Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZR-B i ZT-B
Bobrowy Staw, 25-26.05.2019r.

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
246 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 15:27:55
2019-05-22 15:27:55
Justyna Badaszko LVIV PKZ
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
238 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 18:27:18
2019-05-22 09:51:18
Wiktoria Strzeszewska EGZORCYSTA
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
237 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 18:27:22
2019-05-22 09:49:51
Wiktoria Strzeszewska BROWNBOY TH
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
233 ENTRY ACCEPTED 2019-05-25 19:37:25
2019-05-21 22:33:41
Zuzanna Łowiec SYWILLA
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
232 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 19:34:06
2019-05-21 21:40:57
Aleksandra Miazga FIRST ENTERTAIMENT
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
225 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 19:07:22
2019-05-21 20:16:01
Gabriella Niklińska SZAMAN HIPPICA
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
223 ENTRY ACCEPTED 2019-05-26 06:35:25
2019-05-21 19:31:35
Natacha Mont-Jovet TJUNMIRA LA NEBBIA
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
222 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 17:28:49
2019-05-21 19:14:24
Magdalena Kadłubowska ILAND
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
219 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 09:00:05
2019-05-21 18:14:54
Jakub Grzymała ARNOLD
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
218 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 09:03:19
2019-05-21 18:07:59
Agnieszka Paszkowska AJGOR
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
217 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 22:14:00
2019-05-21 17:52:36
Antoni Michalak EKSPLOZJA
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
216 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 22:13:24
2019-05-21 17:37:18
Natalia Maciejewska FABERGE H&S
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.5
215 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 15:56:13
2019-05-21 15:47:37
Gabriela Ratajska SULAATIK'S PITTSBURGH
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
212 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 13:05:18
2019-05-21 13:08:31
Tomasz Godek TITINKA
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.5.3
210 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 11:38:12
2019-05-21 11:38:02
Julia Gwóźdź EVENING BREEZE
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
209 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 11:30:27
2019-05-21 10:13:42
Agnieszka Kułakowska GROS S
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
208 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 11:30:36
2019-05-21 10:02:47
Julia Borys NEFRYT
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
207 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 11:31:03
2019-05-21 09:38:47
Michał Mordzelewski CONTRA MELLONI
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
206 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 11:31:19
2019-05-21 09:37:41
Michał Mordzelewski OMEGA 34
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
205 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 11:31:25
2019-05-21 07:43:48
Seweryna Afanasjew AMARANT
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
203 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 19:08:14
2019-05-21 07:27:29
Zuzanna Molenda JONATAN
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
200 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 13:02:54
2019-05-20 18:20:33
Wiktoria Leszek-Karwańska GRACJANA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
199 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 13:02:38
2019-05-20 18:20:03
Klaudia Zajkowska DONALD
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
198 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 13:02:28
2019-05-20 18:18:52
Wiktoria Leszek-Karwańska BON PARIS KL
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
197 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 18:07:59
2019-05-20 18:06:58
Zofia Brońka FUNNY GIRL
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
196 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 18:08:20
2019-05-20 17:05:26
Amelia Pielska BORUC
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
195 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 18:12:04
2019-05-20 17:04:36
Piotr Mizerski BLUE JEANS
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
194 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 18:12:11
2019-05-20 17:03:02
Martyna Modliborek LEO
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
193 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 18:12:18
2019-05-20 17:02:02
Katarzyna Szysz TAMARYSZEK
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
192 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 18:12:24
2019-05-20 17:00:59
Paweł Foremny AKR
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
191 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 15:46:54
2019-05-20 15:42:24
Zofia Presz ROMANIA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.5.3
190 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 14:38:07
2019-05-20 11:47:59
Marianna Dunajska MENTOS
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
189 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 14:40:10
2019-05-20 11:47:00
Jagna Grabowska PASJA
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
188 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 14:40:17
2019-05-20 11:45:33
Jagna Grabowska CYTRYNKA
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
187 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 11:38:11
2019-05-20 10:41:52
Natalia Stevnert DIUNA
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
184 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 11:39:07
2019-05-20 10:08:52
Zofia Michalak LIBERTY LIFE
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
183 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 22:10:31
2019-05-20 10:08:14
Zofia Michalak EKSPLOZJA
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
182 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 11:39:26
2019-05-20 09:36:39
Julia Ostrowska NIXON JS
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
181 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 08:30:31
2019-05-20 07:27:44
Weronika Król Jm'04 LISMAKEEGAN CHESTER
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
180 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 08:30:40
2019-05-20 07:20:29
Natalia Dragan NESKO
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
179 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 08:30:47
2019-05-20 07:19:50
Natalia Dragan JASPIS
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
178 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 08:30:55
2019-05-20 07:17:37
Agata Słowik JASPIS
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
177 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 08:31:02
2019-05-20 07:08:35
Ewa Mazurowska LAZINO
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
176 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 08:31:09
2019-05-20 06:52:09
Katarzyna Murzyńska PROUD OF CARRY
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
175 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 08:31:19
2019-05-20 06:51:17
Emilia Kruk DELICJA
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
174 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 18:13:16
2019-05-20 06:11:36
Aleksandra Ptaszyńska CZEKAN
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
173 ENTRY ACCEPTED 2019-05-19 23:03:58
2019-05-19 22:53:25
Adam Hlebowicz EMPIR
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
172 ENTRY ACCEPTED 2019-05-19 21:55:09
2019-05-19 21:37:29
Robert Bernagiewicz CHACCALL
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
169 ENTRY ACCEPTED 2019-05-19 21:33:01
2019-05-19 18:40:40
Dorota Czajkowska FENIX
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
168 ENTRY ACCEPTED 2019-05-19 21:33:12
2019-05-19 16:58:56
Kornelia Łupińska ANDROS GB
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
167 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 18:12:55
2019-05-19 14:17:12
Izabela Markowska SEX APPEAL
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
166 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 08:56:33
2019-05-19 13:46:55
Agnieszka Sarnecka KAILY
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.5.3
163 ENTRY ACCEPTED 2019-05-19 12:34:06
2019-05-19 12:07:06
Dariusz Garstka PARAMETR
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
162 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 11:31:53
2019-05-19 11:12:21
Natalia Czarnak FIESTA
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
159 ENTRY ACCEPTED 2019-05-19 12:35:26
2019-05-19 09:15:17
Dawid Kajak GRYKA
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
153 ENTRY ACCEPTED 2019-05-18 23:35:59
2019-05-18 23:33:56
Kaja Januszkiewicz TJUNMIRA LA NEBBIA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.5.3
152 ENTRY ACCEPTED 2019-05-18 23:35:50
2019-05-18 19:28:35
Sandra Leśkiewicz ILONUS
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
151 ENTRY ACCEPTED 2019-05-18 23:35:43
2019-05-18 19:26:34
Oliwia Żuchewicz KIRMANA
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
150 ENTRY ACCEPTED 2019-05-18 23:35:37
2019-05-18 19:25:12
Jakub Malinowski PEARL OF THE OCEAN
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
149 ENTRY ACCEPTED 2019-05-18 23:35:30
2019-05-18 15:37:47
Krystyna Gantner DZIONEK
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
148 ENTRY ACCEPTED 2019-05-18 08:11:26
2019-05-17 20:12:09
Laura Saługa EL- VIS
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
145 ENTRY ACCEPTED 2019-05-18 08:12:00
2019-05-17 11:19:04
Jakub Olesiejuk SWEET COLAGE
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
144 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 14:40:57
2019-05-17 11:12:27
Zofia Dąbrowska VALENTINO
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
143 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 11:33:29
2019-05-17 09:58:59
Wiktoria Okupny Jm'04 LOGOS GR. E
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
142 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 11:33:46
2019-05-17 09:57:34
Wiktoria Okupny Jm'04 DIELEILA
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
141 ENTRY ACCEPTED 2019-05-18 08:12:25
2019-05-17 08:00:14
Martyna Ufnal GRAND CRUZE L
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
140 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 22:10:14
2019-05-16 22:05:58
Aleksandra Zira HOLKA
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
139 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 23:25:42
2019-05-16 20:06:05
Karolina Wernerowicz PRAGA
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
138 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 23:25:46
2019-05-16 20:04:31
Ida Bogusz KAMINA D
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
137 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 23:25:50
2019-05-16 20:02:48
Zuzanna Jóźwik DAMROKA
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
135 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 23:25:59
2019-05-16 19:55:13
Lena Jarecka EMMA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
134 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 23:26:05
2019-05-16 19:54:43
Basia Rostek DEBIUT
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
133 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 23:26:08
2019-05-16 19:54:13
Aniela Lewandowska EL- VIS
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
132 ENTRY ACCEPTED 2019-05-18 08:12:32
2019-05-16 19:52:50
Aleksandra Walczak HAPPY RYTM
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
131 ENTRY ACCEPTED 2019-05-18 08:12:44
2019-05-16 19:52:04
Wiktoria Kabala MITHRAS VAN DE TOMBEELE
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
130 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 23:26:24
2019-05-16 19:48:52
Helena Włodarczyk KAMINA D
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
129 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 23:26:28
2019-05-16 19:48:19
Julia Kępska VINCENT
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
128 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 23:26:33
2019-05-16 19:47:07
Kaja Kamieniecka DEBIUT
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
127 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 23:26:40
2019-05-16 18:56:39
Klaudyna Przybylska JASKIER
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
126 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 19:54:04
2019-05-16 16:46:41
Klara Kostrzewa I-ROCK FLOWER
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
125 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 18:30:52
2019-05-16 14:45:37
Agata Florkiewicz DALLOUSINA M
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
124 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 11:33:00
2019-05-16 11:22:08
Milena Klimek KALINA
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
123 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 11:32:56
2019-05-16 00:52:21
Ewa Suminska CAFISSIMO
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.5
122 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 11:33:05
2019-05-15 21:51:05
Gabriela Kaźmirowska SAN LUCA V
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
120 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 11:33:09
2019-05-15 20:33:54
Monika Czechowicz WIKTOR
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 11:32:56
2019-05-15 12:19:56
Michał Siejek BOLIVAR
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
118 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 12:18:31
2019-05-15 12:17:59
Michał Siejek NEVADA ROYAL Z
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
117 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 12:17:20
2019-05-15 12:16:43
Michał Siejek HAMILTON
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.5
114 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 12:13:26
2019-05-15 12:12:13
Cezary Kalinowski EUFORIA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
113 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 12:13:36
2019-05-15 12:08:34
Michał Piątkowski LORIDA PP
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
112 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 12:13:40
2019-05-15 09:45:41
Ida Twerdochlib CADIARA
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 00:15:41
2019-05-14 23:26:03
Zofia Stasiak COLETT PRINCESS 19
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
110 ENTRY ACCEPTED 2019-05-19 21:55:41
2019-05-14 23:02:05
Małgorzata Stasiak MARS
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
109 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 00:15:50
2019-05-14 23:00:36
Antoni Tomaszewski MELLECHOWICZ
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 00:15:55
2019-05-14 22:59:36
Antoni Tomaszewski GAMBIT
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 00:15:59
2019-05-14 22:58:40
Ola Kasprzyszak AVRIL
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
106 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 00:16:04
2019-05-14 22:57:22
Katarzyna Szestowicka APRILIS
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
105 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 00:16:09
2019-05-14 22:56:10
Weronika Rydzewska SILVER BOY
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
104 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 00:16:13
2019-05-14 22:54:37
Krystyna Pilkiewicz LAKRO
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.5
103 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 00:16:23
2019-05-14 22:53:40
Zofia Karpińska V-PARADA
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
101 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 00:16:35
2019-05-14 22:41:29
Marianna Cebula MAESTRO
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
100 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 00:16:40
2019-05-14 22:39:21
Olga Cebula GLITTER
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 21:21:20
2019-05-14 15:56:11
Dawid Kotecki SYNONIM "M"
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 21:21:24
2019-05-14 15:55:39
Malena Kotecka DUMKA
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
97 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 15:25:13
2019-05-13 23:26:46
Agnieszka Terlecka - Ludwiniak DAFER
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
95 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 15:24:50
2019-05-13 23:24:50
Roksana Naumiuk JAWA
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
91 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 21:24:31
2019-05-13 17:33:43
Nina Januszkiewicz DIABLO DE CASTELLO
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.5
90 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 21:24:36
2019-05-13 16:01:33
Magdalena Janiszewska HAVENA
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 11:33:34
2019-05-13 12:16:51
Klara Kostrzewa HYPERION
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
86 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 11:42:07
2019-05-13 09:41:02
Ewa Mazurowska MARIIT P
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 11:42:16
2019-05-13 09:40:02
Ewa Mazurowska FLOURIN DU ROUET
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.5
84 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 11:42:21
2019-05-13 09:39:22
Ewa Mazurowska RIANA P
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 11:42:26
2019-05-13 09:25:00
Tamara Tybulczuk PABLO I
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
82 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 11:42:33
2019-05-13 08:03:57
Gabriela Sompol FIDELIO
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.5
81 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 20:19:38
2019-05-12 23:59:14
Karina Dzięgielewska OLSTER
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
78 ENTRY ACCEPTED 2019-05-11 20:58:04
2019-05-11 20:37:03
Sylwia Mazur RIHANA
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
77 ENTRY ACCEPTED 2019-05-11 20:58:07
2019-05-11 17:05:22
Hanna Szustorowska RICO KG
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
76 ENTRY ACCEPTED 2019-05-11 20:58:09
2019-05-11 15:31:14
Anna Lipińska F.ADERMIE
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.5
75 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 22:08:19
2019-05-10 21:35:49
Martyna Mitrowska A CATOKI
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
74 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 22:08:21
2019-05-10 21:34:52
Martyna Mitrowska BORYS
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 22:08:24
2019-05-10 21:10:49
Alicja Rosak DAMA SERCA
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
72 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 13:04:59
2019-05-10 13:48:03
Weronika Usiądek HARNAŚ
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
69 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 15:24:40
2019-05-10 10:15:09
Natalia Łazowska NESKA
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
68 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 15:24:30
2019-05-10 10:12:28
Amelia Zubczyńska TOUAREG
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
67 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 22:14:24
2019-05-09 21:17:39
Zofia Kuliszewska ROSA GP Z
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
65 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 22:14:10
2019-05-09 17:03:53
Piotr Piasecki AWANGARDA
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
64 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 11:17:01
2019-05-09 09:07:11
Anna Jagielak OLTEN
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
63 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 11:16:59
2019-05-09 09:06:16
Anna Jagielak LANCERO C
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
62 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 19:12:41
2019-05-08 16:10:43
Olga Celska HIP HOP
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.5
61 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 19:12:45
2019-05-08 16:09:32
Olga Celska ESCATO
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
59 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 11:14:00
2019-05-08 09:21:48
Ludwika Kozak ASZLI
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
58 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 11:14:03
2019-05-07 23:00:17
Natalia Górecka N-CONNIE OF HERITAGE
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
57 ENTRY ACCEPTED 2019-05-19 21:36:42
2019-05-07 22:34:11
Irena Pawłowska MESKALINA
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
56 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 11:14:17
2019-05-07 22:12:41
Martyna Kozon TOLEDO
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
55 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 20:48:48
2019-05-07 20:25:02
Katarzyna Mikulska-Sękalska ALEX
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 20:48:50
2019-05-07 20:22:33
Katarzyna Mikulska-Sękalska CENNA - TO
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
53 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 20:48:58
2019-05-07 19:01:33
Melania Słopecka LABRADOR
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 20:49:00
2019-05-07 16:20:41
Aleksandra Poznańska LORD OF THE RING KG
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
51 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 20:49:03
2019-05-07 16:18:53
Oliwia Lewandowska PERFECTO
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
49 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 11:45:00
2019-05-07 11:44:19
Aleksandra Florczak DIANA L
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
48 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 11:28:15
2019-05-07 09:44:22
Zdzisław Wojtera C ALPACZINO Z
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
47 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 11:38:56
2019-05-06 22:40:42
Joanna Tomaszewska HALA
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
46 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 08:28:59
2019-05-06 22:29:36
Antoni Borys ARGO
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
45 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 08:28:57
2019-05-06 22:25:46
Julia Borys ENDEMIT
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
43 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 08:28:52
2019-05-06 17:42:53
Grzegorz Andrzej Kubiak QUICK SIGHTED
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
42 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 08:28:52
2019-05-06 17:41:43
Grzegorz Andrzej Kubiak SHANTUNG
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
41 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 08:28:49
2019-05-06 17:40:39
Grzegorz Andrzej Kubiak SAMURAI
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 08:28:47
2019-05-06 17:39:28
Grzegorz Andrzej Kubiak MARCO POLO
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
39 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 13:03:45
2019-05-06 08:53:00
Barbara Pełka PIRLO
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.2.5
38 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 08:23:40
2019-05-05 20:16:40
Sylwia Radecka-Nowacka ENYA
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
35 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 23:30:11
2019-05-04 21:26:00
Kinga Daszczyk IVARO RED WINE
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 23:30:09
2019-05-04 21:25:24
Kinga Daszczyk G - BISZKOPT
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 23:30:07
2019-05-04 21:24:53
Kinga Daszczyk EDUARDO RED WINE Z
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 12:54:28
2019-05-04 11:55:41
Karolina Szaniawska GOLDIKA
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
31 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 11:33:14
2019-05-03 21:12:35
Julia Bednarczyk TAMIZA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 18:52:54
2019-05-02 13:56:28
Agnieszka Matejuk CORDIANA
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
29 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 14:32:28
2019-05-01 14:10:58
Katarzyna Delekta ALI BOOM
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
28 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 22:00:55
2019-04-30 21:32:57
Tamara Ferenc FANTA-EWITA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
27 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 22:00:59
2019-04-30 21:31:34
Tamara Ferenc EQUUS
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
26 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 22:01:02
2019-04-30 21:30:18
Kinga Ferenc MILLCROFT VIVA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
24 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 22:01:10
2019-04-30 21:28:27
Karolina Bar PIPIN
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 22:01:12
2019-04-30 21:27:43
Karolina Bar MARKIZA
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
22 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 22:01:14
2019-04-30 21:26:59
Karolina Bar R-MEFISTO
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
21 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 22:01:16
2019-04-30 21:25:15
Ines Bisaga R-MEFISTO
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
20 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 22:01:19
2019-04-30 21:23:12
Ines Bisaga IGUANA DANNY'S GIRL
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 09:15:19
2019-04-30 13:12:07
Andrzej Missala FERRERO
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
18 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 13:11:27
2019-04-30 13:11:24
Maja Kołacz CON AMORE
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 13:11:30
2019-04-30 13:10:31
Magdalena Missala FERRERO
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 13:11:33
2019-04-30 13:09:34
Maja Trojanowicz TORNADO II
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
15 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 23:56:01
2019-04-29 21:55:17
Justyna Żółtowska CANSTINA
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
14 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 23:56:04
2019-04-29 21:54:16
Justyna Żółtowska DUBAJLLA
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
13 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 08:29:41
2019-04-28 21:45:47
Julia Kuszewska HIMENA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
12 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 20:20:36
2019-04-28 20:14:59
Karolina Sujecka FUGA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 20:12:27
2019-04-28 20:12:20
Dominika Maruda ASCOT
  • 2x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
10 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 20:10:21
2019-04-28 20:09:40
Dominika Maruda CALIFORNIA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 19:22:31
2019-04-28 19:12:31
Magdalena Kwaterska BEGONIA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 16:58:55
2019-04-27 22:53:50
Zuzanna Różyc DE MARCO
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
7 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 16:59:11
2019-04-27 22:51:14
Zuzanna Różyc STELLA PACK JURASEK
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
6 ENTRY ACCEPTED 2019-04-27 20:50:16
2019-04-27 09:51:07
Ewelina Szczepanik CANBERRA
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
5 ENTRY ACCEPTED 2019-05-19 20:28:52
2019-04-27 09:49:39
Ewelina Szczepanik COCAINA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
4 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 21:56:39
2019-04-26 15:59:03
Janina Burchard PERSPEKTYWA
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
3 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 10:14:50
2019-04-26 09:19:03
Witold Bieniek WIWALDI - K
  • 1x 4/L/o Markę NUBA EQUI - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 10:14:53
2019-04-26 09:18:09
Witold Bieniek ROVETTO
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
1 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 10:14:55
2019-04-26 09:17:08
Witold Bieniek CORTAS L
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Afanasjew Seweryna SKJ Bobrowy Staw
S
O014482
2. Badaszko Justyna Skj Sopot
S
0007146
3. Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O030815
4. Bednarczyk Julia WKJ Lublin
2004 (JM.)
O029070
5. Bernagiewicz Robert KJ Huzar Józefów
S
O025481
6. Bieniek Witold KJ Jantar Stryków
S
O001983
7. Bisaga Ines KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O039145
8. Bogusz Ida Klub Jeździecki Akademia Kucania
2005 (JM.)
brak
9. Borys Antoni Bez przynależności klubowej
2002 (J.)
O051774
10. Borys Julia Bez przynależności klubowej
2004 (JM.)
O038822
11. Broniatowska Anastazja KJ Trachy
1999 (MJ.)
O009485
10092457
12. Brońka Zofia KJ Szwadron Jazdy RP
2001 (J.)
O028348
13. Cebula Marianna Jeździecki Klub Sportowy Equita
2004 (JM.)
O052249
14. Cebula Olga Jeździecki Klub Sportowy Equita
2006 (JM.)
O049784
15. Celska Olga SKJ Beckersport Raszyn
1999 (MJ.)
O026797
16. Czajkowska Dorota BPK
2003 (J.)
brak
17. Czarnak Natalia KJ Dworek Okuniew
2006 (JM.)
O037685
18. Dąbrowska Zofia SSKJ Bobrowy Staw
2008 (Mł.)
O048304
19. Daszczyk Kinga KJ Jantar Stryków
S
O004796
20. Delekta Katarzyna nz
S
brak
21. Dragan Natalia BPK (MAZ)
2003 (J.)
O048865
22. Dzięgielewska Karina Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2004 (JM.)
O036256
23. Ferenc Kinga KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2007 (JM.)
O042487
24. Ferenc Tamara KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O036586
25. Florkiewicz Agata Stowarzyszenie KS Chojnów
S
O020377
26. Gantner Krystyna bzpk
2003 (J.)
brak
27. Garstka Dariusz KJ SO Łąck
S
O000140
28. Godek Tomasz LKJ w Gałkowie
S
O013715
29. Górecka Natalia bpk
2003 (J.)
Brak
30. Grabowska Jagna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O037891
31. Grzymała Jakub SJ Szarża Popówek
S
O010163
32. Gwóźdź Julia St. SKJ Bobrowy Staw
2000 (MJ.)
O032977
33. Hlebowicz Adam Mandragora
S
Brak
34. Jagielak Anna KJ Aldragho Józefosław
S
O019271
35. Janiszewska Magdalena brak
2004 (JM.)
O047690
36. Januszkiewicz Kaja St. J Poster Piaseczno
2006 (JM.)
O049107
37. Januszkiewicz Nina St. J Poster Piaseczno
1998 (MJ.)
O021478
38. Jarecka Lena KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O044134
39. Jóźwik Zuzanna KJ Akademia Kucania
2004 (JM.)
brak
40. Kabala Wiktoria KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
O037904
41. Kadłubowska Magdalena Mandragora
S
Brak
42. Kajak Dawid SKJ Bajardo Czosnów
S
O028288
43. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
44. Kamieniecka Kaja KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O043878
45. Karpińska Zofia Jeździecki Klub Sportowy Equita
2007 (JM.)
brak
46. Kasprzyszak Ola Jeździecki Klub Sportowy Equita
2005 (JM.)
O039308
47. Kępska Julia KJ Akademia Kucania
2018 (Mł.)
O050782
48. Klimek Milena Polski Polo Klub
2006 (JM.)
o054851
49. Kołacz Maja Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2003 (J.)
O040144
50. Kostrzewa Klara KJ Rock Horses
S
O003774
51. Kozak Ludwika bpk MAZ
2002 (J.)
O043334
52. Kozon Martyna BPK (MAZ)
2002 (J.)
O036555
53. Król Weronika St. KSK Stare Babice
2004 (JM.)
O033577
54. Kruk Emilia bpk
2003 (J.)
brak
55. Kubiak Grzegorz Andrzej KJ Uniglob Gozdów
S
O000311
56. Kuliszewska Zofia BPK (MAZ)
1999 (MJ.)
O020911
57. Kułakowska Agnieszka JKS Equita Świętochów
S
O005238
58. Kwaterska Magdalena Brak
1999 (MJ.)
O038123
59. Leśkiewicz Sandra Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
2000 (MJ.)
O034673
60. Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
2001 (J.)
O018344
61. Lewandowska Aniela KJ Akademia Kucania
2004 (JM.)
O046311
62. Lipińska Anna Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
1998 (MJ.)
O020738
63. Łazowska Natalia KJ Dworek Okuniew
2007 (JM.)
O043384
64. Łowiec Zuzanna BPK
65. Łupińska Kornelia Stowarzyszenie jeździeckie szarża
2004 (JM.)
Brak
66. Maciejewska Natalia JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O015211
67. Malinowski Jakub Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
2007 (JM.)
O054129
68. Maruda Dominika LKJ Gałkowo
S
O008165
69. Matejuk Agnieszka Klub Jeździecki Szumawa
S
O048626
70. Mazur Sylwia Uczniowski Klub Jeździecki Lalin
S
O014017
71. Mazurowska Ewa Polski Polo Klub
S
O003222
72. Miazga Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O005342
73. Michalak Antoni BPK
2007 (JM.)
Brak
74. Michalak Zofia SSKJ Bobrowy Staw
2005 (JM.)
O045772
75. Mikulska-Sękalska Katarzyna BPK (MAZ)
S
O037461
76. Mitrowska Martyna St. SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O036853
77. Mizerski Piotr JKS UMIASTÓW
S
O026558
78. Modliborek Martyna JKS UMIASTÓW
2004 (JM.)
brak
79. Molenda Zuzanna Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2001 (J.)
O035040
80. Mont-Jovet Natasza BPK
81. Mordzelewski Michał Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
S
O001972
82. Murzyńska Katarzyna bpk
2002 (J.)
brak
83. Naumiuk Roksana BPK (MAZ)
2006 (JM.)
O032062
84. Niklińska Gabriella KJ Szumawa Bobrowiec
S
O019682
85. Okupny Wiktoria SKJ Grobice
2004 (JM.)
O037547
86. Olesiejuk Jakub SSKJ Bobrowy Staw
S
O001054
87. Ostrowska Julia Polski Polo Klub Warszawa
1998 (MJ.)
O006897
88. Paszkowska Agnieszka SJ Szarża Popówek
S
O010171
89. Pawłowska Irena bpk
2007 (JM.)
O039852
90. Pełka Barbara JKS Jantar Stryków
S
O006573
91. Piasecki Piotr KJ Aromer Józefin
S
O000491
92. Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew
S
O002519
93. Pielska Amelia JKS UMIASTÓW
2004 (JM.)
brak
94. Pilkiewicz Krystyna Jeździecki Klub Sportowy Equita
2001 (J.)
O031627
95. Presz Zofia KU AZS Politechnika Warszawska
S
O006502
96. Przybylska Klaudyna Jeździecki Klub Sportowy Equita
S
O043503
97. Ptaszyńska Aleksandra Stowarzyszenie SKJ Grobice
2004 (JM.)
O037851
98. Ratajska Gabriela Klub Jeździecki Strzała Krubiczew
2005 (JM.)
O036019
99. Rostek Basia KJ Akademia Kucania
2003 (J.)
O039516
100. Różyc Zuzanna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
2005 (JM.)
O045655
101. Rydzewska Weronika Jeździecki Klub Sportowy Equita
S
O039719
102. Saługa Laura KJ Akademia Kucania
2003 (J.)
O037841
103. Sarnecka Agnieszka bpk
1999 (MJ.)
O032391
104. Siejek Michał KJ Akademia Kucania Dawidy
S
O008830
105. Słopecka Melania JKS Karolina
2003 (J.)
O042500
106. Słowik Agata BPK
2005 (JM.)
Brak
107. Stasiak Małgorzata Jeździecki Klub Sportowy Equita
2007 (JM.)
brak
108. Stasiak Zofia Jeździecki Klub Sportowy Equita
2001 (J.)
O044820
109. Stevnert Natalia KJ Wiktorowo
S
O003937
110. Strzeszewska Wiktoria SKJ BAJARDO
2008 (Mł.)
O046567
111. Sujecka Karolina bpk maz
2001 (J.)
O039408
112. Suminska Ewa KJ Młyńska Struga
2001 (J.)
O026068
113. Szaniawska Karolina KJ Akademia Kucania
2006 (JM.)
O045596
114. Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek
S
O010008
115. Szestowicka Katarzyna Jeździecki Klub Sportowy Equita
S
brak
116. Szustorowska Hanna KJ Sielanka Warka
S
O003649
117. Szysz Katarzyna JKS UMIASTÓW
2002 (J.)
brak
118. Terlecka - Ludwiniak Agnieszka Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
S
brak
119. Tomaszewski Antoni Jeździecki Klub Sportowy Equita
S
O001385
120. Tomaszewski Antoni JKS Equita
S
121. Trojanowicz Maja Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2004 (JM.)
O038032
122. Twerdochlib Ida Sopocki KJ
S
O024803
123. Tybulczuk Tamara ŁKJ
2004 (JM.)
O032672
10152240
124. Usiądek Weronika SSKJ Bobrowy Staw
2006 (JM.)
O043579
125. Walczak Aleksandra KJ Akademia Kucania
2003 (J.)
O039315
126. Wernerowicz Karolina Klub Jeździecki Akademia Kucania
2018 (Mł.)
brak
127. Wilińska Martyna SSKJ Bobrowy Staw
128. Włodarczyk Helena KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
brak
129. Wojtera Zdzisław KJ Uniglob Gozdów
S
O023620
130. Zajkowska Klaudia SKJ Hawajka Majdan
2005 (JM.)
O041844
131. Zira Aleksandra bpk
2003 (J.)
O036852
132. Żółtowska Justyna KJ SO Łąck
S
O002636
133. Zubczyńska Amelia KJ Dworek Okuniew
2006 (JM.)
O044214
134. Żuchowicka Katarzyna SHS Grobice
2007 (JM.)
O039387
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

96

A CATOKI HAN GER 2010 Wałach gniada/168 F: Catoki / Cambridge
M: Arancha / Accord II
O: Agata Mitrowska
B: Christina Martens
K022778 DE431316680210
2.

213

AJGOR sp 2011 w kasztan F: Candiavolo
M: Akka
O: Stachnik Robert
B: Stachnik Robert
K023403
3.

80

ALEX SP POL 2008 Wałach gniada/173 F: Pink Floyd
M: Andora
O: Katarzyna Mikulska-Sękalska
B: Zdzisław Kijora
K017957 POL 009 60 00079 08
4.

63

ALI BOOM Trakeńska POL 2007 Wałach skarogniada/161 F: Gluosnis
M: Agada
O: Katarzyna Delekta
B: Andrzej Grad
brak brak
5.

189

AMARANT SP POL 2015 Gleiding bay/166 F: Action-Breaker
M: Amarita
O: Seweryna Afanasjew
B: Stadnina Koni Nad Wigrami
O014482 616009510237215
6.

156

ANDROS GB Kuc Feliński POL 2003 Wałach inna/kuc:148 F: Karino GB
M: Andora GB
O: Sławomir Paszkowski
B: Wojciech Jachymek
Brak Brak
7.

115

APRILIS Typ Szlachetny POL nn Klacz gniada/163 F: nn
M: nn
O: Katarzyna Szestowicka
B: nn
brak 616999661581211
8.

76

ARGO WLKP POL 2000 Wałach gniada/mk: F: Huncwot
M: Arabeska
O: Ewa Jaworska
B: Jan Ratajczyk
K010496
9.

212

ARNOLD sp 2012 w kasztan F: Candiavolo
M: Anabell
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
10.

218

ARON F:
M:
O:
B:
11.

48

ASCOT WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Dan /
M: Ada Sara / Aragonit
O: Karolina Ferenstein
B: Karolina Ferenstein
K021772 616007600224712
12.

85

ASZLI Wlkp (Poch. Trk.) POL 2009 Klacz kasztanowata/170 cm F: Essaul
M: Aksa
O: Jakub Kozak
B: Stadnina Koni Liski
K015185 616007600288709
13.

114

AVRIL KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:149 F: Durello Top / Durello
M: Adria / Bolero
O: Piotr Kasprzyszak
B: Dariusz Poleszczuk
K017181 POL013640008007
14.

93

AWANGARDA SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Cassilio
M: Alegoria
O: Piotr Piasecki
B: -
K024767
15.

4

BEGONIA SP POL 2006 Mare bay/172 F: Niels
M: Bianka
O: Kaja Górecka
B: Adam Shimdt
K015930 POL009520001206
16.

179

BLUE JEANS SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: OLKUSZ
M: BAJRA
O: ITVJ SP.Z O.O.
B: KOZIKOWSKI MARCIN
BRAK
17.

192

BOLIWAR NN POL nn Wałach kasztanowata/nn F: nn
M: nn
O: nn
B: nn
brak nn
18.

200

BON PARIS KL Typ Szlach. POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Bambino Van't Zorgvliet / Chin Chin
M: Budur / Bielick 14
O: Kinga Leszek-Karwańska
B: Kinga Leszek-Karwańska
K017638 616999660119007 616999660119007
19.

178

BORUC Małopolska POL 2008 Wałach F: Bianco
M: Dama
O: ITVJ Sp. z o.o.
B: Opłatka Andrzej
brak
20.

97

BORYS XX POL 2003 Wałach kasztanowata/160 F: Glimmerman
M: Brunilde / Forest Wind
O: Agata Mitrowska
B: Kazimierz Rogowski
K020947 POL030000002032
21.

216

BROWNBOY TH RJT New Forest Pony BEL 2006 Wałach gniada/kuc:148 F: Kantje's Ronaldo
M: Kantje's Why Not
O: Elzbieta Dziuba
B: Dhr H.H.L.M. ter Huurne
K023017 528018020061374 05600200P500154
22.

77

C ALPACZINO Z ZANG POL 2008 Ogier siwa F: Capalino Z / Cassini I
M: Abraxa-Lady-Plus / Elvis
O: Zdzisław Wojtera
B: Zbigniew Szumlakowski
K012720 056015Z55702808
23.

123

CADIARA OLD GER 2013 Klacz siwa/165 F: Diarado's Boy / Diarado
M: Carcosse Z / Carthago Z
O: Ida Twerdochlib
B: Gestut Lewitz
K027404 DE418185038413
24.

126

CAFISSIMO WESTF GER 2009 Wałach siwa F: Cornado I / Cornet Obolensky
M: Cortina / Careras
O: Adam Sałacki
B: Stefanie Kolthof
K022472 DE441411499709
25.

47

CALIFORNIA SP POL 2014 Klacz gniada/163 F: Arezzo VDL
M: Caldera (DEU)
O: Dominika Maruda
B: Stadnina Koni Nad Wigrami
K027115 616009510135314
26.

46

CANBERRA SP POL 2012 Klacz gniada F: Rytm /
M: Corvetta / Giacomo
O: Ewelina Szczepanik
B:
K027322 616007520034112
27.

51

CANSTINA HAN GER 2010 Klacz gniada/185 F: Canstakko / Canturo
M: Donja / Drosselklang II
O: Justyna Żółtowska
B:
K017813 DE431317000810
28.

81

CENNA - TO Holsztynska POL 2010 Klacz ciemnogniada/167 F: Quirado
M: Pana -To
O: Katarzyna Mikulska-Sękalska
B: Daniel winnicki
K017909 DE 421000045410
29.

157

CHACCALL Oldenburg GER 2015 Wałach gniada/165 F: Casallco
M: Chaccizia
O: Robert Bernagiewicz
B: Gestut Lewitz
brak DE 418185006015
30.

219

CHOPIN DRP GER 1998 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Churchill / Tetworth Crimsin Lake
M: Wlona / Werbenfunk
O: Jakub Żuchowicki
B: -
K024469 DE335350353898
31.

95

COCAINA SP POL 2011 Klacz kara F: Pablo / Pik Labionics
M: Corfina / Cranach
O: Dariusz Michalak
B: Dariusz Michalak
K023062 616009590267611
32.

111

COLETT PRINCESS 19 PKSP POL 2014 Klacz kasztanowata/170 F: Zinedine
M: Colett 18
O: Tomasz Stasiak
B: A.Zawada
brak 616009661355014
33.

53

CON AMORE KWPN NED 2007 Wałach kara F: Indoctro
M: Sylvinia
O: Agnieszka Kołacz
B: brak
K021892
34.

187

CONTRA MELLONI Westfalska POL 2009 Klacz gniada/168 F: Contendro I
M: CIKILLIS
O: Mordzelewski Michał
B: niemcy
K017703 brak
35.

7

CORDIANA Holsztyńska POL 2010 Klacz siwa/162 F: CONNOR
M: ULTRA IV
O: AGNIESZKA MATEJUK
B: Niemcy
K021990 DE 42199204510
36.

44

CORTAS L WESTF GER 2007 Wałach gniada F: Cornado/
M: Pina/
O: Trax Sp. z o.o.
B: Hermann Wieseler
K011499 104GW10
37.

173

CYTRYNKA KUC POL 2002 Klacz izabelowata/kuc: F: Filip / Epos
M: Crazy / Bagnet
O: Beata Grabowska
B: Beata Grabowska
K020282 POL013590144202
38.

184

CZEKAN SP POL 2011 Wałach gniada/174 cm F: Posejdon (sp.)
M: Czantoria (sp.)
O: Jarosław Ptaszyński
B: Mirosław Cichy
K025138
39.

207

DAFER KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:146 cm F: V.I.P.
M: Dafra
O: Agnieszka Terlecka - Ludwiniak
B: Jacek Rutkowski
K027068 POL013661811207
40.

217

DALLOUSINA M OS POL 2010 Klacz gniada F: Balloussini
M: Dollar Girl
O: Grzegorz Kubiak
B: Niemcy
K024299
41.

133

DAMROKA SP POL 2005 Klacz srokata/kuc:148 F: nn
M: nn
O: Anna Sobańska
B: nn
brak 1239213678
42.

3

DE MARCO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Wałach kasztanowata/165 F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Daisy PG / Calderon
O: Andrzej Różyc
B: Makowski Remigiusz
K014910 12431
43.

136

DEBIUT KUC POL 2014 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: nn
M: nn
O: Anna Sobańska
B: NN
brak brak
44.

164

DELICJA Wielkopolska POL 2006 Klacz ciemnogniada/165 F: Denar
M: Dzida
O: Maciej Krukowski
B: Artur Pleszewa
brak POL007610147106
45.

107

DIABLO DE CASTELLO SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Dancing Queen / Sir Neel
O: Małgorzata Januszkiewicz
B: Beata Wandel
K024084 POL009640053708
46.

194

DIELEILA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Califax / Calido I
M: D Nadia / Liberado
O: Małgorzata Okupny
B: Diter Staniek
K018104 616009540099610
47.

166

DIUNIA SP POL 2015 Klacz gniada/170 F: Noe D'isle
M: Dekwa
O: Natalia Stevnert
B: Polska
brak
48.

201

DONALD Kuc Felli. POL 2003 Wałach bułana/kuc:136 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Nadia Sobiecka
B:
K012792 POL999660497003
49.

52

DUBAJLLA OLD GER 2010 Klacz kasztanowata/175 F: Detroit / Dimaggio
M: Coquette / Cockpit
O: Justyna Żółtowska
B:
K017814 DE433330288710
50.

142

DZIONEK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach ciemnogniada/168 F: Nabucco
M: Dzwonnica
O: Gruszczyńska Karolina
B: Piórkowski Tadeusz
brak 616009600077503
51.

215

EGZORCYSTA KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc:140 F: Ewrim / Eukaliptus
M: Liza / nn
O: Aneta Zawadzka
B:
K012364 POL013611069903
52.

37

EKSPLOZJA SP POL 2006 Klacz siwa/// F: Viskis
M: Erynia
O: Katarzyna Dembska
B: //
K016564 616999680094506 //
53.

137

EL- VIS MŁP POL 2002 Wałach ciemnogniada F: Vis - Versa
M: Elana
O: Anna Sobańska
B: Jacek Kosacki
K014545 pol00650009402
54.

135

EMMA Kuc Feliński POL 2007 Klacz siwa/mk:140 F: Romus / Figaro
M: Empatia / Grafit
O: Anna Sobańska
B: Jacek Kosacki
K020362 POL013580665307
55.

158

EMPIR Typ Szlachetny POL NN Wałach gniada/170 F: NN
M: NN
O: Sobczyk Piotr
B: NN
brak POL 999 67 00681 00
56.

75

ENDEMIT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach gniada/170 F: Nurjev
M: Egida
O: Joanna Ciarczyńska
B: Zbigniew Kwiatkowski
K014249 POL 009640045505
57.

56

EQUUS KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc:137 F: Nico-K /
M: Eufemia / Pepton
O: Marta Ferenc
B: Mariusz Stański
K016844 013570144003
58.

224

ESCATO SP POL 2012 Wałach siwa F: Casilio
M: Epoka
O: Mariusz Duk
B: Henryk Mianowski
K020769
59.

89

ESCATO HAN POL 2004 Wałach kara/169 F: Escudo I / Espri
M: Dakita / Dorian
O: Jarosław Celski
B: Dariusz Michalak
K008698 DE431317013204 102YH53
60.

121

EUFORIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Bolshoi / Favoritas
M: Elkana / West
O: Monika Jaworska
B: Jolanta Jarecka
K024086 616009640083212
61.

195

EVENING BREEZE KWPN NED 2009 Wałach gniada/170 F: Namelus R
M: Lory
O: Izabella Jezierska - Gwóźdź
B: JMFM Van Hartwijk
K021584 528003200902273 104MZ26
62.

101

F.ADERMIE KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Bustique / Indoctro
M: V.Adermie 13 / Rash R
O: Anna Lipińska
B: Hendrix Stal
K020403 528003201006544
63.

199

FABERGE H&S KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Ojciec: Corneille / Cornet Obolensky
M: Tadermie / Burggraaf
O: Natalia Maciejewska
B: T. C. Heeregravr-Smits i R. Heeregrave
K024692 528003201001953 105CX44
64.

55

FANTA-EWITA DRP POL 2010 Klacz siwa/kuc:145 F: Tupet
M: Felina
O: Joanna Różewska
B: Wiesław Apanasewicz
K022440 616013670119510
65.

155

FENIX SP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Faust Z
M: Fascynacja
O: Anna Czajkowska
B: Mariusz Kleniuk
K021275
66.

32

FIESTA Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2013 Klacz kara/kuc:148 F: Tupet
M: Felina
O: Andrzej Czarnak
B: nn
K026894 brak
67.

222

FIRST ENTERTAIMENT Hanower POL 2009 Wałach kasztanowata/170 F: First Boy
M: Hauptstutbuch Eleganza
O: Weronika Grabowska
B: -
- DE 431310446209
68.

103

FLOURIN DU ROUET SP POL 2007 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Florin / For Feeling
O: Magdalena Zamoyska
B:
K011507 POL009670100607
69.

49

FUGA KUC POL 2010 Klacz kasztanowata/kuc:157 F: Ramzes
M: Fala
O: Jacek Sujecki
B: Zbigniew Romanczuk
K023944 Brak
70.

177

FUNNY GIRL KUC POL 2001 Klacz kasztanowata/kuc:136 F: Turkus / Talizman
M: Fatima / Nandy Man
O: Anna Brońka
B: Dominik Gronet
K006828 POL013600053501
71.

67

G - BISZKOPT SP POL 2012 Wałach ciemnogniada/170 F: Bischof
M: Gipsy Lady / Faust Z
O: Budziarska Marcelina
B: Budziarska Marcelina
K027458
72.

113

GAMBIT PKSP POL 2014 Ogier gniada/168 F: Kannan
M: Ginger
O: Antoni Tomaszewski
B: Antoni Tomaszewski
K027608 616009661019414
73.

120

GLITTER KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata/165 F: Carambole / Cassini I
M: Wepekezwiggy / Voltaire
O: Joanna Ludwicka-Cebula
B: Jan Greve
K019360 528003201107648
74.

65

GOLDIKA SP POL 2011 Klacz gniada F: Larron
M: Grand Rivage
O: Katarzyna Szaniawska
B: nn
K019278 056002W00293935
75.

202

GRACJANA SP POL 2010 Klacz siwa/mk:156 F: Caliro
M: Groteska
O: Alina Zagrodzka-Kulczyk
B: Brak
K017246 0000
76.

185

GROS S Wielkopolska POL 2013 Ogier siwa/165 F: Love Affair
M: Grosetta
O: Agnieszka Kułakowska
B: Robert Skibicki
Brak 616007660867213
77.

148

GRYKA SP POL 2004 Klacz gniada F: Akcent / Jankes
M: Grana / Edredon
O: Maciej Typiński
B: SK Kalników
K020637 POL009630254004
78.

124

HAMILTON KWPN NLD 2012 Wałach siwa F: Cartano / Carthago
M: C'est sym Bien / Contact V
O: Lindsey Davies Miller
B: J. Smeets
K021796 528003201208360
79.

28

HAPPY RYTM SP POL 2006 Wałach kara F: Rytm
M: Happy Star
O: Aleksandra Walczak
B: nn
K012036 616009530147506 brak
80.

15

HARNAŚ NN POL 2010 Wałach gniada/kuc:149 F: NN
M: NN
O: Magdalena Usiądek
B: „Stajnia Bobrowy Staw” znajdująca się we wsi Sowia Wola gm. Czosnów przy ul. Spacerowej 47
K026901 616 999 66 17686 10
81.

108

HAVENA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Klacz gniada/164 F: Dionizos
M: Haidi
O: Urszula Janiszewska
B: Mirosław Fijołek
K026898 616009661583211
82.

88

HIP HOP SP POL 2006 Wałach kasztanowata/165 F: Luron / Guidam
M: Hrabina W / Carlon
O: Jarosław Celski
B: Marek Sutnik
K010615 POL009600061006
83.

27

HOLKA WLKP POL 2006 Klacz siwa/174 F: Barbur / Bujak
M: Honia / Noniusz
O: Aleksandra Zira
B: Andrzej Jamroży
K011045 POL007610016406
84.

130

HYPERION POL POL - Gleiding bay/165 F: -
M: -
O: Kobylinska
B: -
None -
85.

210

I-ROCK FLOWER KWPN NED 2013 Klacz siwa F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Rockella-S / Little Rock
O: WK Consult
B: WK Consult
K023627 528003201308543 105WQ93
86.

62

IGUANA DANNY'S GIRL KUC POL 2008 Klacz srokata/kuc:139 F: Santara Danny's Boy / Markoad Adante
M: Inka / Domingo
O: Artur Bar
B: Daria Wachnowska
K020879 POL013680030208
87.

34

ILAND Wielkopolska POL 2006 Wałach skarogniada/167 F: Landjonker S
M: Insulina
O: Marczak Joanna
B: Szynklwr Tomasz
Brak 11646
88.

145

ILONUS Szlachetnej Półkrwi POL 2004 Wałach gniada/173 F: Turbud Quirinus/ Pavarotti Van De Helle
M: Ilona/ Windwurf
O: Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
B: Mateusz Michalski
K009692 POL009640019504 105AZ43
89.

68

IVARO RED WINE OS POL 2014 Ogier gniada/170 F: It's Me du Mesnil
M: ovinia / Ramiro
O: Witold Szulc
B: Siergiej Małgorzata i Tomasz
K027461
90.

223

JACKPOT SP POL 2012 Wałach siwa F: Golden Aviator / Aviano
M: Jasmina N / Jasperado
O: Łucja Majka
B: Andrzej Żejmo
K024677 616009610140612
91.

139

JASKIER Szlechetny POL nn Wałach kasztanowata/163 F: nn
M: nn
O: Klaudyna Przybylska
B: nn
brak 616999540153006
92.

161

JASPIS M. POL 2006 Wałach siwa F: Palmer / Batyskaf
M: Jurna / Special Power
O: Anna Dragan
B: Jankowska Anna
K025402 POL006660449406
93.

206

JAWA Kuc Walijski POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Strayer's Samson
M: Koekoekshof Jannique
O: Emilia Naumiuk
B: Śniegucki Zdzisław
K027304
94.

191

JONATAN MŁP POL 2010 Wałach siwa/164 F: Frazes
M: Julita
O: Dorota Grudzień-Molenda
B: SK Walewice
K022561 616006590215810
95.

211

KAILY Czeska Gorąco-Krwista CZE 2008 Klacz kasztanowata/169 F: Radegast
M: Kentaur
O: Piotr Sarnecki
B: Piotr Sarnecki
K017057 203 009 226779507
96.

127

KALINA SP POL 2001 Klacz kasztanowata/167 F: Leandro
M: Kalla
O: Anna Głębocka-Juszkiewicz
B: Ooo
k012000 11705
97.

132

KAMINA D TRAK POL 2007 Klacz gniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Kamelia / Aragonit
O: Michał Siejek
B: Marek Romanowski
K019940 POL732010026007
98.

82

LABRADOR Traken POL 2003 Wałach kara/mk: F: Arianin / Sopran
M: Literatka / Dziurawie
O: M.Burdzy-Barrington
B: brak
K015802
99.

117

LAKRO SP POL 2011 Wałach siwa F: HBC Lake Bid / Lansing
M: Lakrima / Rubin
O: Michał Pilkiewicz
B:
K019769 616009610226811
100.

90

LANCERO C CDE ESP 2010 Wałach siwa F: Lucky Boy
M: Indra 05
O: Anna Jagielak
B: Yeguada Cuesta
K026442
101.

162

LAZINO HOL POL 2011 Ogier ciemnogniada/167 F: Lasino
M: R-Castellina
O: Daniel Winnicki
B: Niemcy
K019375 DE 421000580411
102.

180

LEO Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2009 Wałach ciemnogniada F: DESANT
M: LOTA
O: ITVJ Sp. z o.o.
B: Kozok Marek
brak
103.

167

LIBERTY LIFE WLKP POL 2009 Wałach siwa F: Lord Liberator
M: Latorośl
O: Katarzyna Dembska
B: R P
K019317 616 007 61 02387 09
104.

159

LISMAKEEGAN CHESTER ISH IRL 2008 Wałach kasztanowata/167 F: Mohill Treble C / Mohill Cavalier Clover
M: Lismakeegan Pressure / Legal Pressure
O: Katarzyna Witaszewska - Król
B: Luke O'Connor
K023670 372414004955830 106HG00
105.

193

LOGOS SP POL 2002 Wałach skarogniada/mk:156 F: Saganek / Sajan
M: Lepta / Lafet
O: Małgorzata Okupny
B: Agata Jasińska
K007817 616009661015202
106.

122

LORIDA PP Hanowerska POL 2014 Klacz gniada/171 F: Lordanos
M: Alida
O: Procima sp. z o. o.
B: Procima sp. z o. o.
K027200
107.

208

LVIV PKZ BEL POL 2011 Wałach siwa/168 F: Le Tot de Semilly
M: Clarisse
O: DIM SA
B: Andrej Milovanov
Brak Brak 056002W00298427
108.

119

MAESTRO SP POL 2006 Wałach siwa F: Lambado
M: Mara
O: Joanna Ludwicka-Cebula
B: Lucjan Kosnowicz
brak
109.

71

MARCO POLO HOL POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Mylord Cartha / Carthago
M: Pilotin / Esteban
O: Zdzisław Wojtera
B: Andreas Kosicki
K025208 DE421000600513
110.

102

MARIIT P SP POL 2012 Klacz siwa/167 F: Con Calma
M: Mala Cerra P/ Carry Son
O: Magdalena Zamoyska
B: Witold Polowczyk
K025409 616009610013012
111.

60

MARKIZA KUC POL 2007 Klacz bułana/kuc:140 F: Nowator / Pepton
M: Mojra / Grosz
O: Artur Bar
B: Zygmunt Jamka
K020880 POL013660009507
112.

22

MARS MŁP POL 2010 Wałach gniada F: Berlin Bej
M: Mikstura
O: Tomasz Stasiak
B: Polska
K024364 616 006 660 5657 10
113.

112

MELLECHOWICZ PKSP POL 2014 Ogier gniada/168 F: Hippica Koh-J-Noor
M: Milady
O: Antoni Tomaszewski
B: Antoni Tomaszewski
K027607 616009661363214
114.

13

MESKALINA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: Ulco / Voltaire
M: Missy Quin / / Mariensztat
O: Piotr Pawłowski
B: Karol Gmyrek
K014928 616009670128709
115.

57

MILLCROFT VIVA Kuc Walijski GBR 2009 Klacz kasztanowata/kuc:134 F: Cwrtycadno Caradog / Eyarth Celebration
M: Millcroft Dahlia / Millcroft Royal Lustre
O: Magdalena Karczewska
B: Magdalena Karczewska
K020200 826046020155026
116.

29

MITHRAS VAN DE TOMBEELE BWP BEL 2012 Wałach gniada/170 F: Toulon
M: Raina
O: Maciej Suwała
B: Maureen Holvoet
K026990 056002W00303189
117.

86

N-CONNIE OF HERITAGE Belgisch Warmbloedpaard BEL 2013 Klacz siwa/. F: Caspar 232
M: Azalea
O: Joanna Miros-Górecka
B: Martina Romagnoli
brak
118.

186

NEFRYT Mały Koń POL 2005 Wałach gniada/mk: F: Bart
M: Nandina
O: Agata Borys
B: SK Dobrzyniewo
K020982
119.

205

NESKA KUC POL 2004 Klacz bułana/kuc:141 F: Alibaba / Sylvestre
M: Niwka / Split
O: Agnieszka Łazowska
B: Leon Gawroński
K021849 POL013520044804
120.

160

NESKO SP POL 2014 Wałach kara/167 F: Salomon / Darco
M: Neska / Taunus
O: Anna Dragan
B: SK Nowielice
K025403 616009640018614
121.

125

NEVADA ROYAL Z HOL POL 2012 Klacz siwa/169 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Ziva Royal / Carlos D Z
O: Michał Siejek
B: Kristof Wellekens
K026683 056015Z55680812
122.

168

NIXON JS BWP POL 2013 Wałach ciemnogniada/165 F: Kannan
M: Dorina JS / Thunder van de Zuuthoeve
O: Jacek Kuzma
B: Holandia
K024581 056002W00304507
123.

196

OLSTER SP POL 2013 Wałach siwa F: Falbrus
M: Oaza
O: Anna Dzięgielewska
B: SK Nowielice
K023339 616009640040013
124.

91

OLTEN Wielkopolska POL 2014 Gleiding black/167 F: Etos
M: Olimpiada
O: Anna Maria Jagielak
B: SK Liski
none 616007600220214
125.

188

OMEGA 34 OLD POL 2010 Klacz gniada/168 F: Lordanos
M: Onette / Chagallo
O: Michał Mordzelewski
B: Niemcy
K027558 brak
126.

105

PABLO I OLD POL 2004 Wałach ciemnogniada/- F: Pik Labionics / Pik Bube
M: Ondra / Cor De Brillant
O: Anna Michalak
B: -------
K008687 DE433330321904
127.

147

PARAMETR WLKP POL 2015 Stalion black/- F: Eloquent
M: Parodia
O: -
B: SK Liski
- -
128.

172

PASJA KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Beata Grabowska
B: SK Plekity
K023409 616999600472608
129.

143

PEARL OF THE OCEAN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 08.05.2012 Klacz gniada/161 F: Opar
M: Piwonia
O: Piotr Król
B: Klaudia Przeklaska
K027214
130.

59

PIPIN KM POL 2008 Wałach kasztanowata/mk:154 F: Chery Cordial
M: Pipi
O: Artur Bar
B: Stefan Stubba
K014199 POL 013530225808
131.

70

PIRLO HAN GER 2005 Wałach gniada F: Abke / Acorado
M: Air Dream / Aircraft
O: Barbara Pełka
B: Krzysztof Tyszko
K010300 DE431310034005
132.

131

PRAGA KUC POL 2007 Klacz gniada/kuc:119 F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak 013670096109
133.

163

PROUD OF CARRY PKSP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Nightcarry
M: P-Hawaii-Hawajka
O: Katarzyna Murzyńska
B: Paulina Wilska
brak 616009530059611
134.

61

R-MEFISTO Typ Szlachetny POL 2013 Wałach gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
O: Michał Bisaga
B: Aleksandra Leszczyńska
K024860 616 999 66 14108 13
135.

104

RIANA P SP POL 2012 Klacz gniada F: Con Calma / Calato
M: Rebella / Landos
O: Ewa Mazurowska
B: Witold Polowczyk
K020740 616009610012912
136.

100

RICO KG SP POL 2008 Wałach siwa/165 F: Chellano's Boy DZ
M: Roksana KG
O: Hanna Szustorowska
B: Karol Komin
K019653 POL 009 61 02229 08
137.

99

RIHANA SP POL 2010 Klacz gniada/180 F: Stakkatol/Stakkato
M: Rodezja/Landor
O: Piotr Mazur
B: Staniek Diter
K017357 Brak
138.

174

ROMANIA SP POL 2010 Klacz kasztanowata/160 F: Maik
M: Rakuza
O: Zofia Presz
B: nn
K027622 brak
139.

94

ROSA GP Z Z BEL 2010 Klacz gniada F: Royal Vinckenburgh / Burggraaf
M: C.Grupo Prom Maria Z / Canaye
O: Joanna Kuliszewska
B: Hernandez Alfredo BEL
K023624 056015Z55775410 105BB45
140.

43

ROVETTO Oldenburska GER 2002 Ogier F: RADIATOR
M: SEMIRAMIS
O: TRAX SP.Z O.O.
B: NIEMCY
K006820
141.

72

SAMURAI SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Armitage /
M: Sewilla / Landor S
O: Piotr Wiese
B: Piotr Wiese
K019567 616009590204610
142.

73

SHANTUNG SP POL 2012 Wałach gniada/170 F: La calidad
M: Symfonia
O: Piotr wiese
B: Justyna wiese
K027392 Brak
143.

116

SILVER BOY OLD. POL 2007 Wałach siwa F: Silverstone
M: Miss Amor
O: Andrzej Nietubyć
B: Roman Gmurowski
K011170
144.

221

Silver V sp 2002 w siwa F: Spartakus / Spartan
M: Arenda / Elpar
O: Krzysztof Kuraszyk
B:
K007396 POL009660474402
145.

214

SONATINA BLUE F:
M:
O:
B:
146.

41

SULAATIK'S PITTSBURGH New Forest Pony POL 2012 Wałach siwa/kuc:145 F: Sulaatik's Peter Pan
M: Sulaatik's Moody Blue
O: Bartłomiej Ratajski
B: Stal Sulaatik / G.de Haan
K025129 528018020121352
147.

140

SWEET COLAGE SP POL 2015 Wałach gniada/168 F: COLA
M: SWEET JOY
O: Agnieszka Polityło
B: Chomiak Mieczysław
brak brak
148.

226

SYWILLA SP POL 2012 Klacz gniada F: Fair Play Coudreau
M: Samantha Ponysport
O: Zuzanna Łowiec
B: Marek Kot
Brak
149.

220

SZAMAN HIPPICA OS POL 2008 Wałach kara F: Stakkato
M: Metaxa/Metternich
O: Michał Mordzelewski
B: Zbigniew Kostrzewski
K013615
150.

181

TAMARYSZEK Małopolska POL 2010 Wałach kasztanowata F: DEVIN DU MAURY
M: TABARBY
O: ITVJ Sp. z o.o.
B: Stańczuk Jacek
brak
151.

64

TAMIZA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc:141 F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Farsa
O: Ewa Bednarczyk
B: Jan Szpunar
K014263 POL013630041605
152.

203

TITINKA SP POL 2013 Klacz gniada/mk:161 F: El Salvador
M: Tinta
O: Tomasz Godek
B: Klub Sportowy Nad Wigram
K025212 616009510252713
153.

146

TJUNMIRA LA NEBBIA WLKP POL 2010 Klacz siwa/164cm F: Tjungske / Carthago Z
M: Robertina / Quamiro
O: Małgorzata Januszkiewicz
B: SK Racot
K021851 616007610059710
154.

87

TOLEDO TRK. POL 2010 Wałach kasztanowata F: Gluosnis
M: Tessa / Hamlet Go
O: Agnieszka Kozon
B: Adam Krysiak
K019369 POL732010049410
155.

54

TORNADO II SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Aravel II
M: Tesmiran
O: Jacek Trojanowicz
B: Justyna Wiese
K011995
156.

204

TOUAREG KUC POL 2004 Ogier gniada/kuc:148 F: Domingo
M: Tosca
O: Dariusz Zubczyński
B: Dominik Gronet
K010253 POL013640007704
157.

118

V-PARADA KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:147 F: Sanwan
M: Vivierroland Peche
O: Monika Karpińska
B: Rajmund Łączny
brak POL 013 52 00857 09
158.

31

VALENTINO KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:148 F: Nn
M: Nn
O: Agnieszka Dąbrowska
B: Polska
K027039
159.

138

VINCENT KUC POL 2009 Wałach kasztanowata/kuc: F: nn
M: nn
O: Anna Sobańska
B: nn
brak
160.

42

WIWALDI - K SP POL 2012 Ogier siwa F: CON CALMA
M: WEGA
O: TRAX SP. Z O.O.
B: Marek Kubacki
K020936
161.

225

ZAPP-ZARAPP F:
M:
O:
B:
Rider Club
Competition
Prize
Badaszko Justyna Skj Sopot
50
SUM:
50.00
Daszczyk Kinga KJ Jantar Stryków
50
SUM:
50.00
Januszkiewicz Nina St. J Poster Piaseczno
50
300
600
SUM:
950.00
Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
50
100
50
SUM:
200.00
Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
150
SUM:
150.00
Lipińska Anna Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
200
600
250
SUM:
1050.00
Maciejewska Natalia JKS Salio Besiekierz Rudny
50
SUM:
50.00
Mazur Sylwia Uczniowski Klub Jeździecki Lalin
200
SUM:
200.00
Mazurowska Ewa Polski Polo Klub
400
400
SUM:
800.00
Pawłowska Irena bpk
50
SUM:
50.00
Rydzewska Weronika Jeździecki Klub Sportowy Equita
50
SUM:
50.00
Siejek Michał KJ Akademia Kucania Dawidy
300
150
SUM:
450.00
Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek
100
250
SUM:
350.00
Tybulczuk Tamara ŁKJ
250
400
SUM:
650.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Afanasjew Seweryna
SKJ Bobrowy Staw
AMARANT (189)
2019-05-25
33
2019-05-25
Badaszko Justyna
Skj Sopot
LVIV PKZ (208)
2019-05-25
6
2019-05-25
5
50
Bar Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
PIPIN (59)
2019-05-25
2
2019-05-26
44
2019-05-26
29
2019-05-25
24
MARKIZA (60)
2019-05-25
3
2019-05-25
2019-05-26
26
2019-05-26
2
Bednarczyk Julia
WKJ Lublin
TAMIZA (64)
2019-05-25
12
2019-05-25
14
2019-05-26
41
2019-05-26
14
Bernagiewicz Robert
KJ Huzar Józefów
CHACCALL (157)
2019-05-25
15
2019-05-25
Bieniek Witold
KJ Jantar Stryków
2019-05-25
35
2019-05-26
29
ROVETTO (43)
2019-05-25
17
2019-05-26
22
2019-05-25
33
2019-05-26
18
Bisaga Ines
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2019-05-25
20
2019-05-25
1
2019-05-25
1
2019-05-25
1
Bogusz Ida
Klub Jeździecki Akademia Kucania
KAMINA D (132)
2019-05-26
1
2019-05-26
21
2019-05-26
Borys Antoni
Bez przynależności klubowej
ARGO (76)
2019-05-25
5
2019-05-25
2019-05-26
52
2019-05-26
15
Borys Julia
Bez przynależności klubowej
ENDEMIT (75)
2019-05-25
29
2019-05-26
22
2019-05-25
13
2019-05-26
38
NEFRYT (186)
2019-05-25
18
2019-05-25
Broniatowska Anastazja
KJ Trachy
Silver V (221)
2019-05-26
17
2019-05-26
14
Brońka Zofia
KJ Szwadron Jazdy RP
2019-05-26
1
2019-05-26
2
Cebula Marianna
Jeździecki Klub Sportowy Equita
MAESTRO (119)
2019-05-25
30
2019-05-25
2019-05-26
11
2019-05-26
1
2019-05-26
Cebula Olga
Jeździecki Klub Sportowy Equita
GLITTER (120)
2019-05-25
4
2019-05-25
2019-05-25
1
2019-05-26
2019-05-26
2
2019-05-26
33
Celska Olga
SKJ Beckersport Raszyn
HIP HOP (88)
2019-05-25
14
2019-05-25
4
2019-05-26
23
2019-05-26
9
ESCATO (89)
2019-05-25
Czajkowska Dorota
BPK
FENIX (155)
2019-05-25
2019-05-25
2019-05-26
24
2019-05-26
53
Czarnak Natalia
KJ Dworek Okuniew
FIESTA (32)
2019-05-26
19
2019-05-26
2019-05-26
25
Dąbrowska Zofia
SSKJ Bobrowy Staw
2019-05-25
28
2019-05-25
21
Daszczyk Kinga
KJ Jantar Stryków
2019-05-25
25
2019-05-25
2019-05-26
28
2019-05-26
5
50
2019-05-25
40
2019-05-25
23
2019-05-26
45
2019-05-26
JACKPOT (223)
2019-05-25
31
2019-05-25
28
2019-05-26
16
2019-05-26
35
Delekta Katarzyna
nz
2019-05-25
4
2019-05-25
11
Dragan Natalia
BPK (MAZ)
NESKO (160)
2019-05-25
27
2019-05-25
JASPIS (161)
2019-05-25
27
Dzięgielewska Karina
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
OLSTER (196)
2019-05-26
33
2019-05-26
4
Ferenc Kinga
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2019-05-25
26
2019-05-25
39
2019-05-26
35
2019-05-25
2019-05-26
1
2019-05-26
49
Ferenc Tamara
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2019-05-25
2019-05-25
37
2019-05-26
54
2019-05-26
41
2019-05-25
EQUUS (56)
2019-05-25
18
2019-05-25
1
2019-05-26
22
2019-05-26
Florkiewicz Agata
Stowarzyszenie KS Chojnów
2019-05-26
2019-05-26
Gantner Krystyna
bzpk
DZIONEK (142)
2019-05-25
1
2019-05-25
22
Garstka Dariusz
KJ SO Łąck
PARAMETR (147)
2019-05-25
1
2019-05-25
27
Godek Tomasz
LKJ w Gałkowie
TITINKA (203)
2019-05-25
11
2019-05-25
2019-05-26
20
Górecka Natalia
bpk
2019-05-25
1
2019-05-25
6
2019-05-26
22
2019-05-26
19
Grabowska Jagna
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
PASJA (172)
2019-05-25
2019-05-25
27
2019-05-26
16
2019-05-26
34
CYTRYNKA (173)
2019-05-25
2019-05-25
21
2019-05-26
2019-05-26
Grzymała Jakub
SJ Szarża Popówek
ARNOLD (212)
2019-05-26
4
2019-05-26
33
Gwóźdź Julia
St. SKJ Bobrowy Staw
2019-05-25
15
Hlebowicz Adam
Mandragora
EMPIR (158)
2019-05-26
28
2019-05-26
11
Jagielak Anna
KJ Aldragho Józefosław
2019-05-25
9
2019-05-25
20
2019-05-26
8
2019-05-26
6
OLTEN (91)
2019-05-25
2
2019-05-25
34
2019-05-26
36
2019-05-26
39
Janiszewska Magdalena
brak
HAVENA (108)
2019-05-26
9
2019-05-26
Januszkiewicz Kaja
St. J Poster Piaseczno
2019-05-25
40
2019-05-25
4
2019-05-26
7
Januszkiewicz Nina
St. J Poster Piaseczno
2019-05-25
8
2019-05-25
5
50
2019-05-26
2
300
2019-05-26
1
600
Jarecka Lena
KJ Akademia Kucania
EMMA (135)
2019-05-25
33
2019-05-25
6
2019-05-26
3
2019-05-26
29
2019-05-26
Jóźwik Zuzanna
KJ Akademia Kucania
DAMROKA (133)
2019-05-26
16
2019-05-26
18
2019-05-26
Kabala Wiktoria
KJ Akademia Kucania Dawidy
2019-05-25
28
2019-05-25
13
2019-05-25
34
2019-05-26
1
2019-05-26
13
2019-05-26
44
Kadłubowska Magdalena
Mandragora
ILAND (34)
2019-05-26
12
2019-05-26
45
Kajak Dawid
SKJ Bajardo Czosnów
GRYKA (148)
2019-05-25
15
2019-05-26
24
Kalinowski Cezary
KJ Strzała Krubiczew
EUFORIA (121)
2019-05-25
16
2019-05-25
4
50
2019-05-26
3
100
2019-05-26
4
50
Kamieniecka Kaja
KJ Akademia Kucania
DEBIUT (136)
2019-05-25
1
2019-05-25
14
2019-05-25
34
Karpińska Zofia
Jeździecki Klub Sportowy Equita
V-PARADA (118)
2019-05-25
23
2019-05-25
1
2019-05-25
27
2019-05-26
17
2019-05-26
1
Kasprzyszak Ola
Jeździecki Klub Sportowy Equita
AVRIL (114)
2019-05-25
17
2019-05-25
42
2019-05-25
2019-05-26
6
2019-05-26
28
2019-05-26
17
Kępska Julia
KJ Akademia Kucania
VINCENT (138)
2019-05-25
1
2019-05-25
2019-05-25
34
Klimek Milena
Polski Polo Klub
KALINA (127)
2019-05-25
1
2019-05-26
1
2019-05-26
1
2019-05-25
1
Kołacz Maja
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2019-05-26
25
2019-05-26
17
2019-05-26
Kostrzewa Klara
KJ Rock Horses
HYPERION (130)
2019-05-25
32
2019-05-25
11
2019-05-25
7
Kozak Ludwika
bpk MAZ
ASZLI (85)
2019-05-25
27
2019-05-25
2019-05-26
38
2019-05-26
40
Kozon Martyna
BPK (MAZ)
TOLEDO (87)
2019-05-26
27
2019-05-26
18
Król Weronika
St. KSK Stare Babice
2019-05-26
19
Kruk Emilia
bpk
DELICJA (164)
2019-05-26
9
2019-05-26
21
Kubiak Grzegorz Andrzej
KJ Uniglob Gozdów
2019-05-25
26
2019-05-25
13
2019-05-26
13
2019-05-26
16
SAMURAI (72)
2019-05-25
13
2019-05-25
18
2019-05-26
28
2019-05-26
7
2019-05-25
23
2019-05-25
23
2019-05-25
2019-05-26
23
2019-05-26
31
2019-05-26
32
2019-05-25
22
2019-05-25
7
2019-05-25
21
2019-05-26
28
2019-05-26
3
2019-05-26
Kuliszewska Zofia
BPK (MAZ)
2019-05-26
34
2019-05-25
36
2019-05-26
11
2019-05-25
Kułakowska Agnieszka
JKS Equita Świętochów
GROS S (185)
2019-05-26
20
2019-05-26
15
Kwaterska Magdalena
Brak
2019-05-25
8
2019-05-25
2019-05-26
42
2019-05-26
Leśkiewicz Sandra
Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
ILONUS (145)
2019-05-25
15
2019-05-25
2019-05-26
14
2019-05-26
Leszek-Karwańska Wiktoria
SKJ Hawajka Majdan
2019-05-25
2019-05-25
28
GRACJANA (202)
2019-05-25
2
150
2019-05-25
16
2019-05-26
24
2019-05-26
11
Lewandowska Aniela
KJ Akademia Kucania
EL- VIS (137)
2019-05-25
25
2019-05-25
2
Lipińska Anna
Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
F.ADERMIE (101)
2019-05-25
3
200
2019-05-25
1
600
2019-05-26
13
2019-05-26
3
250
Łazowska Natalia
KJ Dworek Okuniew
NESKA (205)
2019-05-26
2019-05-26
30
2019-05-26
Łowiec Zuzanna
BPK
SYWILLA (226)
2019-05-26
25
2019-05-26
55
2019-05-26
12
Łupińska Kornelia
Stowarzyszenie jeździeckie szarża
ANDROS GB (156)
2019-05-26
1
2019-05-26
5
Maciejewska Natalia
JKS Salio Besiekierz Rudny
2019-05-25
12
2019-05-26
6
2019-05-25
3
2019-05-26
5
50
Malinowski Jakub
Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
2019-05-25
16
2019-05-25
2019-05-26
43
2019-05-26
35
Maruda Dominika
LKJ Gałkowo
2019-05-25
14
2019-05-25
32
2019-05-26
5
ASCOT (48)
2019-05-25
38
2019-05-25
2019-05-26
37
2019-05-26
Matejuk Agnieszka
Klub Jeździecki Szumawa
2019-05-25
6
2019-05-25
2019-05-26
34
2019-05-26
Mazur Sylwia
Uczniowski Klub Jeździecki Lalin
RIHANA (99)
2019-05-25
20
2019-05-26
20
2019-05-25
21
2019-05-26
3
200
Mazurowska Ewa
Polski Polo Klub
MARIIT P (102)
2019-05-26
24
2019-05-26
2019-05-26
2
400
RIANA P (104)
2019-05-25
2
400
LAZINO (162)
2019-05-26
9
Miazga Aleksandra
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2019-05-25
26
2019-05-25
27
Michalak Antoni
BPK
2019-05-26
19
Michalak Zofia
SSKJ Bobrowy Staw
2019-05-25
9
2019-05-26
13
2019-05-25
21
2019-05-26
31
2019-05-25
5
2019-05-26
36
Mikulska-Sękalska Katarzyna
BPK (MAZ)
ALEX (80)
2019-05-25
13
2019-05-25
7
2019-05-26
12
2019-05-26
46
2019-05-25
27
2019-05-25
1
2019-05-25
24
2019-05-26
1
2019-05-26
14
Mitrowska Martyna
St. SKJ Bobrowy Staw
2019-05-25
23
2019-05-25
18
2019-05-26
25
2019-05-26
15
BORYS (97)
2019-05-25
1
2019-05-25
30
2019-05-26
6
Mizerski Piotr
JKS UMIASTÓW
2019-05-26
22
2019-05-26
2019-05-26
47
Modliborek Martyna
JKS UMIASTÓW
LEO (180)
2019-05-25
2019-05-25
3
2019-05-25
37
2019-05-26
2019-05-26
15
2019-05-26
51
Molenda Zuzanna
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
JONATAN (191)
2019-05-25
22
2019-05-25
Mont-Jovet Natasza
BPK
2019-05-26
7
Mordzelewski Michał
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2019-05-25
2019-05-25
19
OMEGA 34 (188)
2019-05-25
10
2019-05-25
10
Murzyńska Katarzyna
bpk
2019-05-26
1
2019-05-26
8
Naumiuk Roksana
BPK (MAZ)
JAWA (206)
2019-05-26
22
2019-05-26
1
Niklińska Gabriella
KJ Szumawa Bobrowiec
2019-05-25
12
2019-05-25
31
Okupny Wiktoria
SKJ Grobice
LOGOS (193)
2019-05-26
9
2019-05-26
25
DIELEILA (194)
2019-05-26
27
2019-05-26
Olesiejuk Jakub
SSKJ Bobrowy Staw
2019-05-25
23
2019-05-25
19
Ostrowska Julia
Polski Polo Klub Warszawa
NIXON JS (168)
2019-05-25
17
2019-05-25
9
2019-05-26
8
Paszkowska Agnieszka
SJ Szarża Popówek
AJGOR (213)
2019-05-26
10
2019-05-26
39
Pawłowska Irena
bpk
2019-05-26
4
50
2019-05-26
8
Pełka Barbara
JKS Jantar Stryków
PIRLO (70)
2019-05-25
6
2019-05-25
5
2019-05-26
4
Piasecki Piotr
KJ Aromer Józefin
2019-05-26
26
2019-05-26
46
Piątkowski Michał
KJ Strzała Krubiczew
LORIDA PP (122)
2019-05-25
25
2019-05-25
10
2019-05-26
21
Pielska Amelia
JKS UMIASTÓW
BORUC (178)
2019-05-25
2019-05-25
2019-05-25
2019-05-26
2019-05-26
56
2019-05-26
Pilkiewicz Krystyna
Jeździecki Klub Sportowy Equita
LAKRO (117)
2019-05-26
1
2019-05-26
7
Presz Zofia
KU AZS Politechnika Warszawska
ROMANIA (174)
2019-05-25
27
2019-05-25
39
Przybylska Klaudyna
Jeździecki Klub Sportowy Equita
JASKIER (139)
2019-05-25
1
2019-05-25
23
2019-05-25
8
2019-05-26
1
2019-05-26
1
2019-05-26
30
Ptaszyńska Aleksandra
Stowarzyszenie SKJ Grobice
CZEKAN (184)
2019-05-25
7
2019-05-25
24
2019-05-26
6
2019-05-26
20
Ratajska Gabriela
Klub Jeździecki Strzała Krubiczew
2019-05-25
23
2019-05-25
33
2019-05-26
30
2019-05-26
18
Rostek Basia
KJ Akademia Kucania
DEBIUT (136)
2019-05-26
1
2019-05-26
25
2019-05-26
20
Różyc Zuzanna
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
2019-05-26
23
2019-05-26
22
Rydzewska Weronika
Jeździecki Klub Sportowy Equita
2019-05-25
4
50
2019-05-26
30
2019-05-25
29
2019-05-26
3
Saługa Laura
KJ Akademia Kucania
EL- VIS (137)
2019-05-26
16
2019-05-26
Sarnecka Agnieszka
bpk
KAILY (211)
2019-05-25
37
2019-05-25
Siejek Michał
KJ Akademia Kucania Dawidy
HAMILTON (124)
2019-05-25
19
2019-05-25
2
300
2019-05-25
8
2019-05-25
23
2019-05-26
21
BOLIWAR (192)
2019-05-25
22
2019-05-26
2
150
2019-05-25
34
Słopecka Melania
JKS Karolina
2019-05-25
21
2019-05-25
2019-05-26
1
2019-05-26
31
Słowik Agata
BPK
JASPIS (161)
2019-05-25
29
2019-05-25
41
Stasiak Małgorzata
Jeździecki Klub Sportowy Equita
MARS (22)
2019-05-25
1
2019-05-25
2019-05-25
19
2019-05-26
1
2019-05-26
2019-05-26
7
Stasiak Zofia
Jeździecki Klub Sportowy Equita
2019-05-25
2019-05-25
2019-05-25
10
2019-05-26
37
2019-05-26
42
Stevnert Natalia
KJ Wiktorowo
DIUNIA (166)
2019-05-26
30
2019-05-26
Strzeszewska Wiktoria
SKJ BAJARDO
2019-05-25
15
2019-05-25
12
2019-05-25
29
2019-05-25
1
Sujecka Karolina
bpk maz
FUGA (49)
2019-05-25
7
2019-05-25
3
2019-05-26
32
2019-05-26
Suminska Ewa
KJ Młyńska Struga
CAFISSIMO (126)
2019-05-25
25
2019-05-25
2019-05-26
12
2019-05-26
5
Szaniawska Karolina
KJ Akademia Kucania
GOLDIKA (65)
2019-05-25
32
2019-05-26
14
2019-05-25
8
2019-05-26
43
Szczepanik Ewelina
Tuszyński KJ Garbówek
2019-05-25
30
2019-05-26
2019-05-25
17
2019-05-26
23
ESCATO (89)
2019-05-25
21
2019-05-26
17
COCAINA (95)
2019-05-25
3
100
2019-05-25
22
2019-05-26
1
250
2019-05-26
19
ESCATO (224)
2019-05-26
7
Szestowicka Katarzyna
Jeździecki Klub Sportowy Equita
APRILIS (115)
2019-05-25
23
2019-05-25
31
2019-05-26
1
2019-05-26
10
2019-05-26
Szustorowska Hanna
KJ Sielanka Warka
RICO KG (100)
2019-05-25
9
Szysz Katarzyna
JKS UMIASTÓW
2019-05-25
10
2019-05-25
19
2019-05-25
2019-05-26
4
2019-05-26
27
2019-05-26
50
Terlecka - Ludwiniak Agnieszka
Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
DAFER (207)
2019-05-26
48
2019-05-26
17
2019-05-26
13
Tomaszewski Antoni
Jeździecki Klub Sportowy Equita
2019-05-25
24
2019-05-25
2019-05-26
48
2019-05-26
GAMBIT (113)
2019-05-25
16
2019-05-25
2019-05-26
26
2019-05-26
Tomaszewski Antoni
JKS Equita
APRILIS (115)
2019-05-25
1
LAKRO (117)
2019-05-25
11
2019-05-25
6
Trojanowicz Maja
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2019-05-26
16
2019-05-26
19
Twerdochlib Ida
Sopocki KJ
CADIARA (123)
2019-05-25
20
2019-05-25
2019-05-26
47
2019-05-26
Tybulczuk Tamara
ŁKJ
PABLO I (105)
2019-05-25
1
250
2019-05-25
1
400
2019-05-26
10
2019-05-26
8
Usiądek Weronika
SSKJ Bobrowy Staw
HARNAŚ (15)
2019-05-25
1
2019-05-25
5
Walczak Aleksandra
KJ Akademia Kucania
2019-05-25
2019-05-25
20
2019-05-25
2019-05-26
2019-05-26
6
Wernerowicz Karolina
Klub Jeździecki Akademia Kucania
PRAGA (131)
2019-05-25
23
2019-05-25
1
2019-05-25
9
Wilińska Martyna
SSKJ Bobrowy Staw
2019-05-26
20
2019-05-26
18
Włodarczyk Helena
KJ Akademia Kucania
DAMROKA (133)
2019-05-25
1
2019-05-25
1
2019-05-25
Wojtera Zdzisław
KJ Uniglob Gozdów
2019-05-25
14
2019-05-26
10
2019-05-25
23
2019-05-26
10
Zajkowska Klaudia
SKJ Hawajka Majdan
DONALD (201)
2019-05-25
16
2019-05-25
17
2019-05-26
8
2019-05-26
5
Zira Aleksandra
bpk
HOLKA (27)
2019-05-25
18
2019-05-26
2019-05-25
27
2019-05-26
21
Żółtowska Justyna
KJ SO Łąck
2019-05-25
12
2019-05-26
15
2019-05-25
11
2019-05-26
12
Zubczyńska Amelia
KJ Dworek Okuniew
TOUAREG (204)
2019-05-26
32
2019-05-26
9
Żuchowicka Katarzyna
SHS Grobice
ARON (218)
2019-05-26
18
2019-05-26
11
CHOPIN (219)
2019-05-26
2019-05-26
40

Number of Riders: 134

Number of Horses: 161

The sum of prizes: 5 050.00

Competition results developed by: HIPPOSERWIS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052014-3, Tomasz Próchniak, Lublin)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl