Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
75 ACCEPTED 2022-05-05 09:09:47
2022-05-05 09:09:47
Konstancja Szymacha ATAK
  • 1x 2/CNC 80/
74 ACCEPTED 2022-05-04 10:43:41
2022-05-04 10:43:41
Aleksandra Krok DONNA ESGAROTH HW
  • 1x 4/CNC 100/
73 ACCEPTED 2022-05-03 21:28:44
2022-05-03 21:28:44
Matylda Grzelczak TEQUILA DE CHATELAIN
  • 1x 2/CNC 80/
72 ACCEPTED 2022-04-27 10:30:31
2022-04-27 10:29:40
Sylwester Januszewski NIGARIOT
  • 1x 4/CNC 100/
71 ACCEPTED 2022-04-27 10:30:37
2022-04-27 10:29:04
Sylwester Januszewski CHARIOT
  • 1x 6/CNC 2*/
70 ACCEPTED 2022-04-25 15:36:15
2022-04-25 13:20:56
Iga Ślusarska WINERIN
  • 1x 2/CNC 80/
69 ACCEPTED 2022-04-25 12:57:13
2022-04-25 12:03:39
Michał Sieńko M'07 SERGIO M
  • 1x 4/CNC 100/
68 ACCEPTED 2022-04-25 12:57:15
2022-04-25 11:16:27
Wioleta Hajnos MAŁY GIN
  • 1x 1/CNC 70/
67 ACCEPTED 2022-04-25 12:57:19
2022-04-25 10:41:05
Dorian Orłowski BASMA
  • 1x 2/CNC 80/
66 ACCEPTED 2022-04-25 12:57:21
2022-04-25 10:40:24
Natalia Durda TAWUŁA
  • 1x 2/CNC 80/
65 ACCEPTED 2022-04-25 09:17:37
2022-04-24 17:38:05
Victoria Glomb SOJUZ
  • 1x 2/CNC 80/
64 ACCEPTED 2022-04-25 12:57:40
2022-04-24 09:50:28
Jacek Jeruzal SMIRNOFF
  • 1x 5/CNC 1*/
63 ACCEPTED 2022-04-23 17:50:48
2022-04-23 17:28:41
Wiktoria Chochół CZECZOT
  • 1x 3/CNC 90/
62 ACCEPTED 2022-04-22 22:33:45
2022-04-22 22:27:37
Agata Charzyńska ELIZABETH
  • 1x 1/CNC 70/
61 ACCEPTED 2022-04-22 22:33:49
2022-04-22 19:02:21
Zofia Steczowicz CHARLIE REGENT
  • 1x 6/CNC 2*/
60 ACCEPTED 2022-04-22 11:54:37
2022-04-21 23:31:41
Paulina Selega WIEDŹMIN
  • 1x 6/CNC 2*/
59 ACCEPTED 2022-04-19 18:42:41
2022-04-18 21:42:47
Maria Steczowicz FLAPIE DES FRENES Z
  • 1x 4/CNC 100/
58 ACCEPTED 2022-04-18 14:23:58
2022-04-18 10:42:19
Halszka Witkowska APOLLO
  • 1x 4/CNC 100/
57 ACCEPTED 2022-04-16 20:57:33
2022-04-16 13:01:25
Aleksandra Stańska LORD SOMERSBY
  • 1x 4/CNC 100/
56 ACCEPTED 2022-04-16 20:57:35
2022-04-16 13:01:09
Aleksandra Stańska L'ANDIAMO PONYSPORT
  • 1x 4/CNC 100/
55 ACCEPTED 2022-04-15 20:51:34
2022-04-15 18:02:29
Klaudia Jasnos KORTINA AA
  • 1x 2/CNC 80/
54 ACCEPTED 2022-04-15 20:51:37
2022-04-15 17:58:14
Klaudia Jasnos DAKOTA II
  • 1x 5/CNC 1*/
53 ACCEPTED 2022-04-15 20:51:40
2022-04-15 12:20:25
Martyna Sinica LEKTER
  • 1x 4/CNC 100/
52 ACCEPTED 2022-04-23 19:32:45
2022-04-14 10:23:04
Zofia Klimaszewska DON ARAGORN
  • 1x 3/CNC 90/
51 ACCEPTED 2022-04-14 21:02:13
2022-04-14 10:22:40
Zofia Klimaszewska BLACK BEAUTY
  • 1x 3/CNC 90/
50 ACCEPTED 2022-04-14 21:02:16
2022-04-14 10:22:25
Matylda Jasiniak DIAMOND TAQUITTA
  • 1x 4/CNC 100/
49 ACCEPTED 2022-04-14 21:02:18
2022-04-14 10:22:06
Gabriela Beczak CRISTAL B
  • 1x 4/CNC 100/
48 ACCEPTED 2022-04-28 15:14:54
2022-04-14 10:21:39
Hanna Płuska DECIDELA
  • 1x 1/CNC 70/
47 ACCEPTED 2022-04-14 21:02:21
2022-04-14 10:21:20
Jaromir Płuska SKARBOSZ
  • 1x 1/CNC 70/
46 ACCEPTED 2022-04-14 21:02:23
2022-04-14 10:20:36
Maria Płuska BERGS 10-09
  • 1x 1/CNC 70/
45 ACCEPTED 2022-04-13 21:39:01
2022-04-12 19:09:00
Weronika Krzecka FIRST KISS
  • 1x 4/CNC 100/
44 ACCEPTED 2022-04-12 10:36:22
2022-04-11 22:09:00
Katarzyna Skrzypczak SYMEON M
  • 1x 3/CNC 90/
43 ACCEPTED 2022-04-11 21:31:42
2022-04-11 17:22:53
Maja Goździk KIRGIZ
  • 1x 3/CNC 90/
42 ACCEPTED 2022-04-11 21:31:45
2022-04-11 17:21:49
Katarzyna Babik DAENERYS
  • 1x 3/CNC 90/
41 ACCEPTED 2022-04-10 23:11:10
2022-04-10 22:25:19
Julia Szychowska FANCY
  • 1x 3/CNC 90/
40 ACCEPTED 2022-04-16 20:57:38
2022-04-10 21:20:14
Justyna Krupa WILLIE BOY
  • 1x 5/CNC 1*/
39 ACCEPTED 2022-04-10 21:20:39
2022-04-10 21:19:48
Patrycja Knap SAKE ALANDI
  • 1x 2/CNC 80/
38 ACCEPTED 2022-04-12 10:36:23
2022-04-10 21:19:04
Magdalena Rybowicz AMARILLO
  • 1x 2/CNC 80/
37 ACCEPTED 2022-04-10 21:20:41
2022-04-10 21:18:49
Mila Gomulec FELICJA
  • 1x 2/CNC 80/
36 ACCEPTED 2022-04-10 21:20:43
2022-04-10 21:18:32
Mila Gomulec LORD
  • 1x 2/CNC 80/
35 ACCEPTED 2022-04-10 21:20:45
2022-04-10 19:47:13
Aleksandra Matysiak NOREK
  • 1x 2/CNC 80/
34 ACCEPTED 2022-04-10 21:20:46
2022-04-10 19:46:18
Julia Biedrzycka SANTANDER AA
  • 1x 3/CNC 90/
33 ACCEPTED 2022-04-10 21:20:48
2022-04-10 13:49:31
Natalia Sysiak DIAMANT BOY
  • 1x 4/CNC 100/
32 ACCEPTED 2022-04-10 21:20:49
2022-04-09 18:32:38
Marta Kopczyńska EMERALD
  • 1x 2/CNC 80/
31 ACCEPTED 2022-04-08 03:55:15
2022-04-07 16:39:49
Katarzyna Steczowicz INDI DU MESNIL
  • 1x 5/CNC 1*/
30 ACCEPTED 2022-04-07 10:46:15
2022-04-07 00:54:49
Tola Armańska LARKIN
  • 1x 5/CNC 1*/
29 ACCEPTED 2022-04-06 22:37:39
2022-04-06 21:41:24
Marcin Gniazdowski NADIR
  • 1x 2/CNC 80/
28 ACCEPTED 2022-04-06 22:37:42
2022-04-06 21:40:27
Katarzyna Zawitkowska METEOR
  • 1x 2/CNC 80/
27 ACCEPTED 2022-04-06 22:37:45
2022-04-06 21:39:41
Martyna Korycka MARIO
  • 1x 1/CNC 70/
26 ACCEPTED 2022-04-06 22:37:43
2022-04-06 21:34:58
Pola Borowińska BALCORMO HECTOR GR. D
  • 1x 1/CNC 70/
25 ACCEPTED 2022-04-06 11:23:50
2022-04-06 08:44:15
Marta Wajda WERGO
  • 1x 4/CNC 100/
24 ACCEPTED 2022-04-06 11:23:51
2022-04-06 08:44:00
Marek Wajda ZIMMAN MESNIL
  • 1x 4/CNC 100/
23 ACCEPTED 2022-04-06 11:23:52
2022-04-06 08:43:42
Marek Wajda MEQINI
  • 1x 6/CNC 2*/
22 ACCEPTED 2022-04-05 11:37:05
2022-04-04 20:12:47
Weronika Buczek ROSA O PORANKU L
  • 1x 1/CNC 70/
21 ACCEPTED 2022-04-09 11:27:05
2022-04-04 20:12:42
Zofia Bugla AFEKT '' M ''
  • 1x 1/CNC 70/
20 ACCEPTED 2022-04-04 10:41:34
2022-04-04 10:19:14
Zofia Wójcik LOVE ME BMF
  • 1x 2/CNC 80/
19 ACCEPTED 2022-04-05 11:37:08
2022-04-04 10:18:23
Amelia Sygnat EMS
  • 1x 2/CNC 80/
18 ACCEPTED 2022-04-04 10:41:42
2022-04-04 10:17:45
Aleksandra Połetek TREB
  • 1x 4/CNC 100/
17 ACCEPTED 2022-04-05 11:37:09
2022-04-04 10:16:59
Blanka Okoczuk PEREGRIN
  • 1x 2/CNC 80/
16 ACCEPTED 2022-04-05 11:37:12
2022-04-04 10:16:13
Blanka Okoczuk FLAWIA GOLD
  • 1x 1/CNC 70/
15 ACCEPTED 2022-04-04 10:41:48
2022-04-04 10:14:55
Jakub Gręźlikowski VINSTI
  • 1x 3/CNC 90/
14 ACCEPTED 2022-04-04 10:41:51
2022-04-04 10:12:37
Julia Bolek UNA EMOCION
  • 1x 1/CNC 70/
13 ACCEPTED 2022-04-20 20:46:32
2022-04-02 18:36:44
Julia Skiba JASPIS
  • 1x 3/CNC 90/
12 ACCEPTED 2022-04-02 19:27:06
2022-04-02 11:25:58
Oliwia Gut DEMON
  • 1x 2/CNC 80/
11 ACCEPTED 2022-04-01 20:47:46
2022-04-01 20:02:55
Hanna Nowak MIRANDER
  • 1x 4/CNC 100/
10 ACCEPTED 2022-04-01 10:53:13
2022-04-01 09:29:27
Agnieszka Zemla-Golonek SULIWAN M
  • 1x 3/CNC 90/
9 ACCEPTED 2022-04-01 10:53:15
2022-04-01 09:28:24
Julia Golonek SABART AA
  • 1x 2/CNC 80/
8 ACCEPTED 2022-04-14 21:02:24
2022-03-31 22:18:30
Julia Pilarczyk JUAREZ
  • 1x 2/CNC 80/
7 ACCEPTED 2022-04-25 10:02:07
2022-03-31 22:16:00
Aleksandra Ślusarska H'BACCARD
  • 1x 3/CNC 90/
6 ACCEPTED 2022-04-01 00:45:19
2022-03-31 22:15:36
Magdalena Zaręba KING
  • 1x 2/CNC 80/
5 ACCEPTED 2022-04-25 10:02:12
2022-03-31 22:14:57
Wojciech Wróbel BIARRITZ AA
  • 1x 1/CNC 70/
4 ACCEPTED 2022-03-31 22:14:15
2022-03-31 22:14:10
Przemysław Sobczyk DWORNA DAMA
  • 1x 3/CNC 90/
3 ACCEPTED 2022-03-31 22:14:18
2022-03-31 22:13:51
Przemysław Sobczyk D'OCYNK
  • 1x 4/CNC 100/
2 ACCEPTED 2022-03-31 22:14:27
2022-03-31 22:12:26
Wioleta Hajnos DONNA QUENYA HW
  • 1x 4/CNC 100/
1 ACCEPTED 2022-03-31 22:14:28
2022-03-31 20:20:21
Irmina Szybka PANDA
  • 1x 1/CNC 70/
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Armańska Tola St. SKJ Grobice
S
O019849
2. Babik Katarzyna Stow. SKJ Grobice
2007 (JM.)
O062962
3. Beczak Gabriela Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2006 (J.)
O041372
4. Biedrzycka Julia Stow. SKJ Grobice
2005 (J.)
O048340
5. Bolek Julia Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2008 (JM.)
O060680
6. Borowińska Pola SHS Grobice
2010 (JM.)
O068612
7. Buczek Weronika Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2010 (JM.)
O056691
8. Bugla Zofia Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
O036058
9. Charzyńska Agata KJ Aldragho
S
O055918
10. Chochół Wiktoria KJ Facimiech
2008 (JM.)
O051792
11. Durda Natalia Klub Jeździecki BELLA BRZEŹNIK
S
O014006
12. Glomb Victoria Klub Jeździecki Jaroszówka
2001 (MJ.)
O026511
13. Gniazdowski Marcin BPK
2005 (J.)
O061936
14. Golonek Julia KJ Perrin Rudawa
2008 (JM.)
O052651
15. Gomulec Mila KJ Facimiech
2008 (JM.)
O058634
16. Goździk Maja Stow. SKJ Grobice
2008 (JM.)
O057836
17. Gręźlikowski Jakub Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2007 (JM.)
O059546
18. Grzelczak Matylda KJ Aldragho Piaseczno
2008 (JM.)
O048940
19. Gut Oliwia KJ Facimiech
2015 (Mł.)
O049611
20. Hajnos Wioleta KJ Czarny Dunajec
S
O005061
21. Januszewski Sylwester TKJ Garbówek
S
O001126
22. Jasiniak Matylda Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2006 (J.)
O039409
23. Jasnos Klaudia Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
S
O026160
24. Jeruzal Jacek LKJ Moszna
S
O006305
10004382
25. Klimaszewska Zofia Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
S
O013052
26. Knap Patrycja KJ Facimiech
2006 (J.)
O058755
27. Kopczyńska Marta KJ Perrin Rudawa
2001 (MJ.)
O042728
28. Korycka Martyna Bpk
2004 (J.)
O061935
29. Krok Aleksandra KJ Czarny Dunajec
2005 (J.)
O043321
30. Krupa Justyna KJ Facimiech
2006 (J.)
O043322
31. Krzecka Weronika JKS Jaroszówka
2007 (JM.)
O045684
32. Matysiak Aleksandra Stow SKJ Grobice
2003 (MJ.)
O053307
33. Nowak Hanna KJ Facimiech
2007 (JM.)
O057787
34. Okoczuk Blanka Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2010 (JM.)
O059545
35. Orłowski Dorian KJ Bella Brzeźnik
2009 (JM.)
O060859
36. Pilarczyk Julia Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2008 (JM.)
O060663
37. Płuska Hanna Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2010 (JM.)
O062317
38. Płuska Jaromir St. Szkoła Sportów Konnych
2007 (JM.)
O062318
39. Płuska Maria St. Szkoła Sportów Konnych
2011 (Mł.)
O062316
40. Połetek Aleksandra Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2008 (JM.)
O056160
41. Rybowicz Magdalena KJ Facimiech
2009 (JM.)
O059408
42. Selega Paulina LKJ Moszna
S
O018802
43. Sieńko M'07 Michał SSKJ Grobice
2007 (JM.)
O036736
44. Sinica Martyna KJ Bella Brzeźnik
2004 (J.)
O046200
45. Skiba Julia KJ Perrin Rudawa
2004 (J.)
O057909
46. Skrzypczak Katarzyna KJ Facimiech
S
O004487
47. Ślusarska Aleksandra Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2007 (JM.)
O063413
48. Ślusarska Iga Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2010 (JM.)
O068729
49. Sobczyk Przemysław KJ Czarny Dunajec
S
O062751
50. Stańska Aleksandra KJ PonySport
S
O012725
10118361
51. Steczowicz Katarzyna St. SKJ Grobice
2004 (J.)
O050679
52. Steczowicz Maria Stow. SKJ Grobice
2007 (JM.)
O045595
53. Steczowicz Zofia St. SKJ Grobice
2002 (MJ.)
O037425
54. Sygnat Amelia Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2010 (JM.)
O059544
55. Sysiak Natalia St. SKJ Grobice
2004 (J.)
O038607
56. Szybka Irmina Walewicki KJ Gabon
2001 (MJ.)
O044404
57. Szychowska Julia Equikam Sp. z o.o.
2006 (J.)
O043583
58. Szymacha Konstancja KJ Szwadron Jazdy RP
S
O011448
59. Szymacha Konstancja KJ J.J. Darboven Rumia
S
O011448
60. Wajda Marek KJ Dworek Okuniew
S
O002116
61. Wajda Marta KJ Dworek Okuniew
S
O009887
62. Witkowska Halszka KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O002295
63. Wójcik Zofia Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2010 (JM.)
O059913
64. Wróbel Wojciech KJ Czarny Dunajec
S
O056608
65. Zaręba Magdalena KJ Czarny Dunajec
2011 (Mł.)
O058772
66. Zawitkowska Katarzyna Equikam Sp. z o.o. Milanówek
S
O002956
67. Zemla-Golonek Agnieszka KJ Perrin Rudawa
S
O041906
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

14

AFEKT '' M '' Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach kasztanowata/-- F: Rhodesian Winner / o.Snurfe
M: Afra '' M '' / o. Faust Z
K030838 616009690054916
2.

18

AMARILLO HAFLINGERSKA POL 2007 wałach kasztanowata/mk:142 F: Srebrny Rumak
M: Anika
K023929 POL 013610134207
3.

73

APOLLO SP POL 2016 wałach skarogniada/169 F: Maaik / Equador
M: Aluzja / Arad
K029433 A0008241S
4.

87

ATAK WLKP POL 2017 wałach siwa/165 F: Argentyna / Corrado Son
M: Argentyna / Corrado Son
K031681 A0006078S
5.

48

BALCORMO HECTOR GR. D NN IRL 2012 wałach siwa/kuc:148 F: NN
M: NN
K027742 372414005677664
6.

82

BASMA SP POL 2005 klacz gniada/164 F: WINSTON
M: BIANKA
K012722 POL 009530128205
7.

67

BERGS 10-09 KUC POL 2012 wałach siwa/kuc:123 F: nn /
M: nn /
K033067 528009121194710
8.

7

BIARRITZ AA MAŁOPOLSKA POL 2018 wałach skarogniada/165 F: Szkrab
M: Belissa/Emetyt
K033363 616006 59 21091 18
9.

64

BLACK BEAUTY XX POL 2014 klacz ciemnogniada/170 F: Ecosse
M: Becky Gold / Java Gold
K030812 616POL14008362T
10.

23

CHARIOT XX POL 2013 Ogier gniada F: Sorbie Tower
M: Czeneka / Winds of Light
K023636 616POL13007994T
11.

77

CHARLIE REGENT XX POL 2011 Wałach kasztanowata F: Dżahar
M: Czakra / Five Star Camp
K021925 616POL11007152T
12.

66

CRISTAL B SP POL 2013 wałach gniada/170 F: Canabis Z
M: Zandorella KZ / Zandor Z
K025098 616999680051713
13.

78

CZECZOT KUC POL 2015 wałach siwa/kuc:146 F: Tijd Vlijt's Victor
M: Czarowna
K029455 616013640052915
14.

26

D'OCYNK TRK. POL 2015 wałach siwa/166 F: Cedrus / Ogar
M: D-Kore / Komfortas
K029062 732010072615
15.

60

DAENERYS NN UKR 2014 klacz kasztanowata/166 F: World Science
M: Dobicha
K033038 704594
16.

69

DAKOTA II SP POL 2009 klacz siwa/163 F: Hetman
M: Dubeltówka
K025347 616009540143809
17.

84

DECIDELA Pełna Krew Angielska POL 2017 klacz gniada/160 F: October
M: Durova
K034132 616POL17010005T
18.

35

DEMON PKSP POL 2016 wałach ciemnogniada/173 F: Comandor
M: Dorian
K032688 616009540114616
19.

57

DIAMANT BOY WESTF. POL 2013 wałach skarogniada/180 F: Diarado's Boy / Diarado
M: Loreana / Lamoureux I
K024519 DE 441410969013
20.

65

DIAMOND TAQUITTA HOLSZTYŃSKA GER 2011 klacz gniada/170 F: Cannavaros
M: Taquitta
K018514 DE421000146611
21.

63

DON ARAGORN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach gniada/170 F: Le Duc
M: Damara I
K030878 616009570039216
22.

2

DONNA ESGAROTH HW SP POL 2017 klacz siwa/170 F: Hippica Koh-I-Noor
M: Damara I
K032001 616 009 57 00422 17
23.

27

DONNA QUENYA HW SP POL 2017 klacz gniada/168 F: Arctic
M: Donna Rivendell
K030432 616009570042117
24.

25

DWORNA DAMA SP POL 2017 klacz siwa/167 F: Arctic / Acordelli
M: Dworna Pani / Bibigar
K030742 616009570041817
25.

76

ELIZABETH M. POL 2015 klacz siwa/160 F: Dąbek / Emetyt
M: Elita / Banknot
K028146 616 006 51 01605 15
26.

58

EMERALD SP POL 2018 wałach kasztanowata/166 F: Talent Charboniere
M: Erisa
K033874 616009570060618
27.

9

EMS OO POL 2002 Ogier gniada/kuc:143 F: Witalis
M: Eufemia
K025490 616999570290402
28.

16

FANCY Niemiecki Koń Sportowy POL 2016 klacz kara/165 F: Flintstone / Wanderkönig
M: Rubinia / Regazzoni
K031600 DE456560316416
29.

53

FELICJA KUC FERIŃSKI POL 2016 klacz gniada/kuc:136 F: Emos
M: Fantazja
K030868 616013570121716
30.

62

FIRST KISS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 wałach kasztanowata/167 F: Magnum VD Bisschop
M: Fleur DE Lille
K033434 616009610184417
31.

74

FLAPIE DES FRENES Z ZANGERSHEIDE POL 2010 klacz srokata/170 F: Fango in Blue
M: Nikita des Fresnes
Brak 10328236F
32.

10

FLAWIA GOLD KUC POL 2011 Klacz srokata/kuc:129,5 F: Folkert
M: Łata
K022258 616013570173811
33.

5

H'BACCARD SP POL 2008 wałach gniada/167 F: Baldini II
M: Hrabianka
K013749 POL009 60 03793 08
34.

51

INDI DU MESNIL OLD. POL 2016 ogier skarogniada/164 F: It's Me du Mesnil / Narcos II
M: Casablanca / Casander
K024399 DE 418188080116
35.

34

JASPIS MAŁOPOLSKA POL 2016 wałach gniada/160 F: Ekoton
M: Jafa
K032525 6160065501019
36.

3

JUAREZ SP POL 2017 wałach skarogniada/175 F: Rococo L
M: Juranda
K030902 616 009 69 00839 17
37.

88

JUVENTIS WLKP 2013 k gniada F: Top Gun / Prince Ig'or
M: Jessica-Pro / Pro Sage
K023816 616007540108513
38.

29

KING KUC POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Orion / Genius
M: Kalifornia / Minos
K022888 Kalifornia / Minos
39.

59

KIRGIZ SP POL 2006 wałach ciemnogniada/. F: Dan / Nirkan
M: Kama / Kasjan
K019470 POL009680045706
40.

68

KORTINA AA MAŁOPOLSKA POL 2017 klacz gniada/167 F: Bon
M: Kalia
K034151 616006660031717
41.

72

L'ANDIAMO PONYSPORT SP POL 2015 wałach kasztanowata/- F: Hippica Andiamo
M: Lena
K029228 616009570112715
42.

50

LARKIN HOL. POL 2011 ogier gniada/170 F: Loran / Lord
M: Miss Condina / Lorentin I
K020989 DE421000691411
43.

70

LEKTER MAŁOPOLSKA POL 19.04.2012 wałach skarogniada/175 F: Jasny Poranek
M: Latynoska
K031979 616006590070512
44.

54

LORD KUC POL 2013 wałach skarogniada/kuc:144 F: NN
M: NN
K031376 000000731
45.

71

LORD SOMERSBY SP POL 2014 Wałach siwa F: Lord Liberator
M: Sielanka
K025649
46.

36

LOVE ME BMF KUC POL 2011 wałach kasztanowata/kuc:147 F: NN
M: NN
K027498 616999680084811
47.

81

MAŁY GIN Pełna Krew Angielska POL 2018 wałach kasztanowata/166 F: Needham's Fort
M: Mała Gwiazka
K034242 616POL18010150T
48.

49

MARIO MŁP POL 2006 Wałach siwa/161 F: Gerber
M: Murcja
K034165
49.

45

MEQINI SP POL 2011 Wałach siwa F: Quidam's Hero / Quidam's Rubin
M: Modelka / Cavallo
K019213 616009680010011
50.

47

METEOR PKSP POL 2014 wałach siwa/169 F: Rulon
M: Mewa
K031890 Brak
51.

32

MIRANDER Czysta Krew Arabska POL 2014 Wałach gniada/150 F: Vasyli Kossack / Marvan I
M: Miranda / Ar-Rahman
K027858 616POL14010047A
52.

46

NADIR SP POL 2016 wałach gniada/176 F: Lanvester L
M: Notebook
K033684 616009670028516
53.

24

NIGARIOT XX POL 2017 ogier gniada/165 F: Chariot
M: Nigata / Delator
K031306 616POL17010021T
54.

55

NOREK WLKP POL 2009 wałach siwa/173 F: Junus / Rotmistrz
M: Natilla / Etos
K014846 616 007 61 01163 09
55.

28

PANDA SP POL 2004 klacz siwa/kuc:149 F: Piramidon
M: Mgiełka
K026646 999590485304
56.

13

PEREGRIN M POL 2007 Wałach gniada/kuc:kuc:14 F: El Djazair
M: Plamka
K012355 POL01357027900712266
57.

42

ROSA O PORANKU L KUC POL 2007 klacz kasztanowata/kuc:136 F: Alibaba
M: Rebeka
K021682 POL013610039707
58.

31

SABART MAŁOPOLSKA POL 2016 wałach siwa/172 F: Dionizos
M: Sabatina
K032471 A0004499S
59.

52

SAKE ALANDI Pełna Krew Angielska CZE 2016 klacz ciemnogniada/166 F: Alandi / Galileo
M: Stromboli / Enjoy Plan
K030866 203CZE000089160
60.

56

SANTANDER AA MŁP POL 2016 wałach gniada/165 F: Sentender
M: Safira / Awans
K032633 A0007154S
61.

80

SERGIO M SP POL 2014 wałach gniada/170 F: Rhodesian Winner
M: Sylwia
K027930 616009690068014
62.

20

SKARBOSZ MAŁOPOLSKA POL 2010 wałach gniada/0 F: Don Carlos
M: Sylistra
K021364 616006661705210
63.

22

SMIRNOFF TRAKEHENER GER 2016 ogier skarogniada/172 F: Hirtentanz
M: Sunshine of Sydney
K033936 DE4090901573162760
64.

79

SOJUZ Szlachetna Półkrew POL 19.02.2003 wałach gniada/174 F: Atylla
M: Soja
K008098 POL009670013103
65.

30

SULIWAN M SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Rhodesian Winner / Snurge
M: Sylwia / Fanimo
K029858 616009690054316
66.

61

SYMEON M SP POL 2016 wałach kasztanowata/165 F: Rhodesian Winner / Snurge
M: Symona M / Faust Z
K029915 616009690054216
67.

83

TAWUŁA Wlkp/poch. Trakeńskie POL 2015 klacz kara/167 F: ELOqUENT
M: TACHTA
K031847 616007600197015
68.

86

TEQUILA DE CHATELAIN PFS FRA 2007 klacz kasztanowata/kuc:148 F: Melvin Candy
M: Alvina De Chatelain
K026542 07389054T
69.

37

TREB XX POL 2014 wałach jasnokasztanowata/164 F: Roulette (GB)
M: Trebia
K029026 126/2015
70.

40

UNA EMOCION XX POL 2016 klacz gniada/162 F: Dżulietto
M: Uroda
K033577 94/2017
71.

38

VINSTI XX CZE 2009 wałach gniada/165 F: Tribal Instinct
M: Vlasenka
K032027 141/09
72.

43

WERGO SP POL 2016 ogier gniada/167 F: Durano W / Vincenzo
M: Wega / Roland
K028737 616 009 66 05380 16
73.

75

WIEDŹMIN MAŁOPOLSKA POL 2012 Wałach gniada/165 F: DaVinci
M: Wiedźma
K025315
74.

17

WILLIE BOY CONNEMARA POL 2009 wałach gniada/kuc:147 F: NN
M: NN
K020498 372003006825874
75.

4

WINERIN SP POL 2006 Wałach gniada F: Etos
M: Wiki
K022895
76.

44

ZIMMAN MESNIL WLKP POL 2016 ogier ciemnogniada/170 F: It's Me Du Mesnil / Narcos II
M: Zeklara / Klakier
K028738 616 007 68 00413 16
Rider Club
Competition
Prize
Selega Paulina LKJ Moszna
750
SUM:
750.00
Steczowicz Zofia St. SKJ Grobice
500
SUM:
500.00
Wajda Marek KJ Dworek Okuniew
850
SUM:
850.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Armańska Tola
St. SKJ Grobice
LARKIN (50)
2022-05-08
Babik Katarzyna
Stow. SKJ Grobice
2022-05-08
Beczak Gabriela
Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2022-05-08
Biedrzycka Julia
Stow. SKJ Grobice
2022-05-08
13
Bolek Julia
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2022-05-08
Borowińska Pola
SHS Grobice
2022-05-08
6
2022-05-08
1
Buczek Weronika
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2022-05-08
2022-05-08
Bugla Zofia
Bez Przynależności Klubowej
2022-05-08
3
Charzyńska Agata
KJ Aldragho
2022-05-08
5
Chochół Wiktoria
KJ Facimiech
CZECZOT (78)
2022-05-08
12
2022-05-08
1
Durda Natalia
Klub Jeździecki BELLA BRZEŹNIK
TAWUŁA (83)
2022-05-08
9
Glomb Victoria
Klub Jeździecki Jaroszówka
SOJUZ (79)
2022-05-08
4
Gniazdowski Marcin
BPK
NADIR (46)
2022-05-08
1
Golonek Julia
KJ Perrin Rudawa
SABART (31)
2022-05-08
3
Gomulec Mila
KJ Facimiech
FELICJA (53)
2022-05-08
10
2022-05-08
5
LORD (54)
2022-05-08
2022-05-08
Goździk Maja
Stow. SKJ Grobice
KIRGIZ (59)
2022-05-08
9
Gręźlikowski Jakub
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
VINSTI (38)
2022-05-08
8
Grzelczak Matylda
KJ Aldragho Piaseczno
2022-05-08
2022-05-08
Gut Oliwia
KJ Facimiech
DEMON (35)
2022-05-08
Hajnos Wioleta
KJ Czarny Dunajec
2022-05-08
2
2022-05-08
2
Januszewski Sylwester
TKJ Garbówek
CHARIOT (23)
2022-05-08
2022-05-08
Jasiniak Matylda
Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2022-05-08
Jasnos Klaudia
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
2022-05-08
12
2022-05-08
Jeruzal Jacek
LKJ Moszna
2022-05-08
8
Klimaszewska Zofia
Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2022-05-08
2
2022-05-08
Knap Patrycja
KJ Facimiech
2022-05-08
8
Kopczyńska Marta
KJ Perrin Rudawa
EMERALD (58)
2022-05-08
13
Korycka Martyna
Bpk
MARIO (49)
2022-05-08
4
Krok Aleksandra
KJ Czarny Dunajec
2022-05-08
9
Krupa Justyna
KJ Facimiech
2022-05-08
1
2022-05-08
1
Krzecka Weronika
JKS Jaroszówka
2022-05-08
5
Matysiak Aleksandra
Stow SKJ Grobice
NOREK (55)
2022-05-08
15
Nowak Hanna
KJ Facimiech
2022-05-08
11
Okoczuk Blanka
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2022-05-08
8
2022-05-08
2
2022-05-08
2
2022-05-08
1
Orłowski Dorian
KJ Bella Brzeźnik
BASMA (82)
2022-05-08
1
Pilarczyk Julia
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
JUAREZ (3)
2022-05-08
Płuska Hanna
Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2022-05-08
9
Płuska Jaromir
St. Szkoła Sportów Konnych
2022-05-08
Płuska Maria
St. Szkoła Sportów Konnych
2022-05-08
2022-05-08
Połetek Aleksandra
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
TREB (37)
2022-05-08
13
Rybowicz Magdalena
KJ Facimiech
2022-05-08
14
2022-05-08
6
Selega Paulina
LKJ Moszna
2022-05-08
2
750
Sieńko M'07 Michał
SSKJ Grobice
2022-05-08
6
Sinica Martyna
KJ Bella Brzeźnik
LEKTER (70)
2022-05-08
10
Skiba Julia
KJ Perrin Rudawa
JASPIS (34)
2022-05-08
7
Skrzypczak Katarzyna
KJ Facimiech
2022-05-08
11
Ślusarska Aleksandra
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2022-05-08
Ślusarska Iga
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2022-05-08
Sobczyk Przemysław
KJ Czarny Dunajec
2022-05-08
10
D'OCYNK (26)
2022-05-08
14
Stańska Aleksandra
KJ PonySport
2022-05-08
1
2022-05-08
4
Steczowicz Katarzyna
St. SKJ Grobice
2022-05-08
2
Steczowicz Maria
Stow. SKJ Grobice
2022-05-08
3
Steczowicz Zofia
St. SKJ Grobice
2022-05-08
3
500
Sygnat Amelia
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
EMS (9)
2022-05-08
6
2022-05-08
3
Sysiak Natalia
St. SKJ Grobice
2022-05-08
7
Szybka Irmina
Walewicki KJ Gabon
PANDA (28)
2022-05-08
1
Szychowska Julia
Equikam Sp. z o.o.
FANCY (16)
2022-05-08
6
Szymacha Konstancja
KJ Szwadron Jazdy RP
ATAK (87)
2022-05-08
Wajda Marek
KJ Dworek Okuniew
2022-05-08
3
MEQINI (45)
2022-05-08
1
850
Wajda Marta
KJ Dworek Okuniew
WERGO (43)
2022-05-08
4
Witkowska Halszka
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
APOLLO (73)
2022-05-08
12
Wójcik Zofia
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2022-05-08
7
2022-05-08
4
Wróbel Wojciech
KJ Czarny Dunajec
2022-05-08
7
Zaręba Magdalena
KJ Czarny Dunajec
KING (29)
2022-05-08
5
2022-05-08
2
Zawitkowska Katarzyna
Equikam Sp. z o.o. Milanówek
METEOR (47)
2022-05-08
11
Zemla-Golonek Agnieszka
KJ Perrin Rudawa
2022-05-08
5

Number of Riders: 67

Number of Horses: 76

The sum of prizes: 2 100.00

Competition results developed by: HIPPOSERWIS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052014-3, HIPPOSERWIS)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl