Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZR-B i HZT-B
Bobrowy Staw, 21-22.11.2020r.

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
188 ACCEPTED 2020-11-19 11:34:48
2020-11-19 11:34:48
Joanna Litwinowicz-Skwarska BAJKA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
187 ACCEPTED 2020-11-18 22:14:49
2020-11-18 21:43:35
Martyna Mitrowska A CATOKI
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
186 ACCEPTED 2020-11-18 22:14:51
2020-11-18 20:39:00
Oliwia Baranowska ANA BELLA -A
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
185 ACCEPTED 2020-11-18 22:14:54
2020-11-18 20:12:37
Hubert Aniołek TROFARTH JIM
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
184 ACCEPTED 2020-11-18 22:14:56
2020-11-18 20:11:48
Olga Skórzyńska BALLYSEEDY JACKO
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
183 ACCEPTED 2020-11-18 17:07:53
2020-11-18 16:27:58
Radosław Zalewski PARNIKE VAN GODSELBOS
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
182 ACCEPTED 2020-11-18 17:07:55
2020-11-18 16:24:01
Radosław Zalewski FANCIFUL
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
181 ACCEPTED 2020-11-18 17:08:03
2020-11-18 16:23:38
Radosław Zalewski CHALLENGE PICOBELLO Z
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
180 ACCEPTED 2020-11-18 17:09:06
2020-11-18 16:23:18
Nadia Kuźma QUELLE DAME Z
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
179 ACCEPTED 2020-11-18 17:09:03
2020-11-18 16:21:58
Karolina Iwaniuk ETRES
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
178 ACCEPTED 2020-11-18 17:08:59
2020-11-18 15:51:33
Antoni Tomaszewski HASSLING-KETLING
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
177 ACCEPTED 2020-11-18 17:09:18
2020-11-18 15:51:03
Wiktoria Król CARLO ROSSI
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
176 ACCEPTED 2020-11-18 17:08:52
2020-11-18 15:50:45
Antoni Tomaszewski GAMBIT
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
175 ACCEPTED 2020-11-18 17:08:49
2020-11-18 15:50:06
Antoni Tomaszewski GERWAZY
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
174 ACCEPTED 2020-11-18 17:08:45
2020-11-18 15:49:26
Antoni Tomaszewski MAJERAN
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
173 ACCEPTED 2020-11-18 17:08:42
2020-11-18 14:57:43
Zuzanna Poznańska EL - VIS
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
172 ACCEPTED 2020-11-18 17:08:39
2020-11-18 14:56:29
Zofia Hart Dyke EMMA
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
171 ACCEPTED 2020-11-18 17:08:36
2020-11-18 14:53:43
Zuzanna Linke MIDNIGHT MAGIC
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
170 ACCEPTED 2020-11-18 17:08:33
2020-11-18 14:11:52
Weronika Krzyśpiak ENIGMA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
169 ACCEPTED 2020-11-18 11:21:02
2020-11-18 10:27:14
Antoni Michalak EKSPLOZJA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
168 ACCEPTED 2020-11-17 22:00:14
2020-11-17 21:57:14
Dagmara Willamowicz ROMA
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
167 ACCEPTED 2020-11-17 22:00:22
2020-11-17 21:52:31
Jagoda Wetmańska BARNABA
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
166 ACCEPTED 2020-11-17 19:26:01
2020-11-17 19:16:02
Weronika Wiącek WICHREN
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
165 ACCEPTED 2020-11-17 19:26:07
2020-11-17 19:15:40
Kamila Lis SOPLICA
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
164 ACCEPTED 2020-11-17 19:26:13
2020-11-17 19:06:10
Lena Jasnowska JUNE
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
163 ACCEPTED 2020-11-17 19:37:20
2020-11-17 19:05:43
Agata Jasnowska PESTKA
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
162 ACCEPTED 2020-11-17 19:26:25
2020-11-17 18:26:07
Weronika Kruze GWIAZDKA
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
161 ACCEPTED 2020-11-17 19:26:33
2020-11-17 14:18:11
Łukasz Jończyk IOWA
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
160 ACCEPTED 2020-11-18 08:16:56
2020-11-17 13:11:08
Natalia Zimnowodzka IVY
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
159 ACCEPTED 2020-11-18 08:17:05
2020-11-17 13:08:18
Natalia Zimnowodzka QUALITY QUEEN
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
158 ACCEPTED 2020-11-17 19:25:52
2020-11-17 12:20:49
Dominika Zieniewicz EINSTEIN
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
157 ACCEPTED 2020-11-17 11:38:58
2020-11-17 11:25:04
Carla Moczkowska MENTOS
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
156 ACCEPTED 2020-11-18 22:15:36
2020-11-17 09:22:49
Zuzanna Kłos CRAZY CLASSIC
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
155 ACCEPTED 2020-11-17 07:44:26
2020-11-16 23:33:28
Katarzyna Ceranka LIDER-P
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
154 ACCEPTED 2020-11-16 18:41:52
2020-11-16 18:35:23
Gabriela Lewandowska MILLCROFT VIVA
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
153 ACCEPTED 2020-11-16 18:41:52
2020-11-16 18:34:55
Michalina Lewandowska AMANDA
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
152 ACCEPTED 2020-11-16 18:17:10
2020-11-16 17:12:09
Zofia Klimaszewska BLACK BEAUTY
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
151 ACCEPTED 2020-11-16 18:17:20
2020-11-16 17:10:40
Włodzimierz Gieryszewski DON ARAGORN
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
150 ACCEPTED 2020-11-16 19:45:47
2020-11-16 16:25:04
Anna Szor PLASTYK
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
149 ACCEPTED 2020-11-16 18:17:29
2020-11-16 15:45:02
Natalia Kempińska LA PRINC
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
148 ACCEPTED 2020-11-16 11:23:58
2020-11-16 09:14:02
Julia Ostrowska DOLCE VITA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
147 ACCEPTED 2020-11-18 12:57:38
2020-11-15 23:24:28
Dorota Duda AMERICANOS
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
146 ACCEPTED 2020-11-18 12:58:01
2020-11-15 23:23:30
Wiktoria Świrska COR DE LA ROSA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
145 ACCEPTED 2020-11-18 12:58:21
2020-11-15 23:22:30
Magdalena Piskorska SOUL
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
144 ACCEPTED 2020-11-16 11:24:13
2020-11-15 21:38:59
Aleksandra Walczak TREZOR
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
143 ACCEPTED 2020-11-15 21:02:39
2020-11-15 18:51:58
Katarzyna Żuchowicka AWANGARDA
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
142 ACCEPTED 2020-11-15 21:02:33
2020-11-15 18:37:24
Katarzyna Piątkowska SARA SL
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
141 ACCEPTED 2020-11-15 21:02:44
2020-11-15 18:36:37
Diana Zając DEKORACJA
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
140 ACCEPTED 2020-11-15 16:32:58
2020-11-15 15:59:54
Martyna Mitrowska BORYS
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
139 ACCEPTED 2020-11-15 14:25:19
2020-11-15 14:09:41
Olga Szuran SYCYLIA
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
138 ACCEPTED 2020-11-15 13:15:22
2020-11-15 13:11:34
Karolina Bar PIPIN
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
137 ACCEPTED 2020-11-15 13:15:28
2020-11-15 13:04:14
Zuzanna Jm'05 Werelich BELLA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
136 ACCEPTED 2020-11-15 12:27:44
2020-11-15 12:04:01
Aleksandra Florczak DIANA L
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
135 ACCEPTED 2020-11-15 12:27:49
2020-11-15 10:42:47
Karina Daniłowska NAOMI
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
134 ACCEPTED 2020-11-18 08:18:07
2020-11-15 10:32:23
Marcel Wiśniewski MELODIA
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
133 ACCEPTED 2020-11-18 08:17:39
2020-11-15 10:32:01
Marcel Wiśniewski BATOR
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
132 ACCEPTED 2020-11-15 12:27:56
2020-11-15 08:41:10
Natalia Skonieczna J'05 GRACIA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
131 ACCEPTED 2020-11-15 07:44:32
2020-11-14 21:32:37
Gabriela Czarnomska BILLY ROUBLE
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
130 ACCEPTED 2020-11-17 21:43:32
2020-11-14 19:34:50
Zuzanna Olawa Vel Olawińska DALIA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
129 ACCEPTED 2020-11-14 18:05:54
2020-11-14 17:31:06
Paulina Gostkiewicz INEZ W
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
128 ACCEPTED 2020-11-17 14:00:07
2020-11-14 16:23:04
Aleksandra Zawiska JOY
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
127 ACCEPTED 2020-11-14 14:38:22
2020-11-14 14:36:28
Ines Bisaga CORTAZAR
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
126 ACCEPTED 2020-11-14 14:38:44
2020-11-14 12:11:49
Zuzanna Łowiec SYWILLA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
125 ACCEPTED 2020-11-13 20:59:26
2020-11-13 16:33:25
Radosław Zalewski CORDENSKY
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
124 ACCEPTED 2020-11-13 20:59:31
2020-11-13 15:17:56
Łukasz Jończyk MA CHÉRIE B
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
123 ACCEPTED 2020-11-13 14:12:17
2020-11-13 14:03:57
Agnieszka Kułakowska HIAWATHA
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
122 ACCEPTED 2020-11-13 13:07:49
2020-11-13 12:16:34
Natalia Dragan LAPITA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
121 ACCEPTED 2020-11-18 17:09:10
2020-11-13 08:44:24
Gabriel Głusek JANNEMAN
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
120 ACCEPTED 2020-11-16 18:17:58
2020-11-12 22:24:44
Dominika Jamorska GIGA STAR THE LADY F
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
119 ACCEPTED 2020-11-17 19:28:50
2020-11-12 19:44:30
Stanisław Tomaszewski QUINCY 93
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
118 ACCEPTED 2020-11-16 19:46:44
2020-11-12 11:04:36
Wiktoria Hotkowska ENZO
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
117 ACCEPTED 2020-11-14 20:36:20
2020-11-12 10:56:29
Anna Dzierzbicka COCO LADY
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
116 ACCEPTED 2020-11-12 17:04:37
2020-11-12 10:50:17
Monika Jaworska EUFORIA
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
115 ACCEPTED 2020-11-14 11:43:20
2020-11-12 10:07:48
Aleksandra Więckowska HIRO
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
114 ACCEPTED 2020-11-14 18:06:44
2020-11-12 09:29:58
Magdalena Bąk HERO
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
113 ACCEPTED 2020-11-12 09:23:10
2020-11-12 08:35:52
Ludwika Kruszewska LANCE II
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
112 ACCEPTED 2020-11-12 20:06:27
2020-11-12 08:34:00
Olga Rzycka DEIANEIRA Z
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
111 ACCEPTED 2020-11-12 09:22:59
2020-11-12 08:21:32
Weronika Szymańska ARAGONIT GR. E
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
110 ACCEPTED 2020-11-12 09:22:56
2020-11-12 08:20:58
Michalina Jarosz VABIO
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
109 ACCEPTED 2020-11-12 17:04:58
2020-11-12 08:20:12
Olga Rzycka JACKSON
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
108 ACCEPTED 2020-11-12 17:04:54
2020-11-12 08:19:24
Olga Rzycka KROS Z
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
107 ACCEPTED 2020-11-12 17:04:51
2020-11-12 08:18:32
Olga Rzycka GENTELMEN
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
106 ACCEPTED 2020-11-12 09:22:51
2020-11-12 08:17:09
Maja Gutaker COCO HEAVENLY ENIGMA
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
105 ACCEPTED 2020-11-14 20:35:26
2020-11-11 21:15:11
Maja Wałach EPIZOD "M"
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
104 ACCEPTED 2020-11-11 20:59:05
2020-11-11 20:40:13
Zofia Dąbrowska VALENTINO
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
103 ACCEPTED 2020-11-11 17:38:23
2020-11-11 17:31:01
Aleksandra Poznańska LORD OF THE RING KG
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
102 ACCEPTED 2020-11-11 17:38:25
2020-11-11 16:58:40
Jakub Olesiejuk SWEET COLAGE
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
101 ACCEPTED 2020-11-11 16:56:30
2020-11-11 16:56:05
Dorota Wakulińska KILIMANDŻARO
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
100 ACCEPTED 2020-11-11 16:56:32
2020-11-11 16:54:24
Jakub Olesiejuk KILIMANDŻARO
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
99 ACCEPTED 2020-11-17 08:20:29
2020-11-11 16:40:04
Gabriela Sterczyńska Jm'06 RASPBERRY
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
98 ACCEPTED 2020-11-11 15:25:12
2020-11-11 15:23:25
Maja Szestowicka MILADY
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
97 ACCEPTED 2020-11-11 15:14:43
2020-11-11 14:44:31
Martyna Kozon J'02 TOLEDO
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
96 ACCEPTED 2020-11-11 15:15:50
2020-11-11 13:43:28
Nikola Sobòtka KATIE
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
95 ACCEPTED 2020-11-16 11:24:39
2020-11-11 13:38:59
Nikola Sobòtka HESTIA
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
94 ACCEPTED 2020-11-11 15:15:42
2020-11-11 13:36:59
Nikola Sobòtka HAWANA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
93 ACCEPTED 2020-11-11 15:15:38
2020-11-11 11:33:21
Klaudia Cipiur JESION
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
92 ACCEPTED 2020-11-11 15:15:34
2020-11-11 11:32:46
Klaudia Cipiur CASALLIO
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
91 ACCEPTED 2020-11-11 15:15:31
2020-11-11 10:57:07
Olga Basińska BLACK MAGIC
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
90 ACCEPTED 2020-11-18 19:59:24
2020-11-10 23:45:14
Judyta Koczorowska BOSS
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
89 ACCEPTED 2020-11-11 15:15:21
2020-11-10 23:44:48
Bogusz Dąbrowski FANTAZY L
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
88 ACCEPTED 2020-11-11 15:15:17
2020-11-10 23:44:15
Judyta Koczorowska CHOCOLATE LADY
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
87 ACCEPTED 2020-11-18 19:59:51
2020-11-10 23:43:18
Bogusz Dąbrowski FRODO L
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
86 ACCEPTED 2020-11-16 11:30:40
2020-11-10 21:44:02
Oliwia Górczyńska Jm'06 KIRGIZ
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
85 ACCEPTED 2020-11-17 19:27:51
2020-11-10 21:22:00
Marta Wajda ZIMMAN MESNIL
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
84 ACCEPTED 2020-11-17 19:27:34
2020-11-10 21:19:59
Marta Wajda WERGO
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
83 ACCEPTED 2020-11-11 15:14:58
2020-11-10 19:00:19
Tatiana Dworacka RASHMI
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
82 ACCEPTED 2020-11-10 18:56:48
2020-11-10 18:56:30
Jakub Zdzieszyński DOKITA
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
81 ACCEPTED 2020-11-10 18:22:58
2020-11-10 17:51:16
Jarosław Płatos AFTER MIDNIGHT
  • 2x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
80 ACCEPTED 2020-11-10 18:23:01
2020-11-10 16:33:49
Barbara Stępień DETROIT CL
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
79 ACCEPTED 2020-11-10 18:23:10
2020-11-10 15:53:18
Aleksandra Potocka COCO
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
78 ACCEPTED 2020-11-17 19:38:25
2020-11-10 10:06:00
Karolina Kolanowska GALEON
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
77 ACCEPTED 2020-11-10 13:12:28
2020-11-10 09:59:57
Oliwia Zych WENDY
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
76 ACCEPTED 2020-11-10 13:12:30
2020-11-10 09:59:26
Julia Bilewicz CARIA
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
75 ACCEPTED 2020-11-17 10:41:10
2020-11-10 09:58:47
Sophia Inguenaud LISA BONA L
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.9
74 ACCEPTED 2020-11-17 19:27:04
2020-11-10 09:56:30
Lena Jasnowska PESTKA
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
73 ACCEPTED 2020-11-17 19:26:55
2020-11-10 09:55:54
Agata Jasnowska JUNE
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
72 ACCEPTED 2020-11-10 13:13:16
2020-11-10 08:00:57
Alicja Komsta FALSTAFF L
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
71 ACCEPTED 2020-11-10 13:13:22
2020-11-09 22:36:10
Anna Kolano JULIA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
70 ACCEPTED 2020-11-09 22:09:42
2020-11-09 21:12:42
Kamila Górecka NTENDER
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
69 ACCEPTED 2020-11-09 22:09:49
2020-11-09 21:12:10
Kamila Górecka AMETYST M
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
68 ACCEPTED 2020-11-09 22:09:46
2020-11-09 18:05:00
Aleksandra Nucia ALABAMA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
67 ACCEPTED 2020-11-09 17:41:37
2020-11-09 15:34:07
Anna Mrowiec SHADES OF GREY
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
66 ACCEPTED 2020-11-09 17:41:35
2020-11-09 15:33:46
Laura Saługa SHADES OF GREY
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
65 ACCEPTED 2020-11-09 12:59:13
2020-11-09 11:12:04
Agata Lach PRINCE NOIR
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.9
64 ACCEPTED 2020-11-09 12:59:19
2020-11-09 11:11:41
Agata Lach RUFUS
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
63 ACCEPTED 2020-11-18 11:21:14
2020-11-09 09:10:49
Dorota Radzikowska DYNAMYTE P
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
62 ACCEPTED 2020-11-18 11:21:08
2020-11-09 09:10:25
Dorota Radzikowska BASHIRA-K
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
61 ACCEPTED 2020-11-12 22:13:50
2020-11-08 20:31:47
Kinga Mużdżyńska ORSA
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
60 ACCEPTED 2020-11-12 22:13:44
2020-11-08 20:30:58
Aleksandra Małachowska DOSIA
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
59 ACCEPTED 2020-11-08 19:53:10
2020-11-08 18:55:12
Zuzanna Bargiełowska FOREST
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
58 ACCEPTED 2020-11-08 19:53:16
2020-11-08 15:54:14
Nadia Boćkowska BALLYQUIRKE TIPP TOP
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
57 ACCEPTED 2020-11-08 19:53:21
2020-11-08 15:53:46
Nadia Boćkowska LEMA WM
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
56 ACCEPTED 2020-11-08 19:53:28
2020-11-08 15:53:10
Olivia Boćkowska CASALLINA
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
55 ACCEPTED 2020-11-08 19:53:40
2020-11-08 15:51:41
Olivia Boćkowska IROCCO BROWN O
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
54 ACCEPTED 2020-11-08 19:54:21
2020-11-07 23:38:29
Aleksandra Zira HOLKA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
53 ACCEPTED 2020-11-08 19:54:41
2020-11-07 20:34:58
Natalia Biernat NIKON
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
52 ACCEPTED 2020-11-07 19:41:26
2020-11-07 19:21:26
Karolina Szlachcic ANONIEM
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
51 ACCEPTED 2020-11-17 19:26:47
2020-11-07 18:07:57
Katarzyna Szysz J'02 TAMARYSZEK
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
50 ACCEPTED 2020-11-07 18:19:28
2020-11-07 11:07:34
Zuzanna Oziemska DOLAR
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
49 ACCEPTED 2020-11-07 18:19:31
2020-11-07 11:07:14
Jakub Kołodziejek P’ QUATRO
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
48 ACCEPTED 2020-11-07 18:19:33
2020-11-07 11:06:51
Olga Karniej KASZMIR
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
47 ACCEPTED 2020-11-07 18:19:36
2020-11-07 11:06:15
Katarzyna Dobrowolska LASKANA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
46 ACCEPTED 2020-11-07 18:19:38
2020-11-07 11:05:53
Aleksander Antas ZITTA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
45 ACCEPTED 2020-11-06 08:16:47
2020-11-05 23:13:37
Zuzanna Kluczyk POLISH PEARL
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
44 ACCEPTED 2020-11-05 22:06:45
2020-11-05 22:04:32
Natalia Kotyra MADRYT
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
43 ACCEPTED 2020-11-05 22:06:47
2020-11-05 22:03:26
Natalia Kotyra REWERS GR. E
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
42 ACCEPTED 2020-11-05 17:14:05
2020-11-05 13:58:54
Tamara Ferenc PUERTO RICO
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
41 ACCEPTED 2020-11-05 17:14:07
2020-11-05 13:58:15
Kinga Ferenc EQUUS
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
40 ACCEPTED 2020-11-05 11:22:48
2020-11-05 08:36:46
Julia Sopińska ONEDINE DS
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
39 ACCEPTED 2020-11-05 11:22:50
2020-11-05 08:36:18
Julia Sopińska MACLAREN
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
38 ACCEPTED 2020-11-05 11:22:55
2020-11-05 08:33:57
Aleksandra Wiśniewska NET
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
37 ACCEPTED 2020-11-05 11:22:57
2020-11-05 08:33:35
Aleksandra Wiśniewska CAVALLO
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.9
36 ACCEPTED 2020-11-05 11:23:01
2020-11-05 08:33:15
Klaudia Skłodowska ZENDER
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
35 ACCEPTED 2020-11-05 11:23:04
2020-11-04 21:34:53
Aleksandra Prusicka PIKSEL
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
34 ACCEPTED 2020-11-05 11:23:06
2020-11-04 21:05:14
Dominika Bogdan ANDALUZJA
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
33 ACCEPTED 2020-11-05 11:23:08
2020-11-04 21:01:46
Małgorzata Stasiak MARS
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
32 ACCEPTED 2020-11-05 11:23:10
2020-11-04 20:53:56
Zofia Stasiak COLETT PRINCESS 19
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
31 ACCEPTED 2020-11-03 16:42:54
2020-11-03 15:06:05
Dominika Uchman LAKRO
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
30 ACCEPTED 2020-11-03 16:43:40
2020-11-03 08:59:03
Marianna Cebula CAMARO
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
29 ACCEPTED 2020-11-02 22:04:18
2020-11-02 22:03:40
Weronika Młotkiewicz GAFA
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
28 ACCEPTED 2020-11-02 22:04:20
2020-11-02 22:03:09
Aleksandra Mrowiec PONCESJA
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
27 ACCEPTED 2020-11-14 18:55:36
2020-11-02 22:02:24
Julia Kępska KASTILIA
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
26 ACCEPTED 2020-11-02 22:04:33
2020-11-02 22:01:03
Weronika Zawisza GAFA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
25 ACCEPTED 2020-11-02 12:23:16
2020-11-02 11:40:59
Konstancja Bohdanowicz GRETA VON CRUISING
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
24 ACCEPTED 2020-11-17 11:59:11
2020-11-02 11:39:21
Anna Małachowska KLONDAIKA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
23 ACCEPTED 2020-11-03 16:43:39
2020-11-02 11:15:24
Krystyna Pilkiewicz CAMARO
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
22 ACCEPTED 2020-11-01 21:53:23
2020-11-01 19:23:53
Karolina Sujecka Mj'01 FUGA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
21 ACCEPTED 2020-11-01 16:46:39
2020-11-01 13:29:02
Wiktoria Huber LOLITA BH
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
20 ACCEPTED 2020-11-01 16:46:44
2020-11-01 09:21:35
Joanna Palińska WIENNA
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
19 ACCEPTED 2020-11-01 16:46:48
2020-10-31 21:40:06
Nadia Woźniak KILL BILL
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
18 ACCEPTED 2020-11-18 22:15:23
2020-10-31 21:33:33
Wiktoria Kaźmierska BRAVE HEART
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
17 ACCEPTED 2020-11-18 22:15:05
2020-10-31 21:33:14
Wiktoria Kaźmierska BALTAZAR
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
16 ACCEPTED 2020-11-01 16:47:03
2020-10-31 21:32:47
Victoria Herbuś LADY LIEFMANS
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
15 ACCEPTED 2020-10-31 10:56:12
2020-10-30 20:35:01
Marta Banach PASJA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
14 ACCEPTED 2020-10-29 21:23:29
2020-10-29 21:12:59
Julia Naruszewicz - Stroińska DAME
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
13 ACCEPTED 2020-10-29 13:32:18
2020-10-29 12:09:57
Laura Tomann J'03 EXPRESSO EH Z
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
12 ACCEPTED 2020-10-29 13:32:20
2020-10-29 10:23:05
Paulina Mazur DE FACTO
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
11 ACCEPTED 2020-10-29 13:32:31
2020-10-29 10:21:53
Alan Poluchowicz MAGIC
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
10 ACCEPTED 2020-10-29 13:32:34
2020-10-29 10:18:16
Bartosz Wójcik GEJZER
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
9 ACCEPTED 2020-10-29 13:32:42
2020-10-29 07:48:15
Olga Kowalska FALKATA
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
8 ACCEPTED 2020-10-29 13:32:47
2020-10-29 07:46:48
Justyna Kobylińska HYPERION
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
7 ACCEPTED 2020-10-29 13:32:55
2020-10-29 07:43:53
Gabriela Kozicka ANGELINA G
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
6 ACCEPTED 2020-10-29 13:32:59
2020-10-29 07:43:34
Dominika Jamorska BASSARA
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
5 ACCEPTED 2020-11-16 19:46:10
2020-10-29 07:43:09
Martyna Dulińska BRANDO
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
4 ACCEPTED 2020-10-29 13:33:06
2020-10-29 07:42:53
Inetta Charążka PLATYNA
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
3 ACCEPTED 2020-10-29 13:33:10
2020-10-28 20:27:41
Sylwia Mazur RIHANA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.9
2 ACCEPTED 2020-10-29 13:33:14
2020-10-28 20:27:01
Dominika Maruda CALIFORNIA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/o Markę Cavalleria Toscana - zwykły art. 238.2.1
1 ACCEPTED 2020-10-29 13:33:18
2020-10-28 20:26:44
Dominika Maruda ASCOT
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Aniołek Hubert SKJ Pony Power Nowy Janków
2007 (JM.)
O045368
2. Antas Aleksander Nz
2005 (JM.)
Brak
3. Banach Marta WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2005 (JM.)
O038174
4. Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (J.)
O030815
5. Baranowska Oliwia Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
2004 (J.)
O035293
6. Bargiełowska Zuzanna bqk
2003 (J.)
Brak
7. Basińska Olga Stow. SKJ Bobrowy Staw
2008 (JM.)
O056249
8. Biernat Natalia Niezrzeszona
2000 (MJ.)
27053/16
9. Bilewicz Julia Bpk
Brak
10. Bisaga Ines Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
0039145
11. Boćkowska Nadia BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O056635
12. Boćkowska Olivia BPK kuj-pom
2006 (JM.)
O056635
13. Bogdan Dominika KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
Brak
14. Bohdanowicz Konstancja BPK - MAZ
2004 (J.)
O033953
15. Cebula Marianna JKS Equita Świętochów
2004 (J.)
O052249
16. Ceranka Katarzyna BPK
S
O010203
17. Charążka Inetta BPK
2004 (J.)
brak
18. Cipiur Klaudia KJ Galop Kozienice
S
O030629
19. Czarnomska Gabriela JKS Olsza
2004 (J.)
O047938
20. Dąbrowska Zofia Stow. SKJ Bobrowy Staw
2008 (JM.)
O048304
21. Dąbrowski Bogusz LKJ przy SK Mieczownica
S
O001430
22. Daniłowska Karina Klub Jeździecki J.J. Darboven
2003 (J.)
0043383
23. Dobrowolska Katarzyna BPK (MAZ)
S
O004961
24. Dragan Natalia BPK (MAZ)
2003 (J.)
O048865
25. Duda Dorota KJ Wiktorowo
S
brak
26. Dulińska Martyna BPK
1999 (MJ.)
99022104241
27. Dworacka Tatiana Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
2009 (Mł.)
0058594
28. Dzierzbicka Anna SKJ Potęga Piekary
S
O008864
29. Ferenc Kinga KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2007 (JM.)
O042487
30. Ferenc Tamara KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O036586
31. Florczak Aleksandra Equikam Sp. z o.o. Milanówek
2003 (J.)
O041726
32. Gieryszewski Włodzimierz Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
S
O005021
33. Głusek Gabriel SJ Poster Piaseczno
S
O003919
34. Górczyńska Jm'06 Oliwia SSKJ Grobice
2006 (JM.)
O058988
35. Górecka Kamila JKS Karolina
S
O006513
36. Gostkiewicz Paulina KJ Dworek Okuniew
S
O019602
37. Gutaker Maja BPK
2011 (Mł.)
Brak
38. Hart Zofia KJ Akademia Kucania
2009 (Mł.)
brak
39. Herbuś Victoria Bez Przynależności Klubowej
2005 (JM.)
Brak
40. Hotkowska Wiktoria SKJ Potęga Piekary
2003 (J.)
brak
41. Huber Wiktoria KU AZS Politechniki Warszawskiej
2000 (MJ.)
O018498
42. Inguenaud Sophia KJ Aromer
1999 (MJ.)
O025610
43. Iwaniuk Karolina Brak
2006 (JM.)
Brak
44. Jamorska Dominika Kielecki KJ
S
O010043
45. Janusz Rafał KS Garo
S
O004030
46. Jarosz Michalina BPK
2007 (JM.)
Brak
47. Jasnowska Agata BPK
S
Brak
48. Jasnowska Lena BPK
2010 (Mł.)
Brak
49. Jaworska Monika KJ Strzała Krubiczew
S
O006078
50. Jończyk Łukasz BPK
S
O000790
51. Jończyk Łukasz Bez Przynależności Klubowej
S
O000790
52. Jończyk Łukasz BPK
S
Tak
53. Karniej Olga BPK
2005 (JM.)
Brak
54. Kaźmierska Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
2009 (Mł.)
Brak
55. Kempińska Natalia Jeździecki Klub Sportowy Umiastów
2005 (JM.)
brak
56. Kępska Julia BPK MAZ
2007 (JM.)
O050782
57. Klimaszewska Zofia Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
S
O013052
58. Kluczyk Zuzanna SSKJ Grobice
2002 (J.)
O050680
59. Kłos Zuzanna Klub Jeździecki Aldragho
2006 (JM.)
O051057
60. Kobylińska Justyna Brak
Brak
61. Koczorowska Judyta LKJ przy SK Mieczownica
S
O006984
62. Kolano Anna Stow. Prawo i Konie Dys
S
O022171
63. Kolanowska Karolina brak
2000 (MJ.)
brak
64. Kołodziejek Jakub BPK (MAZ)
2004 (J.)
O055375
65. Komsta Alicja Equiclub Zamłyniec
2003 (J.)
O031494
66. Kotyra Natalia Stow. SKJ Grobice
2003 (J.)
O027148
67. Kowalska Olga Brak
S
Brak
68. Kozicka Gabriela brak
brak
69. Kozon J'02 Martyna BPK (MAZ)
2002 (J.)
O036555
70. Król Wiktoria UKS Primo Grodzisk Maz.
2001 (MJ.)
O025141
71. Kruszewska Ludwika KJ SO Łąck
S
O031416
72. Kruze Weronika UKS Akademia Jeździectwa Dąbrowica
2006 (JM.)
O053631
73. Krzyśpiak Weronika KJ Dziecinów
S
O025285
74. Kułakowska Agnieszka JKS Equita Świętochów
S
O005238
75. Kuźma Nadia St. SKJ Bobrowy Staw
2004 (J.)
O035744
76. Lach Agata bpk
S
O021879
77. Lewandowska Gabriela KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2011 (Mł.)
O058314
78. Lewandowska Michalina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2010 (Mł.)
O057242
79. Linke Zuzanna KJ Akademia Kucania
brak
80. Lis Kamila brak
2005 (JM.)
brak
81. Litwinowicz-Skwarska Joanna Agmaja
S
brak
82. Małachowska Aleksandra SJ Ośrodek Jeździecki Skaratki
2003 (J.)
Brak
83. Małachowska Anna Jeździecki Klub Sportowy Equita
S
O053679
84. Maruda Dominika LKJ w Gałkowie
S
O008165
85. Mazur Paulina WKJ Lublin SJ / Strong Riders
2006 (JM.)
Brak
86. Mazur Sylwia Uczniowski Klub Jeździecki Lalin
S
O014017
87. Michalak Antoni BPK (MAZ)
2007 (JM.)
O046936
88. Mitrowska Martyna St. SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O036853
89. Młotkiewicz Weronika BPK MAZ
S
Brak
90. Moczkowska Carla KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2009 (Mł.)
O058183
91. Mordzelewski Michał SJ Stajnia Podolszyn
S
O001972
92. Mrowiec Aleksandra BPK MAZ
2006 (JM.)
Brak
93. Mrowiec Anna Bpk maz
S
O046315
94. Mużdżyńska Kinga SJ Ośrodek Jeździecki Skaratki
S
Brak
95. Naruszewicz - Stroińska Julia KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
1999 (MJ.)
O030887
96. Nucia Aleksandra WKJ Lublin SJ Zawieprzyce
S
O007837
97. Olawa Vel Olawińska Zuzanna SKJ Horseprofi Łódź
2005 (JM.)
O052913
98. Olesiejuk Jakub SSKJ Bobrowy Staw
S
O001054
99. Ostrowska Julia Polski Polo Klub Warszawa
S
O006897
100. Oziemska Zuzanna BPK
2003 (J.)
Brak
101. Palińska Joanna Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
S
brak
102. Piątkowska Katarzyna INTERHR - Jeździecki Klub Sportowy ,,Poczernin'' Sp. z o. o.
S
O021100
103. Pilkiewicz Krystyna JKS Equita Świętochów
2001 (MJ.)
O031627
104. Piskorska Magdalena KJ Wiktorowo
2003 (J.)
O032979
105. Poluchowicz Alan WKJ Lublin / SJ Zadębie Logistic Center
2009 (Mł.)
O054495
106. Potocka Aleksandra Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2006 (JM.)
brak
107. Poznańska Aleksandra JKS Karolina
2002 (J.)
O036636
108. Poznańska Zuzanna KJ Akademia Kucania
2008 (JM.)
brak
109. Prusicka J'03 Aleksandra KJ Złoty Koń
2003 (J.)
Brak
110. Radzikowska Dorota KJ Aromer Józefin
S
O039163
111. Rzycka Olga BPK (MAZ)
S
O053523
112. Saługa Laura KJ Akademia Kucania
2003 (J.)
O037841
113. Skłodowska Klaudia Stow. KJ Olimpia Warszawa
2005 (JM.)
O043871
114. Skonieczna J'05 Natalia bpk MAZ
2005 (JM.)
O051984
115. Skórzyńska Olga SKJ Pony Power
2006 (JM.)
O055540
116. Sobótka Nikola Brak
2008 (JM.)
O057357
117. Sopińska Julia KJ Dziecinów
1999 (MJ.)
O013680
118. Stasiak Małgorzata JKS Equita Świętochów
2007 (JM.)
O0057838
119. Stasiak Zofia JKS Equita Świętochów
2001 (MJ.)
O044820
120. Stępień Barbara SKJ OLIMPIA
2006 (JM.)
Brak
121. Sterczyńska Jm'06 Gabriela KJ Rock Horses
2006 (JM.)
O051982
122. Stypułkowski Adrian LKJ Gałkowo
S
O004318
123. Sujecka Mj'01 Karolina bpk
2001 (MJ.)
O039408
124. Świrska Wiktoria KJ Wiktorowo
2003 (J.)
O043380
125. Szestowicka Maja JKS Equita Świętochów
2008 (JM.)
O054330
126. Szuran Olga UKS Military Kąck
2003 (J.)
0035710
127. Szymańska Weronika BPK
2005 (JM.)
Brak
128. Szysz J'02 Katarzyna JKS UMIASTÓW
2002 (J.)
O035711
129. Tomann J'03 Laura BPK (MAZ)
2003 (J.)
O047607
130. Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
S
O001385
131. Tomaszewski Stanisław BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O058748
132. Twerdochlib Ida Sopocki KJ
S
O024803
133. Uchman Dominika TKKF Hubert Warszawa
2004 (J.)
O039590
134. Wajda Marta KJ Dworek Okuniew
S
O009887
135. Wakulińska Dorota Bbk
S
O035451
136. Wałach Maja SKJ Bajardo
2007 (JM.)
O046357
137. Werelich Zuzanna Jm'05 KJ Wiktorowo
2005 (JM.)
O046544
10185946
138. Wetmańska Jagoda Bez Przynależności Klubowej
2005 (JM.)
brak
139. Wiącek Weronika brak
2005 (JM.)
brak
140. Więckowska Aleksandra KJ Rock Horses
S
O003713
141. Wilczewski Robert SKJ Beckersport Raszyn
S
O002520
142. Willamowicz Dagmara JKS Jantar Stryków
2006 (JM.)
O052949
143. Wiśniewska Aleksandra Stow. KJ Olimpia Warszawa
S
O003693
144. Wiśniewski Marcel SKJ Golden Dream
2009 (Mł.)
O059701
145. Wójcik Bartosz WKJ Lublin / SJ Strong Riders
S
O031493
146. Woźniak Nadia Bpk
S
Brak
147. Zając Diana Brak
2005 (JM.)
O059995
148. Zalewski Radosław SKJ Bobrowy Staw
S
O003823
149. Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw
S
O003823
10040868
150. Zawiska Aleksandra Stow. KJ Olimpia Warszawa
2005 (JM.)
brak
151. Zawisza Weronika Bpk maz
2005 (JM.)
Brak
152. Zdzieszyński Jakub Stowarzyszenie Centrum Integracji Młodzieży Stajnia Agmaja
2003 (J.)
O061179
153. Zieniewicz Dominika KJ Wiki
2004 (J.)
O037404
154. Zimnowodzka Natalia SKJ Bajardo Czosnów
S
O019842
155. Żuchowicka Katarzyna St.SKJ Grobice
2007 (JM.)
O039387
156. Zych Oliwia Kj Aromer
2003 (J.)
O047932
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

222

A CATOKI HAN GER 2010 wałach gniada/168 F: Catoki / Cambridge
M: Arancha / Accord II
K022778 DE431316680210
2.

111

AFTER MIDNIGHT WLKP POL 2009 wałach gniada/172 F: Bajou Du Rouet
M: Almeria
K019846 616007610110409
3.

104

ALABAMA MAŁOPOLSKA POL 2013 klacz ciemnogniada/- F: Barnaba
M: Astra
K027728 616006580439513
4.

168

AMANDA HAFLINGER POL 2007 klacz kasztanowata/kuc:145 F: Silver / Silberpfeil
M: Arleta / Achele
K023720 POL013670073507
5.

202

AMERICANOS SP POL 2013 wałach gniada/173 F: Stakkato Top
M: American Beauty
brak 616 009 66 06 694 13
6.

105

AMETYST M SP POL 2013 wałach gniada/Brak F: Vulkan L
M: Amfora M
K025840 616009690054913 61600960054913
7.

223

ANA BELLA -A SP POL 2015 klacz gniada/165 F: Marino
M: Antica
K029442 616009600035115
8.

80

ANDALUZJA SP POL 2015 klacz gniada/163 F: Guinness
M: Aluzja
Brak 616999600254015
9.

57

ANGELINA G OLD POL 2010 Klacz kasztanowata/165 F: Rotspon /Rubinstein I
M: Hauptstutbuch Argentina / Arizona
K025831 DE433332206310
10.

93

ANONIEM KWPN POL 2005 Wałach gniada/173 F: Kojak
M: Madonna
K010129 528003 05.04791
11.

132

ARAGONIT GR. E MAŁOPOLSKA POL 2005 wałach kasztanowata/mk:156 F: Regiel
M: Argentyna/Ros
K010464 11128
12.

62

ASCOT WLKP POL 2012 klacz kasztanowata/161 F: Dan / Luron
M: Ada Sara / Aragonit
K021772 616007600224712
13.

158

AWANGARDA SP POL 2012 klacz kasztanowata/165 F: Cassilio / Cassini I
M: Alegoria / Love Affair
K024767 616009660177712
14.

228

BAJKA SP POL 2003 Klacz gniada/167 F: Loxley
M: Banicja
brak
15.

200

BAKALIA J SP POL 2008 Klacz ciemnogniada/- F: Karbon
M: Bagnica / Dinard
K018988
16.

95

BALLYQUIRKE TIPP TOP Irish Sport Horse POL 2006 wałach siwa/172 F: COURAGE II
M: BALLYQUIRKE BRIGADE
K029930 372414003229113
17.

225

BALLYSEEDY JACKO IRP IRL 2013 wałach jelenia/kuc:147 F: Pickmere Antonio
M: Ballyseedy Supreme
brak 372009000000758
18.

7

BALTAZAR SP POL 2007 wałach kasztanowata/163 F: Czekan
M: Ballada
Brak POL 009590244507
19.

195

BARNABA MAŁOPOLSKA POL 2014 Wałach ciemnogniada/mk:160 F: Wareg
M: Bohema
brak 616006580409014
20.

30

BASHIRA-K SP POL 2009 klacz ciemnogniada/168 F: Placido
M: Bychawa
K019531 616009610264009
21.

58

BASSARA SP POL 2014 klacz gniada/164 F: Le Mistral
M: Barcarola
K024887 616009610078914
22.

198

BATOR KUC HUN 2004 wałach kara/kuc:125 F: Maashoeven's Egor / Kortehoeve's Arthur
M: Manci / Nagydorog Gabi
K022347 0136115850
23.

154

BELLA HAN UKR 2013 klacz kasztanowata/166 F: Ballybo/Balou du Rouet
M: Ella/Embassy I
K028085 DE431319625813
24.

149

BILLY ROUBLE Mariusz Czarnomski GBR 2009 gelding bay/178 F: KANNAN
M: BILLY DOLLAR
K027089 826002009021667
25.

164

BLACK BEAUTY Pełna Krew Angielska POL 2014 klacz ciemnogniada/170 F: Ecosse
M: Becky Gold
Brak 616POL14008362T
26.

120

BLACK MAGIC KUC GBR 2006 Wałach kara/kuc:148 F: x
M: x
K026677 826073007355911
27.

156

BORYS Pełna Krew Angielska (Xx) POL 2003 wałach kasztanowata/162 F: Glimmerman
M: Brunilde / Forest Wind
K020947 POL030000002032
28.

220

BOSS MŁP POL 2008 Wałach gniada F: Winer / Empik
M: Boliwia / Lap Bej
K015741 616006610279508
29.

4

BRANDO SP POL 2005 wałach kasztanowata/167 F: Halogen
M: Brzoza
brak POL 009 59 01793 05
30.

6

BRAVE HEART SZLACHET POL 2016 wałach siwa/171 F: Tjungske
M: Bella Dona ZK
Brak 616009590027616
31.

61

CALIFORNIA SP POL 2014 klacz gniada/163 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Caldera (Deu) / Calico
K027115 616009510135314
32.

234

CAMARO MEKLEMBURSKA POL 2001 Wałach ciemnogniada/170 cm F: Cabrol Amicor
M: Lakara
K006852 DE 427274022201
33.

73

CAMARO OLD GER 2003 Ogier gniada F: Colander / Contender
M: Persianda / Landadel
K016138 DE433311567303
34.

107

CARIA SP POL 2013 klacz siwa/174 F: Talent Charboniere
M: Całka
Brak -
35.

219

CARLO ROSSI OLD. POL 2014 Ogier ciemnogniada F: Clinton I
M: Oh Wiskey
K024905
36.

97

CASALLINA HOLSZTYŃSKA POL 2013 Klacz ciemnogniada/170 F: CASALL
M: ZINNA
K025110 DE 421000567813
37.

121

CASALLIO HANOWERSKA GER 2016 wałach gniada/170 F: Casallco
M: Diandra
brak DE 431310736516
38.

77

CAVALLO HOL GER 2003 Wałach gniada F: Cassini I / Capitol I
M: Golia / Lavall I
K020731 DE421000042703
39.

207

CHALLENGE PICOBELLO Z ZANG GER 2013 ogier gniada/- F: Contact vd Heffinck / Concept
M: Only Picobello Z / Orlando
K024582 056015Z55805613
40.

118

CHOCOLATE LADY SP POL 2015 klacz ciemnogniada/167 F: Chardonnay L
M: Cassandra
K028993 616009610179415
41.

232

CLANET HOLSZTYN POL 2009 Wałach ciemnogniada/173 F: clinton i
M: New Origin
K016736 LKPZJ/4823/19
42.

113

COCO SP POL 2014 klacz gniada/164 F: R
M: C
Brak .
43.

130

COCO HEAVENLY ENIGMA COB IRL 2011 Klacz kara/mk:140 F: NN
M: Sander Dolny Daydreamer
Brak 826073001209468
44.

148

COCO LADY OLD POL 2007 Klacz gniada/167 F: Cola / Contender
M: Finette / Zeus
K017757 DE433331821407
45.

82

COLETT PRINCESS 19 PKSP POL 2014 Klacz kasztanowata/170 F: Zinedine
M: Colett 18
K026605 616009661355014
46.

203

COR DE LA ROSA HOL. GER 2014 wałach gniada/160 F: Cormint / Calido I
M: Visita / Contender
K029566 DE 421000119414
47.

141

CORDENSKY DSP GER 2015 Ogier ciemnogniada/175 F: Cordess/Clinton
M: Serafin/Lewinski
K028989 DE455878980115
48.

227

CORFU HOL POL 2008 Wałach gniada F: Corland / Cor de la Bryere
M: Roxana / Capo
K017144
49.

144

CORTAZAR SP POL 2013 wałach kasztanowata/169 F: Quality Time
M: Contessa
K022581 616009510253313
50.

226

CRAZY CLASSIC Oldenburger Spring Pferd POL 2006 wałach gniada/177 F: CONAIR
M: RISTONA
K017579 DE 418181419007
51.

193

DALIA MAŁOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/165 F: Browar
M: Dąbrowa
K020297 616006610076511
52.

63

DAME KWPN NED 2008 Klacz gniada F: Nabab de Reve
M: Jennifer/Capitol
K021889 528003000809047 105AY42
53.

52

DE FACTO HANOWERSKA POL 2011 wałach kasztanowata/170 F: Destano
M: Kasta Diva
brak DE431310637211
54.

231

DE LORCHE BH F:
M:
55.

138

DEIANEIRA Z ZANG POL 2014 klacz skarogniada/170 F: Diamant De Semilly
M: Curiosity
Brak 106WZ73
56.

159

DEKORACJA SP POL 2000 klacz gniada/165 F: Rubin
M: Drama
K014215 616009660310200
57.

112

DETROIT CL KWPN NED 2008 wałach gniada/168 F: Douglas/Darco
M: Lantessa/Cantus
. .
58.

150

DIANA L SP POL 2005 klacz ciemnogniada/. F: Bishof L
M: Donnerdamme L / Dobrock
K011520 11593 POL009580228105
59.

115

DOKITA KWPN NED 28.06.2008 klacz gniada/168 F: Plain's Liberator
M: Wimana
Brak 528003000813799
60.

88

DOLAR SP POL 2004 wałach siwa/167 F: -
M: -
Brak 616999670059004
61.

160

DOLCE VITA OLD POL 2015 klacz gniada/165 F: Darshan / Diamant De Semilly
M: Magic Nightis Semilly / Le Tot de Semilly
K028181 DE418180127015
62.

165

DON ARAGORN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach gniada/170 F: Le Duc
M: Damara I
Brak 616009570039216
63.

28

DOSIA GR. C TYP PRYMITYWNY POL 2011 klacz skarogniada/kuc:140 F: NN
M: NN
Brak 616999660578411
64.

114

DRAGON MŁP POL 1999 Wałach siwa/163 F: nn
M: nn
K027052 B0110062S
65.

29

DYNAMYTE P KWPN NED 2008 ogier gniada/170 F: Carosso VDL
M: Sinilana
K011639 528003000803429
66.

50

EINSTEIN KWPN POL 2009 wałach siwa/166 F: Cardento
M: Zesinaa-A
K020492 528003200903405
67.

201

EKSPLOZJA SP POL 2006 klacz siwa/// F: Viskis / Losijonas
M: Erynia / Artyzm
K016564 616999680094506 //
68.

211

EL - VIS MŁP POL 2002 wałach ciemnogniada F: Vis - Versa
M: Elana
K014545 pol00650009402
69.

210

EMMA KUC FELIŃSKI POL 2007 Klacz siwa/mk:140 F: Romus / Figaro
M: Empatia / Grafit
K020362 POL013580665307
70.

208

ENIGMA SP POL 2012 Klacz siwa/173 F: Cassilio / Cassini I
M: Epona / Weltstein
K020771 616009661085412
71.

173

ENZO SP POL 2005 Wałach siwa/168 F: Silver Dream
M: Ellili / Eryk
K011289 11518
72.

48

EPIZOD M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 wałach siwa/170 F: Paradys
M: Epopeja
K013345 616009690043003
73.

84

EQUUS KUC POL 2003 wałach siwa/kuc:138 F: Nico-K
M: Eufemia / Pepton
K016844 013570144003
74.

216

ETRES Czysta Krew Arabska POL 2010 Wałach siwa/mk:158 F: Odys
M: Emanza
K022992 -
75.

134

EUFORIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/166 F: Bolshoi / Favoritas
M: Elkana / West
K024086 616009640083212
76.

51

EXPRESSO EH Z ZANG BEL 2013 wałach kasztanowata/166 F: Elvis Ter Putte / Diamant De Semilly
M: Laila / Farmer
K029644 056015Z55768513
77.

55

FALKATA WLKP POL 2007 Klacz siwa/165 F: Dżamir / Babant
M: Falanga / Antokol
K025262 POL007610193407
78.

109

FALSTAFF L SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/170 F: Chardonnay L / Contender
M: Fiona L / Favory
K011108 POL009580187606
79.

206

FANCIFUL SF FRA 2015 ogier gniada/167 F: Kannan / Voltaire
M: Nobel Lady / Corrado
K028367 15248078B
80.

119

FANTAZY L SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Corleolord L / Corleograf
M: Fiona L / Favory De Vitrac
K019902 616009580270111
81.

94

FOREST MAŁOPOLSKA POL 2003 wałach gniada/165 F: Fiskor
M: Foka
K022238 POL006550021403
82.

221

FRODO L SP POL 2012 Wałach gniada F: Rivera L / Raphael
M: Fiona L / Favory
K023322 616009580282612
83.

69

FUGA KUC POL 2010 klacz kasztanowata/kuc:156 F: Ramzes / Dakar
M: Fala / Jantar
K023944 616013530152410
84.

71

GAFA SP POL 2000 Klacz kasztanowata/- F: Faust Z / Furioso II
M: Gama / Garantie
K005435 POL009510114300
85.

35

GALEON SP POL 2007 Wałach gniada/164 F: Celt
M: Greta
brak POL009580781907
86.

214

GAMBIT PKSP POL 2014 Ogier gniada/168 F: Kannan / Voltaire
M: Ginger/Landjonker S
K027608 616009661019414
87.

54

GEJZER WIELKOPOLSKA POL 2014 wałach gniada/170 F: Vulkan L
M: Gejsza
brak 616007610074714
88.

135

GENTELMEN KWP ESP 2011 wałach jasnokasztanowata/175 F: Indoctro
M: Avalanche /Chin Chin
K030148 528003201106616
89.

213

GERWAZY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 wałach ciemnogniada/168 F: Hippica Koh-I-Noor
M: Ginger
K029645 6160096611665415
90.

167

GIGA STAR THE LADY F SP POL 2015 klacz ciemnogniada/162 F: Michael Angelo F
M: Grand Lady
K029753 616009610114315
91.

235

GINO F:
M:
92.

152

GRACIA SP HUN 2010 Klacz gniada/168 F: Disco d'Or
M: Hizelgo
K016473 HUN K MF101780000
93.

70

GRETA VON CRUISING ISH IRL 2016 klacz kasztanowata/167 F: Cruising Arish / Sea Crest
M: Goldicova / Touchdown
K029976 372414006047490
94.

182

GWIAZDKA MALOPOLSKA POL 2012 klacz gniada/169 F: Minaret
M: Gejza
K030309 616006570087612
95.

215

HASSLING-KETLING SP POL 2014 ogier kara/170 F: Kannan / Voltaire
M: Hellenika / Cabrol
K028337 616009661019614
96.

123

HAWANA WIELKOPOLSKA POL 2012 Klacz siwa/170 F: Fred
M: Hulanka
K028546 Brak 616007610204812
97.

147

HERO KONIK POLSKI POL 2014 wałach inna/kuc:141 F: Tajar
M: Heidi
K030272 616011600078214
98.

47

HESTIA SP POL 2012 klacz gniada/165 F: NN
M: NN
BRAK 616999640090112
99.

140

HIAWATHA KWPN NED 2012 Wałach gniada/165 F: Crespo VDL
M: Doutzenminka
K024552 .
100.

143

HIRO KWPN NLD 2012 Wałach gniada F: Twister De La Pomme / Darco
M: Whoopy / Silverstone
K023810 528003201209132
101.

99

HOLKA WLKP POL 2006 mare grey/174 F: Barbur / Bujak
M: Honia / Noniusz
K011045 POL007610016406
102.

56

HYPERION SP POL - wałach gniada/165 F: -
M: -
Brak -
103.

146

INEZ W SP POL 2010 klacz siwa F: Czumen K / Ariados
M: Inger / Sandro Song Junior
K021249 616009610069410
104.

185

IOWA KWPN POL 2013 wałach gniada/170 F: EL CAPONE
M: BAHIA BLANCA
BRAK 528003201306613
105.

98

IROCCO BROWN O KWPN NED 2013 wałach gniada/175 F: ZIROCCO BLUE VDL
M: ARIANE
K029142 528003201305104
106.

196

IVY KWPN NED 2013 Klacz siwa/- F: B-H Voltaire / Furioso II
M: Carthaga Z / Carthago
K025818 528003201306579
107.

137

JACKSON BELGIJSKA POL 2009 wałach gniada/172 F: Jest
M: Jest
K029677 Brak
108.

218

JANNEMAN KWPN POL 2014 ogier skarogniada/173 F: Indoctro
M: Ravenna II
K026241 528003201405544
109.

122

JESION SP POL 2015 wałach gniada/167 F: Lasko
M: Juvenalia
K029673 616009590046415
110.

181

JOY SP POL 2014 wałach skarogniada/170 F: -
M: -
Brak .
111.

110

JULIA KWPN POL 2014 klacz kara/164 F: Opan
M: Graciella
K028481 brak
112.

37

JUNE TINKER POL 2005 Klacz ciemnogniada/165 F: Z
M: Z
Brak Z
113.

15

KASTILIA Czeski Kuc Goracokrwisty POL 2009 klacz kasztanowata/kuc:138 F: Klootwijkhoeve's Vidar/Briljant
M: Kitty/Lipan
Brak 203001937240609
114.

90

KASZMIR WLKP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Cajero / Caretino
M: Kalifornia / Dżamir
K013435 POL007610013807
115.

124

KATIE WLKP POL 2006 klacz skarogniada/160 F: OLIVER
M: KREZA
11228 007660465006
116.

126

KILIMANDŻARO SP POL 2016 wałach skarogniada/164 F: Tjunske
M: Kokietka
Brak Brak
117.

67

KILL BILL WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach kara/160 F: Barros
M: Katrina
Brak 616007610010016
118.

162

KIRGIZ SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/. F: Dan
M: Kama / Kasjan
K019470 POL009680045706
119.

11

KLONDAIKA ŁOTEWSKA GK POL 2012 klacz ciemnogniada/168 F: Carpaccio II / Carpaccio
M: Fanta / Flamenko
K027064 0000023411
120.

136

KROS Z ZANGERSHEIDE GER 2014 ogier siwa/174 F: Kannan
M: Fantazja I G
K028766 056015Z55733414
121.

166

LA PRINC MAŁOPOLSKA POL 2009 wałach siwa/mk:165 cm F: Staro King
M: La Prima
brak 616006530330209
122.

180

LA SCALA OLD POL 2011 Klacz gniada/172 F: Canabis / Contender
M: La Vawetta / Lugwig Von Bayern
K020919 DE418180224811
123.

188

LACOMME SP POL 2000 klacz kasztanowata/- F: Landor S / Landadel
M: Gina G / Grannus
brak -
124.

68

LADY LIEFMANS KWPN POL 2016 klacz ciemnokasztanowata/160 F: Hertog Jan
M: Gerona Landzicht
Brak 52801008946
125.

72

LAKRO SP POL 2011 wałach siwa/174 F: HBC LAKE BID
M: Lakrima
K019769 616009610226811
126.

133

LANCE OLDENBURSKA POL / wałach gniada/170 F: Lordanos
M: Ginastera
Brak ///
127.

139

LAPITA SP POL 2014 klacz gniada/166 F: Ludger
M: Lady Lena
K025042 616009610173614
128.

91

LASKANA OLDENBURSKA POL 2005 klacz ciemnogniada/170 F: Contendro I
M: Lufthansa
K024127 DE 418181004805
129.

96

LEMA WM Niemiecki Koń Sportowy POL 2007 klacz ciemnogniada/173 F: Wanderfurst
M: Lemańska WM
K017756 DE-455-8770023-07
130.

177

LIDER-P MAŁOPOLSKI POL 2012 Wałach gniada F: Agrest
M: Lara
K020830
131.

108

LISA BONA L WESTF POL 2005 Klacz gniada/164 F: Lissabon
M: Anneliese / Avocado
K010073 DE 441410947606 DE 441410947605
132.

65

LOLITA BH WLKP POL 2006 Klacz gniada/156 F: Emetyt / Kwartet
M: La Rochelle BH / Arianin
K017944 POL007660980406
133.

127

LORD OF THE RING KG SP POL 2010 Wałach gniada F: Vandamme / Quidam
M: Larysa K / Graf Top
K017375 616009610115510
134.

142

MA CHÉRIE B AES POL 2016 klacz jasnokasztanowata/162 F: MJT NEVADOS S
M: JUGA
Brak 826002160889381
135.

75

MACLAREN SP POL 2014 wałach gniada/162 F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Matrica 34 / Antares
K026229 616009660461614
136.

85

MADRYT SP POL 2009 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Marsylia / First des Termes
K019638 616009660558309
137.

53

MAGIC KUC POL 2012 wałach skarogniada/kuc:139 F: NN
M: Maggy
K028718
138.

212

MAJERAN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 wałach gniada/170 F: Hippica Koh-I-Noor / Kannan
M: Milady / Lavendel
K030388 616009661165615
139.

81

MARS MŁP POL 2010 wałach gniada/165 F: Berlin Bej
M: Mikstura
K024364 616 006 660 5657 10
140.

199

MELODIA KUC POL 2011 klacz gniada/kuc:130 F: Hornmoor's Davey
M: Mżawka
K020505 616013530059811
141.

179

MENTOS KUC POL 2008 wałach gniada/kuc:137 F: Novator/ Pepton
M: Modena II/ Wersal
K021624 616013660745308
142.

209

MIDNIGHT MAGIC KUC CONNEMARA POL 2008 ogier siwa/kuc:146 F: Atlantic Magic
M: Muffic
brak 013610172008
143.

125

MILADY SP POL 2003 Klacz gniada F: Lavendel / Ramiro Z
M: Mila / Ammersee
K008788 POL009660194803
144.

169

MILLCROFT VIVA KUC WALIJSKI GBR 2009 klacz kasztanowata/kuc:134 F: Cwrtycadno Caradog / Eyarth Celebration
M: Millcroft Dahlia / Millcroft Royal Lustre
K020200 826046020155026
145.

233

MISTRESS SP POL 2015 klacz ciemnogniada/168 F: Chaccato
M: Morena po Turbud Tempo
K029885 B
146.

151

NAOMI Szlachetna Półkrew POL 2006 Klacz skarogniada/165 F: GOLDEN BOY
M: NANSZA
K 025153 POL 009 60 00555 06
147.

76

NET SP POL 2015 wałach gniada/168 F: -
M: Nokia
brak .
148.

100

NIKON SP POL 2011 Wałach kasztanowata/162 F: In Camera
M: Nitoloma
Brak 616 009 54 00569 11
149.

103

NTENDER SP POL 2012 Wałach gniada/178 F: Contendus
M: Nimba
K020837 Pol/61600961014212
150.

74

ONEDINE DS SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/brak F: Zinedine
M: Ofelia
K023215 616009660246613
151.

27

ORSA HC POL 2016 klacz gniada/kuc:138 F: Pędziwiatr
M: Renta
Brak 616012580100116
152.

229

OXO VAN DE CLAEVERVALLEI Belgijski Kon Gorącokwisty POL 9/06/2014 Wałach kasztanowata/168 F: ARKO III
M: DINA VAN DE CLAEVERVALLEI
K028243 K028243
153.

89

P’ QUATRO SP POL 2010 Wałach gniada/164 F: Qulester
M: Putyfara / Louis
K020886 616009661404011
154.

205

PARNIKE VAN GODSELBOS BWP POL 2015 klacz gniada/170 F: Kannan
M: Darne / Berlin
K029795 056002W00312005
155.

64

PASJA PKSP POL 2014 klacz gniada/160 F: Arriba Z
M: Pokora
K028224
156.

36

PESTKA Typ Zimnokrwisty POL 2009 Klacz bułana F: NN
M: NN
Brak
157.

79

PIKSEL Kłusak Litewski POL 2010 wałach kara/mk:155 F: -
M: -
Brak 616999661767410
158.

153

PIPIN KM POL 2008 wałach kasztanowata/mk:154 F: Chery Cordial / Cordial
M: Pipi / nn
K014199 POL013530225808
159.

172

PLASTYK MAŁOPOLSKA POL 2011 wałach gniada/kuc:152 F: Planet
M: Kropka
Ko21860 616006550152311
160.

59

PLATYNA MAŁOPOLSKA POL 2010 Klacz ciemnogniada F: —-
M: —-
Brak
161.

87

POLISH PEARL XX POL 2014 wałach gniada/162 F: Galileo
M: Bering
K029049 372IRE45217617T
162.

16

PONCESJA MLP POL 2007 klacz siwa/162 F: Espadero/Eldon
M: Plecionka/Oregon
Brak 006580419807
163.

101

PRINCE NOIR BWM BEL 2010 Wałach kara/175 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Philadelphia Z / Papillon Rouge
K017297 056002W00296284
164.

83

PUERTO RICO WLKP POL 2013 wałach siwa/170 cm F: Czumen K / Ariados
M: Perła / Dinar
K024110 616007610123113
165.

197

QUALITY QUEEN SF POL 2011 Klacz gniada/170 F: Ol Metta / Flipper D'Elle
M: Lausann 2 (ex Nanette K) / Hamlet
K024616 145728
166.

217

QUELLE DAME Z Z BEL 2011 Klacz kasztanowata F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Call Picobello Z / Carthago Z
K024590 056015Z55619711 105HG02
167.

189

QUINCY 93 . POL 2000 wałach kasztanowata/. F: .
M: .
. .
168.

117

RASHMI KUC NIEMIECKI POL 2006 klacz gniada/kuc:141 F: MEFISTO
M: ROMI
K028301 DE467-0001642-06
169.

178

RASPBERRY SP POL 2009 klacz gniada/166 F: Aravel II
M: Rowa
K017788 616009590268009
170.

86

REWERS GR. E MŁP POL 2011 wałach gniada/154 F: Masini
M: Roksana
K022861 616006660368311
171.

60

RIHANA SP POL 2010 Klacz gniada/180 F: Stakkatol/Stakkato
M: Rodezja/Landor
K017357 Brak
172.

194

ROMA TYP PRYMITYWNY POL 2015 klacz ciemnogniada/kuc:140 F: ROCUS
M: SZAROTKA
K029775 616 999 51 02395 15
173.

102

RUFUS SP POL 2015 wałach gniada/170 F: Salamon / Darco
M: Rolemma / Emar
K027921 616099530112815
174.

157

SARA SL SP POL 2014 Klacz gniada/160 F: Zinedine
M: Sabena
brak 616009661393814
175.

10

SHADES OF GREY SP POL 2012 wałach siwa/176 F: Carlos DZ/Cantus
M: Nokia/Turbud Quirinus
Brak 616009580138112
176.

184

SOPLICA HUCUŁ POL 2007 Klacz srokata/mk: F: Sajgon
M: Siwarna
brak POL 012 52 01463 07
177.

204

SOUL HAN. POL 2014 wałach ciemnogniada/175 F: Stakkato / Spartan
M: Firenze / Ferragamo
K026013 DE431318307314
178.

230

STAVROS HAN GER 2008 Wałach ciemnogniada/175 F: Stakkato / Spartan
M: Zora / Zuenftiger
K014790 DE431314801008
179.

128

SWEET COLAGE SP POL 2015 Wałach gniada/168 F: COLA
M: SWEET JOY
K027866 brak
180.

155

SYCYLIA SP POL 2013 klacz gniada/172 F: Farmer
M: Selena
Brak Brak
181.

145

SYWILLA SP POL 2012 Klacz gniada F: Fair Play Coudreau
M: Samantha Ponysport
Brak
182.

192

SZAFIR SP POL 2016 wałach kasztanowata/167 F: Faust Z
M: Sedonia
Brak Brak
183.

20

TAMARYSZEK MAŁOPOLSKA POL 2010 wałach kasztanowata/162 F: DEVIN DU MAURY
M: TABARBY
K023949 616006580537710
184.

116

TOLEDO TRK. POL 2010 Wałach kasztanowata F: Gluosnis
M: Tessa / Hamlet Go
K019369 POL732010049410
185.

161

TREZOR SP POL 2010 wałach gniada/- F: Colox Cup / Con Capitol
M: Temke / Elmshorn
K017470 616009600108710
186.

224

TROFARTH JIM WELSH COB GBR 2011 wałach gniada/kuc:148 F: Powysvalley Monteray
M: Trofarth Betsan
K030242 826046010092123
187.

131

VABIO SP POL 2000 Ogier ciemnogniada/160 F: Le Voltaire
M: Verna/Corde
K005067 07143
188.

129

VALENTINO KUC POL 2012 wałach gniada/kuc:148 F: nn
M: nn
K027039
189.

106

WENDY SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/173 F: Karbit
M: Wenus
K027222 616009520056812
190.

186

WERGO SP POL 2016 Ogier gniada/167 F: Durano W
M: Wega
K028737 616 009 66 05380 16
191.

183

WICHREN HUCUŁ POL 2008 Wałach kara F: Waldi
M: Wigilia
POL 012 66 03196 08
192.

66

WIENNA MŁP POL 2004 klacz gniada/166 F: Emetyt
M: Witryna
brak 616006590010904
193.

78

ZENDER KWPN POL 2004 Wałach gniada/165 F: Cavaldos
M: Lorien
K009946 528210000509481
194.

187

ZIMMAN MESNIL WLKP. POL 2016 Ogier ciemnogniada/170 F: It's Me Du Mesnil
M: Zeklara
K028738 616 007 68 00413 16
195.

92

ZITTA SP POL 2011 klacz kasztanowata/172 F: Xx
M: Xx
Brak Xx
Rider Club
Competition
Prize
Dąbrowski Bogusz LKJ przy SK Mieczownica
50
400
SUM:
450.00
Dragan Natalia BPK (MAZ)
100
SUM:
100.00
Ferenc Tamara KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
300
SUM:
300.00
Gostkiewicz Paulina KJ Dworek Okuniew
250
SUM:
250.00
Huber Wiktoria KU AZS Politechniki Warszawskiej
150
250
200
SUM:
600.00
Inguenaud Sophia KJ Aromer
600
SUM:
600.00
Janusz Rafał KS Garo
400
SUM:
400.00
Krzyśpiak Weronika KJ Dziecinów
50
SUM:
50.00
Kuźma Nadia St. SKJ Bobrowy Staw
400
SUM:
400.00
Lach Agata bpk
50
SUM:
50.00
Małachowska Anna Jeździecki Klub Sportowy Equita
50
SUM:
50.00
Mazur Sylwia Uczniowski Klub Jeździecki Lalin
250
SUM:
250.00
Mordzelewski Michał SJ Stajnia Podolszyn
150
SUM:
150.00
Naruszewicz - Stroińska Julia KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
50
50
SUM:
100.00
Rzycka Olga BPK (MAZ)
100
SUM:
100.00
Sopińska Julia KJ Dziecinów
100
SUM:
100.00
Świrska Wiktoria KJ Wiktorowo
50
SUM:
50.00
Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
300
SUM:
300.00
Więckowska Aleksandra KJ Rock Horses
50
600
SUM:
650.00
Zieniewicz Dominika KJ Wiki
200
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Aniołek Hubert
SKJ Pony Power Nowy Janków
2020-11-22
9
2020-11-22
29
Antas Aleksander
Nz
ZITTA (92)
2020-11-21
22
2020-11-21
33
2020-11-22
21
2020-11-22
20
Banach Marta
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
PASJA (64)
2020-11-21
38
2020-11-21
2020-11-22
8
2020-11-22
9
Bar Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
PIPIN (153)
2020-11-21
37
2020-11-21
26
Baranowska Oliwia
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
2020-11-21
5
2020-11-21
2020-11-22
7
2020-11-22
23
Bargiełowska Zuzanna
bqk
FOREST (94)
2020-11-22
5
2020-11-22
42
Basińska Olga
Stow. SKJ Bobrowy Staw
2020-11-21
20
2020-11-21
10
Biernat Natalia
Niezrzeszona
NIKON (100)
2020-11-22
43
2020-11-22
27
Bilewicz Julia
Bpk
CARIA (107)
2020-11-21
19
2020-11-21
2020-11-22
8
2020-11-22
13
Bisaga Ines
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
CORTAZAR (144)
2020-11-21
27
2020-11-21
46
2020-11-22
2020-11-22
9
Boćkowska Nadia
BPK (MAZ)
2020-11-21
18
2020-11-21
21
2020-11-22
20
2020-11-22
27
LEMA WM (96)
2020-11-21
16
2020-11-21
42
2020-11-22
2020-11-22
18
Boćkowska Olivia
BPK kuj-pom
2020-11-21
33
2020-11-21
2020-11-22
12
2020-11-22
2020-11-21
40
2020-11-21
18
2020-11-22
Bogdan Dominika
KJ Akademia Kucania Dawidy
2020-11-22
5
2020-11-22
33
Bohdanowicz Konstancja
BPK - MAZ
2020-11-21
16
2020-11-21
39
Cebula Marianna
JKS Equita Świętochów
CAMARO (73)
2020-11-22
32
Ceranka Katarzyna
BPK
LIDER-P (177)
2020-11-21
29
2020-11-21
Charążka Inetta
BPK
PLATYNA (59)
2020-11-21
1
2020-11-21
1
2020-11-22
2020-11-22
1
Cipiur Klaudia
KJ Galop Kozienice
CASALLIO (121)
2020-11-21
2020-11-21
1
2020-11-22
28
2020-11-22
JESION (122)
2020-11-21
2020-11-21
44
2020-11-22
2020-11-22
Czarnomska Gabriela
JKS Olsza
2020-11-21
15
2020-11-21
45
Dąbrowska Zofia
Stow. SKJ Bobrowy Staw
VALENTINO (129)
2020-11-21
20
2020-11-21
25
Dąbrowski Bogusz
LKJ przy SK Mieczownica
FANTAZY L (119)
2020-11-21
10
2020-11-21
7
2020-11-22
5
50
2020-11-22
2
400
FRODO L (221)
2020-11-21
13
2020-11-21
15
2020-11-22
8
2020-11-22
15
Daniłowska Karina
Klub Jeździecki J.J. Darboven
NAOMI (151)
2020-11-21
15
2020-11-21
28
Dobrowolska Katarzyna
BPK (MAZ)
LASKANA (91)
2020-11-21
2020-11-21
19
2020-11-22
24
2020-11-22
13
Dragan Natalia
BPK (MAZ)
LAPITA (139)
2020-11-21
6
2020-11-21
3
100
Duda Dorota
KJ Wiktorowo
2020-11-21
26
2020-11-21
41
Dulińska Martyna
BPK
BRANDO (4)
2020-11-21
7
2020-11-21
38
Dworacka Tatiana
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
RASHMI (117)
2020-11-21
1
2020-11-21
1
2020-11-22
1
2020-11-22
1
Dzierzbicka Anna
SKJ Potęga Piekary
COCO LADY (148)
2020-11-21
10
2020-11-21
11
2020-11-22
11
2020-11-22
18
Ferenc Kinga
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
EQUUS (84)
2020-11-21
24
2020-11-21
37
2020-11-22
17
2020-11-22
27
Ferenc Tamara
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2020-11-21
18
2020-11-22
10
2020-11-22
2
300
Florczak Aleksandra
Equikam Sp. z o.o. Milanówek
DIANA L (150)
2020-11-21
2020-11-21
Gieryszewski Włodzimierz
Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2020-11-21
21
2020-11-21
Głusek Gabriel
SJ Poster Piaseczno
JANNEMAN (218)
2020-11-21
28
2020-11-21
21
Górczyńska Jm'06 Oliwia
SSKJ Grobice
KIRGIZ (162)
2020-11-22
40
2020-11-22
17
Górecka Kamila
JKS Karolina
AMETYST M (105)
2020-11-21
Gostkiewicz Paulina
KJ Dworek Okuniew
INEZ W (146)
2020-11-21
3
250
Gutaker Maja
BPK
2020-11-22
2020-11-22
Hart Zofia
KJ Akademia Kucania
EMMA (210)
2020-11-22
1
2020-11-22
13
Herbuś Victoria
Bez Przynależności Klubowej
2020-11-21
30
2020-11-21
23
2020-11-22
1
2020-11-22
1
Hotkowska Wiktoria
SKJ Potęga Piekary
ENZO (173)
2020-11-21
1
2020-11-21
7
2020-11-22
1
2020-11-22
27
Huber Wiktoria
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2020-11-21
3
2020-11-21
2
150
2020-11-22
1
250
2020-11-22
3
200
Inguenaud Sophia
KJ Aromer
2020-11-21
12
2020-11-21
9
2020-11-22
10
2020-11-22
1
600
Iwaniuk Karolina
Brak
ETRES (216)
2020-11-22
1
2020-11-22
11
Jamorska Dominika
Kielecki KJ
BASSARA (58)
2020-11-21
35
2020-11-21
2020-11-22
6
2020-11-22
2020-11-21
31
2020-11-22
1
2020-11-21
21
2020-11-22
1
Janusz Rafał
KS Garo
STAVROS (230)
2020-11-21
1
400
2020-11-21
Jarosz Michalina
BPK
VABIO (131)
2020-11-22
24
2020-11-22
Jasnowska Agata
BPK
PESTKA (36)
2020-11-21
2020-11-22
2020-11-21
JUNE (37)
2020-11-21
17
2020-11-22
18
Jasnowska Lena
BPK
PESTKA (36)
2020-11-22
35
JUNE (37)
2020-11-21
24
2020-11-22
27
Jaworska Monika
KJ Strzała Krubiczew
EUFORIA (134)
2020-11-22
6
2020-11-22
14
Jończyk Łukasz
BPK
2020-11-22
20
2020-11-22
10
Jończyk Łukasz
Bez Przynależności Klubowej
IOWA (185)
2020-11-22
4
2020-11-22
Jończyk Łukasz
BPK
GINO (235)
2020-11-22
1
2020-11-22
5
Karniej Olga
BPK
KASZMIR (90)
2020-11-21
17
2020-11-21
3
2020-11-22
3
2020-11-22
Kaźmierska Wiktoria
Bez Przynależności Klubowej
2020-11-21
1
2020-11-21
1
2020-11-22
18
2020-11-22
38
2020-11-21
Kempińska Natalia
Jeździecki Klub Sportowy Umiastów
LA PRINC (166)
2020-11-22
33
2020-11-22
15
Kępska Julia
BPK MAZ
2020-11-22
1
2020-11-22
Klimaszewska Zofia
Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2020-11-21
23
2020-11-21
Kluczyk Zuzanna
SSKJ Grobice
2020-11-22
11
2020-11-22
30
Kłos Zuzanna
Klub Jeździecki Aldragho
2020-11-21
19
2020-11-21
Kobylińska Justyna
Brak
2020-11-21
28
2020-11-21
1
2020-11-22
28
2020-11-22
1
Koczorowska Judyta
LKJ przy SK Mieczownica
2020-11-21
32
2020-11-21
2020-11-22
45
2020-11-22
36
BOSS (220)
2020-11-21
13
2020-11-21
22
2020-11-22
11
2020-11-22
23
Kolano Anna
Stow. Prawo i Konie Dys
JULIA (110)
2020-11-21
12
2020-11-21
2020-11-22
24
2020-11-22
21
Kolanowska Karolina
brak
GALEON (35)
2020-11-21
1
2020-11-21
20
2020-11-22
35
2020-11-22
Kołodziejek Jakub
BPK (MAZ)
2020-11-21
2
2020-11-21
1
2020-11-22
22
Komsta Alicja
Equiclub Zamłyniec
2020-11-21
7
2020-11-21
2020-11-22
10
2020-11-22
29
Kotyra Natalia
Stow. SKJ Grobice
MADRYT (85)
2020-11-22
7
2020-11-22
6
2020-11-22
1
2020-11-22
2
Kowalska Olga
Brak
FALKATA (55)
2020-11-21
18
2020-11-21
9
2020-11-22
2020-11-22
15
Kozicka Gabriela
brak
2020-11-21
25
2020-11-21
33
2020-11-22
2020-11-22
Kozon J'02 Martyna
BPK (MAZ)
TOLEDO (116)
2020-11-22
12
2020-11-22
16
Król Wiktoria
UKS Primo Grodzisk Maz.
2020-11-21
8
2020-11-21
28
Kruszewska Ludwika
KJ SO Łąck
LANCE (133)
2020-11-21
10
2020-11-21
2020-11-22
2020-11-22
19
Kruze Weronika
UKS Akademia Jeździectwa Dąbrowica
GWIAZDKA (182)
2020-11-21
24
2020-11-21
Krzyśpiak Weronika
KJ Dziecinów
ENIGMA (208)
2020-11-21
4
50
2020-11-21
6
Kułakowska Agnieszka
JKS Equita Świętochów
HIAWATHA (140)
2020-11-21
8
2020-11-21
48
2020-11-22
35
2020-11-22
Kuźma Nadia
St. SKJ Bobrowy Staw
2020-11-21
2
400
2020-11-22
3
Lach Agata
bpk
2020-11-22
4
50
2020-11-22
7
RUFUS (102)
2020-11-22
30
2020-11-22
17
Lewandowska Gabriela
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2020-11-21
1
2020-11-22
28
2020-11-22
1
2020-11-21
1
Lewandowska Michalina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
AMANDA (168)
2020-11-21
1
2020-11-21
33
Linke Zuzanna
KJ Akademia Kucania
2020-11-22
1
2020-11-22
25
Lis Kamila
brak
SOPLICA (184)
2020-11-21
23
2020-11-21
Litwinowicz-Skwarska Joanna
Agmaja
BAJKA (228)
2020-11-21
6
Małachowska Aleksandra
SJ Ośrodek Jeździecki Skaratki
2020-11-21
2020-11-21
2020-11-22
24
2020-11-22
24
Małachowska Anna
Jeździecki Klub Sportowy Equita
2020-11-21
5
2020-11-21
6
2020-11-22
3
2020-11-22
4
50
Maruda Dominika
LKJ w Gałkowie
2020-11-21
27
2020-11-22
ASCOT (62)
2020-11-21
30
2020-11-21
2020-11-22
Mazur Paulina
WKJ Lublin SJ / Strong Riders
2020-11-21
12
2020-11-21
29
2020-11-22
2020-11-22
34
Mazur Sylwia
Uczniowski Klub Jeździecki Lalin
RIHANA (60)
2020-11-21
1
250
2020-11-21
13
2020-11-22
9
2020-11-22
6
Michalak Antoni
BPK (MAZ)
EKSPLOZJA (201)
2020-11-21
32
2020-11-21
39
Mitrowska Martyna
St. SKJ Bobrowy Staw
BORYS (156)
2020-11-21
4
2020-11-21
4
A CATOKI (222)
2020-11-21
12
2020-11-21
16
Młotkiewicz Weronika
BPK MAZ
GAFA (71)
2020-11-22
9
2020-11-22
4
Moczkowska Carla
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
MENTOS (179)
2020-11-21
1
2020-11-21
26
2020-11-22
Mordzelewski Michał
SJ Stajnia Podolszyn
CLANET (232)
2020-11-22
2
150
2020-11-22
7
MISTRESS (233)
2020-11-22
18
2020-11-22
12
Mrowiec Aleksandra
BPK MAZ
2020-11-22
4
2020-11-22
21
Mrowiec Anna
Bpk maz
2020-11-22
26
2020-11-22
27
Mużdżyńska Kinga
SJ Ośrodek Jeździecki Skaratki
ORSA (27)
2020-11-21
23
2020-11-21
4
2020-11-22
1
2020-11-22
27
Naruszewicz - Stroińska Julia
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
DAME (63)
2020-11-21
18
2020-11-21
4
50
2020-11-22
5
50
2020-11-22
11
Nucia Aleksandra
WKJ Lublin SJ Zawieprzyce
ALABAMA (104)
2020-11-21
36
2020-11-21
2020-11-22
Olawa Vel Olawińska Zuzanna
SKJ Horseprofi Łódź
DALIA (193)
2020-11-21
2020-11-22
28
2020-11-22
2020-11-21
47
Olesiejuk Jakub
SSKJ Bobrowy Staw
2020-11-21
3
2020-11-21
11
2020-11-21
15
2020-11-22
14
Ostrowska Julia
Polski Polo Klub Warszawa
2020-11-21
2020-11-22
14
2020-11-22
22
Oziemska Zuzanna
BPK
DOLAR (88)
2020-11-21
27
2020-11-21
1
2020-11-22
1
2020-11-22
8
Palińska Joanna
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
WIENNA (66)
2020-11-21
12
2020-11-21
2020-11-22
19
2020-11-22
Piątkowska Katarzyna
INTERHR - Jeździecki Klub Sportowy ,,Poczernin'' Sp. z o. o.
NIKON (100)
2020-11-21
1
2020-11-21
14
SARA SL (157)
2020-11-21
2020-11-21
1
2020-11-22
26
2020-11-22
27
Pilkiewicz Krystyna
JKS Equita Świętochów
CAMARO (73)
2020-11-21
2020-11-21
Piskorska Magdalena
KJ Wiktorowo
SOUL (204)
2020-11-21
2020-11-21
7
Poluchowicz Alan
WKJ Lublin / SJ Zadębie Logistic Center
MAGIC (53)
2020-11-21
1
2020-11-21
11
2020-11-22
22
2020-11-22
25
Potocka Aleksandra
Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
COCO (113)
2020-11-21
21
2020-11-21
2020-11-22
27
2020-11-22
44
Poznańska Aleksandra
JKS Karolina
2020-11-21
17
2020-11-22
19
2020-11-22
8
Poznańska Zuzanna
KJ Akademia Kucania
EL - VIS (211)
2020-11-22
1
2020-11-22
7
Prusicka J'03 Aleksandra
KJ Złoty Koń
PIKSEL (79)
2020-11-22
1
2020-11-22
1
Radzikowska Dorota
KJ Aromer Józefin
2020-11-21
13
2020-11-21
Rzycka Olga
BPK (MAZ)
GENTELMEN (135)
2020-11-21
10
KROS Z (136)
2020-11-21
4
100
JACKSON (137)
2020-11-21
14
Saługa Laura
KJ Akademia Kucania
2020-11-21
27
2020-11-21
31
Skłodowska Klaudia
Stow. KJ Olimpia Warszawa
ZENDER (78)
2020-11-21
31
2020-11-21
24
2020-11-22
26
2020-11-22
20
Skonieczna J'05 Natalia
bpk MAZ
GRACIA (152)
2020-11-21
24
2020-11-21
34
Skórzyńska Olga
SKJ Pony Power
2020-11-22
14
2020-11-22
26
Sobótka Nikola
Brak
HAWANA (123)
2020-11-21
2020-11-21
20
2020-11-22
27
KATIE (124)
2020-11-21
28
2020-11-21
13
2020-11-22
2
2020-11-22
1
Sopińska Julia
KJ Dziecinów
2020-11-21
21
2020-11-21
20
2020-11-22
19
2020-11-22
17
2020-11-21
2
2020-11-21
23
2020-11-22
1
2020-11-22
3
100
Stasiak Małgorzata
JKS Equita Świętochów
MARS (81)
2020-11-21
2020-11-21
2020-11-22
16
2020-11-22
6
Stasiak Zofia
JKS Equita Świętochów
2020-11-21
10
2020-11-21
32
2020-11-22
31
2020-11-22
Stępień Barbara
SKJ OLIMPIA
2020-11-21
1
2020-11-21
1
2020-11-22
24
2020-11-22
41
Sterczyńska Jm'06 Gabriela
KJ Rock Horses
RASPBERRY (178)
2020-11-22
15
2020-11-22
25
Stypułkowski Adrian
LKJ Gałkowo
2020-11-21
14
2020-11-21
20
Sujecka Mj'01 Karolina
bpk
FUGA (69)
2020-11-21
28
2020-11-21
2020-11-22
2020-11-22
Świrska Wiktoria
KJ Wiktorowo
2020-11-21
5
50
2020-11-21
Szestowicka Maja
JKS Equita Świętochów
MILADY (125)
2020-11-21
9
2020-11-21
11
2020-11-22
6
2020-11-22
12
Szuran Olga
UKS Military Kąck
SYCYLIA (155)
2020-11-22
27
2020-11-22
Szymańska Weronika
BPK
2020-11-22
37
2020-11-22
Szysz J'02 Katarzyna
JKS UMIASTÓW
2020-11-21
9
2020-11-21
49
2020-11-22
13
2020-11-22
Tomann J'03 Laura
BPK (MAZ)
2020-11-21
19
2020-11-21
7
Tomaszewski Antoni
JKS Equita Świętochów
CAMARO (73)
2020-11-22
5
MAJERAN (212)
2020-11-21
23
2020-11-21
16
GERWAZY (213)
2020-11-21
14
2020-11-21
9
GAMBIT (214)
2020-11-21
9
2020-11-21
6
2020-11-21
2
300
2020-11-21
Tomaszewski Stanisław
BPK (MAZ)
QUINCY 93 (189)
2020-11-21
24
Twerdochlib Ida
Sopocki KJ
CORDENSKY (141)
2020-11-22
21
2020-11-22
Uchman Dominika
TKKF Hubert Warszawa
LAKRO (72)
2020-11-21
35
2020-11-21
40
2020-11-22
22
2020-11-22
13
Wajda Marta
KJ Dworek Okuniew
WERGO (186)
2020-11-21
15
2020-11-21
41
2020-11-21
20
2020-11-21
Wakulińska Dorota
Bbk
2020-11-21
2
2020-11-22
12
2020-11-22
39
Wałach Maja
SKJ Bajardo
2020-11-21
23
2020-11-21
14
2020-11-22
23
2020-11-22
37
Werelich Zuzanna Jm'05
KJ Wiktorowo
BELLA (154)
2020-11-21
22
2020-11-21
11
Wetmańska Jagoda
Bez Przynależności Klubowej
BARNABA (195)
2020-11-22
1
2020-11-22
23
Wiącek Weronika
brak
WICHREN (183)
2020-11-21
29
2020-11-21
5
Więckowska Aleksandra
KJ Rock Horses
HIRO (143)
2020-11-21
5
50
2020-11-21
1
600
Wilczewski Robert
SKJ Beckersport Raszyn
CORFU (227)
2020-11-21
22
2020-11-21
5
Willamowicz Dagmara
JKS Jantar Stryków
ROMA (194)
2020-11-22
26
2020-11-22
32
Wiśniewska Aleksandra
Stow. KJ Olimpia Warszawa
NET (76)
2020-11-21
16
2020-11-21
2020-11-22
28
2020-11-22
CAVALLO (77)
2020-11-21
2020-11-21
2020-11-22
19
2020-11-22
Wiśniewski Marcel
SKJ Golden Dream
BATOR (198)
2020-11-22
1
MELODIA (199)
2020-11-22
1
Wójcik Bartosz
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
GEJZER (54)
2020-11-21
30
2020-11-21
20
2020-11-22
3
2020-11-22
25
Woźniak Nadia
Bpk
2020-11-22
34
2020-11-22
1
2020-11-21
Zając Diana
Brak
DEKORACJA (159)
2020-11-22
7
2020-11-22
28
Zalewski Radosław
SKJ Bobrowy Staw
CORDENSKY (141)
2020-11-21
24
2020-11-21
Zalewski Radosław
St. SKJ Bobrowy Staw
2020-11-21
17
2020-11-21
43
2020-11-22
16
2020-11-22
16
FANCIFUL (206)
2020-11-21
8
2020-11-21
17
2020-11-21
8
2020-11-22
4
Zawiska Aleksandra
Stow. KJ Olimpia Warszawa
JOY (181)
2020-11-21
1
2020-11-21
30
2020-11-22
10
2020-11-22
2
Zawisza Weronika
Bpk maz
GAFA (71)
2020-11-21
8
2020-11-21
6
Zdzieszyński Jakub
Stowarzyszenie Centrum Integracji Młodzieży Stajnia Agmaja
DOKITA (115)
2020-11-21
1
2020-11-21
30
2020-11-22
31
2020-11-22
16
Zieniewicz Dominika
KJ Wiki
2020-11-21
19
2020-11-21
3
200
Zimnowodzka Natalia
SKJ Bajardo Czosnów
IVY (196)
2020-11-21
25
2020-11-22
26
2020-11-21
8
Żuchowicka Katarzyna
St.SKJ Grobice
AWANGARDA (158)
2020-11-22
17
2020-11-22
15
Zych Oliwia
Kj Aromer
WENDY (106)
2020-11-21
36
2020-11-22
36
2020-11-21
2020-11-22
14

Number of Riders: 156

Number of Horses: 195

The sum of prizes: 5 150.00

Competition results developed by: HIPPOSERWIS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052014-3, HIPPOSERWIS)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl