Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
32 ENTRY ACCEPTED 2020-02-16 10:59:25
2020-02-16 10:11:19
Michalina Sierakowska GWIAZDECZKA-TABUN
  • 1x 4/LL-60/skoki Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-65/skoki Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-70/skoki Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
31 ENTRY ACCEPTED 2020-02-16 10:59:33
2020-02-16 10:10:45
Renata Bąk EL CAPONE
  • 1x 2/P1/ujeżdżenie Super Amator – I półfinał
  • 1x 2/P2/ujeżdżenie Super Amator – II półfinał
  • 1x 2/P3/ujeżdżenie Super Amator – FINAŁ
30 ENTRY ACCEPTED 2020-02-16 10:59:38
2020-02-16 02:56:31
Agnieszka Daszyńska-Kardas IRWIS
  • 1x 2/P1/ujeżdżenie Super Amator – I półfinał
  • 1x 2/P2/ujeżdżenie Super Amator – II półfinał
  • 1x 2/P3/ujeżdżenie Super Amator – FINAŁ
29 ENTRY ACCEPTED 2020-02-15 17:52:29
2020-02-15 16:09:22
Julia Ucińska FICTION
  • 1x 5/LL-90/skoki Super Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/LL-95/skoki Super Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/L-100/skoki Super Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
28 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 07:41:36
2020-02-13 22:55:10
Klara Weber VENEZIA
  • 1x 2/P1/ujeżdżenie Super Amator – I półfinał
  • 1x 2/P2/ujeżdżenie Super Amator – II półfinał
  • 1x 5/LL-90/skoki Super Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/LL-95/skoki Super Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/L-100/skoki Super Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
  • 1x 2/P3/ujeżdżenie Super Amator – FINAŁ
27 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 07:41:42
2020-02-13 22:54:15
Magdalena Polczyk TOYOTA
  • 1x 2/P1/ujeżdżenie Super Amator – I półfinał
  • 1x 2/P2/ujeżdżenie Super Amator – II półfinał
  • 1x 5/LL-90/skoki Super Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/LL-95/skoki Super Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/L-100/skoki Super Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
  • 1x 2/P3/ujeżdżenie Super Amator – FINAŁ
26 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 07:41:46
2020-02-13 22:53:10
Weronika Pilińska BED BOY
  • 1x 3/Brązowa O/ujeżdżenie Pierwszy Mistrz – I półfinał
  • 1x 3/LL-30/skoki Pierwszy Mistrz – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 3/LL-35/skoki Pierwszy Mistrz – FINAŁ - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
25 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 07:41:50
2020-02-13 22:52:24
Marcelina Lasota ISSOS
  • 1x 3/Brązowa O/ujeżdżenie Pierwszy Mistrz – I półfinał
  • 1x 3/LL-30/skoki Pierwszy Mistrz – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 3/LL-35/skoki Pierwszy Mistrz – FINAŁ - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
24 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 07:41:53
2020-02-13 22:51:05
Maja Głoskowska C' SPEEDY RAIDER
  • 1x 3/Brązowa O/ujeżdżenie Pierwszy Mistrz – I półfinał
  • 1x 3/LL-30/skoki Pierwszy Mistrz – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 3/LL-35/skoki Pierwszy Mistrz – FINAŁ - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
23 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 07:41:57
2020-02-13 22:49:32
Roksana Frączkowska OMEGA
  • 1x 1/L1/ujeżdżenie Amator – I półfinał
  • 1x 1/L2/ujeżdżenie Amator – II półfinał
  • 1x 4/LL-60/skoki Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-65/skoki Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-70/skoki Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
  • 1x 1/L3/ujeżdżenie Amator – FINAŁ
22 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 07:42:00
2020-02-13 22:48:22
Maja Borzęcka CARENZA
  • 1x 2/P1/ujeżdżenie Super Amator – I półfinał
  • 1x 2/P2/ujeżdżenie Super Amator – II półfinał
  • 1x 5/LL-90/skoki Super Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/LL-95/skoki Super Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/L-100/skoki Super Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
  • 1x 2/P3/ujeżdżenie Super Amator – FINAŁ
21 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 15:27:02
2020-02-13 21:12:33
Aleksandra Grudzień LYANNA
  • 1x 5/LL-90/skoki Super Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/LL-95/skoki Super Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/L-100/skoki Super Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
20 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 07:42:08
2020-02-13 19:10:28
Natalia Szataniak ISKRA
  • 1x 3/Brązowa O/ujeżdżenie Pierwszy Mistrz – I półfinał
19 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 07:42:11
2020-02-13 18:21:39
Joanna Wiatrak DANTE ALIGHIERI
  • 1x 5/LL-90/skoki Super Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/LL-95/skoki Super Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/L-100/skoki Super Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
18 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 10:39:21
2020-02-12 20:59:35
Marita Żegota ENZO
  • 1x 4/LL-60/skoki Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-65/skoki Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-70/skoki Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
17 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 13:52:23
2020-02-11 22:52:15
Jakub Florczak BASANTI
  • 1x 5/LL-90/skoki Super Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/LL-95/skoki Super Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/L-100/skoki Super Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
16 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 13:52:33
2020-02-11 22:51:54
Jakub Florczak LENOX
  • 1x 5/LL-90/skoki Super Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/LL-95/skoki Super Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/L-100/skoki Super Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
15 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 19:50:53
2020-02-11 22:50:10
Irmina Szybka OSADKOWSKI ASHVILLE
  • 1x 2/P1/ujeżdżenie Super Amator – I półfinał
  • 1x 2/P2/ujeżdżenie Super Amator – II półfinał
  • 1x 4/LL-60/skoki Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-65/skoki Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-70/skoki Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
  • 1x 2/P3/ujeżdżenie Super Amator – FINAŁ
14 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 13:52:39
2020-02-11 22:49:37
Irmina Szybka PANDA
  • 1x 1/L1/ujeżdżenie Amator – I półfinał
  • 1x 1/L2/ujeżdżenie Amator – II półfinał
  • 1x 5/LL-90/skoki Super Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/LL-95/skoki Super Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/L-100/skoki Super Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
  • 1x 1/L3/ujeżdżenie Amator – FINAŁ
13 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 12:38:14
2020-02-10 20:48:22
Magdalena Rajpal-Sikora FARADAY MAGNETIC
  • 1x 2/P1/ujeżdżenie Super Amator – I półfinał
  • 1x 2/P2/ujeżdżenie Super Amator – II półfinał
  • 1x 2/P3/ujeżdżenie Super Amator – FINAŁ
12 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 12:38:16
2020-02-10 20:37:21
Hanna Ciepłucha VIWA
  • 1x 4/LL-60/skoki Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-65/skoki Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-70/skoki Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
11 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 12:38:18
2020-02-10 20:34:59
Natalia Urbańska BEATRYCZE
  • 1x 5/LL-90/skoki Super Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/LL-95/skoki Super Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/L-100/skoki Super Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
10 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 12:38:19
2020-02-10 20:34:20
Oliwia Ostrowska DIAMENT
  • 1x 5/LL-90/skoki Super Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/LL-95/skoki Super Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/L-100/skoki Super Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
9 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 12:38:21
2020-02-10 20:33:24
Kacper Mucha CAPRI
  • 1x 1/L1/ujeżdżenie Amator – I półfinał
  • 1x 1/L2/ujeżdżenie Amator – II półfinał
  • 1x 5/LL-90/skoki Super Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/LL-95/skoki Super Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 5/L-100/skoki Super Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
  • 1x 1/L3/ujeżdżenie Amator – FINAŁ
8 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 11:56:59
2020-02-10 00:24:33
Marta Żurek HALMA
  • 1x 2/P1/ujeżdżenie Super Amator – I półfinał
  • 1x 2/P2/ujeżdżenie Super Amator – II półfinał
  • 1x 2/P3/ujeżdżenie Super Amator – FINAŁ
7 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 11:57:00
2020-02-10 00:24:02
Michalina Sierakowska MALAGA
  • 1x 1/L1/ujeżdżenie Amator – I półfinał
  • 1x 1/L2/ujeżdżenie Amator – II półfinał
  • 1x 1/L3/ujeżdżenie Amator – FINAŁ
6 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 11:57:02
2020-02-10 00:23:12
Julia Koziczak FINEZJA
  • 1x 1/L1/ujeżdżenie Amator – I półfinał
  • 1x 1/L2/ujeżdżenie Amator – II półfinał
  • 1x 4/LL-60/skoki Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-65/skoki Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-70/skoki Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
  • 1x 1/L3/ujeżdżenie Amator – FINAŁ
5 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 11:57:03
2020-02-10 00:22:34
Magdalena Grzywna FRYSCO FEJKIE R
  • 1x 1/L1/ujeżdżenie Amator – I półfinał
  • 1x 1/L2/ujeżdżenie Amator – II półfinał
  • 1x 1/L3/ujeżdżenie Amator – FINAŁ
4 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 11:57:05
2020-02-10 00:21:42
Michalina Dańczak GANGES
  • 1x 1/L1/ujeżdżenie Amator – I półfinał
  • 1x 1/L2/ujeżdżenie Amator – II półfinał
  • 1x 4/LL-60/skoki Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-65/skoki Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-70/skoki Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
  • 1x 1/L3/ujeżdżenie Amator – FINAŁ
3 ENTRY ACCEPTED 2020-02-09 21:53:55
2020-02-09 18:09:37
Izabela Szczecińska MONSUN
  • 1x 1/L1/ujeżdżenie Amator – I półfinał
  • 1x 1/L2/ujeżdżenie Amator – II półfinał
  • 1x 1/L3/ujeżdżenie Amator – FINAŁ
2 ENTRY ACCEPTED 2020-02-09 18:03:33
2020-02-09 12:33:09
Paulina Skrzyńska CASILLERO Z
  • 1x 4/LL-60/skoki Amator – I półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-65/skoki Amator – II półfinał - dokładności bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 4/LL-70/skoki Amator – FINAŁ - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
1 ENTRY ACCEPTED 2020-02-09 18:03:28
2020-02-07 22:30:15
Julia Mazur BALSAMICA ZK
  • 1x 1/L1/ujeżdżenie Amator – I półfinał
  • 1x 1/L2/ujeżdżenie Amator – II półfinał
  • 1x 1/L3/ujeżdżenie Amator – FINAŁ
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize

Number of Riders: 0

Number of Horses: 0

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: HIPPOSERWIS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052014-3, Tomasz Próchniak, Lublin)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl