Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
55 ACCEPTED 2021-03-10 22:25:58
2021-03-10 17:15:41
Julia Kuszewska ROSATO SPRIZZ FP
  • 1x 3/L/Juniorzy Młodsi I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/L1/Juniorzy Młodsi II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 17/P/Juniorzy Młodsi finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
54 ACCEPTED 2021-03-10 22:26:05
2021-03-10 17:15:12
Julia Kuszewska HIMENA
  • 1x 3/L/Juniorzy Młodsi I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/L1/Juniorzy Młodsi II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 17/P/Juniorzy Młodsi finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
53 ACCEPTED 2021-03-10 11:53:06
2021-03-10 10:10:59
Liliana Harasim GOOD MADDOX
  • 1x 3/L/Juniorzy Młodsi I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/L1/Juniorzy Młodsi II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 17/P/Juniorzy Młodsi finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
52 ACCEPTED 2021-03-09 13:14:50
2021-03-08 13:10:05
Wiktoria Król DE LORCHE BH
  • 1x 2/L/Zawodnicy z III licencją I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/L1/Zawodnicy z III licencją II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16/P/Zawodnicy z III licencją finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
51 ACCEPTED 2021-03-09 13:14:51
2021-03-08 13:03:17
Wiktoria Król CARLO ROSSI
  • 1x 2/L/Zawodnicy z III licencją I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/L1/Zawodnicy z III licencją II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16/P/Zawodnicy z III licencją finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
50 ACCEPTED 2021-03-07 18:09:00
2021-03-07 17:33:44
Marianna Dunajska J'04 N-WIKTORIA
  • 1x 2/L/Zawodnicy z III licencją I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/L1/Zawodnicy z III licencją II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16/P/Zawodnicy z III licencją finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
49 ACCEPTED 2021-03-06 11:44:06
2021-03-05 20:00:49
Nina Ambroziak MILO
  • 1x 4/L1/Dzieci I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/P/Dzieci II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 18/P1/Dzieci finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
48 ACCEPTED 2021-03-06 11:44:11
2021-03-05 20:00:26
Nadia Ambroziak Q 7
  • 1x 5/P/Juniorzy I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P1/Juniorzy II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 19/N/Juniorzy finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
47 ACCEPTED 2021-03-04 15:44:42
2021-03-03 23:26:11
Julia Sobiepańska EVER FOR EVER
  • 1x 6/P/Młodzi Jeźdźcy I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/Młodzi Jeźdźcy II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 20/N1/Młodzi Jeźdźcy finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
46 ACCEPTED 2021-03-04 15:44:02
2021-03-03 21:46:27
Grzegorz Gołębiewski GALANT
  • 1x 2/L/Zawodnicy z III licencją I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/L1/Zawodnicy z III licencją II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16/P/Zawodnicy z III licencją finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
45 ACCEPTED 2021-03-03 14:24:02
2021-03-03 13:57:06
Stanisław Tomaszewski LACOMME
  • 1x 1/LL-90/Młodzicy I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/LL-95/Młodzicy II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/L/Młodzicy finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
44 ACCEPTED 2021-03-07 18:09:09
2021-03-03 12:03:19
Sophia Inguenaud LISA BONA L
  • 1x 7/N1/Seniorzy I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/Seniorzy II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 21/C/Seniorzy finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
43 ACCEPTED 2021-03-03 14:24:17
2021-03-03 12:02:36
Karolina Klusek NEVADA ROYAL Z
  • 1x 5/P/Juniorzy I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P1/Juniorzy II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 19/N/Juniorzy finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
42 ACCEPTED 2021-03-03 14:24:31
2021-03-03 09:17:15
Karolina Pogorzelska BARDASZ
  • 1x 2/L/Zawodnicy z III licencją I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/L1/Zawodnicy z III licencją II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16/P/Zawodnicy z III licencją finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
41 ACCEPTED 2021-03-03 14:24:36
2021-03-03 09:15:23
Karolina Pogorzelska ALABASTER
  • 1x 3/L/Juniorzy Młodsi I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/L1/Juniorzy Młodsi II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 17/P/Juniorzy Młodsi finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
40 ACCEPTED 2021-03-03 14:25:29
2021-03-03 07:47:26
Gabriela Romanowska HAPPY DAY
  • 1x 1/LL-90/Młodzicy I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/LL-95/Młodzicy II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/L/Młodzicy finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
39 ACCEPTED 2021-03-03 14:25:42
2021-03-02 22:52:43
Martyna Kozon TOLEDO
  • 1x 6/P/Młodzi Jeźdźcy I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/Młodzi Jeźdźcy II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 20/N1/Młodzi Jeźdźcy finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
38 ACCEPTED 2021-03-02 22:42:29
2021-03-02 21:13:05
Aleksandra Dąbkowska PRIMUS VAN’T VIANAHOF
  • 1x 7/N1/Seniorzy I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/Seniorzy II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 21/C/Seniorzy finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
37 ACCEPTED 2021-03-02 22:42:36
2021-03-02 21:10:53
Aleksandra Dąbkowska JUST THIS ONE
  • 1x 7/N1/Seniorzy I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/Seniorzy II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 21/C/Seniorzy finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
36 ACCEPTED 2021-03-02 22:42:42
2021-03-02 18:58:59
Patrycja Matyjasik KALILA J
  • 1x 5/P/Juniorzy I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P1/Juniorzy II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 19/N/Juniorzy finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
35 ACCEPTED 2021-03-02 17:55:50
2021-03-02 16:00:21
Aleksandra Szwajczewska BORA
  • 1x 2/L/Zawodnicy z III licencją I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/L1/Zawodnicy z III licencją II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16/P/Zawodnicy z III licencją finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
34 ACCEPTED 2021-03-02 14:23:28
2021-03-02 13:59:32
Diana Zając DEKORACJA
  • 1x 2/L/Zawodnicy z III licencją I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/L1/Zawodnicy z III licencją II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16/P/Zawodnicy z III licencją finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
33 ACCEPTED 2021-03-02 14:23:31
2021-03-02 11:15:58
Zuzanna Strzelczyk CASSIO
  • 1x 2/L/Zawodnicy z III licencją I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/L1/Zawodnicy z III licencją II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16/P/Zawodnicy z III licencją finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
32 ACCEPTED 2021-03-02 14:23:36
2021-03-02 11:14:41
Zuzanna Strzelczyk LOTUS-P
  • 1x 2/L/Zawodnicy z III licencją I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/L1/Zawodnicy z III licencją II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16/P/Zawodnicy z III licencją finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
31 ACCEPTED 2021-03-02 14:24:05
2021-03-02 11:08:24
Zuzanna Jm'05 Werelich BELLA
  • 1x 5/P/Juniorzy I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P1/Juniorzy II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 19/N/Juniorzy finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
30 ACCEPTED 2021-03-02 14:24:14
2021-03-02 11:02:07
Aleksandra Wytrykowska Jm'06 EMI MK
  • 1x 3/L/Juniorzy Młodsi I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/L1/Juniorzy Młodsi II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 17/P/Juniorzy Młodsi finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
29 ACCEPTED 2021-03-02 14:24:19
2021-03-02 11:01:35
Karolina Maksymow MŁODY JAPE
  • 1x 1/LL-90/Młodzicy I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/LL-95/Młodzicy II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/L/Młodzicy finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
28 ACCEPTED 2021-03-02 14:24:24
2021-03-02 11:01:03
Zofia Chrzanowska GAJA
  • 1x 6/P/Młodzi Jeźdźcy I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/Młodzi Jeźdźcy II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 20/N1/Młodzi Jeźdźcy finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
27 ACCEPTED 2021-03-02 14:24:30
2021-03-02 10:27:22
Michalina Łącka T.GOLD QUIDAME Z
  • 1x 3/L/Juniorzy Młodsi I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/L1/Juniorzy Młodsi II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 17/P/Juniorzy Młodsi finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
26 ACCEPTED 2021-03-02 14:24:37
2021-03-02 10:26:17
Alicja Łącka ODIGO VAN HET KAPELHOF
  • 1x 5/P/Juniorzy I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P1/Juniorzy II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 19/N/Juniorzy finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
25 ACCEPTED 2021-03-02 14:24:43
2021-03-02 09:26:13
Julia Biedrzycka NOREK
  • 1x 2/L/Zawodnicy z III licencją I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/L1/Zawodnicy z III licencją II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16/P/Zawodnicy z III licencją finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
24 ACCEPTED 2021-03-02 14:24:49
2021-03-02 09:24:49
Natalia Kotyra MADRYT
  • 1x 6/P/Młodzi Jeźdźcy I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/Młodzi Jeźdźcy II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 20/N1/Młodzi Jeźdźcy finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
23 ACCEPTED 2021-03-02 14:24:54
2021-03-02 09:23:40
Natalia Kotyra NICE SILVER
  • 1x 5/P/Juniorzy I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P1/Juniorzy II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 19/N/Juniorzy finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
22 ACCEPTED 2021-03-02 09:01:10
2021-03-02 08:38:33
Zofia Kulczycka QUINTERO
  • 1x 2/L/Zawodnicy z III licencją I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/L1/Zawodnicy z III licencją II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16/P/Zawodnicy z III licencją finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
21 ACCEPTED 2021-03-01 23:01:07
2021-03-01 22:51:20
Oliwia Reaud LUIGI
  • 1x 3/L/Juniorzy Młodsi I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/L1/Juniorzy Młodsi II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 17/P/Juniorzy Młodsi finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
20 ACCEPTED 2021-03-01 23:01:13
2021-03-01 22:50:24
Alicja Malesa CHELSEA LONDON 2
  • 1x 1/LL-90/Młodzicy I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/LL-95/Młodzicy II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/L/Młodzicy finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
19 ACCEPTED 2021-03-01 23:01:18
2021-03-01 22:15:08
Sylwia Mazur RIHANA
  • 1x 7/N1/Seniorzy I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/Seniorzy II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 21/C/Seniorzy finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
18 ACCEPTED 2021-03-01 23:01:23
2021-03-01 22:12:53
Dominika Maruda CALIFORNIA
  • 1x 2/L/Zawodnicy z III licencją I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/L1/Zawodnicy z III licencją II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16/P/Zawodnicy z III licencją finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
17 ACCEPTED 2021-03-01 23:01:55
2021-03-01 21:46:20
Karolina Jeruć EQUIPO BRYN FLEET
  • 1x 2/L/Zawodnicy z III licencją I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/L1/Zawodnicy z III licencją II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16/P/Zawodnicy z III licencją finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
16 ACCEPTED 2021-03-01 23:02:00
2021-03-01 21:29:47
Natalia Dragan NESKO
  • 1x 2/L/Zawodnicy z III licencją I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/L1/Zawodnicy z III licencją II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16/P/Zawodnicy z III licencją finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
15 ACCEPTED 2021-03-01 23:02:09
2021-03-01 21:28:58
Natalia Dragan LAPITA
  • 1x 5/P/Juniorzy I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P1/Juniorzy II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 19/N/Juniorzy finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
14 ACCEPTED 2021-03-01 20:46:20
2021-03-01 20:43:52
Jakub Malinowski KIRMANA
  • 1x 3/L/Juniorzy Młodsi I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/L1/Juniorzy Młodsi II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 17/P/Juniorzy Młodsi finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
13 ACCEPTED 2021-03-01 20:01:15
2021-03-01 19:51:55
Karina Dzięgielewska OLSTER
  • 1x 6/P/Młodzi Jeźdźcy I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/Młodzi Jeźdźcy II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 20/N1/Młodzi Jeźdźcy finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
12 ACCEPTED 2021-03-01 20:01:21
2021-03-01 19:51:23
Karina Dzięgielewska PLOTER
  • 1x 5/P/Juniorzy I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P1/Juniorzy II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 19/N/Juniorzy finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
11 ACCEPTED 2021-03-01 20:01:25
2021-03-01 19:50:38
Gabriela Beczak CRISTAL B
  • 1x 3/L/Juniorzy Młodsi I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/L1/Juniorzy Młodsi II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 17/P/Juniorzy Młodsi finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
10 ACCEPTED 2021-03-01 20:01:30
2021-03-01 19:49:31
Zuzanna Fiks DINA
  • 1x 2/L/Zawodnicy z III licencją I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/L1/Zawodnicy z III licencją II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16/P/Zawodnicy z III licencją finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
9 ACCEPTED 2021-03-01 18:19:26
2021-03-01 18:17:25
Basia Rostek MITHRAS VAN DE TOMBEELE
  • 1x 2/L/Zawodnicy z III licencją I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/L1/Zawodnicy z III licencją II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16/P/Zawodnicy z III licencją finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
8 ACCEPTED 2021-03-01 18:14:47
2021-03-01 18:13:04
Karolina Szaniawska HIMENA
  • 1x 3/L/Juniorzy Młodsi I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/L1/Juniorzy Młodsi II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 17/P/Juniorzy Młodsi finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
7 ACCEPTED 2021-03-01 18:14:54
2021-03-01 16:16:31
Lena Róża Rybak-Massalska HASSAN VAN DE WITTEMOERE
  • 1x 4/L1/Dzieci I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/P/Dzieci II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 18/P1/Dzieci finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
6 ACCEPTED 2021-03-01 18:15:00
2021-03-01 16:15:48
Lena Róża Rybak-Massalska BALLYHANE FRADDY
  • 1x 3/L/Juniorzy Młodsi I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/L1/Juniorzy Młodsi II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 17/P/Juniorzy Młodsi finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
5 ACCEPTED 2021-03-01 16:02:52
2021-03-01 16:01:09
Natalia Skonieczna J'05 GRACIA
  • 1x 2/L/Zawodnicy z III licencją I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/L1/Zawodnicy z III licencją II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16/P/Zawodnicy z III licencją finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
4 ACCEPTED 2021-03-01 16:02:34
2021-03-01 14:45:26
Sylwia Piechnik BAKALIA J
  • 1x 2/L/Zawodnicy z III licencją I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/L1/Zawodnicy z III licencją II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16/P/Zawodnicy z III licencją finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
3 ACCEPTED 2021-03-01 16:02:24
2021-03-01 14:07:03
Dominika Uchman LAKRO
  • 1x 2/L/Zawodnicy z III licencją I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/L1/Zawodnicy z III licencją II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16/P/Zawodnicy z III licencją finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
2 ACCEPTED 2021-03-01 16:02:15
2021-03-01 13:54:47
Elżbieta Kondzioła NOMINACJA
  • 1x 2/L/Zawodnicy z III licencją I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/L1/Zawodnicy z III licencją II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16/P/Zawodnicy z III licencją finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
1 ACCEPTED 2021-03-01 16:02:10
2021-03-01 13:47:33
Julia Ptaszyńska DIACONTINA
  • 1x 3/L/Juniorzy Młodsi I półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/L1/Juniorzy Młodsi II półfinał zwykły art. 238.2.1
  • 1x 17/P/Juniorzy Młodsi finał zwykły art. 238.2.1 z rozgrywką o medale
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize

Number of Riders: 0

Number of Horses: 0

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: HIPPOSERWIS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052014-3, HIPPOSERWIS)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl