Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
29 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 20:23:41
2020-09-04 20:10:33
Sylwia Pietrzyk HIALIT
  • 2x 3/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu/ Reg. B 2019. Dodatek S1
28 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 20:23:45
2020-09-04 19:41:37
Rafał Paszyński CYNAMON
  • 2x 6/PARY/amatorski - Zręczności Powożenia - PARY
  • 2x 8/NA CZAS/amatorski - Zręczności Powożenia - NA CZAS
27 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 20:23:48
2020-09-04 19:12:15
Wiktoria Kosnowska JASKIER
  • 1x 2/LL-70/towarzyski - z trafieniem w normę czasu/ Reg. B 2019. Dodatek S1 - konkurs zaliczany do rankingu Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 3/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu/ Reg. B 2019. Dodatek S1
26 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 20:23:52
2020-09-04 14:39:41
Kamila Staros TSIRA
  • 1x 4/L/regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 11:41:44
2020-09-04 11:23:58
Kamila Lis WIWAT-O
  • 1x 1/LL-50/towarzyski - dokładności art. 238.1.1 - konkurs zaliczany do rankingu Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 2/LL-70/towarzyski - z trafieniem w normę czasu/ Reg. B 2019. Dodatek S1 - konkurs zaliczany do rankingu Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
24 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 11:41:47
2020-09-04 11:14:36
Magda Bartosiewicz WICHREN
  • 1x 2/LL-70/towarzyski - z trafieniem w normę czasu/ Reg. B 2019. Dodatek S1 - konkurs zaliczany do rankingu Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 3/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu/ Reg. B 2019. Dodatek S1
23 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 21:12:06
2020-09-03 21:12:06
Zofia Płużyczka POLA
  • 1x 1/LL-50/towarzyski - dokładności art. 238.1.1 - konkurs zaliczany do rankingu Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 2/LL-70/towarzyski - z trafieniem w normę czasu/ Reg. B 2019. Dodatek S1 - konkurs zaliczany do rankingu Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
22 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 21:09:50
2020-09-03 21:09:50
Andrzej Strzeszewski AVATAR
  • 1x 2/LL-70/towarzyski - z trafieniem w normę czasu/ Reg. B 2019. Dodatek S1 - konkurs zaliczany do rankingu Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 3/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu/ Reg. B 2019. Dodatek S1
21 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 21:07:44
2020-09-03 21:05:54
Piotr Paż ROSA
  • 1x 1/LL-50/towarzyski - dokładności art. 238.1.1 - konkurs zaliczany do rankingu Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 2/LL-70/towarzyski - z trafieniem w normę czasu/ Reg. B 2019. Dodatek S1 - konkurs zaliczany do rankingu Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
20 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 21:08:05
2020-09-03 21:04:04
Natalia Stępień ARSEN
  • 1x 2/LL-70/towarzyski - z trafieniem w normę czasu/ Reg. B 2019. Dodatek S1 - konkurs zaliczany do rankingu Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 3/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu/ Reg. B 2019. Dodatek S1
19 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 15:32:49
2020-09-03 14:34:04
Marek Szewczyk CHOCOLATTI
  • 1x 3/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu/ Reg. B 2019. Dodatek S1
  • 1x 4/L/regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 16:57:19
2020-09-02 16:52:23
Aleksandra Mordzelewska FORTA
  • 1x 1/LL-50/towarzyski - dokładności art. 238.1.1 - konkurs zaliczany do rankingu Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 2/LL-70/towarzyski - z trafieniem w normę czasu/ Reg. B 2019. Dodatek S1 - konkurs zaliczany do rankingu Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
17 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 10:22:22
2020-09-01 23:44:56
Zofia Kuliszewska ROSA GP Z
  • 2x 4/L/regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 10:22:24
2020-09-01 22:39:44
Nikola Rzeszotarska J'02 HELENA
  • 1x 3/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu/ Reg. B 2019. Dodatek S1
  • 1x 4/L/regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 15:34:34
2020-09-01 15:29:47
Amelia Zientała KATON
  • 1x 1/LL-50/towarzyski - dokładności art. 238.1.1 - konkurs zaliczany do rankingu Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 2/LL-70/towarzyski - z trafieniem w normę czasu/ Reg. B 2019. Dodatek S1 - konkurs zaliczany do rankingu Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
14 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 15:34:37
2020-09-01 14:29:59
Oliwia Zientała BARYŁECZKA
  • 1x 1/LL-50/towarzyski - dokładności art. 238.1.1 - konkurs zaliczany do rankingu Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 2/LL-70/towarzyski - z trafieniem w normę czasu/ Reg. B 2019. Dodatek S1 - konkurs zaliczany do rankingu Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
13 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 20:03:50
2020-08-31 09:46:05
Maja Dublewicz KEFIR
  • 2x 1/LL-50/towarzyski - dokładności art. 238.1.1 - konkurs zaliczany do rankingu Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
12 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 20:03:52
2020-08-31 08:26:38
Katarzyna Dobrowolska SURMA
  • 2x 1/LL-50/towarzyski - dokładności art. 238.1.1 - konkurs zaliczany do rankingu Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
11 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 20:03:53
2020-08-31 08:24:57
Jakub Kołodziejek P’ QUATRO
  • 1x 3/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu/ Reg. B 2019. Dodatek S1
  • 1x 4/L/regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 20:03:55
2020-08-31 08:24:31
Katarzyna Dobrowolska NEANDRA
  • 1x 2/LL-70/towarzyski - z trafieniem w normę czasu/ Reg. B 2019. Dodatek S1 - konkurs zaliczany do rankingu Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 3/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu/ Reg. B 2019. Dodatek S1
9 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 20:03:56
2020-08-30 16:59:54
Aleksandra Mejsner REMI
  • 1x 1/LL-50/towarzyski - dokładności art. 238.1.1 - konkurs zaliczany do rankingu Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 2/LL-70/towarzyski - z trafieniem w normę czasu/ Reg. B 2019. Dodatek S1 - konkurs zaliczany do rankingu Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
8 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 20:03:57
2020-08-30 16:58:12
Barbara Pakuła CONSTANTIN
  • 1x 2/LL-70/towarzyski - z trafieniem w normę czasu/ Reg. B 2019. Dodatek S1 - konkurs zaliczany do rankingu Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 3/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu/ Reg. B 2019. Dodatek S1
7 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 13:36:41
2020-08-28 07:04:51
Włodzimierz Kupczyk KANTO
  • 1x 4/L/regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 19:06:26
2020-08-27 11:01:15
Aleksandra Bilska ZILENA
  • 1x 1/LL-50/towarzyski - dokładności art. 238.1.1 - konkurs zaliczany do rankingu Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 2/LL-70/towarzyski - z trafieniem w normę czasu/ Reg. B 2019. Dodatek S1 - konkurs zaliczany do rankingu Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
5 ENTRY ACCEPTED 2020-08-25 01:30:26
2020-08-21 10:14:45
Sylwia Gołębiewska INDUSEK
  • 1x 2/LL-70/towarzyski - z trafieniem w normę czasu/ Reg. B 2019. Dodatek S1 - konkurs zaliczany do rankingu Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 3/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu/ Reg. B 2019. Dodatek S1
4 ENTRY ACCEPTED 2020-07-31 14:15:22
2020-07-30 22:32:08
Julia Karbowiak SANTINO
  • 2x 1/LL-50/towarzyski - dokładności art. 238.1.1 - konkurs zaliczany do rankingu Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
3 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 18:42:55
2020-07-28 09:23:07
Paulina Sypuła QUICKSTEP
  • 1x 3/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu/ Reg. B 2019. Dodatek S1
  • 1x 4/L/regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
2 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 20:21:54
2020-07-27 19:15:51
Katarzyna Dobrowolska KASZMIR
  • 1x 3/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu/ Reg. B 2019. Dodatek S1
  • 1x 4/L/regionalny - dwufazowy art. 274.1.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 18:43:06
2020-07-27 19:15:09
Katarzyna Dobrowolska SVEN
  • 1x 2/LL-70/towarzyski - z trafieniem w normę czasu/ Reg. B 2019. Dodatek S1 - konkurs zaliczany do rankingu Mazowieckiego Talentu Jeździeckiego
  • 1x 3/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu/ Reg. B 2019. Dodatek S1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bartosiewicz Magda brak
2005 (JM.)
brak
2. Bilska Aleksandra brak
S
brak
3. Dobrowolska Katarzyna BPK (MAZ)
S
O004961
4. Dublewicz Maja Bpk
2007 (JM.)
Brak
5. Gołębiewska Sylwia -
S
brak
6. Karbowiak Julia BPK (MAZ)
2011 (Mł.)
O058263
7. Kołodziejek Jakub BPK (MAZ)
2004 (J.)
O055375
8. Kosnowska Wiktoria brak
2004 (J.)
brak
9. Kuliszewska Zofia KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
1999 (MJ.)
O020911
10170815
10. Kupczyk Włodzimierz Stowarzyszenie '' Klub Jeździecki Legia-Kozielska''
S
O050624
11. Lis Kamila brak
2005 (JM.)
brak
12. Mordzelewska Aleksandra BPK
2006 (JM.)
Brak
13. Paszyński Rafał Stajnia Wielgie
S
brak
14. Paż Piotr Ośrodek Jeździecki Quickstep
.
15. Pietrzyk Sylwia KJ Galop Kozienice
S
O009355
16. Płużyczka Zofia Ośrodek Jeździecki Quickstep
17. Rzeszotarska Nikola BPK (MAZ)
O035412
18. Stępień Natalia Ośrodek Jeździecki Quickstep
brak
19. Strzeszewski Andrzej Ośrodek Jeździecki Quickstep
.
20. Sypuła Paulina JKS Wyręba Świętochów
2001 (MJ.)
O034385
21. Szewczyk Marek SKJ Legia-Kozielska Warszawa
S
O001473
22. Zientała Amelia SJ Poster
2007 (JM.)
brak
23. Zientała Oliwia SJ Poster
2004 (J.)
Brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

29

ARSEN . POL . wałach inna/. F: .
M: .
.
2.

31

AVATAR . POL wałach F:
M:
3.

24

BARYŁECZKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 mare appaloosa/170 F: Daktyl
M: Bawaria
brak 616009660025415
4.

28

CHOCOLATTI REINISCHES POL 2013 Wałach siwa/167 F: Cadmo
M: Chokettie
K028479 DE443430709513 DE443430709513
5.

22

CONSTANTIN HOLSZTYN GER 2009 Wałach gniada F: Cento
M: Idylle 1
brak
6.

36

CYNAMON SP POL 2010 wałach siwa/161 F: /
M: /
brak /
7.

39

Fiko F:
M:
8.

27

FORTA KUC POL 2012 klacz gniada/kuc:140 F: Nn
M: Nn
Brak 616999540012112
9.

41

GRACJA F:
M:
10.

26

HELENA KWPN POL 2012 klacz ciemnokasztanowata/160 F: Johnson
M: Heliante
K027732 Brak
11.

35

HIALIT SP POL 2009 Wałach gniada/171 F: Le Voltaire /
M: Higiena / Golden Boy
K018517 616009600114009
12.

14

INDUSEK SP POL 2010 Wałach kasztanowata/167 F: Turbut Alino
M: Indiana
K019798 616009660754210
13.

37

JASKIER NN POL 2006 wałach kasztanowata/158 F: NN
M: NN
brak 616999540153006
14.

16

KANTO WIELKOPOLSKA POL 2008 wałach kara/168 F: Herkules
M: Kantra
K025979 POL 007 6101163 08
15.

3

KASZMIR WLKP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Cajero / Caretino
M: Kalifornia / Dżamir
K013435 POL007610013807
16.

23

KATON MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach tarantowata/mk:158 F: Legion
M: Kora
brak 616006570081215
17.

17

KEFIR MALOPOLSKA POL 2007 wałach skarogniada/165 F: Xx
M: Xx
Brak Xxx
18.

40

MONTE CHRISTO F:
M:
19.

20

NEANDRA Pełna Krew Angielska POL 2011 klacz gniada/167 F: Xx
M: Xx
Brak 616POL11007279T
20.

19

P’ QUATRO SP POL 2010 Wałach gniada/164 F: Qulester
M: Putyfara / Louis
K020886 616009661404011
21.

32

POLA POL F:
M:
22.

9

QUICKSTEP OLD POL 2009 Klacz gniada F: Quidam's Rubin / Quidam De Revel
M: Lotte / Levantos I
K019085 DE433331687309
23.

21

REMI KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc: F: Harfista
M: Różowa
brak
24.

30

ROSA . POL . klacz inna/. F: .
M: .
.
25.

25

ROSA GP Z Z BEL 2010 Klacz gniada F: Royal Vinckenburgh / Burggraaf
M: C.Grupo Prom Maria Z / Canaye
K023624 056015Z55775410 105BB45
26.

11

SANTINO KUC POL 2008 wałach gniada/kuc:116 F: Capo14
M: Szanta
K025155 616999662050808
27.

18

SURMA HUCULSKA POL 2011 klacz srokata/Xx F: Xx
M: Xx
Brak 616012580321011
28.

10

SVEN KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc:140 F: Nn
M: Nn
Brak
29.

38

TSIRA KWPN POL - Klacz kasztanowata/- F: Voltaire
M: Isra / Bergerac
K006745 POL014590032400
30.

34

WICHREN HUCUŁ POL 2008 Wałach kara F: Waldi
M: Wigilia
POL 012 66 03196 08
31.

33

WIWAT-O HUCULSKA POL 2015 wałach srokata/mk:146 F: Weksel-o
M: Wanesa
brak 616012630000315
32.

15

ZILENA Czysta Krew Arabska POL 2010 klacz siwa/155 F: Poganin
M: Zuzelia
brak 616POL10007901A
Rider Club
Competition
Prize
Dobrowolska Katarzyna BPK (MAZ)
600
SUM:
600.00
Kołodziejek Jakub BPK (MAZ)
300
SUM:
300.00
Rzeszotarska Nikola BPK (MAZ)
450
SUM:
450.00
Sypuła Paulina JKS Wyręba Świętochów
150
SUM:
150.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bartosiewicz Magda
brak
WICHREN (34)
2020-09-06
3
2020-09-06
5
Bilska Aleksandra
brak
ZILENA (15)
2020-09-06
6
2020-09-06
1
Dobrowolska Katarzyna
BPK (MAZ)
2020-09-06
1
2020-09-06
1
600
SVEN (10)
2020-09-06
2020-09-06
12
SURMA (18)
2020-09-06
1
2020-09-06
8
NEANDRA (20)
2020-09-06
4
2020-09-06
9
Dublewicz Maja
Bpk
KEFIR (17)
2020-09-06
8
2020-09-06
1
Gołębiewska Sylwia
-
INDUSEK (14)
2020-09-06
2
2020-09-06
7
Karbowiak Julia
BPK (MAZ)
SANTINO (11)
2020-09-06
Kołodziejek Jakub
BPK (MAZ)
2020-09-06
4
2020-09-06
3
300
Kosnowska Wiktoria
brak
JASKIER (37)
2020-09-06
5
2020-09-06
8
Kuliszewska Zofia
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2020-09-06
2020-09-06
Kupczyk Włodzimierz
Stowarzyszenie '' Klub Jeździecki Legia-Kozielska''
KANTO (16)
2020-09-06
5
Lis Kamila
brak
WIWAT-O (33)
2020-09-06
1
2020-09-06
7
Mordzelewska Aleksandra
BPK
FORTA (27)
2020-09-06
1
2020-09-06
6
Paż Piotr
Ośrodek Jeździecki Quickstep
ROSA (30)
2020-09-06
2020-09-06
Pietrzyk Sylwia
KJ Galop Kozienice
HIALIT (35)
2020-09-06
6
2020-09-06
Płużyczka Zofia
Ośrodek Jeździecki Quickstep
POLA (32)
2020-09-06
Rzeszotarska Nikola
BPK (MAZ)
HELENA (26)
2020-09-06
3
2020-09-06
2
450
Stępień Natalia
Ośrodek Jeździecki Quickstep
ARSEN (29)
2020-09-06
2020-09-06
Strzeszewski Andrzej
Ośrodek Jeździecki Quickstep
AVATAR (31)
2020-09-06
8
2020-09-06
11
POLA (32)
2020-09-06
1
Sypuła Paulina
JKS Wyręba Świętochów
2020-09-06
2
2020-09-06
4
150
Szewczyk Marek
SKJ Legia-Kozielska Warszawa
2020-09-06
10
2020-09-06
6
Zientała Amelia
SJ Poster
KATON (23)
2020-09-06
7
2020-09-06
Zientała Oliwia
SJ Poster
2020-09-06
2020-09-06

Number of Riders: 23

Number of Horses: 32

The sum of prizes: 1 500.00

Competition results developed by: HIPPOSERWIS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052014-3, HIPPOSERWIS)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl