Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
70 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 11:36:05
2020-07-22 12:11:11
Sonia Czerwińska-Ośka DAUGUST
  • 2x 4a/LL-90/ZR - dokładności bez rozgrywki - art. 238.1.1
69 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 11:23:43
2020-07-21 23:40:37
Karolina Świtakowska MAXELA
  • 1x 16/L/ZR - zwykły - art.238.2.1
  • 1x 17/P/ZR - zwykły - art.238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 11:23:56
2020-07-21 22:19:06
Hubert Aniołek OLIVER
  • 1x 1/K-90cm/I półfinał El. do OOM Kuce I gr. –90 cm - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/K-90cm/II półfinał El. do OOM Kuce I gr. –90 cm - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 7/K-95cm/Finał El. do OOM Kuce I gr. - dwunawrotowy dokładności
67 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 11:24:00
2020-07-21 22:13:41
Diana Zaręba FARAON
  • 2x 5a/L/ZR - zwykły - art. 238.2.1
  • 2x 16/L/ZR - zwykły - art.238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 11:24:05
2020-07-21 22:12:50
Klaudia Zajkowska CANDY
  • 1x 4a/LL-90/ZR - dokładności bez rozgrywki - art. 238.1.1
  • 1x 5a/L/ZR - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 16/L/ZR - zwykły - art.238.2.1
  • 1x 17/P/ZR - zwykły - art.238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 11:24:09
2020-07-21 22:08:23
Julia Sigłowy WALOR
  • 2x 13/LL-70/ZR - z oceną stylu jeźdzca
  • 1x 14/LL-80/ZR - z oceną stylu jeźdzca
64 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 11:24:14
2020-07-21 22:00:08
Julia Poziomkowska PLEBAN
  • 1x 4a/LL-90/ZR - dokładności bez rozgrywki - art. 238.1.1
  • 1x 5a/L/ZR - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 15/LL-90/ZR - dokładności bez rozgrywki - art.238.1.1
  • 1x 16/L/ZR - zwykły - art.238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 11:24:19
2020-07-21 21:59:21
Katarzyna Dobrowolska GRACJA
  • 1x 14/LL-80/ZR - z oceną stylu jeźdzca
  • 1x 15/LL-90/ZR - dokładności bez rozgrywki - art.238.1.1
62 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 11:24:24
2020-07-21 21:18:39
Jacek Kosacki SPORADA
  • 1x 5a/L/ZR - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 6a/P/ZR - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 16/L/ZR - zwykły - art.238.2.1
  • 1x 17/P/ZR - zwykły - art.238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 19:28:54
2020-07-21 18:08:01
Paulina Szabatkiewicz HOLI
  • 1x 14/LL-80/ZR - z oceną stylu jeźdzca
  • 1x 15/LL-90/ZR - dokładności bez rozgrywki - art.238.1.1
60 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 19:28:57
2020-07-21 16:50:56
Alicja Markiewicz RASCO
  • 1x 3/DK-110cm/I półfinał El. do OOM Duże Konie –110 cm - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 6/DK-115cm/II półfinał El. do OOM Duże Konie –115 cm - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 9/DK-120cm/Finał El. do OOM Duże Konie - dwunawrotowy dokładności
59 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 15:31:13
2020-07-21 15:22:15
Zuzanna Kaleta SISSI ZAGORKA
  • 1x 1/K-90cm/I półfinał El. do OOM Kuce I gr. –90 cm - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/K-90cm/II półfinał El. do OOM Kuce I gr. –90 cm - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 7/K-95cm/Finał El. do OOM Kuce I gr. - dwunawrotowy dokładności
58 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 15:31:18
2020-07-21 14:04:45
Roksana Naumiuk AL AWAR
  • 1x 3/DK-110cm/I półfinał El. do OOM Duże Konie –110 cm - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 6/DK-115cm/II półfinał El. do OOM Duże Konie –115 cm - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 9/DK-120cm/Finał El. do OOM Duże Konie - dwunawrotowy dokładności
57 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 12:12:48
2020-07-21 11:16:13
Karolina Przysucha JASPIS
  • 2x 14/LL-80/ZR - z oceną stylu jeźdzca
56 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 12:12:50
2020-07-21 11:15:44
Zuzanna Abramek KIRA
  • 2x 13/LL-70/ZR - z oceną stylu jeźdzca
55 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 12:12:54
2020-07-21 11:15:20
Katarzyna Hetman - Matyjasik HOLANDIA
  • 1x 15/LL-90/ZR - dokładności bez rozgrywki - art.238.1.1
  • 1x 16/L/ZR - zwykły - art.238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 12:12:56
2020-07-21 11:14:21
Katarzyna Hetman - Matyjasik HORT
  • 2x 14/LL-80/ZR - z oceną stylu jeźdzca
53 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 12:13:02
2020-07-20 22:17:00
Jacek Miziołek WINDSOR
  • 1x 6a/P/ZR - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 6b/N/ZR - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 17/P/ZR - zwykły - art.238.2.1
  • 1x 18/N/ZR - zwykły - art.238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 20:34:02
2020-07-20 19:30:25
Jakub Zumski WANTOS
  • 1x 5a/L/ZR - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 6a/P/ZR - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 16/L/ZR - zwykły - art.238.2.1
  • 1x 17/P/ZR - zwykły - art.238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 20:34:06
2020-07-20 19:28:12
Wiktoria Konopka MER
  • 1x 4a/LL-90/ZR - dokładności bez rozgrywki - art. 238.1.1
  • 1x 5a/L/ZR - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 15/LL-90/ZR - dokładności bez rozgrywki - art.238.1.1
  • 1x 16/L/ZR - zwykły - art.238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 17:07:19
2020-07-20 13:27:25
Katarzyna Luty SANY BOY
  • 1x 4a/LL-90/ZR - dokładności bez rozgrywki - art. 238.1.1
  • 1x 5a/L/ZR - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 15/LL-90/ZR - dokładności bez rozgrywki - art.238.1.1
  • 1x 16/L/ZR - zwykły - art.238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 17:07:25
2020-07-20 13:11:08
Alicja Komsta FALSTAFF L
  • 1x 6a/P/ZR - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 6b/N/ZR - zwykły - art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 13:04:42
2020-07-20 13:01:35
Paula Chołody GEMME-S
  • 1x 4a/LL-90/ZR - dokładności bez rozgrywki - art. 238.1.1
  • 2x 15/LL-90/ZR - dokładności bez rozgrywki - art.238.1.1
47 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 12:12:54
2020-07-20 12:10:59
Antoni Michalak EKSPLOZJA
  • 2x 5a/L/ZR - zwykły - art. 238.2.1
  • 2x 16/L/ZR - zwykły - art.238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 11:29:49
2020-07-20 00:35:12
Michalina Pachuta KAMEA
  • 2x 14/LL-80/ZR - z oceną stylu jeźdzca
  • 1x 15/LL-90/ZR - dokładności bez rozgrywki - art.238.1.1
45 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 11:29:52
2020-07-19 21:07:41
Aleksandra Ciesielczuk PERFECT PLAYER
  • 1x 15/LL-90/ZR - dokładności bez rozgrywki - art.238.1.1
  • 1x 16/L/ZR - zwykły - art.238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 11:29:55
2020-07-19 13:42:40
Dagmara Willamowicz BONA
  • 1x 2/K-100cm/I półfinał El. do OOM Kuce II gr. –100 cm - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/K-100cm/II półfinał El. do OOM Kuce II gr. –100 cm - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 8/K-105cm/Finał El. do OOM Kuce II gr. - dwunawrotowy dokładności
43 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 06:49:37
2020-07-18 19:37:45
Julia Możdżeń SELAVI
  • 2x 14/LL-80/ZR - z oceną stylu jeźdzca
  • 1x 15/LL-90/ZR - dokładności bez rozgrywki - art.238.1.1
42 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 06:49:45
2020-07-18 19:36:45
Julia Możdżeń SZERLOK
  • 2x 13/LL-70/ZR - z oceną stylu jeźdzca
41 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 14:30:37
2020-07-17 13:21:52
Michał Siejek JEFFERSON AIRPLANE
  • 1x 6a/P/ZR - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 6b/N/ZR - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 17/P/ZR - zwykły - art.238.2.1
  • 1x 18/N/ZR - zwykły - art.238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 18:45:32
2020-07-15 23:05:00
Julia Ptaszyńska NIKOZJA
  • 1x 3/DK-110cm/I półfinał El. do OOM Duże Konie –110 cm - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 6/DK-115cm/II półfinał El. do OOM Duże Konie –115 cm - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 9/DK-120cm/Finał El. do OOM Duże Konie - dwunawrotowy dokładności
39 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 21:26:55
2020-07-15 23:04:14
Julia Ptaszyńska DIACONTINA
  • 1x 5a/L/ZR - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 6a/P/ZR - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 16/L/ZR - zwykły - art.238.2.1
  • 1x 17/P/ZR - zwykły - art.238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 16:52:52
2020-07-15 12:36:31
Patrycja Omiotek BALLINACLOUGH AGUILERA
  • 2x 4a/LL-90/ZR - dokładności bez rozgrywki - art. 238.1.1
37 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 01:06:04
2020-07-14 20:03:12
Julia Kucharczyk HOLI
  • 1x 4a/LL-90/ZR - dokładności bez rozgrywki - art. 238.1.1
  • 1x 5a/L/ZR - zwykły - art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 19:13:38
2020-07-13 18:59:57
Oliwia Madej CHEPETTO
  • 1x 3/DK-110cm/I półfinał El. do OOM Duże Konie –110 cm - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 6/DK-115cm/II półfinał El. do OOM Duże Konie –115 cm - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 9/DK-120cm/Finał El. do OOM Duże Konie - dwunawrotowy dokładności
35 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 15:47:33
2020-07-13 13:37:04
Natalia Szpilka ALWIN
  • 2x 4a/LL-90/ZR - dokładności bez rozgrywki - art. 238.1.1
  • 1x 14/LL-80/ZR - z oceną stylu jeźdzca
  • 1x 15/LL-90/ZR - dokładności bez rozgrywki - art.238.1.1
34 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 15:47:38
2020-07-13 13:28:37
Alan Poluchowicz MAGIC
  • 2x 4a/LL-90/ZR - dokładności bez rozgrywki - art. 238.1.1
  • 2x 15/LL-90/ZR - dokładności bez rozgrywki - art.238.1.1
33 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 15:47:42
2020-07-13 13:26:03
Paulina Mazur DE FACTO
  • 2x 4a/LL-90/ZR - dokładności bez rozgrywki - art. 238.1.1
  • 2x 15/LL-90/ZR - dokładności bez rozgrywki - art.238.1.1
32 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 15:47:46
2020-07-13 13:23:08
Karolina Biszkont EUFORIA
  • 2x 4a/LL-90/ZR - dokładności bez rozgrywki - art. 238.1.1
  • 1x 14/LL-80/ZR - z oceną stylu jeźdzca
  • 1x 15/LL-90/ZR - dokładności bez rozgrywki - art.238.1.1
31 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 15:47:50
2020-07-13 13:22:36
Laura Niedźwiadek MORENA
  • 2x 4a/LL-90/ZR - dokładności bez rozgrywki - art. 238.1.1
  • 1x 14/LL-80/ZR - z oceną stylu jeźdzca
  • 1x 15/LL-90/ZR - dokładności bez rozgrywki - art.238.1.1
30 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 15:47:53
2020-07-13 13:22:03
Maja Łukasik P'CONTIFAX
  • 1x 5a/L/ZR - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 6a/P/ZR - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 16/L/ZR - zwykły - art.238.2.1
  • 1x 17/P/ZR - zwykły - art.238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 15:47:56
2020-07-13 13:21:29
Dominika Strąk FELLOW -TAR
  • 1x 5a/L/ZR - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 6a/P/ZR - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 16/L/ZR - zwykły - art.238.2.1
  • 1x 17/P/ZR - zwykły - art.238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 15:48:01
2020-07-13 13:20:57
Marta Banach PASJA
  • 1x 5a/L/ZR - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 6a/P/ZR - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 16/L/ZR - zwykły - art.238.2.1
  • 1x 17/P/ZR - zwykły - art.238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 15:48:05
2020-07-13 13:20:25
Natalia Michałowska BARONET
  • 1x 5a/L/ZR - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 6a/P/ZR - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 16/L/ZR - zwykły - art.238.2.1
  • 1x 17/P/ZR - zwykły - art.238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 15:48:10
2020-07-13 13:19:53
Bartosz Wójcik GEJZER
  • 2x 4a/LL-90/ZR - dokładności bez rozgrywki - art. 238.1.1
  • 2x 15/LL-90/ZR - dokładności bez rozgrywki - art.238.1.1
25 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 00:19:00
2020-07-10 20:45:05
Weronika Winkler SAN-SZAJ
  • 1x 3/DK-110cm/I półfinał El. do OOM Duże Konie –110 cm - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 6/DK-115cm/II półfinał El. do OOM Duże Konie –115 cm - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 9/DK-120cm/Finał El. do OOM Duże Konie - dwunawrotowy dokładności
24 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 08:43:06
2020-07-09 22:54:07
Zuzanna Różyc STELLA PACK JURASEK
  • 1x 1/K-90cm/I półfinał El. do OOM Kuce I gr. –90 cm - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/K-90cm/II półfinał El. do OOM Kuce I gr. –90 cm - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 7/K-95cm/Finał El. do OOM Kuce I gr. - dwunawrotowy dokładności
23 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 22:46:10
2020-07-08 20:50:40
Karolina Pogorzelska EVO
  • 1x 2/K-100cm/I półfinał El. do OOM Kuce II gr. –100 cm - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/K-100cm/II półfinał El. do OOM Kuce II gr. –100 cm - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 8/K-105cm/Finał El. do OOM Kuce II gr. - dwunawrotowy dokładności
22 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 16:56:09
2020-07-08 16:35:11
Zofia Gintowt-Juchniewicz SKŁADNIA
  • 1x 3/DK-110cm/I półfinał El. do OOM Duże Konie –110 cm - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 6/DK-115cm/II półfinał El. do OOM Duże Konie –115 cm - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 9/DK-120cm/Finał El. do OOM Duże Konie - dwunawrotowy dokładności
21 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 12:13:43
2020-07-08 08:09:39
Marianna Pracel DENDY
  • 1x 3/DK-110cm/I półfinał El. do OOM Duże Konie –110 cm - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 6/DK-115cm/II półfinał El. do OOM Duże Konie –115 cm - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 9/DK-120cm/Finał El. do OOM Duże Konie - dwunawrotowy dokładności
20 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 11:34:02
2020-07-08 04:04:18
Tamara Ferenc PUERTO RICO
  • 1x 3/DK-110cm/I półfinał El. do OOM Duże Konie –110 cm - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 6/DK-115cm/II półfinał El. do OOM Duże Konie –115 cm - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 9/DK-120cm/Finał El. do OOM Duże Konie - dwunawrotowy dokładności
19 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 11:34:01
2020-07-08 04:03:45
Tamara Ferenc FANTA-EWITA
  • 1x 2/K-100cm/I półfinał El. do OOM Kuce II gr. –100 cm - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/K-100cm/II półfinał El. do OOM Kuce II gr. –100 cm - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 8/K-105cm/Finał El. do OOM Kuce II gr. - dwunawrotowy dokładności
18 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 11:33:58
2020-07-08 04:03:23
Kinga Ferenc EQUUS
  • 1x 1/K-90cm/I półfinał El. do OOM Kuce I gr. –90 cm - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/K-90cm/II półfinał El. do OOM Kuce I gr. –90 cm - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 7/K-95cm/Finał El. do OOM Kuce I gr. - dwunawrotowy dokładności
17 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 11:33:58
2020-07-07 19:52:58
Natasza Kryszeń FUNNY KG
  • 1x 3/DK-110cm/I półfinał El. do OOM Duże Konie –110 cm - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 6/DK-115cm/II półfinał El. do OOM Duże Konie –115 cm - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 9/DK-120cm/Finał El. do OOM Duże Konie - dwunawrotowy dokładności
16 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 18:43:13
2020-07-07 15:37:31
Ewa Macieszczak APASJONATA AUREUS
  • 1x 1/K-90cm/I półfinał El. do OOM Kuce I gr. –90 cm - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/K-90cm/II półfinał El. do OOM Kuce I gr. –90 cm - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 7/K-95cm/Finał El. do OOM Kuce I gr. - dwunawrotowy dokładności
15 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 13:10:51
2020-07-05 23:00:17
Oliwia Aleksandra Stankiewicz COENTRAO A
  • 1x 3/DK-110cm/I półfinał El. do OOM Duże Konie –110 cm - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 6/DK-115cm/II półfinał El. do OOM Duże Konie –115 cm - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 9/DK-120cm/Finał El. do OOM Duże Konie - dwunawrotowy dokładności
14 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 13:10:48
2020-07-05 13:39:16
Jakub Foks A.M. PITAGORA
  • 1x 3/DK-110cm/I półfinał El. do OOM Duże Konie –110 cm - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 6/DK-115cm/II półfinał El. do OOM Duże Konie –115 cm - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 9/DK-120cm/Finał El. do OOM Duże Konie - dwunawrotowy dokładności
13 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 13:10:45
2020-07-05 10:09:02
Lena Róża Rybak-Massalska BALLYHANE FRADDY
  • 1x 2/K-100cm/I półfinał El. do OOM Kuce II gr. –100 cm - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/K-100cm/II półfinał El. do OOM Kuce II gr. –100 cm - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 8/K-105cm/Finał El. do OOM Kuce II gr. - dwunawrotowy dokładności
12 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 13:31:54
2020-07-04 11:36:52
Zofia Michalak PRINCESSA I G
  • 1x 3/DK-110cm/I półfinał El. do OOM Duże Konie –110 cm - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 6/DK-115cm/II półfinał El. do OOM Duże Konie –115 cm - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 9/DK-120cm/Finał El. do OOM Duże Konie - dwunawrotowy dokładności
11 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 12:12:59
2020-07-04 11:36:15
Zofia Michalak LIBERTY LIFE
  • 1x 6a/P/ZR - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 6b/N/ZR - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 17/P/ZR - zwykły - art.238.2.1
  • 1x 18/N/ZR - zwykły - art.238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 18:44:43
2020-07-04 11:23:33
Michalina Dańczak GANGES
  • 1x 2/K-100cm/I półfinał El. do OOM Kuce II gr. –100 cm - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/K-100cm/II półfinał El. do OOM Kuce II gr. –100 cm - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 8/K-105cm/Finał El. do OOM Kuce II gr. - dwunawrotowy dokładności
9 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 06:25:57
2020-07-03 22:02:49
Klaudia Zajkowska DONALD
  • 1x 1/K-90cm/I półfinał El. do OOM Kuce I gr. –90 cm - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/K-90cm/II półfinał El. do OOM Kuce I gr. –90 cm - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 7/K-95cm/Finał El. do OOM Kuce I gr. - dwunawrotowy dokładności
8 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 15:09:31
2020-07-03 13:11:59
Kalina Borys OLIMPIC QUEST
  • 1x 3/DK-110cm/I półfinał El. do OOM Duże Konie –110 cm - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 6/DK-115cm/II półfinał El. do OOM Duże Konie –115 cm - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 9/DK-120cm/Finał El. do OOM Duże Konie - dwunawrotowy dokładności
7 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 15:09:34
2020-07-03 12:28:09
Dominika Strąk LET ME FLY
  • 1x 3/DK-110cm/I półfinał El. do OOM Duże Konie –110 cm - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 6/DK-115cm/II półfinał El. do OOM Duże Konie –115 cm - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 9/DK-120cm/Finał El. do OOM Duże Konie - dwunawrotowy dokładności
6 ENTRY ACCEPTED 2020-07-03 15:09:36
2020-07-03 12:11:02
Ola Kasprzyszak BASTYLIA
  • 1x 3/DK-110cm/I półfinał El. do OOM Duże Konie –110 cm - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 6/DK-115cm/II półfinał El. do OOM Duże Konie –115 cm - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 9/DK-120cm/Finał El. do OOM Duże Konie - dwunawrotowy dokładności
5 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 20:42:20
2020-07-02 18:11:19
Karolina Szaniawska HIMENA
  • 1x 3/DK-110cm/I półfinał El. do OOM Duże Konie –110 cm - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 6/DK-115cm/II półfinał El. do OOM Duże Konie –115 cm - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 9/DK-120cm/Finał El. do OOM Duże Konie - dwunawrotowy dokładności
4 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 17:08:32
2020-07-02 18:09:00
Michał Siejek GOLDIKA
  • 1x 6a/P/ZR - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 6b/N/ZR - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 17/P/ZR - zwykły - art.238.2.1
  • 1x 18/N/ZR - zwykły - art.238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 20:42:27
2020-07-02 18:08:04
Karolina Wernerowicz VALES BLUERAY
  • 1x 2/K-100cm/I półfinał El. do OOM Kuce II gr. –100 cm - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 8/K-105cm/Finał El. do OOM Kuce II gr. - dwunawrotowy dokładności
2 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 20:42:29
2020-07-02 18:00:34
Karolina Klusek NEVADA ROYAL Z
  • 1x 3/DK-110cm/I półfinał El. do OOM Duże Konie –110 cm - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 6/DK-115cm/II półfinał El. do OOM Duże Konie –115 cm - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 9/DK-120cm/Finał El. do OOM Duże Konie - dwunawrotowy dokładności
1 ENTRY ACCEPTED 2020-07-02 20:42:31
2020-07-02 17:59:49
Nikola Miłoszewska ISKRA
  • 1x 2/K-100cm/I półfinał El. do OOM Kuce II gr. –100 cm - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/K-100cm/II półfinał El. do OOM Kuce II gr. –100 cm - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 8/K-105cm/Finał El. do OOM Kuce II gr. - dwunawrotowy dokładności
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Abramek Zuzanna Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
2009 (Mł.)
O058795
2. Aniołek Hubert SKJ Pony Power
2007 (JM.)
O045368
3. Banach Marta WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2005 (JM.)
O038174
4. Biszkont Karolina WKJ Lublin SJ Strong Riders
2001 (MJ.)
Brak
5. Borys Kalina WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2005 (JM.)
O041389
6. Chołody Paula WKJ Lublin
2005 (JM.)
O048064
7. Ciesielczuk Aleksandra Wojciechowa Stajnia
2000 (MJ.)
O044050
8. Czajkowska Julia BPK
S
O030542
9. Czerwińska-Ośka Sonia BPK
S
O042193
10. Dańczak Michalina St. R&S STABLES
2007 (JM.)
O047648
11. Dziak Karolina BPK
2004 (J.)
Brak
12. Ferenc Kinga Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2007 (JM.)
O042487
13. Ferenc Tamara Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O036586
14. Foks Jakub WKJ Lublin
2005 (JM.)
O042767
15. Gintowt-Juchniewicz Zofia Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2005 (JM.)
O037012
16. Hetman - Matyjasik Katarzyna WKJ Lublin
S
O049302
17. Kaleta Zuzanna nz
2007 (JM.)
brak
18. Kasprzyszak Ola Jeździecki Klub Sportowy Equita
2005 (JM.)
O039308
19. Komsta Alicja Equiclub Zamłyniec
2003 (J.)
O031494
20. Konopka Wiktoria WKJ Lublin
2000 (MJ.)
O029071
21. Kosacki Jacek WKJ Sekcja Jeździecka Fidelius
S
-
22. Kryszeń Natasza BPK (MAZ)
2004 (J.)
O050244
23. Kucharczyk Julia Brak
2007 (JM.)
O052995
24. Luty Katarzyna WKJ Lublin SJ Fidelius
S
O018527
25. Łukasik Maja WKJ Lublin SJ Strong Riders
2005 (JM.)
O050851
26. Macieszczak Ewa KJ Aldragho Piaseczno
2007 (JM.)
0048443
27. Madej Oliwia Klub Jeździecki Rock Horses
2005 (JM.)
O035308
28. Markiewicz Alicja KS Garo Warszawa
2005 (JM.)
O031292
29. Mazur Paulina WKJ Lublin SJ Strong Riders
2006 (JM.)
Brak
30. Michalak Antoni BPK
2007 (JM.)
0046936
31. Michalak Zofia SSKJ Bobrowy Staw
2005 (JM.)
O045772
32. Michałowska Natalia WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2004 (J.)
O042649
33. Miłoszewska Nikola KJ Akademia Kucania
2007 (JM.)
O053404
34. Miziołek Jacek Equiclub Zamłyniec
S
O023316
35. Możdżeń Julia WKJ Lublin
2002 (J.)
brak
36. Naumiuk Roksana BPK (MAZ)
2006 (JM.)
O032062
37. Niedźwiadek Laura WKJ Lublin SJ Strong Riders
2007 (JM.)
Brak
38. Omiotek Patrycja brak
2005 (JM.)
0055859
39. Pachuta Michalina SJ Dakar
2002 (J.)
brak
40. Pogorzelska Karolina Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
2006 (JM.)
O055019
41. Poluchowicz Alan WKJ Lublin / SJ Zadębie Logistics Center
2009 (Mł.)
O054495
42. Poziomkowska Julia WKJ Lublin
2006 (JM.)
O044883
43. Pracel Jm'05 Marianna SKJ Legia-Kozielska Warszawa
2005 (JM.)
O048998
44. Przysucha Karolina Sekcja Jeździecka Karo
S
O059304
45. Ptaszyńska Julia KJ Plejada
2005 (JM.)
O037854
46. Rybak-Massalska Lena Róża SKJ Ponylandia Wojciechowice
2007 (JM.)
O051061
47. Siejek Michał KJ Akademia Kucania Dawidy
S
O008830
48. Sigłowy Julia SK Drwal
2006 (JM.)
Br
49. Stankiewicz Oliwia Aleksandra WKJ Lublin / SJ Aleksander
2005 (JM.)
O043841
50. Strąk Dominika WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2006 (JM.)
O038177
51. Świtakowska Karolina KKJ
S
O004670
52. Szabatkiewicz Paulina Bez Przynależności Klubowej
2003 (J.)
O059317
53. Szaniawska Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2006 (JM.)
O045596
54. Szpilka Natalia WKJ Lublin / SJ Strong Riders
S
O023561
55. Wernerowicz Karolina KJ Akademia Kucania
2008 (JM.)
O053405
56. Willamowicz Dagmara JKS Jantar Stryków
2006 (JM.)
O052949
57. Winkler Weronika KJ Żarnowo
2005 (JM.)
O031481
58. Wójcik Bartosz WKJ Lublin / SJ Strong Riders
S
O031493
59. Zajkowska Klaudia SKJ Hawajka Majdan
2005 (JM.)
O041844
60. Zaręba Diana SK Drwal
S
Br
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

25

A.M. PITAGORA HAN POL 2003 Wałach kasztanowata/178 F: Stakkato
M: V-Acorda / Voltaire
K009845 431312318603
2.

68

AL AWAR HANN GER 2007 Ogier skarogniada/168 F: CONTENDRO I
M: FAIR LADY
K012340 DE431310052007 104OJ51
3.

37

ALWIN MŁP POL 2015 Wałach ciemnogniada/168 F: Bibigar
M: Aronia
Brak
4.

28

APASJONATA AUREUS KUC WALIJSKI POL 2006 Ogier jelena/kuc:136 F: Linde Hoeve's Optimist
M: Frankenhoeh's Aura
K012069 POL013610111106
5.

49

BALLINACLOUGH AGUILERA KUC CONNEMARA POL 2010 klacz siwa/kuc:147 F: Fairyhill Tomboy
M: Latimer Lady
K029551 372004000031625
6.

24

BALLYHANE FRADDY KUC POL 2010 Klacz bułana/kuc:148 F: NN
M: NN
K023216 372414005999286
7.

45

BARONET PKSP POL 2015 wałach gniada/166 F: Elvaro
M: B Geraldien
K028213
8.

20

BASTYLIA PKSP POL 2011 Klacz gniada/162 F: Oder
M: Ballada
K023151 616007530050911
9.

55

BONA KUC POL 2001 Klacz siwa/kuc:149 F: Walor
M: Balerina
K011147 114663
10.

75

CANDY KUC POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Carmana's Neptun
M: Czikita
K018656
11.

47

CHEPETTO HOL GER 2013 Wałach gniada/168 F: Canterbury
M: Una VIII
K025419
12.

26

COENTRAO A HOL. POL 2010 wałach gniada/168 F: Carentan
M: Walanda / Landos
K019565 DE421000089710
13.

80

CRICOVA L HOL GER 2013 klacz kasztanowata/173 F: Clarimo / Clearway
M: Ola Primavera / Lordanos
K025023 DE421000048113 106Q014
14.

13

DAUGUST SP POL 2001 Ogier siwa/173 cm F: Carbano
M: Daglezja
K023874
15.

39

DE FACTO HANOWERSKA POL 2011 wałach kasztanowata/170 F: Destano
M: Kasta Diva
brak DE431310637211
16.

6

DENDY KWPN POL 2008 Wałach kasztanowata/170 F: Wallenberg
M: Zinca
K022196 528003000802888
17.

27

DIABLO DE CASTELLO Szlachetna Półkrew POL 2008 wałach ciemnogniada/165 F: Turbud Quirinus
M: Dancing Queen
K024084 POL009640053708
18.

10

DIACONTINA HAN GER 2014 Klacz siwa/165 F: Diacontinus / Diarado
M: Elysa / Embassy I
K026084 DE431311405414
19.

21

DONALD KUC FELLI. POL 2003 Wałach bułana/kuc:139 F: nn / nn
M: nn / nn
K012792 POL999660497003
20.

72

DRUMHOWAN ARKANNA Irlandzki Koń Sportowy POL 2013 klacz gniada/161 F: Arkan
M: Badjardi
Brak 372414005840461
21.

56

EKSPLOZJA SP POL 2006 Klacz siwa/// F: Viskis
M: Erynia
K016564 616 999 68 0094 506 //
22.

30

EQUUS KUC POL 2003 wałach siwa/kuc:137 F: Nico-K /
M: Eufemia / Pepton
K016844 013570144003
23.

40

EUFORIA MŁP POL 2014 klacz gniada/165 F: Bibigar
M: Era
Brak 616098100087771
24.

7

EVO KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc: F: Strayer's Samson
M: Euforia
K022467
25.

59

FALSTAFF L SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/170 F: Chardonnay L / Contender
M: Fiona L / Favory
K011108 POL009580187606
26.

31

FANTA-EWITA DRP POL 2010 klacz siwa/kuc:145 F: Tupet /
M: Felina / Kaiser Stolz
K022440 616013670119510
27.

74

FARAON MAŁOPOLSKA POL 2011 ogier srokata/170 F: Jurand
M: Fryga
Br 616006580516211
28.

43

FELLOW -TAR KWPN NLD 2010 Wałach kasztanowata F: Chello III VDL
M: Margriet / Flemmingh
K024121
29.

29

FUNNY KG SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/168 F: Bolshoi
M: Finezja KG / Kastet
K020664
30.

23

GANGES KUC POL 2008 wałach gniada/kuc:148 F: Duero PP
M: Gamza
K019951 POL013610240808
31.

46

GEJZER WIELKOPOLSKA POL 2014 wałach gniada/170 F: Vulkan L
M: Gejsza
brak 616007610074714
32.

57

GEMME-S SP POL 2007 klacz gniada/164 F: Cajero
M: Germanica
K021196 009670077207
33.

1

GOLDIKA SP POL 2011 Klacz gniada/- F: Larron
M: Grand Rivage / Grand Chef Bleus
K019278 056002W00293935
34.

78

GRACJA SP POL 2009 Klacz gniada/171 F: EKSODUS /SPARTAKUS
M: GROSSA
BRAK 616999580742309
35.

83

HELKA KUC FELIŃSKI POL 2012 Klacz tarantowata/kuc:133 F: Wiedźmin
M: Halka
K027670 616013580536012
36.

14

HIMENA WLKP POL 2009 Klacz skarogniada/170 F: Himen
M: Hida
K028746 brak
37.

64

HOLANDIA SP POL 2005 Klacz gniada/166 F: Sofix
M: Halna
K013719 POL009600104705
38.

48

HOLI Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz gniada/165 F: Rammstein
M: Halka
K028636 616009580371409
39.

69

HOLI SP POL 2009 klacz gniada/165 F: Rammstein / Rheinsberg
M: Halka / Miecz
K028636 616009580371409
40.

65

HORT SP POL 2016 wałach gniada/172 F: Lasko
M: Horda
K029543 616009661059816
41.

17

ISKRA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada/kuc:143 F: Lord
M: Iza
K021838 POL009680059507
42.

62

JASPIS MAŁOPOLSKA POL 2006 wałach siwa/162 F: Palmer
M: Jurna
K059304 POL006660449406
43.

11

JEFFERSON AIRPLANE KWPN NED 2014 Wałach gniada/168 F: Triumph de Muze
M: Holga
K028908 brak
44.

53

KAMEA MAŁOPOLSKA POL 2012 klacz gniada/165 F: Agrest
M: Kadarka
brak 616 006 58 04476 12
45.

63

KIRA KUC POL 2015 Klacz gniada/mk:127 F: NN
M: NN
K029194 616999580453615
46.

19

LET ME FLY OLD POL 2014 Wałach gniada/165 F: Lyjanero
M: Lacanda / Lenardo
K027478
47.

4

LIBERTY LIFE WLKP POL 2009 Wałach siwa/165 F: Lord Liberator
M: Latorośl
K019317 616 007 61 02387 09
48.

38

MAGIC KUC POL 2012 wałach skarogniada/kuc:139 F: NN
M: Maggy
K028718
49.

71

MAXELA Pełna Krew Angielska POL 2006 Klacz gniada/171 F: Leone
M: Marion
Brak POL060000004075
50.

61

MER MAŁOPOLSKA POL 2015 Wałach gniada/168 F: Justus
M: Milky Way
brak 616006630055815
51.

41

MORENA SP POL 2004 Klacz gniada F: nn
M: nn
K016648
52.

35

NEMIROFF SP POL 2010 wałach gniada/165 F: Lasko / Lennon
M: Nanellie / Lauriston
K018932 616009670114110
53.

16

NEVADA ROYAL Z HOL POL 2012 Klacz siwa/169 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Ziva Royal / Carlos D Z
K026683 056015Z55680812
54.

50

NIKOZJA SP POL 2009 Klacz skarogniada/170 F: Clear To Jump ST Gyvan Z / Carlute
M: Nitoloma / Concorde
K015560 616009540044909
55.

18

OLIMPIC QUEST SP POL 2014 Wałach gniada F: Caretino K
M: Oliquanta
K025542
56.

73

OLIVER Appaloosa X Connemara POL 2012 wałach siwa/kuc:140 F: TIPTOE ROYAL BLUE
M: APPA
K028023 826073001214649
57.

42

P'CONTIFAX PKSP POL 2011 Wałach ciemnogniada/164 F: Rotmistrz
M: Paloma
K021555
58.

44

PASJA PKSP POL 2014 klacz gniada/160 F: Arriba Z
M: Pokora
K028224
59.

54

PERFECT PLAYER MAŁOPOLSKA POL 2015 Wałach gniada/164 F: Davinci
M: Paleta
K028072 616006580030715
60.

81

PIANOLA AA F:
M:
61.

77

PLEBAN MAŁOPOLSKA POL 2006 wałach siwa/mk:156 F: Plaster
M: NN
Pol 006580592606 12811
62.

22

PRINCESSA I G SP POL 2013 Klacz siwa/176 F: Canoso
M: Princessa
K024973 616 009 64 0048 013
63.

32

PUERTO RICO WIELKOPOLSKA POL 2013 wałach siwa/170 F: Czumen K
M: Perła
K024110 616007610123113
64.

70

RASCO SP POL 2012 Wałach gniada/165 F: Check In 2 / Cordalme
M: River PG / Spartakus
K022921 616009661125212
65.

82

REDUTA KUC FELIŃSKI POL 2014 Klacz srokata/kuc:13_ F: Gepard
M: Romina
Brak 616013580470414
66.

36

SAN-SZAJ SP POL 2011 Wałach inna F: Nippon /
M: Sweet Lady PG /
K022529
67.

58

SANY BOY OLD POL 2009 Wałach kasztanowata/177 F: Souvenir / Santorini
M: Fiona / Furst Heinrich
K016042 DE433331684109
68.

51

SELAVI SP POL 2014 klacz gniada/- F: De Quidams
M: Sonia
- 616009540101514
69.

67

SISSI ZAGORKA KUC POL 2011 klacz kasztanowata/kuc:140 F: Nn
M: Nn
Nd Nd
70.

33

SKŁADNIA SP POL 2007 Klacz siwa/- F: Devin du Maury /
M: Skaluna / Lump I
K015692 616009540093107
71.

79

SPORADA - POL - klacz gniada/- F: -
M: -
- -
72.

9

STELLA PACK JURASEK WELSH PONY POL 2003 Wałach gniada/kuc:137 F: Schonbruun Landgraf
M: Rozenka
K007887
73.

52

SZERLOK HUCULSKA POL 2010 wałach gniada/kuc:145 F: Włochaty
M: Sybira
- 616012590052310
74.

8

URIAS KWPN NED 2001 Wałach gniada/171 F: Indoctro / Capitol I
M: Ebilithya / Ramiro Z
K008182 0105809 POL40639
75.

15

VALES BLUERAY KUC IRL 2008 Wałach siwa/kuc:148 F: Vales Blue Rebel /
M: Vales Molly /
K024184 826082001201313
76.

76

WALOR KUC FELIŃSKI POL 2009 wałach tarantowata/kuc:115 F: Wiedźmin Ponysport
M: Syberia
Br 616013580749309
77.

60

WANTOS HANOWERSKA POL 2001 Wałach kara/- F: WELT HIT II
M: AMERA
brak -
78.

66

WINDSOR SP POL 2012 Wałach gniada/164 F: RIVERA L
M: WENECJA
K027291 616009580470812
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Abramek Zuzanna
Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
KIRA (63)
2020-07-29
7
2020-07-29
7
Aniołek Hubert
SKJ Pony Power
OLIVER (73)
2020-07-28
1
2020-07-28
2
2020-07-29
1
2020-07-29
3
Banach Marta
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
PASJA (44)
2020-07-28
9
2020-07-28
7
2020-07-29
3
2020-07-29
1
Biszkont Karolina
WKJ Lublin SJ Strong Riders
EUFORIA (40)
2020-07-28
1
2020-07-28
11
2020-07-29
15
2020-07-29
1
Borys Kalina
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2020-07-28
5
2020-07-28
4
2020-07-29
5
Chołody Paula
WKJ Lublin
GEMME-S (57)
2020-07-28
1
2020-07-29
2020-07-29
Ciesielczuk Aleksandra
Wojciechowa Stajnia
2020-07-29
15
2020-07-29
12
Czajkowska Julia
BPK
2020-07-29
2
2020-07-29
1
Czerwińska-Ośka Sonia
BPK
DAUGUST (13)
2020-07-28
10
2020-07-28
1
Dańczak Michalina
St. R&S STABLES
GANGES (23)
2020-07-28
5
2020-07-28
3
2020-07-29
4
2020-07-29
6
Dziak Karolina
BPK
REDUTA (82)
2020-07-29
3
2020-07-29
6
HELKA (83)
2020-07-29
2020-07-29
10
Ferenc Kinga
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
EQUUS (30)
2020-07-28
4
2020-07-28
5
2020-07-29
5
2020-07-29
11
2020-07-29
4
2020-07-29
Ferenc Tamara
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2020-07-28
2020-07-28
2020-07-28
7
2020-07-28
2
2020-07-29
2
Foks Jakub
WKJ Lublin
2020-07-28
6
2020-07-28
9
2020-07-29
9
Gintowt-Juchniewicz Zofia
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2020-07-28
10
2020-07-28
7
2020-07-29
10
Hetman - Matyjasik Katarzyna
WKJ Lublin
2020-07-29
1
2020-07-29
2
HORT (65)
2020-07-29
11
2020-07-29
13
Kaleta Zuzanna
nz
2020-07-28
4
2020-07-28
1
2020-07-29
3
2020-07-29
7
Kasprzyszak Ola
Jeździecki Klub Sportowy Equita
2020-07-28
12
2020-07-28
12
2020-07-29
8
Komsta Alicja
Equiclub Zamłyniec
2020-07-28
3
2020-07-28
2
2020-07-29
6
2020-07-29
Konopka Wiktoria
WKJ Lublin
MER (61)
2020-07-28
1
2020-07-28
10
2020-07-29
6
2020-07-29
11
Kosacki Jacek
WKJ Sekcja Jeździecka Fidelius
SPORADA (79)
2020-07-28
11
2020-07-28
17
2020-07-29
6
2020-07-29
6
Kryszeń Natasza
BPK (MAZ)
2020-07-28
15
2020-07-28
6
2020-07-29
11
Kucharczyk Julia
Brak
HOLI (48)
2020-07-28
11
2020-07-28
11
Luty Katarzyna
WKJ Lublin SJ Fidelius
2020-07-28
11
2020-07-28
8
2020-07-29
2020-07-29
13
Łukasik Maja
WKJ Lublin SJ Strong Riders
2020-07-28
4
2020-07-28
2
2020-07-29
5
2020-07-29
7
Macieszczak Ewa
KJ Aldragho Piaseczno
2020-07-28
2
2020-07-28
3
2020-07-29
2
2020-07-29
4
Madej Oliwia
Klub Jeździecki Rock Horses
2020-07-28
4
2020-07-28
15
2020-07-29
15
Markiewicz Alicja
KS Garo Warszawa
RASCO (70)
2020-07-28
2
2020-07-28
8
2020-07-29
4
Mazur Paulina
WKJ Lublin SJ Strong Riders
2020-07-28
11
2020-07-29
Michalak Antoni
BPK
2020-07-28
2
2020-07-29
9
Michalak Zofia
SSKJ Bobrowy Staw
2020-07-28
2020-07-28
4
2020-07-29
5
2020-07-29
4
2020-07-28
1
2020-07-28
1
2020-07-29
6
Michałowska Natalia
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
BARONET (45)
2020-07-28
Miłoszewska Nikola
KJ Akademia Kucania
ISKRA (17)
2020-07-28
6
2020-07-28
5
2020-07-29
6
2020-07-29
10
Miziołek Jacek
Equiclub Zamłyniec
WINDSOR (66)
2020-07-28
4
2020-07-28
3
2020-07-29
4
2020-07-29
1
Możdżeń Julia
WKJ Lublin
SELAVI (51)
2020-07-29
2020-07-29
SZERLOK (52)
2020-07-29
4
2020-07-29
1
Naumiuk Roksana
BPK (MAZ)
AL AWAR (68)
2020-07-28
2
2020-07-28
3
2020-07-29
1
Niedźwiadek Laura
WKJ Lublin SJ Strong Riders
MORENA (41)
2020-07-28
2020-07-28
17
2020-07-29
2020-07-29
16
Omiotek Patrycja
brak
2020-07-28
22
2020-07-28
17
2020-07-29
7
2020-07-29
6
Pachuta Michalina
SJ Dakar
KAMEA (53)
2020-07-29
5
2020-07-29
6
Pogorzelska Karolina
Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
EVO (7)
2020-07-28
3
2020-07-28
2020-07-29
5
2020-07-29
9
Poluchowicz Alan
WKJ Lublin / SJ Zadębie Logistics Center
MAGIC (38)
2020-07-29
7
Poziomkowska Julia
WKJ Lublin
PLEBAN (77)
2020-07-28
1
2020-07-28
7
2020-07-29
1
2020-07-29
7
Pracel Jm'05 Marianna
SKJ Legia-Kozielska Warszawa
DENDY (6)
2020-07-28
2020-07-28
2020-07-29
1
2020-07-29
9
Przysucha Karolina
Sekcja Jeździecka Karo
JASPIS (62)
2020-07-29
5
2020-07-29
2
Ptaszyńska Julia
KJ Plejada
2020-07-28
1
2020-07-28
2020-07-29
NIKOZJA (50)
2020-07-28
9
2020-07-28
5
2020-07-29
3
Rybak-Massalska Lena Róża
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2020-07-28
4
2020-07-28
2
2020-07-29
2
2020-07-29
2
Siejek Michał
KJ Akademia Kucania Dawidy
2020-07-28
6
2020-07-28
1
2020-07-29
2
2020-07-29
2
2020-07-28
5
2020-07-29
2020-07-29
8
Sigłowy Julia
SK Drwal
WALOR (76)
2020-07-29
4
2020-07-29
12
Stankiewicz Oliwia Aleksandra
WKJ Lublin / SJ Aleksander
2020-07-28
14
2020-07-28
10
2020-07-29
13
Strąk Dominika
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2020-07-28
10
2020-07-28
10
2020-07-29
7
MAGIC (38)
2020-07-28
2020-07-28
21
2020-07-29
3
2020-07-28
3
2020-07-28
1
2020-07-29
Świtakowska Karolina
KKJ
MAXELA (71)
2020-07-29
6
2020-07-29
8
Szabatkiewicz Paulina
Bez Przynależności Klubowej
HOLI (69)
2020-07-29
9
2020-07-29
12
Szaniawska Karolina
KJ Akademia Kucania Dawidy
HIMENA (14)
2020-07-28
8
2020-07-28
13
2020-07-29
14
Szpilka Natalia
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
ALWIN (37)
2020-07-28
11
2020-07-28
17
2020-07-29
14
2020-07-29
12
Wernerowicz Karolina
KJ Akademia Kucania
2020-07-28
2
2020-07-29
3
2020-07-28
4
2020-07-29
5
Willamowicz Dagmara
JKS Jantar Stryków
BONA (55)
2020-07-28
1
2020-07-28
1
2020-07-29
1
2020-07-29
1
Winkler Weronika
KJ Żarnowo
2020-07-28
13
2020-07-28
14
2020-07-29
12
Wójcik Bartosz
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2020-07-28
1
2020-07-29
11
BARONET (45)
2020-07-29
4
2020-07-29
5
GEJZER (46)
2020-07-28
1
2020-07-28
1
2020-07-29
12
2020-07-29
16
Zajkowska Klaudia
SKJ Hawajka Majdan
DONALD (21)
2020-07-28
3
2020-07-28
4
2020-07-29
4
2020-07-29
8
CANDY (75)
2020-07-28
1
2020-07-28
5
2020-07-29
10
2020-07-29
3
Zaręba Diana
SK Drwal
FARAON (74)
2020-07-28
6
2020-07-28

Number of Riders: 60

Number of Horses: 78

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: HIPPOSERWIS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052014-3, HIPPOSERWIS)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl