Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZR-B i ZT-B
Bobrowy Staw, 13-14.04.2019r.

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
234 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 11:47:11
2019-04-10 11:47:11
Tomasz Godek TITINKA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
229 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 09:11:39
2019-04-09 23:00:59
Julia Gwóźdź EVENING BREEZE
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
221 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 17:50:49
2019-04-09 18:11:51
Zuzanna Różyc STELLA PACK JURASEK
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
220 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 08:51:07
2019-04-09 17:32:26
Weronika Sobczak BOLIVAR
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
210 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 09:12:05
2019-04-09 12:06:03
Karolina Łącka SUN PAULA
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
207 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 09:07:04
2019-04-09 05:52:29
Ewa Mazurowska MARIIT P
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
203 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 08:52:46
2019-04-08 23:04:22
Aleksandra Kołodziejczyk EL- VIS
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
201 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 08:53:47
2019-04-08 23:03:08
Julia Smuk RONALDINI
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
200 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 08:54:05
2019-04-08 23:02:02
Basia Rostek DEBIUT
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
199 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 08:54:26
2019-04-08 23:00:34
Laura Saługa EL- VIS
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
193 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 22:27:49
2019-04-08 22:27:11
Justyna Kopko DON PIALOTTA
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
192 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 22:21:33
2019-04-08 22:21:02
Wojciech Radwański HELIOS
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
191 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 22:21:43
2019-04-08 22:20:51
Justyna Kopko GELUKSROOS
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
190 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 22:21:52
2019-04-08 22:19:33
Justyna Kopko WISEACRE PEARL
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
189 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 22:21:59
2019-04-08 22:18:28
Justyna Kopko KALANDRA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
188 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 20:24:54
2019-04-08 20:18:49
Zuzanna Szczepanowska GILDZIA
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
187 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 19:59:12
2019-04-08 18:38:30
Monika Czechowicz WIKTOR
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
186 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 19:59:23
2019-04-08 18:05:07
Natalia Domagała ZARIM
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
182 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 14:58:57
2019-04-08 14:21:00
Magdalena Roza-Kosma LIBERIA
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
181 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 12:00:43
2019-04-08 12:00:29
Dawid Kotecki SYNONIM "M"
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
180 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 12:00:52
2019-04-08 12:00:05
Malena Kotecka DUMKA
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
179 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 11:35:31
2019-04-08 09:34:49
Karolina Szychulska CABALLO
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
178 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 07:47:40
2019-04-07 21:22:47
Magdalena Kwaterska BEGONIA
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
177 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 07:47:48
2019-04-07 21:06:13
Julia Paradowska MAXIMUS ZK
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
176 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 07:47:57
2019-04-07 20:48:31
Aleksandra Dąbkowska DRUMILLER TRUE BLUE
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
175 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 07:48:05
2019-04-07 20:48:06
Aleksandra Dąbkowska HOLLIDAY
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
174 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 07:48:13
2019-04-07 18:12:37
Paulina Kowalska ETI QUEEN
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
173 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 07:48:22
2019-04-07 18:06:32
Weronika Ostrowska PRINCE OF DARKNESS
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
172 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 15:12:57
2019-04-07 15:11:17
Julia Burnos PAMELA II
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
171 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 12:31:03
2019-04-07 13:19:11
Alicja Markiewicz TOPAZ
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
170 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 12:53:21
2019-04-07 12:52:31
Ewa Mazurowska FLOURIN DU ROUET
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
169 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 12:53:25
2019-04-07 12:49:54
Ewa Mazurowska LAZINO
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
168 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 12:44:57
2019-04-07 11:38:31
Mikołaj Glasser JEGOCIN
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
167 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 11:11:21
2019-04-07 09:57:37
Aleksandra Piątkowska BENJAMIN PP
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
166 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 11:11:30
2019-04-07 09:43:43
Zuzanna Tomaszewska DANDY
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.3
165 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 11:11:39
2019-04-06 23:06:25
Katarzyna Murzyńska PROUD OF CARRY
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
164 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 11:11:46
2019-04-06 23:04:50
Emilia Kruk DELICJA
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
163 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 11:11:57
2019-04-06 22:14:05
Olga Janczuk HIGHWAY
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
162 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 11:12:13
2019-04-06 20:53:10
Oliwia Wiśniewska BERGAMO
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
161 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 22:24:37
2019-04-06 18:30:16
Maria Suskiewicz WENUS
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
160 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 14:02:06
2019-04-06 13:52:08
Aleksandra Zira HOLKA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
159 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 22:24:04
2019-04-06 12:18:26
Juliana Suska CHARLIE BOY
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
158 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 22:23:02
2019-04-06 12:14:36
Juliana Suska HASSAN VAN DE WITTEMOERE
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
157 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 09:18:49
2019-04-06 06:08:37
Jakub Olesiejuk SWEET COLAGE
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
156 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 09:38:31
2019-04-06 06:07:24
Zofia Dąbrowska VALENTINO
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
154 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 20:27:15
2019-04-05 20:15:38
Dorota Czajkowska FENIX
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
152 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 20:27:30
2019-04-05 16:27:09
Julia Jaroszyńska PROTON
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
151 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 20:27:37
2019-04-05 16:20:10
Dorota Zalewska BALATON
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
150 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 09:10:30
2019-04-05 12:56:19
Marta Zadrożna BALOU DEJA VU
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
149 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 09:10:25
2019-04-05 12:54:51
Wiktoria Świrska ORCHID GREY
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
148 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 09:10:09
2019-04-05 12:53:37
Aniela Wesołowska TUTSI
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
147 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 09:10:51
2019-04-05 12:50:32
Zofia Zawadzka IRRESISTIBLE B
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
146 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 09:11:08
2019-04-05 12:48:07
Natalia Stevnert IRRESISTIBLE B
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
145 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 09:08:35
2019-04-05 12:46:05
Helena Szmalc QUIESTUS
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
144 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 20:27:58
2019-04-05 12:22:48
Aleksandra Florczak DIANA L
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
143 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 20:28:06
2019-04-05 10:12:30
Julia Ostrowska FANCIFUL
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
142 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 20:28:13
2019-04-05 10:07:53
Julia Ostrowska NIXON JS
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
141 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 20:28:20
2019-04-05 10:03:30
Radosław Zalewski EYE CATCHER
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
139 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 08:01:54
2019-04-05 00:08:23
Magdalena Głaz AMADEUSZ
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
138 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 23:04:10
2019-04-04 22:58:31
Karolina Korzuchowska GWIAZDOR
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
137 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:41:56
2019-04-04 19:50:20
Maja Wałach PLASTYK
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
134 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:42:12
2019-04-04 18:28:57
Stanisław Przedpełski NOTA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 21:42:19
2019-04-04 17:43:59
Miła Borcuch NEXUS
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
129 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 13:35:58
2019-04-04 10:58:28
Aleksandra Majewska CALVADOS
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
128 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 23:19:21
2019-04-04 10:33:07
Maja Kołacz CON AMORE
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
127 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 13:35:53
2019-04-04 10:22:38
Ewa Kolasińska DAJ CASH
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
122 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 13:35:47
2019-04-04 09:08:45
Ida Twerdochlib CADIARA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 13:35:40
2019-04-03 23:15:05
Agata Lach PRINCE NOIR
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 02:18:33
2019-04-03 22:55:09
Zofia Kuliszewska ROSA GP Z
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
116 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 23:20:10
2019-04-03 22:50:56
Izabella Tomaszewska SZIMANO
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.3
114 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 12:36:44
2019-04-03 22:12:32
Gabriela Sompol FIDELIO
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 09:07:45
2019-04-03 21:51:51
Jan Buller CO TY NA TO
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
112 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 23:19:53
2019-04-03 21:01:33
Helena Kraś CZIKITA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
107 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 20:57:05
2019-04-03 19:02:37
Hanna Miedziocha HARVARD
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 20:57:08
2019-04-03 18:52:31
Gabriela Kaźmirowska SAN LUCA V
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
105 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 12:34:52
2019-04-03 16:08:38
Amelia Jończyk AFRODYTA AZ
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
104 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 12:34:43
2019-04-03 16:07:04
Alicja Grad GREGORY
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
103 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 20:28:54
2019-04-03 14:48:52
Urszula Kalicińska GRANDA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
102 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 13:35:21
2019-04-03 14:48:03
Urszula Kalicińska DISCOVER-S
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.3
101 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 13:35:16
2019-04-03 14:47:11
Urszula Kalicińska DETROIT CL
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
100 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 13:57:58
2019-04-02 22:19:03
Anna Jagielak LANCERO C
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
98 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 13:55:14
2019-04-02 20:16:01
Klaudia Siarkiewicz PEARL 80
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
97 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 13:55:10
2019-04-02 20:15:06
Klaudia Siarkiewicz CAPRINI 3
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.3
96 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 13:55:07
2019-04-02 20:06:34
Klaudia Siarkiewicz ANDIGO AL Z
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.3
92 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 21:39:43
2019-04-02 19:36:19
Anna Olszewska BASTION
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
91 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 19:17:16
2019-04-02 18:11:55
Agnieszka Uljanowska ROXANNE 154
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
90 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 21:34:59
2019-04-02 17:17:45
Antoni Borys ARGO
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
89 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 22:26:30
2019-04-02 14:39:04
Julia Borys NEFRYT
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
88 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 22:26:22
2019-04-02 14:37:11
Julia Borys ENDEMIT
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 12:04:03
2019-04-02 12:03:55
Witold Bieniek ROVETTO
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 12:04:06
2019-04-02 12:03:10
Witold Bieniek WIWALDI - K
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 12:04:09
2019-04-02 12:01:56
Witold Bieniek CORTAS L
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
84 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 10:59:47
2019-04-02 07:34:53
Martyna Klimczak BETINA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
83 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 10:59:49
2019-04-02 07:34:27
Paweł Kaliciński WILLIE
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
82 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 10:59:51
2019-04-02 07:33:52
Paweł Kaliciński GUUS VAN'T KATTENBOS
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.3
80 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 11:00:04
2019-04-02 07:32:48
Paweł Kaliciński ESKOBAR
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
79 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 11:00:12
2019-04-02 07:32:02
Paweł Kaliciński ELDORENUS Z
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.3
78 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 00:38:14
2019-04-01 23:36:26
Katarzyna Ludwiniak DODA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
77 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 00:38:17
2019-04-01 23:35:04
Oliwia Madej CHEPETTO
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
76 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 00:38:19
2019-04-01 23:33:44
Tomasz Mielcarek STAKKATOLIN
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 23:32:48
2019-04-01 23:30:45
Tomasz Mielcarek OBLADA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 23:32:50
2019-04-01 23:29:23
Tomasz Mielcarek CORNAT
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
73 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 22:18:22
2019-04-01 22:17:54
Dawid Kajak GRYKA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
72 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 22:15:54
2019-04-01 22:15:19
Sandra Leśkiewicz ILONUS
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 22:15:57
2019-04-01 22:04:50
Magdalena Czelej BACCHUS
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
70 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 23:19:38
2019-04-01 21:58:47
Aleksandra Szwajczewska BORA
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
69 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 22:16:02
2019-04-01 21:53:48
Milena Kaźmierowska MA SURCE (SUKRE)
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
68 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 22:16:04
2019-04-01 21:41:26
Oliwia Żuchewicz KIRMANA
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
67 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 21:44:58
2019-04-01 21:39:53
Martyna Rosiak CEDRA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 21:45:00
2019-04-01 21:38:05
Jakub Malinowski PEARL OF THE OCEAN
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
63 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 21:45:12
2019-04-01 20:40:30
Monika Jaworska ASZLI
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 21:45:14
2019-04-01 19:53:17
Magdalena Janiszewska HAVENA
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 21:45:20
2019-04-01 19:50:05
Ludwika Kozak ASZLI
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
60 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 21:45:23
2019-04-01 13:14:53
Dariusz Garstka SAINT LAURENT
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.3
59 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 12:44:37
2019-04-01 10:37:05
Paulina Misior JUST CHERRY
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.3
58 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 12:44:39
2019-04-01 09:45:36
Michał Piątkowski LORIDA PP
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
57 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 12:44:41
2019-03-31 23:11:02
Anna Więcek PROTEUS
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 12:44:42
2019-03-31 23:07:58
Karol Turowski CZANDRA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
54 ENTRY ACCEPTED 2019-03-31 21:20:19
2019-03-31 08:03:14
Karolina Sujecka FUGA
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-03-31 21:20:24
2019-03-31 00:28:00
Maria Pietrusińska DIOMEDES
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
51 ENTRY ACCEPTED 2019-03-31 21:20:32
2019-03-31 00:26:47
Maria Pietrusińska A'LUMINAR MASTER FILM
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-03-30 21:46:42
2019-03-30 17:11:28
Barbara Pełka PIRLO
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.3
49 ENTRY ACCEPTED 2019-03-30 14:08:01
2019-03-30 06:07:59
Sławomir Przybysz HARLEM
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-03-30 14:08:08
2019-03-30 05:57:53
Olga Ruta-Kurek J-CONTENDRA AZ
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
47 ENTRY ACCEPTED 2019-03-30 14:08:14
2019-03-29 22:30:13
Katarzyna Ceranka LIDER-P
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
46 ENTRY ACCEPTED 2019-03-29 15:30:21
2019-03-29 14:41:58
Sylwia Radecka-Nowacka ENYA
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
45 ENTRY ACCEPTED 2019-03-29 15:30:24
2019-03-28 21:59:44
Klara Kostrzewa HELIA VD HEIHOEK
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2019-03-29 15:30:34
2019-03-28 21:58:38
Klara Kostrzewa I-ROCK FLOWER
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
42 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 21:26:42
2019-03-28 21:15:41
Sylwia Mazur RIHANA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
41 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 18:02:39
2019-03-28 17:15:03
Kinga Rębisz ALANYA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
40 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 18:02:45
2019-03-28 14:10:12
Aleksandra Wiśniewska CAVALLO
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 10:14:01
2019-03-28 08:00:05
Zbigniew Krasowski DELILAH
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
38 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 15:34:37
2019-03-27 14:13:51
Aniela Wesołowska TUTSI
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
37 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 15:10:03
2019-03-27 13:00:07
Gaja Raszewska DRAGON
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
35 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 07:40:00
2019-03-26 22:22:40
Stanisław Przedpełski LA PETITE GUERRIERE
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
34 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 07:40:04
2019-03-26 22:22:03
Stanisław Przedpełski HANTERKA
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 07:40:10
2019-03-26 22:21:31
Stanisław Przedpełski COCO LADY
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 12:31:46
2019-03-26 22:20:25
Stanisław Przedpełski CALIPSO DU MESNIL
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
31 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 07:40:23
2019-03-26 20:37:37
Alicja Rosak DAMA SERCA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
30 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 07:40:27
2019-03-26 16:51:36
Kinga Daszczyk JACKPOT
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 10:43:54
2019-03-26 08:20:21
Iga Głośniak FIODOR
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 10:43:56
2019-03-25 21:35:13
Kinga Daszczyk G - BISZKOPT
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 10:44:02
2019-03-25 19:31:18
Ilona Turowska CHILI PJ
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
25 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 17:59:44
2019-03-25 11:30:24
Agnieszka Sarnecka KAILY
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 10:29:18
2019-03-24 21:44:50
Jagoda Niewiadomska KIND REGARDS DE SPAN
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 10:29:21
2019-03-24 21:23:09
Kinga Daszczyk INVICTA
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
22 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 10:29:23
2019-03-24 21:19:16
Kinga Daszczyk JARDE-LAND
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2019-03-24 11:41:27
2019-03-23 19:52:54
Martyna Mitrowska A CATOKI
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
19 ENTRY ACCEPTED 2019-03-24 11:55:45
2019-03-23 19:49:12
Martyna Mitrowska BORYS
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-03-24 11:55:55
2019-03-23 16:42:48
Oliwia Melich WEDOG PRIDE N JOY
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 09:45:14
2019-03-21 18:57:43
Zofia Kopka FUKS
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
16 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 09:45:21
2019-03-21 12:43:57
Ewelina Kluska WIASTON
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
15 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 09:45:24
2019-03-21 11:54:33
Antoni Orlikowski CLASSIC BLUE HIVETTE Z
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
14 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 09:45:56
2019-03-20 23:53:01
Justyna Żółtowska CANSTINA
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
13 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 09:45:57
2019-03-20 23:51:28
Justyna Żółtowska DUBAJLLA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
11 ENTRY ACCEPTED 2019-03-30 21:46:46
2019-03-19 07:31:45
Julia Chudzik PREZYDENT II W
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 15:49:12
2019-03-18 12:09:19
Jagoda Niewiadomska KOKAINA HIPPICA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
9 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 17:59:17
2019-03-14 15:55:06
Julia Kobiałka GROT
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 17:59:19
2019-03-14 15:51:07
Julia Kuszewska HIMENA
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 10:44:20
2019-03-14 10:41:02
Monika Mazurkiewicz BURGUND
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
6 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 10:24:59
2019-03-14 10:16:57
Ewa Matuszczak CON DAO
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 13:54:55
2019-03-14 07:53:19
Zofia Brońka FUNNY GIRL
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
3 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 10:07:48
2019-03-13 22:41:11
Karolina Brauła EDMONTON P
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 17:46:56
2019-03-13 17:37:11
Marta Fuks-Tichoniuk NEFRYT
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 12:15:06
2019-03-13 00:43:49
Martyna Lipska WASABI
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - dwufazowy art. 274.5.2
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bieniek Witold KJ Jantar Stryków
S
O001983
2. Borcuch Miła Stajnia Wilanów
2006 (JM.)
Brak
3. Borys Antoni Bez przynależności klubowej
2002 (J.)
O051774
4. Borys Julia Bez przynależności klubowej
2004 (JM.)
O038822
5. Brońka Zofia KJ Szwadron Jazdy RP
2001 (J.)
O028348
6. Buller Jan KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2001 (J.)
O035772
7. Ceranka Katarzyna BPK
S
brak
8. Chudzik Julia KJ Bielik Grzegorzewice
2005 (JM.)
O039428
9. Czajkowska Dorota BPK
2003 (J.)
brak
10. Czechowicz Monika SKJ HorseProfi Łódź
S
O033516
11. Czelej Magdalena WKJ Lublin
S
O028514
12. Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002996
13. Dąbrowska Zofia SSKJ Bobrowy Staw
2008 (Mł.)
O048304
14. Daszczyk Kinga KJ Jantar Stryków
S
O004796
15. Florczak Aleksandra EQUIKAM
2003 (J.)
O041726
16. Fuks-Tichoniuk Marta happy horse stable Markowszczyzna
S
brak
17. Garstka Dariusz KJ SO Łąck
S
O000140
18. Glasser Mikołaj KJ Akademia Kucania Dawidy
1998 (MJ.)
O024169
19. Głaz Magdalena KJ Milord Falenty Nowe
2000 (MJ.)
O041714
20. Głośniak Iga Klub Jeździecki Bielik Grzegorzewice
2003 (J.)
O039424
21. Godek Tomasz LKJ w Gałkowie
S
O013715
22. Grad Alicja bpk
2007 (JM.)
brak
23. Gwóźdź Julia St. SKJ Bobrowy Staw
2000 (MJ.)
O032977
24. Jagielak Anna KJ Aldragho Piaseczno
S
O019271
25. Janczuk Olga brak
2003 (J.)
brak
26. Janiszewska Magdalena brak
2004 (JM.)
O047690
27. Jaroszyńska Julia Stajnia Rzęszyce
2006 (JM.)
brak
28. Jończyk Amelia bpk
2004 (JM.)
brak
29. Kabala Wiktoria KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
O037904
30. Kajak Dawid SKJ Bajardo
S
O028288
31. Kalicińska Urszula St. Warszawski KJ
S
O003724
32. Kaliciński Paweł St. Warszawski KJ
S
O002026
33. Kaźmierowska Milena Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
2001 (J.)
Brak
34. Kaźmirowska Gabriela niezrzeszony
2003 (J.)
brak
35. Klimczak Martyna Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
2004 (JM.)
O039324
36. Kluska Ewelina KJ Milord Falenty Nowe
S
O044917
37. Kłęk Jakub Stowarzyszenie Jeździeckie Poster
2001 (J.)
O031303
38. Kobiałka Julia Stajnia Wilanów
2005 (JM.)
Brak
39. Kolasińska Ewa BPK
2004 (JM.)
O033578
40. Kołodziejczyk Aleksandra KJ Akademia Kucania
2004 (JM.)
O039866
41. Kopko Justyna JKS Olsza
S
O003096
42. Korzuchowska Karolina Płockie Centrum Zooterapii
2001 (J.)
brak
43. Kostrzewa Klara KJ Rock Horses
S
O003774
44. Kotecka Malena Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2007 (JM.)
LZRWZJ/4185/19
45. Kotecki Dawid Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2004 (JM.)
LZRWZJ/4168/19
46. Kozak Ludwika bpk MAZ
2002 (J.)
O043334
47. Kraś Helena BPK
2006 (JM.)
brak
48. Krasowski Zbigniew KJ DWOREK
S
O021903
49. Kruk Emilia bpk
2003 (J.)
brak
50. Kuliszewska Zofia BPK (MAZ)
1999 (MJ.)
O020911
51. Kuszewska Julia Stajnia Wilanów
2008 (Mł.)
Brak
52. Kwaterska Magdalena Brak
1999 (MJ.)
22213/15
53. Lach Agata BPK (KPO)
S
O021879
54. Leśkiewicz Sandra Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
2000 (MJ.)
O034673
55. Lipska Martyna tynwałd
S
brak
56. Ludwiniak Katarzyna JKS Karolina
2005 (JM.)
O038345
57. Łącka Karolina BPK (MAZ)
S
O021929
58. Madej Oliwia JKS Sokóle
2005 (JM.)
Brak
59. Malinowski Jakub Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
2007 (JM.)
O054129
60. Markiewicz Alicja UKS Primo Grodzisk Maz.
2005 (JM.)
O031292
61. Matuszczak Ewa Klub Jeździecki Białystok
S
LZRWZJ/3393/18
62. Mazur Sylwia Uczniowski Klub Jeździecki Lalin
S
O014017
63. Mazurkiewicz Monika NZ
S
brak
64. Mazurowska Ewa Polski Polo Klub
S
O003222
65. Melich Oliwia KJ Bielik
2008 (Mł.)
Brak
66. Miedziocha Hanna bpk
2005 (JM.)
O042682
67. Mielcarek Tomasz JKS Sokóle
S
O003421
68. Misior Paulina KJ Akademia Kucania Dawidy
2002 (J.)
O031610
69. Mitrowska Martyna Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O036853
70. Mordzelewski Michał SJ Poster
S
O001972
71. Murzyńska Katarzyna bpk
2002 (J.)
brak
72. Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
S
O004155
73. Olesiejuk Jakub SSKJ Bobrowy Staw
S
O001054
74. Olszewska Anna BPK
1998 (MJ.)
Brak
75. Orlikowski Antoni KJ Bielik Grzegorzewice
2003 (J.)
O032321
76. Ostrowska Julia Polski Polo Klub Warszawa
1998 (MJ.)
O006897
77. Ostrowska Weronika niezrzeszony
2004 (JM.)
brak
78. Paradowska Julia SKJ Horseprofi Łódź
1999 (MJ.)
O033511
79. Pełka Barbara JKS Jantar Stryków
S
O006573
80. Piątkowska Aleksandra KJ Strzała Krubiczew
S
O002381
81. Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew
S
O002519
82. Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra
S
O003164
83. Przedpełski Stanisław Stowarzyszenie WKJ Warszawa
S
O001821
10025825
84. Przedpełski Stanisław Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
O001821
85. Przybysz Sławomir bez przynależności
S
brak
86. Radecka-Nowacka Sylwia BPK
S
brak
87. Radwański Wojciech SKJ Bajardo Czosnów
S
O024888
88. Rębisz Kinga BPK
1999 (MJ.)
brak
89. Rosak Alicja SKJ Horseprofi Łódź
2002 (J.)
O041550
90. Rosiak Martyna Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
2003 (J.)
O051654
91. Rostek Basia KJ Akademia Kucania
2003 (J.)
O039516
92. Roza-Kosma Magdalena SKJ Horseprofi
S
O021048
93. Ruta-Kurek Olga KJ Dobrzyniec
S
O004222
94. Saługa Laura KJ Akademia Kucania
2003 (J.)
O037841
95. Sarnecka Agnieszka bpk
1999 (MJ.)
O032391
96. Siarkiewicz Klaudia Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O002862
97. Smuk Julia KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O043875
98. Sobczak Weronika KJ Akademia Kucania
2002 (J.)
0041723
99. Stevnert Natalia KJ Wiktorowo
S
O003937
100. Sujecka Karolina bpk maz
2001 (J.)
O039408
101. Suska Juliana KS Euro Holding
2003 (J.)
O036369
102. Szczepanowska Zuzanna SKJ Grobice
2006 (JM.)
o040068
103. Szmalc Helena KJ Wiktorowo
2001 (J.)
O043394
104. Szwajczewska Aleksandra Bez Przynależności Klubowej M A Z
S
O012666
105. Szychulska Karolina KJ Młyńska Struga
1998 (MJ.)
O012293
106. Tomaszewska Zuzanna Jeździecki Klub Sportowy Equita
2001 (J.)
O037371
107. Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
S
O001385
108. Turowska Ilona Equiclub Zamłyniec
S
O004175
109. Turowski Karol KJ Aromer Józefin
S
O013524
110. Twerdochlib Ida Sopocki KJ
S
O024803
111. Uljanowska Agnieszka KJ Strzała Krubiczew
S
O006918
112. Usiądek Weronika SSKJ Bobrowy Staw
2006 (JM.)
O043579
113. Wałach Maja KJ Dobrzyniec
2007 (JM.)
O046357
114. Wesołowska Aniela KJ Wiktorowo
2018 (Mł.)
O043883
115. Więcek Anna KJ Aromer Józefin
S
O003694
116. Wiśniewska Aleksandra Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
S
O003693
117. Wiśniewska Oliwia bpk
2005 (JM.)
brak
118. Zadrożna Marta KJ Wiktorowo
S
O043939
119. Zalewska Dorota Stajnia Rzeszyce
S
brak
120. Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw
S
O003823
121. Zalewski Radosław Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
S
O003823
10040868
122. Zawadzka Zofia KJ Wiktorowo
2007 (JM.)
O045569
123. Zira Aleksandra bpk
2003 (J.)
O036852
124. Żółtowska Justyna KJ SO Łąck
S
O002636
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

44

A CATOKI HAN. DEU 2010 Wałach gniada/168 F: Catoki / Cambridge
M: Arancha / Accord II
O: Agata Mitrowska
B: Christina Martens
K022778 DE 431316680210
2.

73

A'LUMINAR MASTER FILM HOL GER 2010 Wałach gniada/168 F: Larimar/Lavall II
M: Quanta/Quidam's Rubin
O: Rafał Kowalski
B: Małgorzata Siergiej
K019679 DE 421000595010
3.

155

AFRODYTA AZ SP POL 2007 Klacz gniada/169 F: Granilli S /
M: Artemida /
O: Dorota Szarmach-Jończyk
B: Andrzej Zdziebło
brak
4.

61

ALANYA SP POL 2010 Klacz gniada/167 F: Sword
M: Aschley
O: Marek Kucharski
B: Ewa Prus
brak 616009580587810
5.

121

AMADEUSZ SP POL 2001 Wałach kasztanowata/167 F: Burgund
M: Arella
O: Ewelina Kluska
B: Bogumiła Metz
K008002 POL 009 60 00046 01
6.

104

ARGO WLKP POL 2000 Wałach gniada/mk: F: Huncwot
M: Arabeska
O: Ewa Jaworska
B: Jan Ratajczyk
K010496
7.

84

ASZLI Wlkp (Poch. Trk.) POL 2009 Klacz kasztanowata/170 cm F: Essaul
M: Aksa
O: Jakub Kozak
B: Stadnina Koni Liski
K015185 616007600288709
8.

87

BACCHUS Słowacki Koń Gorącokrwisty SVK 2008 Wałach gniada F: Coldrex
M: Hella/Bonita
O: Magdalena Czelej
B: Józef Bechera
brak
9.

125

BALATON Wielkopolska POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Harter
M: Ballada
O: Dorota Zalewska
B: RSP Kotlin
brak
10.

182

BALOU DEJA VU HAN GER 2006 Klacz gniada/178 F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Sir Shutterfly / Silvio I
O: Marta Zadrożna
B:
K016332 DE431310662310
11.

20

BASTION SP POL 2006 Wałach gniada/173 F: -
M: -
O: Anna Olszewska
B: -
brak -
12.

144

BEGONIA SP POL 2006 Mare bay/172 F: Niels
M: Bianka
O: Kaja Górecka
B: Adam Shimdt
K015930 POL009520001206
13.

134

BENJAMIN PP DRP POL 2014 Wałach kasztanowata/kuc:140 F: Baccarat
M: Niina PP
O: Procima sp. z o.o.
B: Procima sp. z o.o.
Brak
14.

139

BERGAMO XX POL 2006 Wałach kasztanowata/165 F: Alywar
M: Barbie
O: Agnieszka Urbaniak
B: Damis BT
brak
15.

95

BETINA OLD POL 2014 Klacz gniada F: Darco De Revel / Darco
M: Bettie / New Time
O: Sławomir Rogowiec
B:
K025753 DE418182504914
16.

194

BOLIVAR SP POL 2012 Wałach kasztanowata/170 F: Iloczyn
M: Boliwia / Jape
O: Leszek Sobczak
B: Jarosław Pacek
K020704
17.

175

BORA Pełna Krew Angielska POL 2013 Klacz gniada/168 F: Roulette (GB)
M: Banti
O: Aleksandra Szwajczewska
B: SK Kozienice
K026282
18.

45

BORYS XX POL 2003 Wałach kasztanowata/160 F: Glimmerman
M: Brunilde / Forest Wind
O: Agata Mitrowska
B: Kazimierz Rogowski
K020947 POL030000002032
19.

34

BURGUND Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2006 Wałach gniada/166 F: Olivier
M: Balerina
O: Tomasz Mazurkiewicz
B: Natalia Dworniczak
brak
20.

150

CABALLO KWPN NED 2007 Wałach kasztanowata/164 F: Ukato / Stakkato
M: Winadja / Roven
O: Tomasz Szychulski
B: E. Schep
K020113 528003000711104 105EN95
21.

113

CADIARA OLD GER 2013 Klacz siwa/165 F: Diarado's Boy / Diarado
M: Carcosse Z / Carthago Z
O: Ida Twerdochlib
B: Gestut Lewitz
brak DE418185038413
22.

153

CALIPSO DU MESNIL SP POL 2004 Wałach gniada/174 F: Galisco Du Mesnil / Jalisco B
M: Caranba / Carbid
O: Małgorzata Machnio-Mieszczak
B: Mateusz Michalski
K009666 POL009670094704
23.

38

CANSTINA HAN GER 2010 Klacz gniada/185 F: Canstakko / Canturo
M: Donja / Drosselklang II
O: Justyna Żółtowska
B:
K017813 DE431317000810
24.

62

CAVALLO HOL GER 2003 Wałach gniada F: Cassini I / Capitol I
M: Golia / Lavall I
O: Aleksandra Wiśniewska
B:
K020731 DE421000042703
25.

78

CEDRA SP POL 28.04.2004 Klacz gniada F: Good Luck /
M: Cezarea /
O: Martyna Rosiak
B: Leon Gawroński
K026550 616007520044704
26.

203

CHACCO-LAUREN OLD POL 2010 Ogier gniada F: Chacco-Blue
M: Laura / Cortez
O: Andrzej Wojdalski
B: Andrzej Wojdalski
K020859
27.

192

CHALLENGE PICOBELLO Z Z POL 2013 Ogier gniada F: Contact vd Heffinck / Concept
M: Only Picobello Z / Orlando
O: Jacek Kuźma
B: Zangershide
K024582 056015Z55805613
28.

167

CHARLIE BOY Anglo European CHE 2010 Wałach siwa/X F: Irco Miro Gii
M: Quella S
O: Krzysztof Suski
B: Henk Minderman
K026991 x
29.

93

CHEPETTO HOL GER 2013 Wałach gniada F: nn
M: nn
O: Waldemar Zientek
B: Niemcy
K025419
30.

53

CHILI PJ HAN. GER 2010 Klacz siwa F: Cassus / Cassini I
M: Silver Storm / Silvio I
O: Ilona Turowska
B: Pferdezucht Dr. Jacobs
K017737
31.

207

CLANET Holsztyńska POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Clinton I
M: New Origin
O: Beata Kłęk
B: Siergiej Małgorzata
K016736
32.

43

CLASSIC BLUE HIVETTE Z ZANG. BEL 2013 Wałach gniada F: Chacco Blue
M: Dorette Hivett Z
O: Agnieszka Orlikowska
B: Marteaux Danny
K022717
33.

179

CO TY NA TO SP POL 2004 Klacz kasztanowata F: Aravel Waro / Luron
M: Cama / Componist
O: Joanna Zielke
B: Bogdan Bryniak
K011555
34.

56

COCO LADY HOL GER 2010 Klacz siwa F: Cancara / Cassini I
M: Lassandra / Levantos II
O: Łukasz Pięta
B: Lueders ZG
K016394
35.

33

CON DAO Oldenburska POL 2010 Wałach gniada/166 F: Contendro I
M: Drafna
O: Ewa Matuszczak
B: Leszek Chełstowski
K017612
36.

206

CONTRA MELLONI WESTF GER 2009 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: Cikillis / Cavalier (Mister)
O: Grzegorz Mieleńczuk
B: Montis Sp. z.o.o
K017703 DE441411351009 104UF47
37.

91

CORNAT HAN GER 2010 Wałach gniada F: Edgar
M: Flora
O: Waldemar Zientek
B: Niemcy
K023218
38.

102

CORTAS L WESTF GER 2007 Wałach gniada F: Cornado/
M: Pina/
O: Trax Sp. z o.o.
B: Hermann Wieseler
K011499 104GW10
39.

77

CZANDRA SP POL 2007 Klacz gniada/172 F: Sir Robin
M: Czarka
O: Anna Więcek
B: Tomasz Kmiec
K011647
40.

176

CZIKITA WLKP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Le Voltaire
M: Czamara
O: Fundacja Klub Jeździecki Okrzeszyn
B: Gosp. Rolne Tomasz Burzyński
brak POL 007600224408
41.

114

DAJ CASH Wielkopolska POL 2008 Wałach siwa F: JAKOBIN
M: DAJ MONEY
O: ANETTA KOLASIŃSKA
B: BRAK
K014575
42.

57

DAMA SERCA MŁP POL 2007 Klacz gniada F: Emetyt /
M: Dama Dworu / Pick Wick
O: Hubert Rosak
B: SK Walewice
K013403 616006590280207
43.

135

DANDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata F: Douglas / Darco
M: Wendy V / Indoctro
O: Katarzyna Tomaszewska
B:
K016425 528003000812206
44.

197

DEBIUT KUC POL 2014 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: nn
M: nn
O: Anna Sobańska
B: NN
brak brak
45.

137

DELICJA Wielkopolska POL 2006 Klacz ciemnogniada/165 F: Denar
M: Dzida
O: Maciej Krukowski
B: Artur Pleszewa
brak POL007610147106
46.

60

DELILAH M POL 2010 Klacz gniada/165 F: AWANS
M: DECYBELA
O: KRASOWSKI SPÓŁKA JAWNA
B: K. Z. Krasowscy
K016373 6160060050610
47.

208

DENDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata/169 F: Wallenberg / Stakkato
M: Zinca /
O: Michał Mordzelewski
B:
K022196 528003000802888
48.

110

DETROIT CL KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Douglas / Darco
M: Lantessa / Cantus
O: Piotr Kaliciński
B:
K018317 528003000811851 104OY04
49.

126

DIANA L SP POL 2005 Klacz gniada/- F: BISCHOF L
M: DONNERDAMME L
O: Florczak
B: -
K011520 11593 POL009580228105
50.

72

DIOMEDES SP POL 2007 Wałach gniada F: Dionizos/ Elvis
M: Diuna/ Rabiatos Z
O:
B:
K015929
51.

111

DISCOVER-S KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Zacharov / Clinton
M: Zally / Santo Amigo
O: Piotr Kaliciński
B:
K018315 528003000805374
52.

92

DODA MŁP POL 2013 Klacz siwa/167 F: Barnaba
M: Dąbrówka / Dębowiec
O: Ludwiniak
B: -
K024812
53.

169

DON PIALOTTA Z KWPN POL 2013 Wałach gniada/175 F: Don WHP Z
M: Pialotta Z
O: Justyna Kopko
B: Anglia
52829349 3733945955959595
54.

146

DRUMILLER TRUE BLUE ISH IRL 2013 Wałach gniada F: Plot Blue
M: Armagh
O: -
B: -
K026111
55.

39

DUBAJLLA OLD GER 2010 Klacz kasztanowata/175 F: Detroit / Dimaggio
M: Coquette / Cockpit
O: Justyna Żółtowska
B:
K017814 DE433330288710
56.

152

DUMKA SP POL 2006 Klacz skarogniada/160 F: Hort
M: Dolina
O: Janusz Zuchora
B: Janusz Zuchora
K023206 009580544006
57.

198

EL- VIS MŁP POL 2002 Wałach ciemnogniada F: Vis - Versa
M: Elana
O: Anna Sobańska
B: Jacek Kosacki
K014545 pol00650009402
58.

99

ELDORENUS Z ZANG NED 2011 Ogier gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Catharena Z / Carthago Z
O: Piotr Kaliciński
B:
K019570 056015Z55622711
59.

18

ENDEMIT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach gniada/170 F: Nurjev
M: Egida
O: Joanna Ciarczyńska
B: Zbigniew Kwiatkowski
K014249 POL 009640045505
60.

64

ENYA HOL. NLD 2007 Klacz ciemnogniada/166 F: Colandro
M: Evita IX
O: Sylwia Radecka- Nowacka
B: Cents Manfred
brak DE421000636207
61.

191

ERQUY PEGUIGNON SF FRA 2014 Ogier gniada F: Lux Z
M: Version D'Iscala x Diamant De Semilly
O: Jacek Kuźma
B: Francja
K026095 14551079J
62.

98

ESKOBAR SP POL 2014 Wałach gniada F: Carlos DZ
M: Europa
O: Alan Kinas
B: Stefan Dziewięcki
K025190
63.

184

EVENING BREEZE KWPN NED 2009 Wałach gniada/170 F: Namelus R
M: Lory
O: Izabella Jezierska - Gwóźdź
B: JMFM Van Hartwijk
K021584 528003200902273 104MZ26
64.

129

EYE CATCHER KWPN POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Nabab de Reve
M: Tolia / Indoctro
O: Anna Stupkiewicz-Ostrowska
B: Holandia
K024780 104ZS80
65.

190

FABULEUX DIAMANT SF POL 2015 Ogier gniada/168 F: DIAMANT DE SEMILLY
M: NOBLE LADY / CORRADO
O: Jacek Kuźma
B: Ata Event Race
BRAK 15247342B
66.

127

FANCIFUL SF POL 2015 Ogier ciemnogniada/163 F: KANNAN
M: NOBEL LADY
O: JACEK KUŻMA
B: FRANCJA
BRAK XXXX
67.

122

FENIX SP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Faust Z
M: Fascynacja
O: Anna Czajkowska
B: Mariusz Kleniuk
K021275
68.

51

FIODOR MŁP POL 2007 Wałach siwa/172 F: Planet / Zoon
M: Furia / Łyk
O: Aleksandra Głośniak
B: Jarosław Pawlik
K017455 POL006550002107
69.

141

FLOURIN DU ROUET SP POL 2007 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Florin / For Feeling
O: Magdalena Zamoyska
B:
K011507 POL009670100607
70.

189

FORMIDABLE DIAMANT SF POL 2015 Ogier siwa/162 F: DIAMANT DE SEMILLY
M: NOBLE LADY / CORRADO
O: Jacek Kuźma
B: Ata Event Race
Brak 15247343a
71.

71

FUGA KUC POL 2010 Klacz kasztanowata/kuc:157 F: Ramzes
M: Fala
O: Jacek Sujecki
B: Zbigniew Romanczuk
K023944 Brak
72.

1

FUNNY GIRL KUC POL 2001 Klacz kasztanowata/kuc:136 F: Turkus / Talizman
M: Fatima / Nandy Man
O: Anna Brońka
B: Dominik Gronet
K006828 POL013600053501
73.

52

G - BISZKOPT SP POL 2012 Wałach ciemnogniada/170 F: Bischof
M: Gipsy Lady
O: Budziarska Marcelina
B: Budziarska Marcelina
Brak
74.

163

GELUKSROOS KWPN NLD 2012 Klacz gniada/162 F: Con Polydor
M: Cedelroze / Sarantos
O: Justyna Kopko
B: Holandia
K025786
75.

172

GIJSBERTHA KWPN POL 2011 Klacz kasztanowata F: Casanova / Unesco
M: Rosita W / Kennedy
O: Jerzy Korona
B:
K019692 528003201111872
76.

160

GILDZIA KM POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Granit
M: Grenada
O: Ewa Muszyńska
B: Benz Romuald
K020730
77.

130

GRANDA KWPN POL 2011 Klacz gniada F: Carambole / Cassini I
M: Beau Molga / Quidam De Revel
O: Piotr Kaliciński
B: Piotr Kaliciński
K019571 528003201109638
78.

154

GREGORY SP POL 2006 Wałach kasztanowata/166 F: Maram /
M: Galilea /
O: Arkadiusz Grad
B: Krzysztof Byczkowski
brak
79.

35

GROT MLP POL 2000 Wałach gniada F: Autokrata
M: Gerbera
O: Marek Janas
B: Marek Janas
Brak
80.

89

GRYKA SP POL 2004 Klacz gniada F: Akcent / Jankes
M: Grana / Edredon
O: Maciej Typiński
B: SK Kalników
K020637 POL009630254004
81.

97

GUUS VAN'T KATTENBOS KWPN NED 2011 Ogier siwa F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Civanta K-P / Odermus R
O: Piotr Kaliciński
B:
K018949 528003201103255
82.

119

GWIAZDOR SP POL 2015 Wałach inna/171 F: Rumianek
M: Grota /
O: Małgorzata Nowaczuk
B: Piotr Nowak
brak
83.

55

HANTERKA OLD GER 2005 Klacz gniada/165 F: Corvallo / Coriano
M: Highvellya / Highvalley
O: Paweł Piotrowski
B: M i T Siergiej
K012163 DE418181111005
84.

67

HARLEM SP POL 2012 Wałach gniada/168 F: Landino
M: Hipnoza
O: OLga Ruta-Kurek
B: Agata Świerczyńska
brak 616 007 66 07986 12
85.

201

HARNAŚ MŁP POL 2005 Wałach gniada F: Top Gun / Prince IG OR
M: Harda / Sebastian
O: Tomasz Paradowski
B: SK Walewice
K017728 POL006590182505
86.

108

HARVARD SP POL 2004 Wałach gniada/168 F: Landjonker S / Landjonker
M: Landjonker S / Landjonker
O: Dorota Miedziocha
B:
K009062 POL009530036004
87.

166

HASSAN VAN DE WITTEMOERE BWP POL 2007 Wałach gniada/x F: Contact V/D Heffinck
M: Dahlia VD Heffinck
O: Krzysztof Suski
B: Eric Van Nieuwenhuyse
brak x
88.

83

HAVENA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Klacz gniada/164 F: Dionizos
M: Haidi
O: Urszula Janiszewska
B: Mirosław Fijołek
K026898 616009661583211
89.

162

HELIOS SP POL 2010 Wałach kasztanowata/175 F: Colox Cup
M: Hawana / Kołczan
O: Radwański Wojciech
B: Tomasz Burzyński
K024045 616009600000910
90.

138

HIGHWAY Polski Koń Szlachetny Pół Krwi POL 2009 Wałach siwa/170 F: Convoi
M: Hiacynta
O: Krzysztof Chodorski
B: Piotr Siębor
brak
91.

36

HIMENA SP POL 2003 Klacz gniada/. F: nn
M: nn
O: Iwona Kuszewska
B: Iwona Kuszewska
brak
92.

133

HOLKA WLKP POL 2006 Klacz siwa/174 F: Barbur / Bujak
M: Honia / Noniusz
O: Aleksandra Zira
B: Andrzej Jamroży
K011045 POL007610016406
93.

147

HOLLIDAY KWPN NLD 2012 Klacz gniada F: Chello III VDL
M: Zelene
O: Katja Sejer Nielsen
B: -
K024901
94.

66

I-ROCK FLOWER KWPN NED 2013 Klacz siwa F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Rockella-S / Little Rock
O: WK Consult
B: WK Consult
K023627 528003201308543 105WQ93
95.

86

ILONUS Szlachetnej Półkrwi POL 2004 Wałach gniada/173 F: Turbud Quirinus/ Pavarotti Van De Helle
M: Ilona/ Windwurf
O: Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
B: Mateusz Michalski
K009692 POL009640019504 105AZ43
96.

204

INFERNO wlkp 2014 w gniada F: Sokrates / Corrado I
M: Insygnia / Barbuz
O:
B:
K025040
97.

48

INVICTA KWPN POL 2013 Wałach kasztanowata/168 F: Calvin Z
M: Orania
O: Egbert Schep
B: Egbert Schep
Brak
98.

183

IRRESISTIBLE B KWPN NED 2013 Klacz gniada/168 F: Spartacus
M: Vienette
O: Dominika Bronz
B: Hemmelhorst Sporthorses
K027177 528003201306684 106DT66
99.

68

J-CONTENDRA AZ Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Klacz ciemnogniada/166 F: Contendro
M: Joda
O: Olga Ruta-Kurek
B: Andrzej Zdziebło
brak 616 009 60 02095 11
100.

58

JACKPOT KWPN POL 2014 Wałach gniada/164 F: Etoulon VDL
M: Acobada
O: Magdalena Daszczyk
B: J. Wubs
Brak
101.

49

JARDE-LAND WLKP POL 2007 Klacz ciemnogniada/171 F: Landjonker S
M: Jaxa
O: Agnieszka Leśniak
B: Krzysztof Zdun
K016521 POL007590188507
102.

140

JEGOCIN SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Carlo Grande
M: Jemioła
O: Barbara Glasser
B: Stadnina koni Ferenstein
K019110
103.

74

JUST CHERRY SP POL 2010 Klacz kasztanowata/169 F: Iluzjon / Luron
M: Jejmościanka / Justin Damiro
O: Paulina Misior
B: Karolina Ferenstein
K017745 616009600228110
104.

50

KAILY Czeska Gorąco-Krwista CZE 2008 Klacz kasztanowata/169 F: Radegast
M: Kentaur
O: Piotr Sarnecki
B: Piotr Sarnecki
K017057 203 009 226779507
105.

54

LA PETITE GUERRIERE WESTF GER 2013 Klacz gniada/167 F: Legendario Listo
M: Alina
O: Łukasz Pięta
B: Karl-Heinz Bruck
K026862 brak
106.

14

LANCERO C CDE ESP 2010 Wałach siwa F: Lucky Boy
M: Indra 05
O: Anna Jagielak
B: Yeguada Cuesta
K026442
107.

205

LAPITA sp 2014 k gniada F: Ludger / Laptop
M: Lady Lena / Placido
O:
B:
K025042
108.

142

LAZINO HOL POL 2011 Ogier ciemnogniada/167 F: Lasino
M: R-Castellina
O: Daniel Winnicki
B: Niemcy
K019375 DE 421000580411
109.

157

LIBERIA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Wanderkoning Star II / Wanderkoenig
M: Little Less Conversation / Litas-star
O: Magdalena Roza
B: Przemysław Tomeczko
K017206 616009670142809
110.

69

LIDER-P Małopolski POL 2012 Wałach gniada F: Agrest
M: Lara
O: Katarzyna Ceranka
B: Piwowarski Andrzej
brak
111.

75

LORIDA PP Hanowerska POL 2014 Klacz gniada/171 F: Lordanos
M: Alida
O: Procima sp. z o. o.
B: Procima sp. z o. o.
K027200
112.

88

MA SURCE (SUKRE) Czysta Krew Arabska ESP 13.04.2007 Wałach siwa/mk: F: Sellui
M: Magala
O: Marcin Różalski
B: Magnolia Arabians
Brak 190201004601132
113.

178

MARIIT P SP POL 2012 Klacz siwa/167 F: Con Calma
M: Mala Cerra P/ Carry Son
O: Magdalena Zamoyska
B: Witold Polowczyk
K025409 616009610013012
114.

145

MAXIMUS ZK SP POL 2011 Wałach siwa/170 F: Cancoon / Colman
M: Miss Sajgon L / Lansjer L
O: Tomasz Paradowski
B: Zbigniew Kruk
K019919 616009590205211
115.

199

MITHRAS VAN DE TOMBEELE BWP BEL 2013 Wałach gniada/170 F: Toulon
M: Raina
O: Maciej Suwała
B: Maureen Holvoet
brak asd65456
116.

31

NEFRYT SP POL 02.04.2009 Wałach gniada/174 F: Hetman
M: Nagari
O: Marta Fuks-Tichoniuk
B: Roman Jackiewicz
Brak Pół 009 53 00344 09
117.

19

NEFRYT Mały Koń POL 2005 Wałach gniada/mk: F: Bart
M: Nandina
O: Agata Borys
B: SK Dobrzyniewo
K020982
118.

118

NEXUS Koń Mały POL 2007 Wałach bułana/mk:160 F: Demon
M: Nesca
O: Kaczor Marian
B: Kaczor Marian
Brak
119.

128

NIXON JS BWP POL 2013 Wałach ciemnogniada/165 F: KANNAN
M: DORINA JS
O: JACEK KUZMA
B: HOLANDIA
K024581 056002W00304507
120.

117

NOTA SP POL 2006 Klacz gniada F: Contender Son / Contender
M: Nitolma / Concorde
O: Karolina Kicińska
B: Tyszko Horses
K018105 104TY80
121.

90

OBLADA HOL GER 2007 Klacz siwa F: Clarimo
M: Olana B
O: Waldemar Zientek
B: Niemcy
K010787
122.

107

PEARL 80 REN DEU 2005 Klacz siwa F: Prado
M: Piroschka / Phantom
O: Klaudia Siarkiewicz
B: Gunter Mulder
K011291
123.

79

PEARL OF THE OCEAN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 08.05.2012 Klacz gniada/161 F: Opar
M: Piwonia
O: Piotr Król
B: Klaudia Przeklaska
K027214
124.

70

PIRLO HAN GER 2005 Wałach gniada F: Abke / Acorado
M: Air Dream / Aircraft
O: Barbara Pełka
B: Krzysztof Tyszko
K010300 DE431310034005
125.

116

PLASTYK MŁP POL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Planet
M: Kropka
O: Joanna Łąka-Wałach
B: Andrzej Gajos
K021860 616 006550152311
126.

3

PREZYDENT II W SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Desant SP
M: Prymulka
O: Grzegorz Chudzik
B: -
K008876
127.

112

PRINCE NOIR BWM BEL 2010 Wałach kara/175 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Philadelphia Z / Papillon Rouge
O: Lach Agata
B:
K017297 056002W00296284 104SX91
128.

149

PRINCE OF DARKNESS Wielkopolska POL 2008 Wałach gniada F: Concert
M: Princessa
O: Monika Amanowicz
B: Działoszyński Krzysztof
brak
129.

76

PROTEUS SP POL 2013 Wałach gniada/mk: F: Brentino
M: Perfecta
O: Paweł Mazurek
B: Paweł Mazurek
K024902
130.

124

PROTON Małopolska POL 2008 Wałach gniada F: Pol
M: Migawka
O: Dorota Zalewska
B: Budzyk Marcin
Brak
131.

136

PROUD OF CARRY PKSP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Nightcarry
M: P-Hawaii-Hawajka
O: Katarzyna Murzyńska
B: Paulina Wilska
brak 616009530059611
132.

193

QUELLE DAME Z Z BEL 2011 Klacz kasztanowata F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Call Picobello Z / Carthago Z
O: Jacek Kuźma
B: Zangershide
K024590 056015Z55619711 105HG02
133.

180

QUIESTUS SF FRA 2004 Wałach siwa F: Clinton
M: Chimene D'Avril
O: Helena Szmalc
B: Francja
K017635 04 711 233 T
134.

63

RIHANA SP POL 2010 Klacz gniada/180 F: Stakkatol/Stakkato
M: Rodezja/Landor
O: Piotr Mazur
B: Staniek Diter
K017357 Brak
135.

200

RONALDINI Trakeńska POL 2005 Wałach kasztanowata/172 F: Gluosnis / Gerodot
M: Regina /
O: Michał Siejek
B: Marek Romanowski
K014546 732010006405
136.

27

ROSA GP Z Z BEL 2010 Klacz gniada F: Royal Vinckenburgh / Burggraaf
M: C.Grupo Prom Maria Z / Canaye
O: Joanna Kuliszewska
B: Hernandez Alfredo BEL
K023624 056015Z55775410 105BB45
137.

100

ROVETTO Oldenburska GER 2002 Ogier F: RADIATOR
M: SEMIRAMIS
O: TRAX SP.Z O.O.
B: NIEMCY
K006820
138.

103

ROXANNE 154 HAN GER 2004 Klacz kara F: Cheenook / Caretino
M: Reingold / Ravel
O: Agnieszka Uljanowska
B: Hubert Knigge
K022048 DE431316983704
139.

85

SAINT LAURENT SP POL 2010 Stalion chestnut/167 F: Luron / Guidam
M: Salwa / Lando
O: Marta Dominiak
B: SK Ochaby
K019805 616009540018510
140.

109

SAN LUCA V SP POL 2009 Klacz siwa/173 F: Love Affair
M: Sparta V
O: Maria Sieklucka-Kaźmirowska
B: Koperski Zbigniew
brak 009660216409
141.

94

STAKKATOLIN Oldenburg GER 2012 Wałach siwa F: Stakkatol
M: Caretina
O: -
B: Gestut Lewitz
K025737 DE 418185020312
142.

185

SUN PAULA SP POL 2010 Klacz gniada/160 F: Puillac de Meia Lua
M: Skrobia
O: Małgorzata Korycka
B: Adam Plata
K019021 616009540079410
143.

131

SWEET COLAGE SP POL 2015 Wałach gniada/168 F: COLA
M: SWEET JOY
O: Agnieszka Polityło
B: Chomiak Mieczysław
brak brak
144.

151

SYNONIM M SP POL 2005 Wałach gniada/170 F: Pluspunkt
M: Sylwia
O: Janusz Zuchora
B: Janusz Zuchora
K015433 616009690026205
145.

186

TITINKA SP POL 2013 Klacz gniada/mk:161 F: El Salvador
M: Tinta
O: Tomasz Godek
B: Klub Sportowy Nad Wigram
K025212 616009510252713
146.

28

TOPAZ MŁP POL 2005 Wałach gniada F: Efekt
M: Tamaria
O: Agnieszka Markiewicz
B: Janów Podlaski
K010029
147.

29

TUTSI SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Arave II
M: Tesmiran
O: Aniela Wesołowska
B: G.A> Kubiak
K018661
148.

132

VALENTINO KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:148 F: Nn
M: Nn
O: Agnieszka Dąbrowska
B: Polska
K027039
149.

30

WASABI SP POL 2014 Wałach siwa F: Aston Martin
M: Wild Pleasure
O: Martyna Lipska
B: Remiigiusz Makowski
brak
150.

46

WEDOG PRIDE N JOY Cob Walijski POL 2012 Klacz inna/kuc:130 F: Tireinon Star Rocker
M: Holly
O: Monika Miastowska-Melich
B: Alina Kujawa
Brak
151.

42

WIASTON SP POL 2013 Wałach gniada F: Winston / Nobody KWPN
M: Wiara / Aravel Waro sp
O: SL
B: Marek Głowala
K026506
152.

158

WIKTOR Wielkopolska POL 2014 Wałach gniada/164 F: ALMANZOR L
M: WIKI
O: Janusz Zuchora
B: Filipek Zofia
K027202 616007600053314
153.

96

WILLIE SP POL 2012 Ogier gniada F: Cola / Contender
M: Wortuna / Stalon
O: Paweł Kaliciński
B: Adam Sosnowski
K022982 616009661492612
154.

101

WIWALDI - K SP POL 2012 Ogier siwa F: CON CALMA
M: WEGA
O: TRAX SP. Z O.O.
B: Marek Kubacki
616009610027712
Rider Club
Competition
Prize
Daszczyk Kinga KJ Jantar Stryków
100
250
SUM:
350.00
Florczak Aleksandra EQUIKAM
100
SUM:
100.00
Garstka Dariusz KJ SO Łąck
600
SUM:
600.00
Głośniak Iga Klub Jeździecki Bielik Grzegorzewice
50
SUM:
50.00
Kaliciński Paweł St. Warszawski KJ
50
400
300
50
400
SUM:
1200.00
Krasowski Zbigniew KJ DWOREK
50
SUM:
50.00
Markiewicz Alicja UKS Primo Grodzisk Maz.
250
SUM:
250.00
Mazurowska Ewa Polski Polo Klub
200
600
SUM:
800.00
Mordzelewski Michał SJ Poster
250
SUM:
250.00
Pełka Barbara JKS Jantar Stryków
50
SUM:
50.00
Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra
50
SUM:
50.00
Przedpełski Stanisław Stowarzyszenie WKJ Warszawa
50
400
SUM:
450.00
Stevnert Natalia KJ Wiktorowo
150
SUM:
150.00
Suska Juliana KS Euro Holding
250
SUM:
250.00
Tomaszewska Zuzanna Jeździecki Klub Sportowy Equita
50
SUM:
50.00
Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
200
SUM:
200.00
Turowski Karol KJ Aromer Józefin
100
300
50
SUM:
450.00
Wesołowska Aniela KJ Wiktorowo
150
SUM:
150.00
Wiśniewska Aleksandra Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bieniek Witold
KJ Jantar Stryków
ROVETTO (100)
2019-04-13
23
2019-04-14
23
2019-04-13
32
2019-04-13
16
2019-04-14
24
2019-04-14
CORTAS L (102)
2019-04-13
25
2019-04-13
26
2019-04-14
Borcuch Miła
Stajnia Wilanów
NEXUS (118)
2019-04-13
1
2019-04-13
1
Borys Antoni
Bez przynależności klubowej
ARGO (104)
2019-04-13
5
2019-04-13
3
2019-04-14
41
2019-04-14
40
Borys Julia
Bez przynależności klubowej
ENDEMIT (18)
2019-04-13
10
2019-04-13
2019-04-14
6
2019-04-14
NEFRYT (19)
2019-04-13
15
2019-04-13
13
Brońka Zofia
KJ Szwadron Jazdy RP
2019-04-14
1
2019-04-14
3
Buller Jan
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2019-04-13
40
2019-04-13
2019-04-14
2019-04-14
18
Ceranka Katarzyna
BPK
LIDER-P (69)
2019-04-14
12
2019-04-14
48
2019-04-14
Chudzik Julia
KJ Bielik Grzegorzewice
2019-04-13
7
2019-04-13
31
2019-04-14
25
2019-04-14
11
Czajkowska Dorota
BPK
FENIX (122)
2019-04-13
15
2019-04-13
25
2019-04-14
2019-04-14
24
Czechowicz Monika
SKJ HorseProfi Łódź
WIKTOR (158)
2019-04-14
39
2019-04-14
51
Czelej Magdalena
WKJ Lublin
BURGUND (34)
2019-04-13
20
BACCHUS (87)
2019-04-13
41
2019-04-13
15
Dąbkowska Aleksandra
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2019-04-13
12
2019-04-13
9
HOLLIDAY (147)
2019-04-13
26
2019-04-13
13
Dąbrowska Zofia
SSKJ Bobrowy Staw
VALENTINO (132)
2019-04-13
1
2019-04-13
1
Daszczyk Kinga
KJ Jantar Stryków
INVICTA (48)
2019-04-13
21
2019-04-14
12
2019-04-14
24
2019-04-13
27
2019-04-13
2019-04-13
4
100
2019-04-14
3
250
2019-04-13
16
2019-04-13
2019-04-14
27
2019-04-14
32
JACKPOT (58)
2019-04-13
13
2019-04-13
31
2019-04-14
27
2019-04-14
Florczak Aleksandra
EQUIKAM
DIANA L (126)
2019-04-14
3
100
2019-04-14
3
Fuks-Tichoniuk Marta
happy horse stable Markowszczyzna
NEFRYT (31)
2019-04-13
7
2019-04-13
2019-04-13
10
2019-04-14
50
2019-04-14
18
2019-04-14
35
Garstka Dariusz
KJ SO Łąck
2019-04-14
9
2019-04-14
1
600
Glasser Mikołaj
KJ Akademia Kucania Dawidy
JEGOCIN (140)
2019-04-13
44
2019-04-14
28
2019-04-14
2019-04-13
Głaz Magdalena
KJ Milord Falenty Nowe
AMADEUSZ (121)
2019-04-14
25
2019-04-14
33
Głośniak Iga
Klub Jeździecki Bielik Grzegorzewice
FIODOR (51)
2019-04-13
9
2019-04-13
5
50
2019-04-14
19
2019-04-14
16
Godek Tomasz
LKJ w Gałkowie
TITINKA (186)
2019-04-13
8
2019-04-14
54
2019-04-14
10
2019-04-13
Grad Alicja
bpk
GREGORY (154)
2019-04-13
1
2019-04-13
1
2019-04-14
1
2019-04-14
10
Gwóźdź Julia
St. SKJ Bobrowy Staw
2019-04-13
17
2019-04-14
23
Jagielak Anna
KJ Aldragho Piaseczno
2019-04-14
9
2019-04-14
7
Janczuk Olga
brak
HIGHWAY (138)
2019-04-14
1
2019-04-14
7
Janiszewska Magdalena
brak
HAVENA (83)
2019-04-13
39
2019-04-13
2019-04-14
20
2019-04-14
Jaroszyńska Julia
Stajnia Rzęszyce
PROTON (124)
2019-04-14
5
2019-04-14
38
2019-04-14
Jończyk Amelia
bpk
2019-04-13
1
2019-04-13
1
2019-04-14
1
2019-04-14
10
Kabala Wiktoria
KJ Akademia Kucania Dawidy
2019-04-13
2019-04-13
Kajak Dawid
SKJ Bajardo
GRYKA (89)
2019-04-13
9
2019-04-13
18
2019-04-14
18
Kalicińska Urszula
St. Warszawski KJ
2019-04-13
14
2019-04-14
7
2019-04-13
6
2019-04-13
8
2019-04-14
1
2019-04-14
11
GRANDA (130)
2019-04-13
15
2019-04-13
17
2019-04-14
6
2019-04-14
19
Kaliciński Paweł
St. Warszawski KJ
BETINA (95)
2019-04-13
36
WILLIE (96)
2019-04-13
4
50
2019-04-13
1
400
2019-04-14
22
2019-04-14
2
300
2019-04-13
12
2019-04-13
6
2019-04-14
12
2019-04-14
5
ESKOBAR (98)
2019-04-13
26
2019-04-13
21
2019-04-14
4
2019-04-14
5
50
2019-04-13
7
2019-04-13
2
400
2019-04-14
8
2019-04-14
8
Kaźmierowska Milena
Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
2019-04-13
1
2019-04-13
20
2019-04-14
14
2019-04-14
Kaźmirowska Gabriela
niezrzeszony
2019-04-14
10
2019-04-14
2
Klimczak Martyna
Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
BETINA (95)
2019-04-13
30
2019-04-14
8
2019-04-14
21
Kluska Ewelina
KJ Milord Falenty Nowe
WIASTON (42)
2019-04-14
37
2019-04-14
30
Kłęk Jakub
Stowarzyszenie Jeździeckie Poster
CLANET (207)
2019-04-14
9
2019-04-14
24
Kobiałka Julia
Stajnia Wilanów
GROT (35)
2019-04-13
1
2019-04-13
1
Kolasińska Ewa
BPK
DAJ CASH (114)
2019-04-13
27
2019-04-13
Kołodziejczyk Aleksandra
KJ Akademia Kucania
EL- VIS (198)
2019-04-14
1
2019-04-14
3
2019-04-14
Kopko Justyna
JKS Olsza
2019-04-13
35
2019-04-13
20
2019-04-13
14
2019-04-13
Korzuchowska Karolina
Płockie Centrum Zooterapii
GWIAZDOR (119)
2019-04-13
1
2019-04-13
24
Kostrzewa Klara
KJ Rock Horses
2019-04-13
15
2019-04-13
11
Kotecka Malena
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
DUMKA (152)
2019-04-14
10
2019-04-14
38
2019-04-14
Kotecki Dawid
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2019-04-14
1
2019-04-14
16
2019-04-14
Kozak Ludwika
bpk MAZ
ASZLI (84)
2019-04-13
9
2019-04-14
43
2019-04-13
2019-04-14
42
Kraś Helena
BPK
CZIKITA (176)
2019-04-13
19
2019-04-13
2019-04-13
2019-04-14
17
2019-04-14
Krasowski Zbigniew
KJ DWOREK
DELILAH (60)
2019-04-13
37
2019-04-13
28
2019-04-14
1
2019-04-14
4
50
Kruk Emilia
bpk
DELICJA (137)
2019-04-14
1
2019-04-14
14
Kuliszewska Zofia
BPK (MAZ)
2019-04-14
2019-04-14
Kuszewska Julia
Stajnia Wilanów
HIMENA (36)
2019-04-13
1
2019-04-13
20
Kwaterska Magdalena
Brak
BEGONIA (144)
2019-04-14
30
2019-04-14
15
Lach Agata
BPK (KPO)
2019-04-13
15
Leśkiewicz Sandra
Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
ILONUS (86)
2019-04-13
31
2019-04-13
30
2019-04-13
2019-04-14
20
2019-04-14
18
2019-04-14
Lipska Martyna
tynwałd
WASABI (30)
2019-04-13
22
2019-04-13
15
2019-04-14
8
2019-04-14
37
2019-04-13
12
Ludwiniak Katarzyna
JKS Karolina
DODA (92)
2019-04-13
17
2019-04-13
5
2019-04-14
16
2019-04-14
Łącka Karolina
BPK (MAZ)
SUN PAULA (185)
2019-04-13
34
2019-04-13
Madej Oliwia
JKS Sokóle
2019-04-13
8
2019-04-13
2019-04-14
23
2019-04-14
7
Malinowski Jakub
Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
2019-04-13
10
2019-04-13
2019-04-13
20
2019-04-14
11
Markiewicz Alicja
UKS Primo Grodzisk Maz.
TOPAZ (28)
2019-04-13
4
2019-04-13
1
250
2019-04-14
31
2019-04-14
23
Matuszczak Ewa
Klub Jeździecki Białystok
CON DAO (33)
2019-04-13
2019-04-13
17
2019-04-14
15
2019-04-14
22
2019-04-14
22
2019-04-13
16
Mazur Sylwia
Uczniowski Klub Jeździecki Lalin
RIHANA (63)
2019-04-13
33
2019-04-14
2019-04-13
2019-04-14
39
Mazurkiewicz Monika
NZ
BURGUND (34)
2019-04-13
1
2019-04-14
1
2019-04-14
10
2019-04-13
2
2019-04-14
11
Mazurowska Ewa
Polski Polo Klub
2019-04-13
3
200
2019-04-13
1
600
2019-04-14
9
LAZINO (142)
2019-04-13
18
2019-04-13
22
2019-04-14
15
MARIIT P (178)
2019-04-14
21
2019-04-14
14
Melich Oliwia
KJ Bielik
2019-04-13
1
2019-04-13
1
2019-04-14
1
2019-04-14
13
Miedziocha Hanna
bpk
HARVARD (108)
2019-04-13
8
2019-04-13
2019-04-14
2019-04-14
Mielcarek Tomasz
JKS Sokóle
OBLADA (90)
2019-04-13
2
2019-04-13
24
2019-04-14
2
2019-04-14
29
CORNAT (91)
2019-04-13
13
2019-04-14
28
2019-04-14
22
2019-04-13
43
2019-04-13
32
2019-04-14
13
2019-04-14
15
Misior Paulina
KJ Akademia Kucania Dawidy
2019-04-14
16
2019-04-14
12
Mitrowska Martyna
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2019-04-13
28
2019-04-13
2019-04-14
11
2019-04-14
13
BORYS (45)
2019-04-13
1
2019-04-13
23
2019-04-14
4
2019-04-14
29
Mordzelewski Michał
SJ Poster
2019-04-14
1
250
2019-04-14
25
DENDY (208)
2019-04-14
10
2019-04-14
Murzyńska Katarzyna
bpk
2019-04-14
2019-04-14
19
Nieużyła Leszek
KJ J.J. Darboven Rumia
2019-04-13
19
2019-04-13
17
INFERNO (204)
2019-04-13
19
2019-04-13
25
LAPITA (205)
2019-04-13
25
2019-04-13
7
Olesiejuk Jakub
SSKJ Bobrowy Staw
2019-04-13
19
2019-04-13
Olszewska Anna
BPK
BASTION (20)
2019-04-13
4
2019-04-13
2019-04-13
2
2019-04-14
2
2019-04-14
26
2019-04-14
33
Orlikowski Antoni
KJ Bielik Grzegorzewice
2019-04-13
2019-04-14
27
2019-04-14
17
Ostrowska Julia
Polski Polo Klub Warszawa
FANCIFUL (127)
2019-04-13
25
2019-04-13
2019-04-14
45
2019-04-14
46
NIXON JS (128)
2019-04-13
16
Ostrowska Weronika
niezrzeszony
2019-04-14
1
2019-04-14
13
2019-04-14
14
Paradowska Julia
SKJ Horseprofi Łódź
2019-04-14
5
2019-04-14
31
Pełka Barbara
JKS Jantar Stryków
PIRLO (70)
2019-04-13
5
50
2019-04-13
8
2019-04-14
13
2019-04-14
6
Piątkowska Aleksandra
KJ Strzała Krubiczew
2019-04-13
1
2019-04-13
1
Piątkowski Michał
KJ Strzała Krubiczew
2019-04-13
24
2019-04-13
29
2019-04-14
20
Pietrusińska Maria
SKF KS Master Film Wilcza Góra
2019-04-13
20
2019-04-14
17
2019-04-13
24
2019-04-13
5
50
2019-04-14
Przedpełski Stanisław
Stowarzyszenie WKJ Warszawa
2019-04-13
20
2019-04-13
7
2019-04-14
31
2019-04-14
8
2019-04-13
4
50
2019-04-14
2
400
2019-04-13
14
2019-04-14
7
Przedpełski Stanisław
Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
NOTA (117)
2019-04-13
10
2019-04-13
1
2019-04-14
19
Przedpełski Stanisław
Stowarzyszenie WKJ Warszawa
2019-04-13
33
2019-04-13
10
2019-04-14
21
Przybysz Sławomir
bez przynależności
HARLEM (67)
2019-04-13
2019-04-13
29
2019-04-13
42
2019-04-14
2019-04-14
53
2019-04-14
Radecka-Nowacka Sylwia
BPK
ENYA (64)
2019-04-14
6
2019-04-14
28
Radwański Wojciech
SKJ Bajardo Czosnów
HELIOS (162)
2019-04-14
19
2019-04-14
6
Rębisz Kinga
BPK
ALANYA (61)
2019-04-13
18
2019-04-13
27
Rosak Alicja
SKJ Horseprofi Łódź
2019-04-13
6
2019-04-13
22
2019-04-14
25
2019-04-14
26
Rosiak Martyna
Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
CEDRA (78)
2019-04-13
6
2019-04-13
27
2019-04-14
14
2019-04-14
36
2019-04-14
Rostek Basia
KJ Akademia Kucania
DEBIUT (197)
2019-04-13
24
2019-04-13
Roza-Kosma Magdalena
SKJ Horseprofi
LIBERIA (157)
2019-04-14
12
2019-04-14
5
2019-04-14
Ruta-Kurek Olga
KJ Dobrzyniec
2019-04-13
23
2019-04-13
23
2019-04-13
20
2019-04-14
18
2019-04-14
44
2019-04-14
47
Saługa Laura
KJ Akademia Kucania
EL- VIS (198)
2019-04-13
14
2019-04-13
23
Sarnecka Agnieszka
bpk
KAILY (50)
2019-04-13
11
2019-04-13
2019-04-14
30
2019-04-14
Siarkiewicz Klaudia
Stowarzyszenie Warszawski KJ
PEARL 80 (107)
2019-04-13
9
2019-04-14
6
Smuk Julia
KJ Akademia Kucania
RONALDINI (200)
2019-04-13
22
2019-04-13
3
2019-04-14
17
2019-04-14
Sobczak Weronika
KJ Akademia Kucania
BOLIVAR (194)
2019-04-13
23
2019-04-13
13
Stevnert Natalia
KJ Wiktorowo
2019-04-13
2
150
2019-04-13
17
Sujecka Karolina
bpk maz
FUGA (71)
2019-04-13
6
2019-04-13
2019-04-14
13
2019-04-14
21
Suska Juliana
KS Euro Holding
2019-04-13
6
2019-04-13
3
250
Szczepanowska Zuzanna
SKJ Grobice
GILDZIA (160)
2019-04-14
1
2019-04-14
4
Szmalc Helena
KJ Wiktorowo
QUIESTUS (180)
2019-04-13
38
2019-04-13
11
2019-04-14
7
2019-04-14
10
Szwajczewska Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej M A Z
BORA (175)
2019-04-13
9
2019-04-13
11
2019-04-13
2019-04-13
21
Szychulska Karolina
KJ Młyńska Struga
CABALLO (150)
2019-04-14
26
2019-04-14
Tomaszewska Zuzanna
Jeździecki Klub Sportowy Equita
DANDY (135)
2019-04-14
4
50
2019-04-14
10
Tomaszewski Antoni
JKS Equita Świętochów
2019-04-14
8
2019-04-14
3
200
Turowska Ilona
Equiclub Zamłyniec
2019-04-13
29
2019-04-13
34
2019-04-14
14
2019-04-14
Turowski Karol
KJ Aromer Józefin
CZANDRA (77)
2019-04-13
3
100
2019-04-13
2
300
2019-04-14
5
50
Twerdochlib Ida
Sopocki KJ
CADIARA (113)
2019-04-13
11
2019-04-13
20
2019-04-14
34
2019-04-14
Uljanowska Agnieszka
KJ Strzała Krubiczew
2019-04-13
27
2019-04-14
Usiądek Weronika
SSKJ Bobrowy Staw
HARNAŚ (201)
2019-04-13
1
2019-04-13
1
Wałach Maja
KJ Dobrzyniec
PLASTYK (116)
2019-04-13
3
2019-04-13
2019-04-13
4
2019-04-14
52
2019-04-14
2019-04-14
Wesołowska Aniela
KJ Wiktorowo
TUTSI (29)
2019-04-13
8
2019-04-13
21
2019-04-14
2
150
2019-04-14
11
Więcek Anna
KJ Aromer Józefin
PROTEUS (76)
2019-04-13
12
2019-04-14
26
2019-04-14
Wiśniewska Aleksandra
Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
CAVALLO (62)
2019-04-13
11
2019-04-13
10
2019-04-14
4
100
Wiśniewska Oliwia
bpk
BERGAMO (139)
2019-04-13
18
2019-04-13
Zadrożna Marta
KJ Wiktorowo
2019-04-13
5
2019-04-13
35
2019-04-14
32
2019-04-14
17
Zalewska Dorota
Stajnia Rzeszyce
BALATON (125)
2019-04-14
49
Zalewski Radosław
St. SKJ Bobrowy Staw
2019-04-13
14
2019-04-13
16
Zalewski Radosław
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2019-04-13
29
2019-04-13
2019-04-14
29
2019-04-14
35
2019-04-13
14
2019-04-13
2019-04-14
34
2019-04-14
36
2019-04-13
22
2019-04-13
19
2019-04-13
12
2019-04-13
7
Zawadzka Zofia
KJ Wiktorowo
2019-04-14
9
2019-04-14
9
Zira Aleksandra
bpk
HOLKA (133)
2019-04-13
18
2019-04-13
12
2019-04-13
2019-04-14
2019-04-14
Żółtowska Justyna
KJ SO Łąck
2019-04-13
13
2019-04-14
14
2019-04-13
23
2019-04-14
12
2019-04-14
20

Number of Riders: 124

Number of Horses: 154

The sum of prizes: 5 550.00

Competition results developed by: HIPPOSERWIS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052014-3, Tomasz Próchniak, Lublin)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl