Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZO-B DiM oraz HZR-B
Bobrowy Staw, 11-13.10.2019r.

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
200 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 19:05:11
2019-10-07 11:12:46
Nadia Ambroziak DŻARNA
  • 1x 30/105cm Dbis/Finał gr. D bis - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
193 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 14:44:48
2019-10-04 08:48:32
Zofia Dąbrowska VALENTINO
  • 2x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 28/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
192 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-10-04 11:10:42
2019-10-04 07:18:11
Pola Waśniewska EMPEROR'S HILL
  • 2x 14/L DK/L-100 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
191 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-10-04 11:10:48
2019-10-04 07:16:57
Gabriela Czarnomska BILLY ROUBLE
  • 2x 14/L DK/L-100 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
190 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 17:31:29
2019-10-04 07:15:17
Olga Basińska BLACK MAGIC
  • 2x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 28/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
189 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 19:04:04
2019-10-04 01:59:28
Barbara Dzierżyńska KOCCO BOLERO E NATO PER VINCERE
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 6/100cm Kuce/100 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 23/100cm Kuce/100 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 30/105cm Dbis/Finał gr. D bis - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
186 ENTRY ACCEPTED 2019-10-05 21:30:58
2019-10-03 21:04:37
Agata Dybowska TINA
  • 2x 1/50cm Kuce/50 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 18/50cm Kuce/50 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 19/60cm Kuce/60 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 27/65cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
184 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 11:44:31
2019-10-03 18:11:36
Maria Steczowicz WILHELM
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 27/65cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
182 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 19:04:12
2019-10-03 16:28:03
Karolina Klusek VALES BLUERAY
  • 1x 23/100cm Kuce/100 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 24/110cm Kuce/110 cm, Kuce, zwykły art.238.2.1
  • 1x 30/105cm Dbis/Finał gr. D bis - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
181 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 19:04:36
2019-10-03 16:27:37
Karolina Klusek NEVADA ROYAL Z
  • 1x 14/L DK/L-100 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 31/110/115cm DzII i JM/Finał gr. Dzieci II i Rundy JM - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
179 ENTRY ACCEPTED 2019-10-05 21:18:30
2019-10-03 16:25:42
Nikola Miłoszewska BIBI ZAGORKA
  • 1x 19/60cm Kuce/60 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 27/65cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
178 ENTRY ACCEPTED 2019-10-05 21:18:16
2019-10-03 16:25:09
Nikola Miłoszewska EMMA
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 28/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
177 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 19:14:03
2019-10-03 16:24:40
Aleksandra Wernerowicz PASJA
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 28/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
176 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 19:03:52
2019-10-03 16:24:13
Karolina Wernerowicz PRAGA
  • 1x 19/60cm Kuce/60 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 2x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 27/65cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
175 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 11:44:09
2019-10-03 15:14:51
Sandra Daszkiewicz HENIEK
  • 1x 1/50cm Kuce/50 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 18/50cm Kuce/50 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 19/60cm Kuce/60 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 27/65cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
173 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 11:44:42
2019-10-02 22:38:19
Julia Wąsiewicz MARINO
  • 2x 10/L DK/L-100 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
172 ENTRY ACCEPTED 2019-10-05 21:19:11
2019-10-02 17:31:07
Olivia Dziemba TOP MAN
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 28/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
171 ENTRY ACCEPTED 2019-10-05 21:18:57
2019-10-02 17:30:46
Olivia Dziemba HOT SPOT GG
  • 2x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 28/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
170 ENTRY ACCEPTED 2019-10-05 21:17:19
2019-10-02 13:39:40
Jesika Neukirch ISKIERKA
  • 1x 1/50cm Kuce/50 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 18/50cm Kuce/50 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 19/60cm Kuce/60 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 27/65cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
169 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-10-02 09:07:31
2019-10-02 00:31:49
Natalia Zimnowodzka IVY
  • 1x 11/P DK/P-110 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
168 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 12:03:44
2019-10-01 22:34:46
Zuzanna Byczkowska ZYGZAK
  • 2x 1/50cm Kuce/50 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
167 ENTRY ACCEPTED 2019-10-05 21:19:44
2019-10-01 22:29:51
Jagna Grabowska SONIA
  • 1x 11/P DK/P-110 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 12/N DK/N-120 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 15/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 16/N DK/N-120 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 31/110/115cm DzII i JM/Finał gr. Dzieci II i Rundy JM - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
166 ENTRY ACCEPTED 2019-10-05 21:19:33
2019-10-01 22:28:24
Jagna Grabowska PASJA
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 6/100cm Kuce/100 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 23/100cm Kuce/100 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 29/95cm C/Finał gr. C - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
165 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 18:16:17
2019-10-01 21:09:00
Helena Hamera TULLAMORE DEW
  • 1x 11/P DK/P-110 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 12/N DK/N-120 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
163 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 18:16:29
2019-10-01 15:57:01
Radosław Kierznowski CAJERO
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/60cm Kuce/60 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 27/65cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
162 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 18:16:37
2019-10-01 15:55:49
Jagoda Kierznowska NANDO SUPER
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 23/100cm Kuce/100 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 28/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
161 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 18:16:47
2019-10-01 15:55:20
Jagoda Kierznowska BENJA LUNA
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 23/100cm Kuce/100 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 28/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
160 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 11:44:18
2019-09-30 22:37:53
Antonina Barzdo CAŁKA
  • 1x 10/L DK/L-100 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 11/P DK/P-110 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 14/L DK/L-100 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 31/110/115cm DzII i JM/Finał gr. Dzieci II i Rundy JM - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
156 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 09:09:46
2019-09-30 12:30:45
Antonina Benska ROCK
  • 1x 19/60cm Kuce/60 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 27/65cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
155 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 19:36:13
2019-09-30 12:30:18
Antonina Benska LUBASZKA
  • 1x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 28/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
154 ENTRY ACCEPTED 2019-10-05 21:17:49
2019-09-30 10:34:21
Kuba Kraśko ARMSTRONG
  • 2x 10/L DK/L-100 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 14/L DK/L-100 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 35/50-120cm/Pocieszenia 50/60/70/80/90/100/110/120 - dokładnościart.238.1.1
153 ENTRY ACCEPTED 2019-10-05 21:18:07
2019-09-30 10:32:05
Aleksander Kraśko PIEROT
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 28/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
152 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 18:40:16
2019-09-29 19:40:18
Helena Kraś MR MAGIC INVESTMENT
  • 2x 10/L DK/L-100 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 14/L DK/L-100 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 35/50-120cm/Pocieszenia 50/60/70/80/90/100/110/120 - dokładnościart.238.1.1
151 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 12:08:45
2019-09-29 19:06:56
Olivia Boćkowska LEMA-WM
  • 1x 10/L DK/L-100 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 11/P DK/P-110 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 15/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 31/110/115cm DzII i JM/Finał gr. Dzieci II i Rundy JM - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
150 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 19:16:07
2019-09-29 19:05:33
Olivia Boćkowska CASALLINA
  • 2x 10/L DK/L-100 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 14/L DK/L-100 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 35/50-120cm/Pocieszenia 50/60/70/80/90/100/110/120 - dokładnościart.238.1.1
149 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 18:40:00
2019-09-29 19:03:11
Nadia Boćkowska GRAFITI
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/60cm Kuce/60 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 27/65cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
148 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 18:39:49
2019-09-29 19:01:24
Nadia Boćkowska FAZA AS
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 28/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
147 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 19:36:26
2019-09-29 18:51:23
Gabriela Romanowska ZUCCHERO A VELO
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 28/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
146 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 19:01:10
2019-09-29 15:47:29
Lena Sawicka M'08 LONGLIFE
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
145 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 19:01:14
2019-09-29 15:42:19
Lena Sawicka M'08 LOVERBOY
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/65cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
144 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 08:52:21
2019-09-28 22:59:17
Lena Wiśniewska WIZARD JAN-PON
  • 1x 19/60cm Kuce/60 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 27/65cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
143 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-09-28 19:48:52
2019-09-28 14:47:00
Nell Sówka HALNY
  • 1x 27/65cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
142 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 19:37:34
2019-09-27 21:52:29
Karolina Bar PIPIN
  • 2x 7/110cm Kuce/110 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
140 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 10:41:01
2019-09-27 18:27:57
Paulina Słoniec PYSIA
  • 1x 19/60cm Kuce/60 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 27/65cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
138 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 18:40:32
2019-09-27 12:48:06
Julia Peszek BENJAMIN PP
  • 1x 1/50cm Kuce/50 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 18/50cm Kuce/50 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 19/60cm Kuce/60 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
137 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 22:28:26
2019-09-26 21:20:51
Natalia Kręgielska SANTA
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/60cm Kuce/60 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 27/65cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
136 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 09:10:27
2019-09-26 14:20:46
Kinga Ferenc MILLCROFT VIVA
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
135 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 19:35:53
2019-09-26 12:11:23
Dominika Uchman LAKRO
  • 2x 10/L DK/L-100 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 14/L DK/L-100 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
133 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 17:42:45
2019-09-25 22:45:49
Irena Bigaj SAMBOR
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 27/65cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
132 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 17:42:39
2019-09-25 22:44:42
Irena Bigaj LOTOS
  • 2x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 23/100cm Kuce/100 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 28/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
131 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 11:43:58
2019-09-25 17:54:28
Franciszek Jurzak CRESCENDO Z
  • 1x 12/N DK/N-120 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 13/C DK/C-130 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 17/C DK/C -130 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 34/130/135cm J i M/Finał Rundy Juniorskiej i Młodzieżowe - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
129 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 17:39:46
2019-09-25 17:53:09
Laura Tralewicz Pielak BALLYHANE FRADDY
  • 2x 6/100cm Kuce/100 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 7/110cm Kuce/110 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
128 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 11:45:07
2019-09-25 17:52:40
Lena Gorczyca ORCHID’S RILEY RJT
  • 2x 6/100cm Kuce/100 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 7/110cm Kuce/110 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 23/100cm Kuce/100 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 24/110cm Kuce/110 cm, Kuce, zwykły art.238.2.1
  • 1x 30/105cm Dbis/Finał gr. D bis - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
127 ENTRY ACCEPTED 2019-10-05 21:19:23
2019-09-25 17:52:08
Wiktoria Bytner LA CUMPARSITA
  • 2x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
126 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 17:40:08
2019-09-25 17:51:22
Iga Bors SHADOW
  • 2x 6/100cm Kuce/100 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 7/110cm Kuce/110 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 23/100cm Kuce/100 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 24/110cm Kuce/110 cm, Kuce, zwykły art.238.2.1
125 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-09-25 17:08:01
2019-09-25 16:04:29
Ines Bisaga R-MEFISTO
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
124 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-09-25 17:08:05
2019-09-25 16:04:00
Ines Bisaga IGUANA DANNY'S GIRL
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
123 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 09:11:02
2019-09-25 16:03:42
Kinga Ferenc EQUUS
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
122 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 19:37:21
2019-09-25 16:02:31
Karolina Bar MARKIZA
  • 2x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
117 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 20:47:45
2019-09-24 19:13:59
Maja Bella Friedman SWEET NOISE-M
  • 1x 12/N DK/N-120 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 13/C DK/C-130 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 16/N DK/N-120 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 17/C DK/C -130 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 34/130/135cm J i M/Finał Rundy Juniorskiej i Młodzieżowe - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
116 ENTRY ACCEPTED 2019-10-11 06:46:59
2019-09-24 18:27:31
Zofia Ciszek BEŁT
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/60cm Kuce/60 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 2x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 27/65cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
115 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 17:41:30
2019-09-24 12:14:03
Zofia Michalak LIBERTY LIFE
  • 1x 11/P DK/P-110 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 15/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 31/110/115cm DzII i JM/Finał gr. Dzieci II i Rundy JM - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
114 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 17:41:19
2019-09-24 12:13:26
Zofia Michalak EKSPLOZJA
  • 1x 10/L DK/L-100 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 15/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 31/110/115cm DzII i JM/Finał gr. Dzieci II i Rundy JM - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
112 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 17:11:36
2019-09-24 09:51:39
Lena Laskowska WOJTEK
  • 1x 1/50cm Kuce/50 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 18/50cm Kuce/50 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 19/60cm Kuce/60 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 27/65cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
109 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 20:13:30
2019-09-24 00:08:49
Ewa Macieszczak APASJONATA AUREUS
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 28/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
108 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 17:40:45
2019-09-23 20:19:20
Zofia Biel HAPPY HONY
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
107 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 09:09:57
2019-09-23 20:16:28
Liliana Voigt WRÓŻKA PONYSPORT
  • 1x 1/50cm Kuce/50 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
106 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 17:48:01
2019-09-23 19:38:31
Klaudia Przybysz CORBETT
  • 2x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
101 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 22:28:16
2019-09-23 19:23:03
Magdalena Piskorska SOUL
  • 2x 10/L DK/L-100 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
100 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 17:47:39
2019-09-23 19:22:34
Zofia Zawadzka IRRESISTIBLE B
  • 2x 10/L DK/L-100 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
99 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 17:11:08
2019-09-23 19:21:58
Alicja Iwaszczuk PSOTKA
  • 1x 6/100cm Kuce/100 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 7/110cm Kuce/110 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
98 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 17:47:51
2019-09-23 19:21:05
Dagmara Poleszak HAZELHORST'S DIAMO
  • 1x 6/100cm Kuce/100 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 7/110cm Kuce/110 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
97 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 17:11:25
2019-09-23 19:20:15
Aleksandra Ząbek WICHER
  • 1x 10/L DK/L-100 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 11/P DK/P-110 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
96 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 17:47:18
2019-09-23 19:19:26
Wiktoria Rembielińska SMYK
  • 2x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
95 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 17:47:26
2019-09-23 19:18:41
Wiktoria Rembielińska SANTINO
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
94 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 22:29:42
2019-09-23 14:34:34
Aniela Wesołowska TUTSI
  • 1x 11/P DK/P-110 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 12/N DK/N-120 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 15/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 16/N DK/N-120 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 35/50-120cm/Pocieszenia 50/60/70/80/90/100/110/120 - dokładnościart.238.1.1
93 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 19:35:40
2019-09-23 12:13:25
Olga Szwarc HARLEY
  • 1x 1/50cm Kuce/50 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 19/60cm Kuce/60 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 27/65cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
91 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 13:02:35
2019-09-22 20:34:54
Maja Bator ZORRO
  • 1x 1/50cm Kuce/50 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 19/60cm Kuce/60 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 27/65cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
90 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 17:48:21
2019-09-22 16:12:00
Konstancja Bohdanowicz MISSISSIPI
  • 1x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 23/100cm Kuce/100 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 30/105cm Dbis/Finał gr. D bis - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
89 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 17:48:11
2019-09-22 15:38:33
Wiktoria Von Mauberg KOEKOEKSHOF MARISKA
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 28/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
88 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 17:40:27
2019-09-22 12:08:41
Lena Czeszejko-Sochacka MIŁEK PONYSPORT
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
87 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 17:40:36
2019-09-22 12:04:44
Lena Czeszejko-Sochacka SWEET EMMA
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
86 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 17:09:08
2019-09-22 10:20:53
Gabriela Janiszewska CIA MALICA
  • 1x 12/N DK/N-120 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 13/C DK/C-130 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 16/N DK/N-120 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 17/C DK/C -130 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 34/130/135cm J i M/Finał Rundy Juniorskiej i Młodzieżowe - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
85 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 17:47:09
2019-09-22 10:20:10
Michalina Dańczak MAIDI
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 27/65cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
84 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 11:47:15
2019-09-22 10:19:33
Lena Janiszewska DANAWAY EVANDER 89885
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 28/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
83 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 17:10:57
2019-09-22 10:18:33
Lena Janiszewska ANRI MARIELLA
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 28/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
80 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-09-21 19:06:07
2019-09-21 14:01:41
Zuzanna Różyc STELLA PACK JURASEK
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
79 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 17:41:09
2019-09-20 23:43:21
Zofia Gintowt-Juchniewicz SKŁADNIA
  • 1x 11/P DK/P-110 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 12/N DK/N-120 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 16/N DK/N-120 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 33/GP 125cm/Grand Prix Dzieci I - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
77 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 11:44:43
2019-09-19 19:55:26
Hubert Aniołek OLIVER
  • 1x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 28/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
76 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 18:41:23
2019-09-19 19:54:53
Hubert Aniołek OSCAR
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 28/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
75 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 11:43:58
2019-09-19 19:54:05
Hubert Aniołek BENETON
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/65cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
74 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 22:29:33
2019-09-19 16:34:38
Michał Ćwikła TANZANIA
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
73 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 19:02:26
2019-09-18 07:45:18
Jakub Mroczek JUULTJE
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/60cm Kuce/60 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 28/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
72 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 17:08:54
2019-09-17 13:34:39
Lena Gabriel BRAVOUR PP
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 28/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
71 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 16:24:31
2019-09-16 22:03:22
Martyna Pliem-Perka JUNIOR
  • 1x 19/60cm Kuce/60 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 27/65cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
70 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 16:24:25
2019-09-16 22:02:53
Martyna Pliem-Perka NANCY PONYSPORT
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 28/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
69 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 16:24:16
2019-09-16 22:01:56
Aleksandra Pliem-Perka QUITA DU DOMAINE Z
  • 2x 16/N DK/N-120 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 33/GP 125cm/Grand Prix Dzieci I - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
67 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 19:02:36
2019-09-16 21:16:16
Amelia Klota JINGLE BOY
  • 2x 10/L DK/L-100 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 14/L DK/L-100 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 35/50-120cm/Pocieszenia 50/60/70/80/90/100/110/120 - dokładnościart.238.1.1
66 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 16:22:44
2019-09-16 20:58:27
Natalia Przybyła TIFI
  • 2x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
65 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 16:22:33
2019-09-16 20:58:04
Natalia Przybyła APASJONATA CON AMORE
  • 2x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
64 ENTRY ACCEPTED 2019-09-20 20:01:16
2019-09-16 20:56:37
Sofi Przybylska JACOB
  • 2x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
63 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 09:11:22
2019-09-14 19:13:50
Michalina Łącka TETI
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 28/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
62 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 09:10:41
2019-09-14 19:12:36
Michalina Łącka MIDNIGHT MAGIC
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 28/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
61 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 10:38:34
2019-09-14 18:40:34
Gabriela Romanowska ERO
  • 2x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 19/60cm Kuce/60 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 2x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 27/65cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
60 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 16:23:00
2019-09-13 21:14:21
Maja Likus KING
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 28/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
59 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 12:17:48
2019-09-13 16:57:53
Lena Róża Rybak-Massalska ENRICO PONY SPORT
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 28/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
58 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 12:04:34
2019-09-13 10:23:13
Wiktoria Wąsowicz WOTAN
  • 1x 10/L DK/L-100 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 11/P DK/P-110 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 14/L DK/L-100 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 31/110/115cm DzII i JM/Finał gr. Dzieci II i Rundy JM - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
57 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 12:04:42
2019-09-13 10:20:09
Jakub Mroczek ANDER
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/60cm Kuce/60 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 28/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
56 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 12:04:48
2019-09-13 10:14:56
Jolanta Kóska ROYAL
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/60cm Kuce/60 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 27/65cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
55 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 12:04:56
2019-09-13 10:14:07
Jolanta Kóska KLEO
  • 2x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 28/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
54 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 14:05:53
2019-09-13 09:59:15
Julia Parda JANKES
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 30/105cm Dbis/Finał gr. D bis - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
53 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 14:05:42
2019-09-13 09:57:32
Julia Parda CHEYENNE
  • 1x 10/L DK/L-100 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 11/P DK/P-110 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 14/L DK/L-100 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 31/110/115cm DzII i JM/Finał gr. Dzieci II i Rundy JM - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
52 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 11:59:31
2019-09-12 21:35:34
Małgorzata Babczyńska JAGIENKA
  • 2x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 28/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
51 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 11:59:57
2019-09-12 21:34:21
Iga Chojowska MAROKO
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 28/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
48 ENTRY ACCEPTED 2019-09-21 19:05:43
2019-09-12 20:51:57
Zofia Sondej MAKS
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 23/100cm Kuce/100 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 29/95cm C/Finał gr. C - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
45 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 22:28:54
2019-09-12 09:41:41
Paulina Pellowska JOWISZ
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
44 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 22:29:03
2019-09-12 09:39:11
Paulina Pellowska NADIA
  • 1x 1/50cm Kuce/50 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
43 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 09:10:08
2019-09-12 09:38:15
Wiktoria Ryciak KALI
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
42 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 18:41:57
2019-09-12 09:37:54
Antonina Pakur POLAR
  • 1x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
41 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 18:41:39
2019-09-12 09:37:21
Zofia Pakur CENNA
  • 1x 18/50cm Kuce/50 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 19/60cm Kuce/60 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 27/65cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
40 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 18:41:46
2019-09-12 09:37:01
Zofia Pakur CYRANO
  • 2x 19/60cm Kuce/60 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 27/65cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
39 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 12:01:32
2019-09-11 15:49:02
Nel Skotarczak BRAVE HEART 8
  • 2x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2019-09-20 20:00:47
2019-09-11 15:18:12
Agata Maćkowska MONTGOMERIE EX MAY DREAM
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 28/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
35 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 11:59:27
2019-09-11 15:15:53
Nel Skotarczak FRANKENHOEH`S MYLORD
  • 2x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 27/65cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
34 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 21:11:20
2019-09-11 14:44:34
Berenika Biela GARBONOS
  • 1x 19/60cm Kuce/60 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 27/65cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
33 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 09:20:31
2019-09-11 14:43:31
Berenika Biela DENIS
  • 1x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 27/65cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
32 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 17:11:19
2019-09-11 10:50:54
Matylda Grzelczak TEQUILA DE CHATELAIN
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 28/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
31 ENTRY ACCEPTED 2019-09-20 20:01:39
2019-09-11 10:46:10
Amelia Zubczyńska TOUAREG
  • 2x 7/110cm Kuce/110 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 24/110cm Kuce/110 cm, Kuce, zwykły art.238.2.1
  • 1x 25/120cm Kuce/120 cm, Kuce, zwykły art.238.2.1
  • 1x 32/GP 120cm/Grand Prix D i E - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
30 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 16:23:08
2019-09-11 09:36:11
Agata Kamińska CASANDRA
  • 1x 10/L DK/L-100 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 11/P DK/P-110 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
29 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 16:23:42
2019-09-11 09:35:27
Marianna Kultys PASJONATA AMIGO
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 28/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
26 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 16:23:45
2019-09-11 09:33:38
Julia Ganowska PASJONATA PARYS
  • 2x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 28/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
25 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 16:22:50
2019-09-11 09:33:01
Julia Ganowska TIFFANY
  • 2x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 23/100cm Kuce/100 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 28/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
24 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 17:48:39
2019-09-10 20:29:23
Maja Sałapatek SANTIAGO
  • 1x 19/60cm Kuce/60 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 27/65cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
23 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 17:48:48
2019-09-10 20:28:26
Maja Sałapatek CASKADA
  • 1x 19/60cm Kuce/60 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 27/65cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
22 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 17:48:58
2019-09-10 20:27:18
Olga Karasinska PASCAL JAN-PON
  • 1x 19/60cm Kuce/60 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 27/65cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
21 ENTRY ACCEPTED 2019-10-05 21:18:42
2019-09-10 11:13:11
Jesika Neukirch STEFANIE
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 28/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 35/50-120cm/Pocieszenia 50/60/70/80/90/100/110/120 - dokładnościart.238.1.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 11:30:27
2019-09-10 10:46:45
Kornelia Jurasz ROLEX 2
  • 2x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 28/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
19 ENTRY ACCEPTED 2019-09-20 20:00:36
2019-09-10 10:45:04
Karolina Kwiatkowska GLORY
  • 2x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 28/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
18 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 12:15:09
2019-09-10 10:44:38
Amelia Lewkowicz SOFIA
  • 2x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 28/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
17 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 17:11:28
2019-09-09 20:28:37
Roksana Nawrocka HIPSY
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 28/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
16 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 12:03:41
2019-09-09 20:28:03
Roksana Nawrocka D'ACORD
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 28/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
15 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 10:41:33
2019-09-09 20:21:39
Paulina Słoniec WENDY
  • 1x 19/60cm Kuce/60 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 27/65cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
14 ENTRY ACCEPTED 2019-10-07 18:57:55
2019-09-09 20:20:41
Paulina Słoniec ANAPON MOONLIGHT DANCER
  • 1x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 21/80cm Kuce/80 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 28/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
13 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 17:40:58
2019-09-09 14:11:47
Matylda Szrajer WOLLINGS LION KING
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
12 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 22:29:23
2019-09-09 10:25:05
Kornelia Pawłowska STORMING AHEAD
  • 2x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/90cm Kuce/90 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 23/100cm Kuce/100 cm, Kuce, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 28/85cm A-2/Finał gr. A -2 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
11 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 22:29:13
2019-09-09 10:23:45
Kornelia Pawłowska AT LAST RAVISHING RUBY
  • 2x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 20/70cm Kuce/70 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 27/65cm A-1/Finał gr. A -1 i kwalifikacje do CAVALIADA FUTURE - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
10 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 12:03:54
2019-09-09 08:58:47
Julia Walorek WEIDA
  • 2x 10/L DK/L-100 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 11/P DK/P-110 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 19:02:47
2019-09-09 08:58:22
Maria Karnabal SHOUPPY II VD KATTEVENNEN Z ET
  • 1x 10/L DK/L-100 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 11/P DK/P-110 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
8 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 12:15:37
2019-09-09 08:57:47
Marta Konarska LILI MARLENE
  • 1x 12/N DK/N-120 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 13/C DK/C-130 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 12:15:49
2019-09-09 08:57:25
Marta Konarska SAFARI SUNDANCE
  • 1x 6/100cm Kuce/100 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 7/110cm Kuce/110 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
6 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 17:39:58
2019-09-09 08:57:03
Antoni Śliwiński SZOGUN
  • 2x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
5 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 16:24:38
2019-09-09 08:56:45
Nell Sówka S-PIORUN
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
4 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 16:24:56
2019-09-09 08:56:19
Nell Sówka BEN GUN
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 6/100cm Kuce/100 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
3 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 16:24:45
2019-09-09 08:55:44
Nell Sówka FIGARO
  • 2x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
2 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 19:36:02
2019-09-08 15:29:15
Zuzanna Werelich CRICOVA L
  • 1x 11/P DK/P-110 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 12/N DK/N-120 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 15/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 16/N DK/N-120 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 33/GP 125cm/Grand Prix Dzieci I - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Ambroziak Nadia Sportowy Klub Jeździecki Pony Power
2005 (JM.)
O053977
2. Aniołek Hubert SKJ Pony Power
2007 (JM.)
O045368
3. Babczyńska Małgorzata Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2009 (Mł.)
O045328
4. Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O030815
5. Barzdo Antonina Kj Zbyszko
2006 (JM.)
O047581
6. Basińska Olga JKS OLSZA
2008 (Mł.)
Brak
7. Bator Maja Ośrodek Jeździecki Bilcza
2009 (Mł.)
Brak
8. Benska Antonina KJ Metpol Grodziec
2009 (Mł.)
O047712
9. Biel Zofia WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2008 (Mł.)
O040729
10. Biela Berenika KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
2008 (Mł.)
O049200
11. Bigaj Irena KS FARUK
2009 (Mł.)
O049057
12. Bisaga Ines KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O039145
13. Boćkowska Nadia BPK
2008 (Mł.)
O056635
14. Boćkowska Olivia BPK (MAZ)
2006 (JM.)
O053202
15. Bohdanowicz Konstancja BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O033953
16. Bors Iga SKJ Ponylandia Wojciechowice
2005 (JM.)
O035834
17. Byczkowska Zuzanna KU AZS UW
Brak
18. Bytner Wiktoria SKJ Ponylandia Wojciechowice
2007 (JM.)
O052536
19. Chojowska Iga Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2010 (Mł.)
O054009
20. Ciszek Zofia UKS Primo
2010 (Mł.)
O051053
21. Ćwikła Michał WKJ Lublin SJ Baskil FaMaGusta
2007 (JM.)
O047234
22. Czeszejko-Sochacka Lena JKS u Robsonów
2008 (Mł.)
O044914
23. Dąbrowska Zofia Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2008 (Mł.)
O048304
24. Dańczak Michalina St. R&S STABLES
2007 (JM.)
O047648
25. Daszkiewicz Sandra Klub Jeździecki Dworek
2009 (Mł.)
O053651
26. Dybowska Agata SKJ Grobice
2009 (Mł.)
o053193
27. Dziemba Olivia BPK
2009 (Mł.)
O047713
28. Dzierżyńska Barbara KJ Aldragho Piaseczno
2007 (JM.)
O045999
29. Ferenc Kinga KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2007 (JM.)
O042487
30. Friedman Maja Bella St. R&S STABLES
2003 (J.)
O031354
10183554
31. Gabriel Lena VitaSport brachlewo
2007 (JM.)
O046541
32. Ganowska Julia KJ Ranczo Kołata
2008 (Mł.)
O044125
33. Gintowt-Juchniewicz Zofia Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
2005 (JM.)
O037012
34. Gorczyca Lena SKJ Ponylandia Wojciechowice
2006 (JM.)
O048802
35. Grabowska Jagna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O037891
36. Grzelczak Matylda KJ Aldragho Piaseczno
2008 (Mł.)
O048940
37. Hamera Helena BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O035566
38. Iwaszczuk Alicja KJ Wiktorowo
2001 (J.)
O024677
39. Janiszewska Gabriela St. R&S Stables
2003 (J.)
O039284
40. Janiszewska Lena St. R&S Stables
2009 (Mł.)
O049333
41. Jurasz Kornelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O051819
42. Jurzak Franciszek SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (J.)
O028335
43. Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
2004 (JM.)
O031235
44. Karasinska Olga Ukj Karmen Nieklonice
2008 (Mł.)
O053837
45. Karnabal Maria KJ Podkowa Gruszczyn
2007 (JM.)
O038556
46. Kierznowska Jagoda KJ Sokół Damasławek
2007 (JM.)
O045671
47. Kierznowski Radosław KJ Sokół Damasławek
2009 (Mł.)
O055818
48. Klota Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O046693
49. Klusek Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
O037775
50. Konarska Marta KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (JM.)
O042011
51. Kóska Jolanta KJ Agro-Handel Śrem
2008 (Mł.)
O043296
52. Kraś Helena BPK
2006 (JM.)
O050514
53. Kraśko Aleksander LKJ w Gałkowie
2009 (Mł.)
O055762
54. Kraśko Kuba LKJ w Gałkowie
2004 (JM.)
O055726
55. Kręgielska Natalia Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2009 (Mł.)
O048927
56. Kultys Marianna KJ Ranczo Kołata
2009 (Mł.)
O052837
57. Kwiatkowska Karolina KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O053642
58. Laskowska Lena brak
2010 (Mł.)
O056867
59. Lewkowicz Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O053641
60. Likus Maja KJK SZARY
2008 (Mł.)
O043330
61. Łącka Michalina KJ Aromer Józefin
2009 (Mł.)
O052681
62. Macieszczak Ewa KJ Aldragho Piaseczno
2007 (JM.)
O048443
63. Maćkowska Agata KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O047067
64. Michalak Zofia SSKJ Bobrowy Staw
2005 (JM.)
O045772
65. Miłoszewska Nikola KJ Akademia Kucania Dawidy
2007 (JM.)
O053404
66. Mroczek Jakub Polish Pony Club
2010 (Mł.)
O052047
67. Nawrocka Roksana KJ Agri Zapole
2008 (Mł.)
O046352
68. Neukirch Jesika Polish Pony Club
2007 (JM.)
O054518
69. Pakur Antonina Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
2006 (JM.)
O049347
70. Pakur Zofia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
2009 (Mł.)
O049348
71. Parda Julia Polish Pony Club
2007 (JM.)
O038604
72. Pawłowska Kornelia KJ Aromer Józefin
2007 (JM.)
O048610
73. Pellowska Paulina JKS Barłomino
2008 (Mł.)
O051227
74. Peszek Julia Bpk
2009 (Mł.)
Brak
75. Piskorska Magdalena KJ Wiktorowo
2003 (J.)
O032979
76. Pliem-Perka Aleksandra Tuszyński KJ Garbówek
2006 (JM.)
O035554
77. Pliem-Perka Martyna Tuszyński KJ Garbówek
2009 (Mł.)
O048671
78. Poleszak Dagmara KJ Wiktorowo
2004 (JM.)
O040940
79. Prymek Zuzanna KJ Aromer Józefin
2006 (JM.)
O040489
80. Przybylska Sofi KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O049868
81. Przybyła Natalia KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O052034
82. Przybysz Klaudia KJ Wiktorowo
2004 (JM.)
O038241
83. Rembielińska Wiktoria KJ Wiktorowo
2009 (Mł.)
O049094
84. Romanowska Gabriela UKS Primo Kozery
2009 (Mł.)
O052504
85. Romanowska Gabriela UKS PRIMO
2009 (Mł.)
O052504
86. Rybak-Massalska Lena UKS PRIMO
2007 (JM.)
O051061
87. Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeżdziecki
2008 (Mł.)
O044241
88. Sałapatek Maja Ukj karmen nieklonice
2008 (Mł.)
O053838
89. Sawicka M'08 Lena bpk MAZ
2008 (Mł.)
O046346
90. Skotarczak Nel KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O049131
91. Słoniec Paulina KJ Trachy Sośnicowice
2010 (Mł.)
O054310
92. Sondej Zofia Kielecki KJ
2005 (JM.)
O041620
93. Sówka Nell KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O049296
94. Steczowicz Maria Stowarzyszenie SKJ Grobice
2007 (JM.)
O045595
95. Szrajer Matylda Kielecki Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
O040972
96. Szwarc Olga KJ Legia Kozielska
2009 (Mł.)
O055585
97. Tralewicz Pielak Laura SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (J.)
O037910
98. Uchman Dominika TKKF Hubert
2004 (JM.)
O039590
99. Voigt Liliana WLKS KRAKUS
2009 (Mł.)
O048221
100. Von Mauberg Wiktoria KJ Wiktorowo
2007 (JM.)
O040063
101. Walorek Julia KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
O039938
102. Wąsiewicz Julia KJ Zbyszko
2005 (JM.)
O044689
103. Waśniewska Pola JKS Olsza
2005 (JM.)
brak
104. Werelich Zuzanna KJ Wiktorowo
2005 (JM.)
O046544
10185946
105. Wernerowicz Aleksandra KJ Akademia Kucania
2007 (JM.)
brak
106. Wernerowicz Karolina KJ Akademia Kucania
2018 (Mł.)
brak
107. Wesołowska Aniela Klub Jeździecki Wiktorowo
2002 (J.)
O043883
108. Wiśniewska Lena KJ Grodno - Dwór
2009 (Mł.)
O052850
109. Ząbek Aleksandra KJ Wiktorowo
2004 (JM.)
O043937
110. Zawadzka Zofia KJ Wiktorowo
2007 (JM.)
O045569
111. Zubczyńska Amelia KJ Dworek Okuniew
2006 (JM.)
O044214
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

18

ANAPON MOONLIGHT DANCER Kuc Walijski POL 2012 Ogier kara/kuc:135 F: Turnina's Gismore /
M: Jula Musical Mystery / Kalevan Mistic Pride
O: Anna Słoniec
B: Marek Malinowski
K022823 616013640032412
2.

56

ANDER Kuc Walijski POL 2013 Wałach dereszowata/kuc:133 F: Tijd Vlijts Victor /
M: Anapon Rashka / Turnins Gismore
O: Jerzy Mićko
B: Agata Adrjanowska
K024821 616013600054113
3.

84

ANRI MARIELLA Kuc Walijski POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:132 F: Boston Braveheart /
M: Anri Cariad / Carwed Charmer
O: Rafał Janiszewski
B:
K025128 826046020155322
4.

107

APASJONATA AUREUS Kuc Walijski POL 2006 Ogier jelena/kuc:136 F: Linde Hoeve's Optimist
M: Frankenhoeh's Aura
O: Aleksandra Ossowska
B: Alina Kujawa-Kroll
K012069
5.

66

APASJONATA CON AMORE Kuc Walijski POL 2008 Wałach gniada/kuc:128 F: Casperhof's Freddy /
M: Bokkesprong Camelia /
O: Dorota Przybyła
B: -
K020178 POL013610175508
6.

147

ARMSTRONG HOL POL 2004 Wałach gniada/178 F: Alboretto /
M: Kyara /
O: Karolina FerensteinN-Kraśko
B: Peter Nager-Tournau
K009051 -
7.

6

AT LAST RAVISHING RUBY Kuc Walijski NED 2009 Klacz dereszowata/kuc:127 F: Wildzang’s Socrates
M: Wildzang’s Rosewood
O: Małgorzata Pawłowska
B: -
K022314 528017200900598
8.

121

BALLYHANE FRADDY Conemara IRL 2010 Klacz bułana/kuc:145 F: Nn
M: Nn
O: Jarosław Pielak
B: Irlandia
K023216 372414005999286
9.

175

BEŁT KUC POL 2006 Ogier gniada/kuc:119 F: Wulkan
M: Beauty 455
O: Ewa Ciszek
B: Ewa Ciszek
K018400 POL013610022506
10.

13

BEN GUN KUC POL 2009 Wałach ciemnogniada/kuc:149 F: Durello Top /
M: Bunia /
O: Magdalena Kiczka
B: Dominik Gronet
K021760 616013640053309
11.

77

BENETON KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:127 F: Tobi
M: Bella
O: Aneta Aniołek
B: Dariusz Markiewicz
K023005
12.

153

BENJA LUNA DRP POL 2008 Klacz gniada/kuc:149 F: Mandela N /
M: Bella Luna /
O: Agnieszka Roganowska
B: Jana Berg
K022352 DE422220086308
13.

134

BENJAMIN PP DRP POL 2014 Wałach kasztanowata/kuc:140 F: Baccarat
M: Niina PP
O: Procima sp. z o.o.
B: Procima sp. z o.o.
Brak
14.

165

BIBI ZAGORKA KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:124 F: nn
M: nn
O: Monika Swiecka
B: nn
K024338 brak
15.

187

BLACK MAGIC KUC GBR 2006 Wałach kara/kuc:148 F: X
M: X
O: Justyna Kopko
B: Susie Brooks
K023961
16.

173

BRAVE HEART 8 DRP POL 2008 Wałach ciemnogniada/kuc:136 F: Benneton Boy / Benetton S
M: Rosa Fee / Mac Geyver N
O: Monika Hercog i Tomasz Szeszuła
B: .
K020456 DE422220042208
17.

74

BRAVOUR PP DRP POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:145 F: Baccarat
M: Niina PP
O: Lena Gabriel
B: Procima Sp. z o.o.
K022593 DE434340709312
18.

151

CAJERO KUC POL 2004 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Iwona Kierznowska
B: -
K009557 616999611504104
19.

149

CAŁKA SP POL 2011 Klacz gniada F: Barros
M: Cyrkonia
O: Stanisław Marchwicki
B: Jan Krzyżoszczak
K025105
20.

139

CASALLINA HOL. POL 2013 Klacz gniada F: Cassal
M: Zinna / Canto
O: Tadeusz Boćkowski
B: Mariusz Janiszek
K025110
21.

73

CASANDRA SP POL 2013 Klacz kasztanowata/- F: Stolzenberg / Stakkato
M: Caletta / Cordobes I
O: Agata Kamińska
B: -
K026968 61609640055913
22.

32

CASKADA KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc: F: Nn
M: Nn
O: Mirosław Nowak
B: Nn
K026979
23.

42

CENNA Kuc Walijski POL 2007 Klacz inna/kuc:125 F: Toffi
M: Culiko
O: Klaudia Olejniczak
B: Jarosław Bartkowiak
K023426 Brak
24.

60

CHEYENNE SP. POL 2011 Wałach skarogniada/168 F: Etos
M: Cegura
O: Jerzy Mićko
B: Jerzy Mićko
K025055 616009600047411
25.

87

CIA MALICA HOL GER 2009 Klacz gniada F: Caretino / Caletto II
M: Vivien IV / Cristo
O: Rafał Janiszewski
B:
K016875 DE421000423009
26.

110

CORBETT ZAGORKA KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
O: Klaudia Przybysz
B: NN
brak 0937379234294
27.

126

CRESCENDO Z Zangersheide POL 2008 Wałach kasztanowata/170 F: Crown z/ Ratina z
M: Copia
O: Hs&B Jakub Jurzak
B: Belgia
K026975 104cu62 104cu62
28.

3

CRICOVA L HOL GER 2013 Klacz kasztanowata/173 F: Clarimo / Clearway
M: Ola Primavera / Lordanos
O: Agnieszka Bala
B: Henrike Feldhaus
K025023 DE421000048113
29.

41

CYRANO KUC POL 2004 Wałach kasztanowata/kuc:129 F: Psik
M: Czarna
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
K018754 999530272004
30.

16

D'ACORD DRP GER 2001 Wałach gniada/kuc:146 F: Da Capo / Durello
M: Rose / Apslau
O: Olga Nawrocka
B: Horst Schilling
K024145 DE467000740601
31.

85

DANAWAY EVANDER 89885 Gipsy Cob GBR 2010 Wałach gniada/kuc:143 F: Danaway Tango / Tireinon Triple Crown
M: Danaway Janella / Trevallion Harry
O: R. J.
B: Mr. Been
K026831 826046010089885
32.

40

DENIS KUC POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc:123 F: Santara Danny's Boy / Markoak Adante
M: Pamina / Vechtzicht's Never Mind
O: Łukasz Biela
B: Leszek Stróżyński
K018170 POL013660381205
33.

172

DŻARNA Typ Szlachetny POL 2002 Klacz gniada/kuc:149 F: NN
M: NN
O: Anna Łajc-Ambroziak
B: Anna Łajc-Ambroziak
K018849 POL999540127802
34.

111

EKSPLOZJA SP POL 2006 Klacz siwa/// F: Viskis
M: Erynia
O: Katarzyna Dembska
B: //
K016564 616999680094506 //
35.

166

EMMA Kuc Feliński POL 2007 Klacz siwa/mk:140 F: Romus / Figaro
M: Empatia / Grafit
O: Anna Sobańska
B: Jacek Kosacki
K020362 POL013580665307
36.

185

EMPEROR'S HILL XX IRL 2012 Wałach gniada/168 F: Scorpion / Montjeu
M: Watermelon / Beckett
O: Agata Korpanty-Waśniewska
B: Irlandia
K025845 372IRE45198525T
37.

54

ENRICO PONY SPORT KUC POL 2005 Wałach gniada/kuc:138 F: WARON
M: EZA-ERIS
O: WACŁAW JACEK RYBAK-MASSALSKI
B: Guniewicz Barbara
K019883
38.

118

EQUUS KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc:137 F: Nico-K /
M: Eufemia / Pepton
O: Marta Ferenc
B: Mariusz Stański
K016844 013570144003
39.

64

ERO KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:120 F: Lollypop
M: Elwira / Amor
O: Rafał Romanowski
B: Agnieszka Dziubich
K027538 616013590107609
40.

141

FAZA AS KUC POL 2007 Klacz gniada/kuc:140 F: Yop Ewita
M: Fanta
O: Tadeusz Boćkowski
B: Sawa Anna
K016234 12153
41.

14

FIGARO Kuc Feliński POL 2006 Ogier tarantowata/kuc:139 F: Topaz / Styl
M: Fauna / Grey
O: Michał Walorek
B:
K020430 POL013610260906
42.

38

FRANKENHOEH`S MYLORD Kuc Walijski GER 2004 Ogier kasztanowata/kuc:130 F: Den Bramels Baye / Rowols Poko
M: Ayubowans Imke / Steenhorst Juan
O: Łukasz Skotarczak
B: -
K009870
43.

129

GARBONOS KUC SWE 1994 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: NN
M: NN
O: ANTONI CHŁAPOWSKI
B: ANTONI CHŁAPOWSKI
K002593 04712
44.

21

GLORY KUC POL 2006 Klacz kara/kuc:138 F: Santara Danny's Boy / Markoak Adante
M: Grażka / Texass Skalin
O: Markom M. Kwiatkowski
B: Agnieszka Majewska
K011908 POL013610169106
45.

140

GRAFITI KUC POL 2013 Klacz siwa/kuc:134 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Aleksandra Wołąs
B: -
K027040 616999540116713
46.

178

HALNY Kuc Walijski POL 2012 Ogier gniada/kuc: F: Apasjonata Rubicon / Linde Hoeve's Optimist
M: Hawana / Bernstein Yul
O: Iveco Truck Partner
B:
K021205 616013610071212
47.

108

HAPPY HONY KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc:133 F: H
M: H
O: Arkadiusz Biel
B: Ger
K027020 brak
48.

93

HARLEY Kuc Walijski POL 2007 Wałach gniada/kuc:125 F: Hornmoors Davey /
M: Hawana / Bernstein
O: Magdalena Donimirska Wodzicka
B:
K014732 POL013530131607
49.

99

HAZELHORST'S DIAMO Kuc New Forest NED 2005 Wałach gniada/kuc:147 F: Kantje's Ronaldo / Watershof Pretendent
M: De Langewiek Monique / Sulaatik's Fireball
O: Stanisław Poleszak
B:
K023254 528018020051289
50.

168

HENIEK Typ Kuc POL 2003 Wałach srokata/kuc:107 F: Nn
M: NN
O: Karol Jerzak
B: NN
K027358 616999661115803
51.

15

HIPSY KM POL 2004 Klacz gniada/mk:135 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Olga Nawrocka
B: -
K024943 POL999690159103
52.

160

HOT SPOT GG Deutsches Reitpony POL 2005 Ogier kara/kuc:149 F: Hattrick
M: Crown ikone
O: Dziemba Zygmunt
B: Schmidt ingeborg
K027183 124
53.

177

IGUANA DANNY'S GIRL KUC POL 2008 Klacz srokata/kuc:139 F: Santara Danny's Boy / Markoad Adante
M: Inka / Domingo
O: Artur Bar
B: Daria Wachnowska
K020879 POL013680030208
54.

97

IRRESISTIBLE B KWPN NED 2013 Klacz gniada/168 F: Spartacus
M: Vienette
O: Dominika Bronz
B: Hemmelhorst Sporthorses
K027177 528003201306684 106DT66
55.

206

ISKRA KUC POL 2007 Klacz ciemnogniada/kuc:143 F: Lord / Zefir
M: Iza / Bibosz
O: Karolina Klusek
B: Marta Weran
K021838 POL009680059507
56.

67

JACOB KUC POL 2008 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Stołowska
B:
K018737 616999610318008
57.

47

JAGIENKA KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc:141 F: Strayer's Samson / Wester Aikema's Nando
M: Koekoekshof Jannique / Corbyon
O: Agnieszka Babczyńska
B: Śniegucki Zdzisław
K023715 POL013670006908
58.

59

JANKES Typ Szlachetny POL 2014 Wałach gniada/kuc:147 F: NN
M: NN
O: Jerzy Mićko
B: nn
K028242 616999530107514
59.

69

JINGLE BOY SP POL 2012 Wałach kasztanowata/mk:155 F: Izaurus / Contender Son
M: Jingle Bell / Great Commotion
O: Amelia Klota
B: Henryk Święcicki
K026737 616009610194612
60.

46

JOWISZ Kuc Walijski POL 2006 Wałach gniada/141 F: Strayers Samson
M: Koekoeshof Jannique
O: Amelia Szczupakowska
B: Zdzisław Śniegucki
K011731 POL013670007906
61.

70

JUNIOR KUC POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Janusz Pliem-Perka
B: -
K016458 616999590267306
62.

75

JUULTJE KUC AFG 2012 Klacz kara/kuc:132cm F: NN
M: NN
O: Jerzy Mićko
B: Holandia
K023955 528015120120189
63.

44

KALI KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/137 F: Psik
M: Klausinka
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
K012430 Pol013530136706
64.

205

KASTHALIA wlkp 2010 k gniada F: Likwor
M: Kasja / Kaliniec
O:
B:
K017036 616007530116010
65.

61

KING Holenderska POL 2013 Wałach siwa/kuc:141 F: Nn
M: Nn
O: Likus Piotr
B: Holandia
K027968 528019090008881
66.

58

KLEO Kuc Niem.wierzch. POL 2009 Klacz skarogniada/kuc:141 F: Kennedy
M: Lisa
O: Jarosław Kóska
B: brak
K025007 435350055809
67.

171

KOCCO BOLERO E NATO PER VINCERE KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc:147 F: Bolero
M: Kimberley
O: Monika Karpińska
B: -
K019199
68.

88

KOEKOEKSHOF MARISKA Welsh Pony NED 2003 Klacz kasztanowata/136 F: Casperhofs Freddy / Woldbergs Bart
M: Koekoekshof Rolette / Eyarth Harlequin
O: Marta Von Mauberg
B: J. Flier
K011976 KWPN0301032
69.

124

LA CUMPARSITA SP POL 2008 Klacz siwa/154 F: Corland / Cor De La Bryere
M: La Jana / Landadel
O: Jakub Jurzak
B: KS Nad Wigrami
K012080 POL009510208108
70.

130

LAKRO SP POL 2011 Wałach siwa/. F: Lake Bid
M: Lakrima
O: Katarzyna Uchman
B: .
K019769 616009610226811
71.

138

LEMA-WM Niem.sport. POL 2007 Klacz ciemnogniada/171 F: Wanderfurst
M: Lemanska-WM / Sanhedryn
O: Tadeusz Boćkowski
B: Wojciech Majewski
K017756 Brak
72.

113

LIBERTY LIFE WLKP POL 2009 Wałach siwa/165 F: Lord Liberator
M: Latorośl
O: Katarzyna Dembska
B: WisL
K019317 616 007 61 02387 09
73.

9

LILI MARLENE SP POL 2008 Klacz kasztanowata/167 F: Maram / Aram
M: Liliana / Nobody
O: Krzysztof Konarski
B: SK Pródnik
K013182 POL009690088908
74.

143

LONGLIFE Nederlande Welsh Pony POL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Leandros Sirik / Flora's Hof Magic
M: Blakt's Ashly / Oakley Bubbling Bobbety
O: Bartosz sawicki
B: Ned
K028152 528017201201099
75.

128

LOTOS SP POL 2003 Wałach siwa/kuc:141 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Czesława Leśna-Berbeś
B: Joanna Seemann
K012890 POL999540168503
76.

144

LOVERBOY Kuc Walijski POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:128 F: Nn
M: Nn
O: Zuzanna Lach
B: Polska
K026551
77.

146

LUBASZKA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc:136 F: Lubas kf
M: Sara
O: Adam Benski
B: Anna Zalewska
K009376
78.

86

MAIDI KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc:129 F: Max /
M: Mika / PAW Z IZB
O: Renata Bąk
B:
K025715 616013570174212
79.

51

MAKS KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:137 F: Frankenhoeh's Vitalise / Steehorst Pavarotti
M: Maja / Dante
O: Iwona Dziarmaga
B: Karol Pękacki
K018799 POL013610202007
80.

169

MARINO SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/168 F: Rumianek
M: Miranda
O: Stanisław Marchwicki
B: Mirosław Sadowski
K011139 Brak
81.

119

MARKIZA KUC POL 2007 Klacz bułana/kuc:140 F: Nowator / Pepton
M: Mojra / Grosz
O: Artur Bar
B: Zygmunt Jamka
K020880 POL013660009507
82.

48

MAROKO SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/kuc:133 F: Marafon
M: Balza
O: PCUH BEHPOL I Rafał Chojowski
B: Damian Juraszek
K023967 616009690132610
83.

63

MIDNIGHT MAGIC Kuc Conemara POL 2008 Ogier siwa/kuc:147 F: Atlantic Magic
M: Muffin
O: Arkadiusz Krupiński
B: Arkadiusz Krupiński
K018584 POL013610172008
84.

131

MILLCROFT VIVA Kuc Walijski GBR 2009 Klacz kasztanowata/kuc:134 F: Cwrtycadno Caradog / Eyarth Celebration
M: Millcroft Dahlia / Millcroft Royal Lustre
O: Magdalena Karczewska
B: Magdalena Karczewska
K020200 826046020155026
85.

89

MIŁEK PONYSPORT KUC POL 2007 Wałach gniada/138 F: Waron / Waluś
M: Mała Mi / Witalis
O: Mariusz Czeszejko-Sochacki
B: Guniewicz Barbara
K017501 POL013570315207
86.

92

MISSISSIPI Kuc Connemara POL 2012 Klacz siwa/kuc:147 F: Innellan Phoenix / Liscaninana Boy
M: Mystic Moonshadow / Lishmar Rabel
O: Katarzyna Bohdanowicz
B: Katarzyna Bohdanowicz
K021250 616013661246212
87.

35

MONTGOMERIE EX MAY DREAM DRP GER 2007 Wałach gniada/kuc:147 F: Monet / Mentos
M: Nora / Bon Jovi
O: Tomasz Maćkowski
B: Hans-Jurgen Lehmann
K024683 DE455870168007
88.

137

MR MAGIC INVESTMENT American Paint Horse POL 2011 Wałach srokata/160 cm F: Quick Wind Investment
M: Magic Poco Lena Beau
O: Dominika Kraś
B: Słowacja
K028344 616014661581811
89.

45

NADIA KUC POL 2010 Klacz gniada/kuc:126 F: NN
M: NN
O: Janusz Pelowski
B: NN
K026291
90.

71

NANCY PONYSPORT Kuc Feliński POL 2005 Klacz srokata/kuc:138 F: Waron / Waluś
M: Nirwana Pony Sport / Witalis
O: Janusz Pliem - Perka
B: Barbara Guniewicz
K019967 POL013570009205
91.

152

NANDO SUPER KM POL 2005 Ogier ciemnogniada/kuc:140 F: Nando / Nightstar
M: Nicolette II / Murat-Gazon
O: Radosław Kierznowski
B: Piotr Siębor
K014382 POL013520094805
92.

164

NEVADA ROYAL Z HOL POL 2012 Klacz siwa/169 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Ziva Royal / Carlos D Z
O: Michał Siejek
B: Kristof Wellekens
K026683 056015Z55680812
93.

79

OLIVER Appaloosa X Connemara POL 2012 Wałach siwa/kuc:140 F: TIPTOE ROYAL BLUE
M: APPA
O: Aneta Aniołek
B: GB
K028023
94.

122

ORCHID’S RILEY RJT NFP NLD 2011 Wałach bułana/kuc:149 F: Nn
M: Nn
O: Paweł Gorczyca
B: Holandia
K024424
95.

78

OSCAR Belgijski Kuc POL 2010 Wałach gniada/kuc:141 F: Cadet / Bertus
M: Fleur / Vancouver d'aurar
O: Aneta Aniołek
B: Belgia
K024966
96.

33

PASCAL JAN-PON Kuc Walijski POL 2012 Wałach ciemnogniada/kuc:- F: Durley Hall / Archimedes
M: Pasjonata Amanda /
O: Mirosław Nowak
B: -
K026980 616013520072312
97.

156

PASJA KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc:140 F: NN (Carmen s Neptun)
M: NN (Prima)
O: Beata Grabowska
B: SK Plekity
K023409 616999600472608
98.

182

PASJA KUC POL 2010 Klacz ciemnogniada/kuc:134 F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
99.

26

PASJONATA AMIGO Kuc Walijski POL 2009 Wałach gniada/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Anja / Tijd Vlijt's Survival
O: Sylwia Kamińska
B: Elżbieta Kołodziejek
K018348 POL013610020809
100.

29

PASJONATA PARYS Kuc Walijski POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
O: Sylwia Kamińska
B:
K017075 POL013610145207
101.

148

PIEROT KUC POL 1999 Wałach siwa/kuc:131 F: Mona II / Lascadell
M: Petra / Razin
O: Razin
B: SK Plękity
K026509 POL013600141899
102.

135

PIPIN KM POL 2008 Wałach kasztanowata/mk:154 F: Chery Cordial / Cordial
M: Pipi / nn
O: Artur Bar
B: Stefan Stubba
K014199 POL013530225808
103.

43

POLAR Koń Mały POL 2006 Ogier kara/kuc:139 F: Demantur vom Drammetal
M: Paula
O: Tomasz Szostak
B: Eugeniusz Witkowski
K018231 013530067806
104.

167

PRAGA KUC POL 2007 Klacz gniada/kuc:119 F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak 013670096109
105.

98

PSOTKA Mały Koń POL 2006 Klacz gniada/mk:157 F: Wiek /
M: Psota / Jaśmin
O: Master Horse
B: SK Gładyszów
K024227 POL013570279306
106.

133

PYSIA NN POL 1999 Mare grey/kuc:119 F: Nn
M: Nn
O: Michał Słoniec
B: Antoni Chłapowski
999610031997 999610031997
107.

72

QUITA DU DOMAINE Z Z BEL 2004 Klacz gniada/175 F: Quantum / Quidam De Revel
M: Gret Palucca / Coriolan
O: Janusz Pliem Perka
B: ZANGERSHEIDE
K016862 Z620404
108.

176

R-MEFISTO Typ Szlachetny POL 2013 Wałach gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
O: Michał Bisaga
B: Aleksandra Leszczyńska
K024860 616 999 66 14108 13
109.

145

ROCK KUC POL 2009 Ogier kara/kuc:126 F: Pietrek
M: ---
O: Adam Benski
B: ---
K022446
110.

20

ROLEX 2 Mały Koń POL 2004 Ogier siwa/kuc:140 F: Martell
M: Rita
O: Joanna Jurasz
B: Krzysztof Klimczak
K017920 POL013540072804
111.

57

ROYAL KUC POL 1998 Wałach siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Jarosław Kóska
B:
K009244 POL999690102898
112.

12

S-PIORUN Kuc Walijski POL 2009 Wałach siwa/kuc:126 F: nn / nn
M: Sarnau Rainstorm / Sarnau Rhisairt
O: Magdalena Kiczka
B: Jorg Berning
K019042 616013670129009
113.

10

SAFARI SUNDANCE KUC NED 2005 Klacz kara/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Krzysztof Konarski
B: H. DE Lange
K025216 52800300029066
114.

127

SAMBOR KUC POL 2011 Wałach inna/kuc:121 F: Hipolit
M: Samba
O: Marta Polaczek-Bigaj
B: ,
K025054 616013610195811
115.

132

SANTA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:118 F: Prezes
M: Sindi
O: Jan Kukuła
B: Kowalski Tomasz
K024725 616 013 61 00389 11
116.

31

SANTIAGO KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: Majk
M: Sasanka - k
O: Nowak Miroslaw
B: Danuta tarnowska
K026965
117.

100

SANTINO KUC POL 2008 Wałach gniada/kuc:120 F: Capo 14
M: Szanta
O: Izabela Rembielińska
B: Polska
K025155 616999662050808
118.

125

SHADOW KUC POL 2009 Wałach gniada/kuc:148 F: nn
M: nn
O: Klaudia Bors
B: -
K018247 616999670162409
119.

8

SHOUPPY II VD KATTEVENNEN Z ET Z POL 2012 Wałach kasztanowata/173 F: Shouppydam Des Horts / Quidam De Revel
M: Etoile / Darco
O: -
B: -
K022698 056015Z55799412
120.

81

SKŁADNIA SP POL 2007 Klacz siwa/- F: Devin du Maury /
M: Skaluna / Lump I
O: Michał Mordzelewski
B: -
K015692 616009540093107
121.

101

SMYK KUC POL 2008 Wałach gniada/kuc:135 F: Szaman
M: Sonia
O: Izabela Rembielińska
B: Michał Odważny
K023357
122.

22

SOFIA KUC POL 2008 Klacz izabelowata/kuc:140 F: Boris / Nintendo
M: Sonja / nn
O: Ilona Lewkowicz
B: -
K014194 POL013640083408
123.

155

SONIA SP POL 2005 Klacz gniada F: Caprioland
M: Solina
O: Beata Grabowska
B: -
K011437
124.

96

SOUL Hanower POL 2014 Wałach ciemnogniada/175 F: Stakkato
M: Frienze
O: Mariusz Piskorski
B: SK Kunowo
K026013 DE431318307314
125.

19

STEFANIE KUC POL 2003 Klacz bułana/kuc:137 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Izabela Szymczak
B: Da.van dr Rakt
K020938 528018920032064
126.

5

STORMING AHEAD Irish Sport Horse IRL 2007 Wałach siwa/kuc:147 F: -
M: -
O: Małgorzata Pawłowska
B: -
K024941 826073001322207
127.

90

SWEET EMMA Welsh Pony GBR 2008 Klacz kasztanowata/kuc:135 F: Nebo Liam 53328 /
M: Rhosymeirch Beck / Parc Marvel
O: Mariusz Czeszejko-Sochacki
B: V.T. Hamer
K026255 826046020150135
128.

116

SWEET NOISE-M SP POL 2009 Wałach kasztanowata/mk:157 F: Cento Sohn / Cento
M: Sedapura / Last Tycoon
O: Marek Friedman
B: Krzysztof Stelmaszyk
K016290 616009530086909
129.

76

TANZANIA Kuc Feliński POL 08-03-2003 Klacz siwa F: Wersal
M: Tasmania
O: Elżbieta Dorota Ćwikła
B: KJ Kapriola Choiny
K016113
130.

23

TEQUILA DE CHATELAIN PFS FRA 2007 Klacz kasztanowata/kuc:148 F: Melvin Candy
M: Alvina De Chatelain
O: Anna Uusisaari-Grzelczak
B: Jacky Legeay
K026542
131.

62

TETI KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:147 F: Dante
M: Tritti
O: Aldona Łącka
B: Anna Tomaszewska
K014499 12093
132.

30

TIFFANY DRP POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:145 F: Top Nonstop / Nantano
M: Namarie / Nalet
O: d
B: d
K022375 DE441410714004 105LZ26
133.

65

TIFI KM POL 2005 Klacz gniada/kuc:124 F: Granit / Folkert
M: Three-B-Springlight / Twyford Seal
O: Dorota Przybyła
B: .
K023869 POL013530073105
134.

170

TINA KUC POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:107 F: Ramona's Tequila Boy
M: Kredka-Tofi
O: Ewa Muszyńska
B: Pawłowska Agnieszka
brak 013 66 056 16 07
135.

159

TOP MAN KUC POL 2000 Wałach kasztanowata/kuc:146 F: Nando
M: Tosca
O: Dziemba Zygmunt
B: Dominik Gronet
K013909 123
136.

24

TOUAREG KUC POL 2004 Ogier gniada/kuc:148 F: Domingo
M: Tosca
O: Dariusz Zubczyński
B: Dominik Gronet
K010253 POL013640007704
137.

157

TULLAMORE DEW OLD POL 2011 Wałach kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Foria
O: Dorota Heidrich
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K019496
138.

94

TUTSI Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: Aravel II
M: Tesmiran
O: Piotr Wesołowski
B: Piotr Wiese
K018661
139.

184

VALENTINO KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:148 F: nn
M: nn
O: Agnieszka Dąbrowska
B: Polska
K027039
140.

163

VALES BLUERAY KUC IRL 2008 Wałach siwa/kuc:148 F: Vales Blue Rebel /
M: Vales Molly /
O: Karolina Klusek
B: Patricia Dalton
K024184 826082001201313
141.

7

WEIDA Wlkp/poch.trk. POL 2005 Klacz kasztanowata F: Libretto / Milione
M: Weimutka / Ogar
O: Michał Walorek
B:
K010939 POL007600208405
142.

17

WENDY KUC NED 2013 Klacz kasztanowata/kuc:130 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Michał Słoniec
B: -
K027167 528003000033188
143.

102

WICHER WLKP POL 2011 Wałach kara/170 F: Guffi
M: Walentynka
O: Anna Ząbek
B: Żubka Magdalena
K020641 616007520031511
144.

162

WILHELM KUC POL 2000 Wałach siwa/kuc:129 F: nn
M: nn
O: Monika Steczowicz
B: nn
K024361 POL 999640075603
145.

136

WIZARD JAN-PON Kuc Walijski POL 2012 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Durleyhall Archimedes
M: Watchbank Monsoon
O: Katarzyna Wiśniewska
B: Przedsiębiorstwo Jan-Pon Sp zo.o. Broniewice
K026589 616 013 52 00725 12
146.

112

WOJTEK KUC POL 16.03.2010 Wałach kara/kuc:130 F: brak
M: brak
O: Klaudia Olejniczak
B: brak
K022377 616013610268210
147.

4

WOLLINGS LION KING Kuc Walijski NLD 2004 Wałach siwa/kuc:123 F: Steehorst Celeration / Eyarth Harlequin
M: Horsegata Linett / Pendock Peregrine
O: Herbert Szrajer
B: H. Bleker
K012216 5280170401229
148.

109

WRÓŻKA PONYSPORT KUC POL 2006 Klacz F: Nico K
M: Werwa
O: T.Skrobacz
B: Polska
K018269
149.

91

ZORRO NN POL 2009 Wałach kara/kuc:130 F: NN
M: NN
O: Justyna Płatek
B: Justyna Płatek
Brak
150.

142

ZUCCHERO A VELO KUC POL 2011 Ogier gniada/kuc:140 F: Malbrom
M: LHs’s Zanadiqa
O: Arkadiusz Krupinski
B: Barbara Niemczewska
K023354 Brak
151.

154

ZYGZAK KUC POL 2005 Wałach srokata/123 F: Filip
M: Zuzia
O: Beata Grabowska
B: Beata Grabowska
K026245 13590162705
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Ambroziak Nadia
Sportowy Klub Jeździecki Pony Power
DŻARNA (172)
2019-10-13
7
Aniołek Hubert
SKJ Pony Power
BENETON (77)
2019-10-11
23
2019-10-11
1
2019-10-13
32
OSCAR (78)
2019-10-11
11
2019-10-12
16
2019-10-13
2019-10-11
10
2019-10-12
33
OLIVER (79)
2019-10-12
1
2019-10-12
21
2019-10-13
14
Babczyńska Małgorzata
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2019-10-13
26
2019-10-11
7
2019-10-11
2
2019-10-12
30
Bar Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
MARKIZA (119)
2019-10-11
5
2019-10-11
9
2019-10-12
7
2019-10-12
13
2019-10-13
3
PIPIN (135)
2019-10-11
7
2019-10-11
6
2019-10-12
7
2019-10-12
2
2019-10-13
Barzdo Antonina
Kj Zbyszko
CAŁKA (149)
2019-10-11
6
2019-10-12
23
2019-10-13
9
2019-10-11
11
2019-10-12
13
Basińska Olga
JKS OLSZA
2019-10-12
20
2019-10-12
12
2019-10-11
41
2019-10-13
10
2019-10-11
43
Bator Maja
Ośrodek Jeździecki Bilcza
ZORRO (91)
2019-10-11
2019-10-12
33
2019-10-12
26
2019-10-13
2019-10-11
20
Benska Antonina
KJ Metpol Grodziec
ROCK (145)
2019-10-12
1
2019-10-13
21
2019-10-12
32
LUBASZKA (146)
2019-10-12
1
2019-10-13
39
2019-10-12
10
Biel Zofia
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2019-10-11
9
2019-10-11
16
2019-10-12
1
2019-10-12
16
2019-10-13
Biela Berenika
KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
DENIS (40)
2019-10-12
1
2019-10-13
5
GARBONOS (129)
2019-10-12
1
2019-10-13
9
Bigaj Irena
KS FARUK
SAMBOR (127)
2019-10-11
17
2019-10-13
29
2019-10-11
17
2019-10-12
1
2019-10-12
1
LOTOS (128)
2019-10-11
18
2019-10-11
17
2019-10-12
6
2019-10-12
8
2019-10-13
9
Bisaga Ines
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
R-MEFISTO (176)
2019-10-12
2019-10-12
2019-10-13
2019-10-12
48
2019-10-12
2019-10-13
9
Boćkowska Nadia
BPK
GRAFITI (140)
2019-10-11
36
2019-10-13
18
2019-10-12
1
FAZA AS (141)
2019-10-13
28
2019-10-11
16
2019-10-12
40
Boćkowska Olivia
BPK (MAZ)
LEMA-WM (138)
2019-10-11
9
2019-10-13
6
2019-10-11
13
2019-10-12
5
CASALLINA (139)
2019-10-12
8
2019-10-12
11
2019-10-11
4
Bohdanowicz Konstancja
BPK (MAZ)
2019-10-12
9
2019-10-12
5
2019-10-13
Bors Iga
SKJ Ponylandia Wojciechowice
SHADOW (125)
2019-10-11
7
2019-10-11
2019-10-12
6
2019-10-12
6
2019-10-13
6
Byczkowska Zuzanna
KU AZS UW
ZYGZAK (154)
2019-10-11
3
2019-10-11
17
2019-10-12
1
2019-10-12
1
2019-10-13
17
Bytner Wiktoria
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2019-10-11
2019-10-11
36
2019-10-12
1
2019-10-12
29
2019-10-13
Chojowska Iga
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
MAROKO (48)
2019-10-11
2019-10-12
40
2019-10-13
2019-10-12
2019-10-11
37
Ciszek Zofia
UKS Primo
BEŁT (175)
2019-10-11
4
2019-10-11
29
2019-10-12
1
2019-10-13
24
2019-10-12
24
Ćwikła Michał
WKJ Lublin SJ Baskil FaMaGusta
2019-10-11
29
2019-10-11
16
2019-10-12
41
2019-10-12
13
2019-10-13
33
Czeszejko-Sochacka Lena
JKS u Robsonów
2019-10-11
6
2019-10-11
2
2019-10-12
38
2019-10-12
2
2019-10-13
36
2019-10-11
17
2019-10-11
2
2019-10-12
45
2019-10-12
1
2019-10-13
Dąbrowska Zofia
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
VALENTINO (184)
2019-10-12
36
2019-10-13
38
2019-10-11
36
2019-10-11
22
Dańczak Michalina
St. R&S STABLES
MAIDI (86)
2019-10-12
35
2019-10-13
6
2019-10-12
1
Daszkiewicz Sandra
Klub Jeździecki Dworek
HENIEK (168)
2019-10-11
5
2019-10-12
1
2019-10-12
26
2019-10-13
2019-10-11
19
Dybowska Agata
SKJ Grobice
TINA (170)
2019-10-11
5
2019-10-11
5
2019-10-12
8
2019-10-12
2019-10-13
Dziemba Olivia
BPK
TOP MAN (159)
2019-10-12
2019-10-12
2019-10-13
42
Dzierżyńska Barbara
KJ Aldragho Piaseczno
2019-10-11
19
2019-10-11
5
2019-10-12
1
2019-10-13
3
2019-10-12
24
Ferenc Kinga
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
EQUUS (118)
2019-10-12
38
2019-10-12
44
2019-10-13
44
2019-10-12
46
2019-10-12
32
2019-10-13
40
Friedman Maja Bella
St. R&S STABLES
2019-10-11
2
2019-10-11
3
2019-10-12
5
2019-10-12
3
2019-10-13
2
Gabriel Lena
VitaSport brachlewo
2019-10-12
11
2019-10-13
13
2019-10-12
14
Ganowska Julia
KJ Ranczo Kołata
2019-10-12
3
2019-10-13
4
2019-10-11
23
2019-10-11
27
2019-10-12
8
TIFFANY (30)
2019-10-11
5
2019-10-11
9
2019-10-12
26
2019-10-12
7
2019-10-13
19
Gintowt-Juchniewicz Zofia
Stowarzyszenie J Stajnia Podolszyn
2019-10-11
1
2019-10-11
4
2019-10-12
1
2019-10-13
1
Gorczyca Lena
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2019-10-12
4
2019-10-13
4
2019-10-12
22
Grabowska Jagna
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
SONIA (155)
2019-10-11
13
2019-10-11
3
2019-10-12
11
2019-10-13
10
2019-10-12
11
PASJA (156)
2019-10-11
14
2019-10-11
3
2019-10-12
29
2019-10-12
11
2019-10-13
2
Grzelczak Matylda
KJ Aldragho Piaseczno
2019-10-11
1
2019-10-13
24
2019-10-11
2
2019-10-12
13
Hamera Helena
BPK (MAZ)
2019-10-11
2019-10-11
2019-10-12
16
2019-10-12
Iwaszczuk Alicja
KJ Wiktorowo
PSOTKA (98)
2019-10-11
3
2019-10-11
1
2019-10-12
5
2019-10-12
4
2019-10-13
1
Janiszewska Gabriela
St. R&S Stables
2019-10-11
8
2019-10-11
4
2019-10-12
9
2019-10-12
1
2019-10-13
1
Janiszewska Lena
St. R&S Stables
2019-10-11
23
2019-10-12
33
2019-10-13
32
2019-10-11
16
2019-10-12
34
2019-10-11
16
2019-10-12
10
2019-10-13
35
2019-10-11
32
2019-10-12
12
Jurasz Kornelia
KJ Podkowa Gruszczyn
ROLEX 2 (20)
2019-10-12
2019-10-13
6
2019-10-12
47
Jurzak Franciszek
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2019-10-11
5
2019-10-11
2
2019-10-12
2019-10-12
4
2019-10-13
3
Kamińska Agata
KJ Ranczo Kołata
2019-10-11
11
2019-10-11
1
2019-10-12
9
2019-10-12
8
2019-10-13
4
Karasinska Olga
Ukj Karmen Nieklonice
2019-10-12
1
2019-10-12
1
2019-10-13
Karnabal Maria
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-10-11
5
2019-10-11
5
2019-10-12
5
2019-10-12
12
2019-10-13
7
Kierznowska Jagoda
KJ Sokół Damasławek
2019-10-11
11
2019-10-12
27
2019-10-12
12
2019-10-13
5
2019-10-11
14
2019-10-11
3
2019-10-12
1
2019-10-12
9
2019-10-13
34
2019-10-11
27
Kierznowski Radosław
KJ Sokół Damasławek
CAJERO (151)
2019-10-11
37
2019-10-12
1
2019-10-12
1
2019-10-13
2019-10-11
8
Klota Amelia
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-10-12
5
2019-10-12
1
2019-10-13
1
2019-10-11
3
Klusek Karolina
KJ Akademia Kucania Dawidy
2019-10-12
2
2019-10-12
1
2019-10-13
2
2019-10-12
10
2019-10-13
2019-10-12
3
Konarska Marta
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-10-11
1
2019-10-11
1
2019-10-12
5
2019-10-12
2
2019-10-13
2
2019-10-11
1
2019-10-11
4
2019-10-13
1
TIFI (65)
2019-10-12
1
2019-10-12
Kóska Jolanta
KJ Agro-Handel Śrem
ROYAL (57)
2019-10-12
1
2019-10-12
1
2019-10-13
20
KLEO (58)
2019-10-12
34
2019-10-12
1
2019-10-13
15
Kraś Helena
BPK
2019-10-12
18
2019-10-12
11
2019-10-11
15
2019-10-13
1
Kraśko Aleksander
LKJ w Gałkowie
PIEROT (148)
2019-10-12
1
2019-10-11
2019-10-11
6
2019-10-12
1
2019-10-13
15
Kraśko Kuba
LKJ w Gałkowie
ARMSTRONG (147)
2019-10-12
3
2019-10-12
8
2019-10-11
9
Kręgielska Natalia
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
SANTA (132)
2019-10-11
6
2019-10-12
40
2019-10-12
2019-10-13
4
2019-10-11
3
Kultys Marianna
KJ Ranczo Kołata
2019-10-11
1
2019-10-12
19
2019-10-13
25
2019-10-11
10
2019-10-12
6
Kwiatkowska Karolina
KJ Podkowa Gruszczyn
GLORY (21)
2019-10-12
25
2019-10-13
30
2019-10-11
23
2019-10-11
10
2019-10-12
7
Laskowska Lena
brak
WOJTEK (112)
2019-10-11
1
2019-10-12
1
2019-10-12
2019-10-11
8
2019-10-13
8
Lewkowicz Amelia
KJ Podkowa Gruszczyn
SOFIA (22)
2019-10-12
14
2019-10-13
8
2019-10-11
36
2019-10-11
27
2019-10-12
17
Likus Maja
KJK SZARY
KING (61)
2019-10-11
23
2019-10-11
23
2019-10-12
35
Łącka Michalina
KJ Aromer Józefin
TETI (62)
2019-10-11
5
2019-10-12
21
2019-10-13
11
2019-10-11
7
2019-10-12
37
2019-10-11
17
2019-10-11
Macieszczak Ewa
KJ Aldragho Piaseczno
2019-10-11
8
2019-10-12
30
2019-10-13
21
2019-10-11
36
Maćkowska Agata
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-10-11
1
2019-10-12
18
2019-10-13
31
2019-10-11
10
2019-10-12
2
Michalak Zofia
SSKJ Bobrowy Staw
EKSPLOZJA (111)
2019-10-13
2019-10-11
8
2019-10-12
13
2019-10-11
7
2019-10-13
8
2019-10-12
15
Miłoszewska Nikola
KJ Akademia Kucania Dawidy
EMMA (166)
2019-10-13
7
2019-10-12
15
2019-10-11
27
2019-10-11
23
ISKRA (206)
2019-10-11
23
2019-10-11
16
2019-10-12
23
2019-10-13
41
Mroczek Jakub
Polish Pony Club
ANDER (56)
2019-10-11
34
2019-10-12
2019-10-12
2019-10-11
11
JUULTJE (75)
2019-10-11
23
2019-10-13
29
2019-10-11
32
2019-10-12
1
2019-10-12
25
Nawrocka Roksana
KJ Agri Zapole
HIPSY (15)
2019-10-12
8
2019-10-13
2019-10-12
D'ACORD (16)
2019-10-12
2019-10-13
2019-10-12
Neukirch Jesika
Polish Pony Club
2019-10-11
31
2019-10-13
2019-10-11
23
2019-10-12
17
2019-10-12
KASTHALIA (205)
2019-10-12
15
2019-10-13
1
2019-10-11
10
2019-10-12
18
Pakur Antonina
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
POLAR (43)
2019-10-12
35
2019-10-12
11
2019-10-13
4
Pakur Zofia
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
CYRANO (41)
2019-10-12
29
2019-10-12
1
2019-10-13
26
CENNA (42)
2019-10-12
6
2019-10-12
29
2019-10-13
25
Parda Julia
Polish Pony Club
JANKES (59)
2019-10-11
15
2019-10-12
15
2019-10-13
2
2019-10-11
2019-10-12
42
2019-10-11
2
2019-10-12
2
2019-10-13
1
2019-10-11
2
2019-10-12
5
Pawłowska Kornelia
KJ Aromer Józefin
2019-10-11
11
2019-10-12
20
2019-10-12
2019-10-13
12
2019-10-11
8
2019-10-11
34
2019-10-11
9
2019-10-12
1
2019-10-12
1
2019-10-13
19
Pellowska Paulina
JKS Barłomino
NADIA (45)
2019-10-12
1
2019-10-13
10
JOWISZ (46)
2019-10-12
1
2019-10-12
3
2019-10-13
17
Peszek Julia
Bpk
2019-10-11
2
2019-10-12
1
2019-10-12
26
2019-10-11
8
2019-10-13
1
Piskorska Magdalena
KJ Wiktorowo
SOUL (96)
2019-10-11
12
2019-10-11
12
2019-10-12
18
2019-10-12
5
2019-10-13
1
Pliem-Perka Aleksandra
Tuszyński KJ Garbówek
2019-10-12
10
2019-10-12
7
2019-10-13
3
Pliem-Perka Martyna
Tuszyński KJ Garbówek
JUNIOR (70)
2019-10-12
1
2019-10-13
1
2019-10-12
1
2019-10-13
1
2019-10-12
4
Poleszak Dagmara
KJ Wiktorowo
2019-10-11
1
2019-10-11
3
2019-10-12
3
2019-10-12
3
2019-10-13
3
Prymek Zuzanna
KJ Aromer Józefin
2019-10-12
43
2019-10-12
31
2019-10-13
Przybylska Sofi
KJ Podkowa Gruszczyn
JACOB (67)
2019-10-11
4
2019-10-11
14
2019-10-12
1
2019-10-12
1
2019-10-13
31
Przybyła Natalia
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-10-12
1
2019-10-12
1
TIFI (65)
2019-10-11
2019-10-11
2019-10-11
1
2019-10-11
9
2019-10-12
1
2019-10-12
1
2019-10-13
23
Przybysz Klaudia
KJ Wiktorowo
2019-10-11
40
2019-10-11
39
2019-10-12
27
2019-10-12
17
2019-10-13
1
Rembielińska Wiktoria
KJ Wiktorowo
SANTINO (100)
2019-10-11
3
2019-10-11
1
2019-10-12
1
2019-10-12
1
2019-10-13
8
SMYK (101)
2019-10-11
16
2019-10-11
16
2019-10-12
26
2019-10-12
23
2019-10-13
22
Romanowska Gabriela
UKS Primo Kozery
ERO (64)
2019-10-13
30
2019-10-12
1
2019-10-12
1
2019-10-11
11
2019-10-11
3
Romanowska Gabriela
UKS PRIMO
2019-10-11
31
2019-10-12
1
2019-10-13
16
2019-10-12
28
2019-10-11
32
Rybak-Massalska Lena
UKS PRIMO
2019-10-11
9
2019-10-11
2019-10-12
2019-10-13
2019-10-12
1
Ryciak Wiktoria
Sopocki Klub Jeżdziecki
KALI (44)
2019-10-12
1
2019-10-12
32
2019-10-13
27
Sałapatek Maja
Ukj karmen nieklonice
2019-10-12
1
2019-10-12
1
2019-10-13
27
CASKADA (32)
2019-10-12
1
2019-10-12
1
2019-10-13
12
Sawicka M'08 Lena
bpk MAZ
LONGLIFE (143)
2019-10-11
17
2019-10-13
43
2019-10-11
40
LOVERBOY (144)
2019-10-11
17
2019-10-13
22
2019-10-11
11
Skotarczak Nel
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-10-11
31
2019-10-12
35
2019-10-13
2
2019-10-12
9
2019-10-11
15
2019-10-11
31
2019-10-12
5
2019-10-13
18
Słoniec Paulina
KJ Trachy Sośnicowice
WENDY (17)
2019-10-13
2019-10-12
1
2019-10-12
1
2019-10-13
23
2019-10-12
22
PYSIA (133)
2019-10-13
13
2019-10-12
1
Sondej Zofia
Kielecki KJ
MAKS (51)
2019-10-12
27
2019-10-13
1
2019-10-11
15
Sówka Nell
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-10-11
3
2019-10-12
31
2019-10-13
3
BEN GUN (13)
2019-10-11
3
2019-10-12
5
2019-10-12
10
2019-10-13
20
FIGARO (14)
2019-10-11
7
2019-10-11
2
2019-10-12
1
2019-10-13
2
HALNY (178)
2019-10-13
11
Steczowicz Maria
Stowarzyszenie SKJ Grobice
WILHELM (162)
2019-10-11
6
2019-10-12
39
2019-10-11
42
2019-10-12
2019-10-13
14
Szrajer Matylda
Kielecki Klub Jeździecki
2019-10-11
14
2019-10-12
1
2019-10-13
7
Szwarc Olga
KJ Legia Kozielska
HARLEY (93)
2019-10-11
4
2019-10-13
16
2019-10-11
16
2019-10-12
1
2019-10-12
1
Tralewicz Pielak Laura
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2019-10-11
6
2019-10-11
2
2019-10-12
3
2019-10-12
2
2019-10-13
5
Uchman Dominika
TKKF Hubert
LAKRO (130)
2019-10-12
22
2019-10-12
11
2019-10-11
7
Voigt Liliana
WLKS KRAKUS
2019-10-11
2019-10-11
2019-10-12
6
2019-10-12
29
2019-10-13
Von Mauberg Wiktoria
KJ Wiktorowo
2019-10-11
2019-10-13
3
2019-10-11
1
2019-10-12
19
Walorek Julia
KJ Podkowa Gruszczyn
WEIDA (7)
2019-10-11
8
2019-10-11
6
2019-10-12
1
2019-10-12
3
2019-10-13
2
FIGARO (14)
2019-10-12
4
Wąsiewicz Julia
KJ Zbyszko
MARINO (169)
2019-10-11
17
2019-10-12
11
2019-10-12
5
Waśniewska Pola
JKS Olsza
2019-10-12
18
2019-10-12
15
Werelich Zuzanna
KJ Wiktorowo
2019-10-11
6
2019-10-12
3
2019-10-13
2019-10-12
1
Wernerowicz Aleksandra
KJ Akademia Kucania
PASJA (182)
2019-10-13
37
2019-10-12
39
2019-10-11
17
2019-10-11
32
Wernerowicz Karolina
KJ Akademia Kucania
2019-10-11
2019-10-11
9
2019-10-12
1
2019-10-13
PRAGA (167)
2019-10-12
1
2019-10-13
28
2019-10-11
6
2019-10-11
14
Wesołowska Aniela
Klub Jeździecki Wiktorowo
TUTSI (94)
2019-10-11
3
2019-10-11
7
2019-10-12
1
2019-10-13
1
2019-10-12
4
Wiśniewska Lena
KJ Grodno - Dwór
2019-10-12
1
2019-10-12
1
2019-10-13
Ząbek Aleksandra
KJ Wiktorowo
WICHER (102)
2019-10-11
4
2019-10-11
14
2019-10-12
15
2019-10-12
9
2019-10-13
5
Zawadzka Zofia
KJ Wiktorowo
2019-10-11
16
2019-10-11
10
2019-10-12
3
2019-10-12
8
2019-10-13
3
Zubczyńska Amelia
KJ Dworek Okuniew
TOUAREG (24)
2019-10-11
4
2019-10-12
4
2019-10-12
1
2019-10-13

Number of Riders: 111

Number of Horses: 151

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: HIPPOSERWIS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052014-3, Tomasz Próchniak, Lublin)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl