Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZR-B
Bobrowy Staw, 27-28.02.2021r.

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
207 ACCEPTED 2021-02-24 15:41:40
2021-02-24 15:40:16
Wojciech Kowalik Jm'04 MISTER BOND
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
206 ACCEPTED 2021-02-26 17:12:52
2021-02-24 15:36:07
Diana Zając DEKORACJA
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
205 ACCEPTED 2021-02-24 20:07:15
2021-02-24 08:56:20
Emilia Dąbrowska POEZJA II
  • 1x 1/LL-70/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/z trafieniem w normę czasu
204 ACCEPTED 2021-02-24 20:13:29
2021-02-24 06:51:30
Katarzyna Maciejewska INIESTA-P
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
203 ACCEPTED 2021-02-25 10:05:58
2021-02-24 06:49:52
Katarzyna Maciejewska CORBELLA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
202 ACCEPTED 2021-02-25 10:06:16
2021-02-24 06:48:40
Katarzyna Maciejewska MARIIT P
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
201 ACCEPTED 2021-02-25 10:06:36
2021-02-24 06:46:50
Katarzyna Maciejewska FLOURIN DU ROUET
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
200 ACCEPTED 2021-02-26 12:46:17
2021-02-23 21:55:07
Bianka Kwiatkowska M CANTORI S
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
199 ACCEPTED 2021-02-24 08:57:05
2021-02-23 21:43:14
Piechnik Sylwia BAKALIA
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
198 ACCEPTED 2021-02-24 20:07:29
2021-02-23 09:48:11
Mika Wnuk BANDA
  • 1x 3/LL-90/dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
197 ACCEPTED 2021-02-24 20:07:30
2021-02-23 09:47:47
Zuzanna Poznańska EL - VIS
  • 1x 9/LL-80/dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/z trafieniem w normę czasu
196 ACCEPTED 2021-02-24 20:07:43
2021-02-23 09:46:59
Berenika Włodarczyk PASJA
  • 1x 1/LL-70/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/z trafieniem w normę czasu
195 ACCEPTED 2021-02-24 20:07:55
2021-02-23 09:46:37
Helena Włodarczyk HALOGEN
  • 1x 2/LL-80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/dwufazowy art. 274.1.5.2
194 ACCEPTED 2021-02-26 18:32:46
2021-02-23 09:45:31
Natalia Dzun M'08 EL - VIS
  • 1x 1/LL-70/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/z trafieniem w normę czasu
193 ACCEPTED 2021-02-23 09:08:25
2021-02-22 19:01:27
Paweł Foremny CALIPSO DU MESNIL
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
192 ACCEPTED 2021-02-23 09:08:33
2021-02-22 17:14:18
Julia Wieczorek HOTREX
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
191 ACCEPTED 2021-02-23 09:08:48
2021-02-22 13:32:38
Klaudia Dubil SONATA
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
190 ACCEPTED 2021-02-23 09:08:55
2021-02-22 13:30:45
Piotr Szmytkowski TIGRINA
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.9
189 ACCEPTED 2021-02-23 09:09:01
2021-02-22 13:15:20
Adam Stasiak FORTUNATO T
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
188 ACCEPTED 2021-02-25 10:05:31
2021-02-22 12:52:32
Michalina Czyżewicz M'08 JOY MK
  • 1x 1/LL-70/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/z trafieniem w normę czasu
187 ACCEPTED 2021-02-25 10:05:07
2021-02-22 12:51:53
Kornelia Łupińska AURA N
  • 1x 2/LL-80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/dwufazowy art. 274.1.5.2
186 ACCEPTED 2021-02-25 10:04:45
2021-02-22 12:51:12
Lena Kazana JUNGLE GEORGE
  • 1x 1/LL-70/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/z trafieniem w normę czasu
185 ACCEPTED 2021-02-25 10:04:13
2021-02-22 12:50:42
Aleksandra Miazga HOLLAND MK
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
184 ACCEPTED 2021-02-25 10:03:44
2021-02-22 12:50:08
Aleksandra Miazga WILSON MK
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
183 ACCEPTED 2021-02-22 13:09:46
2021-02-22 12:19:37
Natalia Dragan NESKO
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
182 ACCEPTED 2021-02-22 10:58:27
2021-02-22 10:56:13
Patrycja Akszak-Okińczyc AWERS
  • 1x 8/LL-70/dokładności art. 238.1.1
  • 2x 9/LL-80/dwufazowy art. 274.1.5.2
181 ACCEPTED 2021-02-22 10:27:50
2021-02-22 08:39:37
Wojciech Kowalik Jm'04 CZERTO
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
180 ACCEPTED 2021-02-22 10:27:47
2021-02-22 08:39:15
Seweryna Afanasjew AMARANT
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
179 ACCEPTED 2021-02-22 08:17:34
2021-02-21 23:24:23
Kaja Klimowicz Mj'01 VOCALIA
  • 1x 8/LL-70/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/dwufazowy art. 274.1.5.2
178 ACCEPTED 2021-02-22 08:17:44
2021-02-21 21:45:46
Wiktoria Jannasz WHITE SHOT
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
177 ACCEPTED 2021-02-22 08:17:52
2021-02-21 21:45:17
Wiktoria Jannasz CLICQUOT
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.9
176 ACCEPTED 2021-02-22 08:18:10
2021-02-21 20:41:30
Maja Grudzińska KATIE
  • 1x 9/LL-80/dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/z trafieniem w normę czasu
175 ACCEPTED 2021-02-22 08:18:19
2021-02-21 18:19:16
Paulina Zientek PSOTKA
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
174 ACCEPTED 2021-02-22 08:18:27
2021-02-21 18:01:30
Dorota Czajkowska KUROSAWA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
173 ACCEPTED 2021-02-22 08:18:35
2021-02-21 16:51:05
Martyna Kozon TOLEDO
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
172 ACCEPTED 2021-02-24 08:56:30
2021-02-21 15:36:02
Zuzanna Wawrzyniak FELLOW-TAR
  • 2x 10/LL-90/z trafieniem w normę czasu
171 ACCEPTED 2021-02-21 15:22:15
2021-02-21 12:14:49
Karolina Pogorzelska ALABASTER
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
170 ACCEPTED 2021-02-21 07:42:05
2021-02-21 05:22:24
Karolina Wierzbicka JORGAN
  • 1x 8/LL-70/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/dwufazowy art. 274.1.5.2
169 ACCEPTED 2021-02-21 07:42:14
2021-02-21 00:06:55
Maja Potyra MOONLIGHT MAGIC
  • 2x 2/LL-80/z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL-80/dwufazowy art. 274.1.5.2
168 ACCEPTED 2021-02-20 23:30:33
2021-02-20 22:53:01
Aleksandra Wytrykowska Jm'06 EMI MK
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
167 ACCEPTED 2021-02-20 23:30:58
2021-02-20 18:59:08
Sylwia Zarzycka-Cybulska RAMZES
  • 2x 3/LL-90/dwufazowy art. 274.1.5.2
166 ACCEPTED 2021-02-20 23:30:24
2021-02-20 18:53:21
Marta Janowska RAVEL
  • 1x 2/LL-80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/dwufazowy art. 274.1.5.2
165 ACCEPTED 2021-02-20 12:23:02
2021-02-20 11:20:09
Martyna Mitrowska A CATOKI
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
164 ACCEPTED 2021-02-20 10:59:31
2021-02-20 09:42:18
Maja Wałach EPIZOD M
  • 1x 10/LL-90/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
163 ACCEPTED 2021-02-20 10:59:21
2021-02-20 07:24:41
Karolina Badowska CHATMAN DIAMAND MARTENDONK Z
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
162 ACCEPTED 2021-02-20 10:59:13
2021-02-19 23:58:24
Olga Basińska BLACK MAGIC
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
161 ACCEPTED 2021-02-22 10:27:29
2021-02-19 23:00:06
Zuzanna Szymańska SZAMAN HIPICCA
  • 1x 1/LL-70/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/z trafieniem w normę czasu
160 ACCEPTED 2021-02-20 10:58:56
2021-02-19 22:45:27
Wiktoria Trydulska NIRON
  • 1x 3/LL-90/dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
159 ACCEPTED 2021-02-24 08:56:03
2021-02-19 21:38:41
Maja Roszczyk Jm'07 DIKELEDI
  • 1x 9/LL-80/dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/z trafieniem w normę czasu
158 ACCEPTED 2021-02-24 08:56:00
2021-02-19 21:37:53
Zofia Kulczycka QUINTERO
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
157 ACCEPTED 2021-02-19 15:14:45
2021-02-19 15:14:36
Julia Ostrowska CASSINA ROYALE
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
156 ACCEPTED 2021-02-23 15:49:25
2021-02-19 15:14:16
Julia Ostrowska NIXON JS
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
155 ACCEPTED 2021-02-19 14:00:56
2021-02-19 12:23:04
Kamila Kozon EVIT SOON
  • 2x 1/LL-70/dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-70/dokładności art. 238.1.1
154 ACCEPTED 2021-02-24 08:55:28
2021-02-18 23:20:45
Maja Zakrzewska PIPI
  • 2x 1/LL-70/dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-70/dokładności art. 238.1.1
153 ACCEPTED 2021-02-19 15:13:51
2021-02-18 21:07:14
Nina Kapela MR.CINNAMON
  • 1x 9/LL-80/dwufazowy art. 274.1.5.2
152 ACCEPTED 2021-02-19 11:22:14
2021-02-18 20:48:50
Piotr Grzybowski FRIZZEL B
  • 2x 1/LL-70/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/z trafieniem w normę czasu
151 ACCEPTED 2021-02-19 11:22:15
2021-02-18 20:44:04
Maja Czerniakowska AVON
  • 1x 1/LL-70/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/z trafieniem w normę czasu
150 ACCEPTED 2021-02-24 08:55:25
2021-02-18 19:18:06
Natalia Skonieczna J'05 GRACIA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
149 ACCEPTED 2021-02-18 20:06:01
2021-02-18 18:32:16
Michalina Chodakowska MARKIZA
  • 2x 1/LL-70/dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-70/dokładności art. 238.1.1
148 ACCEPTED 2021-02-18 18:06:18
2021-02-18 18:00:38
Roksana Naumiuk STARLIGHT
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
147 ACCEPTED 2021-02-18 18:06:17
2021-02-18 18:00:07
Roksana Naumiuk AL AWAR
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
146 ACCEPTED 2021-02-18 18:06:17
2021-02-18 17:59:15
Kornelia Naumiuk EMIEL S
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
145 ACCEPTED 2021-02-18 18:07:59
2021-02-18 17:48:19
Agnieszka Terlecka - Ludwiniak DAFER
  • 2x 10/LL-90/z trafieniem w normę czasu
144 ACCEPTED 2021-02-26 12:46:42
2021-02-18 17:47:25
Natalia Stevnert EMIEL S
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
143 ACCEPTED 2021-02-18 17:42:19
2021-02-18 16:50:22
Carla Moczkowska IGUANA DANNY'S GIRL
  • 2x 1/LL-70/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/z trafieniem w normę czasu
  • 2x 8/LL-70/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/dwufazowy art. 274.1.5.2
142 ACCEPTED 2021-02-18 17:42:30
2021-02-18 16:49:32
Mia Moczkowska MENTOS
  • 2x 1/LL-70/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/z trafieniem w normę czasu
  • 2x 8/LL-70/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/dwufazowy art. 274.1.5.2
141 ACCEPTED 2021-02-19 14:01:11
2021-02-18 16:00:49
Magdalena Missala FERRERO
  • 2x 2/LL-80/z trafieniem w normę czasu
140 ACCEPTED 2021-02-24 08:55:13
2021-02-18 15:59:07
Julia Gąsiorek INTERIA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
139 ACCEPTED 2021-02-19 14:01:29
2021-02-18 15:55:03
Katarzyna Beczak MISTER
  • 1x 2/LL-80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/dwufazowy art. 274.1.5.2
138 ACCEPTED 2021-02-19 11:22:25
2021-02-18 15:50:57
Kamil Dzięgielewski Jm'07 JOS
  • 1x 2/LL-80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/dwufazowy art. 274.1.5.2
137 ACCEPTED 2021-02-20 23:30:05
2021-02-18 15:49:59
Karina Dzięgielewska J'04 PLOTER
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
136 ACCEPTED 2021-02-20 23:29:59
2021-02-18 15:49:10
Karina Dzięgielewska J'04 OLSTER
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
135 ACCEPTED 2021-02-18 13:32:01
2021-02-18 13:02:31
Basia Rostek MITHRAS VAN DE TOMBEELE
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
134 ACCEPTED 2021-02-18 13:00:20
2021-02-18 12:06:23
Julia Mroczkowska K-PARIS
  • 1x 9/LL-80/dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/z trafieniem w normę czasu
133 ACCEPTED 2021-02-18 13:00:29
2021-02-18 12:05:58
Patrycja Łucewicz TONY’S BOY GR. D
  • 2x 8/LL-70/dokładności art. 238.1.1
132 ACCEPTED 2021-02-18 13:00:32
2021-02-18 12:05:29
Maria Koczara LOVERBOY
  • 2x 8/LL-70/dokładności art. 238.1.1
131 ACCEPTED 2021-02-18 13:00:41
2021-02-18 12:05:12
Amelia Burdelas JAMAJKA GR. C
  • 2x 8/LL-70/dokładności art. 238.1.1
130 ACCEPTED 2021-02-24 08:54:47
2021-02-18 10:31:09
Weronika Minkiewicz LAROSA Z
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
129 ACCEPTED 2021-02-18 11:10:10
2021-02-18 09:17:20
Monika Marczyk WERONA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
128 ACCEPTED 2021-02-21 07:42:41
2021-02-18 07:08:34
Karolina Zdun EYE CATCHER
  • 2x 3/LL-90/dwufazowy art. 274.1.5.2
127 ACCEPTED 2021-02-21 11:21:14
2021-02-17 21:36:16
Agata Malewska PABLO I
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
126 ACCEPTED 2021-02-23 09:09:17
2021-02-17 21:00:46
Natalia Pondo IKEA
  • 2x 10/LL-90/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
125 ACCEPTED 2021-02-23 09:09:24
2021-02-17 21:00:27
Stanisław Tomaszewski LACOMME
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
124 ACCEPTED 2021-02-17 20:34:59
2021-02-17 19:09:26
Karolina Maksymow MŁODY JAPE
  • 1x 10/LL-90/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
123 ACCEPTED 2021-02-17 17:06:40
2021-02-17 16:52:22
Julia Jaworek DAJ CASH
  • 2x 9/LL-80/dwufazowy art. 274.1.5.2
122 ACCEPTED 2021-02-17 17:06:45
2021-02-17 16:48:29
Ewa Kolasińska PAGANINI
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
121 ACCEPTED 2021-02-17 15:45:58
2021-02-17 15:13:17
Weronika Król LOOK AT HER
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
120 ACCEPTED 2021-02-17 15:46:05
2021-02-17 15:12:53
Weronika Król PEREZ
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
119 ACCEPTED 2021-02-23 10:43:51
2021-02-17 14:40:43
Karolina Klusek NEVADA ROYAL Z
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
118 ACCEPTED 2021-02-20 10:59:55
2021-02-17 14:38:54
Ewelina Falkowska Jm'05 JUSIS
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
117 ACCEPTED 2021-02-24 15:47:00
2021-02-17 13:30:33
Olga Rzycka EMAR
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
116 ACCEPTED 2021-02-24 15:44:01
2021-02-17 13:24:19
Michalina Jarosz VABIO
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
115 ACCEPTED 2021-02-24 20:10:53
2021-02-17 13:23:28
Monika Kurstak-Cwynar IMPERATOR
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
114 ACCEPTED 2021-02-24 08:54:20
2021-02-17 13:22:25
Olga Rzycka KROS Z
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
113 ACCEPTED 2021-02-24 08:54:17
2021-02-17 13:21:14
Olga Rzycka GENTELMEN
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
112 ACCEPTED 2021-02-23 13:19:53
2021-02-17 08:31:30
Zuzanna Linke MIDNIGHT MAGIC
  • 1x 1/LL-70/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL-80/dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/z trafieniem w normę czasu
111 ACCEPTED 2021-02-17 10:48:24
2021-02-17 07:58:12
Karolina Badowska AMBROZJA
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.9
110 ACCEPTED 2021-02-17 10:48:30
2021-02-17 05:59:20
Dorota Wakulińska KILIMANDŻARO
  • 1x 3/LL-90/dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/z trafieniem w normę czasu
109 ACCEPTED 2021-02-17 10:48:37
2021-02-17 05:58:05
Jakub Olesiejuk KILIMANDŻARO
  • 1x 3/LL-90/dwufazowy art. 274.1.5.2
108 ACCEPTED 2021-02-20 11:01:31
2021-02-16 22:35:40
Waleria Branicka CALLIA-L
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
107 ACCEPTED 2021-02-20 11:01:21
2021-02-16 22:32:09
Ula Kruszewska EUFORIA PW
  • 2x 2/LL-80/z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL-80/dwufazowy art. 274.1.5.2
106 ACCEPTED 2021-02-20 11:01:11
2021-02-16 22:31:19
Julia Lewinson CHANTALL VAN DE CALIDRIO
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
105 ACCEPTED 2021-02-18 08:48:11
2021-02-16 22:25:12
Zofia Czakyrow SOLOIST
  • 2x 2/LL-80/z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL-80/dwufazowy art. 274.1.5.2
104 ACCEPTED 2021-02-17 20:44:20
2021-02-16 22:15:29
Julia Witkowska CHESTER
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
103 ACCEPTED 2021-02-22 10:56:20
2021-02-16 21:34:54
Mateusz Pabijanek KALMA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
102 ACCEPTED 2021-02-22 13:16:37
2021-02-16 21:34:23
Mateusz Pabijanek IMIRO VDH
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
101 ACCEPTED 2021-02-22 10:56:10
2021-02-16 21:34:03
Mateusz Pabijanek GRAZIANO PK
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
100 ACCEPTED 2021-02-17 11:59:52
2021-02-16 21:13:57
Leszek Nieużyła IRYDON-L
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.9
99 ACCEPTED 2021-02-17 11:59:38
2021-02-16 21:12:47
Leszek Nieużyła CHACORNETO
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.9
98 ACCEPTED 2021-02-17 11:59:32
2021-02-16 21:12:23
Leszek Nieużyła CASVELLE
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.9
97 ACCEPTED 2021-02-17 11:59:32
2021-02-16 21:12:09
Leszek Nieużyła CORDESSO
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.9
96 ACCEPTED 2021-02-18 08:47:56
2021-02-16 21:11:20
Mikołaj Glasser GIJSBERTHA
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
95 ACCEPTED 2021-02-17 20:43:45
2021-02-16 21:03:38
Julia Witkowska KSENA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
94 ACCEPTED 2021-02-22 08:19:32
2021-02-16 20:22:38
Magdalena Brewczyńska DIVANA GRAND S
  • 1x 9/LL-80/dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/z trafieniem w normę czasu
93 ACCEPTED 2021-02-16 20:11:50
2021-02-16 20:02:09
Anna Królikowska FUDŻI BM
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
92 ACCEPTED 2021-02-16 20:11:57
2021-02-16 20:01:29
Katarzyna Żuchowicka AWANGARDA
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
91 ACCEPTED 2021-02-16 20:01:02
2021-02-16 19:47:10
Paulina Sułowska - Calak PLASTYK
  • 2x 3/LL-90/dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/z trafieniem w normę czasu
90 ACCEPTED 2021-02-16 20:00:58
2021-02-16 19:45:04
Paulina Sułowska - Calak SEPTEMBER
  • 1x 1/LL-70/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL-80/dwufazowy art. 274.1.5.2
89 ACCEPTED 2021-02-16 19:08:20
2021-02-16 19:04:08
Natalia Biernat NIKON
  • 2x 2/LL-80/z trafieniem w normę czasu
  • 2x 10/LL-90/z trafieniem w normę czasu
88 ACCEPTED 2021-02-16 17:16:39
2021-02-16 14:51:41
Aneta Smaga CALGARY PJ
  • 1x 3/LL-90/dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
87 ACCEPTED 2021-02-16 17:16:42
2021-02-16 14:37:51
Klara Krasnodębska CONTINA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
86 ACCEPTED 2021-02-16 14:14:12
2021-02-16 14:13:18
Aleksandra Dąbkowska LORD BLEU
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
85 ACCEPTED 2021-02-16 14:13:45
2021-02-16 14:12:40
Aleksandra Dąbkowska PRIMUS VAN’T VIANAHOF
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.9
84 ACCEPTED 2021-02-16 14:13:43
2021-02-16 14:10:30
Aleksandra Dąbkowska JUST THIS ONE
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.9
83 ACCEPTED 2021-02-16 14:13:42
2021-02-16 11:36:19
Julia Pawłowska ARA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
82 ACCEPTED 2021-02-16 10:37:30
2021-02-16 09:59:55
Laura Tomann J'03 EXPRESSO EH Z
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
81 ACCEPTED 2021-02-16 10:37:44
2021-02-16 08:45:37
Zofia Sobańska COMPANERO
  • 1x 2/LL-80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/z trafieniem w normę czasu
80 ACCEPTED 2021-02-16 10:37:57
2021-02-16 08:44:18
Ewelina Polska-Fijałek KEEN ON PLEASURE
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
79 ACCEPTED 2021-02-16 10:38:03
2021-02-16 08:44:05
Zofia Zawadzka IRRESISTIBLE B
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
78 ACCEPTED 2021-02-16 10:38:10
2021-02-16 08:43:44
Ewelina Polska-Fijałek TOP ALADIN
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
77 ACCEPTED 2021-02-16 10:38:26
2021-02-16 08:43:20
Wiktoria Von Mauberg KOEKOEKSHOF MARISKA
  • 2x 3/LL-90/dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/z trafieniem w normę czasu
76 ACCEPTED 2021-02-16 10:38:32
2021-02-16 08:42:37
Paweł Kaliciński DISCOVER-S
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.9
75 ACCEPTED 2021-02-16 10:39:01
2021-02-16 01:12:05
Aneta Sierocińska MASERATI
  • 1x 9/LL-80/dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/z trafieniem w normę czasu
74 ACCEPTED 2021-02-16 10:39:07
2021-02-15 23:39:19
Kalina Kasak PRIMAVERA
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
73 ACCEPTED 2021-02-16 10:39:14
2021-02-15 22:04:53
Hanna Kucharczyk Jm'06 WELUR
  • 1x 3/LL-90/dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/LL-90/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
72 ACCEPTED 2021-02-16 19:08:24
2021-02-15 20:58:28
Karolina Bruzdowska QUERENTINO
  • 2x 2/LL-80/z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL-80/dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/z trafieniem w normę czasu
71 ACCEPTED 2021-02-23 10:47:08
2021-02-15 20:51:26
Julia Naruszewicz - Stroińska DAME
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
70 ACCEPTED 2021-02-17 12:17:29
2021-02-15 19:50:55
Pola Waśniewska EMPEROR'S HILL
  • 1x 3/LL-90/dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
69 ACCEPTED 2021-02-22 13:16:52
2021-02-15 19:31:26
Jan Kamiński BANKIET
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
68 ACCEPTED 2021-02-22 13:08:48
2021-02-15 19:30:44
Adrian Seliga NADIR
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
67 ACCEPTED 2021-02-15 20:11:19
2021-02-15 19:30:13
Jan Kamiński UNKNOWN FLYING OBJECT
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
66 ACCEPTED 2021-02-15 20:11:04
2021-02-15 19:29:47
Jan Kamiński JARD
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
65 ACCEPTED 2021-02-21 20:23:50
2021-02-15 19:18:45
Maja Stańczyk HEROS
  • 1x 2/LL-80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/z trafieniem w normę czasu
64 ACCEPTED 2021-02-22 19:45:45
2021-02-15 18:14:41
Aleksandra Florczak DIANA L
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
63 ACCEPTED 2021-02-15 20:10:37
2021-02-15 17:40:46
Alicja Iwaszczuk PROVINZIAL
  • 1x 3/LL-90/dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
62 ACCEPTED 2021-02-15 20:10:07
2021-02-15 15:25:47
Piotr Poluchowicz NIKIDAMUS
  • 1x 2/LL-80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/z trafieniem w normę czasu
61 ACCEPTED 2021-02-16 21:08:19
2021-02-15 13:32:46
Julia Kuszewska HIMENA
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
60 ACCEPTED 2021-02-15 20:10:01
2021-02-15 13:32:33
Julia Kuszewska ROSATO SPRIZZ FP
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
59 ACCEPTED 2021-02-15 11:21:28
2021-02-15 09:25:23
Julia Biedrzycka NOREK
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
58 ACCEPTED 2021-02-15 11:21:31
2021-02-15 08:45:45
Wiktoria Olszewska WELCOME HL
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
57 ACCEPTED 2021-02-15 11:21:42
2021-02-14 22:44:15
Sophia Inguenaud LISA BONA L
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.9
56 ACCEPTED 2021-02-15 11:21:48
2021-02-14 21:14:40
Marta Wajda ZIMMAN MESNIL
  • 2x 10/LL-90/z trafieniem w normę czasu
55 ACCEPTED 2021-02-15 11:21:51
2021-02-14 21:14:14
Marta Wajda WERGO
  • 2x 10/LL-90/z trafieniem w normę czasu
54 ACCEPTED 2021-02-15 11:21:57
2021-02-14 21:11:13
Marek Wajda MEQINI
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
53 ACCEPTED 2021-02-15 11:21:59
2021-02-14 18:23:54
Karolina Szaniawska NEVIL
  • 1x 10/LL-90/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
52 ACCEPTED 2021-02-15 11:22:04
2021-02-14 18:22:31
Karolina Szaniawska HIMENA
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
51 ACCEPTED 2021-02-15 11:22:10
2021-02-14 15:29:17
Matylda Grzelczak LALA
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
50 ACCEPTED 2021-02-15 11:22:20
2021-02-14 14:22:44
Ines Bisaga CORTAZAR
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
49 ACCEPTED 2021-02-15 11:22:25
2021-02-14 00:20:00
Inga Wach CICHA WODA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
48 ACCEPTED 2021-02-15 11:22:31
2021-02-13 23:32:12
Adela Örnek CAPTAIN PEARL
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
47 ACCEPTED 2021-02-15 11:22:36
2021-02-13 23:23:02
Adela Örnek LA DORA
  • 1x 3/LL-90/dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
46 ACCEPTED 2021-02-13 20:49:47
2021-02-13 20:11:44
Maria Kaźmierczak DONNA STAR
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
45 ACCEPTED 2021-02-13 18:07:31
2021-02-13 14:47:39
Tamara Ferenc PUERTO RICO
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
44 ACCEPTED 2021-02-13 18:07:34
2021-02-13 14:47:07
Kinga Ferenc EQUUS
  • 2x 3/LL-90/dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/z trafieniem w normę czasu
43 ACCEPTED 2021-02-12 11:50:13
2021-02-11 20:45:40
Ewelina Szczepanik PARDON MOI VRS
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
42 ACCEPTED 2021-02-12 11:50:24
2021-02-11 19:04:23
Zuzanna Bargiełowska FOREST
  • 2x 9/LL-80/dwufazowy art. 274.1.5.2
41 ACCEPTED 2021-02-23 11:46:43
2021-02-11 10:49:30
Dominika Bogdan ANDALUZJA
  • 1x 3/LL-90/dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
40 ACCEPTED 2021-02-11 11:49:49
2021-02-11 09:30:32
Karolina Bar BAKO 2
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
39 ACCEPTED 2021-02-11 11:49:52
2021-02-11 09:29:42
Karolina Bar EVER SO CLEVER
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
38 ACCEPTED 2021-02-11 11:49:55
2021-02-11 05:45:55
Tatiana Dworacka RASHMI
  • 2x 2/LL-80/z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL-80/dwufazowy art. 274.1.5.2
37 ACCEPTED 2021-02-10 13:45:00
2021-02-10 12:11:32
Zofia Chrzanowska CINZANO MK
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
36 ACCEPTED 2021-02-20 23:29:05
2021-02-10 12:10:37
Zofia Chrzanowska GAJA
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.9
35 ACCEPTED 2021-02-08 20:55:27
2021-02-08 18:03:19
Amelia Sochacka ROSZPUNKA DS
  • 2x 1/LL-70/dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-70/dokładności art. 238.1.1
34 ACCEPTED 2021-02-08 20:55:30
2021-02-08 18:02:49
Julia Sopińska ONEDINE DS
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
33 ACCEPTED 2021-02-23 11:50:23
2021-02-08 12:21:17
Sonia Sienkiewicz CORINA-N
  • 2x 2/LL-80/z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL-80/dwufazowy art. 274.1.5.2
32 ACCEPTED 2021-02-08 13:29:13
2021-02-08 10:19:40
Nina Oleszkiewicz NIPPON DE CARMEL
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
31 ACCEPTED 2021-02-08 13:29:15
2021-02-08 10:00:22
Nina Oleszkiewicz GLENLO FIONNUALA
  • 1x 2/LL-80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/z trafieniem w normę czasu
30 ACCEPTED 2021-02-08 13:29:18
2021-02-08 09:59:48
Nina Oleszkiewicz DERBY DE BREKKA
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
29 ACCEPTED 2021-02-08 00:02:32
2021-02-07 21:58:33
Konstancja Bohdanowicz GRETA VON CRUISING
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
28 ACCEPTED 2021-02-07 20:10:38
2021-02-07 17:50:48
Nina Cabaj ERO
  • 2x 8/LL-70/dokładności art. 238.1.1
27 ACCEPTED 2021-02-07 20:10:41
2021-02-07 12:34:52
Anastazja Bąk MARYLAND
  • 2x 3/LL-90/dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
26 ACCEPTED 2021-02-24 08:33:41
2021-02-07 12:21:27
Natalia Dragan LAPITA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
25 ACCEPTED 2021-02-15 11:22:41
2021-02-06 20:16:59
Marek Wajda WERGO
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
24 ACCEPTED 2021-02-15 11:22:46
2021-02-06 20:16:30
Marek Wajda ZIMMAN MESNIL
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
23 ACCEPTED 2021-02-07 10:44:06
2021-02-06 16:41:55
Zofia Burdalska BONUS
  • 2x 1/LL-70/dokładności art. 238.1.1
22 ACCEPTED 2021-02-05 22:50:32
2021-02-05 17:49:22
Mateusz Owczarz J'04 HARRY
  • 1x 2/LL-80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/z trafieniem w normę czasu
21 ACCEPTED 2021-02-23 10:38:35
2021-02-05 12:21:38
Kinga Zielińska MILANO
  • 2x 1/LL-70/dokładności art. 238.1.1
20 ACCEPTED 2021-02-05 16:15:43
2021-02-05 09:29:48
Dorota Radzikowska DYNAMYTE P
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
19 ACCEPTED 2021-02-05 16:15:46
2021-02-05 09:29:26
Dorota Radzikowska BASHIRA-K
  • 2x 3/LL-90/dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/z trafieniem w normę czasu
18 ACCEPTED 2021-02-06 15:34:15
2021-02-05 09:06:52
Justyna Nagórka MILLORD
  • 1x 3/LL-90/dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/LL-90/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
17 ACCEPTED 2021-02-05 07:46:50
2021-02-04 21:57:11
Oliwia Górczyńska Jm'06 KIRGIZ
  • 1x 9/LL-80/dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
16 ACCEPTED 2021-02-05 07:46:54
2021-02-04 21:55:38
Natalia Kotyra NICE SILVER
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
15 ACCEPTED 2021-02-17 11:52:32
2021-02-04 21:54:39
Natalia Kotyra REWERS GR. E
  • 1x 10/LL-90/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
14 ACCEPTED 2021-02-05 07:47:07
2021-02-04 17:43:40
Laura Adamkiewicz FIRST
  • 1x 2/LL-80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
13 ACCEPTED 2021-02-07 20:10:43
2021-02-04 12:25:45
Anna Romanowska ERO
  • 2x 1/LL-70/dokładności art. 238.1.1
12 ACCEPTED 2021-02-15 11:22:52
2021-02-03 21:11:54
Aleksandra Szwajczewska BORA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
11 ACCEPTED 2021-02-03 20:47:45
2021-02-03 18:13:37
Elżbieta Kondzioła NOMINACJA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
10 ACCEPTED 2021-02-03 12:21:58
2021-02-03 11:26:42
Alan Poluchowicz MAGIC
  • 1x 2/LL-80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/z trafieniem w normę czasu
9 ACCEPTED 2021-02-03 12:21:59
2021-02-03 11:25:52
Natalia Michałowska BARONET
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
8 ACCEPTED 2021-02-25 10:01:41
2021-02-03 07:59:47
Nelly Żabowska-Żychowicz JUKATAN
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
7 ACCEPTED 2021-02-03 07:58:54
2021-02-03 03:13:57
Julia Sobiepańska EVER FOR EVER
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
6 ACCEPTED 2021-02-23 21:27:36
2021-02-02 21:22:05
Marta Puławska BONITA VAN DE HAAKSWOLD
  • 1x 8/LL-70/dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/dwufazowy art. 274.1.5.2
5 ACCEPTED 2021-02-03 07:59:17
2021-02-02 20:50:13
Gabriela Romanowska HAPPY DAY
  • 1x 2/LL-80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
4 ACCEPTED 2021-02-17 12:33:46
2021-02-02 20:42:51
Anna Romanowska STILA
  • 2x 8/LL-70/dokładności art. 238.1.1
3 ACCEPTED 2021-02-17 12:33:52
2021-02-02 20:40:51
Marta Puławska LISTITIA BH
  • 1x 9/LL-80/dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/z trafieniem w normę czasu
2 ACCEPTED 2021-02-02 20:33:38
2021-02-02 19:40:13
Wiktoria Król DE LORCHE BH
  • 1x 3/LL-90/dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/LL-90/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
1 ACCEPTED 2021-02-02 20:33:43
2021-02-02 19:39:11
Wiktoria Król CARLO ROSSI
  • 1x 3/LL-90/dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamkiewicz Laura UKS PRIMO
2007 (JM.)
Brak
2. Afanasjew Seweryna SSKJ Bobrowy Staw
S
O014482
3. Akszak-Okińczyc Patrycja Bpk
S
O009702
4. Badowska Karolina Polski Polo Klub
S
O011458
5. Bąk Anastazja WKJ Lublin/ SJ Strong Riders
2002 (MJ.)
O039506
6. Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (J.)
O030815
7. Bargiełowska Zuzanna bqk
2003 (J.)
Brak
8. Basińska Olga Stow. SKJ Bobrowy Staw
2008 (JM.)
O056249
9. Beczak Katarzyna Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2009 (JM.)
Brak
10. Biedrzycka Julia SSKJ Grobice
2005 (J.)
O048340
11. Biernat Natalia Niezrzeszona
2000 (MJ.)
27053/16
12. Bisaga Ines Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (J.)
O039145
13. Bogdan Dominika KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (J.)
Brak
14. Bohdanowicz Konstancja BPK - MAZ
2004 (J.)
O033953
15. Branicka Waleria St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2003 (J.)
O046278
16. Brewczyńska Magdalena BPK
S
brak
17. Bruzdowska Karolina Jeździecki Klub Sportowy Rywal
2004 (J.)
O054991
18. Burdalska Zofia Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
O062975
19. Burdelas Amelia Stajnia goplana
2010 (Mł.)
Brak
20. Cabaj Nina Uczniowski Klub Sportowy Primo
2009 (JM.)
O058187
21. Chodakowska Michalina Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
2007 (JM.)
0050807
22. Chrzanowska Zofia KJ Wiktorowo
2001 (MJ.)
O026640
23. Czajkowska Dorota St. SKJ Bobrowy Staw
2003 (J.)
O038774
24. Czakyrow Zofia Bpk
2005 (J.)
-
25. Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002996
26. Dąbrowska Emilia KJ Akademia Kucania
2008 (JM.)
brak
27. Dąbrowska Zofia SSKJ Bobrowy Staw
2008 (JM.)
O048304
28. Dragan Natalia KJ Aromer
2003 (J.)
O048865
29. Dubil Klaudia WKJ Lublin
S
O007838
10206459
30. Dworacka Tatiana SSKJi Bobrowy Staw
2009 (JM.)
O058594
31. Dzięgielewska J'04 Karina Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2004 (J.)
O036256
32. Dzięgielewski Jm'07 Kamil Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2007 (JM.)
Brak
33. Dzun M'08 Natalia nz
2008 (JM.)
brak
34. Falkowska Jm'05 Ewelina Equikam Sp. z o.o.
2005 (J.)
0041596
35. Ferenc Kinga KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2007 (JM.)
O042487
36. Ferenc Tamara KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (J.)
O036586
37. Florczak Aleksandra Equikam Sp. z o.o. Milanówek
2003 (J.)
O041726
38. Foremny Paweł JKS Umiastów
S
O038901
39. Gąsiorek Julia Equikam Sp. z o.o.
2004 (J.)
O040083
40. Glasser Mikołaj KJ Akademia Kucania
S
O024169
41. Górczyńska Jm'06 Oliwia SSKJ Grobice
2006 (JM.)
O058988
42. Grzelczak Matylda KJ Aldragho Piaseczno
2008 (JM.)
O048940
43. Grzybowski Piotr KS Equiright
S
brak
44. Inguenaud Sophia Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
S
O025610
10208662
45. Iwaszczuk Alicja KJ Wiktorowo
2001 (MJ.)
O024677
46. Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
2005 (J.)
O038818
47. Janowska Marta Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2005 (J.)
brak
48. Jaworek Julia Bpk
2006 (JM.)
O054672
49. Kamiński Jan Equikam Sp. z o.o.
S
O003136
50. Kapela Nina Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
2006 (JM.)
O053367
51. Kasak Kalina Equikam Sp. z o.o.
2005 (J.)
O053329
52. Kazana Lena brak
2008 (JM.)
brak
53. Kaźmierczak Maria Łódzki Klub Jeździecki
2005 (J.)
O045565
54. Klimowicz Mj'01 Kaja Klub Jeździecki Bałałajka
2001 (MJ.)
O033941
55. Klusek Karolina KJ Akademia Kucania
2005 (J.)
O037775
56. Koczara Maria BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O060303
57. Kolasińska Ewa BPK
2004 (J.)
O033578
58. Kondzioła Elżbieta bpk MAZ
S
O002129
59. Kotyra Natalia Stow. SKJ Grobice
2003 (J.)
O027148
60. Kowalik Jm'04 Wojciech SSKJ Bobrowy Staw
2004 (J.)
O038819
61. Kozon Kamila Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
S
O031652
62. Kozon Martyna Bez Przynależności Klubowej
2002 (MJ.)
O036555
63. Krasnodębska Klara Equikam Sp. z o.o.
2002 (MJ.)
none
64. Król Weronika SKSK Stare Babice
2004 (J.)
O033577
65. Król Wiktoria UKS Primo Grodzisk Maz.
2001 (MJ.)
O025141
66. Królikowska Anna SSKJ Grobice
S
O003192
67. Kruszewska Ula -
2007 (JM.)
-
68. Kucharczyk Jm'06 Hanna SSKJ Grobice
2006 (JM.)
O055027
69. Kulczycka Zofia Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2005 (J.)
O051178
70. Kuszewska Julia Oj Vertigo Makowscy
2008 (JM.)
O048526
71. Kwiatkowska Bianka Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2005 (J.)
O040541
72. Lewinson Julia St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2004 (J.)
O056047
73. Linke Zuzanna Kj akademia kucania
2007 (JM.)
0055015
74. Łucewicz Patrycja Brak
2005 (J.)
Brak
75. Łupińska Kornelia brak
2004 (J.)
brak
76. Maciejewska Katarzyna Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
S
O006520
77. Maksymow Karolina Brak
2008 (JM.)
Brak
78. Malewska Agata SKJ Horseprofi Łódź
2005 (J.)
O056331
79. Marczyk Monika -
2003 (J.)
O035587
80. Miazga Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O005342
81. Michałowska Natalia WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2004 (J.)
O042649
82. Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O021314
10147770
83. Mitrowska Martyna St. SKJ Bobrowy Staw
2002 (MJ.)
O036853
84. Moczkowska Carla KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2009 (JM.)
O058183
85. Moczkowska Mia KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2011 (Mł.)
O058184
86. Mordzelewski Michał SJ Stajnia Podolszyn
S
O001972
87. Mroczkowska Julia Brak
2004 (J.)
O052993
88. Nagórka Justyna UKS Kucyk Serock
2006 (JM.)
O048642
89. Naruszewicz - Stroińska Julia KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O030887
90. Naumiuk Roksana BPK - MAZ
2006 (JM.)
O032062
91. Nieużyła Leszek BPK (MAZ)
S
O004155
92. Olesiejuk Jakub SSKJ Bobrowy Staw
S
O001054
93. Oleszkiewicz Lena KJ Aldragho Józefosław
2005 (J.)
O039679
94. Oleszkiewicz Nina Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
2003 (J.)
O039837
95. Olszewska Wiktoria Brak przynależności klubowej
2003 (J.)
O053368
96. Örnek Adela SJ Strong Riders
2001 (MJ.)
O029339
97. Ostrowska Julia Polski Polo Klub Warszawa
S
O006897
98. Owczarz J'04 Mateusz UKS Primo Kozery
2004 (J.)
O043514
99. Pabijanek Mateusz Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
S
O006023
10218000
100. Pawłowska Julia BPK PKA
2000 (MJ.)
O050858
101. Piechnik Sylwia Sportowy Klub Jeździecki Beckersport
O038621
102. Pogorzelska Karolina Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2006 (JM.)
O055019
103. Polska-Fijałek Ewelina Soymax Horse Team Lublin
S
O023459
104. Poluchowicz Alan WKJ Lublin / SJ Zadębie Logistic Center
2009 (JM.)
O054495
105. Poluchowicz Piotr WKJ Lublin / Zadębie Logistics Center
S
O054496
106. Pondo Natalia BPK (MAZ)
2003 (J.)
O034837
107. Potyra Maja Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
2010 (Mł.)
O061206
108. Poznańska Zuzanna KJ Akademia Kucania
2008 (JM.)
O058423
109. Puławska Marta Primo Horse Club
S
O010181
110. Radzikowska Dorota BPK
S
O039163
111. Rajza Dominika
112. Romanowska Anna UKS Primo Kozery
2012 (Mł.)
O058685
113. Romanowska Gabriela UKS Primo Kozery
2009 (JM.)
O052504
114. Rostek Basia Klub Jeździecki Akademia Kucania
2003 (J.)
O039516
115. Roszczyk Jm'07 Maja nz
2007 (JM.)
O047408
116. Rzycka Olga BPK (MAZ)
S
O053523
117. Sadowska Wiktoria
118. Seliga Adrian Equikam Sp. z o.o.
S
brak
119. Sienkiewicz Sonia BPK
2005 (J.)
brak
120. Sierocińska Aneta Equikam Sp. z o.o.
S
O021483
121. Skonieczna J'05 Natalia bpk MAZ
2005 (J.)
O051984
122. Smaga Aneta KJ Plejada Tarczyn
S
O028984
123. Sobańska Zofia Polski Polo Klub
2007 (JM.)
brak
124. Sobiepańska Julia Equikam Sp. z o.o.
2000 (MJ.)
O028768
10164031
125. Sochacka Amelia Klub Jeździecki Dziecinów
2006 (JM.)
O057379
126. Sopińska Julia KJ Dziecinów
S
O013680
127. Stańczyk Maja Bez Przynależności Klubowej
S
brak
128. Stasiak Adam KJ Cavalier
2003 (J.)
O047481
129. Stevnert Natalia KJ Aromer Józefin
S
O003937
130. Sułowska - Calak Paulina KJ Dobrzyniec
S
O005588
131. Szaniawska Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2006 (JM.)
O045596
132. Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek
S
O010008
133. Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
S
O000615
10119995
134. Szwajczewska Aleksandra Stajnia Nad Wisłą
S
O012666
135. Szymańska Zuzanna Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2006 (JM.)
BRAK
136. Terlecka - Ludwiniak Agnieszka Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
S
O011399
137. Tomann J'03 Laura BPK (MAZ)
2003 (J.)
O047607
138. Tomaszewski Stanisław BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O058748
139. Trydulska Wiktoria -
S
brak
140. Urban Zdzisław Klub Jeżdzieski legia Kozieska
S
brak
141. Von Mauberg Wiktoria KJ Wiktorowo
2007 (JM.)
O040063
142. Wach Inga Soymax Horse Team Lublin
2001 (MJ.)
O038870
143. Wajda Marek KJ Dworek Okuniew
S
O002116
144. Wajda Marta KJ Dworek Okuniew
S
O009887
145. Wakulińska Dorota Bbk
S
O035451
146. Wałach Maja SKJ Bajardo
2007 (JM.)
O046357
147. Waśniewska Pola Equikam Sp. z o.o.
2005 (J.)
PZJ O043918
148. Wawrzyniak Zuzanna KJ Galop Kozienice
2007 (JM.)
O053306
149. Wierzbicka Karolina KJ Bałałajka
S
O021695
150. Witkowska Julia Equikam Sp. z o.o.
2005 (J.)
O032986
10193390
151. Włodarczyk Berenika KJ Akademia Kucania
2008 (JM.)
O053426
152. Włodarczyk Helena KJ Akademia Kucania
2005 (J.)
O050789
153. Wnuk Mika KJ Akademia Kucania
2006 (JM.)
O058421
154. Wytrykowska Jm'06 Aleksandra BPK maz
2006 (JM.)
O049769
155. Żabowska-Żychowicz Nelly Jeździecki Klub Sportowy Karolina
2006 (JM.)
O042910
156. Zakrzewska Maja Nz
2007 (JM.)
Brak
157. Zarzycka-Cybulska Sylwia JKS Sokóle
S
O003902
158. Zawadzka Zofia KJ Wiktorowo
2007 (JM.)
O045569
159. Zdun Karolina BPK
2007 (JM.)
O058192
160. Zielińska Kinga Stowarzyszenie Uczniowski Klub Sportowy Kucyk Serock
2008 (JM.)
O063057
161. Zientek Paulina KJ Wiktorowo
S
Brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

180

A CATOKI HAN GER 2010 wałach gniada/168 F: Catoki / Cambridge
M: Arancha / Accord II
K022778 DE431316680210
2.

160

AL AWAR HANN GER 2007 ogier skarogniada/168 F: Contendro I / Contender
M: Fair Lady / For Pleasure
K012340 DE431310052007 104OJ51
3.

188

ALABASTER PKSP POL 2006 wałach ciemnogniada/165 F: Contender Son
M: Asteria
K010617
4.

196

AMARANT SP POL 2015 gelding bay/166 F: Action-Breaker
M: Amarita
K026775 616009510237215
5.

135

AMBROZJA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Pauillac De Meia Lua
M: Akacja
K024969
6.

21

ANDALUZJA SP POL 2015 klacz gniada/163 F: Guinness
M: Aluzja
K030195 616999600254015
7.

122

ARA SP POL 2010 klacz siwa/173 F: LIBERADO
M: ARKADIA
K018209 616009610159410
8.

249

AURA N SP POL 2011 klacz gniada/175 F: Turbut Alino
M: Andaluzja
K027598 616009660569211
9.

164

AVON SP POL 2008 Wałach gniada/178 F: Baldini II
M: Aneline
K012018 .
10.

133

AWANGARDA SP POL 2012 klacz kasztanowata/165 F: Cassilio
M: Alegoria
K024767 616009660177712
11.

200

AWERS SP POL 2015 wałach siwa/165 F: Tjungske
M: Alada
K030911 POL 616009610053415
12.

226

BAKALIA - POL 0 klacz gniada/0 F: -
M: -
K007661 0
13.

85

BAKO 2 MECKLENBURGER GER 2010 wałach siwa/176 F: Baloubrie
M: Kolida
K031041 DE427270042810
14.

38

BALOU DEJA VU HAN GER 2006 klacz gniada/1 F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Francide / Baloubet Du Rouet
K016332 DE431310662310
15.

241

BANDA KUC POL 2007 klacz skarogniada/kuc:kuc:14 F: nn
M: nn
K030645 61601367014320
16.

56

BANKIET MAŁ. POL 2012 wałach siwa/167 F: Frazes
M: Biesiada
K024036 616006590203912
17.

187

BARDASZ SP POL 2008 wałach ciemnogniada/175 F: Vandamme
M: Basirneela
K016105 POL007610168408
18.

66

BARONET PKSP POL 2015 wałach gniada/166 F: Elvaro
M: B Geraldien
K028213
19.

72

BASHIRA-K SP POL 2009 klacz ciemnogniada/168 F: Placido
M: Bychawa
K019531 616009610264009
20.

171

BLACK MAGIC KUC GBR 2006 Wałach kara/kuc:kuc:14 F: x
M: x
K026677 826073007355911
21.

2

BONITA VAN DE HAAKSWOLD WELSH NED 2009 klacz siwa/kuc:kuc:14 F: De Goede Ree's Metall
M: Elsje
K030891 528017200900468
22.

74

BONUS TYP SZLACHETNY POL 2012 wałach gniada/mk:156 F: NN
M: NN
PZJ K030734 6169995400882
23.

6

BORA XX POL 2013 klacz gniada/168 F: Roulette (GB)
M: Banti
K026282 67/2014
24.

127

CALGARY PJ HANOWERSKA POL 2008 klacz siwa/180 F: Gardefee
M: Calme
K019409 DE431316575308
25.

206

CALIPSO DU MESNIL SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/174 F: Galisco Du Mesnil
M: Caramba
K009666 POL009670094704
26.

176

CALLIA-L SP POL 2012 Klacz siwa/- F: Lescibard L
M: Conchita L / Cruzeiro L
K020570 -
27.

103

CAPTAIN PEARL Irish Sport Horse IRL 2013 wałach ciemnogniada/166 F: Captains Diamond
M: Chantel S
K030928 372414004625552
28.

62

CARLO ROSSI OLD. POL 2014 Ogier ciemnogniada F: Clinton I
M: Oh Wiskey
K024905
29.

169

CASSINA ROYALE HOL POL 2010 klacz kasztanowata/175 F: Claudio / Carthago
M: Toskania IV / Cassini I
K021157 DE421000138510
30.

138

CASVELLE HOL GER 2011 Klacz gniada/- F: Casall
M: Karett I
K019774 DE421000213711
31.

139

CHACORNETO / POL / Ogier ciemnogniada// F: Chacco-Blue
M: /
K028607 /
32.

174

CHANTALL VAN DE CALIDRIO MEKL. POL 2014 wałach siwa/- F: Calido / Cantus
M: Gitana / Goldstern
K025006 DE427270209514
33.

172

CHATMAN DIAMAND MARTENDONK Z ZANGERSHEIDE POL 2014 wałach gniada/171 F: Chatman
M: Elana Van't Martendonkerf
K031036 056015Z55669514
34.

148

CHESTER DRP GER 2000 wałach gniada/kuc:kuc:14 F: Cocky Man / Cocky Dundee
M: Dorina / Durello
K015343 DE441410851900
35.

102

CICHA WODA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/171 F: Dżahil/Luron
M: Cyweta/Vittorio
K025209
36.

84

CINZANO MK SP POL 2014 wałach gniada/172 F: Bolero de Revel
M: Cher
K026401 616009600172814
37.

191

CLICQUOT NIEM. SPORT. GER 2010 Wałach siwa/172 F: Candiavolo / Cantus
M: Abraxis / Carpalo
K017799 DE455870127810
38.

112

COMPANERO HOL GER 2010 wałach siwa/165 F: Colmander
M: Martha III
K022047 DE421000091710
39.

128

CONTINA OLDENBURG POL 2010 klacz gniada/167cm F: Cecotto’s As
M: Ally
K020729 DE418180111210
40.

49

COR DE LA ROSA HOL. GER 2014 wałach ciemnogniada/162 F: Cormint / Calido I
M: Visita / Contender
K029566 DE 421000119414
41.

252

CORBELLA WESTFALSKA POL 2013 klacz gniada/168 F: Cordress/Clinton
M: Farina De Laubry/Chin Chin
K026971 DE441410561913
42.

126

CORDENSKY DSP GER 2015 Ogier ciemnogniada/175 F: Cordess/Clinton
M: Serafin/Lewinski
K028989 DE455878980115
43.

137

CORDESSO WESTFALSKA GER 2012 Wałach ciemnogniada/- F: /
M: /
K022638 -
44.

78

CORINA-N SP POL 2012 klacz skarogniada/176 F: Cottonclub
M: Capri
brak 616009610164812
45.

101

CORTAZAR SP POL 2013 wałach kasztanowata/169 F: Quality Time
M: Contessa
K022581 616009510253313
46.

197

CZERTO SP POL 2014 gelding bay/169 F: Farmer
M: Czurina
K025146 616009640019514
47.

45

DAFER KUC POL 2007 wałach gniada/kuc:kuc:14 F: V.I.P.
M: Dafra
K027068 POL013661811207
48.

144

DAJ CASH WIELKOPOLSKA POL 2008 Wałach siwa F: JAKOBIN
M: DAJ MONEY
K014575
49.

37

DAME KWPN NED 2008 Klacz gniada F: Nabab de Reve
M: Jennifer/Capitol
K021889 528003000809047 105AY42
50.

61

DE LORCHE BH WIELKOPOLSKA POL 2016 ogier siwa/169 F: TJUNGSKE
M: DROMANUSA
K029893 616 077 66 03170 16
51.

259

DEKORACJA SP POL 2000 klacz gniada/165 F: Rubin
M: Drama
K014215 616009660310200
52.

81

DERBY DE BREKKA SELLE FRANCAIS FRA 2013 Wałach gniada/170 F: Salto de L'Isle
M: Licorne des Parts
K028257 13415968A
53.

34

DIANA L SP POL 2005 klacz ciemnogniada/164. F: Bishof L
M: Donnerdamme L / Dobrock
K011520 11593 POL009580228105
54.

225

DIKELEDI PKSP POL 2009 klacz siwa/165 F: Lampart
M: Delaware
K024271 .
55.

117

DISCOVER-S KWPN NED 2008 wałach gniada F: Zacharov / Clinton
M: Zally / Santo Amigo
K018315 528003000805374
56.

195

DIVANA GRAND S SP POL 2010 Klacz gniada F: Cityboy R
M: Delicja
brak
57.

93

DONNA STAR Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz gniada/168 cm F: Lord Star
M: Darola
K021674 616009530053912
58.

71

DYNAMYTE P KWPN NED 2008 ogier gniada/170 F: Carosso VDL
M: Sinilana
K011639 528003000803429
59.

60

EL - VIS MŁP POL 2002 wałach ciemnogniada F: Vis - Versa
M: Elana
K014545 pol00650009402
60.

261

EL-VIS M 2002 w sk.gniada F: Vis Versa / Jago C
M: Elana / Szał
K014545 POL006580009402
61.

239

EMAR SP POL 2004 wałach kasztanowata/160 F: Maram
M: Ethel/Luron
K010301 616009530412004
62.

183

EMI MK SP POL 2011 klacz siwa/160 F: Bajou Du Rouet
M: Echeveria
K026043 616098200077292
63.

159

EMIEL S KWPN GER 2009 wałach siwa/175 F: Victory HBC / Manno
M: Odinette / Jonker
K018697 528003200905003
64.

29

EMPEROR'S HILL XX POL 2012 wałach gniada/169 F: SCORPION
M: WATERMELON
K025845 372IRE45198525T
65.

173

EPIZOD M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 wałach siwa/170 F: Paradys
M: Epopeja
K013345 616009690043003
66.

92

EQUUS KUC POL 2003 wałach siwa/kuc:kuc:ku F: Nico-K
M: Eufemia / Pepton
K016844 013570144003
67.

7

ERO KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:kuc:12 F: Lollypop
M: Elwira / Amor
K027538 616013590107609
68.

175

EUFORIA PW SP POL 2010 Klacz kara F: Empire
M: Elfa
K024453 616009661360410
69.

64

EVER FOR EVER SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Ererbus / Conteder
M: Diatermia / Wagram
K014106 POL 009590176206
70.

86

EVER SO CLEVER Oldenburg Springpferde GER 2015 klacz gniada/165 F: Ninyon
M: Escada W
K030246 DE418187610015
71.

166

EVIT SOON Czeski Koń Gorącokrwisty POL 2013 wałach kasztanowata/168 F: 1739 Chambers
M: Evita
K027405 000089905
72.

111

EXPRESSO EH Z ZANG BEL 2013 wałach kasztanowata/166 F: Elvis Ter Putte / Diamant De Semilly
M: Laila / Farmer
K029644 056015Z55768513
73.

186

EYE CATCHER KWPN POL 2009 klacz gniada/170 F: Nabab de Reve
M: Tolia
K024780 528003200911877
74.

55

FELLOW-TAR KWPN POL 2010 wałach kasztanowata/167 F: Chello III VLD
M: Margriet
K024121 746
75.

167

FERRERO WLKP POL 2008 Wałach gniada/- F: Izaurus
M: Ferara / Contender Son
K016048
76.

70

FIRST SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
K025178
77.

254

FLOURIN DU ROUET SP POL 2007 klacz gniada/165 F: Bajou Du Rouet
M: Florin
K011507 POL00967010060711587
78.

89

FOREST MAŁOPOLSKA POL 2003 wałach gniada/165 F: Fiskor
M: Foka
K022238 POL006550021403
79.

210

FORTUNATO T KWPN POL 2010 wałach kasztanowata/172 F: Zirocco Blue VDL
M: Anoberlina T
K030863 528003201006457
80.

163

FRIZZEL B KWPN POL 2010 Wałach kasztanowata F: Bernini/Vigo
M: Kendy/Erik
K018941
81.

132

FUDŻI BM SP POL 2015 wałach ciemnogniada/167 F: Vulkan L
M: Fiona L
K028037 616009610150915
82.

20

GAJA SP POL 2011 klacz skarogniada/- F: Solaris / Stalypso
M: Gloria V / Roland
K020695 616009660703011
83.

262

GALOUBET KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata/- F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Ulmerette / Voltaire
K019622 528003201110003
84.

218

GENTELMEN KWP ESP 2011 wałach jasnokasztanowata/175 F: Indoctro
M: Avalanche /Chin Chin
K030148 528003201106616
85.

149

GIJSBERTHA KWPN POL 2011 klacz kasztanowata/- F: Casanova
M: Rosita W / Kennedy
K019692 -
86.

80

GLENLO FIONNUALA KUC CONEMARA IRL 2011 Klacz siwa/kuc:kuc:14 F: Kilmullen Fionn / Abbeyleix Fionn
M: Pocahontas / Glenayre Mystical Bobby
K024190 372004000025626
87.

90

GOLDEN BOY SP POL 2015 gelding bay/169 F: Farmer
M: Goldmarie
K027687 616009640025414
88.

222

GRACIA SP HUN 2010 Klacz gniada/168 F: Disco d'Or
M: Hizelgo
K016473 HUN K MF101780000
89.

198

GRAZIANO PK KWPN POL 2011 wałach kasztanowata/175 F: ANDIAMO/ANIMO
M: BIENVENUE/CHACCO-BLUE
K022643 528003201109857
90.

77

GRETA VON CRUISING ISH IRL 2016 klacz kasztanowata/167 F: Cruising Arish
M: Goldicova
K029976 372414006047490
91.

243

HALOGEN SP POL 2006 Wałach gniada F: Lotnik
M: Hortensja
K019314
92.

63

HAPPY DAY NEW FOREST NED 2012 klacz jelenia/kuc:kuc:14 F: Rivaldo H/ Kantje's Ronaldo
M: Amalia/Berkhof's Higgledy Piggledy
K026344 528018020133341
93.

73

HARRY KUC CONNEMARA POL 2012 wałach siwa/kuc:kuc:14 F: nn
M: nn
K030901 826048000064586
94.

108

HEROS SP POL 2014 Wałach siwa/- F: Qulester
M: Hulanka
K025609 616009592006114
95.

10

HIAWATHA KWPN NED 2012 Wałach gniada/165 F: Crespo VDL
M: Doutzenminka
K024552 .
96.

31

HIMENA SP POL 2012 klacz gniada/158 F: Comandor
M: Hawana
K028453 616009570184412
97.

99

HIMENA WLKP POL 2009 klacz skarogniada/170 F: Himen / Oder
M: Hida / Golem
K028746 616007520110709
98.

247

HOLLAND MK WLKP POL 2014 Wałach gniada/- F: Marino
M: Huanita
K025005 616007600086514
99.

207

HOTREX NN POL 2006 wałach gniada/mk:mk:mk: F: Nn
M: Nn
K020660
100.

157

IGUANA DANNY'S GIRL KUC POL 2008 klacz srokata/kuc:kuc:13 F: Santana Danny's Boy
M: Inka
K020879 POL013680030208
101.

211

IKEA . POL . klacz gniada/. F: .
M: .
. .
102.

204

IMIRO VDH KWPN POL 2013 wałach gniada/171 F: G.Ramiro Z
M: Paccalonie K
K022646 528003201303065
103.

244

IMPERATOR WLKP POL 2 wałach gniada/168 F: Orient
M: Impreza
K030632 616007610036912
104.

245

INIESTA-P WIELKOPOLSKA POL 2015 klacz kasztanowata/170 F: Vulkan L
M: Iliada
K028135 616007610141715
105.

221

INTERIA MAŁOPOLSKA POL 2008 klacz gniada/167 F: IRAK
M: HAWAJKA
K017943 POL006590034008
106.

114

IRRESISTIBLE B KWPN NED 2013 klacz gniada/168 F: Spartacus / Stakkato
M: Vienette / Burggraaf
K027177 528003201306684
107.

140

IRYDON-L / POL / Ogier skarogniada// F: /
M: /
K023666 /
108.

155

JAMAJKA GR. C KUC WALIJSKI POL 2004 klacz gniada/kuc:kuc:14 F: Strayer's samson
M: Koekoekshof jannique
K024371 616013670044204
109.

109

JARD SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Czuwaj
M: Jucznia / Chef Supreme
K016950
110.

184

JORGAN MAŁOPOLSKA POL 2008 ogier gniada/165 F: Dębiec
M: Joginia
K031087 POL006570229608
111.

165

JOS KUC POL 2002 wałach siwa/kuc:137 F: Kanclerz
M: Marjon's Jannine
K007091 616 013 67 00375 02
112.

250

JOY MK SP POL 2012 wałach gniada/175 F: Landos II
M: Juta
Brak 6160096002237
113.

5

JUKATAN SP POL 2014 wałach ciemnogniada/175 F: Contender Son
M: Jacnia
K030232 616009600156814
114.

248

JUNGLE GEORGE Pełna Krew Angielska POL 2014 wałach gniada/170 F: Kheleyf
M: Amouage-royale
brak 8260GB45212109t
115.

24

JUSIS SP POL 2006 Klacz siwa/167cm F: Spartakus
M: Juta
K012573 Pol00966050006
116.

123

JUST THIS ONE KWPN GBR 2014 ogier kasztanowata/171 F: Canabis z
M: /Warrant
K029469 .
117.

152

K-PARIS WLKP POL 2006 klacz gniada/162 F: Parys
M: Kalina
K016423 007660979406
118.

199

KALMA SP POL 2012 klacz siwa/174 F: Con Calma / Calato
M: Kodzia / Wolf's Panter
K022173 616009680000512
119.

192

KATIE KWPN POL 2006 klacz gniada/165 F: Oliver
M: Kreza
brak 11228
120.

113

KEEN ON PLEASURE PKSP POL 2009 Wałach kasztanowata/170 F: Ever For Pleasure / Espri
M: Kamasutra / Lubań
K013937 616009580441609
121.

136

KILIMANDŻARO SP POL 2016 wałach skarogniada/164 F: Tjunske
M: Kokietka
K030982 Brak
122.

68

KIRGIZ SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/. F: Dan
M: Kama / Kasjan
K019470 POL009680045706
123.

116

KOEKOEKSHOF MARISKA WELSH PONY NED 2003 klacz kasztanowata/kuc:kuc:13 F: Casperhofs Freddy
M: Koekoekshof Rolette
K011976 KWPN0301032
124.

219

KROS Z ZANGERSHEIDE GER 2014 ogier siwa/174 F: Kannan
M: Fantazja I G
K028766 056015Z55733414
125.

147

KSENA SP POL 2012 klacz ciemnogniada/167 F: Fred / Colorado
M: Karotka / Qumball
K020974 616009520045612
126.

194

KUROSAWA SP POL 2009 wałach gniada/167 F: Contendor / Contendro
M: Księżniczka / Eskudo
K018124 616009680111609
127.

104

LA DORA KWPN NED 2016 klacz kara/160 F: Ditisem
M: Tandora
K029929 528003201601737
128.

212

LACOMME SP POL 2000 klacz kasztanowata/- F: Landor S / Landadel
M: Gina G / Grannus
K008275 -
129.

100

LALA SP POL 2009 klacz skarogniada/161 F: BEKAS
M: LABELLE
K024060 POL 009 54 00210 09
130.

75

LAPITA SP POL 2014 klacz gniada/166 F: Ludger
M: Lady Lena
K025042 616009610173614
131.

220

LAROSA Z ZANG BEL 2016 klacz ciemnogniada/162 F: Lavillon / Diamant De Semilly
M: Rosallia / Landjunge
K028852 056015Z55803116
132.

96

LISA BONA L WESTF POL 2005 Klacz gniada/164 F: Lissabon
M: Anneliese / Avocado
K010073 DE 441410947606 DE 441410947605
133.

4

LISTITIA BH WIELKOPOLSKA POL 2009 klacz kara/165 F: Elf
M: La Rochelle BH
K030888 616007661542409
134.

142

LOOK AT HER HOLST NED 2014 mare bay/- F: RiscalLaSilla/Risueno I. Sil
M: Bajana I/Larimar
K030413 421000103714
135.

125

LORD BLEU KWPN NED 2016 ogier gniada/162 F: Power Blue Vant Breezerhoff
M: /No Limit
K029468 528003201608074
136.

154

LOVERBOY KUC WALIJSKI POL 2011 wałach kasztanowata/kuc:kuc:12 F: NN
M: NN
K026551 616999661483012
137.

257

M CANTORI S PZHK POL 2010 Wałach kara/x F: Campari M
M: Magia
K017802
138.

9

MADRYT SP POL 2009 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Marsylia / First des Termes
K019638 616009660558309
139.

65

MAGIC KUC POL 2012 wałach skarogniada/kuc:kuc:13 F: NN
M: Maggy
K028718
140.

121

MALINA KOŃ MAŁY POL 2010 klacz myszata/mk:mk:153 F: Dragon
M: Mała
K030996 616 999 59 01988 10
141.

253

MARIIT P SP POL 2012 klacz siwa/168 F: CON CALMA
M: Mala Cerra P
K025409 .
142.

162

MARKIZA KOŃ MAŁY POL 2014 klacz siwa/kuc:kuc:14 F: Faktor
M: Marjac'Rianne
brak 616013510283114
143.

76

MARYLAND Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach gniada/167 F: Bankiet
M: Miss Cottonland
K029306 616009610020616
144.

118

MASERATI MAŁOPOLSKA POL 2014 Wałach siwa F: Top Gun
M: Motorola
K025619
145.

158

MENTOS KUC POL 2008 wałach gniada/kuc:kuc:13 F: Novator/ Pepton
M: Modena II/ Wersal
K021624 616013660745308
146.

97

MEQINI SP POL 2011 Wałach siwa F: Quidam's Hero / Quidam's Rubin
M: Modelka / Cavallo
K019213 616009680010011
147.

58

MIDNIGHT MAGIC CONNEMARA POL 2008 ogier siwa/kuc:kuc:14 F: Atlantic magic
M: muffin
K018584 013610172008
148.

13

MILANO TYP SZLACHETNY POL 2010 wałach gniada/mk:mk:153 F: Ekier
M: Mazuria
K023969 616999580603510
149.

14

MILLORD SP POL 2006 wałach ciemnogniada/170 F: Luron
M: Mika W
K030014 009660019793
150.

168

MISTER KUC POL 2013 wałach kasztanowata/kuc:kuc:14 F: Nn
M: Nn
K023513 616999640069913
151.

237

MISTER BOND KWPN POL 2010 gelding bay/163 F: vagabond de la pomme
M: Uptricia van Beek
K030937 528003201012199
152.

263

MISTRESS SP POL 2015 klacz ciemnogniada/168 F: Chaccato
M: Morena po Turbud Tempo
K029885 B
153.

156

MITHRAS VAN DE TOMBEELE BWP POL 2012 wałach gniada/170 F: Toulon
M: Raina
K026990 056002W00303189
154.

146

MŁODY JAPE XX POL 2010 Wałach gniada F: Jape (USA) /
M: Młoda Panna / Who Knows
K019250 616POL10007028T
155.

185

MOONLIGHT MAGIC KUC CONNEMARA POL 2013 wałach siwa/kuc:kuc:ku F: nn
M: nn
K027210 B0103010S
156.

46

MR.CINNAMON SP POL 2011 wałach kasztanowata/170 F: Sword
M: Morgen
K023721 616 009 58 04463 11
157.

35

NADIR SP POL 2016 wałach gniada/173 F: Lanvester L hol.(ex Lansvester L)
M: Notebook xx/Double Alleged
Regionalna LKRWZJ/3736/20 K029763
158.

203

NESKO SP POL 2014 wałach kara/169 F: Salomon / Darco
M: Neska / Taunus
K025403 616009640018614
159.

213

NEVADA ROYAL Z HOL POL 2012 Klacz siwa/169 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Ziva Royal / Carlos D Z
K026683 056015Z55680812
160.

98

NEVIL NIEM. SPORT POL 2013 wałach gniada/170 F: Numero Uno
M: Georgina Plus S
K023439 De455879003313
161.

69

NICE SILVER XX POL 2012 Wałach siwa/165 F: Silver Whistle
M: Notarian / Alywar
K026266 616POL12007806T
162.

106

NIKIDAMUS WURRTEMBERSKA POL 2007 wałach siwa/163 F: Nikidam de Chateau
M: Chirimoya
Brak DE473739056907
163.

129

NIKON SP POL 2011 wałach kasztanowata/162 F: In Camera
M: Nitoloma
K021077 616 009 54 00569 11
164.

79

NIPPON DE CARMEL Belgisch Warmbloedpaard POL 2013 wałach gniada/brak F: CACHE-CACHE DE CARMEL
M: KANNAN
brak 056-002-W00304284
165.

170

NIRON SP POL 2013 Wałach siwa F: Pasquinel
M: Nirvana
brak 616009610119713
166.

258

NIRWANA SP POL 2006 Klacz kara F: Oliver / Voltaire
M: Nigeria / Marafon
K012282 616009540157706
167.

51

NIXON JS BWP BEL 2013 wałach ciemnogniada/165 F: Kannan / Voltaire 365
M: Dorina JS / Thunder Van De Zuuthoeve
K024581 056002W00304507
168.

67

NOMINACJA SP POL 2004 klacz siwa/162 F: Hartland
M: Naomi
K014127 616009661641004
169.

94

NOREK SP POL 2008 Wałach siwa/172 F: NN
M: NN
K014846 brak
170.

48

OLSTER SP POL 2013 wałach siwa/- F: Falbrus / Aviano
M: Oaza / Orkisz
K023339 616009640040013
171.

83

ONEDINE DS SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/brak F: Zinedine
M: Ofelia
K023215 616009660246613
172.

23

PABLO I OLD GER 2004 Wałach ciemnogniada F: Pik Labionics / Pik Bube
M: Ondra / Cor De Brillant
K008687 DE433330321904
173.

145

PAGANINI SP POL 2013 wałach ciemnogniada/170 F: Stakatto Top
M: Piagetta
K027273 616009660670413
174.

88

PARDON MOI VRS AES POL 2016 ogier ciemnogniada/170 F: Cornet obolensky
M: Ponita
K030106 3
175.

242

PASJA KUC POL 2010 Klacz ciemnogniada/kuc:134 F: nn / nn
M: nn / nn
brak
176.

143

PEREZ MAŁOPOLSKA POL 2012 gelding chestnut/- F: Berlin Bej / Elsing
M: Palestra / Modern
K022045 - 106HG01
177.

260

PINATUBO L F:
M:
178.

223

PIPI KUC POL 2010 klacz srokata/kuc:kuc:ku F: NN
M: NN
K030942 Brak
179.

131

PLASTYK M POL 2011 wałach gniada/mk:mk:151 F: Planet
M: Kropka
K021860 616006550152311
180.

47

PLOTER SP POL 2012 Wałach kara/- F: Negro
M: Pokusa / Lord Aleksander
K023801 616009670043112
181.

240

POEZJA II KUC FELIŃSKI POL 2006 Klacz siwa/kuc:132 F: Bambo
M: Proza
K014226 pol013670096106
182.

119

PRIMAVERA OLDENBURG POL 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Prinzenadel
M: Granstina
K022724 DE 433330606011
183.

124

PRIMUS VAN’T VIANAHOF BWP BEL 2015 wałach gniada/163 F: Vigo d’Arsouilles /
M: Cash /
K030069 -
184.

107

PROVINZIAL WESTFALSKI POL 2004 wałach kasztanowata/175 F: Pocalino
M: Aida
K011203 DE441411917804
185.

193

PSOTKA MAŁY KOŃ POL 2006 klacz gniada/mk:157 F: Wiek
M: Psota
brak POL013570279306
186.

91

PUERTO RICO WLKP POL 2013 wałach siwa/170 cm F: Czumen K / Ariados
M: Perła / Dinar
K024110 616007610123113
187.

256

QUALILAS Irish Sport Horse IRL 2012 Klacz gniada/167 F: O.B.O.S. Quality 004
M: Whats Another One
K028256 372414005510112
188.

36

QUERENTINO SP POL 2014 wałach gniada/162 F: Samurai M
M: Quick Style
K031001 616009682011414
189.

224

QUINTERO Niemiecki Koń Sportowy POL 2007 gelding chestnut/174 F: Quaterman / Quando - Quando
M: Saamira / Saami
K011667 DE456570297907
190.

53

RAMZES SP POL 2003 Wałach siwa/- F: Roland
M: Westa / Wytok
K014633 POL009590018903
191.

87

RASHMI KUC NIEMIECKI POL 2006 klacz gniada/kuc:kuc:ku F: MEFISTO
M: ROMI
K028301 DE467-0001642-06
192.

182

RAVEL SP POL 2008 wałach gniada/166 F: aravel II
M: rosalia
brak -
193.

44

REWERS GR. E MŁP POL 2011 wałach gniada/154 F: Masini
M: Roksana
K022861 616006660368311
194.

105

ROSATO SPRIZZ FP HOLSZTYŃSKA POL 2013 wałach gniada/171 F: Riscal
M: Baroness XIII
K025325 DE421000555813
195.

82

ROSZPUNKA DS KUC WALIJSKI POL 2013 klacz gniada/kuc:kuc:14 F: Frankenhoeh’s Mylord
M: H-S Rosaleen
Brak 6160136602462
196.

130

SEPTEMBER M POL 2016 wałach ciemnogniada/165 F: Awans
M: Sasanka
K030455 616006580328016
197.

150

SOLOIST SP POL 2016 wałach gniada/- F: Otill
M: Sasanka
K030908 -
198.

208

SONATA SP POL 2007 klacz gniada/169 F: Aravel II
M: Symfonia Waro / Sao Paulo
K013394 616 009 59 01623 07
199.

161

STARLIGHT OLD GER 2009 klacz kasztanowata F: Singulord Joter / Singular Joter II
M: Grenzpilotin / Pilox
K021904 DE418180155209
200.

3

STILA KUC POL 2006 klacz srokata/kuc:kuc:11 F: Frak
M: Stella
K013769 013610022106
201.

52

SZAMAN HIPICCA OLDENBURG POL 2008 wałach skarogniada/mk:165 F: stakatto
M: metexa
Brak -
202.

209

TIGRINA SP POL 2013 Klacz siwa/174 F: Cascadello / Casall
M: Tinta / Calido II
K024063 616009600155113
203.

28

TOLEDO TRAKEŃSKA POL 2010 wałach kasztanowata/168 F: Gluosnis
M: Tessa
K019369 POL 732 01 00494 10
204.

153

TONY’S BOY GR. D WELSH COB POL 2007 wałach siwa/kuc:kuc:14 F: Nn
M: Nn
K029112 372003006844540
205.

115

TOP ALADIN PKSP POL 2014 Ogier gniada/170 F: Aladin 601 / Acord II
M: Tamona / Candiavolo
K024655 616009580408614
206.

110

UNKNOWN FLYING OBJECT HAN. POL 2013 klacz ciemnogniada/170 F: Uccello
M: Zita K
K027668 DE 431313308113
207.

238

VABIO SP POL 2000 ogier ciemnogniada/160 F: Le Voltaire
M: Verna/Corde
K005067 07143
208.

255

VALENTINO KUC POL 2012 wałach gniada/kuc:148 F: nn
M: nn
K027039
209.

189

VOCALIA Pełna Krew Angielska POL 2014 klacz ciemnogniada/171 F: Vocalised
M: Maidin Moch
brak 372IRE45231926T
210.

95

WELCOME HL WIELKOPOLSKA POL 2004 wałach kara/167 F: Pink Floyd HL
M: Westalka
K013967 POL 007 60 00639 04
211.

120

WELUR SP POL 2013 wałach gniada/- F: Markies V
M: Wolica
K023761 616009600164413
212.

15

WERGO SP POL 2016 Ogier gniada/167 F: Durano W
M: Wega
K028737 616 009 66 05380 16
213.

151

WERONA SP POL 2010 klacz gniada/mk:mk:mk:. F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Wygoda / Danko
K023738 616009640052010
214.

190

WHITE SHOT KWPN GER 2012 Klacz siwa/168 F: Singapore
M: Zahna
K027920 NLD003201203084 106HA79
215.

246

WILSON MK SP POL 2015 Ogier gniada/- F: Bolero de Ravel hol.
M: W.Charon KWPN/ Haarlem KWPN
K027714 616009600207615
216.

16

ZIMMAN MESNIL WLKP. POL 2016 Ogier ciemnogniada/170 F: It's Me Du Mesnil
M: Zeklara
K028738 616 007 68 00413 16
Rider Club
Competition
Prize
Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
50
SUM:
50.00
Dragan Natalia KJ Aromer
200
SUM:
200.00
Florczak Aleksandra Equikam Sp. z o.o. Milanówek
50
SUM:
50.00
Inguenaud Sophia Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
400
SUM:
400.00
Klusek Karolina KJ Akademia Kucania
50
150
SUM:
200.00
Maciejewska Katarzyna Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
150
250
SUM:
400.00
Mordzelewski Michał SJ Stajnia Podolszyn
300
600
SUM:
900.00
Naruszewicz - Stroińska Julia KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
50
50
SUM:
100.00
Naumiuk Roksana BPK - MAZ
200
SUM:
200.00
Nieużyła Leszek BPK (MAZ)
50
600
250
400
SUM:
1300.00
Oleszkiewicz Lena KJ Aldragho Józefosław
400
SUM:
400.00
Ostrowska Julia Polski Polo Klub Warszawa
250
SUM:
250.00
Polska-Fijałek Ewelina Soymax Horse Team Lublin
100
300
SUM:
400.00
Sobiepańska Julia Equikam Sp. z o.o.
250
100
SUM:
350.00
Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
50
100
SUM:
150.00
Wach Inga Soymax Horse Team Lublin
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamkiewicz Laura
UKS PRIMO
FIRST (70)
2021-02-27
15
2021-02-27
5
Afanasjew Seweryna
SSKJ Bobrowy Staw
AMARANT (196)
2021-02-27
2021-02-27
53
Akszak-Okińczyc Patrycja
Bpk
AWERS (200)
2021-02-28
6
2021-02-28
9
Badowska Karolina
Polski Polo Klub
AMBROZJA (135)
2021-02-27
18
2021-02-27
8
2021-02-28
1
2021-02-28
2021-02-27
16
2021-02-27
63
2021-02-28
2021-02-28
24
Bąk Anastazja
WKJ Lublin/ SJ Strong Riders
2021-02-27
4
2021-02-27
36
2021-02-28
18
2021-02-28
41
Bar Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
BAKO 2 (85)
2021-02-27
13
2021-02-27
8
2021-02-28
24
2021-02-28
9
2021-02-27
9
2021-02-27
21
2021-02-28
13
2021-02-28
16
Bargiełowska Zuzanna
bqk
FOREST (89)
2021-02-28
15
2021-02-28
Basińska Olga
Stow. SKJ Bobrowy Staw
2021-02-27
2021-02-27
33
Beczak Katarzyna
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
MISTER (168)
2021-02-27
5
2021-02-27
25
Biedrzycka Julia
SSKJ Grobice
NOREK (94)
2021-02-28
2
2021-02-28
42
Biernat Natalia
Niezrzeszona
NIKON (129)
2021-02-27
4
2021-02-27
2021-02-28
2021-02-28
8
Bisaga Ines
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
CORTAZAR (101)
2021-02-27
11
2021-02-27
34
2021-02-28
9
2021-02-28
25
Bogdan Dominika
KJ Akademia Kucania Dawidy
2021-02-27
25
2021-02-27
Bohdanowicz Konstancja
BPK - MAZ
2021-02-28
12
2021-02-28
Branicka Waleria
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
CALLIA-L (176)
2021-02-27
20
2021-02-27
20
2021-02-28
37
2021-02-28
21
Brewczyńska Magdalena
BPK
2021-02-28
11
2021-02-28
14
Bruzdowska Karolina
Jeździecki Klub Sportowy Rywal
2021-02-27
27
2021-02-27
2021-02-28
23
2021-02-28
24
Burdalska Zofia
Bez Przynależności Klubowej
BONUS (74)
2021-02-27
2021-02-27
Burdelas Amelia
Stajnia goplana
2021-02-28
1
2021-02-28
14
Cabaj Nina
Uczniowski Klub Sportowy Primo
ERO (7)
2021-02-28
1
2021-02-28
1
Chodakowska Michalina
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
MARKIZA (162)
2021-02-27
17
2021-02-27
1
2021-02-28
17
2021-02-28
1
Chrzanowska Zofia
KJ Wiktorowo
GAJA (20)
2021-02-28
2021-02-28
Czajkowska Dorota
St. SKJ Bobrowy Staw
KUROSAWA (194)
2021-02-27
40
Czakyrow Zofia
Bpk
SOLOIST (150)
2021-02-27
7
2021-02-27
2021-02-28
36
2021-02-28
Dąbkowska Aleksandra
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2021-02-27
4
50
2021-02-27
9
2021-02-28
5
2021-02-27
12
2021-02-27
6
2021-02-28
20
LORD BLEU (125)
2021-02-27
59
2021-02-27
10
2021-02-28
14
2021-02-28
27
Dąbrowska Emilia
KJ Akademia Kucania
POEZJA II (240)
2021-02-27
15
2021-02-27
14
Dąbrowska Zofia
SSKJ Bobrowy Staw
VALENTINO (255)
2021-02-27
12
2021-02-27
35
Dragan Natalia
KJ Aromer
LAPITA (75)
2021-02-27
18
2021-02-27
3
200
2021-02-28
9
2021-02-28
15
NESKO (203)
2021-02-27
38
2021-02-27
Dubil Klaudia
WKJ Lublin
SONATA (208)
2021-02-28
45
2021-02-28
9
Dworacka Tatiana
SSKJi Bobrowy Staw
RASHMI (87)
2021-02-27
2021-02-27
8
2021-02-28
20
2021-02-28
25
Dzięgielewska J'04 Karina
Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
PLOTER (47)
2021-02-27
26
2021-02-27
OLSTER (48)
2021-02-27
Dzięgielewski Jm'07 Kamil
Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
JOS (165)
2021-02-27
2
2021-02-27
Dzun M'08 Natalia
nz
2021-02-27
Falkowska Jm'05 Ewelina
Equikam Sp. z o.o.
JUSIS (24)
2021-02-27
24
2021-02-27
39
2021-02-28
24
2021-02-28
33
Ferenc Kinga
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
EQUUS (92)
2021-02-27
34
2021-02-27
25
2021-02-28
2021-02-28
15
Ferenc Tamara
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2021-02-27
28
2021-02-27
2021-02-28
14
2021-02-28
Florczak Aleksandra
Equikam Sp. z o.o. Milanówek
DIANA L (34)
2021-02-27
7
2021-02-27
15
2021-02-28
5
50
2021-02-28
6
Foremny Paweł
JKS Umiastów
2021-02-27
11
2021-02-27
20
2021-02-28
17
2021-02-28
29
Gąsiorek Julia
Equikam Sp. z o.o.
INTERIA (221)
2021-02-27
43
2021-02-27
2021-02-28
39
2021-02-28
30
Glasser Mikołaj
KJ Akademia Kucania
2021-02-27
13
2021-02-28
13
Górczyńska Jm'06 Oliwia
SSKJ Grobice
KIRGIZ (68)
2021-02-28
6
2021-02-28
11
Grzelczak Matylda
KJ Aldragho Piaseczno
LALA (100)
2021-02-27
2021-02-27
2021-02-28
33
2021-02-28
Grzybowski Piotr
KS Equiright
FRIZZEL B (163)
2021-02-27
1
2021-02-27
14
Inguenaud Sophia
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2021-02-27
1
400
2021-02-27
10
2021-02-28
26
2021-02-28
10
Iwaszczuk Alicja
KJ Wiktorowo
2021-02-27
16
2021-02-27
18
Jannasz Wiktoria
SKJ Poczernin
2021-02-28
30
CLICQUOT (191)
2021-02-28
Janowska Marta
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
RAVEL (182)
2021-02-27
11
2021-02-27
15
Jaworek Julia
Bpk
DAJ CASH (144)
2021-02-28
8
2021-02-28
26
Kamiński Jan
Equikam Sp. z o.o.
BANKIET (56)
2021-02-28
11
2021-02-28
38
JARD (109)
2021-02-27
11
2021-02-27
4
2021-02-27
29
2021-02-27
23
CONTINA (128)
2021-02-28
16
Kapela Nina
Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
2021-02-28
4
Kasak Kalina
Equikam Sp. z o.o.
PRIMAVERA (119)
2021-02-27
45
2021-02-28
2021-02-28
16
2021-02-27
Kazana Lena
brak
2021-02-27
1
2021-02-27
3
2021-02-28
2021-02-28
Kaźmierczak Maria
Łódzki Klub Jeździecki
2021-02-27
17
2021-02-27
30
2021-02-28
10
2021-02-28
46
Klimowicz Mj'01 Kaja
Klub Jeździecki Bałałajka
VOCALIA (189)
2021-02-28
1
2021-02-28
16
Klusek Karolina
KJ Akademia Kucania
2021-02-27
4
2021-02-27
5
50
2021-02-28
2
150
Koczara Maria
BPK (MAZ)
LOVERBOY (154)
2021-02-28
1
2021-02-28
Kolasińska Ewa
BPK
PAGANINI (145)
2021-02-28
2021-02-28
40
Kondzioła Elżbieta
bpk MAZ
2021-02-27
33
2021-02-28
40
2021-02-28
Kotyra Natalia
Stow. SKJ Grobice
MADRYT (9)
2021-02-28
15
2021-02-28
23
2021-02-28
19
2021-02-28
1
2021-02-28
36
2021-02-28
18
Kowalik Jm'04 Wojciech
SSKJ Bobrowy Staw
CZERTO (197)
2021-02-27
29
2021-02-27
2021-02-27
48
2021-02-27
58
Kozon Kamila
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
EVIT SOON (166)
2021-02-27
1
2021-02-27
12
Kozon Martyna
Bez Przynależności Klubowej
TOLEDO (28)
2021-02-27
8
2021-02-27
22
Krasnodębska Klara
Equikam Sp. z o.o.
CONTINA (128)
2021-02-27
14
2021-02-27
16
2021-02-28
Król Weronika
SKSK Stare Babice
2021-02-27
44
2021-02-27
PEREZ (143)
2021-02-27
23
2021-02-27
60
Król Wiktoria
UKS Primo Grodzisk Maz.
2021-02-27
24
2021-02-27
37
2021-02-28
30
2021-02-28
19
2021-02-27
13
2021-02-27
27
2021-02-28
17
2021-02-28
12
Królikowska Anna
SSKJ Grobice
FUDŻI BM (132)
2021-02-27
66
2021-02-27
15
Kruszewska Ula
-
2021-02-27
13
2021-02-27
2021-02-28
2021-02-28
Kucharczyk Jm'06 Hanna
SSKJ Grobice
WELUR (120)
2021-02-27
10
2021-02-27
47
2021-02-28
2021-02-28
37
Kulczycka Zofia
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
QUINTERO (224)
2021-02-28
26
2021-02-28
Kuszewska Julia
Oj Vertigo Makowscy
HIMENA (31)
2021-02-28
21
2021-02-28
31
2021-02-27
19
2021-02-27
30
2021-02-27
27
2021-02-28
27
2021-02-28
44
Kwiatkowska Bianka
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2021-02-27
40
2021-02-27
14
Lewinson Julia
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2021-02-27
21
2021-02-27
41
2021-02-28
18
2021-02-28
35
Linke Zuzanna
Kj akademia kucania
2021-02-27
1
2021-02-27
17
2021-02-28
16
2021-02-28
Łucewicz Patrycja
Brak
2021-02-28
1
2021-02-28
1
Łupińska Kornelia
brak
AURA N (249)
2021-02-27
28
2021-02-27
25
2021-02-28
21
2021-02-28
Maciejewska Katarzyna
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
INIESTA-P (245)
2021-02-27
2
150
2021-02-28
1
250
CORBELLA (252)
2021-02-27
6
2021-02-27
10
2021-02-28
27
MARIIT P (253)
2021-02-28
8
2021-02-28
28
2021-02-27
12
Maksymow Karolina
Brak
2021-02-28
29
2021-02-28
Malewska Agata
SKJ Horseprofi Łódź
PABLO I (23)
2021-02-27
26
2021-02-28
2021-02-28
25
2021-02-27
65
Marczyk Monika
-
WERONA (151)
2021-02-27
1
2021-02-27
Miazga Aleksandra
KU AZS Politechniki Warszawskiej
WILSON MK (246)
2021-02-27
6
2021-02-27
2021-02-28
20
2021-02-28
2021-02-27
31
2021-02-27
62
2021-02-28
34
2021-02-28
47
Michałowska Natalia
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
BARONET (66)
2021-02-27
13
2021-02-27
15
2021-02-28
Minkiewicz Weronika
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2021-02-27
35
2021-02-27
24
2021-02-28
23
2021-02-28
11
LAROSA Z (220)
2021-02-27
8
2021-02-27
24
2021-02-28
21
Mitrowska Martyna
St. SKJ Bobrowy Staw
A CATOKI (180)
2021-02-27
36
2021-02-28
20
Moczkowska Carla
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2021-02-27
1
2021-02-27
18
2021-02-28
1
2021-02-28
14
Moczkowska Mia
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
MENTOS (158)
2021-02-27
1
2021-02-27
21
2021-02-28
14
2021-02-28
16
Mordzelewski Michał
SJ Stajnia Podolszyn
BARDASZ (187)
2021-02-28
2
300
2021-02-28
1
600
MISTRESS (263)
2021-02-28
22
2021-02-28
22
Mroczkowska Julia
Brak
K-PARIS (152)
2021-02-28
1
2021-02-28
33
Nagórka Justyna
UKS Kucyk Serock
MILLORD (14)
2021-02-27
20
2021-02-27
35
2021-02-28
28
2021-02-28
32
Naruszewicz - Stroińska Julia
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
DAME (37)
2021-02-27
19
2021-02-27
5
50
2021-02-28
4
50
2021-02-28
19
Naumiuk Roksana
BPK - MAZ
AL AWAR (160)
2021-02-28
33
2021-02-28
3
200
STARLIGHT (161)
2021-02-28
19
2021-02-28
8
Nieużyła Leszek
BPK (MAZ)
CORDESSO (137)
2021-02-27
2021-02-27
5
2021-02-28
4
50
2021-02-28
CASVELLE (138)
2021-02-27
1
600
2021-02-28
3
250
2021-02-27
2
400
2021-02-28
7
IRYDON-L (140)
2021-02-27
32
2021-02-27
16
2021-02-28
32
2021-02-28
Olesiejuk Jakub
SSKJ Bobrowy Staw
2021-02-27
11
Oleszkiewicz Lena
KJ Aldragho Józefosław
QUALILAS (256)
2021-02-27
7
2021-02-28
2
400
Oleszkiewicz Nina
Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
2021-02-27
8
2021-02-28
16
Olszewska Wiktoria
Brak przynależności klubowej
2021-02-27
2021-02-27
Örnek Adela
SJ Strong Riders
2021-02-27
32
2021-02-27
31
2021-02-28
41
2021-02-28
35
LA DORA (104)
2021-02-27
21
2021-02-27
42
2021-02-28
36
2021-02-28
Ostrowska Julia
Polski Polo Klub Warszawa
2021-02-28
12
2021-02-27
3
250
2021-02-28
6
Owczarz J'04 Mateusz
UKS Primo Kozery
HARRY (73)
2021-02-27
29
2021-02-27
25
2021-02-28
5
2021-02-28
23
Pabijanek Mateusz
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
2021-02-27
2021-02-28
25
KALMA (199)
2021-02-27
42
2021-02-28
48
IMIRO VDH (204)
2021-02-27
19
2021-02-28
31
Pawłowska Julia
BPK PKA
ARA (122)
2021-02-27
5
2021-02-27
2021-02-28
3
2021-02-28
34
Piechnik Sylwia
Sportowy Klub Jeździecki Beckersport
BAKALIA (226)
2021-02-28
2021-02-28
49
Pogorzelska Karolina
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
ALABASTER (188)
2021-02-27
7
2021-02-27
22
Polska-Fijałek Ewelina
Soymax Horse Team Lublin
2021-02-27
3
100
2021-02-27
2
300
2021-02-28
6
2021-02-28
14
2021-02-27
28
2021-02-27
23
2021-02-28
43
2021-02-28
22
Poluchowicz Alan
WKJ Lublin / SJ Zadębie Logistic Center
MAGIC (65)
2021-02-27
26
2021-02-27
2
2021-02-28
13
2021-02-28
34
Poluchowicz Piotr
WKJ Lublin / Zadębie Logistics Center
NIKIDAMUS (106)
2021-02-27
2021-02-27
2021-02-28
5
2021-02-28
Pondo Natalia
BPK (MAZ)
IKEA (211)
2021-02-27
33
2021-02-27
40
Potyra Maja
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
2021-02-27
2021-02-27
16
2021-02-28
2021-02-28
Poznańska Zuzanna
KJ Akademia Kucania
2021-02-28
2
2021-02-28
9
Puławska Marta
Primo Horse Club
2021-02-28
1
2021-02-28
21
2021-02-28
22
2021-02-28
37
Radzikowska Dorota
BPK
2021-02-27
23
2021-02-28
32
2021-02-28
Rajza Dominika
2021-02-27
19
2021-02-27
2021-02-28
3
2021-02-28
24
Romanowska Anna
UKS Primo Kozery
STILA (3)
2021-02-28
1
2021-02-28
1
ERO (7)
2021-02-27
1
2021-02-27
12
Romanowska Gabriela
UKS Primo Kozery
2021-02-27
22
2021-02-27
6
2021-02-28
25
2021-02-28
42
Rostek Basia
Klub Jeździecki Akademia Kucania
2021-02-28
23
2021-02-28
11
Roszczyk Jm'07 Maja
nz
DIKELEDI (225)
2021-02-28
7
2021-02-28
7
Rzycka Olga
BPK (MAZ)
GENTELMEN (218)
2021-02-27
6
2021-02-28
8
KROS Z (219)
2021-02-27
11
Sadowska Wiktoria
FERRERO (167)
2021-02-27
6
2021-02-27
Seliga Adrian
Equikam Sp. z o.o.
NADIR (35)
2021-02-27
43
2021-02-27
64
Sienkiewicz Sonia
BPK
2021-02-27
24
2021-02-27
2021-02-28
4
2021-02-28
Sierocińska Aneta
Equikam Sp. z o.o.
MASERATI (118)
2021-02-28
16
2021-02-28
3
Skonieczna J'05 Natalia
bpk MAZ
GRACIA (222)
2021-02-27
51
2021-02-27
2021-02-28
2021-02-28
Smaga Aneta
KJ Plejada Tarczyn
2021-02-27
17
2021-02-27
34
2021-02-28
13
2021-02-28
Sobańska Zofia
Polski Polo Klub
COMPANERO (112)
2021-02-27
9
2021-02-27
14
Sobiepańska Julia
Equikam Sp. z o.o.
2021-02-27
1
250
2021-02-27
14
2021-02-28
3
100
Sochacka Amelia
Klub Jeździecki Dziecinów
2021-02-27
1
2021-02-27
1
2021-02-28
14
2021-02-28
1
Sopińska Julia
KJ Dziecinów
2021-02-27
17
2021-02-27
21
2021-02-28
28
2021-02-28
10
Stańczyk Maja
Bez Przynależności Klubowej
HEROS (108)
2021-02-27
1
2021-02-27
9
2021-02-28
12
2021-02-28
26
Stasiak Adam
KJ Cavalier
2021-02-28
29
2021-02-28
Stevnert Natalia
KJ Aromer Józefin
EMIEL S (159)
2021-02-27
25
2021-02-27
38
2021-02-28
7
2021-02-28
29
Sułowska - Calak Paulina
KJ Dobrzyniec
SEPTEMBER (130)
2021-02-27
16
2021-02-27
23
2021-02-28
10
2021-02-28
35
PLASTYK (131)
2021-02-27
32
2021-02-28
20
2021-02-27
10
2021-02-28
38
Szaniawska Karolina
KJ Akademia Kucania Dawidy
NEVIL (98)
2021-02-28
31
2021-02-28
31
HIMENA (99)
2021-02-28
12
Szczepanik Ewelina
Tuszyński KJ Garbówek
2021-02-27
49
2021-02-27
9
2021-02-28
44
2021-02-28
30
Szmytkowski Piotr
KJ Plejada Tarczyn
TIGRINA (209)
2021-02-28
5
50
2021-02-28
4
100
Szwajczewska Aleksandra
Stajnia Nad Wisłą
BORA (6)
2021-02-27
46
2021-02-28
43
2021-02-27
2021-02-28
Szymańska Zuzanna
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2021-02-27
20
2021-02-27
Terlecka - Ludwiniak Agnieszka
Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
DAFER (45)
2021-02-28
22
2021-02-28
Tomann J'03 Laura
BPK (MAZ)
2021-02-27
12
2021-02-27
56
2021-02-28
2021-02-28
Tomaszewski Stanisław
BPK (MAZ)
LACOMME (212)
2021-02-27
2
2021-02-27
55
Trydulska Wiktoria
-
NIRON (170)
2021-02-27
3
2021-02-27
50
Urban Zdzisław
Klub Jeżdzieski legia Kozieska
GALOUBET (262)
2021-02-27
36
2021-02-27
61
2021-02-28
5
2021-02-28
Von Mauberg Wiktoria
KJ Wiktorowo
COMPANERO (112)
2021-02-28
2
2021-02-28
15
2021-02-27
38
2021-02-27
1
2021-02-28
2021-02-28
13
Wach Inga
Soymax Horse Team Lublin
2021-02-27
4
50
2021-02-27
17
2021-02-28
10
2021-02-28
7
Wajda Marek
KJ Dworek Okuniew
WERGO (15)
2021-02-27
22
2021-02-27
57
2021-02-27
39
2021-02-27
MEQINI (97)
2021-02-27
37
2021-02-28
26
Wajda Marta
KJ Dworek Okuniew
WERGO (15)
2021-02-28
10
2021-02-28
2021-02-28
17
2021-02-28
Wakulińska Dorota
Bbk
2021-02-27
25
2021-02-28
2021-02-28
Wałach Maja
SKJ Bajardo
EPIZOD M (173)
2021-02-28
27
2021-02-28
39
Waśniewska Pola
Equikam Sp. z o.o.
2021-02-27
22
2021-02-27
52
2021-02-28
28
2021-02-28
Wawrzyniak Zuzanna
KJ Galop Kozienice
2021-02-28
1
2021-02-28
Wierzbicka Karolina
KJ Bałałajka
JORGAN (184)
2021-02-28
2021-02-28
Witkowska Julia
Equikam Sp. z o.o.
KSENA (147)
2021-02-27
10
2021-02-27
7
CHESTER (148)
2021-02-27
Włodarczyk Berenika
KJ Akademia Kucania
PASJA (242)
2021-02-27
1
2021-02-27
25
Włodarczyk Helena
KJ Akademia Kucania
HALOGEN (243)
2021-02-27
12
2021-02-27
25
Wnuk Mika
KJ Akademia Kucania
BANDA (241)
2021-02-27
7
2021-02-27
3
Wytrykowska Jm'06 Aleksandra
BPK maz
EMI MK (183)
2021-02-28
6
2021-02-28
18
Żabowska-Żychowicz Nelly
Jeździecki Klub Sportowy Karolina
2021-02-28
4
2021-02-28
32
Zakrzewska Maja
Nz
PIPI (223)
2021-02-27
2021-02-27
2021-02-28
2021-02-28
Zarzycka-Cybulska Sylwia
JKS Sokóle
RAMZES (53)
2021-02-27
19
2021-02-27
37
Zawadzka Zofia
KJ Wiktorowo
2021-02-27
25
2021-02-27
9
2021-02-28
7
2021-02-28
17
Zdun Karolina
BPK
2021-02-27
18
2021-02-27
39
2021-02-28
8
2021-02-28
Zielińska Kinga
Stowarzyszenie Uczniowski Klub Sportowy Kucyk Serock
MILANO (13)
2021-02-27
2021-02-27
Zientek Paulina
KJ Wiktorowo
PSOTKA (193)
2021-02-27
41
2021-02-27
54

Number of Riders: 161

Number of Horses: 216

The sum of prizes: 5 400.00

Competition results developed by: HIPPOSERWIS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052014-3, HIPPOSERWIS)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl