Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
98 ACCEPTED 2021-04-07 19:48:44
2021-04-07 16:34:36
Magdalena Piskorska SOUL
  • 1x 3/P/Juniorzy I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/P1/Juniorzy II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/Juniorzy finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
97 ACCEPTED 2021-04-07 19:48:41
2021-04-07 14:53:10
Sara Patejko IRYDION L
  • 1x 3/P/Juniorzy I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/P1/Juniorzy II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/Juniorzy finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
96 ACCEPTED 2021-04-07 11:18:32
2021-04-07 10:55:32
Urszula Oryga Siwiak PANJAA
  • 1x 2/L/Zawodnicy z III licencją I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/L1/Zawodnicy z III licencją II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/Zawodnicy z III licencją finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
95 ACCEPTED 2021-04-07 10:46:46
2021-04-07 10:40:48
Marek Wacławik ENJOY BLUE DIAMOND
  • 1x 5/N1/Seniorzy I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/C/Seniorzy II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/C/Seniorzy finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
94 ACCEPTED 2021-04-07 11:18:56
2021-04-07 10:39:44
Urszula Oryga Siwiak GRUPO PROM ANTRAX Z
  • 1x 2/L/Zawodnicy z III licencją I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/L1/Zawodnicy z III licencją II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/Zawodnicy z III licencją finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
93 ACCEPTED 2021-04-07 10:47:01
2021-04-07 10:36:39
Marek Wacławik DARCO VAN OVERIS Z
  • 1x 5/N1/Seniorzy I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/C/Seniorzy II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/C/Seniorzy finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
92 ACCEPTED 2021-04-07 19:12:46
2021-04-07 09:35:55
Dominika Owczarek EMILIUSZ
  • 1x 1/LL-90/Amator Open I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/LL-95/Amator Open II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/Amatorzy Open finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
91 ACCEPTED 2021-04-07 19:12:37
2021-04-07 06:59:46
Katarzyna Maciejewska FLOURIN DU ROUET
  • 1x 5/N1/Seniorzy I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/C/Seniorzy II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/C/Seniorzy finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
90 ACCEPTED 2021-04-07 19:12:19
2021-04-06 23:16:57
Karolina Pogorzelska ALABASTER
  • 1x 2/L/Zawodnicy z III licencją I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/L1/Zawodnicy z III licencją II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/Zawodnicy z III licencją finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
89 ACCEPTED 2021-04-07 10:47:51
2021-04-06 22:44:13
Wiktoria Strzeszewska CORJANA P
  • 1x 1/LL-90/Amator Open I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/LL-95/Amator Open II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/Amatorzy Open finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
88 ACCEPTED 2021-04-06 20:27:46
2021-04-06 18:55:47
Dorota Wakulińska KILIMANDŻARO
  • 1x 1/LL-90/Amator Open I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/LL-95/Amator Open II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/Amatorzy Open finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
87 ACCEPTED 2021-04-06 20:27:38
2021-04-06 16:45:39
Anna Małkowska LAXI
  • 1x 4/P/Młodzi Jeźdźcy I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N/Młodzi Jeźdźcy II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/N1/Młodzi Jeźdźcy finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
86 ACCEPTED 2021-04-06 16:44:41
2021-04-06 16:34:13
Konstancja Von Mauberg GAPHIRA
  • 1x 5/N1/Seniorzy I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/C/Seniorzy II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/C/Seniorzy finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
85 ACCEPTED 2021-04-06 13:27:01
2021-04-06 12:02:45
Zofia Gintowt-Juchniewicz SKŁADNIA
  • 1x 4/P/Młodzi Jeźdźcy I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N/Młodzi Jeźdźcy II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/N1/Młodzi Jeźdźcy finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
84 ACCEPTED 2021-04-05 20:11:15
2021-04-05 19:18:44
Stanisław Tomaszewski LACOMME
  • 1x 1/LL-90/Amator Open I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/LL-95/Amator Open II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/Amatorzy Open finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
83 ACCEPTED 2021-04-05 20:11:31
2021-04-05 18:06:41
Karolina Zdun EYE CATCHER
  • 1x 1/LL-90/Amator Open I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/LL-95/Amator Open II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/Amatorzy Open finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
82 ACCEPTED 2021-04-05 20:11:34
2021-04-05 14:21:54
Zofia Zawadzka IRRESISTIBLE B
  • 1x 3/P/Juniorzy I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/P1/Juniorzy II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/Juniorzy finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
81 ACCEPTED 2021-04-05 20:11:37
2021-04-05 14:21:20
Martyna Klimczak LIRYKA
  • 1x 3/P/Juniorzy I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/P1/Juniorzy II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/Juniorzy finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
80 ACCEPTED 2021-04-05 20:11:41
2021-04-05 14:20:45
Martyna Klimczak BETINA
  • 1x 3/P/Juniorzy I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/P1/Juniorzy II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/Juniorzy finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
79 ACCEPTED 2021-04-05 08:03:25
2021-04-04 22:35:02
Natalia Górecka J'03 CALIPSO
  • 1x 2/L/Zawodnicy z III licencją I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/L1/Zawodnicy z III licencją II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/Zawodnicy z III licencją finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
78 ACCEPTED 2021-04-06 13:42:31
2021-04-04 22:31:17
Marianna Dunajska J'04 N-WIKTORIA
  • 1x 2/L/Zawodnicy z III licencją I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/L1/Zawodnicy z III licencją II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/Zawodnicy z III licencją finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
77 ACCEPTED 2021-04-05 08:03:40
2021-04-04 22:22:39
Krystyna Gantner DOLLAR GYM
  • 1x 2/L/Zawodnicy z III licencją I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/L1/Zawodnicy z III licencją II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/Zawodnicy z III licencją finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
76 ACCEPTED 2021-04-04 21:56:27
2021-04-04 18:54:12
Maja Wałach GOTHA MK
  • 1x 2/L/Zawodnicy z III licencją I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/L1/Zawodnicy z III licencją II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/Zawodnicy z III licencją finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
75 ACCEPTED 2021-04-04 21:56:36
2021-04-04 18:51:47
Maja Wałach ENKLAWA W
  • 1x 2/L/Zawodnicy z III licencją I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/L1/Zawodnicy z III licencją II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/Zawodnicy z III licencją finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
74 ACCEPTED 2021-04-03 17:32:06
2021-04-03 16:49:18
Karolina Badowska AMBROZJA
  • 1x 5/N1/Seniorzy I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/C/Seniorzy II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/C/Seniorzy finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
73 ACCEPTED 2021-04-03 17:31:56
2021-04-02 23:14:23
Martyna Mitrowska A CATOKI
  • 1x 4/P/Młodzi Jeźdźcy I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N/Młodzi Jeźdźcy II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/N1/Młodzi Jeźdźcy finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
72 ACCEPTED 2021-04-02 22:25:31
2021-04-02 21:33:36
Zofia Michalak FARAMEE M
  • 1x 3/P/Juniorzy I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/P1/Juniorzy II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/Juniorzy finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
71 ACCEPTED 2021-04-02 22:25:38
2021-04-02 21:32:22
Zofia Michalak PRINCESSA I G
  • 1x 4/P/Młodzi Jeźdźcy I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N/Młodzi Jeźdźcy II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/N1/Młodzi Jeźdźcy finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
70 ACCEPTED 2021-04-02 17:18:16
2021-04-02 16:54:26
Konstancja Bohdanowicz GRETA VON CRUISING
  • 1x 2/L/Zawodnicy z III licencją I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/L1/Zawodnicy z III licencją II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/Zawodnicy z III licencją finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
69 ACCEPTED 2021-04-02 14:21:39
2021-04-02 12:13:43
Marianna Cebula MAESTRO
  • 1x 2/L/Zawodnicy z III licencją I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/L1/Zawodnicy z III licencją II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/Zawodnicy z III licencją finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
68 ACCEPTED 2021-04-02 14:22:06
2021-04-02 12:12:55
Anna Małachowska KLONDAIKA
  • 1x 2/L/Zawodnicy z III licencją I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/L1/Zawodnicy z III licencją II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/Zawodnicy z III licencją finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
67 ACCEPTED 2021-04-02 14:22:14
2021-04-02 08:41:21
Michalina Jarosz EMAR
  • 1x 1/LL-90/Amator Open I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/LL-95/Amator Open II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/Amatorzy Open finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
66 ACCEPTED 2021-04-01 14:30:40
2021-04-01 10:57:06
Dorota Czajkowska KUROSAWA
  • 1x 3/P/Juniorzy I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/P1/Juniorzy II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/Juniorzy finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
65 ACCEPTED 2021-04-07 19:11:46
2021-03-31 20:20:24
Maja Gromadowska GALOP
  • 1x 2/L/Zawodnicy z III licencją I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/L1/Zawodnicy z III licencją II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/Zawodnicy z III licencją finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
64 ACCEPTED 2021-03-31 17:06:53
2021-03-31 17:02:42
Karolina Rychter GOLDEN BOY
  • 1x 1/LL-90/Amator Open I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/LL-95/Amator Open II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/Amatorzy Open finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
63 ACCEPTED 2021-04-07 16:59:44
2021-03-31 15:57:59
Zuzanna Strzelczyk CASSIO
  • 1x 2/L/Zawodnicy z III licencją I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/L1/Zawodnicy z III licencją II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/Zawodnicy z III licencją finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
62 ACCEPTED 2021-04-03 15:30:34
2021-03-31 09:34:02
Magdalena Missala FERRERO
  • 1x 2/L/Zawodnicy z III licencją I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/L1/Zawodnicy z III licencją II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/Zawodnicy z III licencją finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
61 ACCEPTED 2021-03-31 11:46:56
2021-03-30 20:08:04
Nina Ambroziak MILO
  • 1x 2/L/Zawodnicy z III licencją I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/L1/Zawodnicy z III licencją II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/Zawodnicy z III licencją finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
60 ACCEPTED 2021-03-31 11:47:03
2021-03-30 20:07:39
Nadia Ambroziak Q 7
  • 1x 3/P/Juniorzy I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/P1/Juniorzy II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/Juniorzy finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
59 ACCEPTED 2021-03-30 19:21:24
2021-03-30 08:26:11
Wiktoria Kabala LOPEZ
  • 1x 2/L/Zawodnicy z III licencją I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/L1/Zawodnicy z III licencją II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/Zawodnicy z III licencją finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
58 ACCEPTED 2021-04-03 11:42:24
2021-03-29 19:37:27
Martyna Wilińska ZAPP-ZARAPP
  • 1x 2/L/Zawodnicy z III licencją I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/L1/Zawodnicy z III licencją II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/Zawodnicy z III licencją finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
57 ACCEPTED 2021-03-29 14:25:13
2021-03-29 10:43:42
Anna Zielińska N-COMPOSTELLA MVH Z
  • 1x 4/P/Młodzi Jeźdźcy I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N/Młodzi Jeźdźcy II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/N1/Młodzi Jeźdźcy finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
56 ACCEPTED 2021-03-29 14:25:18
2021-03-28 23:35:35
Julia Mroczkowska K-PARIS
  • 1x 1/LL-90/Amator Open I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/LL-95/Amator Open II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/Amatorzy Open finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
55 ACCEPTED 2021-03-28 18:05:28
2021-03-28 17:16:34
Paula Morawska RAMBO
  • 1x 1/LL-90/Amator Open I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/LL-95/Amator Open II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/Amatorzy Open finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
54 ACCEPTED 2021-03-28 14:25:38
2021-03-28 14:18:03
Anna Błaszczak CANDY
  • 1x 1/LL-90/Amator Open I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/LL-95/Amator Open II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/Amatorzy Open finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
53 ACCEPTED 2021-03-28 08:10:37
2021-03-27 23:05:50
Antoni Orlikowski CLASSIC BLUE HIVETTE Z
  • 1x 5/N1/Seniorzy I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/C/Seniorzy II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/C/Seniorzy finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
52 ACCEPTED 2021-03-27 22:01:36
2021-03-27 22:01:16
Agnieszka Terlecka - Ludwiniak DAFER
  • 1x 1/LL-90/Amator Open I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/LL-95/Amator Open II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/Amatorzy Open finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
51 ACCEPTED 2021-03-27 21:58:32
2021-03-27 21:57:57
Roksana Naumiuk STARLIGHT
  • 1x 3/P/Juniorzy I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/P1/Juniorzy II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/Juniorzy finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
50 ACCEPTED 2021-03-27 18:00:11
2021-03-27 14:48:44
Wiktoria Leszek-Karwańska DIARETTO
  • 1x 4/P/Młodzi Jeźdźcy I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N/Młodzi Jeźdźcy II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/N1/Młodzi Jeźdźcy finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
49 ACCEPTED 2021-03-27 18:00:28
2021-03-27 14:47:51
Wiktoria Leszek-Karwańska FAMEUS-OLT
  • 1x 5/N1/Seniorzy I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/C/Seniorzy II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/C/Seniorzy finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
48 ACCEPTED 2021-03-27 18:00:40
2021-03-27 10:44:28
Alicja Łącka ODIGO VAN HET KAPELHOF
  • 1x 3/P/Juniorzy I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/P1/Juniorzy II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/Juniorzy finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
47 ACCEPTED 2021-03-27 18:00:45
2021-03-27 10:43:24
Michalina Łącka T.GOLD QUIDAME Z
  • 1x 3/P/Juniorzy I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/P1/Juniorzy II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/Juniorzy finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
46 ACCEPTED 2021-03-27 18:00:50
2021-03-27 05:28:54
Julia Bilewicz CARIA
  • 1x 1/LL-90/Amator Open I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/LL-95/Amator Open II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/Amatorzy Open finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
45 ACCEPTED 2021-03-26 12:36:36
2021-03-26 10:26:08
Sławomir Paszkowski RAUL
  • 1x 2/L/Zawodnicy z III licencją I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/L1/Zawodnicy z III licencją II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/Zawodnicy z III licencją finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
44 ACCEPTED 2021-03-26 12:36:52
2021-03-26 10:25:46
Jakub Grzymała ARNOLD
  • 1x 2/L/Zawodnicy z III licencją I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/L1/Zawodnicy z III licencją II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/Zawodnicy z III licencją finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
43 ACCEPTED 2021-03-26 12:37:07
2021-03-25 20:52:18
Karolina Bar BAKO 2
  • 1x 4/P/Młodzi Jeźdźcy I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N/Młodzi Jeźdźcy II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/N1/Młodzi Jeźdźcy finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
42 ACCEPTED 2021-03-26 12:37:13
2021-03-25 20:49:01
Karolina Bar EVER SO CLEVER
  • 1x 3/P/Juniorzy I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/P1/Juniorzy II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/Juniorzy finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
41 ACCEPTED 2021-03-25 18:37:18
2021-03-25 16:23:43
Bianka Kwiatkowska M CANTORI S
  • 1x 2/L/Zawodnicy z III licencją I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/L1/Zawodnicy z III licencją II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/Zawodnicy z III licencją finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
40 ACCEPTED 2021-03-25 12:28:34
2021-03-25 10:46:06
Aleksandra Dąbkowska PRIMUS VAN’T VIANAHOF
  • 1x 5/N1/Seniorzy I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/C/Seniorzy II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/C/Seniorzy finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
39 ACCEPTED 2021-03-25 12:28:41
2021-03-25 10:45:10
Aleksandra Dąbkowska JUST THIS ONE
  • 1x 5/N1/Seniorzy I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/C/Seniorzy II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/C/Seniorzy finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
38 ACCEPTED 2021-03-25 07:59:13
2021-03-24 23:41:39
Tamara Ferenc PUERTO RICO
  • 1x 3/P/Juniorzy I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/P1/Juniorzy II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/Juniorzy finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
37 ACCEPTED 2021-03-24 19:27:05
2021-03-24 16:03:55
Paulina Gostkiewicz INEZ W
  • 1x 5/N1/Seniorzy I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/C/Seniorzy II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/C/Seniorzy finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
36 ACCEPTED 2021-03-24 15:29:21
2021-03-24 15:10:02
Natalia Dragan LAPITA
  • 1x 3/P/Juniorzy I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/P1/Juniorzy II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/Juniorzy finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
35 ACCEPTED 2021-03-24 11:58:56
2021-03-23 23:02:52
Sophia Inguenaud LISA BONA L
  • 1x 5/N1/Seniorzy I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/C/Seniorzy II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/C/Seniorzy finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
34 ACCEPTED 2021-03-24 11:58:49
2021-03-23 20:40:56
Lena Jarecka IMPACT GLN
  • 1x 1/LL-90/Amator Open I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/LL-95/Amator Open II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/Amatorzy Open finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
33 ACCEPTED 2021-03-23 19:48:06
2021-03-23 15:47:05
Leszek Nieużyła CHACORNETO
  • 1x 5/N1/Seniorzy I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/C/Seniorzy II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/C/Seniorzy finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
32 ACCEPTED 2021-03-23 19:48:12
2021-03-23 15:46:11
Leszek Nieużyła CASVELLE
  • 1x 5/N1/Seniorzy I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/C/Seniorzy II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/C/Seniorzy finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
31 ACCEPTED 2021-03-23 14:28:44
2021-03-23 14:00:13
Ines Bisaga CORTAZAR
  • 1x 2/L/Zawodnicy z III licencją I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/L1/Zawodnicy z III licencją II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/Zawodnicy z III licencją finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
30 ACCEPTED 2021-03-23 14:29:05
2021-03-23 12:59:40
Zofia Kulczycka QUINTERO
  • 1x 2/L/Zawodnicy z III licencją I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/L1/Zawodnicy z III licencją II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/Zawodnicy z III licencją finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
29 ACCEPTED 2021-03-23 14:29:11
2021-03-23 12:15:54
Aleksandra Sypuła Mj'99 SZAFIR
  • 1x 1/LL-90/Amator Open I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/LL-95/Amator Open II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/Amatorzy Open finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
28 ACCEPTED 2021-03-23 07:32:42
2021-03-22 19:24:52
Natalia Kotyra MADRYT
  • 1x 3/P/Juniorzy I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/P1/Juniorzy II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/Juniorzy finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
27 ACCEPTED 2021-03-22 15:05:36
2021-03-22 14:40:59
Maja Grudzińska TAMARA
  • 1x 1/LL-90/Amator Open I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/LL-95/Amator Open II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/Amatorzy Open finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
26 ACCEPTED 2021-03-22 15:05:14
2021-03-22 14:37:13
Maja Grudzińska KATIE
  • 1x 1/LL-90/Amator Open I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/LL-95/Amator Open II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/Amatorzy Open finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
25 ACCEPTED 2021-03-22 15:04:27
2021-03-22 11:31:03
Olga Rzycka GENTELMEN
  • 1x 5/N1/Seniorzy I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/C/Seniorzy II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/C/Seniorzy finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
24 ACCEPTED 2021-04-07 10:47:29
2021-03-22 11:26:02
Olga Szuran CALIGUL
  • 1x 1/LL-90/Amator Open I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/LL-95/Amator Open II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/Amatorzy Open finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
23 ACCEPTED 2021-03-22 15:04:38
2021-03-22 11:22:42
Michalina Jarosz VABIO
  • 1x 1/LL-90/Amator Open I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/LL-95/Amator Open II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/Amatorzy Open finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
22 ACCEPTED 2021-03-22 15:04:50
2021-03-22 11:21:17
Monika Kurstak-Cwynar IMPERATOR
  • 1x 1/LL-90/Amator Open I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/LL-95/Amator Open II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/Amatorzy Open finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
21 ACCEPTED 2021-03-26 12:37:29
2021-03-22 09:52:31
Agnieszka Paszkowska AJGOR
  • 1x 2/L/Zawodnicy z III licencją I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/L1/Zawodnicy z III licencją II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/Zawodnicy z III licencją finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
20 ACCEPTED 2021-04-02 16:47:52
2021-03-22 09:31:32
Kinga Kozłowska Mj'01 AIRA
  • 1x 1/LL-90/Amator Open I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/LL-95/Amator Open II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/Amatorzy Open finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
19 ACCEPTED 2021-04-04 21:57:34
2021-03-22 09:15:25
Aleksandra Szwajczewska BORA
  • 1x 2/L/Zawodnicy z III licencją I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/L1/Zawodnicy z III licencją II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/Zawodnicy z III licencją finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
18 ACCEPTED 2021-03-22 11:12:13
2021-03-21 21:15:19
Anna Pawłowska SOLOIST
  • 1x 2/L/Zawodnicy z III licencją I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/L1/Zawodnicy z III licencją II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/Zawodnicy z III licencją finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
17 ACCEPTED 2021-03-21 21:12:22
2021-03-21 21:08:20
Ula Kruszewska EUFORIA PW
  • 1x 1/LL-90/Amator Open I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/LL-95/Amator Open II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/Amatorzy Open finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
16 ACCEPTED 2021-03-21 21:03:39
2021-03-21 20:53:59
Waleria Branicka CALLIA-L
  • 1x 3/P/Juniorzy I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/P1/Juniorzy II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/Juniorzy finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
15 ACCEPTED 2021-03-21 21:03:44
2021-03-21 20:51:33
Julia Lewinson CHANTALL VAN DE CALIDRIO
  • 1x 2/L/Zawodnicy z III licencją I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/L1/Zawodnicy z III licencją II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/Zawodnicy z III licencją finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
14 ACCEPTED 2021-03-21 20:04:46
2021-03-21 20:04:09
Marta Wajda COTE D'AZUR
  • 1x 2/L/Zawodnicy z III licencją I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/L1/Zawodnicy z III licencją II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/Zawodnicy z III licencją finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
13 ACCEPTED 2021-04-02 16:47:28
2021-03-21 17:46:47
Karolina Wierzbicka BRASIL
  • 1x 1/LL-90/Amator Open I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/LL-95/Amator Open II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/Amatorzy Open finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
12 ACCEPTED 2021-04-05 22:05:58
2021-03-21 11:11:49
Zuzanna Jm'05 Werelich BELLA
  • 1x 3/P/Juniorzy I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/P1/Juniorzy II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/Juniorzy finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
11 ACCEPTED 2021-03-31 11:47:19
2021-03-20 17:19:51
Patrycja Matyjasik KALILA J
  • 1x 4/P/Młodzi Jeźdźcy I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N/Młodzi Jeźdźcy II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/N1/Młodzi Jeźdźcy finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
10 ACCEPTED 2021-03-21 12:12:28
2021-03-20 16:47:55
Irena Pawłowska MESKALINA
  • 1x 4/P/Młodzi Jeźdźcy I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/N/Młodzi Jeźdźcy II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/N1/Młodzi Jeźdźcy finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
9 ACCEPTED 2021-03-20 16:15:45
2021-03-20 00:51:30
Elżbieta Kondzioła NOMINACJA
  • 1x 2/L/Zawodnicy z III licencją I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/L1/Zawodnicy z III licencją II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/Zawodnicy z III licencją finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
8 ACCEPTED 2021-03-20 16:15:49
2021-03-19 22:01:31
Karolina Klusek NEVADA ROYAL Z
  • 1x 3/P/Juniorzy I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/P1/Juniorzy II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/Juniorzy finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
7 ACCEPTED 2021-03-19 17:15:52
2021-03-19 13:20:23
Alicja Iwaszczuk PROVINZIAL
  • 1x 2/L/Zawodnicy z III licencją I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/L1/Zawodnicy z III licencją II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/Zawodnicy z III licencją finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
6 ACCEPTED 2021-03-19 17:15:56
2021-03-19 13:02:27
Wiktoria Świrska COR DE LA ROSA
  • 1x 3/P/Juniorzy I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/P1/Juniorzy II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/Juniorzy finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
5 ACCEPTED 2021-03-19 10:41:58
2021-03-19 09:00:47
Aleksandra Florczak DIANA L
  • 1x 3/P/Juniorzy I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/P1/Juniorzy II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/Juniorzy finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
4 ACCEPTED 2021-03-19 10:41:49
2021-03-19 08:27:31
Maja Wałach EPIZOD M
  • 1x 1/LL-90/Amator Open I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/LL-95/Amator Open II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/Amatorzy Open finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
3 ACCEPTED 2021-03-19 10:41:41
2021-03-18 23:24:03
Diana Zając DEKORACJA
  • 1x 2/L/Zawodnicy z III licencją I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/L1/Zawodnicy z III licencją II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/Zawodnicy z III licencją finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
2 ACCEPTED 2021-03-19 10:41:06
2021-03-18 22:33:09
Basia Rostek MITHRAS VAN DE TOMBEELE
  • 1x 2/L/Zawodnicy z III licencją I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/L1/Zawodnicy z III licencją II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/Zawodnicy z III licencją finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
1 ACCEPTED 2021-03-19 10:41:01
2021-03-18 20:56:07
Justyna Nagórka MILLORD
  • 1x 1/LL-90/Amator Open I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/LL-95/Amator Open II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/Amatorzy Open finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize

Number of Riders: 0

Number of Horses: 0

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: HIPPOSERWIS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052014-3, HIPPOSERWIS)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl