Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZR-B i HZT-B
Bobrowy Staw, 26-27.10.2019r.

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
206 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 15:23:44
2019-10-24 15:23:44
Maciej Kostrzewski KENTUCKY HIPPICA
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
205 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 07:12:47
2019-10-24 07:12:47
Leszek Nieużyła GIJSBERTHA
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
204 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 06:51:42
2019-10-23 23:24:23
Sophia Inguenaud LISA BONA L
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
203 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 06:51:48
2019-10-23 22:56:24
Rita Rogalska PIEROT
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
202 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 06:51:51
2019-10-23 22:45:16
Olaf Pastorica SZAMAN HIPICCA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
201 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 06:52:02
2019-10-23 22:32:02
Julia Cegłowska RAVEL
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
200 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 21:05:56
2019-10-23 20:45:42
Julia Niedzielska KORWETTA II
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
199 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 06:52:50
2019-10-23 20:37:49
Ireneusz Pankiewicz J'ADORE
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
198 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 06:52:54
2019-10-23 20:37:15
Ireneusz Pankiewicz FISTON VAN T&L
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
196 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 19:06:19
2019-10-23 17:09:33
Anna Dziuba MAVANDA
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/zwykły art. 238.2.1
195 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 12:00:59
2019-10-23 11:13:41
Lena Pietrzak UVINE
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
194 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 12:01:13
2019-10-23 10:35:17
Marta Hejger AHUNTER
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
193 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 12:01:22
2019-10-23 09:40:37
Wiktoria Leszek-Karwańska FAMEUS-OLT
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
192 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 08:43:20
2019-10-23 08:40:15
Piotr Kalinowski KEMBALL
  • 1x 14/C/zwykły art. 238.2.1
191 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 08:43:25
2019-10-23 08:27:10
Julia Gąsiorek INTERIA
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
190 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 12:01:32
2019-10-23 08:05:52
Karolina Klusek NEVADA ROYAL Z
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
189 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 08:43:33
2019-10-22 23:02:12
Jagoda Jeż MILTON
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
188 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 21:32:41
2019-10-22 21:10:14
Edyta Patynowska PLACIDO
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
187 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 21:32:51
2019-10-22 21:09:43
Kinga Ziętek TOLA
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
186 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 21:32:57
2019-10-22 20:09:44
Anna Wojciechowska SAMBA
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
185 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 21:33:04
2019-10-22 20:09:20
Jakub Olesiejuk SAMBA
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
184 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 08:48:37
2019-10-22 20:02:11
Bianka Kwiatkowska NEVIO 17
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
183 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 19:50:39
2019-10-22 19:50:02
Karolina Łącka SUN PAULA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
182 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 15:26:01
2019-10-22 19:30:03
Marcin Kaminski PETER'S COURT
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
181 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 08:48:45
2019-10-22 18:45:51
Marianna Wawrzynowicz GAROU DU ECLAT
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
180 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 19:02:37
2019-10-22 18:24:15
Zofia Kulczycka KORDOBA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
179 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 19:02:47
2019-10-22 18:22:31
Antoni Tomaszewski MELLECHOWICZ
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
178 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 19:03:06
2019-10-22 18:20:17
Antoni Tomaszewski HASSLING-KETLING
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
177 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 19:03:34
2019-10-22 17:42:52
Ewa Mazurowska LAZINO
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/zwykły art. 238.2.1
176 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 19:03:55
2019-10-22 17:40:48
Ewa Mazurowska MARIIT P
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
175 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 19:03:59
2019-10-22 17:39:08
Ewa Mazurowska RAF LIDER
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
174 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 19:04:04
2019-10-22 17:38:29
Ewa Mazurowska RIANA P
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
173 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 19:04:08
2019-10-22 16:30:13
Magdalena Kadłubowska ZEUS
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
172 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 19:04:11
2019-10-22 15:49:23
Patrycja Wysocka PARYS
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
171 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 19:04:15
2019-10-22 15:22:17
Magdalena Procyszyn HALANDINA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
170 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 08:48:50
2019-10-22 14:14:04
Robert Wilczewski LACROSSE
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/zwykły art. 238.2.1
169 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 19:04:22
2019-10-22 14:13:19
Michał Mordzelewski CLANET
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
168 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 19:04:30
2019-10-22 14:12:52
Michał Mordzelewski OMEGA 34
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
167 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 08:48:54
2019-10-22 14:12:31
Robert Wilczewski CONSTANTINE M
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
166 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 19:04:48
2019-10-22 14:12:21
Michał Mordzelewski MERCEDES
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
165 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 12:14:42
2019-10-22 12:14:16
Aleksandra Szwajczewska BORA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
164 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 12:09:17
2019-10-22 12:00:40
Nina Gawlikowska PASJA
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
163 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 12:09:21
2019-10-22 11:55:02
Aniela Lewandowska CARPE DIEM K
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
162 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 12:09:25
2019-10-22 11:54:20
Karolina Szaniawska HIMENA
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
160 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 12:09:38
2019-10-22 11:18:33
Alicja Pyrzyk HALOGEN
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
159 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 12:09:42
2019-10-22 09:54:17
Marta Pieńkowska SELFI J
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
158 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 12:09:46
2019-10-22 09:51:07
Hanna Kucharczyk Jm'06 MARIO
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
157 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 08:23:50
2019-10-22 08:23:13
Oliwia Baranowska ANA BELLA -A
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
156 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 06:52:13
2019-10-22 00:58:23
Antoni Tomaszewski LOPEZ
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
155 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 08:24:06
2019-10-21 22:25:15
Julia Kozerska QUIDAM'S DIAMOND
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
154 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 08:24:12
2019-10-21 22:23:02
Julia Kozerska LEON Q
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
153 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 19:55:10
2019-10-21 19:54:31
Alicja Komorowska TENOR
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
152 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 19:04:56
2019-10-21 18:31:34
Zuzanna Dębowska LONDON
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
151 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 19:48:26
2019-10-21 18:23:03
Kinga Ferenc EQUUS
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
150 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 19:48:30
2019-10-21 18:22:26
Tamara Ferenc FANTA-EWITA
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
149 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 19:48:34
2019-10-21 18:21:43
Karolina Karczewska LAUDERDALE
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
148 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 19:48:39
2019-10-21 17:45:12
Zuzanna Tomaszewska DANDY
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
147 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 19:48:43
2019-10-21 16:59:45
Karolina Bar PIPIN
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
146 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 19:48:47
2019-10-21 16:59:13
Karolina Bar MARKIZA
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
145 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 19:48:51
2019-10-21 16:57:56
Michalina Lewandowska MILLCROFT VIVA
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
142 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 15:23:38
2019-10-21 15:23:10
Katarzyna Żuchowicka AWANGARDA
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
141 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 14:03:31
2019-10-21 13:46:17
Jakub Olesiejuk SWEET COLAGE
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
140 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 12:50:26
2019-10-21 12:39:18
Grzegorz Andrzej Kubiak C FOEGANDRA
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
139 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 12:50:29
2019-10-21 12:38:43
Grzegorz Andrzej Kubiak SONATINA BLUE
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
138 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 12:50:33
2019-10-21 12:38:12
Grzegorz Andrzej Kubiak SHANTUNG
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
137 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 12:50:37
2019-10-21 12:37:36
Grzegorz Andrzej Kubiak SAMURAI
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
136 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 12:50:41
2019-10-21 11:46:22
Maja Żewłakow ATOMIUM L
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
135 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 12:50:45
2019-10-21 11:30:30
Piotr Piasecki LAURENTIO
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 08:05:21
2019-10-20 23:23:47
Łukasz Jończyk DON BIJOU II ZW
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
127 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 08:06:24
2019-10-20 22:01:17
Zdzisław Wojtera C ALPACZINO Z
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
126 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 08:06:30
2019-10-20 22:00:26
Zdzisław Wojtera DALANDA Z
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
125 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 08:06:38
2019-10-20 20:04:33
Daniel Zawadzki DAR-S
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
124 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 08:06:46
2019-10-20 20:03:44
Kamila Chrzanowska CIRI
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
123 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 19:08:21
2019-10-20 19:53:36
Rafał Janusz STAVROS
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
122 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 08:06:53
2019-10-20 17:43:55
Dorota Czajkowska KUROSAWA
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 08:07:06
2019-10-20 17:23:41
Wiktoria Waszczak FANTASTIC GR
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
120 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 08:07:14
2019-10-20 15:57:14
Karolina Zdun ALEX
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
119 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 08:07:19
2019-10-20 15:55:28
Wiktor Łapiński TURINI
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
118 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 08:07:25
2019-10-20 15:00:16
Cezary Kalinowski SCARTO II
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
117 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 19:07:26
2019-10-20 13:44:53
Leszek Nieużyła OURAGAN WM
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 19:07:35
2019-10-20 13:43:48
Waleria Branicka DOMINO
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
115 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 06:57:53
2019-10-20 13:43:03
Hanna Błażejewska CELT
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 19:07:54
2019-10-20 13:42:42
Zuzanna Chwalińska ENDO
  • 1x 14/C/zwykły art. 238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 19:08:01
2019-10-20 13:42:22
Zuzanna Chwalińska CORAZON 58
  • 1x 14/C/zwykły art. 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 21:33:37
2019-10-20 12:15:47
Ludwika Kruszewska DOVER
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
110 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 12:52:32
2019-10-20 08:13:21
Paulina Laskowska CHORĄŻY
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
109 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 12:52:36
2019-10-20 07:04:23
Maria Suskiewicz WENUS
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 12:52:39
2019-10-19 23:31:56
Kinga Daszczyk JACKPOT
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 12:52:43
2019-10-19 23:31:35
Kinga Daszczyk IVARO RED WINE
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
106 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 12:52:49
2019-10-19 23:31:10
Kinga Daszczyk G - BISZKOPT
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 12:52:53
2019-10-19 23:30:45
Kinga Daszczyk EDUARDO RED WINE Z
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
104 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 12:52:58
2019-10-19 23:15:14
Paulina Misior JUST CHERRY
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/zwykły art. 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 08:50:22
2019-10-19 21:35:48
Piotr Pietrzyk HIALIT
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
102 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 08:50:17
2019-10-19 21:34:44
Sylwia Pietrzyk CHOICE
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
101 ENTRY ACCEPTED 2019-10-19 19:30:06
2019-10-19 19:01:27
Katarzyna Mikulska-Sękalska HRABIA
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
100 ENTRY ACCEPTED 2019-10-19 19:30:13
2019-10-19 18:56:59
Katarzyna Mikulska-Sękalska ALEX
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
99 ENTRY ACCEPTED 2019-10-19 19:30:16
2019-10-19 18:13:04
Zofia Chrzanowska GAJA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
97 ENTRY ACCEPTED 2019-10-19 14:49:00
2019-10-19 10:24:26
Paulina Laskowska DARG
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
96 ENTRY ACCEPTED 2019-10-19 14:49:03
2019-10-19 10:23:47
Karina Daniłowska NAOMI
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
95 ENTRY ACCEPTED 2019-10-19 14:49:08
2019-10-19 10:17:36
Julia Peszek BENJAMIN PP
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
94 ENTRY ACCEPTED 2019-10-19 09:12:50
2019-10-18 22:55:39
Michalina Nowak WUWU
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
93 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 08:07:35
2019-10-18 21:50:14
Ewelina Szczepanik CANBERRA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
92 ENTRY ACCEPTED 2019-10-19 09:12:57
2019-10-18 21:49:37
Zuzanna Olawa Vel Olawińska DALIA
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2019-10-19 09:13:01
2019-10-18 21:48:57
Ewelina Szczepanik CORRADINO
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/zwykły art. 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2019-10-19 09:13:04
2019-10-18 20:34:02
Magdalena Piskorska SOUL
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
89 ENTRY ACCEPTED 2019-10-19 09:13:08
2019-10-18 20:33:11
Zuzanna Łowiec SYWILLA
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2019-10-19 09:13:13
2019-10-18 20:31:35
Marta Zadrożna BALOU DEJA VU
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
86 ENTRY ACCEPTED 2019-10-19 09:13:17
2019-10-18 20:11:36
Julia Błaszczak CASPAR DE VALD
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2019-10-19 09:13:20
2019-10-18 20:11:19
Julia Błaszczak CHAMPION 127
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2019-10-19 09:13:23
2019-10-18 20:10:44
Robert Wilczewski WAKE ME UP
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 11:41:53
2019-10-18 02:21:10
Julia Ptaszyńska CINDERELLA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
82 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 11:41:58
2019-10-17 20:46:30
Dawid Kajak GRYKA
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
81 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 13:01:07
2019-10-17 20:09:07
Adam Hlebowicz EMPIR
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
80 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 19:49:22
2019-10-17 19:06:14
Anna Szczepańska SAHARA
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
79 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 13:00:40
2019-10-17 18:47:48
Nina Milczarek CYANDRA
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/zwykły art. 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 13:00:35
2019-10-17 18:47:04
Nina Milczarek PICASSO
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/zwykły art. 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 12:19:49
2019-10-17 11:05:49
Antoni Michalak EKSPLOZJA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
76 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 12:19:53
2019-10-17 11:05:10
Zofia Michalak EKSPLOZJA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
75 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 12:51:02
2019-10-17 11:04:29
Zofia Michalak LIBERTY LIFE
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
74 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 13:00:31
2019-10-17 10:41:15
Klara Kostrzewa I-ROCK FLOWER
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
73 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 12:20:00
2019-10-17 09:52:52
Jan Buller CO TY NA TO
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
72 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 12:20:04
2019-10-17 09:01:12
Małgorzata Gawryluk BALOUSSINI II
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 12:20:08
2019-10-16 21:37:35
Sylwia Początek ALABAMA
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
70 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 11:21:49
2019-10-16 21:27:58
Natalia Górecka GRYKA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
69 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 12:20:14
2019-10-16 21:20:37
Natalia Górecka N-CONNIE OF HERITAGE
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 12:20:17
2019-10-16 20:14:51
Ewelina Falkowska FINLANDINA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
67 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 16:22:41
2019-10-16 14:45:11
Julia Tutaj DE MARCO
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
66 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 11:56:53
2019-10-16 11:45:43
Marta Hejger COLETTA 33
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
64 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 18:51:53
2019-10-16 10:28:09
Monika Jaworska EUFORIA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 12:50:07
2019-10-16 10:11:20
Karina Dzięgielewska OLSTER
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 11:57:01
2019-10-15 23:32:36
Łukasz Kościesza CELANDER
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 11:59:28
2019-10-15 23:32:04
Joanna Pastuszek MILUZA
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 11:59:31
2019-10-15 23:31:33
Zuzanna Suska LA VIE
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 11:59:39
2019-10-15 21:34:31
Inga Kloze HARY
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
57 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 12:50:03
2019-10-15 19:24:42
Kamil Dzięgielewski JOS
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
56 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 20:08:40
2019-10-15 19:21:49
Lea Sobolewska ANAPON RASHKA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
55 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 12:49:58
2019-10-15 19:21:30
Gaja Sobolewska ANAPON RASHKA
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
54 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 12:49:54
2019-10-15 19:20:02
Maja Trojanowicz TORNADO II
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 12:49:49
2019-10-15 19:19:38
Maja Kołacz CON AMORE
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 12:49:43
2019-10-15 19:19:01
Ida Lewicka JEDYNKA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
51 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 12:49:28
2019-10-15 19:18:29
Maciej Janusik LOREN
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
50 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:01
2019-10-15 18:58:17
Aleksandra Poznańska LORD OF THE RING KG
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
48 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:20:14
2019-10-15 11:48:02
Adrian Stypułkowski OXO VAN DE CLAEVERVALLEI
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
47 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 11:08:39
2019-10-15 09:58:51
Katarzyna Maciejewska KAMEL
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
46 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 11:08:40
2019-10-15 07:51:28
Sandra Trelińska JORDAN
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 11:08:43
2019-10-15 07:50:55
Amelia Trelińska BOLIVIA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
44 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 15:24:04
2019-10-15 07:23:04
Katarzyna Dobrowolska KASZMIR
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
43 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 11:08:47
2019-10-14 22:08:37
Marysia Noga NESTOR
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
41 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 11:08:53
2019-10-14 22:06:36
Anna Siwicka HASTA LA VISTA T
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
40 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 11:08:54
2019-10-14 22:06:15
Karolina Rychter GOLDEN BOY
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 11:08:56
2019-10-14 22:05:54
Natasza Kryszeń FUNNY KG
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 11:09:01
2019-10-14 22:05:09
Helena Hamera TULLAMORE DEW
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
36 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 11:09:03
2019-10-14 22:04:46
Paulina Antczak-Jakubek EVITA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 17:47:02
2019-10-14 20:11:33
Gabriela Góralska BAMBER LOXLEY
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
34 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 15:40:04
2019-10-14 13:23:18
Martyna Mitrowska A CATOKI
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
33 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 15:40:06
2019-10-14 11:48:35
Dominika Uchman LAKRO
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 12:49:38
2019-10-14 09:37:57
Helena Kraś MR MAGIC INVESTMENT
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 11:09:11
2019-10-13 17:59:20
Zuzanna Grzela ELLE QUIDAM
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
27 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 11:08:11
2019-10-13 10:34:32
Gabriela Kaźmirowska SAN LUCA V
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
26 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 06:31:49
2019-10-12 09:46:45
Zuzanna Gawryjołek BAJRAM
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-10-11 18:42:50
2019-10-11 18:20:55
Zbigniew Płatos MOULIN ROUGE
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
24 ENTRY ACCEPTED 2019-10-11 17:09:09
2019-10-11 15:29:47
Kaja Sosnowska CHAPEAU BAS
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
23 ENTRY ACCEPTED 2019-10-11 06:36:39
2019-10-10 18:49:50
Pola Skarżyńska EINSTAIN
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 09:31:06
2019-10-10 09:21:14
Agnieszka Matejuk CORDIANA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
21 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 20:58:42
2019-10-10 09:03:05
Anna Zimińska JASNY ELSING
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
19 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 11:37:36
2019-10-09 06:06:58
Patrycja Mikus KASHMIR DE REVE
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
18 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 23:13:53
2019-10-08 22:44:43
Grzegorz Gburzyński PAGANINI
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 14:44:31
2019-10-08 00:50:52
Magdalena Turlej HAWAJKA
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
15 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 12:33:42
2019-10-07 09:54:12
Aleksandra Florczak DIANA L
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
14 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 12:33:45
2019-10-06 23:05:14
Julia Ptaszyńska CZEKAN
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
13 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 12:34:06
2019-10-06 23:04:49
Julia Ptaszyńska DIACONTINA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
12 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 21:03:52
2019-10-06 17:02:12
Maja Wałach PLASTYK
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
11 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 20:53:18
2019-10-06 17:01:03
Maja Wałach EPIZOD "M"
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
5 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 19:41:19
2019-10-03 18:02:46
Karolina Badowska AMBROZJA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 19:41:21
2019-10-03 18:00:28
Karolina Badowska KIKIMORA BH
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
2 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 18:42:29
2019-09-30 14:39:58
Anna Lipińska F.ADERMIE
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/zwykły art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 13:55:07
2019-09-30 12:02:55
Aleksandra Kozanecka-Szeliska CALINGKA
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Antczak-Jakubek Paulina BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O050385
2. Balcer Hanna Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2005 (JM.)
none
3. Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O030815
4. Baranowska Oliwia KJ Podkowa Leśna
2004 (JM.)
brak
5. Błaszczak Julia bpk
2001 (J.)
O038588
6. Błażejewska Hanna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (J.)
O055571
7. Branicka Waleria Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (J.)
O046278
8. Buller Jan KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2001 (J.)
O035772
9. Cegłowska Julia Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
BRAK
10. Chrzanowska Kamila BPK
S
brak
11. Chrzanowska Zofia KJ Wiktorowo
2001 (J.)
O026640
12. Chwalińska Zuzanna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (J.)
O045740
13. Czajkowska Dorota BPK
2003 (J.)
brak
14. Daniłowska Karina KJ J.J. Darboven Rumia
2003 (J.)
O043383
15. Daszczyk Kinga KJ Jantar Stryków
S
O004796
16. Dębowska Zuzanna Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
S
O013837
17. Dobrowolska Katarzyna BPK (MAZ)
S
O004961
18. Dzięgielewska Karina Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2004 (JM.)
O036256
19. Dzięgielewski Kamil Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2007 (JM.)
Brak
20. Dziuba Anna Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2006 (JM.)
O041843
10172785
21. Falkowska Ewelina Equikam Sp. z o.o.
2005 (JM.)
0041596
22. Ferenc Kinga KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2007 (JM.)
O042487
23. Ferenc Tamara KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O036586
24. Florczak Aleksandra Equikam Sp. z o.o.
2003 (J.)
O041726
25. Gąsiorek Julia St. KSK Stare Babice
2004 (JM.)
O040083
26. Gawlikowska Nina Klub Jeździecki Akademia Kucania
2008 (Mł.)
O057340
27. Gawryjołek Zuzanna BPK (SWK)
2005 (JM.)
O047267
28. Gawryluk Małgorzata KJ Largo
S
O013249
29. Gburzyński Grzegorz Equikam Sp. z o.o.
S
O049026
30. Góralska Gabriela Ośrodek Jeździecki Bilcza
2004 (JM.)
Brak
31. Górecka Natalia Sportowy Klub Jeździecki Bajardo
2003 (J.)
Brak
32. Grzela Zuzanna Ośrodek Jeździecki Bilcza
2003 (J.)
brak
33. Hamera Helena BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O035566
34. Hejger Marta KJ Akademia Kucania Dawidy
S
O006053
35. Hlebowicz Adam Mandragora
S
O039242
36. Inguenaud Sophia BPK (MAZ)
1999 (MJ.)
O025610
37. Janusik Maciej Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2004 (JM.)
O038343
38. Janusz Rafał KS Garo
S
O004030
39. Jaworska Monika KJ Strzała Krubiczew
S
O006078
40. Jeż Jagoda Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2004 (JM.)
brak
41. Jończyk Łukasz BPK
S
Tak
42. Kadłubowska Magdalena Mandragora
S
Brak
43. Kajak Dawid SKJ Bajardo Czosnów
S
O028288
44. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
45. Kalinowski Piotr KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002660
46. Karczewska Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O034650
47. Kaźmirowska Gabriela BPK
2003 (J.)
brak
48. Kloze Inga KJ Aromer Józefin
S
O020716
49. Kołacz Maja Stowarzyszenie SSK Stare Babice
2003 (J.)
O040144
50. Komorowska Alicja Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
2000 (MJ.)
O025592
51. Kościesza Łukasz TKKF Ognisko Hubert Warszawa
S
O025595
52. Kostrzewa Klara KJ Rock Horses
S
O003774
53. Kostrzewski Maciej KS Stadnina Koni Krzywopłoty
S
O003161
54. Kozanecka-Szeliska Aleksandra KJ Szumawa Bobrowiec
S
O004095
55. Kozerska Julia KJ Strzała Krubiczew
2001 (J.)
O033177
56. Kraś Helena BPK
2006 (JM.)
O050514
57. Kruszewska Ludwika KJ SO Łąck
1998 (MJ.)
O031416
58. Kryszeń Natasza BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O050244
59. Kubiak Grzegorz Andrzej KJ Uniglob Gozdów
S
O000311
60. Kucharczyk Jm'06 Hanna SSKJ Grobice
2006 (JM.)
O055027
61. Kulczycka Zofia SJ Stajnia Podolszyn
2005 (JM.)
brak
62. Kwiatkowska Bianka Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2005 (JM.)
none
63. Laskowska Paulina KJ J.J. Darboven Rumia
1998 (MJ.)
O021487
64. Lewandowska Aniela KJ Akademia Kucania
2004 (JM.)
O046311
65. Lewandowska Michalina Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2010 (Mł.)
O057242
66. Lewicka Ida Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
brak
67. Lipińska Anna Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
1998 (MJ.)
O020738
68. Łącka Karolina BPK (MAZ)
S
O021929
69. Łapiński Wiktor brak
2006 (JM.)
brak
70. Łowiec Zuzanna KJ Wiktorowo
2004 (JM.)
brak
71. Maciejewska Katarzyna -
S
brak
72. Matejuk Agnieszka KJ Szumawa Bobrowiec
S
O048626
73. Mazurowska Ewa Polski Polo Klub
S
O003222
74. Michalak Zofia SSKJ Bobrowy Staw
2005 (JM.)
O045772
75. Mikulska-Sękalska Katarzyna BPK (MAZ)
S
O037461
76. Milczarek Nina KJ Infernal Team
2000 (MJ.)
O026267
77. Misior Paulina KJ Akademia Kucania Dawidy
2002 (J.)
O031610
10185239
78. Mitrowska Martyna Stow. SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O036853
79. Mordzelewski Michał Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
S
O001972
80. Niedzielska Julia Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2004 (JM.)
O041582
81. Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
S
O004155
82. Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
S
O004155
83. Noga Marysia BPK
2009 (Mł.)
brak
84. Nowak Michalina KJ Podkowa Leśna
2000 (MJ.)
O031653
85. Olawa Vel Olawińska Zuzanna SKJ Horseprofi Łódź
2005 (JM.)
O052913
86. Olesiejuk Jakub SSKJ Bobrowy Staw
S
O001054
87. Olesiejuk Jakub SSKJ Bobrowy Staw
S
O001054
88. Pastorica Olaf Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
2005 (JM.)
brak
89. Pastuszek Joanna TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
2000 (MJ.)
Brak
90. Patynowska Edyta Klub Jeździecki Caballo
2007 (JM.)
Brak
91. Peszek Julia Bpk
2009 (Mł.)
Brak
92. Piasecki Piotr KJ Aromer Józefin
S
O000491
93. Pieńkowska Marta bpk
S
brak
94. Pietrzak Lena TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
2006 (JM.)
brak
95. Pietrzyk Piotr KJ Galop Kozienice
S
O009275
96. Pietrzyk Sylwia KJ Galop Kozienice
S
O009355
97. Piskorska Magdalena KJ Wiktorowo
2003 (J.)
O032979
98. Płatos Zbigniew KJ Galop Kozienice
S
O000513
99. Początek Sylwia WKJ Lublin / SJ Zawieprzyce
S
O018489
100. Pogorzelska Karolina Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2006 (JM.)
brak
101. Poznańska Aleksandra JKS Karolina Mińsk Mazowiecki
2002 (J.)
O036636
102. Procyszyn Magdalena BPK (MAZ)
S
O039383
103. Ptaszyńska Julia KJ Plejada
2005 (JM.)
O037854
104. Pyrzyk Alicja KJ Akademia Kucania
2006 (JM.)
brak
105. Rogalska Rita Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2002 (J.)
brak
106. Rózga Bartłomiej BPK
S
O031509
107. Rychter Karolina BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O054889
108. Siwicka Anna BPK
2006 (JM.)
brak
109. Skarżyńska Pola Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2006 (JM.)
O032070
110. Sobolewska Gaja Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2007 (JM.)
brak
111. Sobolewska Lea Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych
2007 (JM.)
brak
112. Sosnowska Kaja Kielecki KJ
S
O013932
113. Stypułkowska Katarzyna SJ Stajnia Podolszyn
2004 (JM.)
brak
114. Stypułkowski Adrian LKJ Gałkowo
S
O004318
115. Suska Zuzanna TKKF Ognisko Hubert Warszawa
2001 (J.)
brak
116. Suskiewicz Maria KJ Wiktorowo
S
O008516
117. Szaniawska Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2006 (JM.)
O045596
118. Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek
S
O010008
119. Szczepańska Anna Stajnia Iskierka
S
13171/2012
120. Tomaszewska Zuzanna JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O037371
121. Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
S
O001385
122. Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
S
O001385
123. Trelińska Amelia Kielecki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
O040528
124. Trelińska Sandra Kielecki Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
O055373
125. Trojanowicz Maja Stowarzyszenie SSK Stare Babice
2004 (JM.)
O038032
126. Tutaj Julia Ośrodek jeździecki Bilcza
2000 (MJ.)
Brak
127. Uchman Dominika TKKF Hubert
2004 (JM.)
O039590
128. Wałach Maja KJ Dobrzyniec
2007 (JM.)
O046357
129. Waszczak Wiktoria LKJ w Gałkowie
2002 (J.)
O035152
130. Wawrzynowicz Marianna SJ Stajnia Podolszyn
2006 (JM.)
Brak
131. Wilczewski Robert SKJ Beckersport Raszyn
S
O002520
132. Wilczewski Robert SKJ Beckersport Raszyn
S
O002520
133. Wojciechowska Anna Polski Polo Klub
S
O026867
134. Wojtera Zdzisław KJ Uniglob Gozdów
S
O023620
135. Zadrożna Marta KJ Wiktorowo
S
O043939
136. Zawadzki Daniel Polska Akademia Jeździecka Warszawa
S
O034607
137. Zdun Karolina BPK
2007 (JM.)
none
138. Żewłakow Maja Stow. SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O034881
139. Ziętek Kinga WKJ Lublin
S
O012615
140. Zimińska Anna Niezrzeszony
S
brak
141. Żuchowicka Katarzyna SHS Grobice
2007 (JM.)
O039387
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

56

A CATOKI HAN GER 2010 Wałach gniada/168 F: Catoki / Cambridge
M: Arancha / Accord II
K022778 DE431316680210
2.

185

AHUNTER NN POL 2012 Wałach gniada/mk:155 F: nn
M: nn
bak brak
3.

80

ALABAMA MŁP POL 2013 Klacz ciemnogniada/- F: Barnaba
M: Astra
K027728 -
4.

101

ALEX SP POL 2008 Wałach gniada/173 F: Pink Floyd
M: Andora
K017957 POL 009 60 00079 08
5.

118

ALEX Małopolska POL 2003 Wałach ciemnogniada/mk:163 F: Irak
M: Aisza
brak POL006550048203
6.

147

ANA BELLA -A SP POL 2015 Klacz gniada/165 F: Marino
M: Antica
brak
7.

70

ANAPON RASHKA Kuc Walijski POL 2009 Klacz dereszowata/kuc:133 F: Rockbury Romance
M: Turnina's Gismore
K025015
8.

131

ATOMIUM L HOL GER 2011 Wałach siwa/168 F: Clarimo / Clearway
M: Welfin / Lavall I
K018936 DE421000111411
9.

138

AWANGARDA SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Cassilio
M: Alegoria
K024767
10.

54

BAJRAM WLKP POL 2011 Wałach gniada/- F: Funt
M: Belle De Nuit / Magnat
K026404
11.

93

BALOU DEJA VU HAN GER 2006 Klacz gniada/178 F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Sir Shutterfly / Silvio I
K016332 DE431310662310
12.

79

BALOUSSINI II OLD. GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Baloussini
M: Sawannah
K023604 DE 418182502811
13.

58

BAMBER LOXLEY WLKP POL 2002 Wałach gniada/174 F: Loxley
M: Blanka
brak
14.

99

BENJAMIN PP DRP POL 2014 Wałach kasztanowata/kuc:140 F: Baccarat
M: Niina PP
Brak
15.

61

BOLIVIA SP POL 2009 Klacz gniada/163 F: Placido / Animo
M: Bajka / Louis
K013781 616009540075409
16.

112

C ALPACZINO Z ZANG POL 2008 Ogier siwa F: Capalino Z / Cassini I
M: Abraxa-Lady-Plus / Elvis
K012720 056015Z55702808
17.

127

C FOEGANDRA KWPN NED 2010 Klacz gniada/178 F: Carambole / Cassini I
M: Voegarda / Cavalier
K022589 528003201010694
18.

37

CALINGKA KWPN NED 2007 Klacz siwa F: Cardento / Capitol I
M: Trojka DML / Emilion
K016369 528003000703008 103NS05
19.

120

CANBERRA SP POL 2012 Klacz gniada F: Rytm /
M: Corvetta / Giacomo
K027322 616007520034112
20.

151

CARPE DIEM K Holsztyńsk POL 2011 Wałach ciemnogniada/170 F: Catolido
M: Idylle I
K019255 DE421000231411
21.

94

CASPAR DE VALD OLD GER 2006 Ogier siwa F: Caspar (Eurocommerce Berlin) / Cassini I
M: Oh Chic / Baloubet Du Rouet
K022964 DE418180155906
22.

72

CELANDER KWPN NED 2007 Wałach gniada F: Tangelo van de Zuutenhoeve
M: Lieke
K023470
23.

201

CELT SP POL 2006 Wałach gniada/- F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Casablanca / Roland
K011429
24.

95

CHAMPION 127 WESTF GER 2010 Wałach gniada/165 F: COMME IL FAUT
M: PERCY/PLUSPUNKT
K028530 DE441411328510
25.

52

CHAPEAU BAS OLD NED 2011 Ogier siwa/173 F: Cassini Gold / Cassini I
M: Exit Ten / Exit to Nowhere
K021676 DE418182524111
26.

182

CHOICE KWPN NLD 2007 Wałach kara F: Voice
M: Parera
K016941
27.

103

CHORĄŻY MŁP POL 2005 Wałach siwa F: Hebab
M: Charłupia / First Des Termes
K013689
28.

85

CINDERELLA SP POL 2007 Klacz kara/167 F: Empire /
M: Candy Girl II PG /
K018783 POL009660451007
29.

115

CIRI Typ Szlach. POL 2012 Klacz skarogniada/167 F: NN
M: NN
brak -
30.

167

CLANET Holsztyn POL 2009 Wałach skarogniada/173 F: Clinton I
M: new origin
brak brak
31.

78

CO TY NA TO SP POL 2004 Klacz kasztanowata F: Aravel Waro / Luron
M: Cama / Componist
K011555
32.

71

COLETTA 33 HAN GER 2010 Klacz gniada/170 F: Cloney / Contender
M: Scarlett / Stakkato
K024368 DE431317201710
33.

123

CON AMORE KWPN NED 2007 Wałach kara F: Indoctro
M: Sylvinia
K021892
34.

181

CONSTANTINE M HAN. GER 2012 Wałach gniada F: Contendro I
M: Wendura
K025714 K025714
35.

191

CORAZON 58 Holsztyńska GER 2010 Klacz gniada// F: Catoki
M: Sanita
K023077 DE421000596110
36.

49

CORDIANA HOL POL 2010 Klacz siwa/162 F: Connor
M: Ultra IV / Cassini I
K021990 DE 42199204510
37.

90

CORRADINO HOL POL 2007 Ogier siwa/- F: Corradino l
M: P-leonie
K016863 -
38.

135

CYANDRA HOL GER 2004 Klacz ciemnogniada F: Contender / Calypso II
M: P-Lyandra / Lavaletto
K014412 DE421000254404
39.

43

CZEKAN SP POL 2011 Wałach gniada/174 cm F: Posejdon (sp.)
M: Czantoria (sp.)
K025138
40.

113

DALANDA Z ZANG BEL 2002 Klacz kasztanowata F: Dutch Capitol / Capitol
M: Calanda / Cor De La Bryere
K009375 Z626602
41.

89

DALIA MŁP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Browar
M: Dąbrowa / Enjoy Plan
K020297 616006610076511
42.

142

DANDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata/- F: Douglas / Darco
M: Wendy V / Indoctro
K016425 528003000812206
43.

114

DAR-S SP POL 2008 Wałach gniada/- F: Vandamme / Guidam s.f.
M: Dragonada / Canadian Winter
K018837
44.

97

DARG M POL 2013 Wałach gniada F: Arbon
M: Denisa
K027688
45.

76

DE MARCO Szlachtna Półkrew POL 2007 Wałach kasztanowata/165 F: Love Affair
M: Daisy PG
brak 12431
46.

44

DIACONTINA HAN GER 2014 Klacz siwa/165 F: Diacontinus / Diarado
M: Elysa / Embassy I
K026084 DE431311405414
47.

42

DIANA L SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/. F: Bishof L
M: Donnerdamme L / Dobrock
K011520 11593 POL009580228105
48.

189

DOMINO SP POL 2007 Wałach ciemnogniada// F: Cantanis
M: Dekada
K015387 /
49.

111

DON BIJOU II ZW SP POL 2014 Ogier kasztanowata F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Drobnostka / Szron
K024707 616009540034514
50.

23

DOVER SP POL 2012 Wałach gniada/// F: Marino
M: Deportacja
K023618 //
51.

108

EDUARDO RED WINE Z ZANG. POL 2014 Ogier kasztanowata/167 F: E-Star
M: Guidame ST / Guidam
K027462
52.

51

EINSTAIN Polski Koń Szlachetny POL 2008 Wałach kasztanowata/171 F: PALERMO
M: ESCADA
K018452 009661261408 105DW35
53.

77

EKSPLOZJA SP POL 2006 Klacz siwa/// F: Viskis
M: Erynia
K016564 616999680094506 //
54.

210

EL WITELLO F:
M:
55.

209

ELEKT SP POL 2008 Wałach gniada/164 F: Bakszysz
M: Emisja
K021174 POL009661531008
56.

12

ELLE QUIDAM Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz kasztanowata/163 F: Graf Quidam
M: Emmy
brak
57.

136

EMPIR Typ Szlachetny POL NN Wałach gniada/170 F: NN
M: NN
K028492 POL 999 67 00681 00
58.

190

ENDO SP POL 2008 Wałach gniada F: Placido/Animo
M: Enigma/Le Voltaire
K014243 POL009610146308
59.

7

EPIZOD M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach siwa/170 F: Paradys
M: Epopeja
K013345 616009690043003
60.

139

EQUUS KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc:137 F: Nico-K /
M: Eufemia / Pepton
K016844 013570144003
61.

87

EUFORIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/166 F: Bolshoi / Favoritas
M: Elkana / West
K024086 616009640083212
62.

67

EVITA KWPN NED 2009 Klacz kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Perettie-B
K025855
63.

214

EVO KUC POL 2012 Gleiding bay/kuc:KUC F: Strayer’s Samon
M: Euforia
K022467
64.

38

F.ADERMIE KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Bustique / Indoctro
M: V.Adermie 13 / Rash R
K020403 528003201006544
65.

140

FANTA-EWITA DRP POL 2010 Klacz siwa/kuc:145 F: Tupet /
M: Felina / Kaiser Stolz
K022440 616013670119510
66.

117

FANTASTIC GR KWPN POL 2010 Wałach gniada/169 F: Campbell VDL / Cassini I
M: Zenzi HBC / Cantos
K019937 5280003201007107
67.

83

FINLANDINA PK SP POL 2004 Klacz ciemnogniada/164 F: Landino
M: Fascynacja
K009540 10622
68.

65

FUNNY KG SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/168 F: Bolshoi
M: Finezja KG / Kastet
K020664
69.

107

G - BISZKOPT SP POL 2012 Wałach ciemnogniada/170 F: Bischof
M: Gipsy Lady / Faust Z
K027458
70.

208

G-BORN TO WIN F:
M:
71.

102

GAJA SP POL 2011 Klacz skarogniada/- F: Solaris
M: Gloria V
K020695 -
72.

179

GAROU DU ECLAT KUC POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc:141 F: nn
M: nn
Brak
73.

202

GIJSBERTHA KWPN POL 2011 Klacz kasztanowata F: Casanova / Unesco
M: Rosita W / Kennedy
K019692 528003201111872
74.

64

GOLDEN BOY SP POL 2015 Wałach skarogniada/167 F: Farmer
M: Goldmarie / Carry Gold
K027687 .
75.

81

GRYKA SP POL 2004 Klacz gniada/- F: Akcent / Jankes
M: Grana / Edredon
K020637 POL009630254004
76.

86

GRYKA SP POL 2004 Klacz gniada F: Akcent / Jankes
M: Grana / Edredon
K020637 POL009630254004
77.

166

HALANDINA SP POL 2011 Klacz gniada/172 F: Landino
M: Halama
616009570097011 616009570097011
78.

153

HALOGEN SP POL 2006 Wałach gniada F: Lotnik
M: Hortensja / Par
K019314
79.

213

HAMPREI F:
M:
80.

75

HARY SP POL 2012 Wałach kasztanowata/170 F: Romeo Des Vaux
M: Hiszpanka / Contendus
K026145
81.

159

HASSLING-KETLING PKSP POL 2014 Ogier kara/170 F: Kannan / Voltaire
M: Hellenika / Cabrol
K028337 616009661019614
82.

63

HASTA LA VISTA T KWPN NED 2012 Wałach siwa/167 F: Avantos
M: Pamina T
Brak 528003201205270
83.

211

HELIOS SP POL 2010 Wałach kasztanowata/175 F: Colox Cup
M: Hawana / Kołczan
K024045 616009600000910
84.

183

HIALIT SP POL 2009 Wałach gniada/171 F: Le Voltaire /
M: Higiena / Golden Boy
K018517 616009600114009
85.

152

HIMENA Wielkopolska POL 2009 Klacz kara/165 F: Himen
M: Hida
brak 616007520110709
86.

100

HRABIA SP POL 2007 Wałach gniada/170 F: Rammstein
M: Hipiska
ko19520 pol 009580113907
87.

133

I-ROCK FLOWER KWPN NED 2013 Klacz siwa F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Rockella-S / Little Rock
K023627 528003201308543 105WQ93
88.

176

INTERIA M. POL 2008 Klacz gniada F: Irak / Hippies
M: Hawajka
K017943 POL006590034008
89.

205

IOWA F:
M:
90.

106

IVARO RED WINE OS POL 2014 Ogier gniada/170 F: It's Me du Mesnil
M: ovinia / Ramiro
K027461
91.

105

JACKPOT KWPN POL 2014 Wałach gniada/164 F: Etoulon VDL
M: Acobada / Acobat II
K026841
92.

50

JASNY ELSING Małopolska POL 2013 Wałach kasztanowata/. F: El Bonillo
M: Jasna Gwiazda
brak .
93.

122

JEDYNKA WLKP POL 2003 Klacz gniada/167 F: Empiryk
M: Janowa
K015758 POL009600094003
94.

60

JORDAN Kuc Walijski POL 2007 Wałach siwa/kuc:141 F: STRAYER'S SAMSON
M: ABBERTHOME'S JUDITH
K018369 12567
95.

125

JOS KUC POL 2002 Wałach kara/kuc:137 F: Kanclerz
M: Marjons Jannine
K007091 616013670037502
96.

109

JUST CHERRY SP POL 2010 Klacz kasztanowata/169 F: Iluzjon / Luron
M: Jejmościanka / Justin Damiro
K017745 616009600228110
97.

59

KAMEL Małopolska POL 2013 Wałach gniada/165 F: Emetyt
M: Kamea
Brak 616006580229713
98.

14

KASZMIR WLKP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Cajero / Caretino
M: Kalifornia / Dżamir
K013435 POL007610013807
99.

212

Keira Hippica F:
M:
100.

175

KEMBALL SP POL 2005 Ogier ciemnogniada F: Qumball/Kimball
M: Karbana/Carbano
K010603
101.

204

KENTUCKY HIPPICA F:
M:
102.

157

KORDOBA SP POL 1998 Klacz kasztanowata/160 F: Justin Damiro
M: Krona
KO12051
103.

207

KORTINA SP POL 2009 Klacz gniada/163 F: NN
M: NN
brak
104.

193

KORWETTA II SP POL 2007 Klacz kasztanowata/166 F: Veracruz
M: Kordoba/Justin Damiro
K018266 616009660034607
105.

116

KUROSAWA SP POL 2009 Wałach gniada/167 F: Contendor
M: Księżniczka
K018124 616009680111609
106.

74

LA VIE SP POL 2014 Klacz gniada/168 F: Landino
M: Latynoska
brak 616009590015014
107.

180

LACROSSE HOL GER 2006 Wałach gniada/173 F: Contender
M: La Belle I / Acord II
K010783 DE421000091806
108.

57

LAKRO SP POL 2011 Wałach siwa/. F: Lake Bid
M: Lakrima
K019769 616009610226811
109.

141

LAUDERDALE HOL GER 2004 Ogier gniada/mk:156 F: Lancer II / Landgraf I
M: P-Hawaii / Candillo
K009609 DE421000012204
110.

132

LAURENTIO SP POL 2012 Wałach gniada/166 F: Solaris
M: Laurentia L
brak
111.

149

LEON Q OLD GER 2007 Wałach gniada/- F: Quidam's Rubin / Quidam De Revel
M: Sprehe All The Best / Almox Prints J
K011126 DE433331593907
112.

20

LIBERTY LIFE WLKP POL 2009 Wałach siwa/165 F: Lord Liberator
M: Latorośl
K019317 616 007 61 02387 09
113.

195

LISA BONA L WESTF POL 2005 Klacz gniada/164 F: Lissabon
M: Anneliese / Avocado
K010073 DE 441410947606 DE 441410947605
114.

170

LONDON SP POL 2004 Wałach gniada/167 F: Lider
M: Larissa
K017212 POL009611094104
115.

34

LOPEZ Oldenburg POL 2013 Gleiding bay/168 F: Chacco fly
M: Lama
K028324 k028324
116.

68

LORD OF THE RING KG SP POL 2010 Wałach gniada F: Vandamme / Quidam
M: Larysa K / Graf Top
K017375 616009610115510
117.

121

LOREN Typ Szlachetny POL 2013 Wałach skarogniada/161 F: Słowak
M: Lawenda
brak 616 999 60 02502 13
118.

161

MARIIT P SP POL 2012 Klacz siwa/167 F: Con Calma
M: Mala Cerra P/ Carry Son
K025409 616009610013012
119.

155

MARIO MŁP POL 2006 Wałach siwa/161 F: Gerber
M: Murcja
Brak
120.

144

MARKIZA KUC POL 2007 Klacz bułana/kuc:140 F: Nowator / Pepton
M: Mojra / Grosz
K020880 POL013660009507
121.

187

MAVANDA SP POL 2012 Klacz gniada F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Makabi / Maram
K020808 616009530174612
122.

169

MERCEDES SP POL 2013 Wałach gniada/170 F: Corrado boy
M: Mariotta
K026496
123.

145

MILLCROFT VIVA Kuc Walijski GBR 2009 Klacz kasztanowata/kuc:134 F: Cwrtycadno Caradog / Eyarth Celebration
M: Millcroft Dahlia / Millcroft Royal Lustre
K020200 826046020155026
124.

177

MILTON KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:140 F: NN
M: NN
brak
125.

73

MILUZA SP POL 2012 Klacz gniada F: Marino
M: Mazepa
K021306
126.

53

MOULIN ROUGE OLD GER 2011 Wałach siwa/173 F: Mylord Carthago/ Carthago
M: Inspiration / Incolor
K021119 DE418180200711
127.

9

MR MAGIC INVESTMENT American Paint Horse POL 2011 Wałach srokata/160 cm F: Quick Wind Investment
M: Magic Poco Lena Beau
K028344 616014661581811
128.

82

N-CONNIE OF HERITAGE Belgisch Warmbloedpaard BEL 2013 Klacz siwa/. F: Caspar 232
M: Azalea
brak
129.

98

NAOMI SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Golden Boy
M: Nansza
K025153
130.

62

NESTOR Arabokonik POL 2000 Wałach gniada/mk:- F: Nestor
M: Basia
brak
131.

178

NEVIO 17 DRP POL 2006 Gleiding darkbay/kuc:149 F: Nibelungenheld
M: MHADINA
K026027 brak
132.

126

OLSTER Szlachetna Półkrew POL 2013 Wałach siwa/160 F: Falbrus
M: Oaza
K023339 616009640040013
133.

168

OMEGA 34 OLD GER 2010 Klacz gniada/168 F: Lordanos / Landos
M: Onette / Chagallo
K027558 DE433330653910
134.

188

OURAGAN WM DSP POL 2014 Wałach kasztanowata// F: Czarownik
M: Oceana WM
Brak /
135.

69

OXO VAN DE CLAEVERVALLEI Belgijski Kon Gorącokwisty POL 9/06/2014 Wałach kasztanowata/168 F: ARKO III
M: DINA VAN DE CLAEVERVALLEI
K028243 K028243
136.

47

PAGANINI SP POL 2012 Wałach gniada/- F: Quasimodo Van De Molendreef / Heartbreaker
M: Palmira / Landacord
K024817 616009510342412
137.

150

PASJA KUC POL 2010 Klacz ciemnogniada/kuc:134 F: nn
M: nn
brak brak
138.

134

PICASSO SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Piawa / Wandervogel II
K020801 616009590104512
139.

196

PIEROT SP POL 2012 Wałach gniada/167 F: palermo
M: kortina
brak brak
140.

143

PIPIN KM POL 2008 Wałach kasztanowata/mk:154 F: Chery Cordial / Cordial
M: Pipi / nn
K014199 POL013530225808
141.

172

PLACIDO Kuc Fel. POL 2013 Wałach siwa/kuc:132 F: PL Nitro
M: Łatka
Brak 616013610077113
142.

45

PLASTYK MŁP POL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Planet
M: Kropka
K021860 616 006550152311
143.

148

QUIDAM'S DIAMOND OLD GER 2008 Ogier F: Quidam's Rubin
M: Diana
K011661
144.

162

RAF LIDER WLKP POL 2008 Ogier gniada F: Lider / Le Grand
M: Rafa / Monte Christo
K011901 POL007610061908
145.

198

RAVEL SP POL 2008 Wałach gniada/166 F: aravel II
M: rosalia
brak brak
146.

163

RIANA P SP POL 2012 Klacz gniada F: Con Calma / Calato
M: Rebella / Landos
K020740 616009610012912
147.

84

SAHARA Typ Szlachetny POL 2009 Klacz siwa/165 F: NN
M: Szima
brak 6169996619712
148.

174

SAMBA HAN GER 2008 Klacz gniada F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Loree / Laurion
K013869 DE431319845108
149.

130

SAMURAI SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Armitage /
M: Sewilla / Landor S
K019567 616009590204610
150.

55

SAN LUCA V SP POL 2009 Klacz siwa/173 F: Love Affair
M: Sparta V
brak 009660216409
151.

119

SCARTO II SP POL 2014 Wałach gniada/166 F: Rammstein
M: Sawannah
K028536 616009630058814
152.

154

SELFI J SP POL 2014 Klacz ciemnogniada/165 F: Karbon
M: Serwantka
Brak
153.

129

SHANTUNG SP POL 2012 Ogier gniada/170 F: La calidad
M: Symfonia
K027392 Brak
154.

128

SONATINA BLUE SP POL 2013 Klacz kasztanowata/172 F: Chacco-Blue
M: Sonatina / Aravel II
K028132 -
155.

91

SOUL Hanower POL 2014 Wałach ciemnogniada/175 F: Stakkato
M: Frienze
K026013 DE431318307314
156.

192

STAVROS HAN GER 2008 Wałach ciemnogniada/175 F: Stakkato / Spartan
M: Zora / Zuenftiger
K014790 DE431314801008
157.

171

SUN PAULA SP POL 2010 Klacz gniada/160 F: Puillac de Meia Lua
M: Skrobia
K019021 616009540079410
158.

137

SWEET COLAGE SP POL 2015 Wałach gniada/168 F: COLA
M: SWEET JOY
K027866 brak
159.

92

SYWILLA SP POL 2012 Klacz gniada/175 F: nn
M: nn
brak 9308392839283
160.

197

SZAMAN HIPICCA Oldenburg POL 2008 Wałach skarogniada/165 F: STAKATTO
M: METAXA
BRAK BRAK
161.

146

TENOR SP POL 2010 Wałach gniada F: Sokrates / Corrado I
M: Tamiza / Landjonker S
K021009 616009680087810 105NA11
162.

173

TOLA Ślaska POL 2015 Klacz skarogniada/170 F: Eden
M: Tina
Brak 616008660206115
163.

124

TORNADO II SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Aravel II
M: Tesmiran
K011995
164.

66

TULLAMORE DEW OLD POL 2011 Wałach kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Foria
K019496
165.

110

TURINI Folblut POL 2008 Klacz kasztanowata/163 F: belenus
M: turkawka
brak brak
166.

184

UVINE KWPN NED 2001 Klacz kara F: Marino
M: Nova
brak
167.

96

WAKE ME UP SP POL 2011 Klacz kasztanowata/166 F: Alvaro / Ahorn Z
M: Wygoda / Danko
K023271 616009640043911
168.

104

WENUS SP POL 2013 Klacz kasztanowata/mk:158 F: Karbon
M: Webka
K028126
169.

88

WUWU Trakeńska POL 2007 Wałach kara F: Ajbek
M: Wilga
brak
170.

164

ZEUS SP POL Nn Wałach kasztanowata/mk:148 F: Nn
M: Nn
Brak 616998661937607
Rider Club
Competition
Prize
Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
100
SUM:
100.00
Błaszczak Julia bpk
400
400
200
SUM:
1000.00
Florczak Aleksandra Equikam Sp. z o.o.
100
250
SUM:
350.00
Inguenaud Sophia BPK (MAZ)
50
SUM:
50.00
Janusz Rafał KS Garo
50
250
SUM:
300.00
Jończyk Łukasz BPK
150
300
SUM:
450.00
Kalinowski Piotr KU AZS Politechniki Warszawskiej
600
SUM:
600.00
Karczewska Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
50
150
SUM:
200.00
Kubiak Grzegorz Andrzej KJ Uniglob Gozdów
400
SUM:
400.00
Lipińska Anna Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
50
600
SUM:
650.00
Piskorska Magdalena KJ Wiktorowo
50
SUM:
50.00
Ptaszyńska Julia KJ Plejada
250
SUM:
250.00
Tomaszewska Zuzanna JKS Equita Świętochów
50
200
50
SUM:
300.00
Wilczewski Robert SKJ Beckersport Raszyn
300
SUM:
300.00
Wilczewski Robert SKJ Beckersport Raszyn
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak-Jakubek Paulina
BPK (MAZ)
EVITA (67)
2019-10-26
39
Balcer Hanna
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
EVO (214)
2019-10-27
18
2019-10-27
6
Bar Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
PIPIN (143)
2019-10-27
3
100
2019-10-27
20
MARKIZA (144)
2019-10-27
22
2019-10-27
19
Baranowska Oliwia
KJ Podkowa Leśna
2019-10-26
24
2019-10-26
1
2019-10-27
15
2019-10-27
1
Błaszczak Julia
bpk
2019-10-26
2019-10-27
16
2019-10-26
1
400
2019-10-26
2
400
2019-10-27
3
200
2019-10-27
Błażejewska Hanna
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
CELT (201)
2019-10-27
35
2019-10-27
2019-10-27
6
Branicka Waleria
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
DOMINO (189)
2019-10-27
6
2019-10-27
10
Buller Jan
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2019-10-26
36
2019-10-26
41
2019-10-27
29
2019-10-27
13
Cegłowska Julia
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
RAVEL (198)
2019-10-26
1
2019-10-26
25
Chrzanowska Kamila
BPK
CIRI (115)
2019-10-27
8
2019-10-27
2019-10-27
32
Chrzanowska Zofia
KJ Wiktorowo
GAJA (102)
2019-10-26
11
2019-10-27
23
2019-10-26
24
2019-10-27
Chwalińska Zuzanna
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
ENDO (190)
2019-10-27
7
2019-10-27
10
Czajkowska Dorota
BPK
KUROSAWA (116)
2019-10-26
17
2019-10-26
2019-10-27
25
2019-10-27
Daniłowska Karina
KJ J.J. Darboven Rumia
NAOMI (98)
2019-10-26
2
2019-10-26
45
Daszczyk Kinga
KJ Jantar Stryków
JACKPOT (105)
2019-10-26
12
2019-10-26
14
2019-10-27
9
2019-10-27
19
2019-10-26
27
2019-10-26
2019-10-27
28
2019-10-27
2019-10-26
14
2019-10-26
22
2019-10-27
22
2019-10-27
10
2019-10-26
28
2019-10-26
2019-10-27
35
2019-10-27
32
Dębowska Zuzanna
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
LONDON (170)
2019-10-27
7
2019-10-27
39
Dobrowolska Katarzyna
BPK (MAZ)
KASZMIR (14)
2019-10-27
34
2019-10-27
22
2019-10-26
17
Dzięgielewska Karina
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
OLSTER (126)
2019-10-26
20
2019-10-26
27
Dzięgielewski Kamil
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
JOS (125)
2019-10-26
18
2019-10-26
27
2019-10-26
Dziuba Anna
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
MAVANDA (187)
2019-10-26
7
Falkowska Ewelina
Equikam Sp. z o.o.
2019-10-26
4
2019-10-26
25
2019-10-27
15
2019-10-27
32
Ferenc Kinga
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
EQUUS (139)
2019-10-26
1
2019-10-26
9
2019-10-26
2019-10-27
17
2019-10-27
2019-10-27
1
Ferenc Tamara
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2019-10-26
2019-10-26
21
2019-10-26
8
2019-10-27
17
2019-10-27
23
2019-10-27
31
Florczak Aleksandra
Equikam Sp. z o.o.
DIANA L (42)
2019-10-26
3
100
2019-10-26
13
2019-10-27
1
250
2019-10-27
11
Gąsiorek Julia
St. KSK Stare Babice
INTERIA (176)
2019-10-26
22
2019-10-26
2019-10-26
15
Gawlikowska Nina
Klub Jeździecki Akademia Kucania
PASJA (150)
2019-10-26
15
2019-10-26
Gawryjołek Zuzanna
BPK (SWK)
BAJRAM (54)
2019-10-26
32
2019-10-26
2019-10-27
2019-10-27
Gawryluk Małgorzata
KJ Largo
2019-10-27
4
2019-10-26
Gburzyński Grzegorz
Equikam Sp. z o.o.
2019-10-26
35
2019-10-26
2019-10-27
44
2019-10-27
Góralska Gabriela
Ośrodek Jeździecki Bilcza
2019-10-26
1
2019-10-26
14
2019-10-26
12
2019-10-27
3
2019-10-27
5
Górecka Natalia
Sportowy Klub Jeździecki Bajardo
GRYKA (81)
2019-10-26
34
2019-10-26
19
2019-10-26
26
2019-10-26
2019-10-27
7
2019-10-27
2019-10-27
43
Grzela Zuzanna
Ośrodek Jeździecki Bilcza
2019-10-26
1
2019-10-26
1
2019-10-26
3
2019-10-27
1
2019-10-27
16
Hamera Helena
BPK (MAZ)
2019-10-26
2019-10-26
2019-10-27
2019-10-27
Hejger Marta
KJ Akademia Kucania Dawidy
2019-10-26
5
2019-10-26
34
AHUNTER (185)
2019-10-26
1
2019-10-26
16
Hlebowicz Adam
Mandragora
EMPIR (136)
2019-10-26
15
2019-10-26
Inguenaud Sophia
BPK (MAZ)
2019-10-27
1
2019-10-27
4
50
Janusik Maciej
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
LOREN (121)
2019-10-26
23
2019-10-26
6
2019-10-26
11
Janusz Rafał
KS Garo
STAVROS (192)
2019-10-27
4
50
2019-10-27
3
250
Jaworska Monika
KJ Strzała Krubiczew
EUFORIA (87)
2019-10-26
3
2019-10-26
7
Jeż Jagoda
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
MILTON (177)
2019-10-27
1
2019-10-27
18
2019-10-27
6
Jończyk Łukasz
BPK
2019-10-26
43
2019-10-27
3
2019-10-27
11
2019-10-27
12
IOWA (205)
2019-10-26
8
2019-10-27
38
2019-10-26
2019-10-26
1
2019-10-26
26
2019-10-27
7
HELIOS (211)
2019-10-26
2
150
2019-10-26
20
2019-10-27
2
300
2019-10-27
5
HAMPREI (213)
2019-10-27
24
Kadłubowska Magdalena
Mandragora
ZEUS (164)
2019-10-26
26
2019-10-26
27
Kajak Dawid
SKJ Bajardo Czosnów
GRYKA (86)
2019-10-26
22
2019-10-27
25
2019-10-27
Kalinowski Cezary
KJ Strzała Krubiczew
SCARTO II (119)
2019-10-26
2019-10-26
13
2019-10-27
25
2019-10-27
26
Kalinowski Piotr
KU AZS Politechniki Warszawskiej
KEMBALL (175)
2019-10-27
1
600
2019-10-26
2
2019-10-26
17
Karczewska Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2019-10-26
23
2019-10-26
5
50
2019-10-27
2
150
2019-10-27
28
Kaźmirowska Gabriela
BPK
2019-10-26
22
2019-10-26
6
Kloze Inga
KJ Aromer Józefin
HARY (75)
2019-10-26
9
2019-10-27
37
Kołacz Maja
Stowarzyszenie SSK Stare Babice
CON AMORE (123)
2019-10-26
1
2019-10-26
2019-10-26
30
Komorowska Alicja
Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
TENOR (146)
2019-10-26
23
2019-10-26
15
2019-10-27
18
2019-10-27
Kościesza Łukasz
TKKF Ognisko Hubert Warszawa
2019-10-27
2019-10-27
Kostrzewa Klara
KJ Rock Horses
2019-10-26
6
2019-10-26
23
Kostrzewski Maciej
KS Stadnina Koni Krzywopłoty
2019-10-26
43
2019-10-26
2019-10-26
4
Kozanecka-Szeliska Aleksandra
KJ Szumawa Bobrowiec
2019-10-26
12
2019-10-27
7
Kozerska Julia
KJ Strzała Krubiczew
2019-10-27
37
2019-10-27
LEON Q (149)
2019-10-27
8
2019-10-27
18
Kraś Helena
BPK
2019-10-26
48
2019-10-26
2019-10-27
40
2019-10-27
2019-10-26
14
Kruszewska Ludwika
KJ SO Łąck
DOVER (23)
2019-10-26
2019-10-26
2019-10-27
2019-10-27
Kryszeń Natasza
BPK (MAZ)
2019-10-26
9
2019-10-26
35
2019-10-27
9
2019-10-27
30
Kubiak Grzegorz Andrzej
KJ Uniglob Gozdów
2019-10-26
11
2019-10-26
7
2019-10-27
2019-10-26
18
2019-10-26
20
2019-10-27
26
2019-10-27
14
SHANTUNG (129)
2019-10-26
19
2019-10-26
12
2019-10-27
21
2019-10-27
25
SAMURAI (130)
2019-10-26
21
2019-10-26
9
2019-10-27
9
2019-10-27
2
400
Kucharczyk Jm'06 Hanna
SSKJ Grobice
MARIO (155)
2019-10-26
1
2019-10-26
1
2019-10-26
19
Kulczycka Zofia
SJ Stajnia Podolszyn
KORDOBA (157)
2019-10-26
32
2019-10-26
8
Kwiatkowska Bianka
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
NEVIO 17 (178)
2019-10-27
24
2019-10-27
11
2019-10-27
13
Laskowska Paulina
KJ J.J. Darboven Rumia
DARG (97)
2019-10-26
2019-10-26
2019-10-26
CHORĄŻY (103)
2019-10-27
29
2019-10-27
26
Lewandowska Aniela
KJ Akademia Kucania
2019-10-26
37
2019-10-26
2019-10-26
Lewandowska Michalina
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2019-10-26
2019-10-26
1
2019-10-27
1
2019-10-27
15
Lewicka Ida
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
JEDYNKA (122)
2019-10-26
28
2019-10-26
2019-10-26
Lipińska Anna
Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2019-10-26
4
50
2019-10-26
1
600
2019-10-27
9
Łącka Karolina
BPK (MAZ)
SUN PAULA (171)
2019-10-26
41
2019-10-26
32
Łapiński Wiktor
brak
TURINI (110)
2019-10-26
7
2019-10-26
17
Łowiec Zuzanna
KJ Wiktorowo
SYWILLA (92)
2019-10-26
2019-10-26
24
2019-10-26
30
2019-10-27
11
2019-10-27
27
Maciejewska Katarzyna
-
KAMEL (59)
2019-10-26
13
2019-10-26
33
2019-10-26
4
2019-10-27
36
2019-10-27
1
Matejuk Agnieszka
KJ Szumawa Bobrowiec
2019-10-26
10
2019-10-26
2019-10-26
9
2019-10-27
8
2019-10-27
2019-10-27
19
Mazurowska Ewa
Polski Polo Klub
MARIIT P (161)
2019-10-27
20
2019-10-27
12
RAF LIDER (162)
2019-10-27
15
RIANA P (163)
2019-10-26
5
Michalak Zofia
SSKJ Bobrowy Staw
2019-10-26
42
2019-10-26
36
2019-10-27
16
2019-10-27
28
2019-10-26
16
2019-10-26
40
2019-10-27
42
2019-10-27
Mikulska-Sękalska Katarzyna
BPK (MAZ)
HRABIA (100)
2019-10-26
2019-10-26
2019-10-27
2019-10-27
ALEX (101)
2019-10-26
13
2019-10-27
33
Milczarek Nina
KJ Infernal Team
PICASSO (134)
2019-10-27
1
2019-10-27
8
CYANDRA (135)
2019-10-27
14
2019-10-27
4
Misior Paulina
KJ Akademia Kucania Dawidy
2019-10-26
21
2019-10-27
Mitrowska Martyna
Stow. SKJ Bobrowy Staw
2019-10-26
19
2019-10-26
17
2019-10-27
23
Mordzelewski Michał
Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
CLANET (167)
2019-10-27
16
2019-10-27
8
OMEGA 34 (168)
2019-10-27
41
2019-10-27
MERCEDES (169)
2019-10-27
2019-10-27
31
Niedzielska Julia
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2019-10-27
2019-10-27
10
Nieużyła Leszek
KJ J.J. Darboven Rumia
2019-10-27
34
2019-10-27
15
Nieużyła Leszek
KJ J.J. Darboven Rumia
2019-10-27
6
Noga Marysia
BPK
NESTOR (62)
2019-10-26
1
2019-10-26
1
2019-10-26
34
2019-10-27
1
2019-10-27
14
Nowak Michalina
KJ Podkowa Leśna
WUWU (88)
2019-10-27
17
2019-10-27
6
Olawa Vel Olawińska Zuzanna
SKJ Horseprofi Łódź
DALIA (89)
2019-10-26
11
2019-10-26
2019-10-27
2019-10-27
Olesiejuk Jakub
SSKJ Bobrowy Staw
2019-10-26
37
2019-10-26
2019-10-27
14
Olesiejuk Jakub
SSKJ Bobrowy Staw
SAMBA (174)
2019-10-27
8
2019-10-26
29
2019-10-26
Pastorica Olaf
Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
2019-10-26
12
2019-10-26
7
Pastuszek Joanna
TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
MILUZA (73)
2019-10-27
2019-10-27
Patynowska Edyta
Klub Jeździecki Caballo
PLACIDO (172)
2019-10-27
1
2019-10-27
19
2019-10-27
Peszek Julia
Bpk
2019-10-27
1
2019-10-27
1
Piasecki Piotr
KJ Aromer Józefin
LAURENTIO (132)
2019-10-27
36
2019-10-27
Pieńkowska Marta
bpk
SELFI J (154)
2019-10-26
1
2019-10-26
20
Pietrzak Lena
TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
UVINE (184)
2019-10-27
9
Pietrzyk Piotr
KJ Galop Kozienice
HIALIT (183)
2019-10-26
21
2019-10-26
2019-10-26
46
Pietrzyk Sylwia
KJ Galop Kozienice
CHOICE (182)
2019-10-26
18
2019-10-26
2019-10-26
17
Piskorska Magdalena
KJ Wiktorowo
SOUL (91)
2019-10-26
7
2019-10-26
37
2019-10-27
15
2019-10-27
5
50
Płatos Zbigniew
KJ Galop Kozienice
2019-10-26
30
2019-10-26
19
2019-10-27
33
2019-10-27
17
Początek Sylwia
WKJ Lublin / SJ Zawieprzyce
ALABAMA (80)
2019-10-26
2
2019-10-26
42
2019-10-27
4
2019-10-27
36
Pogorzelska Karolina
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
RAVEL (198)
2019-10-27
12
2019-10-27
3
Poznańska Aleksandra
JKS Karolina Mińsk Mazowiecki
2019-10-26
25
2019-10-26
7
2019-10-27
21
2019-10-27
16
Procyszyn Magdalena
BPK (MAZ)
HALANDINA (166)
2019-10-26
2019-10-26
Ptaszyńska Julia
KJ Plejada
CZEKAN (43)
2019-10-26
10
2019-10-26
14
2019-10-27
21
2019-10-26
1
250
2019-10-26
6
2019-10-27
26
2019-10-26
21
2019-10-26
2019-10-27
2
2019-10-27
20
Pyrzyk Alicja
KJ Akademia Kucania
HALOGEN (153)
2019-10-26
1
2019-10-26
22
2019-10-26
Rogalska Rita
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
PIEROT (196)
2019-10-27
2019-10-27
17
Rózga Bartłomiej
BPK
ELEKT (209)
2019-10-27
9
2019-10-27
2019-10-27
5
Rychter Karolina
BPK (MAZ)
2019-10-26
33
2019-10-26
2019-10-27
38
2019-10-27
Siwicka Anna
BPK
2019-10-26
10
2019-10-26
2019-10-27
2
2019-10-27
Skarżyńska Pola
Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2019-10-26
31
2019-10-26
2019-10-27
22
2019-10-27
Sobolewska Gaja
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2019-10-26
25
2019-10-26
36
Sobolewska Lea
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych
2019-10-26
23
Sosnowska Kaja
Kielecki KJ
2019-10-26
16
2019-10-26
18
2019-10-27
27
2019-10-27
6
Stypułkowska Katarzyna
SJ Stajnia Podolszyn
KORTINA (207)
2019-10-27
15
2019-10-27
2019-10-27
Stypułkowski Adrian
LKJ Gałkowo
2019-10-26
47
2019-10-27
27
2019-10-26
2019-10-27
Suska Zuzanna
TKKF Ognisko Hubert Warszawa
LA VIE (74)
2019-10-27
10
2019-10-27
31
Suskiewicz Maria
KJ Wiktorowo
WENUS (104)
2019-10-26
24
2019-10-26
38
2019-10-27
29
2019-10-27
35
Szaniawska Karolina
KJ Akademia Kucania Dawidy
HIMENA (152)
2019-10-26
24
2019-10-26
11
2019-10-26
Szczepanik Ewelina
Tuszyński KJ Garbówek
2019-10-26
15
2019-10-26
8
CANBERRA (120)
2019-10-26
29
2019-10-26
10
Szczepańska Anna
Stajnia Iskierka
SAHARA (84)
2019-10-26
21
2019-10-26
31
2019-10-27
10
2019-10-27
2019-10-26
26
2019-10-27
Tomaszewska Zuzanna
JKS Equita Świętochów
DANDY (142)
2019-10-26
4
50
2019-10-26
3
200
2019-10-27
5
50
Tomaszewski Antoni
JKS Equita Świętochów
LOPEZ (34)
2019-10-26
24
2019-10-26
16
Tomaszewski Antoni
JKS Equita Świętochów
2019-10-26
38
2019-10-26
13
Trelińska Amelia
Kielecki Klub Jeździecki
BOLIVIA (61)
2019-10-26
29
2019-10-26
5
2019-10-27
14
2019-10-26
5
2019-10-27
17
2019-10-27
4
Trelińska Sandra
Kielecki Klub Jeździecki
JORDAN (60)
2019-10-26
1
2019-10-26
1
2019-10-27
1
2019-10-27
1
Trojanowicz Maja
Stowarzyszenie SSK Stare Babice
2019-10-26
44
2019-10-26
40
Tutaj Julia
Ośrodek jeździecki Bilcza
2019-10-26
1
2019-10-26
1
2019-10-27
1
2019-10-27
1
Uchman Dominika
TKKF Hubert
LAKRO (57)
2019-10-27
12
2019-10-27
34
Wałach Maja
KJ Dobrzyniec
2019-10-26
2019-10-26
21
2019-10-27
1
2019-10-27
1
PLASTYK (45)
2019-10-26
19
2019-10-26
2019-10-26
3
2019-10-27
2
2019-10-27
28
2019-10-27
11
Waszczak Wiktoria
LKJ w Gałkowie
2019-10-26
22
2019-10-26
31
2019-10-27
27
2019-10-27
Wawrzynowicz Marianna
SJ Stajnia Podolszyn
2019-10-26
18
2019-10-26
4
2019-10-27
18
2019-10-27
2019-10-27
12
Wilczewski Robert
SKJ Beckersport Raszyn
2019-10-26
2
300
2019-10-26
3
Wilczewski Robert
SKJ Beckersport Raszyn
LACROSSE (180)
2019-10-26
6
2019-10-27
13
2019-10-26
18
2019-10-26
5
50
2019-10-27
24
Wojciechowska Anna
Polski Polo Klub
SAMBA (174)
2019-10-27
2019-10-27
30
Wojtera Zdzisław
KJ Uniglob Gozdów
2019-10-26
10
2019-10-26
28
2019-10-27
12
2019-10-27
13
DALANDA Z (113)
2019-10-26
16
2019-10-26
2019-10-27
24
2019-10-27
Zadrożna Marta
KJ Wiktorowo
2019-10-26
6
2019-10-26
39
2019-10-27
2019-10-27
Zawadzki Daniel
Polska Akademia Jeździecka Warszawa
DAR-S (114)
2019-10-27
39
2019-10-27
Zdun Karolina
BPK
ALEX (118)
2019-10-27
5
2019-10-27
20
2019-10-27
21
Żewłakow Maja
Stow. SKJ Bobrowy Staw
ATOMIUM L (131)
2019-10-26
33
2019-10-26
2019-10-27
19
2019-10-27
18
Ziętek Kinga
WKJ Lublin
TOLA (173)
2019-10-27
19
2019-10-27
Zimińska Anna
Niezrzeszony
2019-10-26
35
2019-10-26
2019-10-26
19
2019-10-27
16
2019-10-27
29
2019-10-27
33
Żuchowicka Katarzyna
SHS Grobice
AWANGARDA (138)
2019-10-27
22
2019-10-27

Number of Riders: 141

Number of Horses: 170

The sum of prizes: 5 050.00

Competition results developed by: HIPPOSERWIS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052014-3, Tomasz Próchniak, Lublin)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl