Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
60 ACCEPTED 2021-11-26 18:03:14
2021-11-26 17:47:38
Alicja Gabrysiak MERLIN
  • 2x 4/LL80/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu - Dodatek S1
59 ACCEPTED 2021-11-26 13:21:01
2021-11-26 11:37:05
Malwina Borkowska KASZMIR
  • 2x 2/LL50/towarzyski 50 cm z trafieniem w normę czasu - Dodatek S1
  • 1x 10/LL50/towarzyski 50 cm z trafieniem w normę czasu - Dodatek S1
58 ACCEPTED 2021-11-26 13:21:07
2021-11-26 11:32:39
Oliwia Borkowska KASZMIR
  • 1x 13/LL30-70-100/towarzyski specjalny przebierany 30 cm, 70 cm i 100 cm dokładności bez rozgrywki Art.. 238.1.1 (przebranie obowiązkowe)
57 ACCEPTED 2021-11-26 07:59:34
2021-11-26 07:39:50
Anna Woźna BALLANTINE'S
  • 2x 4/LL80/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu - Dodatek S1
56 ACCEPTED 2021-11-26 07:59:38
2021-11-26 07:39:17
Aleksandra Jarosz GRANDA
  • 2x 5/L/zwykły Art.. 238.2.1
55 ACCEPTED 2021-11-26 07:59:40
2021-11-25 21:36:15
Mateusz Majdziński JANE VON ROCHERATH
  • 2x 5/L/zwykły Art.. 238.2.1
  • 2x 15/L/zwykły Art.. 238.2.1
54 ACCEPTED 2021-11-26 07:59:42
2021-11-25 21:34:27
Sylwester Majdziński LITSE PANGAARDENHOF
  • 1x 8/P/dwufazowy Art.. 274.1.5.3
  • 1x 9/N/zwykły Art.. 238.2.1
  • 1x 16/P/zwykły Art.. 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły Art.. 238.2.1
53 ACCEPTED 2021-11-26 08:00:18
2021-11-25 20:21:26
Agnieszka Elbich ELBRUS
  • 2x 4/LL80/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu - Dodatek S1
  • 2x 12/LL80/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu - Dodatek S1
52 ACCEPTED 2021-11-26 08:00:23
2021-11-25 20:21:06
Wiktoria Troć HEROS DU JOUR AA
  • 2x 5/L/zwykły Art.. 238.2.1
  • 2x 15/L/zwykły Art.. 238.2.1
51 ACCEPTED 2021-11-26 08:00:27
2021-11-25 20:20:37
Wiktoria Troć LOTOS
  • 1x 7/P/Półfinał HMWŁ DiM (Juniorzy i Młodzieżowcy) dokładności 110 cm Art.238.1.1
  • 1x 17/P1-N/Finał HMWŁ DiM (Juniorzy i Młodzieżowcy) dwunawrotowy (115/120cm) Art.273.2.1,3.2
50 ACCEPTED 2021-11-26 08:00:31
2021-11-25 20:19:32
Wiktoria Troć COOKIE MONSTER
  • 1x 8/P/dwufazowy Art.. 274.1.5.3
  • 1x 16/P/zwykły Art.. 238.2.1
49 ACCEPTED 2021-11-25 18:03:16
2021-11-25 17:47:14
Aleksandra Lota COCO BOMB
  • 1x 7/P/Półfinał HMWŁ DiM (Juniorzy i Młodzieżowcy) dokładności 110 cm Art.238.1.1
  • 1x 17/P1-N/Finał HMWŁ DiM (Juniorzy i Młodzieżowcy) dwunawrotowy (115/120cm) Art.273.2.1,3.2
48 ACCEPTED 2021-11-25 18:03:19
2021-11-25 17:46:29
Maja Selmaj ERYK PONY SPORT
  • 1x 3/LL60/Półfinał HMWŁ DiM (Młodzicy) - dokładności 60 cm Art. 238.1.1
  • 1x 11/LL70-75/Finał HMWŁ DiM (Młodzicy) dwunawrotowy (70/75cm) z rozgrywką Art. 273.2.1
47 ACCEPTED 2021-11-25 18:03:21
2021-11-25 17:41:41
Natasza Słowińska DAGA
  • 1x 3/LL60/Półfinał HMWŁ DiM (Młodzicy) - dokładności 60 cm Art. 238.1.1
  • 1x 11/LL70-75/Finał HMWŁ DiM (Młodzicy) dwunawrotowy (70/75cm) z rozgrywką Art. 273.2.1
46 ACCEPTED 2021-11-25 16:41:16
2021-11-25 14:46:57
Julia Barczyńska CLAYTON
  • 1x 3/LL60/Półfinał HMWŁ DiM (Młodzicy) - dokładności 60 cm Art. 238.1.1
  • 1x 11/LL70-75/Finał HMWŁ DiM (Młodzicy) dwunawrotowy (70/75cm) z rozgrywką Art. 273.2.1
45 ACCEPTED 2021-11-24 22:38:27
2021-11-24 22:06:34
Julia Biskupska CYRANO
  • 1x 4/LL80/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu - Dodatek S1
  • 1x 12/LL80/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu - Dodatek S1
44 ACCEPTED 2021-11-24 22:38:49
2021-11-24 21:11:38
Ewa Kwiatkowska WIEDŹMIRA
  • 1x 6/L/Półfinał HMWŁ DiM (Juniorzy Młodsi) dokładności 100 cm Art.238.1.1
  • 1x 14/L-L1/Finał HMWŁ DiM (Juniorzy Młodsi) dwunawrotowy (100/105cm) z rozgrywką Art.273.2.1,3.2
43 ACCEPTED 2021-11-24 22:39:15
2021-11-24 21:10:55
Ewa Kwiatkowska BERNIKLA
  • 1x 6/L/Półfinał HMWŁ DiM (Juniorzy Młodsi) dokładności 100 cm Art.238.1.1
  • 1x 14/L-L1/Finał HMWŁ DiM (Juniorzy Młodsi) dwunawrotowy (100/105cm) z rozgrywką Art.273.2.1,3.2
42 ACCEPTED 2021-11-24 22:39:29
2021-11-24 19:16:47
Paulina Kwiecień-Poborska MARKO
  • 1x 3/LL60/Półfinał HMWŁ DiM (Młodzicy) - dokładności 60 cm Art. 238.1.1
  • 1x 11/LL70-75/Finał HMWŁ DiM (Młodzicy) dwunawrotowy (70/75cm) z rozgrywką Art. 273.2.1
41 ACCEPTED 2021-11-24 22:39:33
2021-11-24 13:57:34
Milena Kręzel IRBANDIA
  • 2x 15/L/zwykły Art.. 238.2.1
40 ACCEPTED 2021-11-24 22:39:43
2021-11-24 12:44:24
Klaudia Siucińska SIR PAUILLAC
  • 1x 7/P/Półfinał HMWŁ DiM (Juniorzy i Młodzieżowcy) dokładności 110 cm Art.238.1.1
39 ACCEPTED 2021-11-23 20:50:22
2021-11-23 18:26:04
Marika Wlaźniak KAZAR M
  • 1x 6/L/Półfinał HMWŁ DiM (Juniorzy Młodsi) dokładności 100 cm Art.238.1.1
38 ACCEPTED 2021-11-23 16:20:57
2021-11-23 15:13:11
Antonina Marcińczak PRADA
  • 2x 4/LL80/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu - Dodatek S1
  • 2x 12/LL80/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu - Dodatek S1
37 ACCEPTED 2021-11-24 08:45:36
2021-11-23 15:10:43
Antonina Marcińczak BOUWERSHOF RIFALCO
  • 1x 3/LL60/Półfinał HMWŁ DiM (Młodzicy) - dokładności 60 cm Art. 238.1.1
  • 1x 11/LL70-75/Finał HMWŁ DiM (Młodzicy) dwunawrotowy (70/75cm) z rozgrywką Art. 273.2.1
36 ACCEPTED 2021-11-23 17:13:06
2021-11-21 22:38:10
Paulina Kwiecień-Poborska MEFISTO
  • 1x 3/LL60/Półfinał HMWŁ DiM (Młodzicy) - dokładności 60 cm Art. 238.1.1
  • 1x 11/LL70-75/Finał HMWŁ DiM (Młodzicy) dwunawrotowy (70/75cm) z rozgrywką Art. 273.2.1
35 ACCEPTED 2021-11-21 16:55:39
2021-11-21 16:39:16
Julia Ucińska FICTION
  • 2x 5/L/zwykły Art.. 238.2.1
  • 2x 15/L/zwykły Art.. 238.2.1
34 ACCEPTED 2021-11-18 12:42:27
2021-11-18 10:39:24
Lena Hejnar NERON
  • 2x 13/LL30-70-100/towarzyski specjalny przebierany 30 cm, 70 cm i 100 cm dokładności bez rozgrywki Art.. 238.1.1 (przebranie obowiązkowe)
33 ACCEPTED 2021-11-18 12:42:30
2021-11-18 10:38:44
Małgorzata Antosik FOREST
  • 2x 13/LL30-70-100/towarzyski specjalny przebierany 30 cm, 70 cm i 100 cm dokładności bez rozgrywki Art.. 238.1.1 (przebranie obowiązkowe)
32 ACCEPTED 2021-11-18 12:42:33
2021-11-18 09:42:52
Antonina Słodkiewicz DON NATHANIEL PP
  • 2x 4/LL80/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu - Dodatek S1
31 ACCEPTED 2021-11-18 14:57:24
2021-11-17 21:08:20
Aleksandra Figat RODOS
  • 2x 2/LL50/towarzyski 50 cm z trafieniem w normę czasu - Dodatek S1
  • 1x 4/LL80/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu - Dodatek S1
  • 1x 10/LL50/towarzyski 50 cm z trafieniem w normę czasu - Dodatek S1
  • 1x 12/LL80/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu - Dodatek S1
  • 1x 13/LL30-70-100/towarzyski specjalny przebierany 30 cm, 70 cm i 100 cm dokładności bez rozgrywki Art.. 238.1.1 (przebranie obowiązkowe)
30 ACCEPTED 2021-11-17 17:24:45
2021-11-17 17:12:31
Marta Frukacz L-BRENDA
  • 2x 2/LL50/towarzyski 50 cm z trafieniem w normę czasu - Dodatek S1
  • 2x 10/LL50/towarzyski 50 cm z trafieniem w normę czasu - Dodatek S1
29 ACCEPTED 2021-11-17 12:24:06
2021-11-16 20:31:19
Nadia Stasalis AISCHA
  • 1x 2/LL50/towarzyski 50 cm z trafieniem w normę czasu - Dodatek S1
  • 2x 4/LL80/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu - Dodatek S1
  • 1x 12/LL80/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu - Dodatek S1
  • 1x 13/LL30-70-100/towarzyski specjalny przebierany 30 cm, 70 cm i 100 cm dokładności bez rozgrywki Art.. 238.1.1 (przebranie obowiązkowe)
28 ACCEPTED 2021-11-16 18:39:39
2021-11-16 17:20:35
Maja Borzęcka CARENZA
  • 1x 7/P/Półfinał HMWŁ DiM (Juniorzy i Młodzieżowcy) dokładności 110 cm Art.238.1.1
  • 1x 17/P1-N/Finał HMWŁ DiM (Juniorzy i Młodzieżowcy) dwunawrotowy (115/120cm) Art.273.2.1,3.2
27 ACCEPTED 2021-11-16 13:45:26
2021-11-15 18:10:40
Blanka Sońta ELDORADO
  • 2x 4/LL80/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu - Dodatek S1
26 ACCEPTED 2021-11-14 23:03:33
2021-11-14 15:53:09
Zofia Sztajnert SUBLIEM'S MILANO
  • 1x 6/L/Półfinał HMWŁ DiM (Juniorzy Młodsi) dokładności 100 cm Art.238.1.1
  • 1x 14/L-L1/Finał HMWŁ DiM (Juniorzy Młodsi) dwunawrotowy (100/105cm) z rozgrywką Art.273.2.1,3.2
25 ACCEPTED 2021-11-14 23:03:36
2021-11-14 15:52:20
Weronika Pilińska BED BOY
  • 2x 4/LL80/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu - Dodatek S1
24 ACCEPTED 2021-11-14 23:03:40
2021-11-14 15:52:03
Maciej Pająk MOVIMENTO-VM
  • 2x 5/L/zwykły Art.. 238.2.1
23 ACCEPTED 2021-11-14 23:03:44
2021-11-14 15:51:22
Maja Mirek KILLASPIC LADY
  • 1x 3/LL60/Półfinał HMWŁ DiM (Młodzicy) - dokładności 60 cm Art. 238.1.1
  • 1x 11/LL70-75/Finał HMWŁ DiM (Młodzicy) dwunawrotowy (70/75cm) z rozgrywką Art. 273.2.1
22 ACCEPTED 2021-11-14 23:03:47
2021-11-14 15:50:49
Maja Głoskowska ROSENBACHS TAJO
  • 2x 2/LL50/towarzyski 50 cm z trafieniem w normę czasu - Dodatek S1
  • 2x 10/LL50/towarzyski 50 cm z trafieniem w normę czasu - Dodatek S1
21 ACCEPTED 2021-11-14 23:03:49
2021-11-14 15:50:05
Maja Głoskowska C' SPEEDY RAIDER
  • 2x 2/LL50/towarzyski 50 cm z trafieniem w normę czasu - Dodatek S1
  • 2x 13/LL30-70-100/towarzyski specjalny przebierany 30 cm, 70 cm i 100 cm dokładności bez rozgrywki Art.. 238.1.1 (przebranie obowiązkowe)
20 ACCEPTED 2021-11-23 17:14:07
2021-11-14 15:49:02
Roksana Frączkowska VENEZIA
  • 1x 6/L/Półfinał HMWŁ DiM (Juniorzy Młodsi) dokładności 100 cm Art.238.1.1
  • 1x 14/L-L1/Finał HMWŁ DiM (Juniorzy Młodsi) dwunawrotowy (100/105cm) z rozgrywką Art.273.2.1,3.2
19 ACCEPTED 2021-11-14 23:04:07
2021-11-14 15:48:34
Roksana Frączkowska IMPRESA MISS NANDO
  • 1x 6/L/Półfinał HMWŁ DiM (Juniorzy Młodsi) dokładności 100 cm Art.238.1.1
  • 1x 14/L-L1/Finał HMWŁ DiM (Juniorzy Młodsi) dwunawrotowy (100/105cm) z rozgrywką Art.273.2.1,3.2
18 ACCEPTED 2021-11-14 23:04:10
2021-11-14 15:47:58
Łucja Broniarek ISSOS
  • 2x 4/LL80/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu - Dodatek S1
17 ACCEPTED 2021-11-13 23:33:14
2021-11-13 20:41:09
Małgorzata Dybała SZASTER
  • 1x 4/LL80/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu - Dodatek S1
  • 1x 5/L/zwykły Art.. 238.2.1
  • 1x 12/LL80/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu - Dodatek S1
  • 1x 13/LL30-70-100/towarzyski specjalny przebierany 30 cm, 70 cm i 100 cm dokładności bez rozgrywki Art.. 238.1.1 (przebranie obowiązkowe)
16 ACCEPTED 2021-11-13 23:33:17
2021-11-13 19:40:40
Marta Olczak STARBOY
  • 2x 4/LL80/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu - Dodatek S1
  • 2x 15/L/zwykły Art.. 238.2.1
15 ACCEPTED 2021-11-23 17:14:30
2021-11-13 10:27:20
Gaja Kazimierczak AILLE CLOONEY
  • 1x 3/LL60/Półfinał HMWŁ DiM (Młodzicy) - dokładności 60 cm Art. 238.1.1
  • 1x 11/LL70-75/Finał HMWŁ DiM (Młodzicy) dwunawrotowy (70/75cm) z rozgrywką Art. 273.2.1
14 ACCEPTED 2021-11-12 11:11:32
2021-11-11 19:43:30
Jordan Krakowiak BANOVEY
  • 2x 5/L/zwykły Art.. 238.2.1
13 ACCEPTED 2021-11-12 11:11:45
2021-11-11 19:42:53
Natalia Urbańska CALISIA
  • 2x 6/L/Półfinał HMWŁ DiM (Juniorzy Młodsi) dokładności 100 cm Art.238.1.1
12 ACCEPTED 2021-11-12 11:11:47
2021-11-11 19:42:23
Oliwia Ostrowska BERENIKA
  • 2x 5/L/zwykły Art.. 238.2.1
11 ACCEPTED 2021-11-12 11:11:50
2021-11-11 19:41:58
Hanna Ciepłucha SATISFACTION
  • 2x 6/L/Półfinał HMWŁ DiM (Juniorzy Młodsi) dokładności 100 cm Art.238.1.1
10 ACCEPTED 2021-11-12 11:11:52
2021-11-11 19:41:36
Julia Koszuta ARAMIDA
  • 2x 5/L/zwykły Art.. 238.2.1
9 ACCEPTED 2021-11-12 11:11:56
2021-11-11 19:41:16
Emilia Ziętal ZUMICO
  • 1x 3/LL60/Półfinał HMWŁ DiM (Młodzicy) - dokładności 60 cm Art. 238.1.1
8 ACCEPTED 2021-11-12 11:11:57
2021-11-11 19:40:33
Maria Glonek GAIRE
  • 1x 6/L/Półfinał HMWŁ DiM (Juniorzy Młodsi) dokładności 100 cm Art.238.1.1
  • 1x 14/L-L1/Finał HMWŁ DiM (Juniorzy Młodsi) dwunawrotowy (100/105cm) z rozgrywką Art.273.2.1,3.2
7 ACCEPTED 2021-11-12 11:12:00
2021-11-11 19:40:12
Maria Glonek ZIBI
  • 1x 3/LL60/Półfinał HMWŁ DiM (Młodzicy) - dokładności 60 cm Art. 238.1.1
  • 1x 11/LL70-75/Finał HMWŁ DiM (Młodzicy) dwunawrotowy (70/75cm) z rozgrywką Art. 273.2.1
6 ACCEPTED 2021-11-12 11:12:02
2021-11-11 19:39:43
Oliwia Ostrowska DIAMENT
  • 1x 7/P/Półfinał HMWŁ DiM (Juniorzy i Młodzieżowcy) dokładności 110 cm Art.238.1.1
  • 1x 17/P1-N/Finał HMWŁ DiM (Juniorzy i Młodzieżowcy) dwunawrotowy (115/120cm) Art.273.2.1,3.2
5 ACCEPTED 2021-11-12 11:12:06
2021-11-11 19:39:12
Oliwia Ostrowska ENDLESS LOVE
  • 1x 7/P/Półfinał HMWŁ DiM (Juniorzy i Młodzieżowcy) dokładności 110 cm Art.238.1.1
  • 1x 17/P1-N/Finał HMWŁ DiM (Juniorzy i Młodzieżowcy) dwunawrotowy (115/120cm) Art.273.2.1,3.2
4 ACCEPTED 2021-11-08 08:50:25
2021-11-08 07:47:10
Alicja Olaszek PRINCE POLO
  • 1x 6/L/Półfinał HMWŁ DiM (Juniorzy Młodsi) dokładności 100 cm Art.238.1.1
  • 1x 14/L-L1/Finał HMWŁ DiM (Juniorzy Młodsi) dwunawrotowy (100/105cm) z rozgrywką Art.273.2.1,3.2
3 ACCEPTED 2021-11-24 22:39:47
2021-11-08 00:04:19
Irmina Szybka PANDA
  • 2x 4/LL80/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu - Dodatek S1
  • 1x 12/LL80/towarzyski 80 cm z trafieniem w normę czasu - Dodatek S1
  • 1x 13/LL30-70-100/towarzyski specjalny przebierany 30 cm, 70 cm i 100 cm dokładności bez rozgrywki Art.. 238.1.1 (przebranie obowiązkowe)
2 ACCEPTED 2021-11-08 08:50:35
2021-11-08 00:03:36
Irmina Szybka OSADKOWSKI ASHVILLE
  • 1x 8/P/dwufazowy Art.. 274.1.5.3
  • 1x 13/LL30-70-100/towarzyski specjalny przebierany 30 cm, 70 cm i 100 cm dokładności bez rozgrywki Art.. 238.1.1 (przebranie obowiązkowe)
  • 1x 16/P/zwykły Art.. 238.2.1
1 ACCEPTED 2021-11-26 08:00:38
2021-11-08 00:02:54
Irmina Szybka E-MAIL
  • 1x 8/P/dwufazowy Art.. 274.1.5.3
  • 1x 9/N/zwykły Art.. 238.2.1
  • 1x 16/P/zwykły Art.. 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły Art.. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Antosik Małgorzata Stajnia Kavalkada
2004 (J.)
O056386
2. Barczyńska Julia brak
2010 (Mł.)
brak
3. Biskupska Julia Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
brak
4. Borkowska Malwina Brak
S
Brak
5. Borkowska Oliwia BRAK
2013 (Mł.)
BRAK
6. Borzęcka Maja KJ Infernal Team Golesze
2005 (J.)
O042854
7. Broniarek Łucja Kj Infernal Team
2007 (JM.)
O062988
8. Ciepłucha Hanna Stow.J. Napoleońska Zagroda
2006 (JM.)
O051409
9. Dybała Małgorzata ŁKJ
O008472
10. Elbich Agnieszka Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
S
Brak
11. Figat Aleksandra Stajnia Pro Horse
S
Brak
Brak
12. Frączkowska Roksana KJ Infernal Team Golesze
2009 (JM.)
O059412
13. Frukacz Marta KJ Golden Dream Łódź
2012 (Mł.)
O061242
14. Gabrysiak Alicja ŁKJ Łódź
2004 (J.)
O036581
15. Glonek Maria Stow.J. Napoleońska Zagroda
2009 (JM.)
O062986
16. Głoskowska Maja KJ Infernal Team Golesze
2014 (Mł.)
O062987
17. Hejnar Lena Stajnia Kavalkada
2009 (JM.)
O065700
18. Jarosz Aleksandra Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2020 (Mł.)
O059926
19. Kazimierczak Gaja KJ Janowice
2011 (Mł.)
O058812
20. Koszuta Julia Stow.J. Napoleońska Zagroda
2007 (JM.)
O052861
21. Krakowiak Jordan Klub Jeździecki Łąck przy Stadzie Ogierów w Łącku
2004 (J.)
O059925
22. Kręzel Milena bpk
S
O054128
23. Kwiatkowska Ewa JKS Salio Besiekierz Rudny
2008 (JM.)
O059631
24. Kwiecień-Poborska Paulina Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2009 (JM.)
O064400
25. Lota Aleksandra JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (MJ.)
O035558
26. Majdziński Mateusz TKJ GARBÓWEK
2002 (MJ.)
BRAK
27. Majdziński Sylwester Tuszyński KJ Garbówek
S
O022995
28. Marcińczak Antonina Klub Jeździecki Łąck przy Stadzie Ogierów w Łącku
2011 (Mł.)
O059714
29. Mirek Maja KJ Infernal Team Golesze
2010 (Mł.)
O062693
30. Olaszek Alicja SKJ Horseprofi Łódź
2009 (JM.)
O055650
31. Olczak Marta KJ Janowice
2000 (MJ.)
-
32. Ostrowska Oliwia Stow.J. Napoleońska Zagroda
2006 (JM.)
O052862
33. Pająk Maciej KJ Infernal Team Golesze
2005 (J.)
O054419
34. Pilińska Weronika Kj Infernal Team
2007 (JM.)
O063179
35. Selmaj Maja Łódzki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O066188
36. Siucińska Klaudia ŁKJ Łódź
2001 (MJ.)
O035603
37. Słodkiewicz Antonina KJ Infernal Team Golesze
2010 (Mł.)
O065067
38. Słowińska Natasza Łódzki Klub Jeździecki
2010 (Mł.)
O065694
39. Sońta Blanka Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2004 (J.)
O048699
40. Stasalis Nadia Stajnia pro Horse
2006 (JM.)
brak
41. Sztajnert Zofia KJ Infernal Team Golesze
2010 (Mł.)
O059242
42. Szybka Irmina LKJ Gabon Walewice
2001 (MJ.)
O044404
43. Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
2003 (J.)
O042931
44. Ucińska Julia Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2003 (J.)
O055315
45. Urbańska Natalia Stow.J. Napoleońska Zagroda
2007 (JM.)
O050219
46. Wlaźniak Marika JKS Salio
2009 (JM.)
O064614
47. Woźna Anna SKJ Horseprofi Łódź
S
O006568
48. Ziętal Emilia Stow.J. Napoleońska Zagroda
2010 (Mł.)
O062985
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

AILLE CLOONEY NN IRL 2015 wałach siwa/144 F: NN
M: NN
K030735 3720030068444433
2.

AISCHA TYP SZLACHETNY POL 2010 klacz skarogniada/165 F: Arianin
M: Aida
brak 616 999 59 02491 10
3.

ARAMIDA WLKP POL 2015 klacz kasztanowata/170 F: Midas / Furore
M: Arabika / Contender Son
K028104 A0001679S
4.

BALLANTINE'S HOLSZTYN POL 2016 wałach gniada/163 F: Baraccuda
M: Biqueen
K029332 ...
5.

BANOVEY KWPN POL 2004 wałach siwa/163 F: Sydney/Goodtimes
M: Janova/Casanova
K015378 5280030606048
6.

BED BOY OLD POL 2009 Wałach siwa F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Dreau / Dollar Dela Pierre (ex Tlaloc La Silla)
K015557 DE433331040409
7.

BERENIKA SP POL 2015 klacz siwa/167 F: Imequyl / Luron
M: Bella / Lord Liberator
K032045 616009590118815
8.

BERNIKLA WLKP POL 2015 klacz kasztanowata/162 F: Chellanos Boy
M: Berenika / Cap De B'Neville
K029125 616007610089215
9.

BOUWERSHOF RIFALCO KUC HOLENDERSKI NED 2009 wałach bułana/146 F: Heitrak's Marvin
M: Bouwershof Diamant
K025258 528017200900620
10.

C' SPEEDY RAIDER KUC WALIJSKI POL 2012 wałach kasztanowata/- F: Frankenhoeh' Vitalise
M: Coelenhage's Sally / Castellau VTP
K032417 616013520029212
11.

CALISIA SP POL 2015 klacz siwa/170 F: F-one USA
M: Caldera
B B
12.

CARENZA OLD POL 2009 klacz kara/172 F: Carenzo / Calido
M: Newada / Dido
K018026 DE433331689709
13.

CLAYTON BWP BEL 2002 wałach gniada/168 F: Clinton
M: Orlen Van Het Vijverbos
brak brak
14.

COCO BOMB WESTFALSKA POL 2015 klacz ciemnogniada/163 F: Cottonclub
M: Lady Ship /Lancer III
K029417 DE 441411214315
15.

COOKIE MONSTER HOL GER 2011 wałach skarogniada/175 F: Cachas / Caretino
M: M-Lavaletta / Linaro
K031308 DE421000079011
16.

CYRANO DSP POL 2011 wałach gniada/171 F: Levistano
M: Cyferka
Brak 276020000144351
17.

DAGA KUC POL 2011 klacz kara/147 F: Dublet
M: Milka
K026933 61601358000881111
18.

DIAMENT SP POL 2013 Wałach kasztanowata/- F: Landos II / Lord
M: Doltella / Elvis
K022773 616009592048813
19.

DON NATHANIEL PP DRP POL 2010 wałach izabelowata/152 F: Der Harlekin B
M: Novella PP / Cocky Dundee
K018290 DE434340606110
20.

E-MAIL SP POL 2000 Wałach siwa/170 F: Leandro
M: Emiza
K005968 009590041800
21.

ELBRUS SP POL 2012 wałach kara/168 F: Aron
M: Eliada
Brak 616 009 59 01541 12
22.

ELDORADO SP POL 2004 wałach gniada/160 F: Manhattan Project
M: Elmoda
K022221 616009630107704
23.

ENDLESS LOVE KWPN NED 2009 Wałach ciemnogniada F: Warrant / Numero Uno
M: Ajelsinaa / Burggraaf
K018683 528003200905392 104TO53
24.

ERYK PONY SPORT KUC POL 2010 wałach gniada/148 F: Nico-k
M: Eufemina
K013361 616013570344907
25.

FICTION KWPN POL 2010 Wałach siwa/167 F: Quality Time
M: Exquis
K018287 528003201008072
26.

FOREST KUC FELIŃSKI POL 2015 wałach bułana/140 F: Rokset
M: Forda
brak 616013580381115
27.

GAIRE TARKEN LTU 2014 klacz gniada/156 F: Ice Age /
M: Galuota / Luitas
K031461 LTU002520277614
28.

GRANDA SP POL 2005 Klacz siwa F: Konig Sobieski /
M: Grandessa / Sofix
K013498 009530107705
29.

HEROS DU JOUR AA M POL 2017 wałach gniada/168 F: Fusain Du Defey /
M: Hrabianka / Emetyt
K030725 616006660771217
30.

IMPRESA MISS NANDO KUC POL 2009 klacz siwa/148 F: Nando Super
M: Imka
K026535 POL 013 52 00349 09
31.

IRBANDIA Pełna Krew Angielska POL 2008 klacz siwa/166 F: Professional /
M: Indonezja / Baby Bid
K032460 POL080000005945
32.

ISSOS WLKP POL 2003 Wałach siwa F: Cedrus / Ogar
M: Idea / Aspirant
K009527 POL007600110603
33.

JANE VON ROCHERATH BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Cicero / Carthago
M: Gina Von Rocherath / Nonstop
K018829 056002W00292665
34.

KASZMIR MAŁOPOLSKI POL 2015 wałach srokata/169 F: ARTEDY
M: KASABLANKA
BRAK 616006580276715
35.

KAZAR M SP POL 2012 wałach gniada/163 F: SOLARIS
M: KASTELKA
K024654 616009590218512
36.

KILLASPIC LADY ISH IRL 2013 klacz gniada/146 F: Killaspic Braveheart
M: Shanacnuck Lady
Brak -
37.

L-BRENDA KUC POL 2009 klacz kasztanowata/138 F: Jasmont / Top Ewita
M: Leksora
K017140 616013680078609
38.

LITSE PANGAARDENHOF BWP BEL 2011 wałach gniada F: For Passion D'ive Z / For Pleasure
M: Quandretta Pangaardenhof / Andretti
K024603 056002W00298853
39.

LOTOS M. POL 2013 wałach gniada/168 F: Diokles / Haracz
M: Lawenda / Jalienny
K023828 616006591044713
40.

MARKO ŚLĄSKA POL 2011 wałach kara/163 F: Lozert
M: Mada
LKPZJ/12967/21 616008660748411
41.

MEFISTO TYP SZLACHETNY POL 2013 wałach gniada/148 F: NN
M: NN
K024860 616999661410813
42.

MERLIN WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach gniada/165 F: Santos / Guidam
M: Malta / Cajero
K029359 616007610056216
43.

MOVIMENTO-VM Niemiecki Koń Sportowy GER 2015 wałach gniada/173 F: Carivari
M: Morena WM / Landcordek
K031590 DE455879072015
44.

NERON KONIK POLSKI POL 2012 wałach inna/142 F: Modem
M: Nila
brak 616011610033812
45.

OSADKOWSKI ASHVILLE KWPN NED 2005 wałach gniada/170 F: Lando / Lancier
M: Taylor O / Lux
K010838 5280030509101 103FB85
46.

PANDA SP POL 2004 klacz siwa/149 F: Piramidon
M: Mgiełka
K026646 999590485304
47.

PRADA HUCULSKA POL 2013 klacz gniada/143 F: Wermut
M: Pawana
K029556 616012630166713
48.

PRINCE POLO KUC POL 2015 wałach gniada/149 F: Rolex / Martell
M: Pola
K027493 616013540074515
49.

RODOS KWPN POL 1998 wałach skarogniada/173 F: Karandasj (Kastor)
M: Hesna
Brak 46160214D
50.

ROSENBACHS TAJO WELSH PONY POL 2015 Wałach izabelowata/130 F: Moorkieker Tacitius
M: Kinsachtal's Sahara
K029554 Brak
51.

SATISFACTION SP POL 2014 ogier gniada/168 F: Cacao Courcelle
M: Serbina / Lando
K026361 616009592005714
52.

SIR PAUILLAC SP POL 2011 wałach gniada/165 F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Szlachta / Luron
K022389 616009590185511
53.

STARBOY Deutsches Sportpferd POL 2016 wałach gniada/164 F: Scarosso
M: Quibell
- DE456560232316
54.

SUBLIEM'S MILANO NEW FOREST PONY POL 2014 wałach gniada/148 F: Reekamp's Slogan
M: Eikenhorst's Stella / Mikel
K030398 528018020141035
55.

SZASTER SP POL 2008 Wałach siwa F: Sir Balisco /
M: Szaki /
K018006
56.

VENEZIA SP POL 2013 klacz gniada/165 F: Quality Time / Quantum
M: V Emy / Verdi
K022602 616 009 51 02545 13
57.

WIEDŹMIRA M. POL 2013 klacz siwa/165 F: Ramadan/Lirnik
M: Wiedźma/Diabełek
K023441 616006690058213
58.

ZIBI KUC POL 2015 ogier izabelowata/132 F: El-Willow Michael
M: Zagadka / Apasjonata Rubikon
K031459 616013590118915
59.

ZUMICO KUC POL 2017 ogier izabelowata/131 F: El-Willow Michael
M: Zagadka / Apasjonata Rubikon
K030807 616013592079317
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize

Number of Riders: 48

Number of Horses: 59

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: HIPPOSERWIS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052014-3, HIPPOSERWIS)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl