanna
Equikam Sp. z o.o.
SENIOR (87)
2022-06-12
5
2022-06-12
2
Kamińska Oliwia
KJ Podkowa Leśna
KRATER (46)
2022-06-12
6
Kasak Kalina
Equikam Sp.z o.o. Zaręby
2022-06-12
2022-06-12
Kesler Ewa
Fundacja Horse Sport
BAZYLIA (10)
2022-06-12
3
2022-06-12
7
2022-06-12
2
2022-06-12
2
2022-06-12
9
2022-06-12
3
Kierska Weronika
Fundacja Horse Sport
2022-06-12
Klimaszewska Zofia
Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2022-06-12
8
Kopczyńska Marta
KJ Perrin Rudawa
EMERALD (68)
2022-06-12
17
Kopka-Sikorska Agnieszka
KJ Aromer Józefin
2022-06-12
9
Korycka Martyna
Bpk
MARIO (26)
2022-06-12
12
2022-06-12
6
Kotyra Natalia
Stow. SKJ Grobice
2022-06-12
7
Kowalska Kinga
Klub Jeździecki Aromer
ARMANI (34)
2022-06-12
18
Król Weronika
Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2022-06-12
5
150
2022-06-12
6
2022-06-12
2022-06-12
Królikowska Anna
St. SKJ Grobice
TYTOŃ (36)
2022-06-12
13
2022-06-12
6
Kruze Weronika
UKS Akademia Jeździectwa Dąbrowica
2022-06-12
1
Krzemińska Marta
KJ Aromer Józefin
2022-06-12
7
2022-06-12
8
Kucharczyk Hanna
Equikam Sp. z o.o.
WELUR (28)
2022-06-12
16
Kurzyńska Lena
Equikam Sp.z o.o. Zaręby
SOPLICA (94)
2022-06-12
2022-06-12
Kwiatek Jakub
KJ Perrin Rudawa
NOT NOW (113)
2022-06-12
13
Litaszewska Magdalena
SSKJ Grobice
2022-06-12
4
2022-06-12
1
Marcinkowska Antonina
SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
2022-06-12
2
2022-06-12
1
Mozolewska Irmina
Uks AKADEMIA JEŹDZIECTWA w Dąbrowicy
2022-06-12
1
2022-06-12
1
2022-06-12
3
2022-06-12
2
Okupny Wiktoria
Equikam Zaręby
2022-06-12
Pabijanek Mateusz
Equikam Sp. z o.o.
2022-06-12
19
2022-06-12
2022-06-12
Piasecki Piotr
St. SKJ Grobice
2022-06-12
5
Płuska Hanna
Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2022-06-12
4
Płuska Jaromir
St. Szkoła Sportów Konnych
2022-06-12
5
Płuska Maria
Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2022-06-12
3
2022-06-12
1
Pogodzińska Hanna
UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
2022-06-12
6
2022-06-12
7
RAJTAR (114)
2022-06-12
4
Rapa Oliwia
UKS Vacat Eventing Sulbiny
KSELION (48)
2022-06-12
3
500
2022-06-12
3
Redek Wiktoria
UKS Vacat Eventing Sulbiny
2022-06-12
4
2022-06-12
3
Roszczyk Maja
BPK
2022-06-12
14
2022-06-12
7
Sieńko Michał
SSKJ Grobice
2022-06-12
3
2022-06-12
4
2022-06-12
13
Sikora Julia
KJ Facimiech
2022-06-12
3
Siwak Gabija
Equikam Sp.z o.o. Zaręby
2022-06-12
2
2022-06-12
2
2022-06-12
5
Skoczek Joanna
UKS Vacat Eventing Sulbiny
2022-06-12
14
Skowron Marcela
Fundacja Horse Sport
2022-06-12
15
Steczowicz Katarzyna
St. SKJ Grobice
2022-06-12
2022-06-12
Steczowicz Maria
Stow. SKJ Grobice
2022-06-12
1
2022-06-12
1
2022-06-12
2
Steczowicz Zofia
St. SKJ Grobice
2022-06-12
8
2022-06-12
5
Stolarczyk Michał
WKJ Lublin SJ Sulowski Team
2022-06-12
12
Struss Helena
Equikam Sp. z o.o.
2022-06-12
8
Strzelecka Magdalena
St. KJ Podkowa Leśna
2022-06-12
Strzyżewski Filip
SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
2022-06-12
14
Sulowski Dariusz
WKJ Lublin
HAWAJKA (80)
2022-06-12
5
2022-06-12
12
2022-06-12
10
2022-06-12
10
Szeliga Hanna
Klub Jeździecki Facimiech
2022-06-12
15
Szybka Irmina
Walewicki KJ Gabon
PANDA (52)
2022-06-12
2
Szychowska Julia
Equikam Sp. z o.o.
FANCY (40)
2022-06-12
10
Szymusik Maja
Fundacja Horse Sport
IRON (15)
2022-06-12
8
2022-06-12
1
Tropiło Alicja
UKS Vacat Eventing Sulbiny
2022-06-12
8
2022-06-12
1
850
2022-06-12
1
Wajda Marek
KJ Dworek Okuniew
2022-06-12
10
MEQINI (45)
2022-06-12
2
750
2022-06-12
2
Wajda Marta
KJ Dworek Okuniew
WERGO (43)
2022-06-12
11
Waśniewska Pola
Equikam Sp.z o.o. Zaręby
NIMBUS (41)
2022-06-12
3
2022-06-12
2
Wiśniewska Oliwia
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Grobice
BERGAMO (100)
2022-06-12
11
Witkowska Halszka
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
APOLLO (71)
2022-06-12
9
Witkowska Julia
UKS ,,Vacat Eventing Sulbiny''
CHESTER (72)
2022-06-12
2022-06-12
2022-06-12
2022-06-12
4
350
2022-06-12
4
Włoch Julia
KJ Aromer
2022-06-12
17
Zadrożna Marta
KJ Aromer
DEBRA (109)
2022-06-12
3
Zarzycka Paulina
KS Equiright
JOWISZ (107)
2022-06-12
10
2022-06-12
5
Zawadzki Daniel
Polska Akademia Jeździecka
DAR-S (14)
2022-06-12
9
2022-06-12
9
Zawitkowska Katarzyna
Equikam Sp. z o.o. Milanówek
METEOR (24)
2022-06-12
1
Zemla-Golonek Agnieszka
KJ Perrin Rudawa
2022-06-12
10
Złotnicka Zofia
Sportowy Klub Jeździecki WJ Piaseccy Equestrian
2022-06-12
2022-06-12

Number of Riders: 86

Number of Horses: 103

The sum of prizes: 2 600.00

Competition results developed by: HIPPOSERWIS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052014-3, HIPPOSERWIS)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl