Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Elim. do OOM-B Region II oraz ZR-B
Bobrowy Staw, 8-9.06.2019r.

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
151 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 16:55:55
2019-06-06 16:30:41
Radosław Zalewski HERE I AM
  • 1x 8/C/zwykły art. 238.2.1
150 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 16:56:03
2019-06-06 16:30:16
Radosław Zalewski EYE CATCHER
  • 1x 8/C/zwykły art. 238.2.1
149 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 12:11:43
2019-06-06 11:56:08
Bogdan Maślanka KASTET
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
146 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 22:10:03
2019-06-05 21:35:45
Julia Gąsiorek INTERIA
  • 1x 2/P/I półfinał el. OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/P1/II półfinał el. OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/N/I i II nawrót finału el. OOM Duże Konie - dwunawrotowy dokładności
145 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 10:44:55
2019-06-05 20:27:24
Weronika Krzyśpiak ENIGMA
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
144 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 10:44:58
2019-06-05 20:25:59
Weronika Krzyśpiak ELITA
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
143 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 20:13:46
2019-06-05 18:18:39
Ewa Mazurowska MARIIT P
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
142 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 20:13:48
2019-06-05 16:37:07
Julia Borys ENDEMIT
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
139 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 12:49:24
2019-06-05 11:45:04
Antoni Tomaszewski GAMBIT
  • 1x 5/L/o Markę Nuba Equi - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
138 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 10:16:11
2019-06-05 08:25:42
Karolina Klusek ISKRA
  • 1x 1/LL-90/I półfinał el. OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/LL-90/II półfinał el. OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 9/LL-95/I i II nawrót finału el. OOM Kuce - dwunawrotowy dokładności
137 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 10:17:37
2019-06-05 07:52:22
Tomasz Chentkowski JAGER
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
136 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 10:17:30
2019-06-05 07:49:04
Tomasz Chentkowski CORONER
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
135 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 10:16:20
2019-06-05 00:48:32
Nina Januszkiewicz DIABLO DE CASTELLO
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.5
134 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 10:16:22
2019-06-04 21:07:15
Nadia Ambroziak DŻARNA
  • 1x 1/LL-90/I półfinał el. OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/LL-90/II półfinał el. OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 9/LL-95/I i II nawrót finału el. OOM Kuce - dwunawrotowy dokładności
133 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 15:57:33
2019-06-04 14:50:16
Jakub Grzymała ARNOLD
  • 2x 5/L/o Markę Nuba Equi - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 15:02:05
2019-06-04 14:42:04
Julia Kuszelewska DELI
  • 2x 5/L/o Markę Nuba Equi - zwykły art. 238.2.1
131 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 15:02:10
2019-06-04 12:54:58
Julia Niedzielska KORWETTA II
  • 2x 5/L/o Markę Nuba Equi - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 15:02:16
2019-06-04 12:39:37
Zofia Michalak EKSPLOZJA
  • 1x 5/L/o Markę Nuba Equi - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 15:02:23
2019-06-04 12:37:42
Zofia Michalak LIBERTY LIFE
  • 1x 2/P/I półfinał el. OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/P1/II półfinał el. OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/N/I i II nawrót finału el. OOM Duże Konie - dwunawrotowy dokładności
128 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 11:54:20
2019-06-04 11:50:26
Ewa Mazurowska RAF LIDER
  • 1x 7/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
127 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 10:17:22
2019-06-04 08:10:58
Julia Praga J'02 POLAŃCZYK
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
126 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 13:13:05
2019-06-03 22:12:40
Martyna Ostapczuk SILVER V
  • 1x 2/P/I półfinał el. OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/P1/II półfinał el. OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/N/I i II nawrót finału el. OOM Duże Konie - dwunawrotowy dokładności
125 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 20:13:50
2019-06-03 21:56:06
Zuzanna Różyc STELLA PACK JURASEK
  • 1x 1/LL-90/I półfinał el. OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/LL-90/II półfinał el. OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 9/LL-95/I i II nawrót finału el. OOM Kuce - dwunawrotowy dokładności
124 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 19:34:13
2019-06-03 14:10:27
Konstancja Bohdanowicz MISSISSIPI
  • 1x 1/LL-90/I półfinał el. OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/LL-90/II półfinał el. OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 9/LL-95/I i II nawrót finału el. OOM Kuce - dwunawrotowy dokładności
123 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 12:33:17
2019-06-03 12:32:47
Paulina Szuba LIDKA
  • 2x 5/L/o Markę Nuba Equi - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/P/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
122 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 12:29:09
2019-06-03 11:20:25
Julia Ostrowska NIXON JS
  • 1x 7/N/dwufazowy art. 274.5.5
121 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 11:09:17
2019-06-03 10:47:10
Konstancja Płoskonka ISKIERKA
  • 1x 1/LL-90/I półfinał el. OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/LL-90/II półfinał el. OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 9/LL-95/I i II nawrót finału el. OOM Kuce - dwunawrotowy dokładności
120 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 11:09:21
2019-06-03 10:19:22
Ola Kasprzyszak AVRIL
  • 1x 1/LL-90/I półfinał el. OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/LL-90/II półfinał el. OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 9/LL-95/I i II nawrót finału el. OOM Kuce - dwunawrotowy dokładności
119 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 11:09:26
2019-06-03 09:40:43
Konstancja Przybylska IZIS KL
  • 2x 5/L/o Markę Nuba Equi - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
118 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 11:09:30
2019-06-03 09:38:20
Klaudia Zajkowska DONALD
  • 1x 1/LL-90/I półfinał el. OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/LL-90/II półfinał el. OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 9/LL-95/I i II nawrót finału el. OOM Kuce - dwunawrotowy dokładności
117 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 13:14:16
2019-06-03 09:05:57
Julia Kurosz LUNA
  • 1x 2/P/I półfinał el. OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/P1/II półfinał el. OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/N/I i II nawrót finału el. OOM Duże Konie - dwunawrotowy dokładności
115 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 11:09:44
2019-06-03 08:06:01
Wojciech Kowalik CZERTO
  • 2x 5/L/o Markę Nuba Equi - zwykły art. 238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 11:09:48
2019-06-03 07:54:44
Jakub Olesiejuk SWEET COLAGE
  • 2x 5/L/o Markę Nuba Equi - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2019-06-02 20:37:58
2019-06-02 15:07:30
Aleksandra Poznańska LORD OF THE RING KG
  • 1x 6/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/dwufazowy art. 274.5.5
111 ENTRY ACCEPTED 2019-06-02 20:38:14
2019-06-02 12:46:11
Lena Jarecka EMMA
  • 1x 1/LL-90/I półfinał el. OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/LL-90/II półfinał el. OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 9/LL-95/I i II nawrót finału el. OOM Kuce - dwunawrotowy dokładności
110 ENTRY ACCEPTED 2019-06-02 20:38:40
2019-06-02 12:45:43
Kaja Kamieniecka DEBIUT
  • 1x 1/LL-90/I półfinał el. OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/LL-90/II półfinał el. OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 9/LL-95/I i II nawrót finału el. OOM Kuce - dwunawrotowy dokładności
107 ENTRY ACCEPTED 2019-06-02 20:39:04
2019-06-02 11:15:23
Oliwia Aleksandra Stankiewicz COENTRAO A
  • 2x 5/L/o Markę Nuba Equi - zwykły art. 238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2019-06-02 20:39:17
2019-06-02 11:12:50
Szymon Weremczuk LADY PEZI
  • 1x 6/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/dwufazowy art. 274.5.5
104 ENTRY ACCEPTED 2019-06-02 20:39:30
2019-06-01 23:38:57
Hanna Szustorowska RICO KG
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 10:17:01
2019-06-01 22:20:35
Olga Rzycka LEVANTE
  • 1x 6/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/dwufazowy art. 274.5.5
100 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 10:16:53
2019-06-01 22:20:00
Olga Rzycka KLONDAIKA
  • 1x 6/P/zwykły art. 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 22:01:48
2019-06-01 14:03:06
Julia Michalska QUIDAM’S DUKE
  • 1x 2/P/I półfinał el. OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/P1/II półfinał el. OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/N/I i II nawrót finału el. OOM Duże Konie - dwunawrotowy dokładności
97 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 13:14:49
2019-06-01 09:53:35
Klara Kozioł CHAMBERTINA
  • 1x 2/P/I półfinał el. OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/P1/II półfinał el. OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/N/I i II nawrót finału el. OOM Duże Konie - dwunawrotowy dokładności
96 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 11:21:25
2019-05-31 20:49:48
Zofia Chrzanowska GAJA
  • 1x 6/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
95 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 13:15:11
2019-05-31 18:59:33
Anna Dziuba DOLLAR DE NUEVO
  • 1x 2/P/I półfinał el. OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/P1/II półfinał el. OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/N/I i II nawrót finału el. OOM Duże Konie - dwunawrotowy dokładności
94 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 18:14:21
2019-05-31 16:13:26
Kornelia Łupińska ANDROS GB
  • 1x 1/LL-90/I półfinał el. OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/LL-90/II półfinał el. OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 9/LL-95/I i II nawrót finału el. OOM Kuce - dwunawrotowy dokładności
93 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 11:12:21
2019-05-31 09:33:22
Cezary Kalinowski KATNIS
  • 1x 7/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 8/C/zwykły art. 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 11:12:24
2019-05-31 09:32:32
Cezary Kalinowski EUFORIA
  • 1x 7/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 8/C/zwykły art. 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 13:15:40
2019-05-31 09:04:48
Aleksandra Ptaszyńska CZEKAN
  • 1x 2/P/I półfinał el. OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/P1/II półfinał el. OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/N/I i II nawrót finału el. OOM Duże Konie - dwunawrotowy dokładności
90 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 11:29:47
2019-05-30 10:49:25
Amelia Szczupakowska DOMEYKO
  • 1x 5/L/o Markę Nuba Equi - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
86 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 21:35:31
2019-05-29 20:46:33
Maja Gutorska RUBIN
  • 1x 6/P/zwykły art. 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 21:35:35
2019-05-29 20:45:48
Andrzej Głoskowski MERLIN VAN'T HEIKE
  • 1x 6/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/dwufazowy art. 274.5.5
83 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 17:53:42
2019-05-29 19:53:51
Zuzanna Olawa Vel Olawińska DALIA
  • 2x 5/L/o Markę Nuba Equi - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 15:33:13
2019-05-29 15:19:51
Julia Regucka EPOKA
  • 1x 6/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
80 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 15:33:17
2019-05-29 15:11:23
Julia Regucka UTRATA
  • 2x 5/L/o Markę Nuba Equi - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 15:33:20
2019-05-29 15:10:43
Julia Regucka SIBILLA
  • 1x 6/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
76 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 13:16:08
2019-05-29 00:45:55
Klara Weber IMPRESA MISS NANDO
  • 1x 1/LL-90/I półfinał el. OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/LL-90/II półfinał el. OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 9/LL-95/I i II nawrót finału el. OOM Kuce - dwunawrotowy dokładności
75 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 11:00:09
2019-05-29 00:45:05
Amelia Krywult CHERROKEE
  • 1x 6/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/dwufazowy art. 274.5.5
74 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 13:16:24
2019-05-29 00:44:19
Amelia Krywult DANTOS
  • 1x 2/P/I półfinał el. OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/P1/II półfinał el. OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/N/I i II nawrót finału el. OOM Duże Konie - dwunawrotowy dokładności
73 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 11:00:20
2019-05-29 00:43:17
Andrzej Głoskowski TOYOTA
  • 1x 6/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/dwufazowy art. 274.5.5
72 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 11:00:31
2019-05-29 00:41:27
Andrzej Głoskowski HERCULES
  • 1x 6/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/dwufazowy art. 274.5.5
71 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 11:00:36
2019-05-29 00:40:41
Andrzej Głoskowski CENTROPLAST-DINAR
  • 1x 7/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 8/C/zwykły art. 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 11:00:41
2019-05-29 00:39:34
Alicja Filipiak AROMAT
  • 2x 5/L/o Markę Nuba Equi - zwykły art. 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 11:00:45
2019-05-29 00:39:04
Zofia Filipiak QUERIDA
  • 2x 5/L/o Markę Nuba Equi - zwykły art. 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 17:08:24
2019-05-28 14:56:29
Karolina Karczewska LAUDERDALE
  • 1x 2/P/I półfinał el. OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/P1/II półfinał el. OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
67 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 17:08:29
2019-05-28 14:55:49
Karolina Bar PIPIN
  • 1x 2/P/I półfinał el. OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/P1/II półfinał el. OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
66 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 17:08:35
2019-05-28 14:54:32
Kinga Ferenc MILLCROFT VIVA
  • 1x 1/LL-90/I półfinał el. OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/LL-90/II półfinał el. OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 9/LL-95/I i II nawrót finału el. OOM Kuce - dwunawrotowy dokładności
65 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 17:08:38
2019-05-28 14:53:40
Tamara Ferenc FANTA-EWITA
  • 1x 1/LL-90/I półfinał el. OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/LL-90/II półfinał el. OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 9/LL-95/I i II nawrót finału el. OOM Kuce - dwunawrotowy dokładności
64 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 17:08:41
2019-05-28 14:49:26
Karolina Bar MARKIZA
  • 1x 1/LL-90/I półfinał el. OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/LL-90/II półfinał el. OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 9/LL-95/I i II nawrót finału el. OOM Kuce - dwunawrotowy dokładności
61 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 12:22:49
2019-05-28 10:28:20
Olga Celska HIP HOP
  • 1x 7/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 8/C/zwykły art. 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 12:19:43
2019-05-28 10:26:58
Olga Celska ESCATO
  • 1x 6/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/dwufazowy art. 274.5.5
58 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 12:14:15
2019-05-27 21:00:42
Agata Vollenhoven BASTION
  • 1x 7/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 8/C/zwykły art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 20:37:21
2019-05-27 20:35:10
Dominika Maruda CALIFORNIA
  • 2x 5/L/o Markę Nuba Equi - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 20:37:26
2019-05-27 20:34:15
Dominika Maruda ASCOT
  • 1x 5/L/o Markę Nuba Equi - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
53 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 20:37:29
2019-05-27 16:46:28
Zofia Gintowt-Juchniewicz SKŁADNIA
  • 1x 2/P/I półfinał el. OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/P1/II półfinał el. OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/N/I i II nawrót finału el. OOM Duże Konie - dwunawrotowy dokładności
50 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 14:43:07
2019-05-27 12:27:47
Zuzanna Różyc DE MARCO
  • 1x 2/P/I półfinał el. OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/P1/II półfinał el. OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/N/I i II nawrót finału el. OOM Duże Konie - dwunawrotowy dokładności
49 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 14:43:08
2019-05-27 11:51:37
Ida Twerdochlib CADIARA
  • 2x 5/L/o Markę Nuba Equi - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 14:43:08
2019-05-27 11:46:06
Karolina Szaniawska GOLDIKA
  • 1x 2/P/I półfinał el. OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/P1/II półfinał el. OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/N/I i II nawrót finału el. OOM Duże Konie - dwunawrotowy dokładności
47 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 14:43:07
2019-05-26 21:01:41
Tamara Tybulczuk PABLO I
  • 1x 2/P/I półfinał el. OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/P1/II półfinał el. OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/N/I i II nawrót finału el. OOM Duże Konie - dwunawrotowy dokładności
46 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 14:43:37
2019-05-26 20:12:39
Martyna Mitrowska A CATOKI
  • 1x 6/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
45 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 14:43:37
2019-05-26 20:11:55
Martyna Mitrowska BORYS
  • 1x 5/L/o Markę Nuba Equi - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 14:43:37
2019-05-26 19:43:57
Martyna Kozon TOLEDO
  • 1x 6/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
43 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 14:43:50
2019-05-26 16:53:52
Jagna Grabowska PASJA
  • 1x 1/LL-90/I półfinał el. OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/LL-90/II półfinał el. OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 9/LL-95/I i II nawrót finału el. OOM Kuce - dwunawrotowy dokładności
41 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 14:43:56
2019-05-26 07:06:42
Ewelina Szczepanik COCAINA
  • 1x 6/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
40 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 14:45:14
2019-05-26 07:05:51
Ewelina Szczepanik CANBERRA
  • 1x 5/L/o Markę Nuba Equi - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
39 ENTRY ACCEPTED 2019-05-25 20:38:29
2019-05-25 15:08:44
Weronika Winkler SARNA
  • 1x 2/P/I półfinał el. OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/P1/II półfinał el. OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/N/I i II nawrót finału el. OOM Duże Konie - dwunawrotowy dokładności
38 ENTRY ACCEPTED 2019-05-25 20:38:31
2019-05-25 15:07:06
Weronika Winkler URIAS
  • 1x 2/P/I półfinał el. OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/P1/II półfinał el. OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/N/I i II nawrót finału el. OOM Duże Konie - dwunawrotowy dokładności
36 ENTRY ACCEPTED 2019-05-25 20:38:39
2019-05-25 13:18:31
Lena Oleszkiewicz GLENLO FIONNUALA
  • 1x 1/LL-90/I półfinał el. OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/LL-90/II półfinał el. OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 9/LL-95/I i II nawrót finału el. OOM Kuce - dwunawrotowy dokładności
35 ENTRY ACCEPTED 2019-05-25 06:23:09
2019-05-24 21:40:14
Katarzyna Żuchowicka CHOPIN
  • 1x 1/LL-90/I półfinał el. OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/LL-90/II półfinał el. OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 9/LL-95/I i II nawrót finału el. OOM Kuce - dwunawrotowy dokładności
34 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 14:45:15
2019-05-24 21:38:47
Katarzyna Żuchowicka ARON
  • 1x 2/P/I półfinał el. OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/P1/II półfinał el. OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/N/I i II nawrót finału el. OOM Duże Konie - dwunawrotowy dokładności
33 ENTRY ACCEPTED 2019-05-25 06:23:15
2019-05-24 21:37:35
Piotr Piasecki AWANGARDA
  • 1x 5/L/o Markę Nuba Equi - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
32 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 18:34:40
2019-05-24 17:42:00
Nadia Sabitov BONPARIS
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 10:16:39
2019-05-24 10:33:47
Zuzanna Molenda JONATAN
  • 2x 5/L/o Markę Nuba Equi - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
29 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 21:46:33
2019-05-23 20:01:46
Gabriella Niklińska SZAMAN HIPPICA
  • 1x 5/L/o Markę Nuba Equi - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
27 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 13:14:21
2019-05-23 12:26:45
Karina Dzięgielewska OLSTER
  • 1x 2/P/I półfinał el. OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/P1/II półfinał el. OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/N/I i II nawrót finału el. OOM Duże Konie - dwunawrotowy dokładności
26 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 10:24:26
2019-05-23 09:15:08
Dagmara Poleszak MIGRENA
  • 1x 1/LL-90/I półfinał el. OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/LL-90/II półfinał el. OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 9/LL-95/I i II nawrót finału el. OOM Kuce - dwunawrotowy dokładności
25 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 13:14:32
2019-05-23 08:23:51
Roksana Naumiuk JAWA
  • 1x 1/LL-90/I półfinał el. OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/LL-90/II półfinał el. OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 9/LL-95/I i II nawrót finału el. OOM Kuce - dwunawrotowy dokładności
24 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 13:07:52
2019-05-21 21:24:06
Julia Gwóźdź EVENING BREEZE
  • 1x 6/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/dwufazowy art. 274.5.5
22 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 14:42:04
2019-05-21 14:29:01
Karolina Rychter GOLDEN BOY
  • 2x 5/L/o Markę Nuba Equi - zwykły art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 13:19:15
2019-05-21 14:27:49
Helena Hamera TULLAMORE DEW
  • 1x 2/P/I półfinał el. OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/P1/II półfinał el. OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/N/I i II nawrót finału el. OOM Duże Konie - dwunawrotowy dokładności
18 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 14:41:56
2019-05-21 14:27:12
Paulina Antczak-Jakubek EVITA
  • 2x 5/L/o Markę Nuba Equi - zwykły art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 14:41:52
2019-05-21 14:14:20
Joanna Sukiennik CARENZO
  • 1x 5/L/o Markę Nuba Equi - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/P/zwykły art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 12:01:59
2019-05-21 10:44:25
Marcelina Matyszczak PEGAS
  • 1x 6/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
14 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 11:02:05
2019-05-20 12:33:45
Julia Kapel ULILEN
  • 1x 2/P/I półfinał el. OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/P1/II półfinał el. OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/N/I i II nawrót finału el. OOM Duże Konie - dwunawrotowy dokładności
13 ENTRY ACCEPTED 2019-05-19 21:59:06
2019-05-19 13:25:58
Sara Patejko IRYDION L
  • 1x 2/P/I półfinał el. OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/P1/II półfinał el. OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/N/I i II nawrót finału el. OOM Duże Konie - dwunawrotowy dokładności
11 ENTRY ACCEPTED 2019-05-19 21:58:58
2019-05-18 15:59:57
Pola Skarżyńska CZANDRA
  • 1x 1/LL-90/I półfinał el. OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/LL-90/II półfinał el. OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 9/LL-95/I i II nawrót finału el. OOM Kuce - dwunawrotowy dokładności
10 ENTRY ACCEPTED 2019-05-19 21:58:53
2019-05-18 09:24:33
Aniela Wesołowska TUTSI
  • 1x 6/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
7 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 21:25:23
2019-05-13 13:18:57
Maria Mrozowska GENEO
  • 1x 5/L/o Markę Nuba Equi - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
6 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 11:34:06
2019-05-13 08:12:40
Irena Pawłowska MESKALINA
  • 1x 2/P/I półfinał el. OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/P1/II półfinał el. OOM Duże Konie, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/N/I i II nawrót finału el. OOM Duże Konie - dwunawrotowy dokładności
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
3 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 22:09:34
2019-05-10 10:00:24
Amelia Zubczyńska TOUAREG
  • 1x 1/LL-90/I półfinał el. OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/LL-90/II półfinał el. OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 9/LL-95/I i II nawrót finału el. OOM Kuce - dwunawrotowy dokładności
2 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 22:09:31
2019-05-10 09:55:37
Natalia Łazowska NESKA
  • 1x 1/LL-90/I półfinał el. OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/LL-90/II półfinał el. OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 9/LL-95/I i II nawrót finału el. OOM Kuce - dwunawrotowy dokładności
1 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 21:55:40
2019-05-09 19:22:39
Julia Bednarczyk TAMIZA
  • 1x 1/LL-90/I półfinał el. OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 3/LL-90/II półfinał el. OOM Kuce, z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 9/LL-95/I i II nawrót finału el. OOM Kuce - dwunawrotowy dokładności
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Ambroziak Nadia Sportowy Klub Jeździecki Pony Power
2005 (JM.)
O053977
2. Antczak-Jakubek Paulina BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O050385
3. Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O030815
4. Bednarczyk Julia WKJ Lublin
2004 (JM.)
O029070
5. Bohdanowicz Konstancja BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O033953
6. Borys Julia Bez przynależności klubowej
2004 (JM.)
O038822
7. Celska Olga SKJ Beckersport Raszyn
1999 (MJ.)
O026797
8. Chentkowski Tomasz KJ Welt Opypy
S
O002465
9. Chrzanowska Zofia KJ Wiktorowo
2001 (J.)
O026640
10. Dzięgielewska Karina St. KSK Stare Babice
2004 (JM.)
O036256
11. Dziuba Anna Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2006 (JM.)
O041843
10172785
12. Ferenc Kinga KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2007 (JM.)
O042487
13. Ferenc Tamara KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O036586
14. Filipiak Alicja KJ Infernal Team
2005 (JM.)
O050053
15. Filipiak Zofia KJ Infernal Team
2005 (JM.)
O050054
16. Gąsiorek Julia St. KSK Stare Babice
2004 (JM.)
O040083
17. Gintowt-Juchniewicz Zofia Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2005 (JM.)
O037012
18. Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
S
O001125
19. Grabowska Jagna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O037891
20. Grzymała Jakub Stowarzyszenie J Szarża Popówek
S
O010163
21. Gutorska Maja KJ Infernal Team
2001 (J.)
O036925
22. Gwóźdź Julia St. SKJ Bobrowy Staw
2000 (MJ.)
O032977
23. Hamera Helena BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O035566
24. Januszkiewicz Nina St. J Poster Piaseczno
1998 (MJ.)
O021478
25. Jarecka Lena KJ Akademia Kucania
2004 (JM.)
O044134
26. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
27. Kamieniecka Kaja KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O043878
28. Kapel Julia KJ Aldragho Piaseczno
2006 (JM.)
O041463
29. Karczewska Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O034650
30. Kasprzyszak Ola Jeździecki Klub Sportowy Equita
2005 (JM.)
O039308
31. Klusek Karolina KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O037775
32. Kowalik Wojciech SKJ Bobrowy Staw
2004 (JM.)
O038819
33. Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
2005 (JM.)
O032416
34. Kozon Martyna BPK (MAZ)
2002 (J.)
O036555
35. Krywult Amelia KJ Infernal Team
2004 (JM.)
O036779
36. Krzyśpiak Weronika UKS ,,Vacat Eventing Sulbiny''
S
O025285
37. Kurosz Julia Stowarzyszenie KS Chojnów
2004 (JM.)
O037563
38. Kuszelewska Julia KJ Infernal Team
2000 (MJ.)
O035585
39. Łazowska Natalia KJ Dworek Okuniew
2007 (JM.)
O043384
40. Łupińska Kornelia Stowarzyszenie jeździeckie szarża
2004 (JM.)
Brak
41. Maruda Dominika LKJ Gałkowo
S
O008165
42. Maślanka Bogdan St. SKJ Bobrowy Staw
S
O022341
43. Matyszczak Marcelina Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
S
O021115
44. Mazurowska Ewa Polski Polo Klub
S
O003222
45. Michalak Zofia SSKJ Bobrowy Staw
2005 (JM.)
O045772
46. Michalska Julia KJ Aromer Józefin
2005 (JM.)
O027475
47. Mitrowska Martyna St. SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O036853
48. Naumiuk Roksana BPK (MAZ)
2006 (JM.)
O032062
49. Niedzielska Julia Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2005 (JM.)
brak
50. Niklińska Gabriella Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
S
O019682
51. Olawińska Zuzanna KS horse profi
2005 (JM.)
Brak
52. Olesiejuk Jakub SSKJ Bobrowy Staw
S
O001054
53. Oleszkiewicz Lena KJ Aldragho Józefosław
2005 (JM.)
O039679
54. Ostrowska Julia Polski Polo Klub Warszawa
1998 (MJ.)
O006897
55. Pająk Maciej KJ Infernal Team
2005 (JM.)
brak
56. Patejko Sara Largo Sp. z o.o. Warszawa
2004 (JM.)
O031618
57. Pawłowska Irena bpk
2007 (JM.)
O039852
58. Piasecki Piotr KJ Aromer Józefin
S
O000491
59. Poleszak Dagmara KJ Wiktorowo
2004 (JM.)
O040940
60. Poznańska Aleksandra JKS Karolina Mińsk Mazowiecki
2002 (J.)
O036636
61. Praga Julia JKS Equita Świętochów
2002 (J.)
O035142
62. Przybylska Konstancja SKJ Hawajka Majdan
2005 (JM.)
O039639
63. Ptaszyńska Aleksandra Stowarzyszenie SKJ Grobice
2004 (JM.)
O037851
64. Regucka Julia KS Nad Wigrami Mikołajewo
2001 (J.)
O028040
65. Różyc Zuzanna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
2005 (JM.)
O045655
66. Rychter Karolina BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O054889
67. Sabitov Nadia SKJ Virako-Olimpia
2001 (J.)
O024582
68. Skarżyńska Pola Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2006 (JM.)
O032070
69. Stankiewicz Oliwia Aleksandra WKJ Lublin SJ Aleksander
2005 (JM.)
O043841
70. Szaniawska Karolina KJ Akademia Kucania
2006 (JM.)
O045596
71. Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek
S
O010008
72. Szczupakowska Amelia KS Nad Wigrami Sp. z o.o.
2006 (JM.)
O035615
73. Szuba Paulina KJ Wiktorowo
S
O023245
74. Szustorowska Hanna KJ Sielanka Warka
S
O003649
75. Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
S
O001385
76. Twerdochlib Ida Sopocki KJ
S
O024803
77. Tybulczuk Tamara ŁKJ
2004 (JM.)
O032672
10152240
78. Vollenhoven Agata St. KJ Legia Kozielska Warszawa
S
O003338
79. Weber Klara KJ Infernal Team
2006 (JM.)
brak
80. Weremczuk Szymon WKJ Lublin
2000 (MJ.)
O024273
81. Wesołowska Aniela Klub Jeździecki Wiktorowo
2002 (J.)
O043883
82. Winkler Weronika Klub Jeździecki Żarnowo
2005 (JM.)
O031481
83. Zajkowska Klaudia SKJ Hawajka Majdan
2005 (JM.)
O041844
84. Zalewski Radosław Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
S
O003823
10040868
85. Zubczyńska Amelia KJ Dworek Okuniew
2006 (JM.)
O044214
86. Żuchowicka Katarzyna SHS Grobice
2007 (JM.)
O039387
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

75

A CATOKI HAN GER 2010 Wałach gniada/168 F: Catoki / Cambridge
M: Arancha / Accord II
O: Agata Mitrowska
B: Christina Martens
K022778 DE431316680210
2.

108

ANDROS GB Kuc Feliński POL 2003 Wałach inna/kuc:148 F: Karino GB
M: Andora GB
O: Sławomir Paszkowski
B: Wojciech Jachymek
Brak Brak
3.

42

ARNOLD SP POL 2012 Wałach kasztanowata/167 F: Candiavolo
M: Anabell
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
K024224 brak
4.

94

AROMAT WLKP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Helanis / Cantanis
M: Adina / Pan Franek
O: Klaudia Bulzacka
B:
K013698 616007600156206
5.

16

ARON SP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Imequyl
M: Aronia
O: Jakub Żuchowicki
B: -
K011039
6.

82

ASCOT WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Dan /
M: Ada Sara / Aragonit
O: Karolina Ferenstein
B: Karolina Ferenstein
K021772 616007600224712
7.

120

AVRIL KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:149 F: Durello Top / Durello
M: Adria / Bolero
O: Piotr Kasprzyszak
B: Dariusz Poleszczuk
K017181 POL013640008007
8.

67

AWANGARDA SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Cassilio
M: Alegoria
O: Piotr Piasecki
B: -
K024767
9.

103

BASTION WLKP POL 2007 Wałach siwa F: Silver Dream / Silbersee
M: Barwa / Aran
O: Agata Fludra
B:
K011739 POL007590027407
10.

65

BONPARIS Wielkopolska POL 2009 Wałach kasztanowata/169 F: Quito MB
M: Bonet
O: Piotr Kwapisz
B: Katarzyna Wąsiakowska
Brak POL007600093109
11.

77

BORYS XX POL 2003 Wałach kasztanowata/160 F: Glimmerman
M: Brunilde / Forest Wind
O: Agata Mitrowska
B: Kazimierz Rogowski
K020947 POL030000002032
12.

73

CADIARA OLD GER 2013 Klacz siwa/165 F: Diarado's Boy / Diarado
M: Carcosse Z / Carthago Z
O: Ida Twerdochlib
B: Gestut Lewitz
K027404 DE418185038413
13.

81

CALIFORNIA SP POL 2014 Klacz gniada/163 F: Arezzo VDL
M: Caldera (DEU)
O: Dominika Maruda
B: Stadnina Koni Nad Wigrami
K027115 616009510135314
14.

80

CANBERRA SP POL 2012 Klacz gniada F: Rytm /
M: Corvetta / Giacomo
O: Ewelina Szczepanik
B:
K027322 616007520034112
15.

93

CENTROPLAST-DINAR SP POL 2008 Wałach gniada/- F: Qulester /
M: Dixi / Dixan
O: PPH Centoplast Sp. z o. o.
B: Arkadiusz Hamczyk
K013390 POL009590280708
16.

33

CHAMBERTINA Oldenburdzka POL 2011 Klacz gniada/167 F: Chamberland
M: Sandra/Turbus Quirinus
O: Jan Jurkiewicz
B: Mieczysław Chomiak
106LU21 Brak
17.

90

CHERROKEE OLD GER 2006 Wałach gniada F: Cranach / Contender
M: La Centa / Cento
O: Amelia Krywult
B:
K011619 DE418180061006
18.

66

CHOPIN DRP GER 1998 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Churchill / Tetworth Crimsin Lake
M: Wlona / Werbenfunk
O: Jakub Żuchowicki
B: -
K024469 DE335350353898
19.

79

COCAINA SP POL 2011 Klacz kara F: Pablo / Pik Labionics
M: Corfina / Cranach
O: Dariusz Michalak
B: Dariusz Michalak
K023062 616009590267611
20.

115

COENTRAO A HOL. POL 2010 Wałach gniada/168 F: Carentan
M: Walanda / Landos
O: Aleksandra Kaupke - Stankiewicz
B: Ketelsen Matthias
K019565 DE421000089710
21.

139

CORONER SP POL 2013 Ogier gniada F: Solaris
M: Coco Chanel
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K025637
22.

53

CZANDRA Typ Szlach. POL 2007 Klacz siwa/kuc:148 F: nn
M: nn
O: Sylwia Szczęsna
B: Katarzyna Skarzynska
K018722 616999690192507
23.

32

CZEKAN SP POL 2011 Wałach gniada/174 cm F: Posejdon (sp.)
M: Czantoria (sp.)
O: Jarosław Ptaszyński
B: Mirosław Cichy
K025138
24.

123

CZERTO SP POL 2014 Gleiding bay/169 F: Farmer
M: Czurina
O: Seweryna Afanasjew
B: SK Nowielice
K025146
25.

101

DALIA Małopolska POL 2011 Klacz gniada/165 F: Browar
M: Dąbrowa
O: Marcin olawinski
B: Stadnina koni iwno
Brak 616006610076511
26.

26

DANTOS KWPN POL 2008 Wałach gniada/- F: Cantos / Contender
M: Tomke H / Nairobi
O: Rinaldo Kiecoń
B: -
K014234 528003000806018
27.

71

DE MARCO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Wałach kasztanowata/165 F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Daisy PG / Calderon
O: Andrzej Różyc
B: Makowski Remigiusz
K014910 12431
28.

114

DEBIUT KUC POL 2014 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: nn
M: nn
O: Anna Sobańska
B: NN
brak brak
29.

129

DELI SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Landos II
M: Dumka / Makam
O: Paweł Kuszelewski
B: -
K016300
30.

134

DIABLO DE CASTELLO SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Dancing Queen / Sir Neel
O: Małgorzata Januszkiewicz
B: Beata Wandel
K024084 POL009640053708
31.

34

DOLLAR DE NUEVO WESTF POL 2008 Wałach gniada/172 F: Dollar Du Murier / Jalisco B
M: Lola II / Lancer III
O: Elżbieta Dziuba
B: Montis Sp. z o. o.
K012277 DE441411221808
32.

102

DOMEYKO WLKP POL 2006 Ogier gniada/164 F: ESKUDO
M: DALIA
O: IZABELA NYUGEN
B: IZABELA NYUGEN
K010136 POL007610048406
33.

122

DONALD Kuc Felli. POL 2003 Wałach bułana/kuc:136 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Nadia Sobiecka
B:
K012792 POL999660497003
34.

135

DŻARNA Typ Szlachetny POL 2002 Klacz gniada/mk:149 F: NN
M: NN
O: Anna Łajc-Ambroziak
B: Anna Łajc-Ambroziak
K018849 POL999540127802
35.

131

EKSPLOZJA SP POL 2006 Klacz siwa/// F: Viskis
M: Erynia
O: Katarzyna Dembska
B: //
K016564 616999680094506 //
36.

46

ELITA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Ever For Pleasure
M: Epoka
O: Mianowski Henryk
B: Mianowski Henryk
K010266
37.

113

EMMA Kuc Feliński POL 2007 Klacz siwa/mk:140 F: Romus / Figaro
M: Empatia / Grafit
O: Anna Sobańska
B: Jacek Kosacki
K020362 POL013580665307
38.

146

ENDEMIT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach gniada/170 F: Nurjev
M: Egida
O: Joanna Ciarczyńska
B: Zbigniew Kwiatkowski
K014249 POL 009640045505
39.

45

ENIGMA SP POL 2012 Klacz siwa F: Cassilio / Cassini I
M: Epona / Weltstein
O: Henryk MIanowski
B: Henryk MIanowski
K020771 616009661085412
40.

154

ESCATO SP POL 2012 Wałach siwa F: Casilio
M: Epoka
O: Mariusz Duk
B: Henryk Mianowski
K020769
41.

104

ESCATO HAN POL 2004 Wałach kara/169 F: Escudo I / Espri
M: Dakita / Dorian
O: Jarosław Celski
B: Dariusz Michalak
K008698 DE431317013204 102YH53
42.

107

EUFORIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Bolshoi / Favoritas
M: Elkana / West
O: Monika Jaworska
B: Jolanta Jarecka
K024086 616009640083212
43.

60

EVENING BREEZE KWPN NED 2009 Wałach gniada/170 F: Namelus R
M: Lory
O: Izabella Jezierska - Gwóźdź
B: JMFM Van Hartwijk
K021584 528003200902273 104MZ26
44.

58

EVITA KWPN NED 2009 Klacz kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Perettie-B
O: Agnieszka Antczak
B: Holandia
K025855
45.

152

EYE CATCHER KWPN POL 2009 Klacz ciemnogniada/170 F: Nabab de Reve
M: Tolia / Indoctro
O: Anna Stupkiewicz-Ostrowska
B: Holan
K024780 528003200911877 104ZS80
46.

87

FANTA-EWITA DRP POL 2010 Klacz siwa/kuc:145 F: Tupet
M: Felina
O: Joanna Różewska
B: Wiesław Apanasewicz
K022440 616013670119510
47.

109

GAJA SP POL 2011 Klacz skarogniada/- F: Solaris
M: Gloria V
O: Kamil Wiszniewski
B: -
K020695 -
48.

144

GAMBIT PKSP POL 2014 Ogier gniada/168 F: Kannan
M: Ginger
O: Antoni Tomaszewski
B: Antoni Tomaszewski
K027608 616009661019414
49.

70

GLENLO FIONNUALA Kuc Conemara IRL 2011 Klacz siwa/kuc:144 F: Kilmullen Fionn / Abbeyleix Fionn
M: Pocahontas / Glenayre Mystical Bobby
O: Luiza Oleszkiewicz
B:
K024190 372004000025626
50.

59

GOLDEN BOY SP POL 2015 Wałach skarogniada/167 F: Farmer
M: Goldmarie / Carry Gold
O: -
B: -
K027687 .
51.

74

GOLDIKA SP POL 2011 Klacz gniada F: Larron
M: Grand Rivage
O: Katarzyna Szaniawska
B: nn
K019278 056002W00293935
52.

92

HERCULES SP POL 2012 Wałach gniada F: Clavius
M: Heraja
O: Paula Tronina
B: xxx
K022156
53.

151

HERE I AM KWPN NED 2012 Wałach siwa F: Untouchable / Hors la Loi II
M: Deliah / Mr. Blue
O: Jacek Kuźma
B:
K024583 528003201207163 105RY85
54.

105

HIP HOP SP POL 2006 Wałach kasztanowata/165 F: Luron / Guidam
M: Hrabina W / Carlon
O: Jarosław Celski
B: Marek Sutnik
K010615 POL009600061006
55.

25

IMPRESA MISS NANDO KUC POL 2009 Klacz siwa F: Nando Super
M: Imka
O: Agata Dylewska
B: Gotowska Ewa
brak
56.

147

INTERIA M. POL 2008 Klacz gniada F: Irak / Hippies
M: Hawajka
O: Sylwia Gąsiorek
B: Paweł Nurkowski
K017943 POL006590034008
57.

54

IRYDION L SP POL 2003 Wałach gniada F: Castigione L
M: Ida L / Lux Z
O: Zbigniew Patejko
B: KJ Alexander Elizówka
K007335 09248 102YT08
58.

133

ISKRA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada/kuc:143 F: Lord
M: Iza
O: Karolina Klusek
B: Marta Weran
K021838 POL009680059507
59.

121

IZIS KL SP POL 2008 Klacz ciemnogniada/168 F: Baldini II
M: Ikaria
O: Rafał Przybylski
B: Kinga Leszek-Karwańska
K024306
60.

140

JAGER SP POL 2013 Ogier siwa/168 F: Stakkato Top
M: Jasmin
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
Brak
61.

63

JAWA Kuc Walijski POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Strayer's Samson
M: Koekoekshof Jannique
O: Emilia Naumiuk
B: Śniegucki Zdzisław
K027304
62.

150

KASTET WLKP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Rosselli / Luron
M: Kasandra / Kartacz
O: Bogdan Maślanka
B: Ryszard Szczęsny
K019298 POL007520075604
63.

106

KATNIS SP POL 2011 Klacz siwa F: Vandamme / Guidam
M: Karbana / Carbano
O: Jan Kalinowski
B: Jan Kalinowski
K021936 616009661572211
64.

130

KORWETTA II SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Veracruz
M: Kordoba / Justin Damiro
O: Michał Mordzelewski
B: Ryszard Mordzelewski
K018266
65.

116

LADY PEZI OLD GER 2013 Klacz gniada F: Lord Pezi Junior
M: Luisa /Landor S
O: Andrzej Weremczuk
B: -
K023915
66.

84

LAUDERDALE HOL GER 2004 Ogier gniada/mk: F: Lancer II / Landgraf I
M: P-Hawaii / Candillo
O: Magdalena Karczewska
B: Andreas Kosicki
K009609 DE421000012204 104KS89
67.

132

LIBERTY LIFE WLKP POL 2009 Wałach siwa F: Lord Liberator
M: Latorośl
O: Katarzyna Dembska
B: R P
K019317 616 007 61 02387 09
68.

126

LIDKA WLKP POL 2007 Klacz gniada/173 F: Maximus
M: Logika
O: Szuba Małgorzta
B: Szuba Małgorzata
K022609
69.

112

LORD OF THE RING KG SP POL 2010 Wałach gniada F: Vandamme / Quidam
M: Larysa K / Graf Top
O: Magdalena Ziajkowska
B: Grzegorz Komin
K017375 616009610115510
70.

40

LUNA SP POL 2010 Klacz gniada F: Ukato / Stakkato
M: Lansada / Lancer III
O: Karolina Kurosz
B: SK Nad Wigrami
K016430 616009510444710 105DC76
71.

145

MARIIT P SP POL 2012 Klacz siwa/167 F: Con Calma
M: Mala Cerra P/ Carry Son
O: Magdalena Zamoyska
B: Witold Polowczyk
K025409 616009610013012
72.

88

MARKIZA KUC POL 2007 Klacz bułana/kuc:140 F: Nowator / Pepton
M: Mojra / Grosz
O: Artur Bar
B: Zygmunt Jamka
K020880 POL013660009507
73.

100

MERLIN VAN'T HEIKE BWP CZE 2012 Wałach gniada F: Epleaser Van't Heike / For Pleasure
M: Bellinde Van't Goovahof / Grandeur
O: Izabela Gutorska
B:
K024495 056002W00302716
74.

50

MESKALINA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: Ulco / Voltaire
M: Missy Quin / / Mariensztat
O: Piotr Pawłowski
B: Karol Gmyrek
K014928 616009670128709
75.

141

MIGRENA MŁP POL 2008 Klacz gniada/149 F: Berlin Bej / Elsing
M: Mikstura / Emetyt
O: Stanisław Poleszak
B: Maciej Krawczyk
K024870 6660070708
76.

86

MILLCROFT VIVA Kuc Walijski GBR 2009 Klacz kasztanowata/kuc:134 F: Cwrtycadno Caradog / Eyarth Celebration
M: Millcroft Dahlia / Millcroft Royal Lustre
O: Magdalena Karczewska
B: Magdalena Karczewska
K020200 826046020155026
77.

127

MISSISSIPI Kuc Connemara POL 2012 Klacz siwa/kuc:147 F: Innellan Phoenix / Liscaninana Boy
M: Mystic Moonshadow / Lishmar Rabel
O: Katarzyna Bohdanowicz
B: Katarzyna Bohdanowicz
K021250 616013661246212
78.

48

NESKA KUC POL 2004 Klacz bułana/kuc:141 F: Alibaba / Sylvestre
M: Niwka / Split
O: Agnieszka Łazowska
B: Leon Gawroński
K021849 POL013520044804
79.

125

NIXON JS BWP POL 2013 Wałach ciemnogniada/165 F: Kannan
M: Dorina JS / Thunder van de Zuuthoeve
O: Jacek Kuzma
B: Holandia
K024581 056002W00304507
80.

62

OLSTER Szlachetna Półkrew POL 2013 Wałach siwa/160 F: Falbrus
M: Oaza
O: Anna Dzięgielewska
B: Prywatny
K023339 616009640040013
81.

72

PABLO I OLD POL 2004 Wałach ciemnogniada/- F: Pik Labionics / Pik Bube
M: Ondra / Cor De Brillant
O: Anna Michalak
B: -------
K008687 DE433330321904
82.

78

PASJA KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Beata Grabowska
B: SK Plekity
K023409 616999600472608
83.

55

PEGAS Ukr. Wierzch. UKR 2001 Wałach kasztanowata F: Glamur /
M: Professia /
O: Magdalena Matyszczak
B:
K008709 616014630196401
84.

85

PIPIN KM POL 2008 Wałach kasztanowata/mk:154 F: Chery Cordial
M: Pipi
O: Artur Bar
B: Stefan Stubba
K014199 POL 013530225808
85.

138

POLAŃCZYK SP POL 2009 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Praga / Dolus
O: Barbara Praga
B: Barbara Praga
K022368 616009661639209
86.

95

QUERIDA HAN POL 2012 Klacz kasztanowata/168 F: Quaterback
M: Helaja
O: Katarzyna Filipiak
B: xxx
brak DE431310351012
87.

110

QUIDAM’S DUKE Holsztyńska GER 2011 Wałach siwa F: Quidam’s Rubin/Quidam De Revel
M: Zarin Calica/Calico
O: Piotr Michalska
B: Graf Willi & Kerstin
K020318
88.

128

RAF LIDER WLKP POL 2008 Ogier gniada F: Lider / Le Grand
M: Rafa / Monte Christo
O: Krzysztof Suchożebrski
B: Mirosław Kozański
K011901 POL007610061908
89.

118

RICO KG SP POL 2008 Wałach siwa/165 F: Chellano's Boy DZ
M: Roksana KG
O: Hanna Szustorowska
B: Karol Komin
K019653 POL 009 61 02229 08
90.

99

RUBIN SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Rudzianka / Arcus
O: Roman Jagieliński
B:
K013348 POL009590099408
91.

68

SARNA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 Klacz gniada F: Mirandus G
M: Selene
O: Agnieszka Winkler
B: Agnieszka Winkler
K024564
92.

98

SIBILLA SP POL 2013 Klacz gniada F: Biscayo / Contendro I
M: S Easy Fly Ex Easy Fly / Sir Shutterfly
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K022579 616009510252913
93.

83

SKŁADNIA SP POL 2007 Klacz siwa F: Devin du Maury
M: Skaluna
O: Michał Mordzelewski
B: Lump
K015692 616009540093107
94.

124

SWEET COLAGE SP POL 2015 Wałach gniada/168 F: COLA
M: SWEET JOY
O: Agnieszka Polityło
B: Chomiak Mieczysław
brak brak
95.

61

SZAMAN HIPPICA OLD POL 2008 Wałach ciemnogniada/162 F: Stakkato
M: Metaxa/Metternich
O: Michał Mordzelewski
B: Zbigniew Kostrzewski
K013615
96.

47

TAMIZA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc:141 F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Farsa
O: Ewa Bednarczyk
B: Jan Szpunar
K014263 POL013630041605
97.

76

TOLEDO TRK. POL 2010 Wałach kasztanowata F: Gluosnis
M: Tessa / Hamlet Go
O: Agnieszka Kozon
B: Adam Krysiak
K019369 POL732010049410
98.

49

TOUAREG KUC POL 2004 Ogier gniada/kuc:148 F: Domingo
M: Tosca
O: Dariusz Zubczyński
B: Dominik Gronet
K010253 POL013640007704
99.

91

TOYOTA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Talwara / Loxley
O: Przedsiębiorstwo Dremus Waldemar Muszyński
B:
K025142 61600951039511
100.

9

TULLAMORE DEW OLD POL 2011 Wałach kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Foria
O: Dorota Heidrich
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K019496
101.

52

TUTSI Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: Aravel II
M: Tesmiran
O: Piotr Wesołowski
B: Piotr Wiese
K018661
102.

56

ULILEN SP POL 2010 Klacz gniada/164 F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Ulinela / Sir Neel
O: Jacek Kapel
B: Antoni Dahlke
K018975 616009610227310
103.

69

URIAS KWPN NED 2001 Wałach gniada/171 F: Indoctro
M: Ebilithya
O: Agnieszka Winkler
B: Albert Zoer
K008182 0105809 POL40639
104.

97

UTRATA SP POL 2014 Klacz gniada/165 F: VITTORIO
M: CASSARA
O: STADNINA KONI NAD WIGRAMI
B: STADNINA KONI NAD WIGRAMI
K026922 616 009 51 01356 14
105.

153

VENEZIA SP POL 2013 Klacz gniada F: Quality Time
M: Emy
O: STADNINA KONI NAD WIGRAMI
B: Stadnina Koni Nad Wigrami
K022602
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Ambroziak Nadia
Sportowy Klub Jeździecki Pony Power
DŻARNA (135)
2019-06-08
9
2019-06-08
14
2019-06-09
13
Antczak-Jakubek Paulina
BPK (MAZ)
EVITA (58)
2019-06-08
15
2019-06-08
2019-06-09
1
Bar Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
PIPIN (85)
2019-06-08
10
2019-06-08
16
2019-06-09
9
MARKIZA (88)
2019-06-08
14
2019-06-08
11
2019-06-09
11
Bednarczyk Julia
WKJ Lublin
TAMIZA (47)
2019-06-08
3
2019-06-08
6
2019-06-09
3
Bohdanowicz Konstancja
BPK (MAZ)
2019-06-08
6
2019-06-08
4
2019-06-09
4
Borys Julia
Bez przynależności klubowej
ENDEMIT (146)
2019-06-09
9
2019-06-09
12
Celska Olga
SKJ Beckersport Raszyn
HIP HOP (105)
2019-06-08
8
2019-06-08
7
2019-06-09
15
ESCATO (154)
2019-06-09
11
2019-06-09
14
Chentkowski Tomasz
KJ Welt Opypy
CORONER (139)
2019-06-09
13
2019-06-09
7
JAGER (140)
2019-06-09
13
2019-06-09
Chrzanowska Zofia
KJ Wiktorowo
GAJA (109)
2019-06-08
17
2019-06-08
15
2019-06-09
8
2019-06-09
Dzięgielewska Karina
St. KSK Stare Babice
OLSTER (62)
2019-06-08
1
2019-06-08
17
2019-06-09
8
Dziuba Anna
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2019-06-08
3
2019-06-08
1
2019-06-09
1
Ferenc Kinga
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2019-06-08
12
2019-06-08
16
2019-06-09
16
Ferenc Tamara
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2019-06-08
2019-06-08
2019-06-09
Filipiak Alicja
KJ Infernal Team
AROMAT (94)
2019-06-08
2
2019-06-08
2019-06-09
4
2019-06-09
Filipiak Zofia
KJ Infernal Team
QUERIDA (95)
2019-06-08
2019-06-08
2019-06-09
8
Gąsiorek Julia
St. KSK Stare Babice
INTERIA (147)
2019-06-08
15
2019-06-08
19
2019-06-09
Gintowt-Juchniewicz Zofia
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2019-06-08
3
2019-06-08
5
2019-06-09
3
Głoskowski Andrzej
KJ Agro-Handel Śrem
TOYOTA (91)
2019-06-08
5
50
2019-06-08
12
2019-06-09
13
2019-06-08
19
2019-06-08
5
2019-06-09
4
2019-06-08
3
2019-06-09
2
QUERIDA (95)
2019-06-09
18
2019-06-08
9
2019-06-08
6
2019-06-09
1
Grabowska Jagna
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
PASJA (78)
2019-06-08
11
2019-06-08
7
2019-06-09
9
Grzymała Jakub
Stowarzyszenie J Szarża Popówek
ARNOLD (42)
2019-06-08
2019-06-08
10
2019-06-09
24
2019-06-09
Gutorska Maja
KJ Infernal Team
RUBIN (99)
2019-06-08
7
2019-06-09
1
250
Gwóźdź Julia
St. SKJ Bobrowy Staw
2019-06-08
18
2019-06-08
13
2019-06-09
19
2019-06-09
8
Hamera Helena
BPK (MAZ)
2019-06-08
3
2019-06-08
7
2019-06-09
5
Januszkiewicz Nina
St. J Poster Piaseczno
2019-06-09
5
50
2019-06-09
1
600
Jarecka Lena
KJ Akademia Kucania
EMMA (113)
2019-06-08
13
2019-06-08
12
2019-06-09
15
Kalinowski Cezary
KJ Strzała Krubiczew
KATNIS (106)
2019-06-08
11
2019-06-09
2
300
EUFORIA (107)
2019-06-08
16
2019-06-08
6
2019-06-09
3
2019-06-09
3
200
Kamieniecka Kaja
KJ Akademia Kucania
DEBIUT (114)
2019-06-08
2019-06-09
Kapel Julia
KJ Aldragho Piaseczno
ULILEN (56)
2019-06-08
1
2019-06-08
5
2019-06-09
4
Karczewska Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2019-06-08
15
2019-06-08
4
2019-06-09
12
Kasprzyszak Ola
Jeździecki Klub Sportowy Equita
AVRIL (120)
2019-06-08
2019-06-08
2019-06-09
Klusek Karolina
KJ Akademia Kucania
ISKRA (133)
2019-06-08
1
2019-06-08
2
2019-06-09
1
Kowalik Wojciech
SKJ Bobrowy Staw
CZERTO (123)
2019-06-08
Kozioł Klara
Tuszyński KJ Garbówek
2019-06-08
9
2019-06-08
15
2019-06-09
7
Kozon Martyna
BPK (MAZ)
TOLEDO (76)
2019-06-08
12
2019-06-08
17
2019-06-09
18
2019-06-09
16
Krywult Amelia
KJ Infernal Team
DANTOS (26)
2019-06-08
2019-06-08
10
2019-06-09
13
Krzyśpiak Weronika
UKS ,,Vacat Eventing Sulbiny''
ENIGMA (45)
2019-06-09
6
2019-06-09
4
50
ELITA (46)
2019-06-09
3
2019-06-09
3
100
Kurosz Julia
Stowarzyszenie KS Chojnów
LUNA (40)
2019-06-08
18
2019-06-08
3
2019-06-09
16
Kuszelewska Julia
KJ Infernal Team
DELI (129)
2019-06-08
2019-06-08
12
2019-06-09
14
2019-06-09
20
Łazowska Natalia
KJ Dworek Okuniew
NESKA (48)
2019-06-08
2019-06-08
2019-06-09
Łupińska Kornelia
Stowarzyszenie jeździeckie szarża
ANDROS GB (108)
2019-06-08
10
2019-06-08
4
2019-06-09
7
Maruda Dominika
LKJ Gałkowo
2019-06-08
6
2019-06-08
2019-06-09
20
2019-06-09
22
ASCOT (82)
2019-06-08
3
2019-06-08
10
2019-06-09
2
2019-06-09
Maślanka Bogdan
St. SKJ Bobrowy Staw
KASTET (150)
2019-06-09
2019-06-09
Matyszczak Marcelina
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
PEGAS (55)
2019-06-08
16
2019-06-08
10
2019-06-09
9
2019-06-09
6
Mazurowska Ewa
Polski Polo Klub
RAF LIDER (128)
2019-06-08
1
400
2019-06-09
10
MARIIT P (145)
2019-06-09
15
2019-06-09
17
Michalak Zofia
SSKJ Bobrowy Staw
EKSPLOZJA (131)
2019-06-08
2019-06-09
7
2019-06-08
11
2019-06-08
2019-06-09
10
2019-06-09
Michalska Julia
KJ Aromer Józefin
2019-06-08
8
2019-06-08
11
2019-06-09
6
Mitrowska Martyna
St. SKJ Bobrowy Staw
2019-06-08
8
2019-06-08
7
2019-06-09
10
2019-06-09
9
BORYS (77)
2019-06-08
1
2019-06-09
19
Naumiuk Roksana
BPK (MAZ)
JAWA (63)
2019-06-08
15
2019-06-08
13
2019-06-09
12
Niedzielska Julia
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2019-06-08
8
2019-06-08
2019-06-09
2019-06-09
23
Niklińska Gabriella
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2019-06-08
7
2019-06-08
6
2019-06-09
5
2019-06-09
24
Olawińska Zuzanna
KS horse profi
DALIA (101)
2019-06-08
18
2019-06-08
2019-06-09
21
2019-06-09
Olesiejuk Jakub
SSKJ Bobrowy Staw
2019-06-09
27
2019-06-09
Oleszkiewicz Lena
KJ Aldragho Józefosław
2019-06-08
8
2019-06-08
3
2019-06-09
6
Ostrowska Julia
Polski Polo Klub Warszawa
NIXON JS (125)
2019-06-08
14
2019-06-09
12
Pająk Maciej
KJ Infernal Team
2019-06-08
11
2019-06-08
2019-06-09
30
2019-06-09
Patejko Sara
Largo Sp. z o.o. Warszawa
2019-06-08
7
2019-06-08
8
2019-06-09
15
Pawłowska Irena
bpk
2019-06-08
14
2019-06-08
13
2019-06-09
11
Piasecki Piotr
KJ Aromer Józefin
2019-06-08
13
2019-06-08
14
2019-06-09
26
2019-06-09
15
Poleszak Dagmara
KJ Wiktorowo
MIGRENA (141)
2019-06-08
7
2019-06-08
9
2019-06-09
10
Poznańska Aleksandra
JKS Karolina Mińsk Mazowiecki
2019-06-08
2019-06-08
20
2019-06-09
16
2019-06-09
17
Praga Julia
JKS Equita Świętochów
2019-06-09
32
2019-06-09
23
Przybylska Konstancja
SKJ Hawajka Majdan
IZIS KL (121)
2019-06-08
4
2019-06-08
2019-06-09
29
2019-06-09
6
Ptaszyńska Aleksandra
Stowarzyszenie SKJ Grobice
CZEKAN (32)
2019-06-08
13
2019-06-08
9
2019-06-09
10
Regucka Julia
KS Nad Wigrami Mikołajewo
UTRATA (97)
2019-06-08
21
2019-06-08
2019-06-09
17
2019-06-09
SIBILLA (98)
2019-06-08
1
250
2019-06-08
9
2019-06-09
2
150
2019-06-09
11
Różyc Zuzanna
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
2019-06-08
12
2019-06-08
18
2019-06-09
17
Rychter Karolina
BPK (MAZ)
2019-06-08
9
2019-06-08
2019-06-09
31
2019-06-09
Sabitov Nadia
SKJ Virako-Olimpia
2019-06-09
33
2019-06-09
Skarżyńska Pola
Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
CZANDRA (53)
2019-06-08
17
2019-06-08
15
2019-06-09
17
Stankiewicz Oliwia Aleksandra
WKJ Lublin SJ Aleksander
2019-06-08
22
2019-06-08
2019-06-09
16
2019-06-09
Szaniawska Karolina
KJ Akademia Kucania
GOLDIKA (74)
2019-06-08
19
2019-06-08
2019-06-09
2019-06-09
2019-06-09
Szczepanik Ewelina
Tuszyński KJ Garbówek
COCAINA (79)
2019-06-08
3
100
2019-06-08
18
2019-06-09
5
50
2019-06-09
4
50
2019-06-08
2019-06-08
2019-06-09
2019-06-09
25
ESCATO (104)
2019-06-08
4
50
2019-06-08
2
300
Szczupakowska Amelia
KS Nad Wigrami Sp. z o.o.
DOMEYKO (102)
2019-06-08
17
2019-06-08
2019-06-09
12
2019-06-09
VENEZIA (153)
2019-06-09
11
2019-06-08
16
2019-06-08
2019-06-09
Szuba Paulina
KJ Wiktorowo
LIDKA (126)
2019-06-08
14
2019-06-08
2019-06-09
Szustorowska Hanna
KJ Sielanka Warka
RICO KG (118)
2019-06-09
Tomaszewski Antoni
JKS Equita Świętochów
GAMBIT (144)
2019-06-08
19
2019-06-08
13
Twerdochlib Ida
Sopocki KJ
CADIARA (73)
2019-06-08
2019-06-08
20
2019-06-09
28
2019-06-09
Tybulczuk Tamara
ŁKJ
PABLO I (72)
2019-06-08
6
2019-06-08
2
2019-06-09
2
Vollenhoven Agata
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
BASTION (103)
2019-06-08
4
50
2019-06-08
4
Weber Klara
KJ Infernal Team
2019-06-08
15
2019-06-08
17
2019-06-09
14
Weremczuk Szymon
WKJ Lublin
LADY PEZI (116)
2019-06-08
15
2019-06-08
5
50
2019-06-09
21
2019-06-09
18
Wesołowska Aniela
Klub Jeździecki Wiktorowo
TUTSI (52)
2019-06-08
2
150
2019-06-08
3
200
2019-06-09
7
2019-06-09
Winkler Weronika
Klub Jeździecki Żarnowo
SARNA (68)
2019-06-09
22
2019-06-08
5
2019-06-08
11
2019-06-09
14
URIAS (69)
2019-06-08
17
2019-06-08
14
2019-06-09
14
Zajkowska Klaudia
SKJ Hawajka Majdan
DONALD (122)
2019-06-08
5
2019-06-08
9
2019-06-09
8
Zalewski Radosław
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
HERE I AM (151)
2019-06-08
2
400
2019-06-08
1
600
Zubczyńska Amelia
KJ Dworek Okuniew
TOUAREG (49)
2019-06-08
2
2019-06-08
1
2019-06-09
2
Żuchowicka Katarzyna
SHS Grobice
ARON (16)
2019-06-08
20
2019-06-08
11
2019-06-09
18
CHOPIN (66)
2019-06-08
3
2019-06-08
8
2019-06-09
5

Number of Riders: 86

Number of Horses: 105

The sum of prizes: 4 400.00

Competition results developed by: HIPPOSERWIS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052014-3, Tomasz Próchniak, Lublin)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl