Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZR-B i ZT-B
Bobrowy Staw, 14-15.09.2019r.

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
149 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 10:02:00
2019-09-12 09:32:37
Patryk Mordaka DIARADO BOY II
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
148 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 10:02:03
2019-09-12 09:32:17
Patryk Mordaka DUETTE B
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.5
147 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 22:12:02
2019-09-11 20:33:27
Kamila Wejner CAOMA
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
146 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 22:12:06
2019-09-11 20:31:55
Renata Prusaczyk WERNYHORA DI
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
145 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 22:12:11
2019-09-11 20:27:24
Julia Niedzielska KORWETTA II
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
144 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 22:12:16
2019-09-11 20:02:16
Rafał Janusz STAVROS
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
143 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 22:12:16
2019-09-11 19:44:21
Michał Mordzelewski CLANET
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
142 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 22:12:19
2019-09-11 19:43:45
Michał Mordzelewski MERCEDES
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
141 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 22:12:20
2019-09-11 18:44:40
Bianka Kwiatkowska NEVIO 17
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
140 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 22:12:24
2019-09-11 17:43:55
Jagoda Jeż MILTON
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
138 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 22:12:25
2019-09-11 16:43:27
Zdzisław Wojtera C ALPACZINO Z
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
137 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 22:12:29
2019-09-11 16:32:43
Beata Kolberg LEPSZA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
136 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 22:12:35
2019-09-11 16:32:02
Sylwia Gołębiewska INDUSEK
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
135 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 15:58:45
2019-09-11 15:39:00
Alicja Rosak DAMA SERCA
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 15:58:47
2019-09-11 15:30:31
Grzegorz Andrzej Kubiak C FOEGANDRA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
133 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 15:58:50
2019-09-11 15:29:41
Grzegorz Andrzej Kubiak SONATINA BLUE
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
132 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 15:58:54
2019-09-11 15:28:47
Grzegorz Andrzej Kubiak SHANTUNG
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
131 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 15:58:56
2019-09-11 15:27:58
Grzegorz Andrzej Kubiak SAMURAI
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 15:58:57
2019-09-11 15:26:52
Paulina Gostkiewicz INEZ W
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 15:58:59
2019-09-11 14:30:59
Weronika Sobczak DAMROKA
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
128 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 15:59:01
2019-09-11 14:27:14
Piotr Ciesielski KANTO
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
127 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 13:29:00
2019-09-11 13:13:10
Aleksandra Pliem-Perka QUITA DU DOMAINE Z
  • 2x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 2x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
126 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 13:09:02
2019-09-11 13:08:28
Sylwia Radecka-Nowacka ENYA
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
125 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 12:11:01
2019-09-11 10:50:54
Aleksandra Florczak DIANA L
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
124 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 12:11:04
2019-09-11 08:14:40
Antoni Tomaszewski MELLECHOWICZ
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
123 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 12:11:07
2019-09-11 08:14:03
Antoni Tomaszewski GAMBIT
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
122 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 12:11:09
2019-09-11 08:13:13
Antoni Tomaszewski HASSLING-KETLING
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 22:12:39
2019-09-10 21:38:00
Ida Bogusz KAMINA D
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
120 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 22:12:43
2019-09-10 21:37:29
Iga Puławska EMMA
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
119 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 12:08:37
2019-09-10 21:36:54
Nina Gawlikowska PASJA
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
118 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 12:08:39
2019-09-10 21:35:04
Aleksandra Wernerowicz TRADYCJA
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
117 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 12:08:40
2019-09-10 21:34:29
Karolina Wernerowicz BIBI ZAGORKA
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
116 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 12:08:43
2019-09-10 21:33:27
Aleksandra Walczak HAPPY RYTM
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
115 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 12:08:47
2019-09-10 21:33:02
Julia Smuk CARPE DIEM K
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
114 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 21:28:16
2019-09-10 21:24:41
Aleksandra Szwajczewska MONCISZYK
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
113 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 21:15:09
2019-09-10 21:09:39
Hanna Balcer EVO
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
112 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 20:19:57
2019-09-10 19:55:00
Monika Marczyk WERONA
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
111 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 20:20:01
2019-09-10 17:34:50
Zofia Dudkiewicz HERR VITO
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
110 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 20:20:05
2019-09-10 17:28:32
Malena Kotecka DUMKA
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 20:20:15
2019-09-10 17:27:39
Dawid Kotecki EVEREST M
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
108 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 20:20:25
2019-09-10 15:55:08
Wiktoria Olszewska WELCOME HL
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
107 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 20:20:27
2019-09-10 12:25:00
Katarzyna Ceranka LIDER-P
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 20:20:35
2019-09-10 11:23:20
Kasia Stypułkowska KORTINA
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
105 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 20:20:50
2019-09-10 11:21:29
Karolina Pogorzelska HULTAJ
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
104 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 20:20:53
2019-09-10 11:16:36
Matylda Dębska HULTAJ
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
103 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 20:21:01
2019-09-10 09:50:10
Marta Kotlarska COFERTINO
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 20:21:10
2019-09-10 09:19:48
Ewa Mazurowska RIANA P
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.5
101 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 20:21:25
2019-09-10 09:18:44
Ewa Mazurowska LAZINO
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 20:21:28
2019-09-10 09:17:20
Ewa Mazurowska RAF LIDER
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
99 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 08:14:24
2019-09-09 23:29:15
Zofia Presz ROMANIA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 08:14:27
2019-09-09 23:10:02
Tomasz Paradowski HARNAŚ
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
97 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 08:14:28
2019-09-09 23:09:42
Julia Paradowska MAXIMUS ZK
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
96 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 23:06:26
2019-09-09 22:34:17
Aleksandra Piątkowska HADES PONYSPORT
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
95 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 23:06:28
2019-09-09 21:59:02
Marek Wacławik IRYDION L
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
94 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 23:06:29
2019-09-09 21:55:20
Maja Osęka HILUX
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
93 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 23:06:31
2019-09-09 21:54:12
Marek Wacławik COMME SI
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
92 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 23:06:33
2019-09-09 21:49:45
Marek Wacławik KATHMANDAU
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.5
91 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 23:06:35
2019-09-09 21:49:17
Oliwia Grabowska ŁAWNIK
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
90 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 23:06:37
2019-09-09 21:22:06
Jagna Grabowska SONIA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
89 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 23:06:39
2019-09-09 19:48:15
Natalia Dragan JASPIS
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
88 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 15:47:24
2019-09-09 14:52:51
Karolina Korzuchowska UNIVERSUM’S KNOCK-OUT
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
87 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 15:47:27
2019-09-09 14:46:30
Alicja Sadłos GRACJA
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 22:12:46
2019-09-09 14:00:59
Emilia Michalska MILTON
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
85 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 15:47:41
2019-09-09 12:51:28
Leszek Nieużyła CHACORNETO
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 15:47:43
2019-09-09 12:49:27
Leszek Nieużyła CORDESSO
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 15:47:46
2019-09-09 12:46:13
Leszek Nieużyła LET’S MAKE MONEY
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 15:47:49
2019-09-09 12:45:54
Leszek Nieużyła DA VINCI
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 15:47:52
2019-09-09 12:36:55
Hubert Aniołek OSCAR
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
80 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 15:47:55
2019-09-09 12:11:13
Olga Celska HIP HOP
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.5
79 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 15:47:58
2019-09-09 11:08:03
Stanisław Przedpełski LA PETITE GUERRIERE
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 15:48:01
2019-09-09 11:07:37
Stanisław Przedpełski DURANO G
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 15:48:10
2019-09-09 09:02:21
Oliwia Lewandowska PERFECTO
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
73 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 15:48:15
2019-09-09 08:04:46
Jagna Grabowska PASJA
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
72 ENTRY ACCEPTED 2019-09-08 22:20:11
2019-09-08 22:17:13
Martyna Mitrowska A CATOKI
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
71 ENTRY ACCEPTED 2019-09-08 21:53:59
2019-09-08 20:41:38
Ines Bisaga R-MEFISTO
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
70 ENTRY ACCEPTED 2019-09-08 21:54:00
2019-09-08 20:41:20
Ines Bisaga IGUANA DANNY'S GIRL
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
67 ENTRY ACCEPTED 2019-09-08 21:54:08
2019-09-08 20:38:55
Kinga Ferenc EQUUS
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
66 ENTRY ACCEPTED 2019-09-08 21:54:09
2019-09-08 20:38:11
Karolina Bar MARKIZA
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
65 ENTRY ACCEPTED 2019-09-08 21:54:12
2019-09-08 20:04:22
Agnieszka Pietrak GACEK
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2019-09-08 19:49:19
2019-09-08 15:56:47
Justyna Żółtowska CANSTINA
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
63 ENTRY ACCEPTED 2019-09-08 19:49:22
2019-09-08 14:53:53
Daria Podsiadło DELEKTA
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2019-09-08 19:49:25
2019-09-08 14:28:23
Katarzyna Maciejewska KAMEL
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
60 ENTRY ACCEPTED 2019-09-08 19:49:34
2019-09-08 11:08:21
Aleksandra Zira HOLKA
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
59 ENTRY ACCEPTED 2019-09-08 19:49:37
2019-09-08 11:01:11
Maja Wałach PLASTYK
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
57 ENTRY ACCEPTED 2019-09-08 10:34:33
2019-09-08 09:03:59
Kamila Chrzanowska CIRI
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
55 ENTRY ACCEPTED 2019-09-08 10:34:37
2019-09-07 23:47:37
Jakub Olesiejuk SAMBA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
54 ENTRY ACCEPTED 2019-09-08 10:34:39
2019-09-07 23:46:58
Anna Wojciechowska SAMBA
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2019-09-08 19:49:41
2019-09-07 21:27:35
Antoni Tomaszewski LOPEZ
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
52 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 15:59:03
2019-09-07 21:25:34
Monika Kałowska ARAL
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
51 ENTRY ACCEPTED 2019-09-08 10:34:45
2019-09-07 21:04:30
Ewa Mulik CATARINA 216
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.5
50 ENTRY ACCEPTED 2019-09-07 16:44:49
2019-09-07 16:44:25
Julia Gwóźdź EVENING BREEZE
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
48 ENTRY ACCEPTED 2019-09-07 08:12:11
2019-09-06 22:19:58
Aleksandra Krzemińska MAŁA STOKROTKA
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-09-07 08:12:14
2019-09-06 22:13:25
Dominika Kalityńska MA SURCE (SUKRE)
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
46 ENTRY ACCEPTED 2019-09-07 08:12:18
2019-09-06 22:12:26
Oliwia Żuchewicz KIRMANA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
45 ENTRY ACCEPTED 2019-09-07 08:12:25
2019-09-06 22:10:05
Jakub Malinowski PEARL OF THE OCEAN
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-09-07 08:12:21
2019-09-06 21:40:59
Cezary Kalinowski DOVER
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2019-09-07 08:12:21
2019-09-06 21:40:10
Cezary Kalinowski EUFORIA
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.5
42 ENTRY ACCEPTED 2019-09-07 08:12:26
2019-09-06 18:22:55
Kinga Daszczyk LA LOXLEY L
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
41 ENTRY ACCEPTED 2019-09-07 08:12:29
2019-09-06 18:22:25
Kinga Daszczyk JACKPOT
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
40 ENTRY ACCEPTED 2019-09-07 08:12:30
2019-09-06 18:21:53
Kinga Daszczyk G - BISZKOPT
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
39 ENTRY ACCEPTED 2019-09-07 08:12:34
2019-09-06 18:20:47
Kinga Daszczyk EDUARDO RED WINE Z
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
38 ENTRY ACCEPTED 2019-09-07 08:12:34
2019-09-06 15:38:35
Jakub Olesiejuk SWEET COLAGE
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2019-09-07 08:12:37
2019-09-06 09:50:56
Ewa Wikalińska UNGARO DE LA POMME
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 12:53:01
2019-09-06 06:20:31
Alicja Markiewicz L-BRENDA
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
35 ENTRY ACCEPTED 2019-09-07 08:12:42
2019-09-05 22:06:37
Natalia Zielińska LAGUNA
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
34 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 19:08:09
2019-09-05 16:48:31
Marcelina Matyszczak PEGAS
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
33 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 19:08:11
2019-09-05 12:07:43
Anna Jagielak OLTEN
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 19:08:12
2019-09-05 12:06:28
Anna Jagielak LANCERO C
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
31 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 19:08:14
2019-09-05 10:37:34
Monika Balcer COLOURFUL W.Z.
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
30 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 19:08:16
2019-09-05 10:34:54
Ewelina Szczepanik COCAINA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
29 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 15:18:46
2019-09-04 13:22:33
Karolina Kicińska ANARION D’OZ
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
28 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 06:37:46
2019-09-04 06:28:20
Weronika Ostrowska PRINCE OF DARKNESS
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
27 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 06:37:50
2019-09-03 20:26:15
Alicja Komorowska TENOR
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
26 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 17:52:38
2019-09-03 15:19:11
Gabriella Niklińska SZAMAN HIPPICA
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 17:52:41
2019-09-03 10:56:30
Pawel Rutkowski GOLDEN ROSE
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
24 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 17:52:43
2019-09-03 10:52:05
Pawel Rutkowski AMIGO
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
23 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 10:42:02
2019-09-03 10:02:51
Amelia Jończyk AFRODYTA AZ
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
22 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 10:42:03
2019-09-03 10:02:08
Alicja Grad GREGORY
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
21 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 10:42:06
2019-09-03 07:16:52
Klaudia Fabicka CORDALESS
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
20 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 20:17:10
2019-09-02 12:18:20
Gaja Raszewska CORELLA
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 20:17:36
2019-09-02 12:17:29
Gaja Raszewska DRAGON
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
18 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 20:17:43
2019-09-02 07:02:36
Paweł Kaliciński CHA-CHA
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 20:17:52
2019-09-02 05:47:24
Łucja Majka NORTON
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
16 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 12:11:11
2019-09-01 21:07:14
Monika Powroźnik GAFA
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 20:17:59
2019-09-01 14:57:50
Adrian Stypułkowski OXO VAN DE CLAEVERVALLEI
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
14 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 20:18:00
2019-09-01 13:54:31
Zofia Aleksandra Romańczuk MAESTRO
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
13 ENTRY ACCEPTED 2019-08-31 22:36:27
2019-08-31 15:32:15
Sylwia Świrydziuk GRAFIT
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
12 ENTRY ACCEPTED 2019-08-31 22:36:29
2019-08-31 12:48:16
Barbara Saulewicz RASPADO
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
10 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 17:29:17
2019-08-30 11:55:31
Maja Całka RUTA
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.1.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
8 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 20:21:28
2019-08-28 15:28:45
Aleksandra Szwajczewska BORA
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
4 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 12:11:13
2019-08-26 11:31:21
Dominika Maruda CALIFORNIA
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 12:31:12
2019-08-25 19:50:53
Ewelina Szczepanik CORRADINO
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
2 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 12:31:14
2019-08-25 19:49:26
Ewelina Szczepanik CANBERRA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
1 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 12:31:16
2019-08-25 15:13:20
Anna Lipińska F.ADERMIE
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.5
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Aniołek Hubert SKJ Pony Power
2007 (JM.)
O045368
2. Balcer Hanna Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2005 (JM.)
none
3. Balcer Monika SKJ Bajardo Augustówek
1998 (MJ.)
O022861
10112948
4. Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O030815
5. Basińska Olga JKS Olsza
2008 (Mł.)
Brak
6. Białas Anna KJ Infernal Team
7. Biczysko Beata KJ Jantar Stryków
S
O009909
8. Bisaga Ines KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O039145
9. Bogusz Ida KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
brak
10. Całka Maja KJ Aromer
2001 (J.)
brak
11. Celska Olga SKJ Beckersport Raszyn
1999 (MJ.)
O026797
12. Ceranka Katarzyna BPK
S
O010203
13. Chrzanowska Kamila BPK
S
brak
14. Ciesielski Piotr Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
S
O000081
15. Czarnomska Gabriela JKS Olsza
2004 (JM.)
O047938
16. Czarnomski Mariusz JKS Olsza
S
Brak
17. Daszczyk Kinga KJ Jantar Stryków
S
O004796
18. Dębska Matylda Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2004 (JM.)
brak
19. Dragan Natalia BPK (MAZ)
2003 (J.)
O048865
20. Dudkiewicz Zofia Ciechanowski KJ
2003 (J.)
O025882
21. Fabicka Klaudia KJ Aromer
S
O020779
22. Ferenc Kinga KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2007 (JM.)
O042487
23. Ferenc Tamara KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O036586
24. Gawlikowska Nina KJ Akademia Kucania Dawidy
2009 (Mł.)
brak
25. Gostkiewicz Paulina KJ Dworek Okuniew
S
O019602
26. Grabowska Jagna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O037891
27. Grabowska Oliwia Largo Sp. z o.o. Warszawa
S
O006099
28. Graczyk Julia JKS Olsza
2002 (J.)
O039162
29. Grad Alicja bpk
2007 (JM.)
brak
30. Gwóźdź Julia St. SKJ Bobrowy Staw
2000 (MJ.)
O032977
31. Janusz Rafał KS Garo
S
O004030
32. Jaworska Julia JKS Olsza
2002 (J.)
brak
33. Jeż Jagoda Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2004 (JM.)
brak
34. Jończyk Amelia bpk
2004 (JM.)
brak
35. Kaliciński Paweł Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O002026
36. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
37. Kalityńska Dominika Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
1999 (MJ.)
Brak
38. Kałowska Monika Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
S
brak
39. Kicińska Karolina Stowarzyszenia SKJ Bobrowy Staw
S
O043139
40. Kolberg Beata bez przynależności klubowej
S
O004280
41. Komorowska Alicja Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2000 (MJ.)
O025592
42. Korzuchowska Karolina Płockie Centrum Zooterapii
2001 (J.)
3846219
43. Kotecka Malena Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2007 (JM.)
O045956
44. Kotecki Dawid Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2004 (JM.)
O045959
45. Kotlarska Marta Largo Sp. z o.o. Warszawa
2000 (MJ.)
O026072
46. Krzemińska Aleksandra Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
2005 (JM.)
Brak
47. Kubiak Grzegorz Andrzej KJ Uniglob Gozdów
S
O000311
48. Kwiatkowska Bianka Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2005 (JM.)
none
49. Lipińska Anna Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
1998 (MJ.)
O020738
50. Maciejewska Katarzyna -
S
brak
51. Malinowski Jakub Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
2007 (JM.)
O054129
52. Marczyk Monika Largo Sp. z o.o. Warszawa
2003 (J.)
O035587
53. Markiewicz Alicja UKS Primo Grodzisk Maz.
2005 (JM.)
O031292
54. Maruda Dominika LKJ w Gałkowie
S
O008165
55. Matyszczak Marcelina Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
S
O021115
56. Mazurowska Ewa Polski Polo Klub
S
O003222
57. Michalska Emilia Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2007 (JM.)
O046006
58. Mitrowska Martyna Stow. SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O036853
59. Mordaka Patryk KJ Infernal Team Golesze Duże
2000 (MJ.)
O019196
60. Mordzelewski Michał SJ Stajnia Podolszyn
S
O001972
61. Mulik Ewa Stow. KJ Olimpia Warszawa
S
O008861
62. Niedzielska Julia Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2004 (JM.)
O041582
63. Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
S
O004155
64. Niklińska Gabriella SJ Stajnia Podolszyn
S
O019682
65. Olesiejuk Jakub SSKJ Bobrowy Staw
S
O001054
66. Olesiejuk Jakub SSKJ Bobrowy Staw
S
O001054
67. Olszewska Wiktoria NZ
2003 (J.)
brak
68. Olszewski Tomasz JKS Olsza
S
O005398
69. Osęka Maja Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2001 (J.)
O033949
70. Ostrowska Weronika niezrzeszony
2004 (JM.)
brak
71. Pankiewicz Ireneusz KJ Bielik Grzegorzewice
S
O028769
72. Paradowska Julia SKJ Horseprofi Łódź
1999 (MJ.)
O033511
73. Paradowski Tomasz SKJ Horseprofi Łódź
S
O024449
74. Piątkowska Aleksandra KJ Strzała Krubiczew
S
O002381
75. Pietrak Agnieszka KJ Aromer
1998 (MJ.)
O031478
76. Podsiadło Daria Kielecki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O040566
77. Pogorzelska Karolina Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2006 (JM.)
brak
78. Powroźnik Monika LKJ w Gałkowie
S
O021484
79. Prochowska Małgorzata KJ Jantar Stryków
80. Prusaczyk Renata BPK
S
brak
81. Przedpełski Stanisław Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O001821
10025825
82. Puławska Iga KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O050793
83. Radecka-Nowacka Sylwia BPK
S
brak
84. Raszewska Gaja KJ Rock Horses
2005 (JM.)
O046522
85. Romańczuk Zofia Aleksandra Stajnia Nad Wisłą
2004 (JM.)
brak
86. Rosak Alicja SKJ Horseprofi Łódź
2002 (J.)
O041550
87. Rutkowski Pawel BPK
S
0000552
88. Sadłos Alicja BPK
1999 (MJ.)
O029327
89. Saulewicz Barbara KU AZS Uniwersytet Warszawski
S
O006515
90. Smuk Julia KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O043875
91. Sobczak Weronika KJ Akademia Kucania Dawidy
2002 (J.)
O041723
92. Stypułkowski Adrian LKJ Gałkowo
S
O004318
93. Świrydziuk Sylwia CSJ Chraboły
S
O046187
94. Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek
S
O010008
95. Szwajczewska Aleksandra Stajnia Nad Wisłą
S
O012666
96. Tomaszewska Zuzanna JKS Equita
2001 (J.)
O037371
97. Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
S
O001385
98. Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
S
O001385
99. Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa
S
O002899
10073039
100. Wałach Maja KJ Dobrzyniec
2007 (JM.)
O046357
101. Waśniewska Pola JKS Olsza
2005 (JM.)
brak
102. Wejner Kamila BPK
2007 (JM.)
brak
103. Wernerowicz Aleksandra kj Akademia Kucania
2007 (JM.)
brak
104. Wernerowicz Karolina Klub Jeździecki Akademia Kucania
2018 (Mł.)
brak
105. Wikalińska Ewa bpk
2002 (J.)
O038610
106. Wojciechowska Anna Polski Polo Klub
S
O026867
107. Wojtera Zdzisław KJ Uniglob Gozdów
S
O023620
108. Zielińska Natalia Kj Truskaw
2005 (JM.)
brak
109. Żółtowska Justyna KJ SO Łąck
S
O002636
110. Żuchewicz Oliwia Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
2001 (J.)
O054130
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

75

A CATOKI HAN GER 2010 Wałach gniada/168 F: Catoki / Cambridge
M: Arancha / Accord II
O: Agata Mitrowska
B: Christina Martens
K022778 DE431316680210
2.

31

AFRODYTA AZ SP POL 2007 Klacz gniada/169 F: Granilli S /
M: Artemida /
O: Dorota Szarmach-Jończyk
B: Andrzej Zdziebło
brak
3.

159

ALTIVO Z Zangersheide POL 2005 Wałach ciemnogniada/173 F: Z
M: Z
O: Renata Graczyk
B: Holandia
Brak 45832822737
4.

36

AMIGO SP POL 2013 Wałach siwa/165 F: Rumianek /
M: Andazuzja /
O: Piotr Ziębicki
B: Piotr Ziębicki
brak
5.

39

ANARION D’OZ SF FRA 2010 Wałach gniada/170 F: Kannan
M: Tiwele D’Oz / Calvaro
O: Karolina Kicińska
B: Francja
K019753
6.

12

ARAL MŁP POL 2011 Gleiding black/170 F: Emetyt
M: Almera
O: Monika Kalowska
B: -
616006590132611 616006590132611
7.

157

BEAN ISH POL 2013 Klacz ciemnogniada/163 F: Puissance
M: Miss Mamba
O: Justyna Kopko
B: Wielka Brytania
Brak 42292767789221
8.

116

BIBI ZAGORKA KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:124 F: nn
M: nn
O: Monika Swiecka
B: nn
K024338 brak
9.

158

BILLY ROUBLE AES GBR 2009 Wałach gniada/178 F: Kannan
M: Billy Dollar
O: Justyna
B: Wielka Brytania
K027089 9373474747
10.

154

BLACK MAGIC KUC GBR 2006 Wałach kara/kuc:148 F: -
M: -
O: Justyna Kopko
B: Susie Brooks
K023961
11.

6

BORA Pełna Krew Angielska POL 2013 Klacz gniada/168 F: Roulette (GB)
M: Banti
O: Aleksandra Szwajczewska
B: SK Kozienice
K026282
12.

140

C ALPACZINO Z ZANG POL 2008 Ogier siwa F: Capalino Z / Cassini I
M: Abraxa-Lady-Plus / Elvis
O: Zdzisław Wojtera
B: Zbigniew Szumlakowski
K012720 056015Z55702808
13.

126

C FOEGANDRA KWPN NED 2010 Klacz gniada/178 F: Carambole / Cassini I
M: Voegarda / Cavalier
O: Zdzisław Wojtera
B:
K022589 528003201010694
14.

1

CALIFORNIA SP POL 2014 Klacz gniada/163 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Caldera (Deu) / Calico
O: Dominika Maruda
B: SK Nad Wigrami
K027115 616009510135314
15.

21

CANBERRA SP POL 2012 Klacz gniada F: Rytm /
M: Corvetta / Giacomo
O: Ewelina Szczepanik
B:
K027322 616007520034112
16.

65

CANSTINA HAN GER 2010 Klacz gniada/185 F: Canstakko / Canturo
M: Donja / Drosselklang II
O: Justyna Żółtowska
B:
K017813 DE431317000810
17.

133

CAOMA Wielkopolska POL 2011 Klacz gniada F: Czarczaf
M: Cajamarka
O: Renata Prusaczyk
B: Stadnina Koni Liski
brak
18.

118

CARPE DIEM K Holsztyn POL 2011 Wałach ciemnogniada/170 F: Catolido
M: Idylle I
O: Michał Siejek
B: Heiko Kaeding
K019255 DE421000231411
19.

155

CARRY LADY Holsztynska POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Carry Son / Carry
M: Claudia / Campbell
O: Mariusz Czarnomski
B: Justyna Kopko
K023003 616009640004111
20.

147

CASSIDERO niem. sport. 2011 w gniada F: Cassineto / Cassini I
M: Joanera / Quebec
O:
B:
K028259
21.

64

CATARINA 216 OS GER 2011 Klacz gniada/175 F: Cartoon / Carthago
M: Fatendra / For Edition
O: Adam Mulik
B: Gestuet Lewitz
K020513 DE418184042811
22.

27

CHA-CHA AES POL 2015 Klacz gniada/- F: Eldorenus Z
M: Centra / Nurjev
O: Piotr Kaliciński
B: Piotr Kaliciński
K028053 826002150874251
23.

148

CHARITA SP POL 2013 Klacz gniada F: Chaltaire Z /
M: Casandra / Lasko
O: Beata Biczysko
B: Mateusz Michalski
K024850 616009670094213
24.

61

CIRI Typ Szlach. POL 2012 Klacz skarogniada/167 F: NN
M: NN
O: Waldemar Kessler
B: -
brak -
25.

137

CLANET Holsztyn POL 2009 Wałach ciemnogniada/173 F: clinton i
M: New Origin
O: Beata Kłęk
B: Małgorzata Sergiej
K016736 LKPZJ/4823/19
26.

44

COCAINA SP POL 2011 Klacz kara F: Pablo / Pik Labionics
M: Corfina / Cranach
O: Dariusz Michalak
B: Dariusz Michalak
K023062 616009590267611
27.

108

COFERTINO HOL. NED 2013 Wałach siwa F: Cachas/Caretino
M: Nefertina/Baldini I
O: Marta Kotlarska
B: Ryszard Kosicki
K023581 DE421000600613
28.

43

COLOURFUL W.Z. HOL GER 2007 Wałach gniada F: Caretino / Caletto II
M: O-Corrada J / Corrado I
O: Monika Balcer
B: Janssen Peter Reimer
K022967 DE421000218507 104DN44
29.

92

COMME SI WESTF GER 2015 Klacz gniada/166 F: Comme il faut
M: Carachel/ Christoph Columbus
O: Marek Wacławik Usługi Jeździeckie
B: Heinz-Walter Haschert
Brak Brak
30.

33

CORDALESS Niemiecki Koń Sportowy GER 2014 Wałach siwa/180 F: Cordess
M: Landdame
O: Klaudia Fabicka
B: n
K026899 DE 473730543314
31.

79

CORDESSO Westfalska GER 2012 Wałach ciemnogniada// F: /
M: /
O: Jerzy Korona
B: /
/ /
32.

25

CORELLA Oldenburski POL 2006 Klacz kasztanowata/167 F: Centadel
M: Charlina Z
O: Gaja Raszewska
B: Gaja Raszewska
K027869 LKGRPZJ/221/19 103QP71
33.

20

CORRADINO HOL POL 2007 Ogier siwa/- F: Corradino l
M: P-leonie
O: Witold Bieniek
B: Schockemoehle
K016863 -
34.

81

DA VINCI / POL / Wałach kara// F: /
M: /
O: Jerzy Korona
B: /
/ /
35.

125

DAMA SERCA MŁP POL 2007 Klacz gniada F: Emetyt /
M: Dama Dworu / Pick Wick
O: Hubert Rosak
B: SK Walewice
K013403 616006590280207
36.

131

DAMROKA SP POL 2005 Klacz srokata/kuc:148 F: nn
M: nn
O: Anna Sobańska
B: nn
brak 1239213678
37.

152

DANDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata F: Douglas / Darco
M: Wendy V / Indoctro
O: Katarzyna Tomaszewska
B:
K016425 528003000812206
38.

66

DELEKTA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Talent /
M: Delicja /
O: Ingrid Szrajer
B: Agnieszka Jabłońska
K014340 616009610107206
39.

144

DIARADO BOY II OLD POL 2013 Wałach kara/165 F: Diarado / Diamant de Semilly
M: Hanna Obolensky M / Cornet Obolensky
O: Marcin Wolski
B:
K023823 DE433331014513
40.

48

DOVER SP POL 2012 Wałach gniada/167 F: Marino
M: Deportacja
O: Ludwika Kruszewska
B: ///
K023618 Brak
41.

26

DRAGON MŁP POL 1999 Wałach siwa/163 F: nn
M: nn
O: Gaja Raszewska
B: Gaja Raszewska
K027052 B0110062S
42.

145

DUETTE B KWPN POL 2008 Klacz gniada/165 F: O'Brien
M: Solo
O: Jowita Lubicka
B: Xxx
K020618 528003000806859
43.

102

DUMKA SP POL 2006 Klacz skarogniada/160 F: Hort
M: Dolina
O: Janusz Zuchora
B: Janusz Zuchora
K023206 009580544006
44.

85

DURANO G KWPN NED 2008 Wałach siwa/175 F: Canturano / Canturo
M: Zienna G / Indorado
O: Buena Piotr Badowski
B: Stoeterij Gaesbeek
K012657 528003000813564 103XW95
45.

54

EDUARDO RED WINE Z ZANG. POL 2014 Ogier kasztanowata/167 F: E-Star
M: Guidame ST / Guidam
O: Witold Szulc
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K027462
46.

19

EMMA Kuc Feliński POL 2007 Klacz siwa/mk:140 F: Romus / Figaro
M: Empatia / Grafit
O: Anna Sobańska
B: Jacek Kosacki
K020362 POL013580665307
47.

160

EMPEROR'S HILL XX IRL 2012 Wałach gniada/168 F: Scorpion / Montjeu
M: Watermelon / Beckett
O: Agata Korpanty-Waśniewska
B: Irlandia
K025845 372IRE45198525T
48.

123

ENYA HOL. NLD 2007 Klacz ciemnogniada/166 F: Colandro
M: Evita IX
O: Sylwia Radecka- Nowacka
B: Cents Manfred
brak DE421000636207
49.

72

EQUUS KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc:137 F: Nico-K /
M: Eufemia / Pepton
O: Marta Ferenc
B: Mariusz Stański
K016844 013570144003
50.

49

EUFORIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Bolshoi / Favoritas
M: Elkana / West
O: Monika Jaworska
B: Jolanta Jarecka
K024086 616009640083212
51.

59

EVENING BREEZE KWPN NED 2009 Wałach gniada/170 F: Namelus R
M: Lory
O: Izabella Jezierska - Gwóźdź
B: JMFM Van Hartwijk
K021584 528003200902273 104MZ26
52.

103

EVEREST M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach gniada/180 F: Nice boy
M: Eneida
O: Janusz Zuchora
B: Janusz Zuchora
K020685
53.

112

EVO KUC POL 2012 Gleiding bay/kuc:KUC F: Strayer’s Samon
M: Euforia
O: Michał Mordzelewski
B: SK Jaroszówka
K022467
54.

22

F.ADERMIE KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Bustique / Indoctro
M: V.Adermie 13 / Rash R
O: Anna Lipińska
B: Hendrix Stal
K020403 528003201006544
55.

14

FANTA-EWITA DRP POL 2010 Klacz siwa/kuc:145 F: Tupet /
M: Felina / Kaiser Stolz
O: Joanna Różewska
B: Wiesław Apanasewicz
K022440 616013670119510
56.

150

FISTON VAN T&L BWP BEL 2011 Wałach siwa/170 F: Houston
M: Chanac van T&L / Jarnac
O: Pankiewicz Ireneusz
B: N.V. T&L Kerkstraat
K020838 056007000F50039
57.

53

G - BISZKOPT SP POL 2012 Wałach ciemnogniada/170 F: Bischof
M: Gipsy Lady / Faust Z
O: Budziarska Marcelina
B: Budziarska Marcelina
K027458
58.

74

GACEK SP POL 2003 Wałach gniada/170 F: Demetrios
M: Godilo
O: Klaudia Fabicka
B: Mirosław Lingo
K013287 616009510050003
59.

9

GAFA SP POL 2000 Klacz kasztanowata/- F: Faust Z / Furioso II
M: Gama / Garantie
O: -
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K005435 POL009510114300
60.

121

GAMBIT PKSP POL 2014 Ogier gniada/168 F: Kannan / Voltaire
M: Ginger/Landjonker S
O: Antoni Tomaszewski
B: Antoni Tomaszewski
K027608 616009661019414
61.

146

GERY sp 2012 w siwa F: Bischof L / Bachus
M: Grenada / Imequyl
O:
B:
K020665
62.

161

GIJSBERTHA KWPN POL 2011 Klacz kasztanowata F: Casanova / Unesco
M: Rosita W / Kennedy
O: Jerzy Korona
B:
K019692 528003201111872
63.

35

GOLDEN ROSE Holst. POL 2014 Klacz siwa/164 F: Mylord Carthago
M: Adrette
O: Arkadiusz Grad
B: Hodowla Koni Holsztynskich RÓŹA
brak
64.

77

GRACJA WLKP POL 2007 Klacz tarantowata/170 F: Euroboss / Bok
M: Garta / Tarantello
O: Magdalena Sadłos
B:
K017755 POL007590264907
65.

23

GRAFIT SP POL 2004 Wałach gniada F: Silver Dream / Silbersee
M: Gracja / Lechistan
O: Dawid Wróblewski
B: Zbigniew Szczygieł
K020016 POL009570014004
66.

32

GREGORY SP POL 2006 Wałach kasztanowata/166 F: Maram /
M: Galilea /
O: Arkadiusz Grad
B: Krzysztof Byczkowski
brak
67.

89

HADES PONYSPORT KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc:136 F: nn
M: nn
O: Jolanta Przybylska
B: Węgry
brak brak
68.

98

HARNAŚ MŁP POL 2005 Wałach gniada F: Top Gun / Prince IG OR
M: Harda / Sebastian
O: Tomasz Paradowski
B: SK Walewice
K017728 POL006590182505
69.

122

HASSLING-KETLING PKSP POL 2014 Ogier kara/170 F: Kannan / Voltaire
M: Hellenika / Cabrol
O: Antoni Tomaszewski
B: Antoni Tomaszewski
K028337 616009661019614
70.

149

HELLADA F:
M:
O:
B:
71.

101

HERR VITO PKSP POL 2013 Wałach gniada F: Turbud Cicero( Ceciero van de Maltahoeve)
M: Hrabinka C
O: Witold Brodewicz
B: Witold Brodewicz
K024714 616009660449013
72.

91

HILUX SP POL 2012 Wałach gniada/mk:- F: Strayer’s Samson
M: Hesperyda / Enjoy Plan
O: Mordzelewski Michał
B: SK Jaroszówka
K022502
73.

83

HIP HOP SP POL 2006 Wałach kasztanowata/165 F: Luron / Guidam
M: Hrabina W / Carlon
O: Jarosław Celski
B: Marek Sutnik
K010615 POL009600061006
74.

107

HULTAJ - POL 2001 Wałach srokata/kuc:125 F: NN
M: NN
O: Michał Mordzelewski
B: -
brak
75.

71

IGUANA DANNY'S GIRL KUC POL 2008 Klacz srokata/kuc:139 F: Santara Danny's Boy / Markoad Adante
M: Inka / Domingo
O: Artur Bar
B: Daria Wachnowska
K020879 POL013680030208
76.

156

INDOCTRO LADY F:
M:
O:
B:
77.

130

INEZ W SP POL 2010 Klacz siwa F: Czumen K
M: Inger
O: Paweł Gostkiewicz
B: Jacek Wilczyński
K021249
78.

90

IRYDION L SP POL 2003 Wałach gniada/166 F: Castigione L
M: Ida L/ Lux Z
O: Zbigniew Patejko
B: KJ Aleksander Elizówka
K007335 09248
79.

153

J'ADORE BWP 2009 siwa F: Cicero
M: Baulonka V/H Weidse Hof
O:
B:
J'Adore
80.

52

JACKPOT KWPN POL 2014 Wałach gniada/164 F: Etoulon VDL
M: Acobada / Acobat II
O: Magdalena Daszczyk
B: J. Wubs
K026841
81.

96

JASPIS M. POL 2006 Wałach siwa F: Palmer / Batyskaf
M: Jurna / Special Power
O: Anna Dragan
B: Jankowska Anna
K025402 POL006660449406
82.

67

KAMEL Małopolska POL 2013 Wałach gniada/165 F: Emetyt
M: Kamea
O: Romańczuk Ewa
B: Pochroń Paweł
Brak 616006580229713
83.

18

KAMINA D TRAK POL 2007 Klacz gniada/171 F: Gluosnis / Gerodot
M: Kamelia / Aragonit
O: Ida Bogusz
B: Marek Romanowski
K019940 POL732010026007
84.

132

KANTO WLKP. POL 2008 Wałach kara/170 F: Herkules
M: Kantra
O: Włodzimierz Kupczyk
B: Hadryś Paweł
K025979 007610116308
85.

93

KATHMANDAU SP POL 2012 Wałach gniada F: Zinedine/ Guidam
M: Kleopatra/ Samurai M
O: Oliwia Grabowska
B: Agnieszka Sztandar- Sztanderska
K021758
86.

47

KIRMANA SP POL 2015 Klacz gniada/177 F: Larron
M: Kira
O: Stowarzyszenie pomagaj pomagać Różaland
B: Lepper Tomasz
K028261 616009530126015
87.

135

KORWETTA II SP POL 2007 Klacz kasztanowata/166 F: Veracruz
M: Kordoba/Justin Damiro
O: Michał Mordzelewski
B: Ryszard Mordzelewski
K018266 616009660034607
88.

57

L-BRENDA KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:138 F: Jasmont / Top Ewita
M: Leksora / nn
O: Piotr Zaborowski
B: Ireneusz Wojtkowiak
K017140 616013680078609
89.

51

LA LOXLEY L SP POL 2010 Ogier gniada F: Bischof L / Bachus
M: La Paloma L / Lord Kemm
O: Andrzej Lemański
B: KJ Alexander
K018352 616009580307010
90.

84

LA PETITE GUERRIERE WESTF GER 2013 Klacz gniada/167 F: Legendario Listo
M: Alina
O: Łukasz Pięta
B: Karl-Heinz Bruck
K026862 brak
91.

58

LAGUNA Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2007 Klacz siwa/163 F: Jakobin
M: Lucia
O: Andrzej Zieliński
B: Kizielewicz
brak 009610042607
92.

110

LAZINO HOL POL 2011 Ogier ciemnogniada/167 F: Lasino
M: R-Castellina
O: Daniel Winnicki
B: Niemcy
K019375 DE 421000580411
93.

142

LEPSZA Małopolska POL 2014 Klacz gniada/163 F: Psalm
M: Legenda
O: Michał Walędziak
B: Łukasz Krawczyk
brak 616 006 66 00155 14
94.

80

LET’S MAKE MONEY OLD POL 2007 Klacz gniada/. F: Ludwigs As
M: Annabella / Aircraft
O: Jerzy Korona
B: -
K022727 -
95.

105

LIDER-P Małopolski POL 2012 Wałach gniada F: Agrest
M: Lara
O: Katarzyna Ceranka
B: Piwowarski Andrzej
K020830
96.

11

LOPEZ Oldenburg POL 2013 Gleiding bay/168 F: Chacco fly
M: Lama
O: Monika Kałowska
B: Bogdan Siwak
K028324 k028324
97.

94

ŁAWNIK MŁP POL 2010 Wałach gniada/- F: Huzar / Jalienny
M: Łysica / Top Gun
O: Marek Wacławik Usługi Jeździeckie
B: SK Walewice
K017722 616006590217010
98.

46

MA SURCE (SUKRE) Czysta Krew Arabska ESP 13.04.2007 Wałach siwa/mk: F: Sellui
M: Magala
O: Marcin Różalski
B: Magnolia Arabians
Brak 190201004601132
99.

30

MAESTRO Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach dereszowata/168 F: Cyprys
M: Miranda
O: Joanna Romańczuk
B: NN
brak brak
100.

45

MAŁA STOKROTKA Mały Koń POL 2009 Klacz tarantowata/kuc:141 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stowarzyszenie pomagaj pomagać Różaland
B: Paweł Więcek
K027223
101.

73

MARKIZA KUC POL 2007 Klacz bułana/kuc:140 F: Nowator / Pepton
M: Mojra / Grosz
O: Artur Bar
B: Zygmunt Jamka
K020880 POL013660009507
102.

99

MAXIMUS ZK SP POL 2011 Wałach siwa/170 F: Cancoon / Colman
M: Miss Sajgon L / Lansjer L
O: Tomasz Paradowski
B: Zbigniew Kruk
K019919 616009590205211
103.

120

MELLECHOWICZ PKSP POL 2014 Ogier gniada/168 F: Hippica Koh-I-Noor/Kannan
M: Milady / Lavendel
O: Antoni Tomaszewski
B: Antoni Tomaszewski
K027607 616009661363214
104.

138

MERCEDES SP POL 2013 Wałach gniada/170 F: Corrado Boy
M: Mariotta / Aviano
O: Mordzelewski Michał
B: Kopras
K026496 LKPZJ/5253/19
105.

15

MILTON KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:140 F: NN
M: NN
O: Mordzelewski Michał
B: -
brak
106.

113

MONCISZYK Małopolska POL 2013 Wałach gniada/mk:150 F: Mąciwoda
M: Magdalenka
O: Jan Woźniewski
B: Mariusz Turek
brak brak
107.

139

NEVIO 17 DRP POL 2006 Gleiding darkbay/kuc:149 F: Nibelungenheld
M: MHADINA
O: Mordzelewski Michał
B: Niemcy
K026027 brak
108.

82

OSCAR Belgijski Kuc POL 2010 Wałach gniada/kuc:141 F: Cadet / Bertus
M: Fleur / Vancouver d'aurar
O: Aneta Aniołek
B: Belgia
K024966
109.

29

OXO VAN DE CLAEVERVALLEI Belgijski Kon Gorącokwisty POL 9/06/2014 Wałach kasztanowata/168 F: ARKO III
M: DINA VAN DE CLAEVERVALLEI
O: JOANNA PIETRASZKIEWICZ
B: BENNIE VAN ASSCHE
K028243 K028243
110.

114

PASJA KUC POL 2010 Klacz ciemnogniada/kuc:134 F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
111.

88

PASJA KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Beata Grabowska
B: SK Plekity
K023409 616999600472608
112.

50

PEARL OF THE OCEAN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 08.05.2012 Klacz gniada/161 F: Opar
M: Piwonia
O: Piotr Król
B: Klaudia Przeklaska
K027214
113.

40

PEGAS Ukr. Wierzch. UKR 2001 Wałach kasztanowata F: Glamur /
M: Professia /
O: Magdalena Matyszczak
B:
K008709 616014630196401
114.

69

PLASTYK MŁP POL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Planet
M: Kropka
O: Joanna Łąka-Wałach
B: Andrzej Gajos
K021860 616 006550152311
115.

37

PRINCE OF DARKNESS Wielkopolska POL 2008 Wałach gniada F: Concert
M: Princessa
O: Monika Amanowicz
B: Działoszyński Krzysztof
brak
116.

70

R-MEFISTO Typ Szlachetny POL 2013 Wałach gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
O: Michał Bisaga
B: Aleksandra Leszczyńska
K024860 616 999 66 14108 13
117.

111

RAF LIDER WLKP POL 2008 Ogier gniada F: Lider / Le Grand
M: Rafa / Monte Christo
O: Krzysztof Suchożebrski
B: Mirosław Kozański
K011901 POL007610061908
118.

24

RASPADO SP POL 2012 Wałach gniada/169 F: Lascado hol.
M: Rewia / Hektor
O: Barbara Saulewicz
B: Jacek Dzido
K025811
119.

109

RIANA P SP POL 2012 Klacz gniada F: Con Calma / Calato
M: Rebella / Landos
O: Ewa Mazurowska
B: Witold Polowczyk
K020740 616009610012912
120.

7

RUTA SP POL 2008 Klacz gniada/mk:155 F: Harwest
M: Różana
O: Maja Całka
B: nn
K022527 pol 009 610062508
121.

63

SAMBA HAN GER 2008 Klacz gniada F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Loree / Laurion
O: Anna Wojciechowska
B: Johannes Zur Lage
K013869 DE431319845108
122.

129

SAMURAI SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Armitage /
M: Sewilla / Landor S
O: Piotr Wiese
B: Piotr Wiese
K019567 616009590204610
123.

128

SHANTUNG SP POL 2012 Ogier gniada/170 F: La calidad
M: Symfonia
O: Piotr wiese
B: Justyna wiese
K027392 Brak
124.

127

SONATINA BLUE SP POL 2013 Klacz kasztanowata/172 F: Chacco-Blue
M: Sonatina / Aravel II
O: Piotr Wiesse
B: P.Wiesse
K028132 -
125.

95

SONIA SP POL 2005 Klacz gniada F: Caprioland
M: Solina
O: Beata Grabowska
B: -
K011437
126.

136

STAVROS HAN GER 2008 Wałach ciemnogniada/175 F: Stakkato / Spartan
M: Zora / Zuenftiger
O: Rafał Janusz
B: Elisabeth Kapp
K014790 DE431314801008
127.

55

SWEET COLAGE SP POL 2015 Wałach gniada/168 F: COLA
M: SWEET JOY
O: Agnieszka Polityło
B: Chomiak Mieczysław
K027866 brak
128.

34

SZAMAN HIPPICA OLD POL 2008 Wałach ciemnogniada/162 F: Stakkato
M: Metaxa/Metternich
O: Michał Mordzelewski
B: Zbigniew Kostrzewski
K013615
129.

38

TENOR SP POL 2010 Wałach gniada F: Sokrates / Corrado I
M: Tamiza / Landjonker S
O: Adam Komorowski
B: Sylwester Kosiński
K021009 616009680087810 105NA11
130.

115

TRADYCJA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/mk:155 F: nn
M: nn
O: nn
B: nn
brak brak
131.

56

UNGARO DE LA POMME SF FRA 2008 Wałach gniada F: Crown Z / Carthago
M: Nais De La Pomme / Darco
O: M. Jean-Christophe Lecorneur
B: M. Geert Baerstoen
K023573 25000108787592T
132.

76

UNIVERSUM’S KNOCK-OUT Niemiecki Koń Sportowy POL 1997 Ogier srokata/166 F: Ła Champion
M: Nekoma-Luzi
O: Nowaczuk Małgorzata
B: Kuhlmann, Bernt-Dieter
Brak
133.

104

WELCOME HL Wielkopolska POL 2004 Wałach kara F: Pink Floyd HL
M: Westalka
O: Józef Fikus
B: Stadnina Koni Święta Lipka Sp. z o. o
brak POL 007600063904
134.

134

WERNYHORA DI Wielkopolska POL 2004 Wałach kara/164 F: Dinar
M: Weda
O: Renata Prusaczyk
B: Stadnina Koni Kowalewko
brak POL 007 66 05872 04
135.

100

WERONA SP POL 2010 Klacz gniada/mk: F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Wygoda / Danko
O: Piotr Marczyk
B: Mariusz Grabowski
K023738 616009640052010
Rider Club
Competition
Prize
Białas Anna KJ Infernal Team
150
SUM:
150.00
Celska Olga SKJ Beckersport Raszyn
900
SUM:
900.00
Daszczyk Kinga KJ Jantar Stryków
200
100
SUM:
300.00
Gostkiewicz Paulina KJ Dworek Okuniew
900
SUM:
900.00
Grabowska Oliwia Largo Sp. z o.o. Warszawa
450
SUM:
450.00
Gwóźdź Julia St. SKJ Bobrowy Staw
300
SUM:
300.00
Janusz Rafał KS Garo
450
SUM:
450.00
Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
600
SUM:
600.00
Kubiak Grzegorz Andrzej KJ Uniglob Gozdów
150
300
450
SUM:
900.00
Lipińska Anna Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
450
SUM:
450.00
Maruda Dominika LKJ w Gałkowie
300
SUM:
300.00
Mazurowska Ewa Polski Polo Klub
400
150
SUM:
550.00
Mitrowska Martyna Stow. SKJ Bobrowy Staw
200
SUM:
200.00
Mordaka Patryk KJ Infernal Team Golesze Duże
300
SUM:
300.00
Mulik Ewa Stow. KJ Olimpia Warszawa
600
SUM:
600.00
Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek
200
300
SUM:
500.00
Szwajczewska Aleksandra Stajnia Nad Wisłą
100
SUM:
100.00
Tomaszewska Zuzanna JKS Equita
150
SUM:
150.00
Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa
600
SUM:
600.00
Wikalińska Ewa bpk
200
400
SUM:
600.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Aniołek Hubert
SKJ Pony Power
OSCAR (82)
2019-09-15
1
2019-09-15
3
Balcer Hanna
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
EVO (112)
2019-09-14
2019-09-14
4
Balcer Monika
SKJ Bajardo Augustówek
2019-09-14
13
2019-09-14
10
Bar Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
MARKIZA (73)
2019-09-15
2
2019-09-15
14
2019-09-15
3
Basińska Olga
JKS Olsza
2019-09-14
17
2019-09-14
30
Białas Anna
KJ Infernal Team
GERY (146)
2019-09-14
5
150
2019-09-14
7
2019-09-15
7
2019-09-15
7
CASSIDERO (147)
2019-09-14
21
2019-09-14
23
2019-09-15
23
2019-09-15
19
Biczysko Beata
KJ Jantar Stryków
CHARITA (148)
2019-09-14
42
2019-09-14
17
2019-09-15
20
2019-09-15
11
Bisaga Ines
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2019-09-15
2019-09-15
23
2019-09-15
2019-09-15
4
2019-09-15
21
Bogusz Ida
KJ Akademia Kucania Dawidy
2019-09-14
2
2019-09-14
25
2019-09-14
1
Całka Maja
KJ Aromer
RUTA (7)
2019-09-15
11
2019-09-15
16
2019-09-15
15
Celska Olga
SKJ Beckersport Raszyn
HIP HOP (83)
2019-09-14
7
2019-09-14
9
2019-09-15
8
2019-09-15
1
900
Ceranka Katarzyna
BPK
LIDER-P (105)
2019-09-15
22
2019-09-15
10
Chrzanowska Kamila
BPK
CIRI (61)
2019-09-15
2019-09-15
17
2019-09-15
11
Ciesielski Piotr
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
KANTO (132)
2019-09-15
18
2019-09-14
40
Czarnomska Gabriela
JKS Olsza
2019-09-14
39
2019-09-14
Czarnomski Mariusz
JKS Olsza
2019-09-14
3
2019-09-14
6
Daszczyk Kinga
KJ Jantar Stryków
2019-09-14
12
2019-09-15
JACKPOT (52)
2019-09-14
16
2019-09-15
8
2019-09-15
3
200
2019-09-14
35
2019-09-14
18
2019-09-15
14
2019-09-15
5
100
2019-09-14
36
2019-09-15
13
2019-09-14
25
2019-09-14
2019-09-15
Dębska Matylda
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
HULTAJ (107)
2019-09-14
34
2019-09-14
2019-09-14
16
Dragan Natalia
BPK (MAZ)
JASPIS (96)
2019-09-14
2019-09-14
13
2019-09-14
7
Dudkiewicz Zofia
Ciechanowski KJ
HERR VITO (101)
2019-09-14
2019-09-15
21
2019-09-14
7
2019-09-15
2
Fabicka Klaudia
KJ Aromer
2019-09-14
2019-09-14
Ferenc Kinga
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
EQUUS (72)
2019-09-15
1
2019-09-15
13
Ferenc Tamara
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2019-09-15
2019-09-15
22
Gawlikowska Nina
KJ Akademia Kucania Dawidy
PASJA (114)
2019-09-14
8
2019-09-14
1
2019-09-14
Gostkiewicz Paulina
KJ Dworek Okuniew
INEZ W (130)
2019-09-14
1
900
Grabowska Jagna
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
PASJA (88)
2019-09-14
2019-09-14
38
SONIA (95)
2019-09-14
21
2019-09-14
14
Grabowska Oliwia
Largo Sp. z o.o. Warszawa
ŁAWNIK (94)
2019-09-14
1
450
2019-09-14
2019-09-15
11
2019-09-15
13
Graczyk Julia
JKS Olsza
ALTIVO Z (159)
2019-09-14
4
2019-09-14
28
Grad Alicja
bpk
GREGORY (32)
2019-09-14
29
2019-09-14
10
2019-09-15
23
2019-09-15
Gwóźdź Julia
St. SKJ Bobrowy Staw
2019-09-14
13
2019-09-15
3
300
Janusz Rafał
KS Garo
STAVROS (136)
2019-09-14
2
450
2019-09-14
8
Jaworska Julia
JKS Olsza
2019-09-14
5
2019-09-14
Jeż Jagoda
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
MILTON (15)
2019-09-15
11
2019-09-15
1
2019-09-15
17
Jończyk Amelia
bpk
2019-09-14
1
2019-09-14
9
2019-09-15
7
2019-09-15
Kaliciński Paweł
Stowarzyszenie Warszawski KJ
CHA-CHA (27)
2019-09-15
5
2019-09-15
2019-09-14
9
2019-09-14
2019-09-15
19
2019-09-15
1
Kalinowski Cezary
KJ Strzała Krubiczew
DOVER (48)
2019-09-14
19
2019-09-14
2019-09-15
10
2019-09-15
EUFORIA (49)
2019-09-14
2
600
2019-09-15
6
Kalityńska Dominika
Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
2019-09-15
2019-09-14
21
2019-09-14
2019-09-15
Kałowska Monika
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
ARAL (12)
2019-09-14
2019-09-14
19
2019-09-15
17
2019-09-14
2019-09-15
2019-09-15
Kicińska Karolina
Stowarzyszenia SKJ Bobrowy Staw
2019-09-14
7
2019-09-15
7
2019-09-15
15
Kolberg Beata
bez przynależności klubowej
LEPSZA (142)
2019-09-14
20
2019-09-14
27
Komorowska Alicja
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
TENOR (38)
2019-09-14
15
2019-09-15
24
2019-09-15
6
2019-09-14
10
Korzuchowska Karolina
Płockie Centrum Zooterapii
2019-09-14
3
2019-09-14
29
Kotecka Malena
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
DUMKA (102)
2019-09-15
20
2019-09-15
13
Kotecki Dawid
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
EVEREST M (103)
2019-09-15
19
2019-09-15
17
Kotlarska Marta
Largo Sp. z o.o. Warszawa
COFERTINO (108)
2019-09-14
41
2019-09-14
Krzemińska Aleksandra
Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
2019-09-14
1
2019-09-14
1
2019-09-15
8
2019-09-15
Kubiak Grzegorz Andrzej
KJ Uniglob Gozdów
2019-09-14
17
2019-09-15
9
2019-09-14
19
2019-09-14
32
2019-09-15
9
2019-09-15
4
150
SHANTUNG (128)
2019-09-14
8
2019-09-14
27
2019-09-15
12
2019-09-15
13
SAMURAI (129)
2019-09-14
11
2019-09-14
4
300
2019-09-15
2
450
2019-09-15
5
Kwiatkowska Bianka
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
NEVIO 17 (139)
2019-09-14
9
2019-09-14
2019-09-14
18
2019-09-15
1
2019-09-15
5
2019-09-15
2
Lipińska Anna
Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2019-09-14
21
2019-09-14
2019-09-15
1
450
Maciejewska Katarzyna
-
KAMEL (67)
2019-09-14
12
2019-09-14
19
2019-09-14
36
2019-09-15
15
2019-09-15
18
2019-09-15
9
Malinowski Jakub
Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
2019-09-15
3
2019-09-15
2019-09-14
5
Marczyk Monika
Largo Sp. z o.o. Warszawa
WERONA (100)
2019-09-15
4
2019-09-14
34
2019-09-14
2019-09-15
Markiewicz Alicja
UKS Primo Grodzisk Maz.
2019-09-14
1
2019-09-15
10
Maruda Dominika
LKJ w Gałkowie
2019-09-14
2
300
2019-09-14
12
Matyszczak Marcelina
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
PEGAS (40)
2019-09-14
18
2019-09-15
16
Mazurowska Ewa
Polski Polo Klub
RIANA P (109)
2019-09-14
3
400
LAZINO (110)
2019-09-15
8
RAF LIDER (111)
2019-09-15
5
150
Michalska Emilia
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
MILTON (15)
2019-09-14
1
2019-09-14
24
2019-09-14
16
Mitrowska Martyna
Stow. SKJ Bobrowy Staw
2019-09-14
22
2019-09-15
4
200
Mordaka Patryk
KJ Infernal Team Golesze Duże
2019-09-14
25
2019-09-14
20
2019-09-15
15
2019-09-15
15
DUETTE B (145)
2019-09-14
3
300
2019-09-14
10
2019-09-15
6
2019-09-15
Mordzelewski Michał
SJ Stajnia Podolszyn
CLANET (137)
2019-09-14
19
2019-09-14
MERCEDES (138)
2019-09-14
31
2019-09-14
Mulik Ewa
Stow. KJ Olimpia Warszawa
2019-09-14
6
2019-09-15
2
600
Niedzielska Julia
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2019-09-15
1
2019-09-14
3
2019-09-14
Nieużyła Leszek
KJ J.J. Darboven Rumia
2019-09-14
20
2019-09-14
10
2019-09-14
2019-09-14
11
2019-09-14
Niklińska Gabriella
SJ Stajnia Podolszyn
2019-09-14
1
2019-09-14
29
Olesiejuk Jakub
SSKJ Bobrowy Staw
2019-09-14
15
2019-09-14
Olesiejuk Jakub
SSKJ Bobrowy Staw
SAMBA (63)
2019-09-14
1
Olszewska Wiktoria
NZ
2019-09-15
1
2019-09-15
14
2019-09-15
Olszewski Tomasz
JKS Olsza
BEAN (157)
2019-09-14
8
2019-09-14
43
Osęka Maja
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
HILUX (91)
2019-09-14
28
2019-09-14
Ostrowska Weronika
niezrzeszony
2019-09-14
14
2019-09-14
5
2019-09-14
12
Pankiewicz Ireneusz
KJ Bielik Grzegorzewice
2019-09-14
18
2019-09-14
J'ADORE (153)
2019-09-14
37
2019-09-14
Paradowska Julia
SKJ Horseprofi Łódź
2019-09-15
8
2019-09-15
10
Paradowski Tomasz
SKJ Horseprofi Łódź
HARNAŚ (98)
2019-09-15
18
2019-09-15
Piątkowska Aleksandra
KJ Strzała Krubiczew
2019-09-15
1
2019-09-15
1
Pietrak Agnieszka
KJ Aromer
GACEK (74)
2019-09-14
14
2019-09-14
8
Podsiadło Daria
Kielecki Klub Jeździecki
DELEKTA (66)
2019-09-15
2019-09-15
25
2019-09-14
2019-09-14
2019-09-14
11
Pogorzelska Karolina
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
HULTAJ (107)
2019-09-15
25
2019-09-15
Powroźnik Monika
LKJ w Gałkowie
GAFA (9)
2019-09-14
14
2019-09-14
Prochowska Małgorzata
KJ Jantar Stryków
HELLADA (149)
2019-09-14
22
2019-09-14
31
2019-09-15
12
2019-09-15
14
Prusaczyk Renata
BPK
2019-09-15
Przedpełski Stanisław
Stowarzyszenie Warszawski KJ
2019-09-14
6
2019-09-15
14
2019-09-14
11
2019-09-15
18
Puławska Iga
KJ Akademia Kucania
EMMA (19)
2019-09-14
1
2019-09-14
2019-09-14
23
Radecka-Nowacka Sylwia
BPK
ENYA (123)
2019-09-15
17
2019-09-15
17
2019-09-15
12
Raszewska Gaja
KJ Rock Horses
CORELLA (25)
2019-09-14
6
2019-09-15
26
2019-09-14
6
2019-09-15
6
2019-09-15
DRAGON (26)
2019-09-14
14
2019-09-15
2019-09-15
17
2019-09-14
31
Romańczuk Zofia Aleksandra
Stajnia Nad Wisłą
MAESTRO (30)
2019-09-14
14
2019-09-15
1
2019-09-15
2019-09-15
12
2019-09-14
4
2019-09-14
20
Rosak Alicja
SKJ Horseprofi Łódź
2019-09-14
26
2019-09-14
16
Rutkowski Pawel
BPK
2019-09-14
28
2019-09-14
32
2019-09-15
6
AMIGO (36)
2019-09-14
26
2019-09-15
5
2019-09-15
Sadłos Alicja
BPK
GRACJA (77)
2019-09-14
33
2019-09-14
2019-09-15
23
2019-09-15
7
Saulewicz Barbara
KU AZS Uniwersytet Warszawski
RASPADO (24)
2019-09-14
9
2019-09-15
6
2019-09-15
19
2019-09-14
30
Smuk Julia
KJ Akademia Kucania
2019-09-14
2019-09-14
21
Sobczak Weronika
KJ Akademia Kucania Dawidy
DAMROKA (131)
2019-09-14
1
2019-09-14
11
2019-09-14
33
Stypułkowski Adrian
LKJ Gałkowo
2019-09-14
22
2019-09-15
16
2019-09-15
20
2019-09-14
2
Świrydziuk Sylwia
CSJ Chraboły
GRAFIT (23)
2019-09-14
2019-09-14
2019-09-15
Szczepanik Ewelina
Tuszyński KJ Garbówek
2019-09-14
20
2019-09-15
21
2019-09-15
16
2019-09-14
24
2019-09-14
7
2019-09-15
10
2019-09-14
11
2019-09-15
11
COCAINA (44)
2019-09-14
3
200
2019-09-14
6
2019-09-15
2
300
2019-09-15
Szwajczewska Aleksandra
Stajnia Nad Wisłą
BORA (6)
2019-09-14
5
100
2019-09-14
17
MONCISZYK (113)
2019-09-15
11
2019-09-15
1
2019-09-15
17
Tomaszewska Zuzanna
JKS Equita
DANDY (152)
2019-09-14
4
150
2019-09-14
16
Tomaszewski Antoni
JKS Equita Świętochów
LOPEZ (11)
2019-09-14
24
2019-09-15
17
2019-09-15
22
2019-09-14
13
Tomaszewski Antoni
JKS Equita Świętochów
2019-09-14
30
2019-09-14
23
2019-09-15
24
2019-09-15
17
GAMBIT (121)
2019-09-14
27
2019-09-14
9
2019-09-14
12
2019-09-14
23
Wacławik Marek
Largo Sp. z o.o. Warszawa
2019-09-14
1
600
2019-09-15
1
2019-09-14
16
2019-09-14
15
2019-09-15
4
2019-09-14
8
2019-09-14
5
2019-09-15
4
Wałach Maja
KJ Dobrzyniec
PLASTYK (69)
2019-09-14
1
2019-09-15
1
2019-09-15
2019-09-15
16
2019-09-14
13
2019-09-14
14
Waśniewska Pola
JKS Olsza
2019-09-14
10
2019-09-14
Wejner Kamila
BPK
CAOMA (133)
2019-09-15
24
2019-09-15
Wernerowicz Aleksandra
kj Akademia Kucania
TRADYCJA (115)
2019-09-14
1
2019-09-14
2
Wernerowicz Karolina
Klub Jeździecki Akademia Kucania
2019-09-14
1
2019-09-14
1
2019-09-14
35
Wikalińska Ewa
bpk
2019-09-14
4
200
2019-09-14
12
2019-09-15
3
400
Wojciechowska Anna
Polski Polo Klub
SAMBA (63)
2019-09-14
2019-09-14
Wojtera Zdzisław
KJ Uniglob Gozdów
2019-09-14
2019-09-15
9
2019-09-14
26
2019-09-15
7
Zielińska Natalia
Kj Truskaw
LAGUNA (58)
2019-09-14
1
2019-09-15
1
2019-09-15
2019-09-14
Żółtowska Justyna
KJ SO Łąck
2019-09-14
15
2019-09-15
12
Żuchewicz Oliwia
Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
KIRMANA (47)
2019-09-14
16
2019-09-15
9
2019-09-14
22
2019-09-15
8

Number of Riders: 110

Number of Horses: 135

The sum of prizes: 9 300.00

Competition results developed by: HIPPOSERWIS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052014-3, Tomasz Próchniak, Lublin)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl