Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
73 ACCEPTED 2021-06-15 21:30:27
2021-06-15 21:30:27
Matylda Dziewońska MAFIOSO
  • 2x 2/L-3/konkurs towarzyski - eliminacje APM (czworobok 20x40)
72 ACCEPTED 2021-06-15 12:01:26
2021-06-15 12:00:46
Marcin Miętus KARWALLO
  • 2x 17/L-1/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
71 ACCEPTED 2021-06-14 14:36:15
2021-06-14 14:15:51
Wiktoria Krzywda EVERT
  • 1x 11/N-5/ZR
  • 1x 23/N-6/ZR
70 ACCEPTED 2021-06-14 13:58:31
2021-06-14 12:53:55
Aleksandra Kaczmarek GRUZIN
  • 1x 5/P-1/ZR Półfinał runda P
  • 1x 6/P-3/ZR
  • 1x 19/P-5/ZR kür Finał runda P
69 ACCEPTED 2021-06-14 09:11:28
2021-06-13 20:27:45
Magdalena Stempek-Gruszka PERŁA (PEREŁKA)
  • 1x 1/L-2/konkurs towarzyski - eliminacje APM (czworobok 20x40)
  • 1x 2/L-3/konkurs towarzyski - eliminacje APM (czworobok 20x40)
  • 1x 17/L-1/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
  • 1x 18/P-3/konkurs towarzyski - FINAŁ Amatorskiego Pucharu Małopolski w Ujeżdżeniu (czworobok 20x40)
68 ACCEPTED 2021-06-14 09:11:35
2021-06-13 19:56:13
Anna Kubać ELIGARD
  • 1x 1/L-2/konkurs towarzyski - eliminacje APM (czworobok 20x40)
  • 1x 2/L-3/konkurs towarzyski - eliminacje APM (czworobok 20x40)
  • 2x 17/L-1/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
67 ACCEPTED 2021-06-13 20:28:16
2021-06-13 18:33:18
Julia Sikora ISHII MAKI
  • 1x 1/L-2/konkurs towarzyski - eliminacje APM (czworobok 20x40)
  • 1x 2/L-3/konkurs towarzyski - eliminacje APM (czworobok 20x40)
  • 2x 17/L-1/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
66 ACCEPTED 2021-06-14 09:11:41
2021-06-13 18:22:22
Edyta Gajęcka MUNECA
  • 1x 10/N-4/ZR Półfinał runda N
  • 1x 11/N-5/ZR
  • 1x 23/N-6/ZR
65 ACCEPTED 2021-06-14 13:43:59
2021-06-13 17:30:52
Magdalena Luchetta Łodzińska DIAMOND STAR
  • 1x 13b/CC-4/ZR
64 ACCEPTED 2021-06-14 13:58:44
2021-06-13 17:06:49
Małgorzata Bryła SAILOR MOON
  • 1x 13/C-2/ZR
  • 1x 25/C-3/ZR
63 ACCEPTED 2021-06-14 13:58:48
2021-06-13 13:50:00
Joanna Sienkiewicz ERMITAŻ
  • 1x 1/L-2/konkurs towarzyski - eliminacje APM (czworobok 20x40)
  • 1x 2/L-3/konkurs towarzyski - eliminacje APM (czworobok 20x40)
  • 2x 18/P-3/konkurs towarzyski - FINAŁ Amatorskiego Pucharu Małopolski w Ujeżdżeniu (czworobok 20x40)
62 ACCEPTED 2021-06-15 21:37:29
2021-06-13 12:56:18
Nikola Szczerbik RÓŻANA
  • 1x 1/L-2/konkurs towarzyski - eliminacje APM (czworobok 20x40)
  • 1x 2/L-3/konkurs towarzyski - eliminacje APM (czworobok 20x40)
  • 1x 17/L-1/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
61 ACCEPTED 2021-06-14 09:11:48
2021-06-13 00:59:50
Dominika Klimek DOLCE EWITA
  • 1x 3/P-6RK/Pierwszy Półfinał eliminacje OOM Kuce (czworobok 20x40)
  • 1x 7/P-3/Drugi Półfinał eliminacje OOM Kuce (czworobok 20x40)
  • 1x 20/P-4/Finał eliminacje OOM Kuce (czworobok 20x40)
  • 1x 24/N-7/ZR kür Finał Runda N
60 ACCEPTED 2021-06-13 20:28:38
2021-06-12 19:50:53
Blanka Layer RINGO
  • 1x 1/L-2/konkurs towarzyski - eliminacje APM (czworobok 20x40)
59 ACCEPTED 2021-06-13 20:28:45
2021-06-12 19:49:44
Marek Layer WRÓŻKA PONYSPORT
  • 1x 1/L-2/konkurs towarzyski - eliminacje APM (czworobok 20x40)
  • 1x 2/L-3/konkurs towarzyski - eliminacje APM (czworobok 20x40)
58 ACCEPTED 2021-06-13 20:28:48
2021-06-12 19:49:08
Izabella Kopacz- Layer I SEE FIRE
  • 1x 1/L-2/konkurs towarzyski - eliminacje APM (czworobok 20x40)
  • 1x 2/L-3/konkurs towarzyski - eliminacje APM (czworobok 20x40)
57 ACCEPTED 2021-06-14 09:11:54
2021-06-12 07:51:43
Malgorzata Ostachowicz WOLANT
  • 1x 1/L-2/konkurs towarzyski - eliminacje APM (czworobok 20x40)
  • 1x 2/L-3/konkurs towarzyski - eliminacje APM (czworobok 20x40)
  • 1x 17/L-1/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
  • 1x 18/P-3/konkurs towarzyski - FINAŁ Amatorskiego Pucharu Małopolski w Ujeżdżeniu (czworobok 20x40)
56 ACCEPTED 2021-06-14 13:58:53
2021-06-10 21:28:54
Hanna Mrówka KOHINOOR
  • 1x 17/L-1/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
55 ACCEPTED 2021-06-14 13:58:57
2021-06-10 20:39:36
Karolina Wojdyła ARIENKE VAN DE TERP
  • 1x 5/P-1/ZR Półfinał runda P
  • 1x 19/P-5/ZR kür Finał runda P
54 ACCEPTED 2021-06-14 13:59:02
2021-06-10 13:42:48
Nadia Kocierz IHS DIAMONTE
  • 1x 1/L-2/konkurs towarzyski - eliminacje APM (czworobok 20x40)
  • 1x 2/L-3/konkurs towarzyski - eliminacje APM (czworobok 20x40)
  • 1x 18/P-3/konkurs towarzyski - FINAŁ Amatorskiego Pucharu Małopolski w Ujeżdżeniu (czworobok 20x40)
53 ACCEPTED 2021-06-10 13:25:08
2021-06-10 13:22:35
Joanna Kulawik SINUS
  • 1x 12/C-1/ZR Półfinał runda C
  • 1x 26/C-4/ZR kür Finał Runda C
52 ACCEPTED 2021-06-10 13:25:13
2021-06-10 12:08:45
Monika Kubacka CARMEN SIERLIJK
  • 1x 10/N-4/ZR Półfinał runda N
  • 1x 24/N-7/ZR kür Finał Runda N
51 ACCEPTED 2021-06-14 13:59:06
2021-06-10 10:33:22
Lena Ciszek VANESSA PONYSPORT
  • 1x 1/L-2/konkurs towarzyski - eliminacje APM (czworobok 20x40)
  • 1x 2/L-3/konkurs towarzyski - eliminacje APM (czworobok 20x40)
  • 1x 17/L-1/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
  • 1x 18/P-3/konkurs towarzyski - FINAŁ Amatorskiego Pucharu Małopolski w Ujeżdżeniu (czworobok 20x40)
50 ACCEPTED 2021-06-14 13:59:12
2021-06-10 10:32:42
Lena Ciszek POLARNI BOURE
  • 1x 1/L-2/konkurs towarzyski - eliminacje APM (czworobok 20x40)
  • 1x 2/L-3/konkurs towarzyski - eliminacje APM (czworobok 20x40)
  • 1x 17/L-1/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
  • 1x 18/P-3/konkurs towarzyski - FINAŁ Amatorskiego Pucharu Małopolski w Ujeżdżeniu (czworobok 20x40)
49 ACCEPTED 2021-06-14 13:59:17
2021-06-09 21:58:19
Agata Gałęziowska-Kalukin FORMAT
  • 2x 16/6-latki/ZR elim. MPMK koni 6-letnich
  • 2x 29/6-latki/ZR elim. MPMK koni 6-letnich
48 ACCEPTED 2021-06-10 12:06:30
2021-06-09 21:01:09
Małgorzata Grabowska FLORIAN
  • 1x 5/P-1/ZR Półfinał runda P
  • 1x 19/P-5/ZR kür Finał runda P
47 ACCEPTED 2021-06-15 21:35:06
2021-06-09 20:25:42
Magdalena Rybowicz DON AFRODYTA "KA"
  • 1x 1/L-2/konkurs towarzyski - eliminacje APM (czworobok 20x40)
  • 1x 2/L-3/konkurs towarzyski - eliminacje APM (czworobok 20x40)
  • 1x 17/L-1/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
46 ACCEPTED 2021-06-14 20:50:25
2021-06-09 11:39:35
Barbara Lipiejko PIELGRZYM
  • 1x 25a/C1/ZR
45 ACCEPTED 2021-06-14 20:49:22
2021-06-08 23:27:32
Anna Czeluśniak ANTARES
  • 1x 13b/CC-4/ZR
  • 1x 26b/CC-5/ZR
44 ACCEPTED 2021-06-14 13:59:22
2021-06-08 22:02:35
Zofia Kusińska IHS DIAMONTE
  • 1x 17/L-1/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
43 ACCEPTED 2021-06-10 09:21:11
2021-06-08 18:08:03
Paulina Orłowska SENATOR
  • 1x 1/L-2/konkurs towarzyski - eliminacje APM (czworobok 20x40)
  • 1x 2/L-3/konkurs towarzyski - eliminacje APM (czworobok 20x40)
  • 1x 17/L-1/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
  • 1x 18/P-3/konkurs towarzyski - FINAŁ Amatorskiego Pucharu Małopolski w Ujeżdżeniu (czworobok 20x40)
42 ACCEPTED 2021-06-11 10:37:06
2021-06-08 18:06:35
Monika Przetacznik TANGER
  • 1x 1/L-2/konkurs towarzyski - eliminacje APM (czworobok 20x40)
  • 1x 2/L-3/konkurs towarzyski - eliminacje APM (czworobok 20x40)
  • 1x 17/L-1/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
  • 1x 18/P-3/konkurs towarzyski - FINAŁ Amatorskiego Pucharu Małopolski w Ujeżdżeniu (czworobok 20x40)
41 ACCEPTED 2021-06-08 16:42:48
2021-06-08 12:34:51
Irmina Kałka ROSSARD
  • 1x 1/L-2/konkurs towarzyski - eliminacje APM (czworobok 20x40)
  • 1x 2/L-3/konkurs towarzyski - eliminacje APM (czworobok 20x40)
  • 1x 18/P-3/konkurs towarzyski - FINAŁ Amatorskiego Pucharu Małopolski w Ujeżdżeniu (czworobok 20x40)
40 ACCEPTED 2021-06-10 09:21:50
2021-06-07 19:59:31
Klara Janda EKWADOR
  • 1x 1/L-2/konkurs towarzyski - eliminacje APM (czworobok 20x40)
  • 1x 2/L-3/konkurs towarzyski - eliminacje APM (czworobok 20x40)
  • 1x 18/P-3/konkurs towarzyski - FINAŁ Amatorskiego Pucharu Małopolski w Ujeżdżeniu (czworobok 20x40)
39 ACCEPTED 2021-06-14 20:48:53
2021-06-07 16:32:03
Wiktoria Lubieńska CHAN
  • 1x 5/P-1/ZR Półfinał runda P
  • 1x 19/P-5/ZR kür Finał runda P
  • 1x 23a/N-5/ZR
38 ACCEPTED 2021-06-08 08:19:45
2021-06-07 12:41:34
Wiktoria Lubieńska SUNSHINE LADY
  • 1x 1/L-2/konkurs towarzyski - eliminacje APM (czworobok 20x40)
  • 1x 2/L-3/konkurs towarzyski - eliminacje APM (czworobok 20x40)
  • 1x 18/P-3/konkurs towarzyski - FINAŁ Amatorskiego Pucharu Małopolski w Ujeżdżeniu (czworobok 20x40)
37 ACCEPTED 2021-06-14 13:59:26
2021-06-06 20:52:57
Wojciech Wróblewski KONIECZNY DOPING
  • 1x 1/L-2/konkurs towarzyski - eliminacje APM (czworobok 20x40)
  • 1x 2/L-3/konkurs towarzyski - eliminacje APM (czworobok 20x40)
  • 1x 18/P-3/konkurs towarzyski - FINAŁ Amatorskiego Pucharu Małopolski w Ujeżdżeniu (czworobok 20x40)
36 ACCEPTED 2021-06-07 11:51:57
2021-06-05 09:56:57
Julia Schneider ARABELLA
  • 1x 5/P-1/ZR Półfinał runda P
  • 1x 19/P-5/ZR kür Finał runda P
35 ACCEPTED 2021-06-07 11:51:38
2021-06-05 09:50:54
Julia Schneider BALBINO III
  • 1x 5/P-1/ZR Półfinał runda P
  • 1x 19/P-5/ZR kür Finał runda P
34 ACCEPTED 2021-06-03 18:41:43
2021-06-02 20:47:04
Maria Szklarek COOLMAN FEMONT
  • 1x 1/L-2/konkurs towarzyski - eliminacje APM (czworobok 20x40)
  • 1x 2/L-3/konkurs towarzyski - eliminacje APM (czworobok 20x40)
  • 1x 17/L-1/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
  • 1x 18/P-3/konkurs towarzyski - FINAŁ Amatorskiego Pucharu Małopolski w Ujeżdżeniu (czworobok 20x40)
33 ACCEPTED 2021-06-14 20:48:21
2021-06-02 13:21:15
Dr Dorota Opyd SANDRO HERO
  • 1x 13c/CC-5/ZR
  • 1x 26c/CC-7/ZR
32 ACCEPTED 2021-06-14 13:59:31
2021-06-01 11:58:18
Agnieszka Zemla-Golonek SULIWAN M
  • 1x 1/L-2/konkurs towarzyski - eliminacje APM (czworobok 20x40)
  • 1x 2/L-3/konkurs towarzyski - eliminacje APM (czworobok 20x40)
  • 1x 18/P-3/konkurs towarzyski - FINAŁ Amatorskiego Pucharu Małopolski w Ujeżdżeniu (czworobok 20x40)
31 ACCEPTED 2021-06-03 18:47:35
2021-05-31 17:52:50
Sara Wolańska BARDOS
  • 1x 1/L-2/konkurs towarzyski - eliminacje APM (czworobok 20x40)
  • 1x 2/L-3/konkurs towarzyski - eliminacje APM (czworobok 20x40)
  • 1x 17/L-1/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
  • 1x 18/P-3/konkurs towarzyski - FINAŁ Amatorskiego Pucharu Małopolski w Ujeżdżeniu (czworobok 20x40)
30 ACCEPTED 2021-06-14 14:57:41
2021-05-30 14:58:27
Oliwia Gut DEMON
  • 1x 1/L-2/konkurs towarzyski - eliminacje APM (czworobok 20x40)
  • 1x 2/L-3/konkurs towarzyski - eliminacje APM (czworobok 20x40)
  • 2x 17/L-1/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
29 ACCEPTED 2021-06-14 20:47:53
2021-05-29 20:30:55
Marek Szczur HOMETOWN
  • 1x 2/L-3/konkurs towarzyski - eliminacje APM (czworobok 20x40)
  • 1x 5/P-1/ZR Półfinał runda P
  • 1x 18a/P-2/ZR
28 ACCEPTED 2021-05-30 12:25:46
2021-05-29 18:43:30
Jaga Matusiak RIHANNA
  • 1x 5/P-1/ZR Półfinał runda P
  • 1x 19/P-5/ZR kür Finał runda P
27 ACCEPTED 2021-05-30 12:26:30
2021-05-29 18:43:00
Martyna Woźniak RIHANNA
  • 1x 1/L-2/konkurs towarzyski - eliminacje APM (czworobok 20x40)
  • 1x 17/L-1/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
26 ACCEPTED 2021-05-30 12:26:36
2021-05-29 18:34:02
Justyna Krupa WILLIE BOY
  • 1x 3/P-6RK/Pierwszy Półfinał eliminacje OOM Kuce (czworobok 20x40)
  • 1x 7/P-3/Drugi Półfinał eliminacje OOM Kuce (czworobok 20x40)
  • 1x 20/P-4/Finał eliminacje OOM Kuce (czworobok 20x40)
25 ACCEPTED 2021-05-30 12:26:41
2021-05-29 15:35:14
Patrycja Czop TARA
  • 1x 1/L-2/konkurs towarzyski - eliminacje APM (czworobok 20x40)
  • 1x 2/L-3/konkurs towarzyski - eliminacje APM (czworobok 20x40)
  • 1x 18/P-3/konkurs towarzyski - FINAŁ Amatorskiego Pucharu Małopolski w Ujeżdżeniu (czworobok 20x40)
24 ACCEPTED 2021-06-01 06:55:33
2021-05-28 08:24:28
Agnieszka Szpila SOLALI
  • 1x 11/N-5/ZR
  • 1x 13/C-2/ZR
  • 1x 23/N-6/ZR
  • 1x 25/C-3/ZR
23 ACCEPTED 2021-06-16 18:54:23
2021-05-27 22:54:26
Magdalena Tomków-Bednarska DIARO
  • 1x 10/N-4/ZR Półfinał runda N
  • 1x 24/N-7/ZR kür Finał Runda N
22 ACCEPTED 2021-06-15 21:36:42
2021-05-27 09:33:14
Maria Szerłomska DONNA EWITA
  • 1x 1/L-2/konkurs towarzyski - eliminacje APM (czworobok 20x40)
  • 1x 2/L-3/konkurs towarzyski - eliminacje APM (czworobok 20x40)
  • 1x 17/L-1/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
21 ACCEPTED 2021-06-14 13:59:50
2021-05-25 20:29:28
Laura Drabczyk SISI
  • 1x 4/P-1/Pierwszy Półfinał eliminacje OOM Konie
  • 1x 8/D-2R/Drugi Półfinał eliminacje OOM Konie
  • 1x 21/D-3R/Finał eliminacje OOM Konie
20 ACCEPTED 2021-06-14 17:04:49
2021-05-25 17:23:47
Katarzyna Klein-Fryc SUMMER TIME 7
  • 1x 12/C-1/ZR Półfinał runda C
  • 1x 26/C-4/ZR kür Finał Runda C
19 ACCEPTED 2021-06-07 11:52:43
2021-05-25 17:22:41
Katarzyna Klein-Fryc FASCINATION
  • 1x 12/C-1/ZR Półfinał runda C
  • 1x 26/C-4/ZR kür Finał Runda C
18 ACCEPTED 2021-05-26 08:49:22
2021-05-24 13:27:58
Izabela Gutkowska PIELGRZYM
  • 1x 1/L-2/konkurs towarzyski - eliminacje APM (czworobok 20x40)
  • 1x 2/L-3/konkurs towarzyski - eliminacje APM (czworobok 20x40)
  • 1x 18/P-3/konkurs towarzyski - FINAŁ Amatorskiego Pucharu Małopolski w Ujeżdżeniu (czworobok 20x40)
17 ACCEPTED 2021-06-14 12:23:20
2021-05-24 10:30:21
Barbara Skrzyniarz SARACEN
  • 1x 10/N-4/ZR Półfinał runda N
  • 1x 11/N-5/ZR
  • 1x 23/N-6/ZR
  • 1x 24/N-7/ZR kür Finał Runda N
16 ACCEPTED 2021-05-26 08:49:28
2021-05-24 09:28:07
Aleksandra Puch JUGA
  • 1x 4/P-1/Pierwszy Półfinał eliminacje OOM Konie
  • 1x 8/D-2R/Drugi Półfinał eliminacje OOM Konie
  • 1x 21/D-3R/Finał eliminacje OOM Konie
15 ACCEPTED 2021-05-26 08:49:35
2021-05-23 21:54:51
Hanna Mrówka CUDNA
  • 1x 10/N-4/ZR Półfinał runda N
  • 1x 11/N-5/ZR
  • 1x 23/N-6/ZR
  • 1x 24/N-7/ZR kür Finał Runda N
14 ACCEPTED 2021-06-14 09:12:13
2021-05-23 21:04:43
Paulina Guzik ELEGANT
  • 2x 2/L-3/konkurs towarzyski - eliminacje APM (czworobok 20x40)
  • 1x 18/P-3/konkurs towarzyski - FINAŁ Amatorskiego Pucharu Małopolski w Ujeżdżeniu (czworobok 20x40)
13 ACCEPTED 2021-06-13 20:29:19
2021-05-23 21:02:18
Justyna Radoń SZANDOR
  • 1x 1/L-2/konkurs towarzyski - eliminacje APM (czworobok 20x40)
12 ACCEPTED 2021-05-26 08:49:55
2021-05-23 20:56:50
Alicja Stopa DANNY FOX B
  • 1x 3/P-6RK/Pierwszy Półfinał eliminacje OOM Kuce (czworobok 20x40)
  • 1x 7/P-3/Drugi Półfinał eliminacje OOM Kuce (czworobok 20x40)
  • 1x 20/P-4/Finał eliminacje OOM Kuce (czworobok 20x40)
11 ACCEPTED 2021-06-13 20:29:24
2021-05-23 20:55:23
Alina Talik RAGNAR R
  • 1x 1/L-2/konkurs towarzyski - eliminacje APM (czworobok 20x40)
  • 1x 2/L-3/konkurs towarzyski - eliminacje APM (czworobok 20x40)
10 ACCEPTED 2021-06-14 09:12:25
2021-05-23 20:54:25
Martyna Kawaler AMARILLO
  • 1x 1/L-2/konkurs towarzyski - eliminacje APM (czworobok 20x40)
  • 1x 2/L-3/konkurs towarzyski - eliminacje APM (czworobok 20x40)
  • 1x 17/L-1/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
9 ACCEPTED 2021-05-26 08:50:10
2021-05-23 20:53:28
Damian Kuś EPOX
  • 1x 9/D-1/ZR Półfinał runda D
  • 1x 22/D-3/ZR Finał Runda D
8 ACCEPTED 2021-05-26 08:50:14
2021-05-22 13:55:23
Hanna Szeliga DŻAGAR AA
  • 1x 1/L-2/konkurs towarzyski - eliminacje APM (czworobok 20x40)
  • 1x 2/L-3/konkurs towarzyski - eliminacje APM (czworobok 20x40)
  • 1x 18/P-3/konkurs towarzyski - FINAŁ Amatorskiego Pucharu Małopolski w Ujeżdżeniu (czworobok 20x40)
7 ACCEPTED 2021-06-14 13:59:54
2021-05-21 11:32:42
Julia Skiba JASPIS
  • 1x 1/L-2/konkurs towarzyski - eliminacje APM (czworobok 20x40)
  • 1x 2/L-3/konkurs towarzyski - eliminacje APM (czworobok 20x40)
  • 1x 17/L-1/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
  • 1x 18/P-3/konkurs towarzyski - FINAŁ Amatorskiego Pucharu Małopolski w Ujeżdżeniu (czworobok 20x40)
6 ACCEPTED 2021-05-21 09:25:01
2021-05-19 13:14:22
Katarzyna Skrzypczak CASHMIR
  • 1x 5/P-1/ZR Półfinał runda P
  • 1x 19/P-5/ZR kür Finał runda P
5 ACCEPTED 2021-06-14 20:46:22
2021-05-19 13:13:59
Katarzyna Skrzypczak FEANOR MAGIC
  • 1x 13a/CC-1/ZR
  • 1x 26a/CC-4/ZR
4 ACCEPTED 2021-05-21 09:24:59
2021-05-19 13:13:43
Katarzyna Skrzypczak BE MY LIFE TOP
  • 1x 12/C-1/ZR Półfinał runda C
  • 1x 26/C-4/ZR kür Finał Runda C
3 ACCEPTED 2021-05-21 09:24:54
2021-05-18 13:23:23
Oliwia Jania KARISMA
  • 1x 1/L-2/konkurs towarzyski - eliminacje APM (czworobok 20x40)
  • 1x 2/L-3/konkurs towarzyski - eliminacje APM (czworobok 20x40)
  • 1x 17/L-1/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
  • 1x 18/P-3/konkurs towarzyski - FINAŁ Amatorskiego Pucharu Małopolski w Ujeżdżeniu (czworobok 20x40)
2 ACCEPTED 2021-05-21 09:24:53
2021-05-18 13:07:41
Gabriela Godek MISS ZAGORKA
  • 1x 1/L-2/konkurs towarzyski - eliminacje APM (czworobok 20x40)
  • 1x 2/L-3/konkurs towarzyski - eliminacje APM (czworobok 20x40)
  • 1x 17/L-1/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
  • 1x 18/P-3/konkurs towarzyski - FINAŁ Amatorskiego Pucharu Małopolski w Ujeżdżeniu (czworobok 20x40)
1 ACCEPTED 2021-05-21 09:24:47
2021-05-18 11:48:22
Daria Wróblewska RAKIJA
  • 1x 9/D-1/ZR Półfinał runda D
  • 1x 10/N-4/ZR Półfinał runda N
  • 1x 22/D-3/ZR Finał Runda D
  • 1x 24/N-7/ZR kür Finał Runda N
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Bryła Małgorzata KJK Szary Michałowice
S
O006799
2. Ciszek Lena Klub Jeździecki PonySport
2009 (JM.)
O059266
3. Czeluśniak Anna WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O028631
4. Czop Patrycja bpk
2002 (MJ.)
brak
5. Drabczyk Laura Klub Jeździecki Pro Horses
2006 (JM.)
O054271
6. Gajęcka Edyta KJ Facimiech
S
O013080
7. Gałęziowska-Kalukin Agata Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
S
O027932
8. Godek Gabriela KJ Facimiech
2005 (J.)
O040212
9. Grabowska Małgorzata WLKS Krakus
S
O049840
10. Gut Oliwia Klub Jeździecki Facimiech
2005 (J.)
O047702
11. Gutkowska Izabela Klub Jeździecki Facimiech
S
O053228
12. Guzik Paulina Klub Jeździecki Facimiech
S
O059681
13. Janda Klara Brak
2006 (JM.)
Brak
14. Jania Oliwia Klub Jeździecki Facimiech
2003 (J.)
O053033
Brak
15. Kaczmarek Aleksandra Brak
S
O022314
16. Kałka Irmina brak
S
O053543
17. Kawaler Martyna KJ Facimiech
2009 (JM.)
O062122
18. Klein-Fryc Katarzyna Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
S
O003365
19. Klimek Dominika Krakowska Akademia Sportu
2006 (JM.)
O043783
20. Kocierz Nadia KJ Perrin
2009 (JM.)
brak
21. Kopacz- Layer Izabella KJ Facimiech
S
O013324
22. Krupa Justyna KJ Facimiech
2006 (JM.)
O043322
23. Krzywda Wiktoria Kj Facimiech
S
O026228
24. Kubać Anna KJ Facimiech
2004 (J.)
O052655
25. Kubacka Monika WLKS Krakus Swoszowice
S
O007525
26. Kulawik Joanna KJ Facimiech
S
O007264
27. Kuś Damian KJ Facimiech
S
O049383
28. Kusińska Zofia KJ Perrin
2008 (JM.)
O059914
29. Layer Blanka KJ Facimiech
2014 (Mł.)
brak
30. Layer Marek K.J.Facimiech
2011 (Mł.)
O054570
31. Lipiejko Barbara KJ Facimiech
S
O026330
32. Lubieńska Wiktoria KJ Facimiech
2000 (MJ.)
O040881
33. Luchetta Łodzińska Magdalena Klub Jeździecki Facimiech
S
O002658
34. Matusiak Jaga KJ Facimiech
S
O022465
35. Mrówka Hanna KJ Facimiech
S
O012842
36. Mrówka Hanna Klub Jeździecki Facimiech
S
O012842
37. Opyd Dr Dorota KJ Facimiech
S
O041789
10167513
38. Orłowska Paulina Ośrodek Hipoterapii w Stróżach
2004 (J.)
BRAK
39. Ostachowicz Malgorzata Stajnia Nawojowa Gora
S
brak
40. Przetacznik Monika Ośrodek Hipoterapii w Stróżach
S
BRAK
41. Puch Aleksandra KJ Facimiech
2007 (JM.)
O060053
42. Radoń Justyna KJ Facimiech
S
O024533
43. Rybowicz Magdalena KJ Facimiech
2009 (JM.)
O059408
44. Schneider Julia OJK Barcice
2002 (MJ.)
O058773
45. Sienkiewicz Joanna KJ Classic
S
O021729
46. Sikora Julia KJ Facimiech
2003 (J.)
O040993
47. Skiba Julia Klub Jeździecki Perrin
2004 (J.)
O057909
48. Skrzyniarz Barbara KJ Facimiech
S
O050367
49. Skrzypczak Katarzyna KJ Facimiech
S
O004487
50. Stempek-Gruszka Magdalena Stajnia Nawojowa Góra
S
O023492
51. Stopa Alicja KJ Facimiech
2007 (JM.)
O045951
52. Szczugiel Małgorzata BPK - SLA
S
O044978
53. Szczur Marek Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
S
O028124
54. Szeliga Hanna Klub Jeździecki Facimiech
2004 (J.)
O037366
55. Szerłomska Maria KJ Facimiech
2007 (JM.)
O057904
56. Szklarek Maria Kj facimiech
2008 (JM.)
brak
57. Szpila Agnieszka bpk SLA
S
O043280
58. Talik-Przechrzta Alina KJ Facimiech
S
O036205
59. Tomków-Bednarska Magdalena WLKS Krakus
S
O005642
60. Wojdyła Karolina Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
S
O014187
61. Wolańska Sara Ośrodek Jazdy Konnej Pegaz
S
O018651
62. Woźniak Martyna KJ Facimiech
2005 (J.)
brak
63. Wróblewska Daria Jeździecki Klub Sportowy Czanki
S
O049920
64. Wróblewski Wojciech Jeździecki Klub Sportowy Czanki
S
O051134
65. Zemla-Golonek Agnieszka KJ Perrin Rudawa
S
O041906
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

10

AMARILLO HAFLINGERSKA POL 2007 wałach kasztanowata/mk:142 F: Srebrny Rumak
M: Anika
K023929 POL 013610134207
2.

17

ANTARES MAŁOPOLSKA POL 2006 Ogier siwa F: Cyborg / Frombork
M: Aura / Vis Versa
K010568 POL006660266006 11177
3.

38

ARABELLA Bawarski Koń Gorącokrwisty POL 2008 klacz gniada/176 F: Amantus
M: Fair Lady
brak DE 481 810256808
4.

67

ARIENKE VAN DE TERP FRYZYJSKA POL 2016 klacz kara/163 F: Aarnold 471
M: Margrietha
brak 528004201601517
5.

37

BALBINO III ANDALUZ POL 2008 wałach siwa/161 F: Temerario XI
M: Solea XLVI
brak 724015080130811
6.

36

BARDOS ŚLĄSKA POL 2016 wałach gniada/178 F: Denar
M: Batosa
Brak 616098200171885
7.

23

BE MY LIFE TOP SP POL 2006 Wałach inna F: Long Life
M: Baszta
K010445
8.

46

CARMEN SIERLIJK FRYZ NED 2006 Klacz kara/164 F: Ielke 382
M: Evitha von Marschhorst
K025431 528004200603433
9.

24

CASHMIR SP POL 2016 klacz skarogniada/160 F: Choco Wonder
M: Cystyna
K031870 616009660402716
10.

15

CHAN SP POL 2009 wałach ciemnogniada/165 F: Rammstein
M: Chaline
K017823 616009580763409
11.

35

COOLMAN FEMONT HOL POL 2007 wałach gniada/160 F: Coolman / Carthago
M: Heidi I / Lucky Lionell
K016036 DE421000096307
12.

26

CUDNA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Imequyl
M: Caryca
K021964
13.

27

DANNY FOX B DRP GER 2005 wałach kasztanowata/kuc:146 F: Danny Gold
M: Mingi
K016541 DE 44 14 113 488 05
14.

12

DEMON PKS POL 2016 wałach gniada/173 F: Comandor
M: Dorian
brak A0023695S
15.

18

DIAMOND STAR WEST POL 2009 Wałach ciemnogniada/176 F: Diamond Hit
M: Fabienne
K017266 DE441410425709
16.

74

DIARO OLD GER 2010 wałach gniada/176 F: Diarado
M: Dociaccia
K027096 DE 418184086110
17.

59

DOLCE EWITA DRP POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:- F: -
M: -
K029234 -
18.

47

DON AFRODYTA KA KOŃ MAŁY POL 2002 klacz kasztanowata/kuc:137 F: ARTUS
M: DONNA
BRAK POL 013540036402
19.

29

DONNA EWITA DRP POL 2006 klacz gniada/kuc:145 F: VIP Ewita
M: Dally
K019279 POL013670111306
20.

2

DŻAGAR AA Małopolska (Aa) POL 2016 wałach gniada/168 F: Rashim
M: Dżaga
K032023 616006690051316
21.

43

EKWADOR MAŁOPOLSKA POL 2013 wałach gniada/168 F: Emetyt
M: Europa
Brak 616098100034303
22.

7

ELEGANT MAŁOPOLSKA POL 2007 wałach kasztanowata/170 F: Emigrant I
M: Egida
K027941 POL 006 58 00445 07
23.

57

ELIGARD Czysta Krew Arabska POL 2012.04.11 wałach gniada/mk:149/150 F: Alert
M: Esena
brak numeru PZJ konia 616POL12009339A
24.

63

ENFILD ŚL POL 2009 Wałach kara F: Dragon
M: Esencja / Erador
K023171 616008590246709
25.

3

ENTENTA SP POL 2005 klacz ciemnogniada/168 F: Caprioland
M: Equitana
K017514 009580539205
26.

28

EPOX M. POL 2006 wałach gniada/158 F: Dobryń / Arbil
M: Estera / Arlekin
K025647 POL 006570062406
27.

65

ERMITAŻ WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach kara/170 F: Rulon
M: Elżunia
K031871 616007610008817
28.

77

EVERT KWPN POL 2009 wałach skarogniada/170 F: Douglas
M: Laurette
K016728 528003200907276
29.

39

FASCINATION REN GER 2011 klacz skarogniada/170 F: Furstenball
M: Grandessa
K030468 DE443430756611
30.

1

FEANOR MAGIC MAŁOPOLSKA POL 2014 Wałach ciemnogniada/mk:* F: Mighty Magic hol
M: Fabia m/ Judym m
K025876 616006570117914
31.

44

FLORIAN SP POL 2005 Wałach siwa F: Corde / Cor De La Bryere
M: Fauna / Cantal
K009773 POL009590181705
32.

71

FORMAT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 wałach gniada/164 F: Lenon L
M: Falanbergia
K027564 616009670067515
33.

62

GRUZIN MAŁOPOLSKA POL 2010 wałach gniada/164 F: Asumpt
M: Gruzja
K029922 61600658032610
34.

19

HOMETOWN HANOWERSKA POL 2016 wałach gniada/172 F: Heinrich Heine
M: Malve
K031831 DE 431318311316
35.

55

I SEE FIRE TRAKEN POL 2015 wałach kasztanowata/160 F: Heliopolis
M: Imola
brak brak
36.

68

IHS DIAMONTE TINKER POL 2011 klacz srokata/129 F: -
M: -
brak 39054
37.

51

ISHII MAKI Pełna Krew Angielska POL 2017 wałach gniada/162 F: Zazou
M: Isola Bene
Brak -
38.

76

JASPIS MAŁOPOLSKA POL 2016 wałach gniada/160 F: Ekoton
M: Jafa
brak 6160065501019
39.

25

JUGA MAŁOPOLSKA POL 2013 klacz skarogniada/173 F: Huzar
M: Julita
K024197 616006591044913
40.

22

KARISMA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 klacz ciemnogniada/168 F: Ron William
M: Kalina
K024485 616009670027713
41.

66

KOHINOOR NEW FOREST PONY POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:144 F: Havehoeve's Floris
M: Zwavo's Fatima
Brak 528018020151001
42.

72

KONIECZNY DOPING ŚLĄSKA POL 2011 Wałach siwa/164 F: Rydwan
M: Karmen
K026223 616008540029911
43.

21

MISS ZAGORKA Szlachetna Półkrew POL 2013 klacz siwa/mk:161 F: Landor
M: Mata Hari
K027563 616009520034113
44.

58

MUNECA SP POL 2002 Klacz siwa/152 F: NN
M: NN
K027816
45.

56

PERŁA (PEREŁKA) NN POL 2016 klacz siwa/160 F: nn
M: nn
K031715 616999510344516
46.

16

PIELGRZYM WIELKOPOLSKA POL 2006 wałach ciemnogniada/168 F: Akerman
M: Pamiątka
brak -
47.

70

POLARNI BOURE XX POL 2008 klacz kasztanowata/164 F: rainbows for life
M: polarni hwezda
K031400 *178/08*
48.

9

RAGNAR R SP POL 2016 wałach gniada/duży koń F: Durano W
M: Rupia R
K031370 616 009 55 00686 16
49.

20

RAKIJA ŚLĄSKA POL 2013 Klacz gniada/168 F: Rydwan
M: Renoma
K025541 616008540053313
50.

30

RIHANNA SP POL 2010 klacz siwa/duży koń F: Love Affair
M: Riposta
K027121 616 009 60 02039 10
51.

53

RINGO KUC POL 2005 Wałach srokata/kuc:kuc:ku F: Kapsel
M: Tamiza Rumba
K020512 brak
52.

80

ROMINA F:
M:
53.

41

ROSSARD MAŁOPOLSKA POL 2009 Wałach gniada F: Sword
M: Rosa Greya
K029432
54.

52

RÓŻANA TYP POGRUB. POL 2000 klacz dereszowata/--- F: Nostrzyk / Narkotyk
M: Róża / Dukat
K008813 POL999640036800
55.

64

SAILOR MOON HAN. GER 2013 Wałach kara F: San Amour I / Sandro Hit
M: Wanja / Warkant
K025491 DE431310773413
56.

13

SANDRO HERO OLDBG GER 2004 Wałach gniada F: Sandro Hit / Sandro Song
M: Sandblume / Padarco
K021910 DE433331570204 105YT37
57.

5

SARACEN MAŁOPOLSKA POL 2009 Wałach kasztanowata/162 F: Arad
M: Sarna
K025847
58.

42

SENATOR HUCULSKA POL 2007 wałach jasnogniada/kuc:140 F: Sonet
M: Surma
Brak POL012570094107
59.

45

SINUS SP POL 2005 wałach kasztanowata/164 F: Rytm
M: Sina
K015519 POL 009540049705
60.

75

SISI Koń Oldenburski POL 2013 klacz kara/173 F: Suprice
M: Navira
K028425 DE433334038613
61.

34

SOLALI SP POL 2006 Wałach kasztanowata/170 F: Duncan 35
M: Sodoma
K012461 POL 009 67 00477 06
62.

73

SULIWAN M SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Rhodesian Winner / Snurge
M: Sylwia / Fanimo
K029858 616009690054316
63.

14

SUMMER TIME 7 HANOWERSKA GER 2015 wałach ciemnogniada/173 F: Sarotti Mocca Sahne
M: Wachtel
K029205 DE431319501915
64.

40

SUNSHINE LADY SP POL 2016 klacz gniada/165 F: Bolshoi
M: Sunrise Lady
brak brak
65.

8

SZANDOR TYP SZLACHETNY POL nn wałach kara/duży koń F: NN
M: NN
K031371 POL 999 57 05659 04
66.

49

TANGER Czysta Krew Arabska POL 2008 wałach gniada/mk:151 F: Gaspar
M: Tartinka
Brak POL080000006234
67.

32

TARA ŚLĄSKA POL 2009 klacz kara/155 F: Tramer
M: Bawaria
brak POL008540021509
68.

69

VANESSA PONYSPORT KUC POL 2006 klacz tarantowata/kuc:kuc F: Akrobata
M: Vini Ponysport
K029195 616013570027906
69.

31

WILLIE BOY CONNEMARA POL 2009 wałach gniada/kuc:147 F: NN
M: NN
K020498 372003006825874
70.

60

WOLANT SP POL 2006 wałach ciemnogniada/165 F: Toledo
M: Wega
brak 009570024006
71.

54

WRÓŻKA PONYSPORT KUC POL 2006 klacz siwa/kuc:kuc:ku F: Nico-K
M: Werwa
K018269 POL013570055706
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bryła Małgorzata
KJK Szary Michałowice
2021-06-19
2021-06-20
Ciszek Lena
Klub Jeździecki PonySport
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
2021-06-20
2021-06-20
ROMINA (80)
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
2021-06-20
Czeluśniak Anna
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
ANTARES (17)
2021-06-19
2021-06-20
Czop Patrycja
bpk
TARA (32)
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
Drabczyk Laura
Klub Jeździecki Pro Horses
SISI (75)
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
Gajęcka Edyta
KJ Facimiech
MUNECA (58)
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
Gałęziowska-Kalukin Agata
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
FORMAT (71)
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
Godek Gabriela
KJ Facimiech
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
2021-06-20
Grabowska Małgorzata
WLKS Krakus
FLORIAN (44)
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
Gut Oliwia
Klub Jeździecki Facimiech
DEMON (12)
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
Gutkowska Izabela
Klub Jeździecki Facimiech
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
Guzik Paulina
Klub Jeździecki Facimiech
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
Janda Klara
Brak
EKWADOR (43)
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
Jania Oliwia
Klub Jeździecki Facimiech
KARISMA (22)
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
2021-06-20
Kaczmarek Aleksandra
Brak
GRUZIN (62)
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
Kałka Irmina
brak
ROSSARD (41)
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
Kawaler Martyna
KJ Facimiech
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
Klein-Fryc Katarzyna
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
Klimek Dominika
Krakowska Akademia Sportu
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
2021-06-20
Kocierz Nadia
KJ Perrin
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
Kopacz- Layer Izabella
KJ Facimiech
2021-06-19
2021-06-19
Krupa Justyna
KJ Facimiech
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
Krzywda Wiktoria
Kj Facimiech
EVERT (77)
2021-06-20
2021-06-19
Kubać Anna
KJ Facimiech
ELIGARD (57)
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
Kubacka Monika
WLKS Krakus Swoszowice
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
Kulawik Joanna
KJ Facimiech
SINUS (45)
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
Kuś Damian
KJ Facimiech
EPOX (28)
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
Kusińska Zofia
KJ Perrin
2021-06-20
Layer Blanka
KJ Facimiech
RINGO (53)
2021-06-19
Layer Marek
K.J.Facimiech
2021-06-19
2021-06-19
Lipiejko Barbara
KJ Facimiech
2021-06-20
Lubieńska Wiktoria
KJ Facimiech
CHAN (15)
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
2021-06-20
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
Luchetta Łodzińska Magdalena
Klub Jeździecki Facimiech
2021-06-19
Matusiak Jaga
KJ Facimiech
RIHANNA (30)
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
Mrówka Hanna
KJ Facimiech
CUDNA (26)
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
2021-06-20
Mrówka Hanna
Klub Jeździecki Facimiech
2021-06-20
Opyd Dr Dorota
KJ Facimiech
2021-06-19
2021-06-20
Orłowska Paulina
Ośrodek Hipoterapii w Stróżach
SENATOR (42)
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
2021-06-20
Ostachowicz Malgorzata
Stajnia Nawojowa Gora
WOLANT (60)
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
2021-06-20
Przetacznik Monika
Ośrodek Hipoterapii w Stróżach
TANGER (49)
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
2021-06-20
Puch Aleksandra
KJ Facimiech
JUGA (25)
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
Radoń Justyna
KJ Facimiech
2021-06-19
Rybowicz Magdalena
KJ Facimiech
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
Schneider Julia
OJK Barcice
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
Sienkiewicz Joanna
KJ Classic
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
2021-06-20
Sikora Julia
KJ Facimiech
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
Skiba Julia
Klub Jeździecki Perrin
JASPIS (76)
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
2021-06-20
Skrzyniarz Barbara
KJ Facimiech
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
2021-06-20
2021-06-20
Skrzypczak Katarzyna
KJ Facimiech
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
CASHMIR (24)
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
Stempek-Gruszka Magdalena
Stajnia Nawojowa Góra
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
2021-06-20
Stopa Alicja
KJ Facimiech
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
Szczugiel Małgorzata
BPK - SLA
ENFILD (63)
2021-06-20
2021-06-20
Szczur Marek
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
Szeliga Hanna
Klub Jeździecki Facimiech
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
Szerłomska Maria
KJ Facimiech
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
Szklarek Maria
Kj facimiech
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
2021-06-20
Szpila Agnieszka
bpk SLA
SOLALI (34)
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
Talik-Przechrzta Alina
KJ Facimiech
2021-06-19
2021-06-19
Tomków-Bednarska Magdalena
WLKS Krakus
DIARO (74)
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
2021-06-20
2021-06-20
Wojdyła Karolina
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
Wolańska Sara
Ośrodek Jazdy Konnej Pegaz
BARDOS (36)
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
2021-06-20
Woźniak Martyna
KJ Facimiech
RIHANNA (30)
2021-06-19
2021-06-20
Wróblewska Daria
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
RAKIJA (20)
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
2021-06-20
2021-06-20
Wróblewski Wojciech
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
Zemla-Golonek Agnieszka
KJ Perrin Rudawa
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20

Number of Riders: 65

Number of Horses: 71

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: HIPPOSERWIS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052014-3, HIPPOSERWIS)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl