Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZO-B DiM
Bobrowy Staw, 8-10.10.2021r.

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
170 ACCEPTED 2021-10-05 20:56:25
2021-10-05 20:54:24
Maria Płuska BERGS 10-09
  • 2x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/70cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE zwykły z rozgrywką art.238.2.2
169 ACCEPTED 2021-10-05 09:12:40
2021-10-05 09:12:40
Alicja Wiśniewska FELLOW 137
  • 2x 10/L DK/L-100 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 14/L DK/L-100 cm, Duże Konie, dokładności art.238.1.1
  • 1x 37/80-120cm/Pocieszenia 80/90/100/110/120 - o wzrastającym stopniu trudności art. 269.1.5
168 ACCEPTED 2021-10-05 09:05:08
2021-10-05 09:05:08
Iga Chojowska BENETON
  • 1x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/70cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE zwykły z rozgrywką art.238.2.2
167 ACCEPTED 2021-10-05 12:34:38
2021-10-04 12:12:00
Maria Majchrzak DAVINCI
  • 2x 14/L DK/L-100 cm, Duże Konie, dokładności art.238.1.1
  • 1x 37/80-120cm/Pocieszenia 80/90/100/110/120 - o wzrastającym stopniu trudności art. 269.1.5
166 ACCEPTED 2021-10-04 12:09:14
2021-10-04 12:09:14
Julian Laskowski ROYAL MAGIC 18
  • 1x 1/50cm Kuce/50 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 18/50cm Kuce/50 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/60cm Kuce/60 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 36/50-70cm/Pocieszenia 50/60/70 - dokładnościart.238.1.1
165 ACCEPTED 2021-10-03 21:20:10
2021-10-03 18:08:00
Karolina Zdun EYE CATCHER
  • 1x 11/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 12/N DK/N-120 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/P DK/P-110 cm, Duże Konie, zwykły 238.2.1
  • 1x 16/N DK/N-120 cm, Duże Konie, zwykły 238.2.1
164 ACCEPTED 2021-10-03 18:05:30
2021-10-03 18:05:30
Julia Kuszewska ROSATO SPRIZZ FP
  • 2x 11/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
163 ACCEPTED 2021-10-03 18:04:36
2021-10-03 18:04:36
Julia Kuszewska HIMENA
  • 2x 11/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
162 ACCEPTED 2021-10-02 19:16:17
2021-10-02 19:16:17
Karolina Zielińska NESKA
  • 2x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 2x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
161 ACCEPTED 2021-10-06 18:06:11
2021-10-01 22:51:22
Maja Karolina Szara ELI
  • 1x 28/70cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE zwykły z rozgrywką art.238.2.2
160 ACCEPTED 2021-10-06 18:05:25
2021-10-01 10:40:12
Julia Nazarewicz TANGO
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 19/60cm Kuce/60 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/70cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE zwykły z rozgrywką art.238.2.2
159 ACCEPTED 2021-10-06 18:05:09
2021-10-01 08:49:23
Nadia Ambroziak DŻARNA
  • 1x 24/110cm Kuce/110 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 25/120cm Kuce/120 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
158 ACCEPTED 2021-09-30 08:54:34
2021-09-29 22:56:57
Hubert Aniołek GRAIGUECULLEN BENS BOY
  • 1x 6/100cm Kuce/100 cm, KUCE, zwykły 238.2.1
  • 1x 7/110cm Kuce/110 cm, KUCE, zwykły 238.2.1
  • 2x 23/100cm Kuce/100 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 31/105cm Dbis/Finał gr. D bis - Zwykły art.238.2.1
157 ACCEPTED 2021-09-30 08:54:37
2021-09-29 22:56:16
Hubert Aniołek OLIVER
  • 2x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 30/95cm C/Finał gr. C - Zwykły art.238.2.1
156 ACCEPTED 2021-09-30 08:54:41
2021-09-29 22:55:37
Hubert Aniołek OISIN BIOR DUBH
  • 1x 7/110cm Kuce/110 cm, KUCE, zwykły 238.2.1
  • 1x 8/120cm Kuce/120 cm, KUCE, zwykły 238.2.1
  • 1x 32/GP 120cm/Grand Prix D i E - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
155 ACCEPTED 2021-10-04 17:02:33
2021-09-29 21:21:10
Aleksandra Śledziewska TROFARTH JIM
  • 1x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 23/100cm Kuce/100 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 31/105cm Dbis/Finał gr. D bis - Zwykły art.238.2.1
154 ACCEPTED 2021-10-04 17:01:05
2021-09-29 20:12:32
Zuza Kaleta FLYING DREAM
  • 1x 6/100cm Kuce/100 cm, KUCE, zwykły 238.2.1
  • 2x 23/100cm Kuce/100 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 31/105cm Dbis/Finał gr. D bis - Zwykły art.238.2.1
153 ACCEPTED 2021-09-30 08:54:50
2021-09-29 20:07:55
Malwina Białecka ASTERKA
  • 2x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 2x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
152 ACCEPTED 2021-10-05 09:05:42
2021-09-29 14:15:17
Michalina Drozd GREY RONNIE
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
151 ACCEPTED 2021-09-29 13:40:24
2021-09-29 13:37:12
Zuzanna Byczkowska PASJA
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
150 ACCEPTED 2021-09-29 13:40:30
2021-09-29 13:35:34
Zuzanna Byczkowska ZYGZAK
  • 2x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 2x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/70cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE zwykły z rozgrywką art.238.2.2
149 ACCEPTED 2021-09-29 12:58:46
2021-09-29 12:38:51
Malwina Ślazińska LOVELY GIRL
  • 2x 10/L DK/L-100 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 14/L DK/L-100 cm, Duże Konie, dokładności art.238.1.1
  • 1x 37/80-120cm/Pocieszenia 80/90/100/110/120 - o wzrastającym stopniu trudności art. 269.1.5
148 ACCEPTED 2021-09-29 10:23:17
2021-09-29 10:22:51
Alicja Markiewicz RASCO
  • 1x 11/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
147 ACCEPTED 2021-10-05 20:50:58
2021-09-28 21:56:03
Julia Pasternak OMBOS ZILVERSTER
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6/100cm Kuce/100 cm, KUCE, zwykły 238.2.1
  • 2x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 30/95cm C/Finał gr. C - Zwykły art.238.2.1
146 ACCEPTED 2021-10-04 17:01:16
2021-09-28 21:55:22
Wiktoria Kujawa LOGAN
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6/100cm Kuce/100 cm, KUCE, zwykły 238.2.1
  • 2x 23/100cm Kuce/100 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 31/105cm Dbis/Finał gr. D bis - Zwykły art.238.2.1
145 ACCEPTED 2021-10-04 17:01:26
2021-09-28 21:53:50
Kaja Bernat SKY ZAGORKA
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
144 ACCEPTED 2021-10-04 17:03:07
2021-09-28 21:35:38
Wiktoria Grochowska CHOCOLATE DREAM
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
143 ACCEPTED 2021-10-04 17:03:41
2021-09-28 07:40:20
Helena Pałosz AJSZA
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 19/60cm Kuce/60 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/70cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE zwykły z rozgrywką art.238.2.2
142 ACCEPTED 2021-10-04 17:00:17
2021-09-27 19:01:09
Jakub Malinowski NACORADO
  • 1x 10/L DK/L-100 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/P DK/P-110 cm, Duże Konie, zwykły 238.2.1
  • 1x 33/110/115cm DzII i JM/Finał Młodzik na DK i Rundy JM - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
141 ACCEPTED 2021-10-04 17:00:07
2021-09-27 19:00:34
Jakub Malinowski ILONUS
  • 1x 12/N DK/N-120 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 16/N DK/N-120 cm, Duże Konie, zwykły 238.2.1
  • 1x 34/GP 125cm/Grand Prix Dzieci I - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
140 ACCEPTED 2021-10-04 16:59:56
2021-09-27 15:34:41
Nelly Żabowska-Żychowicz JUKATAN
  • 1x 15/P DK/P-110 cm, Duże Konie, zwykły 238.2.1
  • 1x 16/N DK/N-120 cm, Duże Konie, zwykły 238.2.1
  • 1x 33/110/115cm DzII i JM/Finał Młodzik na DK i Rundy JM - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
139 ACCEPTED 2021-10-01 10:24:01
2021-09-27 09:21:02
Jakub Mroczek R-FOOD CARMELA A-Z
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
138 ACCEPTED 2021-10-01 10:23:57
2021-09-27 09:20:34
Jakub Mroczek JUULTJE
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
137 ACCEPTED 2021-10-01 10:23:50
2021-09-27 08:58:48
Julia Parda JARICO A-Z
  • 1x 11/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 12/N DK/N-120 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
136 ACCEPTED 2021-10-01 10:23:44
2021-09-27 08:57:10
Julia Parda CHEYENNE
  • 1x 11/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 12/N DK/N-120 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
135 ACCEPTED 2021-09-29 10:14:06
2021-09-27 01:22:35
Laura Adamkiewicz CERTO SUCCESSO
  • 2x 10/L DK/L-100 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
134 ACCEPTED 2021-09-28 10:34:48
2021-09-26 18:22:10
Julia Wołczyńska PLAMKA
  • 2x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
133 ACCEPTED 2021-09-26 21:35:26
2021-09-26 17:30:35
Małgorzata Moryto MALINKA
  • 2x 18/50cm Kuce/50 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/50cm A-0/Finał gr. A -0 zwykły z rozgrywką art.238.2.2
132 ACCEPTED 2021-09-26 13:35:03
2021-09-26 13:05:12
Nikola Miłoszewska GRAD
  • 1x 25/120cm Kuce/120 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 33/110/115cm DzII i JM/Finał Młodzik na DK i Rundy JM - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
131 ACCEPTED 2021-09-26 06:55:40
2021-09-25 20:10:36
Marika Wlaźniak KAZAR M
  • 2x 10/L DK/L-100 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 14/L DK/L-100 cm, Duże Konie, dokładności art.238.1.1
  • 1x 37/80-120cm/Pocieszenia 80/90/100/110/120 - o wzrastającym stopniu trudności art. 269.1.5
130 ACCEPTED 2021-09-25 16:12:19
2021-09-25 10:49:40
Martyna Tracz GRECJA
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/70cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE zwykły z rozgrywką art.238.2.2
129 ACCEPTED 2021-10-01 22:47:11
2021-09-25 10:25:25
Marika Kubera ASARI
  • 1x 11/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
128 ACCEPTED 2021-10-05 12:30:48
2021-09-24 21:23:13
Karolina Pogorzelska NEVILLE II S
  • 2x 11/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/P DK/P-110 cm, Duże Konie, zwykły 238.2.1
  • 1x 33/110/115cm DzII i JM/Finał Młodzik na DK i Rundy JM - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
127 ACCEPTED 2021-09-24 08:57:07
2021-09-24 08:10:14
Pola Nalewajek SHEILA
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
126 ACCEPTED 2021-09-24 08:57:09
2021-09-24 08:08:57
Pola Nalewajek PEGAZUS
  • 2x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6/100cm Kuce/100 cm, KUCE, zwykły 238.2.1
  • 2x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 23/100cm Kuce/100 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 37/80-120cm/Pocieszenia 80/90/100/110/120 - o wzrastającym stopniu trudności art. 269.1.5
125 ACCEPTED 2021-09-29 10:14:11
2021-09-23 20:56:20
Aniela Wesołowska INEZ W
  • 1x 11/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
124 ACCEPTED 2021-09-24 06:52:30
2021-09-23 18:56:37
Ewa Kwiatkowska WIEDŹMIRA
  • 1x 10/L DK/L-100 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 23/100cm Kuce/100 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 24/110cm Kuce/110 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 33/110/115cm DzII i JM/Finał Młodzik na DK i Rundy JM - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 34/GP 125cm/Grand Prix Dzieci I - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
123 ACCEPTED 2021-10-02 20:19:07
2021-09-23 18:55:39
Ewa Kwiatkowska BERNIKLA
  • 1x 10/L DK/L-100 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/L DK/L-100 cm, Duże Konie, dokładności art.238.1.1
  • 1x 15/P DK/P-110 cm, Duże Konie, zwykły 238.2.1
  • 1x 33/110/115cm DzII i JM/Finał Młodzik na DK i Rundy JM - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
122 ACCEPTED 2021-09-24 06:52:38
2021-09-22 21:28:04
Aleksandra Kępka BIOTOP BOJTORIAN
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
121 ACCEPTED 2021-09-24 06:52:41
2021-09-22 21:27:12
Zofia Kamińska PASJONATA AMIGO
  • 2x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 2x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/70cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE zwykły z rozgrywką art.238.2.2
120 ACCEPTED 2021-09-24 06:52:45
2021-09-22 21:26:24
Milena Kołodziejczyk LANCOME
  • 1x 10/L DK/L-100 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
119 ACCEPTED 2021-09-22 12:47:59
2021-09-22 12:46:24
Tatiana Dworacka RASHMI
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
118 ACCEPTED 2021-09-22 12:28:45
2021-09-22 11:37:30
Zofia Reimann FRANKENHOEH'S MYLORD
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 2x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/70cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE zwykły z rozgrywką art.238.2.2
117 ACCEPTED 2021-09-22 12:28:49
2021-09-22 11:36:54
Zofia Reimann RICARDA
  • 1x 1/50cm Kuce/50 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 18/50cm Kuce/50 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/60cm Kuce/60 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/50cm A-0/Finał gr. A -0 zwykły z rozgrywką art.238.2.2
116 ACCEPTED 2021-09-22 12:28:56
2021-09-22 10:34:30
Urszula Piontek JOLY'S GELLA
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
115 ACCEPTED 2021-09-22 12:29:02
2021-09-22 08:51:42
Martyna Grobelny MAKS
  • 2x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
114 ACCEPTED 2021-09-22 12:29:05
2021-09-22 08:50:09
Martyna Grobelny EL-WILLOW MICHAEL
  • 2x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/70cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE zwykły z rozgrywką art.238.2.2
113 ACCEPTED 2021-09-22 12:29:09
2021-09-22 08:29:11
Emilia Dąbrowska TURYSTKA
  • 1x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
112 ACCEPTED 2021-09-21 20:25:27
2021-09-21 15:35:12
Alicja Marszałek Filipek JACODI'S ANJA'S ALENA
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
111 ACCEPTED 2021-09-28 22:13:27
2021-09-21 12:44:53
Maria Gonciarek KASINIA
  • 1x 12/N DK/N-120 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 13/C DK/C-130 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 17/C DK/C -130 cm, Duże Konie, zwykły 238.2.1
  • 1x 35/130/135cm J i M/Finał Rundy Juniorskiej i Młodzieżowej - Zwykły art.238.2.1
110 ACCEPTED 2021-09-20 23:35:47
2021-09-20 22:19:49
Zofia Zawadzka IRRESISTIBLE B
  • 1x 11/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 12/N DK/N-120 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 16/N DK/N-120 cm, Duże Konie, zwykły 238.2.1
  • 1x 34/GP 125cm/Grand Prix Dzieci I - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
109 ACCEPTED 2021-09-20 23:35:53
2021-09-20 18:10:13
Gabriela Romanowska HAPPY DAY
  • 2x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
108 ACCEPTED 2021-09-20 23:35:56
2021-09-20 18:09:47
Anna Romanowska ERO
  • 2x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 19/60cm Kuce/60 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/70cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE zwykły z rozgrywką art.238.2.2
107 ACCEPTED 2021-09-20 14:16:49
2021-09-20 14:03:17
Wiktoria Rembielińska SMYK
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 30/95cm C/Finał gr. C - Zwykły art.238.2.1
106 ACCEPTED 2021-09-20 14:16:52
2021-09-20 14:01:46
Wiktoria Rembielińska ASESOR
  • 1x 10/L DK/L-100 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
105 ACCEPTED 2021-09-28 23:35:48
2021-09-20 13:51:10
Marta Frukacz MELODIA
  • 2x 19/60cm Kuce/60 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/70cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE zwykły z rozgrywką art.238.2.2
104 ACCEPTED 2021-09-28 10:43:18
2021-09-19 20:54:58
Marek Layer RINGO
  • 1x 1/50cm Kuce/50 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
103 ACCEPTED 2021-09-28 10:39:33
2021-09-19 20:54:31
Marek Layer WRÓŻKA PONYSPORT
  • 1x 1/50cm Kuce/50 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
102 ACCEPTED 2021-09-20 08:19:15
2021-09-19 20:50:42
Maja Potyra MOONLIGHT MAGIC
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
101 ACCEPTED 2021-09-20 08:19:27
2021-09-19 19:23:37
Ewa Kolasińska PAGANINI
  • 1x 11/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/P DK/P-110 cm, Duże Konie, zwykły 238.2.1
  • 1x 16/N DK/N-120 cm, Duże Konie, zwykły 238.2.1
  • 1x 37/80-120cm/Pocieszenia 80/90/100/110/120 - o wzrastającym stopniu trudności art. 269.1.5
100 ACCEPTED 2021-09-20 08:19:40
2021-09-19 18:39:32
Magdalena Piskorska SOUL
  • 1x 11/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 12/N DK/N-120 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/P DK/P-110 cm, Duże Konie, zwykły 238.2.1
  • 1x 16/N DK/N-120 cm, Duże Konie, zwykły 238.2.1
  • 1x 37/80-120cm/Pocieszenia 80/90/100/110/120 - o wzrastającym stopniu trudności art. 269.1.5
99 ACCEPTED 2021-09-20 08:19:42
2021-09-19 16:28:07
Carla Moczkowska ANAPON BLACK BEAUTY
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
98 ACCEPTED 2021-09-20 08:19:44
2021-09-19 16:26:44
Mia Moczkowska MENTOS
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
97 ACCEPTED 2021-09-20 08:19:49
2021-09-18 21:31:38
Ines Bisaga CORTAZAR
  • 2x 15/P DK/P-110 cm, Duże Konie, zwykły 238.2.1
  • 1x 37/80-120cm/Pocieszenia 80/90/100/110/120 - o wzrastającym stopniu trudności art. 269.1.5
96 ACCEPTED 2021-09-20 08:19:55
2021-09-18 18:54:20
Natalia Czarnak FIESTA
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
95 ACCEPTED 2021-09-18 14:26:39
2021-09-18 13:40:34
Katarzyna Winnicka RAWDAT
  • 1x 10/L DK/L-100 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/L DK/L-100 cm, Duże Konie, dokładności art.238.1.1
  • 1x 33/110/115cm DzII i JM/Finał Młodzik na DK i Rundy JM - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
94 ACCEPTED 2021-09-18 13:09:32
2021-09-17 19:25:26
Roksana Naumiuk STARLIGHT
  • 1x 11/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 12/N DK/N-120 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 16/N DK/N-120 cm, Duże Konie, zwykły 238.2.1
  • 1x 33/110/115cm DzII i JM/Finał Młodzik na DK i Rundy JM - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
93 ACCEPTED 2021-09-18 13:09:34
2021-09-17 19:22:16
Roksana Naumiuk G'ZEUS
  • 1x 10/L DK/L-100 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/P DK/P-110 cm, Duże Konie, zwykły 238.2.1
  • 1x 33/110/115cm DzII i JM/Finał Młodzik na DK i Rundy JM - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
92 ACCEPTED 2021-09-18 13:09:36
2021-09-17 19:20:10
Kornelia Naumiuk JAWA
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 30/95cm C/Finał gr. C - Zwykły art.238.2.1
91 ACCEPTED 2021-09-18 13:09:38
2021-09-17 19:18:28
Kornelia Naumiuk EMIEL S
  • 1x 10/L DK/L-100 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/P DK/P-110 cm, Duże Konie, zwykły 238.2.1
  • 1x 33/110/115cm DzII i JM/Finał Młodzik na DK i Rundy JM - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
90 ACCEPTED 2021-09-18 13:09:39
2021-09-17 18:33:39
Antonina Kucharska LA STRADA L
  • 1x 11/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 12/N DK/N-120 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/P DK/P-110 cm, Duże Konie, zwykły 238.2.1
  • 1x 16/N DK/N-120 cm, Duże Konie, zwykły 238.2.1
  • 1x 33/110/115cm DzII i JM/Finał Młodzik na DK i Rundy JM - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
89 ACCEPTED 2021-09-17 18:09:12
2021-09-17 15:52:30
Adriana Czarnecka PASJONATA LISA
  • 2x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 2x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/70cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE zwykły z rozgrywką art.238.2.2
88 ACCEPTED 2021-09-17 18:09:14
2021-09-17 15:51:51
Adriana Czarnecka WINCENTY
  • 2x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 2x 19/60cm Kuce/60 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/50cm A-0/Finał gr. A -0 zwykły z rozgrywką art.238.2.2
87 ACCEPTED 2021-09-17 18:09:15
2021-09-17 14:18:44
Maja Kołacz J'03 CON AMORE
  • 1x 37/80-120cm/Pocieszenia 80/90/100/110/120 - o wzrastającym stopniu trudności art. 269.1.5
86 ACCEPTED 2021-09-17 18:09:17
2021-09-17 13:01:25
Katarzyna Beczak MISTER
  • 2x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
85 ACCEPTED 2021-09-17 11:30:10
2021-09-17 11:18:29
Małgorzata Babczyńska PLUTO75
  • 1x 10/L DK/L-100 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 15/P DK/P-110 cm, Duże Konie, zwykły 238.2.1
  • 1x 33/110/115cm DzII i JM/Finał Młodzik na DK i Rundy JM - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
84 ACCEPTED 2021-09-17 11:21:45
2021-09-17 11:14:52
Małgorzata Babczyńska LOUGH DERG MAY FLY (GATEAU HELLO DOLLY)
  • 1x 7/110cm Kuce/110 cm, KUCE, zwykły 238.2.1
  • 1x 8/120cm Kuce/120 cm, KUCE, zwykły 238.2.1
  • 1x 24/110cm Kuce/110 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 25/120cm Kuce/120 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 32/GP 120cm/Grand Prix D i E - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
83 ACCEPTED 2021-09-28 12:09:20
2021-09-17 01:04:08
Irena Pawłowska MESKALINA
  • 1x 11/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 12/N DK/N-120 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 16/N DK/N-120 cm, Duże Konie, zwykły 238.2.1
82 ACCEPTED 2021-09-17 11:21:49
2021-09-16 23:23:10
Olga Basińska BLACK MAGIC
  • 1x 6/100cm Kuce/100 cm, KUCE, zwykły 238.2.1
  • 1x 7/110cm Kuce/110 cm, KUCE, zwykły 238.2.1
  • 1x 23/100cm Kuce/100 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 24/110cm Kuce/110 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 31/105cm Dbis/Finał gr. D bis - Zwykły art.238.2.1
81 ACCEPTED 2021-09-16 21:27:57
2021-09-16 21:25:27
Melania Komornicka SANDMAN
  • 1x 10/L DK/L-100 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 23/100cm Kuce/100 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 24/110cm Kuce/110 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 33/110/115cm DzII i JM/Finał Młodzik na DK i Rundy JM - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
80 ACCEPTED 2021-09-16 21:27:58
2021-09-16 21:24:52
Melania Komornicka CORBETT ZAGORKA
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6/100cm Kuce/100 cm, KUCE, zwykły 238.2.1
  • 1x 31/105cm Dbis/Finał gr. D bis - Zwykły art.238.2.1
79 ACCEPTED 2021-09-16 08:47:21
2021-09-16 08:19:41
Anna Benczak Jm'05 SONAR
  • 2x 10/L DK/L-100 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 14/L DK/L-100 cm, Duże Konie, dokładności art.238.1.1
  • 2x 37/80-120cm/Pocieszenia 80/90/100/110/120 - o wzrastającym stopniu trudności art. 269.1.5
78 ACCEPTED 2021-09-16 08:47:25
2021-09-16 07:25:30
Lena Sawicka LONGLIFE
  • 2x 6/100cm Kuce/100 cm, KUCE, zwykły 238.2.1
  • 1x 23/100cm Kuce/100 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 31/105cm Dbis/Finał gr. D bis - Zwykły art.238.2.1
77 ACCEPTED 2021-09-16 08:47:33
2021-09-15 17:06:57
Kinga Glińska CHACCO PERFECT S
  • 1x 11/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 12/N DK/N-120 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/P DK/P-110 cm, Duże Konie, zwykły 238.2.1
  • 1x 16/N DK/N-120 cm, Duże Konie, zwykły 238.2.1
76 ACCEPTED 2021-09-16 08:47:40
2021-09-15 10:52:29
Adam Goszczyński LORINA
  • 1x 14/L DK/L-100 cm, Duże Konie, dokładności art.238.1.1
  • 1x 15/P DK/P-110 cm, Duże Konie, zwykły 238.2.1
  • 1x 33/110/115cm DzII i JM/Finał Młodzik na DK i Rundy JM - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
75 ACCEPTED 2021-09-16 08:47:44
2021-09-15 10:51:55
Adam Goszczyński CHARLTON
  • 1x 14/L DK/L-100 cm, Duże Konie, dokładności art.238.1.1
  • 1x 15/P DK/P-110 cm, Duże Konie, zwykły 238.2.1
  • 1x 33/110/115cm DzII i JM/Finał Młodzik na DK i Rundy JM - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
74 ACCEPTED 2021-09-16 08:47:47
2021-09-15 10:51:23
Tomasz Goszczyński HALNY
  • 1x 19/60cm Kuce/60 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/70cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE zwykły z rozgrywką art.238.2.2
73 ACCEPTED 2021-09-16 08:47:51
2021-09-15 10:50:50
Tomasz Goszczyński CAJERO
  • 1x 19/60cm Kuce/60 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/70cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE zwykły z rozgrywką art.238.2.2
72 ACCEPTED 2021-09-17 11:21:52
2021-09-15 10:28:30
Lena Stawecka KUBA
  • 1x 1/50cm Kuce/50 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 19/60cm Kuce/60 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/70cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE zwykły z rozgrywką art.238.2.2
71 ACCEPTED 2021-09-16 08:47:57
2021-09-15 08:31:57
Amelia Zubczyńska WOLF'S MORITZ "V"
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 30/95cm C/Finał gr. C - Zwykły art.238.2.1
70 ACCEPTED 2021-09-16 08:48:01
2021-09-15 08:26:04
Amelia Zubczyńska SHAKKATO PB Z
  • 1x 10/L DK/L-100 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/L DK/L-100 cm, Duże Konie, dokładności art.238.1.1
  • 1x 15/P DK/P-110 cm, Duże Konie, zwykły 238.2.1
69 ACCEPTED 2021-09-16 08:48:05
2021-09-14 23:03:51
Adrianna Leonowicz DIAMENT WIKTOROWA
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 2x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/70cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE zwykły z rozgrywką art.238.2.2
68 ACCEPTED 2021-09-16 08:48:17
2021-09-14 21:59:56
Michalina Chodakowska MARKIZA
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 37/80-120cm/Pocieszenia 80/90/100/110/120 - o wzrastającym stopniu trudności art. 269.1.5
67 ACCEPTED 2021-09-14 21:00:30
2021-09-14 20:33:52
Lena Laskowska C.SIOUX
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 19/60cm Kuce/60 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/70cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE zwykły z rozgrywką art.238.2.2
66 ACCEPTED 2021-09-14 21:00:37
2021-09-14 16:44:46
Zofia Sztajnert SUBLIEM'S MILANO
  • 1x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 23/100cm Kuce/100 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
65 ACCEPTED 2021-10-05 12:32:18
2021-09-14 16:43:28
Roksana Frączkowska IMPRESA MISS NANDO
  • 1x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 23/100cm Kuce/100 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
64 ACCEPTED 2021-09-14 21:00:44
2021-09-13 18:03:34
Kalina Sierakowska HELABA D'INSEGOTTE
  • 2x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
63 ACCEPTED 2021-09-14 21:00:46
2021-09-13 16:46:18
Zuzanna Sowińska ZOLKA
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 37/80-120cm/Pocieszenia 80/90/100/110/120 - o wzrastającym stopniu trudności art. 269.1.5
62 ACCEPTED 2021-09-28 10:40:24
2021-09-12 20:42:43
Anna Miłoszewska MIŚKA
  • 2x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 2x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/70cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE zwykły z rozgrywką art.238.2.2
61 ACCEPTED 2021-09-15 23:33:05
2021-09-12 17:47:53
Patrycja Matyjasik KALILA J
  • 1x 13/C DK/C-130 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 17/C DK/C -130 cm, Duże Konie, zwykły 238.2.1
  • 1x 35/130/135cm J i M/Finał Rundy Juniorskiej i Młodzieżowej - Zwykły art.238.2.1
60 ACCEPTED 2021-09-13 14:17:43
2021-09-12 17:47:08
Patrycja Matyjasik AL BONILLO
  • 1x 10/L DK/L-100 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/P DK/P-110 cm, Duże Konie, zwykły 238.2.1
  • 1x 37/80-120cm/Pocieszenia 80/90/100/110/120 - o wzrastającym stopniu trudności art. 269.1.5
59 ACCEPTED 2021-09-13 14:17:45
2021-09-12 17:34:51
Julia Karbowiak SANTINO
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 19/60cm Kuce/60 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/70cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE zwykły z rozgrywką art.238.2.2
58 ACCEPTED 2021-09-12 06:42:34
2021-09-11 20:59:57
Liliana Voigt HANDSOME KID B
  • 1x 10/L DK/L-100 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 15/P DK/P-110 cm, Duże Konie, zwykły 238.2.1
  • 1x 33/110/115cm DzII i JM/Finał Młodzik na DK i Rundy JM - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
57 ACCEPTED 2021-09-12 06:42:36
2021-09-11 20:58:55
Lena Wilk TAJGA
  • 1x 1/50cm Kuce/50 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 2x 19/60cm Kuce/60 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/50cm A-0/Finał gr. A -0 zwykły z rozgrywką art.238.2.2
56 ACCEPTED 2021-09-12 06:42:38
2021-09-11 20:58:14
Matylda Drwota MELLOW JACK MMW
  • 2x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
55 ACCEPTED 2021-09-12 06:42:40
2021-09-11 20:57:33
Zofia Biel CHIPPENDALE
  • 1x 6/100cm Kuce/100 cm, KUCE, zwykły 238.2.1
  • 1x 7/110cm Kuce/110 cm, KUCE, zwykły 238.2.1
  • 1x 23/100cm Kuce/100 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 24/110cm Kuce/110 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 31/105cm Dbis/Finał gr. D bis - Zwykły art.238.2.1
54 ACCEPTED 2021-09-12 06:42:42
2021-09-11 20:56:49
Zofia Biel D'APRIL
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 30/95cm C/Finał gr. C - Zwykły art.238.2.1
53 ACCEPTED 2021-10-01 22:42:12
2021-09-09 21:01:27
Kamil Dzięgielewski JOS
  • 1x 30/95cm C/Finał gr. C - Zwykły art.238.2.1
52 ACCEPTED 2021-09-09 21:29:17
2021-09-09 20:57:36
Pola Pietrzak PANNA MIGOTKA
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 19/60cm Kuce/60 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/70cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE zwykły z rozgrywką art.238.2.2
51 ACCEPTED 2021-09-26 06:55:44
2021-09-09 20:12:37
Sonia Dźwigalska FARAON
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
50 ACCEPTED 2021-09-09 20:46:25
2021-09-09 17:51:53
Helena Kraś PARNIKE VAN GODSELBOS
  • 1x 11/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/P DK/P-110 cm, Duże Konie, zwykły 238.2.1
  • 1x 33/110/115cm DzII i JM/Finał Młodzik na DK i Rundy JM - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
49 ACCEPTED 2021-09-26 21:35:02
2021-09-09 09:34:16
Alicja Malesa TONY’S BOY
  • 1x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 23/100cm Kuce/100 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
48 ACCEPTED 2021-09-09 15:22:23
2021-09-09 02:35:16
Maria Koperska - Pacyńska TOSKANIA
  • 2x 1/50cm Kuce/50 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 2x 18/50cm Kuce/50 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/50cm A-0/Finał gr. A -0 zwykły z rozgrywką art.238.2.2
47 ACCEPTED 2021-09-08 21:42:56
2021-09-08 21:39:38
Nina Musiał SHUGARKA
  • 2x 12/N DK/N-120 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 25/120cm Kuce/120 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 33/110/115cm DzII i JM/Finał Młodzik na DK i Rundy JM - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
46 ACCEPTED 2021-09-07 09:18:55
2021-09-06 20:24:00
Matylda Szrajer ANAKONDA
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6/100cm Kuce/100 cm, KUCE, zwykły 238.2.1
  • 1x 7/110cm Kuce/110 cm, KUCE, zwykły 238.2.1
  • 2x 23/100cm Kuce/100 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 24/110cm Kuce/110 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 31/105cm Dbis/Finał gr. D bis - Zwykły art.238.2.1
45 ACCEPTED 2021-09-06 17:58:36
2021-09-06 16:22:27
Matylda Grzelczak LALA
  • 1x 10/L DK/L-100 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/L DK/L-100 cm, Duże Konie, dokładności art.238.1.1
  • 1x 15/P DK/P-110 cm, Duże Konie, zwykły 238.2.1
  • 1x 33/110/115cm DzII i JM/Finał Młodzik na DK i Rundy JM - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
44 ACCEPTED 2021-09-06 17:58:40
2021-09-06 14:42:26
Wiktoria Von Mauberg COEDNEWYDD PEPSI
  • 2x 6/100cm Kuce/100 cm, KUCE, zwykły 238.2.1
  • 2x 23/100cm Kuce/100 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 31/105cm Dbis/Finał gr. D bis - Zwykły art.238.2.1
43 ACCEPTED 2021-09-26 21:34:54
2021-09-05 20:16:57
Lena Róża Rybak-Massalska HASSAN VAN DE WITTEMOERE
  • 1x 11/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 12/N DK/N-120 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/P DK/P-110 cm, Duże Konie, zwykły 238.2.1
  • 1x 16/N DK/N-120 cm, Duże Konie, zwykły 238.2.1
  • 1x 34/GP 125cm/Grand Prix Dzieci I - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
42 ACCEPTED 2021-09-05 13:55:01
2021-09-05 12:13:57
Kornelia Pawłowska ORCHID’S RADJAH
  • 1x 6/100cm Kuce/100 cm, KUCE, zwykły 238.2.1
  • 2x 23/100cm Kuce/100 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 31/105cm Dbis/Finał gr. D bis - Zwykły art.238.2.1
41 ACCEPTED 2021-10-04 12:54:58
2021-09-05 10:18:36
Julia Ptaszyńska NIKOZJA
  • 1x 26/130cm Kuce/130 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 35/130/135cm J i M/Finał Rundy Juniorskiej i Młodzieżowej - Zwykły art.238.2.1
40 ACCEPTED 2021-10-04 12:55:14
2021-09-05 10:18:08
Julia Ptaszyńska CARA 202
  • 1x 26/130cm Kuce/130 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 35/130/135cm J i M/Finał Rundy Juniorskiej i Młodzieżowej - Zwykły art.238.2.1
39 ACCEPTED 2021-09-05 22:50:30
2021-09-04 16:00:37
Marcel Wiśniewski TOUAREG
  • 2x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
38 ACCEPTED 2021-09-04 19:28:02
2021-09-04 11:33:03
Zofia Hart Dyke MISSISSIPI
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
37 ACCEPTED 2021-09-04 19:28:05
2021-09-04 11:31:40
Zofia Hart Dyke EMMA
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
36 ACCEPTED 2021-09-04 09:58:03
2021-09-04 01:32:44
Krzysztof Sieńko ELVIS
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 2x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/70cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE zwykły z rozgrywką art.238.2.2
35 ACCEPTED 2021-09-04 09:58:05
2021-09-03 22:07:53
Maria Wierucka SANTA
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 19/60cm Kuce/60 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/70cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE zwykły z rozgrywką art.238.2.2
34 ACCEPTED 2021-09-04 09:58:07
2021-09-03 22:07:28
Maria Wierucka IKONA
  • 2x 1/50cm Kuce/50 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 2x 18/50cm Kuce/50 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/50cm A-0/Finał gr. A -0 zwykły z rozgrywką art.238.2.2
33 ACCEPTED 2021-10-04 12:45:38
2021-09-03 22:07:03
Zofia Wierucka CYKOR
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/70cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE zwykły z rozgrywką art.238.2.2
32 ACCEPTED 2021-09-04 09:58:10
2021-09-03 21:55:06
Liliana Kostkowska KLARA
  • 2x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 2x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/70cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE zwykły z rozgrywką art.238.2.2
31 ACCEPTED 2021-09-04 09:58:12
2021-09-03 18:00:36
Alicja Olaszek PRINCE POLO
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
30 ACCEPTED 2021-09-02 21:05:41
2021-09-02 19:12:59
Iga Sekuła MAIDI
  • 2x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 2x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/70cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE zwykły z rozgrywką art.238.2.2
29 ACCEPTED 2021-09-02 21:05:44
2021-09-02 16:23:21
Zofia Janusz JAGIENKA
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
28 ACCEPTED 2021-09-27 13:54:39
2021-09-02 00:48:46
Agata Koroluk NOLLY DOLLY K
  • 2x 10/L DK/L-100 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 14/L DK/L-100 cm, Duże Konie, dokładności art.238.1.1
  • 1x 37/80-120cm/Pocieszenia 80/90/100/110/120 - o wzrastającym stopniu trudności art. 269.1.5
27 ACCEPTED 2021-09-01 12:47:43
2021-09-01 11:27:25
Katarzyna Zawadzka WEDOG PRIDE N JOY
  • 2x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 2x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/70cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE zwykły z rozgrywką art.238.2.2
26 ACCEPTED 2021-09-01 12:47:47
2021-09-01 11:08:17
Oliwia Melich KANTJE’S ELTON
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6/100cm Kuce/100 cm, KUCE, zwykły 238.2.1
  • 2x 23/100cm Kuce/100 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 31/105cm Dbis/Finał gr. D bis - Zwykły art.238.2.1
25 ACCEPTED 2021-09-01 12:47:52
2021-09-01 11:07:57
Julia Peszek LUNA
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6/100cm Kuce/100 cm, KUCE, zwykły 238.2.1
  • 2x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
24 ACCEPTED 2021-09-01 12:47:57
2021-09-01 11:07:40
Karolina Chmielewska RAMZES
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/70cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE zwykły z rozgrywką art.238.2.2
23 ACCEPTED 2021-09-16 08:48:28
2021-09-01 09:26:02
Karolina Kwiatkowska SOFIA
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 6/100cm Kuce/100 cm, KUCE, zwykły 238.2.1
  • 2x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 30/95cm C/Finał gr. C - Zwykły art.238.2.1
22 ACCEPTED 2021-09-01 12:48:08
2021-09-01 09:24:53
Wiktoria Tymieniecka WIKING PP
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
21 ACCEPTED 2021-09-01 12:48:11
2021-09-01 09:23:10
Daria Fediow LILI ZAGORKA
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 30/95cm C/Finał gr. C - Zwykły art.238.2.1
20 ACCEPTED 2021-10-02 19:17:52
2021-09-01 09:09:42
Anna Szor SEJANA K
  • 2x 11/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/L DK/L-100 cm, Duże Konie, dokładności art.238.1.1
  • 1x 15/P DK/P-110 cm, Duże Konie, zwykły 238.2.1
  • 1x 33/110/115cm DzII i JM/Finał Młodzik na DK i Rundy JM - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
19 ACCEPTED 2021-10-03 21:20:57
2021-09-01 08:06:57
Karolina Bar BAKO 2
  • 1x 17/C DK/C -130 cm, Duże Konie, zwykły 238.2.1
  • 1x 35/130/135cm J i M/Finał Rundy Juniorskiej i Młodzieżowej - Zwykły art.238.2.1
18 ACCEPTED 2021-09-01 12:48:31
2021-09-01 07:52:07
Maria Piórkowska KUBA
  • 2x 11/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/P DK/P-110 cm, Duże Konie, zwykły 238.2.1
  • 1x 16/N DK/N-120 cm, Duże Konie, zwykły 238.2.1
  • 1x 33/110/115cm DzII i JM/Finał Młodzik na DK i Rundy JM - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
17 ACCEPTED 2021-09-01 12:48:33
2021-09-01 07:48:35
Maria Piórkowska JACERA
  • 2x 10/L DK/L-100 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/L DK/L-100 cm, Duże Konie, dokładności art.238.1.1
  • 1x 15/P DK/P-110 cm, Duże Konie, zwykły 238.2.1
  • 1x 33/110/115cm DzII i JM/Finał Młodzik na DK i Rundy JM - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
16 ACCEPTED 2021-10-04 12:56:46
2021-09-01 07:47:25
Maja Wałach GOTHA MK
  • 2x 11/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/P DK/P-110 cm, Duże Konie, zwykły 238.2.1
  • 1x 16/N DK/N-120 cm, Duże Konie, zwykły 238.2.1
  • 1x 33/110/115cm DzII i JM/Finał Młodzik na DK i Rundy JM - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
15 ACCEPTED 2021-10-04 12:56:59
2021-09-01 07:45:45
Maja Wałach ENKLAWA W
  • 2x 11/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/P DK/P-110 cm, Duże Konie, zwykły 238.2.1
  • 1x 16/N DK/N-120 cm, Duże Konie, zwykły 238.2.1
  • 1x 33/110/115cm DzII i JM/Finał Młodzik na DK i Rundy JM - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
14 ACCEPTED 2021-09-28 23:35:40
2021-09-01 06:06:57
Emilia Michalska KURTYNIA HAVBEK
  • 2x 10/L DK/L-100 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 14/L DK/L-100 cm, Duże Konie, dokładności art.238.1.1
  • 1x 15/P DK/P-110 cm, Duże Konie, zwykły 238.2.1
13 ACCEPTED 2021-09-01 00:09:50
2021-08-31 22:59:30
Zuzanna Sławińska MELODIA
  • 2x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 2x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/70cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE zwykły z rozgrywką art.238.2.2
12 ACCEPTED 2021-09-16 21:28:00
2021-08-31 22:58:42
Małgosia Steckiewicz SALLY CARRERA
  • 2x 1/50cm Kuce/50 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 18/50cm Kuce/50 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/60cm Kuce/60 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/50cm A-0/Finał gr. A -0 zwykły z rozgrywką art.238.2.2
11 ACCEPTED 2021-08-31 22:57:57
2021-08-31 22:21:58
Helena Gola CARBONARA MK
  • 2x 11/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/P DK/P-110 cm, Duże Konie, zwykły 238.2.1
  • 1x 33/110/115cm DzII i JM/Finał Młodzik na DK i Rundy JM - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
10 ACCEPTED 2021-08-31 22:58:02
2021-08-31 22:21:16
Helena Gola MERNIE
  • 1x 6/100cm Kuce/100 cm, KUCE, zwykły 238.2.1
  • 1x 7/110cm Kuce/110 cm, KUCE, zwykły 238.2.1
  • 1x 23/100cm Kuce/100 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 24/110cm Kuce/110 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 31/105cm Dbis/Finał gr. D bis - Zwykły art.238.2.1
9 ACCEPTED 2021-08-31 22:58:07
2021-08-31 22:20:40
Zuzanna Dąbrowska ORINOKO
  • 2x 11/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/P DK/P-110 cm, Duże Konie, zwykły 238.2.1
  • 1x 33/110/115cm DzII i JM/Finał Młodzik na DK i Rundy JM - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
8 ACCEPTED 2021-08-31 22:58:13
2021-08-31 22:17:56
Wiktoria Cwalina RAMIRO
  • 1x 28/70cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE zwykły z rozgrywką art.238.2.2
7 ACCEPTED 2021-08-31 22:58:19
2021-08-31 22:17:26
Ignacy Luboński RAMIRO
  • 1x 1/50cm Kuce/50 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 18/50cm Kuce/50 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/60cm Kuce/60 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
6 ACCEPTED 2021-08-31 22:58:25
2021-08-31 22:16:56
Ignacy Luboński ALF
  • 2x 1/50cm Kuce/50 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 2x 18/50cm Kuce/50 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/50cm A-0/Finał gr. A -0 zwykły z rozgrywką art.238.2.2
5 ACCEPTED 2021-09-08 12:51:56
2021-08-31 22:16:12
Lila Kulesza NANDINA
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
4 ACCEPTED 2021-09-08 12:51:59
2021-08-31 22:15:31
Lila Kulesza JOWISZ
  • 2x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
3 ACCEPTED 2021-08-31 22:58:41
2021-08-31 22:14:37
Wiktoria Cwalina S-PIORUN
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, dokładności art.238.1.1
  • 1x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/70cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE zwykły z rozgrywką art.238.2.2
2 ACCEPTED 2021-08-31 22:58:52
2021-08-31 22:14:11
Wiktoria Cwalina SZOGUN
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
1 ACCEPTED 2021-08-31 22:58:59
2021-08-31 22:13:39
Wiktoria Cwalina LEXUS
  • 1x 6/100cm Kuce/100 cm, KUCE, zwykły 238.2.1
  • 2x 23/100cm Kuce/100 cm, Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamkiewicz Laura -
2007 (JM.)
O058185
2. Ambroziak Nadia SKJ Beckersport Laszczki
2005 (J.)
O053977
3. Aniołek Hubert SKJ Pony Power Nowy Janków
2007 (JM.)
O045368
4. Babczyńska Małgorzata BPK - SLA
2009 (JM.)
O045328
5. Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (J.)
O030815
6. Basińska Olga SKJ Bobrowy Staw Augustówek
2008 (JM.)
O056249
7. Beczak Katarzyna Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2009 (JM.)
O050799
8. Benczak Jm'05 Anna BPK(MAZ)
2005 (J.)
O052982
9. Bernat Kaja UKJ Reimann Team Karlino
2009 (JM.)
O063661
10. Białecka Malwina Stow. SKJ Grobice
2009 (JM.)
O059798
11. Biel Zofia KJ Leńcze
2008 (JM.)
O040729
12. Bisaga Ines KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (J.)
O039145
13. Byczkowska Zuzanna KU AZS Uniwesytetu Warszawskiego
2010 (Mł.)
O057366
14. Chmielewska Karolina BPK - MAZ
2011 (Mł.)
O061830
15. Chodakowska Michalina Stow. SKJ Bobrowy Staw
2007 (JM.)
O050807
16. Chojowska Iga BPK - SLA
2010 (Mł.)
O054009
17. Cwalina Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O057092
18. Czarnak Natalia KJ Humorek Krawcowizna
2006 (JM.)
O037685
19. Czarnecka Adriana KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry
2012 (Mł.)
O060102
20. Dąbrowska Emilia Klub Jeździecki Akademia Kucania
2009 (JM.)
O055838
21. Dąbrowska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O051361
22. Drozd Michalina Brak
2011 (Mł.)
O064713
23. Drwota Matylda KJ Leńcze
2010 (Mł.)
O062279
24. Dworacka Tatiana SKJ Bobrowy Staw Augustówek
2009 (JM.)
O058594
A(w)B(w)LPZJ/10
25. Dzięgielewski Kamil Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2007 (JM.)
O056801
26. Dźwigalska Sonia St. J. Stajnia Podolszyn
2009 (JM.)
O057372
27. Fediow Daria KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O055251
28. Frączkowska Roksana KJ Infernal Team Golesze
2009 (JM.)
O059412
29. Frukacz Marta KJ Golden Dream Łódź
2012 (Mł.)
O061242
30. Gantner Krystyna St. Warszawski KJ
2003 (J.)
O047140
10226061
31. Glińska Kinga Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2003 (J.)
O053558
32. Gola Helena KJ Podkowa Gruszczyn
2010 (Mł.)
O057412
33. Gonciarek Maria Stow. Warszawski KJ
2002 (MJ.)
O031807
10143460
34. Goszczyński Adam KS Jumping Events Poznań
2010 (Mł.)
O055144
35. Goszczyński Tomasz KS Jumping Events Poznań
2013 (Mł.)
O062184
36. Grobelny Martyna KJ Trachy Sośnicowice
2010 (Mł.)
O050095
37. Grochowska Wiktoria KS Equiright Warszawa
2009 (JM.)
O062001
38. Grzelczak Matylda KJ Aldragho Piaseczno
2008 (JM.)
O048940
39. Hart Dyke Zofia KJ Akademia Kucania Dawidy
2009 (JM.)
O059845
40. Janusz Zofia KJ Akademia Kucania Dawidy
2009 (JM.)
O057823
41. Kaleta Zuza Akademia Kucania Dawidy
2007 (JM.)
O055846
42. Kamińska Zofia KJ Ranczo Kołata
2011 (Mł.)
O059116
43. Karbowiak Julia BPK (MAZ)
2011 (Mł.)
O058263
44. Kaźmierczak Maja BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O055740
WAUG1248/226952/18
45. Kępka Aleksandra KJ Ranczo Kołata
2009 (JM.)
O059649
46. Kolasińska Ewa BPK (MAZ)
2004 (J.)
O033578
47. Kołacz J'03 Maja Stowarzyszenie SSK Stare Babice
2003 (J.)
O040144
48. Kołodziejczyk Milena Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2005 (J.)
O050091
49. Komornicka Melania Largo Sp. z o.o. Warszawa
2007 (JM.)
O063453
50. Koperska - Pacyńska Maria JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2011 (Mł.)
O064083
51. Koroluk Agata SKJ Beckersport Laszczki
2006 (JM.)
O043576
52. Kostkowska Liliana SKJ Ponylandia Wojciechowice
2012 (Mł.)
O059440
53. Kraś Helena BPK (MAZ)
2006 (JM.)
O050514
54. Kubera Marika RIO GRANDE Krosinko
2008 (JM.)
O058585
55. Kucharska Antonina KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry
2008 (JM.)
O054887
56. Kujawa Wiktoria UKJ Reimann Team Karlino
2005 (J.)
O042947
57. Kulesza Lila KJ Podkowa Gruszczyn
2012 (Mł.)
O059337
58. Kuszewska Julia BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O048526
59. Kwiatkowska Ewa JKS Salio Besiekierz Rudny
2008 (JM.)
O059631
60. Kwiatkowska Karolina KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O053642
61. Laskowska Lena BPK - MAZ
2010 (Mł.)
O057203
62. Laskowski Julian Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2009 (JM.)
PZJ O067045
63. Layer Marek K.J.Facimiech
2011 (Mł.)
O054570
64. Leonowicz Adrianna KJ Wiktorowo
2010 (Mł.)
O059202
65. Luboński Ignacy KJ Podkowa Gruszczyn
2013 (Mł.)
O065118
66. Majchrzak Maria Stow. Warszawski KJ
2005 (J.)
O056585
67. Malesa Alicja BPK (MAZ)
2010 (Mł.)
O057571
68. Malinowski Jakub Stow. Pomagaj Pomagać Różaland Słupno
2007 (JM.)
O054129
69. Markiewicz Alicja Stow. Warszawski KJ
2005 (J.)
O031292
70. Marszałek Filipek Alicja KJ Dziecinów Sp z o.o.
2010 (Mł.)
O060463
71. Matyjasik Patrycja Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
2005 (J.)
O046279
72. Melich Oliwia Sportowy Klub Jeździecki Beckersport
2008 (JM.)
O051059
73. Michalska Emilia Stow. Warszawski KJ
2007 (JM.)
O046006
74. Miłoszewska Anna St. J. Stajnia Podolszyn
2010 (Mł.)
O063159
75. Miłoszewska Nikola KJ Akademia Kucania Dawidy
2007 (JM.)
O053404
76. Moczkowska Carla KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2009 (JM.)
O058183
77. Moczkowska Mia KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2011 (Mł.)
O058184
78. Moryto Małgorzata BPK - MAZ
2011 (Mł.)
O061905
79. Mroczek Jakub Polish Pony Club Tomaszkowo
2010 (Mł.)
O052047
80. Musiał Nina KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O060490
81. Nalewajek Pola BPK
2010 (Mł.)
O064838
82. Naumiuk Kornelia KJ ''Kucykowa Zagroda'' Cyganka
2009 (JM.)
O047930
83. Naumiuk Roksana BPK - MAZ
2006 (JM.)
O032062
84. Nazarewicz Julia JKS Barłomino
2011 (Mł.)
O062418
85. Olaszek Alicja SKJ Horseprofi Łódź
2009 (JM.)
O055650
86. Pałosz Helena SKJ Beckersport Laszczki
2010 (Mł.)
O062531
87. Parda Julia Polish Pony Club Tomaszkowo
2007 (JM.)
O038604
88. Pasternak Julia UKJ Reimann Team Karlino
2007 (JM.)
O051351
89. Pawłowska Irena KJ Wiktorowo
2007 (JM.)
O039852
90. Pawłowska Kornelia SKJ Beckersport Laszczki
2007 (JM.)
O048610
10228940
91. Peszek Julia SKJ Beckersport Laszczki
2009 (JM.)
O057364
92. Pietrzak Pola MKJ NENIA Pasłęk
2013 (Mł.)
O061737
93. Piontek Urszula RIO GRANDE Krosinko
2011 (Mł.)
O059537
94. Piórkowska Maria BPK - WMA
2007 (JM.)
O054056
95. Piskorska Magdalena KJ Wiktorowo
2003 (J.)
O032979
96. Płuska Maria Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2011 (Mł.)
O062316
97. Pogorzelska Karolina KJ Rock Horses Warszawa
2006 (JM.)
O055019
98. Potyra Maja Stow. SKJ Bobrowy Staw
2010 (Mł.)
O061206
99. Ptaszyńska Julia KJ Plejada Tarczyn
2005 (J.)
O037854
100. Reimann Zofia UKJ Reimann Team Karlino
2013 (Mł.)
O060358
101. Rembielińska Wiktoria KJ Wiktorowo
2009 (JM.)
O049094
102. Rojek Amelia UKJ Reimann Team Karlino
2009 (JM.)
O060529
103. Romanowska Anna UKS Primo Kozery
2012 (Mł.)
O058685
104. Romanowska Gabriela UKS Primo Kozery
2009 (JM.)
O052504
105. Rybak-Massalska Lena Róża SKJ Ponylandia Wojciechowice
2007 (JM.)
O051061
106. Sawicka Lena KJ Humorek Krawcowizna
2008 (JM.)
O046346
107. Sekuła Iga KJ Akademia Kucania Dawidy
2010 (Mł.)
O062153
616098100048382
108. Sieńko Krzysztof Stow. SKJ Grobice
2010 (Mł.)
O057839
109. Sierakowska Kalina SKJ Beckersport
2011 (Mł.)
O060237
110. Ślazińska Malwina KS Garo
2007 (JM.)
O060770
111. Śledziewska Aleksandra SKJ Beckersport Laszczki
2008 (JM.)
O057801
112. Sławińska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O059496
113. Sowińska Zuzanna BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O063053
114. Stawecka Lena SPORTOWY KLUB JEŹDZIECKI BILCZA
2011 (Mł.)
O058804
115. Steckiewicz Małgorzata Sportowy Klub Jeździecki Bilcza
2011 (Mł.)
O059109
116. Szara Maja Karolina BPK - MAZ
2011 (Mł.)
O062919
117. Szor Anna SKJ Bajardo Czosnów
2008 (JM.)
O054067
118. Szrajer Matylda Kielecki KJ
2008 (JM.)
O040972
119. Sztajnert Zofia KJ Infernal Team Golesze
2010 (Mł.)
O059242
120. Tracz Martyna JKS Salio Besiekierz Rudny
2013 (Mł.)
O063723
121. Tymieniecka Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (JM.)
O061493
122. Voigt Liliana KJ Leńcze
2009 (JM.)
O048221
123. Von Mauberg Wiktoria St. Warszawski KJ
2007 (JM.)
O040063
124. Wałach Maja SKJ Bajardo Augustówek
2007 (JM.)
O046357
125. Wesołowska Aniela St. Warszawski KJ
2002 (MJ.)
O043883
126. Wierucka Maria RIO GRANDE Krosinko
2012 (Mł.)
O059330
127. Wierucka Zofia RIO GRANDE Krosinko
2011 (Mł.)
O057409
128. Wilk Lena KJ Leńcze
2012 (Mł.)
O062525
129. Winnicka Katarzyna KJ Wiktorowo
2009 (JM.)
O062534
130. Wiśniewska Alicja BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O064172
131. Wiśniewski Marcel SKJ Golden Dream Łódź
2009 (JM.)
O059701
132. Wlaźniak Marika JKS Salio
2009 (JM.)
O064614
133. Wołczyńska Julia Kj Humorek Krawcowizna
2009 (JM.)
O062981
134. Żabowska-Żychowicz Nelly KJ Karolina
2006 (JM.)
O042910
135. Zawadzka Katarzyna Sportowy Klub Jeździecki Beckersport
2010 (Mł.)
O059420
136. Zawadzka Zofia St. Warszawski KJ
2007 (JM.)
O045569
137. Zdun Karolina KJ Rock Horses Warszawa
2007 (JM.)
O058192
138. Zielińska Karolina KU AZS Politechniki Warszawskiej
2011 (Mł.)
O059207
139. Zubczyńska Amelia KJ Humorek Krawcowizna
2006 (JM.)
O044214
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin PONY Group National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

217

AJSZA NN POL 2009 klacz gniada/kuc:118 F: NN
M: NN
A1 K030757 528210002404833
2.

114

AL BONILLO PKSP POL 2014 wałach gniada/172 F: El Bonillo
M: Atena / Sword
DK K030705 161009530214014
3.

73

ALF KUC POL 1996 Ogier izabelowata/kuc:kuc:ku F: nn / nn
M: nn / nn
A0 K008028 POL999640013896
4.

100

ANAKONDA Polski Kuc Wierzchowy POL 2013 klacz gniada/kuc:148 F: Nicpoń PP / Halifax
M: Amore / Atlantico
D K029277 616013540064013
5.

151

ANAPON BLACK BEAUTY WELSH COB POL 2015 klacz kara/kuc:140 F: Sydenham George/ Llanarth Lloyd George
M: Coednewwydd Madonna/ Coednewydd Expres
C K028854 826046020174914
6.

58

ASARI SP POL 2012 klacz gniada/166 F: Cassini Cama /
M: Alfara / Alfaro
DK K025068 616009530684712
7.

156

ASESOR Wlkp Poch. Trakeńskiego POL 2016 ogier skarogniada/160 F: Eloquent
M: Asta
DK K029215 616007600138916
8.

197

ASTERKA NN POL 2009 klacz izabelowata/kuc:135,5 F: NN
M: NN
A2 K030298 616999640098809
9.

11

BAKO 2 MECKL GER 2010 wałach siwa/176 F: Baloubrie / Balou Du Rouet
M: Kolida / Kolibri
DK K031041 DE427270042810
10.

221

BENETON KUC WALIJSKI POL 2012 wałach gniada/kuc:129 F: Tobi
M: Bella / Szaman
A1 K023005 616013610071112
11.

223

BERGS 10-09 KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:124 F: B
M: H
A1 Brak W trakcie wyrabiania
12.

55

BERNIKLE WLKP POL 2015 klacz kasztanowata/162 F: Chellanos Boy
M: Berenika / Cap De B'Neville
DK K029125 616007610089215
13.

176

BIOTOP BOJTORIAN KUC POL 2011 wałach ciemnogniada/kuc:146 F: BALENO
M: BUZAVIRAG
D K032778 HUN M PO110180000
14.

136

BLACK MAGIC KUC GBR 2006 wałach kara/kuc:148 F: NN
M: NN
D K026677 826073007355911
15.

225

BUCEFAL KUC 2014 w gniada F: nn
M: nn
A2 K026766 p61699961021781
16.

116

C.SIOUX KUC POL 2009 wałach srokata/kuc:121 F: Apasjonata Sas / Bolster Goldleaf
M: Coelenhage's Sally / Castellau Vip
A1 K019726 616013520142809
17.

126

CAJERO PONY POL 2004 wałach gniada/kuc:124 F: nn / nn
M: nn / nn
A1 K009557 616999611504104
18.

23

CARA 202 HAN. GER 2013 klacz gniada/168 F: Contendro I / Contender
M: Atlanta / Adlantus As
DK K032654 DE431310071313
19.

69

CARBONARA MK HAN. POL 2012 klacz gniada/169 F: Contendros / Contendro I
M: Stakkana / Stakkato
DK K024617 DE431319603712
20.

189

CERTO SUCCESSO SP POL 2014 klacz gniada/- F: Turbud Cicero
M: Chansonette de revel
DK K026247 616009670080814
21.

122

CHACCO PERFECT S Deutsches Sportpferd POL 2009 wałach gniada/175 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Georgina Plus-S / Louis
DK K019273 DE455879011009
22.

124

CHARLTON KWPN NED 2007 wałach gniada/170 F: Quasimodo Z / Quidam De Revel
M: Zionne / Guidan
DK K031161 528003000710971
23.

198

CHEYENNE SP. POL 2011 wałach skarogniada/168 F: Etos / Santiego
M: Cegura / Gosler
DK K025055 616009600047411
24.

110

CHIPPENDALE DRP GER 2012 ogier srokata/kuc:148 F: Caspar’s Quick Star / Caspar
M: Jette / Honeymoon Star
D K032026 DE456570113512
25.

64

CHOCOLATE DREAM . POL 2011 wałach ciemnokasztanowata/kuc:147 F: nn
M: nn
D K027856 528019090008452
26.

99

COEDNEWYDD PEPSI WELSH COB GBR 2010 Ogier kara/kuc:142 cm F: Coednewydd Express
M: Coednewydd Felicity
D K022590 826046010087798 105XU95
27.

140

CON AMORE KWPN NED 2007 wałach kara F: Indoctro
M: Sylvinia
DK K021892 528003000703162
28.

132

CORBETT ZAGORKA Danish Warmblood DEN 2013 wałach gniada/kuc:148 F: Come Back /
M: Vestergaardens Regina /
D K028542 208333201302933
29.

153

CORTAZAR SP POL 2013 wałach kasztanowata/169 F: Quality Time
M: Contessa / Coriano Z
DK K022581 616009510253313
30.

17

CYKOR KUC POL 2009 wałach siwa/kuc:130 F: Carmana's Neptun / Breeton Dai
M: Plamka / Borysław
A1 K020057 POL013600071409
31.

111

D'APRIL KUC POL 2006 wałach siwa/kuc:132 F: Nico-K / Nandy Man
M: Dora / Diego
C K015474 POL013570208906
32.

220

DAVINCI SP POL 2015 wałach siwa/172 F: Correro/Claudio
M: Devion/Cantanis
DK K027880 616009640039615
33.

129

DIAMENT WIKTOROWA KUC POL 2015 wałach kara/kuc:117 F: Asior / Moment
M: Delama / Lubczyk
A1 K030188 616013660744815
34.

228

DREAM ON KWPN 2008 w gniada F: Douglas / Darco
M: Arina / Oklund
DK K013892 528003000808810
35.

62

DŻARNA TYP SZLACH. POL 2002 klacz gniada/kuc:149 F: NN
M: NN
D K018849 POL999540127802
36.

166

EL-WILLOW MICHAEL KUC WALIJSKI POL 2010 wałach jelenia/kuc:129 F: Willow Tree Twice / Willow Tree's Amigo
M: Eclizja Michael / Linde Hoeve's Optimist
A1 K027113 616013590265610
37.

204

ELI KUC POL 2010 wałach gniada/kuc:120 F: NN
M: NN
A0 K032404 616999610283310
38.

89

ELVIS KUC POL 1999 wałach izabelowata/kuc:129 F: NN
M: NN
A1 K016840 616999660449899
39.

145

EMIEL S KWPN GER 2009 wałach siwa/175 F: Victory HBC / Manno
M: Odinette / Jonker
DK K018697 528003200905003
40.

95

EMMA KUC FELIŃSKI POL 2007 klacz bułana/kuc:140 F: Romus
M: Empatia
C K020362 POL013580665307
41.

14

ENKLAWA W SP POL 2008 klacz ciemnogniada/167 F: Eskudo / Dido
M: Enigma W / Harper
DK K016579 009 68 00164 08
42.

159

ERO KUC POL 2009 wałach siwa/kuc:120 F: Lollypop / Jantar
M: Elwira / Amor
A0 K027538 616013590107609
43.

65

EYE CATCHER KWPN NED 2009 klacz gniada/170 F: Nabab de Reve / Quidam de Revel
M: Tolia / Indoctro
DK K024780 528003200911877
44.

34

FARAON KUC POL 2015 wałach srokata/kuc:137 F: NN
M: NN
A2 K026749 616999510352415
45.

222

FELLOW 137 OLD POL 2003 wałach gniada/164 F: For Keeps
M: Gaya / Voltaire
DK K016364 DE 418180160203
46.

154

FIESTA DRP POL 2013 klacz kara/kuc:148 F: Tupet / Twister
M: Felina / Kaiserstolz
D K026894 616013670035613
47.

214

FLYING DREAM DRP GER 2008 wałach gniada/kuc:149 F: For Kids Only
M: NN
D K030613 DE020000018106
48.

162

FRANKENHOEH'S MYLORD WELSH PONY POL 2004 ogier ciemnokasztanowata/kuc:131 F: Den Bramel's Baye / Rowol's Poko
M: Ayubowan's Imke / Steenhorst Juan
A1 K030515 DE410101018904
49.

143

G'ZEUS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 wałach siwa/172 F: BAJOU DU ROUET
M: GAJA
K015486 POL009610020407
50.

134

GATEAU HELLO DOLLY CONNEMARA POL 2011 klacz bułana/kuc:147 F: Capparoe Lad
M: Lough Owel Carrowmore Las/High Peak
D K029249 M326088
51.

13

GOTHA MK OLD. GER 2012 klacz gniada/166 F: Cartoon / Carthago
M: Glonora Z / Glorial
DK K022856 DE 418185003412
52.

184

GRAD MŁP POL 22.0 wałach siwa/164 F: Devin Du Maury
M: Grawitacja / Chef Supreme
DK K014099 616006540115709
53.

194

GRAIGUECULLEN BENS BOY CONNEMARA IRL 2009 wałach siwa/kuc:148 F: nn
M: nn
D brak 7030476
54.

182

GRECJA TYP PRYMITYWNY POL 2009 klacz kara/kuc:kuc:ku F: Nn
M: Nn
A1 K030724 616999630074209
55.

67

GREY RONNIE NN POL 2012 wałach inna/kuc:149 F: nn
M: nn
D K030625 372003005614174
56.

125

HALNY WALIJSKA POL 2012 ogier gniada/kuc:129 F: Apasjonata rubicon
M: Hawana
A1 K021205 616013610071212
57.

107

HANDSOME KID B KWPN NED 2012 wałach kasztanowata/170 F: Quality Time / Quantum
M: Country Kid B Z / Chellano
DK K024438 528003201208516
58.

158

HAPPY DAY NEW FOREST NED 2012 klacz bułana/kuc:147 F: Rivaldo H / Kantje's Ronaldo
M: Amalia / Berkhof's Higgledy Piggledy
D K030336 528018020122241
59.

24

HASSAN VAN DE WITTEMOERE BWP BEL 2007 wałach gniada/- F: Contact VD Heffinck / Concept
M: Dahlia VD Heffinck / Orlando
DK K027454 BEL-W-261184-BWP
60.

118

HELABA D'INSEGOTTE KUC BELGIJSKI BEL 2003 klacz skarogniada/kuc:138 F: Orchid's Deamii
M: Zorka
C K030254 BELP218254BWP
61.

206

HIMENA SP POL 2012 klacz gniada/158 F: Comandor
M: Hawana
DK K028453 616009570184412
62.

226

HOKY J Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach kara/170 F: Karbon
M: Herbata
DK K020254 616009600306610
63.

91

IKONA KUC POL 2000 klacz skarogniada/kuc:115 F: nn / nn
M: nn / nn
A0 K007301 POL999611032300
64.

212

ILONUS SP POL 2004 wałach gniada/174 F: Turbud Quirinus / Pavarotti V/de Helle
M: Ilona / Windwurf
DK K009692 POL009640019504 105AZ43
65.

39

IMPRESA MISS NANDO KUC POL 2009 klacz siwa/kuc:148 F: Nando Super
M: Imka
D K026535 POL 013 52 00349 09
66.

53

INEZ W Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2010 klacz siwa/175 F: Czumen K
M: Inger
DK K021249 616009610069410
67.

157

IRRESISTIBLE B KWPN NED 2013 klacz gniada/168 F: Spartacus / Stakkato
M: Vienette / Burggraaf
DK K027177 528003201306684 106DT66
68.

86

JACERA SP POL 2011 klacz siwa/164 F: Cedrus /
M: Jakucja / Marino
DK K027069 616009600206911
69.

160

JACODI'S ANJA'S ALENA NL POL 2009 klacz ciemnokasztanowata/kuc:135 F: Jacodi's Bo's Barcalay He. Stb
M: Anja Stb / Merrie Moscan
C K026248 52801802009251
70.

88

JAGIENKA KUC POL 2008 klacz gniada/kuc:141 F: Strayer's Samson / Wester Aikema's Nando
M: Koekoekshof Jannique / Corbyon
C K023715 POL013670006908
71.

199

JARICO A-Z SP. POL 2012 wałach gniada/172 F: Carrico / Catoki
M: Joda / Enjoy Plan
DK K026742 616009600248412
72.

144

JAWA KUC WALIJSKI POL 2005 klacz gniada/kuc:140 F: Strayer's Samson / Wester Aikema's Nando
M: Koekoekshof Jannique / Corbyon
C K027304 POL013670043605
73.

164

JOLY'S GELLA NEW FOREST PONY BEL 2009 klacz gniada/kuc:148 F: Dusty / Nieuwmoeds Patrick
M: Joly's Silke / Priory Prickle
D K030365 056011020090147
74.

35

JOS KUC POL 2002 wałach siwa/kuc:kuc:13 F: Kanclerz
M: Marjon's Jannine
C K007091 616 013 67 00375 02
75.

2

JOWISZ KUC WAL. POL 2006 wałach gniada/kuc:141 F: Strayers Samson / Wester Aikemas Nando
M: Koekoekshof Jannique / Corbyon
C K011731 POL013670007906
76.

211

JUKATAN SP POL 2014 wałach gniada/170 F: Contender Son / Contender
M: Jacnia / Garnizon
DK K030232 616009600156814
77.

200

JUULTJE KUC POL 2012 klacz kara/kuc:133 F: NN
M: NN
C K023955 528015120120189
78.

113

KALILA J SP POL 2011 klacz gniada/168 F: Landor / Lacatraz
M: Kamelia J / Helenis
DK K021672 616009520054311
79.

80

KANTJE’S ELTON NEW FOREST NED 2009 wałach kasztanowata/kuc:147 F: Orchid’s Romario ll
M: Kantje’s Rowena
D K026540 528210002312033
80.

227

KARINO KUC 1998 w gniada F: nn
M: nn
A0 K005206 616999660548698
81.

161

KASINIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/- F: Cassini Kama / Cassini I
M: Kanasta / Czandor
DK K024449 616009640067912
82.

183

KAZAR M SP POL 2012 wałach gniada/163 F: SOLARIS
M: KASTELKA
DK K024654 616009590218512
83.

92

KLARA KUC POL 2012 klacz siwa/kuc:121wp F: NN
M: NN
A0 K024243 616999540099912
84.

85

KUBA WLKP POL 2012 Klacz gniada/166 F: Cedrus / Ogar
M: Kenia / Nippon
DK K026010 616007600114412
85.

43

KUBA KUC FELIŃSKI POL 2009 wałach siwa/kuc:130 F: MORELOS
M: KARINA
A1 K021564 616013610232409
86.

15

KURTYNIA HAVBEK TRK POL 2006 klacz kara/mk:mk:mk:1 F: Havbek / Knecht
M: Kubatura / Kesar
E K012848 POL732010029506
87.

146

LA STRADA L SP POL 2005 klacz ciemnogniada/173 F: Bischof L / Bachus hol
M: La Paloma L / Lord Kemm
DK K015422 POL 009580227505
88.

98

LALA SP POL 2009 klacz skarogniada/161 F: Bekas / Arcus
M: Labelle / Lando
DK K024060 POL 009 54 00210 09
89.

178

LANCOME SP POL 2006 ogier ciemnogniada/170 F: Cajero / Caretino
M: Losita 2 / Landwind II B
DK K010014 POL009640013406
90.

76

LEXUS KUC POL 2012 wałach siwa/149 F: Nemo / Barako
M: L-Brenda / Jasmont
D K020887 616013660027212
91.

84

LILI ZAGORKA KUC POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:140 F: VIP
M: Peggy
C K029868 013670148508
92.

215

LOGAN PONY POL 2006 wałach bułana/kuc:148 F: Liguster
M: Tangana / Angelo
D K028385 013840015206
93.

121

LONGLIFE HOL. KUC WAL. POL 2011 wałach gniada/kuc:147 F: Leandros Sirik / Flora's Hof Magic
M: Blakt's Ashly / Oakley Bubbling Bobbety
D K028152 528017201101099
94.

123

LORINA SP POL 2012 klacz siwa/170 F: Carlos DZ / Cantus
M: Carlos DZ / Cantus
DK K026381 A0007268S
95.

191

LOVELY GIRL SP POL 2014 klacz gniada/170 F: Long Star
M: Long Star
DK K026300 616009630060014
96.

81

LUNA DRP POL 2010 klacz gniada/kuc:140 F: NN
M: NN
C K026657 528009101178093
97.

87

MAIDI KUC POL 2012 klacz ciemnokasztanowata/kuc:129 F: Max
M: Mika
A1 K025715 616013570174212
98.

165

MAKS KUC POL 2007 wałach siwa/kuc:137 F: Frankenhoeh's Vitalise / Steehorst Pavarotti
M: Maja / Dante
C/A2 K018799 POL013610202007
99.

203

MALINA KOŃ MAŁY POL 2010 klacz myszata/mk:153 F: Dragon / Rapid
M: Mała
A1 K030996 616 999 59 01988 10
100.

185

MALINKA KUC POL 2009 klacz srokata/kuc:100 F: NN
M: NN
A0 K024370 616999661978009
101.

130

MARKIZA KOŃ MAŁY POL 2014 klacz siwa/kuc:145 F: Faktor / Lord Star
M: Marjac's Rianne / Steehorst Freelance
D K031356 616013510283114
102.

109

MELLOW JACK MMW NEW FOREST PONY POL 2015 wałach gniada/kuc:146 F: Sulaatik's Valdez
M: Orchid's Golden Sands / Orchid's Cestanii
D K029710 00
103.

78

MELODIA KUC POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:128 F: Frankeshoes Mylord / Den Brand's Baye
M: Megan'B / Falk
A1 K020303 POL 013 52 01433 08
104.

51

MELODIA KUC POL 2011 klacz gniada/kuc:130 F: Hornmoor's Davey
M: Mżawka
A1 K020505 616013530059811
105.

152

MENTOS KUC POL 2008 wałach gniada/kuc:137 F: Novator/ Pepton
M: Modena II/ Wersal
A2 K021624 616013660745308
106.

70

MERNIE KUC POL 2006 klacz kasztanowata/kuc:147 F: Juravel / Kapral
M: Bianca / Branco
D K028557 528008060065306
107.

135

MESKALINA SP POL 2009 klacz kasztanowata/165 F: Ulco / Voltaire
M: Missy Quin / / Mariensztat
DK K014928 616009670128709
108.

36

MIŚKA KUC POL 2014 klacz siwa/kuc:131 F: nn
M: nn
A1 K031046 616999661393014
109.

94

MISSISSIPI KUC CONNEMARA POL 2012 klacz siwa/kuc:147 F: Innellan Phoenix / Liscaninana Boy
M: Mystic Moonshadow / Lishmar Rabel
D K021250 616013661246212
110.

141

MISTER KUC POL 2013 wałach kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Nn
M: Nn
D K023513 616999640069913
111.

148

MOONLIGHT MAGIC KUC CONNEMARA POL 2013 wałach siwa/kuc:139 F: nn
M: nn
C K027210 B0103010S
112.

213

NACORADO BWP POL 2013 wałach siwa/177 F: Breemeersen Adorado
M: Hebe
DK K028078 056002W00303738
113.

1

NANDINA KUC POL 2014 klacz ciemnogniada/145 F: Nando Super / Nando
M: Ksantia / NN
D K026584 616013520102614
114.

205

NESKA Deutsche Ride Pony POL 2004 klacz bułana/kuc:141 F: Alibaba / Sylvestre
M: Niwka / Split
A2 K021849 013520044804
115.

181

NEVILLE II S SP POL 2013 wałach ciemnogniada/165 F: Leoville / Elan De La Cour
M: Nestia S / Romualdo
DK K023765 6160095200365
116.

22

NIKOZJA SP POL 2009 klacz skarogniada/170 F: Clear To Jump ST Gyvan Z / Carlute
M: Nitoloma / Concorde
DK K015560 616009540044909
117.

16

NOLLY DOLLY K SP POL 2016 klacz siwa/167 F: Felini / Luron
M: Nutella / Limit
DK K029269 616009680020016
118.

196

OISIN BIOR DUBH CONNEMARA IRL 2011 wałach siwa/kuc:149 F: Westside Mirah / Ballydonagh Cassanova
M: Oisin Corrib Princess / Mac Owen
D K029991 S3-372004000010747
119.

195

OLIVER Appaloosa X Connemara GBR 2012 wałach siwa/kuc:141 F: Tiptoe Royal Blue
M: Appa
C K028023 826073001214649
120.

224

OMBOS ZILVERSTER KUC POL 2011 klacz siwa/kuc:141 F: Ice and Fire
M: Carisma
C K030414 528000110082311
121.

96

ORCHID’S RADJAH NPRS NED 2006 klacz kasztanowata/kuc:145 F: Kanshebber / Krimh
M: Orchid's Simia / Rusty
D K029118 528008060138206
122.

71

ORINOKO KM POL 2013 wałach gniada/168 F: Orion / Genius
M: Oriona / Turbud Quirinus
DK K024904 616013640030713
123.

149

PAGANINI SP POL 2013 wałach ciemnogniada/170 F: Stakkato Top / Stakkato
M: Piagetta / Empire
DK K027273 616009660670413
124.

105

PANNA MIGOTKA KUC POL 2012 klacz gniada/kuc:kuc:11 F: NN
M: NN
A0 K030437 616999520132712
125.

104

PARNIKE VAN GODSELBOS BWP POL 2015 klacz gniada/170 F: Kannan
M: Darne
DK K029795 111
126.

192

PASJA KUC POL 2008 klacz gniada/kuc:140 F: NN (Carmen s Neptun)
M: NN (Prima)
C K023409 616999600472608
127.

177

PASJONATA AMIGO KUC WALIJSKI POL 2009 wałach gniada/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Anja / Tijd Vlijt's Survival
A1 K018348 POL013610020809
128.

138

PASJONATA LISA KUC WALIJSKI POL 2008 klacz siwa/kuc:128 F: Wolling’s Lion King
M: Tijd Vlijt’s Lavendel
A1 Brak POL 013610131408
129.

180

PEGAZUS KUC POL 2013 wałach bułana/mk:152 F: Pasquinel
M: Pela
E K024703 616999610072413
130.

186

PLAMKA TYP.KUC POL 2003 klacz jasnokasztanowata/kuc:140 F: NN
M: NN
A2 K031347 999640029403
131.

133

PLUTO75 WESTFALE POL 2011 wałach ciemnogniada/160 F: Plot Blue
M: Iris
DK K032974 DE441410475511
132.

93

PRINCE POLO KUC POL 2015 wałach gniada/kuc:149 F: Rolex / Martell
M: Pola
D K027493 616013540074515
133.

201

R-FOOD CARMELA A-Z KUC WALIJSKI POL 2015 klacz izabelowata/kuc:133 F: Tijd Vlijt's VICTOR
M: R-CARMELITA
C K030776 616013600253
134.

72

RAMIRO KUC POL 2001 wałach gniada/kuc:126 F: nn / nn
M: nn / nn
A1 K013543 POL999580294301
135.

82

RAMZES KUC POL 2013 wałach kasztanowata/kuc:127 F: NN
M: NN
A1 K030369 6169995921000613
136.

190

RASCO SP POL 2012 Wałach gniada/165 F: Check In 2 / Cordalme
M: River PG / Spartakus
DK K022921 616009661125212
137.

168

RASHMI DRP GER 2006 klacz gniada/kuc:140 F: Messino / Makuba
M: Romi / Rustan el Afas
C K028301 DE467-0001642-06
138.

147

RAWDAT SP POL 2009 wałach ciemnokasztanowata/173 F: Moravia
M: Jedwabna / Country Club
DK K014537 POL009670021509
139.

163

RICARDA Welsh Mountain Pony POL 2001 klacz kasztanowatodereszowata/kuc:kuc:ku F: RIEKARDO
M: HAUPTSTUTBUCH MUSI
A0 K029876 427270090002
140.

48

RINGO KUC POL 2005 Wałach srokata/kuc:kuc:ku F: Kapsel
M: Tamiza Rumba
A0 K020512 brak
141.

207

ROSATO SPRIZZ FP HOL. GER 2013 wałach gniada/171 F: Riscal
M: Baroness XIII / nn
DK K025325 DE421000555813
142.

210

ROYAL MAGIC 18 Deutsches Reltpony POL 2007 wałach ciemnogniada/kuc:143 F: Rashing Boy
M: Marie
D K032880 DE 455 8701979 07
143.

74

S-PIORUN KUC WALIJSKI POL 2009 wałach siwa/kuc:126 F: nn / nn
M: Sarnau Rainstorm / Sarnau Rhisairt
A1 K019042 616013670129009
144.

3

SALLY CARRERA KUC POL 2012 klacz kasztanowata/kuc:120 F: Rumcajs z Sadyby / Yekus
M: Telimena / Duinveldt's Lewa
A0 K026238 616013570149212
145.

131

SANDMAN OLD GER 2013 wałach gniada/172 F: Sandro Boy / Sandro
M: Chelsea / Cento
DK K023594 DE418180071513
146.

90

SANTA KUC POL 2011 klacz gniada/kuc:117 F: Prezes /
M: Sindi /
A0 K024725 616013610038911
147.

115

SANTINO KUC POL 2008 wałach gniada/kuc:117 F: Capo 14
M: Szanta / Elliot
A0 K025155 616999662050808
148.

10

SEJANA K HAN. GER 2012 klacz ciemnokasztanowata/163 F: Signum xx / Kalatos
M: Estella / Edgar
DK K032692 2764313165090126
149.

128

SHAKKATO PB Z ZANGERSHEIDE BEL 2016 wałach ciemnogniada/168 F: Stakkato / Spartan
M: Charity / Nonstop
DK K031754 056015Z55592616
150.

179

SHEILA KUC POL 2015 klacz siwa/kuc:145 F: nn
M: nn
D Brak 703002002586
151.

101

SHUGARKA LTUWB LTU 2012 klacz kasztanowata/165 F: Shandor 34 / Singular Joter
M: Palet-P / Le Mans
DK K030583 LTU005170128112
152.

216

SKY ZAGORKA KUC POL 2014 wałach ciemnokasztanowata/kuc:140 F: Medison
M: Flora
C K031486 616009681038414
153.

155

SMYK KUC POL 2008 wałach gniada/kuc:136 F: Szaman
M: Sonia
C K023357 013 61 01054 08
154.

8

SOFIA KUC POL 2008 klacz izabelowata/kuc:140 F: Boris / Nintendo
M: Sonja / nn
C K014194 POL013640083408
155.

120

SONAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 wałach kara/168 F: San Luis
M: Sonka
DK K025392 616009610105213
156.

150

SOUL HAN. POL 2014 wałach ciemnogniada/175 F: Stakkato / Spartan
M: Firenze / Ferragamo
DK K026013 DE 431318307314
157.

142

STARLIGHT OLD GER 2009 klacz kasztanowata F: Singulord Joter / Singular Joter II
M: Grenzpilotin / Pilox
DK K021904 DE418180155209
158.

117

SUBLIEM'S MILANO NEW FOREST PONY POL 2014 wałach gniada/kuc:148 F: Reekamp's Slogan
M: Eikenhorst's Stella / Mikel
D K030398 528018020141035
159.

75

SZOGUN KUC POL 2004 wałach siwa/kuc:137 F: Angelo / Amstelhoeves Anton
M: Szampanka / Farah-Kaju
C K016587 POL013640020904
160.

108

TAJGA KUC POL 2016 klacz siwa/kuc:kuc:?? F: -
M: -
A0 K031793 616999570159216
161.

202

TANGO KUC WALIJSKI POL 2007 wałach gniada/kuc:124 F: Timo
M: Shira
A1 K030537 POL 0136101994
162.

31

TONY’S BOY KUC WAL. IRL 2012 wałach siwa/kuc:147 F: NN
M: NN
D K029112 372003006844540
163.

103

TOSKANIA KUC WALIJSKI POL 2005 klacz kara/kuc:120 F: Twix
M: Gaskonia
A0 K014651 POL013640024405
164.

19

TOUAREG Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2004 ogier skarogniada/kuc:149 F: Domingo / Top Dark Dream
M: Tosca / Ardahan
D K010253 POL013640007704
165.

66

TROFARTH JIM WELSH COB POL 2011 wałach gniada/kuc:147 F: Powysvalley Monteray
M: Trofarth Betsan
D K030242 826046010092123
166.

167

TURYSTKA TYP KUC POL 2014 klacz siwa/kuc:141 F: nn
M: nn
C K032017 616098100101036
167.

79

WEDOG PRIDE N JOY KUC WALIJSKI POL 2012 klacz izabelowata/kuc:130 F: Tireinon Star Rocker
M: 135157 Holly
K025821 ULEN82604602068
168.

174

WIEDŹMIRA M. POL 2013 klacz siwa/165 F: Ramadan/Lirnik
M: Wiedźma/Diabełek
DK K023441 616006690058213
169.

83

WIKING PP DRP POL 2006 wałach gniada/kuc:kuc:14 F: V I P / Visconti
M: Willoway Miss Minx / Chiddock Fankino
C K010983 POL013670112006
170.

139

WINCENTY KUC POL 2008 wałach srokata/kuc:120 F: NN
M: NN
A0 K030644 616999662046608
171.

127

WOLF'S MORITZ V DRP GER 2007 wałach siwa/kuc:139 F: Corado / Constantin
M: Mona / Brillant
C K018713 DE 434340050807
172.

49

WRÓŻKA PONYSPORT KUC POL 2006 klacz siwa/kuc:kuc:ku F: Nico-K
M: Werwa
A-1 K018269 POL013570055706
173.

119

ZOLKA TYP. SZLACH. POL 2008 klacz siwa/kuc:148 F: Samir / Nur
M: Zefirynka / Eksponat
D K030954 POL999661421206
174.

193

ZYGZAK KUC POL 2005 wałach srokata/kuc:123 F: Filip / Epos
M: Zuzia
A1 K026245 POL013590162705
Rider Club
Competition
Prize
Aniołek Hubert SKJ Pony Power Nowy Janków
n.rzeczowa 200
n.rzeczowa 300
Babczyńska Małgorzata BPK - SLA
n.rzeczowe 150
n.rzeczowa 50
n.rzeczowa 50
n.rzeczowa 100
n.rzeczowa 350
Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
n.rzeczowa 150
Basińska Olga SKJ Bobrowy Staw Augustówek
n.rzeczowa 50
Biel Zofia KJ Leńcze
n.rzeczowa 150
n.rzeczowa 50
50
SUM:
50.00
Chojowska Iga BPK - SLA
n.rzeczowa 50
Cwalina Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
n.rzeczowa 200
n.rzeczowa 50
n.rzeczowa 100
Czarnecka Adriana KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry
n.rzeczowa 100
n.rzeczowa 200zł
Fediow Daria KJ Podkowa Gruszczyn
100
SUM:
100.00
Glińska Kinga Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
n.rzeczowa 50
Gola Helena KJ Podkowa Gruszczyn
n.rzeczowa 300
Goszczyński Adam KS Jumping Events Poznań
n.rzeczowa 150
Goszczyński Tomasz KS Jumping Events Poznań
n.rzeczowa 50
Grochowska Wiktoria KS Equiright Warszawa
n.rzeczowa 50
Hart Dyke Zofia KJ Akademia Kucania Dawidy
n.rzeczowa 200
Janusz Zofia KJ Akademia Kucania Dawidy
n.rzeczowa 50
Kołodziejczyk Milena Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
n.rzeczowa 150
Komornicka Melania Largo Sp. z o.o. Warszawa
n.rzeczowa 100
Koperska - Pacyńska Maria JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
n.rzeczowa 150
Kucharska Antonina KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry
n.rzeczowe 200
n.rzeczowa 200
Kulesza Lila KJ Podkowa Gruszczyn
n.rzeczowa 50
Kwiatkowska Karolina KJ Podkowa Gruszczyn
300
SUM:
300.00
Layer Marek K.J.Facimiech
n.rzeczowa 50zł
Luboński Ignacy KJ Podkowa Gruszczyn
n.rzeczowa 100zł
Malinowski Jakub Stow. Pomagaj Pomagać Różaland Słupno
n.rzeczowa 300
Markiewicz Alicja Stow. Warszawski KJ
n.rzeczowa 50
Matyjasik Patrycja Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
n.rzeczowe 200
n.rzeczowa 200
Moryto Małgorzata BPK - MAZ
n.rzeczowa 50zł
Mroczek Jakub Polish Pony Club Tomaszkowo
n.rzeczowa 50
n.rzeczowa 150
Musiał Nina KJ Podkowa Gruszczyn
n.rzeczowe 150
Naumiuk Roksana BPK - MAZ
n.rzeczowe 100
Olaszek Alicja SKJ Horseprofi Łódź
n.rzeczowa 100
n.rzeczowa 100
n.rzeczowa 50
Pałosz Helena SKJ Beckersport Laszczki
n.rzeczowa 50
Parda Julia Polish Pony Club Tomaszkowo
n.rzeczowe 250
n.rzeczowa 100
Pasternak Julia UKJ Reimann Team Karlino
200
SUM:
200.00
Pawłowska Irena KJ Wiktorowo
n.rzeczowa 150
Peszek Julia SKJ Beckersport Laszczki
n.rzeczowa 100
n.rzeczowa 50
Ptaszyńska Julia KJ Plejada Tarczyn
n.rzeczowa 300
n.rzeczowe 250
n.rzeczowe 300
Reimann Zofia UKJ Reimann Team Karlino
n.rzeczowa 150
n.rzeczowa 50zł
Rembielińska Wiktoria KJ Wiktorowo
150
SUM:
150.00
Romanowska Anna UKS Primo Kozery
n.rzeczowa 50zł
Romanowska Gabriela UKS Primo Kozery
n.rzeczowa 50
Sawicka Lena KJ Humorek Krawcowizna
n.rzeczowa 200
n.rzeczowa 100
Sekuła Iga KJ Akademia Kucania Dawidy
n.rzeczowa 50
Ślazińska Malwina KS Garo
n.rzeczowa 100
Szor Anna SKJ Bajardo Czosnów
n.rzeczowe 200
Szrajer Matylda Kielecki KJ
n.rzeczowa 100
n.rzeczowa 300
n.rzeczowa 50
Tymieniecka Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
n.rzeczowa 50
Voigt Liliana KJ Leńcze
n.rzeczowa 100
Von Mauberg Wiktoria St. Warszawski KJ
n.rzeczowa 150
Wawrzynowicz Marianna Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
n.rzeczowa 200
Wierucka Maria RIO GRANDE Krosinko
n.rzeczowa 100zł
Wierucka Zofia RIO GRANDE Krosinko
n.rzeczowa 100
Wiśniewska Alicja BPK (MAZ)
n.rzeczowa 50
Wlaźniak Marika JKS Salio
n.rzeczowa 100
Żabowska-Żychowicz Nelly KJ Karolina
n.rzeczowa 200
Zawadzka Zofia St. Warszawski KJ
n.rzeczowa 350
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamkiewicz Laura
-
2021-10-08
13
2021-10-08
2021-10-09
19
2021-10-09
19
Ambroziak Nadia
SKJ Beckersport Laszczki
DŻARNA (62)
2021-10-09
5
2021-10-10
Aniołek Hubert
SKJ Pony Power Nowy Janków
2021-10-08
4
2021-10-09
7
2021-10-09
11
2021-10-10
6
2021-10-08
8
OLIVER (195)
2021-10-09
19
2021-10-09
31
2021-10-10
6
2021-10-08
5
2021-10-08
1
n.rzeczowa 200
2021-10-10
2
n.rzeczowa 300
Babczyńska Małgorzata
BPK - SLA
PLUTO75 (133)
2021-10-08
6
2021-10-08
4
2021-10-09
2
n.rzeczowe 150
2021-10-10
5
n.rzeczowa 50
2021-10-09
4
2021-10-08
3
n.rzeczowa 50
2021-10-08
2
n.rzeczowa 100
2021-10-09
1
2021-10-09
1
2021-10-10
1
n.rzeczowa 350
Bar Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
BAKO 2 (11)
2021-10-09
5
2021-10-10
3
n.rzeczowa 150
Basińska Olga
SKJ Bobrowy Staw Augustówek
2021-10-08
7
2021-10-09
2021-10-09
2021-10-10
2021-10-08
3
n.rzeczowa 50
Benczak Jm'05 Anna
BPK(MAZ)
SONAR (120)
2021-10-08
17
2021-10-08
30
2021-10-09
24
2021-10-09
13
2021-10-10
Bernat Kaja
UKJ Reimann Team Karlino
2021-10-08
30
2021-10-08
2021-10-09
28
2021-10-09
2021-10-10
Białecka Malwina
Stow. SKJ Grobice
ASTERKA (197)
2021-10-08
25
2021-10-08
33
2021-10-09
34
2021-10-09
Biel Zofia
KJ Leńcze
2021-10-08
1
n.rzeczowa 150
2021-10-10
5
n.rzeczowa 50
2021-10-08
9
2021-10-09
3
2021-10-09
2
D'APRIL (111)
2021-10-08
11
2021-10-08
8
2021-10-09
1
2021-10-10
5
50
Bisaga Ines
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
CORTAZAR (153)
2021-10-10
14
2021-10-09
23
2021-10-09
9
Byczkowska Zuzanna
KU AZS Uniwesytetu Warszawskiego
PASJA (192)
2021-10-08
1
2021-10-08
7
2021-10-09
7
2021-10-09
15
2021-10-10
23
ZYGZAK (193)
2021-10-08
1
2021-10-08
1
2021-10-09
32
2021-10-09
16
2021-10-10
11
Chmielewska Karolina
BPK - MAZ
RAMZES (82)
2021-10-08
28
2021-10-08
2021-10-09
21
2021-10-09
12
2021-10-10
9
Chodakowska Michalina
Stow. SKJ Bobrowy Staw
MARKIZA (130)
2021-10-08
10
2021-10-08
15
2021-10-09
33
2021-10-09
19
2021-10-10
17
Chojowska Iga
BPK - SLA
BENETON (221)
2021-10-09
12
2021-10-10
5
n.rzeczowa 50
2021-10-09
24
Cwalina Wiktoria
KJ Podkowa Gruszczyn
RAMIRO (72)
2021-10-10
18
2021-10-08
1
2021-10-09
1
2021-10-10
1
n.rzeczowa 200
SZOGUN (75)
2021-10-08
19
2021-10-08
2
n.rzeczowa 50
2021-10-09
1
2021-10-10
3
n.rzeczowa 100
LEXUS (76)
2021-10-09
4
2021-10-09
10
2021-10-10
18
2021-10-08
5
Czarnak Natalia
KJ Humorek Krawcowizna
FIESTA (154)
2021-10-08
2021-10-08
2021-10-09
2021-10-09
2021-10-10
15
Czarnecka Adriana
KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry
2021-10-08
34
2021-10-09
29
2021-10-09
1
2021-10-10
4
n.rzeczowa 100
WINCENTY (139)
2021-10-08
1
2021-10-08
1
2021-10-09
3
2021-10-09
14
2021-10-10
1
n.rzeczowa 200zł
Dąbrowska Emilia
Klub Jeździecki Akademia Kucania
TURYSTKA (167)
2021-10-09
16
2021-10-09
15
2021-10-10
13
Dąbrowska Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
ORINOKO (71)
2021-10-08
2021-10-08
36
2021-10-09
Drozd Michalina
Brak
2021-10-08
1
2021-10-08
15
2021-10-09
28
2021-10-09
13
2021-10-10
21
Drwota Matylda
KJ Leńcze
2021-10-08
2021-10-08
1
2021-10-09
36
2021-10-09
23
2021-10-10
Dworacka Tatiana
SKJ Bobrowy Staw Augustówek
RASHMI (168)
2021-10-08
1
2021-10-08
14
2021-10-09
22
2021-10-09
15
2021-10-10
28
Dzięgielewski Kamil
Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
JOS (35)
2021-10-10
2021-10-09
19
Dźwigalska Sonia
St. J. Stajnia Podolszyn
FARAON (34)
2021-10-08
13
2021-10-08
11
2021-10-09
15
2021-10-09
1
2021-10-10
Fediow Daria
KJ Podkowa Gruszczyn
2021-10-08
12
2021-10-08
6
2021-10-09
26
2021-10-09
26
2021-10-10
4
100
Frączkowska Roksana
KJ Infernal Team Golesze
2021-10-09
1
2021-10-10
9
Frukacz Marta
KJ Golden Dream Łódź
MELODIA (51)
2021-10-09
22
2021-10-09
22
2021-10-10
25
Gantner Krystyna
St. Warszawski KJ
HOKY J (226)
2021-10-08
6
2021-10-08
36
2021-10-09
1
2021-10-09
1
2021-10-10
23
Glińska Kinga
Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2021-10-08
34
2021-10-09
28
2021-10-09
16
2021-10-10
6
n.rzeczowa 50
Gola Helena
KJ Podkowa Gruszczyn
2021-10-08
4
2021-10-08
10
2021-10-09
17
2021-10-10
1
n.rzeczowa 300
2021-10-09
7
MERNIE (70)
2021-10-08
6
2021-10-09
1
2021-10-09
6
2021-10-10
7
2021-10-08
12
Gonciarek Maria
Stow. Warszawski KJ
KASINIA (161)
2021-10-08
1
2021-10-09
2021-10-10
16
Goszczyński Adam
KS Jumping Events Poznań
CHARLTON (124)
2021-10-09
25
2021-10-10
3
n.rzeczowa 150
DREAM ON (228)
2021-10-09
1
2021-10-09
15
2021-10-10
Goszczyński Tomasz
KS Jumping Events Poznań
HALNY (125)
2021-10-09
5
2021-10-09
32
2021-10-10
12
CAJERO (126)
2021-10-09
1
2021-10-09
21
2021-10-10
8
n.rzeczowa 50
Grobelny Martyna
KJ Trachy Sośnicowice
MAKS (165)
2021-10-09
1
2021-10-09
10
2021-10-10
14
2021-10-09
7
2021-10-09
26
2021-10-10
21
Grochowska Wiktoria
KS Equiright Warszawa
2021-10-08
8
2021-10-09
36
2021-10-10
7
n.rzeczowa 50
Grzelczak Matylda
KJ Aldragho Piaseczno
LALA (98)
2021-10-08
1
2021-10-08
26
2021-10-09
1
2021-10-09
24
2021-10-10
7
Hart Dyke Zofia
KJ Akademia Kucania Dawidy
2021-10-09
1
2021-10-09
1
2021-10-10
22
EMMA (95)
2021-10-10
1
n.rzeczowa 200
2021-10-09
2
Janusz Zofia
KJ Akademia Kucania Dawidy
2021-10-09
10
2021-10-09
31
2021-10-10
5
n.rzeczowa 50
Kaleta Zuza
Akademia Kucania Dawidy
2021-10-09
11
2021-10-09
14
2021-10-10
8
Kamińska Zofia
KJ Ranczo Kołata
2021-10-09
7
2021-10-10
22
2021-10-09
7
Karbowiak Julia
BPK (MAZ)
SANTINO (115)
2021-10-08
13
2021-10-08
1
2021-10-09
2021-10-09
29
2021-10-10
14
Kaźmierczak Maja
BPK (MAZ)
MALINA (203)
2021-10-08
21
2021-10-09
41
2021-10-09
19
2021-10-10
13
Kępka Aleksandra
KJ Ranczo Kołata
2021-10-09
33
2021-10-09
35
2021-10-10
20
Kolasińska Ewa
BPK (MAZ)
PAGANINI (149)
2021-10-08
2021-10-09
33
2021-10-10
20
2021-10-08
22
Kołacz J'03 Maja
Stowarzyszenie SSK Stare Babice
CON AMORE (140)
2021-10-10
9
Kołodziejczyk Milena
Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
LANCOME (178)
2021-10-08
29
2021-10-08
4
2021-10-09
1
2021-10-09
20
2021-10-10
2
n.rzeczowa 150
Komornicka Melania
Largo Sp. z o.o. Warszawa
SANDMAN (131)
2021-10-08
4
2021-10-08
2021-10-09
1
2021-10-09
19
2021-10-08
10
2021-10-10
4
n.rzeczowa 100
2021-10-08
6
2021-10-09
16
2021-10-09
10
Koperska - Pacyńska Maria
JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
TOSKANIA (103)
2021-10-08
2021-10-08
1
2021-10-10
2
n.rzeczowa 150
2021-10-09
3
2021-10-09
8
Koroluk Agata
SKJ Beckersport Laszczki
2021-10-08
27
2021-10-08
28
2021-10-09
29
2021-10-09
19
2021-10-10
21
Kostkowska Liliana
SKJ Ponylandia Wojciechowice
KLARA (92)
2021-10-08
1
2021-10-08
1
2021-10-09
1
2021-10-09
21
2021-10-10
24
Kraś Helena
BPK (MAZ)
2021-10-08
32
2021-10-09
16
2021-10-10
16
2021-10-08
26
Kubera Marika
RIO GRANDE Krosinko
ASARI (58)
2021-10-08
1
2021-10-09
7
2021-10-10
6
Kucharska Antonina
KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry
2021-10-08
10
2021-10-08
3
2021-10-09
6
2021-10-09
2
n.rzeczowe 200
2021-10-10
3
n.rzeczowa 200
Kujawa Wiktoria
UKJ Reimann Team Karlino
LOGAN (215)
2021-10-08
9
2021-10-09
4
2021-10-10
9
2021-10-08
13
Kulesza Lila
KJ Podkowa Gruszczyn
2021-10-09
7
2021-10-09
43
2021-10-10
27
JOWISZ (2)
2021-10-09
30
2021-10-09
2
2021-10-10
6
n.rzeczowa 50
Kuszewska Julia
BPK (MAZ)
HIMENA (206)
2021-10-08
24
2021-10-08
30
2021-10-09
1
2021-10-09
26
2021-10-10
2021-10-08
35
2021-10-08
30
2021-10-09
26
2021-10-09
27
2021-10-10
12
Kwiatkowska Ewa
JKS Salio Besiekierz Rudny
2021-10-08
19
2021-10-08
26
2021-10-10
2021-10-08
14
2021-10-08
26
2021-10-09
5
2021-10-09
Kwiatkowska Karolina
KJ Podkowa Gruszczyn
SOFIA (8)
2021-10-08
13
2021-10-09
26
2021-10-09
37
2021-10-10
1
300
2021-10-08
14
Laskowska Lena
BPK - MAZ
C.SIOUX (116)
2021-10-08
1
2021-10-08
1
2021-10-09
19
2021-10-10
17
Laskowski Julian
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2021-10-08
1
2021-10-08
15
2021-10-09
11
2021-10-09
7
2021-10-10
1
Layer Marek
K.J.Facimiech
RINGO (48)
2021-10-08
1
2021-10-08
16
2021-10-09
9
2021-10-09
25
2021-10-10
6
n.rzeczowa 50zł
2021-10-08
11
2021-10-08
1
2021-10-09
14
2021-10-09
19
Leonowicz Adrianna
KJ Wiktorowo
2021-10-08
1
2021-10-08
1
2021-10-09
7
2021-10-10
19
Luboński Ignacy
KJ Podkowa Gruszczyn
RAMIRO (72)
2021-10-08
1
2021-10-08
1
2021-10-09
7
ALF (73)
2021-10-08
1
2021-10-08
1
2021-10-10
4
n.rzeczowa 100zł
2021-10-09
3
2021-10-09
5
Majchrzak Maria
Stow. Warszawski KJ
DAVINCI (220)
2021-10-09
1
2021-10-09
13
2021-10-10
24
Malesa Alicja
BPK (MAZ)
2021-10-10
24
2021-10-09
23
2021-10-09
26
Malinowski Jakub
Stow. Pomagaj Pomagać Różaland Słupno
ILONUS (212)
2021-10-08
5
2021-10-09
8
2021-10-10
2
n.rzeczowa 300
NACORADO (213)
2021-10-08
24
2021-10-09
30
2021-10-10
2021-10-08
9
Markiewicz Alicja
Stow. Warszawski KJ
RASCO (190)
2021-10-08
10
2021-10-09
14
2021-10-10
5
n.rzeczowa 50
Marszałek Filipek Alicja
KJ Dziecinów Sp z o.o.
2021-10-08
1
2021-10-08
6
2021-10-09
7
2021-10-10
10
Matyjasik Patrycja
Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
KALILA J (113)
2021-10-08
1
2021-10-09
3
n.rzeczowe 200
2021-10-10
2
n.rzeczowa 200
2021-10-08
2021-10-08
10
2021-10-09
22
2021-10-10
19
2021-10-09
1
Melich Oliwia
Sportowy Klub Jeździecki Beckersport
2021-10-08
20
2021-10-09
2021-10-09
4
2021-10-10
2021-10-08
11
Michalska Emilia
Stow. Warszawski KJ
2021-10-09
1
2021-10-08
1
2021-10-08
9
Miłoszewska Anna
St. J. Stajnia Podolszyn
MIŚKA (36)
2021-10-10
26
2021-10-09
14
2021-10-09
38
2021-10-08
1
2021-10-08
1
Miłoszewska Nikola
KJ Akademia Kucania Dawidy
GRAD (184)
2021-10-10
11
2021-10-09
14
2021-10-09
11
Moczkowska Carla
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2021-10-08
29
2021-10-08
18
2021-10-10
12
2021-10-09
31
2021-10-09
13
Moczkowska Mia
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
MENTOS (152)
2021-10-08
1
2021-10-08
16
2021-10-10
29
2021-10-09
2
2021-10-09
15
Moryto Małgorzata
BPK - MAZ
MALINKA (185)
2021-10-10
5
n.rzeczowa 50zł
2021-10-09
5
2021-10-09
12
Mroczek Jakub
Polish Pony Club Tomaszkowo
JUULTJE (200)
2021-10-08
1
2021-10-08
2
n.rzeczowa 50
2021-10-09
7
2021-10-09
26
2021-10-10
2
n.rzeczowa 150
2021-10-08
1
2021-10-08
5
2021-10-09
12
2021-10-09
15
2021-10-10
25
Musiał Nina
KJ Podkowa Gruszczyn
SHUGARKA (101)
2021-10-08
5
2021-10-08
10
2021-10-09
3
n.rzeczowe 150
2021-10-10
Nalewajek Pola
BPK
SHEILA (179)
2021-10-08
2021-10-08
2021-10-09
2021-10-10
PEGAZUS (180)
2021-10-08
7
2021-10-09
1
2021-10-10
10
2021-10-08
2021-10-09
16
Naumiuk Kornelia
KJ ''Kucykowa Zagroda'' Cyganka
JAWA (144)
2021-10-08
9
2021-10-08
5
2021-10-09
1
2021-10-10
2021-10-09
15
EMIEL S (145)
2021-10-08
19
2021-10-08
19
2021-10-09
4
2021-10-10
13
2021-10-09
13
Naumiuk Roksana
BPK - MAZ
STARLIGHT (142)
2021-10-08
19
2021-10-08
14
2021-10-10
2021-10-09
3
n.rzeczowe 100
Nazarewicz Julia
JKS Barłomino
TANGO (202)
2021-10-09
3
2021-10-09
24
2021-10-10
20
Olaszek Alicja
SKJ Horseprofi Łódź
2021-10-08
1
n.rzeczowa 100
2021-10-08
1
n.rzeczowa 100
2021-10-09
7
2021-10-09
26
2021-10-10
8
n.rzeczowa 50
Pałosz Helena
SKJ Beckersport Laszczki
AJSZA (217)
2021-10-08
2021-10-09
2021-10-09
24
2021-10-10
7
n.rzeczowa 50
2021-10-08
1
Parda Julia
Polish Pony Club Tomaszkowo
CHEYENNE (198)
2021-10-08
24
2021-10-08
3
2021-10-09
1
n.rzeczowe 250
2021-10-09
4
2021-10-10
2021-10-08
10
2021-10-08
9
2021-10-09
21
2021-10-09
10
2021-10-10
5
n.rzeczowa 100
Pasternak Julia
UKJ Reimann Team Karlino
2021-10-08
14
2021-10-08
4
2021-10-09
19
2021-10-09
1
2021-10-10
2
200
Pawłowska Irena
KJ Wiktorowo
MESKALINA (135)
2021-10-08
1
2021-10-09
5
2021-10-10
4
n.rzeczowa 150
Pawłowska Kornelia
SKJ Beckersport Laszczki
2021-10-09
7
2021-10-09
13
2021-10-10
2021-10-08
7
Peszek Julia
SKJ Beckersport Laszczki
LUNA (81)
2021-10-08
19
2021-10-10
4
n.rzeczowa 100
2021-10-08
3
n.rzeczowa 50
Pietrzak Pola
MKJ NENIA Pasłęk
2021-10-09
14
2021-10-09
29
2021-10-10
23
Piontek Urszula
RIO GRANDE Krosinko
2021-10-08
24
2021-10-08
22
2021-10-09
35
2021-10-09
39
2021-10-10
17
Piórkowska Maria
BPK - WMA
KUBA (85)
2021-10-09
12
2021-10-08
12
2021-10-08
10
2021-10-10
JACERA (86)
2021-10-08
22
2021-10-09
28
2021-10-09
32
2021-10-10
17
2021-10-08
19
Piskorska Magdalena
KJ Wiktorowo
SOUL (150)
2021-10-08
38
2021-10-08
2021-10-09
31
2021-10-10
22
2021-10-09
25
Płuska Maria
Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2021-10-10
15
2021-10-09
14
2021-10-09
5
Pogorzelska Karolina
KJ Rock Horses Warszawa
2021-10-08
4
2021-10-09
12
2021-10-10
15
Potyra Maja
Stow. SKJ Bobrowy Staw
2021-10-08
25
2021-10-08
23
2021-10-09
33
2021-10-09
29
2021-10-10
Ptaszyńska Julia
KJ Plejada Tarczyn
NIKOZJA (22)
2021-10-10
1
n.rzeczowa 300
2021-10-09
2
n.rzeczowe 250
2021-10-10
2021-10-09
1
n.rzeczowe 300
Reimann Zofia
UKJ Reimann Team Karlino
2021-10-08
1
2021-10-08
1
2021-10-09
1
2021-10-09
12
2021-10-10
2
n.rzeczowa 150
RICARDA (163)
2021-10-08
1
2021-10-08
2021-10-10
8
n.rzeczowa 50zł
2021-10-09
13
2021-10-09
7
Rembielińska Wiktoria
KJ Wiktorowo
SMYK (155)
2021-10-08
17
2021-10-09
19
2021-10-10
3
150
ASESOR (156)
2021-10-08
6
2021-10-08
22
2021-10-09
1
2021-10-09
18
2021-10-10
9
Rojek Amelia
UKJ Reimann Team Karlino
BUCEFAL (225)
2021-10-08
35
2021-10-08
21
2021-10-09
35
2021-10-09
32
2021-10-10
26
Romanowska Anna
UKS Primo Kozery
ERO (159)
2021-10-09
21
2021-10-09
7
2021-10-10
7
n.rzeczowa 50zł
Romanowska Gabriela
UKS Primo Kozery
HAPPY DAY (158)
2021-10-09
10
2021-10-09
10
2021-10-10
7
n.rzeczowa 50
Rybak-Massalska Lena Róża
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2021-10-08
1
2021-10-08
5
2021-10-09
10
2021-10-09
2021-10-10
Sawicka Lena
KJ Humorek Krawcowizna
LONGLIFE (121)
2021-10-09
16
2021-10-10
2
n.rzeczowa 200
2021-10-08
1
n.rzeczowa 100
2021-10-08
16
2021-10-09
7
Sekuła Iga
KJ Akademia Kucania Dawidy
MAIDI (87)
2021-10-09
7
2021-10-10
6
n.rzeczowa 50
Sieńko Krzysztof
Stow. SKJ Grobice
KARINO (227)
2021-10-08
1
2021-10-10
2021-10-08
11
2021-10-09
7
2021-10-09
9
Sierakowska Kalina
SKJ Beckersport
2021-10-09
2
2021-10-09
2
2021-10-10
16
Ślazińska Malwina
KS Garo
2021-10-08
2021-10-08
25
2021-10-09
19
2021-10-09
26
2021-10-10
3
n.rzeczowa 100
Śledziewska Aleksandra
SKJ Beckersport Laszczki
2021-10-09
41
2021-10-09
15
2021-10-10
Sławińska Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
MELODIA (78)
2021-10-08
1
2021-10-08
1
2021-10-09
16
2021-10-10
13
Sowińska Zuzanna
BPK (MAZ)
ZOLKA (119)
2021-10-08
20
2021-10-08
12
2021-10-09
23
2021-10-09
38
2021-10-10
12
Stawecka Lena
SPORTOWY KLUB JEŹDZIECKI BILCZA
KUBA (43)
2021-10-08
13
2021-10-08
1
2021-10-09
7
2021-10-09
16
2021-10-10
10
Steckiewicz Małgorzata
Sportowy Klub Jeździecki Bilcza
2021-10-08
2021-10-08
2021-10-09
22
2021-10-10
10
2021-10-09
15
Szara Maja Karolina
BPK - MAZ
ELI (204)
2021-10-10
2021-10-09
18
2021-10-09
Szor Anna
SKJ Bajardo Czosnów
2021-10-08
4
2021-10-08
10
2021-10-09
1
2021-10-09
1
n.rzeczowe 200
2021-10-10
14
Szrajer Matylda
Kielecki KJ
ANAKONDA (100)
2021-10-08
2
n.rzeczowa 100
2021-10-09
1
2021-10-09
4
2021-10-10
1
n.rzeczowa 300
2021-10-08
2
n.rzeczowa 50
Sztajnert Zofia
KJ Infernal Team Golesze
2021-10-09
19
2021-10-10
15
Tracz Martyna
JKS Salio Besiekierz Rudny
GRECJA (182)
2021-10-08
13
2021-10-08
25
2021-10-09
2021-10-10
16
2021-10-09
24
Tymieniecka Wiktoria
KJ Podkowa Gruszczyn
2021-10-08
17
2021-10-08
3
n.rzeczowa 50
2021-10-09
16
2021-10-09
10
2021-10-10
19
Voigt Liliana
KJ Leńcze
2021-10-08
1
2021-10-08
10
2021-10-10
4
n.rzeczowa 100
2021-10-09
29
2021-10-09
Von Mauberg Wiktoria
St. Warszawski KJ
2021-10-09
1
2021-10-10
3
n.rzeczowa 150
2021-10-08
10
Wałach Maja
SKJ Bajardo Augustówek
2021-10-08
38
2021-10-08
10
2021-10-09
13
2021-10-10
8
2021-10-08
32
2021-10-08
10
2021-10-09
9
2021-10-10
11
Wawrzynowicz Marianna
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2021-10-08
9
2021-10-10
1
n.rzeczowa 200
2021-10-08
14
2021-10-09
19
2021-10-09
Wesołowska Aniela
St. Warszawski KJ
INEZ W (53)
2021-10-08
4
2021-10-09
15
2021-10-10
18
Wierucka Maria
RIO GRANDE Krosinko
SANTA (90)
2021-10-08
2021-10-08
32
2021-10-09
1
2021-10-09
37
2021-10-10
27
IKONA (91)
2021-10-08
1
2021-10-08
1
2021-10-10
3
n.rzeczowa 100zł
2021-10-09
2
2021-10-09
1
Wierucka Zofia
RIO GRANDE Krosinko
CYKOR (17)
2021-10-08
1
2021-10-08
22
2021-10-09
1
2021-10-09
34
2021-10-10
3
n.rzeczowa 100
Wilk Lena
KJ Leńcze
TAJGA (108)
2021-10-08
1
2021-10-08
1
2021-10-09
13
2021-10-09
7
2021-10-10
9
Winnicka Katarzyna
KJ Wiktorowo
RAWDAT (147)
2021-10-08
19
2021-10-09
13
2021-10-10
2021-10-08
9
2021-10-09
13
Wiśniewska Alicja
BPK (MAZ)
2021-10-08
17
2021-10-08
14
2021-10-09
18
2021-10-09
2021-10-10
8
n.rzeczowa 50
Wiśniewski Marcel
SKJ Golden Dream Łódź
TOUAREG (19)
2021-10-08
18
2021-10-10
11
Wlaźniak Marika
JKS Salio
KAZAR M (183)
2021-10-08
2021-10-08
26
2021-10-09
2021-10-09
2021-10-10
4
n.rzeczowa 100
Wołczyńska Julia
Kj Humorek Krawcowizna
PLAMKA (186)
2021-10-08
1
2021-10-08
1
2021-10-09
16
2021-10-09
1
2021-10-10
2
Żabowska-Żychowicz Nelly
KJ Karolina
JUKATAN (211)
2021-10-09
11
2021-10-10
2
n.rzeczowa 200
Zawadzka Zofia
St. Warszawski KJ
2021-10-08
4
2021-10-08
1
2021-10-09
13
2021-10-10
1
n.rzeczowa 350
Zdun Karolina
KJ Rock Horses Warszawa
2021-10-08
5
2021-10-09
8
2021-10-09
6
2021-10-08
12
Zielińska Karolina
KU AZS Politechniki Warszawskiej
NESKA (205)
2021-10-08
1
2021-10-08
30
2021-10-09
2021-10-09
Zubczyńska Amelia
KJ Humorek Krawcowizna
2021-10-08
4
2021-10-08
4
2021-10-09
7
2021-10-09
40
2021-10-10
7
2021-10-08
31
2021-10-09
29
2021-10-09
2021-10-08
23
2021-10-10
10

Number of Riders: 139

Number of Horses: 174

The sum of prizes: 800.00

Competition results developed by: HIPPOSERWIS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052014-3, HIPPOSERWIS)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl