Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZR-B i HZT-B
Bobrowy Staw, 12-13.01.2019r.

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
146 ENTRY ACCEPTED 2019-01-10 10:26:34
2019-01-10 09:51:53
Julia Niedzielska KORWETTA
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
145 ENTRY ACCEPTED 2019-01-10 10:26:38
2019-01-10 09:50:26
Olaf Pastorica MAGIK
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
144 ENTRY ACCEPTED 2019-01-10 10:26:39
2019-01-10 09:43:54
Aleksandra Kaszyńska FAMA
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
143 ENTRY ACCEPTED 2019-01-10 10:26:41
2019-01-10 09:40:01
Karolina Pogorzelska HULTAJ
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
142 ENTRY ACCEPTED 2019-01-10 07:24:13
2019-01-10 00:39:22
Zofia Presz ROMANIA
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
141 ENTRY ACCEPTED 2019-01-09 23:14:44
2019-01-09 22:39:49
Weronika Winkler URIAS
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
140 ENTRY ACCEPTED 2019-01-09 21:18:51
2019-01-09 21:12:05
Aleksandra Łapińska BIJOU QUEEN
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
139 ENTRY ACCEPTED 2019-01-09 20:36:40
2019-01-09 20:12:40
Łukasz Kamiński BIQUEEN
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
138 ENTRY ACCEPTED 2019-01-09 19:06:31
2019-01-09 17:49:48
Dominika Jamorska ANGELINA G
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
137 ENTRY ACCEPTED 2019-01-09 17:50:02
2019-01-09 17:49:37
Daria Podsiadło DELEKTA
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
136 ENTRY ACCEPTED 2019-01-09 17:10:59
2019-01-09 17:01:13
Natalia Maciejewska FABERGE H&S
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.5
135 ENTRY ACCEPTED 2019-01-09 16:40:01
2019-01-09 16:32:38
Maja Wołkow DEKOR
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2019-01-09 16:21:48
2019-01-09 16:09:07
Zofia Gintowt-Juchniewicz SKŁADNIA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
133 ENTRY ACCEPTED 2019-01-09 16:21:50
2019-01-09 15:55:10
Izabella Tomaszewska NADAL
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
132 ENTRY ACCEPTED 2019-01-09 16:21:52
2019-01-09 15:54:16
Natalia Pondo HALLOUMI
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
131 ENTRY ACCEPTED 2019-01-09 16:21:54
2019-01-09 14:34:47
Alicja Sikorska KASSARI
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
130 ENTRY ACCEPTED 2019-01-09 16:21:56
2019-01-09 14:11:00
Wiktoria Olszewska WELCOME HL
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
129 ENTRY ACCEPTED 2019-01-09 13:32:09
2019-01-09 13:31:43
Aureliusz Tymiński LIBRETTO
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2019-01-09 11:47:46
2019-01-09 11:08:43
Krzysztof Chodorski DAKOTA N
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
127 ENTRY ACCEPTED 2019-01-09 11:47:48
2019-01-09 11:02:53
Kamila Strauch BRYZA
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
126 ENTRY ACCEPTED 2019-01-09 11:47:50
2019-01-09 11:02:15
Zofia Michalak EKSPLOZJA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
125 ENTRY ACCEPTED 2019-01-09 11:47:51
2019-01-09 10:56:41
Zofia Michalak LIBERTY LIFE
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
124 ENTRY ACCEPTED 2019-01-09 10:20:45
2019-01-09 09:45:57
Hanna Kucharczyk Jm'06 BALCORMO HECTOR
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
123 ENTRY ACCEPTED 2019-01-09 10:20:47
2019-01-08 21:23:59
Julia Smuk HALOGEN
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2019-01-08 21:14:43
2019-01-08 21:10:58
Marek Wacławik CONQUESTINA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
121 ENTRY ACCEPTED 2019-01-08 21:14:48
2019-01-08 21:10:16
Marek Wacławik COFERTINO
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
120 ENTRY ACCEPTED 2019-01-08 21:14:52
2019-01-08 21:09:03
Marek Wacławik DARCO VAN OVERIS Z
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2019-01-08 20:34:58
2019-01-08 20:34:37
Wiktoria Leszek-Karwańska BAD BOY
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
117 ENTRY ACCEPTED 2019-01-08 20:35:09
2019-01-08 20:34:09
Wiktoria Leszek-Karwańska GRACJANA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
116 ENTRY ACCEPTED 2019-01-08 20:35:10
2019-01-08 20:33:34
Klaudia Zajkowska CANDY
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
115 ENTRY ACCEPTED 2019-01-09 11:47:53
2019-01-08 20:32:58
Karolina Szaniawska ELWIS
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2019-01-08 20:33:13
2019-01-08 20:32:21
Konstancja Przybylska IZIS KL
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2019-01-08 20:33:14
2019-01-08 20:32:06
Karolina Szaniawska GOLDIKA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2019-01-08 20:30:20
2019-01-08 20:25:27
Oliwia Zych WENDY
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
111 ENTRY ACCEPTED 2019-01-08 20:30:22
2019-01-08 19:23:07
Zofia Dąbrowska VALENTINO
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2019-01-08 18:54:40
2019-01-08 18:10:53
Magdalena Żółkiewicz-Fiuk LANCER SON
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
109 ENTRY ACCEPTED 2019-01-08 18:54:44
2019-01-08 17:32:21
Julia Ostrowska EYE CATCHER
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
108 ENTRY ACCEPTED 2019-01-08 18:54:49
2019-01-08 13:27:40
Marcin Pakuła ILLAPA L
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
107 ENTRY ACCEPTED 2019-01-08 18:54:53
2019-01-08 13:23:20
Marcin Pakuła DIADENTO
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.5
106 ENTRY ACCEPTED 2019-01-08 18:54:57
2019-01-08 13:22:11
Marcin Pakuła JUBA VAN DE SUYDERSEE
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2019-01-08 18:55:01
2019-01-08 13:21:01
Marcin Pakuła CORJANO
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.5
104 ENTRY ACCEPTED 2019-01-08 11:58:03
2019-01-08 10:53:19
Radosław Zalewski ILATINA
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2019-01-08 11:58:06
2019-01-08 10:52:57
Radosław Zalewski QUELLE DAME Z
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2019-01-08 11:58:08
2019-01-08 10:52:26
Radosław Zalewski HERE I AM
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2019-01-08 11:58:11
2019-01-08 10:52:03
Radosław Zalewski NIXON JS
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2019-01-08 11:58:14
2019-01-08 10:51:33
Radosław Zalewski CHALLENGE PICOBELLO Z
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2019-01-08 11:58:16
2019-01-08 10:50:17
Nadia Kuźma NOBLE LADY
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2019-01-08 11:58:18
2019-01-08 10:49:43
Nadia Kuźma QUEENY
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
97 ENTRY ACCEPTED 2019-01-08 11:58:19
2019-01-08 10:25:03
Kaja Gawda TORNADO
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
96 ENTRY ACCEPTED 2019-01-08 11:58:21
2019-01-08 00:00:52
Gaja Raszewska DRAGON
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2019-01-08 11:58:23
2019-01-07 23:43:44
Oliwia Szustkowska CLEARVILLE
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
94 ENTRY ACCEPTED 2019-01-08 11:58:24
2019-01-07 22:03:39
Lena Jarecka EMMA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2019-01-09 21:01:15
2019-01-07 22:03:11
Karolina Klusek VALES BLUERAY
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2019-01-08 20:35:12
2019-01-07 22:02:39
Michał Siejek HAMILTON
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.5
91 ENTRY ACCEPTED 2019-01-08 11:58:30
2019-01-07 20:48:06
Dorota Czajkowska FENIX
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2019-01-08 12:21:43
2019-01-07 20:12:16
Julia Ptaszyńska CINDERELLA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2019-01-07 20:07:41
2019-01-07 19:10:56
Natalia Gierszewska CLANDOR
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.5
88 ENTRY ACCEPTED 2019-01-07 20:07:43
2019-01-07 18:43:44
Paulina Misior JUST CHERRY
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
87 ENTRY ACCEPTED 2019-01-07 20:07:45
2019-01-07 15:37:35
Ewa Strzeszewska CONQUESTINA
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
86 ENTRY ACCEPTED 2019-01-07 13:42:15
2019-01-07 12:36:33
Agnieszka Uljanowska ROXANNE 154
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
84 ENTRY ACCEPTED 2019-01-07 11:44:08
2019-01-07 11:43:51
Antoni Orlikowski CLASSIC BLUE HIVETTE Z
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
83 ENTRY ACCEPTED 2019-01-07 11:06:57
2019-01-07 11:06:18
Aleksandra Poznańska LORD OF THE RING KG
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
81 ENTRY ACCEPTED 2019-01-07 11:06:47
2019-01-07 11:02:39
Oliwia Lewandowska PERFECTO
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2019-01-07 11:01:12
2019-01-07 09:47:57
Maja Szestowicka FENOMEN W
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
77 ENTRY ACCEPTED 2019-01-06 19:48:08
2019-01-06 18:12:35
Robert Wilczewski E-ACTION B
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2019-01-06 19:48:10
2019-01-06 18:12:13
Robert Wilczewski KAPITO
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2019-01-06 19:48:12
2019-01-06 18:11:35
Julia Błaszczak LIGHTNING 100
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
74 ENTRY ACCEPTED 2019-01-06 19:48:14
2019-01-06 18:11:07
Julia Błaszczak GOOD LOOKING OF HERITAGE
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2019-01-06 19:48:16
2019-01-06 17:01:05
Hanna Kowalska URSUS
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2019-01-06 19:48:19
2019-01-06 16:56:07
Laura Trzaska KATNIS
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
71 ENTRY ACCEPTED 2019-01-06 19:48:25
2019-01-06 16:55:20
Cezary Kalinowski KEMBALL
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2019-01-06 19:48:28
2019-01-06 16:54:45
Cezary Kalinowski CALMETTE-P
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
69 ENTRY ACCEPTED 2019-01-06 19:48:30
2019-01-06 15:18:25
Emilia Michalska KALINKA
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
68 ENTRY ACCEPTED 2019-01-06 19:48:32
2019-01-06 14:07:48
Kacper Niewiadomski MISISIPI
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2019-01-06 19:48:34
2019-01-06 13:51:00
Kacper Niewiadomski RUDBEKIA
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.5
66 ENTRY ACCEPTED 2019-01-06 19:48:36
2019-01-06 13:48:34
Jagoda Niewiadomska CASTELLO BRONCO
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.5
65 ENTRY ACCEPTED 2019-01-06 08:31:20
2019-01-05 22:19:29
Klara Kostrzewa I-ROCK FLOWER
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
63 ENTRY ACCEPTED 2019-01-05 18:42:33
2019-01-05 18:36:34
Dawid Kajak GRYKA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
62 ENTRY ACCEPTED 2019-01-05 18:42:35
2019-01-05 18:33:50
Wiktoria Różyc NIEZAPOMINAJKA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2019-01-05 18:42:38
2019-01-05 17:26:26
Krystyna Pilkiewicz CAMARO
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
60 ENTRY ACCEPTED 2019-01-05 17:05:58
2019-01-05 14:33:05
Olga Celska HIP HOP
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2019-01-05 17:06:01
2019-01-05 14:32:13
Olga Celska ESCATO
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2019-01-09 21:01:18
2019-01-05 08:11:12
Anna Małachowska LORELAI
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2019-01-05 14:08:42
2019-01-05 08:09:55
Marianna Cebula MAESTRO
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-01-05 14:08:45
2019-01-05 08:08:50
Olga Cebula GLITTER
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-01-09 21:01:21
2019-01-05 08:07:47
Ola Kasprzyszak BASTYLIA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-01-05 14:08:53
2019-01-05 08:05:21
Blanka Jendrzejczak RAVECCO S
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
49 ENTRY ACCEPTED 2019-01-07 11:00:55
2019-01-05 08:03:14
Krystyna Pilkiewicz LAKRO
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.5
48 ENTRY ACCEPTED 2019-01-05 14:08:56
2019-01-05 08:02:07
Zuzanna Tomaszewska DANDY
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.5
47 ENTRY ACCEPTED 2019-01-05 14:08:58
2019-01-04 22:20:54
Martyna Mitrowska A CATOKI
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
46 ENTRY ACCEPTED 2019-01-05 14:09:00
2019-01-04 22:19:45
Martyna Mitrowska BORYS
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-01-05 14:09:03
2019-01-04 21:31:04
Weronika Usiądek Jm'06 HARNAŚ
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-01-09 10:20:53
2019-01-04 17:52:51
Julia Dobrzyńska URSUS
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-01-05 14:09:08
2019-01-04 17:11:33
Sara Patejko IRYDION L
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
42 ENTRY ACCEPTED 2019-01-05 14:09:11
2019-01-04 09:38:54
Julia Poschauko MR. CINNAMON
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
41 ENTRY ACCEPTED 2019-01-05 14:09:13
2019-01-04 09:38:26
Julia Poschauko JEEFREY
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.5
40 ENTRY ACCEPTED 2019-01-05 14:09:15
2019-01-03 23:21:38
Karolina Karczewska LAUDERDALE
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
39 ENTRY ACCEPTED 2019-01-05 14:09:17
2019-01-03 22:57:46
Kinga Ferenc MILLCROFT VIVA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-01-05 14:09:19
2019-01-03 22:57:18
Kinga Ferenc MOBY DIC
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-01-05 14:09:21
2019-01-03 22:55:26
Karolina Bar PIPIN
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
36 ENTRY ACCEPTED 2019-01-05 14:09:23
2019-01-03 22:54:29
Karolina Bar MARKIZA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-01-03 16:08:32
2019-01-03 14:40:49
Maja Żewłakow ATOMIUM L
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
34 ENTRY ACCEPTED 2019-01-03 13:04:19
2019-01-03 10:56:39
Paulina Bonowicz TISJAN
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-01-02 14:35:18
2019-01-02 14:11:06
Paulina Bonowicz HOKUS
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.5
32 ENTRY ACCEPTED 2019-01-09 22:33:28
2019-01-02 13:08:23
Ireneusz Pankiewicz FISTON VAN T&L
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
29 ENTRY ACCEPTED 2018-12-31 15:53:20
2018-12-31 11:26:23
Anna Jagielak BORA BORA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
28 ENTRY ACCEPTED 2018-12-31 15:53:16
2018-12-31 11:07:30
Martyna Makowska KURTYNIA HAVBEK
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-12-31 15:53:14
2018-12-31 11:06:26
Martyna Makowska POLECZKA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2018-12-31 15:53:10
2018-12-31 01:12:27
Oliwia Żuchewicz MA SURCE (SUKRE)
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2018-12-31 15:52:59
2018-12-31 01:10:43
Jakub Malinowski MAŁA STOKROTKA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2018-12-31 15:52:55
2018-12-30 18:36:15
Daria Danieluk AKITA R
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-12-31 15:52:44
2018-12-30 16:25:03
Alicja Ciarczyńska CARUNO 3
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
22 ENTRY ACCEPTED 2018-12-30 12:34:26
2018-12-29 18:52:17
Maja Wałach PLASTYK
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2018-12-27 12:25:21
2018-12-26 19:47:15
Zofia Staroszczuk TAVANTA VTH
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-01-09 13:32:05
2018-12-26 19:27:51
Dominika Jamorska FALKATA
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
14 ENTRY ACCEPTED 2018-12-26 19:10:57
2018-12-26 15:40:29
Karolina Korzuchowska R-FOOD JUNONA A-Z
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-12-25 19:50:26
2018-12-25 13:00:13
Ilona Turowska LORDANZ
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
11 ENTRY ACCEPTED 2018-12-25 19:50:36
2018-12-25 12:59:02
Ilona Turowska CHILI PJ
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
10 ENTRY ACCEPTED 2018-12-25 19:50:40
2018-12-25 12:58:23
Zuzanna Żuk CARANJA
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.5
8 ENTRY ACCEPTED 2018-12-25 19:50:49
2018-12-25 12:52:44
Aleksandra Dąbkowska DRUMILLER TRUE BLUE
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.5
7 ENTRY ACCEPTED 2018-12-25 19:50:54
2018-12-25 12:50:48
Aleksandra Dąbkowska ERATO
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.5
5 ENTRY ACCEPTED 2018-12-25 19:50:58
2018-12-24 11:47:25
Wiktor Łapiński TURINI
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2018-12-26 19:10:25
2018-12-22 12:09:53
Jakub Kołodziejek OSTEO
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-12-26 19:10:13
2018-12-22 12:09:28
Katarzyna Dobrowolska KASZMIR
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-12-22 16:48:07
2018-12-22 12:04:11
Zofia Brońka SUNBIRD
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2018-12-22 16:47:57
2018-12-22 12:02:55
Zofia Brońka FUNNY GIRL
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O030815
2. Błaszczak Julia JKS u Robsonów
2001 (J.)
O038588
3. Bonowicz Paulina KJ Młyńska Struga
2001 (J.)
O036886
4. Brońka Zofia KJ Szwadron Jazdy RP
2001 (J.)
O028348
5. Cebula Marianna Jeździecki Klub Sportowy Equita
2004 (JM.)
O052249
6. Cebula Olga JKS Equita w Świętochowie
2006 (JM.)
O049784
7. Celska Olga SKJ Beckersport Raszyn
1999 (MJ.)
O026797
8. Chodorski Krzysztof Klub Jeździecki HIPPICA POLONIA
S
O013608
9. Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin
S
O020896
10. Czajkowska Dorota BPK
2003 (J.)
brak
11. Czarnomska Gabriela JKS Olsza
2004 (JM.)
O047938
12. Czarnomski Mariusz JKS Olsza
13. Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002996
14. Dąbrowska Zofia bpk
2008 (Mł.)
brak
15. Dobrowolska Katarzyna bpk
S
O004961
16. Dobrzyńska Julia KJ Platyna
S
Brak
17. Ferenc Kinga KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2007 (JM.)
O042487
18. Gawda Kaja SJ Piker
2009 (Mł.)
brak
19. Gierszewska Natalia SKJ Bajardo Augustówek
1998 (MJ.)
O020384
20. Goś Natalia JKS Olsza
2002 (J.)
O040071
21. Jagielak Anna KJ Aldragho Piaseczno
S
O019271
22. Jamorska Dominika Kielecki Klub Jeździecki
S
O010043
23. Janusz Rafał KS Garo
S
O004030
24. Jarecka Lena KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O044134
25. Jendrzejczak Blanka JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O030997
26. Kajak Dawid BPK (MAZ)
S
O028288
27. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
28. Karczewska Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O034650
29. Kasprzyszak Ola JKS Equita w Świętochowie
2005 (JM.)
O039308
30. Kaszyńska Ola Stowarzyszenie Jeździeckie Poster
2018 (Mł.)
brak
31. Klusek Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
O037775
32. Kołodziejek Jakub Nz
2004 (JM.)
Brak
33. Kopko Justyna JKS OLSZA
S
O003096
34. Korzuchowska Karolina Ojo Negro
2001 (J.)
Brak
35. Kostrzewa Klara KJ Rock Horses
S
O003774
36. Kowalska Hanna Platyna
2004 (JM.)
Brak
37. Kucharczyk Hanna BPK
2006 (JM.)
BRAK
38. Kuźma Nadia Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2004 (JM.)
O035744
39. Lewandowska Oliwia BPK
2001 (J.)
brak
40. Łapińska Aleksandra JKS Tornado Szczecin
S
O007929
41. Makowska Martyna Largo Sp. z o. o. Warszawa
2002 (J.)
O024451
42. Malinowski Jakub Różaland
2007 (JM.)
Brak
43. Małachowska Anna Jeździecki Klub Sportowy Equita
S
brak
44. Michalak Zofia Brak
2005 (JM.)
O045772
45. Michalska Emilia Stowarzyszenie Jeździeckie Poster
2007 (JM.)
O046006
46. Misior Paulina KJ Akademia Kucania Dawidy
2002 (J.)
O031610
47. Mitrowska Martyna Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O036853
48. Niedzielska Julia Stowarzyszenie Jeździeckie Poster
2004 (JM.)
brak
49. Niewiadomska Jagoda WKJ Lublin
1999 (MJ.)
O022705
50. Niewiadomski Kacper wkj Lublin
2002 (J.)
O029332
51. Olszewska Wiktoria NZ
2003 (J.)
brak
52. Olszewski Tomasz JKS Olsza
S
O005398
53. Ostrowska Julia Polski Polo Klub Warszawa
1998 (MJ.)
O006897
54. Pankiewicz Ireneusz KJ Bielik Grzegorzewice
S
O028769
55. Pastorica Olaf Poster Piaseczno
2005 (JM.)
brak
56. Patejko Sara Largo Sp. z o.o.
2004 (JM.)
O031618
57. Pilkiewicz Krystyna JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O031627
58. Podsiadło Daria KKJ Kielce
2003 (J.)
O040566
59. Pogorzelska Karolina Stowarzyszenie Jeździeckie Poster
2006 (JM.)
brak
60. Pondo Natalia BPK (MAZ)
2003 (J.)
O034837
61. Poschauko Julia St. KJ Legia Kozielska Warszawa
1999 (MJ.)
O014122
10085827
62. Poznańska Aleksandra JKS Karolina Mińsk Mazowiecki
2002 (J.)
O036636
63. Presz Zofia KU AZS Politechnika Warszawska
S
brak
64. Ptaszyńska Julia bpk
2005 (JM.)
O037854
65. Raszewska Gaja Klub Jeździecki Rock Horses
2005 (JM.)
brak
66. Różyc Wiktoria BPK
2005 (JM.)
brak
67. Siejek Michał KJ Akademia Kucania Dawidy
S
O008830
68. Sikorska Alicja brak
2006 (JM.)
brak
69. Słowińska Marika BPK
S
O001532
70. Smuk Julia KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O043875
71. Sokołowska Kamila JKS OLSZA
2003 (J.)
Brak
72. Staroszczuk Zofia Platyna
2004 (JM.)
Brak
73. Strauch Kamila Stajnia J.Milej
1998 (MJ.)
brak
74. Strzeszewska Ewa BPK (MAZ)
2003 (J.)
O032055
75. Szaniawska Karolina KJ Akademia Kucania
2006 (JM.)
O045596
76. Szestowicka Maja Jeździecki Klub Sportowy Equita
2008 (Mł.)
brak
77. Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
S
O000615
10119995
78. Szustkowska Oliwia BPK (MAZ)
1999 (MJ.)
O027447
79. Tomaszewska Izabella Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
S
O003344
80. Tomaszewska Zuzanna JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O037371
81. Trzaska Laura KJ Strzała Krubiczew
2002 (J.)
O037494
82. Turowska Ilona Equiclub Zamłyniec
S
O004175
83. Tymiński Aureliusz KJ Akademia Kucania
S
brak
84. Uljanowska Agnieszka KJ Strzała Krubiczew
S
O006918
85. Usiądek Weronika brak
2006 (JM.)
brak
86. Wacławik Marek Largo Sp. z o. o.
S
O002899
10073039
87. Wałach Maja KJ Dobrzyniec
2007 (JM.)
O046357
88. Waśniewska Pola JKS Olsza
2005 (JM.)
brak
89. Wilczewski Robert SKJ Beckersport Raszyn
S
O002520
90. Winiarska Zofia JKS Olsza
2001 (J.)
Brak
91. Winkler Weronika Klub Jeździecki Żarnowo
2005 (JM.)
O031481
92. Wołkow Maja Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
2003 (J.)
Brak
93. Zalewski Radosław Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
S
O003823
10040868
94. Żewłakow Maja Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O034881
95. Żuchewicz Oliwia Różaland
2001 (J.)
Brak
96. Żuk Zuzanna KJ Bertyn Piastowo
2000 (MJ.)
O026990
97. Zych Oliwia bpk
2003 (J.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

55

A CATOKI HAN. DEU 2010 Wałach gniada/168 F: Catoki / Cambridge
M: Arancha / Accord II
O: Agata Mitrowska
B: Christina Martens
K022778 DE 431316680210
2.

136

ANGELINA G OLD POL 2010 Klacz kasztanowata F: Rotspon /Rubinstein I
M: Hauptstutbuch Argentina / Arizona
O: Joanna Żelazowska
B: Paweł Gąsiński
K025831 DE433332206310
3.

49

ATOMIUM L HOL GER 2011 Wałach siwa/168 F: Clarimo / Clearway
M: Welfin / Lavall I
O: Michał Żewłakow
B: Henrike Feldhaus
K018936 DE421000111411
4.

123

BALCORMO HECTOR NN IRL 2012 Wałach siwa/kuc: F: NN
M: NN
O: Agnieszka Kucharczyk
B: NN
brak
5.

13

BASTYLIA PKSP POL 2011 Klacz gniada/162 F: Oder
M: Ballada
O: Anna Kasprzyszak
B: Piotr Pająk
K023151 616007530050911
6.

139

BIJOU QUEEN WESTF DEU 2012 Klacz kasztanowata F: Bijou Be / Balou du Rouet
M: Goldora / Drossan
O: Piotr Szczurowski
B: Marek Romanowski
K022945
7.

147

BONO SP POL 2009 Wałach siwa/171 F: Silver Dream
M: Bajdarka
O: Justyna Kopko
B: Justyna Kopko
K9300202 616499920001020009
8.

43

BORA BORA Typ Szlachetny POL 2010 Klacz siwa F: nn
M: nn
O: Anna Jagielak
B: -
K021107
9.

56

BORYS XX POL 2003 Wałach kasztanowata/160 F: Glimmerman
M: Brunilde / Forest Wind
O: Agata Mitrowska
B: Kazimierz Rogowski
K020947 POL030000002032
10.

126

BRYZA Małopolska POL 2002 Klacz siwa F: Bajt
M: NN
O: Katarzyna Kopeć
B: brak
brak
11.

77

CALMETTE-P SP POL 2013 Klacz siwa F: Con Calma / Calato
M: Corleanda P / Larron
O: Jan Kalinowski
B: Witold Polowczyk
K024018 616009610036513
12.

69

CAMARO OLD GER 2003 Ogier gniada F: Colander / Contender
M: Persianda / Landadel
O: Michał Pilkiewicz
B:
K016138 DE433311567303
13.

27

CARANJA HOL GER 2011 Klacz gniada F: Cartani / Carthago
M: Ortega I / Caretino
O:
B: Heiko Kaeding
K021428 DE421000220511
14.

154

CARRY LADY Holsztynska POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Carry Son / Carry
M: Claudia / Campbell
O: Mariusz Czarnomski
B: Justyna Kopko
K023003 616009640004111
15.

37

CARUNO 3 HOL GER 2009 Wałach gniada F: Caretino
M: Gerona
O: -
B: -
K022024
16.

81

CASTELLO BRONCO Holsztynska GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Cassini
M: Larisa
O: Janusz zybala
B: Janusz zybala
K014299
17.

99

CHALLENGE PICOBELLO Z Z POL 2013 Ogier gniada F: Contact vd Heffinck / Concept
M: Only Picobello Z / Orlando
O: Jacek Kuźma
B: Zangershide
K024582 056015Z55805613
18.

31

CHILI PJ HAN. GER 2010 Klacz siwa F: Cassus / Cassini I
M: Silver Storm / Silvio I
O: Ilona Turowska
B: Pferdezucht Dr. Jacobs
K017737
19.

94

CINDERELLA SP POL 2007 Klacz kara/167 F: Empire /
M: Candy Girl II PG /
O: Włodzimierz Ptaszyński
B: Remigiusz Makowski
K018783 POL009660451007
20.

91

CLANDOR OLD POL 2009 Wałach siwa/172 F: Clearway / Capitol I
M: Alpenlerche / Albatros
O: Agnieszka Gierszewska
B: Małgorzata Siergiej
K015704 DE418180684809 104WI84
21.

120

CONQUESTINA SP POL 2010 Klacz kasztanowata/170 F: Conquest Boy
M: Impresja / Jakobin
O: Maciej Strzeszewski
B: Józef Rzepka
K019377
22.

93

CONQUESTINA Wielkopolska POL 2009 Klacz kasztanowata F: Conquest boy
M: Impresja
O: Maciej Strzeszewski
B: Józef Rzepka
K019377 616007661217209
23.

159

CRAZY CLASSIC OLD GER 2007 Wałach ciemnogniada/175 F: Con Air / Contender
M: Ristona / Balou Du Rouet
O: Rafał Janusz
B: Gestuet Lewitz
K017579 DE 418181419007
24.

125

DAKOTA N KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Colandro
M: Trienta HZ
O: Sasinowski Leszek
B: M. Nikolic
K012755
25.

54

DANDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata F: Douglas / Darco
M: Wendy V / Indoctro
O: Katarzyna Tomaszewska
B:
K016425 528003000812206
26.

122

DARCO VAN OVERIS Z ZANG POL 2010 Ogier skarogniada/167 F: Darco
M: Ferline/ Romino
O: Michał Broniszewski
B: G Lenaerts
K019460 056015Z55708210
27.

135

DEKOR Małopolska POL 2008 Wałach siwa/170 F: Wareg
M: Des Terma
O: Seweryna Afanasjew
B: Seweryna Afanasjew
Brak
28.

137

DELEKTA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Talent /
M: Delicja /
O: Ingrid Szrajer
B: Agnieszka Jabłońska
K014340 616009610107206
29.

156

DEMON DEL KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Agnieszka Nowicka
B:
K019469 616999661961007
30.

103

DRAGON MŁP POL 1999 Wałach siwa/163 F: nn
M: nn
O: Gaja Raszewska
B: Gaja Raszewska
brak
31.

26

DRUMILLER TRUE BLUE ISH IRL 2013 Wałach gniada F: Plot Blue
M: Armagh
O: -
B: -
K026111
32.

71

E-ACTION B KWPN NED 2009 Klacz gniada F: Action-Breaker
M: Oderna / Animo
O: Joanna Błaszczak
B: Paardenhouderij Boeve V.O.F.
K020045
33.

127

EKSPLOZJA SP POL 2006 Klacz siwa/// F: //
M: //
O: Katarzyna Dembska
B: //
// // //
34.

20

ELWIS Kuc Feliński POL 2005 Wałach kara/kuc:139 F: Mandaryn
M: Energia
O: Anna Sobańska
B: Zofia Fulman
K019939 pol013580372805
35.

105

EMMA Kuc Feliński POL 2007 Klacz siwa/mk:140 F: Romus / Figaro
M: Empatia / Grafit
O: Anna Sobańska
B: Jacek Kosacki
K020362 POL013580665307
36.

151

EMPEROR'S HILL XX IRL 2012 Wałach gniada F: Scorpion / Montjeu
M: Watermelon / Beckett
O: Tomasz Olszewski
B: Irlandia
K025845 372IRE45198525T
37.

32

ERATO SP POL 2008 Ogier kasztanowata/175 F: Lando
M: Effi
O: Paweł Guzy
B: Rafał Kowalski
brak .
38.

66

ESCATO HAN POL 2004 Wałach kara/169 F: Escudo I / Espri
M: Dakita / Dorian
O: Jarosław Celski
B: Dariusz Michalak
K008698 DE431317013204 102YH53
39.

108

EYE CATCHER KWPN POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Nabab de Reve
M: Tolia / Indoctro
O: Anna Stupkiewicz-Ostrowska
B: Holandia
K024780 104ZS80
40.

22

FABERGE H&S KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Ojciec: Corneille / Cornet Obolensky
M: Tadermie / Burggraaf
O: Natalia Maciejewska
B: T. C. Heeregravr-Smits i R. Heeregrave
K024692 528003201001953 105CX44
41.

4

FALKATA WLKP POL 2007 Klacz siwa/165 F: Dżamir /
M: Falanga /
O: Dominika Jamorska
B: Henryk Święcicki
K025262 POL007610193407
42.

144

FAMA WLKP POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc: F: Bonaparte
M: n/n
O: Michał Mordzelewski
B: Sk Plenkity
brak
43.

106

FENIX SP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Faust Z
M: Fascynacja
O: Anna Czajkowska
B: Mariusz Kleniuk
K021275
44.

84

FENOMEN W Kuc Feliński POL 2008 Wałach srokata/kuc: F: Elvis
M: Fifi
O: Grzegorz Szestowicki
B: Ryszard Wójcik
K 013 580 3749 08
45.

46

FISTON VAN T&L BWP BEL 2011 Wałach siwa/170 F: Houston
M: Chanac van T&L / Jarnac
O: Pankiewicz Ireneusz
B: N.V. T&L Kerkstraat
K020838 056007000F50039
46.

23

FUNNY GIRL KUC POL 2001 Klacz kasztanowata/kuc:136 F: Turkus / Talizman
M: Fatima / Nandy Man
O: Anna Brońka
B: Dominik Gronet
K006828 POL013600053501
47.

157

GIOVVANI II KG SP POL 2010 Wałach gniada/171 F: Landor S
M: Genewa KG
O: Agnieszka Goś
B: Komin Grzegorz
K021971 616 009 61 01160 10
48.

52

GLITTER KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata/165 F: Carambole / Cassini I
M: Wepekezwiggy / Voltaire
O: Joanna Ludwicka-Cebula
B: Jan Greve
K019360 528003201107648
49.

116

GOLDIKA SP POL 2011 Klacz gniada F: Larron
M: Grand Rivage
O: Katarzyna Szaniawska
B: nn
K019278 056002W00293935
50.

74

GOOD LOOKING OF HERITAGE Belgijski Gorącokrwisty BEL 2006 Ogier F: Action-breaker
M: Ronka III A
O: Joanna Błaszczak
B: Boonen Karel
K022387
51.

67

GRYKA SP POL 2004 Klacz gniada F: Akcent / Jankes
M: Grana / Edredon
O: Maciej Typiński
B: SK Kalników
K020637 POL009630254004
52.

132

HALLOUMI SP POL 2013 Klacz kara F: Kilian 38
M: Hellenika
O: Jacek Dobrowolski
B: -
K026385
53.

124

HALOGEN SP POL 2006 Wałach gniada F: Lotnik
M: Hortensja
O: Michał Siejek
B: Michał Siejek
K019314
54.

19

HAMILTON KWPN NLD 2012 Wałach siwa F: Cartano / Carthago
M: C'est sym Bien / Contact V
O: Lindsey Davies Miller
B: J. Smeets
K021796 528003201208360
55.

155

HAMLET F.S. KWPN NED 2012 Wałach kara F: Zambesi / Heartbreaker
M: Sjanny / Kigali
O: Aleksandra Nazar
B: ? Holandia
K023255 68920103949595959595
56.

57

HARNAŚ NN POL 2010 Wałach gniada/kuc:147 F: NN
M: NN
O: Magdalena Usiądek
B: „Stajnia Bobrowy Staw” znajdująca się we wsi Sowia Wola gm. Czosnów przy ul. Spacerowej 47
brak 616 999 66 17686 10
57.

97

HERE I AM KWPN NED 2012 Wałach siwa F: Untouchable / Hors la Loi II
M: Deliah / Mr. Blue
O: Jacek Kuźma
B:
K024583 528003201207163 105RY85
58.

65

HIP HOP SP POL 2006 Wałach kasztanowata/165 F: Luron / Guidam
M: Hrabina W / Carlon
O: Jarosław Celski
B: Marek Sutnik
K010615 POL009600061006
59.

47

HOKUS SP POL 2003 Wałach kasztanowata/171 F: Nurjev / Guidam
M: Hiszpanka / Sofix
O: Grzegorz Bonowicz
B: Krzysztof Pałyska
K009484 POL009600186403
60.

145

HULTAJ NN POL 2001 Wałach srokata/kuc:125 F: NN
M: NN
O: Michał Mordzelewski
B: NN
brak
61.

70

I-ROCK FLOWER KWPN NED 2013 Klacz siwa F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Rockella-S / Little Rock
O: WK Consult
B: WK Consult
K023627 528003201308543 105WQ93
62.

95

ILATINA BWP BEL 2008 Klacz gniada F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Cita vc B Bos / Carthago
O: Jacek Kuźma
B: Sonia Deckx
K024589 056002W00268271 104IA32
63.

161

Ilay Invictus F:
M:
O:
B:
64.

58

IRYDION L SP POL 2003 Wałach gniada F: Castigione L
M: Ida L / Lux Z
O: Zbigniew Patejko
B: KJ Alexander Elizówka
K007335 09248 102YT08
65.

60

JEEFREY SP POL 2006 Wałach gniada F: Day Dream II S / Mason
M: Jennifer / Lord Sherry
O: Monika Popławska
B: Renata Marocka
K012535 POL009530260706 104FN35
66.

150

JUNE F:
M:
O:
B:
67.

92

JUST CHERRY SP POL 2010 Klacz kasztanowata/169 F: Iluzjon / Luron
M: Jejmościanka / Justin Damiro
O: Paulina Misior
B: Karolina Ferenstein
K017745 616009600228110
68.

78

KALINKA KUC POL 2010 Klacz kasztanowata/kuc:kuc: 1 F: Karmel
M: Karmela
O: Zofia Mordzelewska
B: NN
K015034
69.

72

KAPITO SP POL 2011 Wałach gniada F: Apollo
M: Kastylia
O: Janusz Błaszczak
B: Ryszard Mordzelewski
K019995
70.

133

KASSARI Szlachetna Półkrew POL 2006 Klacz kasztanowata/163 F: Rhytmus S
M: Kalahari
O: Marek Kucharski
B: Marek Kucharski
brak POL009660501206
71.

1

KASZMIR WLKP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Cajero / Caretino
M: Kalifornia / Dżamir
O: Katarzyna Dobrowolska
B: Marcin Liszkowski
K013435 POL007610013807
72.

75

KATNIS SP POL 2011 Klacz siwa F: Vandamme / Guidam
M: Karbana / Carbano
O: Jan Kalinowski
B: Jan Kalinowski
K021936 616009661572211
73.

76

KEMBALL SP POL 2005 Ogier ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Karbana / Carbano
O: Krzysztof Kalinowski
B: Krzysztof Kalinowski
K010603 POL009660709205 104QE40
74.

142

KORWETTA SP POL 2004 Klacz kasztanowata/166 F: NN
M: NN
O: Michał Mordzelewski
B: NN
brak
75.

42

KURTYNIA HAVBEK TRK. POL 2006 Klacz kara/mk:156 F: Havbek
M: Kubatura / Kesar
O: Agata Makowska
B: Lidia Chomentowska
K012848
76.

15

LAKRO SP POL 2011 Wałach siwa F: HBC Lake Bid / Lansing
M: Lakrima / Rubin
O: Michał Pilkiewicz
B:
K019769 616009610226811
77.

50

LAUDERDALE HOL GER 2004 Ogier gniada/mk: F: Lancer II / Landgraf I
M: P-Hawaii / Candillo
O: Magdalena Karczewska
B: Andreas Kosicki
K009609 DE421000012204 104KS89
78.

128

LIBERTY LIFE WLKP POL 2009 Wałach siwa F: Lord Liberator
M: Latorośl
O: Katarzyna Dembska
B: R P
K019317 616 007 61 02387 09
79.

129

LIBRETTO Gniady POL 2014 Wałach gniada/166 F: Maaik
M: Luśnia
O: Michał Siejek
B: SK Pępowo
brak
80.

73

LIGHTNING 100 HOLST GER 2008 Wałach gniada F: Landos
M: Popstar / Carpaccio
O: Joanna Błaszczak
B: Andrese Harald
K017088
81.

87

LORD OF THE RING KG SP POL 2010 Wałach gniada F: Vandamme / Quidam
M: Larysa K / Graf Top
O: Magdalena Ziajkowska
B: Grzegorz Komin
K017375 616009610115510 105EW09
82.

30

LORDANZ HAN POL 2010 Wałach gniada F: Lordanos / Landos
M: Gundi / Goodman
O: Ilona Turowska
B: Ilona Turowska
K017810 DE431316959810
83.

12

LORELAJ SP POL 2009 Klacz kasztanowata/167 F: Elf
M: Lowly
O: Anna Małachowska
B: Zbigniew Wargodzki
brak 616999661977209
84.

40

MA SURCE (SUKRE) Czysta Krew Arabska ESP 13.04.2007 Wałach siwa/mk: F: Sellui
M: Magala
O: Marcin Różalski
B: Magnolia Arabians
Brak 190201004601132
85.

51

MAESTRO SP POL 2006 Wałach siwa F: Lambado
M: Mara
O: Joanna Ludwicka-Cebula
B: Lucjan Kosnowicz
brak
86.

143

MAGIK KUC POL 2012 Wałach inna/kuc:146 F: NN
M: NN
O: Michał Mordzelewski
B: NN
brak brak
87.

39

MAŁA STOKROTKA Mały Koń POL 2009 Klacz tarantowata/mk: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marcin Różalski
B: Paweł Więcek
brak
88.

64

MARKIZA KUC POL 2007 Klacz bułana/kuc:140 F: Nowator / Pepton
M: Mojra / Grosz
O: Artur Bar
B: Zygmunt Jamka
K020880 POL013660009507
89.

61

MILLCROFT VIVA Kuc Walijski GBR 2009 Klacz kasztanowata/kuc:134 F: Cwrtycadno Caradog / Eyarth Celebration
M: Millcroft Dahlia / Millcroft Royal Lustre
O: Magdalena Karczewska
B: Magdalena Karczewska
K020200 826046020155026
90.

62

MOBY DIC Kuc Feliński POL 2009 Wałach siwa/kuc:126 F: Wartownik / Fason
M: Gucja / Amor
O: Marta Ferenc
B: Marta Ferenc
K021352 616013661209009
91.

59

MR. CINNAMON SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Sword
M: Morgen / Rhytmus
O: Monika Popławska
B: Robert Stasiuk
K023721 616009580444631
92.

131

NADAL SP POL 2007 Wałach gniada F: Lesotho
M: Niezapominajka
O: Izabella Tomaszewska
B: SK Nowielice
K012424 POL009640033207 103ZR24
93.

68

NIEZAPOMINAJKA SP POL 2009 Klacz siwa F: Wieland
M: Nadzieja
O: Adelajda Różyc
B: Marczak Przemysław
616 009 60 03485
94.

98

NIXON JS BWP BEL 2013 Klacz ciemnogniada F: Kannan / Voltaire
M: Dorina JS / Thunder Van De Zuuthoeve
O: Jacek Kuźma
B:
K024581 056002W00304507
95.

100

NOBLE LADY HOLST DNK 1998 Klacz siwa/165 F: Corrado I
M: Lincoln
O: Jacek Kuźma
B: Dania
K010975 21 02645 98 BEL10978
96.

2

OSTEO Pełna Krew Angielska POL 2006 Wałach ciemnogniada/162 F: Manhattan Project
M: Osławica
O: Sebastian Kita
B: Józef Babiś
Brak POL 060000004046
97.

85

PERFECTO SP POL 2010 Wałach kara F: Domel / Lagrain
M: Progis / Grand Amour
O: Aleksandra Poznańska
B: Zenon Brzozowski
K016501 616009520004510
98.

63

PIPIN KM POL 2008 Wałach kasztanowata/mk:154 F: Chery Cordial
M: Pipi
O: Artur Bar
B: Stefan Stubba
K014199 POL 013530225808
99.

36

PLASTYK MŁP POL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Planet
M: Kropka
O: Joanna Łąka-Wałach
B: Andrzej Gajos
K021860 616 006550152311
100.

41

POLECZKA HOL GER 2006 Klacz gniada F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Padura III / Chambertin
O: Artur Gołaś
B: Kai Gerken
K011649 DE421000042506
101.

101

QUEENY WESF GBR 2008 Klacz kara/169 F: Quo Vados
M: Habanera
O: Jacek Kuźma
B: Niemcy
K026549 DE441411964408 04WZ07
102.

96

QUELLE DAME Z Z BEL 2011 Klacz kasztanowata F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Call Picobello Z / Carthago Z
O: Jacek Kuźma
B: Zangershide
K024590 056015Z55619711 105HG02
103.

34

R-FOOD JUNONA A-Z Koń Mały POL 2015 Klacz inna/mk:150cm F: TIJD VLIJT'S VICTOR
M: J-CONTENDRA AZ
O: Nowaczuk Małgorzata
B: Zdziebło Andrzej Marek
Brak
104.

53

RAVECCO S SP POL 2008 Wałach gniada F: Concert / Concetto
M: Ravella S / Grand De La Cour
O: Paweł Jendrzejczak
B: Stanisław Szurik
K015466 POL009520048308
105.

141

ROMANIA SP POL 2010 Klacz kasztanowata/160 F: Maik
M: Rakuza
O: Zofia Presz
B: nn
brak brak
106.

90

ROXANNE 154 HAN GER 2004 Klacz kara F: Cheenook / Caretino
M: Reingold / Ravel
O: Agnieszka Uljanowska
B: Hubert Knigge
K022048 DE431316983704
107.

80

RUDBEKIA SP POL 2010 Klacz gniada F: faust zt
M: doren
O: MAREK NIEWIADOMSKI
B: marek niewiadomski
BRAK s666
108.

158

STAVROS HAN GER 2008 Wałach ciemnogniada/175 F: Stakkato / Spartan
M: Zora / Zuenftiger
O: Rafał Janusz
B: Elisabeth Kapp
K014790 DE431314801008
109.

24

SUNBIRD XX POL 2013 Ogier kasztanowata F: Roulette
M: Segasta
O: India Śliwińska
B: SK Kozienice
brak
110.

148

SZMULA SP POL 2013 Klacz tarantowata/168 F: Telco
M: Samira
O: Tomasz Olszewski
B: Józef Wiśniewski
K024178 616009640050413
111.

5

TAVANTA VTH KWPN NED 2000 Klacz kara F: Burggraff
M: Ifanta
O: Joanna Żelazowska
B:
K008747
112.

48

TISJAN Dansk Varmblood POL 2004 Wałach kasztanowata/172 F: TIZIANO/HORS LA LOI II/ PAPILLON ROUGE
M: U.N./**ASTON/*A'KHAN Z
O: Grzegorz Bonowicz
B: Roskjaergaard/Belgia
K019509 208333DW0406699
113.

102

TORNADO Kuc Felinski POL 2007 Wałach gniada/kuc: F: Karmel
M: Tasmania
O: Katarzyna Gawda
B: Klub Jeździecki Kapriola choiny
Brak
114.

140

URIAS KWPN NED 2001 Wałach gniada/171 F: Indoctro
M: Ebilithya
O: Agnieszka Winkler
B: Albert Zoer
K008182 0105809 POL40639
115.

16

URSUS Connemara SWE 2011 Wałach ciemnogniada/kuc: F:
M:
O: Joanna Żelazowska
B:
Brak
116.

114

VALENTINO KUC POL 2012 Wałach gniada F: Nn
M: Nn
O: Paula Obrębska
B: Polska
Brak
117.

18

VALES BLUERAY KUC IRL 2008 Wałach siwa/kuc:148 F: Vales Blue Rebel /
M: Vales Molly /
O: Karolina Klusek
B: Patricia Dalton
K024184 826082001201313
118.

134

WELCOME HL Wielkopolska POL 2004 Wałach kara F: Pink Floyd HL
M: Westalka
O: Józef Fikus
B: Stadnina Koni Święta Lipka Sp. z o. o
brak POL 007600063904
119.

113

WENDY SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/173 F: Karbit
M: Wenus
O: Aneta Zych
B: Kujawsko-Pomorski Związek Hodowców Koni
brak 616009520056812
120.

160

ZAGATO KWPN NED 2004 Wałach gniada F: Contendro / Contender
M: Orbarjolijn / Lux
O:
B:
K009985 5280030401853 102SW89
Rider Club
Competition
Prize
Bonowicz Paulina KJ Młyńska Struga
200
SUM:
200.00
Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
50
SUM:
50.00
Gierszewska Natalia SKJ Bajardo Augustówek
100
SUM:
100.00
Janusz Rafał KS Garo
50
200
SUM:
250.00
Jendrzejczak Blanka JKS Equita Świętochów
50
SUM:
50.00
Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
400
SUM:
400.00
Kopko Justyna JKS OLSZA
250
SUM:
250.00
Łapińska Aleksandra JKS Tornado Szczecin
50
SUM:
50.00
Makowska Martyna Largo Sp. z o. o. Warszawa
100
250
100
SUM:
450.00
Niewiadomska Jagoda WKJ Lublin
600
SUM:
600.00
Olszewski Tomasz JKS Olsza
150
SUM:
150.00
Ostrowska Julia Polski Polo Klub Warszawa
250
SUM:
250.00
Patejko Sara Largo Sp. z o.o.
300
50
SUM:
350.00
Pilkiewicz Krystyna JKS Equita Świętochów
400
SUM:
400.00
Poznańska Aleksandra JKS Karolina Mińsk Mazowiecki
50
SUM:
50.00
Siejek Michał KJ Akademia Kucania Dawidy
300
SUM:
300.00
Tomaszewska Izabella Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
100
SUM:
100.00
Turowska Ilona Equiclub Zamłyniec
50
SUM:
50.00
Wilczewski Robert SKJ Beckersport Raszyn
400
50
SUM:
450.00
Zalewski Radosław Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
600
50
150
SUM:
800.00
Żuk Zuzanna KJ Bertyn Piastowo
250
SUM:
250.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bar Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
PIPIN (63)
2019-01-12
20
2019-01-12
2019-01-13
7
2019-01-13
14
MARKIZA (64)
2019-01-12
2
2019-01-12
2
2019-01-13
4
2019-01-13
2019-01-13
2
Błaszczak Julia
JKS u Robsonów
2019-01-12
21
2019-01-13
10
2019-01-12
20
2019-01-13
Bonowicz Paulina
KJ Młyńska Struga
HOKUS (47)
2019-01-12
23
2019-01-12
2019-01-13
3
200
2019-01-13
14
TISJAN (48)
2019-01-12
10
2019-01-12
18
2019-01-13
10
2019-01-13
6
Brońka Zofia
KJ Szwadron Jazdy RP
2019-01-12
1
2019-01-12
1
SUNBIRD (24)
2019-01-12
10
2019-01-12
3
Cebula Marianna
Jeździecki Klub Sportowy Equita
MAESTRO (51)
2019-01-12
1
2019-01-12
8
2019-01-13
10
2019-01-13
2019-01-13
12
2019-01-12
Cebula Olga
JKS Equita w Świętochowie
GLITTER (52)
2019-01-12
29
2019-01-12
2019-01-12
7
2019-01-13
6
2019-01-13
2019-01-13
5
Celska Olga
SKJ Beckersport Raszyn
HIP HOP (65)
2019-01-12
25
2019-01-12
15
ESCATO (66)
2019-01-12
4
2019-01-12
21
Chodorski Krzysztof
Klub Jeździecki HIPPICA POLONIA
DAKOTA N (125)
2019-01-12
8
2019-01-12
Ciarczyńska Alicja
KJ Aromer Józefin
2019-01-12
17
2019-01-13
7
Czajkowska Dorota
BPK
FENIX (106)
2019-01-12
2019-01-12
2019-01-13
9
2019-01-13
Czarnomska Gabriela
JKS Olsza
2019-01-13
2019-01-13
2
Czarnomski Mariusz
JKS Olsza
JUNE (150)
2019-01-13
2019-01-13
Dąbkowska Aleksandra
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2019-01-12
9
2019-01-13
13
ERATO (32)
2019-01-12
18
2019-01-12
5
50
2019-01-13
11
Dąbrowska Zofia
bpk
VALENTINO (114)
2019-01-12
28
2019-01-12
13
2019-01-13
1
2019-01-13
13
Dobrowolska Katarzyna
bpk
2019-01-12
13
2019-01-12
28
Dobrzyńska Julia
KJ Platyna
URSUS (16)
2019-01-12
2019-01-12
21
2019-01-12
Ferenc Kinga
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2019-01-12
14
2019-01-12
2019-01-12
5
2019-01-12
1
2019-01-12
1
Gawda Kaja
SJ Piker
TORNADO (102)
2019-01-13
1
2019-01-13
1
Gierszewska Natalia
SKJ Bajardo Augustówek
CLANDOR (91)
2019-01-12
8
2019-01-12
4
100
Goś Natalia
JKS Olsza
2019-01-13
3
Jagielak Anna
KJ Aldragho Piaseczno
2019-01-12
29
2019-01-12
Jamorska Dominika
Kielecki Klub Jeździecki
2019-01-12
7
2019-01-12
2019-01-13
4
2019-01-13
18
2019-01-12
31
2019-01-12
22
2019-01-12
19
2019-01-13
16
2019-01-13
2019-01-13
11
Janusz Rafał
KS Garo
STAVROS (158)
2019-01-12
5
50
2019-01-12
3
200
2019-01-12
15
2019-01-12
14
Jarecka Lena
KJ Akademia Kucania
EMMA (105)
2019-01-12
5
2019-01-12
2019-01-12
Jendrzejczak Blanka
JKS Equita Świętochów
2019-01-13
5
50
2019-01-12
9
2019-01-12
28
Kajak Dawid
BPK (MAZ)
GRYKA (67)
2019-01-12
13
2019-01-12
27
2019-01-13
20
Kalinowski Cezary
KJ Strzała Krubiczew
KEMBALL (76)
2019-01-12
2
400
2019-01-12
22
2019-01-12
12
Karczewska Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2019-01-13
1
2019-01-13
13
Kasprzyszak Ola
JKS Equita w Świętochowie
2019-01-12
4
2019-01-12
5
2019-01-12
2019-01-13
9
2019-01-13
2019-01-13
3
Kaszyńska Ola
Stowarzyszenie Jeździeckie Poster
FAMA (144)
2019-01-12
1
2019-01-12
1
Klusek Karolina
KJ Akademia Kucania Dawidy
2019-01-12
15
2019-01-12
6
Kołodziejek Jakub
Nz
OSTEO (2)
2019-01-12
22
2019-01-12
2019-01-12
Kopko Justyna
JKS OLSZA
BONO (147)
2019-01-12
1
250
2019-01-12
26
Korzuchowska Karolina
Ojo Negro
2019-01-13
20
2019-01-13
Kostrzewa Klara
KJ Rock Horses
2019-01-13
13
Kowalska Hanna
Platyna
URSUS (16)
2019-01-13
14
2019-01-13
2019-01-13
Kucharczyk Hanna
BPK
2019-01-12
1
2019-01-12
22
Kuźma Nadia
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2019-01-12
8
QUEENY (101)
2019-01-12
12
2019-01-12
13
Lewandowska Oliwia
BPK
2019-01-12
1
2019-01-12
1
2019-01-13
11
2019-01-13
Łapińska Aleksandra
JKS Tornado Szczecin
2019-01-12
5
50
2019-01-12
9
Makowska Martyna
Largo Sp. z o. o. Warszawa
2019-01-12
3
100
2019-01-13
1
250
2019-01-13
2019-01-12
25
2019-01-13
3
100
2019-01-13
17
Malinowski Jakub
Różaland
2019-01-12
6
2019-01-12
2019-01-12
2019-01-13
19
2019-01-13
2019-01-13
13
Małachowska Anna
Jeździecki Klub Sportowy Equita
LORELAJ (12)
2019-01-12
2019-01-12
12
2019-01-12
2019-01-13
6
2019-01-13
13
Michalak Zofia
Brak
EKSPLOZJA (127)
2019-01-12
7
2019-01-12
9
2019-01-13
17
2019-01-12
2
2019-01-13
16
2019-01-12
9
2019-01-13
11
Michalska Emilia
Stowarzyszenie Jeździeckie Poster
KALINKA (78)
2019-01-12
2019-01-12
22
Misior Paulina
KJ Akademia Kucania Dawidy
2019-01-12
16
2019-01-12
2019-01-13
9
2019-01-13
18
Mitrowska Martyna
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2019-01-12
8
2019-01-12
BORYS (56)
2019-01-12
1
2019-01-12
11
Niedzielska Julia
Stowarzyszenie Jeździeckie Poster
KORWETTA (142)
2019-01-12
12
2019-01-12
4
Niewiadomska Jagoda
WKJ Lublin
2019-01-13
6
2019-01-13
1
600
Niewiadomski Kacper
wkj Lublin
2019-01-13
15
2019-01-13
6
Olszewska Wiktoria
NZ
2019-01-12
27
2019-01-12
22
Olszewski Tomasz
JKS Olsza
SZMULA (148)
2019-01-12
2
150
2019-01-12
Ostrowska Julia
Polski Polo Klub Warszawa
2019-01-12
24
2019-01-12
3
250
Pankiewicz Ireneusz
KJ Bielik Grzegorzewice
2019-01-12
26
2019-01-12
2019-01-13
12
2019-01-13
Pastorica Olaf
Poster Piaseczno
MAGIK (143)
2019-01-12
21
2019-01-12
1
Patejko Sara
Largo Sp. z o.o.
2019-01-12
2
300
2019-01-13
14
2019-01-12
4
50
Pilkiewicz Krystyna
JKS Equita Świętochów
LAKRO (15)
2019-01-12
1
400
2019-01-12
2019-01-13
19
2019-01-13
7
CAMARO (69)
2019-01-12
7
2019-01-12
15
2019-01-13
16
Podsiadło Daria
KKJ Kielce
DELEKTA (137)
2019-01-12
2019-01-12
6
Pogorzelska Karolina
Stowarzyszenie Jeździeckie Poster
HULTAJ (145)
2019-01-12
32
2019-01-12
2019-01-12
17
Pondo Natalia
BPK (MAZ)
HALLOUMI (132)
2019-01-13
9
2019-01-13
10
Poschauko Julia
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2019-01-12
18
2019-01-12
27
2019-01-13
12
JEEFREY (60)
2019-01-12
14
2019-01-13
10
Poznańska Aleksandra
JKS Karolina Mińsk Mazowiecki
2019-01-13
14
2019-01-13
5
50
2019-01-12
16
2019-01-12
Presz Zofia
KU AZS Politechnika Warszawska
ROMANIA (141)
2019-01-12
1
2019-01-12
1
Ptaszyńska Julia
bpk
2019-01-12
6
2019-01-12
14
2019-01-13
10
2019-01-13
15
2019-01-12
2019-01-13
Raszewska Gaja
Klub Jeździecki Rock Horses
DRAGON (103)
2019-01-12
1
2019-01-12
15
Różyc Wiktoria
BPK
2019-01-12
16
2019-01-12
2019-01-13
2
2019-01-13
2019-01-12
2019-01-13
7
Siejek Michał
KJ Akademia Kucania Dawidy
2019-01-13
2
300
2019-01-13
8
Sikorska Alicja
brak
KASSARI (133)
2019-01-12
1
2019-01-12
1
Słowińska Marika
BPK
ZAGATO (160)
2019-01-13
8
2019-01-13
8
Smuk Julia
KJ Akademia Kucania
HALOGEN (124)
2019-01-13
4
2019-01-13
2019-01-13
5
Sokołowska Kamila
JKS OLSZA
DEMON DEL (156)
2019-01-13
1
2019-01-13
1
Staroszczuk Zofia
Platyna
2019-01-12
20
2019-01-12
2019-01-12
3
2019-01-13
8
2019-01-13
2019-01-13
8
Strauch Kamila
Stajnia J.Milej
BRYZA (126)
2019-01-12
1
2019-01-12
10
Strzeszewska Ewa
BPK (MAZ)
2019-01-13
17
2019-01-13
Szaniawska Karolina
KJ Akademia Kucania
ELWIS (20)
2019-01-12
1
2019-01-12
18
2019-01-12
2019-01-13
21
2019-01-13
GOLDIKA (116)
2019-01-12
19
2019-01-12
2019-01-13
6
2019-01-13
Szestowicka Maja
Jeździecki Klub Sportowy Equita
2019-01-12
1
2019-01-12
1
2019-01-13
7
2019-01-13
1
2019-01-13
3
Szmytkowski Piotr
KJ Plejada Tarczyn
WENDY (113)
2019-01-12
22
Szustkowska Oliwia
BPK (MAZ)
2019-01-12
24
2019-01-13
11
Tomaszewska Izabella
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
NADAL (131)
2019-01-13
12
2019-01-13
4
100
Tomaszewska Zuzanna
JKS Equita Świętochów
DANDY (54)
2019-01-12
22
2019-01-12
13
2019-01-13
1
2019-01-13
15
Trzaska Laura
KJ Strzała Krubiczew
KATNIS (75)
2019-01-12
1
2019-01-12
Turowska Ilona
Equiclub Zamłyniec
LORDANZ (30)
2019-01-12
14
2019-01-12
30
2019-01-13
2019-01-12
17
2019-01-12
10
2019-01-13
8
2019-01-13
4
50
Tymiński Aureliusz
KJ Akademia Kucania
LIBRETTO (129)
2019-01-13
17
2019-01-13
1
Uljanowska Agnieszka
KJ Strzała Krubiczew
2019-01-12
29
Usiądek Weronika
brak
HARNAŚ (57)
2019-01-12
1
2019-01-12
11
2019-01-13
12
2019-01-13
Wacławik Marek
Largo Sp. z o. o.
2019-01-12
11
2019-01-12
20
2019-01-12
6
2019-01-12
10
Wałach Maja
KJ Dobrzyniec
PLASTYK (36)
2019-01-12
9
2019-01-12
2019-01-12
11
2019-01-13
7
2019-01-13
2019-01-13
Waśniewska Pola
JKS Olsza
2019-01-13
5
2019-01-13
Wilczewski Robert
SKJ Beckersport Raszyn
2019-01-12
10
2019-01-12
7
2019-01-13
2
400
KAPITO (72)
2019-01-12
4
50
2019-01-12
11
2019-01-13
9
Winiarska Zofia
JKS Olsza
2019-01-13
2019-01-13
16
Winkler Weronika
Klub Jeździecki Żarnowo
URIAS (140)
2019-01-12
19
2019-01-12
2019-01-13
15
2019-01-13
21
Wołkow Maja
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
DEKOR (135)
2019-01-12
2019-01-12
Zalewski Radosław
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2019-01-13
5
ILATINA (95)
2019-01-12
6
2019-01-12
12
2019-01-12
7
2019-01-12
1
600
2019-01-12
19
2019-01-13
4
50
2019-01-13
12
2019-01-12
3
2019-01-12
23
2019-01-13
2
150
2019-01-13
9
Żewłakow Maja
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2019-01-13
7
2019-01-13
11
2019-01-12
17
2019-01-12
16
Żuchewicz Oliwia
Różaland
2019-01-12
2019-01-12
12
2019-01-13
2019-01-13
18
Żuk Zuzanna
KJ Bertyn Piastowo
CARANJA (27)
2019-01-12
11
2019-01-12
8
2019-01-13
3
250
Zych Oliwia
bpk
WENDY (113)
2019-01-12
29
2019-01-13
1
2019-01-12
23
2019-01-13
15
2019-01-13

Number of Riders: 97

Number of Horses: 120

The sum of prizes: 5 550.00

Competition results developed by: HIPPOSERWIS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052014-3, Tomasz Próchniak, Lublin)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl