Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
72 ENTRY ACCEPTED 2019-08-11 13:23:29
2019-08-09 19:45:57
Krzysztof Pyrek HESTIA
  • 1x 1/L6-R/I półfinał MMłp młodzicy na kucach (czworobok 20x40)
  • 1x 13/L1/II półfinał MMłp Młodzicy na kucach (czworobok 20x40)
  • 1x 26/L5/Finał MMłp Młodzicy na kucach: (czworobok 20x40)
71 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 20:10:54
2019-08-09 18:57:59
Wiktoria Krzywda BAVERA
  • 1x 2/L3/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
  • 1x 25/L2/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
70 ENTRY ACCEPTED 2019-08-11 13:24:11
2019-08-09 18:27:45
Karolina Guca SORJANA
  • 1x 2/L3/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
  • 1x 4/L2/I półfinał MMłp Open
  • 1x 14/L2/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
  • 1x 16/L3/II półfinał MMłp Open
  • 1x 25/L2/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
  • 1x 27/P3/Finał MMłp Open
69 ENTRY ACCEPTED 2019-08-11 13:24:16
2019-08-09 18:22:57
Oliwia Nowicka BONGO
  • 1x 1/L6-R/I półfinał MMłp młodzicy na kucach (czworobok 20x40)
  • 1x 13/L1/II półfinał MMłp Młodzicy na kucach (czworobok 20x40)
  • 1x 26/L5/Finał MMłp Młodzicy na kucach: (czworobok 20x40)
68 ENTRY ACCEPTED 2019-08-11 13:37:05
2019-08-09 15:44:21
Katarzyna Krawczyk SILVITA
  • 1x 5/P3/konkurs regionalny – I półfinał Runda P
  • 1x 17/P4/zawody regionalne - II półfinał Runda P
67 ENTRY ACCEPTED 2019-08-11 13:31:00
2019-08-09 15:16:53
Katarzyna Krawczyk DA VINCI
  • 1x 5/P3/konkurs regionalny – I półfinał Runda P
  • 1x 17/P4/zawody regionalne - II półfinał Runda P
  • 1x 28/P3/zawody regionalne
65 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 09:29:27
2019-08-08 23:00:16
Anna Żak CYNOBER
  • 1x 11/C1/I półfinał MMłp Seniorzy
  • 1x 23/C2/II półfinał MMłp Seniorzy
  • 1x 35/C4/kür finał MMłp Seniorzy
64 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 09:29:24
2019-08-08 22:55:46
Anna Czeluśniak ANTARES
  • 1x 11/C1/I półfinał MMłp Seniorzy
  • 1x 23/C2/II półfinał MMłp Seniorzy
  • 1x 35/C4/kür finał MMłp Seniorzy
63 ENTRY ACCEPTED 2019-08-11 13:30:57
2019-08-08 22:30:29
Jagoda Wokulska JARISA
  • 1x 5/P3/konkurs regionalny – I półfinał Runda P
  • 1x 17/P4/zawody regionalne - II półfinał Runda P
  • 1x 28/P3/zawody regionalne
62 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 09:29:17
2019-08-08 20:57:45
Jakub Kwinta TORRES
  • 1x 3/L2/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
  • 1x 7/P3/I półfinał MMłp Juniorzy Młodsi konie
  • 1x 14/L2/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
  • 1x 19/P4/II półfinał MMłp Juniorzy Młodsi konie
  • 1x 28/P3/zawody regionalne
  • 1x 30/P5/kür finał MMłp Juniorzy Młodsi konie
61 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 09:29:13
2019-08-08 20:45:19
Jakub Kwinta LUCKY B
  • 1x 3/L2/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
  • 1x 6/P3/I półfinał MMłp Juniorzy Młodsi kuce (czworobok 20x40)
  • 1x 18/P4/II półfinał MMłp Juniorzy Młodsi kuce (czworobok 20x40)
  • 1x 29/P5/kür finał MMłp Juniorzy Młodsi kuce (czworobok 20x40)
60 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 09:28:54
2019-08-08 20:23:43
Alexandra Grahl-Madsen VANCOUVER
  • 1x 5/P3/konkurs regionalny – I półfinał Runda P
  • 1x 17/P4/zawody regionalne - II półfinał Runda P
  • 1x 32/P5/zawody regionalne - Finał Runda P
59 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 09:28:48
2019-08-08 20:22:45
Alexandra Grahl-Madsen BANKIET
  • 1x 5/P3/konkurs regionalny – I półfinał Runda P
  • 1x 17/P4/zawody regionalne - II półfinał Runda P
  • 1x 32/P5/zawody regionalne - Finał Runda P
58 ENTRY ACCEPTED 2019-08-11 13:25:10
2019-08-08 18:29:02
Katarzyna Cichoń KORDEL
  • 2x 4/L2/I półfinał MMłp Open
57 ENTRY ACCEPTED 2019-08-11 13:25:07
2019-08-08 18:15:39
Katarzyna Cichoń E-ZANDRA
  • 2x 4/L2/I półfinał MMłp Open
56 ENTRY ACCEPTED 2019-08-11 13:37:12
2019-08-08 16:55:38
Katarzyna Pietrzyk DREAM
  • 1x 3/L2/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
  • 1x 15/L3/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
  • 1x 25/L2/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
55 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 09:28:39
2019-08-08 16:04:12
Wiktoria Adam BARWA
  • 1x 8/D3/I półfinał MMłp Juniorzy
  • 1x 20/D4/II półfinał MMłp Juniorzy
  • 1x 31/P5/kür finał MMłp Juniorzy
54 ENTRY ACCEPTED 2019-08-11 09:37:53
2019-08-08 15:48:45
Natalia Cześnicka HAPPY BOY
  • 1x 4/L2/I półfinał MMłp Open
  • 1x 16/L3/II półfinał MMłp Open
  • 1x 27/P3/Finał MMłp Open
53 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 09:28:21
2019-08-08 13:55:09
Agnieszka Nawrot MERRYLINE
  • 2x 15/L3/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
  • 2x 25/L2/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
52 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 08:22:32
2019-08-07 23:16:18
Katarzyna Skrzypczak SARACEN
  • 1x 10/N4/I półfinał Runda N
  • 1x 22/N5/zawody regionalne – II półfinał Runda N
51 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 08:22:35
2019-08-07 23:10:59
Katarzyna Skrzypczak FEANOR MAGIC
  • 1x 5/P3/konkurs regionalny – I półfinał Runda P
  • 1x 17/P4/zawody regionalne - II półfinał Runda P
  • 1x 32/P5/zawody regionalne - Finał Runda P
50 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 08:22:40
2019-08-07 23:09:55
Katarzyna Skrzypczak BE MY LIFE TOP
  • 1x 11/C1/I półfinał MMłp Seniorzy
  • 1x 23/C2/II półfinał MMłp Seniorzy
  • 1x 35/C4/kür finał MMłp Seniorzy
49 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 08:22:45
2019-08-07 22:19:47
Anna Mazur Chwedeczko FIRST FABIOLA
  • 1x 11/C1/I półfinał MMłp Seniorzy
  • 1x 23/C2/II półfinał MMłp Seniorzy
  • 1x 35/C4/kür finał MMłp Seniorzy
48 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 08:22:50
2019-08-07 21:36:23
Maria Stochmal CHABLIS VDV Z
  • 1x 9/N4/I półfinał MMłp Młodzi Jeźdźcy
  • 1x 21/N5/II półfinał MMłp Młodzi Jeźdźcy
  • 1x 34/N7/kür finał MMłp Młodzi Jeźdźcy
47 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 08:22:57
2019-08-07 21:23:43
Edyta Gajęcka MUNECA
  • 1x 5/P3/konkurs regionalny – I półfinał Runda P
  • 1x 17/P4/zawody regionalne - II półfinał Runda P
  • 1x 32/P5/zawody regionalne - Finał Runda P
46 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 08:23:04
2019-08-07 21:18:16
Magdalena Luchetta Łodzińska DIAMOND STAR
  • 1x 12a/CC5/zawody regionalne
  • 1x 24a/CC5/zawody regionalne
  • 1x 36a/CC5/zawody regionalne
44 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 08:24:11
2019-08-07 16:29:45
Nikola Zaczkowska BACHUS
  • 1x 4/L2/I półfinał MMłp Open
  • 1x 16/L3/II półfinał MMłp Open
  • 1x 27/P3/Finał MMłp Open
43 ENTRY ACCEPTED 2019-08-11 13:28:15
2019-08-07 16:15:13
Katarzyna Klein-Fryc E-ZARA
  • 2x 3/L2/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
42 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 08:23:25
2019-08-07 10:03:08
Agnieszka Cywicka POKER
  • 1x 10/N4/I półfinał Runda N
  • 1x 22/N5/zawody regionalne – II półfinał Runda N
  • 1x 33/N7/zawody regionalne - Finał Runda N
41 ENTRY ACCEPTED 2019-08-11 13:26:57
2019-08-07 09:11:07
Edyta Czulińska KAJ
  • 1x 25/L2/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
40 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 08:23:55
2019-08-07 08:55:38
Natalia Pióro BREITLEY
  • 1x 11/C1/I półfinał MMłp Seniorzy
  • 1x 23/C2/II półfinał MMłp Seniorzy
  • 1x 35/C4/kür finał MMłp Seniorzy
39 ENTRY ACCEPTED 2019-08-11 13:28:10
2019-08-06 23:20:44
Aleksandra Nosalska E-ZARA
  • 2x 15/L3/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
  • 2x 25/L2/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
38 ENTRY ACCEPTED 2019-08-11 13:28:04
2019-08-06 17:19:50
Monika Kubacka CARMEN SIERLIJK
  • 1x 5/P3/konkurs regionalny – I półfinał Runda P
  • 1x 17/P4/zawody regionalne - II półfinał Runda P
  • 1x 28/P3/zawody regionalne
37 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 08:23:35
2019-08-06 16:20:38
Wiktoria Chochół CHOCOLATE DREAM
  • 1x 1/L6-R/I półfinał MMłp młodzicy na kucach (czworobok 20x40)
  • 1x 13/L1/II półfinał MMłp Młodzicy na kucach (czworobok 20x40)
  • 1x 26/L5/Finał MMłp Młodzicy na kucach: (czworobok 20x40)
36 ENTRY ACCEPTED 2019-08-11 13:26:34
2019-08-06 16:06:31
Aleksanadra Mędrzak-Lempart JACINTA
  • 1x 22/N5/zawody regionalne – II półfinał Runda N
  • 1x 33b/N5/zawody regionalne
35 ENTRY ACCEPTED 2019-08-11 13:26:24
2019-08-06 15:58:47
Anna Brzezińska JACINTA
  • 1x 3/L2/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
  • 1x 14/L2/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
  • 1x 25/L2/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
33 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 08:22:09
2019-08-06 10:19:29
Katarzyna Legień DAGA
  • 1x 4/L2/I półfinał MMłp Open
  • 1x 5/P3/konkurs regionalny – I półfinał Runda P
  • 1x 16/L3/II półfinał MMłp Open
  • 1x 17/P4/zawody regionalne - II półfinał Runda P
  • 1x 27/P3/Finał MMłp Open
  • 1x 28/P3/zawody regionalne
32 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:18:49
2019-08-04 19:31:30
Barbara Styczeń MALTA PRO
  • 1x 4/L2/I półfinał MMłp Open
  • 1x 16/L3/II półfinał MMłp Open
  • 1x 27/P3/Finał MMłp Open
30 ENTRY ACCEPTED 2019-08-03 19:00:13
2019-08-03 09:31:47
Barbara Skrzyniarz SARACEN
  • 1x 10/N4/I półfinał Runda N
  • 1x 22/N5/zawody regionalne – II półfinał Runda N
  • 1x 33a/N4/zawody regionalne
29 ENTRY ACCEPTED 2019-08-03 10:23:14
2019-08-02 23:47:30
Katarzyna Klein-Fryc BERTOLLI GOLD
  • 1x 11/C1/I półfinał MMłp Seniorzy
  • 1x 23/C2/II półfinał MMłp Seniorzy
  • 1x 35/C4/kür finał MMłp Seniorzy
28 ENTRY ACCEPTED 2019-08-03 10:23:11
2019-08-02 23:47:02
Marek Szczur FURST AVALON
  • 1x 11/C1/I półfinał MMłp Seniorzy
  • 1x 23/C2/II półfinał MMłp Seniorzy
  • 1x 35/C4/kür finał MMłp Seniorzy
27 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 16:01:47
2019-08-02 13:41:48
Natalia Żak ACHILLES
  • 1x 14/L2/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
  • 1x 15/L3/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
  • 2x 25/L2/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
26 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 07:19:59
2019-08-02 11:27:00
Marek Layer RINGO
  • 1x 1/L6-R/I półfinał MMłp młodzicy na kucach (czworobok 20x40)
  • 1x 13/L1/II półfinał MMłp Młodzicy na kucach (czworobok 20x40)
  • 1x 26/L5/Finał MMłp Młodzicy na kucach: (czworobok 20x40)
25 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 08:55:59
2019-08-01 23:04:29
Anna Maria Nosalska E- ZARA
  • 1x 4/L2/I półfinał MMłp Open
  • 1x 16/L3/II półfinał MMłp Open
  • 1x 27/P3/Finał MMłp Open
23 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 11:08:35
2019-07-30 06:56:39
Magdalena Nowak-Lepucka KAN XXXVII
  • 1x 4/L2/I półfinał MMłp Open
  • 1x 16/L3/II półfinał MMłp Open
  • 1x 27/P3/Finał MMłp Open
22 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 08:55:57
2019-07-29 20:34:19
Marta Gąsienica Roj DENARO PP
  • 1x 6/P3/I półfinał MMłp Juniorzy Młodsi kuce (czworobok 20x40)
  • 1x 18/P4/II półfinał MMłp Juniorzy Młodsi kuce (czworobok 20x40)
  • 1x 29/P5/kür finał MMłp Juniorzy Młodsi kuce (czworobok 20x40)
21 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 18:07:02
2019-07-29 09:30:57
Dominika Klimek DOLCE EWITA
  • 1x 6/P3/I półfinał MMłp Juniorzy Młodsi kuce (czworobok 20x40)
  • 1x 18/P4/II półfinał MMłp Juniorzy Młodsi kuce (czworobok 20x40)
  • 1x 29/P5/kür finał MMłp Juniorzy Młodsi kuce (czworobok 20x40)
20 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 00:17:05
2019-07-27 19:30:26
Justyna Radoń GALAKTYKA
  • 1x 5/P3/konkurs regionalny – I półfinał Runda P
  • 1x 17/P4/zawody regionalne - II półfinał Runda P
  • 1x 32/P5/zawody regionalne - Finał Runda P
18 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 00:17:01
2019-07-27 18:50:56
Wiktoria Kucia AMARILLO
  • 1x 6/P3/I półfinał MMłp Juniorzy Młodsi kuce (czworobok 20x40)
  • 1x 18/P4/II półfinał MMłp Juniorzy Młodsi kuce (czworobok 20x40)
  • 1x 29/P5/kür finał MMłp Juniorzy Młodsi kuce (czworobok 20x40)
17 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 00:16:57
2019-07-27 18:48:50
Alina Talik-Przechrzta QUILETTA
  • 1x 4/L2/I półfinał MMłp Open
  • 1x 5/P3/konkurs regionalny – I półfinał Runda P
  • 1x 16/L3/II półfinał MMłp Open
  • 1x 17/P4/zawody regionalne - II półfinał Runda P
  • 1x 27/P3/Finał MMłp Open
  • 1x 32/P5/zawody regionalne - Finał Runda P
16 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 00:16:53
2019-07-27 18:47:30
Damian Kuś EPOX
  • 1x 4/L2/I półfinał MMłp Open
  • 1x 5/P3/konkurs regionalny – I półfinał Runda P
  • 1x 16/L3/II półfinał MMłp Open
  • 1x 17/P4/zawody regionalne - II półfinał Runda P
  • 1x 27/P3/Finał MMłp Open
  • 1x 32/P5/zawody regionalne - Finał Runda P
15 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 00:16:48
2019-07-27 09:57:18
Hanna Szeliga DONNA EWITA
  • 2x 4/L2/I półfinał MMłp Open
  • 2x 16/L3/II półfinał MMłp Open
  • 2x 27/P3/Finał MMłp Open
13 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 09:27:56
2019-07-24 21:07:34
Joanna Gardulska ASHANTI SOLIER
  • 1x 5/P3/konkurs regionalny – I półfinał Runda P
  • 1x 10/N4/I półfinał Runda N
12 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 08:10:32
2019-07-23 21:38:33
Julia Sikora MIRANDER
  • 1x 4/L2/I półfinał MMłp Open
  • 1x 16/L3/II półfinał MMłp Open
  • 1x 27/P3/Finał MMłp Open
11 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 08:10:29
2019-07-23 21:37:38
Adam Nowak HESSEL ST
  • 1x 4/L2/I półfinał MMłp Open
  • 1x 16/L3/II półfinał MMłp Open
  • 1x 27/P3/Finał MMłp Open
10 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 08:10:25
2019-07-23 20:31:22
Monica Myszewska GREAT CHANCE
  • 1x 3/L2/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
  • 1x 13/L1/II półfinał MMłp Młodzicy na kucach (czworobok 20x40)
  • 1x 25/L2/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
9 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 18:34:03
2019-07-21 19:08:02
Magdalena Tomków-Bednarska QUIRIN 9
  • 1x 11/C1/I półfinał MMłp Seniorzy
  • 1x 23/C2/II półfinał MMłp Seniorzy
  • 1x 35/C4/kür finał MMłp Seniorzy
8 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 18:34:01
2019-07-21 08:25:52
Jagoda Turczyńska KONTINA
  • 1x 11/C1/I półfinał MMłp Seniorzy
  • 1x 23/C2/II półfinał MMłp Seniorzy
  • 1x 35/C4/kür finał MMłp Seniorzy
7 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 08:23:15
2019-07-19 13:38:04
Joanna Mandecka-Turczyńska EROTYK
  • 1x 10/N4/I półfinał Runda N
  • 1x 22/N5/zawody regionalne – II półfinał Runda N
  • 1x 33/N7/zawody regionalne - Finał Runda N
6 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 17:58:19
2019-07-18 15:19:55
Wiktoria Nawrot MAHARADŻA
  • 1x 4/L2/I półfinał MMłp Open
  • 1x 5/P3/konkurs regionalny – I półfinał Runda P
  • 1x 16/L3/II półfinał MMłp Open
  • 1x 17/P4/zawody regionalne - II półfinał Runda P
  • 1x 27/P3/Finał MMłp Open
5 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 08:23:07
2019-07-18 14:29:04
Aleksandra Połetek ASMARA M
  • 1x 3/L2/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
  • 1x 13/L1/II półfinał MMłp Młodzicy na kucach (czworobok 20x40)
  • 1x 25/L2/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
4 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 08:23:01
2019-07-18 13:44:07
Agnieszka Szpila SOLALI
  • 1x 5/P3/konkurs regionalny – I półfinał Runda P
  • 1x 10/N4/I półfinał Runda N
  • 1x 17/P4/zawody regionalne - II półfinał Runda P
  • 1x 22/N5/zawody regionalne – II półfinał Runda N
  • 1x 28/P3/zawody regionalne
3 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 17:58:23
2019-07-13 09:01:14
Małgorzata Szczugiel ENFILD
  • 1x 14/L2/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
  • 1x 15/L3/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
  • 1x 25/L2/konkurs towarzyski (czworobok 20x40)
2 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 09:51:13
2019-07-09 22:28:06
Maria Kulawiak BUTTINI
  • 1x 6/P3/I półfinał MMłp Juniorzy Młodsi kuce (czworobok 20x40)
  • 1x 18/P4/II półfinał MMłp Juniorzy Młodsi kuce (czworobok 20x40)
  • 1x 29/P5/kür finał MMłp Juniorzy Młodsi kuce (czworobok 20x40)
1 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 14:36:18
2019-07-09 16:16:29
Dr Dorota Opyd SANDRO HERO
  • 1x 24a/CC5/zawody regionalne
  • 1x 36b/CC7/zawody regionalne
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adam Wiktoria KJ Facimiech
2002 (J.)
None
2. Brzezińska Anna KJ SOLKA
2003 (J.)
brak
3. Chochół Wiktoria KJ Facimiech
2008 (Mł.)
Brak
4. Chwedeczko Anna Kj Facimiech
S
Brak
5. Cichoń Katarzyna LKS Hejnał Krzyszkowice
S
O009356
6. Cywicka Agnieszka KJ Facimiech
S
O020334
7. Czeluśniak Anna WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O028631
8. Cześnicka Natalia KJ Facimiech
S
brak
9. Czulińska Edyta KJ Hipodrom Five Oaks
S
O010180
10. Gajęcka Edyta KJ Facimiech
S
brak
11. Gardulska Joanna KJ Facimiech
S
O019351
12. Gąsienica Roj Marta KJK Szary Michałowice
2005 (JM.)
O038246
13. Grahl-Madsen Alexandra Bez Przynależności Klubowej M A L
2000 (MJ.)
O026912
14. Guca Karolina Klub Sportowy Podkowa w Nowej Wsi
S
O005056
15. Klein-Fryc Katarzyna KJK Szary Michałowice
S
O003365
16. Klimek Dominika WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2006 (JM.)
O043783
17. Krawczyk Katarzyna BPK mal
S
brak
18. Krzywda Wiktoria Kj Facimiech
1998 (MJ.)
Brak
19. Kubacka Monika WLKS Krakus Swoszowice
S
O007525
20. Kucia Wiktoria KJ Facimiech
2004 (JM.)
O038701
21. Kulawiak Maria BPK - MAL
2006 (JM.)
O044400
22. Kuś Damian KJ Facimiech
S
O049383
23. Kwinta Jakub KS Podkowa Nowa Wieś
2006 (JM.)
O042397
24. Layer Marek K.J.Facimiech
2011 (Mł.)
brak
25. Legień Katarzyna bpk
S
O038599
26. Luchetta Łodzińska Magdalena Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
S
O002658
27. Mandecka-Turczyńska Joanna KJ Facimiech
S
O000388
10045058
28. Mędrzak-Lempart Aleksanadra KJK „Solka” Międzyrzecze
S
O007579
29. Myszewska Monica Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2006 (JM.)
O056278
30. Nawrot Agnieszka KJ Facimiech
S
O011306
31. Nawrot Wiktoria Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2001 (J.)
O040809
32. Nosalska Aleksandra KJK Szary
S
brak
33. Nosalska Anna Maria KJK Szary Michałowice
S
0056086
34. Nowak Adam KJ Facimiech
2003 (J.)
Brak
35. Nowak-Lepucka Magdalena KJK Szary
S
brak
36. Nowicka Oliwia KS Podkowa w Nowej Wsi
2007 (JM.)
O040029
37. Opyd Dr Dorota KJ Facimiech
S
O041789
10167513
38. Pietrzyk Katarzyna Bez Przynależności Klubowej
S
brak
39. Pióro Natalia Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
S
O007465
40. Połetek Aleksandra Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2008 (Mł.)
O056160
41. Pyrek Krzysztof WLKS Krakus
2008 (Mł.)
O051484
42. Radoń Justyna KJ Facimiech
S
O024533
43. Sikora Julia Kj Facimiech
2003 (J.)
Brak
44. Skrzyniarz Barbara KJ Facimiech
S
LZRWZJ/6252/19
45. Skrzypczak Katarzyna KJ Facimiech
S
O004487
46. Stochmal Maria KJ Facimiech
1999 (MJ.)
O032756
47. Styczeń Barbara KJ Szarża Bolęcin
S
O023526
48. Szczugiel Małgorzata BPK - SLA
S
O044978
49. Szczur Marek KJK Szary Michałowice
S
O028124
50. Szeliga Hanna Klub Jeździecki szarża im. 8 Pułku Ułanów ks. J. Poniatowskiego
2004 (JM.)
0037366
51. Szpila Agnieszka bpk SLA
1999 (MJ.)
O043280
52. Talik-Przechrzta Alina KJ Facimiech
S
O036205
53. Tomków-Bednarska Magdalena WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O005642
54. Turczyńska Jagoda KJ Facimiech
S
O004036
55. Wokulska Jagoda Jeździecki Klub Sportow A-Prim
S
O023016
56. Zaczkowska Nikola KJK Fabrex
S
O020537
57. Żak Anna KJ Facimiech
S
O024801
58. Żak Natalia bpk
2001 (J.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

30

ACHILLES Małopolska POL 2004 Wałach gniada/175 F: Arnold
M: nn
O: Ewelina Żak
B: nn
brak POL006670070104
2.

24

AMARILLO Haflingerska POL 2007 Wałach kasztanowata/mk:142 F: Srebrny Rumak
M: Anika
O: Klaudia Kołodziej
B: Aldona Pindur
K023929 POL 013610134207
3.

52

ANTARES Małopolska POL 2006 Ogier siwa F: Cyborg / Frombork
M: Aura / Vis Versa
O: Anna Czeluśniak
B: Izabela Lutostańska
K010568 POL006660266006 11177
4.

4

ASHANTI SOLIER Małopolska POL 2012 Klacz siwa/170 F: Lubań
M: Alkaida
O: Joanna Gardulska
B: Jarosław Pawlik
K022334 616006550012712
5.

13

ASMARA M SP POL 2014 Klacz gniada/157 F: Cassilio
M: Afra M
O: Rajmund Połetek
B: SK Moszna Sp. z o.o.
K028241 616009690067514
6.

45

BACHUS SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/170 F: Roland
M: Boria
O: Sławomir Dudek
B: Bogacki Janusz
K028268 616009580396414
7.

48

BANKIET Małopolska POL 2012 Wałach siwa/175 F: Frazes
M: Biesiada
O: Alexandra Grahl-Madsen
B: Stadnina Koni Walewice
K024036 616006590203912
8.

47

BARWA Małopolska POL 1998 Klacz gniada F: Bawarczyk
M: Bajda
O: Barbara Guniewicz
B: Mirosław Zarębski
K012531 POL006570173398
9.

71

BAST Mały Koń POL 1998 Wałach gniada/mk:140 F: nn
M: nn
O: Joanna Bilińska-Klimek
B: Joanna Bilińska-Klimek
K024000 POL999660432098
10.

55

BAVERA SP POL 2014 Klacz gniada/168 F: Solaris
M: Barkarola
O: Brak
B: Brak
Brak 6160095910218
11.

37

BE MY LIFE TOP SP POL 2006 Wałach F: Long Life
M: Baszta
O: Ewa Skrzypczak
B: Wojciech Guzik
K010445
12.

32

BERTOLLI GOLD Oldenburska GER 2012 Wałach kara F: Bretton Woods
M: Edwina
O: Marek Szczur
B: Silvia Gering
K025703 DE 433330230712
13.

59

BONGO NN POL 2008 Wałach bułana/kuc:145 F: Bakarat
M: Kaja
O: Magdalena Kwinta
B: Magdalena Kwinta
brak
14.

44

BREITLEY FINWB FIN 2011 Ogier gniada F: Breitling W / Bismarck
M: Debbie Dewdrop / Depardieu
O: Natalia Pióro
B: Lilja Consulting Oy
K024724 246001H00111166
15.

11

BUTTINI Danish Sports Pony DEN 2002 Wałach kara/kuc:144 F: Broadway / Brillant
M: Boquet / Bolero
O: Grażyna Karlak
B: Egon Kragh
K018190 208333200202313
16.

65

CARMEN SIERLIJK FRYZ NED 2006 Klacz kara/164 F: Ielke 382
M: Evitha von Marschhorst
O: Karolina Lewicka
B: P.G.Mulder
K025431 528004200603433
17.

39

CHABLIS VDV Z Zangersheide BEL 2005 Wałach gniada/180 F: Crown Z
M: Coni V
O: Joanna Kutermak
B: VAART VAN DER, -E. TILWEG 17A NL-7863 TJ-GEES
K013606 Z721905
18.

43

CHOCOLATE DREAM NN POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:x F: nn
M: nn
O: x
B: x
brak x
19.

53

CYNOBER OO POL 2004 Wałach kasztanowata F: Metropolis NA / Concensus
M: Czanka / Balon
O: Anna Żak
B: Tomasz Tarczyński
K023425 POL040000001450
20.

34

DAGA Typ Szlachetny POL 2013 Klacz izabelowata/mk:152 F: NN
M: NN
O: Katarzyna Legień Pod Wiślanym Wałem
B: Henryk Paluszyński
K028207 616999610208513
21.

6

DENARO PP DRP POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:137 F: Kelts De Angelo / De Merels Demis
M: Daisy / Dornik-Double
O: Irena Gąsienica-Roj
B: Manuela Stiglmair
K014326 DE4101100631107
22.

41

DIAMOND STAR WEST POL 2009 Wałach ciemnogniada/176 F: Diamond Hit
M: Fabienne
O: Magdalena Luchetta Łodzińska
B: Johannes Abbing Vehof
K017266 DE441410425709
23.

21

DONNA EWITA Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2006 Klacz ciemnogniada/kuc:145 F: V.I.P
M: Dalli
O: Hanna Szeliga
B: Wiesław Apanasewicz
K019279 POL013670111306
24.

69

DREAM Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2013 Wałach kara/152 F: Kilian 38
M: Dolores
O: Iwona Kobielusz-Gembala
B: Anna Maria Kulikowska
brak 616009600168313
25.

28

E- ZARA Śląska POL 2008 Klacz kara/162 F: Evento
M: Zanita
O: Aleksandra Nosalska
B: Gawęda Wojciech
K015676 616008570318309
26.

60

E-ZANDRA SP POL 2014 Klacz kara/175 F: Rotmistrz
M: E-Zara
O: Pustuła Mariusz
B: Pustuła Mariusz
brak 616009570159814
27.

66

E-ZARA Śląska POL 2008 Klacz gniada/165 F: Evento
M: Zanita
O: Aleksandra Nosalska
B: Wojciech Gawęda
K015676 616008570318309
28.

2

ENFILD ŚL POL 2009 Wałach kara F: Dragon
M: Esencja / Erador
O: Małgorzata Szczugiel
B: Mateusz Kacperczyk
K023171 616008590246709
29.

22

EPOX M. POL 2006 Wałach gniada/158 F: Dobryń / Arbil
M: Estera / Arlekin
O: Damian Kuś
B: Michał Kuczera
K025647 POL 006570062406
30.

14

EROTYK SP POL 2011 Ogier siwa/169 F: Tjungske / Carthago Z
M: Erotyka / Elmero
O: Joanna Mandecka-Turczyńska
B: SK Racot
K019002 616009610116511
31.

36

FEANOR MAGIC Małopolska POL 2014 Wałach ciemnogniada/mk: F: Mighty Magic
M: Fabia
O: Magdalena Tulej
B: Magdalena Tulej
K025876
32.

38

FIRST FABIOLA Oldenburg POL 2010 Klacz kasztanowata F: Furst Heinrich
M: Fabia
O: Anna Chwedeczko
B: Wioletta Pietrzyk
Brak
33.

31

FURST AVALON Westf. POL 2005 Wałach kasztanowata F: Furst Heinrich / Florestan I
M: Grafin / General I
O: Marek Szczur
B: Werner Tacke
K016665 DE441411906205
34.

25

GALAKTYKA SP POL 2007 Klacz skarogniada/170 F: Rammstein
M: Georginia
O: Maciej Markowsk
B: Krzysztof Gaś
K013544 POL009580057507
35.

17

GREAT CHANCE XX IRL 2014 Klacz gniada/158 F: Fast Company
M: Grand Oir
O: PW OKSZA Anna Rey
B: N. Hartery Irlandia
K027414 372IRE45217573T
36.

56

HAPPY BOY Saksońska POL 2001 Wałach siwa/165 F: KORDATUS
M: GYNSI
O: MICHAŁ KRZYWDA
B: ELKE WILHELM
K005771 07829
37.

18

HESSEL ST KWPN NED 2012 Wałach kasztanowata/173 F: Indorado
M: Ralina
O: Dorota Nowak
B: Holandia
K024083 /
38.

57

HESTIA KUC POL 2007 Klacz ciemnogniada/kuc:127 F: Semen
M: Hunnenhek’s Nikky / Zonneweide’s Nico
O: Anna Schoen-Pyrek
B:
K019159 POL013570166507
39.

63

JACINTA Andaluz POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Descarado XVII / Cerezo III
M: Juanita / Andaluz XIII
O: Aleksandra Mędrzak-Lempart
B: Aleksandra Whitfield
K026219 616009580081904
40.

67

JARISA Typ Szlachetny SVK 2008 Klacz gniada/155 F: NN
M: NN
O: Wojciech Wokulski
B: NN
K025772 616999570345908
41.

64

KAJ Wielkopolska POL 2012 Wałach srokata/164 F: Słowak
M: Karolina
O: Mateusz Mosor
B: Krzysztof Szmidt
K028169 616 007 60 01260 12
42.

27

KAN XXXVII Czysta Rasa Hiszpańska POL 2012 Ogier kara/165 F: CUP ATEO
M: SEXTA IV
O: Amador Vicente Martinez Aynat
B: Buenavista-Tijola-Almeria-Espana
brak brak
43.

15

KONTINA SP POL 2009 Klacz gniada F: Contendor / Contender
M: Karmen / Silver
O: Joanna Mandecka-Turczyńska
B: Mirosław Czarny
K016481 616009680104309
44.

61

KORDEL Słoweński Gorącokrwisty POL 2014 Wałach gniada/179 F: Letkis
M: Kordela
O: Obłaza Andrzej
B: PD Tatry Spisska Bela
brak 703002782110914
45.

50

LUCKY B KUC POL 2009 Wałach kasztanowata/kuc:141 F: Nando Von Der Aschenburg / Nobel
M: Lucka / Ernford Grenadier
O: Magdalena Kwinta
B: Jolanta Bryll
K023406 POL 013 61 00163 09
46.

3

MAHARADŻA Małopolska POL 2008 Wałach gniada/170 F: Emetyt
M: Megi
O: Wiktoria Nawrot
B: Zdzisław Szczepanek
K028208 POL006550013008
47.

33

MALTA PRO SP POL 2011 Klacz gniada F: Pro Savage / Pilox
M: Maracuja / Toledo
O: Barbara Styczeń
B: Mirosław Janik
K023558 616009590118111
48.

46

MERRYLINE Małopolska POL 2014 Klacz ciemnogniada/160 F: Barnaba
M: Markiza
O: Agnieszka Nawrot
B: Agnieszka Nawrot
Brak 616006570169614
49.

19

MIRANDER Czysta Krew Arabska POL 2014 Wałach gniada/150 F: Vasyli Kossack
M: Miranda
O: Julia Sikora
B: Piotr Siuta
Brak /
50.

40

MUNECA SP POL 2002 Klacz siwa/152 F: NN
M: NN
O: Katarzyna Juszczyk
B: nieznany
brak
51.

42

POKER Małopolska POL 2006 Wałach kara/168 F: HEBAB
M: PEREŁKA
O: Agnieszka Cywicka
B: Wojciech Ciesielczuk
K012758 POL 006 58 04534 06
52.

23

QUILETTA Oldenburger Springpferd POL 12.02.2010 Klacz gniada/175 F: Quidam's Hero
M: Atlanta
O: Alina Talik-Przechrzta
B: Malgorzata i Tomasz Siergiej
K019009 DE 41 81 801 669 10
53.

16

QUIRIN 9 BAVAR GER 2000 Ogier ciemnogniada F: Quartier Latin / Quattro B
M: Phantasie / Rolando
O: Barbara Guniewicz
B: Anton Willkommer
K009982 PZJ:K009982 DE481100923400
54.

29

RINGO KUC POL 2005 Wałach srokata/kuc:118 F: Kapsel
M: Tamiza Rumba
O: Blanka Layer
B: Kornelia Pryszcz
brak brak
55.

1

SANDRO HERO OLDBG GER 2004 Wałach gniada F: Sandro Hit / Sandro Song
M: Sandblume / Padarco
O: Dr Dorota Opyd
B: Gestut Lewitz
K021910 DE433331570204 105YT37
56.

35

SARACEN Małopolska POL 2009 Wałach kasztanowata/162 F: Arad
M: Sarna
O: Barbara Skrzyniarz
B: Nowak Seweryn
K025847 brak
57.

8

SARACEN Małopolska POL 2009 Wałach kasztanowata/162 F: Arad
M: Sarna
O: Barbara Skrzyniarz
B: Seweryn Nowak
LKRWZJ/3604/19
58.

54

SILVITA SP POL 19.04.2004 Klacz gniada/178 F: Pegasus Hb
M: Sange Gene
O: Krawczyk Rafał
B: Mazurek Paweł
K008981 10256
59.

12

SOLALI SP POL 2006 Wałach kasztanowata/170 F: Duncan 35
M: Sodoma
O: Małgorzata Szpila
B: Anna Malka
K012461 POL 009 67 00477 06
60.

58

SORJANA Małopolska POL 2012 Klacz siwa F: Lansjer
M: Scheria
O: Guca Karolina
B: Towarzystwo Przyjaciół DPS w Płazie
K025489 616006750172412
61.

51

TORRES Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach gniada/168 F: Iterb
M: Tempesta
O: Magdalena Kwinta
B: Alicja Słowińska
LKRWZJ/3731/19 616009670113710
62.

49

VANCOUVER SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Domel / Lagrain
M: Venita / Etos
O: Alexandra Grahl-Madsen
B: Diter Staniek
K020534 616009540098810
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adam Wiktoria
KJ Facimiech
BARWA (47)
2019-08-18
2019-08-17
9
2019-08-16
8
2019-08-18
4
Brzezińska Anna
KJ SOLKA
JACINTA (63)
2019-08-16
5
2019-08-17
2
2019-08-18
2019-08-16
4
Chochół Wiktoria
KJ Facimiech
2019-08-16
3
2019-08-17
1
2019-08-18
2019-08-18
1
Chwedeczko Anna
Kj Facimiech
2019-08-16
2
2019-08-17
2
2019-08-18
2019-08-18
3
Cichoń Katarzyna
LKS Hejnał Krzyszkowice
2019-08-16
5
2019-08-16
KORDEL (61)
2019-08-16
9
2019-08-16
Cywicka Agnieszka
KJ Facimiech
POKER (42)
2019-08-16
5
2019-08-17
3
2019-08-18
2019-08-18
2
Czeluśniak Anna
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
ANTARES (52)
2019-08-16
6
2019-08-17
6
2019-08-18
2019-08-18
6
Cześnicka Natalia
KJ Facimiech
2019-08-16
4
2019-08-17
2
2019-08-18
2019-08-18
2
Czulińska Edyta
KJ Hipodrom Five Oaks
KAJ (64)
2019-08-18
Gajęcka Edyta
KJ Facimiech
MUNECA (40)
2019-08-16
12
2019-08-17
7
2019-08-18
5
Gardulska Joanna
KJ Facimiech
2019-08-16
5
2019-08-16
3
Gąsienica Roj Marta
KJK Szary Michałowice
2019-08-16
1
2019-08-17
2
2019-08-18
2019-08-18
1
Grahl-Madsen Alexandra
Bez Przynależności Klubowej M A L
BANKIET (48)
2019-08-16
1
2019-08-17
3
2019-08-18
2019-08-16
7
2019-08-18
2019-08-17
7
2019-08-18
3
Guca Karolina
Klub Sportowy Podkowa w Nowej Wsi
SORJANA (58)
2019-08-17
4
2019-08-17
7
2019-08-18
2019-08-18
Klein-Fryc Katarzyna
KJK Szary Michałowice
2019-08-16
3
2019-08-17
1
2019-08-18
2019-08-18
1
Klimek Dominika
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
BAST (71)
2019-08-16
4
2019-08-17
4
2019-08-18
2019-08-18
4
Krawczyk Katarzyna
BPK mal
SILVITA (54)
2019-08-16
3
2019-08-17
2
Krzywda Wiktoria
Kj Facimiech
BAVERA (55)
2019-08-16
3
2019-08-18
Kubacka Monika
WLKS Krakus Swoszowice
2019-08-16
2
2019-08-18
2019-08-17
3
2019-08-18
Kucia Wiktoria
KJ Facimiech
2019-08-16
2
2019-08-17
1
2019-08-18
2019-08-18
2
Kulawiak Maria
BPK - MAL
BUTTINI (11)
2019-08-16
5
2019-08-17
3
2019-08-18
2019-08-18
3
Kuś Damian
KJ Facimiech
EPOX (22)
2019-08-16
2
2019-08-17
8
2019-08-18
2019-08-18
6
Kwinta Jakub
KS Podkowa Nowa Wieś
LUCKY B (50)
2019-08-16
4
2019-08-16
3
2019-08-17
6
2019-08-18
2019-08-18
5
TORRES (51)
2019-08-16
8
2019-08-16
1
2019-08-17
7
2019-08-17
1
2019-08-18
2019-08-18
2019-08-18
1
Layer Marek
K.J.Facimiech
RINGO (29)
2019-08-16
1
2019-08-17
1
2019-08-18
Legień Katarzyna
bpk
DAGA (34)
2019-08-16
6
2019-08-16
5
2019-08-17
4
2019-08-18
2019-08-18
2019-08-17
4
2019-08-18
4
Luchetta Łodzińska Magdalena
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
2019-08-16
1
2019-08-17
2
2019-08-18
Mandecka-Turczyńska Joanna
KJ Facimiech
EROTYK (14)
2019-08-16
2
2019-08-17
2
2019-08-18
2019-08-18
1
Mędrzak-Lempart Aleksanadra
KJK „Solka” Międzyrzecze
JACINTA (63)
2019-08-17
5
2019-08-18
Myszewska Monica
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2019-08-18
2019-08-17
3
Nawrot Agnieszka
KJ Facimiech
2019-08-17
6
2019-08-17
2019-08-18
2019-08-18
Nawrot Wiktoria
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2019-08-16
8
2019-08-16
10
2019-08-17
8
2019-08-18
2019-08-17
6
2019-08-18
8
Nosalska Aleksandra
KJK Szary
E-ZARA (66)
2019-08-17
8
2019-08-18
Nosalska Anna Maria
KJK Szary Michałowice
E- ZARA (28)
2019-08-16
7
2019-08-17
5
2019-08-18
2019-08-16
2019-08-18
5
Nowak Adam
KJ Facimiech
2019-08-18
2019-08-17
1
2019-08-17
2
2019-08-16
2
2019-08-16
1
Nowak-Lepucka Magdalena
KJK Szary
2019-08-16
9
2019-08-17
6
2019-08-18
2019-08-18
7
Nowicka Oliwia
KS Podkowa w Nowej Wsi
BONGO (59)
2019-08-16
2
2019-08-17
2
2019-08-18
2019-08-18
3
Opyd Dr Dorota
KJ Facimiech
2019-08-17
1
2019-08-18
Pietrzyk Katarzyna
Bez Przynależności Klubowej
DREAM (69)
2019-08-16
3
2019-08-17
5
2019-08-18
Pióro Natalia
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
2019-08-16
4
2019-08-17
5
2019-08-18
2019-08-18
5
Połetek Aleksandra
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2019-08-16
6
2019-08-18
2019-08-17
2
Pyrek Krzysztof
WLKS Krakus
HESTIA (57)
2019-08-16
1
2019-08-17
3
2019-08-18
2019-08-18
2
Radoń Justyna
KJ Facimiech
2019-08-16
9
2019-08-18
2019-08-17
12
2019-08-18
6
Sikora Julia
Kj Facimiech
2019-08-18
2019-08-17
6
2019-08-17
6
2019-08-16
6
2019-08-16
2
Skrzyniarz Barbara
KJ Facimiech
2019-08-16
4
2019-08-17
4
2019-08-18
Skrzypczak Katarzyna
KJ Facimiech
SARACEN (35)
2019-08-16
1
2019-08-17
1
2019-08-16
1
2019-08-18
2019-08-17
1
2019-08-18
1
2019-08-16
5
2019-08-17
4
2019-08-18
2019-08-18
4
Stochmal Maria
KJ Facimiech
2019-08-16
1
2019-08-17
1
2019-08-18
2019-08-18
1
Styczeń Barbara
KJ Szarża Bolęcin
2019-08-16
1
2019-08-17
1
2019-08-18
2019-08-18
1
Szczugiel Małgorzata
BPK - SLA
ENFILD (2)
2019-08-17
5
2019-08-17
4
2019-08-18
Szczur Marek
KJK Szary Michałowice
2019-08-16
1
2019-08-17
3
2019-08-18
2019-08-18
2
Szeliga Hanna
Klub Jeździecki szarża im. 8 Pułku Ułanów ks. J. Poniatowskiego
2019-08-18
2019-08-17
5
2019-08-16
6
2019-08-18
6
Szpila Agnieszka
bpk SLA
SOLALI (12)
2019-08-16
13
2019-08-16
6
2019-08-17
6
2019-08-18
2019-08-17
11
2019-08-18
Talik-Przechrzta Alina
KJ Facimiech
2019-08-16
4
2019-08-18
2019-08-17
5
2019-08-18
2
Tomków-Bednarska Magdalena
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2019-08-16
8
2019-08-17
8
2019-08-18
2019-08-18
8
Turczyńska Jagoda
KJ Facimiech
KONTINA (15)
2019-08-16
7
2019-08-17
9
2019-08-18
2019-08-18
9
Wokulska Jagoda
Jeździecki Klub Sportow A-Prim
JARISA (67)
2019-08-16
11
2019-08-18
2019-08-17
10
Zaczkowska Nikola
KJK Fabrex
BACHUS (45)
2019-08-16
3
2019-08-17
3
2019-08-18
2019-08-18
3
Żak Anna
KJ Facimiech
CYNOBER (53)
2019-08-16
9
2019-08-17
7
2019-08-18
2019-08-18
7
Żak Natalia
bpk
2019-08-17
3
2019-08-17
1
2019-08-18
2019-08-18

Number of Riders: 58

Number of Horses: 62

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: HIPPOSERWIS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052014-3, Tomasz Próchniak, Lublin)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl