Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
112 ACCEPTED 2021-09-16 22:29:54
2021-09-16 22:27:34
Ewa Walas MICENTO
  • 1x 9 MP/N/I Półfinał Seniorów (powyżej 18 lat) - szybkości, art.239
111 ACCEPTED 2021-09-16 22:29:51
2021-09-16 22:27:01
Ewa Walas BONIEK
  • 1x 9 MP/N/I Półfinał Seniorów (powyżej 18 lat) - szybkości, art.239
110 ACCEPTED 2021-09-16 22:29:49
2021-09-16 22:26:32
Tomasz Plewa REBELIANT
  • 1x 9 MP/N/I Półfinał Seniorów (powyżej 18 lat) - szybkości, art.239
109 ACCEPTED 2021-09-16 22:29:46
2021-09-16 22:26:04
Tomasz Plewa JAY BLOOBIDAY
  • 1x 10/N/ZR - zwykły, art.238.2
108 ACCEPTED 2021-09-16 22:29:44
2021-09-16 22:24:09
Tomasz Plewa RAINBOW DASH
  • 1x 8/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
107 ACCEPTED 2021-09-16 22:29:41
2021-09-16 22:23:42
Tomasz Plewa LINDE KG
  • 2x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
106 ACCEPTED 2021-09-16 22:29:37
2021-09-16 22:22:44
Tomasz Plewa GINGER
  • 2x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
105 ACCEPTED 2021-09-16 22:29:35
2021-09-16 22:22:21
Tomasz Plewa EDEN
  • 1x 8/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
104 ACCEPTED 2021-09-16 22:29:31
2021-09-16 22:11:38
Joanna Cebulak ORCHID RILEY RJT
  • 2x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
103 ACCEPTED 2021-09-16 22:29:28
2021-09-16 22:10:06
Joanna Cebulak CLINTON JP
  • 2x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
102 ACCEPTED 2021-09-16 22:29:26
2021-09-16 22:09:14
Julia Kozak DUKAT
  • 2x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
101 ACCEPTED 2021-09-16 22:29:23
2021-09-16 22:08:43
Joanna Cebulak KATINKA RV
  • 1x 9 MP/N/I Półfinał Seniorów (powyżej 18 lat) - szybkości, art.239
100 ACCEPTED 2021-09-16 22:29:20
2021-09-16 22:08:22
Joanna Cebulak JACTION BREAKER RV
  • 1x 9 MP/N/I Półfinał Seniorów (powyżej 18 lat) - szybkości, art.239
99 ACCEPTED 2021-09-16 22:29:15
2021-09-16 22:06:47
Nikola Polec JEMEN
  • 1x 7 MP/P/I Półfinał Open - zwykły, art.238.2.1
98 ACCEPTED 2021-09-16 22:29:11
2021-09-16 22:06:10
Kamila Kowalewska KENSINGTON RV
  • 1x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 7 MP/P/I Półfinał Open - zwykły, art.238.2.1
97 ACCEPTED 2021-09-16 22:29:07
2021-09-16 22:04:31
Aleksandra Borowiec ADMIRAŁ
  • 2x 14/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
96 ACCEPTED 2021-09-16 22:29:02
2021-09-16 20:02:50
Barbara Brzostowska KARAT
  • 1x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 8/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
95 ACCEPTED 2021-09-16 18:05:54
2021-09-16 17:46:58
Zofia Nita ARSEN
  • 1x 2/LL-60/seria A ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/LL-80/seria B ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
94 ACCEPTED 2021-09-16 18:05:51
2021-09-16 17:35:10
Zuzanna Nita WIENIAWSKI
  • 1x 2/LL-60/seria A ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/LL-80/seria B ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
93 ACCEPTED 2021-09-16 18:05:49
2021-09-16 17:15:25
Weronika Wojarska GLORIUS II
  • 1x 1 MP/LL-60/I Półfinał Dzieci (11-14 lat) dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/LL-80/seria B ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 12/LL-80/seria B ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 13 MP/LL-80/II Półfinał Dzieci (11-14lat) - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 23 MP/LL-80/FINAŁ DZIECI (11-14lat) - dwunawrotowy art.. 273.3.2 z rozgrywką o miejsca medalowe
92 ACCEPTED 2021-09-16 18:05:45
2021-09-16 16:51:37
Monika Kloc JUTRZENKA
  • 2x 3/LL-80/seria B ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
91 ACCEPTED 2021-09-16 15:55:49
2021-09-16 11:34:29
Martyna Rybkowska ORCHIDEA
  • 2x 3/LL-80/seria B ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
90 ACCEPTED 2021-09-15 16:59:28
2021-09-15 16:34:21
Paula Koperwas MISEK
  • 2x 3/LL-80/seria B ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
89 ACCEPTED 2021-09-15 16:59:26
2021-09-15 16:33:21
Alan Poluchowicz NIKIDAMUS
  • 2x 12/LL-80/seria B ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 22/LL-80/seria B ZT - dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1
88 ACCEPTED 2021-09-15 16:59:22
2021-09-15 16:32:37
Dominika Strąk LILU P
  • 1x 12/LL-80/seria B ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 14/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 22/LL-80/seria B ZT - dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1
  • 1x 24/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
87 ACCEPTED 2021-09-15 16:59:19
2021-09-15 16:30:37
Dominika Strąk KENZO CONNECT
  • 1x 12/LL-80/seria B ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 14/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 22/LL-80/seria B ZT - dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1
  • 1x 24/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
86 ACCEPTED 2021-09-15 16:59:16
2021-09-15 16:29:54
Dominika Strąk A - CATCH ME IF YOU CAN
  • 1x 12/LL-80/seria B ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 14/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 22/LL-80/seria B ZT - dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1
  • 1x 24/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
85 ACCEPTED 2021-09-15 10:01:09
2021-09-14 21:55:53
Agata Zaciera JUWENALIA
  • 1x 1 MP/LL-60/I Półfinał Dzieci (11-14 lat) dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 13 MP/LL-80/II Półfinał Dzieci (11-14lat) - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 23 MP/LL-80/FINAŁ DZIECI (11-14lat) - dwunawrotowy art.. 273.3.2 z rozgrywką o miejsca medalowe
84 ACCEPTED 2021-09-15 10:01:15
2021-09-14 21:53:06
Alicja Gunia EHROS
  • 1x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 7 MP/P/I Półfinał Open - zwykły, art.238.2.1
83 ACCEPTED 2021-09-15 10:01:23
2021-09-14 21:49:15
Alicja Gunia CARRERA
  • 1x 3/LL-80/seria B ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
82 ACCEPTED 2021-09-14 21:38:48
2021-09-14 21:28:32
Michał Ćwikła LADY DI CALCIO
  • 1x 1 MP/LL-60/I Półfinał Dzieci (11-14 lat) dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/LL-80/seria B ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 12/LL-80/seria B ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 13 MP/LL-80/II Półfinał Dzieci (11-14lat) - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 23 MP/LL-80/FINAŁ DZIECI (11-14lat) - dwunawrotowy art.. 273.3.2 z rozgrywką o miejsca medalowe
81 ACCEPTED 2021-09-14 14:31:39
2021-09-14 13:58:18
Bartłomiej Przybyś CAN-DOR DZ
  • 1x 8/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 9 MP/N/I Półfinał Seniorów (powyżej 18 lat) - szybkości, art.239
80 ACCEPTED 2021-09-14 14:31:42
2021-09-14 12:37:03
Nicola Gąsior KONOR
  • 1x 2/LL-60/seria A ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11/LL-60/seria A ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 21/LL-60/Seria A ZT - dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1
79 ACCEPTED 2021-09-14 14:31:46
2021-09-14 12:36:22
Nicola Gąsior BALANDO
  • 1x 1 MP/LL-60/I Półfinał Dzieci (11-14 lat) dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 13 MP/LL-80/II Półfinał Dzieci (11-14lat) - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 23 MP/LL-80/FINAŁ DZIECI (11-14lat) - dwunawrotowy art.. 273.3.2 z rozgrywką o miejsca medalowe
78 ACCEPTED 2021-09-14 14:31:49
2021-09-14 08:23:56
Rena Majchrowicz VALINOR
  • 2x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
77 ACCEPTED 2021-09-14 06:51:10
2021-09-13 22:28:01
Agnieszka Cebulak COCO CHANEL DE LAUBRY Z
  • 1x 9 MP/N/I Półfinał Seniorów (powyżej 18 lat) - szybkości, art.239
76 ACCEPTED 2021-09-14 06:51:06
2021-09-13 22:24:56
Damian Ostręga HICKSTEAD DARK
  • 1x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 8/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
75 ACCEPTED 2021-09-14 06:51:02
2021-09-13 22:22:30
Damian Ostręga KOBE DE LEAU
  • 1x 9 MP/N/I Półfinał Seniorów (powyżej 18 lat) - szybkości, art.239
74 ACCEPTED 2021-09-13 19:39:36
2021-09-13 19:14:41
Maja Smolarczyk MITUVA
  • 1x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 8/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 14/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 18/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 28/P/ZR - dwufazowy, art.274.1.5.3
73 ACCEPTED 2021-09-13 18:17:09
2021-09-13 15:21:58
Jarosław Płatos AFTER MIDNIGHT
  • 2x 8/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 2x 18/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 2x 28/P/ZR - dwufazowy, art.274.1.5.3
72 ACCEPTED 2021-09-13 18:17:13
2021-09-13 15:21:02
Jarosław Płatos STAKATTOS
  • 2x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 14/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 24/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
71 ACCEPTED 2021-09-14 14:31:54
2021-09-13 14:44:35
Mateusz Chojnowski DIARADA DE SEMILLY
  • 1x 7 MP/P/I Półfinał Open - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 9 MP/N/I Półfinał Seniorów (powyżej 18 lat) - szybkości, art.239
  • 1x 17MP/P/II Półfinał Open - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 19/N/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 27 MP/P/FINAŁ OPEN - dwunawrotowy art. 273.3.2 z rozgrywką o miejsca medalowe
  • 1x 28/P/ZR - dwufazowy, art.274.1.5.3
  • 1x 29/N/ZR - dwufazowy, art.274.1.5.3
70 ACCEPTED 2021-09-13 18:17:21
2021-09-13 14:43:21
Mateusz Chojnowski JAVALLI HDH
  • 1x 9 MP/N/I Półfinał Seniorów (powyżej 18 lat) - szybkości, art.239
  • 1x 20 MP/N1/II Półfinał Seniorów (powyżej 18 lat) - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 30 MP/C/FINAŁ SENIORZY (powyżej 18 lat) - dwunawrotowy art. 273.3.2 z rozgrywką o miejsca medalowe
69 ACCEPTED 2021-09-13 18:17:24
2021-09-13 14:42:54
Mateusz Chojnowski BERETTA
  • 1x 9 MP/N/I Półfinał Seniorów (powyżej 18 lat) - szybkości, art.239
  • 1x 20 MP/N1/II Półfinał Seniorów (powyżej 18 lat) - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 30 MP/C/FINAŁ SENIORZY (powyżej 18 lat) - dwunawrotowy art. 273.3.2 z rozgrywką o miejsca medalowe
68 ACCEPTED 2021-09-13 07:29:50
2021-09-13 01:39:06
Sara Śmiechowska JOLLY JUMPER
  • 1x 5 MP/L1/I Półfinał Juniorów Młodszych (12-15 lat) - zwykły, art.238.2.1
67 ACCEPTED 2021-09-13 07:29:55
2021-09-12 18:20:06
Kamil Dubiel CLEMENS
  • 1x 9 MP/N/I Półfinał Seniorów (powyżej 18 lat) - szybkości, art.239
66 ACCEPTED 2021-09-11 22:41:40
2021-09-11 21:35:39
Olga Janas SENQUEST
  • 2x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
65 ACCEPTED 2021-09-11 22:41:46
2021-09-11 21:33:55
Olga Janas EL NINO
  • 2x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
64 ACCEPTED 2021-09-12 17:16:40
2021-09-10 17:57:18
Inga Ozimkiewicz CAPRICE
  • 1x 12/LL-80/seria B ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 14/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 22/LL-80/seria B ZT - dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1
  • 1x 24/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
63 ACCEPTED 2021-09-10 23:24:04
2021-09-10 17:57:03
Malwina Kuzioła GALAXIA
  • 1x 3/LL-80/seria B ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
62 ACCEPTED 2021-09-10 23:24:09
2021-09-10 15:35:43
Kacper Niewiadomski MIRACLE
  • 2x 3/LL-80/seria B ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 12/LL-80/seria B ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 22/LL-80/seria B ZT - dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1
61 ACCEPTED 2021-09-10 23:24:12
2021-09-10 15:35:20
Kacper Niewiadomski HABANEIRO
  • 2x 3/LL-80/seria B ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 12/LL-80/seria B ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 22/LL-80/seria B ZT - dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1
60 ACCEPTED 2021-09-16 08:08:54
2021-09-10 13:05:56
Maya Bodden IKAR
  • 1x 5 MP/L1/I Półfinał Juniorów Młodszych (12-15 lat) - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 15 MP/L1/II Półfinał Juniorów Młodszych (12 - 15 lat) - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 25 MP/L1/FINAŁ JUNIORÓW MŁDSZYCH (12-15 lat) – dwunawrotowy art. 273.3.2 z rozgrywką o miejsca medalowe
59 ACCEPTED 2021-09-10 10:23:29
2021-09-09 22:45:31
Aneta Szpunar PRINCESSA
  • 1x 3/LL-80/seria B ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 14/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 24/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
58 ACCEPTED 2021-09-10 10:23:26
2021-09-09 21:51:38
Klaudia Rak ALWIN
  • 1x 11/LL-60/seria A ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 12/LL-80/seria B ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
57 ACCEPTED 2021-09-10 10:23:22
2021-09-09 21:01:27
Victoria Styś JUST NOTHING
  • 2x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 14/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 24/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
56 ACCEPTED 2021-09-10 10:23:19
2021-09-09 19:32:43
Justyna Piwowarczyk AQUA XIMA-NOOR
  • 2x 3/LL-80/seria B ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
55 ACCEPTED 2021-09-09 18:57:15
2021-09-09 08:29:58
Aleksandra Chmiela ALBATROS
  • 2x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 14/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 24/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
54 ACCEPTED 2021-09-09 08:20:27
2021-09-08 21:11:19
Kornelia Cholewa KOKAINA HIPPICA
  • 2x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
53 ACCEPTED 2021-09-15 10:01:19
2021-09-08 20:31:43
Sławomir Uchwat LIMONCELLO`S GLEJ
  • 2x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
52 ACCEPTED 2021-09-15 10:01:26
2021-09-08 20:31:03
Sławomir Uchwat LORD DONALD TRUMP
  • 2x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
51 ACCEPTED 2021-09-15 10:01:31
2021-09-08 20:30:39
Sławomir Uchwat LOOKALIKE
  • 2x 3/LL-80/seria B ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
50 ACCEPTED 2021-09-09 08:20:12
2021-09-08 20:29:57
Sławomir Uchwat AMARETTO SBK Z
  • 1x 9 MP/N/I Półfinał Seniorów (powyżej 18 lat) - szybkości, art.239
49 ACCEPTED 2021-09-09 08:20:09
2021-09-08 20:28:56
Marika Uchwat NADOK
  • 1x 9 MP/N/I Półfinał Seniorów (powyżej 18 lat) - szybkości, art.239
48 ACCEPTED 2021-09-09 08:20:04
2021-09-08 20:28:26
Marika Uchwat LIBONACCI
  • 1x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 8/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
47 ACCEPTED 2021-09-09 08:19:57
2021-09-08 18:25:29
Kaja Gawda IRTYSZ
  • 2x 3/LL-80/seria B ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
46 ACCEPTED 2021-09-08 17:50:50
2021-09-08 11:15:45
Sławomir Szlachta KARMA BS
  • 1x 9 MP/N/I Półfinał Seniorów (powyżej 18 lat) - szybkości, art.239
45 ACCEPTED 2021-09-08 17:50:58
2021-09-08 11:06:24
Sławomir Szlachta URICELLO
  • 1x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 8/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
44 ACCEPTED 2021-09-08 17:51:08
2021-09-08 11:06:00
Sławomir Szlachta D’ARTAGNAN
  • 1x 9 MP/N/I Półfinał Seniorów (powyżej 18 lat) - szybkości, art.239
43 ACCEPTED 2021-09-08 17:51:17
2021-09-08 11:05:40
Sławomir Szlachta LIPYRUSO H
  • 1x 8/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 10/N/ZR - zwykły, art.238.2
42 ACCEPTED 2021-09-08 17:51:19
2021-09-08 11:05:22
Sławomir Szlachta LARLEY-TREN
  • 1x 8/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 10/N/ZR - zwykły, art.238.2
41 ACCEPTED 2021-09-08 17:52:04
2021-09-08 11:04:54
Sławomir Szlachta LANCASTEN VDL
  • 1x 8/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 10/N/ZR - zwykły, art.238.2
40 ACCEPTED 2021-09-08 17:51:25
2021-09-08 08:37:29
Patrycja Kotula LILLY MARLENE
  • 1x 2/LL-60/seria A ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/LL-80/seria B ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11/LL-60/seria A ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 12/LL-80/seria B ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
39 ACCEPTED 2021-09-08 17:51:35
2021-09-08 08:23:32
Inga Radwańska LAND FEAR
  • 1x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 6 MP/P/I Półfinał Juniorów (14 - 18 lat) - zwykły, art.238.2.1
38 ACCEPTED 2021-09-08 17:52:24
2021-09-08 08:22:53
Anna Cyganik-Kozimor FLOT
  • 2x 2/LL-60/seria A ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
37 ACCEPTED 2021-09-08 17:51:49
2021-09-07 23:27:06
Weronika Banaszek LA FEE
  • 1x 7 MP/P/I Półfinał Open - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 10/N/ZR - zwykły, art.238.2
36 ACCEPTED 2021-09-07 22:05:59
2021-09-07 20:18:30
Patrycja Frąk DENIM MOON
  • 1x 2/LL-60/seria A ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/LL-80/seria B ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 12/LL-80/seria B ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
35 ACCEPTED 2021-09-07 22:06:05
2021-09-07 19:52:12
Anna Gorczyńska CONLOU
  • 1x 6 MP/P/I Półfinał Juniorów (14 - 18 lat) - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
34 ACCEPTED 2021-09-07 22:06:10
2021-09-07 19:51:44
Emilia Borowiec MORIA
  • 1x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 6 MP/P/I Półfinał Juniorów (14 - 18 lat) - zwykły, art.238.2.1
33 ACCEPTED 2021-09-07 22:06:16
2021-09-07 19:51:11
Mikołaj Węgrzyn ELEKT
  • 2x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
32 ACCEPTED 2021-09-07 22:06:40
2021-09-07 19:50:50
Martyna Węgrzyn LEONIDAS
  • 1x 3/LL-80/seria B ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
31 ACCEPTED 2021-09-07 22:06:24
2021-09-07 19:50:14
Łukasz Kut DARCO J
  • 1x 9 MP/N/I Półfinał Seniorów (powyżej 18 lat) - szybkości, art.239
30 ACCEPTED 2021-09-07 22:06:28
2021-09-07 19:49:45
Łukasz Kut BALOU DU CHATEU
  • 1x 9 MP/N/I Półfinał Seniorów (powyżej 18 lat) - szybkości, art.239
29 ACCEPTED 2021-09-07 22:06:32
2021-09-07 19:49:14
Ewa Kut SURPRISE BALOU
  • 1x 9 MP/N/I Półfinał Seniorów (powyżej 18 lat) - szybkości, art.239
28 ACCEPTED 2021-09-07 22:06:36
2021-09-07 19:48:27
Ewa Kut KOLIBRA
  • 1x 9 MP/N/I Półfinał Seniorów (powyżej 18 lat) - szybkości, art.239
27 ACCEPTED 2021-09-07 19:42:00
2021-09-07 17:37:19
Gabriela Kozak LAMBADAR
  • 1x 2/LL-60/seria A ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/LL-80/seria B ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11/LL-60/seria A ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 12/LL-80/seria B ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
26 ACCEPTED 2021-09-16 07:29:30
2021-09-07 13:23:33
Katarzyna Darłak JAMIE
  • 1x 7 MP/P/I Półfinał Open - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 10/N/ZR - zwykły, art.238.2
25 ACCEPTED 2021-09-07 22:07:06
2021-09-07 13:23:04
Katarzyna Darłak COLINS PG
  • 1x 7 MP/P/I Półfinał Open - zwykły, art.238.2.1
24 ACCEPTED 2021-09-07 19:42:12
2021-09-07 12:32:50
Laura Barszczewska REXONEA-P
  • 2x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 14/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 24/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
23 ACCEPTED 2021-09-07 19:42:18
2021-09-07 10:31:01
Paulina Szendała ALWIN
  • 2x 12/LL-80/seria B ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
22 ACCEPTED 2021-09-07 06:53:38
2021-09-06 22:51:48
Martyna Reising WIKING
  • 2x 3/LL-80/seria B ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 12/LL-80/seria B ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 22/LL-80/seria B ZT - dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1
  • 1x 24/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
21 ACCEPTED 2021-09-06 20:40:40
2021-09-06 19:50:34
Oliwia Bieda ANTONIO
  • 2x 1 MP/LL-60/I Półfinał Dzieci (11-14 lat) dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
20 ACCEPTED 2021-09-04 23:31:19
2021-09-04 10:43:37
Dominika Bach DUNA-MI
  • 1x 12/LL-80/seria B ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 14/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 22/LL-80/seria B ZT - dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1
  • 1x 24/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
19 ACCEPTED 2021-09-04 23:31:36
2021-09-04 10:23:07
Adriana Owczorz WENECJA
  • 1x 3/LL-80/seria B ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
18 ACCEPTED 2021-09-04 23:31:28
2021-09-04 10:22:28
Adriana Owczorz MERIDA
  • 1x 1 MP/LL-60/I Półfinał Dzieci (11-14 lat) dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/LL-80/seria B ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
17 ACCEPTED 2021-09-09 20:48:03
2021-09-04 09:38:58
Kaja Hus OBELIX DE FINIBUS TARRAE
  • 1x 1 MP/LL-60/I Półfinał Dzieci (11-14 lat) dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 13 MP/LL-80/II Półfinał Dzieci (11-14lat) - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 23 MP/LL-80/FINAŁ DZIECI (11-14lat) - dwunawrotowy art.. 273.3.2 z rozgrywką o miejsca medalowe
16 ACCEPTED 2021-09-04 09:54:22
2021-09-04 08:42:41
Alina Sitek KAREZZO WP
  • 1x 7 MP/P/I Półfinał Open - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 10/N/ZR - zwykły, art.238.2
  • 1x 17MP/P/II Półfinał Open - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 19/N/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 27 MP/P/FINAŁ OPEN - dwunawrotowy art. 273.3.2 z rozgrywką o miejsca medalowe
15 ACCEPTED 2021-09-03 11:21:18
2021-09-03 10:26:20
Klaudia Cipiur JESION
  • 1x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 8/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 14/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 18/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 28/P/ZR - dwufazowy, art.274.1.5.3
14 ACCEPTED 2021-09-03 11:21:22
2021-09-03 10:25:32
Klaudia Cipiur CASALLIO
  • 2x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 14/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 24/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
13 ACCEPTED 2021-09-03 07:40:22
2021-09-02 21:42:29
Maja Duszkiewicz M - ZORIKA
  • 2x Spec./LL-30/Konkurs TOWARZYSKI SPECJALNY PONY GAMES DEBIUTY klasy LL 30 cm
12 ACCEPTED 2021-09-02 20:24:44
2021-09-02 20:23:18
Anna Pomiankowska KASZMIR
  • 2x Spec./LL-30/Konkurs TOWARZYSKI SPECJALNY PONY GAMES DEBIUTY klasy LL 30 cm
11 ACCEPTED 2021-09-02 20:12:06
2021-09-02 14:06:28
Hanna Kalita CARTOGRAN BLUE
  • 1x 9 MP/N/I Półfinał Seniorów (powyżej 18 lat) - szybkości, art.239
  • 1x 20 MP/N1/II Półfinał Seniorów (powyżej 18 lat) - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 30 MP/C/FINAŁ SENIORZY (powyżej 18 lat) - dwunawrotowy art. 273.3.2 z rozgrywką o miejsca medalowe
10 ACCEPTED 2021-09-02 20:12:03
2021-09-02 08:56:30
Julia Nowak BACARDI
  • 1x 6 MP/P/I Półfinał Juniorów (14 - 18 lat) - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
9 ACCEPTED 2021-09-02 20:11:59
2021-09-01 17:33:55
Olga Pawłowska LADY VON BAYERN
  • 1x 6 MP/P/I Półfinał Juniorów (14 - 18 lat) - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 16MP/P/II Półfinał Juniorów (14- 18 lat) - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 26 MP/P/FINAŁ JUNIORZY (14-18 lat) - dwunawrotowy art. 273.3.2 z rozgrywką o miejsca medalowe
8 ACCEPTED 2021-09-02 20:11:57
2021-09-01 17:33:13
Olga Pawłowska ELITE
  • 1x 6 MP/P/I Półfinał Juniorów (14 - 18 lat) - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 16MP/P/II Półfinał Juniorów (14- 18 lat) - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 26 MP/P/FINAŁ JUNIORZY (14-18 lat) - dwunawrotowy art. 273.3.2 z rozgrywką o miejsca medalowe
7 ACCEPTED 2021-09-09 20:48:32
2021-09-01 17:10:54
Nikola Furgał AURORA
  • 1x 5 MP/L1/I Półfinał Juniorów Młodszych (12-15 lat) - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 15 MP/L1/II Półfinał Juniorów Młodszych (12 - 15 lat) - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 25 MP/L1/FINAŁ JUNIORÓW MŁDSZYCH (12-15 lat) – dwunawrotowy art. 273.3.2 z rozgrywką o miejsca medalowe
6 ACCEPTED 2021-09-02 20:11:51
2021-09-01 17:10:28
Nikola Furgał KATY PERRY
  • 2x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 14/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 24/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
5 ACCEPTED 2021-09-02 20:11:48
2021-09-01 15:46:35
Gabriela Duszkiewicz SELF-TIMER
  • 1x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 7 MP/P/I Półfinał Open - zwykły, art.238.2.1
4 ACCEPTED 2021-09-02 20:11:46
2021-09-01 15:46:13
Marek Duszkiewicz BUSTINOV
  • 1x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 8/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
3 ACCEPTED 2021-09-02 20:11:44
2021-09-01 15:45:50
Marek Duszkiewicz VERNON
  • 1x 8/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 9 MP/N/I Półfinał Seniorów (powyżej 18 lat) - szybkości, art.239
2 ACCEPTED 2021-09-02 20:11:42
2021-09-01 15:45:16
Hubert Duszkiewicz STRADIVARIUS
  • 1x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 6 MP/P/I Półfinał Juniorów (14 - 18 lat) - zwykły, art.238.2.1
1 ACCEPTED 2021-09-02 20:11:39
2021-09-01 15:44:46
Hubert Duszkiewicz USTIN
  • 1x 4/L/ZT - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 6 MP/P/I Półfinał Juniorów (14 - 18 lat) - zwykły, art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize

Number of Riders: 0

Number of Horses: 0

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: HIPPOSERWIS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052014-3, HIPPOSERWIS)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl