Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZR i ZT w Ujeżdżeniu oraz Elim. do MPMK
Koryta - Golden Horse, 15-16.08.2020r.

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
112 ENTRY ACCEPTED 2020-08-12 12:05:01
2020-08-12 12:05:01
Zofia Ochman SIWA
  • 1x 4/L1RK/ZT i ZR
111 ENTRY ACCEPTED 2020-08-12 12:02:28
2020-08-12 12:02:28
Antonina Helwing SIWA
  • 1x 4/L1RK/ZT i ZR
110 ENTRY ACCEPTED 2020-08-11 21:58:47
2020-08-11 21:58:47
Zuzanna Sztender JAZON
  • 1x 5/L3/ZT i ZR
109 ENTRY ACCEPTED 2020-08-11 13:37:14
2020-08-11 13:37:14
Pola Guerquin-Koryzma DRUH HROBY HRON
  • 1x 19/L6RK/ZT i ZR
  • 1x 20/P4/ZT i ZR
108 ENTRY ACCEPTED 2020-08-11 13:37:59
2020-08-11 13:34:22
Alicja Skarżyńska CAMELOT
  • 1x 8/P3/ZT i ZR
  • 1x 10/N2/ZR
  • 1x 20/P4/ZT i ZR
  • 1x 22/N3/ZR
107 ENTRY ACCEPTED 2020-08-11 13:28:27
2020-08-11 13:28:27
Adrianna Drozd LANCEVILLE G
  • 1x 8/P3/ZT i ZR
  • 1x 20/P4/ZT i ZR
106 ENTRY ACCEPTED 2020-08-11 12:16:14
2020-08-11 12:16:14
Mikołaj Charpin KINGSTON
  • 1x 18/L4/ZT i ZR
  • 1x 19/L6RK/ZT i ZR
105 ENTRY ACCEPTED 2020-08-11 00:28:08
2020-08-11 00:28:08
Katarzyna Sabitov TAKA PIĘKNA
  • 1x 5/L3/ZT i ZR
  • 1x 6/P1/ZT i ZR
  • 1x 18/L4/ZT i ZR
  • 1x 20/P4/ZT i ZR
104 ENTRY ACCEPTED 2020-08-11 13:38:22
2020-08-10 23:42:41
Adrianna Drozd ESPLANADA
  • 1x 25a/CC3/ZR
103 ENTRY ACCEPTED 2020-08-10 16:27:22
2020-08-10 16:23:08
Klaudyna Pisarska FANTASIE
  • 1x 12/C2/ZR
102 ENTRY ACCEPTED 2020-08-10 17:10:08
2020-08-10 16:22:27
Klaudyna Pisarska FREDERIQUS G
  • 1x 2/El. MPMK 5-letnie/
  • 2x 16/El. MPMK 5-letnie/
101 ENTRY ACCEPTED 2020-08-10 16:27:14
2020-08-10 15:48:25
Anna Szczepańska KORA
  • 1x 5/L3/ZT i ZR
  • 1x 18/L4/ZT i ZR
100 ENTRY ACCEPTED 2020-08-10 16:27:01
2020-08-10 15:46:33
Anna Szczepańska BAILEYS AA
  • 1x 4/L1RK/ZT i ZR
99 ENTRY ACCEPTED 2020-08-10 17:10:23
2020-08-10 15:23:36
Anna Szczepańska PACYFIK
  • 1x 1/El. MPMK 4-letnie/
  • 2x 15/El. MPMK 4-letnie/
98 ENTRY ACCEPTED 2020-08-10 15:13:39
2020-08-10 14:38:59
Michał Kopczewski LITTLE BEAR
  • 2x 8/P3/ZT i ZR
  • 1x 20/P4/ZT i ZR
97 ENTRY ACCEPTED 2020-08-10 15:13:41
2020-08-10 14:38:06
Pola Zagórska EHRENSTEIN
  • 1x 8/P3/ZT i ZR
  • 1x 20/P4/ZT i ZR
96 ENTRY ACCEPTED 2020-08-10 15:13:43
2020-08-10 14:36:38
Michał Kopczewski LADY OF WINSTON
  • 1x 5/L3/ZT i ZR
  • 1x 8/P3/ZT i ZR
  • 2x 20/P4/ZT i ZR
95 ENTRY ACCEPTED 2020-08-10 15:13:44
2020-08-10 14:35:41
Kalina Kopczewska M'08 DON SULTAN
  • 1x 4/L1RK/ZT i ZR
  • 1x 8/P3/ZT i ZR
  • 1x 19/L6RK/ZT i ZR
94 ENTRY ACCEPTED 2020-08-10 15:13:46
2020-08-10 14:34:00
Ewa Golubińska DELICIOUS PP
  • 1x 10/N2/ZR
  • 1x 22/N3/ZR
93 ENTRY ACCEPTED 2020-08-10 13:43:53
2020-08-10 13:17:36
Zofia Puławska GALIA
  • 2x 20/P4/ZT i ZR
92 ENTRY ACCEPTED 2020-08-10 15:13:48
2020-08-10 12:22:01
Natalia Wojtaszek SAYARA
  • 1x 24/C3/ZR
91 ENTRY ACCEPTED 2020-08-10 10:50:02
2020-08-10 10:40:09
Dominika Mandziuk VOX
  • 1x 8/P3/ZT i ZR
  • 1x 9/P6/ZT i ZR
  • 1x 20/P4/ZT i ZR
90 ENTRY ACCEPTED 2020-08-10 10:49:59
2020-08-10 10:31:03
Wiktoria Małaj GRACJA
  • 1x 6/P1/ZT i ZR
  • 1x 8/P3/ZT i ZR
  • 1x 20/P4/ZT i ZR
89 ENTRY ACCEPTED 2020-08-10 10:49:55
2020-08-10 10:28:51
Oliwia Jacniacka BOOGIE
  • 1x 8/P3/ZT i ZR
  • 1x 20/P4/ZT i ZR
88 ENTRY ACCEPTED 2020-08-10 09:37:24
2020-08-10 09:06:52
Antonina Kuśmirek DORUS
  • 2x 19/L6RK/ZT i ZR
87 ENTRY ACCEPTED 2020-08-10 17:10:41
2020-08-10 08:46:59
Dawid Stencel WHISPER OF LOVE
  • 1x 1/El. MPMK 4-letnie/
  • 2x 15/El. MPMK 4-letnie/
86 ENTRY ACCEPTED 2020-08-10 09:37:54
2020-08-10 08:27:47
Karolina Badowska GRATIS
  • 1x 5/L3/ZT i ZR
85 ENTRY ACCEPTED 2020-08-10 09:38:00
2020-08-09 23:45:52
Konrad Hołodiuk DANCING QUEEN
  • 1x 1/El. MPMK 4-letnie/
  • 1x 15/El. MPMK 4-letnie/
84 ENTRY ACCEPTED 2020-08-10 09:38:06
2020-08-09 23:44:36
Konrad Hołodiuk BRIDGET JONES
  • 1x 1/El. MPMK 4-letnie/
  • 2x 15/El. MPMK 4-letnie/
83 ENTRY ACCEPTED 2020-08-10 09:38:11
2020-08-09 23:08:04
Grażyna Ścisło PERYKLES
  • 1x 11/N4/ZR
  • 1x 23/N5/ZR
82 ENTRY ACCEPTED 2020-08-10 09:38:16
2020-08-09 22:56:02
Joanna Łabudzka MATADOR
  • 1x 8/P3/ZT i ZR
  • 1x 9/P6/ZT i ZR
  • 2x 20/P4/ZT i ZR
81 ENTRY ACCEPTED 2020-08-10 09:51:54
2020-08-09 19:44:29
Ewa Ciaszkiewicz VEERLE BERBERTSJE S
  • 2x 5/L3/ZT i ZR
  • 2x 18/L4/ZT i ZR
80 ENTRY ACCEPTED 2020-08-10 09:52:21
2020-08-09 19:36:58
Daria Bebłot RINUS
  • 2x 5/L3/ZT i ZR
  • 2x 18/L4/ZT i ZR
79 ENTRY ACCEPTED 2020-08-10 09:52:21
2020-08-09 17:20:26
Klaudia Gasiecka AURELIA
  • 1x 11/N4/ZR
  • 1x 23/N5/ZR
78 ENTRY ACCEPTED 2020-08-10 09:37:32
2020-08-09 17:19:42
Teresa Tomaszewska LADY IN RED
  • 1x 14/CS1/ZR
77 ENTRY ACCEPTED 2020-08-09 06:59:11
2020-08-08 23:42:40
Anna Starowoitowa-Swiatkowska SCHANEL
  • 1x 12/C2/ZR
  • 1x 24/C3/ZR
76 ENTRY ACCEPTED 2020-08-09 06:59:13
2020-08-08 21:52:29
Anna Michaś BLUE BERRY
  • 1x 6/P1/ZT i ZR
  • 1x 7/D2/ZT i ZR
  • 1x 21/D3/ZT i ZR
75 ENTRY ACCEPTED 2020-08-09 06:59:14
2020-08-08 20:26:08
Joanna Tragarz HARLEY ZOF
  • 2x 25/CC5/ZR
74 ENTRY ACCEPTED 2020-08-09 06:59:16
2020-08-08 17:40:01
Natalia Kamińska TYMIANEK
  • 1x 4/L1RK/ZT i ZR
  • 1x 19/L6RK/ZT i ZR
73 ENTRY ACCEPTED 2020-08-10 10:07:40
2020-08-08 16:36:59
Agnieszka Krochmalska TREZOR
  • 2x 5/L3/ZT i ZR
  • 1x 18/L4/ZT i ZR
  • 1x 20/P4/ZT i ZR
72 ENTRY ACCEPTED 2020-08-08 17:14:09
2020-08-08 15:00:27
Amelia Goljat ZIPPO LA VIE
  • 1x 6/P1/ZT i ZR
  • 1x 9/P6/ZT i ZR
71 ENTRY ACCEPTED 2020-08-08 06:43:15
2020-08-07 23:32:44
Gabriela Kaźmirowska MY LITTLE PONY
  • 2x 5/L3/ZT i ZR
  • 2x 18/L4/ZT i ZR
70 ENTRY ACCEPTED 2020-08-08 06:43:17
2020-08-07 23:32:00
Karolina Molik KAFAR
  • 2x 8/P3/ZT i ZR
  • 2x 20/P4/ZT i ZR
69 ENTRY ACCEPTED 2020-08-08 06:43:18
2020-08-07 23:29:33
Agata Szewc ENEJ
  • 2x 5/L3/ZT i ZR
68 ENTRY ACCEPTED 2020-08-08 06:43:20
2020-08-07 22:41:25
Dorota Żołyniak MARSYLIA
  • 2x 6/P1/ZT i ZR
  • 2x 20/P4/ZT i ZR
67 ENTRY ACCEPTED 2020-08-08 06:43:21
2020-08-07 22:23:19
Jarosław Wierzchowski RAMBLER
  • 1x 3/El. MPMK 6-letnie/
  • 1x 12/C2/ZR
  • 2x 17/El. MPMK 6-letnie/
66 ENTRY ACCEPTED 2020-08-08 06:43:23
2020-08-07 22:22:15
Jarosław Wierzchowski FIRST LADY M
  • 1x 3/El. MPMK 6-letnie/
  • 1x 12/C2/ZR
  • 2x 17/El. MPMK 6-letnie/
65 ENTRY ACCEPTED 2020-08-07 21:59:55
2020-08-07 21:48:07
Kamila Głuszko FEMME FATALE M
  • 1x 11/N4/ZR
  • 1x 18/L4/ZT i ZR
  • 1x 23/N5/ZR
64 ENTRY ACCEPTED 2020-08-07 21:59:59
2020-08-07 21:46:22
Karolina Duda ROTHSCHILD
  • 1x 5/L3/ZT i ZR
  • 1x 7/D2/ZT i ZR
  • 2x 21/D3/ZT i ZR
63 ENTRY ACCEPTED 2020-08-07 19:54:14
2020-08-07 15:04:27
Karolina Szlaga JAKOB
  • 1x 18/L4/ZT i ZR
  • 1x 19/L6RK/ZT i ZR
62 ENTRY ACCEPTED 2020-08-10 09:52:22
2020-08-07 14:18:01
Zofia Tutak KANTAT JAGODNE
  • 1x 18/L4/ZT i ZR
61 ENTRY ACCEPTED 2020-08-10 17:12:03
2020-08-07 12:42:29
Magdalena Niesłuchowska KOKOSCHKARISKA D&E
  • 1x 2/El. MPMK 5-letnie/
  • 1x 5/L3/ZT i ZR
  • 2x 16/El. MPMK 5-letnie/
60 ENTRY ACCEPTED 2020-08-07 11:19:49
2020-08-06 21:37:20
Katarzyna Łukasik TANZGOLD
  • 1x 7/D2/ZT i ZR
59 ENTRY ACCEPTED 2020-08-07 11:19:51
2020-08-06 19:48:25
Sylwia Ruta MATT DAMON P
  • 1x 13/CC4/ZR
58 ENTRY ACCEPTED 2020-08-07 11:19:53
2020-08-06 19:47:59
Magdalena Zalewska FURST DIAMANT
  • 1x 8/P3/ZT i ZR
57 ENTRY ACCEPTED 2020-08-07 11:19:54
2020-08-06 19:47:32
Magdalena Zalewska QUINTESSENZ SAS
  • 1x 14/CS1/ZR
56 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 19:09:47
2020-08-06 18:53:05
Marzena Chentkowska DILMAH
  • 1x 12/C2/ZR
55 ENTRY ACCEPTED 2020-08-07 11:19:56
2020-08-06 15:37:33
Maja Tomaszewska ROYCE
  • 1x 6/P1/ZT i ZR
  • 1x 7/D2/ZT i ZR
  • 1x 21/D3/ZT i ZR
  • 1x 23/N5/ZR
54 ENTRY ACCEPTED 2020-08-10 17:29:06
2020-08-06 12:24:22
Kinga Chrzanowska J'02 BAZYL
  • 2x 5/L3/ZT i ZR
  • 2x 18/L4/ZT i ZR
53 ENTRY ACCEPTED 2020-08-10 17:29:11
2020-08-06 11:44:23
Aleksandra Kilian ASLAN
  • 2x 5/L3/ZT i ZR
  • 2x 18/L4/ZT i ZR
52 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 13:35:30
2020-08-06 10:46:00
Paulina Tomczak FIRST IMPRESSION
  • 2x 5/L3/ZT i ZR
51 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 13:35:32
2020-08-06 10:45:12
Paulina Tomczak BALDESSARINI
  • 2x 5/L3/ZT i ZR
50 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 23:51:12
2020-08-05 19:53:04
Gloria Grudziąż POEZJA-P
  • 1x 11/N4/ZR
  • 1x 23/N5/ZR
49 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 23:51:13
2020-08-05 16:08:00
Katarzyna Mikulska-Sękalska HRABIA
  • 2x 5/L3/ZT i ZR
  • 1x 6/P1/ZT i ZR
48 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 23:51:14
2020-08-05 16:07:11
Katarzyna Mikulska-Sękalska CENNA - TO
  • 1x 5/L3/ZT i ZR
  • 1x 6/P1/ZT i ZR
47 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 07:47:09
2020-08-04 19:16:35
Agnieszka Przybylska EVENTING DREAM
  • 1x 11/N4/ZR
  • 1x 12/C2/ZR
  • 1x 23/N5/ZR
  • 1x 24/C3/ZR
46 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 07:47:13
2020-08-04 19:11:05
Agnieszka Przybylska JULIEN
  • 1x 6/P1/ZT i ZR
  • 1x 20/P4/ZT i ZR
45 ENTRY ACCEPTED 2020-08-10 14:02:23
2020-08-04 16:49:29
Alicja Marcinkiewicz LUZAK
  • 1x 5/L3/ZT i ZR
  • 1x 6/P1/ZT i ZR
  • 1x 18/L4/ZT i ZR
  • 1x 20/P4/ZT i ZR
44 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 07:47:15
2020-08-04 14:40:51
Paulina Greniewska TINKA
  • 1x 8/P3/ZT i ZR
  • 1x 20/P4/ZT i ZR
43 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 07:47:18
2020-08-04 10:34:23
Monika Szkuta TOFFI
  • 1x 13/CC4/ZR
  • 1x 25/CC5/ZR
42 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 07:47:21
2020-08-03 21:45:50
Jagoda Kozik CORTINA-FASANO
  • 1x 5/L3/ZT i ZR
41 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 07:47:24
2020-08-03 21:44:22
Natalia Kamińska AMADEUSZ
  • 1x 5/L3/ZT i ZR
40 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 07:47:26
2020-08-03 21:28:06
Konrad Wożniak CORRLANDO-CATANI
  • 1x 12/C2/ZR
  • 1x 24/C3/ZR
39 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 07:47:29
2020-08-03 21:26:44
Aleksandra Gruszka M-CAS-AS
  • 1x 12/C2/ZR
  • 1x 24/C3/ZR
38 ENTRY ACCEPTED 2020-08-03 21:10:15
2020-08-03 20:00:52
Bogna Jedziniak SONJAHOFS UNITAS
  • 1x 8/P3/ZT i ZR
  • 1x 9/P6/ZT i ZR
  • 2x 20/P4/ZT i ZR
37 ENTRY ACCEPTED 2020-08-03 21:10:18
2020-08-03 16:41:35
Monika Michońska HARRY
  • 1x 6/P1/ZT i ZR
  • 1x 8/P3/ZT i ZR
  • 1x 20/P4/ZT i ZR
36 ENTRY ACCEPTED 2020-08-03 21:10:21
2020-08-03 15:33:43
Agnieszka Kolek-Kowieska EMARK
  • 1x 12/C2/ZR
  • 1x 24/C3/ZR
35 ENTRY ACCEPTED 2020-08-10 17:13:20
2020-08-03 15:30:03
Agnieszka Kolek-Kowieska CEDRIK MG
  • 1x 2/El. MPMK 5-letnie/
  • 2x 16/El. MPMK 5-letnie/
34 ENTRY ACCEPTED 2020-08-03 21:10:25
2020-08-03 12:20:59
Sylwia Kolebska SALSA J
  • 1x 5/L3/ZT i ZR
  • 1x 18/L4/ZT i ZR
33 ENTRY ACCEPTED 2020-08-03 21:10:31
2020-08-03 12:00:54
Maria Mackiewicz DAY DREAMER 9
  • 1x 12/C2/ZR
  • 1x 24/C3/ZR
32 ENTRY ACCEPTED 2020-08-03 21:10:34
2020-08-03 11:58:25
Sylwia Kolebska HERO'S
  • 1x 13/CC4/ZR
  • 1x 25/CC5/ZR
31 ENTRY ACCEPTED 2020-08-12 18:31:11
2020-08-03 11:57:36
Marcin Woldański SALADYN
  • 1x 7/D2/ZT i ZR
  • 1x 11/N4/ZR
  • 1x 21/D3/ZT i ZR
30 ENTRY ACCEPTED 2020-08-03 21:10:41
2020-08-03 11:56:48
Julia Jokiel WU-WEI
  • 1x 6/P1/ZT i ZR
  • 1x 7/D2/ZT i ZR
  • 1x 21/D3/ZT i ZR
29 ENTRY ACCEPTED 2020-08-03 21:10:46
2020-08-03 11:54:53
Marcin Woldański FÜRSTEN FUTURE
  • 1x 4/L1RK/ZT i ZR
28 ENTRY ACCEPTED 2020-08-03 21:10:49
2020-08-03 11:53:57
Marcin Woldański ALLYOUNEEDLZ FIRFOD
  • 1x 14/CS1/ZR
  • 1x 26/CS2/ZR
27 ENTRY ACCEPTED 2020-08-03 21:10:51
2020-08-03 10:33:59
Jacek Nowakowski DOPING
  • 1x 4/L1RK/ZT i ZR
  • 1x 5/L3/ZT i ZR
  • 1x 18/L4/ZT i ZR
  • 1x 19/L6RK/ZT i ZR
26 ENTRY ACCEPTED 2020-08-02 09:08:07
2020-08-01 22:30:06
Natalia Doraczyńska WERBENA KG
  • 1x 12/C2/ZR
  • 1x 24/C3/ZR
25 ENTRY ACCEPTED 2020-08-02 09:08:10
2020-08-01 22:29:27
Anna Bylica FENIKS
  • 1x 7/D2/ZT i ZR
  • 1x 21/D3/ZT i ZR
24 ENTRY ACCEPTED 2020-08-01 16:45:41
2020-07-31 17:54:11
Nina Makowska ATHOS P
  • 1x 5/L3/ZT i ZR
  • 1x 6/P1/ZT i ZR
  • 1x 18/L4/ZT i ZR
23 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 07:47:32
2020-07-30 17:22:11
Kornelia Redek CLEVER BOY
  • 1x 7/D2/ZT i ZR
  • 1x 11/N4/ZR
22 ENTRY ACCEPTED 2020-08-10 09:53:08
2020-07-30 16:37:43
Magdalena Gręda DASTA
  • 1x 5/L3/ZT i ZR
  • 1x 9/P6/ZT i ZR
  • 1x 18/L4/ZT i ZR
  • 1x 20/P4/ZT i ZR
21 ENTRY ACCEPTED 2020-08-10 09:53:07
2020-07-30 15:18:23
Magdalena Gręda JAKOB
  • 1x 5/L3/ZT i ZR
  • 1x 9/P6/ZT i ZR
20 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 20:26:13
2020-07-30 13:11:09
Agnieszka Fajdasz SZAMAN
  • 2x 5/L3/ZT i ZR
  • 2x 18/L4/ZT i ZR
19 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 20:26:15
2020-07-30 11:57:12
Renata Bąk H-ZHIVARA
  • 2x 5/L3/ZT i ZR
  • 2x 18/L4/ZT i ZR
18 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 20:26:17
2020-07-30 09:55:37
Maja Grzywacz SALWADOR
  • 2x 6/P1/ZT i ZR
17 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 08:28:16
2020-07-29 21:39:22
Renata Bąk MAXIM K.B.
  • 2x 5/L3/ZT i ZR
  • 2x 18/L4/ZT i ZR
16 ENTRY ACCEPTED 2020-08-02 23:16:36
2020-07-29 15:33:34
Marta Zawada CANTO AMICOR
  • 2x 11/N4/ZR
  • 2x 23/N5/ZR
15 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 18:44:23
2020-07-26 16:18:00
Maria Malicka DREAMER
  • 2x 8/P3/ZT i ZR
  • 1x 18/L4/ZT i ZR
  • 1x 20/P4/ZT i ZR
14 ENTRY ACCEPTED 2020-08-10 21:37:10
2020-07-25 23:13:03
Martyna Baściuk PRZEDŚWIT BARAŻ
  • 1x 12/C2/ZR
  • 1x 24/C3/ZR
13 ENTRY ACCEPTED 2020-07-26 07:48:42
2020-07-25 20:53:14
Klaudia Kostrzębska DOUBLE AFFAIR G
  • 1x 12/C2/ZR
  • 1x 24/C3/ZR
12 ENTRY ACCEPTED 2020-07-26 07:48:45
2020-07-25 19:53:35
Joanna Mosingiewicz MARTHIN
  • 1x 11/N4/ZR
  • 1x 23/N5/ZR
11 ENTRY ACCEPTED 2020-07-25 19:39:05
2020-07-25 10:10:32
Katarzyna Sabitov FÜRST DAVIDOFF
  • 1x 12/C2/ZR
  • 1x 24/C3/ZR
10 ENTRY ACCEPTED 2020-08-10 09:52:43
2020-07-23 18:41:49
Magdalena Grzywna FRYSCO FEJKIE R
  • 2x 5/L3/ZT i ZR
  • 1x 18/L4/ZT i ZR
  • 1x 20/P4/ZT i ZR
9 ENTRY ACCEPTED 2020-08-10 09:52:48
2020-07-23 18:40:51
Marta Żurek HALMA
  • 1x 7/D2/ZT i ZR
  • 1x 9/P6/ZT i ZR
  • 1x 20/P4/ZT i ZR
  • 1x 21/D3/ZT i ZR
8 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 16:48:34
2020-07-21 21:34:44
Aleksandra Rozesłańska POTER
  • 2x 4/L1RK/ZT i ZR
  • 2x 19/L6RK/ZT i ZR
7 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 08:13:00
2020-07-21 21:34:09
Julia Rozesłańska SATURN
  • 1x 12/C2/ZR
  • 1x 24/C3/ZR
6 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 08:13:02
2020-07-21 21:15:50
Małgorzata Dmochowska ARABIKA
  • 1x 11/N4/ZR
  • 1x 23/N5/ZR
5 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 08:13:04
2020-07-21 21:15:11
Małgorzata Dmochowska HILARIANTE
  • 2x 5/L3/ZT i ZR
  • 2x 18/L4/ZT i ZR
4 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 08:13:06
2020-07-21 21:13:32
Julia Kokot NIKIFOR TK
  • 1x 6/P1/ZT i ZR
  • 1x 8/P3/ZT i ZR
  • 2x 20/P4/ZT i ZR
3 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 20:44:31
2020-07-21 20:28:10
Barbara Rynkowska KELPIE
  • 1x 4/L1RK/ZT i ZR
  • 1x 5/L3/ZT i ZR
  • 1x 18/L4/ZT i ZR
  • 1x 19/L6RK/ZT i ZR
2 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 20:26:45
2020-07-20 09:13:09
Monika Szymańska-Miziołek WEKTRO
  • 1x 6/P1/ZT i ZR
  • 1x 11/N4/ZR
1 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 11:38:58
2020-07-19 18:36:27
Karolina Badora WEREDUS
  • 1x 6/P1/ZT i ZR
  • 1x 20/P4/ZT i ZR
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Badora Karolina WKJ Lublin
S
O003952
2. Badowska Karolina Polski Polo Klub
S
O011458
3. Bąk Renata Stowarzyszenie R&S Stables
S
O006022
4. Baściuk Martyna Stowarzyszenie KS Chojnów
2005 (JM.)
O046348
5. Bebłot Daria BPK
1
6. Bylica Anna BPK (MAZ)
S
O035832
7. Charpin Mikołaj Stow. Golden Horse
2002 (J.)
O033574
8. Chentkowska Marzena Klub Jeździecki Welt Opypy
S
O001334
9. Chrzanowska J'02 Kinga Ostoja Kończynka
2002 (J.)
brak
10. Ciaszkiewicz Ewa bpk
1
11. Dmochowska Małgorzata SKJ Bajardo
S
O006542
12. Doraczyńska Natalia SJ Poster Piaseczno
S
O012986
13. Drozd Adrianna SS Golden Horse
2001 (MJ.)
O033073
14. Duda Karolina BPK
2005 (JM.)
O006468
15. Fajdasz Agnieszka BPK
2019 (Mł.)
Brak
16. Gasiecka Klaudia JKS Equita
2019 (Mł.)
O057592
17. Głuszko Kamila bpk
S
O020959
18. Goljat Amelia bpk
2004 (J.)
O059787
19. Golubińska Ewa KJ Plejada
2004 (J.)
O032073
20. Gręda Magdalena Stajnia Malowany Koń
S
brak
21. Greniewska Paulina KJ Corleando-Land
S
O003241
22. Grudziąż Gloria bpk
2019 (Mł.)
O026631
23. Gruszka Aleksandra Skj Sewan
S
O023452
24. Grzywacz Maja brak
2005 (JM.)
brak
25. Grzywna Magdalena Stowarzyszenie R&S Stables
S
O035557
26. Guerquin-Koryzma Sonia BPK
2011 (Mł.)
brak
27. Helwing Antonina SKJ Sewan
28. Hołodiuk Konrad Klub Sportowy A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
S
O012238
29. Jacniacka Oliwia SJDakar
2004 (J.)
O048566
30. Janowska Alina Klub Sportowy Centurion
S
O007618
31. Jedziniak Bogna Stowarzyszenie KS Chojnów
2005 (JM.)
O058190
32. Jokiel Julia Varsovia Dressage Club
2005 (JM.)
O048620
33. Kamińska Natalia SKJ SEWAN
2008 (JM.)
brak
34. Kamińska Natalia KJ Galop Kozienice
2009 (Mł.)
O054450
35. Kaźmirowska Gabriela Sekcja Jeździecka Mar-Rom
2003 (J.)
O043882
36. Kilian Aleksandra Ostoja Kończynka
S
O041850
37. Kokot Julia SKJ Bajardo
2002 (J.)
O032693
38. Kolebska Sylwia Varsovia Dressage Club
S
O012682
39. Kolebska Sylwia Varsovia Dressage Club
S
O012682
40. Kolek-Kowieska Agnieszka Klub Jeździecki Janów Podlaski
S
O006175
41. Kopczewska Kalina KJ Plejada Stefanówka
2008 (JM.)
O048171
42. Kopczewski Michał KJ Plejada
S
O000270
43. Kostrzębska Klaudia Klub Sportowy AZS AWF J. Piłsudskiego w Warszawie
S
O022153
44. Kowalska Karolina Stajnia Malowany Koń
S
Brak
45. Kozik Jagoda Skj Sewan
2008 (JM.)
brak
46. Krochmalska Agnieszka nz
S
brak
47. Kuśmirek Antonina Maria Stajnia Malowany Koń
2007 (JM.)
brak
48. Łabudzka Joanna SSKJ Grobice
S
O013047
49. Łapiński Wiktor brak
2006 (JM.)
brak
50. Łukasik Katarzyna Equesta
S
O002402
10112881
51. Mackiewicz Maria Varsovia Dressage Club
S
O025311
52. Makowska Nina KJ Aldragho Piaseczno
2006 (JM.)
O036761
53. Malicka Maria Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
S
O025251
54. Małaj Wiktoria SJ Dakar
2004 (J.)
O035481
55. Mandziuk Dominika SJ Dakar
2006 (JM.)
O059604
56. Marcinkiewicz Alicja Stajnia Chojnów
S
Brak
57. Michaś Anna KJ Golden Dream
2006 (JM.)
O043951
58. Michońska Monika JKS Equita
S
brak
59. Mikulska-Sękalska Katarzyna BPK (MAZ)
S
O037461
60. Molik Karolina brak
S
brak
61. Mosingiewicz Joanna SKJ Podkowa Leśna
S
O015016
62. Niesłuchowska Magdalena KJ Aldragho Piaseczno
S
O004211
63. Niewiadomska Jagoda WKJ Lublin
1999 (MJ.)
O022705
64. Nowakowski Jacek niezrzeszony
2006 (JM.)
brak
65. Ochman Zofia SKJ Sewan
66. Pisarska Klaudyna SS Golden Horse Koryta
S
O001129
67. Przybylska Agnieszka niezrzeszony
S
O018600
68. Puławska Zofia KJ Sawanka
2000 (MJ.)
O039403
69. Redek Kornelia UKS Vacat Eventing Sulbiny
2002 (J.)
O031763
70. Rozesłańska Aleksandra SKJ Bajardo
2010 (Mł.)
brak
71. Rozesłańska Julia SKJ Bajardo
2004 (J.)
O047830
72. Ruta Sylwia Equesta
S
O032315
73. Rynkowska Barbara Stowarzyszenie Klub Sportowy Chojnów
2008 (JM.)
O051060
74. Sabitov Katarzyna SKJ Virako-Olimpia
S
O024583
75. Ścisło Grażyna KJ Dobrzyniec
S
O025136
76. Skarżyńska Alicja brak
2004 (J.)
O032068
77. Starowoitowa-Swiatkowska Anna JKS Rywal
S
O037667
78. Stencel Dawid Equikam Sp. z o.o.
S
O013496
79. Szczepańska Anna Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
S
O026568
80. Szewc Agata niezrzeszony
S
brak
81. Szkuta Monika Klub Sportowy Centurion
S
O011404
82. Sztender Zuzanna Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2003 (J.)
brak
83. Szymańska-Miziołek Monika Sj Zawieprzyce
S
O032799
84. Tomaszewska Maja KJ Welt Opypy
S
O019596
85. Tomaszewska Teresa JKS Equita
S
O001498
86. Tomczak Paulina KJ Welt
S
O003849
87. Tragarz Joanna Klub Sportowy Centurion
S
O003687
10041909
88. Tutak Zofia JKS Jagodne
S
O045503
89. Wierzchowski Jarosław WKJ Lublin
S
O000828
90. Wojtaszek Natalia AZS PW
S
O008639
91. Wojtkowska Anna-Maria KS Centurion
2000 (MJ.)
O020949
10111972
92. Woldański Marcin Varsovia Dressage Club
S
O003642
10156442
93. Wożniak Konrad skj sewan
2000 (MJ.)
O031811
94. Zagórska Pola KJ Plejada
2004 (J.)
O037626
95. Zalewska Magdalena Equesta
S
O001044
96. Zawada Marta Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2002 (J.)
O033204
97. Żołyniak Dorota BPK
1999 (MJ.)
O023687
98. Żurek Marta Stowarzyszenie R&S Stables
S
O043221
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

54

ALLYOUNEEDLZ FIRFOD Deutsches Sportpferd DNK 2009 Wałach gniada/167 F: Zardin Firfod
M: Annalindh Firfod
K024758 DE410100902209 DE410100902209
2.

61

AMADEUSZ SP POL 1998 wałach gniada/171 F: Renier
M: Arabella
K004457 DE 339568
3.

26

ARABIKA MAŁOPOLSKA POL 2010 klacz kasztanowata/175 F: Efekt
M: Aragona
K019147 616006580570210
4.

13

ASLAN MAŁOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/170 F: Barnaba
M: Astra
Brak 616006580149913
5.

40

ATHOS P SP POL 2013 Wałach kara/175 F: Stilos
M: Aronia
K029078
6.

98

AURELIA OLDENBURG GER 2009 Klacz kasztanowata F: Sancisco
M: Angel/Del Piero
K023072
7.

110

BAILEYS AA MAŁOPOLSKA POL 2016 wałach gniada/1 F: Dżihad
M: Bruma
Brak 616006580246716
8.

68

BALDESSARINI HAN GER 2016 wałach gniada/168 F: Buckingham
M: Rosaly
K010037 DE431312303416
9.

12

BAZYL MAŁOPOLSKA POL 2008 Gelding grey/170 F: Brodway
M: Bella
none 006580334508
10.

85

BLUE BERRY MALPOLSKA POL 2008 wałach gniada/169 F: Liwiec
M: Baszara
K014812 616006590178508
11.

101

BOOGIE SP POL 03.01.2003 Klacz gniada F: Celt
M: Buśka
K017758
12.

93

BRIDGET JONES HANOWERSKA POL 2016 klacz kasztanowata/169 F: Bon Coeur
M: Hauptstutbuch Shalina
brak DE43131108316
13.

120

CAMELOT ARABSKA POL 2012 Wałach siwa/148 F: vatican
M: cezura
K026022 616POL12009104A
14.

6

CANTO AMICOR OS POL 2011 Wałach gniada/165 F: Conthargos / Converter
M: Cenny / Cento
K018705 DE418184029011
15.

10

CEDRIK MG SP POL 2015 Ogier siwa/168 F: Carlos DZ hol.
M: Cornelia old.
K028654
16.

66

CENNA - TO HOL POL 2010 Klacz ciemnogniada/167 F: Quirado
M: Pana -To
K017909 DE 421000045410
17.

7

CLEVER BOY PKSP POL 2009 Wałach gniada/172 F: Landor
M: Cytia
K016637 POL009520039409
18.

62

CORRLANDO-CATANI HAN. GER 2009 wałach gniada/174 F: NN
M: NN
brak DE 005468
19.

60

CORTINA-FASANO SP. POL 2004 klacz gniada/168 F: nn
M: nn
brak pl 004563
20.

115

DANCE BOY MECKLENBURGER DEU 2009 Wałach kasztanowata F: Elite d'Olimpic
M: Lady
K020991
21.

92

DANCING QUEEN HANOWERSKA POL 2016 klacz ciemnogniada/163 F: Diamond Hit
M: St. Pr. Hauptstutbuch Fujairah S.F.
K029201 DE431316897716
22.

8

DASTA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 klacz kasztanowata/173 F: Turbud Alino
M: Druza
brak .
23.

48

DAY DREAMER 9 Deutsche Sport Pferd GER 2014 Wałach kasztanowata/173 F: Diamo Gold
M: Divita II / Don Frederico
K027303 DE 473730240614
24.

109

DELICIOUS PP KUC POL 2006 Klacz kasztanowata/mk:141 F: Dacapo 154
M: Deborah B
K010730 104ZI48
25.

29

DIAMOND VERONA OLDENBURG POL 2013 klacz gniada/180 F: Don Gigolo
M: Veronika
K029605 DE433330770313
26.

69

DILMAH HANOWER GER 2012 Wałach gniada F: Decurio
M: Die Tanzerin
K024067
27.

108

DON SULTAN DRP POL 2006 Wałach kara/kuc: F: x
M: x
K020851
28.

55

DOPING TYP SZLACHETNY POL 1998 Wałach kasztanowata/163 F: NN
M: NN
brak POL 999 51 11 547 01
29.

89

DORUS TYP KUC POL 2006 Wałach tarantowata/kuc:135 F: nn
M: nn
brak
30.

32

DOUBLE AFFAIR G SP POL 2005 Klacz gniada/167 F: Love Affair
M: Double D
K010188 10973
31.

35

DREAMER SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/168 F: Quaterback
M: Dream girl
K022456 616009660473611
32.

119

DRUH HROBY HRON TYP PRYMITYWNY POL 2010 Wałach gniada/138 F: NN
M: Hurka
K020960 616999610165210
33.

106

EHRENSTEIN TRAK POL 2006 Wałach kara F: hohenstein
M: Eureka
K012593 POL732010025306
34.

43

EMARK MAŁOPOLSKA POL 2012 Ogier ciemnogniada F: All That Jazz
M: Emeralda
K022482
35.

78

ENEJ WIELKOPOLSKA POL 2014 wałach kasztanowata/165 F: Izopren
M: Estrada
brak 616098200125438
36.

123

ESMEE F:
M:
37.

113

ESPLANADA HOL. POL 2012 Klacz siwa/176 F: Cormint
M: Veltin
K022008 DE421000509112
38.

117

ESTAMP MŁP POL 2012 Wałach gniada F: San Luis
M: Ekspansja JP
brak
39.

56

EVENTING DREAM SP POL 2010 Gelding bay/172 F: Ekwador
M: Ratina A
K017754 616009640098510
40.

112

FANTASIE WESTFALSKI POL 2011 Mare black/170 F: Sir Donnerhall I
M: Fantasie
K024046 k024046
41.

52

FANTASTIC SURPRISE Niemiecki Koń Sportowy POL 2012 Wałach kasztanowata/171 F: Florencio I
M: Wordly Grace
K022762 DE455879000112
42.

74

FEMME FATALE M OLD POL 2014 Klacz kara/178 F: Fürst Függer old
M: Roswitha westf Ron William old
K026649
43.

42

FENIKS SP POL 2010 Wałach gniada F: Le Voltaire
M: Foppa/ Polonus
K020107
44.

67

FIRST IMPRESSION HANOWERSKA GER 2016 wałach gniada/170 F: Fürst Belissaro
M: Wega
brak DE431317306016
45.

81

FIRST LADY M OLDENBURG POL 2014 klacz gniada/167 F: Bon Bravour
M: Furst Classic M
K025907 DE 433330890414
46.

33

FLESZ MAŁOPOLSKA POL 2006 wałach gniada/168 F: ŁYK SZAMPANA
M: FOKA
K026470 POL006550017306
47.

22

FREDERIQUS G OLDENBURG POL 2015 Ogier ciemnogniada/168 F: Furstenball, old.
M: Queen of Poland, han./Quaterback, DSP.
K028214 De 433330713015
48.

4

FRYSCO FEJKIE R FRYZYJSKA POL 2010 Wałach kara/165 F: DOAITSEN 420
M: F
K026402 Holenderski
49.

30

FÜRST DAVIDOFF OLDENBURG POL 2011 Wałach gniada/175 F: Fürst Romancier
M: Don Sarina
K018770 DE 433330887711
50.

72

FURST DIAMANT HANOWERSKA GER 2015 Wałach gniada/169 F: Furstenball
M: brak
brak DE431310711215
51.

53

FÜRSTEN FUTURE OLD GER 2015 gelding black/174 F: Fürsten Look
M: Fürsten Classic
0 0
52.

103

GALIA SP POL 2010 Klacz siwa/172 F: Kingsten
M: Galilea/ Aviano
K024518
53.

102

GRACJA SP POL 2013 klacz siwa/163 F: Dżihad
M: Gazelle L
K029719 616009580478713
54.

91

GRATIS KUC FELIŃSKI POL 2015 wałach srokata/kuc:140 F: Lester
M: Grobla AS
K029931 616013580404015
55.

38

H-ZHIVARA HOLSZTYŃSKA POL 2015 klacz skarogniada/175 F: Zhivago
M: Wavinja
Brak DE421000164915
56.

5

HALMA SP POL 2009 Klacz gniada/168 F: Pilet
M: Halfa
K013512 POL
57.

86

HARLEY ZOF MAŁOPOLSKA POL 2007 wałach kara/167 F: Chester
M: Helka
K012777 POL006590115107
58.

45

HARRY Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2002 Wałach gniada/166 F: West
M: Hadyna
brak POL009590035302
59.

49

HERO'S KWPN POL 2012 Wałach ciemnogniada/178 F: Dayano
M: Wilana S / Ferro
K022009 brak
60.

27

HILARIANTE LUSITANO POR 2012 wałach kara/156 F: Latino
M: Zima
K026912 620001002548586
61.

65

HRABIA SP POL 2007 Wałach gniada/170 F: Rammstein
M: Hipiska
K019520 pol 009580113907
62.

9

JAKOB Pełna Krew Angielska POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Jape
M: Jesień Pogodna
brak
63.

121

JAZON SP POL 2001 Wałach ciemnogniada/. F: Jakobin
M: Dama
K019549
64.

57

JULIEN SP POL 20.08.2015 Wałach ciemnogniada/165 F: Kilian 38
M: Jemioła
none 616009600125615
65.

77

KAFAR SP POL 2007 wałach ciemnogniada/169 F: ARMANI
M: KOFEINA
K030013 POL 009640088307
66.

17

KANTAT JAGODNE TYP SZLACHETNY POL 2013 wałach gniada/172 F: Kałkan
M: Draka
K027324 616999580516613
67.

24

KELPIE KOŃ MAŁY POL 2010 Klacz skarogniada/mk:141 F: Asumpt / Veritas 6
M: Kyniska / Top Ewita
K023088 616013580177810
68.

116

KINGSTON F:
M:
69.

18

KOKOSCHKARISKA D&E KWPN NED 2015 klacz kasztanowata/163 F: Governor
M: Evariska
K029724 528003201505193
70.

111

KORA SP POL 1 klacz gniada/1 F: 1
M: 1
Brak 1
71.

90

LADY IN RED SP POL 2010 Klacz kara F: Empire
M: Liona
K021669
72.

107

LADY OF WINSTON WELSZ POL 2011 klacz kasztanowata/kuc:144 F: Leuns Velds Winston
M: Miss You
K029443 528008110033611
73.

118

LANCEVILLE G OLDENBURSKA POL 2015 Gelding chestnut/170 F: Livaldon
M: Wiviola
K027689 DE 433330621715
74.

105

LITTLE BEAR KUC POL 2013 Wałach kasztanowata/kuc:145 F: nn
M: nn
K029534
75.

11

LUZAK ŚLĄSKA POL 2011 wałach kara/- F: Cypr
M: Luta
brak 982000167707363
76.

63

M-CAS-AS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 wałach kasztanowata/163 F: Corofini
M: Monellina
K028405 616009680079211
77.

79

MARSYLIA MAŁOPOLSKA POL 2003 klacz kasztanowata/162 F: Natercio
M: Murcja
brak 111
78.

34

MARTHIN WIELKOPOLSKA POL 2012 Wałach gniada/176 F: SWORD
M: MOONLIGHT II
K027516 616007580137712
79.

95

MATADOR TYP POGRUBIONY POL 2004 Wałach kasztanowata/165 F: Amor
M: Masza
K026813 POL999630058204
80.

71

MATT DAMON P SP POL 2012 ogier kara/170 F: Ron William
M: Madera P
K023031 616009670007212
81.

36

MAXIM K.B. Deutsches Sportpferd GER 2016 wałach kara/165 F: Metall
M: Fanha
Brak DE 456560211416
82.

76

MY LITTLE PONY KUC POL 2012 klacz gniada/kuc:146 F: nn
M: nn
K022611 -
83.

15

NELLY SP POL 2015 klacz kara/165 F: Rammstein
M: Nanette
K028225 616009580118115
84.

28

NIKIFOR TK SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/166 F: LADYKRACHER 8
M: NITOLOMA
K025205 616 009 54 00469 13
85.

21

PACYFIK MAŁOPOLSKA POL 27.04.2016 ogier siwa/- F: Dżihad
M: Parada
Brak 616006580247016
86.

104

PASCAL SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/175 F: Woland
M: Pandora
K015597 12150 104NN68
87.

94

PERYKLES TRAKEŃSKA POL 2012 Ogier kara/170 F: Easy Game
M: Pompeja
K021633 POL732010063412
88.

64

POEZJA-P SP POL 2014 Klacz gniada/180 F: Arriba Z
M: Patyna m/ Vis Versa xo
K028060 616 009 55 01000 14
89.

2

POTER KUC WALIJSKI POL 2010 wałach kasztanowata/kuc:127 F: Apasjonata Saganek
M: Gemestone Philadelphia
brak 616013540040510
90.

31

PRZEDŚWIT BARAŻ SP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Dresk / Przedświt XII-4
M: Beta / Leandro
K019179 616009630079610
91.

73

QUINTESSENZ SAS WESTFALSKA GER 2009 Wałach kasztanowata F: Quaterback
M: Escada
K021814 DE441410896909
92.

80

RAMBLER SP POL 2014 wałach gniada/166 F: Rammstein
M: Roma
K025908 616 009 58 03788 14
93.

99

REJTAN SP POL 2016 wałach kara/170 F: Grando
M: Rosekönigen
111 111
94.

97

RINUS FRYZYJSKA POL 2013 ogier kara/170 F: Sipke 450
M: Aukje boukje
1 1
95.

75

ROTHSCHILD HANN POL 2008 gelding chestnut/175 F: Love Affair
M: Rafanta
K015493 12519
96.

16

ROYCE HOL GER 2010 wałach siwa/172 F: Corrado I
M: Ronja
K028138 DE421000246010
97.

50

SALADYN SP POL 2013 wałach gniada/168 F: Wieland
M: S
K025362 616060413
98.

46

SALSA J SP POL 2016 mare bay/168 F: Karbon
M: Serwantka / Leone
K029851 616009600072516
99.

39

SALWADOR WIELKOPOLSKA POL 2005 wałach kasztanowata/165 F: sługa
M: sonorita
K020964 POL007660457205
100.

25

SATURN SP POL 2006 wałach gniada/166 F: Lampart
M: Sauna
K021150 POL 009580658306
101.

20

SAYARA KOŃ HANOWERSKI POL 2010 Klacz kara/173 cm F: Stedinger
M: Dijala
K027334 brak
102.

84

SCHANEL SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/167 F: Rammstein
M: Skaja
K026311 616009580169012
103.

88

SIR ROHDI HANN POL 2008 Wałach kasztanowata/170 F: Sir Donnerhall
M: Raja
K027354 de
104.

122

SIWA F:
M:
105.

44

SONJAHOFS UNITAS KUC POL 2011 gelding bay/kuc:145 F: Heitrak's Marvin
M: Voorwijk's Unique
K024087 528017201100174
106.

47

SUNDAY MORNING HANOWERSKA POL 2006 wałach kara/173 F: Sir Donnerhall
M: londonderry
K029232 Brak
107.

37

SZAMAN MALOPOLSKA POL 2006 Wałach ciemnogniada/160 F: Argon ex Arden
M: Strzala
Brak 616006530295106
108.

114

TAKA PIĘKNA SP POL 2016 Klacz gniada/162 F: Cardamon
M: Tigra
Brak 616009670061616
109.

70

TANZGOLD TRAKEŃSKA POL 2015 wałach kara/166 F: Schwarzgold
M: Tacana
K028287 POL 732 01 00785 15
110.

58

TINKA WLKP POL 2013 Klacz izabelowata F: Brandon
M: Tina
K025915
111.

59

TOFFI SP. POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Faust Z.
M: Topless
K017249 6160096602953
112.

83

TREZOR Czysta Krew Arabska POL 2013 ogier siwa/mk:153 F: Ekstern
M: Teneryfa
brak 601/2015
113.

87

TYMIANEK DRP POL 2009 Ogier gniada/kuc:141 F: Durello Top
M: Tabakierka
K020088
114.

96

VEERLE BERBERTSJE S FRYZYJSKA POL 2014 klacz kara/166 F: Bikkel 470
M: Berbertsje
1 1
115.

100

VOX KUC WALIJSKI POL 2007 Wałach siwa/kuc:122 F: Steehorst Pavarotti
M: Tijd Vlijt's Victoria
K027591 Brak
116.

1

WEKTRO PKSP POL 2013 wałach gniada/172 F: CASSILIO
M: WENECJA
K026397 616009580494413
117.

41

WERBENA KG SP POL 2007 Klacz gniada F: Bareshnikov/
M: Wiktoria KG/Campari M
K019258
118.

23

WEREDUS TRAK POL 2015 wałach kasztanowata/164 F: Cargo
M: Wamba/Ignac
K027508 616003010089715
119.

19

WHISPER OF LOVE PKSP POL 2016 wałach kasztanowata/173 F: Tjungske
M: Wega
brak 616009600078016
120.

51

WU-WEI SP POL 2013 wałach siwa/168 F: Qulester
M: Wodna Lilia
K025367 616009592092113
121.

82

ZIPPO LA VIE KWPN POL 2004 wałach gniada/163 F: Karandasj
M: Freixenett
K009657 P:5280030404801
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Badora Karolina
WKJ Lublin
WEREDUS (23)
2020-08-15
2020-08-16
Badowska Karolina
Polski Polo Klub
GRATIS (91)
2020-08-15
2020-08-15
Bąk Renata
Stowarzyszenie R&S Stables
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-16
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-16
Baściuk Martyna
Stowarzyszenie KS Chojnów
2020-08-15
2020-08-16
Bebłot Daria
BPK
RINUS (97)
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-16
Bylica Anna
BPK (MAZ)
FENIKS (42)
2020-08-15
2020-08-16
Charpin Mikołaj
Stow. Golden Horse
DANCE BOY (115)
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
KINGSTON (116)
2020-08-16
2020-08-16
Chentkowska Marzena
Klub Jeździecki Welt Opypy
DILMAH (69)
2020-08-15
Chrzanowska J'02 Kinga
Ostoja Kończynka
BAZYL (12)
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-16
Ciaszkiewicz Ewa
bpk
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-16
Dmochowska Małgorzata
SKJ Bajardo
ARABIKA (26)
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-16
2020-08-15
2020-08-15
Doraczyńska Natalia
SJ Poster Piaseczno
2020-08-15
2020-08-16
Drozd Adrianna
SS Golden Horse
ESPLANADA (113)
2020-08-16
2020-08-15
2020-08-16
Duda Karolina
BPK
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-16
2020-08-15
Fajdasz Agnieszka
BPK
SZAMAN (37)
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-16
Gasiecka Klaudia
JKS Equita
AURELIA (98)
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-15
Głuszko Kamila
bpk
2020-08-16
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-15
2020-08-15
Goljat Amelia
bpk
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-15
Golubińska Ewa
KJ Plejada
2020-08-15
2020-08-16
Gręda Magdalena
Stajnia Malowany Koń
DASTA (8)
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-16
JAKOB (9)
2020-08-15
Greniewska Paulina
KJ Corleando-Land
TINKA (58)
2020-08-15
2020-08-16
Grudziąż Gloria
bpk
2020-08-15
2020-08-16
Gruszka Aleksandra
Skj Sewan
2020-08-15
2020-08-16
Grzywacz Maja
brak
2020-08-15
2020-08-15
Grzywna Magdalena
Stowarzyszenie R&S Stables
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-16
Guerquin-Koryzma Sonia
BPK
2020-08-16
2020-08-16
Helwing Antonina
SKJ Sewan
SIWA (122)
2020-08-15
Hołodiuk Konrad
Klub Sportowy A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-16
Jacniacka Oliwia
SJDakar
BOOGIE (101)
2020-08-15
2020-08-16
Janowska Alina
Klub Sportowy Centurion
NELLY (15)
2020-08-16
2020-08-16
Jedziniak Bogna
Stowarzyszenie KS Chojnów
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-16
2020-08-15
Jokiel Julia
Varsovia Dressage Club
WU-WEI (51)
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
Kamińska Natalia
SKJ SEWAN
2020-08-15
Kamińska Natalia
KJ Galop Kozienice
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-15
Kaźmirowska Gabriela
Sekcja Jeździecka Mar-Rom
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-16
2020-08-15
2020-08-15
Kilian Aleksandra
Ostoja Kończynka
ASLAN (13)
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-16
Kokot Julia
SKJ Bajardo
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-16
Kolebska Sylwia
Varsovia Dressage Club
SALSA J (46)
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-15
Kolebska Sylwia
Varsovia Dressage Club
HERO'S (49)
2020-08-15
2020-08-16
Kolek-Kowieska Agnieszka
Klub Jeździecki Janów Podlaski
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-16
EMARK (43)
2020-08-15
2020-08-16
Kopczewska Kalina
KJ Plejada Stefanówka
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-15
2020-08-15
Kopczewski Michał
KJ Plejada
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-16
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-15
Kostrzębska Klaudia
Klub Sportowy AZS AWF J. Piłsudskiego w Warszawie
2020-08-15
2020-08-16
Kowalska Karolina
Stajnia Malowany Koń
JAKOB (9)
2020-08-16
2020-08-16
Kozik Jagoda
Skj Sewan
2020-08-15
Krochmalska Agnieszka
nz
TREZOR (83)
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-16
Kuśmirek Antonina Maria
Stajnia Malowany Koń
DORUS (89)
2020-08-16
2020-08-16
Łabudzka Joanna
SSKJ Grobice
MATADOR (95)
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-16
2020-08-15
Łapiński Wiktor
brak
ESMEE (123)
2020-08-15
Łukasik Katarzyna
Equesta
2020-08-15
Mackiewicz Maria
Varsovia Dressage Club
2020-08-15
2020-08-16
Makowska Nina
KJ Aldragho Piaseczno
ATHOS P (40)
2020-08-16
2020-08-15
2020-08-15
Malicka Maria
Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
DREAMER (35)
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-16
Małaj Wiktoria
SJ Dakar
GRACJA (102)
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
Mandziuk Dominika
SJ Dakar
VOX (100)
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-15
Marcinkiewicz Alicja
Stajnia Chojnów
LUZAK (11)
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-16
2020-08-15
Michaś Anna
KJ Golden Dream
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
Michońska Monika
JKS Equita
HARRY (45)
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-15
2020-08-15
Mikulska-Sękalska Katarzyna
BPK (MAZ)
HRABIA (65)
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-15
Molik Karolina
brak
KAFAR (77)
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-16
Mosingiewicz Joanna
SKJ Podkowa Leśna
MARTHIN (34)
2020-08-15
2020-08-16
Niesłuchowska Magdalena
KJ Aldragho Piaseczno
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-16
2020-08-15
Niewiadomska Jagoda
WKJ Lublin
REJTAN (99)
2020-08-15
Nowakowski Jacek
niezrzeszony
DOPING (55)
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-16
Ochman Zofia
SKJ Sewan
SIWA (122)
2020-08-15
Pisarska Klaudyna
SS Golden Horse Koryta
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-16
FANTASIE (112)
2020-08-15
ESPLANADA (113)
2020-08-15
Przybylska Agnieszka
niezrzeszony
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-16
JULIEN (57)
2020-08-15
2020-08-16
Puławska Zofia
KJ Sawanka
GALIA (103)
2020-08-16
2020-08-16
Redek Kornelia
UKS Vacat Eventing Sulbiny
2020-08-15
2020-08-15
Rozesłańska Aleksandra
SKJ Bajardo
POTER (2)
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-16
Rozesłańska Julia
SKJ Bajardo
SATURN (25)
2020-08-15
2020-08-16
Ruta Sylwia
Equesta
2020-08-15
Rynkowska Barbara
Stowarzyszenie Klub Sportowy Chojnów
KELPIE (24)
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-16
2020-08-15
2020-08-15
Sabitov Katarzyna
SKJ Virako-Olimpia
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-16
2020-08-15
Ścisło Grażyna
KJ Dobrzyniec
2020-08-15
2020-08-16
Skarżyńska Alicja
brak
CAMELOT (120)
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-16
Starowoitowa-Swiatkowska Anna
JKS Rywal
SCHANEL (84)
2020-08-15
2020-08-16
Stencel Dawid
Equikam Sp. z o.o.
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-16
Szczepańska Anna
Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
PACYFIK (21)
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-16
2020-08-15
KORA (111)
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-15
Szewc Agata
niezrzeszony
ENEJ (78)
2020-08-15
2020-08-15
Szkuta Monika
Klub Sportowy Centurion
TOFFI (59)
2020-08-15
2020-08-16
Sztender Zuzanna
Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
JAZON (121)
2020-08-15
Szymańska-Miziołek Monika
Sj Zawieprzyce
WEKTRO (1)
2020-08-15
2020-08-15
Tomaszewska Maja
KJ Welt Opypy
ROYCE (16)
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-16
Tomaszewska Teresa
JKS Equita
2020-08-15
Tomczak Paulina
KJ Welt
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-15
Tragarz Joanna
Klub Sportowy Centurion
2020-08-16
2020-08-16
Tutak Zofia
JKS Jagodne
2020-08-16
Wierzchowski Jarosław
WKJ Lublin
RAMBLER (80)
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-16
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-16
Wojtaszek Natalia
AZS PW
SAYARA (20)
2020-08-16
Wojtkowska Anna-Maria
KS Centurion
PASCAL (104)
2020-08-15
Woldański Marcin
Varsovia Dressage Club
SALADYN (50)
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-15
2020-08-16
Wożniak Konrad
skj sewan
2020-08-15
2020-08-16
Zagórska Pola
KJ Plejada
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-15
Zalewska Magdalena
Equesta
2020-08-15
Zawada Marta
Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-16
Żołyniak Dorota
BPK
2020-08-15
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-16
2020-08-15
2020-08-15
Żurek Marta
Stowarzyszenie R&S Stables
HALMA (5)
2020-08-15
2020-08-16
2020-08-16
2020-08-15

Number of Riders: 98

Number of Horses: 121

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: HIPPOSERWIS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052014-3, HIPPOSERWIS)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl