Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
51 ACCEPTED 2021-09-08 12:53:49
2021-09-08 12:53:49
Pola Guerquin-Koryzma DRUH HROBY HRON
  • 1x 2/P-6R/I półfinał - Kuce
  • 1x 4/P-3/II półfinał - Kuce
  • 1x 6/P-4/Finał - Kuce
50 ACCEPTED 2021-09-07 10:14:06
2021-09-05 20:45:27
Estera Stosik FLAMENCO
  • 1x 1/P-1/I półfinał - Konie
  • 1x 3/D-2R/II półfinał - Konie
  • 1x 5/D-3R/Finał - Konie
49 ACCEPTED 2021-09-07 10:13:33
2021-09-05 20:44:28
Zuzanna Kunkel GOLDWIND EMPIRE’S POWER OF NATURE
  • 1x 2/P-6R/I półfinał - Kuce
  • 1x 4/P-3/II półfinał - Kuce
  • 1x 6/P-4/Finał - Kuce
48 ACCEPTED 2021-09-07 10:13:05
2021-09-05 20:43:59
Aniela Dlouchy RAINBOW
  • 1x 1/P-1/I półfinał - Konie
  • 1x 3/D-2R/II półfinał - Konie
  • 1x 5/D-3R/Finał - Konie
47 ACCEPTED 2021-09-07 10:12:20
2021-09-05 13:54:56
Aleksandra Błachno TRAVENORT'S DIABOLO
  • 1x 1/P-1/I półfinał - Konie
  • 1x 3/D-2R/II półfinał - Konie
  • 1x 5/D-3R/Finał - Konie
46 ACCEPTED 2021-09-07 10:07:56
2021-09-05 09:27:54
Nelly Solecka HARNAŚ
  • 1x 2/P-6R/I półfinał - Kuce
  • 1x 4/P-3/II półfinał - Kuce
  • 1x 6/P-4/Finał - Kuce
45 ACCEPTED 2021-09-07 10:07:37
2021-09-05 09:27:03
Nelly Solecka WONDERFUL VANILLA
  • 1x 2/P-6R/I półfinał - Kuce
  • 1x 4/P-3/II półfinał - Kuce
  • 1x 6/P-4/Finał - Kuce
44 ACCEPTED 2021-09-07 10:04:55
2021-09-04 20:42:27
Magdalena Kępka EROTYKA
  • 1x 1/P-1/I półfinał - Konie
  • 1x 3/D-2R/II półfinał - Konie
  • 1x 5/D-3R/Finał - Konie
43 ACCEPTED 2021-09-07 10:01:50
2021-09-04 09:56:05
Zofia Fragstein-Niemsdorff HOPEFUL SUNDANCER
  • 1x 1/P-1/I półfinał - Konie
  • 1x 3/D-2R/II półfinał - Konie
  • 1x 5/D-3R/Finał - Konie
42 ACCEPTED 2021-09-03 14:40:59
2021-09-03 06:40:49
Zofia Kaczmarek LADY LEGENDE
  • 1x 1/P-1/I półfinał - Konie
  • 1x 3/D-2R/II półfinał - Konie
  • 1x 5/D-3R/Finał - Konie
41 ACCEPTED 2021-09-04 15:16:05
2021-09-02 22:47:39
Maja Kubara LISTOPAD
  • 1x 1/P-1/I półfinał - Konie
  • 1x 3/D-2R/II półfinał - Konie
  • 1x 5/D-3R/Finał - Konie
40 ACCEPTED 2021-09-03 14:38:31
2021-09-02 22:46:47
Maja Kubara WHITE STAR
  • 1x 1/P-1/I półfinał - Konie
  • 1x 3/D-2R/II półfinał - Konie
  • 1x 5/D-3R/Finał - Konie
39 ACCEPTED 2021-09-03 14:36:21
2021-09-02 19:12:44
Laura Mazurek HOPE
  • 1x 1/P-1/I półfinał - Konie
  • 1x 3/D-2R/II półfinał - Konie
  • 1x 5/D-3R/Finał - Konie
38 ACCEPTED 2021-09-03 14:35:10
2021-09-02 14:36:07
Anna Michaś BLUE BERRY
  • 1x 1/P-1/I półfinał - Konie
  • 1x 3/D-2R/II półfinał - Konie
  • 1x 5/D-3R/Finał - Konie
37 ACCEPTED 2021-09-03 14:32:01
2021-09-01 17:50:37
Klaudia Szelechowicz ROYAL RAQEL
  • 1x 1/P-1/I półfinał - Konie
  • 1x 3/D-2R/II półfinał - Konie
  • 1x 5/D-3R/Finał - Konie
36 ACCEPTED 2021-09-03 14:29:54
2021-09-01 11:41:06
Dagmara Willamowicz ROMA
  • 1x 2/P-6R/I półfinał - Kuce
  • 1x 4/P-3/II półfinał - Kuce
  • 1x 6/P-4/Finał - Kuce
35 ACCEPTED 2021-09-03 14:28:53
2021-08-31 17:56:57
Pola Guerquin-Koryzma MILKY WAY PP
  • 1x 2/P-6R/I półfinał - Kuce
  • 1x 4/P-3/II półfinał - Kuce
  • 1x 6/P-4/Finał - Kuce
34 ACCEPTED 2021-09-03 14:28:08
2021-08-31 17:51:12
Zuzanna Merecka EGIERKA
  • 1x 1/P-1/I półfinał - Konie
  • 1x 3/D-2R/II półfinał - Konie
  • 1x 5/D-3R/Finał - Konie
33 ACCEPTED 2021-08-31 16:28:08
2021-08-31 07:12:16
Natalia Szataniak ISKRA
  • 1x 2/P-6R/I półfinał - Kuce
  • 1x 4/P-3/II półfinał - Kuce
  • 1x 6/P-4/Finał - Kuce
32 ACCEPTED 2021-08-31 16:22:32
2021-08-31 07:11:21
Natalia Szataniak KRAFTER
  • 1x 1/P-1/I półfinał - Konie
  • 1x 3/D-2R/II półfinał - Konie
  • 1x 5/D-3R/Finał - Konie
31 ACCEPTED 2021-08-31 16:16:25
2021-08-31 07:10:46
Julia Maksajda DULCAMERO
  • 1x 2/P-6R/I półfinał - Kuce
  • 1x 4/P-3/II półfinał - Kuce
  • 1x 6/P-4/Finał - Kuce
30 ACCEPTED 2021-08-31 16:14:47
2021-08-30 21:22:17
Antonina Jaworska GOŹDZIK
  • 1x 2/P-6R/I półfinał - Kuce
  • 1x 4/P-3/II półfinał - Kuce
  • 1x 6/P-4/Finał - Kuce
29 ACCEPTED 2021-09-02 21:09:32
2021-08-30 17:12:18
Aleksandra Puch JUGA
  • 1x 1/P-1/I półfinał - Konie
  • 1x 3/D-2R/II półfinał - Konie
  • 1x 5/D-3R/Finał - Konie
28 ACCEPTED 2021-08-31 16:08:26
2021-08-30 17:11:55
Justyna Krupa WILLIE BOY
  • 1x 2/P-6R/I półfinał - Kuce
  • 1x 4/P-3/II półfinał - Kuce
  • 1x 6/P-4/Finał - Kuce
27 ACCEPTED 2021-08-31 16:06:35
2021-08-30 17:11:28
Alicja Stopa DANNY FOX B
  • 1x 2/P-6R/I półfinał - Kuce
  • 1x 4/P-3/II półfinał - Kuce
  • 1x 6/P-4/Finał - Kuce
26 ACCEPTED 2021-08-31 16:04:40
2021-08-30 16:44:01
Katarzyna Wójcik FINAL FANTASY 2
  • 1x 1/P-1/I półfinał - Konie
  • 1x 3/D-2R/II półfinał - Konie
  • 1x 5/D-3R/Finał - Konie
25 ACCEPTED 2021-08-31 16:01:15
2021-08-30 08:56:13
Martyna Olszyńska CARRIE CLAIR
  • 1x 1/P-1/I półfinał - Konie
  • 1x 3/D-2R/II półfinał - Konie
  • 1x 5/D-3R/Finał - Konie
24 ACCEPTED 2021-08-31 15:59:34
2021-08-29 13:35:38
Daria Bebłot RINUS
  • 1x 1/P-1/I półfinał - Konie
  • 1x 3/D-2R/II półfinał - Konie
  • 1x 5/D-3R/Finał - Konie
23 ACCEPTED 2021-08-31 15:57:40
2021-08-28 18:28:55
Barbara Rynkowska LEUNS VELD'S WINSTON
  • 1x 2/P-6R/I półfinał - Kuce
  • 1x 4/P-3/II półfinał - Kuce
  • 1x 6/P-4/Finał - Kuce
22 ACCEPTED 2021-09-05 20:25:10
2021-08-28 17:40:48
Paulina Dejk PIKADOR
  • 1x 1/P-1/I półfinał - Konie
  • 1x 3/D-2R/II półfinał - Konie
  • 1x 5/D-3R/Finał - Konie
21 ACCEPTED 2021-08-31 15:53:46
2021-08-28 17:07:28
Michalina Kocjan IMPET
  • 1x 2/P-6R/I półfinał - Kuce
  • 1x 4/P-3/II półfinał - Kuce
  • 1x 6/P-4/Finał - Kuce
20 ACCEPTED 2021-08-31 15:53:45
2021-08-28 16:38:53
Rafał Warsz PENTAGON-K
  • 1x 2/P-6R/I półfinał - Kuce
  • 1x 4/P-3/II półfinał - Kuce
  • 1x 6/P-4/Finał - Kuce
19 ACCEPTED 2021-08-31 15:42:44
2021-08-27 17:36:07
Helena Król AMON
  • 1x 1/P-1/I półfinał - Konie
  • 1x 3/D-2R/II półfinał - Konie
  • 1x 5/D-3R/Finał - Konie
18 ACCEPTED 2021-08-31 15:40:58
2021-08-27 14:11:04
Hanna Mikołajczyk PRINCESSA
  • 1x 2/P-6R/I półfinał - Kuce
  • 1x 4/P-3/II półfinał - Kuce
  • 1x 6/P-4/Finał - Kuce
17 ACCEPTED 2021-08-31 15:39:47
2021-08-27 08:22:13
Tatiana Dworacka RASHMI
  • 1x 2/P-6R/I półfinał - Kuce
  • 1x 4/P-3/II półfinał - Kuce
  • 1x 6/P-4/Finał - Kuce
16 ACCEPTED 2021-08-31 15:36:57
2021-08-26 21:41:04
Kalina Kopczewska M'08 LITTLE BEAR
  • 1x 2/P-6R/I półfinał - Kuce
  • 1x 4/P-3/II półfinał - Kuce
  • 1x 6/P-4/Finał - Kuce
15 ACCEPTED 2021-08-31 15:35:59
2021-08-26 18:33:38
Lea Zatońska POPPINGS ANNABELL
  • 1x 2/P-6R/I półfinał - Kuce
  • 1x 4/P-3/II półfinał - Kuce
  • 1x 6/P-4/Finał - Kuce
14 ACCEPTED 2021-08-31 15:33:07
2021-08-26 18:29:14
Zofia Dąbrowska PICOLO
  • 1x 2/P-6R/I półfinał - Kuce
  • 1x 4/P-3/II półfinał - Kuce
  • 1x 6/P-4/Finał - Kuce
13 ACCEPTED 2021-08-31 15:29:52
2021-08-26 18:13:33
Anna Błońska JAMES GRANT
  • 1x 1/P-1/I półfinał - Konie
  • 1x 3/D-2R/II półfinał - Konie
  • 1x 5/D-3R/Finał - Konie
12 ACCEPTED 2021-08-31 15:28:20
2021-08-26 13:29:54
Nikola Antkowiak LUCAS RJT
  • 1x 2/P-6R/I półfinał - Kuce
  • 1x 4/P-3/II półfinał - Kuce
  • 1x 6/P-4/Finał - Kuce
11 ACCEPTED 2021-08-31 15:26:04
2021-08-26 10:47:42
Antonina Krzyżak DIAMOND DE LUXE
  • 1x 2/P-6R/I półfinał - Kuce
  • 1x 4/P-3/II półfinał - Kuce
  • 1x 6/P-4/Finał - Kuce
10 ACCEPTED 2021-08-31 15:20:06
2021-08-26 10:35:35
Lena Kobylska JACKY 35
  • 1x 2/P-6R/I półfinał - Kuce
  • 1x 4/P-3/II półfinał - Kuce
  • 1x 6/P-4/Finał - Kuce
9 ACCEPTED 2021-08-31 15:09:53
2021-08-26 10:33:36
Wiktoria Celińska - Spodar ANGEL QUEEN
  • 1x 2/P-6R/I półfinał - Kuce
  • 1x 4/P-3/II półfinał - Kuce
  • 1x 6/P-4/Finał - Kuce
8 ACCEPTED 2021-08-31 15:07:59
2021-08-26 10:33:09
Wiktoria Celińska - Spodar ROGER
  • 1x 1/P-1/I półfinał - Konie
  • 1x 3/D-2R/II półfinał - Konie
  • 1x 5/D-3R/Finał - Konie
7 ACCEPTED 2021-08-31 15:06:42
2021-08-26 10:26:12
Zuzanna Merecka LEONARD
  • 1x 1/P-1/I półfinał - Konie
  • 1x 3/D-2R/II półfinał - Konie
  • 1x 5/D-3R/Finał - Konie
6 ACCEPTED 2021-08-31 15:01:56
2021-08-20 20:25:30
Kamila Gierszewska NÓTA
  • 1x 1/P-1/I półfinał - Konie
  • 1x 3/D-2R/II półfinał - Konie
  • 1x 5/D-3R/Finał - Konie
5 ACCEPTED 2021-08-31 14:55:17
2021-08-20 20:24:47
Aneta Gierszewska BERGS (EX AAD)
  • 1x 2/P-6R/I półfinał - Kuce
  • 1x 4/P-3/II półfinał - Kuce
  • 1x 6/P-4/Finał - Kuce
4 ACCEPTED 2021-08-31 14:23:21
2021-08-20 15:37:21
Wiktoria Świerczewska KARAOKE
  • 1x 1/P-1/I półfinał - Konie
  • 1x 3/D-2R/II półfinał - Konie
  • 1x 5/D-3R/Finał - Konie
3 ACCEPTED 2021-08-31 14:20:56
2021-08-20 11:00:21
Aleksandra Zamirska HETMAN
  • 1x 1/P-1/I półfinał - Konie
  • 1x 3/D-2R/II półfinał - Konie
  • 1x 5/D-3R/Finał - Konie
2 ACCEPTED 2021-08-31 14:19:37
2021-08-20 10:32:12
Matylda Kochlewska DIAMOND VERONA
  • 1x 1/P-1/I półfinał - Konie
  • 1x 3/D-2R/II półfinał - Konie
  • 1x 5/D-3R/Finał - Konie
1 ACCEPTED 2021-08-31 14:16:46
2021-08-19 20:14:54
Maja Miecielska KORONA
  • 1x 1/P-1/I półfinał - Konie
  • 1x 3/D-2R/II półfinał - Konie
  • 1x 5/D-3R/Finał - Konie
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Antkowiak Nikola Rio Grande krosinko
2008 (JM.)
O048814
2. Bebłot Daria Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2006 (JM.)
O063737
3. Błachno Aleksandra Wrocławski Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O043987
4. Błońska Anna Varsovia Dressage Club
2006 (JM.)
O052307
5. Celińska - Spodar Wiktoria KJ Pegaz Reda
2006 (JM.)
O049341
6. Dąbrowska Zofia Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
2008 (JM.)
O048304
7. Dejk Paulina Klub Jeździecki Pegaz Reda
2009 (JM.)
O060314
8. Dlouchy Aniela Klub Jeździecki Pegaz Reda
2006 (JM.)
O053235
9. Dworacka Tatiana SKJ Bobrowy Staw Augustówek
2009 (JM.)
O058594
A(w)B(w)LPZJ/1089
10. Fragstein-Niemsdorff Zofia Stowarzyszenie Podkowa w Moryniu
2006 (JM.)
O047870
11. Gierszewska Aneta KJ Stajnia Jarużyn
2008 (JM.)
O053470
12. Gierszewska Kamila KJ Stajnia Jarużyn
2006 (JM.)
O053471
13. Guerquin-Koryzma Pola BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O055764
14. Jaworska Antonina KS Pieńki
2007 (JM.)
O038162
15. Kaczmarek Zofia LKJ LEWADA
2009 (JM.)
O052273
10238318
16. Kępka Magdalena Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2008 (JM.)
O062273
17. Kobylska Lena Klub Jeździecki Pegaz Reda
2009 (JM.)
O053219
18. Kochlewska Matylda Stowarzyszenie KS Chojnów
2006 (JM.)
O043764
19. Kocjan Michalina Wrocławski KJ
2006 (JM.)
O055690
20. Kopczewska Kalina KJ Plejada Stefanówka
2008 (JM.)
O048171
21. Król Helena SJ Baborówko
2006 (JM.)
O045308
22. Krupa Justyna KJ Facimiech
2006 (JM.)
O043322
23. Krzyżak Antonina Majestic Nowy Dwór Wejherowski
2008 (JM.)
O055245
24. Kubara Maja Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2007 (JM.)
O055177
25. Kunkel Zuzanna Klub Jeździecki Pegaz Reda
2007 (JM.)
O046671
26. Maksajda Julia KJ Golden Dream
2007 (JM.)
O049354
27. Mazurek Laura JKS Cwał
2006 (JM.)
O042544
28. Merecka Zuzanna KJ Pegaz Reda
2006 (JM.)
O059160
29. Michaś Anna KJ Golden Dream
2006 (JM.)
O043951
30. Miecielska Maja Ciechociński KJ Bonanza
2006 (JM.)
O041945
31. Mikołajczyk Hanna Masuria Sport Horses
2006 (JM.)
O047758
32. Olszyńska Martyna JKS Melloni Horses
2006 (JM.)
O041312
33. Puch Aleksandra KJ Facimiech
2007 (JM.)
O060053
34. Rynkowska Barbara Stowarzyszenie Klub Sportowy Chojnów
2008 (JM.)
O051060
35. Solecka Nelly JKS Stajnia Brzózki
2007 (JM.)
O052311
36. Stopa Alicja KJ Facimiech
2007 (JM.)
O045951
37. Stosik Estera Klub Jeździecki Pegaz Reda
2006 (JM.)
O051731
38. Świerczewska Wiktoria Stowarzyszenie KS Chojnów
2007 (JM.)
O041676
39. Szataniak Natalia KJ Golden Dream
2006 (JM.)
O057580
40. Szelechowicz Klaudia Karkonoski Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O060176
41. Warsz Rafał Wrocławski KJ
2007 (JM.)
O058200
42. Willamowicz Dagmara JKS Jantar Stryków
2006 (JM.)
O052949
43. Wójcik Katarzyna Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2008 (JM.)
O054642
44. Zamirska Aleksandra Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2006 (JM.)
O058588
45. Zatońska Lea Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
2008 (JM.)
O049671
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

12

AMON SP POL 2013 gelding chestnut/mk:156 F: nn / nn
M: nn / nn
K029830 616999610218313
2.

101

ANGEL QUEEN Deutsches Reitpony POL 2009 klacz bułana/kuc:148 cm F: Argentino
M: Reitlands Flying Angel
K021533 DE434340333409
3.

104

BERGS (EX AAD) KUC POL 2012 wałach kasztanowata/kuc:135 F: NN
M: NN
K030221 B0128926S
4.

18

BLUE BERRY MALPOLSKA POL 2008 wałach gniada/169 F: Liwiec
M: Baszara
K014812 616006590178508
5.

20

CARRIE CLAIR SP POL 2014 klacz gniada/166 F: Quatergold
M: Chantall
K026228 616009640078914
6.

119

DANNY FOX B DRP GER 2005 wałach kasztanowata/kuc:146 F: Danny Gold
M: Mingi
K016541 DE 44 14 113 488 05
7.

112

DIAMOND DE LUXE Deutsche Reit Pony GER 2007 wałach kasztanowata/kuc:kuc:14 F: Don Pedro
M: Po Oakley
K029184 DE ××××××
8.

11

DIAMOND VERONA OLDENBURG POL 2013 klacz gniada/180 F: Don Gigolo
M: Veronika
K029605 DE433330770313
9.

106

DRUH HROBY HRON KUC POL 2010 wałach gniada/kuc:138 F: NN
M: Hurka
K020960 616999610165210
10.

114

DULCAMERO PONY POL 2014 wałach kasztanowata/kuc:kuc:14 F: Dimension AT
M: Baroness
K027367 DE441411142214
11.

16

EGIERKA WIELKOPOLSKA POL 2016 klacz kara/165 F: Dixan
M: Euforia
K029366 616007660448616
12.

125

EGIERKA / LEONARD F:
M:
13.

10

EROTYKA SP POL 2010 klacz siwa/162 F: Song
M: Evita
K017229 616 009 53 03363 10
14.

26

FINAL FANTASY 2 OLDENBURGER POL 2011 klacz skarogniada/164 F: Furst Fugger
M: Liante
K030356 DE 433332029411
15.

22

FLAMENCO HANOWERSKA POL 2010 Wałach kasztanowata/. F: First boy
M: Romina
K027394 .
16.

113

GOLDWIND EMPIRE’S POWER OF NATURE NWR NED 2006 wałach kara/kuc:146 F: Orchard Boginov
M: Goldwind Empire's First Lady
K022603 528017 06.00581
17.

107

GOŹDZIK KUC POL 2003 wałach kasztanowata/kuc:143 F: Santara Dannys Boy
M: Galicja
K016126 POL 013510026604
18.

117

HARNAŚ KUC POL 2010 wałach gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
K028709 616999661768610
19.

127

HARNAŚ / WONDERFUL VANILLA F:
M:
20.

2

HETMAN TYP KM POL 2004 wałach gniada/mk:163 F: Turbud Quirinus
M: Hola
K027393 POL013640027804
21.

27

HETMAN MAŁY KOŃ POL 2004 wałach gniada/163 F: Turbud Quirinus
M: Hola
K027393 POL013640027804
22.

15

HOPE HANOWERSKA GER 2011 klacz kasztanowata/168 F: Hochandel
M: Salamanca
K026660 Xxxx
23.

7

HOPEFUL SUNDANCER BAYER GER 2004 wałach gniada/168 F: Hudson
M: Cosima
K021166 DE 481 810232904
24.

109

IMPET KM POL 2012 gelding dark grey/kuc:- F: nn
M: nn
K025446 616999682004512
25.

120

ISKRA KUC POL 2002 klacz sk.gn.tar./kuc:140 F: Nn
M: Nn
K030629 999570268702
26.

108

JACKY 35 GRP POL 1997 wałach bułana/kuc:kuc:12 F: VICTORIAS ORNAT
M: WINDROSE
K014427 DE341412072897
27.

3

JAMES GRANT KWPN POL 2014 wałach gniada/176 F: Apache
M: Brokat Granta
K032416 528003201403291
28.

21

JUGA MAŁOPOLSKA POL 2013 klacz skarogniada/173 F: Huzar
M: Julita
K024197 616006591044913
29.

25

KARAOKE - POL 2010 mare bay/170 F: Kałkan
M: Trawiata
K028086 616999580672910
30.

19

KORONA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz skarogniada F: Narvik
M: Kwinta
K026471 616009520047813
31.

23

KRAFTER SP POL 2010 wałach ciemnogniada/167 F: Mars / Avero
M: Karafka / Eltor
K023613 724002012426241
32.

9

LADY LEGENDE SVKWB POL 2009 klacz siwa/166 F: GASPARI
M: LACRIMA
K031243 CS203010238073109
33.

17

LEONARD KWPN POL 2016 wałach gniada/167 F: Ferdeaux
M: Karona
K028787 528003201604534
34.

116

LEUNS VELD'S WINSTON KUC WALIJSKI POL 2007 wałach izabelowata/kuc:147 F: BODO
M: LEUNS VELD'S HEIDI
K022553 528017 07.00825
35.

14

LISTOPAD SP POL 2002 wałach gniada/165 F: Pasquinel
M: Lamia
K012209 POL009570142202
36.

110

LITTLE BEAR KUC POL 2013 Wałach kasztanowata/kuc:145 F: nn
M: nn
K029534
37.

100

LUCAS RJT WELSH PONY GER 2011 Wałach gniada/kuc:146 F: Halifax / Hasko
M: Caroline / Chicago
K024457 DE435350300911
38.

105

MILKY WAY PP Deutsches Reitpony POL 2015 gelding chestnut/kuc:146 F: FS Mr. Right
M: Decima
K031697 DE 434340256415
39.

126

MILKY WAY PP/DRUH HROBRY HRON F:
M:
40.

8

NÓTA Węgierska Półkrew POL 2010 Wałach ciemnogniada/165 F: Unnep
M: Nelly
K027761 HUN M FR100170000
41.

121

PENTAGON-K KUC FELIŃSKI POL 2012 wałach izabelowata/kuc:- F: Harbin /
M: Pacynka / Floret
K030930 616013670094612
42.

102

PICOLO KUC POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: SANWAN
M: VIVIERROLAND PECHE
K028839 616013520039210
43.

12

PIKADOR SP POL 2009 wałach gniada/168 F: Rytm
M: Pasja
K013879 6160095300959
44.

5

PIKADOR SP POL 2009 wałach gniada/168 F: Rytm
M: Pasja
K013879 6160095300959
45.

123

POPPINGS ANNABELL NEW FOREST PONY POL 2011 klacz kasztanowata/kuc:146 F: Hoppenhof’s Jasper
M: Poppings Mariëlle
K028733 528018020112098
46.

115

PRINCESSA D POL 2004 klacz kasztanowata/kuc:kuc:14 F: nn / nn
M: nn / nn
K026511 POL999520184504
47.

6

RAINBOW HANN POL 2007 Klacz skarogniada/. F: Romancero H
M: Wenzelskrone
K011053 DE431316614607
48.

103

RASHMI DRP GER 2006 klacz gniada/kuc:140 F: Messino / Makuba
M: Romi / Rustan el Afas
K028301 DE467-0001642-06
49.

1

RINUS FRYZYJSKA POL 2013 ogier kara/170 F: Sipke 450
M: Aukje Boukje
K024285 276004201300998
50.

4

ROGER SP POL 2005 Wałach gniada/173 F: Dżentelmen
M: Rozeda
K016493 POL 009520132305
51.

122

ROMA KUC POL 2015 klacz ciemnogniada/kuc:139 F: Rocus
M: Szarotka / NN
K029775 616 999 51 02395 15
52.

24

ROYAL RAQEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz kasztanowata/166 F: Wolf’s Panter
M: Royal Rubica
K028316 616009681000415
53.

2

TRAVENORT'S DIABOLO HOLSZTYŃSKA POL 2011 wałach skarogniada/167 F: Diarado
M: Vieness
K029255 DE421000079211
54.

13

WHITE STAR SP POL 2015 klacz siwa/168 F: NN
M: NN
K032502 616999540110115
55.

124

WHITE STAR / LISTOPAD F:
M:
56.

111

WILLIE BOY CONNEMARA POL 2009 wałach gniada/kuc:147 F: NN
M: NN
K020498 372003006825874
57.

118

WONDERFUL VANILLA MAŁOPOLSKA POL 2008 klacz gniada/kuc:148 F: -
M: -
K016979 006660614006
Rider Club
Competition
Prize
Błońska Anna Varsovia Dressage Club
n.rzeczowe 3000
Fragstein-Niemsdorff Zofia Stowarzyszenie Podkowa w Moryniu
n.rzeczowe 400
Gierszewska Aneta KJ Stajnia Jarużyn
n.rzeczowa 400
Guerquin-Koryzma Pola BPK (MAZ)
n.rzeczowa 3800
Kaczmarek Zofia LKJ LEWADA
n.rzeczowe 3800
Kochlewska Matylda Stowarzyszenie KS Chojnów
n.rzeczowe 1800
Kunkel Zuzanna Klub Jeździecki Pegaz Reda
n.rzeczowa 1800
Rynkowska Barbara Stowarzyszenie Klub Sportowy Chojnów
n.rzeczowa 3000
Solecka Nelly JKS Stajnia Brzózki
n.rzeczowa 1000
Szelechowicz Klaudia Karkonoski Klub Jeździecki
n.rzeczowe 1000
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antkowiak Nikola
Rio Grande krosinko
LUCAS RJT (100)
2021-09-16
14
2021-09-17
20
2021-09-17
16
2021-09-17
18
Bebłot Daria
Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
RINUS (1)
2021-09-16
5
2021-09-16
9
2021-09-17
15
2021-09-17
10
Błońska Anna
Varsovia Dressage Club
2021-09-16
1
2021-09-16
2
2021-09-17
2
2021-09-17
2
n.rzeczowe 3000
Celińska - Spodar Wiktoria
KJ Pegaz Reda
ROGER (4)
2021-09-16
11
2021-09-16
16
2021-09-17
12
2021-09-17
13
2021-09-16
6
2021-09-17
13
2021-09-17
6
2021-09-17
6
Dąbrowska Zofia
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
PICOLO (102)
2021-09-16
15
2021-09-17
10
2021-09-17
10
2021-09-17
12
Dejk Paulina
Klub Jeździecki Pegaz Reda
2021-09-16
24
2021-09-16
14
2021-09-17
17
2021-09-17
19
Dlouchy Aniela
Klub Jeździecki Pegaz Reda
2021-09-16
20
2021-09-16
23
2021-09-17
19
2021-09-17
20
Dworacka Tatiana
SKJ Bobrowy Staw Augustówek
RASHMI (103)
2021-09-16
19
2021-09-17
17
2021-09-17
12
2021-09-17
16
Fragstein-Niemsdorff Zofia
Stowarzyszenie Podkowa w Moryniu
2021-09-16
10
2021-09-16
7
2021-09-17
4
2021-09-17
5
n.rzeczowe 400
Gierszewska Aneta
KJ Stajnia Jarużyn
2021-09-16
8
2021-09-17
6
2021-09-17
4
2021-09-17
5
n.rzeczowa 400
Gierszewska Kamila
KJ Stajnia Jarużyn
NÓTA (8)
2021-09-16
12
2021-09-16
8
2021-09-17
9
2021-09-17
8
Guerquin-Koryzma Pola
BPK (MAZ)
2021-09-16
3
2021-09-17
1
2021-09-17
1
2021-09-17
1
n.rzeczowa 3800
2021-09-16
1
2021-09-17
4
Jaworska Antonina
KS Pieńki
GOŹDZIK (107)
2021-09-16
10
2021-09-17
5
2021-09-17
13
2021-09-17
8
Kaczmarek Zofia
LKJ LEWADA
2021-09-16
2
2021-09-16
1
2021-09-17
1
2021-09-17
1
n.rzeczowe 3800
Kępka Magdalena
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
EROTYKA (10)
2021-09-16
25
2021-09-16
18
2021-09-17
18
2021-09-17
21
Kobylska Lena
Klub Jeździecki Pegaz Reda
JACKY 35 (108)
2021-09-16
12
2021-09-17
16
2021-09-17
19
2021-09-17
17
Kochlewska Matylda
Stowarzyszenie KS Chojnów
2021-09-16
3
2021-09-16
3
2021-09-17
3
2021-09-17
3
n.rzeczowe 1800
Kocjan Michalina
Wrocławski KJ
IMPET (109)
2021-09-16
21
2021-09-17
22
2021-09-17
20
2021-09-17
20
Kopczewska Kalina
KJ Plejada Stefanówka
2021-09-16
17
2021-09-17
11
2021-09-17
8
2021-09-17
9
Król Helena
SJ Baborówko
AMON (12)
2021-09-16
15
2021-09-16
10
2021-09-17
13
2021-09-17
14
Krupa Justyna
KJ Facimiech
2021-09-16
13
2021-09-17
9
2021-09-17
15
2021-09-17
13
Krzyżak Antonina
Majestic Nowy Dwór Wejherowski
2021-09-16
9
2021-09-17
17
2021-09-17
22
2021-09-17
15
Kubara Maja
Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2021-09-16
2021-09-16
2021-09-16
18
2021-09-16
15
2021-09-17
21
2021-09-17
18
Kunkel Zuzanna
Klub Jeździecki Pegaz Reda
2021-09-16
5
2021-09-17
3
2021-09-17
5
2021-09-17
3
n.rzeczowa 1800
Maksajda Julia
KJ Golden Dream
DULCAMERO (114)
2021-09-16
16
2021-09-17
14
2021-09-17
7
2021-09-17
11
Mazurek Laura
JKS Cwał
HOPE (15)
2021-09-16
9
2021-09-16
11
2021-09-17
20
2021-09-17
12
Merecka Zuzanna
KJ Pegaz Reda
LEONARD (17)
2021-09-16
21
2021-09-16
19
EGIERKA (16)
2021-09-16
13
2021-09-16
12
2021-09-17
11
2021-09-17
11
Michaś Anna
KJ Golden Dream
2021-09-16
23
2021-09-16
20
2021-09-17
7
2021-09-17
16
Miecielska Maja
Ciechociński KJ Bonanza
KORONA (19)
2021-09-16
7
2021-09-16
17
2021-09-17
16
2021-09-17
15
Mikołajczyk Hanna
Masuria Sport Horses
PRINCESSA (115)
2021-09-16
22
2021-09-17
22
2021-09-17
21
2021-09-17
22
Olszyńska Martyna
JKS Melloni Horses
2021-09-16
17
2021-09-16
5
2021-09-17
6
2021-09-17
7
Puch Aleksandra
KJ Facimiech
JUGA (21)
2021-09-16
19
2021-09-16
Rynkowska Barbara
Stowarzyszenie Klub Sportowy Chojnów
2021-09-16
2
2021-09-17
2
2021-09-17
2
2021-09-17
2
n.rzeczowa 3000
Solecka Nelly
JKS Stajnia Brzózki
HARNAŚ (117)
2021-09-16
4
2021-09-17
7
2021-09-17
3
2021-09-17
4
n.rzeczowa 1000
2021-09-16
24
2021-09-17
21
Stopa Alicja
KJ Facimiech
2021-09-16
11
2021-09-17
8
2021-09-17
14
2021-09-17
10
Stosik Estera
Klub Jeździecki Pegaz Reda
2021-09-16
4
2021-09-16
13
2021-09-17
10
2021-09-17
9
Świerczewska Wiktoria
Stowarzyszenie KS Chojnów
KARAOKE (25)
2021-09-16
8
2021-09-16
4
2021-09-17
8
2021-09-17
6
Szataniak Natalia
KJ Golden Dream
KRAFTER (23)
2021-09-16
13
2021-09-16
21
2021-09-17
14
2021-09-17
17
ISKRA (120)
2021-09-16
23
2021-09-17
24
2021-09-17
18
2021-09-17
21
Szelechowicz Klaudia
Karkonoski Klub Jeździecki
2021-09-16
6
2021-09-16
6
2021-09-17
5
2021-09-17
4
n.rzeczowe 1000
Warsz Rafał
Wrocławski KJ
2021-09-16
18
2021-09-17
19
2021-09-17
17
2021-09-17
19
Willamowicz Dagmara
JKS Jantar Stryków
ROMA (122)
2021-09-16
7
2021-09-17
15
2021-09-17
10
2021-09-17
7
Wójcik Katarzyna
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2021-09-16
16
2021-09-16
22
2021-09-17
22
2021-09-17
22
Zamirska Aleksandra
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
HETMAN (27)
2021-09-16
21
2021-09-16
Zatońska Lea
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
2021-09-16
20
2021-09-17
12
2021-09-17
9
2021-09-17
14

Number of Riders: 45

Number of Horses: 57

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: HIPPOSERWIS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052014-3, HIPPOSERWIS)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl