Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Memoriał Izabeli Grochowiny ZO-B 1* oraz ZR-B
Leśna Wola, 29.07-01.08.2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
260 ACCEPTED 2021-07-26 21:49:47
2021-07-26 21:49:47
Grzegorz Nowak -
  • 1x 1R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
259 ACCEPTED 2021-07-26 21:47:03
2021-07-26 21:47:03
Beatrise Kisiela UNBELIEVABLE Z
  • 1x 1/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
258 ACCEPTED 2021-07-26 00:10:10
2021-07-26 00:10:10
Pola Wawrzyniak DIMPLE
  • 1x 2/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
257 ACCEPTED 2021-07-28 00:27:18
2021-07-26 00:08:51
Mateusz Tyszko POMMELINE VAN'T WELTHOF
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
256 ACCEPTED 2021-07-26 00:07:26
2021-07-26 00:07:26
Mateusz Tyszko DISNEY
  • 2x 3R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
255 ACCEPTED 2021-07-26 00:04:30
2021-07-26 00:04:30
Mateusz Tyszko GI- GI STAR
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
254 ACCEPTED 2021-07-26 00:03:32
2021-07-26 00:02:30
Mateusz Tyszko CANNES
  • 1x 1R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
253 ACCEPTED 2021-07-26 20:40:47
2021-07-23 23:17:10
Józef Pekaniec LEONARDO DA VINCI JPP
  • 1x 1R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
252 ACCEPTED 2021-07-26 20:40:50
2021-07-23 23:16:06
Józef Pekaniec JINETTE VB
  • 1x 1R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
251 ACCEPTED 2021-07-24 08:59:38
2021-07-23 22:57:49
Michał Ziębicki MATRIX V/D BROWNSTABLES
  • 2x 3R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
250 ACCEPTED 2021-07-24 08:59:46
2021-07-23 22:54:11
Anna Szary-Ziębicka BIMBER BOY
  • 1x 1R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
249 ACCEPTED 2021-07-24 08:59:54
2021-07-23 22:49:44
Anna Szary-Ziębicka SUMMER DREAM Z
  • 2x 3R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
248 ACCEPTED 2021-07-24 09:00:04
2021-07-23 22:48:11
Anna Szary-Ziębicka LIGHTNING
  • 1x 1R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
247 ACCEPTED 2021-07-24 09:00:23
2021-07-23 22:47:37
Michał Ziębicki QUADIR VAN DE NOORDHEUVEL
  • 1x 1R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
246 ACCEPTED 2021-07-25 23:42:45
2021-07-23 22:46:46
Mikolaj Ziebicki WESTERN CAMILLA
  • 2x 3R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 6R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
245 ACCEPTED 2021-07-26 22:05:01
2021-07-22 22:29:40
Kinga Nasiadka PAN KONKRET
  • 2x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
244 ACCEPTED 2021-07-22 18:43:52
2021-07-22 18:15:05
Gabriela Barszcz SEPIA
  • 2x 1R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
243 ACCEPTED 2021-07-26 20:39:15
2021-07-22 10:12:02
Anna Dziarkowska HAWKEYE Z
  • 2x 3R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 6R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
242 ACCEPTED 2021-07-24 09:30:34
2021-07-22 09:29:13
Michał Kaźmierczak STAKORADO
  • 1x 2/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
241 ACCEPTED 2021-07-24 09:30:53
2021-07-22 09:28:19
Małgorzata Koszucka VAGABOND DE LUX
  • 1x 1R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
240 ACCEPTED 2021-07-24 09:30:26
2021-07-22 09:27:33
Małgorzata Koszucka KEIRA HIPPICA
  • 1x 2/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
239 ACCEPTED 2021-07-24 09:30:18
2021-07-22 09:27:06
Małgorzata Koszucka HOKEY POKEY
  • 1x 1/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
238 ACCEPTED 2021-07-24 09:30:02
2021-07-22 09:26:37
Małgorzata Koszucka CANDY DANCER Z
  • 1x 2/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
237 ACCEPTED 2021-07-24 09:29:59
2021-07-22 09:24:46
Małgorzata Koszucka FLEUR
  • 1x 1/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
236 ACCEPTED 2021-07-24 09:30:50
2021-07-22 09:24:05
Małgorzata Koszucka CORNET L'AMOUR
  • 1x 1R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
235 ACCEPTED 2021-07-24 09:29:50
2021-07-22 09:23:36
Michał Kaźmierczak KELVIN NITA
  • 1x 1/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
234 ACCEPTED 2021-07-24 09:29:41
2021-07-22 09:23:07
Michał Kaźmierczak MERLIN VANT HEIKE
  • 1x 2/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
233 ACCEPTED 2021-07-24 09:29:31
2021-07-22 09:22:45
Michał Kaźmierczak LONDON BLUE PS
  • 1x 1/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
232 ACCEPTED 2021-07-24 09:29:21
2021-07-22 09:22:25
Michał Kaźmierczak JULIUS
  • 1x 1/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
231 ACCEPTED 2021-07-26 11:08:48
2021-07-22 06:25:19
Weronika Poliwoda AKBAR ANGEL
  • 1x 3/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
230 ACCEPTED 2021-07-26 11:09:01
2021-07-22 06:24:46
Dominika Poliwoda CHIANTO
  • 2x 1R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
229 ACCEPTED 2021-07-26 16:39:13
2021-07-21 22:35:53
Tomasz Mierzwa CYTRUS
  • 2x 4R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 2x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
228 ACCEPTED 2021-07-26 16:39:04
2021-07-21 22:35:25
Tomasz Mierzwa IMBIR
  • 2x 4R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
227 ACCEPTED 2021-07-26 12:10:49
2021-07-21 22:02:57
Kinga Kościarz ATLANTO
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
226 ACCEPTED 2021-07-25 18:38:10
2021-07-21 19:15:40
Natalia Sztabińska CASABLANCA L
  • 2x 1R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
225 ACCEPTED 2021-07-21 16:21:20
2021-07-21 16:20:47
Klaudia Rajtar-Wojciechowska DON CLAVIUS
  • 1x 1/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/ŚR/Średnia Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/ŚR/Finał Średniej Rundy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
224 ACCEPTED 2021-07-21 16:58:56
2021-07-21 13:36:40
Magdalena Bochnak ARIZONA
  • 2x 3R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
223 ACCEPTED 2021-07-22 21:01:04
2021-07-20 22:30:48
Magdalena Kałuża COLANI 70
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
222 ACCEPTED 2021-07-20 23:06:26
2021-07-20 22:09:25
Agnieszka Wilczyńska ELIOT
  • 2x 1R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
221 ACCEPTED 2021-07-21 10:43:30
2021-07-20 22:07:59
Amelia Tokarz CHACITOL
  • 2x 1R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
220 ACCEPTED 2021-07-22 08:23:45
2021-07-20 21:31:02
Damian Zmorek ENTRUST „M”
  • 2x 3R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
219 ACCEPTED 2021-07-22 08:23:42
2021-07-20 21:30:41
Damian Zmorek SZALIM
  • 2x 1R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
218 ACCEPTED 2021-07-22 08:23:40
2021-07-20 21:30:22
Damian Zmorek LA PETITE GURRIERE
  • 1x 3/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
217 ACCEPTED 2021-07-22 08:23:37
2021-07-20 21:29:50
Damian Zmorek BACARDI
  • 2x 1R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
216 ACCEPTED 2021-07-22 11:44:55
2021-07-20 16:55:16
Martyna Mrówka ALBUMINA
  • 2x 1R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 2x 5R/Lic/ZR - Licencyjny - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
215 ACCEPTED 2021-07-20 19:55:07
2021-07-20 16:16:31
Joanna Bzdok KAISER PROGRES
  • 2x 1R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 2x 4R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
214 ACCEPTED 2021-07-20 19:55:04
2021-07-20 16:16:07
Joanna Bzdok KENTUCKY HIPPICA
  • 2x 1R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 2x 4R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
213 ACCEPTED 2021-07-20 19:54:57
2021-07-20 12:22:33
Ksawery Dymek MY FUNNY VALENTINE
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 10R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
212 ACCEPTED 2021-07-27 16:05:41
2021-07-20 10:54:50
Julia Hnat ALL IN MY HEART ZW Z
  • 2x 4R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 10R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
211 ACCEPTED 2021-07-23 18:13:53
2021-07-20 09:49:16
Przemysław Trawiński CHACCO-BOY
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
210 ACCEPTED 2021-07-20 19:54:33
2021-07-20 08:26:01
Jakub Ochoński SAMIRO
  • 2x 5R/Lic/ZR - Licencyjny - z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 4R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 2x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
209 ACCEPTED 2021-07-20 19:54:25
2021-07-19 16:03:37
Adrianna Ostrowska PLEASURE BLUE
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 10R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
208 ACCEPTED 2021-07-20 19:54:22
2021-07-19 16:03:01
Adrianna Ostrowska BERENIKA
  • 1x 1R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
207 ACCEPTED 2021-07-20 19:54:19
2021-07-19 16:01:51
Adrianna Ostrowska LENTOLINA- S
  • 1x 5/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
206 ACCEPTED 2021-07-20 19:54:15
2021-07-19 16:01:20
Adrianna Ostrowska FERRARI
  • 1x 5/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
205 ACCEPTED 2021-07-20 19:54:08
2021-07-19 16:00:45
Adrianna Ostrowska DOBROSTAN
  • 1x 5/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
204 ACCEPTED 2021-07-20 19:54:00
2021-07-19 15:59:59
Adrianna Ostrowska KAROLA BS
  • 1x 1/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 6/ŚR/Średnia Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/ŚR/Finał Średniej Rundy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
203 ACCEPTED 2021-07-20 19:53:57
2021-07-19 15:59:34
Adrianna Ostrowska ELBERO H
  • 1x 2/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/DR/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9/GP/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
202 ACCEPTED 2021-07-27 14:10:44
2021-07-19 14:17:42
Sławomir Szlachta D’ARTAGNAN
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
201 ACCEPTED 2021-07-27 14:10:25
2021-07-19 14:16:27
Sławomir Szlachta URICELLO
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 10R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
200 ACCEPTED 2021-07-20 19:53:45
2021-07-19 14:14:29
Sławomir Szlachta KARMA BS
  • 1x 5/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 9R/P/ZR - DERBY
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
199 ACCEPTED 2021-07-20 19:53:42
2021-07-19 14:12:32
Sławomir Szlachta JUST RIDING CALIFORNIA BS
  • 1x 1/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/DR/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9/GP/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
198 ACCEPTED 2021-07-21 11:13:31
2021-07-19 13:49:20
Dominika Raczkowska IVANO
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
197 ACCEPTED 2021-07-20 19:53:28
2021-07-19 09:08:37
Grzegorz Nowak SAM
  • 1x 1/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
196 ACCEPTED 2021-07-20 19:53:23
2021-07-19 09:08:11
Grzegorz Nowak CARAT
  • 1x 1/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
195 ACCEPTED 2021-07-20 19:53:13
2021-07-19 09:07:53
Grzegorz Nowak LARCASS CR
  • 1x 2/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
194 ACCEPTED 2021-07-20 19:53:10
2021-07-19 09:07:31
Grzegorz Nowak LAOS KG
  • 1x 1/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
193 ACCEPTED 2021-07-20 19:55:45
2021-07-19 09:07:06
Grzegorz Nowak CASSILAND CR
  • 1x 2/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
192 ACCEPTED 2021-07-22 16:32:42
2021-07-19 07:48:54
Olga Pawłowska ORCHID'S RILEY RJT
  • 2x 1R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
191 ACCEPTED 2021-07-22 16:32:58
2021-07-19 07:46:46
Olga Pawłowska LADY VON BAYERN
  • 1x 5/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
190 ACCEPTED 2021-07-20 19:52:45
2021-07-18 22:15:05
Jagoda Kuszka ESKOBAR
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
189 ACCEPTED 2021-07-20 19:52:43
2021-07-18 22:14:41
Anna Zakałużna ARAMIS
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
188 ACCEPTED 2021-07-20 19:52:38
2021-07-18 22:14:18
Wiktor Larkowski GRASSHOPPER
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
187 ACCEPTED 2021-07-20 19:52:27
2021-07-18 22:13:39
Wiktor Larkowski ELOKWENCJA M
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
186 ACCEPTED 2021-07-20 19:52:24
2021-07-18 22:12:55
Wiktor Larkowski ETIUDA M
  • 1x 1/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
185 ACCEPTED 2021-07-20 19:52:20
2021-07-18 22:12:04
Wiktor Larkowski AMAT M
  • 1x 5/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
184 ACCEPTED 2021-07-20 19:52:15
2021-07-18 22:11:35
Magdalena Gut ARENA
  • 1x 5/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
183 ACCEPTED 2021-07-18 20:56:40
2021-07-18 20:41:04
Maria Suwalska FERRO
  • 1x 1/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
182 ACCEPTED 2021-07-20 19:52:12
2021-07-18 19:53:52
Dorota Korek LARUM
  • 1x 1/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 6/ŚR/Średnia Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/ŚR/Finał Średniej Rundy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
181 ACCEPTED 2021-07-20 19:52:04
2021-07-18 19:53:25
Dorota Korek CLARK
  • 1x 1/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 6/ŚR/Średnia Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/ŚR/Finał Średniej Rundy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
180 ACCEPTED 2021-07-20 19:52:09
2021-07-18 18:25:22
Nikola Polec JEMEN
  • 1x 1R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
179 ACCEPTED 2021-07-18 17:38:57
2021-07-18 17:38:49
Joanna Cebulak GINGER
  • 2x 1R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
178 ACCEPTED 2021-07-18 17:39:07
2021-07-18 17:38:06
Ewa Walas MICENTO
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
177 ACCEPTED 2021-07-18 17:39:00
2021-07-18 17:37:40
Ewa Walas BONIEK
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
176 ACCEPTED 2021-07-18 17:39:13
2021-07-18 17:36:50
Tomasz Plewa RAINBOW DASH
  • 1x 1R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
175 ACCEPTED 2021-07-18 17:39:21
2021-07-18 17:34:31
Tomasz Plewa REBELIANT
  • 1x 5/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
174 ACCEPTED 2021-07-18 17:39:29
2021-07-18 17:33:57
Tomasz Plewa EDEN
  • 2x 1R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
173 ACCEPTED 2021-07-18 17:39:35
2021-07-18 17:33:32
Tomasz Plewa CHACCO Z
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
172 ACCEPTED 2021-07-18 17:39:41
2021-07-18 17:33:08
Maria Chwała DANZA II
  • 1x 1R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
171 ACCEPTED 2021-07-22 19:32:27
2021-07-18 16:59:43
Emilia Zawadzka ARTEMIDA BH
  • 1x 4R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
170 ACCEPTED 2021-07-20 19:48:50
2021-07-18 16:30:51
Karolina Biernat A'CONTENDRA AZ
  • 1x 3R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 4R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
169 ACCEPTED 2021-07-25 23:44:19
2021-07-18 16:22:27
Kaja Hus OBELIX DE FINIBUS TARRAE
  • 2x 3R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 6R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
168 ACCEPTED 2021-07-18 16:24:29
2021-07-18 14:42:34
Joanna Cebulak CLINTON JP
  • 2x 1R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
167 ACCEPTED 2021-07-18 16:24:22
2021-07-18 14:42:02
Joanna Cebulak RINGO STAR
  • 2x 1R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
166 ACCEPTED 2021-07-18 16:24:51
2021-07-18 14:41:15
Joanna Cebulak KATINKA RV
  • 1x 5/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
165 ACCEPTED 2021-07-18 16:24:09
2021-07-18 14:39:25
Kamila Kowalewska KENSINGTON RV
  • 2x 1R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
164 ACCEPTED 2021-07-20 19:48:41
2021-07-18 14:32:47
Agata Ciaciura RIMINI II-P
  • 2x 3R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
163 ACCEPTED 2021-07-20 19:48:37
2021-07-18 14:32:00
Agata Ciaciura CHATEAU MOUTON
  • 1x 5/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
162 ACCEPTED 2021-07-22 20:05:52
2021-07-18 14:16:14
Julia Sztaba TAKSI
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
161 ACCEPTED 2021-07-20 22:46:15
2021-07-18 13:57:25
Julia Wyborna BASKAR
  • 2x 6R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 11R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
160 ACCEPTED 2021-07-20 19:48:20
2021-07-18 13:27:33
Alina Sitek KAREZZO WP
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 9R/P/ZR - DERBY
  • 1x 3/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
159 ACCEPTED 2021-07-20 19:48:14
2021-07-18 12:30:11
Wiktoria Rzepecka I'M THE BOSS W
  • 2x 3R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 6R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 4R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 11R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
158 ACCEPTED 2021-07-23 06:58:50
2021-07-18 12:05:05
Anna Pęciak LAVINA
  • 1x 1/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 6/ŚR/Średnia Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/ŚR/Finał Średniej Rundy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
157 ACCEPTED 2021-07-28 00:55:35
2021-07-18 11:50:53
Sławomir Uchwat MANHATTAN BLUE
  • 2x 3R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 4R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
156 ACCEPTED 2021-07-18 10:27:35
2021-07-18 07:55:43
Agata Skrzypiec BERLINA
  • 1x 2/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
155 ACCEPTED 2021-07-18 10:27:45
2021-07-18 07:52:56
Agata Skrzypiec MESSI
  • 2x 1R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
154 ACCEPTED 2021-07-18 10:27:53
2021-07-18 07:50:51
Agata Skrzypiec VIVIANO
  • 1x 1/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
153 ACCEPTED 2021-07-27 18:09:29
2021-07-18 01:11:52
Paulina Rudzka CANTUCCINI
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
152 ACCEPTED 2021-07-24 09:01:12
2021-07-17 21:24:22
Sławomir Uchwat KARDINA
  • 2x 4R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
151 ACCEPTED 2021-07-24 09:01:16
2021-07-17 21:23:31
Sławomir Uchwat AMARETTO SBK Z
  • 1x 3/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 6/ŚR/Średnia Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/ŚR/Finał Średniej Rundy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
150 ACCEPTED 2021-07-20 19:43:01
2021-07-17 21:22:55
Sławomir Uchwat JORNIAN BLUE F
  • 1x 1/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
149 ACCEPTED 2021-07-24 09:01:26
2021-07-17 21:22:17
Katarzyna Uchwat LIBONACCI
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
148 ACCEPTED 2021-07-24 09:01:36
2021-07-17 21:21:55
Katarzyna Uchwat LORELEY EXPRESS J.P.P.
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
147 ACCEPTED 2021-07-24 09:01:45
2021-07-17 21:21:28
Marika Uchwat NADOK
  • 1x 3/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
146 ACCEPTED 2021-07-21 23:12:16
2021-07-17 21:12:41
Karolina Nowak ALHAMBRA
  • 2x 1R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 2x 4R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
145 ACCEPTED 2021-07-18 10:28:17
2021-07-17 20:58:55
Antoni Orlikowski CLASSIC BLUE HIVETTE Z
  • 1x 5/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 6/ŚR/Średnia Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/ŚR/Finał Średniej Rundy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
144 ACCEPTED 2021-07-18 10:28:30
2021-07-17 20:18:45
Kacper Mróz GRINGO EVEL
  • 2x 1R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 2x 4R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
143 ACCEPTED 2021-07-18 10:28:26
2021-07-17 20:18:19
Kacper Mróz SUNCLAIR Z
  • 1x 5/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
142 ACCEPTED 2021-07-17 18:05:51
2021-07-17 17:39:07
Oliwia Kosmol LOCANA
  • 1x 5/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
141 ACCEPTED 2021-07-20 19:47:55
2021-07-17 15:15:29
Gabriela Anbatawi NICEA
  • 2x 5R/Lic/ZR - Licencyjny - z oceną stylu jeźdźca
140 ACCEPTED 2021-07-20 21:29:24
2021-07-17 12:38:55
Martyna Budzyńska-Calik EVIVA L'ARTE
  • 2x 3R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 6R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
139 ACCEPTED 2021-07-20 22:46:26
2021-07-17 11:10:05
Paulina Bule ALMQUIST
  • 1x 1/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
138 ACCEPTED 2021-07-20 22:46:38
2021-07-17 11:09:40
Oliwer Bule LAZINO
  • 1x 2/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
137 ACCEPTED 2021-07-20 22:46:47
2021-07-17 11:09:27
Oliwer Bule HUAN TWANG R
  • 1x 1/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
136 ACCEPTED 2021-07-20 22:46:56
2021-07-17 11:09:15
Oliwer Bule EAST WOOD
  • 1x 1/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
135 ACCEPTED 2021-07-17 17:38:31
2021-07-17 08:58:30
Aleksandra Ryt EXPENSIVE THOUGHT
  • 2x 1R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 2x 4R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
134 ACCEPTED 2021-07-17 17:38:29
2021-07-17 08:54:26
Aleksandra Ryt L’ESPOIR S
  • 1x 1R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 10R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
133 ACCEPTED 2021-07-28 01:28:04
2021-07-17 08:53:41
Aleksandra Ryt THAT’S A LADY E Q Z
  • 1x 1R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 9R/P/ZR - DERBY
  • 1x 10R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
132 ACCEPTED 2021-07-17 17:38:24
2021-07-17 08:52:22
Aleksandra Ryt CORNET BLUE
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
131 ACCEPTED 2021-07-17 17:38:22
2021-07-17 08:50:24
Kornelia Kurleto LAUSANNE 65
  • 1x 1/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
130 ACCEPTED 2021-07-17 17:38:19
2021-07-17 08:49:26
Kornelia Kurleto HEVANTOS
  • 1x 5/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
129 ACCEPTED 2021-07-21 12:49:19
2021-07-17 00:12:53
Julia Kawa LA MANZA B
  • 2x 6R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
128 ACCEPTED 2021-07-17 17:38:14
2021-07-16 22:51:42
Alicja Kosmol CENTESSA
  • 1x 1R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
127 ACCEPTED 2021-07-17 17:38:10
2021-07-16 22:51:00
Alicja Kosmol FEREUSA
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
126 ACCEPTED 2021-07-17 17:38:07
2021-07-16 20:27:21
Krzysztof Leśniak SILVIA
  • 1x 1/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
125 ACCEPTED 2021-07-17 17:38:05
2021-07-16 20:26:00
Małgorzata Jaworska ZORAN
  • 1x 1R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
124 ACCEPTED 2021-07-17 17:38:02
2021-07-16 20:25:30
Krzysztof Leśniak LUNA KG
  • 1x 1R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
123 ACCEPTED 2021-07-17 17:38:00
2021-07-16 20:24:55
Krzysztof Leśniak FOR FUN 7
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
122 ACCEPTED 2021-07-17 17:37:58
2021-07-16 17:26:41
Aniela Kilian LACARO
  • 1x 1/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/DR/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9/GP/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
121 ACCEPTED 2021-07-17 17:37:55
2021-07-16 17:26:20
Aniela Kilian COSTANTINO AD
  • 1x 1/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 6/ŚR/Średnia Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/ŚR/Finał Średniej Rundy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
120 ACCEPTED 2021-07-17 18:19:35
2021-07-16 17:09:29
Kamil Dubiel CORDALMA W
  • 1x 1R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
119 ACCEPTED 2021-07-17 18:19:31
2021-07-16 17:06:51
Kamil Dubiel DARKNESS WHITE
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
118 ACCEPTED 2021-07-17 18:19:28
2021-07-16 17:06:27
Kamil Dubiel LE BALOU HS
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
117 ACCEPTED 2021-07-17 17:37:47
2021-07-16 11:01:19
Robert Uchwat JUPITER
  • 1x 5/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
116 ACCEPTED 2021-07-17 17:37:45
2021-07-16 11:00:23
Robert Uchwat JOLLY JUMPER
  • 1x 5/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
115 ACCEPTED 2021-07-17 17:37:42
2021-07-16 10:59:54
Robert Uchwat IMAGO
  • 1x 2/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/DR/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9/GP/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
114 ACCEPTED 2021-07-17 18:19:43
2021-07-16 05:53:16
Adrianna Szczygielska ELEGANCE PRZEDŚWIT
  • 2x 3R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
113 ACCEPTED 2021-07-20 19:47:38
2021-07-15 20:22:13
Karolina Pindur-Antosz DOLORES N
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
112 ACCEPTED 2021-07-17 17:37:35
2021-07-15 18:45:11
Amelia Krywult QUALITO Z
  • 1x 5/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
111 ACCEPTED 2021-07-24 09:01:54
2021-07-15 18:04:22
Katarzyna Darłak JAMIE
  • 1x 1/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 6/ŚR/Średnia Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
110 ACCEPTED 2021-07-17 17:37:29
2021-07-15 16:25:00
Jarosław Srokosz CONNORCA
  • 1x 5/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/ŚR/Średnia Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
109 ACCEPTED 2021-07-17 17:37:27
2021-07-15 16:14:29
Agnieszka Kiewrel TROK K
  • 1x 5/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
108 ACCEPTED 2021-07-17 17:37:25
2021-07-15 16:13:44
Agnieszka Kiewrel CENTOO
  • 1x 5/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
107 ACCEPTED 2021-07-20 22:47:12
2021-07-15 13:28:22
Oliwia Zięba NIGHT OF DREAMS MZ Z
  • 2x 3R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 6R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
106 ACCEPTED 2021-07-17 17:37:19
2021-07-15 13:24:26
Piotr Spendel LEEVANORELLA W
  • 2x 1R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
105 ACCEPTED 2021-07-23 12:06:43
2021-07-15 10:57:40
Aleksandra Sobocka LANCELOTTO L
  • 1x 1/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 6/ŚR/Średnia Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/ŚR/Finał Średniej Rundy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
104 ACCEPTED 2021-07-23 12:06:54
2021-07-15 10:56:30
Aleksandra Sobocka AMARU L
  • 1x 1/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 6/ŚR/Średnia Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/ŚR/Finał Średniej Rundy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
103 ACCEPTED 2021-07-23 12:05:10
2021-07-15 10:54:58
Magdalena Gąsior VIVE LE ROI
  • 2x 1R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 2x 5R/Lic/ZR - Licencyjny - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
102 ACCEPTED 2021-07-17 17:37:03
2021-07-14 21:36:28
Natalia Kościelniak DELONG STAR RUBY
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
101 ACCEPTED 2021-07-26 18:56:07
2021-07-14 20:57:52
Robert Kukułka BALANDO
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 9R/P/ZR - DERBY
100 ACCEPTED 2021-07-21 22:17:06
2021-07-14 19:17:29
Joanna Szewczyk HIS ROYAL
  • 2x 3R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 6R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
99 ACCEPTED 2021-07-17 17:36:55
2021-07-14 14:29:29
Roksana Bugaj HEYE-FIVE VDP
  • 2x 1R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
98 ACCEPTED 2021-07-20 22:47:23
2021-07-14 10:54:35
Wojciech Szpunar JOWISZ
  • 2x 4R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 9R/P/ZR - DERBY
  • 1x 10R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
97 ACCEPTED 2021-07-20 22:47:46
2021-07-14 10:49:14
Aneta Szpunar PRINCESSA
  • 1x 4R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 6R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 10R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
96 ACCEPTED 2021-07-17 17:36:40
2021-07-13 19:18:50
Aniela Szlufik HELIA VAN DE HEIHOEK
  • 1x 1/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
95 ACCEPTED 2021-07-17 17:36:38
2021-07-13 19:18:18
Zuzanna Kaczmarzyk SOPRANO HIPPICA
  • 1x 1/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
94 ACCEPTED 2021-07-17 17:36:35
2021-07-13 19:17:35
Magda Kamińska KON'AMIE
  • 1x 5/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
93 ACCEPTED 2021-07-17 17:36:29
2021-07-13 19:16:51
Emilia Mazur LE DUC
  • 1x 5/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
92 ACCEPTED 2021-07-17 17:36:26
2021-07-13 19:16:17
Małgorzata Kluba CARMEN-N
  • 1x 5/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
91 ACCEPTED 2021-07-17 17:36:24
2021-07-13 19:15:16
Magda Kamińska GOSTERA
  • 1x 1/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
90 ACCEPTED 2021-07-17 17:36:21
2021-07-13 19:14:37
Magda Kamińska DREAMY M
  • 1x 1/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
89 ACCEPTED 2021-07-17 17:36:19
2021-07-13 19:13:48
Magda Kamińska BRANDY
  • 1x 2/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 9/GP/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
88 ACCEPTED 2021-07-17 17:36:17
2021-07-13 16:06:40
Sonia Janus QUIMBLY
  • 1x 1R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 9R/P/ZR - DERBY
  • 1x 10R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
87 ACCEPTED 2021-07-17 17:36:14
2021-07-13 16:05:53
Sonia Janus BALOU BALOU
  • 1x 5/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 6/ŚR/Średnia Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
86 ACCEPTED 2021-07-21 11:13:20
2021-07-13 15:32:18
Anna Badura DELLA ROSA
  • 1x 3/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 6/ŚR/Średnia Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
85 ACCEPTED 2021-07-22 16:04:16
2021-07-13 14:02:22
Barbara Pierz INCREDIBLE
  • 1x 1/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
84 ACCEPTED 2021-07-20 19:47:25
2021-07-13 13:00:27
Magdalena Gronowska DERBI
  • 1x 3R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 1R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 2x 4R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
83 ACCEPTED 2021-07-20 19:47:12
2021-07-13 09:56:41
Ilona Turowska LORDANZ
  • 1x 1R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 10R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
82 ACCEPTED 2021-07-20 19:47:09
2021-07-13 09:56:01
Ilona Turowska SHINJUKU
  • 2x 1R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 2x 4R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
81 ACCEPTED 2021-07-22 15:10:31
2021-07-13 07:58:02
Krzysztof Złocki SR CLAIRIS
  • 2x 3R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
80 ACCEPTED 2021-07-17 17:35:52
2021-07-13 01:16:41
Magdalena Kałuża CHAMAN
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
79 ACCEPTED 2021-07-20 22:47:40
2021-07-12 17:10:54
Kamila Krzanowska AMARANT
  • 2x 1R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 2x 4R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
78 ACCEPTED 2021-07-17 17:35:44
2021-07-12 16:55:23
Roxana Gajdzik DELVA FARADENZA RG
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 9R/P/ZR - DERBY
  • 1x 3/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
77 ACCEPTED 2021-07-28 01:38:51
2021-07-12 16:29:14
Gabriela Kierońska K OCH MY LADY Z
  • 2x 3R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
76 ACCEPTED 2021-07-27 17:58:41
2021-07-12 16:24:02
Emilia Gielata CONTENTO
  • 2x 1R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 2x 4R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
75 ACCEPTED 2021-07-20 21:29:15
2021-07-12 15:28:48
Martyna Kubala BE PERFEKT M
  • 2x 3R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 4R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
74 ACCEPTED 2021-07-27 18:00:30
2021-07-12 14:02:45
Milena Wójcikiewicz AMETYS
  • 2x 3R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 6R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 11R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
73 ACCEPTED 2021-07-17 17:35:25
2021-07-12 12:03:16
Emilia Borowiec MORIA
  • 1x 3R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 1R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
72 ACCEPTED 2021-07-17 17:35:21
2021-07-12 12:02:42
Mikołaj Węgrzyn ELEKT
  • 2x 3R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
71 ACCEPTED 2021-07-17 17:35:18
2021-07-12 12:02:13
Martyna Węgrzyn LEONIDAS
  • 2x 3R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
70 ACCEPTED 2021-07-17 17:35:15
2021-07-12 12:01:32
Ewa Kut SURPRISE BALOU
  • 1x 5/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
69 ACCEPTED 2021-07-26 18:57:11
2021-07-12 12:00:47
Ewa Kut KOLIBRA
  • 1x 1/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
68 ACCEPTED 2021-07-17 17:35:07
2021-07-12 11:59:56
Łukasz Kut DARCO J
  • 1x 1/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
67 ACCEPTED 2021-07-17 17:35:04
2021-07-12 11:59:19
Łukasz Kut BALOU DU CHATEU
  • 1x 5/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
66 ACCEPTED 2021-07-17 17:35:02
2021-07-12 10:41:59
Jarosław Koziarowski LEONARDO
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
65 ACCEPTED 2021-07-17 17:34:57
2021-07-12 10:41:13
Jarosław Koziarowski LAXTON
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
64 ACCEPTED 2021-07-17 17:34:55
2021-07-12 10:40:10
Jarosław Koziarowski JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF
  • 1x 2/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
63 ACCEPTED 2021-07-17 17:34:50
2021-07-11 20:00:31
Natalie Bochenski FEDERACJA S
  • 1x 1R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 10R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
62 ACCEPTED 2021-07-17 17:34:48
2021-07-11 19:43:52
Jagoda Data CHENET
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
61 ACCEPTED 2021-07-17 17:34:45
2021-07-11 18:58:52
Barbara Krywult FLASH
  • 1x 1/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
60 ACCEPTED 2021-07-21 20:49:43
2021-07-11 17:53:30
Laura Barszczewska REXONEA-P
  • 2x 4R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 2x 10R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
59 ACCEPTED 2021-07-17 17:34:35
2021-07-11 17:32:36
Wiktoria Krzanowska EPSILON
  • 2x 3R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 6R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 11R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
58 ACCEPTED 2021-07-28 01:41:32
2021-07-11 17:09:08
Laura Van Rijswijk LAVIANO
  • 2x 3R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 6R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 11R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
57 ACCEPTED 2021-07-17 17:34:29
2021-07-11 15:37:08
Krzysztof Złocki LUIS NAZARIO DE LIMA ZW Z
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
56 ACCEPTED 2021-07-17 17:35:12
2021-07-11 12:30:52
Jana Sabolova CHRONIXX DIAMANT Z
  • 2x 3R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 6R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 11R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
55 ACCEPTED 2021-07-20 19:46:41
2021-07-10 17:15:48
Paulina Połeć PUŁASKI
  • 1x 1R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 10R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
54 ACCEPTED 2021-07-17 17:34:06
2021-07-10 08:29:51
Julia Pomiankowska BACO
  • 2x 1R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 2x 4R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
53 ACCEPTED 2021-07-17 17:34:03
2021-07-09 21:23:48
Svetlana Kocikova ARIDAUER
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
52 ACCEPTED 2021-07-17 17:34:01
2021-07-09 21:12:07
Svetlana Kocikova RAMIRO VAN'T VELDEKEN
  • 2x 3R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 6R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
51 ACCEPTED 2021-07-17 17:33:59
2021-07-09 21:05:35
Svetlana Kocikova KICK
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 9R/P/ZR - DERBY
  • 1x 3/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
50 ACCEPTED 2021-07-17 17:33:56
2021-07-09 19:59:58
Kamila Rokita CORNET BLANCHE Z
  • 1x 5/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/ŚR/Średnia Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
49 ACCEPTED 2021-07-17 17:33:49
2021-07-09 14:22:34
Małgorzata Zoń WIQUELLA
  • 1x 1R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
48 ACCEPTED 2021-07-27 14:11:40
2021-07-08 21:25:35
Eliza Kalukin FREZJA
  • 2x 1R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
47 ACCEPTED 2021-07-17 17:33:24
2021-07-08 18:21:26
Paulina Biskup SISI SZA
  • 1x 5/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/ŚR/Średnia Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8/ŚR/Finał Średniej Rundy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
46 ACCEPTED 2021-07-17 17:33:21
2021-07-08 16:25:16
Alexander Leda LUCKY M
  • 2x 5R/Lic/ZR - Licencyjny - z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 4R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 2x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
45 ACCEPTED 2021-07-17 17:33:18
2021-07-08 16:22:19
Dominika Szotek OSKAR BLUE
  • 1x 5/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
44 ACCEPTED 2021-07-17 17:33:10
2021-07-08 13:48:57
Olga Łabudzik INTRYGA
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
43 ACCEPTED 2021-07-17 17:33:07
2021-07-08 13:02:35
Magdalena Piksa CHALLENGER
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
42 ACCEPTED 2021-07-17 17:32:57
2021-07-07 22:48:32
Dominika Raczkowska CLINTESSA PRO
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
41 ACCEPTED 2021-07-17 17:32:54
2021-07-07 22:48:05
Piotr Kozioł SIENA M
  • 1x 1R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 10R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
40 ACCEPTED 2021-07-20 19:46:17
2021-07-07 21:37:28
Maciej Stopa KUBA
  • 2x 3R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
39 ACCEPTED 2021-07-23 18:12:10
2021-07-07 17:37:55
Julia Nowak BACARDI
  • 2x 1R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 2x 4R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
38 ACCEPTED 2021-07-21 18:18:19
2021-07-07 16:22:52
Sylwia Mazur RIHANA
  • 1x 3/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 6/ŚR/Średnia Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
37 ACCEPTED 2021-07-25 21:12:31
2021-07-07 07:15:43
Natalia Kluska JUNISZA
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
36 ACCEPTED 2021-07-25 21:14:39
2021-07-07 07:14:01
Natalia Kluska CANTANIS
  • 1x 3/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
35 ACCEPTED 2021-07-27 18:49:33
2021-07-07 07:13:13
Patrycja Ksiądz HEIDI
  • 1x 5/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
34 ACCEPTED 2021-07-25 21:11:48
2021-07-07 07:11:40
Patrycja Ksiądz CLARISSA 169
  • 1x 3/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
33 ACCEPTED 2021-07-25 21:10:12
2021-07-07 07:09:54
Patrycja Ksiądz CLARA MIA
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
32 ACCEPTED 2021-07-17 17:31:49
2021-07-07 06:23:02
Agnieszka Cebulak QUINCY
  • 1x 5/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
31 ACCEPTED 2021-07-17 17:31:47
2021-07-07 06:22:31
Agnieszka Cebulak COCO CHANEL DE LAUBRY Z
  • 1x 2/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
30 ACCEPTED 2021-07-17 17:31:45
2021-07-07 06:22:05
Damian Ostręga QUILOTTA
  • 1x 5/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
29 ACCEPTED 2021-07-17 17:31:42
2021-07-07 06:21:18
Damian Ostręga NIKOS DE KALECH
  • 1x 2/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
28 ACCEPTED 2021-07-17 17:31:40
2021-07-07 06:20:27
Damian Ostręga KOBE DE LEAU
  • 1x 1/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
27 ACCEPTED 2021-07-17 17:31:38
2021-07-07 06:19:48
Damian Ostręga FELINE
  • 1x 2/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
26 ACCEPTED 2021-07-17 17:31:35
2021-07-07 00:40:10
Wiktoria Rzepecka ODYS
  • 1x 1R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 10R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
25 ACCEPTED 2021-07-22 16:04:24
2021-07-06 21:33:46
Dawid Górski FEMPIRE G
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
24 ACCEPTED 2021-07-17 17:31:29
2021-07-06 21:23:45
Zuzanna Kuc GENTELMAN
  • 1x 5/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
23 ACCEPTED 2021-07-20 19:45:31
2021-07-06 20:58:13
Zuzanna Nabagło CHAPLAIN
  • 1x 1R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
22 ACCEPTED 2021-07-21 15:38:54
2021-07-06 19:02:06
Wiktoria Kucia AUTOMATIX
  • 2x 1R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 2x 4R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
21 ACCEPTED 2021-07-17 17:31:21
2021-07-06 17:56:17
Katarzyna Burda EKWADOR
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
20 ACCEPTED 2021-07-21 16:32:31
2021-07-06 14:59:59
Mikołaj Szurman HITCH
  • 2x 1R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 11R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
19 ACCEPTED 2021-07-21 16:30:55
2021-07-06 14:59:15
Mikołaj Szurman L'AMOUR
  • 1x 3/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
18 ACCEPTED 2021-07-17 17:31:09
2021-07-06 14:42:21
Maciej Stopa JAMBOREE
  • 1x 1R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
17 ACCEPTED 2021-07-20 19:45:23
2021-07-06 14:35:13
Maja Dreger K-NICO
  • 2x 1R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
16 ACCEPTED 2021-07-24 14:12:33
2021-07-06 14:28:09
Marzena Tylka DAARISIE
  • 1x 3/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 9R/P/ZR - DERBY
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
15 ACCEPTED 2021-07-20 19:45:14
2021-07-06 14:23:11
Pola Żyglicka EAGAN BLUE
  • 2x 1R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 10R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
14 ACCEPTED 2021-07-20 19:45:02
2021-07-06 14:22:53
Pola Żyglicka DE VOLTAIRE
  • 2x 1R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 10R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
13 ACCEPTED 2021-07-17 17:30:58
2021-07-06 14:05:47
Oliwia Bieda ANTONIO
  • 2x 1R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
12 ACCEPTED 2021-07-17 17:30:55
2021-07-06 13:42:46
Maciej Stopa KANKARA PROGRES Z
  • 2x 3R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
11 ACCEPTED 2021-07-17 17:30:53
2021-07-06 13:42:12
Maciej Stopa LEGATO GOLD MST
  • 2x 3R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
10 ACCEPTED 2021-07-17 17:30:51
2021-07-06 13:41:39
Maciej Stopa HALZEBERG'S KRISTOFFERSON
  • 1x 1R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
9 ACCEPTED 2021-07-17 17:30:48
2021-07-06 13:40:44
Maciej Stopa DESAND
  • 1x 5/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
8 ACCEPTED 2021-07-17 17:30:46
2021-07-06 13:39:59
Izabella Kisielowska MASSIMO ENDORPHINO
  • 2x 3R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
7 ACCEPTED 2021-07-17 17:30:43
2021-07-06 13:39:40
Izabella Kisielowska FOKUS
  • 1x 5/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
6 ACCEPTED 2021-07-17 17:30:40
2021-07-06 13:11:11
Alicja Gronuś BACIO
  • 1x 1R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
5 ACCEPTED 2021-07-17 17:30:37
2021-07-06 13:10:46
Krzysztof Gronuś AKTEUR B
  • 1x 1R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
4 ACCEPTED 2021-07-17 17:30:35
2021-07-06 12:54:19
Julia Imioło GOTYK
  • 2x 1R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
3 ACCEPTED 2021-07-17 17:30:32
2021-07-06 12:54:02
Julia Kajfasz DUSHI W
  • 2x 1R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 2x 4R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 2x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
2 ACCEPTED 2021-07-21 21:14:27
2021-07-06 12:51:05
Krzysztof Wójcik ARDITO W.
  • 1x 1/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 6/ŚR/Średnia Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/ŚR/Finał Średniej Rundy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
1 ACCEPTED 2021-07-21 20:49:46
2021-07-06 12:50:21
Agata Studencka- Wójcik LIMONCELLO EB
  • 1x 2R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Anbatawi Gabriela Klub Jeździecki Global
S
O060790
2. Badura Anna KJ Profit
S
O024424
3. Barszcz Gabriela KJ Leśna Wola
2000 (MJ.)
O039151
4. Barszczewska Laura BPK podkarpackie
2008 (JM.)
O055264
5. Batko Natasza KJK Szary Michałowice
2007 (JM.)
O057788
6. Bieda Oliwia JKS Pogórze
2008 (JM.)
O059719
7. Biernat Karolina Wlks Krakus
S
O042964
8. Biskup Paulina Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2001 (MJ.)
O034216
9. Bochenski Natalie KJ Facimiech
2006 (JM.)
O045656
10. Borowiec Emilia UKJ Lalin
2003 (J.)
O046173
11. Budzyńska-Calik Martyna bpk
S
O006478
12. Bugaj Roksana RC Riding Center Sosnowice
2004 (J.)
O056360
13. Bule Oliwer St. KJ Preria Wilkowice
2003 (J.)
O033821
14. Bule Paulina St. KJ Preria Wilkowice
2005 (J.)
O033826
15. Burda Katarzyna BPK
2005 (J.)
O049076
16. Bzdok Joanna St. KS KJK Szary Michałowice
S
O039462
17. Cebulak Agnieszka KS Jumping Team Wiercany
2000 (MJ.)
O021799
18. Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp
S
O003873
19. Chwała Maria KJ Leśna Wola
2005 (J.)
O056541
20. Ciaciura Agata LZJ Drama Zbrosławice
S
O013774
21. Darłak Katarzyna KJ Leśna Wola
S
O006731
22. Data Jagoda WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
O054975
10239065
23. Dreger Maja KJK Solka Międzyrzecze
2004 (J.)
O044372
24. Dubiel Kamil KJ Global Świętoszowice
S
O004974
25. Dymek Ksawery St. KS KJK Szary Michałowice
2003 (J.)
O040404
26. Dziarkowska Anna Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
S
brak
27. Gajdzik Roxana JKS Equi-Verso Jastrzębie-Zdrój
2001 (MJ.)
O037352
28. Gąsior Magdalena BPK
2003 (J.)
O052329
29. Gielata Emilia RC Riding Center Sosnowice
2005 (J.)
Brak
30. Górski Dawid WLKS Krakus Swoszowice
S
O022650
10194355
31. Gronowska Magdalena Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
O007119
32. Gronuś Alicja KJ Facimiech
2000 (MJ.)
O034714
33. Gronuś Krzysztof KJ Facimeich
S
O034713
34. Gut Magdalena LKJ Moszna
S
O002153
35. Hnat Julia St. KS KJK Szary Michałowice
S
O033426
36. Hus Kaja Kj Palomino
2009 (JM.)
O064585
37. Imioło Julia KJ Facimiech
S
O028245
38. Janus Sonia Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2004 (J.)
O041054
39. Jaworska Małgorzata WLKS Krakus Swoszowice
2001 (MJ.)
O024181
10200526
40. Kajfasz Julia KJ Facimiech
2007 (JM.)
O055355
41. Kalukin Eliza KS Jumping Team Wiercany
2001 (MJ.)
O044154
42. Kałuża Magdalena St. Akademia Sportowa Gliwice
2006 (JM.)
O056678
43. Kamińska Magda Stow. KJ Preria Wilkowice
S
O002662
44. Kawa Julia KJK Szary Michałowice
2006 (JM.)
O061151
45. Kaźmierczak Michał RC Riding Center Sosnowice
S
O001402
46. Kierońska Gabriela RC Riding Center Sosnowice
O035640
47. Kiewrel Agnieszka RC Riding Center Sosnowice
2002 (MJ.)
O029172
48. Kilian Aniela WLKS Krakus
2003 (J.)
O042158
49. Kisiela Beatrise JSS Kleisti
2005 (J.)
None
50. Kisielowska Izabella KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
S
O027312
51. Kluba Małgorzata Stow. KJ Preria Wilkowice
2003 (J.)
O035254
52. Kluska Natalia St. KJ Preria Wilkowice
2005 (J.)
O046739
53. Kocikova Svetlana Klub Jeździecki Leśna Wola
S
123
54. Kołodziej Hanna Klub Jeździecki Impuls
2009 (JM.)
O057466
55. Korek Dorota Stow. KS KJK Szary Michałowice
2004 (J.)
O037355
56. Kościarz Kinga WLKS Krakus
2003 (J.)
O045654
57. Kościelniak Natalia St. KS KJK Szary Michałowice
S
O022514
10120766
58. Kosmol Alicja St. KJ Preria Wilkowice
2010 (Mł.)
O053605
59. Kosmol Oliwia St. KJ Preria Wilkowice
2003 (J.)
O033419
60. Koszucka Małgorzata KS Verso La Natura
S
O009341
61. Kowalewska Kamila Ks jumping team Wiercany
2020 (Mł.)
O038034
62. Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
S
O002981
63. Kozioł Piotr St. KJ Preria Wilkowice
S
O047680
64. Krywult Amelia KJ Infernal Team
2020 (Mł.)
O036779
65. Krywult Barbara St. KJ Preria Wilkowice
2003 (J.)
O036409
66. Krzanowska Kamila Klub Jeździecki ASSANYA
2003 (J.)
O059938
67. Krzanowska Wiktoria RC Riding Center Sosnowice
2007 (JM.)
O058709
68. Ksiądz Patrycja St. KJ Preria Wilkowice
2000 (MJ.)
O039762
69. Kubala Martyna KJK Pod Żubrem
2000 (MJ.)
O035287
70. Kuc Zuzanna BP
2005 (J.)
O047616
10187969
71. Kucia Wiktoria KJ Facimiech
2004 (J.)
O038701
72. Kukułka Robert LKJ Solec Bieruń
S
O000318
73. Larkowski Wiktor LKJ Moszna
S
O002876
74. Kurleto Kornelia WLKS Krakus
2004 (J.)
O044772
75. Kuszka Jagoda Kj Zbrosławice
2001 (MJ.)
O027311
76. Kut Ewa UKJ Lalin
S
O009195
77. Kut Łukasz UKJ Lalin
S
O003872
78. Larkowski Wiktor LKJ Moszna
S
O002876
79. Leda Alexander Brak
2003 (J.)
O057738
80. Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice
S
O000877
81. Łabudzik Olga St. KS Sentio Equestrian
2003 (J.)
O035885
82. Mazur Emilia BPK
2007 (JM.)
O046621
83. Mazur Sylwia Sportowy Klub Jeździecki MPPM
S
O014017
84. Mierzwa Tomasz Klub Jeździecki Fart - Gliwice Łabędy
S
O000417
85. Moszczak Maja KJ Leśna Wola
86. Mrówka Martyna Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2007 (JM.)
O058957
87. Mróz Kacper Stow. Warszawski KJ
S
O035724
88. Nabagło Zuzanna LKJ Ochaby
2006 (JM.)
O050969
89. Nasiadka Kinga KJK Pod Żubrem
2001 (MJ.)
O040204
90. Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka
S
O020547
91. Nowak Julia Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2004 (J.)
O063888
92. Nowak Karolina WLKS Krakus
2005 (J.)
O059490
93. Ochoński Jakub St. KS KJK Szary Michałowice
2007 (JM.)
O052718
94. Orlikowski Antoni SKJ Hawajka Majdan
2003 (J.)
O032321
95. Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany
S
O020977
96. Ostrowska Adrianna Stow. Jeździeckie Napoleońska Zagroda
S
O009229
97. Pawłowska Olga KJ Equireno
2006 (JM.)
O055510
98. Pęciak Anna LKJ Ochaby
S
O021301
99. Pierz Barbara JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2001 (MJ.)
O048543
100. Piksa Magdalena Vanto Jumping Team
2001 (MJ.)
O047809
101. Pindur-Antosz Karolina St. KS Sentio Equestrian
S
O001661
102. Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
S
O013203
103. Poliwoda Dominika LKJ przy SK w Ochabach
2002 (MJ.)
O029239
104. Poliwoda Weronika LKJ przy SK w Ochabach
2002 (MJ.)
O029240
105. Połeć Nikola Equistro wierzawice
2020 (Mł.)
A
106. Połeć Paulina WLKS Krakus Swoszowice
S
O034843
107. Pomiankowska Julia KS Jumping Team Wiercany
2010 (Mł.)
O057728
108. Raczkowska Dominika St. KJ Preria Wilkowice
S
O024300
109. Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ AVANTI
S
O000539
110. Rokita Kamila RC Riding Center Sosnowice
S
O013049
10121952
111. Rudzka Paulina Kielecki KJ
2000 (MJ.)
O026694
112. Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O003310
113. Rzepecka Wiktoria KJ Facimiech
2006 (JM.)
O052576
114. Sabolova Jana Slavia UVLF Kosice
S
ST429104
115. Sitek Alina JKS Pogórze
S
O014542
116. Skrzypiec Agata St. KS Sentio Equestrian
2001 (MJ.)
O027059
10141798
117. Sobocka Aleksandra KJ Agro-Handel Śrem
2004 (J.)
O040954
118. Spendel Piotr Klub Jeździecki Profit Orzesze
S
O013039
119. Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O032222
120. Stopa Maciej KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
S
O000886
121. Suwalska Maria Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus Swoszowice
S
O003797
122. Szary-Ziębicka Anna St. KS KJK Szary Michałowice
S
O003606
123. Szczygielska Adrianna bpk
S
O034836
124. Szewczyk Joanna WLKS Krakus Swoszowice
2006 (JM.)
brak
125. Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
S
O001889
126. Szlufik Aniela Stow. KJ Preria Wilkowice
2002 (MJ.)
O034333
127. Szotek Dominika Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2000 (MJ.)
O035256
128. Szpunar Aneta Bez Przynależności Klubowej
S
O043491
129. Szpunar Wojciech Bez Przynależności Klubowej
S
O011492
130. Sztaba Julia KJ Vena Rogoźnik
2006 (JM.)
O048470
131. Sztabińska Natalia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2003 (J.)
O059173
132. Szurman Mikołaj KJ Facimiech
2006 (JM.)
O054718
133. Tokarz Amelia Klub Jeździecki Leśna Wola
2005 (J.)
O052339
134. Trawiński Przemysław Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
S
O033411
135. Turowska Ilona Equiclub Zamłyniec
S
O004175
136. Tylka Marzena KJ Facimiech
S
O020319
137. Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
S
O003577
138. Tyszko Mateusz Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
S
O003577
139. Uchwat Katarzyna JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
S
O003889
140. Uchwat Marika JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2005 (J.)
O040968
141. Uchwat Robert JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O001009
142. Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
S
O001137
143. Van Rijswijk Laura RC Riding Center Sosnowice
2006 (JM.)
brak
144. Walas Ewa KJ Leśna Wola
S
O017426
145. Wawrzyniak Pola Tuszyński KJ Garbówek
2004 (J.)
O039971
10160775
146. Węgrzyn Martyna UKJ Lalin
2005 (J.)
O062354
147. Węgrzyn Mikołaj UKJ Lalin
2005 (J.)
O062353
148. Studencka- Wójcik Agata Kj Facimiech Wielkie Drogi
S
O009705
149. Wójcik Krzysztof KJ Facimiech Wielkie Drogi
S
O000706
150. Wójcikiewicz Milena RC Riding Center Sosnowice
2011 (Mł.)
Brak
151. Wyborna Julia Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
brak
152. Zakałużna Anna KJ Zbrosławice
S
O024508
153. Zawadzka Emilia Klub Jeździecki Nostro Dąbie Chrobakowe
2005 (J.)
O056942
154. Zięba Oliwia Klub Jeździecki ASSANYA
2004 (J.)
O036243
155. Ziębicki Michał St. KS KJK Szary Michałowice
S
O002368
156. Ziebicki Mikolaj Kjk szary michalowice
2011 (Mł.)
O059251
157. Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice
S
O003604
158. Zmorek Damian KJ Nostro Dąbie Chrobakowe
S
O022673
159. Zoń Małgorzata JKS Czanki
2002 (MJ.)
O047316
160. Żyglicka Pola LZJ Drama Zbrosławice
2003 (J.)
O041526
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

329

- - POL 2010 Wałach gniada F: -
M: -
-
2.

251

A'CONTENDRA AZ SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Artemida / Reval
K013810 616009600380309
3.

319

AKBAR ANGEL SP POL 2009 wałach ciemnogniada F: Guffi / Grandeur
M: Arlin / Aloube Z
K015857 616009670088109
4.

116

AKTEUR B OLD POL 2013 Wałach siwa/174 F: Atlas Bavaria
M: Cornelia / Cornet Obolensky
K027305 -
5.

103

ALBUMINA Wielkopolska Poch. Trakeńskie POL 2011 klacz gniada/170 F: Czarczaf
M: Aluzja
K028556 616 007 60 02689 11
6.

50

ALHAMBRA SP POL 2012 klacz gniada/170 F: Spartacus / Stakkato
M: Albufeira / Luron
K021490 616009510342112
7.

102

ALL IN MY HEART ZW Z WARMBLOOD POL 2015 mare chestnut/167 F: Hippica Andiamo
M: Ajka
K028923 056015Z55693615
8.

49

ALMQUIST SP POL 2011 wałach gniada/168 F: Quasimodo Van De Molendreef / Heartbreaker
M: Albuferia/ Luron
K018542 616009510353811
9.

331

ALWIN MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach ciemnogniada/172 F: Bibigar
M: Aronia
K028429 616006580110215
10.

104

AMARANT MAŁOPOLSKA POL 2006 wałach gniada/165 F: Aspan
M: Ambrozja
K020315 POL006580467706
11.

56

AMARETTO SBK Z Z BLZ 2015 wałach siwa/171 F: Atomic Z / Cumano
M: Salitta / Colman
K030775 056015Z55634315
12.

42

AMARU L HOL POL 2012 ogier ciemnogniada/168 F: Larimar / Lavall II
M: Patricia VIII / Calgary
K021006 DE421000193312
13.

255

AMAT M SP POL 2014 Ogier gniada/167 F: Cassilio / Cassini I
M: Amfora M / Faust Z
K027428 616009690068214
14.

166

AMETYS Czeska Gorącokrwista POL 2005 klacz kasztanowata/158 F: ARRAS
M: AMARETA
K013181 203010237360105
15.

124

ANTONIO HANOWERSKA GER 2014 wałach siwa/174 F: Action Breaker/Heartbreaker
M: Agonara/ Cento
K028498 DE431319615814
16.

70

APASJONATA MUSCAT KUC WALIJSKI POL 2008 wałach gniada/kuc:kuc:ku F: Linde Hoeve’s Optimist
M: Koekoekshof Mariska po Casperhof’s Freddy
K030751 POL013610175608
17.

259

ARAMIS SP POL 2011 Wałach gniada F: Ladykracher 8
M: Aronia
K020211 616009540056811
18.

2

ARDITO W. KWPN POL 2005 Wałach gniada F: Lancelot / Voltaire
M: Mirea Fortuna / Abantos
K010223 5280030507620 104GC72
19.

254

ARENA SP POL 2003 Klacz kasztanowata/- F: Donald / Qumball
M: Aronia / Dixieland
K012888 616009540055503
20.

147

ARIDAUER KWPN SVK 2013 valach dark chestnut/170 F: Aristo Z
M: x
123 123
21.

285

ARIZONA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz tarantowata/160 F: Lord
M: Amanda
Brak 616009630019715
22.

353

ARTEM F:
M:
23.

88

ARTEMIDA BH WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz gniada/165 F: Elf
M: Afrodyta BH
K023615 616007661402210
24.

321

ATLANTO HAN GER 2009 Wałach gniada/172 F: Adlantus As / Argentinus
M: Little Lady / Landkoenig
K021916 DE431316584509
25.

6

AUTOMATIX Niemiecki Koń Sportowy GER 2016 wałach gniada/163 F: All Music
M: Nyikita
K032028 DE 456560525016
26.

286

BACARDI SP POL 2017 wałach kasztanowata/172 F: Hippica koh-i-noor
M: Batalia
K031564 Pol xxx
27.

63

BACARDI SP POL 2008 wałach ciemnogniada/175 F: Campari M
M: Baszta
K032020 POL009630140908
28.

117

BACIO HOL POL 2011 wałach gniada/180 F: Quick Fire
M: Soul / Cassini I
K025666 -
29.

148

BACO KWPN NED 2006 wałach kasztanowata/171 F: Tangelo Van Du Zuuthoeve / Narcos II
M: Lababe Van Hamme / Nabab De Reve
K026277 5280030607377
30.

38

BALANDO SP POL 2009 wałach gniada/170 F: Wenecco
M: Balladyna / Balisco II
K019074 -
31.

171

BALOU BALOU SP POL 2013 wałach kasztanowata/168 F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Sofia / Wantoz
K023192 616009540029713
32.

159

BALOU DU CHATEU OLD GER 2010 Ogier ciemnogniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Helle Des Hautes / Ulak Du Chatea
K019326 DE418184002810
33.

106

BASKAR MAŁOPOLSKA POL 2004 wałach skarogniada/165 F: Wifon
M: Bassara
brak 616006630022604
34.

279

BE PERFEKT M WIELKOPOLSKA POL 2014 wałach siwa/180 F: Le Voltaire
M: Ballada
K032025 616007681002614
35.

272

BERENIKA SP POL 2015 klacz siwa/167 F: Imequyl
M: Bella / Lord Liberator
K032045 000
36.

210

BERLINA KWPN NED 2006 klacz kasztanowata F: Carthino Z / Carthago
M: Carolina Z / Calvaro Z
K022751 5280030607214 103YZ70
37.

295

BIMBER BOY HOLSZTYŃSKA POL 2016 ogier gniada/168 F: Barcley
M: Donner Sofia
K029839
38.

241

BLACK DIAMOND SP POL 2015 wałach kara/164 F: Ringo
M: Pilana
K029841 AOOO213OS
39.

222

BONIEK SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/168 F: Landacord L
M: Boni M / Lando
K020889
40.

173

BRANDY OLD POL 2011 Wałach kasztanowata/169 F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Melody M / Castiglione L
K021112 DE433332146211
41.

304

CANDY DANCER Z XXX POL 2011 klacz jasnokasztanowata/172 F: Crown Z
M: X Tramal
K021455 056015Z55624311
42.

110

CANNES SP POL 2011 wałach siwa/168 F: CARRY SON
M: CARDINA / CORRERO
K020222 616009640019411
43.

10

CANTANIS WLKP POL 2012 wałach ciemnogniada/168 F: Barros / Riverman
M: Centka / Caretino K
K022029 616007610053912
44.

246

CANTUCCINI HOL GER 2014 Wałach gniada/- F: Catoki / Cambridge
M: Viola XI / Calato
K026627 DE421000063414
45.

263

CARAT HOL POL 2014 Wałach kara/- F: -
M: -
K025179 DE441410823614
46.

157

CARINTENDER OLD GER 2010 Wałach siwa F: Carinue / Carthago
M: Contegra / Contender
K019953 DE418184009810
47.

176

CARMEN-N SP POL 2011 klacz gniada/- F: Cancoon / Colman
M: Capri / Campari M
K021098 616009610020611
48.

314

CASABLANCA L SP POL 2011 klacz gniada/170 F: CHE GUEVARA L
M: Colina L
K018968 616009610105411
49.

278

CASSILAND CR HOL POL 2012 Wałach gniada/. F: Cassilano
M: M-Landjunga / Landjunge
K025173 DE421000248612
50.

198

CENTESSA HAN GER 2007 klacz kara/163 F: C-Indoctro / Capitol I
M: Sally / Stakkato
K014088 DE431319889507
51.

184

CENTOO SWB POL 2005 wałach gniada/165 F: Cardento
M: Aqua
K022594 103EO35
52.

227

CHACCO Z HOL POL 2013 ogier gniada/172 F: Centurion
M: ToskanaIV
K024931 --
53.

101

CHACCO-BOY MEKLEMBURSKA GER 2009 wałach gniada/170 F: Chacco-Boy
M: Piorella
K026270 DE 427270537609
54.

282

CHACITOL - POL - wałach gniada/- F: -
M: -
K012177 -
55.

138

CHALLENGER WĘG.PÓŁKREW HUN 2012 wałach siwa/172 F: Agropoint Cassiloc / Cassini I
M: Lady / Szeplak x-117
K022322 348001122420110
56.

170

CHAMAN SP POL 2014 wałach gniada/178 F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Coco Calida / Calido I
K024489 616009610120314
57.

238

CHAPLAIN HOLSZTYN POL 2012 wałach siwa/178 F: Clearway
M: Kaluga
K022916 DE42100005312
58.

249

CHATEAU MOUTON HAN. GER 2011 Wałach gniada/175 F: Contendros
M: Salinde
K019681 DE431316832411
59.

153

CHENET HOL POL 2008 wałach siwa/167 F: Contender / Calypso II
M: Pepsi III / Carolus I
K014155 DE421000318808
60.

320

CHIANTO SP POL 2017 wałach gniada/163 F: Hippica Koh-I-Nor / Kannan
M: Cassiopea / Nintender
K030538 A0023495S
61.

161

CHRONIXX DIAMANT Z ZANG SVK 2015 valach bay/165 F: cornet obolensky
M: sewilla
1 2
62.

8

CLARA MIA HOL GER 2015 klacz siwa/164 F: Clarimo / Clearway
M: Zarin III / Contender
K031785 DE421000115715
63.

9

CLARISSA 169 HOL GER 2012 klacz siwa/166 F: Clarimo / Clearway
M: Iris IX / Alasca
K029020 DE421000095412
64.

252

CLARK SP POL 2014 wałach gniada/178 F: Kannan / Voltaire
M: Clarima SR / Clarimo
K026845 616009510238214
65.

213

CLASSIC BLUE HIVETTE Z ZANG BEL 2013 wałach gniada/168 F: Chacco Blue / Chambertin
M: Dorette Hivett Z / Diamant De Semilly
K022717 056015Z55602713
66.

349

CLEARWATER PP Z Z 2012 k gniada F: Clearway / Capitol I
M: Caline / Claudio's Son
K031694 056015Z55658412
67.

137

CLINTESSA PRO OLD POL 2013 mare bay/166 F: Clinton I
M: Askania/Athlet Z
K024059 /
68.

218

CLINTON JP SP POL 2017 wałach gniada/167 F: Etoulon VDL
M: D
A A
69.

133

COCO CHANEL DE LAUBRY Z ZANG BEL 2012 klacz gniada/172 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Pastel Hof Ter Galeyck / Azur De Paulstra
K024586 056015Z55757912
70.

292

COLANI 70 HOL POL 2011 wałach siwa/170 F: Cosido/Cosimo
M: Fanthasie/Liostro
K032612 DE421000240611
71.

186

CONNORCA HOL GER 2011 Klacz kara F: Connor / Casall
M: Viance / Carbano
K022288 DE421000213411
72.

167

CONTENTO WESTFALE POL 2010 wałach kasztanowata/168 F: Calido
M: Jung Laissez Faire
K018339 DE441411589710
73.

208

CORDALMA W OLDENBURSKA POL 2013 klacz jasnogniada/173 F: Lyjanero
M: Conny H
K023511 1
74.

144

CORNET BLANCHE Z ZANGERSHEIDE BEL 2015 wałach siwa/170 F: Cornet Obolensky
M: Dame Blanche van overis Z
K028782 056015Z55772515
75.

201

CORNET BLUE OLDENBURG POL 2015 wałach gniada/170 F: Corydon
M: Sunshine’s Botox
K029812 DE 418180195415
76.

308

CORNET L'AMOUR HANOWERSKA GER 2016 wałach siwa/163 F: Cornet Obolensky
M: Soraya x Stakkato
K031409 DE 431316855816
77.

191

COSTANTINO AD HOL GER 2012 wałach siwa/- F: Clarimo Ask / Clearway
M: Galatea / Latouro N
K031374 DE421000073612
78.

324

CYTRUS SP POL 2010 wałach ciemnogniada/162 F: CZORT
M: CYTRA
K025952 616999540133310
79.

98

D’ARTAGNAN HAN POL - wałach siwa/166 F: Diacontinus
M: Cinderella
K032236 -
80.

3

DAARISIE KWPN NED 2008 Wałach gniada/173 F: Douglas / Darco
M: Madame De Quy / Quidam De Revel
K014332 528083000807158
81.

228

DANZA II SP POL 2009 klacz siwa/170 F: Empire / Embassy I
M: Diamantina / Rhytmus S
K020906 616009661132009
82.

160

DARCO J KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: Roko / Iroko
K014647 528003000802829
83.

207

DARKNESS WHITE OLDENBURSKA POL 2016 klacz siwa/170 F: Hickstead White
M: Conny H
K032577
84.

235

DE VOLTAIRE SP POL 2014 wałach skarogniada/168 F: Pasquinel / Pablo v. Berkenbroeck
M: Dolores M / Le Voltaire
K024903 616009610076914
85.

33

DELLA ROSA HOL GER 2011 Klacz gniada/- F: Cannavaros / Cassini I
M: Sien Lady / Comics
K018512 DE421000147011
86.

182

DELONG STAR RUBY SP POL 2015 klacz ciemnogniada/160 F: Hippica Koh-I-Noor
M: D-Calipsa/ Correro
K027070 616009670078915
87.

169

DELVA FARADENZA RG HOL GER 2011 klacz siwa/170 F: Clarimo / Clearway
M: Petra III / Feenspross
K030310 DE421000219811
88.

244

DERBI MAŁOPOLSKA POL 2011 klacz siwa/162 F: Minaret
M: Debata
K019331 616006570191311
89.

120

DESAND SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Desant / Lando
M: Dewiza De Revel / Quidam De Revel
K017300 616009570101609
90.

318

DIMPLE OLD POL 2009 ogier gniada/163 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Queen De Revel / Quidam`s Rubin
K015243 DE418180155809 104WI94
91.

316

DISNEY POL F:
M:
92.

269

DOBROSTAN SP POL 2015 Wałach gniada/170 F: Qulester
M: Demeter
K029029 -
93.

45

DOLORES N SP POL 2010 klacz ciemnogniada/173 F: Liberatto P / Corofini
M: Donna Louisa P / Louis
K019558 616009610061810
94.

284

DON CLAVIUS SP POL 2013 wałach gniada/179 F: CLAVIUS
M: DAMA BANKIETOWA
K023371 616009610022813
95.

174

DREAMY M SP POL 2010 Klacz gniada/172 F: nn / nn
M: nn / nn
K019349 616999540162510
96.

114

DUSHI W KWPN NED 2008 klacz skarogniada/mk:158 F: Verdi
M: Promesse
K030489 528003000808076
97.

236

EAGAN BLUE KWPN POL 2009 wałach siwa/165 F: Mr. Blue
M: Hayla
K017789 528003200909309
98.

46

EAST WOOD KWPN POL 2009 Wałach gniada/173 F: Lordanos
M: Lorite
K026668 528003200907591
99.

226

EDEN SP POL 2015 wałach gniada/166 F: Casino L
M: Etna / Caprioland
K029637 ----
100.

126

EKWADOR SP POL 2007 wałach gniada/175 F: Cajero / Caretino
M: Enigma / Le Voltaire
K016485 POL009610114707
101.

267

ELBERO H KWPN NED 2009 Klacz siwa F: Odermus R / Calido
M: Niporto / Libero H
K020078 528003200908142 104SQ56
102.

209

ELEGANCE PRZEDŚWIT AES POL 2017 klacz gniada/168 F: Emita
M: Egreta
K031366 826002170880122
103.

164

ELEKT SP POL 2014 wałach gniada/170 F: Elman
M: Elta
K029632 616 009 63 00223 14
104.

281

ELIOT - POL - wałach gniada/- F: -
M: -
- -
105.

339

ELITE F:
M:
106.

257

ELOKWENCJA M SP POL 0000 klacz kasztanowata/170 F: n
M: N
K026816 616009690067814
107.

289

ENTRUST „M” SP POL 2017 ogier gniada/170 F: Quvee Prestige / Quidam de Revel
M: Entropia M / In Camera
K031565 Pol
108.

151

EPSILON KUC POL 2010 wałach siwa/kuc:147 F: Elektron
M: Mgiełka
K022272 616999580317810
109.

260

ESKOBAR SP POL 2014 Wałach gniada/180 F: Carlos DZ
M: Europa / Ewerest
K025190 -616009610018414
110.

343

ESTRELLA NOOR F:
M:
616009540059717
111.

256

ETIUDA M SP POL 2013 Klacz gniada/170 F: Vulkan L / Vulkano
M: Elegancja M / Faust Z
K027081 616009690055313
112.

280

EVIVA L'ARTE WIELKOPOLSKA POL 2012 klacz jasnokasztanowata/180 F: Midas
M: Etna
K031714 616007530232012
113.

204

EXPENSIVE THOUGHT HOL POL 2015 wałach gniada/172 F: Casalito
M: Xx
Brak Xx
114.

154

FEDERACJA S SP POL 2014 klacz gniada/169 F: Black Jack
M: Federica S
K024815 616009520042214
115.

336

FEERY DSP Niemcy 2017 k kasztan F: Grande
M: Fiona
116.

129

FELINE KWPN POL 2010 klacz siwa/173 F: Quatro Z / Quick Star
M: Sonette / Mr. Blue
K019230 528003201011701 105GN12
117.

7

FEMPIRE G KWPN NED 2010 Klacz siwa/- F: Cardento / Capitol I
M: Vamber Tetti / Calvados
K023270 528003201001259
118.

197

FEREUSA KWPN NED 2010 klacz gniada/169 F: Vincenzo / Numero Uno
M: Bereusa / Vittorio
K027055 528003201003825
119.

270

FERRARI NIEM. SPORT. POL 2015 wałach siwa/166 F: Famous Diamant / Favorit ASK (ex Favorit ter Putte)
M: La Monserat / Limited Edition
K029350 DE451510129315
120.

230

FERRO Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach siwa/170 F: Placido
M: Fatma
K015127 616009630198709
121.

152

FLASH KWPN NED 2010 wałach kara/175 F: Indoctro / Capitol
M: Indoctro / Capitol
K019941 528003201005726
122.

303

FLEUR KWPN POL 2010 klacz jasnokasztanowata/167 F: LYS ROUGE
M: ZIEZO/ SEINMAN
K021976 528003201006879
123.

118

FOKUS SP POL 2010 Wałach gniada F: Calato Kama / Calato
M: Feola / Lavendel
K018645 616009640024810
124.

193

FOR FUN 7 OS POL 2015 wałach kasztanowata/- F: For Pleasure
M: Chacco Star / Chacco-Blue
K032169 -
125.

19

FREZJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz siwa/165 F: Panicz
M: Fuzja
K029957 POL 009 63 00626 09
126.

127

GENTELMAN KWPN POL 2011 wałach gniada/178 F: Nabab de Reve
M: Cariosa
K023620 528003201105487
127.

315

GI- GI STAR SP POL 2015 klacz kasztanowata/167 F: E- Star
M: Gejsza L
K030765 616 009 54 00726 15
128.

221

GINGER SP POL 2014 klacz gniada/168 F: Cassilio
M: Gizela K
K026150 A
129.

65

GLOB-KOM Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2002 Wałach gniada F: Komplement
M: Grzesznica
K023265
130.

66

GNIEWKO MAŁOPOLSKA POL 2006 Wałach kasztanowata F: Top Gun
M: Garda II
K025646
131.

175

GOSTERA SP POL 2007 klacz gniada/170 F: Qulester / Quinar
M: Godella / Luron
K012504 POL009690082307
132.

115

GOTYK SP POL 2016 ogier gniada/177 F: Hippica Koh-J-Noor
M: Gobi
K030490 616009540071016
133.

258

GRASSHOPPER KWPN POL 2011 wałach jelenia/175 F: Ultimo
M: Odiline
K027025 528003201110698
134.

215

GRINGO EVEL SP POL 2017 ogier gniada/163 F: Le Voltaire
M: Gracja
K031745 A0021113S
135.

121

HALZEBERG'S KRISTOFFERSON . POL 2015 wałach gniada/170 F: .
M: .
. .
136.

325

HAWKEYE Z ZANGERSHAIDE NED 2015 wałach ciemnogniada/160 F: Harley VDL
M: Sabattini Z
K029907 056015Z55656115
137.

135

HEIDI KWPN NED 2012 klacz gniada/163 F: Quasimodo vd Molendreef / Heartbreaker
M: Loberlina / Libero H
K025813 528003201210618
138.

180

HELIA VAN DE HEIHOEK BWP BEL 2007 klacz gniada/173 F: Massimo / Cassini I
M: Obelia D'06 / Saygon
K018993 BELW260753BWP
139.

199

HEVANTOS KWPN NED 2012 wałach siwa/- F: Levantos II / Liostro
M: Dentana E.B. / Lucky Boy
K030394 528003201209202
140.

181

HEYE-FIVE VDP KWPN NED 2012 klacz gniada/175 F: Tornesch
M: Blue Eyes VDP
brak 538003201206772
141.

351

HICKSTEAD DARK OLD 2016 w gniada F: Hickstead White / Hickstead
M: Embera / Berlin Bej
K031368
142.

37

HIS ROYAL OLD GER 2006 wałach gniada/169 F: Abke / Acorado
M: Hauptstutbuch Anne / Lifestyle
K027748 DE433331091206
143.

5

HITCH KWPN POL 2012 klacz kasztanowata/165 F: Hoock DK Z
M: Trebekka
brak 528003201208965
144.

305

HOKEY POKEY KWPN POL 2012 klacz siwa/168 F: Namelus R / Concorde
M: Bijoux / Corland
K023569 528003201205401
145.

47

HUAN TWANG R KWPN NED 2012 wałach ciemnogniada/168 F: E.T. Cryozootech / Espri
M: S. Bulisina R / Mermus R
K026667 528003201200598
146.

247

I'M THE BOSS W KWPN NED 2013 wałach skarogniada/171 F: MONTENDER
M: STIEN W
brak 528003201305895
147.

188

IMAGO KWPN NED 2013 Wałach siwa/176 F: Corland / Cor De La Bryere
M: Blenchi-A / Emilion
K025297 528003201300191
148.

323

IMBIR SP POL 2012 wałach skarogniada/167 F: CZORT
M: IDEA
K030250 616999540101912
149.

32

INCREDIBLE KWPN NED 2013 wałach kasztanowata/166 F: Etoulon VDL
M: Alcira / Indoctro
K023359 528003201305311
150.

139

INTRYGA WESTF POL 2009 Klacz siwa/175 F: Iluzjon / Luron
M: Pretty Centa / Cento
K015504 DE 441413129809
151.

283

IVANO KWPN POL 2013 gelding dark bay/170 F: GRANDINO CSG/GRAF GRANNUS
M: CORNETTO
K022995 528003201302866
152.

335

J'HALLUCINE DE CANTRAINE SBS 2015 k gniada F: Hunters Scendro / Hunters Scen
M: Voltera de Cantraine / Ogano S
K031278 056007000J56224
153.

125

JAMBOREE KWPN POL 2014 Ogier gniada/. F: Etoulon VDL
M: Pheminka
K025376 .
154.

333

JAMESON KWPN NED 2014 wałach kasztanowata/166 F: Arezzo VDL
M: Dutch Diva/ Cardento
K025454 528003201403819
155.

44

JAMIE KWPN NED 2014 Ogier gniada/174 F: Verdi
M: Symphonie/Concorde
K026647
156.

155

JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF BWP BEL 2009 Wałach siwa F: Winningmood Van De Arenberg / Darco
M: Matrichta / Triton 321
K019090 056002W00290662
157.

338

JAY BLOOBIDAY F:
M:
158.

337

JEDI G KWPN POL 2014 wałach siwa/170 F: Douglas
M: First Price G
K028452 528003201406911
159.

229

JEMEN A POL A klacz gniada/A F: A
M: A
A Sa
160.

234

JETOULON PK KWPN NED 2014 wałach gniada/180 F: Etoulon VDL / Toulon
M: Armantico / A Hold up Premier
K028300 528003201403725
161.

327

JINETTE VB KWPN POL 2014 klacz gniada/168 F: Cidane
M: Vinette / Andiamo
K032458 528003201405338
162.

189

JOLLY JUMPER KWPN NED 2014 Wałach gniada/169 F: Arezzo VDL
M: Bodena / A Hold up Premier
K027575
163.

233

JORNIAN BLUE F KWPN NED 2014 wałach siwa/170 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Eriana-F / Canturano
K028572 528003201400251
164.

72

JOWISZ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach siwa/170 F: Krotoszyn
M: Jawa
K031977 616009630061316
165.

299

JULIUS KWPN NED 2014 wałach gniada/169 F: CIDANE
M: ELLE-FOMIA
K025576 528003201407776
166.

342

JULIUS KWPN NED 2014 Wałach gniada F: Cidane
M: Elle-Fomia / Warrant
K025576
167.

12

JUNISZA M. POL 2012 Klacz gniada F: Szkrab / Arcus
M: Junida / Divisor
K023049 616006590016912
168.

190

JUPITER KWPN NED 2014 Wałach gniada/175 F: Quasimodo
M: Fyrona van Hilsberg
K027576 528003201407407
169.

265

JUST RIDING CALIFORNIA BS OLD POL 2011 klacz siwa/- F: Calido / Cantus
M: Converterka / Converter
K022168 DE418181120911
170.

168

K OCH MY LADY Z ZANGERSHEIDE POL 2017 klacz ciemnogniada/165 F: Hippica K’OH i Noor
M: Orchidea
Brak 056015Z55361017
171.

237

K-NICO SP POL 2010 Wałach tarantowata/170 F: Tabasko
M: Karina
K021470 616009680005110
172.

277

KAISER PROGRES KWPN POL 2015 wałach siwa/165 F: Indorado
M: Froukje
K029023 528003201500018
173.

123

KANKARA PROGRES Z . POL 2017 klacz skarogniada/kuc:148 F: .
M: .
K031551 .
174.

58

KARDINA KWPN NED 2015 klacz kara/168 F: No Limit
M: Sydney V / Kigali
K031375 528003201506354
175.

248

KAREZZO WP KWPN POL 2015 wałach kasztanowata/174 F: Arezzo VDL
M: Geranda
K031411 528003201503588
176.

266

KARMA BS ZANG BEL 2014 klacz kasztanowata/- F: Hippica Koh I Noor / Kannan
M: Converterka / Converter
K028412 056015Z55784614 -
177.

268

KAROLA BS WESTF. GER 2014 klacz kasztanowata/166 F: Kannan KWPN/ Voltaire
M: Daylight westf./ Dinard L westf.
K028342 DE441410362314
178.

345

KASKADA F:
M:
179.

219

KATINKA RV KWPN NED 2015 klacz kasztanowata/169 F: Genius / Baloubet Du Rouet
M: Fantastique RV / Mr. Blue
K030492 528003201507060
180.

306

KEIRA HIPPICA OS GER 2012 klacz gniada/172 F: Kannan / Voltaire
M: Cayenne Hippica / Cassini II
K023067 DE418182528312
181.

302

KELVIN NITA KWPN NED 2015 wałach gniada/170 F: Dakar VDL
M: Diana-Nita x Lanlord
K031406 528003201503515
182.

216

KENSINGTON RV KWPN POL 2015 Wałach gniada/A F: Vigo d Arsullie
M: A
K030083 A
183.

276

KENTUCKY HIPPICA OLDENBURSKA POL 2014 ogier gniada/175 F: Kannan
M: Stavolta HIppica
K025864 418180273614
184.

145

KICK KWPN SVK 2016 valach bay/170 F: tangelo
M: a
123 123
185.

130

KOBE DE LEAU LUX POL 2012 ogier siwa/170 F: Kannan / Voltaire
M: Quinte De Leau / Mister Blue
K030066 442001000013412
186.

29

KOLIBRA NIEM. SPORT. GER 2011 Klacz siwa F: Kolibris Greyfire / Kolibri
M: Lavera / Lesohto
K020907 DE456370249411
187.

178

KON'AMIE EST. SPORT. EST 2014 klacz gniada/172 F: Kontador v.d. Doorndonkhoeve C / Nabab De Reve
M: Titanic S / Marlon
K026439 23300114A128111
188.

239

KUBA . POL 2009 wałach siwa/kuc:130 F: Morelos
M: Karina
K021564 .
189.

4

L'AMOUR RHLD GER 2010 wałach gniada/170 F: Louis le Bon
M: Sardoryke
K030833 DE 443430530410
190.

203

L’ESPOIR S KWPN POL 2016 wałach gniada/173 F: Harley VDL
M: Baradette S / Contendro I
K029811 52801002309
191.

73

LA MANZA B Polski Koń Sportowy POL 2016 klacz gniada/170 F: Almanzor L
M: Lennie B
K030873 616 009 61 01059 16
192.

287

LA PETITE GURRIERE WESTFALSKA GER 2013 klacz skarogniada/168 F: Legendario Listo
M: Alina
K026862 De 441410658713
193.

192

LACARO MEKL GER 2010 wałach siwa/- F: Levisonn / Levisto
M: Cheyenne S / Cero
K025738 DE427270001210
194.

92

LADY VON BAYERN OLD POL 2007 klacz gniada/165 F: Ludwig von Bayern
M: Petite II
K012422 DE418181520207
195.

43

LANCELOTTO L SP POL 2014 wałach gniada/168 F: Vulkan Lwestf ./ Vulkano
M: Lanzarote L sp / Che Gevara L hol.
K025026 616009610020214
196.

261

LAOS KG SP POL 2014 wałach siwa/168 F: Coriano'S Ass
M: Law Baja KG
K026149 616009610177214
197.

262

LARCASS CR HOL GER 2012 Wałach kasztanowata F: Larcon
M: Sarina
K025181 DE421000249112
198.

253

LARUM SP POL 2013 wałach gniada/170 F: Biscayo / Contendro I
M: La Coruna / Corland
K022577 616009510254013
199.

200

LAUSANNE 65 HOL GER 2011 klacz gniada/- F: Larimar / Lavall II
M: S-Catania / Caretino
K021560 DE421000108011
200.

150

LAVIANO HOLST GER 2007 wałach ciemnogniada/167 F: Landujnge / Landgraf I
M: Tellus / Calido I
brak DE421000163307
201.

51

LAVINA HOL GER 2012 klacz gniada/170 F: Lantino / Landos
M: Havina / Carthago
K026547 DE421000533212
202.

156

LAXTON KWPN NED 2016 wałach gniada/170 F: Gaspahr
M: Altijd Liefhebber
K030393 52801006167
203.

48

LAZINO HOL GER 2011 ogier skarogniada/172 F: Lasino / Landgraf I
M: R-Castellina / Castellini
K019375 DE421000580411
204.

206

LE BALOU HS KWPN POL 2016 wałach ciemnogniada/172 F: Balou
M: A
K032579
205.

177

LE DUC SP POL 2009 wałach inna/170 F: Lider
M: Justin
K016389 616009610189309
206.

183

LEEVANORELLA W KWPN NED 2016 Klacz gniada/164 F: CORNET OBOLENSKY
M: EVANORELLA / CARAMBOLE
K028824 528003201607827
207.

122

LEGATO GOLD MST SP POL 2017 ogier gniada/. F: Stakkato Gold
M: Layla
K032421 .
208.

271

LENTOLINA- S KWPN POL 2016 Klacz gniada/170 F: GREAT BLUE
M: CENTOLINA
K030831 brak
209.

158

LEONARDO KWPN NED 2016 wałach gniada/175 F: A Big Boy
M: Hinka's Girl
K031217 .
210.

326

LEONARDO DA VINCI JPP KWPN POL 2016 ogier kasztanowata/165 F: Classe HS
M: Holisca J.P.P.
K029902 528003201608855
211.

163

LEONIDAS OLD POL 2014 wałach gniada/175 F: Lyjanero
M: Eida
K028722 DE 433330558214
212.

344

LET'S GO KWPN 2016 w gniada F: Grandorado TN / Eldorado van d
M: Oleander / Voltaire
K031252 528003201608651
213.

54

LIBONACCI KWPN NED 2016 wałach siwa/170 F: Glasgow-W VH Merelsnest / Nabab De Reve
M: Parusa / Corland
K031272 528003201608847
214.

297

LIGHTNING KWPN POL 2006 ogier kara/168 F: Action breaker
M: Indoctro
Brak Brak
215.

1

LIMONCELLO EB KWPN POL 2016 wałach gniada/169 F: Lucky Boy
M: Whoopy
K030859 brak
216.

205

LOCANA OLD GER 2006 klacz ciemnogniada/- F: Cola / Contender
M: Lolita / Landor S
K029691 DE433331504006
217.

300

LONDON BLUE PS OS POL 2015 ogier gniada/170 F: Carembar De Muze
M: Chacervia/ Chacco Blue
K028944 DE418180137915
218.

243

LORDANZ HAN POL 2010 Wałach gniada F: Lordanos / Landos
M: Gundi / Goodman
K017810 DE431316959810
219.

53

LORELEY EXPRESS J.P.P. KWPN POL 2016 wałach kasztanowata/168 F: GLOBAL EXPRESS
M: Colisca J.P.P. / Quaprice Z
K031293 528003201608594
220.

141

LUCKY M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 wałach gniada/170 F: De Quidams
M: Layla
K023229 616 009 54 00993 13
221.

149

LUIS NAZARIO DE LIMA ZW Z SP POL 2016 wałach siwa/170 F: La Calidad
M: Ajka
K029470 056001Z55650916
222.

194

LUNA KG - POL - klacz gniada/- F: -
M: -
K031470 -
223.

79

MANHATTAN BLUE KWPN POL 2017 wałach siwa/165 F: zirocco blue
M: heartbreaker
brak a
224.

119

MASSIMO ENDORPHINO SP POL 2017 wałach gniada/. F: Etoulon VDL
M: Miss Montana
K031404 616009540040417
225.

294

MATRIX V/D BROWNSTABLES KWPN POL 2017 wałach gniada/176 F: GLENFIDDICH VDL / BACARDI VDL
M: I AM GOING FOR GOLD / BUBALU VDL
K030804
226.

301

MERLIN VANT HEIKE BWP BEL 2012 wałach gniada/170 F: Epleaser van't Heike / For Pleasure
M: Bellinde van't Goovahof / Grandeur
K024495 056002W00302716
227.

211

MESSI KWPN POL 2017 ogier siwa/168 F: Hermantico / Comme Il Faut
M: Ilizeb/ Orthos
brak 528003201706230
228.

223

MICENTO SP POL 2009 Wałach siwa/- F: Dobel's Cento / Capitol I
M: Mirabel / Darling 2
K018018 616009630240109
229.

310

MOONLIGHT WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach siwa/169 F: Corragio
M: Mercedes
K031532 A0021700S
230.

165

MORIA MŁP POL 2012 klacz kara/162 F: nn
M: nn
K021448 bd
231.

275

MY FUNNY VALENTINE WLKP POL 2012 klacz gniada/175 F: Dilmar/Maram
M: Carmen/Karbit
K021285 616007520056712
232.

52

NADOK AES POL 2014 wałach kara/165 F: Eurocommerce Napels / Carthago Z
M: Sunny / Zadok
K030723 826002140873463
233.

245

NICEA SP POL 2006 klacz ciemnogniada/170 F: -
M: -
K010606 -
234.

105

NIGHT OF DREAMS MZ Z ZANGERSHEIDE POL 2017 klacz gniada/- F: Number One 28 / Numero Uno
M: Woopie / Lupicor
brak 056015Z55613317
235.

131

NIKOS DE KALECH BWP NED 2013 wałach ciemnogniada/172 F: Farfelu De Muze / Quel Hero De Muze
M: Wassafras De Rialfo / Nabab De Reve
K024926 056002W00304819
236.

346

NIRVANA F:
M:
237.

83

OBELIX DE FINIBUS TARRAE KUC POL 19.06.2002 wałach siwa/kuc:148 F: NN
M: NN
K023383 028071
238.

128

ODYS SP POL 2008 wałach ciemnogniada/164 F: Ludger
M: Olympia
K027247 009 68 00567 08
239.

334

OMARA VD WELLINGTON BWP BEL 2014 klacz gniada/170 F: Jenson van't Meulenhof / Vagabond De La Pomme
M: Karen van D'Abdijhoeve / Diabeau
K027435 056002W00308022
240.

93

ORCHID'S RILEY RJT NEW FOREST PONY POL 2011 wałach bułana/kuc:kuc:ku F: ORCHID'S CESTANII
M: ORCHID'S ANGELICA
K024424 528018520111471
241.

332

ORIDA-M Czes. Gorącokrw. 2009 k gniada F: Aristo Z / Artos Z
M: Orkana-M / Le Patron
K028444
242.

140

OSKAR BLUE OLD GER 2009 Wałach gniada/173 F: Chacco Blue/ Chambertin
M: Bali/ Acobat II
K022403
243.

330

PAN KONKRET SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Konkret 2
M: Pumara
K030749 616009520020316
244.

273

PLEASURE BLUE HAN POL 2016 klacz gniada/166 F: For Pleasure
M: Claire Belle / Chacco-Blue
K030860 -
245.

317

POMMELINE - POL - /- F: -
M: -
brak -
246.

71

PRINCESSA MAŁY KOŃ POL 2016 klacz kasztanowata/mk:155 F: Krotoszyn
M: Perełka
K031976 616013630061216
247.

240

PUŁASKI SP POL 2012 wałach kasztanowata/164 F: Kalaska de Semilly
M: Pumara / Marino
K026640 616009520046012
248.

298

QUADIR VAN DE NOORDHEUVEL BWP BEL 2016 wałach gniada F: Guidam Sohn
M: Ti Amore
K030802 UELN 056-002-W00313460
249.

187

QUALITO Z ZANG POL 2011 wałach gniada/176 F: Quinar Z / Quidam De Revel
M: Characolle Z / Cassini II
K022816 056015Z55605811
250.

132

QUILOTTA BWP BEL 2016 klacz gniada/172 F: Echo Van Het Neerenbosch / Chin Chin
M: Tialotta Z / Toulon
K030101 056002W00314048
251.

172

QUIMBLY HANOWERSKA GER 2014 wałach siwa/173 F: Qualitat
M: Donna Carina
brak DE 431316612314
252.

134

QUINCY BWP POL 2016 wałach siwa/- F: Echo v/h Neerenbosch
M: Vernie du Coeur des Collines Z / Verdi
K030100 -
253.

224

RAINBOW DASH SP POL 2016 wałach gniada/170 F: Kannan
M: Reballa
K029643 -
254.

146

RAMIRO VAN'T VELDEKEN BW SVK 2017 valach bay/165 F: Lavallino
M: x
123 3
255.

225

REBELIANT SP POL 2015 Wałach gniada/170 F: Van Gogh
M: Reballa
K027007 brak
256.

26

REXONEA-P Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 klacz ciemnogniada/171 F: CONTENDRO
M: REBELLA
K019598 616009610239410
257.

15

RIHANA SP POL 2010 klacz gniada/180 F: Stakkatol
M: Rodezja
K017357 616009540098510
258.

250

RIMINI II-P BWP BEL 2017 klacz kasztanowata/166 F: Matisse de Mariposa/Diamant de Semilly
M: Limini de Rigo/Toulon
K030764 056002W00317395
259.

217

RINGO STAR AES POL 2017 wałach gniada/169 F: Cento lano
M: Reballa
- -
260.

264

SAM HOL GER 2012 Wałach gniada F: Spartacus / Stakkato
M: Pabraxis / Hinault
K023314 DE431316704312
261.

274

SAMIRO - POL 2011 wałach gniada/- F: Satisfaction I
M: Ramira G Z
K021862 616009540140411
262.

350

SECOND TO NONE 2 F:
M:
263.

291

SEPIA SP POL 2014 klacz gniada/- F: Salazar / Elmero
M: Liza / NN
K024958 -
264.

242

SHINJUKU HANOVERIAN POL 2015 Wałach ciemnogniada/169 F: Stolzenberg
M: Calinda PJ
K028704 None
265.

136

SIENA M SP POL klacz gniada/172 F: Corrado Boy/Corrado I
M: Sofia/Le Voltaire
K020913 616009690072112
266.

196

SILVIA OLD POL 2010 klacz gniada/- F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Neptuna De Bonneville / Royal Bravour
K023012 DE418184091310
267.

142

SISI SZA SP POL 2013 Klacz gniada/165 F: Szkrab
M: Sisi Queen
K026332 616 009 54 01036 13
268.

179

SOPRANO HIPPICA OS POL 2010 wałach gniada/169 F: Stakkatol / Stakkato
M: La Silla / Lord Sinclair I
K018843 DE418184027910
269.

290

SR CLAIRIS Słowacki Koń Gorącokrwisty POL 2016 klacz gniada/169 F: Clayton NF
M: Iris-NF
Brak 11210
270.

307

STAKORADO HAN GER 2005 Wałach gniada/- F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Acorada / Acorado
K011093 DE431310318405
271.

296

SUMMER DREAM Z ZANGERSHEIE POL 2017 valach bay F: Hippica Koh I Noor
M: Saragossa
K030801 056015Z55384117
272.

214

SUNCLAIR Z ZANGERSHEIDE POL 2016 klacz gniada/167 F: SINGULAR LS LA SILLA
M: NAPOLI Z
K030472 056015Z55575116
273.

162

SURPRISE BALOU OLD GER 2012 Klacz gniada/- F: Spartacus / Stakkato
M: Barielle / Balou Du Rouet
K020908 DE418185042812
274.

288

SZALIM SP POL 2014 wałach gniada/167 F: Imequyl
M: Szalona Queen
K026994 616009690059614
275.

64

TAJGA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 klacz siwa/162cm F: Patryk
M: Toga
K010131 POL 009 57 00574 04
276.

81

TAKSI WIELKOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/163 F: Cruzeiro L
M: Tara
K020734 brak
277.

202

THAT’S A LADY E Q Z - POL 2016 klacz gniada/- F: -
M: -
- -
278.

185

TROK K SP POL 2007 wałach gniada/165 F: Caretino k
M: Titina
K011424 104WG93
279.

328

UNBELIEVABLE Z ZANG NED 2012 Mare bay/169 F: Untouched
M: Eroswitha
none none
280.

352

UNIQ F:
M:
281.

97

URICELLO - POL - ogier gniada/- F: -
M: -
K027390 —-
282.

309

VAGABOND DE LUX Deutsches Sportpferd GER 2016 wałach skarogniada/167 F: Vagabond de la Pomme
M: Candy De Luve x Carlos De Luxe
K031410 DE 410101610416
283.

41

VIVE LE ROI SP POL 2009 wałach gniada/169 F: Vandamme / Guidam
M: Vamelia HBC / Placido
K018439 616009670139509
284.

212

VIVIANO HAN GER 2011 wałach gniada/175 F: Uccello / Now Or Never M
M: La Belle / Laptop
K020591 DE431314007611
285.

340

WAKAT MŁP POL 2007 Wałach gniada/- F: Kamp /
M: Wakaya / Berlin Bej
K019238
286.

109

WESTERN CAMILLA CONNEMARA PONY IRL 2005 wałach siwa/kuc: F: Callowfeenish
M: Westside Camilla
K029190 05065
287.

143

WIQUELLA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz kasztanowata/172 F: EULAMAR
M: WIQUESTA
K028003 616009690065215
288.

348

ŻAR WLKP POL 2003 Wałach gniada F: Lotos
M: Żaklina
brak
289.

195

ZORAN SP POL 2016 wałach siwa/177 F: Talent Charboniere
M: Zamira
K032619 616 010 61 00836 16
Rider Club
Competition
Prize
Badura Anna KJ Profit
50
SUM:
50.00
Biskup Paulina Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
550
350
SUM:
900.00
Bule Oliwer St. KJ Preria Wilkowice
15
50
150
SUM:
215.00
Cebulak Agnieszka KS Jumping Team Wiercany
15
SUM:
15.00
Gut Magdalena LKJ Moszna
50
SUM:
50.00
Janus Sonia Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
15
SUM:
15.00
Kamińska Magda Stow. KJ Preria Wilkowice
150
150
550
SUM:
850.00
Kaźmierczak Michał RC Riding Center Sosnowice
450
15
SUM:
465.00
Kisiela Beatrise JSS Kleisti
15
SUM:
15.00
Kisielowska Izabella KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
150
SUM:
150.00
Kluska Natalia St. KJ Preria Wilkowice
250
SUM:
250.00
Kocikova Svetlana Klub Jeździecki Leśna Wola
15
SUM:
15.00
Kosmol Alicja St. KJ Preria Wilkowice
15
15
SUM:
30.00
Koszucka Małgorzata KS Verso La Natura
450
650
SUM:
1100.00
Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
100
SUM:
100.00
Krywult Amelia KJ Infernal Team
15
SUM:
15.00
Krywult Barbara St. KJ Preria Wilkowice
25
SUM:
25.00
Ksiądz Patrycja St. KJ Preria Wilkowice
200
100
350
280
SUM:
930.00
Kurleto Kornelia WLKS Krakus
15
SUM:
15.00
Kut Ewa UKJ Lalin
300
300
SUM:
600.00
Larkowski Wiktor LKJ Moszna
15
280
SUM:
295.00
Mazur Sylwia Sportowy Klub Jeździecki MPPM
15
SUM:
15.00
Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka
25
450
15
230
200
200
SUM:
1120.00
Orlikowski Antoni SKJ Hawajka Majdan
15
SUM:
15.00
Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany
650
SUM:
650.00
Ostrowska Adrianna Stow. Jeździeckie Napoleońska Zagroda
15
300
SUM:
315.00
Pierz Barbara JKS Pogórze Glinik Zaborowski
100
SUM:
100.00
Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
15
SUM:
15.00
Rudzka Paulina Kielecki KJ
15
SUM:
15.00
Sitek Alina JKS Pogórze
70
SUM:
70.00
Skrzypiec Agata St. KS Sentio Equestrian
100
SUM:
100.00
Stopa Maciej KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
80
70
150
15
200
SUM:
515.00
Suwalska Maria Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus Swoszowice
250
SUM:
250.00
Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
120
550
SUM:
670.00
Szlufik Aniela Stow. KJ Preria Wilkowice
170
50
SUM:
220.00
Szurman Mikołaj KJ Facimiech
100
SUM:
100.00
Trawiński Przemysław Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
50
SUM:
50.00
Uchwat Marika JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
15
SUM:
15.00
Uchwat Robert JKS Pogórze Glinik Zaborowski
15
15
50
SUM:
80.00
Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
15
SUM:
15.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Anbatawi Gabriela
Klub Jeździecki Global
NICEA (245)
2021-07-30
8
2021-07-30
1
2021-07-29
4
2021-07-29
2021-07-31
45
Badura Anna
KJ Profit
2021-07-30
56
2021-07-31
8
50
2021-07-31
2021-08-01
Barszcz Gabriela
KJ Leśna Wola
SEPIA (291)
2021-07-29
34
2021-07-29
2021-07-30
46
2021-07-30
2021-07-31
27
Barszczewska Laura
BPK podkarpackie
2021-07-30
12
2021-07-30
2021-07-31
30
2021-07-31
2021-08-01
2021-08-01
Batko Natasza
KJK Szary Michałowice
TAJGA (64)
2021-08-01
2021-07-31
Bieda Oliwia
JKS Pogórze
ANTONIO (124)
2021-07-29
2021-07-29
2021-07-30
2021-07-30
Biernat Karolina
Wlks Krakus
2021-07-29
44
2021-07-30
58
2021-07-31
44
2021-07-29
1
Biskup Paulina
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
SISI SZA (142)
2021-07-29
1
550
2021-07-30
1
350
2021-07-31
2021-08-01
2021-08-01
Bochenski Natalie
KJ Facimiech
2021-07-29
30
2021-07-29
68
2021-07-30
5
2021-07-31
2021-08-01
2021-07-30
Borowiec Emilia
UKJ Lalin
MORIA (165)
2021-07-29
1
2021-07-29
1
2021-07-30
12
2021-07-30
14
2021-07-31
36
Budzyńska-Calik Martyna
bpk
2021-07-30
33
2021-07-30
1
2021-08-01
2021-07-31
47
2021-07-31
Bugaj Roksana
RC Riding Center Sosnowice
2021-07-29
16
2021-07-29
2021-07-30
26
2021-07-31
7
2021-07-31
Bule Oliwer
St. KJ Preria Wilkowice
2021-07-30
2021-07-30
11
15
2021-07-31
2021-07-30
8
50
2021-07-30
5
150
LAZINO (48)
2021-07-30
25
Bule Paulina
St. KJ Preria Wilkowice
2021-07-30
14
2021-07-31
Burda Katarzyna
BPK
EKWADOR (126)
2021-07-29
71
2021-07-31
2021-07-30
46
Bzdok Joanna
St. KS KJK Szary Michałowice
2021-07-29
2021-07-29
24
2021-07-30
31
2021-07-30
2021-07-31
15
2021-07-29
2021-07-29
42
2021-07-30
2021-07-30
54
2021-07-31
33
Cebulak Agnieszka
KS Jumping Team Wiercany
2021-07-29
15
2021-07-31
QUINCY (134)
2021-07-29
19
2021-07-30
22
15
Cebulak Joanna
KJ Lesna Wola Glogow Mlp
2021-07-29
2021-07-29
40
2021-07-30
34
2021-07-30
2021-07-31
40
2021-07-29
2021-07-29
46
2021-07-30
35
2021-07-31
36
2021-07-30
40
GINGER (221)
2021-07-29
1
2021-07-29
1
2021-07-30
55
2021-07-30
2021-07-31
2021-07-31
52
Chwała Maria
KJ Leśna Wola
DANZA II (228)
2021-07-29
13
2021-07-29
62
2021-07-31
2021-07-31
55
Ciaciura Agata
LZJ Drama Zbrosławice
2021-07-30
47
2021-07-31
41
2021-07-29
2021-07-29
1
2021-07-30
2021-07-30
1
Darłak Katarzyna
KJ Leśna Wola
JAMIE (44)
2021-07-29
33
2021-07-31
Data Jagoda
WLKS Krakus Swoszowice
CHENET (153)
2021-07-30
85
2021-07-31
44
2021-08-01
Dreger Maja
KJK Solka Międzyrzecze
K-NICO (237)
2021-07-29
41
2021-07-29
2021-07-30
38
2021-07-31
2021-07-31
25
Dubiel Kamil
KJ Global Świętoszowice
2021-07-29
20
2021-07-30
31
2021-07-30
38
2021-07-31
2021-07-29
45
2021-07-29
2021-07-30
2021-07-30
29
Dymek Ksawery
St. KS KJK Szary Michałowice
2021-07-29
46
2021-07-31
2021-08-01
Dziarkowska Anna
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
HAWKEYE Z (325)
2021-07-29
1
2021-07-29
51
2021-07-30
33
2021-07-30
1
Gajdzik Roxana
JKS Equi-Verso Jastrzębie-Zdrój
2021-07-29
9
2021-07-30
61
2021-07-31
27
2021-08-01
2021-07-31
Gąsior Magdalena
BPK
2021-07-29
26
2021-07-29
2021-07-31
2
2021-07-30
10
2021-07-30
10
Gielata Emilia
RC Riding Center Sosnowice
CONTENTO (167)
2021-07-29
2021-07-29
3
2021-07-30
43
2021-07-31
2021-08-01
2021-08-01
Górski Dawid
WLKS Krakus Swoszowice
2021-07-30
39
2021-07-31
25
Gronowska Magdalena
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
DERBI (244)
2021-07-29
42
2021-07-29
1
2021-07-30
46
2021-07-30
1
Gronuś Alicja
KJ Facimiech
BACIO (117)
2021-07-30
10
2021-07-30
2021-07-31
29
2021-07-31
Gronuś Krzysztof
KJ Facimeich
AKTEUR B (116)
2021-07-30
15
2021-07-30
2021-07-31
12
2021-07-31
Gut Magdalena
LKJ Moszna
ARENA (254)
2021-07-29
8
2021-07-30
8
50
2021-07-31
Hnat Julia
St. KS KJK Szary Michałowice
2021-07-30
24
2021-07-30
2021-08-01
2021-07-31
2021-07-31
35
Hus Kaja
Kj Palomino
2021-07-29
1
2021-07-29
45
2021-07-30
1
2021-07-30
1
2021-08-01
Imioło Julia
KJ Facimiech
GOTYK (115)
2021-07-29
2021-07-29
44
2021-07-30
62
2021-07-30
2021-07-31
Janus Sonia
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2021-08-01
2021-07-30
13
15
2021-07-31
QUIMBLY (172)
2021-07-29
29
2021-07-29
40
2021-08-01
2021-07-31
2021-07-31
21
Jaworska Małgorzata
WLKS Krakus Swoszowice
ZORAN (195)
2021-07-29
59
2021-07-30
48
2021-07-31
Kajfasz Julia
KJ Facimiech
DUSHI W (114)
2021-07-29
7
2021-07-30
4
2021-07-30
2021-07-29
23
2021-07-31
Kalukin Eliza
KS Jumping Team Wiercany
FREZJA (19)
2021-07-29
50
2021-07-29
2021-07-30
2021-07-30
Kałuża Magdalena
St. Akademia Sportowa Gliwice
CHAMAN (170)
2021-07-29
48
2021-07-30
78
2021-07-31
46
2021-07-31
2021-08-01
COLANI 70 (292)
2021-07-29
49
2021-07-30
53
2021-07-31
26
2021-08-01
Kamińska Magda
Stow. KJ Preria Wilkowice
BRANDY (173)
2021-07-29
6
150
2021-08-01
2021-07-30
6
150
DREAMY M (174)
2021-07-29
19
2021-07-29
2
550
2021-07-30
12
2021-07-31
2021-08-01
GOSTERA (175)
2021-07-29
38
2021-07-29
16
2021-07-30
23
2021-07-31
2021-08-01
KON'AMIE (178)
2021-07-31
18
2021-07-29
39
2021-07-30
27
2021-07-31
2021-08-01
LOCANA (205)
2021-07-31
20
2021-07-29
1
2021-07-29
1
2021-07-30
1
2021-08-01
Kawa Julia
KJK Szary Michałowice
2021-07-30
48
2021-07-30
46
2021-08-01
Kaźmierczak Michał
RC Riding Center Sosnowice
2021-07-29
32
2021-07-31
2021-07-29
3
450
2021-07-30
21
2021-07-30
18
15
2021-07-31
28
JAMESON (333)
2021-07-29
14
2021-07-31
JULIUS (342)
2021-07-30
84
2021-07-31
15
2021-07-31
Kierońska Gabriela
RC Riding Center Sosnowice
2021-07-29
35
2021-07-29
48
2021-07-30
53
Kiewrel Agnieszka
RC Riding Center Sosnowice
CENTOO (184)
2021-07-30
43
2021-07-31
TROK K (185)
2021-07-30
42
2021-07-31
Kilian Aniela
WLKS Krakus
2021-07-29
17
2021-08-01
2021-07-30
15
LACARO (192)
2021-07-29
20
2021-07-30
9
2021-08-01
Kisiela Beatrise
JSS Kleisti
2021-07-30
16
15
2021-07-31
Kisielowska Izabella
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
FOKUS (118)
2021-07-29
31
2021-07-31
5
150
2021-07-30
75
2021-07-31
2021-07-29
1
2021-07-29
46
2021-07-30
1
2021-07-30
33
Kluba Małgorzata
Stow. KJ Preria Wilkowice
CARMEN-N (176)
2021-07-29
11
2021-07-31
2021-08-01
Kluska Natalia
St. KJ Preria Wilkowice
2021-07-30
61
2021-07-31
3
250
JUNISZA (12)
2021-07-29
11
2021-07-31
Kocikova Svetlana
Klub Jeździecki Leśna Wola
KICK (145)
2021-07-31
2021-08-01
2021-07-30
48
2021-07-30
2021-07-31
2021-07-30
1
2021-07-30
1
2021-08-01
2021-07-31
46
2021-07-31
ARIDAUER (147)
2021-07-30
64
2021-07-31
13
15
2021-08-01
Kołodziej Hanna
Klub Jeździecki Impuls
KUBA (239)
2021-07-29
1
2021-07-29
1
2021-07-30
1
2021-07-30
44
Korek Dorota
Stow. KS KJK Szary Michałowice
CLARK (252)
2021-07-31
2021-08-01
2021-07-30
34
LARUM (253)
2021-07-29
34
2021-07-31
2021-08-01
Kościarz Kinga
WLKS Krakus
ATLANTO (321)
2021-07-29
54
2021-07-30
88
2021-07-29
48
2021-07-30
14
Kościelniak Natalia
St. KS KJK Szary Michałowice
2021-07-30
7
2021-07-30
2021-07-31
56
2021-07-31
2021-07-31
Kosmol Alicja
St. KJ Preria Wilkowice
FEREUSA (197)
2021-07-31
24
2021-07-30
17
15
CENTESSA (198)
2021-07-29
4
2021-07-31
2021-07-29
26
2021-07-30
20
15
2021-07-31
17
Kosmol Oliwia
St. KJ Preria Wilkowice
LOCANA (205)
2021-07-30
Koszucka Małgorzata
KS Verso La Natura
FLEUR (303)
2021-07-29
26
2021-07-31
2021-07-29
2
450
2021-07-31
2021-07-29
10
2021-07-30
1
650
2021-07-29
15
2021-07-29
2021-07-30
2021-07-30
47
2021-07-31
2021-07-29
51
2021-07-30
29
ORIDA-M (332)
2021-07-29
13
2021-07-31
Kowalewska Kamila
Ks jumping team Wiercany
2021-07-29
9
2021-07-29
2021-07-30
40
2021-07-31
Koziarowski Jarosław
WLKS Krakus
2021-07-29
7
100
2021-07-30
13
LAXTON (156)
2021-07-29
25
2021-07-30
49
2021-07-31
LEONARDO (158)
2021-07-29
31
2021-07-31
Kozioł Piotr
St. KJ Preria Wilkowice
SIENA M (136)
2021-07-29
32
2021-07-29
45
2021-07-31
2021-08-01
2021-07-31
1
Krywult Amelia
KJ Infernal Team
QUALITO Z (187)
2021-07-31
10
15
2021-07-30
91
2021-07-31
Krywult Barbara
St. KJ Preria Wilkowice
FLASH (152)
2021-07-29
10
25
2021-07-29
14
2021-07-30
22
Krzanowska Kamila
Klub Jeździecki ASSANYA
AMARANT (104)
2021-07-29
2021-07-29
2
2021-07-30
2021-07-30
Krzanowska Wiktoria
RC Riding Center Sosnowice
EPSILON (151)
2021-07-29
2021-07-30
1
2021-07-30
44
2021-08-01
2021-08-01
Ksiądz Patrycja
St. KJ Preria Wilkowice
2021-07-29
14
2021-07-31
2021-07-30
4
200
2021-07-31
6
100
HEIDI (135)
2021-07-31
1
350
2021-07-30
2
280
2021-07-31
Kubala Martyna
KJK Pod Żubrem
2021-07-31
39
2021-07-30
33
2021-07-30
33
2021-08-01
Kuc Zuzanna
BP
GENTELMAN (127)
2021-07-29
27
2021-07-31
Kucia Wiktoria
KJ Facimiech
2021-07-29
2021-07-29
37
2021-07-31
31
2021-07-30
8
2021-07-30
5
Kukułka Robert
LKJ Solec Bieruń
BALANDO (38)
2021-07-29
44
2021-07-30
35
2021-07-31
Larkowski Wiktor
LKJ Moszna
2021-07-29
7
Kulawik Anna
KJ Zbrosławice
2021-07-30
6
2021-07-31
Kurleto Kornelia
WLKS Krakus
HEVANTOS (199)
2021-07-29
36
2021-07-30
24
15
2021-07-31
Kuszka Jagoda
Kj Zbrosławice
ESKOBAR (260)
2021-07-29
28
2021-07-31
47
2021-07-30
60
2021-07-31
Kut Ewa
UKJ Lalin
KOLIBRA (29)
2021-07-29
35
2021-07-31
2021-07-29
3
300
2021-07-29
12
2021-07-30
4
300
Kut Łukasz
UKJ Lalin
2021-07-30
33
2021-07-31
19
DARCO J (160)
2021-07-29
23
2021-07-31
Larkowski Wiktor
LKJ Moszna
AMAT M (255)
2021-07-29
28
2021-07-30
12
15
2021-07-31
2021-07-31
ETIUDA M (256)
2021-07-29
22
2021-07-29
18
2021-07-30
2021-07-31
2
280
2021-07-31
2021-07-31
42
2021-07-30
82
2021-07-31
Leda Alexander
Brak
LUCKY M (141)
2021-07-29
49
2021-07-30
2021-07-31
5
2021-07-29
2021-07-30
Leśniak Krzysztof
WLKS Krakus Swoszowice
FOR FUN 7 (193)
2021-07-29
57
2021-07-30
63
2021-07-30
2021-07-31
LUNA KG (194)
2021-07-29
66
2021-07-30
2021-07-30
57
2021-07-31
JEDI G (337)
2021-07-29
69
2021-07-30
51
2021-07-31
Łabudzik Olga
St. KS Sentio Equestrian
INTRYGA (139)
2021-07-30
30
2021-07-31
2021-08-01
Mazur Emilia
BPK
LE DUC (177)
2021-07-31
29
2021-07-29
10
2021-07-30
55
2021-08-01
Mazur Sylwia
Sportowy Klub Jeździecki MPPM
RIHANA (15)
2021-07-30
22
15
Mierzwa Tomasz
Klub Jeździecki Fart - Gliwice Łabędy
IMBIR (323)
2021-07-30
2021-07-30
42
2021-07-31
37
2021-07-31
CYTRUS (324)
2021-07-30
59
2021-07-30
2021-07-31
2021-07-31
34
Moszczak Maja
KJ Leśna Wola
WAKAT (340)
2021-07-29
32
2021-07-29
1
2021-07-30
33
2021-07-30
1
Mrówka Martyna
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
ALBUMINA (103)
2021-07-29
2021-07-29
10
2021-07-31
8
2021-07-30
15
2021-07-30
Mróz Kacper
Stow. Warszawski KJ
2021-07-30
54
2021-08-01
2021-07-29
16
2021-07-30
16
2021-07-31
10
Nabagło Zuzanna
LKJ Ochaby
CHAPLAIN (238)
2021-07-29
12
2021-07-29
2021-07-30
41
2021-07-30
2021-07-31
Nasiadka Kinga
KJK Pod Żubrem
2021-07-31
2021-07-31
19
Nowak Grzegorz
Fundacja KJK Zatoka
LAOS KG (261)
2021-07-29
9
25
2021-07-30
3
450
CARAT (263)
2021-07-29
36
2021-07-30
14
15
2021-07-31
SAM (264)
2021-07-29
4
230
2021-07-29
9
2021-07-30
5
200
2021-07-29
5
200
2021-07-31
LET'S GO (344)
2021-07-29
23
2021-07-29
37
2021-07-31
KASKADA (345)
2021-07-29
34
2021-07-29
1
2021-07-30
1
2021-07-30
1
Nowak Julia
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
BACARDI (63)
2021-07-29
22
2021-07-29
2021-07-30
2021-07-30
13
2021-07-31
Nowak Karolina
WLKS Krakus
2021-07-29
8
2021-07-30
39
2021-07-30
2021-07-31
24
Ochoński Jakub
St. KS KJK Szary Michałowice
SAMIRO (274)
2021-07-31
3
2021-07-31
2021-07-30
2
2021-07-30
2
Orlikowski Antoni
SKJ Hawajka Majdan
2021-07-31
12
15
2021-08-01
2021-07-30
73
Ostręga Damian
KS Jumping Team Wiercany
FELINE (129)
2021-07-29
1
650
2021-07-29
21
2021-07-29
2021-07-31
2021-07-30
18
QUILOTTA (132)
2021-07-31
32
2021-07-30
52
2021-07-30
2021-07-31
17
2021-07-31
2021-07-30
30
2021-07-30
2021-07-31
UNIQ (352)
2021-07-30
61
2021-07-30
Ostrowska Adrianna
Stow. Jeździeckie Napoleońska Zagroda
ELBERO H (267)
2021-07-29
2021-07-31
2021-08-01
2021-07-30
21
15
KAROLA BS (268)
2021-07-29
24
2021-08-01
2021-07-30
17
DOBROSTAN (269)
2021-07-30
67
2021-07-31
31
2021-08-01
2021-07-29
13
2021-07-31
2021-08-01
2021-07-30
87
2021-07-29
4
300
2021-07-31
2021-08-01
2021-07-29
35
2021-07-30
89
2021-07-31
FEERY (336)
2021-07-29
35
2021-07-29
35
2021-07-31
54
2021-07-30
25
2021-07-30
Pawłowska Olga
KJ Equireno
2021-07-30
76
2021-07-31
37
2021-08-01
2021-07-30
67
2021-07-30
ELITE (339)
2021-07-30
2021-07-30
22
2021-07-31
13
2021-07-31
Pęciak Anna
LKJ Ochaby
LAVINA (51)
2021-07-31
2021-08-01
2021-07-29
34
2021-07-31
2021-07-30
68
Pierz Barbara
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2021-07-30
6
100
2021-07-31
Piksa Magdalena
Vanto Jumping Team
2021-07-31
23
2021-07-30
28
2021-07-31
Pindur-Antosz Karolina
St. KS Sentio Equestrian
2021-07-29
70
2021-07-30
72
2021-07-31
Plewa Tomasz
KJ Leśna Wola
2021-07-29
36
2021-07-29
2021-07-31
2021-07-31
REBELIANT (225)
2021-07-30
9
15
2021-07-31
EDEN (226)
2021-07-29
21
2021-07-29
2021-07-30
56
CHACCO Z (227)
2021-07-29
55
2021-07-30
90
2021-07-31
48
2021-07-29
19
2021-07-29
56
2021-07-31
Poliwoda Dominika
LKJ przy SK w Ochabach
CHIANTO (320)
2021-07-29
2021-07-29
39
2021-07-30
50
2021-07-30
33
2021-07-31
38
Poliwoda Weronika
LKJ przy SK w Ochabach
2021-07-30
79
2021-07-29
50
2021-07-31
40
Połeć Nikola
Equistro wierzawice
JEMEN (229)
2021-07-30
9
2021-07-30
2021-07-31
2021-07-31
4
Połeć Paulina
WLKS Krakus Swoszowice
PUŁASKI (240)
2021-07-31
2021-08-01
2021-07-30
3
Pomiankowska Julia
KS Jumping Team Wiercany
BACO (148)
2021-07-29
2021-07-29
14
2021-07-30
21
Raczkowska Dominika
St. KJ Preria Wilkowice
2021-07-29
47
2021-07-30
77
2021-08-01
2021-07-31
IVANO (283)
2021-07-29
29
2021-07-30
50
2021-07-31
Rajtar-Wojciechowska Klaudia
KJ AVANTI
2021-07-29
25
2021-07-31
2021-08-01
Rokita Kamila
RC Riding Center Sosnowice
2021-07-30
71
2021-07-31
2021-08-01
Rudzka Paulina
Kielecki KJ
2021-07-31
11
15
2021-07-29
17
2021-07-30
26
Ryt Aleksandra
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2021-07-29
42
2021-07-30
65
2021-07-31
2021-07-31
2021-08-01
2021-07-29
17
2021-07-29
32
2021-08-01
2021-07-31
2021-07-31
16
2021-07-29
35
2021-07-29
67
2021-07-30
53
2021-07-31
2021-07-30
2021-07-29
20
2021-07-29
2021-07-30
36
2021-07-30
2021-07-31
18
Rzepecka Wiktoria
KJ Facimiech
ODYS (128)
2021-07-29
33
2021-07-29
64
2021-07-30
2021-07-31
22
2021-08-01
2021-07-30
1
2021-07-30
18
2021-08-01
2021-07-29
43
2021-07-29
2021-07-30
2021-07-31
Sabolova Jana
Slavia UVLF Kosice
2021-07-30
1
2021-07-30
49
2021-08-01
2021-08-01
Sitek Alina
JKS Pogórze
2021-07-29
12
2021-07-30
58
2021-07-31
7
70
2021-08-01
Skrzypiec Agata
St. KS Sentio Equestrian
BERLINA (210)
2021-07-29
17
2021-07-30
7
100
MESSI (211)
2021-07-29
1
2021-07-29
1
2021-07-30
51
2021-07-30
2021-07-31
11
VIVIANO (212)
2021-07-29
29
2021-07-30
26
Sobocka Aleksandra
KJ Agro-Handel Śrem
AMARU L (42)
2021-07-31
2021-08-01
2021-07-31
2021-08-01
Spendel Piotr
Klub Jeździecki Profit Orzesze
2021-07-29
11
2021-07-29
30
2021-07-30
44
2021-07-31
32
Srokosz Jarosław
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
CONNORCA (186)
2021-07-30
2021-07-31
2021-08-01
Stopa Maciej
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
DESAND (120)
2021-07-29
7
80
2021-07-30
7
70
2021-07-31
2021-07-29
18
2021-07-29
38
2021-07-30
28
2021-07-31
2021-07-29
27
2021-07-29
2021-07-30
2021-07-30
60
2021-07-31
43
2021-07-29
1
2021-07-29
50
2021-07-30
51
2021-07-30
50
JAMBOREE (125)
2021-07-29
1
150
2021-07-30
15
15
2021-07-31
4
200
Suwalska Maria
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus Swoszowice
FERRO (230)
2021-07-30
3
250
Szary-Ziębicka Anna
St. KS KJK Szary Michałowice
2021-07-29
28
2021-07-29
24
2021-07-30
32
2021-07-31
LIGHTNING (297)
2021-07-29
25
2021-07-29
21
2021-07-30
37
2021-07-31
Szczygielska Adrianna
bpk
2021-07-29
1
2021-07-29
1
2021-07-30
13
2021-07-30
5
Szewczyk Joanna
WLKS Krakus Swoszowice
2021-07-29
2021-07-29
42
2021-07-30
2021-07-30
1
2021-08-01
Szlachta Sławomir
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2021-07-29
18
2021-07-31
2021-08-01
2021-07-29
15
2021-07-30
69
2021-07-31
16
2021-07-29
6
120
2021-07-30
2
550
2021-08-01
KARMA BS (266)
2021-07-31
2021-08-01
2021-07-30
36
Szlufik Aniela
Stow. KJ Preria Wilkowice
2021-07-29
5
170
2021-07-29
8
50
2021-07-30
16
2021-08-01
Szotek Dominika
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2021-07-29
30
2021-07-30
45
2021-07-31
Szpunar Aneta
Bez Przynależności Klubowej
2021-07-30
19
2021-07-30
1
2021-07-31
25
2021-07-31
2021-08-01
Szpunar Wojciech
Bez Przynależności Klubowej
JOWISZ (72)
2021-07-30
65
2021-07-30
2021-08-01
2021-07-31
2021-07-31
23
Sztaba Julia
KJ Vena Rogoźnik
TAKSI (81)
2021-07-29
60
2021-07-30
2021-08-01
2021-07-30
2
2021-07-31
28
2021-07-31
Sztabińska Natalia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2021-07-29
2021-07-29
2021-07-30
2021-07-30
1
2021-07-31
Szurman Mikołaj
KJ Facimiech
2021-07-30
57
2021-08-01
2021-07-29
22
HITCH (5)
2021-07-29
1
2021-08-01
2021-07-29
2
100
2021-07-31
Tokarz Amelia
Klub Jeździecki Leśna Wola
CHACITOL (282)
2021-07-29
47
2021-07-29
2021-07-30
16
2021-07-30
5
Trawiński Przemysław
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
2021-07-29
3
50
2021-07-30
80
2021-07-31
45
Turowska Ilona
Equiclub Zamłyniec
SHINJUKU (242)
2021-07-30
45
2021-07-31
58
2021-07-30
2021-07-31
LORDANZ (243)
2021-07-31
2021-07-30
2021-07-30
2
Tylka Marzena
KJ Facimiech
2021-07-30
25
2021-07-31
35
2021-08-01
Tyszko Mateusz
Tuszyński KJ Garbówek
CANNES (110)
2021-07-29
65
2021-07-30
41
2021-07-31
39
DISNEY (316)
2021-07-29
32
2021-07-29
35
2021-07-30
1
2021-07-30
1
POMMELINE (317)
2021-07-29
5
2021-07-30
63
2021-07-31
Tyszko Mateusz
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
NIRVANA (346)
2021-07-29
1
2021-07-29
49
2021-07-30
42
2021-07-31
50
Uchwat Katarzyna
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2021-07-29
52
2021-07-30
59
2021-07-31
49
2021-07-29
33
2021-07-30
66
2021-07-31
30
Uchwat Marika
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
NADOK (52)
2021-07-30
32
2021-07-31
14
15
2021-07-31
Uchwat Robert
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
ANTONIO (124)
2021-07-31
IMAGO (188)
2021-07-29
15
2021-07-30
24
2021-08-01
2021-07-31
2021-07-29
12
2021-07-31
9
15
2021-07-30
10
15
2021-07-31
JUPITER (190)
2021-07-29
8
50
2021-07-31
21
2021-07-30
37
2021-07-31
Uchwat Sławomir
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2021-07-30
19
15
2021-07-31
2021-08-01
KARDINA (58)
2021-07-30
49
2021-07-30
2021-07-31
9
2021-07-31
2021-07-30
1
2021-07-30
1
2021-07-31
2021-07-31
49
2021-07-29
18
2021-07-29
13
2021-07-30
11
2021-07-29
37
2021-07-29
11
2021-07-30
20
Van Rijswijk Laura
RC Riding Center Sosnowice
LAVIANO (150)
2021-07-29
1
2021-07-30
1
2021-08-01
2021-08-01
Walas Ewa
KJ Leśna Wola
BONIEK (222)
2021-07-30
44
2021-07-31
22
MICENTO (223)
2021-07-29
27
2021-07-30
70
2021-07-31
33
Wawrzyniak Pola
Tuszyński KJ Garbówek
2021-07-29
41
2021-07-30
86
2021-07-31
DIMPLE (318)
2021-07-29
63
2021-07-30
10
Węgrzyn Martyna
UKJ Lalin
LEONIDAS (163)
2021-07-29
1
2021-07-29
35
2021-07-30
2021-07-30
1
2021-07-31
57
Węgrzyn Mikołaj
UKJ Lalin
ELEKT (164)
2021-07-29
35
2021-07-29
35
2021-07-30
66
2021-07-30
2021-07-31
42
Studencka- Wójcik Agata
Kj Facimiech Wielkie Drogi
2021-07-29
58
Wójcik Krzysztof
KJK Facimiech
2021-07-31
34
2021-07-31
2021-08-01
Wójcik Krzysztof
KJ Facimiech Wielkie Drogi
2021-07-29
16
2021-07-31
2021-08-01
2021-07-30
19
Wójcikiewicz Milena
RC Riding Center Sosnowice
AMETYS (166)
2021-07-29
2021-07-29
2021-07-30
43
2021-07-30
1
2021-08-01
2021-08-01
Wyborna Julia
Bez Przynależności Klubowej
BASKAR (106)
2021-07-30
1
2021-07-30
1
2021-07-31
48
2021-07-31
2021-08-01
Zakałużna Anna
KJ Zbrosławice
ARAMIS (259)
2021-07-29
43
2021-07-31
43
2021-07-30
81
2021-07-31
Zawadzka Emilia
Klub Jeździecki Nostro Dąbie Chrobakowe
2021-07-30
23
2021-07-30
83
2021-07-31
50
Zięba Oliwia
Klub Jeździecki ASSANYA
2021-07-29
1
2021-07-29
1
2021-07-30
1
2021-07-30
33
Ziębicki Michał
St. KS KJK Szary Michałowice
2021-07-29
47
2021-07-29
1
2021-07-30
64
2021-07-30
2021-07-31
51
2021-07-29
38
2021-07-29
61
2021-07-30
27
2021-07-31
Ziebicki Mikolaj
Kjk szary michalowice
2021-07-29
1
2021-07-29
1
2021-07-30
52
2021-07-30
1
2021-08-01
Złocki Krzysztof
RC Riding Center Sosnowice
2021-07-29
53
2021-07-31
2021-07-29
1
2021-07-29
1
2021-07-30
11
2021-07-30
2021-07-31
20
2021-07-31
Zmorek Damian
KJ Nostro Dąbie Chrobakowe
BACARDI (286)
2021-07-30
20
2021-07-30
2021-07-31
41
2021-07-31
2021-07-30
74
2021-07-30
17
2021-07-31
38
2021-07-30
1
2021-07-30
33
2021-07-31
53
2021-07-31
ARTEM (353)
2021-07-30
33
2021-07-30
1
2021-07-31
14
2021-07-31
Zoń Małgorzata
JKS Czanki
WIQUELLA (143)
2021-07-29
31
2021-07-29
6
2021-07-30
52
2021-07-31
Żyglicka Pola
LZJ Drama Zbrosławice
2021-07-29
6
2021-07-29
2021-07-30
8
2021-07-31
6
2021-07-31
2021-07-29
5
2021-07-31

Number of Riders: 160

Number of Horses: 289

The sum of prizes: 10 430.00

Competition results developed by: HIPPOSERWIS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052014-3, HIPPOSERWIS)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl