Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZO-B DiM oraz ZR-B
Bogusławice, 14-16.06.2019r.

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
206 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 17:40:52
2019-06-11 17:40:52
Adrianna Ostrowska DIAMENT
  • 1x 4r/N/dwufazowy art. 274.1.5.3
205 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 14:03:53
2019-06-11 14:03:53
Mateusz Tyszko BEAU DU SANCY
  • 1x 3r/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4r/N/dwufazowy art. 274.1.5.3
204 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 14:02:25
2019-06-11 14:02:25
Michał Tyszko GOLDEN ROSE
  • 1x 2r/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3r/P/zwykły art. 238.2.1
203 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 14:01:43
2019-06-11 14:01:43
Michał Tyszko VENI VIDI VICI
  • 1x 1r/LL-80/z trafieniem w normę czasu (Reg. Skoków PZJ dodatek S1)
  • 1x 2r/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
202 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 09:58:27
2019-06-11 09:58:27
Oliwia Ostrowska FINLANDIA
  • 1x 1r/LL-80/z trafieniem w normę czasu (Reg. Skoków PZJ dodatek S1)
  • 1x 2r/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
201 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 09:57:03
2019-06-11 09:57:03
Oliwia Ostrowska BEATRYCZE
  • 2x 1r/LL-80/z trafieniem w normę czasu (Reg. Skoków PZJ dodatek S1)
200 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 21:27:54
2019-06-10 21:13:18
Maria Adamietz DROBINKA
  • 1x 3r/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4r/N/dwufazowy art. 274.1.5.3
199 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 21:27:47
2019-06-10 21:12:27
Barbara Adamietz LUKATO
  • 1x 2r/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3r/P/zwykły art. 238.2.1
198 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 09:53:42
2019-06-10 20:50:42
Joanna Lorek AGITANIA
  • 2x 1r/LL-80/z trafieniem w normę czasu (Reg. Skoków PZJ dodatek S1)
  • 2x 6r/LL-80/z trafieniem w normę czasu (Reg. Skoków PZJ dodatek S1)
197 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 21:28:38
2019-06-10 18:23:48
Michalina Sierakowska GWIAZDECZKA-TABUN
  • 1x 27/95cm C/Finał gr. C - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
196 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 09:53:38
2019-06-10 17:00:35
Zofia Raczyńska CYRANO
  • 2x 2r/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 7r/L/zwykły art. 238.2.1
195 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 09:53:37
2019-06-10 16:24:11
Mirosław Piwko CELENTANA
  • 2x 2r/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 7r/L/zwykły art. 238.2.1
192 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 14:06:31
2019-06-10 10:04:21
Kalina Borys OLIMPIC QUEST
  • 1x 9/L DK/L-100 cm, Duże Konie, dokładności art. 238.1.1
  • 1x 10/P DK/P-110 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 13/L DK/L-100 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/115cm DzII i JM/Finał gr. Dzieci II i Rundy JM - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
191 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 14:06:47
2019-06-10 10:02:40
Marta Banach PIŁAT
  • 1x 9/L DK/L-100 cm, Duże Konie, dokładności art. 238.1.1
  • 1x 10/P DK/P-110 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 13/L DK/L-100 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/115cm DzII i JM/Finał gr. Dzieci II i Rundy JM - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
190 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 14:06:34
2019-06-10 09:42:58
Dominika Strąk FELLOW -TAR
  • 1x 9/L DK/L-100 cm, Duże Konie, dokładności art. 238.1.1
  • 1x 10/P DK/P-110 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 13/L DK/L-100 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/115cm DzII i JM/Finał gr. Dzieci II i Rundy JM - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
189 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 14:06:55
2019-06-10 09:39:22
Antoni Szmytka ICE AGE H
  • 1x 2r/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3r/P/zwykły art. 238.2.1
188 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 09:53:25
2019-06-10 08:50:56
Karolina Filipiak GRAND CANTANIS
  • 2x 2r/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
186 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 23:58:58
2019-06-09 20:37:23
Hubert Aniołek TITAN
  • 1x 19/70cm Kuce/70 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 20/80cm Kuce/80 cm, Kuce, Dwufazowy art.274.1.5.3
185 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 23:59:03
2019-06-09 20:35:05
Hubert Aniołek BENETON
  • 1x 19/70cm Kuce/70 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 20/80cm Kuce/80 cm, Kuce, Dwufazowy art.274.1.5.3
184 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 23:59:07
2019-06-09 18:58:35
Gabriela Więch AMBERVILLE
  • 2x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/70cm Kuce/70 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 20/80cm Kuce/80 cm, Kuce, Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 33/50-100cm/Pocieszenia 50/60/70/80/90/100 - dokładnościart.238.1.1
183 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 23:59:10
2019-06-09 18:11:37
Maja Kamińska ENNIA
  • 2x 6r/LL-80/z trafieniem w normę czasu (Reg. Skoków PZJ dodatek S1)
182 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 16:22:10
2019-06-09 15:27:56
Zofia Sondej MAKS
  • 2x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/80cm Kuce/80 cm, Kuce, Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 21/90cm Kuce/90 cm, Kuce, Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 27/95cm C/Finał gr. C - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
181 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 16:22:15
2019-06-09 15:26:24
Amelia Dąbek THREE-B-TWEET
  • 2x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/80cm Kuce/80 cm, Kuce, Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 21/90cm Kuce/90 cm, Kuce, Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 27/95cm C/Finał gr. C - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
180 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 14:54:06
2019-06-09 12:42:36
Maja Taczalska AVENUE
  • 2x 1r/LL-80/z trafieniem w normę czasu (Reg. Skoków PZJ dodatek S1)
179 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 07:07:56
2019-06-09 00:24:16
Marta Szkiela HARNAŚ
  • 2x 2r/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
178 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 07:08:01
2019-06-08 22:33:25
Aleksandra Hejduk PASCAL S
  • 1x 1r/LL-80/z trafieniem w normę czasu (Reg. Skoków PZJ dodatek S1)
  • 1x 2r/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
177 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 07:08:06
2019-06-08 21:35:31
Maja Margasińska POLANDOR
  • 2x 7r/L/zwykły art. 238.2.1
176 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 23:59:14
2019-06-08 21:34:13
Maria Sakrajda DECOLA
  • 2x 1r/LL-80/z trafieniem w normę czasu (Reg. Skoków PZJ dodatek S1)
  • 1x 6r/LL-80/z trafieniem w normę czasu (Reg. Skoków PZJ dodatek S1)
  • 1x 7r/L/zwykły art. 238.2.1
175 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 07:08:13
2019-06-08 21:33:34
Hanna Lacheta COBAISHA
  • 2x 6r/LL-80/z trafieniem w normę czasu (Reg. Skoków PZJ dodatek S1)
174 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 07:08:25
2019-06-08 20:25:54
Wiktor Helbich PANTONINA
  • 1x 2r/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3r/P/zwykły art. 238.2.1
173 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 07:08:32
2019-06-08 20:01:34
Damian Rytych IMBIR
  • 1x 3r/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4r/N/dwufazowy art. 274.1.5.3
172 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 07:09:29
2019-06-08 20:00:24
Damian Rytych PRIMA PRO
  • 1x 3r/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4r/N/dwufazowy art. 274.1.5.3
171 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 07:09:34
2019-06-08 19:59:37
Adrianna Ostrowska SATISFACTION
  • 1x 2r/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3r/P/zwykły art. 238.2.1
170 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 17:41:53
2019-06-08 19:58:29
Adrianna Ostrowska OMARA VD WELLINGTON
  • 1x 3r/P/zwykły art. 238.2.1
169 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 07:09:47
2019-06-08 19:55:41
Adrianna Ostrowska ANDORA
  • 1x 4r/N/dwufazowy art. 274.1.5.3
168 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 07:09:52
2019-06-08 19:28:41
Joanna Rosicka-Tyszko KENTUCKY'S PICOBELLO
  • 1x 2r/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3r/P/zwykły art. 238.2.1
167 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 07:09:57
2019-06-08 19:27:21
Joanna Rosicka-Tyszko COLOSOS
  • 2x 2r/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
166 ENTRY ACCEPTED 2019-06-08 18:46:10
2019-06-08 18:44:55
Natalia Urbańska PRIMA
  • 2x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
165 ENTRY ACCEPTED 2019-06-08 18:46:12
2019-06-08 18:44:02
Julia Koszuta MYSZA
  • 2x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
163 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 15:08:43
2019-06-08 11:14:30
Zoja Trojan ARGO
  • 2x 1r/LL-80/z trafieniem w normę czasu (Reg. Skoków PZJ dodatek S1)
  • 2x 6r/LL-80/z trafieniem w normę czasu (Reg. Skoków PZJ dodatek S1)
  • 1x 11r/LL-80/z trafieniem w normę czasu (Reg. Skoków PZJ dodatek S1)
162 ENTRY ACCEPTED 2019-06-08 08:54:43
2019-06-07 21:36:29
Ewa Kolasińska NORTH CUP
  • 2x 1r/LL-80/z trafieniem w normę czasu (Reg. Skoków PZJ dodatek S1)
  • 2x 6r/LL-80/z trafieniem w normę czasu (Reg. Skoków PZJ dodatek S1)
161 ENTRY ACCEPTED 2019-06-08 08:54:44
2019-06-07 20:47:03
Martyna Grobelny FRIDA
  • 1x 1/50cm Kuce/50 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 18/60cm Kuce/60 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 25/65cm A-1/Finał gr. A -1 - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
160 ENTRY ACCEPTED 2019-06-08 08:54:46
2019-06-07 20:45:45
Martyna Grobelny EL-WILLOW MICHAEL
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 18/60cm Kuce/60 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 19/70cm Kuce/70 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 25/65cm A-1/Finał gr. A -1 - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
159 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 19:28:56
2019-06-07 19:28:37
Wiktoria Troć RAPHAELLA P
  • 1x 3r/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4r/N/dwufazowy art. 274.1.5.3
158 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 19:29:01
2019-06-07 19:26:12
Wiktoria Troć RASPBERRY
  • 1x 2r/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3r/P/zwykły art. 238.2.1
157 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 19:29:05
2019-06-07 19:20:43
Julia Borys ENDEMIT
  • 1x 9/L DK/L-100 cm, Duże Konie, dokładności art. 238.1.1
  • 1x 10/P DK/P-110 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 13/L DK/L-100 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/115cm DzII i JM/Finał gr. Dzieci II i Rundy JM - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
155 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 17:31:23
2019-06-07 13:29:18
Olga Styła NOBELSTAR 0005
  • 2x 6/100cm Kuce/100 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 23/110cm Kuce/110 cm, Kuce, Zwykły art.238.2.1
  • 1x 28/105cm Dbis/Finał gr. D bis - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
154 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 17:31:25
2019-06-07 13:23:47
Karolina Heydel KONKORD
  • 1x 10/P DK/P-110 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 11/N DK/N-120 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
152 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 17:31:34
2019-06-07 10:43:29
Julia Wąsiewicz TALL
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/80cm Kuce/80 cm, Kuce, Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 21/90cm Kuce/90 cm, Kuce, Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 27/95cm C/Finał gr. C - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
151 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 17:31:39
2019-06-07 10:42:02
Wiktoria Rochowska ARIS
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
150 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 17:31:44
2019-06-07 10:41:22
Julia Chmaj JUTRZENKA
  • 1x 3r/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4r/N/dwufazowy art. 274.1.5.3
149 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 17:31:49
2019-06-07 10:40:46
Julia Chmaj GINARETTI H
  • 2x 2r/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
148 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 17:31:55
2019-06-07 10:39:50
Pola Lewczyk JARY
  • 2x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 18/60cm Kuce/60 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 25/65cm A-1/Finał gr. A -1 - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
147 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 17:32:02
2019-06-07 10:39:12
Maria Kaźmierczak DAGA
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/80cm Kuce/80 cm, Kuce, Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 21/90cm Kuce/90 cm, Kuce, Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 33/50-100cm/Pocieszenia 50/60/70/80/90/100 - dokładnościart.238.1.1
145 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 17:32:15
2019-06-07 10:36:06
Antonina Barzdo CAŁKA
  • 1x 9/L DK/L-100 cm, Duże Konie, dokładności art. 238.1.1
  • 1x 10/P DK/P-110 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 13/L DK/L-100 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/115cm DzII i JM/Finał gr. Dzieci II i Rundy JM - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
144 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 17:32:21
2019-06-07 09:58:23
Maja Nagła BRANDON
  • 1x 18/60cm Kuce/60 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 19/70cm Kuce/70 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 25/65cm A-1/Finał gr. A -1 - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
143 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 06:52:11
2019-06-06 23:00:25
Jacek Lasota INDIANA-UWE
  • 1x 2r/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3r/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7r/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8r/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
142 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 06:52:35
2019-06-06 22:58:46
Jacek Lasota SILVER
  • 1x 1r/LL-80/z trafieniem w normę czasu (Reg. Skoków PZJ dodatek S1)
  • 1x 2r/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 7r/L/zwykły art. 238.2.1
141 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 06:52:40
2019-06-06 22:22:33
Wiktoria Von Mauberg KOEKOEKSHOF MARISKA
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
137 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 06:53:05
2019-06-06 22:20:00
Wiktoria Rembielińska SMYK
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
135 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 06:53:18
2019-06-06 22:16:32
Wiktoria Rembielińska SANTINO
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
134 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 06:53:26
2019-06-06 22:00:58
Agata Dybowska TINA
  • 2x 1/50cm Kuce/50 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 17/50cm Kuce/50 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 25/65cm A-1/Finał gr. A -1 - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
132 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 23:59:21
2019-06-06 21:44:08
Milena Kołodziejczyk KEES
  • 2x 1r/LL-80/z trafieniem w normę czasu (Reg. Skoków PZJ dodatek S1)
  • 1x 11r/LL-80/z trafieniem w normę czasu (Reg. Skoków PZJ dodatek S1)
  • 1x 12r/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
131 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 06:53:43
2019-06-06 21:42:44
Karina Skorupa LARIX
  • 2x 1r/LL-80/z trafieniem w normę czasu (Reg. Skoków PZJ dodatek S1)
  • 2x 11r/LL-80/z trafieniem w normę czasu (Reg. Skoków PZJ dodatek S1)
130 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 06:53:50
2019-06-06 21:38:27
Nina Terkiewicz POLANDOR
  • 2x 2r/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
129 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 06:53:56
2019-06-06 21:37:02
Karina Skorupa ALF
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 18/60cm Kuce/60 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 19/70cm Kuce/70 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
128 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 17:39:07
2019-06-06 17:32:58
Martyna Czuprzyńska LUPIDELIA EBONY LADY
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/80cm Kuce/80 cm, Kuce, Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 27/95cm C/Finał gr. C - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
127 ENTRY ACCEPTED 2019-06-08 17:36:30
2019-06-06 17:18:31
Barbara Frontczak BUHAWI
  • 2x 7r/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 12r/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
125 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 17:09:47
2019-06-06 15:50:28
Zofia Biel WRÓŻKA PONYSPORT
  • 1x 1/50cm Kuce/50 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
122 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 07:32:35
2019-06-06 06:43:51
Milena Kolawa NIKI
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/70cm Kuce/70 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 20/80cm Kuce/80 cm, Kuce, Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 33/50-100cm/Pocieszenia 50/60/70/80/90/100 - dokładnościart.238.1.1
121 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 07:32:38
2019-06-06 06:41:39
Alicja Kozłowska GINA
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/80cm Kuce/80 cm, Kuce, Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 33/50-100cm/Pocieszenia 50/60/70/80/90/100 - dokładnościart.238.1.1
120 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 07:32:44
2019-06-06 06:38:03
Kinga Berghauzen PENELOPA
  • 2x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/80cm Kuce/80 cm, Kuce, Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 27/95cm C/Finał gr. C - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
119 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 07:32:48
2019-06-06 06:35:23
Nayon Lee MANCHESTER 0012
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 6/100cm Kuce/100 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/90cm Kuce/90 cm, Kuce, Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 28/105cm Dbis/Finał gr. D bis - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
118 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 22:51:54
2019-06-05 22:35:46
Maja Wałach EPIZOD "M"
  • 2x 6r/LL-80/z trafieniem w normę czasu (Reg. Skoków PZJ dodatek S1)
  • 2x 11r/LL-80/z trafieniem w normę czasu (Reg. Skoków PZJ dodatek S1)
117 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 14:06:40
2019-06-05 22:33:49
Maja Wałach PLASTYK
  • 2x 20/80cm Kuce/80 cm, Kuce, Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 26/85cm A-2/Finał gr. A -2 - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
116 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 22:11:36
2019-06-05 20:06:00
Anna Bieńkowska CORTEZ
  • 1x 9/L DK/L-100 cm, Duże Konie, dokładności art. 238.1.1
  • 1x 10/P DK/P-110 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
115 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 22:11:41
2019-06-05 19:18:32
Aleksandra Zaręba FARGITA
  • 1x 11/N DK/N-120 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 12/C DK/C-130 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
114 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 22:11:46
2019-06-05 18:28:15
Magdalena Potysz KOSTEK
  • 2x 7r/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 12r/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
113 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 12:49:53
2019-06-05 12:36:14
Aleksandra Kawa INDI
  • 1x 2r/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3r/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8r/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9r/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13r/P/zwykły art. 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 10:15:18
2019-06-04 19:38:24
Klaudia Kanicka LADY PANK
  • 1x 1r/LL-80/z trafieniem w normę czasu (Reg. Skoków PZJ dodatek S1)
  • 1x 6r/LL-80/z trafieniem w normę czasu (Reg. Skoków PZJ dodatek S1)
  • 1x 11r/LL-80/z trafieniem w normę czasu (Reg. Skoków PZJ dodatek S1)
111 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 17:40:22
2019-06-04 15:57:39
Aleksandra Grudzień LYANNA
  • 2x 2r/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
110 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 15:36:46
2019-06-04 15:32:28
Kaja Mitman DOW JONES HX
  • 1x 9/L DK/L-100 cm, Duże Konie, dokładności art. 238.1.1
  • 1x 10/P DK/P-110 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 14/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 34/L-N/Pocieszenia L/P/N - dokładnościart.238.1.1
108 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 15:01:12
2019-06-04 13:16:35
Nikola Kręgielska VALKIRIA
  • 1x 10/P DK/P-110 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 11/N DK/N-120 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 14/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/N DK/N-120 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 34/L-N/Pocieszenia L/P/N - dokładnościart.238.1.1
107 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 15:01:16
2019-06-04 13:13:28
Natalia Kręgielska SANTA
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 18/60cm Kuce/60 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 19/70cm Kuce/70 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 25/65cm A-1/Finał gr. A -1 - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
106 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 12:11:37
2019-06-04 12:10:26
Ewa Machniewicz FARAMIR
  • 2x 2r/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 7r/L/zwykły art. 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 12:23:46
2019-06-04 12:09:42
Sebastian Bąk EPSON MK
  • 1x 2r/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3r/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7r/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8r/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
104 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 12:23:54
2019-06-04 12:09:11
Sebastian Bąk CORIANDER VAN'T LOZERHOF Z
  • 2x 2r/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 7r/L/zwykły art. 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 12:23:59
2019-06-04 12:08:45
Sebastian Bąk KOKORICO
  • 2x 2r/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 7r/L/zwykły art. 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 12:24:09
2019-06-04 12:05:59
Ewa Machniewicz EQUEENPASSION LAVITA
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/80cm Kuce/80 cm, Kuce, Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 21/90cm Kuce/90 cm, Kuce, Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 27/95cm C/Finał gr. C - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
100 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 12:24:13
2019-06-04 12:05:06
Gabriela Janiszewska CIA MALICA
  • 1x 11/N DK/N-120 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 12/C DK/C-130 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 15/N DK/N-120 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 16/C DK/C -130 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
99 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 12:24:17
2019-06-04 12:03:58
Lena Janiszewska DANAWAY EVANDER 89885
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/80cm Kuce/80 cm, Kuce, Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 21/90cm Kuce/90 cm, Kuce, Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 26/85cm A-2/Finał gr. A -2 - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
98 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 12:20:53
2019-06-04 12:03:28
Lena Janiszewska ANRI MARIELLA
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/80cm Kuce/80 cm, Kuce, Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 21/90cm Kuce/90 cm, Kuce, Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 26/85cm A-2/Finał gr. A -2 - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
97 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 12:25:13
2019-06-04 12:02:47
Maja Bella Friedman SWEET NOISE-M
  • 1x 11/N DK/N-120 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 12/C DK/C-130 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 15/N DK/N-120 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 16/C DK/C -130 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
96 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 12:25:18
2019-06-04 12:00:39
Michalina Dańczak MAIDI
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 18/60cm Kuce/60 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 19/70cm Kuce/70 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 25/65cm A-1/Finał gr. A -1 - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
95 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 11:54:49
2019-06-04 11:36:04
Wiktoria Strzeszewska EGZORCYSTA
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/80cm Kuce/80 cm, Kuce, Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 26/85cm A-2/Finał gr. A -2 - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
94 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 11:54:54
2019-06-04 11:34:05
Wiktoria Strzeszewska BROWNBOY TH
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/70cm Kuce/70 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 26/85cm A-2/Finał gr. A -2 - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
93 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 22:32:07
2019-06-04 09:02:14
Barbara Adamietz FLY AWAY VAN HET HAVERHOF
  • 1x 4r/N/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/N DK/N-120 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 16/C DK/C -130 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 32/130/135cm J i M/Finał Rundy Juniorskiej i Młodzieżowe - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
92 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 08:14:36
2019-06-04 07:28:21
Adam Ciechański CLEAR TO JUMP ST GYVAN Z
  • 1x 4r/N/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 5r/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9r/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10r/C/dwufazowy art. 274 1 5.3
  • 1x 15r/C/zwykły art. 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 08:14:40
2019-06-04 07:25:17
Kornelia Wieczorek IWA
  • 2x 1r/LL-80/z trafieniem w normę czasu (Reg. Skoków PZJ dodatek S1)
  • 2x 6r/LL-80/z trafieniem w normę czasu (Reg. Skoków PZJ dodatek S1)
  • 1x 11r/LL-80/z trafieniem w normę czasu (Reg. Skoków PZJ dodatek S1)
90 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 08:14:44
2019-06-03 20:40:47
Antonina Benska ROCK
  • 1x 18/60cm Kuce/60 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 19/70cm Kuce/70 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 2x 25/65cm A-1/Finał gr. A -1 - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
89 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 19:34:45
2019-06-03 19:10:23
Aleksandra Pliem-Perka QUITA DU DOMAINE Z
  • 1x 3r/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4r/N/dwufazowy art. 274.1.5.3
88 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 19:34:47
2019-06-03 19:09:10
Martyna Pliem-Perka NANCY PONYSPORT
  • 2x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
87 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 19:34:49
2019-06-03 19:08:24
Martyna Pliem-Perka JUNIOR
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
86 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 19:34:53
2019-06-03 18:28:38
Alicja Gabrysiak GERONIMO
  • 1x 9/L DK/L-100 cm, Duże Konie, dokładności art. 238.1.1
  • 1x 10/P DK/P-110 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 13/L DK/L-100 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/115cm DzII i JM/Finał gr. Dzieci II i Rundy JM - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
85 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 11:10:11
2019-06-03 10:20:46
Paulina Sobolewska DESTINO
  • 2x 2r/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 7r/L/zwykły art. 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2019-06-02 23:03:56
2019-06-02 20:49:22
Martyna Wilińska ZAPP-ZARAPP
  • 2x 1r/LL-80/z trafieniem w normę czasu (Reg. Skoków PZJ dodatek S1)
  • 1x 6r/LL-80/z trafieniem w normę czasu (Reg. Skoków PZJ dodatek S1)
  • 1x 11r/LL-80/z trafieniem w normę czasu (Reg. Skoków PZJ dodatek S1)
82 ENTRY ACCEPTED 2019-06-02 20:40:20
2019-06-02 19:24:19
Amelia Lewkowicz ANTONY HOPKINS
  • 2x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
81 ENTRY ACCEPTED 2019-06-02 20:40:24
2019-06-02 19:18:53
Amelia Lewkowicz SOFIA
  • 2x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
80 ENTRY ACCEPTED 2019-06-02 20:40:25
2019-06-02 19:18:27
Karolina Kwiatkowska LEON
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
79 ENTRY ACCEPTED 2019-06-02 20:40:28
2019-06-02 19:17:51
Karolina Kwiatkowska GLORY
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
77 ENTRY ACCEPTED 2019-06-02 20:40:29
2019-06-02 19:12:43
Nel Skotarczak WIKING PP
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
76 ENTRY ACCEPTED 2019-06-02 20:40:33
2019-06-02 19:12:05
Nel Skotarczak FRANKENHOEH`S MYLORD
  • 2x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
75 ENTRY ACCEPTED 2019-06-02 20:40:34
2019-06-02 16:51:08
Zofia Biel D'APRIL
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
74 ENTRY ACCEPTED 2019-06-02 20:40:38
2019-06-02 15:16:01
Kawa Marta GRAPPA
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/70cm Kuce/70 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 20/80cm Kuce/80 cm, Kuce, Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 26/85cm A-2/Finał gr. A -2 - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
73 ENTRY ACCEPTED 2019-06-02 20:40:39
2019-06-02 14:35:02
Ireneusz Pankiewicz FISTON VAN T&L
  • 2x 2r/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 7r/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8r/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12r/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13r/P/zwykły art. 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2019-06-02 20:40:42
2019-06-02 12:43:56
Wiktoria Von Mauberg KOEKOEKSHOF MARISKA
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 21/90cm Kuce/90 cm, Kuce, Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 26/85cm A-2/Finał gr. A -2 - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
71 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 08:14:48
2019-06-02 11:51:00
Kornelia Pawłowska STORMING AHEAD
  • 2x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/80cm Kuce/80 cm, Kuce, Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 21/90cm Kuce/90 cm, Kuce, Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 26/85cm A-2/Finał gr. A -2 - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
70 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 22:02:04
2019-06-01 20:26:26
Julia Kempska AVANTI
  • 2x 2r/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 7r/L/zwykły art. 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 22:02:08
2019-06-01 16:24:38
Roksana Nawrocka D'ACORD
  • 2x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 19/70cm Kuce/70 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 33/50-100cm/Pocieszenia 50/60/70/80/90/100 - dokładnościart.238.1.1
68 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 22:02:11
2019-06-01 16:23:33
Roksana Nawrocka HIPSY
  • 2x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 19/70cm Kuce/70 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 33/50-100cm/Pocieszenia 50/60/70/80/90/100 - dokładnościart.238.1.1
67 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 11:20:16
2019-06-01 10:44:28
Karolina Karczewska LAUDERDALE
  • 2x 7/110cm Kuce/110 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
66 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 11:20:21
2019-06-01 10:43:34
Ines Bisaga R-MEFISTO
  • 2x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
65 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 11:20:25
2019-06-01 10:42:39
Ines Bisaga IGUANA DANNY'S GIRL
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
64 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 11:20:27
2019-06-01 10:38:43
Tamara Ferenc EQUUS
  • 2x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
63 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 11:20:29
2019-06-01 10:37:31
Tamara Ferenc FANTA-EWITA
  • 2x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
62 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 11:20:33
2019-06-01 10:36:34
Kinga Ferenc MILLCROFT VIVA
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
61 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 23:59:27
2019-06-01 10:35:01
Karolina Bar PIPIN
  • 2x 7/110cm Kuce/110 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
60 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 11:20:38
2019-06-01 10:34:06
Karolina Bar MARKIZA
  • 2x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
59 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 11:20:44
2019-06-01 00:53:00
Klara Weber IMPRESA MISS NANDO
  • 2x 6/100cm Kuce/100 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
58 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 11:20:49
2019-06-01 00:52:06
Katarzyna Sendalska BED BOY
  • 1x 1r/LL-80/z trafieniem w normę czasu (Reg. Skoków PZJ dodatek S1)
  • 1x 2r/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
57 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 11:20:52
2019-06-01 00:51:10
Alicja Filipiak AROMAT
  • 2x 9/L DK/L-100 cm, Duże Konie, dokładności art. 238.1.1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 11:20:56
2019-06-01 00:50:43
Zofia Filipiak QUERIDA
  • 2x 9/L DK/L-100 cm, Duże Konie, dokładności art. 238.1.1
55 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 22:31:51
2019-06-01 00:49:55
Maja Borzęcka ANTAR
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
54 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 11:21:04
2019-06-01 00:48:35
Maja Borzęcka ISSOS
  • 1x 9/L DK/L-100 cm, Duże Konie, dokładności art. 238.1.1
  • 1x 10/P DK/P-110 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 11:21:09
2019-06-01 00:47:47
Maja Borzęcka CARENZA
  • 1x 9/L DK/L-100 cm, Duże Konie, dokładności art. 238.1.1
  • 1x 10/P DK/P-110 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 11:10:34
2019-05-31 10:07:10
Antoni Michalak EKSPLOZJA
  • 1x 6r/LL-80/z trafieniem w normę czasu (Reg. Skoków PZJ dodatek S1)
  • 1x 11r/LL-80/z trafieniem w normę czasu (Reg. Skoków PZJ dodatek S1)
51 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 11:10:36
2019-05-31 09:42:50
Zofia Michalak EKSPLOZJA
  • 2x 9/L DK/L-100 cm, Duże Konie, dokładności art. 238.1.1
  • 1x 13/L DK/L-100 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 34/L-N/Pocieszenia L/P/N - dokładnościart.238.1.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 11:10:38
2019-05-31 09:37:37
Zofia Michalak LIBERTY LIFE
  • 1x 9/L DK/L-100 cm, Duże Konie, dokładności art. 238.1.1
  • 1x 10/P DK/P-110 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 13/L DK/L-100 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/115cm DzII i JM/Finał gr. Dzieci II i Rundy JM - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
49 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 11:10:41
2019-05-31 09:12:08
Lena Sawicka REYLEM CORNELIA
  • 1x 19/70cm Kuce/70 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 20/80cm Kuce/80 cm, Kuce, Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 26/85cm A-2/Finał gr. A -2 - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
48 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 11:10:43
2019-05-31 09:10:56
Lena Sawicka LOVERBOY
  • 1x 18/60cm Kuce/60 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 19/70cm Kuce/70 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 25/65cm A-1/Finał gr. A -1 - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
47 ENTRY ACCEPTED 2019-06-02 23:03:57
2019-05-30 22:30:35
Julia Ptaszyńska DIACONTINA
  • 1x 9/L DK/L-100 cm, Duże Konie, dokładności art. 238.1.1
  • 1x 10/P DK/P-110 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 13/L DK/L-100 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/115cm DzII i JM/Finał gr. Dzieci II i Rundy JM - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
46 ENTRY ACCEPTED 2019-06-02 23:04:02
2019-05-30 22:28:49
Julia Ptaszyńska CINDERELLA
  • 1x 9/L DK/L-100 cm, Duże Konie, dokładności art. 238.1.1
  • 1x 10/P DK/P-110 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 13/L DK/L-100 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/115cm DzII i JM/Finał gr. Dzieci II i Rundy JM - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
43 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 11:28:10
2019-05-30 07:32:09
Kaja Milewska DIGISPORT CORADA
  • 1x 10/P DK/P-110 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 11/N DK/N-120 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 14/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/N DK/N-120 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/115cm DzII i JM/Finał gr. Dzieci II i Rundy JM - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
41 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 11:28:25
2019-05-30 02:26:30
Aneta Gierszewska N'LUSI
  • 2x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 18/60cm Kuce/60 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 25/65cm A-1/Finał gr. A -1 - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
40 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 11:28:40
2019-05-30 02:25:25
Aneta Gierszewska BERGS 10-21
  • 1x 1/50cm Kuce/50 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 18/60cm Kuce/60 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 33/50-100cm/Pocieszenia 50/60/70/80/90/100 - dokładnościart.238.1.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 11:28:49
2019-05-30 02:23:21
Kamila Gierszewska MISTER CANTERO
  • 2x 1r/LL-80/z trafieniem w normę czasu (Reg. Skoków PZJ dodatek S1)
  • 1x 2r/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6r/LL-80/z trafieniem w normę czasu (Reg. Skoków PZJ dodatek S1)
  • 2x 7r/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11r/LL-80/z trafieniem w normę czasu (Reg. Skoków PZJ dodatek S1)
  • 2x 12r/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 22:59:54
2019-05-29 22:10:34
Aleksandra Suwała DAKOTA
  • 1x 1r/LL-80/z trafieniem w normę czasu (Reg. Skoków PZJ dodatek S1)
  • 1x 2r/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6r/LL-80/z trafieniem w normę czasu (Reg. Skoków PZJ dodatek S1)
  • 1x 7r/L/zwykły art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 11:29:24
2019-05-29 22:10:08
Małgorzata Sajda UCCELLA
  • 1x 2r/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3r/P/zwykły art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 11:29:22
2019-05-29 22:09:42
Joanna Moric BRANDO
  • 2x 1r/LL-80/z trafieniem w normę czasu (Reg. Skoków PZJ dodatek S1)
  • 1x 2r/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
35 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 09:26:23
2019-05-29 22:08:56
Sylwia Kotwica MAŚLAK
  • 1x 1r/LL-80/z trafieniem w normę czasu (Reg. Skoków PZJ dodatek S1)
  • 1x 2r/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 11:29:10
2019-05-29 21:55:46
Oliwia Melich WEDOG PRIDE N JOY
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/80cm Kuce/80 cm, Kuce, Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 21/90cm Kuce/90 cm, Kuce, Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 26/85cm A-2/Finał gr. A -2 - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
32 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 15:32:29
2019-05-29 15:04:53
Aleksandra Ptaszyńska CZEKAN
  • 1x 10/P DK/P-110 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 14/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/115cm DzII i JM/Finał gr. Dzieci II i Rundy JM - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
31 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 21:36:20
2019-05-29 10:19:35
Matylda Badura ISABELLA
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 6/100cm Kuce/100 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/90cm Kuce/90 cm, Kuce, Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 22/100cm Kuce/100 cm, Kuce, Zwykły art.238.2.1
  • 1x 28/105cm Dbis/Finał gr. D bis - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
29 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 10:58:34
2019-05-28 23:04:53
Antoni Orlikowski CLASSIC BLUE HIVETTE Z
  • 1x 3r/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4r/N/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 8r/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9r/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13r/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14r/N/dwufazowy art. 274.1.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 10:59:14
2019-05-28 22:37:31
Maria Steczowicz WILHELM
  • 2x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/70cm Kuce/70 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 20/80cm Kuce/80 cm, Kuce, Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 26/85cm A-2/Finał gr. A -2 - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
26 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 10:59:18
2019-05-28 22:27:13
Julita Biszewska LAQUINA W
  • 1x 2r/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 3r/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7r/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8r/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12r/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13r/P/zwykły art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 18:06:01
2019-05-28 19:39:24
Michał Sieńko ELVIS
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
24 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 19:08:17
2019-05-28 18:54:52
Antonina Jaworska CUIDAM DE VRENDT
  • 2x 10/P DK/P-110 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 21:36:23
2019-05-28 17:41:49
Julia Chudzik PREZYDENT II W
  • 1x 9/L DK/L-100 cm, Duże Konie, dokładności art. 238.1.1
  • 1x 10/P DK/P-110 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 13/L DK/L-100 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/115cm DzII i JM/Finał gr. Dzieci II i Rundy JM - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
22 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 17:04:26
2019-05-28 16:26:02
Julia Smolich ALOE VERA BEAUTY
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 27/95cm C/Finał gr. C - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
21 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 17:04:45
2019-05-28 13:59:29
Agnieszka Ciurzyńska BRENDI S
  • 1x 8r/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 9r/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13r/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14r/N/dwufazowy art. 274.1.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 11:01:45
2019-05-28 10:10:29
Marianna Pupiałło FENIKS
  • 1x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/80cm Kuce/80 cm, Kuce, Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 26/85cm A-2/Finał gr. A -2 - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
19 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 11:01:56
2019-05-28 10:09:04
Marianna Pupiałło CARMANA'S NEPTUN
  • 1x 1/50cm Kuce/50 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 2/60cm Kuce/60 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 18/60cm Kuce/60 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 25/65cm A-1/Finał gr. A -1 - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
17 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 17:04:49
2019-05-28 08:39:04
Kaja Pietraszko QIURORA
  • 1x 9/L DK/L-100 cm, Duże Konie, dokładności art. 238.1.1
  • 1x 10/P DK/P-110 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 13/L DK/L-100 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 14/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/115cm DzII i JM/Finał gr. Dzieci II i Rundy JM - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
16 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 11:02:57
2019-05-28 08:38:14
Kaja Langer FLAVIO
  • 1x 9/L DK/L-100 cm, Duże Konie, dokładności art. 238.1.1
  • 1x 10/P DK/P-110 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 14/P DK/P-110 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/115cm DzII i JM/Finał gr. Dzieci II i Rundy JM - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
15 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 11:03:12
2019-05-28 08:35:17
Kaja Langer ORIANA
  • 1x 10/P DK/P-110 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 11/N DK/N-120 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 12/C DK/C-130 cm, Duże Konie, dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 15/N DK/N-120 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 16/C DK/C -130 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 31/GP 125cm/Grand Prix Dzieci I - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
13 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 11:03:27
2019-05-28 07:59:28
Kornelia Pawłowska AT LAST RAVISHING RUBY
  • 2x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 19/70cm Kuce/70 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 25/65cm A-1/Finał gr. A -1 - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
12 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 11:03:40
2019-05-27 23:35:45
Emilia Pękal AMANDA
  • 1x 6/100cm Kuce/100 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 7/110cm Kuce/110 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/100cm Kuce/100 cm, Kuce, Zwykły art.238.2.1
  • 1x 23/110cm Kuce/110 cm, Kuce, Zwykły art.238.2.1
  • 1x 28/105cm Dbis/Finał gr. D bis - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
11 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 17:32:31
2019-05-27 23:34:43
Matylda Szrajer KARINA
  • 2x 3/70cm Kuce/70 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/70cm Kuce/70 cm, Kuce, dokładności art.238.1.1
  • 1x 20/80cm Kuce/80 cm, Kuce, Dwufazowy art.274.1.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 11:03:59
2019-05-27 23:13:03
Otylia Barczyk SZAROTKA
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 6/100cm Kuce/100 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/90cm Kuce/90 cm, Kuce, Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 22/100cm Kuce/100 cm, Kuce, Zwykły art.238.2.1
  • 1x 27/95cm C/Finał gr. C - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
9 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 11:04:10
2019-05-27 23:09:39
Otylia Barczyk LORD ARGENTINUS
  • 2x 9/L DK/L-100 cm, Duże Konie, dokładności art. 238.1.1
  • 2x 13/L DK/L-100 cm, Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/115cm DzII i JM/Finał gr. Dzieci II i Rundy JM - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
8 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 21:52:07
2019-05-27 20:53:47
Helena Piontek KAMILLIA H
  • 2x 6/100cm Kuce/100 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
7 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 21:52:13
2019-05-27 20:53:00
Helena Piontek ROLEX 2
  • 2x 6/100cm Kuce/100 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
6 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 21:52:19
2019-05-27 20:51:20
Barbara Piontek JACODI'S ANJA'S ALENA
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
5 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 21:52:24
2019-05-27 20:50:08
Barbara Piontek CYKOR
  • 1x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
3 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 20:36:30
2019-05-27 20:01:48
Lena Gorczyca ORCHID’S RILEY RJT
  • 1x 5/90cm Kuce/90 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 6/100cm Kuce/100 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 21/90cm Kuce/90 cm, Kuce, Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 22/100cm Kuce/100 cm, Kuce, Zwykły art.238.2.1
  • 1x 28/105cm Dbis/Finał gr. D bis - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
2 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 20:36:37
2019-05-27 20:00:57
Wiktoria Bytner ISLAND
  • 2x 4/80cm Kuce/80 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 20/80cm Kuce/80 cm, Kuce, Dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 26/85cm A-2/Finał gr. A -2 - Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
1 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 20:36:39
2019-05-27 19:59:44
Iga Bors SHADOW
  • 1x 6/100cm Kuce/100 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 7/110cm Kuce/110 cm, KUCE, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/100cm Kuce/100 cm, Kuce, Zwykły art.238.2.1
  • 1x 23/110cm Kuce/110 cm, Kuce, Zwykły art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamietz Barbara KJ Metpol Grodziec
2001 (J.)
O036880
2. Adamietz Maria KJ Metpol Grodziec
2003 (J.)
O036795
3. Aniołek Hubert SKJ PONY POWER
2007 (JM.)
O045368
4. Badura Matylda Klub Jeździecki Profit
2006 (JM.)
O040760
5. Bąk Sebastian St. R&S STABLES
S
O003232
6. Banach Marta WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2005 (JM.)
O038174
7. Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O030815
8. Barczyk Otylia St. KJ Profit Orzesze
2005 (JM.)
O039682
9. Barzdo Antonina Kj Zbyszko
2006 (JM.)
O047581
10. Benska Antonina KJ Metpol Grodziec
2009 (Mł.)
O047712
11. Berghauzen Kinga Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2004 (JM.)
O045550
12. Biel Zofia WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2008 (Mł.)
O040729
13. Bieńkowska Anna KJ Cavallino Brzoza
2005 (JM.)
O041488
14. Bisaga Ines KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O039145
15. Biszewska Julita Kielecki Klub Jeździecki
S
O025702
16. Bors Iga SKJ Ponylandia Wojciechowice
2005 (JM.)
O035834
17. Borys Julia Bez przynależności klubowej
2004 (JM.)
O038822
18. Borys Kalina WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2005 (JM.)
O041389
19. Borzęcka Maja KJ Infernal Team
2015 (Mł.)
O042854
20. Bytner Wiktoria SKJ Ponylandia Wojciechowice
2007 (JM.)
O052536
21. Chmaj Julia SKJ HORSEPROFI Łódź
2003 (J.)
O025961
22. Chudzik Julia KJ Bielik Grzegorzewice
2005 (JM.)
O039428
23. Ciechański Adam CSJ Equestro Łódź
S
O044282
24. Czuprzyńska Martyna SKJ Grobice
Brak
25. Dąbek Amelia Kielecki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O043044
26. Dańczak Michalina St. R&S STABLES
2007 (JM.)
O047648
27. Dybowska Agata SKJ Grobice
2009 (Mł.)
o053193
28. Ferenc Kinga KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2007 (JM.)
O042487
29. Ferenc Tamara KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O036586
30. Filipiak Karolina SKJ Horseprofi
2001 (J.)
3763218
31. Filipiak Zofia KJ Infernal Team
2005 (JM.)
O050054
32. Friedman Maja Bella St. R&S STABLES
2003 (J.)
O031354
10183554
33. Gabrysiak Alicja ŁKJ
2004 (JM.)
O036581
34. Gierszewska Aneta KJ Jarużyn
2008 (Mł.)
O053470
35. Gierszewska Kamila KJ Jarużyn
2006 (JM.)
O053471
36. Gorczyca Lena SKJ Ponylandia Wojciechowice
2006 (JM.)
O048802
37. Gosztyła Weronika Królewski KJ Wiktoria
2005 (JM.)
O045736
38. Grobelny Martyna LKJ Ochaby
2010 (Mł.)
O050095
39. Grudzień Aleksandra Tuszyński KJ Garbówek
S
O005048
40. Hejduk Aleksandra JKS Salio
2003 (J.)
brak
41. Helbich Wiktor JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (J.)
O047941
42. Heydel Karolina Rio Grande Krosinko
2003 (J.)
O039348
43. Janiszewska Gabriela St. R&S Stables
2003 (J.)
O039284
44. Janiszewska Lena St. R&S Stables
2009 (Mł.)
O049333
45. Jaworska Antonina Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2005 (JM.)
O043819
46. Kamińska Maja KS Happy Horse
2004 (JM.)
brak
47. Kanicka Klaudia Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2002 (J.)
O042822
48. Karczewska Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O034650
49. Kawa Aleksandra KJK Romico Żywiec
2003 (J.)
O039694
50. Kawa Marta KJK Romico Żywiec
51. Kaźmierczak Maria Brak
2005 (JM.)
Brak
52. Kempska Julia Tuszyński KJ Garbówek
2002 (J.)
0047298
53. Kolasińska Ewa BPK
2004 (JM.)
O033578
54. Kolawa Milena Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2005 (JM.)
O045735
55. Kołodziejczyk Milena Klub Sportowy Happy Horse
2005 (JM.)
brak
56. Koszuta Julia ..
2007 (JM.)
Brak
57. Kotwica Sylwia Kielecki Klub Jeździecki
S
O007203
58. Kozłowska Alicja Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2004 (JM.)
O042796
59. Kręgielska Natalia Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2009 (Mł.)
O048927
60. Kręgielska Nikola Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2003 (J.)
O042182
61. Kwiatkowska Karolina KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O053642
62. Lacheta Hanna Klub Sportowy Happy Horse
2006 (JM.)
brak
63. Langer Kaja KJK Romico Żywiec
2005 (JM.)
O040331
64. Lasota Jacek St. J Napoleońska Zagroda
S
O009929
65. Lee Nayon Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2004 (JM.)
O053304
66. Lewczyk Pola KJ Zbyszko
2010 (Mł.)
brak
67. Lewkowicz Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O053641
68. Lorek Joanna KS Happy Horse
2005 (JM.)
Brak
69. Machniewicz Ewa St. R&S STABLES
2004 (JM.)
O049391
70. Margasińska Maja KS Happy Horse
2000 (MJ.)
O045163
71. Marta Kawa KJK Romico
2007 (JM.)
brak
72. Melich Oliwia KJ Bielik Grzegorzewice
2008 (Mł.)
O051059
73. Michalak Antoni BPK
2007 (JM.)
Brak
74. Michalak Zofia SSKJ Bobrowy Staw
2005 (JM.)
O045772
75. Mitman Kaja KJ Golden Dream
2003 (J.)
0033512
76. Nagła Maja St. KJ Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
O054784
77. Nawrocka Roksana Klub Jeździecki Agri
2008 (Mł.)
O046352
78. Orlikowski Antoni KJ Bielik Grzegorzewice
2003 (J.)
O032321
79. Ostrowska Adrianna St. J Napoleńska Zagroda
S
O009229
80. Ostrowska Oliwia Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2006 (JM.)
Brak
81. Pankiewicz Ireneusz KJ Bielik Grzegorzewice
S
O028769
82. Pawłowska Kornelia BPK - MAZ
2007 (JM.)
O048610
83. Pękal Emilia Kielecki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O041691
84. Pietraszko Kaja Klub Jazdy Konnej Romico
2005 (JM.)
O045818
85. Piontek Barbara RIO GRANDE Krosinko
2008 (Mł.)
O044519
86. Piontek Helena RIO GRANDE Krosinko
2006 (JM.)
O044520
87. Piwko Mirosław Bez przynależności klubowej
S
O001611
88. Pliem-Perka Aleksandra Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2006 (JM.)
O035554
89. Pliem-Perka Martyna Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2009 (Mł.)
O048671
90. Ptaszyńska Aleksandra Stowarzyszenie SKJ Grobice
2004 (JM.)
O037851
91. Ptaszyńska Julia K.J. Plejada
2005 (JM.)
O037854
92. Pupiałło Marianna KJ Bracia Romanowscy
2008 (Mł.)
O049877
93. Raczyńska Zofia Łódzki klub jeździecki
2002 (J.)
O001611
94. Rochowska Wiktoria Kj Zbyszko
2008 (Mł.)
brak
95. Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek
S
O001931
96. Rytych Damian St. J Napoleońska Zagroda
S
O001066
97. Sajda Małgorzata Kielecki Klub Jeździecki
S
O004661
98. Sakrajda Maria KS Happy Horse
2005 (JM.)
O049445
99. Sawicka Lena Bpk
2008 (Mł.)
O046346
100. Sendalska Katarzyna KJ Infernal Team
S
O025213
101. Sieńko Michał St. SKJ Grobice
2007 (JM.)
O036736
102. Sierakowska Michalina Stowarzyszenie R&S STABLES
2007 (JM.)
O047679
103. Skorupa Karina Klub Sportowy Happy Horse
2007 (JM.)
brak
104. Skotarczak Nel KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O049131
105. Smolich Julia KJ Fullmet
2006 (JM.)
O041975
106. Sobolewska Paulina Bogusławicki KJ
S
O006758
107. Sondej Zofia Kielecki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O041620
108. Steczowicz Maria Stowarzyszenie SKJ Grobice
2007 (JM.)
O045595
109. Strąk Dominika WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2006 (JM.)
O038177
110. Strzeszewska Wiktoria Sportowy Klub Jeździecki BAJARDO
2008 (Mł.)
O046567
111. Styła Olga Rio Grande Krosinko
2006 (JM.)
O044522
112. Suwała Aleksandra Kielecki Klub Jeździecki
2001 (J.)
O039980
113. Szkiela Marta SKJ HORSEPROFI Łódź
S
O043641
114. Szmytka Antoni Tuszyński KJ Garbówek
2000 (MJ.)
O039640
115. Szrajer Matylda Kielecki Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
O040972
116. Taczalska Maja Nie zrzeszona
2003 (J.)
Brak
117. Terkiewicz Nina Klub Sportowy Happy Horse
2000 (MJ.)
O038440
118. Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
2003 (J.)
O042931
119. Trojan Zoja brak
2001 (J.)
brak
120. Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
S
O003576
121. Urbańska Natalia SJ Napoleońska Zagroda
2007 (JM.)
O050219
122. Wałach Maja KJ Dobrzyniec
2007 (JM.)
O046357
123. Wąsiewicz Julia KJ Zbyszko
2005 (JM.)
brak
124. Weber Klara KJ Infernal Team
2006 (JM.)
brak
125. Więch Gabriela Kielecki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O050505
126. Wieczorek Kornelia CSJ EQUESTRO ŁÓDŹ
2008 (Mł.)
brak
127. Wilińska Martyna SSKJ Bobrowy Staw
2004 (JM.)
O044958
128. Zaręba Aleksandra KJ SO Łąck
2004 (JM.)
O040535
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

200

AGITANIA SP POL 2011 Klacz gniada/170 F: Analog
M: Astma
O: Barbara Lorek
B: Bogusław Sobczyński
brak 616 009 57 01298 11
2.

150

ALF Niemiecki Kuc Sportowy GER 2010 Wałach kara/kuc: F: Boyfriend
M: Findy
O: Aleksandra Skorupa
B: Egon Moennich
brak
3.

67

ALOE VERA BEAUTY CONN. IRL 2013 Klacz siwa/kuc:Kuc F: Classiebawn Black Jack
M: Lucky Girl / Glenaver Silver Fox
O: Smolich
B: -
K024794 -
4.

64

AMANDA Halfinger POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:145 F: Silver / Silberpfeil
M: Arleta / Achele
O: Wojciech Ciepliński
B: Miejski Ogród Zoologiczny Wrocław
K023720 POL013670073507
5.

188

AMBERVILLE KUC POL 2008 Wałach siwa/kuc:148 F: Falk
M: Amber
O: Anna Szrajer
B: Urszula Bedlińska
K024869 POL01352008908
6.

23

ANRI MARIELLA Kuc Walijski POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:132 F: Boston Braveheart /
M: Anri Cariad / Carwed Charmer
O: Rafał Janiszewski
B:
K025128 826046020155322
7.

194

ANTAR Kuc Conn. POL 2011 Wałach gniada/kuc:137 F: Ares
M: Antalya Borderi
O: Arkadiusz Hamczyk
B: xxx
K024175 616013670100611
8.

106

ANTONY HOPKINS DRP POL 2000 Wałach ciemnogniada/kuc:149 F: Apslau / Kaiseradler
M: Candy / Heros
O: Marta Stołowska-Lubońska
B:
K006417 DE435350274200
9.

170

ARGO WLKP POL 2000 Wałach gniada/mk: F: Huncwot
M: Arabeska
O: Ewa Jaworska
B: Jan Ratajczyk
brak
10.

156

ARIS KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc:136 F: Angelo / Amstelhoeve's Anton
M: nn / nn
O: Stanisław Marchwicki
B: Robert Stasiuk
K017710 616013580422605
11.

63

AT LAST RAVISHING RUBY Kuc Walijski NED 2009 Klacz dereszowata/kuc:127 F: Wildzang’s Socrates
M: Wildzang’s Rosewood
O: Małgorzata Pawłowska
B: -
K022314 528017200900598
12.

102

AVANTI Typ Szlachetny POL 2006 Wałach kasztanowata/165 F: Łyskacz
M: Ascania
O: Krzysztof Kempski
B: Mirosław Kaczor
K015220 POL999590240206
13.

184

AVENUE SP POL 2005 Klacz gniada/172 F: Don Cavallo
M: Armina
O: Kucharski Marek
B: Marczak Mirosław
Brak 009660062405
14.

201

BEATRYCZE MAŁ POL 2014 Klacz kara/mk: F: Emetyt
M: Birma
O: Aneta Ostrowska
B: Aneta Ostrowska
Brak
15.

205

BEAU DU SANCY OLD POL 2010 Wałach kasztanowata F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Newada / Dido
O: Gerard Grutza
B: Gerard Grutza
K018025 DE433331655510 105CD73
16.

97

BED BOY OLD POL 2009 Wałach siwa F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Dreau / Dollar Dela Pierre (ex Tlaloc La Silla)
O: Katarzyna Sendalska
B:
K015557 DE433331040409
17.

187

BENETON KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:127 F: Tobi
M: Bella
O: Aneta Aniołek
B: Dariusz Markiewicz
K023005
18.

78

BERGS 10-21 KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:134 F: nn
M: nn
O: Grzegorz Gierszewski
B: nn
K027298 brak
19.

162

BRANDON KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/kuc:127 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Kornelia Nagla
B: Kornelia Nagla
K020442
20.

126

BROWNBOY TH KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:146 F: Kantje’s Ronaldo
M: Kantje’s Why Not
O: Stella Strzeszewska
B: Natalia Jabłońska
K023017 528019020061374
21.

161

CAŁKA SP POL 2011 Klacz gniada F: Barros
M: Cyrkonia
O: Stanisław Marchwicki
B: Jan Krzyżoszczak
Brak
22.

208

CAMPARI SP POL 2001 Wałach ciemnogniada F: Caledron
M: Eurazja
O: Krzysztof Warski
B: Remigiusz Makowski
K007013
23.

101

CARENZA OLD POL 2009 Klacz kara/172 F: Carenzo
M: Newada
O: Małgorzata Samborska-Borzecka
B: Gerard Grutza
K018026 Xcc
24.

60

CARMANA'S NEPTUN Kuc Walijski POL 2002 Ogier gniada/kuc:130 F: Bretton Dai
M: Carmana's summer suprise
O: Marek Romanowski
B: H.Wijnhoven
K012041 0200464
25.

198

CELENTANA DSP POL 2010 Klacz siwa/164 F: Levistano/Levisto Z
M: Cyferka/Correro
O: Mirosław Piwko
B: SK Bielin
brak DE456-5702351-10
26.

28

CIA MALICA HOL GER 2009 Klacz gniada F: Caretino / Caletto II
M: Vivien IV / Cristo
O: Rafał Janiszewski
B:
K016875 DE421000423009
27.

13

CINDERELLA SP POL 2007 Klacz kara/167 F: Empire /
M: Candy Girl II PG /
O: Włodzimierz Ptaszyński
B: Remigiusz Makowski
K018783 POL009660451007
28.

71

CLASSIC BLUE HIVETTE Z ZANG. BEL 2013 Wałach gniada F: Chacco Blue
M: Dorette Hivett Z
O: Agnieszka Orlikowska
B: Marteaux Danny
K022717
29.

122

CLEAR TO JUMP ST GYVAN Z ZANG BEL 2002 Ogier gniada F: Carnute / Oberon Du Moulin
M: Volage De Choisy / Jalisco B
O: Adam Ciechański
B: Maria Ghysens-Vanlangenaeker
K009530 Z528002 103FH55
30.

175

COBAISHA Hanowerska POL 2007 Klacz gniada F: Colambo
M: Aisha
O: Sławomir Frontczak
B: Jorn Merzdorf
brak
31.

183

COLOSOS HOL POL 2014 Wałach gniada/166 F: Cassini II
M: Zarin XV
O: Caroline Portman
B: Kosicki Ryszard
K026853 K026853
32.

31

CORIANDER VAN'T LOZERHOF Z ZANG BEL 2015 Wałach gniada/172 F: Corydon Van't T&L /
M: Gracieuse vd Thijshove (WANDOR VAN DE MISPELAERE)
O: Sebastian Bąk
B: LOZERHOF BVBA
brak 056015Z55748015
33.

134

CORTEZ WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Night Carry / Carry
M: Celinka / Kołczan
O: Marcin Bieńkowski
B: Magdalena Matulewicz
K018478 616007600293610
34.

69

CUIDAM DE VRENDT KWPN POL 2007 Wałach kasztanowata/168 F: Quidam de revel
M: Visinaa
O: Magdalena Hałas
B: Brak
K014000
35.

58

CYKOR KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:130 F: Carmana's Neptun
M: Plamka
O: Tomasz Piontek
B: Stypik Robert
K020057 POL013600071409
36.

199

CYRANO DSP POL 2011 Wałach gniada F: Levistano
M: Cyferka
O: Zofia Raczyńska
B: SK Bielin
brak DE456570239611
37.

75

CZEKAN SP POL 2011 Wałach gniada/174 cm F: Posejdon (sp.)
M: Czantoria (sp.)
O: Jarosław Ptaszyński
B: Mirosław Cichy
K025138
38.

103

D'ACORD DRP GER 2001 Wałach gniada/kuc:146 F: Da Capo / Durello
M: Rose / Apslau
O: Olga Nawrocka
B: Horst Schilling
K024145 DE467000740601
39.

112

D'APRIL KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc:132 F: Nico-K / Nandy Man
M: Dora / Diego
O: A. Biel
B: K. Koziarowski
K015474 POL013570208906
40.

160

DAGA KUC POL 2011 Klacz kara F: Dekalog
M: Milka
O: Marchwicki Stanisław
B: Grzegorz Lipczyński
brak
41.

40

DAKOTA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada/167 F: Salazar
M: Debra
O: Aleksandra Suwała
B: J.Bąk
K015388 POL009590032607
42.

26

DANAWAY EVANDER 89885 Gipsy Cob GBR 2010 Wałach gniada/kuc:143 F: Danaway Tango / Tireinon Triple Crown
M: Danaway Janella / Trevallion Harry
O: R. J.
B: Mr. Been
K026831 826046010089885
43.

50

DECOLA TS POL 2011 Klacz kara F: Aktyw /
M: Deborah /
O: Milena Paszkiewicz
B: Krzysztof Nowotka
brak
44.

117

DESTINO Małopolska POL 2013 Ogier siwa F: Dionizos
M: Druzja
O: Eugeniusz Sobolewski
B: Bieńko Maria
brak
45.

206

DIAMENT SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Landos II /
M: Doltella / Elvis
O: Aneta Ostrowska
B: L. Bieniek
K022773 616009592048813
46.

130

DOW JONES HX KWPN NED 2008 Wałach gniada/168 F: Ustinov
M: Burggraaf 08
O: Kaja Mitman
B: Paul Hendrix
00000
47.

192

DROBINKA SP POL 2012 Klacz gniada F: Quasimodo van de Molendreef / Heartbreaker
M: V Danneline / Vigaro
O: Rajmund Adamietz
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K021566 616009510343712
48.

125

EGZORCYSTA KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc:141 F: Ewrim
M: Liza
O: Aneta Zawadzka
B: Jacek Piasecki
K012364 11793
49.

85

EKSPLOZJA SP POL 2006 Klacz siwa/// F: Viskis
M: Erynia
O: Katarzyna Dembska
B: //
K016564 616999680094506 //
50.

169

EL-WILLOW MICHAEL Kuc Walijski POL 2010 Wałach jelena/kuc: F: Willow Tree Twice
M: Eclizja Michael
O: Martyna Grobelny
B: Mirosław Janik
Brak
51.

70

ELVIS KUC POL 1999 Wałach izabelowata/kuc:128 F: NN
M: NN
O: Paulina Martynuska
B: NN
K016840
52.

166

ENDEMIT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach gniada/170 F: Nurjev
M: Egida
O: Joanna Ciarczyńska
B: Zbigniew Kwiatkowski
K014249 POL 009640045505
53.

189

ENNIA KWPN POL 2009 Klacz gniada/165 F: Lord Leatherdale
M: Tachente
O: Maja Kamińska
B: A. Roefs
brak 52800320906079
54.

137

EPIZOD M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach siwa/170 F: Paradys
M: Epopeja
O: Joanna Łąka-Wałach
B: Stadnina Koni Moszna
K013345 616009690043003
55.

30

EPSON MK SP POL 2014 Wałach gniada F: Mrino /
M: Elektra MK / Anero
O: Sebastian Bąk
B: Marek Kucharski
K026814 616009600086214
56.

27

EQUEENPASSION LAVITA Kuc Walijski POL 2012 Klacz bułana/kuc:130 F: Carrwood Sunbird 75372 /
M: Millcroft Lyra / Cwrtycando Caradog
O: Marek Machniewicz
B: Ms. S. Mosiężny
K025127 826046020168643
57.

92

EQUUS KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc:137 F: Nico-K /
M: Eufemia / Pepton
O: Marta Ferenc
B: Mariusz Stański
K016844 013570144003
58.

93

FANTA-EWITA DRP POL 2010 Klacz siwa/kuc:145 F: Tupet
M: Felina
O: Joanna Różewska
B: Wiesław Apanasewicz
K022440 616013670119510
59.

127

FARAMIR TR POL 2009 Wałach gniada F: Aktyw / Agar
M: Falka / Winword
O: Andrzej Gos
B: Andrzej Gos
K016959 POL732010048009
60.

135

FARGITA KWPN NED 2010 Klacz kasztanowata F: Afellay / Guidam
M: Urgita / Pierrot
O: Aleksandra Zaręba
B: Hendrix Stal
K018380 528003201011252
61.

17

FELLOW -TAR KWPN NLD 2010 Wałach kasztanowata F: Chello III VDL
M: Margriet / Flemmingh
O: Krzysztof Strąk
B: Holandia
K024121
62.

59

FENIKS KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc:134 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Monika Romanowska
B: Ewa Gajewska
K026409 A0001674S
63.

202

FINLANDIA SP POL 2014 Klacz gniada F: Qulester /
M: Finola Cord / Concord
O: Adrianna Ostrowska
B: Adrianna Ostrowska
K025610 616009592005814
64.

114

FISTON VAN T&L BWP BEL 2011 Wałach siwa/170 F: Houston
M: Chanac van T&L / Jarnac
O: Pankiewicz Ireneusz
B: N.V. T&L Kerkstraat
K020838 056007000F50039
65.

61

FLAVIO SP POL 20 Wałach gniada/178 F: -
M: -
O: -
B: -
Brak Brak
66.

22

FLY AWAY VAN HET HAVERHOF BWP BEL 2005 Wałach gniada F: Cardento / Capitol I
M: Anouk Van Het Pangaardenhof / Kashnir Van Schuttershof
O: Adamietz Sp. z o.o.
B: Gysbrechts Philip
K016311 BELW239690BWP 103OG61
67.

111

FRANKENHOEH`S MYLORD Kuc Walijski GER 2004 Ogier kasztanowata/kuc:130 F: Den Bramels Baye / Rowols Poko
M: Ayubowans Imke / Steenhorst Juan
O: Łukasz Skotarczak
B: DE
K009870
68.

168

FRIDA KUC POL 2011 Klacz kara/kuc:118 F: Bator
M: Fiesta
O: Grobelny Martyna
B: Dembski Andrzej
Brak Brak
69.

121

GERONIMO SP POL 2004 Ogier ciemnogniada/172 F: NN
M: NN
O: Paweł Gabrysiak
B: NN
K018168 POL999590507804
70.

139

GINA KUC POL 2008 Klacz kara/kuc:135 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Krzystof Król
B:
K020394 DE417170389208
71.

158

GINARETTI H KWPN NED 2011 Klacz ciemnogniada F: Andretti /
M: Historie / Belisar
O: Aneta Chmaj-Szmidt
B: H. Van De Heuvel
K023910 52800321106486
72.

109

GLORY KUC POL 2006 Klacz kara/kuc:138 F: Santara Danny's Boy
M: Grażka
O: Markom M. Kwiatkowski
B: Agnieszka Majewska
K011908
73.

195

GRAND CANTANIS SP POL 2014 Wałach siwa F: Cantanis Son
M: Gwadelupa
O: Karolina Filipiak
B: Krzysztof Beczkowski
Brak 616009591020214
74.

113

GRAPPA KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc:135 F: nn
M: nn
O: Anna Łubina - Kawa
B: Anna Kawa
brak 61699960028612
75.

193

GWIAZDECZKA-TABUN KUC POL 2006 Klacz gniada/mk:138 F: Jasmon /
M: Gwiazdka / nn
O: Sebastian Bąk
B: Stanisław Myśliński
K024418 013630129306
76.

173

HARNAŚ MŁP POL 2005 Wałach gniada F: Top Gun / Prince IG OR
M: Harda / Sebastian
O: Tomasz Paradowski
B: SK Walewice
K017728 POL006590182505
77.

104

HIPSY KUC POL 2004 Klacz gniada/kuc:135 F: NN
M: NN
O: Olga Nawrocka
B: Brak
K024943
78.

190

ICE AGE H KWPN POL 2013 Wałach ciemnogniada/180 F: Kannan
M: MAYA X
O: Joanna Małuszyńska
B: B
K023230 B 105XP65
79.

91

IGUANA DANNY'S GIRL KUC POL 2008 Klacz srokata/kuc:139 F: Santara Danny's Boy / Markoad Adante
M: Inka / Domingo
O: Artur Bar
B: Daria Wachnowska
K020879 POL013680030208
80.

177

IMBIR SP POL 2013 Wałach gniada F: Pauillac De Meia Lua /
M: Ismena / Imequyl
O: Adrianna Ostrowska
B: Adrianna Ostrowska
K025611 616009592000513
81.

96

IMPRESA MISS NANDO KUC POL 2009 Klacz siwa F: Nando Super
M: Imka
O: Agata Dylewska
B: Gotowska Ewa
brak
82.

133

INDI SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Inez / Hajfong
O: Sebastian Kawa
B:
K016672 POL009640084407
83.

143

INDIANA-UWE SP POL 2008 Wałach kasztanowata/172 F: Imequyl / Luron
M: Irlandia / Ilasso
O: Jacek Lasota
B: Anetta Ostrowska
K014625 POL009590074608
84.

6

ISABELLA New Forest Pony NED 2013 Klacz kasztanowata/kuc: F: Brumerhoeve`s Levi H
M: Burghoeve`s Ellisa
O: Badura Katarzyna
B: P. Burg
brak 528018020132081
85.

53

ISLAND Kuc Wal. POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:137 F: Spiky / Casperhof's Freddy
M: Ice-Road's Emily / Llanweneth Don
O: Marzena Jurzak
B: Marzena Jurzak
K022340 616013661370212
86.

100

ISSOS WLKP POL 2003 Wałach siwa F: Cedrus / Ogar
M: Idea / Aspirant
O: Andrzej Głoskowski
B: SK Liski
K009527 POL007600110603
87.

123

IWA SP POL 2003 Klacz kasztanowata F: Wisol/
M: Irka/
O: Mateusz Kroc
B:
K014458 POL009590223203
88.

57

JACODI'S ANJA'S ALENA New Forest Pony POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:135 F: Jacodi's Bo's Barclay He.Stb.273 geplaatst VKH
M: Anja Stb. 5124 kroon pref
O: Tomasz Piontek
B: Mw B.A. Jochems, Kruisweg 28, 7361 EB BEEKBERGEN
K026248 528018020092051
89.

159

JARY Kuc Walijski POL 1999 Ogier siwa/kuc: F: H-S Jason / Japhet
M: Mulaj /
O: Stanisław Marchwicki
B:
K004933 616013580149599
90.

120

JUNIOR KUC POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Janusz Pliem-Perka
B: -
K016458 616999590267306
91.

157

JUTRZENKA WLKP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Winword / Neshad
M: Justa / Pistolet
O: Aneta Chmaj-Szmidt
B: Andrzej Gos
K016962 POL007640020404
92.

55

KAMILLIA H Hulpboek Rijpony Register A POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:148 F: Kamaro Van Orchid's
M: Carmen M
O: Tomasz Piontek
B: W.P.M. Hermans
K027071 528008070049307
93.

163

KARINA M POL 2006 Klacz kasztanowata/kuc:148 F: Monsieur Toledo
M: Krymka
O: Piotr Chmielarski
B: Antoni Chmielarski
K027997 POL006550078606
94.

46

KEES KWPN POL 2015 Wałach gniada/162 F: Rodrigoo vdl
M: Ines
O: Kołodziejczyk Grzegorz
B: 901296 Ned pools paardencemtrum spzoo
brak 616 0939 002444 19
95.

32

KOKORICO KWPN NED 2015 Ogier kasztanowata/166 F: I'm Special De Muze /
M: Zeta Jones B / Lupicor
O: Sebastian Bąk
B: Bloem
brak 528003201509930
96.

154

KONKORD Ukraiński Koń Wierzchowy UKR 2010 Wałach skarogniada/166 F: Kalambur
M: Karmen
O: Teresa Katarzyna Heydel
B: Ukraina
K026886 UA320000754 702236
97.

132

LADY PANK Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2006 Klacz gniada/165 F: Taternik
M: Lady Brown
O: Krzysztof Kanicki
B: Andrzej Kuświk
K025717 POL009610051906
98.

74

LAQUINA W HOL GER 2010 Klacz gniada/167 F: Larius W / Landgraf I
M: P-Quinara / Quinar
O: Biszewska Julita
B: Wahl&co
K020690 DE421000544910
99.

149

LARIX Małopolska POL 2015 Wałach gniada/161 F: Juniperus
M: Lerka
O: Skorupa Aleksandra
B: Dąbrowski Bogusław
brak 616006550096015
100.

89

LAUDERDALE HOL GER 2004 Ogier gniada/mk: F: Lancer II / Landgraf I
M: P-Hawaii / Candillo
O: Magdalena Karczewska
B: Andreas Kosicki
K009609 DE421000012204 104KS89
101.

108

LEON KUC POL 2005 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stefan Stołowski
B:
K019289 616999610260905
102.

86

LIBERTY LIFE WLKP POL 2009 Wałach siwa F: Lord Liberator
M: Latorośl
O: Katarzyna Dembska
B: R P
K019317 616 007 61 02387 09
103.

66

LORD ARGENTINUS Oldenburska POL 2005 Ogier gniada/167 F: Lord Pezi
M: Angelina
O: NN
B: NN
brak 616999550179905
104.

88

LOVERBOY Kuc Walijski POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:128 F: Nn
M: Nn
O: Zuzanna Lach
B: Polska
K026551
105.

191

LUKATO -- POL 2006 Wałach gniada/174 F: ----
M: ----
O: Rajmund Adamietz
B: ----
---- -----
106.

35

LUPIDELIA EBONY LADY Kuc Walijski POL 2011 Klacz skarogniada/kuc:132 cm F: TURNINA'S GISMORE
M: FIRWOOD'S ELLA
O: Ewa Muszyńska
B: Dorota Kowalska
brak 616 013 59 01093 11
107.

131

LYANNA OLD POL 2012 Klacz gniada F: Lyjanero / Landos
M: Newada / Dido
O: Aleksandra Grudzień
B: Gerard Grutza
K024566 DE433330857412
108.

25

MAIDI KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc:129 F: Max /
M: Mika / PAW Z IZB
O: Renata Bąk
B:
K025715 616013570174212
109.

185

MAKS KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:137 F: Frankenhoeh's Vitalise
M: Maja
O: Iwona Dziarmaga
B: Karol Pękacki
K018799 POL013610202007
110.

141

MANCHESTER 0012 DRP POL 2001 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: Monarch / Magic Gold
M: Brica Hansegard / Silver Socks
O: Krzysztof Król
B: Gerd Andresen
K007299 DE410100383201
111.

95

MARKIZA KUC POL 2007 Klacz bułana/kuc:140 F: Nowator / Pepton
M: Mojra / Grosz
O: Artur Bar
B: Zygmunt Jamka
K020880 POL013660009507
112.

81

MAŚLAK SP POL 2005 Wałach gniada/169 F: Liguister
M: Macavi
O: Sylwia Kotwica
B: Libich Marcin
K014855 POL009590057805
113.

94

MILLCROFT VIVA Kuc Walijski GBR 2009 Klacz kasztanowata/kuc:134 F: Cwrtycadno Caradog / Eyarth Celebration
M: Millcroft Dahlia / Millcroft Royal Lustre
O: Magdalena Karczewska
B: Magdalena Karczewska
K020200 826046020155026
114.

79

MISTER CANTERO Holsztyńska POL 2007 Wałach kasztanowata/164 F: Cantero
M: Mirian
O: Grzegorz Gierszewski
B: brak
K011426 POL007610127907
115.

172

MYSZA Konik Polski POL 2014 Klacz inna/kuc:134 F: Nn
M: Nn
O: Mordaka
B: ....
K020706 616999590528304
116.

77

N'LUSI KUC POL 2012 Klacz bułana/kuc:131 F: TIJD VLIJT'S VICTOR
M: NELLY
O: Gierszewski Grzegorz
B: Obolewicz Ryszard
K026694 -
117.

209

NACORADO F:
M:
O:
B:
118.

119

NANCY PONYSPORT Kuc Feliński POL 2005 Klacz srokata/kuc:138 F: Waron / Waluś
M: Nirwana Pony Sport / Witalis
O: Janusz Pliem - Perka
B: Barbara Guniewicz
K019967 POL013570009205
119.

138

NIKI KUC POL 2001 Ogier tarantowata/kuc:137 F: Demether / Alex van de Kamperweg
M: Nicolette II / Murat-Gazon
O: Krzysztof Król
B: Piotr Siębor
K014539 POL013670092901
120.

153

NOBELSTAR 0005 DRP POL 2000 Wałach gniada/kuc:147 F: Nobel / Nadler I
M: Nicoletta / Nansen
O: Karolina Heydel
B: Lisa Lohmann
K007893 DE441410094000
121.

167

NORTH CUP SP POL 2011 Wałach gniada/167 F: Colox Cup
M: Nevada
O: Anetta Kolasińska
B: Tomasz Burzyński
K022399 616007600287311
122.

18

OLIMPIC QUEST SP POL 2014 Wałach gniada F: Caretino K
M: Oliquanta
O: Anita Borys
B: Polska
K025542
123.

180

OMARA VD WELLINGTON BWP POL 2014 Klacz gniada/170 F: Jenson vant meulenhof
M: KAREN VAN D'ABDIJHOEVE
O: So Boguslawice
B: Belgia
K027435 Brak
124.

52

ORCHID’S RILEY RJT NFP NLD 2011 Wałach bułana/kuc:149 F: Nn
M: Nn
O: Paweł Gorczyca
B: Holandia
K024424
125.

62

ORIANA TRAK POL 2010 Klacz kara F: Lord Oder I / Oder
M: Oliwia Life / Life And Liberty
O: Dominika Langer
B: Dominika Langer
K016456 POL732010050910
126.

176

PANTONINA SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Vandamme
M: Partita
O: Marcin Helbich
B: Szewczykowski Andrzej
K016417
127.

174

PASCAL S SP POL 2009 Ogier gniada/167 F: QULESTER
M: PASJA
O: Kamil Suskiewicz
B: Włodzimierz Skorupski
616009590104309 BRAK
128.

140

PENELOPA Kuc Feliński POL 2005 Klacz siwa/kuc:138 F: Harbin / Harfiarz
M: Pacynka / Floret
O: Krzysztof Król
B: Piotr Koch
K015956 POL013670072705
129.

19

PIŁAT TRK POL 2005 Wałach kasztanowata/- F: Alchimist
M: Pifiia / Poluver
O: Małgorzata Banach
B: Rosja
K026607
130.

14

PIPIN KM POL 2008 Wałach kasztanowata/mk:154 F: Chery Cordial
M: Pipi
O: Artur Bar
B: Stefan Stubba
K014199 POL 013530225808
131.

34

PLASTYK MŁP POL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Planet
M: Kropka
O: Joanna Łąka-Wałach
B: Andrzej Gajos
K021860 616 006550152311
132.

45

POLANDOR SP POL 2004 Wałach gniada/168 F: Landor S
M: Polinezja
O: Agnieszka Wierzbołowska-Staszak
B: Andrzej Szewczykowski
brak 12195
133.

5

PREZYDENT II W SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Desant SP
M: Prymulka
O: Grzegorz Chudzik
B: -
K008876
134.

171

PRIMA KUC POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:140 F: Yekus
M: Perła
O: W. Głowacka
B: Zzz
09901 ??
135.

178

PRIMA PRO WLKP POL 2011 Klacz kara F: Pro Savage /
M: Pogonia / Dłużnik
O: Aneta Ostrowska
B: Mirosław Janik
K021440 616007590006511
136.

99

QUERIDA HAN POL 2012 Klacz kasztanowata/168 F: Quaterback
M: Helaja
O: Katarzyna Filipiak
B: xxx
brak DE431310351012
137.

2

QUIRORA Holsztyńska POL 2009 Klacz gniada/174 F: Quidado
M: L-Candle
O: Jan Pietraszko
B: Sprehe
K027288 DE421000619809
138.

118

QUITA DU DOMAINE Z Z BEL 2004 Klacz gniada/175 F: Quantum / Quidam de Revel
M: Gret Palucca / Coriolan
O: Janusz Pliem Perka
B: ZANGERSHEIDE
K016862 Z620404
139.

90

R-MEFISTO Typ Szlachetny POL 2013 Wałach gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
O: Michał Bisaga
B: Aleksandra Leszczyńska
K024860 616 999 66 14108 13
140.

164

RAPHAELLA P SP POL 2008 Klacz siwa F: Correro / Claudio
M: Rebella / Landos
O: GR Łukasz Wyszkowski
B: Wojciech Polowczyk
K018637 POL009610010308
141.

165

RASPBERRY SP POL 2009 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Rowa / Rotspon
O: Katarzyna Orzechowska-Troć
B: Jakub Wieczorek
K017788 616009590268009
142.

87

REYLEM CORNELIA WELSH POL 2006 Klacz jelena/kuc:137 F: Cottrell Archimedes
M: Reylem carmen
O: Zuzanna Lach
B: Wielka Brytania
K027046 143418
143.

124

ROCK KUC POL 2009 Ogier kara/kuc:126 F: Pietrek
M: ---
O: Adam Benski
B: ---
K022446
144.

56

ROLEX 2 Mały Koń POL 2004 Ogier siwa/kuc:140 F: Martell /
M: Rita /
O: Tomasz Piontek
B: Krzysztof Klimczak
K017920 POL013540072804
145.

129

SANTA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:118 F: Prezes
M: Sindi
O: Jan Kukuła
B: Kowalski Tomasz
K024725 616 013 61 00389 11
146.

179

SATISFACTION SP POL 2014 Ogier gniada F: Cacao Courcelle
M: Serbina
O: A Ostrowska
B: A Ostrowska
Brak
147.

54

SHADOW KUC POL 2009 Wałach gniada/kuc:148 F: nn
M: nn
O: Klaudia Bors
B: -
K018247 616999670162409
148.

144

SILVER SPP POL 2013 Wałach kasztanowata/168 F: ŁYSKACZ
M: SILEN
O: Lasota Jacek
B: Lasota Jacek
brak 616009592044913
149.

107

SOFIA KUC POL 2008 Klacz izabelowata/kuc:140 F: Boris
M: Sonja
O: Ilona Lewkowicz
B: A
K014194 POL013640083408
150.

16

STORMING AHEAD Irish Sport Horse IRL 2007 Wałach siwa/kuc:147 F: -
M: -
O: -
B: -
K024941 826073001322207
151.

24

SWEET NOISE-M SP POL 2009 Wałach kasztanowata/mk:157 F: Cento Sohn / Cento
M: Sedapura / Last Tycoon
O: Marek Friedman
B: Krzysztof Stelmaszyk
K016290 616009530086909
152.

65

SZAROTKA KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Ryszard Barczyk
B:
K024158 616999550179910
153.

155

TALL KUC POL 2010 Ogier gniada/kuc: F: nn/nn
M: nn/nn
O: Stanisław Marchwicki
B: Jarosław Budziak
K019624 6169995805865100
154.

186

THREE-B-TWEET KUC POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:135 F: Camillo
M: Three Star Orchid
O: Ewelina Dąbek
B: Ludwik Sander
K022625 POL013530053106
155.

148

TINA KUC POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:107 F: Ramona's Tequila Boy
M: Kredka-Tofi
O: Ewa Muszyńska
B: Pawłowska Agnieszka
brak 013 66 056 16 07
156.

20

TITAN Dartmoor Cross POL 2005 Wałach gniada/kuc:137 F: nn
M: nn
O: Aneta Aniołek
B: GB
brak
157.

83

UCCELLA HAN GER 2012 Klacz gniada F: Uccello / Now or Never M
M: Suerte / Stalypso
O: Małgorzata Sajda
B: Hannelore Weygand
K022365 DE431314611812
158.

128

VALKIRIA SP POL 2012 Klacz siwa F: Aroland PG
M: Valeria
O: Nikola Kręgielska
B: Jan Jurkiewicz
K023453 616 009 53 00021 12
159.

203

VENI VIDI VICI SP POL 2015 Ogier ciemnogniada/166cm F: Koh i Noor
M: Volumia
O: Anna Tyszko
B: Stadnina Koni Widzów
Brak Brak
160.

207

Viwa sp 2010 k kasztan F: LOVE AFFAIR
M: VALENCIA / COMPLIMENT
O:
B:
K024019
161.

80

WEDOG PRIDE N JOY Kuc Walijski POL 2012 Klacz izabelowata/kuc:130 F: Tireinon Star Rocker
M: 135157 Holly
O: Monika Miastowska-Melich
B: Mrs.R.McDonough
K025821
162.

110

WIKING PP DRP POL 2006 Wałach gniada/kuc:141 F: V I P / Visconti
M: Willoway Miss Minx / Chiddock Fankino
O: Łukasz Skotarczak
B: Piątkowscy
K010983 POL013670112006
163.

73

WILHELM KUC POL 2000 Wałach siwa/kuc:129 F: nn
M: nn
O: Monika Steczowicz
B: nn
K024361 POL 999640075603
164.

142

WRÓŻKA PONYSPORT KUC POL 2006 Klacz F: Nico K
M: Werwa
O: T.Skrobacz
B: Polska
K018269
165.

116

ZAPP-ZARAPP Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach gniada/163 F: domel
M: zadra
O: szymon wiliński
B: staniek diter
K026608 616009540099010
Rider Club
Competition
Prize
Adamietz Maria KJ Metpol Grodziec
50
SUM:
50.00
Biszewska Julita Kielecki Klub Jeździecki
200
SUM:
200.00
Chmaj Julia SKJ HORSEPROFI Łódź
300
100
SUM:
400.00
Helbich Wiktor JKS Salio Besiekierz Rudny
50
SUM:
50.00
Lasota Jacek St. J Napoleońska Zagroda
150
SUM:
150.00
Orlikowski Antoni KJ Bielik Grzegorzewice
100
100
200
200
SUM:
600.00
Ostrowska Adrianna St. J Napoleńska Zagroda
350
SUM:
350.00
Pliem-Perka Aleksandra Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
200
250
SUM:
450.00
Sajda Małgorzata Kielecki Klub Jeździecki
100
SUM:
100.00
Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
250
150
100
SUM:
500.00
Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
50
200
250
150
SUM:
650.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamietz Barbara
KJ Metpol Grodziec
2019-06-14
6
2019-06-15
7
2019-06-15
2019-06-16
3
LUKATO (191)
2019-06-14
21
2019-06-14
9
2019-06-15
14
2019-06-15
7
2019-06-16
4
Adamietz Maria
KJ Metpol Grodziec
DROBINKA (192)
2019-06-14
6
50
2019-06-14
10
2019-06-15
6
2019-06-15
5
2019-06-16
3
Aniołek Hubert
SKJ PONY POWER
TITAN (20)
2019-06-15
1
2019-06-15
20
BENETON (187)
2019-06-15
1
2019-06-15
19
2019-06-16
15
Badura Matylda
Klub Jeździecki Profit
2019-06-14
16
2019-06-14
8
2019-06-15
17
2019-06-15
3
2019-06-16
Bąk Sebastian
St. R&S STABLES
2019-06-14
16
2019-06-14
18
2019-06-15
11
2019-06-15
10
2019-06-14
9
2019-06-14
2019-06-15
21
2019-06-15
2019-06-14
19
2019-06-14
2019-06-15
6
2019-06-15
Banach Marta
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
PIŁAT (19)
2019-06-14
2019-06-14
2019-06-15
9
Bar Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
PIPIN (14)
2019-06-14
4
2019-06-14
3
2019-06-15
3
2019-06-15
1
2019-06-16
MARKIZA (95)
2019-06-14
1
2019-06-14
5
2019-06-15
16
2019-06-15
2
2019-06-16
1
Barczyk Otylia
St. KJ Profit Orzesze
2019-06-14
14
2019-06-14
8
2019-06-15
4
2019-06-15
7
2019-06-16
3
2019-06-14
1
2019-06-15
3
2019-06-16
4
2019-06-14
2019-06-15
5
Barzdo Antonina
Kj Zbyszko
CAŁKA (161)
2019-06-15
9
2019-06-15
2
2019-06-16
7
Benska Antonina
KJ Metpol Grodziec
ROCK (124)
2019-06-15
17
2019-06-16
6
2019-06-15
1
Berghauzen Kinga
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
PENELOPA (140)
2019-06-14
5
2019-06-16
Biel Zofia
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
D'APRIL (112)
2019-06-14
12
2019-06-14
7
2019-06-15
32
2019-06-16
21
2019-06-14
2
2019-06-14
3
2019-06-15
1
2019-06-16
16
Bieńkowska Anna
KJ Cavallino Brzoza
CORTEZ (134)
2019-06-14
1
2019-06-14
3
2019-06-15
5
2019-06-16
2
Bisaga Ines
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2019-06-14
23
2019-06-14
29
2019-06-15
35
2019-06-15
20
2019-06-16
11
2019-06-14
2019-06-15
23
2019-06-14
19
2019-06-15
1
2019-06-16
6
Biszewska Julita
Kielecki Klub Jeździecki
2019-06-14
8
2019-06-14
7
2019-06-15
8
2019-06-15
12
2019-06-16
1
200
Bors Iga
SKJ Ponylandia Wojciechowice
SHADOW (54)
2019-06-14
1
2019-06-15
6
2019-06-15
1
2019-06-14
1
2019-06-16
4
Borys Julia
Bez przynależności klubowej
ENDEMIT (166)
2019-06-14
1
2019-06-14
4
2019-06-15
3
2019-06-15
9
2019-06-16
11
Borys Kalina
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2019-06-14
1
2019-06-14
12
2019-06-15
2
2019-06-15
2
2019-06-16
6
Borzęcka Maja
KJ Infernal Team
ISSOS (100)
2019-06-14
1
2019-06-15
2019-06-16
5
CARENZA (101)
2019-06-14
1
2019-06-15
1
2019-06-16
1
ANTAR (194)
2019-06-14
1
2019-06-14
31
2019-06-15
13
2019-06-16
1
Bytner Wiktoria
SKJ Ponylandia Wojciechowice
ISLAND (53)
2019-06-14
23
2019-06-14
29
2019-06-16
11
2019-06-15
1
2019-06-15
36
Chmaj Julia
SKJ HORSEPROFI Łódź
JUTRZENKA (157)
2019-06-14
13
2019-06-14
1
300
2019-06-15
2019-06-16
2
100
2019-06-14
22
2019-06-14
2019-06-15
2
2019-06-15
2
2019-06-16
8
Chudzik Julia
KJ Bielik Grzegorzewice
2019-06-14
1
2019-06-14
14
2019-06-15
7
2019-06-15
9
2019-06-16
Ciechański Adam
CSJ Equestro Łódź
2019-06-15
2019-06-16
6
Czuprzyńska Martyna
SKJ Grobice
2019-06-14
21
2019-06-14
31
2019-06-15
31
2019-06-16
8
Dąbek Amelia
Kielecki Klub Jeździecki
2019-06-14
14
2019-06-14
2
2019-06-15
10
2019-06-15
22
2019-06-16
5
Dańczak Michalina
St. R&S STABLES
MAIDI (25)
2019-06-14
9
2019-06-14
15
2019-06-15
1
2019-06-15
1
2019-06-16
3
Dybowska Agata
SKJ Grobice
TINA (148)
2019-06-14
2019-06-14
6
2019-06-15
2019-06-15
2
2019-06-16
Ferenc Kinga
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2019-06-14
31
2019-06-14
7
2019-06-15
7
2019-06-15
21
2019-06-16
23
Ferenc Tamara
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
EQUUS (92)
2019-06-14
14
2019-06-14
7
2019-06-15
15
2019-06-15
21
2019-06-16
2019-06-14
11
2019-06-14
16
2019-06-15
24
2019-06-15
2019-06-16
Filipiak Karolina
SKJ Horseprofi
2019-06-14
26
2019-06-14
Filipiak Zofia
KJ Infernal Team
QUERIDA (99)
2019-06-14
2019-06-14
13
2019-06-15
3
2019-06-15
9
2019-06-16
3
Friedman Maja Bella
St. R&S STABLES
2019-06-14
3
2019-06-14
2
2019-06-15
9
2019-06-15
2
2019-06-16
1
Gabrysiak Alicja
ŁKJ
GERONIMO (121)
2019-06-14
1
Gierszewska Aneta
KJ Jarużyn
N'LUSI (77)
2019-06-14
11
2019-06-14
4
2019-06-15
1
2019-06-15
1
2019-06-16
10
2019-06-14
2
2019-06-14
10
2019-06-15
18
2019-06-15
15
2019-06-16
1
Gierszewska Kamila
KJ Jarużyn
2019-06-14
4
2019-06-14
19
2019-06-15
14
2019-06-15
2019-06-16
Gorczyca Lena
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2019-06-14
1
2019-06-14
4
2019-06-15
5
2019-06-15
4
2019-06-16
1
Gosztyła Weronika
Królewski KJ Wiktoria
PENELOPA (140)
2019-06-15
9
2019-06-14
23
Grobelny Martyna
LKJ Ochaby
FRIDA (168)
2019-06-14
1
2019-06-14
1
2019-06-15
1
2019-06-16
9
2019-06-14
11
2019-06-14
12
2019-06-15
36
2019-06-16
15
2019-06-15
1
Grudzień Aleksandra
Tuszyński KJ Garbówek
LYANNA (131)
2019-06-14
24
2019-06-14
2019-06-15
10
2019-06-15
Hejduk Aleksandra
JKS Salio
PASCAL S (174)
2019-06-14
18
2019-06-14
1
2019-06-15
15
2019-06-15
12
2019-06-16
1
Helbich Wiktor
JKS Salio Besiekierz Rudny
PANTONINA (176)
2019-06-14
15
2019-06-14
15
2019-06-15
17
2019-06-15
5
50
2019-06-16
4
Heydel Karolina
Rio Grande Krosinko
KONKORD (154)
2019-06-14
2
2019-06-14
5
2019-06-15
8
2019-06-15
2
2019-06-16
5
Janiszewska Gabriela
St. R&S Stables
2019-06-14
6
2019-06-14
2019-06-15
9
2019-06-15
6
2019-06-16
2
Janiszewska Lena
St. R&S Stables
2019-06-14
31
2019-06-14
14
2019-06-15
14
2019-06-15
6
2019-06-16
7
2019-06-14
31
2019-06-14
16
2019-06-15
16
2019-06-15
19
2019-06-16
3
Jaworska Antonina
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2019-06-14
8
2019-06-14
17
2019-06-15
1
2019-06-15
5
2019-06-16
3
Kamińska Maja
KS Happy Horse
ENNIA (189)
2019-06-15
2019-06-15
Kanicka Klaudia
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
LADY PANK (132)
2019-06-14
23
2019-06-15
1
2019-06-16
1
Karczewska Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2019-06-14
4
2019-06-14
4
2019-06-15
14
2019-06-15
14
2019-06-16
10
Kawa Aleksandra
KJK Romico Żywiec
INDI (133)
2019-06-14
23
2019-06-14
2019-06-15
2019-06-16
2019-06-15
28
Kawa Marta
KJK Romico Żywiec
GRAPPA (113)
2019-06-15
31
2019-06-15
37
2019-06-16
9
Kaźmierczak Maria
Brak
DAGA (160)
2019-06-14
23
2019-06-15
33
2019-06-16
6
2019-06-14
14
2019-06-15
1
Kempska Julia
Tuszyński KJ Garbówek
AVANTI (102)
2019-06-14
25
2019-06-14
2019-06-15
24
2019-06-15
2019-06-16
2
Kolasińska Ewa
BPK
NORTH CUP (167)
2019-06-14
22
2019-06-14
1
2019-06-15
8
2019-06-15
5
Kolawa Milena
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
NIKI (138)
2019-06-15
1
2019-06-16
10
2019-06-15
1
Kołodziejczyk Milena
Klub Sportowy Happy Horse
KEES (46)
2019-06-14
2019-06-14
12
2019-06-16
6
Koszuta Julia
..
MYSZA (172)
2019-06-14
31
2019-06-14
14
2019-06-15
18
2019-06-16
12
Kotwica Sylwia
Kielecki Klub Jeździecki
MAŚLAK (81)
2019-06-14
9
2019-06-14
18
2019-06-15
9
2019-06-15
2019-06-16
6
Kozłowska Alicja
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
GINA (139)
2019-06-15
39
2019-06-16
2019-06-15
23
Kręgielska Natalia
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
SANTA (129)
2019-06-14
4
2019-06-14
2
2019-06-15
1
2019-06-15
31
2019-06-16
7
Kręgielska Nikola
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
VALKIRIA (128)
2019-06-14
2019-06-14
7
2019-06-15
14
2019-06-15
2
2019-06-16
4
Kwiatkowska Karolina
KJ Podkowa Gruszczyn
LEON (108)
2019-06-15
1
2019-06-15
1
2019-06-16
14
GLORY (109)
2019-06-15
1
2019-06-15
26
2019-06-16
17
Lacheta Hanna
Klub Sportowy Happy Horse
COBAISHA (175)
2019-06-15
2019-06-15
Langer Kaja
KJK Romico Żywiec
FLAVIO (61)
2019-06-14
1
2019-06-14
10
2019-06-15
9
2019-06-16
9
ORIANA (62)
2019-06-14
1
2019-06-14
3
2019-06-15
1
2019-06-15
1
2019-06-16
1
Lasota Jacek
St. J Napoleońska Zagroda
2019-06-14
4
2019-06-14
3
150
2019-06-15
19
2019-06-15
11
SILVER (144)
2019-06-14
8
2019-06-14
5
2019-06-15
27
2019-06-15
Lee Nayon
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2019-06-14
11
2019-06-14
4
2019-06-15
9
2019-06-16
2
Lewczyk Pola
KJ Zbyszko
JARY (159)
2019-06-14
4
2019-06-14
1
2019-06-15
1
2019-06-16
4
Lewkowicz Amelia
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-06-14
20
2019-06-14
23
2019-06-15
31
2019-06-15
6
2019-06-16
5
SOFIA (107)
2019-06-14
15
2019-06-14
2
2019-06-15
31
2019-06-15
1
Lorek Joanna
KS Happy Horse
AGITANIA (200)
2019-06-14
17
2019-06-14
14
2019-06-15
2019-06-15
Machniewicz Ewa
St. R&S STABLES
2019-06-14
31
2019-06-14
16
2019-06-15
38
2019-06-15
18
2019-06-16
6
FARAMIR (127)
2019-06-14
3
2019-06-14
2019-06-15
1
2019-06-15
Margasińska Maja
KS Happy Horse
2019-06-15
2019-06-15
Marta Kawa
KJK Romico
GRAPPA (113)
2019-06-14
21
2019-06-14
Melich Oliwia
KJ Bielik Grzegorzewice
2019-06-14
7
2019-06-15
24
2019-06-16
2
Michalak Antoni
BPK
2019-06-15
18
2019-06-16
3
Michalak Zofia
SSKJ Bobrowy Staw
2019-06-14
15
2019-06-14
1
2019-06-15
9
2019-06-14
16
2019-06-14
7
2019-06-15
3
2019-06-15
14
2019-06-16
12
Mitman Kaja
KJ Golden Dream
2019-06-14
1
2019-06-14
5
2019-06-15
9
2019-06-15
4
2019-06-16
1
Nagła Maja
St. KJ Stajnia ADAMUS
BRANDON (162)
2019-06-15
1
2019-06-15
1
2019-06-16
12
Nawrocka Roksana
Klub Jeździecki Agri
D'ACORD (103)
2019-06-14
15
2019-06-14
21
2019-06-15
1
2019-06-15
12
2019-06-16
8
HIPSY (104)
2019-06-14
21
2019-06-14
12
2019-06-16
1
2019-06-15
1
2019-06-15
31
Orlikowski Antoni
KJ Bielik Grzegorzewice
2019-06-14
4
100
2019-06-14
3
100
2019-06-15
2
200
2019-06-15
2019-06-16
1
200
Ostrowska Adrianna
St. J Napoleńska Zagroda
2019-06-14
6
2019-06-14
16
2019-06-15
16
2019-06-14
17
2019-06-15
15
DIAMENT (206)
2019-06-14
4
2019-06-15
1
350
Ostrowska Oliwia
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
BEATRYCZE (201)
2019-06-14
3
2019-06-14
2019-06-15
17
2019-06-15
4
FINLANDIA (202)
2019-06-14
13
2019-06-14
27
2019-06-15
20
2019-06-15
2019-06-16
9
Pankiewicz Ireneusz
KJ Bielik Grzegorzewice
2019-06-14
11
2019-06-14
2019-06-15
26
2019-06-15
Pawłowska Kornelia
BPK - MAZ
2019-06-14
20
2019-06-14
7
2019-06-15
15
2019-06-16
4
2019-06-14
15
2019-06-14
6
2019-06-15
1
2019-06-15
1
2019-06-16
2
Pękal Emilia
Kielecki Klub Jeździecki
AMANDA (64)
2019-06-14
2
2019-06-14
1
2019-06-15
2
2019-06-16
5
Pietraszko Kaja
Klub Jazdy Konnej Romico
2019-06-14
13
2019-06-14
9
2019-06-15
5
2019-06-16
5
Piontek Barbara
RIO GRANDE Krosinko
2019-06-14
19
2019-06-14
13
2019-06-15
5
2019-06-15
8
2019-06-16
16
CYKOR (58)
2019-06-14
23
2019-06-14
7
2019-06-15
1
2019-06-15
2
2019-06-16
14
Piontek Helena
RIO GRANDE Krosinko
2019-06-14
2019-06-14
7
2019-06-15
3
2019-06-15
8
2019-06-16
6
ROLEX 2 (56)
2019-06-14
8
2019-06-14
4
2019-06-15
7
2019-06-15
5
2019-06-16
2
Piwko Mirosław
Bez przynależności klubowej
CELENTANA (198)
2019-06-14
30
2019-06-14
2019-06-15
29
2019-06-15
Pliem-Perka Aleksandra
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2019-06-14
2
200
2019-06-14
7
2019-06-15
13
2019-06-15
2
250
2019-06-16
2
Pliem-Perka Martyna
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2019-06-14
31
2019-06-14
14
2019-06-15
3
2019-06-15
1
2019-06-16
19
JUNIOR (120)
2019-06-14
4
2019-06-14
6
2019-06-15
1
2019-06-15
1
2019-06-16
5
Ptaszyńska Aleksandra
Stowarzyszenie SKJ Grobice
CZEKAN (75)
2019-06-14
6
2019-06-15
9
2019-06-14
4
2019-06-15
2
2019-06-16
8
Ptaszyńska Julia
K.J. Plejada
2019-06-14
1
2019-06-14
11
2019-06-15
2019-06-15
2019-06-16
Pupiałło Marianna
KJ Bracia Romanowscy
FENIKS (59)
2019-06-14
2
2019-06-15
22
2019-06-16
13
2019-06-14
5
2019-06-15
1
2019-06-16
11
2019-06-14
2
2019-06-15
1
Raczyńska Zofia
Łódzki klub jeździecki
CYRANO (199)
2019-06-14
2019-06-14
Rochowska Wiktoria
Kj Zbyszko
ARIS (156)
2019-06-14
8
2019-06-14
6
2019-06-15
1
2019-06-15
1
2019-06-16
6
Rosicka-Tyszko Joanna
Tuszyński KJ Garbówek
COLOSOS (183)
2019-06-14
2019-06-14
10
2019-06-15
13
2019-06-15
9
NACORADO (209)
2019-06-14
14
2019-06-14
12
2019-06-15
22
2019-06-15
7
Rytych Damian
St. J Napoleońska Zagroda
IMBIR (177)
2019-06-14
10
2019-06-14
5
2019-06-15
6
PRIMA PRO (178)
2019-06-14
8
2019-06-14
9
2019-06-15
4
CAMPARI (208)
2019-06-14
13
2019-06-15
17
Sajda Małgorzata
Kielecki Klub Jeździecki
UCCELLA (83)
2019-06-14
28
2019-06-14
2019-06-15
2019-06-15
4
100
2019-06-16
3
Sakrajda Maria
KS Happy Horse
DECOLA (50)
2019-06-14
2019-06-14
15
2019-06-15
9
2019-06-15
25
Sawicka Lena
Bpk
2019-06-15
1
2019-06-15
13
2019-06-16
24
2019-06-15
15
2019-06-15
1
2019-06-16
13
Sendalska Katarzyna
KJ Infernal Team
BED BOY (97)
2019-06-15
7
2019-06-15
Sieńko Michał
St. SKJ Grobice
ELVIS (70)
2019-06-14
21
2019-06-14
31
2019-06-15
1
2019-06-15
11
2019-06-16
8
Sierakowska Michalina
Stowarzyszenie R&S STABLES
2019-06-16
10
Skorupa Karina
Klub Sportowy Happy Horse
LARIX (149)
2019-06-14
2019-06-14
2019-06-16
ALF (150)
2019-06-14
11
2019-06-14
19
2019-06-15
1
2019-06-15
1
2019-06-16
6
Skotarczak Nel
KJ Podkowa Gruszczyn
WIKING PP (110)
2019-06-14
7
2019-06-14
7
2019-06-15
25
2019-06-16
6
2019-06-14
6
2019-06-14
6
2019-06-15
1
2019-06-15
1
2019-06-16
1
Smolich Julia
KJ Fullmet
2019-06-14
1
2019-06-14
7
2019-06-16
7
2019-06-15
28
2019-06-15
10
Sobolewska Paulina
Bogusławicki KJ
DESTINO (117)
2019-06-14
7
2019-06-15
3
Sondej Zofia
Kielecki Klub Jeździecki
MAKS (185)
2019-06-14
20
2019-06-14
2
2019-06-15
4
2019-06-15
14
2019-06-16
4
Steczowicz Maria
Stowarzyszenie SKJ Grobice
WILHELM (73)
2019-06-14
31
2019-06-14
2
2019-06-15
34
2019-06-16
2019-06-15
Strąk Dominika
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2019-06-14
1
2019-06-14
13
2019-06-15
8
2019-06-15
14
2019-06-16
13
Strzeszewska Wiktoria
Sportowy Klub Jeździecki BAJARDO
2019-06-14
2
2019-06-15
7
2019-06-16
1
2019-06-14
2
2019-06-15
1
2019-06-16
18
Styła Olga
Rio Grande Krosinko
2019-06-14
2
2019-06-16
3
2019-06-14
1
2019-06-15
1
Suwała Aleksandra
Kielecki Klub Jeździecki
DAKOTA (40)
2019-06-15
11
2019-06-15
16
2019-06-16
3
Szkiela Marta
SKJ HORSEPROFI Łódź
HARNAŚ (173)
2019-06-14
17
2019-06-14
Szmytka Antoni
Tuszyński KJ Garbówek
ICE AGE H (190)
2019-06-14
12
2019-06-14
11
2019-06-15
12
2019-06-15
8
Szrajer Matylda
Kielecki Klub Jeździecki
KARINA (163)
2019-06-14
21
2019-06-14
21
2019-06-15
1
2019-06-15
1
2019-06-16
1
Taczalska Maja
Nie zrzeszona
AVENUE (184)
2019-06-14
2
2019-06-14
5
2019-06-15
13
2019-06-15
4
2019-06-16
5
Terkiewicz Nina
Klub Sportowy Happy Horse
2019-06-14
29
2019-06-14
Troć Wiktoria
KJ Salio Biesiekierz Rudny
2019-06-14
1
250
2019-06-14
8
2019-06-15
3
150
2019-06-16
7
RASPBERRY (165)
2019-06-14
2
2019-06-14
14
2019-06-15
18
2019-06-16
2
100
Trojan Zoja
brak
ARGO (170)
2019-06-14
21
2019-06-14
10
2019-06-15
10
2019-06-15
23
2019-06-16
4
Tyszko Michał
Tuszyński KJ Garbówek
2019-06-14
7
2019-06-14
20
2019-06-15
14
2019-06-15
2019-06-14
5
50
2019-06-14
2
200
2019-06-15
1
250
2019-06-15
3
150
Urbańska Natalia
SJ Napoleońska Zagroda
PRIMA (171)
2019-06-14
7
2019-06-14
2
2019-06-15
29
2019-06-16
20
Viwa (207)
2019-06-14
11
2019-06-14
16
2019-06-15
16
2019-06-15
18
2019-06-16
7
Wałach Maja
KJ Dobrzyniec
PLASTYK (34)
2019-06-16
22
2019-06-15
30
2019-06-15
1
2019-06-15
7
2019-06-15
5
2019-06-16
4
Wąsiewicz Julia
KJ Zbyszko
TALL (155)
2019-06-14
7
2019-06-14
4
2019-06-15
27
2019-06-15
12
2019-06-16
Weber Klara
KJ Infernal Team
2019-06-14
8
2019-06-14
8
2019-06-15
2
2019-06-15
11
2019-06-16
Więch Gabriela
Kielecki Klub Jeździecki
2019-06-14
6
2019-06-14
21
2019-06-15
1
2019-06-15
17
2019-06-16
1
Wieczorek Kornelia
CSJ EQUESTRO ŁÓDŹ
IWA (123)
2019-06-15
6
2019-06-15
15
2019-06-16
2
Wilińska Martyna
SSKJ Bobrowy Staw
2019-06-14
20
2019-06-14
6
2019-06-15
19
2019-06-16
5
2019-06-15
3
Zaręba Aleksandra
KJ SO Łąck
FARGITA (135)
2019-06-14
2
2019-06-14
1
2019-06-15
2
2019-06-16
4

Number of Riders: 128

Number of Horses: 165

The sum of prizes: 3 500.00

Competition results developed by: HIPPOSERWIS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052014-3, Tomasz Próchniak, Lublin)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl