Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZO - B 1* oraz ZR-B
Leśna Wola, 27-30.05.2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
273 ACCEPTED 2021-05-24 08:07:45
2021-05-21 20:37:27
Martyna Budzyńska-Calik EVIVA L'ARTE
  • 2x 5R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 2x 8R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
272 ACCEPTED 2021-05-24 08:08:07
2021-05-21 18:05:12
Julia Nowak BACARDI
  • 2x 5R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 6R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 8R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
271 ACCEPTED 2021-05-24 08:07:38
2021-05-20 22:30:33
Michał Tyszko HOLLY ROSE
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
270 ACCEPTED 2021-05-24 08:07:36
2021-05-20 22:29:35
Michał Tyszko LORI STAR
  • 1x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
269 ACCEPTED 2021-05-24 08:07:34
2021-05-20 22:29:03
Michał Tyszko KAILANA
  • 1x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
268 ACCEPTED 2021-05-24 08:07:32
2021-05-20 22:28:32
Michał Tyszko QAMAN-EXPRES- A
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
267 ACCEPTED 2021-05-24 08:07:49
2021-05-20 22:28:01
Michał Tyszko BIG MAL EH Z
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
266 ACCEPTED 2021-05-24 08:07:18
2021-05-20 22:27:11
Michał Tyszko CASCADEUCE
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
265 ACCEPTED 2021-05-20 20:08:53
2021-05-20 18:36:39
Klara Gierek J'T'ADORE VAN DE ZUIDHOEK
  • 1x 2/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
264 ACCEPTED 2021-05-20 21:42:14
2021-05-20 14:58:46
Hubert Suchta BANQUISE DE RIVERLAND
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
263 ACCEPTED 2021-05-20 20:08:55
2021-05-20 13:00:25
Paweł Urbanek ADRIAN II
  • 1x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 2x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
262 ACCEPTED 2021-05-20 20:09:18
2021-05-19 21:55:10
Anna Strzałka RUDBEKIA
  • 2x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
261 ACCEPTED 2021-05-20 21:42:54
2021-05-19 20:31:03
Laura Barszczewska TEKSAS
  • 2x 5R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
260 ACCEPTED 2021-05-20 20:08:25
2021-05-19 14:56:44
Joanna Bzdok KAISER PROGRES
  • 1x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
259 ACCEPTED 2021-05-20 20:08:23
2021-05-19 14:55:36
Joanna Bzdok KENTUCKY HIPPICA
  • 2x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 2x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
258 ACCEPTED 2021-05-19 19:47:32
2021-05-19 13:35:42
Krystyna Gantner DOLLAR GYM
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
257 ACCEPTED 2021-05-20 21:41:46
2021-05-19 09:10:44
Mateusz Chojnowski DIARADA DE SEMILLY
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 9R/P/ZR - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269
256 ACCEPTED 2021-05-20 21:41:42
2021-05-19 09:10:14
Mateusz Chojnowski BERETTA
  • 1x 3/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5/ŚR/Średnia Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/ŚR/Finał Średniej Rundy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
255 ACCEPTED 2021-05-20 21:41:39
2021-05-19 09:09:07
Mateusz Chojnowski JAVALLI HDH
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5/ŚR/Średnia Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
254 ACCEPTED 2021-05-20 05:46:36
2021-05-18 23:22:48
Weronika Minkiewicz NIPPON DE CARMEL
  • 1x 3/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 6/DR/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/ŚR/Finał Średniej Rundy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
253 ACCEPTED 2021-05-20 05:45:56
2021-05-18 23:00:13
Katarzyna Darłak COLINS PG
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
252 ACCEPTED 2021-05-20 05:45:37
2021-05-18 22:58:43
Natálie Masárová ANITA Z
  • 1x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
251 ACCEPTED 2021-05-20 05:45:49
2021-05-18 22:57:24
Petra Masárová LOLA 6
  • 1x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
250 ACCEPTED 2021-05-20 05:45:46
2021-05-18 22:55:09
Petra Masárová QUIC SEF
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8/ŚR/Finał Średniej Rundy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
249 ACCEPTED 2021-05-20 05:46:34
2021-05-18 22:49:30
Weronika Minkiewicz CARIMAR FVE
  • 1x 3/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5/ŚR/Średnia Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/ŚR/Finał Średniej Rundy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
248 ACCEPTED 2021-05-20 05:46:05
2021-05-18 22:44:52
Ladislav Masár CASCADEUR B
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 6/DR/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9/GP/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
247 ACCEPTED 2021-05-24 08:08:05
2021-05-18 21:39:35
Michał Kubiak BABILONIA
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
246 ACCEPTED 2021-05-18 22:01:08
2021-05-18 21:38:38
Grzegorz Kubiak HIGH BOOTS D'IVE Z
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
245 ACCEPTED 2021-05-18 22:01:20
2021-05-18 21:38:10
Grzegorz Kubiak GALOPADA
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
244 ACCEPTED 2021-05-18 22:01:59
2021-05-18 21:27:42
Amelia Tokarz CHACITOL
  • 2x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
243 ACCEPTED 2021-05-18 22:01:49
2021-05-18 21:26:32
Agnieszka Wilczyńska ELIOT
  • 2x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
242 ACCEPTED 2021-05-18 23:14:09
2021-05-18 21:25:21
Gabriela Barszcz SEPIA
  • 2x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
241 ACCEPTED 2021-05-18 22:01:36
2021-05-18 21:20:43
Małgorzata Jemioło FAMATA-B
  • 1x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
240 ACCEPTED 2021-05-24 10:47:01
2021-05-18 19:25:43
Sylwia Gilowska DABLIN W
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
239 ACCEPTED 2021-05-18 19:29:30
2021-05-18 19:25:18
Maria Chwała DANZA II
  • 1x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
238 ACCEPTED 2021-05-18 19:29:31
2021-05-18 19:24:54
Ewa Walas REBELIANT
  • 1x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
237 ACCEPTED 2021-05-18 19:29:49
2021-05-18 19:24:24
Ewa Walas BONIEK
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
236 ACCEPTED 2021-05-18 19:30:07
2021-05-18 19:24:00
Joanna Cebulak KANSAS RV
  • 2x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
235 ACCEPTED 2021-05-18 19:30:24
2021-05-18 19:23:26
Joanna Cebulak MAESTRO VAN 'T KLAVERTJE VIER
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
234 ACCEPTED 2021-05-18 19:30:25
2021-05-18 19:22:56
Joanna Cebulak LINDE KG
  • 2x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
233 ACCEPTED 2021-05-18 19:30:38
2021-05-18 19:22:14
Joanna Cebulak CHACCO Z
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
232 ACCEPTED 2021-05-18 19:30:26
2021-05-18 18:13:35
Malwina Warzecha CAMILLO SONG
  • 2x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 2x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
231 ACCEPTED 2021-05-19 19:37:08
2021-05-18 16:08:46
Maria Brańka Borja MA BELLE DE MUZE
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
230 ACCEPTED 2021-05-19 19:36:57
2021-05-18 16:07:46
Maria Brańka Borja CAMILLA 139
  • 1x 3/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
229 ACCEPTED 2021-05-18 19:30:45
2021-05-18 15:12:17
Martyna Trelka COLINS PG
  • 2x 5R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
228 ACCEPTED 2021-05-18 20:15:37
2021-05-18 15:08:06
Katarzyna Darłak JAMIE
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
227 ACCEPTED 2021-05-20 21:41:34
2021-05-18 14:14:12
Przemysław Trawiński CHACCO-BOY
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
226 ACCEPTED 2021-05-20 05:45:00
2021-05-18 14:08:37
Agata Skrzypiec VIVIANO
  • 1x 4/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 6/DR/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9/GP/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
225 ACCEPTED 2021-05-20 05:44:57
2021-05-18 14:08:15
Agata Skrzypiec MESSI
  • 2x 1R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
224 ACCEPTED 2021-05-20 05:44:48
2021-05-18 14:07:58
Agata Skrzypiec BERLINA
  • 1x 4/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 6/DR/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9/GP/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
223 ACCEPTED 2021-05-18 20:15:53
2021-05-18 13:19:08
Grzegorz Faber STACORRADO
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
222 ACCEPTED 2021-05-18 20:15:52
2021-05-18 13:18:24
Grzegorz Faber CARAMELLA
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
221 ACCEPTED 2021-05-18 20:15:24
2021-05-18 11:35:08
Zuzanna Prymek FIGARO
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
220 ACCEPTED 2021-05-18 20:15:23
2021-05-18 11:34:38
Zuzanna Prymek BAGAZZA M
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
219 ACCEPTED 2021-05-18 19:41:04
2021-05-18 09:24:25
Grzegorz Nowak LARCASS CR
  • 1x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
218 ACCEPTED 2021-05-18 19:41:03
2021-05-18 08:46:31
Dawid Kubiak TINKERBELL W
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
217 ACCEPTED 2021-05-18 19:40:57
2021-05-18 08:46:03
Dawid Kubiak SZULER
  • 1x 3/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
216 ACCEPTED 2021-05-18 19:40:57
2021-05-18 08:40:53
Dawid Kubiak STANDING OVATION 24
  • 1x 3/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
215 ACCEPTED 2021-05-18 19:40:51
2021-05-18 08:38:48
Dawid Kubiak LIKE A DIAMOND JR.
  • 1x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
214 ACCEPTED 2021-05-18 19:40:50
2021-05-18 08:38:13
Dawid Kubiak LAVISTO STAR
  • 1x 3/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
213 ACCEPTED 2021-05-18 19:40:45
2021-05-18 08:37:34
Dawid Kubiak KARDAMON
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
212 ACCEPTED 2021-05-18 19:40:45
2021-05-18 08:37:06
Dawid Kubiak ANASTACIA III
  • 1x 3/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
211 ACCEPTED 2021-05-18 19:40:43
2021-05-17 21:55:50
Sławomir Uchwat JETOULON PK
  • 1x 8/ŚR/Finał Średniej Rundy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
210 ACCEPTED 2021-05-18 19:40:37
2021-05-17 21:53:55
Sławomir Uchwat LORELEY EXPRESS J.P.P.
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
209 ACCEPTED 2021-05-18 19:40:28
2021-05-17 21:46:12
Marika Uchwat NADOK
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
208 ACCEPTED 2021-05-18 19:40:26
2021-05-17 21:45:44
Sławomir Uchwat JORNIAN BLUE F
  • 1x 8/ŚR/Finał Średniej Rundy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
207 ACCEPTED 2021-05-18 19:40:19
2021-05-17 21:43:16
Sławomir Uchwat MARIANA
  • 2x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
206 ACCEPTED 2021-05-18 19:40:18
2021-05-17 21:41:16
Sławomir Uchwat MANHATTAN BLUE
  • 2x 1R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
205 ACCEPTED 2021-05-18 19:40:17
2021-05-17 21:40:09
Sławomir Uchwat MAX BLUE
  • 2x 1R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
204 ACCEPTED 2021-05-18 19:40:07
2021-05-17 19:30:36
Jacek Muraczewski ISAIDE OF HERITAGE Z
  • 1x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
203 ACCEPTED 2021-05-18 19:40:06
2021-05-17 19:17:52
Julia Przybycień SUMMER DREAM Z
  • 2x 1R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 5R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 6R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
202 ACCEPTED 2021-05-18 19:39:54
2021-05-17 19:07:49
Anna Szary-Ziębicka LIGHTNING
  • 2x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 9R/P/ZR - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269
201 ACCEPTED 2021-05-18 19:39:30
2021-05-17 19:04:58
Anna Szary-Ziębicka ANTHONOV
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
200 ACCEPTED 2021-05-18 19:39:24
2021-05-17 18:58:07
Anna Szary-Ziębicka GUIDAM
  • 1x 3/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 6/DR/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9/GP/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
199 ACCEPTED 2021-05-18 19:39:22
2021-05-17 18:57:23
Anna Szary-Ziębicka LUCIANO
  • 1x 4/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 6/DR/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9/GP/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
198 ACCEPTED 2021-05-18 19:39:18
2021-05-17 18:56:44
Michał Ziębicki QUADIR VAN DE NOORDHEUVEL
  • 1x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 9R/P/ZR - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269
197 ACCEPTED 2021-05-18 19:39:16
2021-05-17 18:51:10
Michał Ziębicki O'LORD DB
  • 1x 3/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5/ŚR/Średnia Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/ŚR/Finał Średniej Rundy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
196 ACCEPTED 2021-05-18 19:38:41
2021-05-17 18:46:12
Michał Ziębicki BALOU'S BATMAN
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/ŚR/Średnia Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/ŚR/Finał Średniej Rundy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
195 ACCEPTED 2021-05-18 19:38:40
2021-05-17 18:39:17
Michał Ziębicki IGOR E
  • 1x 4/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 6/DR/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9/GP/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
194 ACCEPTED 2021-05-18 19:38:35
2021-05-17 18:38:10
Mikolaj Ziebicki WESTERN CAMILLA
  • 2x 1R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 5R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 6R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
193 ACCEPTED 2021-05-18 19:38:21
2021-05-17 16:19:47
Katarzyna Kieljan-Mączka CHAFIR
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 9R/P/ZR - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269
192 ACCEPTED 2021-05-18 19:38:20
2021-05-17 15:19:38
Aleksandra Zając BEAU DU SANCY
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
191 ACCEPTED 2021-05-18 19:38:14
2021-05-17 14:04:52
Dominika Czachór MILWI
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 9R/P/ZR - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269
190 ACCEPTED 2021-05-18 19:38:02
2021-05-17 14:04:12
Dominika Czachór ADRIANNA - K
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
189 ACCEPTED 2021-05-18 19:37:57
2021-05-17 11:04:17
Maria Szuba AUGUST
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 2x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 9R/P/ZR - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269
188 ACCEPTED 2021-05-18 19:37:52
2021-05-17 10:51:52
Barbara Szwarc SCYTIA
  • 2x 1R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
187 ACCEPTED 2021-05-18 19:37:50
2021-05-17 10:51:01
Adam Kaźmierczak BRAVADO
  • 2x 1R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
186 ACCEPTED 2021-05-18 19:37:50
2021-05-17 10:48:24
Adam Kaźmierczak ROI
  • 2x 1R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
185 ACCEPTED 2021-05-18 19:37:42
2021-05-17 10:46:05
Adam Kaźmierczak JUMP DE GOGO
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
184 ACCEPTED 2021-05-18 19:37:41
2021-05-17 10:45:20
Sonia Gaj BENGRAF
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
183 ACCEPTED 2021-05-18 19:37:34
2021-05-17 09:10:30
Magdalena Kłuś COMIENZO
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
182 ACCEPTED 2021-05-20 20:07:57
2021-05-16 23:48:38
Sara Śmiechowska JOLLY JUMPER
  • 2x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
181 ACCEPTED 2021-05-18 19:37:18
2021-05-16 22:33:55
Kornelia Kurleto LAUSANNE 65
  • 1x 4/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
180 ACCEPTED 2021-05-18 19:37:11
2021-05-16 22:33:19
Kornelia Kurleto HEVANTOS
  • 1x 3/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
179 ACCEPTED 2021-05-18 19:37:10
2021-05-16 21:01:20
Sławomir Szlachta JUST RIDING EXODUS BS
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
178 ACCEPTED 2021-05-18 19:37:08
2021-05-16 21:00:44
Sławomir Szlachta KARMA BS
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
177 ACCEPTED 2021-05-18 19:36:37
2021-05-16 20:59:48
Sławomir Szlachta URICELLO
  • 2x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
176 ACCEPTED 2021-05-18 19:36:36
2021-05-16 20:59:28
Sławomir Szlachta KLETCHER
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
175 ACCEPTED 2021-05-18 19:36:35
2021-05-16 20:59:09
Sławomir Szlachta JUST RIDING CALIFORNIA BS
  • 1x 4/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 6/DR/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9/GP/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
174 ACCEPTED 2021-05-18 19:36:29
2021-05-16 18:49:08
Michał Kubiak FLORYDA
  • 1x 4/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 6/DR/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9/GP/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
173 ACCEPTED 2021-05-18 19:36:28
2021-05-16 18:46:26
Michał Kubiak GALAKTYKA
  • 1x 4/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 6/DR/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9/GP/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
172 ACCEPTED 2021-05-24 18:13:08
2021-05-16 14:33:54
Aniela Kilian LACARO
  • 1x 3/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5/ŚR/Średnia Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/ŚR/Finał Średniej Rundy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
171 ACCEPTED 2021-05-24 18:13:17
2021-05-16 14:33:39
Aniela Kilian COSTANTINO AD
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
170 ACCEPTED 2021-05-19 09:23:40
2021-05-15 21:58:59
Anna Siwicka HASTA LA VISTA T
  • 2x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
169 ACCEPTED 2021-05-19 09:23:52
2021-05-15 21:58:17
Natasza Kryszeń FUNNY KG
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
168 ACCEPTED 2021-05-19 09:23:45
2021-05-15 21:57:59
Helena Hamera VERDINALE
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
167 ACCEPTED 2021-05-22 08:37:52
2021-05-15 18:56:15
Anna Pęciak LAVINA
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8/ŚR/Finał Średniej Rundy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
166 ACCEPTED 2021-05-19 22:05:01
2021-05-15 15:51:33
Laura Barszczewska REXONEA-P
  • 2x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 2x 8R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
165 ACCEPTED 2021-05-20 20:07:58
2021-05-15 10:54:29
Maria Kozak TAMIZA- K
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
164 ACCEPTED 2021-05-18 19:35:56
2021-05-15 09:59:33
Katarzyna Kieljan-Mączka CASSIANO
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
163 ACCEPTED 2021-05-18 19:35:55
2021-05-15 09:58:53
Maciej Mączka ALFREDO ALFARVAD Z
  • 1x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
162 ACCEPTED 2021-05-18 19:35:30
2021-05-15 09:27:53
Aleksandra Szafran SARANNAH
  • 1x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 9R/P/ZR - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269
161 ACCEPTED 2021-05-18 19:35:22
2021-05-14 23:53:19
Hubert Kostrzewski CAPPUCCINO HIPPICA
  • 1x 3/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
160 ACCEPTED 2021-05-18 19:35:20
2021-05-14 23:52:31
Zbigniew Kostrzewski KISMET HIPPICA
  • 1x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
159 ACCEPTED 2021-05-18 19:35:15
2021-05-14 23:51:45
Zbigniew Kostrzewski KARCENIA HIPPICA
  • 2x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
158 ACCEPTED 2021-05-18 19:35:14
2021-05-14 23:50:49
Zbigniew Kostrzewski KOSSAK HIPPICA
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
157 ACCEPTED 2021-05-18 19:35:06
2021-05-14 23:50:03
Zbigniew Kostrzewski CATHALEYA HIPPICA
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
156 ACCEPTED 2021-05-18 19:35:04
2021-05-14 23:48:15
Zbigniew Kostrzewski CALIFORNIA HIPPICA
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
155 ACCEPTED 2021-05-18 19:34:56
2021-05-14 19:02:48
Dagmara Piętka CADEAU DU DESTIN
  • 1x 3/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
154 ACCEPTED 2021-05-18 19:34:55
2021-05-14 15:29:56
Maja Popiół VIVANT
  • 1x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 9R/P/ZR - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269
153 ACCEPTED 2021-05-18 19:34:49
2021-05-14 15:28:50
Maja Popiół FERRERA
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
152 ACCEPTED 2021-05-20 21:41:30
2021-05-14 14:54:33
Agnieszka Wisz MOONLIGHT
  • 2x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 2x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
151 ACCEPTED 2021-05-15 07:00:54
2021-05-14 10:31:24
Jagoda Data CHENET
  • 1x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 9R/P/ZR - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269
150 ACCEPTED 2021-05-15 07:00:50
2021-05-14 09:51:17
Joanna Cebulak RINGO STAR
  • 2x 1R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
149 ACCEPTED 2021-05-15 07:00:48
2021-05-14 09:50:48
Joanna Cebulak CLINTON JP
  • 2x 1R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
148 ACCEPTED 2021-05-15 07:00:46
2021-05-14 09:49:54
Kamila Kowalewska KENSINGTON RV
  • 2x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
147 ACCEPTED 2021-05-15 07:00:44
2021-05-14 09:49:33
Joanna Cebulak KATINKA RV
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
146 ACCEPTED 2021-05-15 07:00:41
2021-05-14 09:48:57
Joanna Cebulak JACTION BREAKER RV
  • 1x 3/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
145 ACCEPTED 2021-05-15 07:00:38
2021-05-13 21:58:28
Elżbieta Jodłowska RUBIN
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5/ŚR/Średnia Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/DR/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9/GP/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
144 ACCEPTED 2021-05-15 07:00:35
2021-05-13 21:57:41
Elżbieta Jodłowska ORCHIDEA KG
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
143 ACCEPTED 2021-05-15 07:00:31
2021-05-13 21:57:03
Elżbieta Jodłowska CALISTO
  • 2x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
142 ACCEPTED 2021-05-15 07:00:28
2021-05-13 21:48:12
Katarzyna Łopatka ROMANIA
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
141 ACCEPTED 2021-05-15 07:00:25
2021-05-13 21:47:38
Gabriela Ponurski CAPRIOLE
  • 1x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 9R/P/ZR - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
140 ACCEPTED 2021-05-15 07:00:21
2021-05-13 20:50:18
Grzegorz Nowak CASSILAND CR
  • 1x 3/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
139 ACCEPTED 2021-05-15 07:00:19
2021-05-13 20:49:25
Grzegorz Nowak SAM
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
138 ACCEPTED 2021-05-15 07:00:16
2021-05-13 20:48:57
Grzegorz Nowak LAOS KG
  • 1x 3/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
137 ACCEPTED 2021-05-15 07:00:13
2021-05-13 20:48:33
Grzegorz Nowak CASTEL
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
136 ACCEPTED 2021-05-15 07:00:11
2021-05-13 20:48:09
Grzegorz Nowak CARAT
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
135 ACCEPTED 2021-05-19 07:10:34
2021-05-13 19:31:16
Alina Pokrywa CAPITAL BEJ
  • 1x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
134 ACCEPTED 2021-05-15 06:59:55
2021-05-13 13:50:17
Janina Zielińska HANKEE DOODLE
  • 2x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
133 ACCEPTED 2021-05-15 06:59:52
2021-05-13 13:49:37
Marcin Wygas I LOVE YOU PA-BO-MA
  • 1x 1R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
132 ACCEPTED 2021-05-15 06:59:49
2021-05-13 13:49:05
Natalia Pschionko CASTINERA NF
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
131 ACCEPTED 2021-05-15 06:59:46
2021-05-13 13:48:30
Paulina Koza BAVERA
  • 1x 1R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
130 ACCEPTED 2021-05-27 05:43:28
2021-05-13 11:38:50
Bartosz Weigel CADORO
  • 2x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 2x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
129 ACCEPTED 2021-05-18 19:34:37
2021-05-13 09:48:29
Dominika Kunicka BONGO
  • 2x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 2x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
128 ACCEPTED 2021-05-15 06:59:36
2021-05-13 08:45:48
Krzysztof Leśniak LUNA KG
  • 2x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
127 ACCEPTED 2021-05-15 06:59:33
2021-05-13 08:44:20
Krzysztof Leśniak FOR FUN 7
  • 2x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
126 ACCEPTED 2021-05-15 06:59:30
2021-05-13 08:41:05
Krzysztof Leśniak CHAGANO
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
125 ACCEPTED 2021-05-15 06:59:23
2021-05-13 08:39:50
Krzysztof Leśniak KENZO V/D ZWINKHOEVE
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
124 ACCEPTED 2021-05-19 19:37:29
2021-05-12 23:23:03
Łukasz Kot SALAMON DON DARCO
  • 1x 1R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
123 ACCEPTED 2021-05-15 06:59:16
2021-05-12 23:18:59
Natalia Kot AWANTAŻ
  • 1x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
122 ACCEPTED 2021-05-15 06:59:12
2021-05-12 23:18:05
Natalia Sztabińska CASABLANCA L
  • 1x 1R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
121 ACCEPTED 2021-05-15 06:59:09
2021-05-12 23:17:38
Alicja Jagusiak FONDI-W
  • 1x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
120 ACCEPTED 2021-05-15 06:59:04
2021-05-12 23:16:40
Emilia Mazur LE DUC
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
119 ACCEPTED 2021-05-15 06:59:01
2021-05-12 23:16:07
Aniela Szlufik HELIA VAN DE HEIHOEK
  • 1x 3/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
118 ACCEPTED 2021-05-15 06:58:58
2021-05-12 23:15:40
Pola Białas KORYNT
  • 1x 1R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
117 ACCEPTED 2021-05-15 06:58:54
2021-05-12 23:15:15
Małgorzata Kluba CARMEN-N
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
116 ACCEPTED 2021-05-15 06:58:51
2021-05-12 23:14:50
Tomasz Kumorek CARTAGINA
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
115 ACCEPTED 2021-05-15 06:58:47
2021-05-12 23:14:15
Magda Kamińska ROXY
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
114 ACCEPTED 2021-05-15 06:58:44
2021-05-12 23:13:50
Magda Kamińska KON'AMIE
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
113 ACCEPTED 2021-05-15 06:58:41
2021-05-12 23:13:25
Magda Kamińska IVANO
  • 1x 3/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
112 ACCEPTED 2021-05-15 06:58:39
2021-05-12 23:13:03
Magda Kamińska GOSTERA
  • 1x 3/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
111 ACCEPTED 2021-05-15 06:58:35
2021-05-12 23:12:37
Magda Kamińska DREAMY M
  • 1x 3/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
110 ACCEPTED 2021-05-15 06:58:31
2021-05-12 23:12:13
Magda Kamińska BRANDY
  • 1x 4/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
109 ACCEPTED 2021-05-15 06:58:28
2021-05-12 20:23:43
Marek Wacławik TRACJA
  • 1x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 9R/P/ZR - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269
108 ACCEPTED 2021-05-15 06:58:25
2021-05-12 20:23:00
Marek Wacławik PANJAA
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
107 ACCEPTED 2021-05-15 06:58:21
2021-05-12 20:22:27
Marek Wacławik ENJOY BLUE DIAMOND
  • 1x 4/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5/ŚR/Średnia Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9/GP/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
106 ACCEPTED 2021-05-15 06:58:18
2021-05-12 20:22:02
Marek Wacławik KADI
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
105 ACCEPTED 2021-05-15 06:58:12
2021-05-12 20:21:37
Marek Wacławik COMME SI
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
104 ACCEPTED 2021-05-15 06:58:09
2021-05-12 20:10:30
Wiktoria Jannasz IMPATI ROOS VDL
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
103 ACCEPTED 2021-05-15 06:58:06
2021-05-12 20:09:43
Wiktoria Jannasz CLICQUOT
  • 1x 3/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 6/DR/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9/GP/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
102 ACCEPTED 2021-05-15 06:57:59
2021-05-12 19:31:37
Aleksandra Śmietanka AQA SHERRY-LA
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
101 ACCEPTED 2021-05-22 14:19:34
2021-05-12 18:25:42
Martyna Mrówka ALBUMINA
  • 2x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
100 ACCEPTED 2021-05-15 06:57:36
2021-05-12 17:15:52
Robert Profic DON PEDRO ZW
  • 2x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
99 ACCEPTED 2021-05-15 06:57:32
2021-05-12 14:35:47
Klaudia Siarkiewicz PEARL 80
  • 1x 3/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
98 ACCEPTED 2021-05-15 06:57:28
2021-05-12 14:35:10
Klaudia Siarkiewicz JACKPOT B
  • 1x 3/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
97 ACCEPTED 2021-05-15 06:57:25
2021-05-12 14:33:30
Klaudia Siarkiewicz ANDIGO AL Z
  • 1x 3/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
96 ACCEPTED 2021-05-20 11:34:01
2021-05-12 11:54:04
Sara Patejko IRYDION L
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
95 ACCEPTED 2021-05-15 06:57:17
2021-05-12 11:40:27
Anna Wałęga KLAUDIA
  • 2x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
94 ACCEPTED 2021-05-15 06:56:55
2021-05-12 10:00:03
Urszula Oryga Siwiak GRUPO PROM ANTRAX Z
  • 1x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 9R/P/ZR - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269
93 ACCEPTED 2021-05-15 06:56:49
2021-05-12 08:55:43
Aleksandra Dąbkowska PRIMUS VAN’T VIANAHOF
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
92 ACCEPTED 2021-05-15 06:56:46
2021-05-12 08:54:50
Aleksandra Dąbkowska JUST THIS ONE
  • 1x 3/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5/ŚR/Średnia Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/DR/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/ŚR/Finał Średniej Rundy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
91 ACCEPTED 2021-05-15 06:56:41
2021-05-11 23:39:11
Robert Uchwat IMAGO
  • 1x 3/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
90 ACCEPTED 2021-05-15 06:56:34
2021-05-11 23:38:32
Robert Uchwat JUPITER
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
89 ACCEPTED 2021-05-15 06:56:27
2021-05-11 22:10:28
Hanna Pis PARIS D'OR
  • 2x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 2x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
88 ACCEPTED 2021-05-15 06:56:24
2021-05-11 22:09:50
Julia Gumulak CANTO AMICOR
  • 2x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 2x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
87 ACCEPTED 2021-05-15 06:56:11
2021-05-11 20:53:01
Julia Koźbiał ANJO DIAMOND RAVER
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
86 ACCEPTED 2021-05-15 06:56:07
2021-05-11 18:14:39
Szymon Najdzionek FADINA PP
  • 1x 3/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
85 ACCEPTED 2021-05-15 06:56:03
2021-05-11 18:14:20
Szymon Najdzionek CHUPA CHUPS BS
  • 1x 3/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
84 ACCEPTED 2021-05-15 06:56:00
2021-05-11 18:13:30
Maja Najdzionek FUKS
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
83 ACCEPTED 2021-05-18 20:51:01
2021-05-11 13:45:32
Artur Kufel LUCAS MOURA
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
82 ACCEPTED 2021-05-18 20:50:48
2021-05-11 13:44:40
Artur Kufel LAFAYETT
  • 1x 1R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
81 ACCEPTED 2021-05-18 20:50:33
2021-05-11 13:44:19
Artur Kufel CEDRIC
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
80 ACCEPTED 2021-05-18 20:50:23
2021-05-11 13:43:42
Artur Kufel KORINA
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
79 ACCEPTED 2021-05-18 20:50:13
2021-05-11 13:41:41
Artur Kufel ELANO
  • 1x 4/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
78 ACCEPTED 2021-05-15 06:55:40
2021-05-11 12:24:50
Agnieszka Cebulak COCO CHANEL DE LAUBRY Z
  • 1x 4/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
77 ACCEPTED 2021-05-15 06:55:36
2021-05-11 11:43:59
Damian Ostręga QUILOTTA
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
76 ACCEPTED 2021-05-15 06:55:33
2021-05-11 11:43:19
Damian Ostręga A NEW PEARL
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
75 ACCEPTED 2021-05-15 06:55:29
2021-05-11 11:42:02
Damian Ostręga FELINE
  • 1x 4/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
74 ACCEPTED 2021-05-15 06:55:04
2021-05-11 08:15:49
Klaudia Danecka CON COEUR DU BALOUBET
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
73 ACCEPTED 2021-05-15 06:55:01
2021-05-11 08:15:25
Klaudia Danecka VERMONT 22
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
72 ACCEPTED 2021-05-24 21:05:43
2021-05-10 23:01:01
Józef Pekaniec JINETTE VB
  • 2x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 2x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
71 ACCEPTED 2021-05-24 21:05:55
2021-05-10 22:59:58
Józef Pekaniec LEONARDO DA VINCI JPP
  • 2x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 2x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
70 ACCEPTED 2021-05-15 06:54:48
2021-05-10 19:41:14
Oliwia Zdebik KSANTOS
  • 2x 1R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
69 ACCEPTED 2021-05-15 06:54:45
2021-05-10 19:40:42
Anna Zakałużna ARAMIS
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
68 ACCEPTED 2021-05-15 06:54:37
2021-05-10 19:40:17
Wiktor Larkowski ETIUDA M
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
67 ACCEPTED 2021-05-15 06:54:33
2021-05-10 19:39:48
Wiktor Larkowski AMAT M
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
66 ACCEPTED 2021-05-15 06:54:23
2021-05-10 19:38:35
Magdalena Gut ELOKWENCJA M
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
65 ACCEPTED 2021-05-18 19:33:48
2021-05-10 16:33:34
Sonia Janus BINGO
  • 1x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
64 ACCEPTED 2021-05-23 19:32:35
2021-05-10 15:58:26
Amelia Zięba GILEA
  • 1x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 9R/P/ZR - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269
63 ACCEPTED 2021-05-19 13:47:03
2021-05-10 14:58:13
Magdalena Gronowska DERBI
  • 2x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
62 ACCEPTED 2021-05-18 19:33:39
2021-05-10 11:38:28
Sonia Janus SOLERO'S FAIRYTALE K
  • 1x 3/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
61 ACCEPTED 2021-05-18 19:33:38
2021-05-10 11:37:48
Sonia Janus BALOU BALOU
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
60 ACCEPTED 2021-05-15 06:53:55
2021-05-10 10:45:14
Jarosław Płatos STAKATTOS
  • 2x 1R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 5R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 6R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
59 ACCEPTED 2021-05-15 06:53:52
2021-05-10 10:44:50
Jarosław Płatos AFTER MIDNIGHT
  • 2x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 2x 2/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
58 ACCEPTED 2021-05-15 06:53:14
2021-05-10 08:07:19
Bianka Pięta COYOTE UGLY V
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
57 ACCEPTED 2021-05-15 06:53:11
2021-05-10 08:06:48
Olaf Pięta FRED FLINSTONE
  • 2x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 2x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
56 ACCEPTED 2021-05-15 06:53:07
2021-05-10 07:20:49
Anna Nowak SINGULORD SAPHIR
  • 1x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
55 ACCEPTED 2021-05-15 06:52:55
2021-05-09 13:12:00
Aleksandra Czerska MAGNUS
  • 1x 3/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
54 ACCEPTED 2021-05-15 06:52:48
2021-05-09 13:11:09
Aleksandra Czerska ALMANZO
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
53 ACCEPTED 2021-05-15 06:52:45
2021-05-09 13:10:36
Aleksandra Czerska A BIT OF MAGIC
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
52 ACCEPTED 2021-05-18 18:28:01
2021-05-09 12:33:25
Sebastian Płatos LADYKILLER
  • 2x 1R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 5R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 6R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
51 ACCEPTED 2021-05-15 06:52:37
2021-05-09 12:32:51
Karolina Szlachcic ANONIEM
  • 1x 1R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 6R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 8R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
50 ACCEPTED 2021-05-15 06:52:33
2021-05-09 12:31:59
Natalia Płatos RICOTTO MK
  • 2x 1R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 5R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 6R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
49 ACCEPTED 2021-05-15 06:52:27
2021-05-08 09:40:11
Ewa Kut SURPRISE BALOU
  • 1x 3/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
48 ACCEPTED 2021-05-15 06:52:24
2021-05-08 09:39:35
Ewa Kut KOLIBRA
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
47 ACCEPTED 2021-05-15 06:52:20
2021-05-08 09:38:57
Łukasz Kut DARCO J
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
46 ACCEPTED 2021-05-15 06:52:17
2021-05-07 15:00:50
Natalia Gajek NIRVANA
  • 2x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
45 ACCEPTED 2021-05-25 15:56:42
2021-05-05 23:29:59
Malwina Ślazińska LOVELY GIRL
  • 1x 1R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
44 ACCEPTED 2021-05-15 06:51:38
2021-05-05 22:23:52
Łucja Majka AISHA OF HERITAGE Z
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
43 ACCEPTED 2021-05-18 19:33:26
2021-05-05 17:48:05
Maria Majchrzak DAVINCI
  • 1x 1R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 2x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 2x 8R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
42 ACCEPTED 2021-05-15 06:51:20
2021-05-05 16:14:29
Stanisław Przedpełski LOLA
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5/ŚR/Średnia Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/ŚR/Finał Średniej Rundy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
41 ACCEPTED 2021-05-15 06:51:16
2021-05-05 16:13:50
Stanisław Przedpełski ESKOBAR
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 9R/P/ZR - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269
40 ACCEPTED 2021-05-19 09:21:37
2021-05-05 11:19:36
Maria Suwalska FERRO
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
39 ACCEPTED 2021-05-18 18:28:41
2021-05-05 09:22:34
Karolina Legierska GLORJA
  • 2x 1R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 5R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 6R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
38 ACCEPTED 2021-05-19 09:21:50
2021-05-05 09:13:08
Dominika Pawlik LECHITA
  • 1x 1R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 2x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
37 ACCEPTED 2021-05-15 06:50:53
2021-05-04 23:26:00
Kinga Kościarz ATLANTO
  • 1x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 9R/P/ZR - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269
36 ACCEPTED 2021-05-15 06:50:49
2021-05-04 22:20:57
Jagoda Hamerlik PLEASE FITTA
  • 1x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
35 ACCEPTED 2021-05-18 19:33:07
2021-05-04 20:00:51
Marek Urbaniak EMIRATES
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
34 ACCEPTED 2021-05-15 06:50:32
2021-05-03 11:54:55
Anna Pietruszka SORINNA
  • 2x 1R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 5R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 6R/LL-80/ZR - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
33 ACCEPTED 2021-05-15 06:50:26
2021-05-03 11:54:23
Klaudia Kownacka JULIEN
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
32 ACCEPTED 2021-05-15 06:50:17
2021-05-03 11:53:10
Joanna Gardulska POLYDETTO
  • 1x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 9R/P/ZR - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269
31 ACCEPTED 2021-05-15 06:50:13
2021-05-02 19:53:04
Marta Kotlarska COFERTINO
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
30 ACCEPTED 2021-05-15 06:50:08
2021-04-30 22:07:20
Julia Prasoł CALL ME 7
  • 1x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
29 ACCEPTED 2021-05-15 06:50:05
2021-04-30 15:46:48
Karolina Nowak ALHAMBRA
  • 2x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 2x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
28 ACCEPTED 2021-05-15 06:50:01
2021-04-30 15:21:19
Zuzanna Kuc GENTELMAN
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
27 ACCEPTED 2021-05-15 06:49:57
2021-04-29 22:08:25
Alicja Markiewicz RASCO
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
26 ACCEPTED 2021-05-18 19:33:05
2021-04-29 10:14:09
Katarzyna Burda EKWADOR
  • 1x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
25 ACCEPTED 2021-05-15 06:49:48
2021-04-29 07:11:54
Jarosław Srokosz CONNORCA
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
24 ACCEPTED 2021-05-23 14:23:31
2021-04-28 14:20:25
Alina Sitek KAREZZO WP
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
23 ACCEPTED 2021-05-19 09:22:15
2021-04-28 07:37:37
Adrianna Krzanowska SYLVIAN RK
  • 1x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 9R/P/ZR - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269
22 ACCEPTED 2021-05-19 09:22:25
2021-04-28 07:37:08
Maja Fajfur WILD BOY
  • 1x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
21 ACCEPTED 2021-05-15 06:49:26
2021-04-28 07:36:30
Kaja Pietraszko JEWEL
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
20 ACCEPTED 2021-05-19 09:22:35
2021-04-28 07:27:11
Adrianna Krzanowska REPLAY R
  • 1x 3/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5/ŚR/Średnia Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/DR/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9/GP/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
19 ACCEPTED 2021-05-15 06:49:14
2021-04-27 17:26:48
Karolina Kicińska ERYSTYKA
  • 1x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
18 ACCEPTED 2021-05-18 19:32:47
2021-04-26 19:00:58
Karolina Pindur-Antosz DOLORES N
  • 1x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
17 ACCEPTED 2021-05-15 06:49:00
2021-04-26 09:11:51
Sara Susperregui-Stempkowska KRACK T
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
16 ACCEPTED 2021-05-15 06:48:41
2021-04-22 18:31:29
Izabela Strojny SILVIA
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/ŚR/Średnia Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8/ŚR/Finał Średniej Rundy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
15 ACCEPTED 2021-05-15 06:48:26
2021-04-20 22:00:32
Kaja Sanokowska ALLUBET
  • 1x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 9R/P/ZR - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269
14 ACCEPTED 2021-05-15 06:48:18
2021-04-20 08:30:09
Hanna Stefanowicz REFLECTION
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
13 ACCEPTED 2021-05-18 19:32:46
2021-04-19 10:00:30
Dorota Korek LARUM
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
12 ACCEPTED 2021-05-18 19:32:31
2021-04-19 10:00:04
Dorota Korek CLARK
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 5/ŚR/Średnia Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8/ŚR/Finał Średniej Rundy - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
11 ACCEPTED 2021-04-20 13:46:53
2021-04-19 08:19:08
Marta Wypiór CAPTIANA LUTTINGHOF'S Z
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7/MR/Finał Małej Rundy - zwykły, art.238.2.1
10 ACCEPTED 2021-04-20 13:46:56
2021-04-19 08:18:36
Marta Wypiór GINA ROYALTY
  • 1x 3/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4/DR/Duża Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 6/DR/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9/GP/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
9 ACCEPTED 2021-05-18 20:37:56
2021-04-18 20:42:02
Jagoda Ślęzak REBELL'S CIDRE
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 2/MR/Mała Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9R/P/ZR - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269
8 ACCEPTED 2021-05-20 07:18:19
2021-04-18 19:51:52
Dawid Górski CHACCO G
  • 1x 3/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
7 ACCEPTED 2021-05-20 07:18:17
2021-04-18 19:49:37
Dawid Górski FEMPIRE G
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
6 ACCEPTED 2021-05-18 19:32:25
2021-04-18 18:28:52
Alicja Ciarczyńska SILVER OBOLENSKY Z
  • 1x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
5 ACCEPTED 2021-05-01 19:07:38
2021-04-18 16:13:50
Olga Łabudzik INTRYGA
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
4 ACCEPTED 2021-05-18 19:32:21
2021-04-18 16:12:36
Marcelina Lech ARMANI
  • 1x 1/MR/Mała Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3/ŚR/Średnia Runda - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 6/DR/Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9/GP/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
3 ACCEPTED 2021-05-01 19:07:52
2021-04-18 15:39:56
Oliwia Czarnek CONTESSA II
  • 2x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 2x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
2 ACCEPTED 2021-04-20 13:47:27
2021-04-18 15:00:14
Oliwia Czarnek DONNA RIVENDELL
  • 1x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 7R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 4R/P/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 8R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
  • 1x 9R/P/ZR - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269
1 ACCEPTED 2021-04-20 13:47:31
2021-04-17 17:44:52
Oliwia Bieda ANTONIO
  • 2x 2R/L/ZR - zwykły, art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Barszcz Gabriela KJ Leśna Wola
2000 (MJ.)
O039151
2. Barszczewska Laura BPK podkarpackie
2008 (JM.)
O055264
3. Białas Pola Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2006 (JM.)
O050704
4. Bieda Oliwia JKS Pogórze
2008 (JM.)
O059719
5. Brańka Borja Maria WLKS Krakus
2005 (J.)
O041924
6. Budzyńska-Calik Martyna bpk
S
O006478
7. Burda Katarzyna KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (J.)
O049076
8. Bzdok Joanna St. KS KJK Szary Michałowice
S
O039462
9. Cebulak Agnieszka KS Jumping Team Wiercany
2000 (MJ.)
O021799
10. Cebulak Agnieszka KS Jumping Team Wiercany
2000 (MJ.)
O021799
11. Cebulak Joanna KS Jumping Team Wiercany
S
O003873
12. Cebulak Joanna KJ Jumping Team Wiercany
S
O003873
13. Chojnowski Mateusz Klub Jeździecki Equireno
S
O023447
14. Chwała Maria KJ Leśna Wola
2005 (J.)
O056541
15. Ciarczyńska Alicja KJ Strzała Krubiczew
S
O020896
16. Czachór Dominika Jurajski LKJ Udórz
2004 (J.)
O047272
17. Czarnek Oliwia WLKS Krakus Swoszowice
2004 (J.)
O048235
18. Czerska Aleksandra KJ Bonin
2001 (MJ.)
O026082
19. Dąbkowska Aleksandra KJ Bielik Grzegorzewice
S
O002996
20. Danecka Klaudia LZJ Drama Zbrosławice
2002 (MJ.)
O039954
21. Darłak Katarzyna KJ Leśna Wola
S
O006731
22. Data Jagoda WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
O054975
23. Faber Grzegorz KJK Fabrex Stanisław Dolny
S
O006090
24. Fajfur Maja KJK ROMICO
O051218
25. Gaj Sonia LKJ Ochaby
S
O007490
26. Gantner Krystyna St. Warszawski KJ
2003 (J.)
O047140
10226061
27. Gardulska Joanna KJ Facimiech
S
O019351
28. Gierek Klara Vanto Jumping Team
2005 (J.)
O037079
29. Gilowska Sylwia KJ Leśna Wola
2019 (Mł.)
O042557
30. Górski Dawid WLKS Krakus
S
O022650
10194355
31. Gronowska Magdalena Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
brak
32. Gumulak Julia OJK Barcice
2007 (JM.)
O058349
33. Gut Magdalena LKJ Moszna
S
O002153
34. Hamera Helena bpk
2004 (J.)
O035566
35. Hamerlik Jagoda WLKS Krakus
2001 (MJ.)
O031692
36. Jagusiak Alicja Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2008 (JM.)
O048535
37. Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
2005 (J.)
O038818
38. Janus Sonia Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2004 (J.)
O041054
39. Jemioło Małgorzata KJ Leśna Wola
2002 (MJ.)
O034025
40. Jodłowska Elżbieta Kj Facimiech
2002 (MJ.)
O038072
41. Kalukin Eliza KS Jumping Team Wiercany
2001 (MJ.)
O044154
42. Kamińska Magda St. KJ Preria Wilkowice
S
O002662
43. Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby
S
O002544
44. Kicińska Karolina St. SKJ Bobrowy Staw
S
O043139
45. Kieljan-Mączka Katarzyna St. KS KJK Szary Michałowice
S
O026874
46. Kilian Aniela WLKS Krakus
2003 (J.)
O042158
47. Kluba Małgorzata LKJ Ostroga Opole
2003 (J.)
O035254
48. Kłuś Magdalena Fkjk Zatoka
S
O049904
49. Korek Dorota St. KS KJK Szary Michałowice
2004 (J.)
O037355
50. Kościarz Kinga WLKS Krakus
2003 (J.)
O045654
51. Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty
S
O000276
52. Kot Łukasz BPK SLA
S
O045895
53. Kot Natalia BPK sl
2002 (MJ.)
O044046
54. Kotlarska Marta Largo Sp. z o.o. Warszawa
2000 (MJ.)
O026072
55. Kownacka Klaudia KJ Facimiech
2005 (J.)
O038083
56. Koza Paulina Vanto Jumping Team
2004 (J.)
O048386
57. Kozak Maria Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
S
O025795
58. Koźbiał Julia KJ Facimiech
2003 (J.)
O048290
59. Kryszeń Natasza BPK (MAZ)
2004 (J.)
O050244
60. Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec
S
O002015
61. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
62. Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
S
O000283
63. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team
S
O002631
64. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
65. Kuc Zuzanna BP
2005 (J.)
O047616
10187969
66. Kufel Artur WKJ Lublin
S
O000968
67. Kumorek Tomasz Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
S
O000324
68. Kunicka Dominika Vanto Jumping Team
2003 (J.)
O041922
69. Kurleto Kornelia WLKS Krakus
2004 (J.)
O044772
70. Kut Ewa UKJ Lalin
S
O009195
71. Kut Łukasz UKJ Lalin
S
O003872
72. Larkowski Wiktor LKJ Moszna
S
O002876
73. Lech Marcelina St. KS KJK Szary Michałowice
2003 (J.)
O036264
10153280
74. Legierska Karolina KJK Romico
2003 (J.)
O053117
75. Legierska Wiktoria KJK Romico
76. Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice
S
O000877
77. Łabudzik Olga St. KS Sentio Equestrian
2003 (J.)
O035885
78. Łopatka Katarzyna Klub Jeździecki Facimiech
2001 (MJ.)
O032158
79. Maciaszek Aleksandra WLKS Krakus
S
O040319
80. Mączka Maciej St. KS KJK Szary Michałowice
S
O026873
81. Majchrzak Maria St. Warszawski KJ
2005 (J.)
O056585
82. Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
S
O003689
83. Markiewicz Alicja St. Warszawski KJ
2005 (J.)
O031292
84. Masár Ladislav Spolek JK Caballero
S
brak
85. Masárová Natálie Spolek JK Caballero
2009 (JM.)
brak
86. Masárová Petra Spolek JK Caballero
S
brak
87. Mazur Emilia BPK
2007 (JM.)
O046621
88. Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O021314
10147770
89. Moszczak Maja KJ Leśna Wola
90. Mrówka Martyna Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2007 (JM.)
O058957
91. Muraczewski Jacek St. Warszawski KJ
S
O004710
92. Najdzionek Maja Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2006 (JM.)
O046343
93. Najdzionek Szymon KS Sentio Equestrian
2000 (MJ.)
O028637
94. Nowak Anna KJ Facimiech
S
O021570
95. Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka
S
O020547
96. Nowak Julia Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2004 (J.)
O063888
97. Nowak Karolina WLKS Krakus
2005 (J.)
O059490
98. Oryga Siwiak Urszula BPK (MAZ)
2005 (J.)
O042187
99. Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany
S
O020977
100. Patejko Sara Largo Sp. z o.o. Warszawa
2004 (J.)
O031618
101. Pawlik Dominika KJK Romico
O049566
102. Pęciak Anna LKJ Ochaby
S
O021301
103. Pekaniec Józef BPK - MAL
S
O014599
104. Pięta Bianka WLKS Krakus
2005 (J.)
O048322
105. Pięta Olaf WLKS Krakus
2008 (JM.)
O056722
106. Piętka Dagmara St. KS KJK Szary Michałowice
S
O003424
107. Pietraszko Kaja Klub Jazdy Konnej Romico
2005 (J.)
O045818
108. Pietruszka Anna KJ Facimiech
2009 (JM.)
O062301
109. Pindur-Antosz Karolina St. KS Sentio Equestrian
S
O001661
110. Pis Hanna OJK Barcice
2010 (Mł.)
O054946
111. Płatos Jarosław KJ Galop Kozienice
S
O000762
112. Płatos Natalia Klub Jeździecki Galop Kozienice
S
O015057
113. Płatos Sebastian KJ Galop Kozienice
S
O006539
114. Pokrywa Alina WLKS Krakus
S
O026229
115. Ponurski Gabriela Klub Jeździecki Facimiech
2007 (JM.)
O057821
LZRWZJ/1238/21 A(w) B(w) C(w)
116. Popiół Maja KJK Szary Michałowice
S
O022425
117. Prasoł Julia KJ Leśna Wola
2004 (J.)
O049968
118. Profic Robert WLKS Krakus
S
O036745
119. Prymek Zuzanna KJ Sielanka Warka
2006 (JM.)
O040489
120. Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ
S
O001821
10025825
121. Przedpełski Stanisław Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
2019 (Mł.)
O001821
122. Przybycień Julia Stowarzyszenie klub sportowy klub jazdy konnej Szary
S
O013772
123. Pschionko Natalia Vanto Jumping Team
2003 (J.)
O033990
124. Sanokowska Kaja KJ Facimiech
S
O051160
125. Siarkiewicz Klaudia KS Verso La Natura Warnik
S
O002862
126. Sitek Alina JKS Pogórze
S
O014542
127. Siwicka Anna BPK (MAZ)
2006 (JM.)
O055841
128. Skrzypiec Agata Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2001 (MJ.)
O027059
10141798
129. Ślazińska Malwina KS Garo
2007 (JM.)
O060770
130. Ślęzak Jagoda St. KS KJK Szary Michałowice
2005 (J.)
O054199
131. Śmiechowska Sara JKS POGÓRZE
2008 (JM.)
O048422
132. Śmietanka Aleksandra KJ Galop Kozienice
2001 (MJ.)
O027454
133. Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O032222
134. Stefanowicz Hanna WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
O056430
135. Strojny Izabela WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O020106
136. Strzałka Anna St. KS KJK Szary Michałowice
2001 (MJ.)
O036415
137. Suchta Hubert Stowarzyszenie KS Chojnów
2002 (MJ.)
O039867
138. Suska Juliana KS Euro Holding
2003 (J.)
O036369
139. Suwalska Maria Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus Swoszowice
S
O003797
140. Szafran Aleksandra KJ Facimiech
2002 (MJ.)
O029306
141. Szary-Ziębicka Anna St. KS KJK Szary Michałowice
S
O003606
142. Szlachcic Karolina KJ Galop Kozienice
S
O058542
143. Szlachta Sławomir JKS Pogórze Glinnik Zaborowski
S
O001889
144. Szlufik Aniela Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2002 (MJ.)
O034333
145. Sztabińska Natalia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2003 (J.)
O059173
146. Szuba Maria KJ Facimiech
2007 (JM.)
O050972
147. Szwarc Barbara LKJ Ochaby
2005 (J.)
O059154
148. Tokarz Amelia Klub Jeździecki Leśna Wola
2005 (J.)
O052339
149. Trawiński Przemysław Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
S
O033411
150. Trelka Martyna BPK
2006 (JM.)
O056395
151. Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
S
O003576
152. Uchwat Robert JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O001009
153. Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
S
O001137
154. Urbanek Paweł KJK Pod Żubrem
S
O032616
155. Urbaniak Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa
S
O012763
156. Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa
S
O002899
10073039
157. Walas Ewa KJ Leśna Wola
S
O017426
158. Wałęga Anna Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2005 (J.)
O057191
159. Warzecha Malwina UKJ Boska Dolina
2005 (J.)
O059723
160. Weigel Bartosz KJ Facimiech
S
O052737
161. Wilczyńska Agnieszka KJ Leśna Wola
S
O052120
162. Wisz Agnieszka KJ Leśna Wola
S
O021534
163. Wygas Marcin Vanto Jumping Team
S
O006866
164. Wypiór Marta KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (J.)
O032101
165. Zakałużna Anna KJ Zbrosławice
S
O024508
166. Zdebik Oliwia KJ Zbrosławice
2008 (JM.)
O059298
167. Zięba Amelia RC SOSNOWICE
2008 (JM.)
O058832
168. Ziębicki Michał St. KS KJK Szary Michałowice
S
O002368
169. Ziebicki Mikolaj Kjk szary michalowice
2011 (Mł.)
O059251
170. Zielińska Janina Vanto Jumping Team
2008 (JM.)
O053607
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

150

A BIT OF MAGIC WESTF GER 2014 Wałach skarogniada/168 F: Abke
M: Etienette / Etos
K026583
2.

378

A LUCKY BOY F:
M:
3.

168

A NEW PEARL WESTF POL 2013 klacz gniada/165 F: Aerobic / Carthago
M: La Gloria / Lancer III
K028250 DE44411329913
4.

343

ADRIAN II Szlachetna Półkrew POL 2014 Ogier gniada/165 F: Bijou Be
M: April-Polsmark
K027110 616009570115114
5.

277

ADRIANNA - K SP POL 2012 klacz gniada/171 F: Adrian / Aloube Z
M: Kinga-K / King Of Carelshof
K023839 616009570112012
6.

156

AFTER MIDNIGHT WLKP POL 2009 wałach gniada/172 F: Bajou Du Rouet
M: Almeria
K019846 616007610110409
7.

142

AISHA OF HERITAGE Z ZANG BEL 2015 klacz siwa/170 F: Atlantus Van De Roshoeve / Quickfeuer v Koekshof
M: I-Cassandra / Cessini I
K029951 056015Z55792515
8.

99

ALBUMINA Wielkopolska Poch. Trakeńskie POL 2011 klacz gniada/170 F: Czarczaf
M: Aluzja
K028556 616 007 60 02689 11
9.

257

ALFREDO ALFARVAD Z ZANG POL 2013 wałach gniada/179 F: Air Jordan
M: Queen Alfarvad Z
K030806 056015z55672813
10.

132

ALHAMBRA SP POL 2012 klacz gniada/170 F: Spartacus
M: Albufeira
K021490 616009510342112
11.

124

ALLUBET SP POL 2014 Wałach siwa/168 F: Carolus I
M: Andora
K027102 616009610076814
12.

151

ALMANZO WESTF GER 2015 wałach gniada/165 F: Almanzor L / Acord II
M: Dolina / Cooper
K027838 DE441411454415
13.

295

AMARETTO SBK Z Z BLZ 2015 wałach siwa/171 F: Atomic Z / Cumano
M: Salitta / Colman
K030775 056015Z55634315
14.

159

AMAT M SP POL 2014 Ogier gniada/167 F: Cassilio / Cassini I
M: Amfora M / Faust Z
K027428 616009690068214
15.

302

ANASTACIA III HOL. GER 2008 klacz kasztanowata F: Quidam De Revel
M: Heide II / Lavall II
K012526 DE421000261508
16.

183

ANDIGO AL Z ZANG BEL 2012 Klacz gniada F: Andiamo Z / Animo
M: Zalza / Con Air
K021147 056015Z55682412
17.

330

ANITA Z CT POL 2012 klacz kasztanowata/170 F: Volonter
M: Alita
chybí -
18.

174

ANJO DIAMOND RAVER AES POL 2010 wałach gniada/168 F: Corea
M: Anjo Forn Bel
K023808 826002100022503 105RJ82
19.

149

ANONIEM KWPN POL 2005 Wałach gniada/173 F: Kojak
M: Madonna
K010129 528003 05.04791
20.

288

ANTHONOV SP POL 2014 valach bay F: Hippica Koh i Noor
M: Angela
K029075 616009630148514
21.

1

ANTONIO HANOWERSKA GER 2014 wałach siwa/174 F: Action Breaker/Heartbreaker
M: Agonara/ Cento
K028498 DE431319615814
22.

187

AQA SHERRY-LA WLKP. POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Con Sherry hol./ Contendro
M: Aqa wlkp/ Quaterback DSP
K023917 616007610036813
23.

161

ARAMIS SP POL 2011 Wałach gniada F: Ladykracher 8
M: Aronia
K020211 616009540056811
24.

5

ARMANI HAN GER 2011 wałach kasztanowata/183 F: Allround / Argentinus
M: Winona Chiara / Weltmeyer
K023302 DE431316669811
25.

139

ATLANTO HAN GER 2009 Wałach gniada/172 F: Adlantus As / Argentinus
M: Little Lady / Landkoenig
K021916 DE431316584509
26.

276

AUGUST KWPN NED 2005 wałach gniada/170 F: Lupicor
M: Paulien
K011423 528210000677576
27.

208

AWANTAŻ MAŁOPOLSKA POL 2010 Wałach gniada/165 F: Frazes
M: Awelana
K020799 616006550027110
28.

359

BABILONIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Bischof L / Bachus
M: Brendy / Liverpool
K019544 616009580503811
29.

360

BACARDI SP POL 2008 wałach ciemnogniada/175 F: Campari M
M: Baszta
K032020 POL009630140908
30.

310

BAGAZZA M KWPN NED 2006 klacz ciemnogniada/166 F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Ragazza Di Olympia / Ramiro Z
K011098 5280030600032
31.

51

BALOU BALOU SP POL 2013 wałach kasztanowata/168 F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Sofia / Wantoz
K023192 616009540029713
32.

283

BALOU'S BATMAN OS GER 2014 wałach kara F: BALOU DU ROUET
M: MELODY/LANDCAPITOL
K030319 DE418180737914
33.

349

BANQUISE DE RIVERLAND SF FRA 2011 Klacz gniada/176 F: Quatro De Riverland / Diamant De Semilly
M: Nelly De Riverland / Emir Platiere
K018946 25000111460439A
34.

213

BAVERA SP POL 2014 klacz gniada/171 F: Solaris
M: Barkarola
K031310 616999999914
35.

279

BEAU DU SANCY OLD POL 2010 wałach kasztanowata/167 F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Newada / Dido
K018025 DE433331655510
36.

271

BENGRAF WLKP POL 2010 Wałach siwa/170 F: Tjungske / Carthago Z
M: Benneta / Quamiro
K017910 616007610059110
37.

347

BERETTA HOLSZ. POL 2009 klacz ciemnogniada/172 F: CHEETANO
M: Hagita
K020111 DE421000170409
38.

327

BERLINA KWPN POL 2006 Klacz kasztanowata F: Carthino Z / Carthago
M: Carolina Z / Calvaro Z
K022751 5280030607214 103YZ70
39.

358

BIG MAL EH Z Z BEL 2013 Wałach ciemnogniada F: Bisquet Balou VD Mispelaere / Balou Du Rouet
M: Kantara Di Magico / Emerald Van't Ruytershof
K024576 056015Z55768413
40.

54

BINGO TRK POL 2000 Wałach kara F: Horalas /
M: Brazilija / Elektronas
K006807 POL732010068200
41.

77

BONGO WLKP POL 2006 wałach ciemnogniada/170 F: Chef Supreme / Chiefs Crown
M: Bogota / Elmero
K011755 POL007610099306
42.

241

BONIEK SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/168 F: Landacord L
M: Boni M / Lando
K020889
43.

195

BRANDY OLD POL 2011 Wałach kasztanowata/169 F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Melody M / Castiglione L
K021112 DE433332146211
44.

274

BRAVADO SP POL 2016 wałach kasztanowata/170 F: Koh I Noor/Kannan
M: Banga
0 0
45.

250

CADEAU DU DESTIN HOL GER 2008 Ogier gniada F: Calato / Capitol I
M: Odessa IX / Leandro
K015528 DE421000406308
46.

78

CADORO SP POL 2007 Ogier gniada/172 F: AVIANO (HOLST)
M: COLIBRIA (SACHS)/CASSIS(XX)
K015537 616009530290607 104FG48
47.

251

CALIFORNIA HIPPICA OS POL 2011 Klacz gniada/172 F: Conthargos
M: Loubette
K023063 DE418182536211
48.

224

CALISTO WESTFALSKI POL 2013 klacz gniada/mk:. F: .
M: .
.. ..
49.

133

CALL ME 7 HOL GER 2009 Klacz siwa/172 F: Contact Me /
M: Fire Girl /
K018310 DE421000214009
50.

94

CAMILLA 139 HOL GER 2010 Klacz gniada/174 F: Caretino / Caletto II
M: Rioletta / Coronado
K026983 DE421000155210
51.

245

CAMILLO SONG HANOWERSKA POL 2007 wałach gniada/166 F: Now Or Never M
M: Allegra Giulia
K011984 DE 431313908607
52.

176

CANTO AMICOR OLDENBURGER POL 18.04.2011 wałach gniada/165 F: Conthargos
M: Cenny
K018705 DE418184029011
53.

79

CAPITAL BEJ Deutsches Sportpferd POL 2011 wałach kara/- F: Contenaro
M: Acani Bej
K019234 DE4556678063411
54.

256

CAPPUCCINO HIPPICA OS POL 2010 Ogier siwa/172 F: Cancara
M: Carnute
K017303 K017303
55.

222

CAPRIOLE PZHK (SP) POL 2009 mare bay/mk:mk:mk:m F: CANDIAVOLO
M: GAZELLE
K020568 616009690171209
56.

101

CAPTIANA LUTTINGHOF'S Z ZANG POL 2013 klacz gniada/169 F: Capriano / Corofino
M: Quiteda / Quincy
K029294 056015Z55797213
57.

313

CARAMELLA WESTF GER 2013 Klacz siwa/- F: Cathanos / Carthago
M: Andorra / Piano II
K024772 DE441410393413
58.

217

CARAT HOL POL 2014 Wałach kara/- F: -
M: -
K025179 DE441410823614
59.

334

CARIMAR FVE AES BEL 2012 klacz siwa/170 F: Carambo / Carthago Z
M: Askia I / Larimar
K031312 .
60.

202

CARMEN-N SP POL 2011 klacz gniada F: Cancoov
M: Capri
K021098 616 009 61 00 206 11
61.

201

CARTAGINA OLDENBURG POL 2013 klacz ciemnogniada/168 F: Carlos DZ
M: Caren
K024708 DE433331730713
62.

207

CASABLANCA L SP POL 2011 klacz gniada/170 F: CHE GUEVARA L
M: Colina L
K018968 616009610105411
63.

352

CASCADEUCE HOL GER 2014 klacz gniada F: Cascadello I / Casall
M: Cascadello I / Casall
K025961 DE421000147614
64.

333

CASCADEUR B CT CZE 2012 Wałach dereszowata F: Cacavello
M: Deisy
brak
65.

258

CASSIANO OLD POL 2010 Wałach siwa F: Cassini II / Capitol I
M: Saragossa / Leonardo
K018831 DE418181684910
66.

221

CASSILAND CR HOL POL 2012 Wałach gniada/. F: Cassilano
M: M-Landjunga / Landjunge
K025173 DE421000248612
67.

218

CASTEL WEST. POL 2014 Wałach gniada/- F: Castelan II
M: Compromatik / Cornet Obolensky
K025174 DE441410826214
68.

214

CASTINERA NF HOL POL 2011 Klacz siwa/176 F: Castelan I
M: Lira II
K021453 DE421000011411
69.

252

CATHALEYA HIPPICA OS POL 2010 Klacz kasztanowata/170 F: cassini II
M: qua
K022324 DE418181685010
70.

65

CEDRIC SP POL 2011 Wałach gniada/172 F: Stakkato Gold
M: Cherryl
K024868 A0018179S
71.

10

CHACCO G OLD GER 2010 Wałach gniada/- F: Chacco Blue / Chambertin
M: Stalatura / Canturo
K026371 DE418184074510
72.

246

CHACCO Z HOL POL 2013 ogier gniada/172 F: Centurion
M: ToskanaIV
K024931 --
73.

345

CHACCO-BOY MEKLEMBURSKA GER 2009 wałach gniada/170 F: Chacco-Boy
M: Piorella
K026270 DE 427270537609
74.

319

CHACITOL - POL - wałach gniada/- F: -
M: -
K012177 -
75.

280

CHAFIR HAN POL 2008 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Firenze / Ferragamo
K014454 DE431319845508
76.

210

CHAGANO - POL - wałach siwa/- F: -
M: -
- -
77.

363

CHARLIE BOY ANGLO EUROPEAN CHE 2010 Wałach siwa/X F: Irco Miro Gii
M: Quella S
K026991 x
78.

232

CHENET HOLSZTYŃSKA POL 2008 wałach siwa/167 F: Contender
M: Pepsi III
K014155 DE421000318808
79.

172

CHUPA CHUPS BS WESTF POL 2013 Wałach gniada F: Comme Il Faut / Cornet Obolensky
M: Championesse BS / Contendro I
K024220 DE441410733913
80.

8

CLARK SP POL 2014 wałach gniada/178 F: Kannan / Voltaire
M: Clarima SR / Clarimo
K026845 616009510238214
81.

188

CLICQUOT NIEM. SPORT. GER 2010 Wałach siwa/172 F: Candiavolo / Cantus
M: Abraxis / Carpalo
K017799 DE455870127810
82.

230

CLINTON JP SP POL 2017 wałach gniada/167 F: Etoulon VDL
M: D
A A
83.

366

COCO BOMB WESTF POL 2015 klacz gniada/163 F: Cottonclub /
M: Lady Ship /Lancer III
K029417 DE 441411214315
84.

170

COCO CHANEL DE LAUBRY Z ZANG BEL 2012 klacz gniada/172 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Pastel Hof Ter Galeyck / Azur De Paulstra
K024586 056015Z55757912
85.

134

COFERTINO HOL POL 2013 wałach siwa F: Cachas / Caretino
M: Nefertina / Baldini I
K023581 DE421000600613
86.

247

COLINS PG SP POL 2002 Wałach inna F: Calderon
M: Dorine
K007055
87.

270

COMIENZO HOL POL 2009 wałach siwa/170 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Verona XI / Cassini II
K017010 DE421000513409
88.

190

COMME SI WESTF GER 2015 klacz gniada/166 F: Comme il Faut / Cornet Obolensky
M: Cacharel westf./ Christoph Columbus westf.
K028280 DE441410059415
89.

166

CON COEUR DU BALOUBET OLD POL 2012 Wałach gniada/- F: Con-Tico / Cyrano De Bergerac
M: Bonjour Baloubet Z / Baloubet Du Rouet
K028471 DE473730690212
90.

129

CONNORCA HOL GER 2011 Klacz kara F: Connor / Casall
M: Viance / Carbano
K022288 DE421000213411
91.

3

CONTESSA II HANOWERSKA POL 2008 klacz gniada/168 cm F: Contendro I
M: Azalee
K013736 431310211708
92.

260

COSTANTINO AD HOL POL 2012 wałach siwa/. F: CLARIMO ASK
M: GALATEA
K031374 DE421000073612
93.

100

COUPI K OLDENBURSKA POL 2012 klacz kasztanowata/170 F: Coupe de Coeur
M: Cosanostra K
K030718 DE 433330664512
94.

155

COYOTE UGLY V DWB DEN 2006 Ogier gniada/176 F: Come Back II
M: Lillehammer V
K027228 208333200607257
95.

368

D'ARTAGNAN F:
M:
96.

238

DABLIN W SP POL 2008 Wałach kasztanowata/167 F: Quaterman
M: Doxa / Cedros
K015619 -
97.

239

DANZA II SP POL 2009 klacz siwa/170 F: Empire / Embassy I
M: Diamantina / Rhytmus S
K020906 616009661132009
98.

145

DARCO J KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: Roko / Iroko
K014647 528003000802829
99.

35

DAVINCI SP POL 2015 wałach siwa/172 F: Correro/Claudio
M: Devion/Cantanis
K027880 616009640039615
100.

57

DERBI MAŁOPOLSKA POL 2011 klacz siwa/162 F: Minaret
M: Debata
K019331 616006570191311
101.

348

DIARADA DE SEMILLY Deutsches Sportpferd POL 2015 Klacz kasztanowata/167 F: Diego de Semilly
M: Lavera
K028685 brak
102.

326

DOLLAR GYM HOL POL 2011 wałach gniada/168 F: Dollar D.L.PI / Quidam de Revel
M: Jeliza / Cascavelle
K021243 DE421000530911
103.

18

DOLORES N SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/173 F: Liberatto P / Corofini
M: Donna Louisa P / Louis
K019558 616009610061810
104.

186

DON PEDRO ZW SP POL 2012 wałach gniada/167 F: Pauillac de Meia Lua / Jalisco B
M: Szron po Robin II Z / Rahman
K024153 616009540017612
105.

2

DONNA RIVENDELL SP POL 2013 klacz siwa/172 F: Powój
M: Damara
K025257 616 009 57 00957 13
106.

196

DREAMY M SP POL 2010 Klacz gniada/172 F: nn / nn
M: nn / nn
K019349 616999540162510
107.

25

EKWADOR SP POL - wałach gniada/172 F: Cajero / Caretino
M: Enigma / Le Voltaire
K016485 POL009610114707
108.

63

ELANO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata/- F: Zavall VDL / Casall
M: Violet / Lester
K016424 528003200907210
109.

318

ELIOT - POL - wałach gniada/- F: -
M: -
- -
110.

158

ELOKWENCJA M SP POL 0000 klacz kasztanowata/170 F: n
M: N
K026816 616009690067814
111.

29

EMIRATES HAN GER 2011 Wałach ciemnogniada F: El Bundy / Escudo I
M: Lady Lou KHR / Langer Jan
K023472 DE431316105611
112.

192

ENJOY BLUE DIAMOND KWPN NED 2009 wałach kasztanowata/167 F: Mr. Blue / Couperus
M: Maraminka / Indoctro
K015172 528003200907390
113.

127

ERYSTYKA SP POL 2012 klacz gniada/176 F: Quality Time / Quantum
M: Erotyka / Pelegro
K024612 616009510342312
114.

140

ESKOBAR SP POL 2014 wałach skarogniada/170 F: Messenger / Montender
M: Espina / Vis Versa
K027665 616009580271214
115.

160

ETIUDA M SP POL 2013 Klacz gniada/170 F: Vulkan L / Vulkano
M: Elegancja M / Faust Z
K027081 616009690055313
116.

357

EVIVA L'ARTE WIELKOPOLSKA POL 2012 klacz jasnokasztanowata/180 F: Midas
M: Etna
K031714 616007530232012
117.

173

FADINA PP KWPN NED 2010 Klacz gniada/174 F: Vigaro / Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Padina / Burggraaf
K020756 528003201008676 105DA94
118.

317

FAMATA-B KWPN POL 2010 klacz siwa/164 F: Lucky Boy
M: Tamata
K018950 528003201011753
119.

167

FELINE KWPN POL 2010 klacz siwa/173 F: Quatro Z / Quick Star
M: Sonette / Mr. Blue
K019230 528003201011701 105GN12
120.

11

FEMPIRE G KWPN NED 2010 Klacz siwa/- F: Cardento / Capitol I
M: Vamber Tetti / Calvados
K023270 528003201001259
121.

248

FERRERA CZEWB POL 2015 klacz gniada/166 F: Volonter-T
M: Furetta
K029709 000082536
122.

32

FERRO Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach siwa/170 F: Placido
M: Fatma
K015127 616009630198709
123.

311

FIGARO SP POL 2006 wałach gniada/166 F: Caretino K / Caretino
M: Fiorella / Elvis
K011042 POL009670048206
124.

262

FLORYDA SP POL 2014 klacz kasztanowata/172 F: Zinedine / Guidam
M: Febrina /Casmir Z
K028196 616009670080914
125.

206

FONDI-W Polski Kuc Wierzchowy POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Joker-W
M: Flika-W
K029296 616013580372315
126.

211

FOR FUN 7 - POL - wałach kasztanowata/- F: For Pleasure
M: -
- -
127.

154

FRED FLINSTONE KWPN POL 2010 wałach gniada/- F: Carambole
M: Rozarina
K018749 528003201008527
128.

380

FREZJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz siwa/165 F: Panicz
M: Fuzja
K029957 POL 009 63 00626 09
129.

171

FUKS SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/161 F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Finlandia / Imequyl
K022752 616009591054713
130.

322

FUNNY KG SP POL 2011 wałach ciemnogniada/168 F: Bolshoi / Favoritas
M: Finezja KG / Kastet
K020664 616009610148011
131.

261

GALAKTYKA SP POL 2009 klacz kara/168 F: Clinton / Corrado I
M: Gala / Palegro
K013984 104H089
132.

316

GALOPADA SP POL 2011 klacz gniada/172 F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Gospel / Szron
K026644 616009540081311
133.

131

GENTELMAN KWPN POL 2011 wałach gniada/178 F: Nabab de Reve
M: Cariosa
K023620 528003201105487
134.

53

GILEA SP POL 2006 klacz ciemnogniada/166 F: Ludger / Laptop
M: Gaisma / Gints L 1198
K016884 POL009680006806
135.

102

GINA ROYALTY KWPN POL 2011 klacz gniada/168 F: Spartacus / Stakkato
M: Bente Royalty / Clinton
K021170 528003201103587
136.

373

GLORIA SP 2006 k kasztan F: Borysław
M: Gwara
137.

31

GLORJA WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach gniada/172 F: Almanzor L
M: Goja
K031412 61600760019216
138.

197

GOSTERA SP POL 2007 klacz gniada/170 F: Qulester
M: Godella
K012504 11783
139.

181

GRUPO PROM ANTRAX Z Z POL 2009 klacz gniada/170 F: Bariton P/ Darco
M: Sky/ Quick Star
K023183 056015Z55803509
140.

351

GUCCI KWPN NED 2011 Klacz ciemnogniada/- F: Flamenco de Semilly / Le Tot de Semilly
M: Boderna B / Colandro
K018947 528003201111006
141.

287

GUIDAM KWPN NLD 2011 Wałach gniada F: diamant de semmily
M: quidam de revel
K022874
142.

175

GULLIT H KWPN NED 2011 Wałach gniada/170 F: Cantos
M: Njirina
K020759 528003201106947
143.

216

HANKEE DOODLE KWPN NED 2012 wałach gniada/169 F: Quasimodo van de Molendreef
M: K-Allegra I
K021799 528003201200069
144.

320

HASTA LA VISTA T KWPN NED 2012 wałach siwa/167 F: Avantos / Mermus R
M: Pamina T / Come On
K029704 528003201205270
145.

375

HELFIRE F:
M:
146.

204

HELIA VAN DE HEIHOEK BWP POL 2007 Klacz gniada/173 F: Massimo
M: Obelia D 06/Saygon
K018993 BELW260753BWP
147.

376

HELLFIRE SP 2015 w gniada F: Hippica Koh-J-Noor / Kannan
M: Hewelia / Szron
K029167 A0004904S
148.

268

HEVANTOS KWPN NED 2012 wałach siwa/- F: Levantos II / Liostro
M: Dentana E.B. / Lucky Boy
K030394 528003201209202
149.

315

HIGH BOOTS D'IVE Z ZANG BEL 2015 ogier kasztanowata/163 F: Harley VDL KWPN / Heartbreaker
M: Delilah D'Ive Z / Darco BWP
K028197 056015Z55762715
150.

356

HOLLY ROSE HOL POL 2015 klacz gniada/169 F: KANNAN
M: ZARIN XV
DE421000603215 DE421000603215
151.

215

I LOVE YOU PA-BO-MA SP POL 2013 wałach gniada/168 F: Bijou Be
M: Inez-Pro
K026821 616009540022714
152.

282

IGOR E KWPN NED 2013 Wałach gniada/170 F: Van Gogh
M: Elmshorn
K027809 528003201302165
153.

69

IMAGO KWPN NED 2013 Wałach siwa/176 F: Corland / Cor De La Bryere
M: Blenchi-A / Emilion
K025297 528003201300191
154.

189

IMPATI ROOS VDL /// POL 2013 Klacz gniada/167 F: ///
M: ///
K028873 /// 106RK54
155.

234

INADJA UD KWPN NED 2013 klacz gniada/162 F: EXTASE
M: ANTARA
K030390 528003201305911
156.

4

INTRYGA WESTF POL 2009 Klacz siwa/175 F: Iluzjon / Luron
M: Pretty Centa / Cento
K015504 DE 441413129809
157.

73

IRYDION L SP POL 2003 Wałach gniada F: Castigione L / Contender
M: Ida L / Lux Z
K007335 POL009580085303
158.

291

ISAIDE OF HERITAGE Z ZANGERSHIDE POL 2015 klacz gniada/166 F: ITALO
M: GOLDIKA Z
K031035 056015Z55726715
159.

198

IVANO KWPN POL 2013 wałach ciemnogniada/170 F: Grandino CSG
M: N.N.
K022995 528003201302866
160.

342

J'T'ADORE VAN DE ZUIDHOEK BWP BEL 2009 Wałach gniada/175 F: Ferro
M: Misse Lucernaise
K018996 056002W00291163
161.

184

JACKPOT B KWPN NED 2014 ogier kasztanowata/166 F: Flamenco De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Big Star BZ / Big Star
K025133 528003201408881
162.

227

JACTION BREAKER RV KWPN NED 2014 Wałach gniada/165 F: Action Breaker /
M: D Livia RV /
K025969 -
163.

312

JAMIE KWPN NED 2014 Ogier gniada/174 F: Verdi
M: Symphonie/Concorde
K026647
164.

346

JAVALLI HDH KWPN POL 2014 Wałach ciemnogniada/168 F: Etoulon VDL
M: Charyzma Z / Cream Top
K027319 -
165.

374

JEDI G KWPN POL 2014 wałach siwa/170 F: Douglas
M: First Price G
K028452 528003201406911
166.

301

JETOULON PK KWPN NED 2014 wałach gniada/180 F: Etoulon VDL / Toulon
M: Armantico / A Hold up Premier
K028300 528003201403725
167.

128

JEWEL KWPN POL 2014 klacz gniada/168 F: Envoy/Numero Uno
M: Danieta/Zirocco Blue VDL
K028634
168.

164

JINETTE VB KWPN POL 2014 klacz gniada/168 F: Cidane
M: Vinette
brak 528003201405338
169.

338

JOLLY JUMPER KWPN POL 2014 wałach gniada/169 F: AREZZO VDL
M: BODENA
K027575 528003201402435
170.

296

JORNIAN BLUE F KWPN NED 2014 wałach siwa/170 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Eriana-F / Canturano
K028572 528003201400251
171.

136

JULIEN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Ogier kara/170 F: Landino
M: Josephine
K007813 POL009540077503
172.

272

JUMP DE GOGO KWPN POL 2014 wałach gniada/177 F: Flying Dream/Zapatero VDL
M: De Gogo/ Numero Uno
K029352 0
173.

178

JUPITER KWPN NED 2014 Wałach gniada/175 F: Quasimodo
M: Fyrona van Hilsberg
K027576 528003201407407
174.

263

JUST RIDING CALIFORNIA BS OLD POL 2011 Klacz siwa/- F: Calido / Cantus
M: Converterka / Converter
K022168 DE418181120911
175.

267

JUST RIDING EXODUS BS Wałach gniada F:
M:
K025830 DE418180992112
176.

179

JUST THIS ONE KWPN NED 2014 ogier kasztanowata/171 F: Canabis Z / Contender
M: Elouise / Warrant
K029469 528003201407234
177.

361

K-DELTA /kuc F:
M:
178.

191

KADI HOL POL 2014 wałach siwa/- F: Korano B /
M: Annabel / Askari
K027033 DE 456560112114
179.

354

KAILANA AES GER 2015 klacz gniada/167 F: Genius / Baloubet Du Rouet
M: Cailana
K030681 826002150874624
180.

341

KAISER PROGRES KWPN POL 2015 wałach siwa/165 F: Indorado
M: Froukje
K029023 528003201500018
181.

242

KANSAS RV KWPN POL 2014 wałach gniada/165 F: Kannan
M: Der Senat 111
K028862 -
182.

254

KARCENIA HIPPICA POL 2013 Klacz kasztanowata/174 F: Kannan
M: Con chita hippica
Brak Brak
183.

303

KARDAMON HOLST GER 2012 Ogier siwa F: Corrado I / Cor de la Bryere
M: Kati H / Carthago
K025810 DE421000191812 106CA48
184.

24

KAREZZO WP KWPN POL 2015 wałach kasztanowata/174 F: Arezzo VDL
M: Geranda
K031411 528003201503588
185.

266

KARMA BS - POL 2014 Klacz kasztanowata/- F: -
M: -
K028412 - -
186.

228

KATINKA RV KWPN POL 2015 klacz kasztanowata/169 F: Genius
M: Fantastique RV
K030492 A
187.

377

KENIUS RV KWPN POL 2015 Wałach gniada/- F: -
M: -
brak -
188.

229

KENSINGTON RV KWPN POL 2015 Wałach gniada/A F: Vigo d Arsullie
M: A
K030083 A
189.

340

KENTUCKY HIPPICA OLDENBURSKA POL 2014 ogier gniada/175 F: Kannan
M: Stavolta HIppica
K025864 418180273614
190.

209

KENZO V/D ZWINKHOEVE KWPM POL 2015 wałach gniada/165 F: Farmgraaf
M: Charissa Ikaria W
K029166 826002150874714
191.

255

KISMET HIPPICA OS POL 2014 Wałach gniada/169 F: Kannan
M: Loubette
K029696 brak
192.

182

KLAUDIA SP POL 2004 klacz gniada/170 cm F: Romulado / Kojak
M: Kaliope / Czubarykt
K009640 10671
193.

264

KLETCHER - POL 2015 wałach gniada/- F: -
M: -
K031202 -
194.

372

KOBE DE LEAU LUKS.GORAC. 2012 o siwa F: Kannan / Voltaire
M: Quinte de Leau / Mister Blue
K030066 442001000013412
195.

146

KOLIBRA NIEM. SPORT. GER 2011 Klacz siwa F: Kolibris Greyfire / Kolibri
M: Lavera / Lesohto
K020907 DE456370249411
196.

199

KON'AMIE EST.SPORT POL 2014 klacz gniada/172 F: Kontador v.d.doorndonkhoeve C
M: Titanic S
K026439 23300114A128111
197.

64

KORINA SP POL 2007 klacz gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Kostaryka PG / Roland
K018566 616009580856407
198.

203

KORYNT WIELKOPOLSKA POL 2010 Wałach gniada F: Grandioso
M: Kwerenda
K020557
199.

253

KOSSAK HIPPICA OS POL 2012 Ogier kara/172 F: Kannan
M: Con Chita Hippica
K023065 DE418182528212
200.

126

KRACK T KWPN NED 2015 wałach kasztanowata/- F: Etoulon VDL /
M: Borissa / Indoctro
brak 528003201508982
201.

162

KSANTOS SP POL 2008 wałach ciemnogniada/168 F: Moskit
M: Kryza
K015351 007540018408
202.

259

LACARO MEKL POL 2010 Wałach siwa/. F: Levisson
M: Cheyenne S / Cero
K025738 .
203.

40

LADYKILLER KWPN POL 2016 ogier gniada/170 F: Freeman VDL
M: Usambara
K031782 528003201604516
204.

66

LAFAYETT XX POL 2012 wałach kasztanowata/164 F: .nn
M: Nn
K029550 ....
205.

219

LAOS KG SP POL 2014 wałach siwa/168 F: Coriano'S Ass
M: Law Baja KG
K026149 616009610177214
206.

309

LARCASS CR HOL GER 2012 Wałach kasztanowata F: Larcon
M: Sarina
K025181 DE421000249112
207.

7

LARUM SP POL 2013 wałach gniada/170 F: Biscayo / Contendro I
M: La Coruna / Corland
K022577 616009510254013
208.

269

LAUSANNE 65 HOL GER 2011 klacz gniada// F: Larimar / Lavall II
M: S-Catania / Caretino
K021560 DE421000108011
209.

82

LAVINA HOLSZTYŃSKA POL 2012 klacz gniada/170 F: Lantino/Landos
M: Havina/Carthago
K026547 DE421000533212
210.

304

LAVISTO STAR BWP BEL 2011 wałach ciemnogniada/- F: Game-Boy D'10 / Winningmood van de Arenber
M: Nastaja / Voltaire
K022386 056002W00299716
211.

205

LE DUC SP POL 2009 wałach inna/170 F: Lider
M: Justin
K016389 616009610189309
212.

30

LECHITA SP POL 2011 wałach gniada/170 F: Folio
M: Lalka
K029654 616009600197511
213.

163

LEONARDO DA VINCI JPP KWPN POL 2016 ogier kasztanowata/165 F: Classe HS
M: Holisca J.P.P.
K029902 528003201608855
214.

369

LET'S GO KWPN 2016 w gniada F: Grandorado TN / Eldorado van d
M: Oleander / Voltaire
K031252 528003201608651
215.

289

LIGHTNING KWPN POL 2006 ogier kara/168 F: Action breaker
M: Indoctro
Brak Brak
216.

305

LIKE A DIAMOND JR. KWPN BEL 2016 wałach gniada/- F: Cohinoor VDL
M: Ulrite/ Ahorn
K031386 528210004507385
217.

244

LINDE KG SP POL 2017 wałach siwa/172 F: Number One
M: Law Baja KG
K031469 -
218.

141

LOLA WESTF GER 2011 klacz gniada/172 F: Last Man's Hope / Last Man Standing
M: Pilot in the Air / Pilot Pur
K028593 DE441410935711
219.

332

LOLA 6 CT POL 2015 klacz siwa/170 F: Ligoreto
M: Carbido
chybi -
220.

299

LONGFORD VDL KWPN POL 2016 wałach kasztanowata/172 F: Herve D'Ive VDL / Vigo D'Arsouilles
M: Gisolde / Indoctro
K031267 528003201604466
221.

300

LORELEY EXPRESS J.P.P. KWPN POL 2016 wałach kasztanowata/168 F: GLOBAL EXPRESS
M: Colisca J.P.P. / Quaprice Z
K031293 528003201608594
222.

355

LORI STAR AES POL 2016 klacz siwa/- F: E-Star
M: R.S. Lorelei
- -
223.

143

LOVELY GIRL SP POL 2014 klacz gniada/170 F: Long Star
M: Long Star
K026300 616009630060014
224.

67

LUCAS MOURA SP POL 2013 Wałach gniada/167 F: Contender Son
M: Landmina
K022954 616009550120813
225.

286

LUCIANO OLD POL 2011 Wałach kasztanowata F: Laith / Lord Z
M: Angela / Aloube Z
K020248 DE418182535811
226.

298

LUGANO KWPN NED 2016 wałach gniada/168 F: Carrera VDL / Cardento
M: Lugana / Goodwill
K031269 528003201607516
227.

212

LUNA KG - POL - klacz gniada/- F: -
M: -
K031470 -
228.

93

MA BELLE DE MUZE BWP BEL 2012 klacz siwa/170 F: Bamako de Muze / Darco
M: Geneve de Muze / Vigo D'Arsouilles
K030755 056002W00303201
229.

243

MAESTRO VAN 'T KLAVERTJE VIER BWP POL 2012 wałach gniada/167 F: Vigo D'Arsouilles
M: Sucre D'Amour
K030732 )56-002-W00301299
230.

152

MAGNUS SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Wery Good / Graf Stepp
M: Multum In Parvo / Metternich
K014747 616009610014608 105LR04
231.

293

MANHATTAN BLUE KWPN POL 2017 wałach siwa/165 F: zirocco blue
M: heartbreaker
brak a
232.

294

MARIANA KWPN POL 2017 klacz gniada/165 F: Heart Touch
M: Canturano
brak a
233.

292

MAX BLUE KWPN POL 2017 wałach siwa/170 F: zirocco blue vdl
M: chin chin
brak a
234.

328

MESSI KWPN POL 2017 ogier siwa/168 F: Hermantico
M: /Orthos
brak 52800
235.

278

MILWI MAŁOPOLSKA POL 2010 Klacz gniada/mk:mk:mk:m F: Wiwat / Grey
M: Michelle / Chef Supreme
K021982 616006690071310
236.

344

MOONLIGHT WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach siwa/169 F: Corragio
M: Mercedes
K031532 A0021700S
237.

297

NADOK AES POL 2014 wałach kara/165 F: Eurocommerce Napels / Carthago Z
M: Sunny / Zadok
K030723 826002140873463
238.

364

NIGIRI HAN 2015 k gniada F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Carmen / Cento
K029127
239.

371

NIKOS DE KALECH BWP NED 2013 wałach ciemnogniada/172 F: Farfelu De Muze
M: Wassafras De rialfo/ Nabab De Reve
K024926 056-002-W00304819
240.

335

NIPPON DE CARMEL BWP BEL 2013 wałach gniada/167 F: Kannan
M: Cache-Cache de Carmel
K031232 .
241.

144

NIRVANA SP POL 2009 klacz kasztanowata/168 F: Candiavolo
M: Nanellie
K018928 616009670152309
242.

284

O'LORD DB BWP BEL 2014 wałach siwa F: Der Senaat
M: Gloria
K030800 056-002-W00306684
243.

225

ORCHIDEA KG SP POL 2011 klacz gniada/.. F: Concreto
M: Orlika Baja KG
K026002 ..
244.

193

PANJAA SP POL 2011 klacz gniada/170 F: Alvaro / Ahorn Z
M: Panja / Poet
K024787 A0014891S
245.

177

PARIS D'OR Czeski Gorącokrwisty POL 13.04.2013 klacz siwa/166 F: COUPE D'OR
M: PESETA
Brak 203009229000213
246.

185

PEARL 80 REN GER 2005 Klacz siwa F: Prado / Polytraum
M: Piroschka / Phantom
K011291 DE443430124905
247.

138

PLEASE FITTA XXOO FRA 2003 Wałach siwa F: Quercus Du Maury / Quatar De Plape
M: Ambre De Fitta / Vulcain
K011671 03128313J
248.

135

POLYDETTO WESTFALSKA GER 2006 wałach gniada/170 F: Polytraum
M: Cavallo-Cora
K023300 DE441411812006
249.

180

PRIMUS VAN’T VIANAHOF BWP BEL 2015 wałach gniada/163 F: Vigo d'Arsouilles / Nabab De Reve
M: Viana Van De Kornelishoeve / Cash
K030069 056002W00309209
250.

353

QAMAN-EXPRES- A BWP POL 2016 ogier kasztanowata/166 F: Global Express
M: Manamka -A
K030680 056002W00314190
251.

285

QUADIR VAN DE NOORDHEUVEL BWP BEL 2016 wałach gniada F: Guidam Sohn
M: Ti Amore
K030802 UELN 056-002-W00313460
252.

331

QUIC SEF CT CZE 2013 Wałach gniada F: Quick Lauro Z
M: Jersey
brak
253.

169

QUILOTTA BWP BEL 2016 klacz gniada/172 F: Echo Van Het Neerenbosch / Chin Chin
M: Tialotta Z / Toulon
K030101 056002W00314048
254.

365

QUIMBLY HAN w siwa/2014 F: Qualitat
M: Donna Carina
DE4313166112314
255.

370

QUINCY BWP BEL 2016 ogier siwa/164 F: Echo v/h Neerenbosch
M: Vernie / Verdi
K030100 056-002-W00314047
256.

130

RASCO SP POL 2012 Wałach gniada/165 F: Check In 2 / Cordalme
M: River PG / Spartakus
K022921 616009661125212
257.

240

REBELIANT SP POL 2015 Wałach gniada/170 F: Van Gogh
M: Reballa
K027007 brak
258.

9

REBELL'S CIDRE DEUTSCHES PFERD GER 2013 wałach kasztanowata/175 F: Rebell Junior / Rebel Z
M: Phantasia / Phantom
K028269 DE410100134313
259.

6

REFLECTION Słowacka Gorącokrwista POL 2004 Wałach siwa/174 F: Correli/ Corradiano
M: Vidi/ Sanson
K024474 703001752123104
260.

20

REPLAY R SP POL 2012 Ogier kara/175 F: Landino hol./ Langraf I
M: Romica R sp/ Campari M old.
K021677 616009540120912
261.

81

REXONEA-P Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 klacz ciemnogniada/171 F: CONTENDRO
M: REBELLA
K019598 616009610239410
262.

148

RICOTTO MK SP POL 2016 ogier kara/163 F: Rachunek (Rekrut)
M: Riposta
K031783 616009600210816
263.

231

RINGO STAR AES POL 2017 wałach gniada/169 F: Cento lano
M: Reballa
A A
264.

273

ROI VAN'T HOOG HEMELRIJK BWP POL 2017 wałach kara/166 F: Come Il Faut
M: Kannan
brak brak
265.

223

ROMANIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 klacz siwa/172 F: Corrado Boy
M: Ramona KG
K025261 616009610041212 106SN97
266.

200

ROXY Czeski Koń Gorącokrwisty POL 2007 Klacz ciemnogniada/173 F: Rockn roll
M: Cita
K017426 203009224901907
267.

226

RUBIN SP POL 2008 Wałach kasztanowata/168 F: Imequyl
M: Rudzianka
K013348 POL009590099408
268.

233

RUDBEKIA SP POL 2010 klacz gniada/174 F: Faust Z
M: Raolia
K019783 616009610183310
269.

325

SALAMON DON DARCO Węgierski Koń Sportowy POL 2010 Wałach gniada/175 F: Salamon
M: Szeplak XI Szepseg
K021765 HUNMTA100050000
270.

220

SAM HOL GER 2012 Wałach gniada F: Spartacus / Stakkato
M: Pabraxis / Hinault
K023314 DE431316704312
271.

68

SARANNAH SP POL 2010 klacz siwa/163 F: Ekwador
M: Sahara
K025324 616009570182710
272.

275

SCYTIA SP POL 2009 Klacz siwa/164 F: Caliro
M: Sukcesja
K022427 105TR10
273.

379

SECOND TO NONE 2 F:
M:
274.

97

SEPIA SP POL 2014 klacz gniada/- F: Salazar / Elmero
M: Liza / NN
K024958 -
275.

12

SILVER OBOLENSKY Z ZANG BEL 2016 wałach siwa/- F: Sir Obolensky Z / Stakatto Gold
M: Ratina / Ritual
K030044 056015Z55849316
276.

125

SILVIA OLD GER 2010 Klacz gniada F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Neptuna de Bonneville / Royal Bravour
K023012 DE 418184091310
277.

153

SINGULORD SAPHIR HOLSZTYŃSKA GER 2007 wałach ciemnogniada/170 F: Singulord Jot
M: Toskania
K011133 DE421000203607
278.

52

SOLERO'S FAIRYTALE K BAYER POL 2010 wałach skarogniada/- F: Samorano
M: Lady Rubma
K029777 DE 481810190910 DE 481810190910
279.

137

SORINNA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2000 Klacz gniada/mk:mk:mk:m F: Nobody
M: Sorbona
K010752 POL009670053000
280.

314

STACORRADO HOL GER 2013 Wałach gniada/- F: Spartacus / Stakkato
M: Rainbow II / Corrado I
K024809 DE421000188013
281.

157

STAKATTOS Deutsches Sportpferd POL 04.04.2016 ogier kara/168 F: Syltus
M: Fiona
K031784 276456560155716
282.

306

STANDING OVATION 24 HANN GER 2012 wałach gniada/- F: -
M: -
K026743 DE431316004412
283.

290

SUMMER DREAM Z ZANGERSHEIE POL 2017 valach bay F: Hippica Koh I Noor
M: Saragossa
K030801 056015Z55384117
284.

147

SURPRISE BALOU OLD GER 2012 Klacz gniada/- F: Spartacus / Stakkato
M: Barielle / Balou Du Rouet
K020908 DE418185042812
285.

23

SYLVIAN RK OLDEMBURG GER 2013 Ogier kasztanowata/172 F: Swarovski
M: ST.PR.St
brak DE489-944-13
286.

307

SZULER SP POL 2010 ogier ciemnogniada/- F: Luron / Guidam
M: Szaki / Kissovo
K019540 -
287.

339

TAMIZA- K Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz siwa F: Louis
M: Traviata
K009998 10872
288.

350

TEKSAS KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:148 F: Wersal
M: Tasmania
K016041 POL 013 58 01174 05
289.

308

TINKERBELL W BWP POL 2007 klacz siwa/167 F: CICERO Z
M: VINNY VAN DE ROSHOEVE/QUICKFEUER VAN KOEKSHOF
K022239 W 259973 BWP
290.

362

TOKAJER 8 OLD GER 2008 Klacz gniada F: Tinka's Boy / Zuidpool
M: Axina / Acord II
K016742 DE418180171608
291.

194

TRACJA SP POL 2013 klacz gniada/167 F: Spartacus
M: T Chicatora/ Triple
K022584 616009510253413
292.

265

URICELLO - POL - ogier gniada/- F: -
M: -
K027390 —-
293.

321

VERDINALE NIEM. SPORT. GER 2014 ogier skarogniada/173 F: Verdi / Quidam De Revel
M: Donata / Diarado
K024950 DE456560435314
294.

165

VERMONT 22 HANN POL 2010 wałach gniada/172 F: Valentino 240
M: Pinta
K030473 DE 431319400610
295.

249

VIVANT Oldenburger Springpferd POL 2016 wałach gniada/170 F: Vivant van de Heffinck
M: Saitana
000000000 DE 418185065216
296.

329

VIVIANO HANOWERSKI POL 2011 Wałach gniada/175 F: Uccello
M: La Belle
K020591 DE431314007611
297.

367

WAKAT MŁP POL 2007 Wałach gniada/- F: Kamp /
M: Wakaya / Berlin Bej
K019238
298.

281

WESTERN CAMILLA CONNEMARA PONY IRL 2005 wałach siwa/kuc: F: Callowfeenish
M: Westside Camilla
K029190 05065
299.

22

WILD BOY POL 2011 wałach kasztanowata/168 F: Le Voltaire
M: Wild Shadow
K028363
Rider Club
Competition
Prize
Cebulak Agnieszka KS Jumping Team Wiercany
50
SUM:
50.00
Chojnowski Mateusz Klub Jeździecki Equireno
100
100
15
150
SUM:
365.00
Czerska Aleksandra KJ Bonin
50
150
30
SUM:
230.00
Dąbkowska Aleksandra KJ Bielik Grzegorzewice
15
SUM:
15.00
Danecka Klaudia LZJ Drama Zbrosławice
100
20
50
SUM:
170.00
Faber Grzegorz KJK Fabrex Stanisław Dolny
70
SUM:
70.00
Górski Dawid WLKS Krakus
20
SUM:
20.00
Kamińska Magda St. KJ Preria Wilkowice
650
300
300
550
170
15
100
400
SUM:
2485.00
Kilian Aniela WLKS Krakus
120
SUM:
120.00
Kłuś Magdalena Fkjk Zatoka
15
SUM:
15.00
Korek Dorota St. KS KJK Szary Michałowice
15
SUM:
15.00
Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty
15
200
290
SUM:
505.00
Kryszeń Natasza BPK (MAZ)
50
SUM:
50.00
Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
20
550
2400
20
450
20
1700
300
450
SUM:
5910.00
Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
70
150
450
850
SUM:
1520.00
Kufel Artur WKJ Lublin
700
15
20
SUM:
735.00
Kumorek Tomasz Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
280
350
650
SUM:
1280.00
Kurleto Kornelia WLKS Krakus
100
550
SUM:
650.00
Kut Ewa UKJ Lalin
50
SUM:
50.00
Kut Łukasz UKJ Lalin
15
SUM:
15.00
Larkowski Wiktor LKJ Moszna
15
30
200
170
SUM:
415.00
Łopatka Katarzyna Klub Jeździecki Facimiech
50
15
30
150
SUM:
245.00
Markiewicz Alicja St. Warszawski KJ
250
SUM:
250.00
Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
50
SUM:
50.00
Najdzionek Maja Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
15
SUM:
15.00
Najdzionek Szymon KS Sentio Equestrian
15
SUM:
15.00
Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka
15
230
700
15
550
50
SUM:
1560.00
Oryga Siwiak Urszula BPK (MAZ)
100
SUM:
100.00
Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany
300
500
100
15
1050
SUM:
1965.00
Patejko Sara Largo Sp. z o.o. Warszawa
250
SUM:
250.00
Piętka Dagmara St. KS KJK Szary Michałowice
20
SUM:
20.00
Pietraszko Kaja Klub Jazdy Konnej Romico
15
SUM:
15.00
Popiół Maja KJK Szary Michałowice
30
SUM:
30.00
Prymek Zuzanna KJ Sielanka Warka
15
350
SUM:
365.00
Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ
15
200
30
80
SUM:
325.00
Siarkiewicz Klaudia KS Verso La Natura Warnik
50
80
120
150
230
250
SUM:
880.00
Skrzypiec Agata Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
50
20
SUM:
70.00
Śmietanka Aleksandra KJ Galop Kozienice
15
SUM:
15.00
Szary-Ziębicka Anna St. KS KJK Szary Michałowice
1200
SUM:
1200.00
Szlachta Sławomir JKS Pogórze Glinnik Zaborowski
450
30
150
350
280
750
SUM:
2010.00
Szlufik Aniela Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
20
50
100
SUM:
170.00
Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
450
300
SUM:
750.00
Uchwat Robert JKS Pogórze Glinik Zaborowski
30
150
200
15
20
15
30
SUM:
460.00
Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
50
SUM:
50.00
Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa
100
15
150
60
650
15
30
15
500
SUM:
1535.00
Wypiór Marta KJK Pod Żubrem Niepołomice
15
20
200
SUM:
235.00
Zięba Amelia RC SOSNOWICE
100
SUM:
100.00
Ziębicki Michał St. KS KJK Szary Michałowice
150
15
20
SUM:
185.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Barszcz Gabriela
KJ Leśna Wola
SEPIA (97)
2021-05-27
61
2021-05-29
52
2021-05-27
2021-05-29
Barszczewska Laura
BPK podkarpackie
2021-05-29
4
2021-05-29
2021-05-30
3
TEKSAS (350)
2021-05-28
48
2021-05-28
2021-05-30
2021-05-29
29
2021-05-29
1
Białas Pola
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
KORYNT (203)
2021-05-29
29
2021-05-29
2021-05-28
1
2021-05-30
19
Bieda Oliwia
JKS Pogórze
2021-05-27
11
2021-05-27
2021-05-29
6
2021-05-29
2021-05-30
4
Brańka Borja Maria
WLKS Krakus
2021-05-27
23
2021-05-28
38
2021-05-29
28
2021-05-30
12
2021-05-28
25
2021-05-30
15
Budzyńska-Calik Martyna
bpk
2021-05-28
1
2021-05-28
27
2021-05-29
61
2021-05-29
2021-05-30
25
Burda Katarzyna
KJK Pod Żubrem Niepołomice
EKWADOR (25)
2021-05-27
24
2021-05-27
61
2021-05-28
32
2021-05-30
10
Bzdok Joanna
St. KS KJK Szary Michałowice
2021-05-27
52
2021-05-27
2021-05-29
55
2021-05-29
2021-05-30
14
2021-05-27
60
2021-05-29
59
2021-05-30
24
2021-05-27
2021-05-29
Cebulak Agnieszka
KS Jumping Team Wiercany
2021-05-28
18
2021-05-28
45
2021-05-30
9
50
Cebulak Agnieszka
KS Jumping Team Wiercany
QUINCY (370)
2021-05-28
45
2021-05-28
24
2021-05-30
28
Cebulak Joanna
KS Jumping Team Wiercany
2021-05-27
62
2021-05-27
49
2021-05-28
36
2021-05-30
34
Cebulak Joanna
KJ Jumping Team Wiercany
2021-05-27
37
2021-05-28
43
2021-05-30
4
Cebulak Joanna
KS Jumping Team Wiercany
2021-05-27
1
2021-05-27
28
2021-05-29
47
2021-05-29
2021-05-27
1
2021-05-27
28
2021-05-28
23
2021-05-28
1
2021-05-29
58
Cebulak Joanna
KJ Jumping Team Wiercany
KANSAS RV (242)
2021-05-27
22
2021-05-27
2021-05-27
25
2021-05-28
25
2021-05-30
38
LINDE KG (244)
2021-05-27
1
2021-05-27
1
2021-05-29
63
2021-05-29
CHACCO Z (246)
2021-05-27
51
2021-05-28
33
2021-05-30
39
COCO BOMB (366)
2021-05-27
5
2021-05-27
20
2021-05-28
48
2021-05-28
2021-05-30
35
Chojnowski Mateusz
Klub Jeździecki Equireno
2021-05-28
28
2021-05-30
7
100
BERETTA (347)
2021-05-28
47
2021-05-28
30
2021-05-29
29
2021-05-30
24
2021-05-27
9
2021-05-27
6
100
2021-05-28
13
15
2021-05-30
1
150
Chwała Maria
KJ Leśna Wola
DANZA II (239)
2021-05-27
19
2021-05-27
22
2021-05-28
2021-05-29
12
2021-05-30
38
Ciarczyńska Alicja
KJ Strzała Krubiczew
2021-05-27
64
2021-05-28
64
2021-05-30
16
Czachór Dominika
Jurajski LKJ Udórz
2021-05-27
73
2021-05-27
2021-05-28
2021-05-29
49
2021-05-30
36
MILWI (278)
2021-05-27
74
2021-05-28
57
2021-05-29
11
2021-05-30
23
Czarnek Oliwia
WLKS Krakus Swoszowice
2021-05-27
9
2021-05-27
59
2021-05-28
55
2021-05-30
26
2021-05-27
4
2021-05-27
68
2021-05-28
42
2021-05-30
42
Czerska Aleksandra
KJ Bonin
2021-05-27
8
50
2021-05-28
45
2021-05-30
37
ALMANZO (151)
2021-05-27
5
150
2021-05-28
43
2021-05-30
10
30
MAGNUS (152)
2021-05-28
2021-05-29
2021-05-30
Dąbkowska Aleksandra
KJ Bielik Grzegorzewice
2021-05-28
39
2021-05-28
2021-05-30
21
2021-05-29
12
2021-05-27
56
2021-05-28
12
15
2021-05-30
42
Danecka Klaudia
LZJ Drama Zbrosławice
2021-05-28
46
2021-05-29
22
2021-05-30
8
100
2021-05-28
11
20
2021-05-29
8
50
2021-05-30
28
Darłak Katarzyna
KJ Leśna Wola
JAMIE (312)
2021-05-27
36
2021-05-28
27
Data Jagoda
WLKS Krakus Swoszowice
CHENET (232)
2021-05-27
49
2021-05-28
4
2021-05-28
54
2021-05-30
59
Faber Grzegorz
KJK Fabrex Stanisław Dolny
CARAMELLA (313)
2021-05-27
38
2021-05-28
50
2021-05-28
7
70
2021-05-29
24
2021-05-30
18
2021-05-27
47
2021-05-28
52
2021-05-28
22
2021-05-29
31
2021-05-30
13
Fajfur Maja
KJK ROMICO
2021-05-27
51
2021-05-27
67
2021-05-28
56
2021-05-28
2021-05-29
50
Gaj Sonia
LKJ Ochaby
BENGRAF (271)
2021-05-27
72
2021-05-28
60
2021-05-29
19
Gantner Krystyna
St. Warszawski KJ
2021-05-27
13
2021-05-27
74
2021-05-28
50
2021-05-30
7
Gardulska Joanna
KJ Facimiech
POLYDETTO (135)
2021-05-27
6
2021-05-27
32
2021-05-28
8
2021-05-30
32
2021-05-28
42
Gierek Klara
Vanto Jumping Team
2021-05-28
44
2021-05-28
36
2021-05-29
21
2021-05-30
23
Gilowska Sylwia
KJ Leśna Wola
DABLIN W (238)
2021-05-27
60
2021-05-28
47
2021-05-30
9
Górski Dawid
WLKS Krakus
2021-05-28
2021-05-29
11
20
2021-05-30
30
2021-05-27
66
2021-05-27
81
2021-05-28
69
2021-05-30
22
Gronowska Magdalena
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
DERBI (57)
2021-05-28
27
2021-05-28
20
Gumulak Julia
OJK Barcice
2021-05-27
31
2021-05-27
2021-05-29
22
2021-05-29
2021-05-30
26
Gut Magdalena
LKJ Moszna
2021-05-27
76
2021-05-27
Hamera Helena
bpk
VERDINALE (321)
2021-05-27
28
2021-05-28
21
2021-05-30
19
Hamerlik Jagoda
WLKS Krakus
2021-05-27
2021-05-29
5
2021-05-30
Jagusiak Alicja
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
FONDI-W (206)
2021-05-27
17
2021-05-27
25
2021-05-28
59
2021-05-30
22
2021-05-29
25
Jannasz Wiktoria
SKJ Poczernin
CLICQUOT (188)
2021-05-28
20
2021-05-30
23
2021-05-27
79
2021-05-28
46
2021-05-30
47
Janus Sonia
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2021-05-27
42
2021-05-28
2021-05-28
55
2021-05-30
27
2021-05-28
58
2021-05-29
15
2021-05-29
14
2021-05-30
QUIMBLY (365)
2021-05-27
45
2021-05-27
70
2021-05-28
52
2021-05-29
30
2021-05-30
25
Jemioło Małgorzata
KJ Leśna Wola
FAMATA-B (317)
2021-05-27
8
2021-05-27
34
2021-05-28
62
2021-05-29
54
2021-05-29
Jodłowska Elżbieta
Kj Facimiech
CALISTO (224)
2021-05-29
2021-05-28
27
2021-05-27
1
2021-05-27
24
2021-05-29
1
2021-05-27
26
2021-05-28
23
2021-05-30
41
K-DELTA (361)
2021-05-29
33
2021-05-28
27
2021-05-27
28
2021-05-28
41
2021-05-27
37
Kalukin Eliza
KS Jumping Team Wiercany
FREZJA (380)
2021-05-29
1
2021-05-29
62
Kamińska Magda
St. KJ Preria Wilkowice
BRANDY (195)
2021-05-28
1
650
2021-05-30
6
300
DREAMY M (196)
2021-05-28
3
300
2021-05-28
26
2021-05-29
16
2021-05-30
24
GOSTERA (197)
2021-05-28
1
550
2021-05-28
2021-05-29
11
2021-05-30
13
IVANO (198)
2021-05-28
30
2021-05-29
5
170
2021-05-29
24
2021-05-30
27
KON'AMIE (199)
2021-05-27
39
2021-05-27
34
2021-05-28
11
15
2021-05-30
57
ROXY (200)
2021-05-27
80
2021-05-28
6
100
2021-05-29
14
2021-05-30
4
400
CARMEN-N (202)
2021-05-29
33
KORYNT (203)
2021-05-27
34
Kaźmierczak Adam
LKJ Ochaby
2021-05-27
43
2021-05-27
46
2021-05-28
30
2021-05-30
13
2021-05-27
36
2021-05-27
1
2021-05-28
1
2021-05-28
40
2021-05-29
23
BRAVADO (274)
2021-05-27
1
2021-05-27
1
2021-05-29
20
2021-05-29
2021-05-30
16
Kicińska Karolina
St. SKJ Bobrowy Staw
ERYSTYKA (127)
2021-05-27
58
2021-05-27
72
2021-05-28
60
2021-05-29
41
2021-05-30
29
Kieljan-Mączka Katarzyna
St. KS KJK Szary Michałowice
CASSIANO (258)
2021-05-27
41
2021-05-27
41
2021-05-28
20
2021-05-28
59
2021-05-30
45
CHAFIR (280)
2021-05-27
38
2021-05-28
31
2021-05-30
21
Kilian Aniela
WLKS Krakus
LACARO (259)
2021-05-28
6
120
2021-05-29
19
2021-05-30
9
2021-05-27
33
2021-05-28
62
2021-05-29
35
2021-05-30
49
Kluba Małgorzata
LKJ Ostroga Opole
CARMEN-N (202)
2021-05-27
62
2021-05-28
2021-05-30
41
Kłuś Magdalena
Fkjk Zatoka
COMIENZO (270)
2021-05-27
55
2021-05-27
15
15
2021-05-28
40
2021-05-30
54
Korek Dorota
St. KS KJK Szary Michałowice
LARUM (7)
2021-05-27
24
2021-05-28
20
15
2021-05-30
26
2021-05-27
33
CLARK (8)
2021-05-27
51
2021-05-28
28
2021-05-30
52
Kościarz Kinga
WLKS Krakus
ATLANTO (139)
2021-05-29
31
2021-05-29
2021-05-30
8
Kostrzewski Zbigniew
KS Stadnina Koni Krzywopłoty
2021-05-27
9
15
2021-05-28
5
200
2021-05-30
2021-05-27
26
2021-05-28
53
2021-05-29
17
2021-05-30
36
2021-05-27
78
2021-05-28
2021-05-29
2021-05-30
5
290
2021-05-27
26
2021-05-28
58
2021-05-29
56
2021-05-29
Kot Łukasz
BPK SLA
2021-05-27
1
2021-05-27
16
2021-05-29
1
2021-05-29
53
2021-05-30
28
Kot Natalia
BPK sl
AWANTAŻ (208)
2021-05-27
49
2021-05-27
11
2021-05-28
41
2021-05-30
Kotlarska Marta
Largo Sp. z o.o. Warszawa
COFERTINO (134)
2021-05-27
35
2021-05-27
2021-05-28
51
2021-05-29
2
2021-05-30
20
Kownacka Klaudia
KJ Facimiech
JULIEN (136)
2021-05-27
68
2021-05-28
35
2021-05-30
39
2021-05-28
6
Koza Paulina
Vanto Jumping Team
BAVERA (213)
2021-05-27
2021-05-27
1
2021-05-28
27
2021-05-28
1
2021-05-29
1
Kozak Maria
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
TAMIZA- K (339)
2021-05-27
56
2021-05-28
22
2021-05-30
8
Koźbiał Julia
KJ Facimiech
2021-05-27
37
2021-05-28
26
2021-05-30
48
Kryszeń Natasza
BPK (MAZ)
FUNNY KG (322)
2021-05-27
12
2021-05-28
39
2021-05-30
3
50
Krzanowska Adrianna
KJK Romico Żywiec
2021-05-28
59
2021-05-28
2021-05-29
2021-05-29
2021-05-30
34
2021-05-27
25
2021-05-28
36
2021-05-29
18
2021-05-30
18
Kubiak Dawid
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2021-05-28
16
20
2021-05-28
2
550
2021-05-30
1
2400
KARDAMON (303)
2021-05-27
34
2021-05-29
16
2021-05-30
31
2021-05-28
15
20
2021-05-29
3
450
2021-05-27
52
2021-05-28
19
2021-05-28
27
2021-05-29
10
SZULER (307)
2021-05-28
14
20
2021-05-29
18
2021-05-30
2
1700
2021-05-27
32
2021-05-29
3
300
2021-05-30
4
450
Kubiak Grzegorz
KJ SO Łąck
2021-05-27
7
70
2021-05-28
5
150
2021-05-28
37
2021-05-30
36
GALOPADA (316)
2021-05-27
55
2021-05-28
15
2021-05-28
2
450
2021-05-30
2
850
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team
GALAKTYKA (261)
2021-05-28
14
FLORYDA (262)
2021-05-29
23
2021-05-30
18
2021-05-28
28
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team Gdańsk
BABILONIA (359)
2021-05-27
4
2021-05-28
38
2021-05-30
23
Kuc Zuzanna
BP
GENTELMAN (131)
2021-05-27
53
2021-05-27
50
2021-05-28
58
2021-05-28
32
2021-05-30
33
Kufel Artur
WKJ Lublin
ELANO (63)
2021-05-28
11
2021-05-29
15
2021-05-30
4
700
KORINA (64)
2021-05-27
19
15
2021-05-28
49
2021-05-29
10
20
2021-05-30
26
CEDRIC (65)
2021-05-27
64
2021-05-28
2021-05-29
30
2021-05-30
30
2021-05-27
1
2021-05-27
55
2021-05-28
1
2021-05-29
1
2021-05-29
27
2021-05-27
19
2021-05-27
60
2021-05-28
48
2021-05-30
44
Kumorek Tomasz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
CARTAGINA (201)
2021-05-27
2
280
2021-05-28
1
350
2021-05-30
2
650
Kunicka Dominika
Vanto Jumping Team
BONGO (77)
2021-05-27
36
2021-05-27
2021-05-29
8
2021-05-29
2021-05-30
6
Kurleto Kornelia
WLKS Krakus
HEVANTOS (268)
2021-05-28
20
2021-05-29
22
2021-05-30
31
2021-05-28
7
100
2021-05-29
2
550
2021-05-30
10
Kut Ewa
UKJ Lalin
KOLIBRA (146)
2021-05-27
59
2021-05-28
8
50
2021-05-30
56
2021-05-28
18
2021-05-29
13
2021-05-29
20
2021-05-30
17
Kut Łukasz
UKJ Lalin
DARCO J (145)
2021-05-27
39
2021-05-28
15
15
2021-05-30
62
Larkowski Wiktor
LKJ Moszna
2021-05-28
53
2021-05-28
56
2021-05-30
51
AMAT M (159)
2021-05-27
20
15
2021-05-28
32
2021-05-28
26
2021-05-29
36
2021-05-30
12
30
ETIUDA M (160)
2021-05-27
4
200
2021-05-28
5
170
2021-05-29
27
2021-05-29
25
2021-05-30
19
Lech Marcelina
St. KS KJK Szary Michałowice
ARMANI (5)
2021-05-27
43
2021-05-28
56
2021-05-29
29
2021-05-30
29
Legierska Karolina
KJK Romico
GLORJA (31)
2021-05-27
28
2021-05-27
28
Legierska Wiktoria
KJK Romico
GLORJA (31)
2021-05-28
41
2021-05-28
36
2021-05-29
29
Leśniak Krzysztof
WLKS Krakus Swoszowice
2021-05-27
52
2021-05-28
61
2021-05-30
50
CHAGANO (210)
2021-05-27
54
2021-05-28
37
2021-05-30
24
LUNA KG (212)
2021-05-28
38
2021-05-28
1
2021-05-29
1
2021-05-29
60
2021-05-30
31
KANSAS RV (242)
2021-05-29
32
2021-05-29
2021-05-30
17
MESSI (328)
2021-05-28
20
2021-05-28
1
JEDI G (374)
2021-05-28
44
2021-05-30
29
HELLFIRE (376)
2021-05-28
34
2021-05-28
31
Łabudzik Olga
St. KS Sentio Equestrian
2021-05-27
44
2021-05-27
75
2021-05-28
57
2021-05-28
27
2021-05-30
12
Łopatka Katarzyna
Klub Jeździecki Facimiech
ROMANIA (223)
2021-05-27
21
2021-05-27
50
2021-05-28
3
50
2021-05-28
17
15
2021-05-30
9
30
2021-05-27
57
2021-05-28
1
150
2021-05-28
64
2021-05-30
2021-05-27
5
Maciaszek Aleksandra
WLKS Krakus
HELLFIRE (376)
2021-05-29
2021-05-29
2021-05-30
10
Mączka Maciej
St. KS KJK Szary Michałowice
2021-05-27
21
2021-05-27
63
2021-05-28
14
2021-05-29
10
2021-05-30
34
Majchrzak Maria
St. Warszawski KJ
DAVINCI (35)
2021-05-27
1
2021-05-27
31
2021-05-29
14
2021-05-29
2021-05-30
5
Majka Łucja
KJ Strzała Krubiczew
KRACK T (126)
2021-05-27
47
2021-05-28
68
2021-05-28
29
2021-05-30
15
2021-05-27
65
2021-05-28
40
2021-05-28
49
2021-05-30
21
Markiewicz Alicja
St. Warszawski KJ
RASCO (130)
2021-05-27
30
2021-05-28
3
250
2021-05-30
60
Masár Ladislav
Spolek JK Caballero
2021-05-28
57
2021-05-28
30
2021-05-29
28
2021-05-30
33
Masárová Natálie
Spolek JK Caballero
ANITA Z (330)
2021-05-28
44
2021-05-29
1
2021-05-29
42
2021-05-30
30
Masárová Petra
Spolek JK Caballero
ANITA Z (330)
2021-05-27
29
LOLA 6 (332)
2021-05-27
1
2021-05-27
Mazur Emilia
BPK
LE DUC (205)
2021-05-27
40
2021-05-28
21
2021-05-28
63
2021-05-30
30
Minkiewicz Weronika
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2021-05-28
55
2021-05-30
22
2021-05-29
32
2021-05-28
52
2021-05-28
31
2021-05-29
21
2021-05-30
10
50
2021-05-28
22
Moszczak Maja
KJ Leśna Wola
WAKAT (367)
2021-05-27
1
2021-05-27
1
2021-05-28
1
2021-05-28
1
2021-05-29
1
Mrówka Martyna
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2021-05-29
13
2021-05-29
2021-05-30
27
Muraczewski Jacek
St. Warszawski KJ
2021-05-29
57
2021-05-30
21
2021-05-29
Najdzionek Maja
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
FUKS (171)
2021-05-28
13
2021-05-28
19
15
2021-05-30
23
Najdzionek Szymon
KS Sentio Equestrian
FUKS (171)
2021-05-27
14
15
2021-05-28
54
2021-05-29
2021-05-30
FADINA PP (173)
2021-05-28
2021-05-28
2021-05-29
17
Nowak Anna
KJ Facimiech
SORINNA (137)
2021-05-27
35
2021-05-27
1
2021-05-27
50
2021-05-27
2021-05-28
44
2021-05-29
37
2021-05-29
Nowak Grzegorz
Fundacja KJK Zatoka
CASTEL (218)
2021-05-27
22
15
2021-05-28
35
2021-05-29
4
230
2021-05-30
3
700
LAOS KG (219)
2021-05-28
19
2021-05-29
12
2021-05-30
21
SAM (220)
2021-05-27
17
15
2021-05-28
33
2021-05-29
1
550
2021-05-30
25
2021-05-28
8
50
2021-05-29
27
2021-05-30
22
2021-05-27
30
LET'S GO (369)
2021-05-28
61
Nowak Julia
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
BACARDI (360)
2021-05-28
1
2021-05-28
27
2021-05-29
1
2021-05-30
11
2021-05-29
46
Nowak Karolina
WLKS Krakus
ALHAMBRA (132)
2021-05-29
23
2021-05-29
2021-05-30
18
Oryga Siwiak Urszula
BPK (MAZ)
2021-05-27
3
2021-05-27
14
2021-05-28
9
2021-05-29
35
2021-05-30
2
100
Ostręga Damian
KS Jumping Team Wiercany
FELINE (167)
2021-05-28
4
300
2021-05-30
5
500
2021-05-29
37
2021-05-30
15
QUILOTTA (169)
2021-05-28
35
2021-05-28
41
2021-05-30
8
100
2021-05-28
9
15
2021-05-28
16
2021-05-30
1
1050
2021-05-29
1
2021-05-29
1
2021-05-29
29
2021-05-29
1
Patejko Sara
Largo Sp. z o.o. Warszawa
2021-05-27
3
250
2021-05-30
53
Pawlik Dominika
KJK Romico
LECHITA (30)
2021-05-27
1
2021-05-27
56
2021-05-29
40
2021-05-29
2021-05-30
34
Pęciak Anna
LKJ Ochaby
LAVINA (82)
2021-05-27
66
2021-05-28
29
2021-05-28
29
2021-05-30
12
Pekaniec Józef
BPK - MAL
2021-05-29
21
2021-05-29
2021-05-29
2021-05-29
44
Pięta Bianka
WLKS Krakus
2021-05-27
69
2021-05-28
11
2021-05-29
43
2021-05-29
2021-05-30
40
Pięta Olaf
WLKS Krakus
2021-05-29
17
2021-05-29
2021-05-30
19
2021-05-28
1
2021-05-28
27
Piętka Dagmara
St. KS KJK Szary Michałowice
2021-05-28
2021-05-29
9
20
2021-05-30
11
Pietraszko Kaja
Klub Jazdy Konnej Romico
JEWEL (128)
2021-05-27
29
2021-05-27
18
15
2021-05-28
63
2021-05-28
66
2021-05-30
61
Pietruszka Anna
KJ Facimiech
SORINNA (137)
2021-05-28
46
2021-05-28
20
2021-05-29
23
Pindur-Antosz Karolina
St. KS Sentio Equestrian
2021-05-27
44
2021-05-28
54
2021-05-30
31
Pis Hanna
OJK Barcice
2021-05-27
43
2021-05-27
2021-05-29
16
2021-05-29
2021-05-30
20
Płatos Jarosław
KJ Galop Kozienice
2021-05-27
48
2021-05-30
43
2021-05-28
STAKATTOS (157)
2021-05-28
36
2021-05-28
1
2021-05-29
23
2021-05-29
33
2021-05-30
32
Płatos Natalia
Klub Jeździecki Galop Kozienice
2021-05-28
1
2021-05-28
38
2021-05-29
1
2021-05-29
1
Płatos Sebastian
KJ Galop Kozienice
2021-05-28
27
2021-05-28
1
2021-05-29
29
2021-05-29
1
Pokrywa Alina
WLKS Krakus
2021-05-27
2021-05-27
71
2021-05-28
28
2021-05-30
33
Ponurski Gabriela
Klub Jeździecki Facimiech
CAPRIOLE (222)
2021-05-27
48
2021-05-27
53
2021-05-28
40
2021-05-29
7
2021-05-30
5
Popiół Maja
KJK Szary Michałowice
FERRERA (248)
2021-05-27
6
2021-05-27
61
2021-05-28
29
2021-05-30
13
30
VIVANT (249)
2021-05-27
41
2021-05-29
28
2021-05-27
2021-05-29
2021-05-30
12
Prasoł Julia
KJ Leśna Wola
CALL ME 7 (133)
2021-05-27
14
2021-05-27
57
2021-05-28
26
2021-05-28
70
2021-05-30
Profic Robert
WLKS Krakus
2021-05-27
67
2021-05-28
38
2021-05-29
2021-05-30
40
Prymek Zuzanna
KJ Sielanka Warka
BAGAZZA M (310)
2021-05-28
72
2021-05-30
35
FIGARO (311)
2021-05-28
10
15
2021-05-29
26
2021-05-30
5
350
Przedpełski Stanisław
St. Warszawski KJ
ESKOBAR (140)
2021-05-27
16
2021-05-27
21
15
2021-05-28
4
200
2021-05-30
15
30
LOLA (141)
2021-05-27
70
2021-05-28
24
2021-05-30
20
2021-05-29
7
80
Przedpełski Stanisław
Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
2021-05-27
57
2021-05-27
Przybycień Julia
Stowarzyszenie klub sportowy klub jazdy konnej Szary
2021-05-27
2021-05-27
24
2021-05-28
23
2021-05-28
44
2021-05-29
36
Pschionko Natalia
Vanto Jumping Team
2021-05-27
71
2021-05-28
2021-05-30
24
Sanokowska Kaja
KJ Facimiech
ALLUBET (124)
2021-05-27
53
2021-05-29
24
2021-05-28
1
2021-05-30
15
2021-05-27
24
Siarkiewicz Klaudia
KS Verso La Natura Warnik
2021-05-28
8
50
2021-05-28
27
2021-05-29
26
2021-05-30
JACKPOT B (184)
2021-05-28
7
80
2021-05-29
6
120
2021-05-30
7
150
PEARL 80 (185)
2021-05-28
4
230
2021-05-30
6
250
Sitek Alina
JKS Pogórze
2021-05-27
30
2021-05-27
27
2021-05-28
15
2021-05-28
65
Siwicka Anna
BPK (MAZ)
2021-05-27
62
2021-05-27
2021-05-29
9
2021-05-30
1
2021-05-29
Skrzypiec Agata
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
BERLINA (327)
2021-05-28
10
2021-05-29
8
50
2021-05-30
20
MESSI (328)
2021-05-29
1
2021-05-29
23
VIVIANO (329)
2021-05-28
2021-05-28
10
20
2021-05-29
17
2021-05-30
35
Ślazińska Malwina
KS Garo
2021-05-27
2021-05-27
54
2021-05-29
51
2021-05-30
33
2021-05-29
Ślęzak Jagoda
St. KS KJK Szary Michałowice
2021-05-27
58
2021-05-27
63
2021-05-28
46
2021-05-28
67
2021-05-30
Śmiechowska Sara
JKS POGÓRZE
2021-05-27
33
2021-05-27
17
2021-05-29
19
2021-05-29
2021-05-30
Śmietanka Aleksandra
KJ Galop Kozienice
2021-05-27
10
15
2021-05-28
2021-05-30
18
2021-05-29
34
Srokosz Jarosław
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
CONNORCA (129)
2021-05-27
76
2021-05-28
39
Stefanowicz Hanna
WLKS Krakus Swoszowice
2021-05-27
42
2021-05-28
16
2021-05-28
60
2021-05-30
24
Strojny Izabela
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
SILVIA (125)
2021-05-27
77
2021-05-28
34
2021-05-30
2021-05-29
Strzałka Anna
St. KS KJK Szary Michałowice
RUDBEKIA (233)
2021-05-27
10
2021-05-27
2021-05-29
2021-05-29
2021-05-30
Suchta Hubert
Stowarzyszenie KS Chojnów
2021-05-27
15
2021-05-27
82
2021-05-28
2021-05-28
51
2021-05-30
63
Suska Juliana
KS Euro Holding
TOKAJER 8 (362)
2021-05-28
21
2021-05-29
2021-05-30
2021-05-27
2021-05-28
42
2021-05-28
21
2021-05-30
NIGIRI (364)
2021-05-27
31
2021-05-28
18
2021-05-28
34
2021-05-30
46
Suwalska Maria
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus Swoszowice
FERRO (32)
2021-05-27
29
2021-05-28
25
2021-05-30
14
Szafran Aleksandra
KJ Facimiech
2021-05-27
7
2021-05-27
54
2021-05-28
2021-05-29
3
2021-05-30
37
Szary-Ziębicka Anna
St. KS KJK Szary Michałowice
LUCIANO (286)
2021-05-28
23
2021-05-29
9
2021-05-30
3
1200
2021-05-29
20
GUIDAM (287)
2021-05-28
12
2021-05-30
ANTHONOV (288)
2021-05-27
45
2021-05-27
44
2021-05-28
23
2021-05-30
20
LIGHTNING (289)
2021-05-27
39
2021-05-27
2021-05-28
50
2021-05-29
34
2021-05-29
Szlachcic Karolina
KJ Galop Kozienice
ANONIEM (149)
2021-05-30
2021-05-28
2021-05-28
43
2021-05-29
37
2021-05-29
35
Szlachta Sławomir
JKS Pogórze Glinnik Zaborowski
2021-05-28
3
450
2021-05-30