Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZR-B i ZT-B
Bobrowy Staw, 10-11.07.2021r.

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
131 ACCEPTED 2021-07-07 17:51:58
2021-07-07 17:15:43
Jagoda Wetmańska BARNABA
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
130 ACCEPTED 2021-07-07 17:51:51
2021-07-07 15:21:08
Maja Potyra MOONLIGHT MAGIC
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
129 ACCEPTED 2021-07-07 17:51:44
2021-07-07 14:47:55
Joanna Woźnica Muśnicka MARAKESZ
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
128 ACCEPTED 2021-07-07 11:14:58
2021-07-07 09:16:03
Natalia Czarnak FIESTA
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
127 ACCEPTED 2021-07-07 11:15:19
2021-07-06 20:44:10
Katarzyna Suwała JALISCO SOLIER
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
126 ACCEPTED 2021-07-06 19:56:18
2021-07-06 19:19:49
Dawid Kotecki COLA LADY
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
125 ACCEPTED 2021-07-06 19:56:21
2021-07-06 19:19:04
Dawid Kotecki EVEREST M
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
124 ACCEPTED 2021-07-06 16:46:40
2021-07-06 15:44:53
Krzysztof Chodorski DAKOTA N
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
123 ACCEPTED 2021-07-06 16:46:43
2021-07-06 15:44:23
Krzysztof Chodorski SMILE SL GR. E
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
122 ACCEPTED 2021-07-07 17:53:01
2021-07-06 13:27:42
Julia Kuszewska HIMENA
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
121 ACCEPTED 2021-07-07 17:52:53
2021-07-06 13:26:40
Julia Kuszewska ROSATO SPRIZZ FP
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
120 ACCEPTED 2021-07-06 16:47:10
2021-07-06 13:12:12
Marianna Pracel DENDY
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
119 ACCEPTED 2021-07-06 12:05:51
2021-07-06 09:30:07
Aleksandra Dąbkowska PRIMUS VAN’T VIANAHOF
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
118 ACCEPTED 2021-07-06 12:05:22
2021-07-06 08:25:30
Tomasz Paradowski JOHNNIE WALKER
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
117 ACCEPTED 2021-07-06 12:05:47
2021-07-05 23:19:37
Paweł Foremny CALIPSO DU MESNIL
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
116 ACCEPTED 2021-07-05 22:59:22
2021-07-05 22:54:11
Natalia Krupa MADAME GAZELLE PP
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
115 ACCEPTED 2021-07-05 22:59:19
2021-07-05 22:44:26
Natalia Krupa RULIETTA P
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
114 ACCEPTED 2021-07-05 22:21:55
2021-07-05 21:28:16
Robert Wilczewski QUIBUS VAN DE CLAEVERVALLEI
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
113 ACCEPTED 2021-07-05 22:22:02
2021-07-05 21:06:23
Robert Wilczewski WERONA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
112 ACCEPTED 2021-07-05 22:22:07
2021-07-05 21:05:38
Basia Królikowska PALMIRA
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
111 ACCEPTED 2021-07-05 22:22:13
2021-07-05 21:04:44
Zuzanna Jaroszewicz FENIX
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
110 ACCEPTED 2021-07-05 22:22:18
2021-07-05 20:44:59
Dominika Niziałek MOCART
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
109 ACCEPTED 2021-07-05 22:22:23
2021-07-05 20:27:43
Hanna Miedziocha LA SCALA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.1
108 ACCEPTED 2021-07-05 22:22:28
2021-07-05 16:55:32
Klara Grzęda MACLAREN
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
107 ACCEPTED 2021-07-05 22:22:36
2021-07-05 16:26:53
Martyna Mitrowska A CATOKI
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
106 ACCEPTED 2021-07-05 22:22:43
2021-07-05 13:13:13
Konstancja Bohdanowicz GRETA VON CRUISING
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
105 ACCEPTED 2021-07-05 22:22:49
2021-07-05 13:12:53
Konstancja Bohdanowicz TULLAHYLAND MARY JANE
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
104 ACCEPTED 2021-07-05 22:22:56
2021-07-05 12:49:45
Lidia Gontarz CONTI
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
103 ACCEPTED 2021-07-05 22:23:02
2021-07-05 12:42:36
Olga Rzycka CENTRILLO VAN’T DAELDERHOF Z
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
102 ACCEPTED 2021-07-05 22:23:08
2021-07-05 12:36:24
Marta Dettlaff SKITTLES
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
101 ACCEPTED 2021-07-05 22:23:13
2021-07-05 12:22:53
Olga Rzycka GENTLEMEN
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
100 ACCEPTED 2021-07-07 11:15:08
2021-07-05 12:21:49
Olga Rzycka KROS Z
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
99 ACCEPTED 2021-07-05 22:26:17
2021-07-05 12:19:32
Maja Gutaker COCO HEAVENLY ENIGMA
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
98 ACCEPTED 2021-07-05 22:26:10
2021-07-05 12:18:48
Aleksandra Żurowicz EMAR
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
97 ACCEPTED 2021-07-05 22:25:48
2021-07-05 12:16:07
Michalina Jarosz VABIO
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
96 ACCEPTED 2021-07-05 22:23:41
2021-07-05 10:26:48
Jacek Muraczewski ISAIDE OF HERITAGE Z
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
95 ACCEPTED 2021-07-05 22:23:53
2021-07-04 23:50:41
Stanisław Piątkowski KAHLUA PP
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
94 ACCEPTED 2021-07-05 22:24:00
2021-07-04 23:45:35
Nela Poniewierska SUNSET
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
93 ACCEPTED 2021-07-05 22:24:08
2021-07-04 23:44:37
Lea Poniewierska SUNSET
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
92 ACCEPTED 2021-07-04 21:27:37
2021-07-04 19:28:08
Zuzanna Lis LACARO
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
91 ACCEPTED 2021-07-04 21:27:40
2021-07-04 18:25:30
Oliwia Esz Jm'05 CO TY NA TO
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
90 ACCEPTED 2021-07-07 20:31:14
2021-07-04 17:52:41
Patrycja Szczech GRANDE CARLO
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
89 ACCEPTED 2021-07-04 21:27:47
2021-07-04 17:35:33
Maja Kaźmierczak MALINA
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
88 ACCEPTED 2021-07-04 21:27:51
2021-07-04 16:52:45
Aleksandra Koziarewicz WINDY BOY
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
87 ACCEPTED 2021-07-04 21:27:55
2021-07-04 16:52:15
Aleksandra Koziarewicz PASSO
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
86 ACCEPTED 2021-07-04 21:27:58
2021-07-04 15:13:54
Amelia Jończyk AFRODYTA AZ
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
85 ACCEPTED 2021-07-04 21:28:01
2021-07-04 15:13:14
Alicja Grad GREGORY
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
84 ACCEPTED 2021-07-04 21:28:04
2021-07-04 15:12:36
Amelia Jończyk ARABESKA
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
83 ACCEPTED 2021-07-04 21:28:07
2021-07-04 15:12:09
Joanna Piechna ALIBABA
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
82 ACCEPTED 2021-07-04 21:28:10
2021-07-04 15:11:27
Alicja Grad GOLDEN ROSE
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
81 ACCEPTED 2021-07-04 21:28:13
2021-07-04 15:10:49
Dominika Soplak PASO DOBLE
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
80 ACCEPTED 2021-07-04 21:28:19
2021-07-04 11:50:09
Laura Trzaska CHABER
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
79 ACCEPTED 2021-07-07 17:52:07
2021-07-04 10:50:15
Zuzanna Dębowska GENTLE KR
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
78 ACCEPTED 2021-07-06 16:46:53
2021-07-03 21:29:42
Ludwika Kruszewska LANCE II
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
77 ACCEPTED 2021-07-07 17:52:20
2021-07-03 20:36:16
Dorota Radzikowska DYNAMYTE P
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
76 ACCEPTED 2021-07-03 21:10:30
2021-07-03 20:20:36
Aleksandra Dabkowska LUCKY MAN
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
75 ACCEPTED 2021-07-03 21:10:33
2021-07-03 20:11:07
Julia Pankiewicz FISTON VAN T&L
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
74 ACCEPTED 2021-07-03 21:10:35
2021-07-03 20:10:15
Julia Pankiewicz PROMETHEUS
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
73 ACCEPTED 2021-07-03 21:10:39
2021-07-03 19:58:33
Karolina Bruzdowska QUERENTINO
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
72 ACCEPTED 2021-07-03 21:10:41
2021-07-03 19:56:42
Karolina Bruzdowska HISZPAN
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
71 ACCEPTED 2021-07-03 19:51:10
2021-07-03 19:33:12
Aleksander Kadłubowski PORSCHE
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
70 ACCEPTED 2021-07-03 19:10:53
2021-07-03 19:02:02
Janina Strzałkowska CASTELLO
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
69 ACCEPTED 2021-07-03 19:10:54
2021-07-03 19:01:45
Janina Strzałkowska CASILDA NW
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
68 ACCEPTED 2021-07-03 18:49:55
2021-07-03 18:45:04
Yelyzaveta Chub(Czub) JASMON
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
67 ACCEPTED 2021-07-03 18:49:56
2021-07-03 18:40:32
Paulina Gąbka OLIMPIADA-J
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
66 ACCEPTED 2021-07-03 16:29:50
2021-07-03 15:49:43
Monika Jaworska LADY CASINIA
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
65 ACCEPTED 2021-07-03 14:41:08
2021-07-03 12:00:14
Veronica Lomankiewicz GOOD LUCK
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
64 ACCEPTED 2021-07-03 14:41:10
2021-07-03 11:57:00
Lea Sobolewska RED HERSHEY
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
63 ACCEPTED 2021-07-03 14:41:11
2021-07-03 11:56:17
Barbara Biedrzycka GOOD LUCK
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
62 ACCEPTED 2021-07-03 14:41:13
2021-07-03 10:38:15
Karolina Rychter LORD BLEU
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
61 ACCEPTED 2021-07-03 14:41:17
2021-07-02 22:18:43
Agata Zaciera JUWENALIA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
60 ACCEPTED 2021-07-03 14:41:19
2021-07-02 20:50:15
Natalia Pakosz CHICO VALIENTE
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
59 ACCEPTED 2021-07-03 14:41:21
2021-07-02 19:50:54
Julia Poschauko CHARITA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
58 ACCEPTED 2021-07-02 19:34:58
2021-07-02 18:51:40
Gabriela Ratajska LYJANOS V/D HEES Z
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
57 ACCEPTED 2021-07-02 19:35:00
2021-07-02 18:51:05
Gabriela Janiszewska CONWAY H
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.1
56 ACCEPTED 2021-07-02 19:35:01
2021-07-02 18:50:42
Gabriela Janiszewska CIA MALICA
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.1
55 ACCEPTED 2021-07-02 19:35:03
2021-07-02 18:49:48
Lena Janiszewska PRIDE OF BALLYMORE
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
54 ACCEPTED 2021-07-04 21:28:28
2021-07-02 17:52:25
Julia Nowowiejska DUSTIN
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
53 ACCEPTED 2021-07-02 19:35:06
2021-07-02 16:34:55
Zofia Stasiak MARS
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
52 ACCEPTED 2021-07-02 14:59:07
2021-07-02 14:53:38
Julia Wołczyńska PLAMKA
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
51 ACCEPTED 2021-07-02 14:59:08
2021-07-02 10:39:32
Krystyna Pilkiewicz RIANA P
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.1
50 ACCEPTED 2021-07-02 14:59:10
2021-07-02 09:05:08
Weronika Polińska HARFA
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
49 ACCEPTED 2021-07-02 06:17:18
2021-07-02 00:27:46
Hanna Kalita CARTOGRAN BLUE
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.1
48 ACCEPTED 2021-07-02 06:17:21
2021-07-01 22:48:50
Katarzyna Ceranka LIDER-P
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
47 ACCEPTED 2021-07-02 06:17:25
2021-07-01 22:20:56
Klara Włodarczyk REA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
46 ACCEPTED 2021-07-02 06:17:27
2021-07-01 22:20:31
Natalia Misztal KALIBER (EX.KOWALIK)
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
45 ACCEPTED 2021-07-02 06:17:29
2021-07-01 22:02:58
Ilona Turowska LORDANZ
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
44 ACCEPTED 2021-07-02 06:17:30
2021-07-01 22:02:24
Ilona Turowska SHINJUKU
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
43 ACCEPTED 2021-07-01 19:52:51
2021-07-01 19:20:08
Zofia Okuła ROMANOV BH
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
42 ACCEPTED 2021-07-01 19:52:53
2021-07-01 19:05:22
Zofia Okuła CENTO BOY
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
41 ACCEPTED 2021-07-05 22:24:15
2021-07-01 18:45:27
Paulina Florczak QUAPILLONI
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
40 ACCEPTED 2021-07-01 17:08:55
2021-07-01 14:48:22
Wiktoria Kosnowska HERB
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
39 ACCEPTED 2021-07-01 17:08:59
2021-07-01 14:47:38
Marianna Cebula MAESTRO
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
38 ACCEPTED 2021-07-01 17:09:03
2021-07-01 14:46:57
Naomi Dardzińska COLORADO
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
37 ACCEPTED 2021-07-01 17:09:07
2021-07-01 14:46:12
Nikola Gasik JASKIER
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
36 ACCEPTED 2021-07-01 17:09:11
2021-07-01 14:45:00
Patryk Szestowicki CAMARO
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
35 ACCEPTED 2021-07-01 17:09:19
2021-07-01 14:42:24
Ola Kasprzyszak BASTYLIA
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.1
34 ACCEPTED 2021-07-01 17:09:23
2021-07-01 14:41:42
Zuzanna Tomaszewska DANDY
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.1
33 ACCEPTED 2021-07-01 17:09:47
2021-07-01 14:41:01
Antoni Tomaszewski MELLECHOWICZ
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.1
32 ACCEPTED 2021-07-01 17:09:48
2021-07-01 14:40:24
Antoni Tomaszewski MAJERAN
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
31 ACCEPTED 2021-07-03 18:49:58
2021-07-01 11:49:31
Julia Szypiło LARISA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
30 ACCEPTED 2021-07-01 10:07:22
2021-07-01 09:54:24
Alicja Markiewicz RASCO
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.1
29 ACCEPTED 2021-07-01 10:07:24
2021-07-01 00:06:38
Katarzyna Mikulska-Sękalska ALEX
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
28 ACCEPTED 2021-06-30 22:45:14
2021-06-30 22:40:30
Maria Majchrzak DAVINCI
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
27 ACCEPTED 2021-06-30 22:29:40
2021-06-30 22:15:20
Marta Hejger ADENGO
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
26 ACCEPTED 2021-06-30 22:29:41
2021-06-30 22:14:49
Hubert Kowalski CEZANNE V
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
25 ACCEPTED 2021-06-30 22:29:43
2021-06-30 22:14:16
Hubert Kowalski NICCO
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
24 ACCEPTED 2021-06-30 22:29:44
2021-06-30 22:13:38
Marta Hejger CORSTAR
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
23 ACCEPTED 2021-06-30 22:29:46
2021-06-30 22:12:49
Marta Hejger CIROBANTA
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
22 ACCEPTED 2021-06-30 15:48:17
2021-06-30 14:39:13
Marta Kulesza HELIOS
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
21 ACCEPTED 2021-06-30 15:48:19
2021-06-30 14:38:21
Monika Kulesza WOLF'S MORITZ "V
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
20 ACCEPTED 2021-07-07 22:22:33
2021-06-30 14:13:28
Waleria Pawlak KINGSTON
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
19 ACCEPTED 2021-06-30 13:32:34
2021-06-30 11:51:58
Amelia Zubczyńska SHAKKATO PB Z
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
18 ACCEPTED 2021-06-30 13:32:36
2021-06-30 10:52:04
Lena Sawicka LONGLIFE
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
17 ACCEPTED 2021-06-30 10:42:47
2021-06-29 23:09:40
Malwina Ślazińska LOVELY GIRL
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
16 ACCEPTED 2021-06-29 22:48:54
2021-06-29 18:55:54
Aleksandra Komar QUO VADIS
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
15 ACCEPTED 2021-06-29 17:26:17
2021-06-29 15:15:57
Karolina Kicińska ERYSTYKA
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
14 ACCEPTED 2021-06-29 17:26:20
2021-06-29 08:09:07
Emilia Pronobis GOGO K
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
13 ACCEPTED 2021-07-02 19:35:08
2021-06-29 01:05:23
Julia Chmaj BOLGHERI ZK
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
12 ACCEPTED 2021-06-29 17:26:24
2021-06-28 20:38:43
Helena Kraś PARNIKE VAN GODSELBOS
  • 2x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
11 ACCEPTED 2021-06-29 17:26:27
2021-06-28 11:38:08
Hanna Rewieńska BITURBINA G
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
10 ACCEPTED 2021-06-29 17:26:29
2021-06-27 12:03:16
Hanna Szustorowska RICO KG
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
9 ACCEPTED 2021-06-27 07:06:51
2021-06-26 16:07:59
Krzysztof Prasek PIPPA VD HEFFINCK
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
8 ACCEPTED 2021-06-27 07:06:55
2021-06-26 12:28:48
Gabriela Kozicka WICHER
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
7 ACCEPTED 2021-07-06 12:05:31
2021-06-25 20:54:46
Sandra Wrońska HARNAŚ
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
6 ACCEPTED 2021-06-26 06:59:15
2021-06-25 20:54:25
Marta Szkiela JOHNNIE WALKER
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
5 ACCEPTED 2021-07-07 17:52:13
2021-06-24 11:31:04
Dorota Radzikowska BASHIRA-K
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
4 ACCEPTED 2021-06-25 09:58:22
2021-06-24 10:03:57
Kalina Majerowicz NOBEL
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
3 ACCEPTED 2021-06-25 09:58:24
2021-06-24 09:57:50
Olga Blusiewicz-Serwin ARNOLD
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/zwykły art. 238.2.1
2 ACCEPTED 2021-06-22 21:39:04
2021-06-22 15:29:27
Weronika Buchcar IKANA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
1 ACCEPTED 2021-07-05 22:33:03
2021-06-18 15:16:27
Bohdan Dzydzan STAKKATO'S BOY BK
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Biedrzycka Barbara Stow. SKJ Stare Babice
S
O011455
2. Blusiewicz-Serwin Olga Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
S
O008573
3. Bohdanowicz Konstancja BPK (MAZ)
2004 (J.)
O033953
4. Bruzdowska Karolina JKS Rywal Grudziądz
2004 (J.)
O054991
5. Buchcar Weronika JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O013688
6. Cebula Marianna JKS Equita Świętochów
2004 (J.)
O052249
7. Ceranka Katarzyna BPK
S
O010203
8. Chmaj Julia SKJ Salio Besiekierz Rudny
2003 (J.)
O025961
9. Chodorski Krzysztof St. KF KJ Hippica Polonia Słupno
S
O013608
10. Chub(Czub) Yelyzaveta KJ Equireno Zaklików
2003 (J.)
O065002
11. Czarnak Jm'06 Natalia KJ Humorek
2006 (JM.)
O037685
12. Dąbkowska Aleksandra KJ Bielik Grzegorzewice
S
O002996
13. Dardzińska Naomi JKS Equita Świętochów
2007 (JM.)
O064018
14. Dębowska Zuzanna Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
S
O013837
15. Dettlaff Marta Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
S
O014116
16. Dzydzan Bohdan Burewestnik Lwów Ukraina
S
brak
107GO60
17. Esz Jm'05 Oliwia KJ Strzała Krubiczew
2005 (J.)
O041290
18. Florczak Paulina BPK (MAZ)
S
O054888
19. Foremny Paweł JKS Umiastów
S
O038901
20. Gąbka Paulina KJ Equireno Zaklików
2007 (JM.)
O053032
21. Gasik Nikola JKS Equita Świętochów
2008 (JM.)
O065077
22. Gontarz Lidia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
2006 (JM.)
O043912
23. Grad Alicja SKJ ASTERIA Płock
2007 (JM.)
O053068
24. Grzęda Klara Stow. Warszawski KJ
2007 (JM.)
O057825
25. Hejger Marta Polski Polo Klub
S
O006053
26. Janiszewska Gabriela JKS Salio Besiekierz Rudny
2003 (J.)
O039284
27. Janiszewska Lena JKS Salio Besiekierz Rudny
2009 (JM.)
O049333
28. Jaroszewicz Zuzanna KJ Popławce
2003 (J.)
O045317
29. Jaworska Monika KJ Strzała Krubiczew
S
O006078
30. Jończyk Amelia SKJ ASTERIA Płock
2004 (J.)
O053066
31. Kabala Wiktoria Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2005 (J.)
O037904
32. Kadłubowski Aleksander KJ Strzała Krubiczew
S
O003700
10077888
33. Kalita Hanna Klub Jeździecki Equireno Zaklików
2003 (J.)
O043927
34. Kasprzyszak Ola JKS Equita Świętochów
2005 (J.)
O039308
35. Kaźmierczak Maja BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O055740
WAUG1248/226952/18
36. Kicińska Karolina Stow. SKJ Bobrowy Staw
S
O043139
37. Komar Aleksandra BPK (MAZ)
S
O028779
38. Kosnowska Wiktoria JKS Equita Świętochów
2004 (J.)
O064910
39. Kotecki Dawid Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2004 (J.)
O045959
40. Kowalski Hubert Polski Polo Klub
S
O050057
41. Koziarewicz Aleksandra Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
S
O009874
42. Kozicka Gabriela BPK (MAZ)
2003 (J.)
O038904
43. Kraś Helena BPK (MAZ)
2006 (JM.)
O050514
44. Królikowska Basia KJ Akademia Kucania
2006 (JM.)
O062149
45. Krupa Natalia St. Warszawski KJ
S
O015180
46. Kruszewska Ludwika KJ Łąck
S
O031416
47. Kulesza Marta KJ Humorek
S
O058365
48. Kulesza Monika KJ Humorek
2012 (Mł.)
O063686
49. Kuszewska Julia BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O048526
50. Lis Zuzanna BPK (MAZ)
2009 (JM.)
O060301
51. Lomankiewicz Veronica Klub Sportów Konnych Stare Babice
2014 (Mł.)
Brak
52. Majchrzak Maria Stow. Warszawski KJ
2005 (J.)
O056585
53. Majerowicz Kalina Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
S
brak
54. Markiewicz Alicja Stow. Warszawski KJ
2005 (J.)
O031292
55. Miedziocha Hanna bpk
2005 (J.)
O042682
56. Mikulska-Sękalska Katarzyna BPK (MAZ)
S
O037461
57. Misztal Natalia WKJ Lublin Stajnia Euforia
2006 (JM.)
O055186
58. Mitrowska Martyna Stow. SKJ Bobrowy Staw
2002 (MJ.)
O036853
59. Mordzelewski Michał SJ Stajnia Podolszyn
S
O001972
60. Muraczewski Jacek Stow. Warszawski KJ
S
O004710
61. Niziałek Dominika Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
O062834
62. Nowowiejska Julia JKS Salio
2004 (J.)
O049494
63. Okuła Zofia Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2001 (MJ.)
O032987
64. Pakosz Natalia WKJ Lublin
S
O022168
65. Pankiewicz Julia KJ Bielik Grzegorzewice
2006 (JM.)
O063485
66. Paradowski Tomasz SKJ Horseprofi Łódź
S
O024449
67. Pawlak Waleria Stow. Sportowe Golden Horse Koryta
S
brak
BOJ
68. Piątkowski Stanisław KJ Strzała Krubiczew
S
O019791
69. Piechna Joanna SKJ ASTERIA Płock
S
O012697
70. Pilkiewicz Krystyna JKS Equita Świętochów
2001 (MJ.)
O031627
71. Polińska Weronika Bez Przynależności Klubowej L U L
2003 (J.)
O043100
72. Poniewierska Lea BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O049389
73. Poniewierska Nela BPK (MAZ)
2005 (J.)
O049167
74. Poschauko Julia Polski Polo Klub Secymin Polski
S
O014122
10085827
75. Potyra Maja SKJ Bobrowy Staw Augustówek
2010 (Mł.)
O061206
76. Pracel Marianna Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
2005 (J.)
O048998
77. Prasek Krzysztof St. Interhorse
S
O001059
78. Pronobis Emilia SKJ HORSEPROFI Łódź
2009 (JM.)
O063668
79. Przedpełski Stanisław Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
2019 (Mł.)
O001821
80. Radzikowska Dorota BPK (MAZ)
S
O039163
81. Ratajska Gabriela JKS Salio Besiekierz Rudny
2005 (J.)
O036019
82. Rewieńska Hanna JKS Karolina
2007 (JM.)
Brak
83. Rychter Karolina BPK (MAZ)
2004 (J.)
O054889
84. Rzycka Olga BPK (MAZ)
S
O053523
85. Sawicka Lena Klub Jeździecki Humorek
2008 (JM.)
O046346
86. Ślazińska Malwina KS Garo
2007 (JM.)
O060770
87. Sobolewska Gaja Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2007 (JM.)
brak
88. Sobolewska Lea Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych
2007 (JM.)
O053365
89. Soplak Dominika SKJ ASTERIA Płock
2008 (JM.)
O051659
90. Stasiak Zofia JKS Equita Świętochów
2001 (MJ.)
O044820
91. Strzałkowska Janina KJ Strzała Krubiczew
S
O004624
92. Suwała Katarzyna BPK (MAZ)
2003 (J.)
O040540
93. Szczech Patrycja JKS Salio
S
O013223
94. Szestowicki Patryk JKS Equita Świętochów
2003 (J.)
O063649
95. Szustorowska Hanna KJ Sielanka Warka
S
O003649
96. Szypiło Julia KJ Equireno Zaklików
2002 (MJ.)
O049555
97. Tomaszewska Zuzanna JKS Equita Świętochów
2001 (MJ.)
O037371
98. Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
S
O001385
99. Tomaszewski Stanisław BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O058748
100. Trzaska Laura KJ Strzała Krubiczew
2002 (MJ.)
O037494
101. Turowska Ilona Equiclub Zamłyniec
S
O004175
102. Wetmańska Jagoda Sportowy Klub Jeździecki Mordaka
2005 (J.)
O055653
103. Wilczewski Robert SKJ Beckersport
S
O002520
104. Włodarczyk Klara WKJ Lublin stajnia Euforia
2007 (JM.)
Brak
105. Wołczyńska Julia Kj Humorek
2009 (JM.)
O062981
106. Woźnica Muśnicka Joanna KJ Dworek Okuniew
2005 (J.)
O062053
107. Wrońska Sandra SKJ HORSEPROFI Łódź
2006 (JM.)
O064760
108. Zaciera Agata KJ Equireno Zaklików
2008 (JM.)
O064502
109. Zubczyńska Amelia KJ Humorek
2006 (JM.)
O044214
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

114

A CATOKI HAN GER 2010 wałach gniada/168 F: Catoki / Cambridge
M: Arancha / Accord II
K022778 DE431316680210
2.

44

ADENGO SP POL 2016 wałach ciemnogniada/170 F: Rasch ex. Rekrut
M: Aura N
brak 616009660212616
3.

100

AFRODYTA AZ SP POL 2007 Klacz gniada/169 F: Granilli S /
M: Artemida /
K013302
4.

51

ALEX SP POL 2008 Wałach gniada/173 F: Pink Floyd
M: Andora
K017957 POL 009 60 00079 08
5.

103

ALIBABA PKSP POL 2015 wałach gniada/161 F: Izaurus
M: Andaluzja
K032367 616009520079415
6.

145

ANARION D’OZ SF FRA 2010 Wałach gniada/170 F: Kannan
M: Tiwele D’Oz / Calvaro
K019753 K019753
7.

102

ARABESKA PKSP POL 2009 Klacz gniada/168 F: Wieland
M: Ascona
K031889
8.

29

ARNOLD Pełna Krew Angielska POL 2009 wałach kasztanowata/162 F: Jam Hetman
M: Arietta
K022789 POL090000006215
9.

140

BARNABA MAŁOPOLSKA POL 2014 wałach ciemnogniada/mk:160 F: Wareg
M: Bohema
K029485 616006580409014
10.

2

BASHIRA-K SP POL 2009 klacz ciemnogniada/168 F: Placido
M: Bychawa
K019531 616009610264009
11.

57

BASTYLIA PKSP POL 2011 klacz gniada/162 F: Oder / Espadron
M: Ballada / Cyrak
K023151 616007530050911
12.

36

BITURBINA G SP POL 2015 klacz kara/165 F: Turbud Alino
M: Brawia
brak 616009520004515
13.

8

BOLGHERI ZK SP POL 2013 wałach siwa/173 F: Nice Boy / Lancer II
M: Bryza / Palant
K023105 616009590014513
14.

129

CALIPSO DU MESNIL SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/174 F: Galisco Du Mesnil
M: Caramba
K009666 POL009670094704
15.

56

CAMARO OLD GER 2003 Ogier gniada F: Colander / Contender
M: Persianda / Landadel
K016138 DE433311567303
16.

9

CARTOGRAN BLUE OLDENBURSKA POL 2010 wałach siwa/173 F: Cartogran/ Carthago Z
M: Chaccina/ Chacco-Blue
K021180 DE41814013110
17.

87

CASILDA NW PKSP POL 2015 klacz skarogniada/172 F: Quality Time
M: Carrara
K030416 616009510236115
18.

86

CASTELLO PKSP POL 2016 wałach siwa/172 F: Emir R
M: Carrara
K028740 616009510153516
19.

62

CENTO BOY Oldenburg Springpferd POL 2011 gelding grey/176 F: Centadel
M: Windoria
K024634 DE418184043511
20.

118

CENTRILLO VAN’T DAELDERHOF Z ZANG. NED 2014 wałach kasztanowata/175 F: Centurio 22
M: Caprilla/Calypso I
W trakcie 056015Z55750814
21.

45

CEZANNE V DK DEN 2012 klacz ciemnogniada/172 F: Come Back II
M: Lora V
K029805 208333201202093
22.

106

CHABER SP POL 1998 wałach gniada/2m F: xxx
M: xxx
K008673 xxx
23.

82

CHARITA SP POL 2013 klacz gniada/165 F: Chaltaire Z
M: Casandra / Lasko
K024850 616009670094213
24.

81

CHICO VALIENTE HOLSZTYŃSKA POL 2015 wałach siwa/163 F: Cascadello
M: Viviana
K028930 -
25.

73

CIA MALICA HOLST POL 2009 klacz gniada/. F: Caretino / Caletto II
M: Vivien IV / Cristo
K016875 DE421000423009
26.

48

CIROBANTA KWPN NLD 2007 Klacz gniada F: Casantos / Cantos
M: Wirobanta / Indoctro
K018653 528003000706259
27.

96

CO TY NA TO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 klacz kasztanowata/- F: Aravel Waro
M: Cama
K011555 POL009530107904
28.

126

COCO HEAVENLY ENIGMA COB IRL 2011 klacz kara/mk:mk:mk:m F: NN
M: Sander Dolny Daydreamer
Brak 826073001209468
29.

134

COLA LADY SP POL 2011 klacz gniada/171 F: Palermo
M: Chaline
K022209 616009580140411
30.

54

COLORADO PKSP POL 2010 wałach kasztanowata/170 F: Madison
M: Call Girl
K017489 616009680013510
31.

117

CONTI HOL POL 2009 wałach gniada/168 F: CORRADO I
M: ULTRAIV
K017391 DE421000288009
32.

72

CONWAY H WESTF GER 2012 wałach kasztanowata/178 F: Catoki / Cambridge
M: Any Way / Arpeggio
K031075 DE4414107577312
33.

79

CORINA-N SP POL 2012 klacz skarogniada/176 F: Cottonclub
M: Capri
K023665 616009610164812
34.

47

CORSTAR HOL GER 2011 Wałach gniada/168 F: Corrado I
M: Patricia IX
K023722 DE421000203911
35.

149

CZAVEN SP 2017 w gniada F: IF Du Reverdy
M: Czukotka
K032516
36.

131

DAKOTA N KWPN POL 2008 Wałach gniada/170 F: Calandro
M: Trienta H2
K012755 528003000806605
37.

58

DANDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata/- F: Douglas / Darco
M: Wendy V / Indoctro
K016425 528003000812206
38.

49

DAVINCI SP POL 2015 wałach siwa/172 F: Correro/Claudio
M: Devion/Cantanis
K027880 616009640039615
39.

133

DENDY KWPN POL 2008 wałach kasztanowata/170 F: Wallenberg / Stakkato
M: Zinca / Silverstar
K022196 528003000802888
40.

17

DUSTIN SP POL 2012 wałach gniada/173 F: Lucky Lord-Loxgraff II
M: Domena
K024849 616009670076812
41.

18

DYNAMYTE P KWPN NED 2008 ogier gniada/170 F: Carosso VDL
M: Sinilana
K011639 528003000803429
42.

125

EMAR SP POL 2004 wałach kasztanowata/160 F: Maram
M: Ethel/Luron
K010301 616009530412004
43.

34

ERYSTYKA SP POL 2012 klacz gniada/176 F: Quality Time / Quantum
M: Erotyka / Pelegro
K024612 616009510342312
44.

144

ESKOBAR SP POL 2014 wałach skarogniada/170 F: Messenger / Montender
M: Espina / Vis Versa
K027665 616009580271214
45.

135

EVEREST M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 wałach gniada/180 F: Nice boy
M: Eneida
K020685
46.

110

FENIX PKS POL 2011 wałach gniada/168 F: Faust Z
M: Fascynacja
K021275 616009670111111
47.

136

FIESTA GR. D Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2013 klacz kara/kuc:148 F: Tupet
M: Felina
K026894 616013670035613
48.

90

FISTON VAN T&L BWP BEL 2011 wałach siwa/170 F: HOUSTON
M: CHANAC VAN T&L
K020838 056007000F50039
49.

147

GEJZER WIELKOPOLSKA POL 2014 wałach gniada/170 F: Vulkan L
M: Gejsza
brak 616007610074714
50.

22

GENTLE KR KWPN POL 2011 gelding grey/165 F: Corland / Cor de la Bryere
M: Amourette / Heartbreaker
K019358 528210002702731
51.

120

GENTLEMEN KWP ESP 2011 wałach jasnokasztanowata/175 F: Indoctro / Capitol I
M: Avalanche R / Chin Chin
K030148 528003201106616
52.

33

GOGO K KŁUSAK POL 2013 klacz gniada/mk:152 F: Judge Joe
M: Whippet Boshoeve
brak 138871
53.

104

GOLDEN ROSE HOLST. POL 2014 Klacz siwa/164 F: Mylord Carthago
M: Adrette
K026474
54.

76

GOOD LUCK SP POL 2016 wałach gniada/168 F: .
M: .
K032366 .
55.

20

GRANDE CARLO Szlachetnej Półkrwi POL 2012 Wałach kara/172 F: Carlos DZ
M: Gordonka
K027719 616009590166912
56.

101

GREGORY SP POL 2006 Wałach kasztanowata/166 F: Maram /
M: Galilea /
K011160
57.

115

GRETA VON CRUISING ISH IRL 2016 klacz kasztanowata/167 F: Cruising Arish / Sea Crest
M: Goldicova / Touchdown
K029976 372414006047490
58.

70

HARFA MAŁOPOLSKA POL 2010 klacz gniada/mk:157cm F: Heban
M: Alaska
K028559 616006580397710
59.

3

HARNAŚ MŁP POL 2005 Wałach gniada F: Top Gun / Prince IG OR
M: Harda / Sebastian
K017728 POL006590182505
60.

42

HELIOS SP POL 2005 Wałach siwa/162 F: CORDE
M: HERA
K009529 POL 009 66 01104 05
61.

52

HERB WLKP POL 2015 wałach gniada/166 F: Vandamme
M: Hera / Dastin
K028180 616007610092215
62.

142

HIMENA SP POL 2012 klacz gniada/158 F: Comandor
M: Hawana
K028453 616009570184412
63.

94

HISZPAN SP POL 2003 wałach gniada/165 F: Diades
M: Hangara
K009630 POL009611244003
64.

27

IKANA SP POL 2012 klacz gniada/175 F: Vandamme/Guidam
M: Ikea/Turbud Quirinus
K029734 616009640025512
65.

148

IKEA . POL . klacz gniada/. F: .
M: .
. .
66.

121

ISAIDE OF HERITAGE Z ZANGERSHIDE POL 2015 klacz gniada/166 F: ITALO
M: GOLDIKA Z
K031035 056015Z55726715
67.

92

J JACK FLASH SP POL 2016 wałach kasztanowata/174 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Erystyka/ Quality Time
K032551 616009510151516
68.

137

JALISCO SOLIER KWPN NED 2014 wałach gniada/166 F: Elvis Ter Putte / Diamant De Semilly
M: Zaza / Heartbreaker
K027270 528003201405551
69.

55

JASKIER SZLECHETNY POL nn wałach kasztanowata/163 F: nn
M: nn
brak 616999540153006
70.

84

JASMON PKSP POL 2012 wałach ciemnogniada/170 F: Marino
M: Jara/Revel
K028115 61600960011521
71.

30

JOHNNIE WALKER PKSP POL 2016 wałach siwa/170 F: Tjungske
M: Juka
K029610 616009590028116
72.

80

JUWENALIA TYP SZLACHETNY POL 2009 klacz kasztanowata/165 F: Exaltation
M: Jutrznia
K016246 616999670155909
73.

122

KAHLUA PP HANOVERSKA POL 2016 klacz gniada/170 F: KANNAN / VOLTAIRE
M: LUTHIEN PP / LORDANOS
K031525 DE 431316896816
74.

65

KALIBER (EX.KOWALIK) ŚLĄSKA POL 2016 wałach gniada/167 F: .
M: .
Brak POL616008610195216
75.

11

KINGSTON SP POL 2012 wałach gniada/165 F: Sword
M: Karenina
brak A0021351S
76.

24

KROS Z ZANGERSHEIDE GER 2014 ogier siwa/174 F: Kannan / Voltaire
M: Fantazja I G / Carrico
K028766 056015Z55733414
77.

112

LA SCALA OLD POL 2011 Klacz gniada/172 F: Canabis / Contender
M: La Vawetta / Lugwig Von Bayern
K020919 DE418180224811
78.

95

LACARO SP POL 2010 wałach gniada/170 F: Concord
M: Łajka / Czynel
K032165 616 009 69 00412 10
79.

146

LACOMME SP POL 2000 klacz kasztanowata/- F: Landor S / Landadel
M: Gina G / Grannus
K008275 -
80.

83

LADY CASINIA OLDENBURG POL 2016 klacz gniada/160 F: Lord Cassini
M: Elidor/Landor S
K031493 DE433332098516
81.

19

LANCE II OLD GER 2012 wałach gniada/170 F: Lordanos / Landos
M: Ginastera / Ginsberg
K030530 DE433330470312
82.

15

LARISA SP POL 2013 klacz ciemnogniada/172 F: Empire
M: Laureatka L
K025404 616009661273813
83.

151

LATISSIMUS SP POL 2012 Wałach dereszowata/172 F: Chaltaire Z
M: Liwia
K023661 616009670032412
84.

63

LIDER-P MAŁOPOLSKI POL 2012 Wałach gniada F: Agrest
M: Lara
K020830
85.

41

LONGLIFE HOL. KUC WAL. POL 2011 wałach gniada/kuc:kuc:14 F: Leandros Sirik / Flora's Hof Magic
M: Blakt's Ashly / Oakley Bubbling Bobbety
K028152 528017201101099
86.

152

LOPEZ SP POL 2013 gelding bay/168 F: CHACCO FLY
M: LAMA
K028324 616 009640033512
87.

78

LORD BLEU KWPN NED 2016 gelding bay/162 F: Power Blue Vant Breezerhoff
M: /No Limit
K029468 528003201608074
88.

66

LORDANZ HAN POL 2010 Wałach gniada F: Lordanos / Landos
M: Gundi / Goodman
K017810 DE431316959810
89.

39

LOVELY GIRL SP POL 2014 klacz gniada/170 F: Long Star
M: Long Star
K026300 616009630060014
90.

89

LUCKY MAN KWPN POL 2016 wałach kara/175 F: Nabab de Reve
M: Capitale S / Carthago
K031515 528003201609914
91.

71

LYJANOS V/D HEES Z ZANGERSHEIDE POL 2017 wałach gniada/175 F: Lyjanero
M: Sissi III
Brak 056015Z55681417
92.

113

MACLAREN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 wałach gniada/164 F: BIJOU BE
M: MATRICA 34
K026229 616009660461614
93.

128

MADAME GAZELLE PP CONNEMARA POL 2017 klacz siwa/kuc:147 F: Ice and Fire d'Albran
M: Rathlacken Fiona
brak 372004000100466
94.

53

MAESTRO SP POL 2006 Wałach siwa/172 F: Lambado
M: Mara
K010426
95.

60

MAJERAN SP POL 2015 wałach gniada/166 F: Hippica Koh-I-Noor / Kannan
M: Milady / Lavendel
K030388 616009661165615
96.

97

MALINA KOŃ MAŁY POL 2010 klacz myszata/mk:153 F: Dragon / Rapid
M: Mała
K030996 616 999 59 01988 10
97.

138

MARAKESZ SP POL 2016 wałach gniada/165 F: Arcygraf
M: Maracana
K029109 616009520077216
98.

75

MARS MŁP POL 2010 wałach gniada/165 F: Berlin Bej
M: Mikstura
K024364 616 006 660 5657 10
99.

59

MELLECHOWICZ SP POL 2014 wałach gniada/164 F: Hippica Koh-I-Noor / Kannan
M: Milady / Lavendel
K027607 616009661363214
100.

111

MOCART WLKP POL 2008 wałach srokata/169 F: Pengo
M: Mozaika
K030813 616007610276508
101.

139

MOONLIGHT MAGIC KUC CONNEMARA POL 2013 wałach siwa/kuc:139 F: nn
M: nn
K027210 B0103010S
102.

143

MOVIE STAR KWPN POL 2017 ogier gniada/1 F: CHAPEAU
M: EPINA
K031179 528003201703590
103.

46

NICCO SP POL 2012 Wałach gniada/160 F: nn
M: Nn
K028134
104.

28

NOBEL MAŁOPOLSKA POL 2011 wałach ciemnogniada/168 F: Jurand
M: Nadzieja
brak brak
105.

85

OLIMPIADA-J Polski Koń Szlachetny Pół Krwi POL 2011 klacz siwa/159 F: Cancoon
M: Olimpia / Corofini
K030883 616 009 61 11050
106.

109

PALMIRA WLKP POL 2011 klacz skarogniada/161 F: Słowak
M: Parada
K031208 616007600192711
107.

35

PARNIKE VAN GODSELBOS BWP POL 2015 klacz gniada/170 F: Kannan
M: Darne
K029795 111
108.

105

PASO DOBLE KUC POL 2009 wałach kara/kuc:148 F: Nando Super
M: Penny
K027463 616013520055609
109.

99

PASSO SP POL 2011 wałach kasztanowata/166 F: Palermo
M: Miranda
K019480 6160095801788
110.

31

PIPPA VD HEFFINCK BWP BEL 2015 klacz kasztanowata/167 F: For Pleasure / Furioso II
M: Casilla Van De Heffinck / Cassini II
K028165 056002W00310620
111.

68

PLAMKA NN POL 2003 klacz jasnokasztanowata/kuc:140 F: Nn
M: Nn
K031347 999640029403
112.

88

PORSCHE PKSP POL 2017 wałach kasztanowata/166 F: Hippica Koh-I-Noor
M: Primavera / Wery Good
K032224 616098200235544
113.

74

PRIDE OF BALLYMORE CONNEMARA POL 2015 klacz siwa/kuc: F: NN
M: NN
K028298 372414020041055
114.

130

PRIMUS VAN’T VIANAHOF BWP BEL 2015 wałach gniada/163 F: Vigo d'Arsouilles / Nabab De Reve
M: Viana Van De Kornelishoeve / Cash
K030069 056002W00309209
115.

91

PROMETHEUS SP POL 2005 wałach skarogniada/170 F: NN
M: NN
K015104 K015104
116.

16

QUAPILLONI NN UKR 2013 klacz gniada/166 F: Quapillon Metodo
M: Avariia
K032324 BB002771
117.

93

QUERENTINO SP POL 2014 wałach gniada/162 F: Samurai M
M: Quick Style
K031001 616009682011414
118.

107

QUIBUS VAN DE CLAEVERVALLEI Belgisch Warmbloedpaard POL 2016 wałach gniada/173 F: Croydon van T&L/ Coronado I
M: Elegancję/Denver
K029013 056002W00312878
119.

38

QUO VADIS HAN POL 2011 Klacz gniada F: Quintender
M: Grace
K019614
120.

50

RASCO SP POL 2012 Wałach gniada/165 F: Check In 2 / Cordalme
M: River PG / Spartakus
K022921 616009661125212
121.

64

REA SP POL 2004 Klacz gniada F: Dukat
M: Racja
Brak
122.

77

RED HERSHEY HANOWERSKA GER 2013 wałach gniada/165 F: RAMIRO'S SON II
M: DELIA
K023135 DE431319730813
123.

69

RIANA P SP POL 2012 klacz gniada/170 F: Con Calma / Calato
M: Rebella / Landos
K020740 616009610012912
124.

37

RICO KG SP POL 2008 Wałach siwa/165 F: Chellano's Boy DZ
M: Roksana KG
K019653 POL 009 61 02229 08
125.

61

ROMANOV BH SP POL 2017 ogier gniada/167 F: Quvee Prestige
M: Roxy HL
K031752 616009661133617
126.

141

ROSATO SPRIZZ FP HOLSZTYŃSKA POL 2013 wałach gniada/171 F: Riscal
M: Baroness XIII
K025325 DE421000555813
127.

127

RULIETTA P SP POL 2017 klacz siwa/162 F: Hippica Koh-I-Noor / Kannan
M: Ruanda P / Con Calma
K030633 616009610096017
128.

150

SAMIRA SP 2016 k gniada F: Romario / Caletto's Son
M: Sinfonie / Concept
K032391 616009680006316
129.

40

SHAKKATO PB Z ZANGERSHEIDE BEL 2016 wałach ciemnogniada/168 F: Stakkato / Spartan
M: Charity / Nonstop
K031754 056015Z55592616
130.

67

SHINJUKU HANOVERIAN POL 2015 Wałach ciemnogniada/169 F: Stolzenberg
M: Calinda PJ
K028704 None
131.

119

SKITTLES SP POL 2015 wałach ciemnogniada/169 F: Viscount / Pythagoras
M: Sofia / Quamiro
K029320 616009610110415
132.

132

SMILE SL GR. E SP POL 2011 klacz kasztanowata/mk:155 F: ZINEDINE
M: SABENA
BRAK 616009661461411
133.

1

STAKATO'S BOY BK DE UKR 2013 wałach gniada/168 F: STAKKATO
M: ARGENTA BK
brak DE431312006213
134.

123

SUNSET HOL. POL 2013 wałach kasztanowata/- F: Stanfour
M: Riva I / Contender
K025741 DE421000118513
135.

116

TULLAHYLAND MARY JANE ISH IRL 2017 klacz siwa/162 F: Cruisings Ambassador
M: Tullahyland Princess
K030738 372414020223905
136.

124

VABIO SP POL 2000 ogier ciemnogniada/160 F: Le Voltaire / Voltaire
M: Verna / Corde
K005067 POL009660010300
137.

108

WERONA PKSP POL 2016 klacz gniada/169 F: Lissaro/Colox Cup
M: W-Quenee Top / Cantanis
K029283 A0004022S
138.

32

WICHER SP POL 2017 wałach skarogniada/172 F: Karbit
M: Wenus
K032323 616009520060417
139.

98

WINDY BOY WLKP POL 2011 wałach gniada/164 F: Castiglione L
M: Wizja
K019512 616007520002911
140.

43

WOLF'S MORITZ V DRP POL 2007 wałach siwa/kuc:140 F: Corado
M: Mona
K018713 DE 434340050807
Rider Club
Competition
Prize
Buchcar Weronika JKS Pogórze Glinik Zaborowski
50
SUM:
50.00
Dąbkowska Aleksandra KJ Bielik Grzegorzewice
50
SUM:
50.00
Dzydzan Bohdan Burewestnik Lwów Ukraina
250
SUM:
250.00
Foremny Paweł JKS Umiastów
50
SUM:
50.00
Hejger Marta Polski Polo Klub
250
200
SUM:
450.00
Janiszewska Gabriela JKS Salio Besiekierz Rudny
600
400
SUM:
1000.00
Kalita Hanna Klub Jeździecki Equireno Zaklików
300
SUM:
300.00
Kasprzyszak Ola JKS Equita Świętochów
400
SUM:
400.00
Komar Aleksandra BPK (MAZ)
50
SUM:
50.00
Miedziocha Hanna bpk
50
SUM:
50.00
Okuła Zofia Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
150
100
SUM:
250.00
Pilkiewicz Krystyna JKS Equita Świętochów
400
300
SUM:
700.00
Przedpełski Stanisław Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
600
250
150
SUM:
1000.00
Tomaszewska Zuzanna JKS Equita Świętochów
200
SUM:
200.00
Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
250
SUM:
250.00
Wilczewski Robert SKJ Beckersport
50
100
50
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Biedrzycka Barbara
Stow. SKJ Stare Babice
2021-07-10
10
2021-07-10
2021-07-11
20
Blusiewicz-Serwin Olga
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
ARNOLD (29)
2021-07-10
22
2021-07-10
8
Bohdanowicz Konstancja
BPK (MAZ)
2021-07-10
18
2021-07-10
2021-07-10
24
Bruzdowska Karolina
JKS Rywal Grudziądz
2021-07-10
2021-07-10
13
2021-07-11
22
2021-07-11
HISZPAN (94)
2021-07-10
2021-07-10
2021-07-11
2021-07-11
12
Buchcar Weronika
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
IKANA (27)
2021-07-10
6
2021-07-10
6
2021-07-11
16
2021-07-11
5
50
Cebula Marianna
JKS Equita Świętochów
MAESTRO (53)
2021-07-10
31
2021-07-10
2021-07-11
2021-07-11
Ceranka Katarzyna
BPK
LIDER-P (63)
2021-07-11
6
2021-07-11
16
Chmaj Julia
SKJ Salio Besiekierz Rudny
2021-07-10
2021-07-10
19
2021-07-11
Chodorski Krzysztof
St. KF KJ Hippica Polonia Słupno
DAKOTA N (131)
2021-07-10
1
2021-07-10
11
Chub(Czub) Yelyzaveta
KJ Equireno Zaklików
JASMON (84)
2021-07-10
26
2021-07-10
18
2021-07-11
34
2021-07-11
10
Czarnak Jm'06 Natalia
KJ Humorek
2021-07-11
18
2021-07-11
1
Dąbkowska Aleksandra
KJ Bielik Grzegorzewice
2021-07-10
14
2021-07-10
2021-07-11
13
2021-07-11
2021-07-10
5
50
2021-07-11
7
Dardzińska Naomi
JKS Equita Świętochów
2021-07-10
13
2021-07-10
18
2021-07-11
6
2021-07-11
26
Dębowska Zuzanna
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2021-07-11
2021-07-11
Dettlaff Marta
Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
SKITTLES (119)
2021-07-10
8
2021-07-10
13
2021-07-11
9
2021-07-11
6
Dzydzan Bohdan
Burewestnik Lwów Ukraina
2021-07-11
9
2021-07-10
9
2021-07-11
1
250
Esz Jm'05 Oliwia
KJ Strzała Krubiczew
2021-07-10
15
2021-07-10
2021-07-11
2021-07-11
Florczak Paulina
BPK (MAZ)
2021-07-10
2021-07-10
27
2021-07-11
2021-07-11
26
Foremny Paweł
JKS Umiastów
2021-07-10
5
50
2021-07-10
2021-07-11
20
2021-07-11
15
Gąbka Paulina
KJ Equireno Zaklików
2021-07-10
18
2021-07-11
13
2021-07-11
2
2021-07-10
9
Gasik Nikola
JKS Equita Świętochów
JASKIER (55)
2021-07-10
8
2021-07-10
2021-07-11
20
Gontarz Lidia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
CONTI (117)
2021-07-10
21
2021-07-10
31
2021-07-11
10
2021-07-11
Grad Alicja
SKJ ASTERIA Płock
GREGORY (101)
2021-07-10
7
2021-07-10
18
2021-07-11
7
2021-07-10
2021-07-10
1
2021-07-11
1
2021-07-11
1
Grzęda Klara
Stow. Warszawski KJ
MACLAREN (113)
2021-07-10
2021-07-10
18
2021-07-11
2021-07-11
Hejger Marta
Polski Polo Klub
ADENGO (44)
2021-07-10
6
2021-07-10
1
CORSTAR (47)
2021-07-10
1
250
2021-07-11
3
200
Janiszewska Gabriela
JKS Salio Besiekierz Rudny
2021-07-11
1
600
2021-07-10
17
2021-07-10
2
400
2021-07-11
9
2021-07-10
8
2021-07-10
2021-07-11
13
2021-07-11
14
Janiszewska Lena
JKS Salio Besiekierz Rudny
2021-07-10
3
2021-07-10
2021-07-11
2021-07-11
24
Jaroszewicz Zuzanna
KJ Popławce
GEJZER (147)
2021-07-10
2021-07-10
18
2021-07-11
2021-07-11
24
Jaworska Monika
KJ Strzała Krubiczew
2021-07-10
18
2021-07-10
14
2021-07-11
8
2021-07-11
1
Jończyk Amelia
SKJ ASTERIA Płock
2021-07-10
16
2021-07-10
5
2021-07-11
11
ARABESKA (102)
2021-07-10
12
2021-07-10
2021-07-11
4
2021-07-11
Kabala Wiktoria
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
LOPEZ (152)
2021-07-11
13
2021-07-11
12
Kadłubowski Aleksander
KJ Strzała Krubiczew
PORSCHE (88)
2021-07-11
16
2021-07-11
21
Kalita Hanna
Klub Jeździecki Equireno Zaklików
2021-07-11
5
2021-07-10
7
2021-07-10
6
2021-07-11
2
300
Kasprzyszak Ola
JKS Equita Świętochów
2021-07-10
1
400
2021-07-10
4
2021-07-11
1
Kaźmierczak Maja
BPK (MAZ)
MALINA (97)
2021-07-10
2021-07-10
2021-07-11
2021-07-11
25
Kicińska Karolina
Stow. SKJ Bobrowy Staw
2021-07-10
30
2021-07-10
16
2021-07-11
14
2021-07-11
10
Komar Aleksandra
BPK (MAZ)
2021-07-10
14
2021-07-10
2021-07-11
4
50
2021-07-11
14
Kosnowska Wiktoria
JKS Equita Świętochów
HERB (52)
2021-07-10
11
2021-07-10
2021-07-11
5
2021-07-11
Kotecki Dawid
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
COLA LADY (134)
2021-07-11
13
2021-07-11
15
Kowalski Hubert
Polski Polo Klub
2021-07-11
25
2021-07-11
21
NICCO (46)
2021-07-11
35
2021-07-11
Koziarewicz Aleksandra
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2021-07-10
29
2021-07-11
9
PASSO (99)
2021-07-10
18
2021-07-11
31
2021-07-11
Kozicka Gabriela
BPK (MAZ)
WICHER (32)
2021-07-10
17
2021-07-10
2021-07-11
2021-07-11
Kraś Helena
BPK (MAZ)
2021-07-10
23
2021-07-10
2021-07-11
12
2021-07-11
Królikowska Basia
KJ Akademia Kucania
PALMIRA (109)
2021-07-10
2021-07-10
1
2021-07-11
1
2021-07-11
1
Krupa Natalia
St. Warszawski KJ
2021-07-10
14
2021-07-10
26
2021-07-11
15
2021-07-10
14
2021-07-10
1
2021-07-11
1
2021-07-11
1
Kruszewska Ludwika
KJ Łąck
2021-07-11
2021-07-11
21
Kulesza Marta
KJ Humorek
HELIOS (42)
2021-07-11
1
2021-07-11
9
Kulesza Monika
KJ Humorek
2021-07-11
1
Kuszewska Julia
BPK (MAZ)
2021-07-11
19
2021-07-11
18
HIMENA (142)
2021-07-11
1
2021-07-11
Lis Zuzanna
BPK (MAZ)
LACARO (95)
2021-07-10
25
2021-07-10
Lomankiewicz Veronica
Klub Sportów Konnych Stare Babice
2021-07-11
1
Majchrzak Maria
Stow. Warszawski KJ
DAVINCI (49)
2021-07-10
28
2021-07-10
2021-07-11
10
2021-07-11
Majerowicz Kalina
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
NOBEL (28)
2021-07-10
5
2021-07-10
9
Markiewicz Alicja
Stow. Warszawski KJ
RASCO (50)
2021-07-11
6
2021-07-10
11
2021-07-10
20
Miedziocha Hanna
bpk
LA SCALA (112)
2021-07-11
2021-07-10
10
2021-07-10
4
50
2021-07-11
11
Mikulska-Sękalska Katarzyna
BPK (MAZ)
ALEX (51)
2021-07-10
1
2021-07-11
2
2021-07-11
22
Misztal Natalia
WKJ Lublin Stajnia Euforia
2021-07-10
2
2021-07-10
6
2021-07-11
11
2021-07-11
4
Mitrowska Martyna
Stow. SKJ Bobrowy Staw
A CATOKI (114)
2021-07-10
18
Mordzelewski Michał
SJ Stajnia Podolszyn
SAMIRA (150)
2021-07-11
28
2021-07-11
2021-07-11
19
2021-07-11
12
Muraczewski Jacek
Stow. Warszawski KJ
2021-07-10
15
2021-07-10
17
2021-07-11
24
Niziałek Dominika
Bez Przynależności Klubowej
MOCART (111)
2021-07-10
4
2021-07-10
1
2021-07-11
9
2021-07-11
4
Nowowiejska Julia
JKS Salio
DUSTIN (17)
2021-07-10
19
2021-07-10
2021-07-11
16
2021-07-11
32
Okuła Zofia
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2021-07-10
22
2021-07-10
2021-07-11
17
2021-07-11
2021-07-10
9
2021-07-10
2
150
2021-07-11
3
100
2021-07-11
6
Pakosz Natalia
WKJ Lublin
2021-07-10
13
2021-07-10
29
2021-07-11
7
2021-07-11
20
Pankiewicz Julia
KJ Bielik Grzegorzewice
2021-07-10
32
2021-07-10
2021-07-11
5
2021-07-11
2021-07-10
11
2021-07-10
2021-07-11
23
Paradowski Tomasz
SKJ Horseprofi Łódź
2021-07-10
2021-07-11
2021-07-11
2021-07-10
Pawlak Waleria
Stow. Sportowe Golden Horse Koryta
2021-07-10
2021-07-10
2021-07-11
2021-07-11
Piątkowski Stanisław
KJ Strzała Krubiczew
KAHLUA PP (122)
2021-07-10
2021-07-10
4
2021-07-11
14
2021-07-11
27
Piechna Joanna
SKJ ASTERIA Płock
ALIBABA (103)
2021-07-10
1
2021-07-10
1
Pilkiewicz Krystyna
JKS Equita Świętochów
RIANA P (69)
2021-07-11
2
400
2021-07-10
2
300
2021-07-10
5
Polińska Weronika
Bez Przynależności Klubowej L U L
HARFA (70)
2021-07-10
2021-07-11
23
2021-07-10
2021-07-11
Poniewierska Lea
BPK (MAZ)
SUNSET (123)
2021-07-10
1
2021-07-10
1
Poniewierska Nela
BPK (MAZ)
SUNSET (123)
2021-07-11
1
2021-07-11
14
Poschauko Julia
Polski Polo Klub Secymin Polski
CHARITA (82)
2021-07-10
7
2021-07-11
Potyra Maja
SKJ Bobrowy Staw Augustówek
2021-07-10
1
2021-07-10
1
2021-07-11
1
2021-07-11
1
Pracel Marianna
Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
DENDY (133)
2021-07-10
12
2021-07-10
2021-07-11
2021-07-11
Prasek Krzysztof
St. Interhorse
2021-07-10
20
2021-07-10
9
2021-07-11
8
2021-07-11
8
Pronobis Emilia
SKJ HORSEPROFI Łódź
GOGO K (33)
2021-07-10
1
2021-07-10
16
2021-07-11
12
2021-07-11
Przedpełski Stanisław
Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
2021-07-10
16
2021-07-10
21
2021-07-11
22
ESKOBAR (144)
2021-07-10
16
2021-07-10
1
600
2021-07-11
3
250
2021-07-10
17
2021-07-10
11
2021-07-11
2
150
Radzikowska Dorota
BPK (MAZ)
2021-07-11
8
2021-07-10
27
2021-07-10
Ratajska Gabriela
JKS Salio Besiekierz Rudny
2021-07-10
30
2021-07-10
2021-07-11
20
2021-07-11
17
Rewieńska Hanna
JKS Karolina
2021-07-10
2021-07-10
Rychter Karolina
BPK (MAZ)
2021-07-10
20
2021-07-10
10
2021-07-11
17
2021-07-11
Rzycka Olga
BPK (MAZ)
KROS Z (24)
2021-07-10
10
2021-07-10
10
2021-07-10
27
GENTLEMEN (120)
2021-07-10
8
2021-07-11
7
Sawicka Lena
Klub Jeździecki Humorek
2021-07-11
25
Ślazińska Malwina
KS Garo
2021-07-10
10
2021-07-10
7
2021-07-11
33
2021-07-11
Sobolewska Gaja
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2021-07-11
3
2021-07-11
Sobolewska Lea
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych
2021-07-10
2
2021-07-10
Soplak Dominika
SKJ ASTERIA Płock
2021-07-10
1
2021-07-10
17
2021-07-11
1
2021-07-11
1
Stasiak Zofia
JKS Equita Świętochów
MARS (75)
2021-07-10
4
2021-07-10
3
2021-07-11
11
2021-07-11
Strzałkowska Janina
KJ Strzała Krubiczew
2021-07-10
12
2021-07-10
14
2021-07-10
12
Suwała Katarzyna
BPK (MAZ)
2021-07-10
6
2021-07-10
2021-07-11
2021-07-11
30
Szczech Patrycja
JKS Salio
2021-07-10
15
2021-07-11
17
Szestowicki Patryk
JKS Equita Świętochów
CAMARO (56)
2021-07-10
2021-07-10
8
2021-07-11
2021-07-11
29
Szustorowska Hanna
KJ Sielanka Warka
RICO KG (37)
2021-07-10
18
2021-07-10
18
2021-07-11
18
2021-07-11
3
Szypiło Julia
KJ Equireno Zaklików
LARISA (15)
2021-07-10
2021-07-10
18
2021-07-11
2021-07-11
19
Tomaszewska Zuzanna
JKS Equita Świętochów
DANDY (58)
2021-07-11
4
2021-07-10
3
200
2021-07-10
9
Tomaszewski Antoni
JKS Equita Świętochów
2021-07-11
8
2021-07-10
2021-07-10
7
2021-07-11
5
MAJERAN (60)
2021-07-10
15
2021-07-10
3
250
2021-07-11
10
Tomaszewski Stanisław
BPK (MAZ)
LACOMME (146)
2021-07-10
2
2021-07-10
13
2021-07-11
8
2021-07-11
23
Trzaska Laura
KJ Strzała Krubiczew
CHABER (106)
2021-07-10
7
2021-07-10
2021-07-11
2021-07-11
15
Turowska Ilona
Equiclub Zamłyniec
LORDANZ (66)
2021-07-10
2021-07-10
5
2021-07-11
3
2021-07-11
6
2021-07-10
12
2021-07-10
2021-07-11
23
2021-07-11
Wetmańska Jagoda
Sportowy Klub Jeździecki Mordaka
BARNABA (140)
2021-07-11
7
2021-07-11
Wilczewski Robert
SKJ Beckersport
2021-07-10
14
2021-07-10
4
50
2021-07-11
7
WERONA (108)
2021-07-10
3
100
2021-07-10
11
2021-07-11
4
50
Włodarczyk Klara
WKJ Lublin stajnia Euforia
REA (64)
2021-07-10
17
2021-07-11
14
2021-07-11
22
Wołczyńska Julia
Kj Humorek
PLAMKA (68)
2021-07-11
18
2021-07-11
17
Woźnica Muśnicka Joanna
KJ Dworek Okuniew
MARAKESZ (138)
2021-07-10
19
2021-07-11
2021-07-11
Wrońska Sandra
SKJ HORSEPROFI Łódź
2021-07-10
14
2021-07-10
1
2021-07-11
5
2021-07-11
Zaciera Agata
KJ Equireno Zaklików
2021-07-10
3
2021-07-10
15
2021-07-11
2
2021-07-11
1
Zubczyńska Amelia
KJ Humorek
2021-07-11
18
2021-07-11
11
2021-07-11
36
2021-07-11
1

Number of Riders: 109

Number of Horses: 140

The sum of prizes: 5 250.00

Competition results developed by: HIPPOSERWIS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052014-3, HIPPOSERWIS)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl