Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZR-B i HZT-B
Bobrowy Staw, 25-26.01.2020r.

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
142 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 11:22:44
2020-01-23 11:10:17
Maja Dzipanow MOJRA FAVO
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
141 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 11:22:46
2020-01-23 10:49:31
Piotr Ciołczyk OSI
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
140 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 11:22:48
2020-01-23 10:44:01
Piotr Ciołczyk JE T'AIME
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
139 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 11:22:49
2020-01-23 10:43:02
Piotr Ciołczyk CAFETE
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.5
138 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 11:22:51
2020-01-23 10:14:36
Kuba Kraśko SERPENTYNA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
137 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 11:22:53
2020-01-23 10:07:13
Aleksander Kraśko PIEROT
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
136 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 19:14:23
2020-01-22 18:29:32
Karolina Karczewska LAUDERDALE
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 19:14:20
2020-01-22 17:14:43
Tadeusz Chmielik GIOLI
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 07:23:57
2020-01-22 17:09:23
Weronika Rozbiewska SZENILA
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
133 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 19:14:17
2020-01-22 16:35:55
Aniela Wesołowska TUTSI
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.5
132 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 19:14:14
2020-01-22 16:34:36
Wiktoria Świrska COR DE LA ROSA
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
131 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 19:14:11
2020-01-22 16:23:57
Gabriela Romanowska MARINELLO 0003
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
130 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 19:14:09
2020-01-22 16:20:31
Maja Szestowicka MILADY
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 19:14:05
2020-01-22 16:18:02
Gabriela Romanowska ERO
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
128 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 16:07:51
2020-01-22 15:54:46
Wiktoria Olszewska WELCOME HL
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
127 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 15:12:43
2020-01-22 15:11:16
Katarzyna Maciejewska INIESTA-P
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
126 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 15:12:44
2020-01-22 15:06:02
Anastazja Iwanow DORLYN BRIDESMAID
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
125 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 14:23:40
2020-01-22 14:15:35
Hubert Aniołek TORRES EWITA
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
124 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 14:23:42
2020-01-22 14:14:51
Aleksandra Śledziewska EL NINO
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
123 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 11:18:10
2020-01-22 09:29:42
Oliwia Lewandowska PERFECTO
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
122 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 11:08:17
2020-01-22 09:13:26
Lena Jarecka DEBIUT
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
121 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 11:08:12
2020-01-22 08:15:27
Aniela Wesołowska TUTSI
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.5
120 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 07:33:32
2020-01-22 06:24:22
Bogdan Maślanka KASTET
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
119 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 07:33:35
2020-01-21 22:46:17
Amelia Mitman ECLIPSE DE CAVILLY
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
118 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 07:33:40
2020-01-21 22:44:24
Justyna Kopko IROCCO BROWN
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
117 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 07:33:43
2020-01-21 22:41:11
Justyna Kopko BONO
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.5
116 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 07:33:47
2020-01-21 22:40:50
Justyna Kopko GELUKSROOS
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
115 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 07:33:54
2020-01-21 20:32:09
Hanna Kucharczyk Jm'06 BALCORMO HECTOR
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
114 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 07:34:00
2020-01-21 20:14:49
Jarosław Płatos AFTER MIDNIGHT
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 07:34:04
2020-01-21 20:07:12
Piotr Piskorski CALIMERO-A
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 20:05:01
2020-01-21 19:55:45
Wiktoria Jannasz IMPATI ROOS VDL
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
111 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 20:05:04
2020-01-21 18:15:45
Karolina Pęczyńska ESTAMP
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 20:05:05
2020-01-21 16:31:36
Wiktoria Strzeszewska BROWNBOY TH
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
109 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 20:05:09
2020-01-21 14:23:12
Agata Lach PRINCE NOIR
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.5
108 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 20:05:10
2020-01-21 14:22:54
Łukasz Jończyk ULYSSE DE GRANDERIE
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 20:05:12
2020-01-21 14:22:47
Julia Ostrowska NIXON JS
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 20:05:13
2020-01-21 14:22:24
Julia Ostrowska CASSINA ROYALE
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 11:15:36
2020-01-21 10:49:17
Lena Senicic HARRY
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
104 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 11:15:40
2020-01-21 10:48:05
Bianka Jasińska CLIF
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
103 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 11:15:43
2020-01-21 10:36:44
Mateusz Chojnowski JAVALLI HDH
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 11:15:49
2020-01-21 08:03:58
Stanisław Tomaszewski LIMARO
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
101 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 11:15:52
2020-01-21 08:03:40
Anna Dziuba MAVANDA
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 07:43:39
2020-01-20 22:55:17
Julia Peszek BENJAMIN PP
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
99 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 07:43:42
2020-01-20 22:52:14
Gabriela Sterczyńska RASPBERRY
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
98 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 21:30:11
2020-01-20 21:09:07
Zuzanna Łowiec SYWILLA
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 21:30:12
2020-01-20 21:08:18
Jan Kamiński JAREMA
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
96 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 21:30:14
2020-01-20 20:57:44
Karolina Maksymow PRYMUS
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
95 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 21:30:15
2020-01-20 20:48:30
Paulina Marjańska ROSZADA
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
94 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 21:30:16
2020-01-20 20:47:33
Paulina Marjańska PIRAT
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
93 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 21:30:18
2020-01-20 20:46:47
Paulina Marjańska DREDA
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
92 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 21:30:19
2020-01-20 20:31:17
Dorota Radzikowska BASHIRA-K
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
91 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 19:51:18
2020-01-20 19:51:18
Łukasz Jończyk IOWA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
90 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 15:17:44
2020-01-20 15:12:16
Anastazja Bąk BORA
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 15:17:47
2020-01-20 15:12:16
Kaja Klimowicz JIHAD
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
88 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 14:34:14
2020-01-20 14:03:25
Lena Sawicka M'08 REYLEM CORNELIA GR. C
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
87 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 14:34:16
2020-01-20 14:02:33
Aleksandra Malinowska GALA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
86 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 19:13:58
2020-01-20 12:55:51
Aleksandra Wernerowicz MISSISSIPI
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
85 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 11:08:26
2020-01-20 12:53:31
Oliwia Melich WEDOG PRIDE N JOY 98
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
84 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 08:18:57
2020-01-19 22:28:29
Aleksandra Więckowska HIRO
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 08:19:02
2020-01-19 21:59:57
Jan Kamiński UNKNOWN FLYING OBJECT
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
82 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 08:19:16
2020-01-19 21:21:21
Natalia Dragan NESKO
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 08:19:34
2020-01-19 20:55:45
Martyna Kozon TOLEDO
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
80 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 08:19:45
2020-01-19 20:16:19
Róża Skorupowska CON AKRELLO W
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
79 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 08:19:52
2020-01-19 20:15:58
Róża Skorupowska SNIKERS
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
78 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 08:20:03
2020-01-19 16:37:28
Kinga Ferenc EQUUS
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
77 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 08:20:09
2020-01-19 16:36:43
Tamara Ferenc FANTA-EWITA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
76 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 08:20:19
2020-01-19 12:55:21
Julia Sobków ARIAS
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
75 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 08:20:26
2020-01-19 12:51:50
Zuzanna Sobków ARIAS
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
74 ENTRY ACCEPTED 2020-01-18 23:51:24
2020-01-18 22:04:41
Michalina Lewandowska MILLCROFT VIVA
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
73 ENTRY ACCEPTED 2020-01-18 23:51:29
2020-01-18 21:50:10
Natalia Pakosz LEANDER
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
72 ENTRY ACCEPTED 2020-01-18 23:51:35
2020-01-18 21:44:43
Natalia Pakosz CHICO VALIENTE
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
71 ENTRY ACCEPTED 2020-01-18 23:51:41
2020-01-18 21:19:31
Patrycja Wysocka PARYS
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
70 ENTRY ACCEPTED 2020-01-18 23:52:08
2020-01-18 14:12:54
Karolina Korzuchowska LOTAR
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
69 ENTRY ACCEPTED 2020-01-17 12:29:00
2020-01-17 08:29:27
Aleksandra Szwajczewska BORA
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
68 ENTRY ACCEPTED 2020-01-17 07:48:50
2020-01-17 02:11:00
Hanna Miedziocha LA SCALA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2020-01-17 07:48:55
2020-01-16 22:27:04
Marta Wajda COTE D'AZUR
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
66 ENTRY ACCEPTED 2020-01-17 07:49:00
2020-01-16 21:53:40
Róża Sobierajska JASPER
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
65 ENTRY ACCEPTED 2020-01-17 07:49:06
2020-01-16 20:41:43
Paweł Foremny CALIPSO DU MESNIL
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
64 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 11:07:59
2020-01-16 20:36:42
Martyna Modliborek LEO
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
63 ENTRY ACCEPTED 2020-01-17 07:49:11
2020-01-16 20:35:28
Katarzyna Szysz TAMARYSZEK
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
62 ENTRY ACCEPTED 2020-01-17 07:49:14
2020-01-16 20:34:26
Edyta Grabowska HAWANA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
61 ENTRY ACCEPTED 2020-01-17 07:49:17
2020-01-16 20:26:33
Amelia Kupczyk MONITO
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
60 ENTRY ACCEPTED 2020-01-17 07:49:22
2020-01-16 19:45:31
Karolina Korzuchowska LITTLE LADY
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
59 ENTRY ACCEPTED 2020-01-17 07:49:25
2020-01-16 19:42:43
Milena Kaźmierowska LITTLE LESS CONVERSATNION
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
58 ENTRY ACCEPTED 2020-01-17 07:49:28
2020-01-16 19:42:11
Kinga Pięta LEEMCULEHOEVE'S LUCAS (LUKAS)
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
57 ENTRY ACCEPTED 2020-01-18 23:52:17
2020-01-16 17:16:54
Sara Patejko IRYDION L
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 18:58:21
2020-01-16 16:50:23
Radosław Zalewski CORDENSKY
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
55 ENTRY ACCEPTED 2020-01-16 18:58:23
2020-01-16 14:12:20
Konstancja Von Mauberg GAPHIRA
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2020-01-15 17:16:23
2020-01-14 23:33:09
Malwina Urbańska KANE
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2020-01-15 17:16:24
2020-01-14 23:32:08
Malwina Urbańska JERIMO
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2020-01-15 17:16:26
2020-01-14 23:31:25
Malwina Urbańska HAMILTON
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2020-01-15 17:16:27
2020-01-14 23:30:57
Malwina Urbańska FINNA W
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2020-01-15 17:16:28
2020-01-14 23:30:05
Malwina Urbańska CACHMER
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
49 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 18:54:31
2020-01-14 20:53:48
Maria Piórkowska KUBA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 12:19:21
2020-01-14 09:44:55
Marek Wacławik CORIWAY
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 12:19:25
2020-01-14 09:42:26
Marek Wacławik DARCO VAN OVERIS Z
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 12:19:26
2020-01-14 09:42:07
Marek Wacławik FERLINA
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2020-01-14 12:19:31
2020-01-13 23:07:20
Ida Twerdochlib CADIARA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
44 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 13:06:58
2020-01-13 11:47:20
Helena Sierzputowska J'02 JEDYNKA
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
43 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 13:06:59
2020-01-13 11:46:59
Zofia Matlak NOBEL
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
42 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 13:07:01
2020-01-13 11:29:02
Martyna Kozik CARAT
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
41 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 13:07:02
2020-01-13 11:24:40
Natalia Rapacka-Zimny J'02 GREASE LIGHTNING
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
40 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 11:07:51
2020-01-12 22:47:50
Hanna Gawron BETOVEN
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
39 ENTRY ACCEPTED 2020-01-12 21:35:59
2020-01-12 19:39:39
Julia Sopińska MACLAREN
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2020-01-12 21:36:00
2020-01-12 17:32:27
Ewa Sumińska CAFISSIMO
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
37 ENTRY ACCEPTED 2020-01-12 12:29:07
2020-01-11 20:53:48
Katarzyna Miszczuk JACERA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
36 ENTRY ACCEPTED 2020-01-11 19:24:18
2020-01-11 09:47:12
Kinga Kozłowska COOL WHISKEY(IRE€
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
35 ENTRY ACCEPTED 2020-01-11 19:24:20
2020-01-11 07:24:16
Gabriel Głusek JANNEMAN
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.5
34 ENTRY ACCEPTED 2020-01-11 19:24:22
2020-01-10 23:36:40
Łukasz Kościesza CELANDER
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
33 ENTRY ACCEPTED 2020-01-11 19:24:23
2020-01-10 23:36:04
Anna Młynarczuk FIRN
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
32 ENTRY ACCEPTED 2020-01-11 19:24:25
2020-01-10 23:35:36
Lena Kwiatkowska CANGELO
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
31 ENTRY ACCEPTED 2020-01-11 19:24:26
2020-01-10 23:35:05
Zuzanna Suska LA VIE
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2020-01-11 19:24:27
2020-01-10 23:34:36
Łukasz Kościesza MILUZA
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
29 ENTRY ACCEPTED 2020-01-10 20:01:08
2020-01-10 19:35:37
Dominika Uchman LAKRO
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
28 ENTRY ACCEPTED 2020-01-10 18:56:30
2020-01-10 18:32:53
Lena Sawicka M'08 LOVERBOY
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
27 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 14:34:45
2020-01-10 18:32:29
Oliwia Reaud K-PARIS
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
26 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 14:34:53
2020-01-10 18:32:09
Alicja Malesa TONY’S BOY
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
25 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 14:34:57
2020-01-10 18:31:26
Julia Kwiatkowska JAMAJKA
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
24 ENTRY ACCEPTED 2020-01-10 18:56:36
2020-01-10 12:37:10
Alicja Ciarczyńska WOULD LOVE
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2020-01-10 18:56:38
2020-01-10 12:36:31
Alicja Ciarczyńska CARUNO 3
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2020-01-10 18:56:40
2020-01-09 17:16:22
Wiktor Jaworski WALKIRIA
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
21 ENTRY ACCEPTED 2020-01-10 18:56:42
2020-01-09 15:08:23
Inga Kloze HARY
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
20 ENTRY ACCEPTED 2020-01-09 12:11:31
2020-01-09 00:31:01
Maja Trojanowicz TORNADO II
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2020-01-08 21:40:13
2020-01-08 20:59:46
Iga Kruszelnicka PEREŁKA
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
18 ENTRY ACCEPTED 2020-01-08 21:40:15
2020-01-08 18:10:20
Agnieszka Kurek PRESTIGE D'AVANCON
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
17 ENTRY ACCEPTED 2020-01-07 16:53:41
2020-01-07 16:35:22
Oliwia Baranowska ANA BELLA -A
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
16 ENTRY ACCEPTED 2020-01-07 16:53:42
2020-01-07 15:20:10
Maja Wałach EPIZOD "M"
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
15 ENTRY ACCEPTED 2020-01-07 16:53:44
2020-01-07 15:19:29
Maja Wałach PLASTYK
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2020-01-07 16:53:45
2020-01-07 15:07:52
Paulina Gostkiewicz INEZ W
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.5
13 ENTRY ACCEPTED 2020-01-06 20:02:03
2020-01-06 07:47:45
Julia Naruszewicz - Stroińska DAME
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
12 ENTRY ACCEPTED 2020-01-06 20:02:06
2020-01-05 22:27:43
Kaja Gawda LANZOR
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
11 ENTRY ACCEPTED 2020-01-05 22:12:03
2020-01-05 20:41:11
Agata Miazga WIKI
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
10 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 11:16:55
2020-01-04 22:09:27
Julia Smolich ALOE VERA BEAUTY
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
9 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 11:17:23
2020-01-04 17:09:35
Michalina Łącka TETI
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
8 ENTRY ACCEPTED 2020-01-04 11:30:15
2020-01-03 20:05:12
Alicja Łącka T.GOLD QUIDAME Z
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
7 ENTRY ACCEPTED 2020-01-03 11:06:34
2020-01-03 11:04:17
Anna Dzierzbicka L-FABIA
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
6 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 18:22:16
2020-01-02 20:21:37
Bartosz Gotner TORNADO
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
5 ENTRY ACCEPTED 2020-01-02 17:25:19
2020-01-02 17:25:01
Blanka Pojmaj HILON-W
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
4 ENTRY ACCEPTED 2020-01-02 17:18:31
2020-01-02 17:01:08
Wiktoria Jannasz WHITE SHOT
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.5
3 ENTRY ACCEPTED 2020-01-02 17:18:31
2020-01-02 17:00:45
Wiktoria Jannasz CLICQUOT
  • 1x 6/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.5
2 ENTRY ACCEPTED 2020-01-01 16:11:45
2019-12-31 12:03:07
Julia Figaszewska SARAGOSSA-P
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-12-28 14:28:54
2019-12-28 14:13:03
Marianna Pracel DENDY
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.1.5.5
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Aniołek Hubert SKJ Pony Power
2007 (JM.)
O045368
2. Bąk Anastazja BPK (LUL)
2002 (J.)
O039506
3. Baranowska Oliwia Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
2004 (J.)
.
4. Chojnowski Mateusz Klub Jeździecki Equireno
S
O023447
5. Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin
S
O020896
6. Ciołczyk Piotr LKJ w Gałkowie
S
O023918
7. Dragan Natalia BPK (MAZ)
2003 (J.)
O048865
8. Dzierzbicka Anna SKJ Potęga Piekary
S
O008864
9. Dzipanow Maja LKJ w Gałkowie
2005 (JM.)
O042395
10. Ferenc Kinga Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2007 (JM.)
O042487
11. Ferenc Tamara Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O036586
12. Figaszewska Julia Brak
2003 (J.)
Brak
13. Foremny Paweł JKS Umiastów
S
O038901
14. Gawda Kaja WKJ Lublin / SJ Piker
2009 (Mł.)
O053557
15. Gawron Hanna Bpk
2010 (Mł.)
Brak
16. Głusek Gabriel SJ Poster Piaseczno
S
O003919
17. Gostkiewicz Paulina KJ Dworek Okuniew
S
O019602
18. Gotner Bartosz SJ Piker
2009 (Mł.)
Brak
19. Grabowska Edyta Jeżdziecki Klub Sportowy Umiastów
S
brak
20. Iwanow Anastazja Brak
2008 (JM.)
Brak
21. Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
2005 (JM.)
O038818
22. Jasińska Bianka Stajnia Piaseczno
2004 (J.)
brak
23. Jaworski Wiktor Bałałajka
2007 (JM.)
Brak
24. Jończyk Łukasz BPK (POM)
S
O000790
25. Kamiński Jan Equikam Sp. z o.o.
S
O003136
26. Kamiński Jan Equikam Sp. z o.o.
S
O003136
27. Karczewska Karolina Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (J.)
O034650
28. Kaźmierowska Milena Płockie Centrum Zooterapii
2001 (MJ.)
Brak
29. Klimowicz Kaja BPK Maz
2001 (MJ.)
O033941
30. Kloze Inga KJ Aromer Józefin
S
O020716
31. Kopko Justyna JKS Olsza
S
O003096
32. Korzuchowska Karolina Płockie Centrum Zooterapii
2001 (MJ.)
3846219
33. Kościesza Łukasz TKKF Ognisko Hubert Warszawa
S
O025595
34. Kozik Martyna Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017 (Mł.)
Brak
35. Kozłowska Kinga Bałałajka
2001 (MJ.)
Brak
36. Kozon Martyna BPK (MAZ)
2002 (J.)
O036555
37. Kraśko Aleksander LKJ w Gałkowie
2009 (Mł.)
O055762
38. Kraśko Kuba LKJ w Gałkowie
2007 (JM.)
O055726
39. Kruszelnicka Iga Bałałajka
2008 (JM.)
brak
40. Kucharczyk Jm'06 Hanna SSKJ Grobice
2006 (JM.)
O055027
41. Kurek Agnieszka Bałałajka
2006 (JM.)
Brak
42. Kwiatkowska Julia Stajnia Goplana
2008 (JM.)
Brak
43. Kwiatkowska Lena TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
2007 (JM.)
brak
44. Lach Agata BPK (KPO)
S
O021879
45. Lewandowska Michalina Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2010 (Mł.)
O057242
46. Lewandowska Oliwia brak
2001 (MJ.)
051996
47. Łącka Alicja KJ Aromer Józefin
2003 (J.)
O049201
48. Łącka Michalina KJ Aromer Józefin
2009 (Mł.)
O052681
49. Maciejewska Katarzyna -
S
brak
50. Maciejewska Natalia SSKJ Bobrowy Staw
S
O015211
51. Maksymow Karolina brak
2008 (JM.)
brak
52. Malesa Alicja Brak
2010 (Mł.)
Brak
53. Malinowska Aleksandra stajnia Goplana
2001 (MJ.)
brak
54. Marczyk Monika Largo Sp. z o.o. Warszawa
2003 (J.)
O035587
55. Marjańska Paulina KJ Złoty Koń
2004 (J.)
-
56. Maślanka Bogdan Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
S
0022341
57. Matlak Zofia Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2002 (J.)
Brak
58. Melich Oliwia KJ Akademia Kucania Dawidy
2008 (JM.)
O051059
59. Miazga Agata WKJ Lublin / SJ Piker
2003 (J.)
O041392
60. Miedziocha Hanna BPK (MAZ)
2005 (JM.)
O042682
61. Miszczuk Katarzyna bez przynależności klubowej
S
O026332
62. Mitman Amelia Jks Olsza
2005 (JM.)
brak
63. Młynarczuk Anna TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
S
brak
64. Modliborek Martyna JKS UMIASTÓW
2004 (J.)
brak
65. Naruszewicz - Stroińska Julia KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
1999 (MJ.)
O030887
66. Olszewska Wiktoria NZ
2003 (J.)
brak
67. Ostrowska Julia Polski Polo Klub Warszawa
S
O006897
68. Pakosz Natalia WKJ Lublin SJ GROS
S
brak
69. Patejko Sara Largo Sp. z o.o. Warszawa
2004 (J.)
O031618
70. Pęczyńska Karolina JKS Karolina
S
O003975
71. Peszek Julia Bpk
2009 (Mł.)
Brak
72. Pięta Kinga Płockie Centrum Zooterapii
2005 (JM.)
Brak
73. Piórkowska Maria niezrzeszony
2007 (JM.)
O054056
74. Piskorski Piotr KJ Galop Kozienice
2001 (MJ.)
O031785
75. Płatos Jarosław KJ Galop Kozienice
S
O000762
76. Pojmaj Blanka WKJ Lublin / SJ Piker
2005 (JM.)
O047724
77. Pracel Marianna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia-Kozielska
2005 (JM.)
O048998
78. Rapacka-Zimny J'02 Natalia SKSK Stare Babice
2002 (J.)
O031630
79. Reaud Oliwia Stajnia Goplana
2007 (JM.)
Brak
80. Romanowska Gabriela UKS Primo Kozery
2009 (Mł.)
O052504
81. Rozbiewska Weronika SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
2003 (J.)
O035120
82. Sawicka M'08 Lena bpk MAZ
2008 (JM.)
O046346
83. Senicic Lena Stajnia Piaseczno
2003 (J.)
brak
84. Skorupowska Róża Stajnia Primastella
S
Brak
85. Śledziewska Aleksandra SKJ PONY POWER
2008 (JM.)
O057801
86. Smolich Julia KJ Fullmet
2006 (JM.)
O041975
87. Sobierajska Róża Klub Jeździecki Akademia Kucania
2004 (J.)
5576/19A(w)B(w)
88. Sobków Julia brak
2006 (JM.)
brak
89. Sobków Zuzanna brak
2003 (J.)
brak
90. Sopińska Julia KJ Dziecinów
1999 (MJ.)
O013680
91. Strzeszewska Wiktoria SKJ Bajardo
2008 (JM.)
0046567
92. Sumińska Ewa KJ Młyńska Struga
2001 (MJ.)
O026068
93. Suska Zuzanna TKKF Ognisko Hubert Warszawa
2001 (MJ.)
O033876
94. Świrska Wiktoria KJ Wiktorowo
2003 (J.)
O043380
95. Szestowicka Maja JKS Equita Świętochów
2008 (JM.)
O054330
96. Szwajczewska Aleksandra Stajnia Nad Wisłą
S
O012666
97. Szysz Katarzyna JKS UMIASTÓW
2002 (J.)
brak
98. Tomaszewski Stanisław -
2008 (JM.)
brak
99. Trojanowicz Maja Stowarzyszenie SSK Stare Babice
2004 (J.)
O038032
100. Twerdochlib Ida Sopocki KJ
S
O024803
101. Uchman Dominika TKKF Hubert
2004 (J.)
O039590
102. Urbańska Malwina Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O003252
103. Von Mauberg Konstancja Polski Polo Klub Brochów
1999 (MJ.)
O020954
104. Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa
S
O002899
10073039
105. Wajda Marta KJ Dworek Okuniew
S
O009887
106. Wałach Maja SKJ Bajardo
2007 (JM.)
O046357
107. Wernerowicz Aleksandra KJ Akademia Kucania
2007 (JM.)
O055839
108. Wesołowska Aniela Klub Jeździecki Wiktorowo
2002 (J.)
O043883
109. Więckowska Aleksandra KJ Rock Horses
S
O003713
110. Wysocka Patrycja TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
2000 (MJ.)
brak
111. Zalewski Radosław SKJ Bobrowy Staw
S
O003823
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

40

AFTER MIDNIGHT WLKP POL 2009 Wałach gniada/- F: Bajou Du Rouet
M: Almeria
K019846 616007610110409
2.

3

ALOE VERA BEAUTY CONN. IRL 2013 Klacz siwa/kuc:Kuc F: Classiebawn Black Jack
M: Lucky Girl / Glenaver Silver Fox
K024794 -
3.

44

ANA BELLA -A SP POL 2015 Klacz gniada/165 F: Marino
M: Antica
brak
4.

124

ARIAS WIELKOPOLSKA POL 2010 Wałach skarogniada/175 F: Gluosnis
M: Ariane
brak brak
5.

158

BALCORMO HECTOR NN IRL 2012 Wałach siwa/kuc:149 (w F: NN
M: NN
Brak 372414005677664
6.

137

BASHIRA-K SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Placido
M: Bychawa
K019531
7.

138

BENJAMIN PP DRP POL 2014 Wałach kasztanowata/kuc:140 F: Baccarat
M: Niina PP
Brak
8.

17

BETOVEN KUC POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:136 F: Rób Roy
M: Belle Lady
K023045
9.

156

BONO SP POL 2009 Wałach siwa/171 F: Silver Dream
M: Bajdarka
K015755 616499920001020009
10.

105

BORA Pełna Krew Angielska POL 2013 Klacz gniada/168 F: Roulette (GB)
M: Banti
K026282
11.

128

BORA WLKP POL 2007 Klacz bułana/168 F: Liberatto P
M: Bossa / Floren
K013437 0076101743
12.

148

BROWNBOY TH KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:146 F: Kantje's Ronaldo
M: Kantje's Why Not
K023017 K023017
13.

89

CACHMER WESTF POL 2015 Wałach kasztanowata/brak F: Cascadello I
M: Charlotte
K027034 DE441411454515
14.

84

CADIARA OLD GER 2013 Klacz siwa/165 F: Diarado's Boy / Diarado
M: Carcosse Z / Carthago Z
K027404 DE418185038413
15.

179

CAFETE OLDENBURSKA POL 2006 Klacz siwa/162 F: Coupe de Coeur
M: Querida
1111111 11111111111
16.

76

CAFISSIMO WESTF GER 2009 Wałach siwa F: Cornado I / Cornet Obolensky
M: Cortina / Careras
K022472 DE441411499709
17.

41

CALIMERO-A SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/170 F: Almanzor L
M: Candy Girl III PG / Roland
K025473 616009600158114
18.

98

CALIPSO DU MESNIL SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/174 F: Galisco Du Mesnil
M: Caramba
K009666 POL009670094704
19.

71

CANGELO KWPN NED 2007 Klacz kasztanowata/164 F: Tangelo van der Zuuthoeve
M: Forever
Brak 5280003000708645
20.

112

CARANJA HOL GER 2011 Klacz gniada F: Cartani / Carthago
M: Ortega I / Caretino
K021428 DE421000220511
21.

79

CARAT SP POL 2001 Wałach gniada F: Calderon / Carolus
M: Ara / Pigmalion
K009186 POL00966010260
22.

63

CARUNO 3 HOL GER 2009 Wałach gniada F: Caretino / Caletto II
M: Gerona / Lord
K022024 DE421000319309
23.

152

CASSINA ROYALE HOLSZTYŃSKA POL 2010 Klacz kasztanowata/175 F: Claudio
M: Toskania IV
K021157 DE421000138510
24.

69

CELANDER KWPN NED 2007 Wałach gniada F: Tangelo van de Zuutenhoeve
M: Lieke
K023470
25.

90

CHACCALL OLD GER 2015 Wałach gniada/165 F: Casallco / Casall
M: Chaccizia / Chacco Blue
K027789 DE 418185006015
26.

116

CHEEROKE SP POL 2008 Klacz gniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Gluosnis / Gerodot
K016938 POL732010030508 104UA15
27.

108

CHICO VALIENTE HOLSZTYŃSKA POL 2015 Wałach siwa/165 F: Cascadello I
M: Viviana
BRAK DE421000603815
28.

47

CLICQUOT NIEM. SPORT. GER 2010 Wałach siwa/172 F: Candiavolo / Cantus
M: Abraxis / Carpalo
K017799 DE455870127810
29.

141

CLIF SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/168 F: Cantanis
M: Fantazja
09857 09857
30.

123

CO TY NA TO SP POL 2004 Klacz kasztanowata F: Aravel Waro / Luron
M: Cama / Componist
K011555
31.

119

CON AKRELLO W DSP POL 2009 Wałach ciemnogniada/175 F: Con Sherry
M: Akacja
K013088 -
32.

67

COOL WHISKEY(IRE€ FOLBLUT IRL 2009 Wałach kara/164 F: ONE COOL CAT
M: SANGLAMORE
Brak Hodowlany
33.

169

COR DE LA ROSA HOLSZTYN GER 2014 Wałach gniada/160 F: Cormint
M: Visita
brak DE 421000119414
34.

92

CORDENSKY DSP GER 2015 Ogier ciemnogniada/175 F: Cordess/Clinton
M: Serafin/Lewinski
brak DE455878980115
35.

81

CORIWAY HOL GER 2011 Klacz gniada/165 F: Connor
M: Ulana G / Clearway
K020444 DE421000201911
36.

95

COTE D'AZUR HOL. GER 2003 Wałach gniada/174 F: Corofino II
M: Cosmana / Calvados 2
K007952 096121
37.

53

DAME KWPN NED 2008 Klacz gniada F: Nabab de Reve
M: Jennifer/Capitol
K021889 528003000809047 105AY42
38.

82

DARCO VAN OVERIS Z ZANG BEL 2010 Ogier skarogniada/167 F: Darco / Lugano van la Roche
M: Ferline / Romino
K019460 056015Z55708210
39.

159

DEBIUT KUC POL 2014 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: nn
M: nn
brak brak
40.

43

DENDY KWPN POL 2008 Wałach kasztanowata/170 F: Wallenberg
M: Zinca
K022196 528003000802888
41.

186

DOLCE VITA OLDENBURSKA POL 2015 Klacz gniada/165 F: Darshan
M: Magic Nightis Semilly
K028181 DE418180127015
42.

164

DORLYN BRIDESMAID Brytyjski Kuc Wierzchowy POL 2008 Klacz kara/mk:138 F: Ninfield milionare
M: Dorlyn brydie
Brak Brak
43.

136

DREDA PÓŁFRYZ POL 2008 Klacz gniada F: -
M: -
-
44.

113

DRUMILLER TRUE BLUE ISH IRL 2013 Wałach gniada F: Plot Blue / Mr. Blue
M: Armagh / Cavalier Royale
K026111 372414005774223
45.

154

ECLIPSE DE CAVILLY SF FRA 2014 Klacz gniada/170 F: Arlem Andalou SF/ Baloubet Du Rouet
M: Uriane De Cavilly SF/ Hurlevent De Breka SF
K028406 250001 14548818R
46.

162

EL NINO KUC KWPN POL 2009 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Wervelwind C
M: Willemien
brak
47.

55

EPIZOD M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach siwa/170 F: Paradys
M: Epopeja
K013345 616009690043003
48.

121

EQUUS KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc:137 F: Nico-K /
M: Eufemia / Pepton
K016844 013570144003
49.

166

ERO KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:120 F: Lollypop
M: Elwira / Amor
K027538 616013590107609
50.

188

ERQUY PEGUIGNON SF FRA 2014 Ogier gniada F: Lux Z
M: Version D'Iscala x Diamant De Semilly
K026095 14551079J
51.

147

ESTAMP MŁP POL 2012 Wałach gniada F: San Luis
M: Ekspansja JP
brak
52.

184

EYE CATCHER KWPN POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Nabab de Reve
M: Tolia / Indoctro
K024780 104ZS80
53.

185

FABULEUX DIAMANT SF POL 2015 Ogier gniada/168 F: DIAMANT DE SEMILLY
M: NOBLE LADY / CORRADO
K028368 15247342B
54.

183

FANCIFUL SF POL 2015 Ogier gniada/167 F: KANNAN
M: NOBLE LADY / CORRADO
BRAK 15248078B
55.

122

FANTA-EWITA DRP POL 2010 Klacz siwa/kuc:145 F: Tupet /
M: Felina / Kaiser Stolz
K022440 616013670119510
56.

83

FERLINA KWPN NED 2010 Klacz gniada/170 F: Applaus
M: Aberlina / N-Aldato
K018797 528003201003241
57.

88

FINNA W KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Cantos / Contender
M: Cally Z / Caretano Z
K024231 528003201011191 104QX59
58.

70

FIRN M POL 2014 Wałach kara/174 F: Huzar
M: Finka
brak 616 006 59 00355 14
59.

143

FOREST MAŁOPOLSKA POL 2003 Wałach gniada/165 F: Fiskor
M: Foka
K022238 POL006550021403
60.

182

FORMIDABLE DIAMANT SF POL 2015 Ogier siwa/162 F: DIAMANT DE SEMILLY
M: NOBLE LADY / CORRADO
K028370 15247343a
61.

126

GALA WLKP POL 2008 Klacz gniada/175 F: Czynel
M: Goplana I
Brak 616007662015608
62.

93

GAPHIRA KWPN NED 2011 Klacz gniada/163 F: Diamant de Semilly
M: Saphira / Mr. Blue
K027225 528003201109120
63.

157

GELUKSROOS KWPN NLD 2012 Klacz gniada/162 F: Con Polydor
M: Cedelroze / Sarantos
K025786
64.

171

GIOLI SI ITA 2002 Klacz kasztanowata F: Robine
M: Luisa III
K020127
65.

80

GREASE LIGHTNING KWPN POL 2011 Klacz inna F: Chalord / Chalan
M: Tristian Utica / Graan Corrado
K024783 528003201101213
66.

87

HAMILTON KWPN NED 2012 Wałach siwa F: Whitaker / Clinton
M: Wolinda / Ahorn
K022414 528003201202486 105PS55
67.

140

HARRY WLKP POL 2004 Wałach gniada F: .
M: .
brak
68.

65

HARY SP POL 2012 Wałach kasztanowata/170 F: Romeo Des Vaux
M: Hiszpanka / Contendus
K026145
69.

100

HAWANA WIELKOPOLSKA POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Lotos
M: Hrafina M
K021074
70.

48

HILON-W SP POL 2010 Wałach siwa/170 F: HBC Lake Bid
M: Harfa / Harmoniusz
K018594 616009680059210
71.

114

HIRO KWPN NLD 2012 Wałach gniada F: Twister De La Pomme / Darco
M: Whoopy / Silverstone
K023810 528003201209132
72.

146

IMPATI ROOS VDL /// POL 2013 Klacz gniada/167 F: ///
M: ///
Brak /// 106RK54
73.

57

INEZ W SP POL 2010 Klacz siwa F: Czumen K
M: Inger
K021249
74.

163

INIESTA-P WIELKOPOLSKA POL 2015 Klacz kasztanowata/170 F: Vulkan L
M: Iliada
Brak 616007610141715
75.

130

IOWA KWPN POL 2013 Wałach gniada/168 F: EL CAPONE
M: BAHIA BLANCA
Brak 528003201306613
76.

155

IROCCO BROWN KWPN POL 2013 Wałach gniada/170 F: Zirocco Blue VDL
M: Ariane
Brak 273939339338
77.

26

IRYDION L SP POL 2003 Wałach gniada F: Castigione L
M: Ida L / Lux Z
K007335 09248 102YT08
78.

74

JACERA SP POL 2011 Klacz siwa/167 F: cedrus
M: jakucja
K027069 616 009 06 02069 11
79.

14

JAMAJKA KUC WALIJSKI POL 2004 Klacz gniada/kuc:140 F: Strayer's samson
M: Koekoekshof jannique
K024371
80.

68

JANNEMAN KWPN POL 2014 Ogier skarogniada/173 F: Indoctro
M: Ravenna II
brak
81.

132

JAREMA SP POL 2008 Wałach gniada F: Maram / Aram
M: Jarmila / Luron
K012350 POL009690100508
82.

97

JASPER BWP POL 2009 Wałach gniada/mk:157 F: Cesano II
M: A Prodigy Angel Phine
2734/19AB 056-002-W00293935
83.

142

JAVALLI HDH KWPN POL 2014 Wałach ciemnogniada/168 F: Etoulon VDL
M: Charyzma Z / Cream Top
K027319 -
84.

178

JE T'AIME SP POL 2014 Klacz gniada/165 F: Kilian 38
M: Jemioła
K028189 123344
85.

77

JEDYNKA WIELKOPOLSKA POL 2003 Klacz gniada F: Empiryk
M: Janowa
K015758 POL009600094003
86.

86

JERIMO KWPN NED 2014 Wałach gniada/brak F: El Primero
M: Brak
K026984 brak
87.

129

JIHAD MAŁOPOLSKA POL 2012 Wałach gniada/165cm F: Harpun
M: Janda
brak 616 006 66 03584 12
88.

12

K-PARIS WLKP POL 2006 Klacz gniada/162 F: Parys
M: Kalina
Brak 007660979406
89.

85

KANE KWPN NED 2015 Wałach gniada/brak F: Etoulon VDL / Toulon
M: Enora / Arezzo VDL
brak brak
90.

153

KASTET WIELKOPOLSKA POL 2004 Wałach kasztanowata/180 F: Rosseli
M: Kasandra
K019298 POL007520075604
91.

91

KUBA WLKP POL 2012 Klacz gniada/166 F: Cedrus
M: Kenia
K026010 616 007 60 01144 12
92.

50

L-FABIA HOLSTEINER POL 15-05-2013 Klacz gniada/162 F: CORNETINO
M: LANDGRAEFIN 3
K024781 DE421000602213
93.

94

LA SCALA OLD POL 2011 Klacz gniada/172 F: Canabis
M: La Vawetta / Lugwig von Bayern
K020919 -
94.

72

LA VIE SP POL 2014 Klacz gniada/168 F: Landino
M: Latynoska
K028614 616009590015014
95.

66

LAKRO SP POL 2011 Wałach siwa/. F: Lake Bid
M: Lakrima
K019769 616009610226811
96.

54

LANZOR SP POL 2007 Wałach gniada/165 F: Landos II
M: Husaria
Brak -
97.

172

LAUDERDALE HOL GER 2004 Ogier gniada/mk:156 F: Lancer II / Landgraf I
M: P-Hawaii / Candillo
K009609 DE421000012204
98.

107

LEANDER HANNOWER POL 2013 Wałach kara/174 F: Levistano
M: Aramie Dream
brak
99.

104

LEEMCULEHOEVE'S LUCAS (LUKAS) KUC WALIJSKI POL 2016 Ogier inna/kuc:137 F: Albrecht's hoeve maikel
M: Leemculehoeve's daphne
Brak Brak
100.

28

LEO Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2009 Wałach ciemnogniada F: DESANT
M: LOTA
brak
101.

144

LIMARO - POL - Wałach siwa/- F: -
M: -
- -
102.

102

LITTLE LADY HANNOVERANER POL 2005 Klacz siwa/mk:154 F: Litas - Star
M: Gesche
Brak
103.

103

LITTLE LESS CONVERSATION HANNOVERANER POL 2005 Klacz siwa/162 F: Litas - Star
M: Amazone
Brak
104.

111

LOTAR HAFLINGER POL 2012 Wałach kasztanowata/mk:151 F: Sternfurst /
M: Luise /
brak
105.

61

LOVERBOY KUC WALIJSKI POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:128 F: Nn
M: Nn
K026551
106.

75

MACLAREN SP POL 2014 Wałach gniada/162 F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Matrica 34 / Antares
K026229 616009660461614
107.

174

MALIVIA XX POL 2006 Klacz gniada/168 F: Stato King
M: Marana
K011849 POL060000004399
108.

168

MARINELLO 0003 DRP GER 2001 Ogier jelena/kuc:140 F: Magic Main
M: Sanny
Brak DE487879001301
109.

145

MAVANDA SP POL 2012 Klacz gniada F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Makabi / Maram
K020808 616009530174612
110.

96

MEQINI SP POL 2011 Wałach siwa F: Quidam's Hero / Quidam's Rubin
M: Modelka / Cavallo
K019213 616009680010011
111.

167

MILADY SP POL 2003 Klacz gniada F: Lavendel / Ramiro Z
M: Mila / Ammersee
K008788 POL009660194803
112.

106

MILLCROFT VIVA KUC WALIJSKI GBR 2009 Klacz kasztanowata/kuc:134 F: Cwrtycadno Caradog / Eyarth Celebration
M: Millcroft Dahlia / Millcroft Royal Lustre
K020200 826046020155026
113.

73

MILUZA SP POL 2012 Klacz gniada F: Marino
M: Mazepa
K021306
114.

37

MISSISSIPI KUC CONNEMARA POL 2012 Klacz siwa/147 F: Innellan Phoenix / Liscaninana Boy
M: Mystic Moonshadow / Lishmar Rabel
K021250 616013661246212
115.

176

MOJRA FAVO TRAK POL 2013 Klacz ciemnogniada/167 F: Favoritas /
M: Malaruna / Arianin
K023538 POL732010064713
116.

101

MONITO ANGLO-ARABSKA POL 2012 Wałach siwa F: San Louis
M: Moldau III
K022640
117.

117

NESKO SP POL 2014 Wałach kara/167 F: Salomon / Darco
M: Neska / Taunus
K025403 616009640018614
118.

151

NIXON JS BWP NED 2013 Wałach ciemnogniada/165 F: Kannan
M: Dorina JS / Thunder van de Zuuthoeve
K024581 056002W00304507
119.

78

NOBEL MAŁOPOLSKA POL 2011 Wałach gniada/167 F: Jurand
M: Nadzieja
Brak Brak
120.

110

NOBEL DU FOREST SELLE FRANCAIS FRA 2001 Wałach kasztanowata F: Eliot Du Forest
M: Paola De Silly
K008405
121.

173

NORMA SP POL 2004 Klacz gniada F: Revel / Animo
M: Nasturcja / Seul
K014856 POL009600000904
122.

127

NUMERENA WESTF GER 2012 Klacz gniada/159 F: Numero Uno
M: Marena
K027936 DE441411082212
123.

177

OSI SP POL 2015 Klacz kara/165 F: Kilian 38
M: Osama
------ ------
124.

109

PARYS SP POL 2008 Wałach gniada/bd F: Ludger
M: Piwonia
brak
125.

58

PEREŁKA HUCUL POL 2009 Klacz kara/kuc:138 F: NN
M: NN
brak tak
126.

160

PERFECTO SP POL 2010 Wałach gniada/162 F: Domel
M: Progis
k016501 616 009 52 00045 10
127.

181

PIEROT KUC POL 1999 Wałach siwa/kuc:131 F: Mona II / Lascadell
M: Petra / Razin
K026509 POL013600141899
128.

135

PIRAT KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc: F: -
M: -
-
129.

56

PLASTYK MŁP POL 2011 Wałach gniada/kuc:152 F: Planet
M: Kropka
K021860 616 006550152311
130.

59

PRESTIGE KUC WALIJSKI POL 2003 Wałach izabelowata/kuc:135 F: NN
M: NN
Brak Tak
131.

149

PRINCE NOIR BWM BEL 2010 Wałach kara/175 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Philadelphia Z / Papillon Rouge
K017297 056002W00296284
132.

133

PRYMUS WIELKOPOLSKA POL 2008 Wałach kara/. F: Trawers
M: Peja
brak .
133.

139

RASPBERRY SP POL 2009 Klacz gniada/166 F: Aravel II
M: Rowa
K017788 616009590268009`
134.

125

REYLEM CORNELIA GR. C WELSH POL 2006 Klacz jelena/kuc:137 F: Cottrell Archimedes
M: Reylem carmen
K027046 143418
135.

134

ROSZADA TYP SZLACHETNY POL 2004 Klacz srokata/mk:- F: -
M: -
- -
136.

45

SARAGOSSA-P Polski Koń Szlachetny POL 2008 Klacz ciemnogniada/169 F: Liguster
M: Seniorita-P
Brak Brak
137.

180

SERPENTYNA XX POL 2013 Klacz kasztanowata/164 F: In Camera
M: Szeroka Polana
brak
138.

120

SNIKERS Szlachetna Półkrew POL 2014 Wałach gniada/mk:153 F: Stilios
M: Hema
K025232 616009660442714
139.

131

SYWILLA SP POL 2012 Klacz gniada F: Fair Play Coudreau
M: Samantha Ponysport
Brak
140.

175

SZENILA SP POL 2006 Klacz skarogniada/172 F: Carry Son
M: Soja
K012058 11713
141.

51

T.GOLD QUIDAME Z ZANGERSHEIDE POL 2013 Klacz gniada/165 F: TANGELO VD ZUUTHOEVE
M: GOLD QUIDAME L
K018902 056015Z55850113
142.

99

TAMARYSZEK MAŁOPOLSKA POL 2010 Wałach kasztanowata F: DEVIN DU MAURY
M: TABARBY
brak
143.

5

TETI KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:147 F: Dante
M: Tritti
K014499 12093
144.

118

TOLEDO TRK. POL 2010 Wałach kasztanowata F: Gluosnis
M: Tessa / Hamlet Go
K019369 POL732010049410
145.

13

TONY’S BOY WELSH COB POL 2007 Wałach siwa/kuc:148 F: Nn
M: Nn
Brak 372003006844540
146.

49

TORNADO KUC FELIŃSKI POL 2007 Wałach ciemnogniada/kuc:148 F: Karmel
M: Tasmania
Brak
147.

60

TORNADO II SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Aravel II
M: Tesmiran
K011995
148.

161

TORRES EWITA Kuc Niem.wierzch. POL 2009 Wałach gniada/kuc:139 F: V.I.P
M: TARA TEXASS
K025449 616013670093809
149.

15

TUTSI Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: Aravel II
M: Tesmiran
K018661
150.

170

TUTSI SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Arave II
M: Tesmiran
K018661
151.

150

ULYSSE DE GRANDERIE SF POL 2008 Wałach kasztanowata/175 F: Newton De Kreisker
M: Lunanime De Grandry
K011640 08110466A
152.

115

UNKNOWN FLYING OBJECT HANOWERSKA POL 2013 Klacz gniada/165 F: Uccello
M: Zita K
K027668 DE431313308113
153.

64

WALKIRIA NN POL 2012 Klacz gniada/mk:NN F: NN
M: NN
Brak
154.

36

WEDOG PRIDE N JOY 98 KUC WALIJSKI POL 2012 Klacz izabelowata/kuc:130 F: Tireinon Star Rocker
M: 135157 Holly
brak brak
155.

165

WELCOME HL WIELKOPOLSKA POL 2004 Wałach kara/166 F: Pink Floyd HL
M: Westalka
brak POL 007600063904
156.

187

WERONA SP POL 2010 Klacz gniada/160 F: Coriano's Ass
M: Wygoda/ Danko
K023738 Brak
157.

46

WHITE SHOT KWPN GER 2012 Klacz siwa/168 F: Singapore
M: Zahna
K027920 NLD003201203084 106HA79
158.

52

WIKI TRK. POL 2009 Klacz gniada F: Emis
M: Wiroza
K019631
159.

62

WOULD LOVE SP POL 2012 Wałach siwa/X F: D'Cin Cin PG
M: WENDY
K022445 616009520095412
Rider Club
Competition
Prize
Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin
50
50
200
SUM:
300.00
Ciołczyk Piotr LKJ w Gałkowie
100
SUM:
100.00
Gostkiewicz Paulina KJ Dworek Okuniew
250
SUM:
250.00
Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
300
50
SUM:
350.00
Jończyk Łukasz BPK (POM)
150
150
400
400
SUM:
1100.00
Karczewska Karolina Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
250
SUM:
250.00
Łącka Alicja KJ Aromer Józefin
50
50
SUM:
100.00
Ostrowska Julia Polski Polo Klub Warszawa
600
SUM:
600.00
Patejko Sara Largo Sp. z o.o. Warszawa
50
SUM:
50.00
Pracel Marianna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia-Kozielska
100
SUM:
100.00
Sopińska Julia KJ Dziecinów
100
SUM:
100.00
Sumińska Ewa KJ Młyńska Struga
300
SUM:
300.00
Twerdochlib Ida Sopocki KJ
250
SUM:
250.00
Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa
600
250
200
SUM:
1050.00
Wesołowska Aniela Klub Jeździecki Wiktorowo
50
SUM:
50.00
Zalewski Radosław SKJ Bobrowy Staw
400
SUM:
400.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Aniołek Hubert
SKJ Pony Power
2020-01-25
1
2020-01-25
6
Bąk Anastazja
BPK (LUL)
BORA (128)
2020-01-25
4
2020-01-25
2020-01-26
4
2020-01-26
5
Baranowska Oliwia
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
2020-01-25
16
2020-01-25
17
Chojnowski Mateusz
Klub Jeździecki Equireno
2020-01-25
19
Ciarczyńska Alicja
KJ Aromer Józefin
2020-01-25
4
50
2020-01-25
5
50
2020-01-26
3
200
2020-01-25
17
Ciołczyk Piotr
LKJ w Gałkowie
OSI (177)
2020-01-25
2020-01-25
12
2020-01-26
12
2020-01-26
17
JE T'AIME (178)
2020-01-25
10
2020-01-25
8
2020-01-26
12
2020-01-26
6
CAFETE (179)
2020-01-25
21
2020-01-25
4
100
2020-01-26
1
2020-01-26
Dragan Natalia
BPK (MAZ)
NESKO (117)
2020-01-26
15
2020-01-26
Dzierzbicka Anna
SKJ Potęga Piekary
L-FABIA (50)
2020-01-25
1
2020-01-26
2020-01-26
8
2020-01-25
13
2020-01-25
2
2020-01-26
27
Dzipanow Maja
LKJ w Gałkowie
2020-01-25
3
2020-01-25
2020-01-26
3
2020-01-26
Ferenc Kinga
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
EQUUS (121)
2020-01-26
2020-01-25
29
2020-01-25
3
2020-01-26
3
Ferenc Tamara
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2020-01-25
2020-01-25
10
2020-01-26
2
2020-01-25
25
2020-01-26
23
2020-01-26
3
Figaszewska Julia
Brak
2020-01-25
31
2020-01-25
1
2020-01-26
15
2020-01-26
1
Foremny Paweł
JKS Umiastów
2020-01-25
5
2020-01-25
2020-01-26
8
2020-01-26
13
Gawda Kaja
WKJ Lublin / SJ Piker
LANZOR (54)
2020-01-25
21
2020-01-25
43
2020-01-26
34
2020-01-26
30
Gawron Hanna
Bpk
BETOVEN (17)
2020-01-25
28
2020-01-25
1
2020-01-25
Głusek Gabriel
SJ Poster Piaseczno
2020-01-25
20
2020-01-25
18
Gostkiewicz Paulina
KJ Dworek Okuniew
INEZ W (57)
2020-01-25
8
2020-01-26
3
250
Gotner Bartosz
SJ Piker
TORNADO (49)
2020-01-25
1
2020-01-25
1
2020-01-26
25
2020-01-25
2020-01-26
1
2020-01-26
1
Grabowska Edyta
Jeżdziecki Klub Sportowy Umiastów
HAWANA (100)
2020-01-25
2020-01-25
9
2020-01-25
19
Iwanow Anastazja
Brak
2020-01-25
1
2020-01-25
33
Jannasz Wiktoria
SKJ Poczernin
2020-01-25
8
2020-01-25
15
2020-01-26
5
2020-01-25
2
300
2020-01-25
14
2020-01-26
6
2020-01-25
12
2020-01-26
4
50
2020-01-26
8
2020-01-25
13
Jasińska Bianka
Stajnia Piaseczno
CLIF (141)
2020-01-26
14
2020-01-26
1
Jaworski Wiktor
Bałałajka
2020-01-26
10
2020-01-26
1
2020-01-26
Jończyk Łukasz
BPK (POM)
IOWA (130)
2020-01-26
2
150
2020-01-25
2
150
2020-01-25
1
400
2020-01-25
2
400
Kamiński Jan
Equikam Sp. z o.o.
2020-01-26
16
2020-01-26
16
Kamiński Jan
Equikam Sp. z o.o.
JAREMA (132)
2020-01-26
15
2020-01-26
11
Karczewska Karolina
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2020-01-25
22
2020-01-25
1
250
Kaźmierowska Milena
Płockie Centrum Zooterapii
2020-01-25
2020-01-25
44
2020-01-25
Klimowicz Kaja
BPK Maz
JIHAD (129)
2020-01-26
2020-01-26
2020-01-26
Kloze Inga
KJ Aromer Józefin
HARY (65)
2020-01-26
10
2020-01-25
10
Kopko Justyna
JKS Olsza
2020-01-26
11
2020-01-26
Korzuchowska Karolina
Płockie Centrum Zooterapii
2020-01-25
26
2020-01-25
3
LOTAR (111)
2020-01-25
14
2020-01-25
21
Kościesza Łukasz
TKKF Ognisko Hubert Warszawa
2020-01-26
18
2020-01-26
11
Kozik Martyna
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
CARAT (79)
2020-01-25
2
2020-01-25
20
Kozłowska Kinga
Bałałajka
2020-01-26
28
2020-01-26
25
2020-01-26
1
Kozon Martyna
BPK (MAZ)
TOLEDO (118)
2020-01-26
9
2020-01-26
13
Kraśko Aleksander
LKJ w Gałkowie
PIEROT (181)
2020-01-25
1
2020-01-25
1
2020-01-26
Kraśko Kuba
LKJ w Gałkowie
2020-01-25
16
2020-01-25
42
2020-01-26
21
2020-01-26
29
2020-01-26
PIEROT (181)
2020-01-26
18
2020-01-26
21
Kruszelnicka Iga
Bałałajka
2020-01-26
27
2020-01-26
13
2020-01-26
14
Kucharczyk Jm'06 Hanna
SSKJ Grobice
2020-01-26
2020-01-26
17
Kurek Agnieszka
Bałałajka
2020-01-26
2
2020-01-26
16
2020-01-26
1
Kwiatkowska Julia
Stajnia Goplana
JAMAJKA (14)
2020-01-25
1
2020-01-25
50
2020-01-25
18
Kwiatkowska Lena
TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
CANGELO (71)
2020-01-26
23
2020-01-26
2020-01-26
32
Lach Agata
BPK (KPO)
2020-01-25
7
Lewandowska Michalina
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2020-01-25
1
2020-01-25
1
2020-01-26
15
2020-01-26
15
Lewandowska Oliwia
brak
PERFECTO (160)
2020-01-26
36
2020-01-26
35
Łącka Alicja
KJ Aromer Józefin
2020-01-25
5
50
2020-01-26
5
50
2020-01-26
9
2020-01-25
12
Łącka Michalina
KJ Aromer Józefin
TETI (5)
2020-01-25
8
2020-01-26
17
2020-01-25
23
2020-01-26
4
Maciejewska Katarzyna
-
INIESTA-P (163)
2020-01-25
15
2020-01-25
27
2020-01-26
13
2020-01-26
14
Maciejewska Natalia
SSKJ Bobrowy Staw
2020-01-25
9
2020-01-25
2020-01-26
20
2020-01-26
11
Maksymow Karolina
brak
PRYMUS (133)
2020-01-26
4
2020-01-26
1
Malesa Alicja
Brak
2020-01-25
1
2020-01-25
29
2020-01-25
30
Malinowska Aleksandra
stajnia Goplana
GALA (126)
2020-01-25
2020-01-25
6
2020-01-25
31
Marczyk Monika
Largo Sp. z o.o. Warszawa
WERONA (187)
2020-01-26
8
2020-01-26
Marjańska Paulina
KJ Złoty Koń
ROSZADA (134)
2020-01-26
1
2020-01-26
37
PIRAT (135)
2020-01-26
16
2020-01-26
1
DREDA (136)
2020-01-26
2020-01-26
Maślanka Bogdan
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
KASTET (153)
2020-01-26
18
2020-01-26
23
Matlak Zofia
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
NOBEL (78)
2020-01-25
48
2020-01-25
49
Melich Oliwia
KJ Akademia Kucania Dawidy
2020-01-25
1
2020-01-25
12
2020-01-25
6
Miazga Agata
WKJ Lublin / SJ Piker
WIKI (52)
2020-01-25
5
2020-01-25
2020-01-26
14
2020-01-26
7
Miedziocha Hanna
BPK (MAZ)
2020-01-25
9
2020-01-25
9
Miszczuk Katarzyna
bez przynależności klubowej
JACERA (74)
2020-01-25
7
2020-01-25
2020-01-25
16
Mitman Amelia
Jks Olsza
2020-01-26
9
2020-01-26
Młynarczuk Anna
TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
FIRN (70)
2020-01-26
2020-01-26
39
Modliborek Martyna
JKS UMIASTÓW
LEO (28)
2020-01-25
21
2020-01-25
51
2020-01-25
1
Naruszewicz - Stroińska Julia
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
DAME (53)
2020-01-25
2
2020-01-26
7
2020-01-25
6
2020-01-26
1
Olszewska Wiktoria
NZ
2020-01-26
21
2020-01-26
18
2020-01-26
1
Ostrowska Julia
Polski Polo Klub Warszawa
NIXON JS (151)
2020-01-25
11
2020-01-26
1
600
2020-01-25
12
2020-01-26
4
Pakosz Natalia
WKJ Lublin SJ GROS
LEANDER (107)
2020-01-25
26
2020-01-26
19
2020-01-26
10
2020-01-25
41
2020-01-25
27
2020-01-26
19
2020-01-25
39
2020-01-26
Patejko Sara
Largo Sp. z o.o. Warszawa
2020-01-25
15
2020-01-25
4
50
Pęczyńska Karolina
JKS Karolina
ESTAMP (147)
2020-01-25
13
2020-01-25
17
Peszek Julia
Bpk
2020-01-25
30
2020-01-25
1
Pięta Kinga
Płockie Centrum Zooterapii
2020-01-25
2020-01-25
33
Piórkowska Maria
niezrzeszony
KUBA (91)
2020-01-25
2020-01-25
17
2020-01-26
26
2020-01-25
10
2020-01-26
Piskorski Piotr
KJ Galop Kozienice
2020-01-25
16
2020-01-25
16
Płatos Jarosław
KJ Galop Kozienice
2020-01-25
14
Pojmaj Blanka
WKJ Lublin / SJ Piker
HILON-W (48)
2020-01-25
2020-01-25
2020-01-26
6
2020-01-26
11
Pracel Marianna
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia-Kozielska
DENDY (43)
2020-01-25
1
2020-01-26
3
100
2020-01-25
14
2020-01-26
18
Rapacka-Zimny J'02 Natalia
SKSK Stare Babice
2020-01-25
21
2020-01-25
2020-01-25
28
Reaud Oliwia
Stajnia Goplana
K-PARIS (12)
2020-01-25
2020-01-25
15
2020-01-25
47
Romanowska Gabriela
UKS Primo Kozery
ERO (166)
2020-01-25
1
2020-01-25
32
2020-01-25
1
2020-01-25
1
2020-01-25
37
Rozbiewska Weronika
SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
SZENILA (175)
2020-01-26
13
2020-01-26
7
Sawicka M'08 Lena
bpk MAZ
2020-01-25
1
2020-01-25
22
2020-01-25
8
2020-01-25
2020-01-25
3
2020-01-25
34
Senicic Lena
Stajnia Piaseczno
HARRY (140)
2020-01-26
15
2020-01-26
1
Skorupowska Róża
Stajnia Primastella
2020-01-26
2020-01-26
6
2020-01-26
38
SNIKERS (120)
2020-01-26
2020-01-26
7
2020-01-26
Śledziewska Aleksandra
SKJ PONY POWER
EL NINO (162)
2020-01-25
32
2020-01-25
1
2020-01-25
45
Smolich Julia
KJ Fullmet
2020-01-25
1
2020-01-25
11
2020-01-25
5
2020-01-26
12
2020-01-26
28
2020-01-26
Sobierajska Róża
Klub Jeździecki Akademia Kucania
JASPER (97)
2020-01-25
2020-01-25
1
Sobków Julia
brak
ARIAS (124)
2020-01-26
1
Sobków Zuzanna
brak
ARIAS (124)
2020-01-25
27
2020-01-25
36
2020-01-25
46
2020-01-26
19
Sopińska Julia
KJ Dziecinów
2020-01-25
4
2020-01-25
3
100
Strzeszewska Wiktoria
SKJ Bajardo
2020-01-25
1
2020-01-25
1
2020-01-26
2020-01-26
25
Sumińska Ewa
KJ Młyńska Struga
2020-01-25
7
2020-01-26
6
2020-01-26
2
300
2020-01-25
7
Suska Zuzanna
TKKF Ognisko Hubert Warszawa
LA VIE (72)
2020-01-26
7
2020-01-26
24
Świrska Wiktoria
KJ Wiktorowo
2020-01-26
13
2020-01-26
Szestowicka Maja
JKS Equita Świętochów
MILADY (167)
2020-01-25
11
2020-01-25
15
2020-01-26
12
2020-01-26
6
Szwajczewska Aleksandra
Stajnia Nad Wisłą
BORA (105)
2020-01-25
12
2020-01-25
9
2020-01-25
26
Szysz Katarzyna
JKS UMIASTÓW
2020-01-25
2020-01-25
21
2020-01-25
24
Tomaszewski Stanisław
-
LIMARO (144)
2020-01-25
18
2020-01-26
24
2020-01-26
33
2020-01-25
14
2020-01-25
2020-01-26
19
Trojanowicz Maja
Stowarzyszenie SSK Stare Babice
2020-01-26
20
2020-01-26
2020-01-26
10
Twerdochlib Ida
Sopocki KJ
CADIARA (84)
2020-01-25
7
2020-01-26
1
250
2020-01-26
12
2020-01-25
15
Uchman Dominika
TKKF Hubert
LAKRO (66)
2020-01-26
2020-01-26
2
Urbańska Malwina
Stowarzyszenie Warszawski KJ
KANE (85)
2020-01-25
13
2020-01-25
14
2020-01-26
1
2020-01-26
26
JERIMO (86)
2020-01-25
18
2020-01-25
11
2020-01-25
11
2020-01-26
7
FINNA W (88)
2020-01-25
9
2020-01-26
8
CACHMER (89)
2020-01-25
20
2020-01-25
17
2020-01-26
2020-01-26
22
Von Mauberg Konstancja
Polski Polo Klub Brochów
GAPHIRA (93)
2020-01-25
6
2020-01-25
6
Wacławik Marek
Largo Sp. z o.o. Warszawa
CORIWAY (81)
2020-01-25
1
600
2020-01-25
3
250
FERLINA (83)
2020-01-25
3
200
2020-01-25
13
Wajda Marta
KJ Dworek Okuniew
2020-01-26
14
2020-01-26
9
Wałach Maja
SKJ Bajardo
2020-01-25
1
2020-01-25
33
2020-01-26
5
2020-01-26
31
2020-01-26
24
PLASTYK (56)
2020-01-25
25
2020-01-25
6
2020-01-26
2020-01-26
19
2020-01-26
9
Wernerowicz Aleksandra
KJ Akademia Kucania
2020-01-25
1
2020-01-25
35
Wesołowska Aniela
Klub Jeździecki Wiktorowo
TUTSI (15)
2020-01-26
4
50
2020-01-26
Więckowska Aleksandra
KJ Rock Horses
HIRO (114)
2020-01-25
10
2020-01-25
5
Wysocka Patrycja
TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
PARYS (109)
2020-01-26
21
2020-01-26
22
Zalewski Radosław
SKJ Bobrowy Staw
2020-01-25
38
2020-01-25
40
2020-01-26
8
2020-01-26
5
FANCIFUL (183)
2020-01-25
11
2020-01-25
2020-01-26
14
2020-01-26
2020-01-25
10
2020-01-26
2
400
2020-01-25
8
2020-01-25
2020-01-26
17
2020-01-26
10
2020-01-25
19
2020-01-25
2020-01-26
25
2020-01-26
2020-01-25
13
2020-01-26
5

Number of Riders: 111

Number of Horses: 159

The sum of prizes: 5 350.00

Competition results developed by: HIPPOSERWIS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052014-3, Tomasz Próchniak, Lublin)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl