Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
43 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 11:30:45
2019-06-26 22:36:34
Zofia Sondej MAKS
  • 1x T6/LL-85/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x Spec./max 70cm/Konkurs Specjalny - HORSES VS HOBBY HORSES
42 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 11:30:47
2019-06-26 22:35:55
Amelia Dąbek THREE-B-TWEET
  • 1x T6/LL-85/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x Spec./max 70cm/Konkurs Specjalny - HORSES VS HOBBY HORSES
40 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 11:30:50
2019-06-26 22:29:03
Zofia Sondej KARINA
  • 1x T2/LL-40-60/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x T3/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
38 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 10:34:51
2019-06-24 19:23:12
Maja Bator ZORRO
  • 1x T1/LL-50/zwykły art. 238.2.1 - Krzyżaki - towarzyski
  • 1x T4/LL-50/zwykły art. 238.2.1 - Krzyżaki - towarzyski
37 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 12:07:06
2019-06-23 16:09:54
Martyna Wrona HEAVY METAL
  • 1x 1b/L/GRAND PRIX AMATORÓW - zwykły z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2
  • 1x Spec./max 70cm/Konkurs Specjalny - HORSES VS HOBBY HORSES
  • 1x 5/L/zwykły art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 11:47:46
2019-06-23 08:47:41
Gabriela Kasznia PIXEL
  • 2x T2/LL-40-60/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
35 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 11:47:48
2019-06-23 08:47:05
Ala Zuba HINDUS
  • 1x T2/LL-40-60/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x T3/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
34 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 11:47:50
2019-06-22 17:40:53
Paulina Rudzka CANTUCCINI
  • 1x 1a/L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/P/zwykły, art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-06-21 21:24:42
2019-06-21 14:16:33
Gabriela Więch AMBERVILLE
  • 2x T3/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x T6/LL-85/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x Spec./max 70cm/Konkurs Specjalny - HORSES VS HOBBY HORSES
32 ENTRY ACCEPTED 2019-06-21 21:24:44
2019-06-20 22:32:05
Magdalena Gąsiorek-Forma LEVIS
  • 2x T2/LL-40-60/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
31 ENTRY ACCEPTED 2019-06-21 21:24:47
2019-06-20 22:20:10
Natalia Misztal HESTIA
  • 2x T2/LL-40-60/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 2x T5/LL-40-60/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
30 ENTRY ACCEPTED 2019-06-21 21:24:49
2019-06-20 22:19:27
Patryk Wicik KANKAN
  • 2x T3/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 2x T6/LL-85/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
29 ENTRY ACCEPTED 2019-06-21 21:24:52
2019-06-20 22:15:56
Anna Detka HECBEKAS
  • 2x T3/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
28 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 21:59:08
2019-06-20 21:17:29
Michał Ćwikła TANZANIA
  • 2x T3/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 1a/L/zwykły, art. 238.2.1
  • 2x T6/LL-85/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 5/L/zwykły art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 18:56:39
2019-06-20 15:03:58
Agnieszka Boś WIWITTO
  • 2x 1a/L/zwykły, art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 18:56:43
2019-06-20 14:00:00
Aleksandra Suwała DAKOTA
  • 1x T3/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 1b/L/GRAND PRIX AMATORÓW - zwykły z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2
24 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 13:24:56
2019-06-20 13:09:03
Joanna Moric BRANDO
  • 2x T3/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 1a/L/zwykły, art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 13:25:00
2019-06-20 11:32:00
Amelia Trelińska BOLIVIA
  • 2x T3/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 2x T6/LL-85/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
22 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 13:25:06
2019-06-20 11:31:10
Sandra Trelińska JORDAN
  • 2x T2/LL-40-60/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 2x T5/LL-40-60/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
21 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 13:25:12
2019-06-19 23:02:41
Paulina Zawierucha MELPONEA
  • 2x T1/LL-50/zwykły art. 238.2.1 - Krzyżaki - towarzyski
20 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 13:25:15
2019-06-19 22:50:20
Zuzanna Wróbel DZWONECZEK
  • 2x T3/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
19 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 22:09:28
2019-06-19 17:02:12
Herbert Szrajer HARPAGAN
  • 1x 1a/L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/P/zwykły, art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 22:09:40
2019-06-19 16:48:21
Julia Pomiankowska NIESPODZIANKA EVITA
  • 2x T2/LL-40-60/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
17 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 11:22:31
2019-06-19 09:50:37
Małgorzata Sajda UCCELLA
  • 1x 1a/L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/P/zwykły, art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 11:22:34
2019-06-19 09:49:35
Sylwia Kotwica MAŚLAK
  • 2x 1a/L/zwykły, art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 11:22:38
2019-06-18 13:56:45
Edyta Patynowska PLACIDO
  • 2x T2/LL-40-60/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x T3/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
13 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 11:22:40
2019-06-18 12:51:16
Paulina Rudzka CAMILLO SONG
  • 1x 1a/L/zwykły, art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 11:22:43
2019-06-17 21:38:44
Oliwia Postrożny ESKAPADA
  • 1x T3/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 1b/L/GRAND PRIX AMATORÓW - zwykły z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2
  • 2x 5/L/zwykły art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 18:56:43
2019-06-17 16:41:28
Gabriela Góralska BAMBER LOXLEY
  • 1x T2/LL-40-60/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x T3/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 2x T6/LL-85/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
10 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 18:56:49
2019-06-15 09:54:20
Bartosz Szczepka PARIS
  • 1x T3/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 1b/L/GRAND PRIX AMATORÓW - zwykły z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2
  • 2x 5/L/zwykły art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-06-15 11:55:16
2019-06-14 21:12:05
Zuzanna Grzela ELLE QUIDAM
  • 1x T2/LL-40-60/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x T3/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x T5/LL-40-60/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x T6/LL-85/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
8 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 11:08:38
2019-06-11 21:53:50
Gabriela Niewadzi PIXEL
  • 1x T2/LL-40-60/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x T3/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x T6/LL-85/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x Spec./max 70cm/Konkurs Specjalny - HORSES VS HOBBY HORSES
7 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 11:08:40
2019-06-11 21:53:13
Olivia Sijka HANTERKA
  • 1x 1a/L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1b/L/GRAND PRIX AMATORÓW - zwykły z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2
6 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 11:08:57
2019-06-11 21:52:39
Sylwia Mikutel ESCARDO
  • 1x T3/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 1b/L/GRAND PRIX AMATORÓW - zwykły z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2
  • 1x Spec./max 70cm/Konkurs Specjalny - HORSES VS HOBBY HORSES
  • 1x 5/L/zwykły art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 11:08:52
2019-06-11 21:51:57
Olivia Sijka IBERIA
  • 1x 1b/L/GRAND PRIX AMATORÓW - zwykły z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2
  • 1x 2/P/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 7/N/dwufazowy, art. 274.5.3
4 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 11:08:51
2019-06-11 21:51:17
Oliwia Molenda RUSEŁKA
  • 1x T2/LL-40-60/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x T3/LL-80/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x T6/LL-85/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x Spec./max 70cm/Konkurs Specjalny - HORSES VS HOBBY HORSES
3 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 11:08:49
2019-06-11 21:50:28
Katarzyna Kotecka LORD
  • 1x 1a/L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1b/L/GRAND PRIX AMATORÓW - zwykły z natychmiastową rozgrywką, art. 238.2.2
  • 1x 5/L/zwykły art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bator Maja Ośrodek Jeździecki Bilcza
2009 (Mł.)
Brak
2. Boś Agnieszka BPK
S
brak
3. Ćwikła Michał WKJ Lublin SJ Baskil FaMaGusta
2007 (JM.)
Brak
4. Dąbek Amelia Kielecki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O043044
5. Detka Anna KS Dialog Brudzów
S
brak
6. Gąsiorek-Forma Magdalena Klub Sportowy Stangret
S
brak
7. Góralska Gabriela Brak
2004 (JM.)
Brak
8. Grzela Zuzanna Brak
2003 (J.)
brak
9. Kasznia Gabriela Klub Sportowy Stangret
2003 (J.)
Brak
10. Kotecka Katarzyna Klub Sportowy Stangret
S
Brak
11. Kotwica Sylwia Kielecki Klub Jeździecki
S
O007203
12. Krzysztofik Kalina KS Stangret
13. Mikutel Sylwia Klub Sportowy Stangret
2006 (JM.)
Brak
14. Minda Iga KS Stangret
15. Misztal Natalia KJ Baskil FaMaGusta
2006 (JM.)
brak
16. Nowak Alicja KS Stangret
17. Patynowska Edyta BPK
2007 (JM.)
Brak
18. Pomiankowska Julia Klub Sportowy Jumping Team Wiercany
2010 (Mł.)
A
19. Rudzka Paulina KS Stangret Kielce
2000 (MJ.)
O026694
20. Sajda Małgorzata Kielecki Klub Jeździecki
S
O004661
21. Sijka Olivia Klub Sportowy Stangret
2006 (JM.)
O051789
22. Sondej Zofia Kielecki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O041620
23. Suwała Aleksandra Kielecki Klub Jeździecki
2001 (J.)
O039980
24. Szczepka Bartosz LKJ Ponidzie Pińczów
2004 (JM.)
O049056
25. Szrajer Herbert KKJ Kielce
S
O000827
26. Trelińska Amelia Kielecki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
O040528
27. Trelińska Sandra Kielecki Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
O055373
28. Wicik Patryk KJ Baskil FaMaGusta
S
Brak
29. Więch Gabriela Kielecki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O050505
30. Wróbel Zuzanna KKJ MAAG
2003 (J.)
brak
31. Wrona Martyna BPK (SWK)
2001 (J.)
O033364
32. Zawierucha Paulina KKJ MAAG
S
Brak
33. Zuba Ala Klub Sportowy Stangret
2005 (JM.)
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

30

AMBERVILLE KUC POL 2008 Wałach siwa/kuc:148 F: Falk
M: Amber
O: Anna Szrajer
B: Urszula Bedlińska
K024869 POL01352008908
2.

15

BAMBER LOXLEY WLKP POL 2002 Wałach gniada/174 F: Loxley
M: Blanka
O: Anna Góralska
B: Malwina Mikas
12394
3.

23

BOLIVIA SP POL 2009 Klacz gniada/163 F: Placido / Animo
M: Bajka / Louis
O: Dominik Treliński
B: HODOWLA INDYKÓW U.A. ZAWIŚLOK
K013781 616009540075409
4.

19

CAMILLO SONG HAN GER 2007 Wałach gniada/168 F: Now Or Never M / Voltaire
M: Allegra Giulia / Argentinus
O: Ewa Rudzka
B: Niemcy
K011984 DE431313908607
5.

36

CANTUCCINI HOL GER 2014 Wałach gniada/- F: Catoki
M: Viola XI
O: Ewa Rudzka
B: -
K026627 DE421000063414
6.

28

DAKOTA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada/167 F: Salazar
M: Debra
O: Aleksandra Suwała
B: J.Bąk
K015388 POL009590032607
7.

26

DZWONECZEK Typ Szlachetny POL 2001 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Ośrodek Rekreacji i Hipoterapii MAAG
B: NN
brak
8.

14

ELLE QUIDAM Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz kasztanowata/163 F: Graf Quidam
M: Emmy
O: Justyna Płatek
B: Justyna Płatek
brak
9.

13

ESCARDO Malopolska POL 2011 Wałach gniada/165 F: Jurand
M: Essa
O: A.Mikutel
B: Kamila Kustosik
Brak 616 006 59 01491 11
10.

37

HEAVY METAL SP POL 2007 Wałach skarogniada/184 F: Baskir
M: Hana / Cantanis
O: Rafał Płatek
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K014330 brak
11.

34

HECBEKAS TRK LTU 2010 Wałach gniada/166 F: Vikis
M: Heiga
O: Karolina Detka
B: UAB Nemuno Zirgynas
Brak
12.

32

HESTIA Kuc Feliński POL 2015 Klacz bułana/kuc:135 F: Haszysz
M: Hurysa
O: Fabian Plapis
B: Karolina Gałkowska
Brak 616013660777015
13.

35

HINDUS SP POL 2010 Wałach skarogniada/172 F: Oj
M: Mt
O: W.glowacki
B: Jw
Brak Brak
14.

12

IBERIA WKP POL 2007 Klacz siwa/172 F: Bajou Du Rouet / Baloubet du Rouet
M: Izolda
O: D.sijka
B: N
K016299 616007610167607
15.

24

JORDAN Kuc Walijski POL 2007 Wałach siwa/kuc:141 F: STRAYER'S SAMSON
M: ABBERTHOME'S JUDITH
O: Dominik Treliński
B: ZDZISŁAW ŚNIEGUDZKI
K018369 12567
16.

33

KANKAN SP POL 2004 Wałach srokata/165 F: Noel
M: Kastylia
O: Patryk Wicik
B: 0
K009019 POL009510168804
17.

42

KARINA - POL 2006 Mare chestnut/kuc:148 F: -
M: Krymka
O: -
B: Antoni Chmielarski
-
18.

31

LEVIS BRAK POL 2006 Wałach gniada/brak F: NIMROY
M: LIZA
O: Magdalena Gąsiorek-Forma
B: Nowara Andrzej
Brak brak
19.

10

LORD SP POL 2012 Wałach gniada/175 F: Nn
M: Nn
O: K.kotecka
B: Nn
Brak Brak
20.

39

MAKS KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:137 F: Frankenhoeh's Vitalise
M: Maja
O: Iwona Dziarmaga
B: Karol Pękacki
K018799 POL013610202007
21.

17

MAŚLAK SP POL 2005 Wałach gniada/169 F: Liguister
M: Macavi
O: Sylwia Kotwica
B: Libich Marcin
K014855 POL009590057805
22.

44

Maślak sp 2005 w gniada F: Liguister / Czandor
M: Macavi / Cabrol
O: Grażyna Wsół
B:
K014855 POL009590057805
23.

25

MELPONEA MŁP POL 2009 Klacz gniada/158 F: Parys
M: Mika
O: ORiH MAAG
B: Opatowiec, Kabat Janusz
brak 616 006 55 02150 09
24.

21

NIESPODZIANKA EVITA KUC POL 2008 Klacz kara/kuc:A F: A
M: A
O: A
B: A
A A
25.

3

PARIS Małopolska POL 2011 Klacz siwa/165 F: Heban
M: Pamela
O: Magdalena Szczepka
B: Magdalena Szczepka
K024816 616006550006811
26.

8

PIXEL HAN POL 2014 Wałach siwa/180 F: Berlin
M: Picasoli
O: Nn
B: Holandoa
Brak Brak
27.

18

PLACIDO Kuc Fel. POL 2013 Ogier siwa/kuc:132 F: PL Nitro
M: Łatka
O: Jacenty Ziętek
B: Mazur Norbert
Brak 616013610077113
28.

43

SALLY CARRERA KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc: F: NN
M: NN
O: Justyna Płatek
B: NN
Brak
29.

29

TANZANIA Kuc Feliński POL 08-03-2003 Klacz siwa F: Wersal
M: Tasmania
O: Elżbieta Dorota Ćwikła
B: KJ Kapriola Choiny
Brak
30.

40

THREE-B-TWEET KUC POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:135 F: Camillo
M: Three Star Orchid
O: Ewelina Dąbek
B: Ludwik Sander
K022625 POL013530053106
31.

16

UCCELLA HAN GER 2012 Klacz gniada F: Uccello / Now or Never M
M: Suerte / Stalypso
O: Małgorzata Sajda
B: Hannelore Weygand
K022365 DE431314611812
32.

27

WIWITTO MŁP POL 2013 Wałach gniada F: Wiwat/Grey
M: Wideta/Despota
O: Agnieszka Boś
B: SK Prudnik
brak
33.

38

ZYG ZAK MCQUINN NN POL 2009 Wałach kara/kuc:130 F: NN
M: NN
O: Justyna Płatek
B: Justyna Płatek
Brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bator Maja
Ośrodek Jeździecki Bilcza
2019-06-29
2019-06-30
2
2019-06-29
4
2019-06-30
1
2019-06-30
1
Boś Agnieszka
BPK
WIWITTO (27)
2019-06-29
3
2019-06-29
Ćwikła Michał
WKJ Lublin SJ Baskil FaMaGusta
2019-06-29
20
2019-06-29
9
2019-06-29
2019-06-30
21
2019-06-30
19
2019-06-30
Dąbek Amelia
Kielecki Klub Jeździecki
2019-06-30
5
2019-06-30
3
2019-06-30
3
Detka Anna
KS Dialog Brudzów
2019-06-29
8
2019-06-29
11
2019-06-30
10
2019-06-30
20
Gąsiorek-Forma Magdalena
Klub Sportowy Stangret
LEVIS (31)
2019-06-29
14
2019-06-29
8
2019-06-30
12
2019-06-30
8
Góralska Gabriela
Brak
2019-06-29
4
2019-06-29
10
2019-06-30
16
2019-06-30
17
2019-06-30
10
Grzela Zuzanna
Brak
2019-06-29
10
2019-06-29
5
2019-06-30
9
2019-06-30
2
Kasznia Gabriela
Klub Sportowy Stangret
PIXEL (8)
2019-06-29
7
2019-06-29
18
2019-06-30
5
2019-06-30
15
Kotecka Katarzyna
Klub Sportowy Stangret
LORD (10)
2019-06-29
4
2019-06-30
5
2019-06-29
2019-06-30
Kotwica Sylwia
Kielecki Klub Jeździecki
MAŚLAK (17)
2019-06-29
4
2019-06-29
Krzysztofik Kalina
KS Stangret
2019-06-29
4
Mikutel Sylwia
Klub Sportowy Stangret
ESCARDO (13)
2019-06-29
14
2019-06-29
2
2019-06-30
4
2019-06-30
6
2019-06-30
Minda Iga
KS Stangret
2019-06-29
1
Misztal Natalia
KJ Baskil FaMaGusta
HESTIA (32)
2019-06-29
11
2019-06-29
13
2019-06-30
7
2019-06-30
3
Nowak Alicja
KS Stangret
2019-06-29
1
Patynowska Edyta
BPK
PLACIDO (18)
2019-06-29
3
2019-06-29
5
2019-06-29
1
Pomiankowska Julia
Klub Sportowy Jumping Team Wiercany
2019-06-29
12
2019-06-29
2019-06-30
6
2019-06-30
6
2019-06-30
4
Rudzka Paulina
KS Stangret Kielce
2019-06-29
1
2019-06-29
2019-06-30
2
2019-06-30
2
2019-06-29
2
2019-06-29
1
2019-06-30
3
2019-06-30
1
Sajda Małgorzata
Kielecki Klub Jeździecki
UCCELLA (16)
2019-06-29
2
2019-06-29
2019-06-30
7
2019-06-30
Sijka Olivia
Klub Sportowy Stangret
IBERIA (12)
2019-06-29
1
2019-06-30
1
2019-06-30
2
Sondej Zofia
Kielecki Klub Jeździecki
MAKS (39)
2019-06-30
1
2019-06-30
1
KARINA (42)
2019-06-29
15
2019-06-29
17
2019-06-29
9
2019-06-30
11
2019-06-30
22
2019-06-30
14
Suwała Aleksandra
Kielecki Klub Jeździecki
DAKOTA (28)
2019-06-29
7
2019-06-29
5
Szczepka Bartosz
LKJ Ponidzie Pińczów
PARIS (3)
2019-06-29
1
2019-06-29
6
2019-06-30
1
2019-06-30
Szrajer Herbert
KKJ Kielce
Maślak (44)
2019-06-30
4
2019-06-30
3
Trelińska Amelia
Kielecki Klub Jeździecki
BOLIVIA (23)
2019-06-29
4
2019-06-29
16
2019-06-30
4
2019-06-30
2
Trelińska Sandra
Kielecki Klub Jeździecki
JORDAN (24)
2019-06-29
2
2019-06-29
1
2019-06-30
9
2019-06-30
1
Wicik Patryk
KJ Baskil FaMaGusta
KANKAN (33)
2019-06-29
15
2019-06-29
13
2019-06-30
6
2019-06-30
18
Więch Gabriela
Kielecki Klub Jeździecki
2019-06-29
19
2019-06-29
6
2019-06-30
12
2019-06-30
5
2019-06-30
8
Wróbel Zuzanna
KKJ MAAG
2019-06-29
3
2019-06-29
2
2019-06-30
7
2019-06-30
11
Wrona Martyna
BPK (SWK)
2019-06-29
3
Zawierucha Paulina
KKJ MAAG
2019-06-29
3
2019-06-29
2
2019-06-29
1
2019-06-30
4
2019-06-30
3
Zuba Ala
Klub Sportowy Stangret
HINDUS (35)
2019-06-29
6
2019-06-29
12
2019-06-30
13
2019-06-30
7

Number of Riders: 33

Number of Horses: 33

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: HIPPOSERWIS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052014-3, Tomasz Próchniak, Lublin)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl