Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Regionalne WKKW
SK Białka, 9.10.2021r.

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
27 ACCEPTED 2021-10-03 21:14:46
2021-10-03 21:03:29
Jarosław Pawłowski JUNO
  • 1x 1/CNC80/
26 ACCEPTED 2021-10-03 21:01:40
2021-10-03 21:01:40
Jarosław Sulowski ESKADA
  • 1x 2/CNC100/
25 ACCEPTED 2021-10-02 20:06:56
2021-09-29 21:25:30
Zuzanna Skoneczna NUBIA MPM
  • 1x 1/CNC80/
24 ACCEPTED 2021-10-02 20:06:59
2021-09-29 20:26:14
Wojciech Szpunar EKSTREMA
  • 1x 1/CNC80/
23 ACCEPTED 2021-10-02 20:07:01
2021-09-29 20:25:52
Aneta Szpunar FOREX AA
  • 1x 1/CNC80/
22 ACCEPTED 2021-10-02 20:07:03
2021-09-29 20:24:55
Wojciech Szpunar JOWISZ
  • 1x 2/CNC100/
21 ACCEPTED 2021-09-29 17:11:11
2021-09-29 16:49:56
Jarosław Pawłowski ELSA
  • 1x 1/CNC80/
20 ACCEPTED 2021-09-29 15:40:48
2021-09-29 15:21:47
Jarosław Pawłowski DAGOBERT
  • 1x 1/CNC80/
19 ACCEPTED 2021-09-29 10:22:58
2021-09-29 10:10:29
Diana Zaręba FARAON
  • 1x 2/CNC100/
18 ACCEPTED 2021-09-28 14:03:47
2021-09-27 11:58:45
Emilia Tymczyszyn DNIEPR
  • 1x 1/CNC80/
17 PRE-APPROVED 2021-09-25 16:12:40
2021-09-25 13:21:22
Julia Golonek PERRIN
  • 1x 1/CNC80/
16 PRE-APPROVED 2021-09-25 16:12:43
2021-09-25 13:20:58
Agnieszka Zemla-Golonek SULIWAN M
  • 1x 1/CNC80/
15 PRE-APPROVED 2021-09-25 16:12:46
2021-09-24 22:39:12
Katarzyna Babik MARSYLIA
  • 1x 1/CNC80/
14 PRE-APPROVED 2021-09-24 06:53:54
2021-09-22 21:54:37
Łukasz Sikorski WHISKY
  • 1x 2/CNC100/
13 PRE-APPROVED 2021-09-22 21:21:55
2021-09-22 20:03:53
Łukasz Sikorski BANDOS
  • 1x 1/CNC80/
12 PRE-APPROVED 2021-09-22 21:21:58
2021-09-22 19:34:31
Marta Krzemińska SCHARLOTTE
  • 1x 2/CNC100/
11 PRE-APPROVED 2021-09-22 21:22:06
2021-09-21 22:01:29
Weronika Łukaszewska TIGER
  • 1x 1/CNC80/
10 PRE-APPROVED 2021-09-21 20:56:35
2021-09-21 20:54:55
Nikolina Czuchaj J'03 RIO
  • 1x 1/CNC80/
9 PRE-APPROVED 2021-09-21 20:21:37
2021-09-21 16:51:14
Marta Musiałek ROMINA
  • 1x 1/CNC80/
8 PRE-APPROVED 2021-09-21 20:21:35
2021-09-21 16:50:45
Michał Bekiesz KAZAN
  • 1x 1/CNC80/
7 PRE-APPROVED 2021-09-21 20:21:33
2021-09-21 12:27:22
Zuzanna Jodłowska HUANITA
  • 1x 1/CNC80/
6 PRE-APPROVED 2021-09-21 20:21:31
2021-09-21 11:20:01
Konstancja Szymacha ATAK
  • 1x 2/CNC100/
5 PRE-APPROVED 2021-09-21 20:22:18
2021-09-21 10:07:50
Halszka Witkowska APOLLO
  • 1x 2/CNC100/
4 PRE-APPROVED 2021-09-21 20:22:12
2021-09-21 07:20:37
Kamila Kozon EVIT SOON
  • 1x 2/CNC100/
3 PRE-APPROVED 2021-09-22 21:22:13
2021-09-21 07:20:19
Natalia Rapacka-Zimny J'02 GREASE LIGHTNING
  • 1x 2/CNC100/
2 PRE-APPROVED 2021-09-21 20:22:05
2021-09-21 07:19:57
Zofia Klimaszewska DON ARAGORN
  • 1x 1/CNC80/
1 PRE-APPROVED 2021-09-21 20:21:44
2021-09-21 07:19:35
Zofia Klimaszewska BLACK BEAUTY
  • 1x 1/CNC80/
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Babik Katarzyna Stow. SKJ Grobice
2007 (JM.)
O062962
2. Bekiesz Michał WKJ Lublin / SJ Stajnia Dębina
S
O018523
3. Czuchaj J'03 Nikolina Klub Jeździecki Aromer
2003 (J.)
O043868
4. Golonek Julia KJ Perrin Rudawa
2008 (JM.)
O052651
5. Jodłowska Zuzanna WKJ Lublin / SJ Sulowski Team
2002 (MJ.)
O055991
6. Klimaszewska Zofia Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
S
O013052
7. Kozon Kamila Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
S
O031652
8. Krzemińska Marta KJ Aromer Józefin
S
O027474
9. Łukaszewska Weronika BPK (LUL)
2008 (JM.)
O061931
10. Musiałek Marta WKJ Lublin / SJ Stajnia Dębina
S
O041703
11. Pawłowski Jarosław LKS Białka
S
Brak
12. Rapacka-Zimny J'02 Natalia Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2002 (MJ.)
O031630
13. Sikorski Łukasz KJ Aromer Józefin
S
O002708
10107608
14. Skoneczna Zuzanna Aromer
2003 (J.)
O042934
15. Sulowski Jarosław LKS Białka
S
O003802
16. Szpunar Aneta Bez Przynależności Klubowej
S
O043491
17. Szpunar Wojciech Bez Przynależności Klubowej
S
O011492
18. Szymacha Konstancja KJ J.J. Darboven Rumia
S
O011448
19. Tymczyszyn Emilia WKJ Lublin
2003 (J.)
O045494
20. Witkowska Halszka KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O002295
21. Zaręba Diana BPK (LUL)
S
O025958
22. Zemla-Golonek Agnieszka KJ Perrin Rudawa
S
O041906
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

14

APOLLO SP POL 2016 wałach skarogniada/169 F: Maaik / Equador
M: Aluzja / Arad
K029433 A0008241S
2.

4

ATAK WLKP POL 2017 wałach siwa/165 F: Argentyna / Corrado Son
M: Argentyna / Corrado Son
K031681 A0006078S
3.

16

BANDOS PKSP POL 2016 wałach gniada/174 F: Zinedine
M: Brawura
K031756 616009510184816
4.

31

BASKAR MAŁOPOLSKA POL 2004 wałach skarogniada/165 F: Wifon
M: Bassara
brak 616006630022604
5.

12

BLACK BEAUTY XX POL 2014 klacz ciemnogniada/170 F: Ecosse
M: Becky Gold / Java Gold
K030812 616POL14008362T
6.

23

DAGOBERT KWPN POL 2008 wałach gniada/- F: Wittinger VDL
M: Mira
K017904 528003000812268
7.

21

DNIEPR SP POL 2015 ogier gniada/172 F: Palermo
M: Dogaressa / Landjonker S
K027509 -
8.

5

DON ARAGORN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach gniada/170 F: Le Duc
M: Damara I
K030878 616009570039216
9.

26

EKSTREMA MAŁOPOLSKA POL 2015 klacz srokata/161 F: Wareg
M: Eksplozja
brak 616006630035515
10.

24

ELSA MAŁOPOLSKA POL 2015 klacz gniada/- F: Arad
M: Evita
K030020 616006580157415
11.

29

ESKADA M (AA) POL 2014 Klacz kara/- F: Baryt m/ Decoration
M: Esencja m/ Jalienny xo
K025248 616006580271814
12.

13

EVIT SOON Czeski Gorącokrwisty CZE 2013 Wałach kasztanowata/170 F: 1739 Chambers
M: Evita
K027405 000089905
13.

22

FARAON MŁP POL 2011 ogier kara/172 F: Jurand
M: Fryga / Kanion
K020973 616006580516211
14.

27

FOREX AA MAŁOPOLSKA POL 2016 wałach gniada/170 F: Emerson
M: Flora
K031364 616006630028716
15.

6

GREASE LIGHTNING KWPN POL 2011 Klacz inna F: Chalord / Chalan
M: Tristian Utica / Graan Corrado
K024783 528003201101213
16.

3

HUANITA XO POL 2013 klacz gniada/161 F: Banita/Arcus xx
M: Honda/Lubań
K030123 616 006 58 01542 13
17.

28

JOWISZ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach siwa/170 F: Krotoszyn
M: Jawa
K031977 616009630061316
18.

30

JUNO M POL 2014 klacz kara/165 F: Huzar
M: Julita
K025249 616006590035414
19.

2

KAZAN PKSP POL 2010 Wałach kasztanowata/162 F: Colox Cup
M: Kamila / Winds Of Light
K025888 616009600295110
20.

20

MARSYLIA M. POL 1999 Klacz siwa F: First Des Termes / Fol Avril
M: Batuta / Berberys
K020034 616006660000199
21.

25

NUBIA MPM WLKP POL 2014 klacz ciemnogniada/168 F: CRUZEIRO L
M: NAWARA
616098100089878 616007610012514
22.

18

PERRIN OO POL 2008 wałach siwa/156 F: Eurykles / Emigrant
M: Pereira / Eldon
K027906 POL08000005931
23.

32

PRINCESSA MAŁY KOŃ POL 2016 klacz kasztanowata/mk:155 F: Krotoszyn
M: Perełka
K031976 616013630061216
24.

15

RIO Słowacki Koń Gorącokrwisty POL 2017 wałach gniada/175 F: Quaid
M: Henrieta
K032288 203 010 237961917
25.

1

ROMINA SP POL 2003 klacz gniada/- F: Burgund
M: Rosana
K015259 POL009580103003
26.

17

SCHARLOTTE SP POL 2015 klacz gniada/167 F: Lanvester L Ex Lansvester L / Lansing
M: Sepia / Stalypso
K029476 616009670021115
27.

19

SULIWAN M SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Rhodesian Winner / Snurge
M: Sylwia / Fanimo
K029858 616009690054316
28.

8

TIGER MŁP POL 2002 wałach siwa/162 F: Matador
M: Tinka / Maroko
K012879 POL006580245302
29.

10

WHISKY SP POL 2015 Wałach ciemnogniada/170 F: Carter
M: Wula
K028226 616009610107215
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Czuchaj J'03 Nikolina
Klub Jeździecki Aromer
RIO (15)
2021-10-09
15
Golonek Julia
KJ Perrin Rudawa
PERRIN (18)
2021-10-09
1
Jodłowska Zuzanna
WKJ Lublin / SJ Sulowski Team
2021-10-09
12
Klimaszewska Zofia
Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2021-10-09
2
2021-10-09
10
Kozon Kamila
Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2021-10-09
8
Krzemińska Marta
KJ Aromer Józefin
2021-10-09
1
Łukaszewska Weronika
BPK (LUL)
TIGER (8)
2021-10-09
6
Pawłowski Jarosław
LKS Białka
2021-10-09
11
ELSA (24)
2021-10-09
5
JUNO (30)
2021-10-09
7
Rapacka-Zimny J'02 Natalia
Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2021-10-09
Sikorski Łukasz
KJ Aromer Józefin
WHISKY (10)
2021-10-09
BANDOS (16)
2021-10-09
14
Sulowski Jarosław
LKS Białka
ESKADA (29)
2021-10-09
2
Szpunar Aneta
Bez Przynależności Klubowej
2021-10-09
13
2021-10-09
3
Szpunar Wojciech
Bez Przynależności Klubowej
JOWISZ (28)
2021-10-09
BASKAR (31)
2021-10-09
Szymacha Konstancja
KJ J.J. Darboven Rumia
ATAK (4)
2021-10-09
5
Tymczyszyn Emilia
WKJ Lublin
DNIEPR (21)
2021-10-09
4
Witkowska Halszka
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
APOLLO (14)
2021-10-09
4
Zaręba Diana
BPK (LUL)
FARAON (22)
2021-10-09
3
Zemla-Golonek Agnieszka
KJ Perrin Rudawa
2021-10-09
9

Number of Riders: 22

Number of Horses: 29

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: HIPPOSERWIS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052014-3, HIPPOSERWIS)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl