Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZR-B i HZT-B
Bobrowy Staw, 2-3.03.2019r.

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
177 ENTRY ACCEPTED 2019-02-28 06:43:04
2019-02-27 21:11:01
Gabriella Niklińska TRYNIDAD
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
175 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 20:24:39
2019-02-27 19:16:04
Monika Wścisły ZICO
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
174 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 20:24:41
2019-02-27 19:15:38
Marta Barbuzińska MEDIATOR
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
173 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 20:24:43
2019-02-27 19:15:15
Magdalena Pituch MEDIATOR
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
172 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 20:24:49
2019-02-27 19:13:39
Julia Kostrzewska SALZBURG
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
171 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 20:24:51
2019-02-27 19:12:40
Aleksandra Tomczyńska ZICO
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
170 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 20:24:53
2019-02-27 19:03:27
Oliwia Lewandowska PERFECTO
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
169 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 20:24:56
2019-02-27 18:46:51
Karina Daniłowska NAOMI
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
168 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 18:35:35
2019-02-27 18:34:44
Antoni Borys ARGO
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
167 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 18:35:37
2019-02-27 18:25:23
Michał Siejek BREST
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
166 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 18:33:09
2019-02-27 18:22:47
Michał Siejek LIBRETTO
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
165 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 18:33:13
2019-02-27 18:22:08
Michał Siejek NEVADA ROYAL Z
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
164 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 18:33:16
2019-02-27 18:16:42
Paulina Starczewska HALOGEN
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
163 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 18:33:18
2019-02-27 18:16:00
Basia Rostek EL- VIS
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
162 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 18:33:21
2019-02-27 18:15:22
Lena Jarecka EMMA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
161 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 18:33:23
2019-02-27 18:14:07
Aleksandra Kołodziejczyk HALOGEN
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
160 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 18:33:27
2019-02-27 18:13:05
Wiktoria Kabala MITHRAS VAN DE TOMBEELE
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
159 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 18:33:29
2019-02-27 18:12:18
Aniela Lewandowska EL- VIS
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
158 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 18:33:32
2019-02-27 18:08:46
Ida Bogusz GWIAZDKA
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
157 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 18:33:34
2019-02-27 18:08:06
Iga Puławska FLUKS
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
156 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 18:33:39
2019-02-27 18:07:00
Julia Smuk RONALDINI
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
155 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 18:04:24
2019-02-27 17:27:06
Adam Stasiak BARYTON
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
154 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 17:04:39
2019-02-27 16:28:28
Karolina Badowska LETYCJA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
153 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 17:04:44
2019-02-27 16:27:24
Karolina Badowska DABECJA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
152 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 17:04:46
2019-02-27 15:43:20
Agnieszka Kurek PRESTIGE
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
151 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 17:04:48
2019-02-27 15:34:10
Kinga Kozłowska PEREŁKA
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
149 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 14:32:28
2019-02-27 13:32:03
Nadia Ambroziak DŻARNA
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
148 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 14:32:31
2019-02-27 13:31:08
Nina Ambroziak MILO
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
147 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 14:32:39
2019-02-27 13:26:34
Zuzanna Strzelczyk CHAMPION DE NIGHT
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
146 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 14:32:45
2019-02-27 13:24:25
Daria Ciesielska SERAFITKA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
145 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 18:04:27
2019-02-27 13:07:02
Dorota Radzikowska DYNAMYTE P
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
144 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 11:21:41
2019-02-27 10:43:56
Cezary Kalinowski HAPPY END
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
143 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 18:04:29
2019-02-27 10:16:29
Wiktoria Leszek-Karwańska IZIS KL
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
142 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 18:04:31
2019-02-27 10:15:52
Wiktoria Leszek-Karwańska CANDY
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
141 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 18:04:33
2019-02-27 10:15:23
Wiktoria Leszek-Karwańska LADYKRACHER 8
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
140 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 18:04:39
2019-02-27 10:14:43
Wiktoria Leszek-Karwańska BAD BOY
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
139 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 11:22:07
2019-02-27 10:10:35
Wiktoria Olszewska WELCOME HL
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
138 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 11:22:06
2019-02-27 10:10:03
Alicja Sikorska KASSARI
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
137 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 11:22:04
2019-02-27 09:59:19
Hubert Aniołek KUBA
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
136 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 11:21:58
2019-02-27 09:58:38
Hubert Aniołek BENETON
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
135 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 11:21:55
2019-02-27 09:35:52
Magdalena Janiszewska HAVENA
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
134 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 07:55:48
2019-02-27 06:26:20
Jagna Grabowska SONIA
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
133 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 07:55:53
2019-02-27 06:24:34
Jagna Grabowska PASJA
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 07:55:57
2019-02-27 06:16:21
Aleksandra Ptaszyńska CZEKAN
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
131 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 02:50:09
2019-02-26 23:31:29
Ewa Wikalińska UNGARO DE LA POMME
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
130 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 02:50:16
2019-02-26 22:50:23
Oliwia Zych WENDY
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 02:50:21
2019-02-26 22:01:56
Julia Borys ENDEMIT
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
128 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 02:50:26
2019-02-26 18:50:11
Zofia Dąbrowska VALENTINO
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
127 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 02:50:30
2019-02-26 18:42:48
Jakub Olesiejuk SWEET COLAGE
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
125 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 02:50:41
2019-02-26 17:43:00
Karolina Korzuchowska LOTAR
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 02:50:46
2019-02-26 17:23:02
Martyna Kozon TOLEDO
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 17:00:53
2019-02-26 15:32:15
Oliwia Żuchewicz KIRMANA
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
122 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 17:01:13
2019-02-26 15:30:12
Jakub Malinowski PEARL OF THE OCEAN
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 17:01:15
2019-02-26 15:19:15
Aleksandra Woźniak PEGAZ
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 14:32:53
2019-02-26 13:36:45
Agnieszka Rojek FLASHPOINT
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:59:37
2019-02-26 13:26:20
Katarzyna Szysz BORUC
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:59:40
2019-02-26 13:25:24
Paweł Foremny HAWANA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 14:32:55
2019-02-26 13:22:56
Sebastian Grzeszczyk WANDAL I
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:59:44
2019-02-26 13:21:06
Julia Dobrowolska MARMUR
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:59:46
2019-02-26 12:52:44
Ewelina Kluska WIASTON
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
114 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 11:30:59
2019-02-26 11:06:10
Zofia Dudkiewicz HERR VITO
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
113 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 11:31:04
2019-02-26 11:05:32
Ewa Mazurowska HERR VITO
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 07:53:53
2019-02-26 07:02:48
Radosław Zalewski FORMIDABLE DIAMANT
  • 2x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
111 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 07:54:00
2019-02-26 07:02:29
Radosław Zalewski FABULEUX DIAMANT
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 07:54:04
2019-02-26 07:01:52
Radosław Zalewski HERE I AM
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 07:54:09
2019-02-26 07:01:18
Radosław Zalewski NIXON JS
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
108 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 07:54:14
2019-02-26 07:00:53
Radosław Zalewski QUEENY
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
107 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 07:54:18
2019-02-26 06:59:43
Nadia Kuźma QUEENY
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
106 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 07:54:22
2019-02-26 06:59:06
Nadia Kuźma NOBLE LADY
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
105 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 07:54:27
2019-02-25 21:55:18
Sandra Leśkiewicz ILUZJON
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
104 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 07:54:32
2019-02-25 21:13:45
Agnieszka Sarnecka KAILY
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
103 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 07:54:36
2019-02-25 20:21:27
Nina Wasilewska SENSACJA
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 17:14:52
2019-02-25 16:05:28
Magdalena Ziajkowska CHARDONNAY
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 17:14:54
2019-02-25 15:38:25
Piotr Szmytkowski TIGRINA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
100 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 17:14:55
2019-02-25 15:37:34
Piotr Szmytkowski FELINE WM
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 20:08:13
2019-02-25 13:30:26
Agata Florkiewicz DALLOUSINA M
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
98 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 15:20:24
2019-02-25 13:29:31
Mateusz Owczarz ZUCCHERO A VELO
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 15:20:29
2019-02-25 11:41:35
Zofia Ciszek BEŁT
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
96 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 11:50:54
2019-02-25 11:28:57
Magdalena Szturmowicz TOLTECHI GP Z
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
95 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 13:47:54
2019-02-25 10:54:53
Mateusz Owczarz LAK
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 11:51:00
2019-02-24 23:58:18
Karolina Szychulska CABALLO
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
92 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 11:51:02
2019-02-24 21:25:00
Weronika Sobczak BOLIVAR
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 02:50:51
2019-02-24 20:23:07
Julia Jaroszyńska PROTON
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 02:50:57
2019-02-24 20:22:22
Dorota Zalewska BALATON
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 11:51:07
2019-02-24 19:58:17
Katarzyna Żuchowicka DESERT GENERAL
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
88 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 12:54:01
2019-02-24 19:57:31
Katarzyna Żuchowicka CHOPIN
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 11:51:10
2019-02-24 19:56:50
Katarzyna Żuchowicka ARON
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
86 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 17:09:55
2019-02-24 19:56:06
Anna Królikowska ROMINA
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
85 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 11:51:13
2019-02-24 19:55:10
Piotr Piasecki PEREZ
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
84 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 11:51:15
2019-02-24 19:54:17
Piotr Piasecki AWANGARDA
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
83 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:59:50
2019-02-24 19:53:09
Ewa Sekuła AMIRA
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2019-02-26 14:59:52
2019-02-24 19:51:13
Aleksander Kiljańczyk SALTARELLO
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 11:51:22
2019-02-24 18:31:23
Dorota Czajkowska FENIX
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 11:51:24
2019-02-24 18:15:26
Sara Susperregui-Stempkowska ELMO EZ
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
78 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 11:51:26
2019-02-24 18:14:56
Anna Siwicka NESTOR
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 11:51:28
2019-02-24 18:14:18
Karolina Rychter GOLDEN BOY
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 11:51:30
2019-02-24 18:07:52
Barbara Kozińska THIMOTE
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 11:51:31
2019-02-24 18:06:54
Helena Hamera TULLAMORE DEW
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 11:51:33
2019-02-24 17:37:55
Łucja Majka JACKPOT
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
73 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 11:51:34
2019-02-24 13:46:05
Antoni Orlikowski CLASSIC BLUE HIVETTE Z
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
72 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 11:51:36
2019-02-24 12:28:03
Wiktoria Okupny LOGOS
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
71 ENTRY ACCEPTED 2019-02-24 12:26:31
2019-02-24 12:26:12
Wiktoria Okupny DIELEILA
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 16:13:08
2019-02-24 11:23:17
Klaudia Przybysz DEKORACJA
  • 2x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
69 ENTRY ACCEPTED 2019-02-24 12:16:14
2019-02-23 15:13:00
Katarzyna Kuptel HISZPAN
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2019-02-24 12:16:16
2019-02-23 14:37:12
Zofia Karpińska V-PARADA
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2019-02-24 12:16:19
2019-02-23 14:24:40
Małgorzata Stasiak MARS
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2019-02-24 12:16:24
2019-02-23 13:48:59
Dorota Radzikowska BASHIRA-K
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2019-02-23 12:15:23
2019-02-23 12:13:26
Edyta Tuwalska GALEON
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/zwykły art. 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-02-23 12:12:54
2019-02-23 11:23:48
Agnieszka Uljanowska ROXANNE 154
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
62 ENTRY ACCEPTED 2019-02-23 10:38:41
2019-02-22 22:30:55
Gaja Raszewska DRAGON
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2019-02-23 10:38:43
2019-02-22 20:09:31
Laura Trzaska KATNIS
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
58 ENTRY ACCEPTED 2019-02-23 10:38:49
2019-02-22 19:21:09
Ida Twerdochlib CADIARA
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 17:11:02
2019-02-22 17:47:14
Daria Danieluk AKITA R
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-02-23 10:40:59
2019-02-22 17:23:12
Janina Burchard PERSPEKTYWA
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 11:45:31
2019-02-22 08:48:39
Zofia Chrzanowska MŁODY JAPE
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
50 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 11:45:33
2019-02-22 08:48:09
Zofia Chrzanowska GAJA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
49 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 11:45:34
2019-02-22 07:15:05
Ola Kasprzyszak BASTYLIA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 11:45:36
2019-02-21 21:13:48
Aleksandra Miazga FIRST ENTERTAIMENT
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
47 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 11:45:40
2019-02-21 21:12:53
Aleksandra Miazga HOLLAND MK
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 11:45:42
2019-02-21 20:39:21
Ireneusz Pankiewicz FISTON VAN T&L
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
44 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 11:49:58
2019-02-20 22:49:55
Martyna Mitrowska A CATOKI
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
43 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 11:50:00
2019-02-20 22:49:09
Martyna Mitrowska BORYS
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 21:49:34
2019-02-20 21:47:14
Monika Powroźnik GAFA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 19:53:12
2019-02-20 19:28:16
Izabella Tomaszewska SZIMANO
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/zwykły art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 19:53:16
2019-02-20 19:26:20
Natalia Pondo HALLOUMI
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
37 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 18:17:44
2019-02-20 13:49:08
Marta Perquy ARMADA
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 13:48:46
2019-02-20 13:25:17
Kamila Kozon FALLEN
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
34 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 13:48:49
2019-02-20 13:12:04
Karina Dzięgielewska OLSTER
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
33 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 10:34:31
2019-02-20 08:47:01
Zuzanna Karczewska VARIUS
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
32 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 10:34:33
2019-02-20 08:46:05
Maja Szestowicka FENOMEN W
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 10:34:35
2019-02-20 08:44:56
Anna Małachowska LORELAI
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 10:34:37
2019-02-20 08:44:01
Marianna Cebula MAESTRO
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 10:34:40
2019-02-20 08:41:37
Olga Cebula GLITTER
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 08:07:29
2019-02-20 08:07:11
Małgorzata Głuchowska CANTURA M
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
27 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 17:11:44
2019-02-19 20:51:33
Weronika Król LISMAKEEGAN CHESTER
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
26 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 17:11:54
2019-02-19 20:50:56
Weronika Król KEMARA
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
25 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 19:49:19
2019-02-19 19:40:43
Katarzyna Steczowicz KUBA
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-02-27 17:08:40
2019-02-19 14:34:26
Kamila Górecka NTENDER
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 18:52:34
2019-02-19 14:33:29
Kamila Górecka DI CAPRIO S
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 11:36:23
2019-02-19 09:34:21
Ewa Mazurowska RIANA P
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
21 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 11:36:24
2019-02-19 09:31:30
Ewa Mazurowska FLOURIN DU ROUET
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
20 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 22:44:48
2019-02-18 22:30:50
Patrycja Świetlik MARSYLIA
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 21:49:43
2019-02-18 21:38:11
Dominika Maruda CALIFORNIA
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-02-25 17:57:14
2019-02-18 21:08:53
Jan Buller CO TY NA TO
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 11:50:03
2019-02-18 19:41:15
Julia Chudzik PREZYDENT II W
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 21:38:39
2019-02-18 19:00:34
Iga Głośniak FIODOR
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 22:04:36
2019-02-17 21:07:22
Julia Witkowska KSENA
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
13 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 20:35:44
2019-02-17 20:34:52
Paulina Florczak MEXIKANA
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 20:35:49
2019-02-17 19:08:20
Maja Wałach PLASTYK
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 20:35:51
2019-02-17 17:27:40
Magdalena Missala FERRERO
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 20:35:53
2019-02-17 17:19:59
Maja Trojanowicz TORNADO II
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 20:35:55
2019-02-17 17:18:18
Maja Kołacz CON AMORE
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 13:31:27
2019-02-15 13:46:02
Maurycy Wyżykowski JACK BLACK
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
6 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 13:31:29
2019-02-15 13:44:02
Natalia Kotyra MADRYT
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
4 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 11:36:27
2019-02-15 06:10:50
Ewa Mazurowska LAZINO
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
3 ENTRY ACCEPTED 2019-02-23 10:41:06
2019-02-14 17:26:04
Katarzyna Dobrowolska KASZMIR
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-02-24 12:16:48
2019-02-14 17:23:41
Anna Czarnecka JIM BEAM
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 11:34:59
2019-02-13 22:00:51
Wiktoria Żelazny RIHANNA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Ambroziak Nadia Stajnia Brzozowy Las
2005 (JM.)
Brak
2. Ambroziak Nina Stajnia Brzozowy Las
2007 (JM.)
Brak
3. Aniołek Hubert SKJ PONY POWER
2007 (JM.)
O045368
4. Bogusz Ida Klub Jeździecki Akademia Kucania
2005 (JM.)
brak
5. Borys Antoni Bez przynależności klubowej
2002 (J.)
O051774
6. Borys Julia Bez przynależności klubowej
2004 (JM.)
O038822
7. Buller Jan KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2001 (J.)
O035772
8. Burchard Janina Klub Jeździecki Akademia Kucania
2006 (JM.)
0043877
9. Cebula Marianna Jeździecki Klub Sportowy Equita
2004 (JM.)
O052249
10. Cebula Olga Jeździecki Klub Sportowy Equita
2006 (JM.)
O049784
11. Chudzik Julia KJ Bielik Grzegorzewice
2005 (JM.)
O039428
12. Ciesielska Daria KJ Skarb Kozienice
2004 (JM.)
O049276
13. Ciszek Zofia UKS Primo
2010 (Mł.)
O051053
14. Czajkowska Dorota BPK
2003 (J.)
brak
15. Czarnecka Anna BPK
2001 (J.)
brak
16. Danieluk Daria Klub Jeździecki Podkowa Leśna
2002 (J.)
O035291
17. Daniłowska Karina Klub Jeździecki J.J. Darboven
2003 (J.)
0043383
18. Dębska Matylda KJ Poster Piaseczno
19. Dobrowolska Julia JKS UMIASTÓW
2000 (MJ.)
brak
20. Dobrowolska Katarzyna bpk
S
O004961
21. Dudkiewicz Zofia Ciechanowski KJ
2003 (J.)
O025882
22. Dzięgielewska Karina St. KSK Stare Babice
2004 (JM.)
O036256
23. Florczak Paulina BRAK
S
BRAK
24. Florkiewicz Agata Stowarzyszenie KS Chojnów
S
O020377
25. Foremny Paweł JKS Umiastów
S
brak
26. Głośniak Iga Klub Jeździecki Bielik Grzegorzewice
2003 (J.)
O039424
27. Górecka Kamila JKS Karolina
S
O006513
28. Grabowska Jagna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O037891
29. Grzeszczyk Sebastian KJ Skarb Kozienice
S
O027577
30. Hamera Helena BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O035566
31. Janiszewska Magdalena brak
2004 (JM.)
O047690
32. Jarecka Lena KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O044134
33. Jaroszyńska Julia Stajnia Rzęszyce
2006 (JM.)
brak
34. Jończyk Amelia BPK
35. Kabala Wiktoria KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
O037904
36. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
37. Karczewska Zuzanna Jeździecki Klub Sportowy Equita
2001 (J.)
O026868
38. Karpińska Zofia Jeździecki Klub Sportowy Equita
2007 (JM.)
brak
39. Kasprzyszak Ola Jeździecki Klub Sportowy Equita
2005 (JM.)
O039308
40. Kaszyńska Ola Stowarzyszenie Jeździeckie Poster
2018 (Mł.)
brak
41. Kiljańczyk Aleksander KJ Skarb Kozienice
S
O027451
42. Kluska Ewelina KJ Milord Falenty Nowe
S
O044917
43. Kołacz Maja Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2003 (J.)
O040144
44. Kołodziejczyk Aleksandra KJ Akademia Kucania
2004 (JM.)
O039866
45. Korzuchowska Karolina Ojo Negro
2001 (J.)
Brak
46. Kostrzewska Julia brak
2003 (J.)
brak
47. Kotyra Natalia Stowarzyszenie SKJ Grobice
2003 (J.)
O027148
48. Kozińska Barbara BPK (MAZ)
2001 (J.)
O030953
49. Kozłowska Kinga Bałałajka
2001 (J.)
Brak
50. Kozon Kamila St. KSK Stare Babice
1999 (MJ.)
O031652
51. Król Weronika St. KSK Stare Babice
2004 (JM.)
O033577
52. Królikowska Anna SKJ Beckersport Raszyn
S
O003192
53. Kuptel Katarzyna KJ Rock Horses
S
O037724
54. Kurek Agnieszka Bałałajka
2005 (JM.)
Brak
55. Kuźma Nadia Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2004 (JM.)
O035744
56. Leśkiewicz Sandra BPK (MAZ)
2000 (MJ.)
O034673
57. Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
2001 (J.)
O018344
58. Lewandowska Aniela KJ Akademia Kucania
2004 (JM.)
O046311
59. Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
S
O003689
60. Malinowski Jakub Różaland
2007 (JM.)
Brak
61. Małachowska Anna Jeździecki Klub Sportowy Equita
S
brak
62. Maruda Dominika LKJ Gałkowo
S
O008165
63. Mazurowska Ewa Polski Polo Klub
S
O003222
64. Mazurowska Ewa Polski Polo Klub
S
O003222
65. Miazga Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O005342
66. Missala Magdalena Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2005 (JM.)
O040709
67. Mitrowska Martyna Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O036853
68. Niedzielska Julia SJ Poster
2004 (JM.)
69. Okupny Wiktoria SKJ Grobice
2004 (JM.)
O037547
70. Olesiejuk Jakub BPK
S
O001054
71. Olszewska Wiktoria NZ
2003 (J.)
brak
72. Olszewski Tomasz JKS Olsza
S
O005398
73. Orlikowski Antoni KJ Bielik Grzegorzewice
2003 (J.)
O032321
74. Owczarz Mateusz UKS Primo Kozery
2004 (JM.)
O043514
75. Pankiewicz Ireneusz KJ Bielik Grzegorzewice
S
O028769
76. Perquy Marta St. KSK Stare Babice
2001 (J.)
O036259
77. Pertkiewicz Laura JKS Olsza
2004 (JM.)
O040145
78. Piasecki Piotr KJ Aromer Józefin
S
O000491
79. Pituch Magdalena brak
2003 (J.)
brak
80. Pondo Natalia BPK (MAZ)
2003 (J.)
O034837
81. Powroźnik Monika LKJ Gałkowo
S
O021484
82. Przybysz Klaudia KS EQUIRIGHT
2004 (JM.)
O038241
83. Ptaszyńska Aleksandra Stowarzyszenie SKJ Grobice
2004 (JM.)
O037851
84. Puławska Iga KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
brak
85. Rapacka-Zimny Natalia St. KSK Stare Babice
2002 (J.)
O031630
86. Raszewska Gaja Klub Jeździecki Rock Horses
2005 (JM.)
brak
87. Rojek Agnieszka Kj Skarb Kozienice
S
Brak
88. Rostek Basia KJ Akademia Kucania
2003 (J.)
O039516
89. Rychter Karolina BPK
2004 (JM.)
brak
90. Sarnecka Agnieszka bpk
1999 (MJ.)
O032391
91. Sekuła Ewa KJ Skarb Kozienice
S
O003782
92. Sikorska Alicja brak
2006 (JM.)
brak
93. Siwicka Anna BPK
2006 (JM.)
brak
94. Smuk Julia KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O043875
95. Sobczak Weronika KJ Akademia Kucania
2002 (J.)
0041723
96. Starczewska Paulina KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
brak
97. Stasiak Adam KJ SO Łąck
2003 (J.)
O047481
98. Stasiak Małgorzata Jeździecki Klub Sportowy Equita
2007 (JM.)
brak
99. Steczowicz Katarzyna Stowarzyszenie SKJ Grobice
2004 (JM.)
O050679
100. Strzelczyk Zuzanna KJ Skarb Kozienice
2004 (JM.)
O049277
101. Susperregui-Stempkowska Sara BPK (MAZ)
2003 (J.)
O034160
102. Świetlik Patrycja SKJ Grobice
2003 (J.)
O039864
103. Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
S
O000615
10119995
104. Szturmowicz Magdalena KJ Strzała Krubiczew
S
O003941
105. Szychulska Karolina KJ Młyńska Struga
1998 (MJ.)
O012293
106. Szysz Katarzyna JKS UMIASTÓW
2002 (J.)
brak
107. Tomaszewska Izabella Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
S
O003344
108. Tomczyńska Aleksandra Barbuziki Team
2004 (JM.)
brak
109. Trojanowicz Maja Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2004 (JM.)
O038032
110. Trzaska Laura KJ Strzała Krubiczew
2002 (J.)
O037494
111. Tuwalska Edyta KJ Szumawa Bobrowiec
S
O012113
112. Twerdochlib Ida Sopocki KJ
S
O024803
113. Uljanowska Agnieszka KJ Strzała Krubiczew
S
O006918
114. Wałach Maja KJ Dobrzyniec
2007 (JM.)
O046357
115. Wasilewska Nina PGR Bródno
S
brak
116. Waśniewska Pola JKS Olsza
2005 (JM.)
brak
117. Wikalińska Ewa BPK (MAZ)
2002 (J.)
O038610
118. Witkowska Julia Equikam Sp. z o.o.
2005 (JM.)
O032986
119. Woźniak Aleksandra bpk
2000 (MJ.)
Brak
120. Wścisły Monika Barbuziki Team
2004 (JM.)
brak
121. Wyżykowski Maurycy Stowarzyszenie SKJ Grobice
2003 (J.)
O028338
122. Zalewska Dorota Stajnia Rzeszyce
S
brak
123. Zalewski Radosław Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
S
O003823
10040868
124. Żelazny Wiktoria nie zrzeszona
2004 (JM.)
O032270
125. Żuchewicz Oliwia Różaland
2001 (J.)
Brak
126. Żuchowicka Katarzyna SHS Grobice
2007 (JM.)
O039387
127. Zych Oliwia bpk
2003 (J.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

63

A CATOKI HAN. DEU 2010 Wałach gniada/168 F: Catoki / Cambridge
M: Arancha / Accord II
O: Agata Mitrowska
B: Christina Martens
K022778 DE 431316680210
2.

175

AFRODYTA F:
M:
O:
B:
3.

16

AKITA R Wielkopolska POL 2004 Klacz siwa/161 F: Rubin
M: Anastazja
O: Katarzyna Klimowicz
B: Piotr Rembelski
K011821 POL 007 66 00069 04
4.

26

AMIRA PKSP POL 2014 Klacz gniada/167 F: Lascado
M: Aurelia
O: Ewa Sekuła
B: Mariusz Wasil
LKRWZJ/853/19 6160090468414
5.

163

ARGO WLKP POL 2000 Wałach gniada/mk: F: Huncwot
M: Arabeska
O: Ewa Jaworska
B: Jan Ratajczyk
K010496
6.

55

ARMADA SP POL 2011 Klacz siwa F: Alvaro / Ahorn Z
M: Aloubetta / Bajou Du Rouet
O: Natalia Perquy
B: Wechta sp. z o.o.
K021137 616009610171911
7.

90

ARON SP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Imequyl
M: Aronia
O: Jakub Żuchowicki
B: -
K011039
8.

92

AWANGARDA SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Cassilio
M: Alegoria
O: Piotr Piasecki
B: -
K024767
9.

153

BAD BOY SP POL 2007 Ogier siwa F: Maram / Aram
M: Bornea / Tioman Island
O: Wiktoria Leszek-Karwańska
B: Sławomir Grzelczyk
K012150 POL009590088207
10.

23

BALATON Wielkopolska POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Harter
M: Ballada
O: Dorota Zalewska
B: RSP Kotlin
brak
11.

148

BARYTON MŁP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Hebab /
M: Bawełna /
O: Jarosław Kotfasiński
B: SK Janów Podlaski
brak
12.

68

BASTYLIA PKSP POL 2011 Klacz gniada/162 F: Oder
M: Ballada
O: Anna Kasprzyszak
B: Piotr Pająk
K023151 616007530050911
13.

21

BEŁT KUC POL 2006 Ogier gniada/kuc:119 F: Wulkan
M: Beauty 455
O: Ewa Ciszek
B: Ewa Ciszek
K018400 POL013610022506
14.

135

BENETON KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:127 F: Tobi
M: Bella
O: Aneta Aniołek
B: Dariusz Markiewicz
K023005
15.

88

BOLIVAR SP POL 2012 Wałach kasztanowata/170 F: Iloczyn
M: Boliwia / Jape
O: Leszek Sobczak
B: Jarosław Pacek
K020704
16.

115

BORUC Małopolska POL 2008 Wałach F: Bianco
M: Dama
O: ITVJ Sp. z o.o.
B: Opłatka Andrzej
brak
17.

64

BORYS XX POL 2003 Wałach kasztanowata/160 F: Glimmerman
M: Brunilde / Forest Wind
O: Agata Mitrowska
B: Kazimierz Rogowski
K020947 POL030000002032
18.

87

CABALLO KWPN NED 2007 Wałach kasztanowata/164 F: Ukato / Stakkato
M: Winadja / Roven
O: Tomasz Szychulski
B: E. Schep
K020113 528003000711104 105EN95
19.

73

CADIARA OLD GER 2013 Klacz siwa/165 F: Diarado's Boy / Diarado
M: Carcosse Z / Carthago Z
O: Ida Twerdochlib
B: Gestut Lewitz
brak DE418185038413
20.

5

CALIFORNIA SP POL 2014 Klacz gniada/Brak F: Arezzo VDL
M: Caldera (DEU)
O: Dominika Maruda
B: Stadnina Koni Nad Wigrami
Brak Brak
21.

151

CANDY KUC POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Carmana's Neptun
M: Czikita
O: Grażyna Zajkowska
B: nn
K018656
22.

181

CHALLENGE PICOBELLO Z Z POL 2013 Ogier gniada F: Contact vd Heffinck / Concept
M: Only Picobello Z / Orlando
O: Jacek Kuźma
B: Zangershide
K024582 056015Z55805613
23.

142

CHAMPION DE NIGHT Oldenurg POL 2010 Wałach gniada/166 F: Champion De Cord
M: Perle
O: ...
B: ...
Brak De 433330418910
24.

24

CHOPIN DRP GER 1998 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Churchill / Tetworth Crimsin Lake
M: Wlona / Werbenfunk
O: Jakub Żuchowicki
B: -
K024469 DE335350353898
25.

100

CLASSIC BLUE HIVETTE Z ZANG. BEL 2013 Wałach gniada F: Chacco Blue
M: Dorette Hivett Z
O: Agnieszka Orlikowska
B: Marteaux Danny
K022717
26.

42

CO TY NA TO SP POL 2004 Klacz kasztanowata F: Aravel Waro / Luron
M: Cama / Componist
O: Joanna Zielke
B: Bogdan Bryniak
K011555
27.

40

CON AMORE KWPN NED 2007 Wałach kara F: Indoctro
M: Sylvinia
O: Agnieszka Kołacz
B: brak
K021892
28.

132

CZEKAN SP POL 2011 Wałach gniada/174 F: Posejdon
M: Czantoria
O: Jaroslaw Ptaszyński
B: Mirosław Cichy
K025138
29.

29

DALLOUSINA M OS POL 2010 Klacz gniada F: Balloussini
M: Dollar Girl
O: Grzegorz Kubiak
B: Niemcy
K024299
30.

79

DEKORACJA SP POL 2000 Klacz gniada F: Rubin / Rabino
M: Drama / Donani
O: Maciej Zając
B: Maciej Zając
K014215 616009660310200
31.

89

DESERT GENERAL XX GBR 2008 Wałach kasztanowata/165 F: Bahamian Bounty
M: Desert Flower / Green Desert
O: Jakub Żuchowicki
B: GBR
K015725 8260GB45116184T
32.

47

DI CAPRIO S Niemiecki Koń Sportowy POL 2010 Wałach kasztanowata/175 F: Don Schufro
M: Giornata
O: Marcin Wolski
B: Zbigniew Szumlakowski
K020899 DE455879004610
33.

19

DIELEILA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Califax / Calido I
M: D Nadia / Liberado
O: Małgorzata Okupny
B: Diter Staniek
K018104 616009540099610
34.

71

DRAGON MŁP POL 1999 Wałach siwa/163 F: nn
M: nn
O: Gaja Raszewska
B: Gaja Raszewska
K027052 B0110062S
35.

140

DŻARNA NN POL 2002 Klacz gniada/155 F: NN
M: NN
O: Anna Łajc-Ambroziak
B: Anna Łajc-Ambroziak
Brak POL999540127802
36.

157

EL- VIS MŁP POL 2002 Wałach ciemnogniada F: Vis - Versa
M: Elana
O: Anna Sobańska
B: Jacek Kosacki
K014545 pol00650009402
37.

94

ELMO EZ KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Toulon
M: Amy
O: Witold Stempkowski
B: Holandia
K025512
38.

158

EMMA Kuc Feliński POL 2007 Klacz siwa/mk:140 F: Romus / Figaro
M: Empatia / Grafit
O: Anna Sobańska
B: Jacek Kosacki
K020362 POL013580665307
39.

182

EMPEROR'S HILL XX IRL 2012 Wałach gniada F: Scorpion / Montjeu
M: Watermelon / Beckett
O: Tomasz Olszewski
B: Irlandia
K025845 372IRE45198525T
40.

124

ENDEMIT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach gniada/170 F: Nurjev
M: Egida
O: Joanna Ciarczyńska
B: Zbigniew Kwiatkowski
K014249 POL 009640045505
41.

180

ERQUY PEGUIGNON SF FRA 2014 Ogier gniada F: Lux Z
M: Version D'Iscala x Diamant De Semilly
O: Jacek Kuźma
B: Francja
K026095 14551079J
42.

106

FABULEUX DIAMANT SF POL 2015 Ogier gniada/168 F: DIAMANT DE SEMILLY
M: NOBLE LADY / CORRADO
O: Jacek Kuźma
B: Ata Event Race
BRAK 15247342B
43.

56

FALLEN M. POL 2005 Wałach gniada F: Top Gun / Prince Igon
M: Fonda / Łowicz
O: Robert Kozon
B: Agnieszka Komoterska
K012322 POL006510023805
44.

172

FAMA KUC POL 2005 Klacz kasztanowata/kuc:149 F: Bonaparte
M: Frotka
O: Michał Mordzelewski
B: nn
POL / K008764
45.

93

FENIX SP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Faust Z
M: Fascynacja
O: Anna Czajkowska
B: Mariusz Kleniuk
K021275
46.

38

FERRERO Wielkopolska POL 2008 Wałach gniada F: Izaurus
M: Ferara
O: Stanisława Missala
B: Henryk Święcicki
K016048
47.

43

FIODOR MŁP POL 2007 Wałach siwa/172 F: Planet / Zoon
M: Furia / Łyk
O: Aleksandra Głośniak
B: Jarosław Pawlik
K017455 POL006550002107
48.

65

FIRST ENTERTAIMENT Hanower POL 2009 Wałach kasztanowata/170 F: First Boy
M: Hauptstutbuch Eleganza
O: Weronika Grabowska
B: -
- DE 431310446209
49.

70

FISTON VAN T&L BWP BEL 2011 Wałach siwa/170 F: Houston
M: Chanac van T&L / Jarnac
O: Pankiewicz Ireneusz
B: N.V. T&L Kerkstraat
K020838 056007000F50039
50.

30

FLASHPOINT AES GBR 2004 Wałach ciemnogniada/170 F: Darco
M: Whitewell Misty
O: Michał Rojek
B: Rachel Thurlow
Brak Brak 04012115
51.

46

FLOURIN DU ROUET SP POL 2007 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Florin / For Feeling
O: Magdalena Zamoyska
B:
K011507 POL009670100607
52.

161

FLUKS KUC POL 2009 Wałach gniada/kuc: F: nn
M: nn
O: Anna Sobańska
B: nn
brak
53.

105

FORMIDABLE DIAMANT SF POL 2015 Ogier siwa/162 F: DIAMANT DE SEMILLY
M: NOBLE LADY / CORRADO
O: Jacek Kuźma
B: Ata Event Race
Brak 15247343a
54.

61

GAFA SP POL 2000 Klacz kasztanowata F: Faust Z
M: Gama
O: X
B: Eco-abi Ewa Fabinska
K005435
55.

78

GALEON SP POL 2009 Wałach gniada F: Lord Z / Lord
M: Gama / Garantie
O: B. Tuwalski
B: Ewa Fabińska
K016932 616009510416009
56.

173

GALIANO F:
M:
O:
B:
57.

54

GLITTER KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata/165 F: Carambole / Cassini I
M: Wepekezwiggy / Voltaire
O: Joanna Ludwicka-Cebula
B: Jan Greve
K019360 528003201107648
58.

96

GOLDEN BOY SP POL 2015 Wałach skarogniada/167 F: /
M: /
O: /
B: /
Brak .
59.

179

GREASE LIGHTNING KWPN POL 2011 Klacz inna F: Chalord / Chalan
M: Tristian Utica / Graan Corrado
O: Barbara Rapacka-Zimny
B: Holandia
K024783 528003201101213
60.

160

GWIAZDKA TS POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc: F: Maciuś / nn
M: Hadora / Hadrian
O: Anna Sobańska
B:
K019024 POL999540183107
61.

60

HALLOUMI SP POL 2013 Klacz kara F: Kilian 38
M: Hellenika
O: Jacek Dobrowolski
B: -
K026385
62.

156

HALOGEN SP POL 2006 Wałach gniada F: Lotnik
M: Hortensja
O: Michał Siejek
B: Michał Siejek
K019314
63.

133

HAPPY END SP POL 2013 Klacz gniada/168 F: Turbud Cicero
M: Hrabina C
O: Witold Brodewicz
B: Witold Brodewicz
Brak Brak
64.

134

HAVENA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Klacz gniada/164 F: Dionizos
M: Haidi
O: Urszula Janiszewska
B: Mirosław Fijołek
K026898 616009661583211
65.

116

HAWANA Wielkopolska POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Lotos
M: Hrafina M
O: ITVJ Sp. z o.o.
B: Jurek Zbigniew
K021074
66.

107

HERE I AM KWPN NED 2012 Wałach siwa F: Untouchable / Hors la Loi II
M: Deliah / Mr. Blue
O: Jacek Kuźma
B:
K024583 528003201207163 105RY85
67.

114

HERR VITO PKSP POL 2013 Wałach gniada F: Turbud Cicero( Ceciero van de Maltahoeve)
M: Hrabinka C
O: Witold Brodewicz
B: Witold Brodewicz
K024714 616009660449013
68.

80

HISZPAN SP POL 2008 Wałach srokata F: Ulisses / Karandasj
M: Hiszpanka / Noel
O: Tatiana Konstańczuk
B: Jan Kłosek
K013790 POL009510342508
69.

69

HOLLAND MK WLKP POL 2014 Wałach gniada/- F: Marino
M: Huanita
O: Marek Kucharski
B: Marek Kucharski
K025005 616007600086514
70.

185

HORSEHEATH DIAMOND LAD ISH IRL 2009 Wałach gniada F: Carric Diamond Lad
M: Ballacraine
O: Piotr Pertkiewicz
B: Irlandia
K025368 372414005171435
71.

111

ILUZJON Wielkopolska POL 2015 Wałach gniada/166 F: King Size
M: Inga
O: Karolina Osiewicz
B: Krzysztof Szpiek
Brak
72.

33

JACK BLACK XX POL 2010 Wałach kara F: Roulette
M: Jama / Royall Court
O: Anna Wyżykowska
B: Andrzej Walicki
K017681 616POL10006814T
73.

99

JACKPOT SP POL 2012 Wałach siwa F: Golden Aviator / Aviano
M: Jasmina N / Jasperado
O: Łucja Majka
B: Andrzej Żejmo
K024677 616009610140612
74.

1

JIM BEAM Typ Szlachetny POL 2004 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Anna Czarnecka
B: -
brak
75.

112

KAILY Czeska Gorąco-Krwista CZE 2008 Klacz kasztanowata/169 F: Radegast
M: Kentaur
O: Piotr Sarnecki
B: Piotr Sarnecki
K017057 203 009 226779507
76.

137

KASSARI Szlachetna Półkrew POL 2006 Klacz kasztanowata/163 F: Rhytmus S
M: Kalahari
O: Marek Kucharski
B: Marek Kucharski
brak POL009660501206
77.

2

KASZMIR WLKP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Cajero / Caretino
M: Kalifornia / Dżamir
O: Katarzyna Dobrowolska
B: Marcin Liszkowski
K013435 POL007610013807
78.

72

KATNIS SP POL 2011 Klacz siwa F: Vandamme / Guidam
M: Karbana / Carbano
O: Jan Kalinowski
B: Jan Kalinowski
K021936 616009661572211
79.

9

KEMARA SP POL 2003 Klacz kasztanowata/160 F: Maram / Aram
M: Keti / Pigmalion
O: Katarzyna Witaszewska - Król
B: Henryka Kapinos
K013761 POL009530070103 106HG53
80.

119

KIRMANA SP POL 2015 Klacz gniada/177 F: Larron
M: Kira
O: Stowarzyszenie pomagaj pomagać Różaland
B: Lepper Tomasz
Brak 616009530126015
81.

174

KORWETTA SP POL 2004 Klacz kasztanowata/166 F: NN
M: NN
O: Michał Mordzelewski
B: NN
brak
82.

41

KSENA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Fred / Colorado
M: Karotka / Qumball
O: Robert Witkowski
B: Rafał Putz
K020974 616009520045612
83.

136

KUBA KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:130 F: Morelos
M: Karina
O: Aneta Aniołek
B: Marian Sygnacki
K021564 616013610232409
84.

48

KUBA WLKP. POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Cedrus
M: Kenia
O: Ewa Piórkowska
B: SO Starogard Gdański Sp.zoo
K026010
85.

152

LADYKRACHER 8 HAN GER 2002 Ogier gniada/165 F: Landclassic / Landadel
M: Beresina / Silvester
O: Kinga Leszek-Karwańska
B: Helga Goerlich
K009575 DE431316552402
86.

85

LAK M. POL 2010 Wałach gniada/kuc:147 F: Heban / Banita
M: Limita / Legat
O: Ewa Owczarz
B: Teresa Wójciuk
K022923 616006580676610
87.

4

LAZINO HOL POL 2011 Ogier ciemnogniada/167 F: Lasino
M: R-Castellina
O: Daniel Winnicki
B: Niemcy
K019375 DE 421000580411
88.

184

LIBERANCE F:
M:
O:
B:
89.

10

LISMAKEEGAN CHESTER ISH IRL 2008 Wałach kasztanowata/167 F: Mohill Treble C / Mohill Cavalier Clover
M: Lismakeegan Pressure / Legal Pressure
O: Katarzyna Witaszewska - Król
B: Luke O'Connor
K023670 372414004955830 106HG00
90.

20

LOGOS SP POL 2002 Wałach skarogniada/mk:156 F: Saganek / Sajan
M: Lepta / Lafet
O: Małgorzata Okupny
B: Agata Jasińska
K007817 616009661015202
91.

52

LORELAI SP POL 2009 Klacz kasztanowata/167 F: Elf
M: Lowly
O: Anna Małachowska
B: Zbigniew Wargodzki
brak 616999661977209
92.

128

LOTAR Haflinger POL 11.06.2012 Wałach kasztanowata/151 F: Sternfürst
M: Luise
O: Nowaczuk Małgorzata
B: Jörg Pentzien
Brak
93.

34

MADRYT SP POL 2009 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Marsylia / First des Termes
O: Iwona Kotyra
B: Iwona Kotyra
K019638 616009660558309
94.

53

MAESTRO SP POL 2006 Wałach siwa F: Lambado
M: Mara
O: Joanna Ludwicka-Cebula
B: Lucjan Kosnowicz
brak
95.

117

MARMUR Wielkopolska POL 2002 Wałach F: Esauł
M: Mira
O: ITVJ Sp. z o.o.
B: Sanecki Andrzej
brak
96.

82

MARS MŁP POL 2010 Wałach gniada F: Berlin Bej
M: Mikstura
O: Tomasz Stasiak
B: Polska
K024364 616 006 660 5657 10
97.

44

MARSYLIA M. POL 1999 Klacz siwa F: First Des Termes / Fol Avril
M: Batuta / Berberys
O: Dariusz Kotyra
B: Krzysztof Kraszewski
K020034 616006660000199
98.

166

MEDIATOR XX POL 2005 Wałach kasztanowata/173 F: B
M: A
O: B
B: B
Brak 1
99.

35

MEXIKANA SP POL 2008 Klacz gniada F: SOPEL
M: MONA
O: PAULINA FLORCZAK
B: PAULINA FLORCZAK
BRAK
100.

141

MILO Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada/mk:152 F: Rabiatos Z
M: Madame
O: Anna Łajc-Ambroziak
B: Anna Łajc-Ambroziak
Brak Pol 007600198305
101.

159

MITRAS Holztyńska POL 2013 Wałach gniada/170 F: nn
M: nn
O: nn
B: nn
brak asd65456
102.

169

NAOMI Szlachetna Półkrew POL 2006 Klacz skarogniada/165 F: GOLDEN BOY
M: NANSZA
O: Krzysztof Daniłowski
B: S.K Rzeczna
K 025153 POL 009 60 00555 06
103.

95

NESTOR Arabokonik POL 2000 Wałach gniada/kuc: F: Nestor
M: Basia
O: Kamila Górecka
B: Piotr Skwira
brak
104.

108

NIXON JS BWP BEL 2013 Wałach ciemnogniada/168 F: Kannan / Voltaire
M: Dorina JS / Thunder Van De Zuuthoeve
O: Jacek Kuźma
B: Belgia
K024581 056002W00304507
105.

110

NOBLE LADY HOLST DNK 1998 Klacz siwa/165 F: Corrado I
M: Lincoln
O: Jacek Kuźma
B: Dania
K010975 21 02645 98 BEL10978
106.

186

NPS DANTE F:
M:
O:
B:
107.

8

NTENDER SP POL 2012 Wałach gniada/178 F: Contendus
M: Nimba
O: Kamila Górecka
B: Alan Kinas
K020837 Pol/61600961014212
108.

58

OLSTER Szlachetna Półkrew POL 2013 Wałach siwa/160 F: Falbrus
M: Oaza
O: Anna Dzięgielewska
B: Prywatny
K023339 brak
109.

131

PASJA KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Beata Grabowska
B: SK Plekity
K023409 616999600472608
110.

120

PEARL OF THE OCEAN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 08.05.2012 Klacz ciemnogniada F: Opar
M: Piwonia
O: Piotr Król
B: Klaudia Przeklaska
Brak
111.

121

PEGAZ Typ Szlachetny POL 2010 Wałach kasztanowata F: Nn
M: Nn
O: Karol Woźniak
B: Ogiegło
Brak
112.

147

PEREŁKA Huculska POL 2009 Klacz skarogniada/kuc:132 F: Sokół
M: Peluszka
O: Stajnia Bałałajka
B: Brytnica
Brak 616012550051409
113.

91

PEREZ M. POL 2012 Wałach kasztanowata F: Berlin Bej / Elsing
M: Palestra / Modern
O: Katarzyna Witaszewska-Król
B: Roman Miedziak
K022045 616006580084112
114.

74

PERSPEKTYWA KUC POL 2010 Klacz kara/kuc:145 F: Nando Super
M: Penny
O: Piotr Burchard
B: Andrzej Doroszewski
Brak
115.

37

PLASTYK MŁP POL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Planet
M: Kropka
O: Joanna Łąka-Wałach
B: Andrzej Gajos
K021860 616 006550152311
116.

146

PRESTIGE Welsh Pony POL 2003 Wałach izabelowata/kuc:132 F: Imperatore
M: Flamina
O: Stajnia Bałałajka
B: Francja
Brak 03100744A
117.

6

PREZYDENT II W SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Desant SP
M: Prymulka
O: Grzegorz Chudzik
B: -
K008876
118.

22

PROTON Małopolska POL 2008 Wałach gniada F: Pol
M: Migawka
O: Dorota Zalewska
B: Budzyk Marcin
Brak
119.

109

QUEENY WESF GBR 2008 Klacz kara/169 F: Quo Vados
M: Habanera
O: Jacek Kuźma
B: Niemcy
K026549 DE441411964408 04WZ07
120.

45

RIANA P SP POL 2012 Klacz gniada F: Con Calma / Calato
M: Rebella / Landos
O: Ewa Mazurowska
B: Witold Polowczyk
K020740 616009610012912
121.

32

RIHANNA SP POL 2010 Klacz siwa F: LOVE AFFAIR
M: RIPOSTA
O: MAREK KUCHARSKI
B: MAREK KUCHARSKI
brak 616009600203910
122.

25

ROMINA SP POL 2009 Klacz kara F: Landino / Landgraf I
M: Rewelacja / Emetyt
O: Anna Królikowska
B: Ireneusz Skowroński
K023397 616009590190809
123.

162

RONALDINI Trakeńska POL 2005 Wałach kasztanowata/172 F: Gluosnis / Gerodot
M: Regina /
O: Michał Siejek
B: Marek Romanowski
K014546 732010006405
124.

77

ROXANNE 154 HAN GER 2004 Klacz kara F: Cheenook / Caretino
M: Reingold / Ravel
O: Agnieszka Uljanowska
B: Hubert Knigge
K022048 DE431316983704
125.

27

SALTARELLO XX POL 2012 Wałach gniada/162 F: Boreas Rush
M: Salomea
O: SK Kozienice
B: SK Kozienice
brak 6160095804684
126.

167

SALZBURG XX POL 2012 Wałach kasztanowata F:
M:
O:
B:
brak
127.

113

SENSACJA Małopolska POL 2009 Klacz kasztanowata/163 F: Nabucho du Serein
M: Subiekcja
O: Nina Wasilewska
B: Beata Glista-Piwko
brak POL006590021009
128.

143

SERAFITKA XX POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Boreas Rush
M: Sestercja / Saphir
O: Aleksander Kiljańczyk
B: -
K023181
129.

130

SONIA SP POL 2005 Klacz gniada F: Caprioland
M: Solina
O: Beata Grabowska
B: -
K011437
130.

126

SWEET COLAGE SP POL 2015 Wałach gniada/168 F: COLA
M: SWEET JOY
O: Agnieszka Polityło
B: Chomiak Mieczysław
brak brak
131.

59

SZIMANO SP POL 2009 Ogier gniada F: Imequyl / Luron
M: Szaki / Kissovo
O: Izabella Tomaszewska
B: SK Ochaby
K019371 616009540116409
132.

97

THIMOTE HESKA GER 2005 Wałach ciemnogniada F: nn
M: nn
O: Aleksandra Janiec
B: Niemcy
K025507
133.

103

TIGRINA SP POL 2013 Klacz siwa/174 F: Cascadello / Casall
M: Tinta / Calido II
O: Emily Kasprowicz
B: Marek Romanowski
K024063 616009600155113
134.

84

TOLTECHI GP Z Z BEL 2011 Klacz gniada F: Takashi van Berkenbroek
M: Oxer
O: Magdalena Szturmowicz
B: Franco Juan Carlos
K023982
135.

39

TORNADO II SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Aravel II
M: Tesmiran
O: Jacek Trojanowicz
B: Justyna Wiese
K011995
136.

98

TULLAMORE DEW OLD POL 2011 Wałach kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Foria
O: Dorota Heidrich
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K019496
137.

122

UNGARO DE LA POMME SF FRA 2008 Wałach gniada F: Crown Z
M: Nais De La Pomme/ Darco
O: M. Jean-Christophe Lecorneur
B: M. Geert Baerstoen, Le Pin (FRA)
K023573
138.

81

V-PARADA KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:147 F: Sanwan
M: Vivierroland Peche
O: Monika Karpińska
B: Rajmund Łączny
brak POL 013 52 00857 09
139.

50

VARIUS SP POL 2011 Wałach gniada F: Alvarez 17
M: Varia
O: Zuzanna Karczewska
B: Pol
K021463
140.

31

WANDAL I SP POL 2013 Wałach siwa F: Arktos
M: Wisienka
O: Szczepański Zbigniew
B: Związek Hodowców Koni Wielkopolskich
Brak
141.

138

WELCOME HL Wielkopolska POL 2004 Wałach kara F: Pink Floyd HL
M: Westalka
O: Józef Fikus
B: Stadnina Koni Święta Lipka Sp. z o. o
brak POL 007600063904
142.

123

WENDY SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/173 F: Karbit
M: Wenus
O: Aneta Zych
B: Kujawsko-Pomorski Związek Hodowców Koni
brak 616009520056812
143.

118

WIASTON SP POL 2013 Wałach gniada F: Winston / Nobody KWPN
M: Wiara / Aravel Waro sp
O: SL
B: Marek Głowala
brak
144.

165

ZICO XX POL 2006 Wałach kasztanowata F: Ecosse
M: Zarita
O: Marta Barbuzińska
B: Grzegorz Kaczmarek
Brak
145.

101

ZUCCHERO A VELO KUC POL 2011 Ogier gniada/kuc: F: Malbrom / Luron
M: Lhs's Zanadiqua / Krimh
O: Krupiński
B: Barbara Niemczewska
K023354 616013661439611
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Ambroziak Nadia
Stajnia Brzozowy Las
DŻARNA (140)
2019-03-02
1
2019-03-02
17
Ambroziak Nina
Stajnia Brzozowy Las
MILO (141)
2019-03-02
1
2019-03-02
29
Aniołek Hubert
SKJ PONY POWER
BENETON (135)
2019-03-02
1
2019-03-02
1
KUBA (136)
2019-03-02
1
2019-03-02
6
Bogusz Ida
Klub Jeździecki Akademia Kucania
GWIAZDKA (160)
2019-03-02
1
2019-03-02
1
2019-03-02
12
Borys Antoni
Bez przynależności klubowej
ARGO (163)
2019-03-02
29
2019-03-02
Borys Julia
Bez przynależności klubowej
ENDEMIT (124)
2019-03-02
5
2019-03-02
Buller Jan
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2019-03-02
4
2019-03-02
18
2019-03-03
8
2019-03-03
23
Burchard Janina
Klub Jeździecki Akademia Kucania
2019-03-02
1
2019-03-02
7
Cebula Marianna
Jeździecki Klub Sportowy Equita
MAESTRO (53)
2019-03-02
23
2019-03-02
2019-03-03
26
2019-03-03
2019-03-03
38
Cebula Olga
Jeździecki Klub Sportowy Equita
GLITTER (54)
2019-03-02
13
2019-03-02
13
2019-03-03
12
2019-03-03
6
2019-03-02
2019-03-03
Chudzik Julia
KJ Bielik Grzegorzewice
2019-03-02
8
2019-03-03
2019-03-03
Ciesielska Daria
KJ Skarb Kozienice
SERAFITKA (143)
2019-03-02
10
2019-03-02
2019-03-02
22
2019-03-03
19
2019-03-03
2019-03-03
37
Ciszek Zofia
UKS Primo
BEŁT (21)
2019-03-03
1
2019-03-03
1
Czajkowska Dorota
BPK
FENIX (93)
2019-03-02
15
2019-03-02
2019-03-03
2019-03-03
Czarnecka Anna
BPK
2019-03-02
1
2019-03-02
32
2019-03-02
Danieluk Daria
Klub Jeździecki Podkowa Leśna
AKITA R (16)
2019-03-03
2019-03-03
2019-03-03
Daniłowska Karina
Klub Jeździecki J.J. Darboven
NAOMI (169)
2019-03-03
28
2019-03-03
41
Dębska Matylda
KJ Poster Piaseczno
GALIANO (173)
2019-03-02
1
2019-03-02
20
Dobrowolska Julia
JKS UMIASTÓW
MARMUR (117)
2019-03-02
11
2019-03-02
30
Dobrowolska Katarzyna
bpk
2019-03-02
3
2019-03-02
10
Dudkiewicz Zofia
Ciechanowski KJ
HERR VITO (114)
2019-03-03
9
2019-03-03
33
Dzięgielewska Karina
St. KSK Stare Babice
OLSTER (58)
2019-03-03
5
2019-03-03
29
Florczak Paulina
BRAK
2019-03-02
1
2019-03-02
34
2019-03-02
2019-03-03
13
2019-03-03
36
Florkiewicz Agata
Stowarzyszenie KS Chojnów
2019-03-02
17
2019-03-02
2019-03-03
11
Foremny Paweł
JKS Umiastów
HAWANA (116)
2019-03-02
14
2019-03-02
24
2019-03-03
22
2019-03-03
15
Głośniak Iga
Klub Jeździecki Bielik Grzegorzewice
FIODOR (43)
2019-03-02
2019-03-02
2019-03-03
7
2019-03-03
4
50
Górecka Kamila
JKS Karolina
2019-03-02
11
2019-03-03
18
2019-03-03
16
2019-03-02
1
2019-03-02
26
2019-03-03
16
2019-03-03
1
Grabowska Jagna
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
SONIA (130)
2019-03-02
15
2019-03-02
PASJA (131)
2019-03-02
28
2019-03-02
Grzeszczyk Sebastian
KJ Skarb Kozienice
2019-03-02
21
2019-03-02
2019-03-03
27
2019-03-03
14
Hamera Helena
BPK (MAZ)
2019-03-02
11
2019-03-02
14
2019-03-03
20
Janiszewska Magdalena
brak
HAVENA (134)
2019-03-02
21
2019-03-02
Jarecka Lena
KJ Akademia Kucania
EMMA (158)
2019-03-02
35
2019-03-02
25
2019-03-02
2019-03-03
4
2019-03-03
4
Jaroszyńska Julia
Stajnia Rzęszyce
PROTON (22)
2019-03-02
2019-03-02
18
2019-03-02
27
Jończyk Amelia
BPK
AFRODYTA (175)
2019-03-03
2019-03-03
Kabala Wiktoria
KJ Akademia Kucania Dawidy
MITRAS (159)
2019-03-02
2019-03-02
33
2019-03-02
33
Kalinowski Cezary
KJ Strzała Krubiczew
HAPPY END (133)
2019-03-02
2019-03-02
38
Karczewska Zuzanna
Jeździecki Klub Sportowy Equita
VARIUS (50)
2019-03-02
13
2019-03-03
11
2019-03-02
13
2019-03-03
12
Karpińska Zofia
Jeździecki Klub Sportowy Equita
2019-03-02
2019-03-02
2019-03-03
1
Kasprzyszak Ola
Jeździecki Klub Sportowy Equita
2019-03-02
7
2019-03-02
2019-03-02
1
2019-03-03
8
2019-03-03
27
Kaszyńska Ola
Stowarzyszenie Jeździeckie Poster
FAMA (172)
2019-03-02
1
2019-03-02
22
Kiljańczyk Aleksander
KJ Skarb Kozienice
2019-03-02
2019-03-02
21
2019-03-03
11
2019-03-03
Kluska Ewelina
KJ Milord Falenty Nowe
WIASTON (118)
2019-03-02
16
2019-03-02
17
2019-03-03
35
2019-03-03
9
Kołacz Maja
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2019-03-03
9
2019-03-03
2019-03-03
4
Kołodziejczyk Aleksandra
KJ Akademia Kucania
HALOGEN (156)
2019-03-02
3
2019-03-02
15
2019-03-02
Korzuchowska Karolina
Ojo Negro
LOTAR (128)
2019-03-02
1
2019-03-02
37
2019-03-02
26
Kostrzewska Julia
brak
SALZBURG (167)
2019-03-03
1
2019-03-03
18
2019-03-03
5
Kotyra Natalia
Stowarzyszenie SKJ Grobice
MADRYT (34)
2019-03-03
2
2019-03-03
6
Kozińska Barbara
BPK (MAZ)
THIMOTE (97)
2019-03-02
10
2019-03-02
2019-03-03
24
Kozłowska Kinga
Bałałajka
PEREŁKA (147)
2019-03-03
2019-03-03
2019-03-03
30
Kozon Kamila
St. KSK Stare Babice
FALLEN (56)
2019-03-03
28
Król Weronika
St. KSK Stare Babice
KEMARA (9)
2019-03-03
12
2019-03-03
21
2019-03-03
30
2019-03-03
31
Królikowska Anna
SKJ Beckersport Raszyn
ROMINA (25)
2019-03-03
14
2019-03-03
19
Kuptel Katarzyna
KJ Rock Horses
HISZPAN (80)
2019-03-03
35
2019-03-03
2019-03-03
13
Kurek Agnieszka
Bałałajka
PRESTIGE (146)
2019-03-03
1
2019-03-03
1
2019-03-03
11
Kuźma Nadia
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
QUEENY (109)
2019-03-02
7
2019-03-02
1
400
2019-03-03
2
150
2019-03-03
9
2019-03-02
10
2019-03-03
1
Leśkiewicz Sandra
BPK (MAZ)
ILUZJON (111)
2019-03-02
30
2019-03-02
1
2019-03-03
1
2019-03-03
18
Leszek-Karwańska Wiktoria
SKJ Hawajka Majdan
CANDY (151)
2019-03-02
4
2019-03-02
13
2019-03-02
9
2019-03-02
5
BAD BOY (153)
2019-03-02
1
250
2019-03-02
11
Lewandowska Aniela
KJ Akademia Kucania
EL- VIS (157)
2019-03-02
5
2019-03-02
20
2019-03-02
Majka Łucja
KJ Strzała Krubiczew
JACKPOT (99)
2019-03-02
11
2019-03-02
9
2019-03-03
14
2019-03-03
5
Malinowski Jakub
Różaland
2019-03-02
1
2019-03-02
1
2019-03-02
19
2019-03-03
15
2019-03-03
33
Małachowska Anna
Jeździecki Klub Sportowy Equita
LORELAI (52)
2019-03-02
9
2019-03-02
9
2019-03-03
31
2019-03-03
25
Maruda Dominika
LKJ Gałkowo
2019-03-02
2019-03-02
28
2019-03-03
13
2019-03-03
29
Mazurowska Ewa
Polski Polo Klub
LAZINO (4)
2019-03-02
19
2019-03-02
15
RIANA P (45)
2019-03-03
25
2019-03-03
6
2019-03-03
7
Mazurowska Ewa
Polski Polo Klub
HERR VITO (114)
2019-03-02
12
2019-03-02
16
Miazga Aleksandra
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2019-03-02
7
2019-03-02
15
2019-03-03
2019-03-03
2019-03-02
17
2019-03-02
26
2019-03-03
31
2019-03-03
Missala Magdalena
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
FERRERO (38)
2019-03-03
29
2019-03-03
2019-03-03
37
Mitrowska Martyna
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2019-03-02
2
2019-03-02
12
2019-03-03
28
2019-03-03
27
BORYS (64)
2019-03-02
1
2019-03-02
14
2019-03-03
34
Niedzielska Julia
SJ Poster
KORWETTA (174)
2019-03-02
8
2019-03-02
8
Okupny Wiktoria
SKJ Grobice
2019-03-03
20
2019-03-03
LOGOS (20)
2019-03-03
19
2019-03-03
26
Olesiejuk Jakub
BPK
2019-03-02
26
2019-03-02
2019-03-03
29
2019-03-03
Olszewska Wiktoria
NZ
2019-03-02
1
2019-03-02
1
Olszewski Tomasz
JKS Olsza
NPS DANTE (186)
2019-03-03
39
2019-03-03
12
Orlikowski Antoni
KJ Bielik Grzegorzewice
2019-03-02
22
2019-03-03
32
2019-03-03
13
Owczarz Mateusz
UKS Primo Kozery
LAK (85)
2019-03-03
18
2019-03-03
2019-03-03
16
2019-03-03
1
2019-03-03
1
2019-03-03
22
Pankiewicz Ireneusz
KJ Bielik Grzegorzewice
2019-03-02
18
2019-03-02
2019-03-03
17
2019-03-03
Perquy Marta
St. KSK Stare Babice
ARMADA (55)
2019-03-03
2019-03-03
36
2019-03-03
Pertkiewicz Laura
JKS Olsza
LIBERANCE (184)
2019-03-03
35
2019-03-03
2019-03-03
8
2019-03-03
8
Piasecki Piotr
KJ Aromer Józefin
PEREZ (91)
2019-03-03
20
2019-03-03
16
2019-03-03
22
2019-03-03
18
Pituch Magdalena
brak
MEDIATOR (166)
2019-03-03
1
2019-03-03
9
2019-03-03
1
Pondo Natalia
BPK (MAZ)
2019-03-02
4
50
2019-03-02
14
2019-03-03
5
50
2019-03-03
13
2019-03-03
1
2019-03-03
28
Powroźnik Monika
LKJ Gałkowo
GAFA (61)
2019-03-02
31
2019-03-02
2019-03-02
31
2019-03-03
30
2019-03-03
Przybysz Klaudia
KS EQUIRIGHT
2019-03-03
22
2019-03-03
15
Ptaszyńska Aleksandra
Stowarzyszenie SKJ Grobice
CZEKAN (132)
2019-03-03
3
2019-03-03
10
Puławska Iga
KJ Akademia Kucania
FLUKS (161)
2019-03-02
1
2019-03-02
26
2019-03-02
Rapacka-Zimny Natalia
St. KSK Stare Babice
2019-03-03
15
2019-03-03
2019-03-03
26
Raszewska Gaja
Klub Jeździecki Rock Horses
DRAGON (71)
2019-03-03
23
2019-03-03
Rojek Agnieszka
Kj Skarb Kozienice
2019-03-02
27
2019-03-02
2019-03-03
17
2019-03-03
Rostek Basia
KJ Akademia Kucania
EL- VIS (157)
2019-03-03
1
2019-03-03
Rychter Karolina
BPK
2019-03-02
2019-03-02
39
2019-03-03
19
2019-03-03
12
Sarnecka Agnieszka
bpk
KAILY (112)
2019-03-02
20
2019-03-02
Sekuła Ewa
KJ Skarb Kozienice
AMIRA (26)
2019-03-02
2019-03-02
30
2019-03-03
21
2019-03-03
23
Sikorska Alicja
brak
KASSARI (137)
2019-03-02
1
2019-03-02
26
Siwicka Anna
BPK
NESTOR (95)
2019-03-02
14
2019-03-02
2019-03-03
2019-03-03
24
Smuk Julia
KJ Akademia Kucania
RONALDINI (162)
2019-03-02
6
2019-03-02
23
2019-03-02
2019-03-03
2
2019-03-03
2019-03-03
24
Sobczak Weronika
KJ Akademia Kucania
BOLIVAR (88)
2019-03-02
9
2019-03-02
5
2019-03-03
2019-03-03
34
2019-03-03
33
Starczewska Paulina
KJ Akademia Kucania
HALOGEN (156)
2019-03-03
1
2019-03-03
3
Stasiak Adam
KJ SO Łąck
BARYTON (148)
2019-03-02
19
2019-03-02
2019-03-03
40
2019-03-03
Stasiak Małgorzata
Jeździecki Klub Sportowy Equita
MARS (82)
2019-03-02
1
2019-03-02
2019-03-02
16
2019-03-03
1
2019-03-03
2019-03-03
7
Steczowicz Katarzyna
Stowarzyszenie SKJ Grobice
KUBA (48)
2019-03-03
14
2019-03-03
2019-03-03
32
Strzelczyk Zuzanna
KJ Skarb Kozienice
2019-03-02
25
2019-03-02
23
2019-03-03
20
2019-03-03
2019-03-03
21
Susperregui-Stempkowska Sara
BPK (MAZ)
ELMO EZ (94)
2019-03-02
6
2019-03-02
8
2019-03-03
1
250
2019-03-03
10
Świetlik Patrycja
SKJ Grobice
2019-03-03
8
2019-03-03
6
Szmytkowski Piotr
KJ Plejada Tarczyn
TIGRINA (103)
2019-03-02
3
100
2019-03-02
2
300
2019-03-03
3
100
2019-03-03
4
50
Szturmowicz Magdalena
KJ Strzała Krubiczew
2019-03-03
10
2019-03-03
17
Szychulska Karolina
KJ Młyńska Struga
CABALLO (87)
2019-03-02
8
2019-03-02
12
2019-03-03
11
Szysz Katarzyna
JKS UMIASTÓW
BORUC (115)
2019-03-02
1
2019-03-02
19
2019-03-03
3
2019-03-03
39
Tomaszewska Izabella
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
SZIMANO (59)
2019-03-02
4
50
2019-03-02
2
Tomczyńska Aleksandra
Barbuziki Team
ZICO (165)
2019-03-03
16
2019-03-03
1
2019-03-03
10
Trojanowicz Maja
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2019-03-03
7
2019-03-03
2019-03-03
1
Trzaska Laura
KJ Strzała Krubiczew
KATNIS (72)
2019-03-02
6
2019-03-02
Tuwalska Edyta
KJ Szumawa Bobrowiec
GALEON (78)
2019-03-03
7
2019-03-03
3
2019-03-02
2
150
Twerdochlib Ida
Sopocki KJ
CADIARA (73)
2019-03-02
32
2019-03-02
2019-03-03
17
2019-03-03
Uljanowska Agnieszka
KJ Strzała Krubiczew
2019-03-02
Wałach Maja
KJ Dobrzyniec
PLASTYK (37)
2019-03-02
4
2019-03-02
10
2019-03-02
2019-03-03
6
2019-03-03
5
2019-03-03
Wasilewska Nina
PGR Bródno
SENSACJA (113)
2019-03-02
26
2019-03-02
1
Waśniewska Pola
JKS Olsza
2019-03-03
10
2019-03-03
Wikalińska Ewa
BPK (MAZ)
2019-03-02
5
50
2019-03-02
7
2019-03-03
3
200
Witkowska Julia
Equikam Sp. z o.o.
KSENA (41)
2019-03-03
32
2019-03-03
14
Woźniak Aleksandra
bpk
PEGAZ (121)
2019-03-03
2019-03-03
16
2019-03-03
Wścisły Monika
Barbuziki Team
ZICO (165)
2019-03-02
2019-03-02
2
2019-03-02
2
Wyżykowski Maurycy
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2019-03-03
18
2019-03-03
30
Zalewska Dorota
Stajnia Rzeszyce
BALATON (23)
2019-03-02
24
2019-03-02
12
Zalewski Radosław
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2019-03-02
16
2019-03-02
2019-03-03
25
2019-03-03
2019-03-02
24
2019-03-02
2019-03-03
26
2019-03-03
HERE I AM (107)
2019-03-02
1
600
2019-03-03
1
600
NIXON JS (108)
2019-03-02
6
2019-03-03
2
2019-03-02
18
2019-03-03
24
2019-03-02
3
200
2019-03-03
2
300
Żelazny Wiktoria
nie zrzeszona
RIHANNA (32)
2019-03-02
3
2019-03-02
25
2019-03-02
2019-03-03
2
2019-03-03
42
2019-03-03
Żuchewicz Oliwia
Różaland
KIRMANA (119)
2019-03-02
31
2019-03-02
1
2019-03-03
20
2019-03-03
20
Żuchowicka Katarzyna
SHS Grobice
CHOPIN (24)
2019-03-03
27
2019-03-03
23
2019-03-03
38
2019-03-03
34
ARON (90)
2019-03-03
21
2019-03-03
15
Zych Oliwia
bpk
WENDY (123)
2019-03-02
1
2019-03-02
2019-03-02
36
2019-03-03
25
2019-03-03
40
2019-03-03

Number of Riders: 127

Number of Horses: 145

The sum of prizes: 3 900.00

Competition results developed by: HIPPOSERWIS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052014-3, Tomasz Próchniak, Lublin)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl