Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZR-B i HZT-B
Bobrowy Staw, 8-9.12.2018r.

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
125 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 08:08:38
2018-12-06 00:28:36
Amelia Wodzicka J'03 GARDEN M
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
124 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 08:08:43
2018-12-06 00:26:40
Maja Wodzicka NAWARA EWITA
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 08:08:48
2018-12-05 22:37:15
Wiktoria Dryja FAMA
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
122 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 08:08:53
2018-12-05 22:25:41
Karolina Pogorzelska HULTAJ
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 08:08:58
2018-12-05 22:22:32
Emila Michalska KALINKA
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
120 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 08:09:03
2018-12-05 22:17:31
Zofia Gintowt-Juchniewicz SKŁADNIA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 22:00:14
2018-12-05 21:33:08
Maja Kosińska MERWIN
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 21:01:42
2018-12-05 20:36:58
Bogdan Maślanka KASTET
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 21:01:46
2018-12-05 20:09:19
Marcin Bętkowski BRENDAN
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
116 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 16:28:32
2018-12-05 16:28:14
Katarzyna Stypułkowska OLFRAM
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 10:54:38
2018-12-05 08:34:23
Aleksandra Walczak HAPPY RYTM
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
114 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 10:54:35
2018-12-05 08:33:57
Karolina Klusek VALES BLUERAY
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
113 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 08:06:20
2018-12-05 07:43:50
Michał Mordzelewski MUZA
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
112 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 08:06:48
2018-12-05 07:38:00
Kamil Rusinek JACKSON
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
111 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 08:07:16
2018-12-05 07:37:11
Michał Mordzelewski DENDY
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 08:07:40
2018-12-04 23:27:45
Dariusz Garstka SAINT LAURENT
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.5
107 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 08:09:10
2018-12-04 23:03:59
Aleksandra Komar QUO VADIS
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
106 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 08:09:36
2018-12-04 23:01:32
Aleksandra Komar LUKAS
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 08:10:02
2018-12-04 22:08:47
Kaja Trzcińska JUPITER
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
104 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 08:10:30
2018-12-04 22:08:02
Stanisław Przedpełski COCO LADY
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.5
103 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 08:10:56
2018-12-04 22:06:59
Stanisław Przedpełski SUN PAULA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
102 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 21:19:37
2018-12-04 21:19:16
Ewa Strzeszewska CONQUESTINA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
101 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 21:19:32
2018-12-04 20:58:40
Agnieszka Kułakowska NEW GOLD
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
100 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 20:57:09
2018-12-04 20:49:50
Włodzimierz Gieryszewski DINA
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
98 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 20:57:15
2018-12-04 20:47:50
Karina Dzięgielewska OLSTER
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 20:57:18
2018-12-04 20:43:37
Karina Dzięgielewska PLOTER
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 20:57:21
2018-12-04 20:42:58
Julia Gąsiorek INTERIA
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 20:57:24
2018-12-04 20:41:56
Zofia Klimaszewska CARAT
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
94 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 20:57:26
2018-12-04 20:40:11
Michał Mordzelewski HESSEL
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 20:06:19
2018-12-04 20:02:50
Paulina Gostkiewicz INEZ W
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 18:47:47
2018-12-04 18:04:49
Krzysztof Retka MISTER ZINEDINE S
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 18:47:52
2018-12-04 18:00:25
Magdalena Missala FERRERO
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 18:47:59
2018-12-04 17:59:27
Andrzej Missala FERRERO
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 16:33:56
2018-12-04 16:17:11
Natalia Maciejewska FABERGE H&S
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 10:54:29
2018-12-04 14:51:49
Zuzanna Molenda SZAMAN HIPPICA
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 13:35:55
2018-12-04 13:32:24
Dawid Kajak GRYKA
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
86 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 12:09:41
2018-12-04 11:59:05
Sebastian Grzeszczyk MONELLO
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
85 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 12:09:47
2018-12-04 11:57:48
Sebastian Grzeszczyk HORTENSJA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 12:09:49
2018-12-04 09:24:42
Daria Podsiadło DELEKTA
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 12:10:12
2018-12-04 08:44:10
Zofia Dąbrowska VALENTINO
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
80 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 12:10:14
2018-12-04 08:37:32
Marek Wacławik WERONA
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
79 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 08:21:47
2018-12-03 22:32:39
Piotr Pietrzyk HIALIT
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
78 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 08:21:52
2018-12-03 21:52:59
Alicja Markiewicz TOPAZ
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
77 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 08:21:57
2018-12-03 21:12:27
Julia Ptaszyńska CINDERELLA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 08:22:01
2018-12-03 20:58:22
Weronika Buchcar REBELIA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 08:22:06
2018-12-03 19:22:17
Zuzanna Chwalińska EUFORIA PW
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
74 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 08:22:10
2018-12-03 19:21:56
Zuzanna Chwalińska ENDO
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
72 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 08:22:18
2018-12-03 18:32:07
Wiktoria Huber LOLITA BH
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
70 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 08:22:26
2018-12-03 17:55:01
Maja Żewłakow ATOMIUM L
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
69 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 16:51:15
2018-12-03 16:01:12
Wiktor Łapiński TURINI
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 16:51:17
2018-12-03 15:46:43
Gabriela Jóźwiak ETNA W
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 16:51:20
2018-12-03 13:23:14
Tomasz Matysiak LENOX
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 12:30:08
2018-12-03 11:56:10
Maja Kołacz CON AMORE
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 12:29:46
2018-12-03 11:55:24
Maja Trojanowicz TORNADO II
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 11:44:17
2018-12-03 11:44:01
Aleksander Kiljańczyk AMIGO L
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 11:41:55
2018-12-03 11:41:38
Magdalena Ziajkowska CHARDONNAY
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 08:26:16
2018-12-03 06:33:02
Monika Nazaruk DIEGO
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
60 ENTRY PRE-APPROVED 2018-12-03 08:26:21
2018-12-02 23:40:20
Agnieszka Fajdasz SZAMAN
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 08:26:25
2018-12-02 23:08:14
Karolina Badowska LETYCJA
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 08:26:29
2018-12-02 23:06:25
Karolina Badowska DABECJA
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 21:12:30
2018-12-02 21:08:01
Dominika Uchman QIDA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 21:12:33
2018-12-02 20:59:32
Urszula Kalicińska GRANDA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
54 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 20:59:27
2018-12-02 20:59:00
Urszula Kalicińska DISCOVER-S
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.5
53 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 20:59:24
2018-12-02 20:58:29
Paweł Kaliciński WILLIE
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.5
51 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 20:59:19
2018-12-02 20:57:28
Paweł Kaliciński FAMATA B
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.5
50 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 20:59:15
2018-12-02 20:56:30
Martyna Klimczak BETINA
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 15:21:27
2018-12-02 15:20:38
Marek Urbaniak EMIRATES
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
48 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 15:19:43
2018-12-02 13:56:48
Karolina Bar MARKIZA
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 15:19:49
2018-12-02 11:16:38
Zuzanna Oziemska ŁAPÓWKA
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 17:01:06
2018-12-02 10:18:56
Krystyna Karcz SHERIDAN
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 15:19:56
2018-12-02 07:45:08
Natalia Rapacka-Zimny J'02 GREASE LIGHTNING
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 15:19:59
2018-12-02 06:52:44
Karolina Karczewska LAUDERDALE
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
41 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 15:20:04
2018-12-02 06:51:12
Karolina Bar PIPIN
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
40 ENTRY ACCEPTED 2018-12-01 18:21:07
2018-12-01 18:20:51
Gabriella Niklińska TRYNIDAD
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-12-01 13:21:30
2018-12-01 09:18:36
Ola Kasprzyszak BASTYLIA
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2018-12-01 13:21:27
2018-12-01 09:10:00
Zuzanna Karczewska VARIUS
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
37 ENTRY ACCEPTED 2018-12-01 13:21:21
2018-12-01 09:08:38
Anna Małachowska LORELAI
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2018-12-01 13:21:15
2018-12-01 09:07:04
Zofia Stasiak AMURAT
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-12-01 13:21:12
2018-12-01 09:06:01
Weronika Rydzewska SILVER BOY
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
34 ENTRY ACCEPTED 2018-12-01 13:21:08
2018-12-01 09:04:57
Zuzanna Tomaszewska DANDY
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.5
33 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 10:47:55
2018-12-01 09:03:50
Krystyna Pilkiewicz LAKRO
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.5
32 ENTRY ACCEPTED 2018-12-01 13:20:56
2018-12-01 09:02:56
Marianna Cebula MAESTRO
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-12-01 13:20:51
2018-12-01 09:01:49
Olga Cebula GLITTER
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2018-12-01 13:20:48
2018-11-30 21:51:23
Karolina Kicińska NOTA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2018-12-01 13:20:44
2018-11-30 21:22:23
Piotr Szmytkowski FELINE WM
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
28 ENTRY ACCEPTED 2018-11-29 20:54:49
2018-11-29 20:48:10
Zofia Brońka FUNNY GIRL
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-11-29 15:38:21
2018-11-29 09:51:18
Marika Słowińska ZAGATO
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2018-12-01 18:23:00
2018-11-29 08:40:47
Dorota Radzikowska BASHIRA-K
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 20:33:07
2018-11-28 20:20:56
Ireneusz Pankiewicz FISTON VAN T&L
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
24 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 17:40:32
2018-11-28 11:56:14
Weronika Usiądek HARNAŚ
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 07:55:57
2018-11-28 07:54:02
Zofia Chrzanowska MŁODY JAPE
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
22 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 22:30:27
2018-11-27 21:48:25
Antoni Orlikowski CLASSIC BLUE HIVETTE Z
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2018-12-01 13:20:40
2018-11-27 13:51:44
Anna Czarnecka JIM BEAM
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 22:29:58
2018-11-27 13:30:36
Hanna Szustorowska RICO KG
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 08:17:43
2018-11-26 23:18:38
Zuzanna Prymek HOLLIDAY
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
18 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 08:17:13
2018-11-26 23:17:41
Aleksandra Dąbkowska DRUMILLER TRUE BLUE
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
16 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 08:16:38
2018-11-26 20:47:41
Maja Wałach PLASTYK
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2018-11-25 23:14:22
2018-11-25 22:20:46
Ewelina Kluska WIASTON
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2018-11-25 23:14:27
2018-11-25 19:28:40
Szymon Weremczuk LADY PEZI
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
13 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 19:50:30
2018-11-25 19:28:14
Wiktoria Kurzyp GROM
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
12 ENTRY ACCEPTED 2018-11-25 23:14:41
2018-11-25 16:25:37
Laura Tomann EXPRESSO EH Z
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2018-11-25 12:08:01
2018-11-25 11:10:07
Ewa Suminska CAFISSIMO
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
8 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 19:42:05
2018-11-22 11:44:33
Ilona Turowska LORDANZ
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
7 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 19:42:06
2018-11-22 11:43:12
Ilona Turowska CHILI PJ
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 08:22:30
2018-11-21 19:04:49
Zuzanna Werelich NOMINACJA
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
4 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 10:14:30
2018-11-11 11:46:24
Magdalena Drezno CLEMENS WS
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Badowska Karolina Polski Polo Klub
S
O011458
2. Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O030815
3. Baranowska Oliwia KJ Podkowa Leśna
2004 (JM.)
O035293
4. Brońka Zofia KJ Szwadron Jazdy RP
2001 (J.)
O028348
5. Buchcar Weronika JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O013688
6. Cebula Marianna Jeździecki Klub Sportowy Equita
2004 (JM.)
O052249
7. Cebula Olga JKS Equita w Świętochowie
2006 (JM.)
O049784
8. Chwalińska Zuzanna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (J.)
O045740
9. Czarnecka Anna BPK
2001 (J.)
brak
10. Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002996
11. Dąbrowska Zofia bpk
2008 (Mł.)
brak
12. Dębska Matylda BPK
13. Drezno Magdalena Kielecki KJ
S
O019325
14. Drezno Rafał KKJ Kielce
O0126997
15. Dryja Wiktoria Stowarzyszenie Jeździeckie Poster
2005 (JM.)
brak
16. Dzięgielewska Karina St. KSK Stare Babice
2004 (JM.)
O036256
17. Fajdasz Agnieszka BPK
S
Brak
18. Gąsiorek Julia St. KSK Stare Babice
2004 (JM.)
O040083
19. Gieryszewski Włodzimierz St. KSK Stare Babice
S
O005021
20. Gostkiewicz Paulina KJ Dworek Okuniew
S
O019602
21. Grabowska Oliwia Largo Sp. z.o.o
S
O006099
22. Grzeszczyk Sebastian KJ Skarb Kozienice
S
O027577
23. Huber Wiktoria KU AZS Politechniki Warszawskiej
2000 (MJ.)
O018498
24. Januszkiewicz Kaja Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2006 (JM.)
O049107
25. Jóźwiak Gabriela KJ Aromer Józefin
2002 (J.)
brak
26. Kajak Dawid BPK (MAZ)
S
O028288
27. Kalicińska Urszula St. Warszawski KJ
S
O003724
28. Kaliciński Paweł St. Warszawski KJ
S
O002026
29. Karcz Krystyna BPK
2003 (J.)
brak
30. Karczewska Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O034650
31. Karczewska Zuzanna JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O026868
32. Kasprzyszak Ola JKS Equita w Świętochowie
2005 (JM.)
O039308
33. Kicinska Karolina SSKJ Bobrowy Staw
S
O043139
34. Kiljańczyk Aleksander KJ Skarb Kozienice
S
O027451
35. Klimaszewska Zofia St. KSK Stare Babice
S
O013052
36. Klimczak Martyna KJ Akademia Kucania Dawidy
2004 (JM.)
O039324
37. Klusek Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
O037775
38. Kluska Ewelina KJ Milord Falenty Nowe
S
O044917
39. Kołacz Maja Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2003 (J.)
O040144
40. Komar Aleksandra BPK (MAZ)
S
O028779
41. Kosińska Maja BPK
2000 (MJ.)
O035697
42. Kułakowska Agnieszka JKS Equita Świętochów
S
O005238
43. Kurzyp Wiktoria WKJ Lublin
S
O023317
44. Kuźma Nadia Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2004 (JM.)
O035744
45. Łapiński Wiktor brak
2006 (JM.)
brak
46. Łowiec Zuzanna BPK
47. Maciejewska Natalia JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O015211
48. Małachowska Anna Jeździecki Klub Sportowy Equita
S
brak
49. Markiewicz Alicja UKS Primo Grodzisk Maz.
2005 (JM.)
O031292
50. Maślanka Bogdan St. SKJ Bobrowy Staw
S
O022341
51. Matysiak Tomasz KJ Aromer Józefin
S
O040585
52. Michalak Zofia BPK
2005 (JM.)
O045772
53. Michalska Emilia Stowarzyszenie Jeździeckie Poster
2007 (JM.)
O046006
54. Missala Andrzej Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2004 (JM.)
brak
55. Missala Magdalena Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2005 (JM.)
O040709
56. Mordzelewski Michał Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
S
O001972
57. Nazaruk Monika brak
S
brak
58. Niklińska Gabriella KJ Szumawa Bobrowiec
S
O019682
59. Orlikowski Antoni Stadnina Hubertus Sp. z o.o.
2003 (J.)
O032321
60. Oziemska Zuzanna Nz
2003 (J.)
Brak
61. Pankiewicz Ireneusz BPK (MAZ)
S
O028769
62. Pietrzyk Piotr KJ Galop Kozienice
S
O009275
63. Pilkiewicz Krystyna JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O031627
64. Podsiadło Daria AZS AWF Warszawa
2003 (J.)
O040566
65. Pogorzelska Karolina Stowarzyszenie Jeździeckie Poster
2006 (JM.)
brak
66. Prymek Zuzanna KJ Aromer Józefin
2006 (JM.)
O040489
67. Przedpełski Stanisław Stowarzyszenie WKJ Warszawa
S
O001821
10025825
68. Przybysz Klaudia BPK
69. Rapacka-Zimny Natalia St. KSK Stare Babice
2002 (J.)
O031630
70. Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
S
O003131
71. Rusinek Kamil SJ Poster Piaseczno
S
brak
72. Słowińska Marika Stadnina Koni Ciekocinko
S
O001532
73. Stasiak Zofia JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O044820
74. Strzeszewska Ewa BPK (MAZ)
2003 (J.)
O032055
75. Stypułkowska Katarzyna Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2004 (JM.)
brak
76. Suminska Ewa KJ Młyńska Struga
2001 (J.)
O026068
77. Sypuła Aleksandra Podkowa Leśna
2001 (J.)
O034385
78. Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
S
O000615
10119995
79. Tomann Laura niezrzeszony
2003 (J.)
O047607
80. Tomaszewska Zuzanna JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O037371
81. Trojanowicz Maja Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2004 (JM.)
O038032
82. Trzcińska Kaja bpk
S
O027468
83. Turowska Ilona Equiclub Zamłyniec
S
O004175
84. Uchman Dominika TKKF Hubert
2004 (JM.)
O039590
85. Urbaniak Marek BPK (MAZ)
S
O012763
86. Usiądek Weronika brak
2006 (JM.)
brak
87. Wacławik Marek Largo Sp. z o. o.
S
O002899
10073039
88. Walczak Aleksandra KJ Akademia Kucania
2003 (J.)
O039315
89. Wałach Maja KJ Dobrzyniec
2007 (JM.)
O046357
90. Weremczuk Szymon WKJ Lublin
2000 (MJ.)
O024273
91. Wodzicka Amelia LKJ Moszna
2003 (J.)
O041350
92. Wodzicka Maja LKJ Moszna
2007 (JM.)
O047155
93. Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw
S
O003823
94. Zapała Paulina KJ Bachmat
S
O014145
95. Żewłakow Maja Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O034881
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

66

AMIGO L KWPN NED 2005 Wałach gniada/178 F: Tangelo van de Zuuthoeve
M: Gold Lady L
O: Aleksander Kiljańczyk
B: Leszek Adamowicz
Brak 616098200004144
2.

43

AMURAT Małopolska POL 2007 Ogier gniada/170 F: Jurand
M: Asturia
O: Grzegorz Kostrzewski
B: Krzysztof Kordalski
brak
3.

81

ATOMIUM L HOL GER 2011 Wałach siwa/168 F: Clarimo / Clearway
M: Welfin / Lavall I
O: Michał Żewłakow
B: Henrike Feldhaus
K018936 DE421000111411
4.

46

BASTYLIA PKSP POL 2011 Klacz gniada/162 F: Oder
M: Ballada
O: Anna Kasprzyszak
B: Piotr Pająk
K023151 616007530050911
5.

54

BETINA OLD POL 2014 Klacz gniada F: Darco De Revel / Darco
M: Bettie / New Time
O: Sławomir Rogowiec
B:
K025753 DE418182504914
6.

25

CAFISSIMO WESTF GER 2009 Wałach siwa F: Cornado I / Cornet Obolensky
M: Cortina / Careras
O: Adam Sałacki
B: Stefanie Kolthof
K022472 DE441411499709
7.

98

CARAT SP POL 2001 Wałach gniada F: Calderon / Carolus
M: Ara / Pigmalion
O: Zofia Klimaszewska
B: Zbigniew Koperski
K009186 POL00966010260
8.

24

CHILI PJ HAN. GER 2010 Klacz siwa F: Cassus / Cassini I
M: Silver Storm / Silvio I
O: Ilona Turowska
B: Pferdezucht Dr. Jacobs
K017737
9.

31

CLASSIC BLUE HIVETTE Z ZANG. BEL 2013 Wałach gniada F: Chacco Blue
M: Dorette Hivett Z
O: Agnieszka Orlikowska
B: Marteaux Danny
K022717
10.

4

CLEMENS WS Niem. Sport. GER 2005 Wałach gniada F: Chello II / Contender
M: Raphsodie / Rancher I
O: Magdalena Drezno
B: Wolfgang Schniebel
K018836 DE437000231505
11.

111

COCO LADY HOL GER 2010 Klacz siwa F: Cancara / Cassini I
M: Lassandra / Levantos II
O: Łukasz Pięta
B: Lueders ZG
K016394
12.

69

CON AMORE KWPN NED 2007 Wałach kara F: Indoctro
M: Sylvinia
O: Agnieszka Kołacz
B: brak
K021892
13.

101

CONQUESTINA WLKP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Conquest boy
M: Impresja
O: Maciej Strzeszewski
B: Józef Rzepka
K019377 616007661217209
14.

63

DABECJA SP POL 2014 Klacz kasztanowata F: Corleolord L
M: Deportacja
O: Krzysztof Szumiński
B: SK Rzeczna
brak
15.

41

DANDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata F: Douglas / Darco
M: Wendy V / Indoctro
O: Katarzyna Tomaszewska
B:
K016425 528003000812206
16.

127

DEKORACJA SP POL 2000 Klacz gniada F: Rubin / Rabino
M: Drama / Donani
O: Maciej Zając
B: Maciej Zając
K014215 616009660310200
17.

84

DELEKTA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Talent /
M: Delicja /
O: Ingrid Szrajer
B: Agnieszka Jabłońska
K014340 616009610107206
18.

60

DIEGO Szlachetna Półkrew POL 2005 Wałach kasztanowata/165 F: Arnold
M: Dama
O: Monika Nazaruk
B: Jacek Bodnar
brak brak
19.

93

DINA WESTF POL 2009 Klacz gniada F: Bumerang / Loxley
M: Doni Consor / Consor
O: Włodzimierz Gieryszewski
B:
K018987 DE441411193509
20.

57

DISCOVER-S KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Zacharov / Clinton
M: Zally / Santo Amigo
O: Piotr Kaliciński
B:
K018315 528003000805374
21.

11

DRUMILLER TRUE BLUE ISH IRL 2013 Wałach gniada F: Plot Blue
M: Armagh
O: -
B: -
K026111
22.

53

EMIRATES HAN GER 2011 Wałach ciemnogniada F: El Bundy / Escudo I
M: Lady Lou KHR / Langer Jan
O: Marek Urbaniak
B: Niemcy
K023472 DE431316105611
23.

78

ENDO SP POL 2008 Wałach gniada F: Placido/Animo
M: Enigma/Le Voltaire
O: Maciej Chwalinski
B: Ewa Niestrawska
K014243 POL009610146308
24.

71

ETNA W SP POL 2010 Klacz gniada/mk: F: Che Guevara L
M: Enigma W
O: Tomasz Jóźwiak
B: Rinaldo Kiecoń
K018592
25.

77

EUFORIA PW SP POL 2010 Klacz kara F: Empire
M: Elfa
O: Pamela Wolska
B: Pamela Wolska
K024453 616009661360410
26.

28

EXPRESSO EH Z Zangersheide BEL 2013 Wałach kasztanowata/166 F: Elvis Ter Putte
M: Laila
O: KAO Katarzyna Ostap-Tomann
B: Euro Horse bvba Axel Verlooy
brak
27.

89

FABERGE H&S KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Ojciec: Corneille / Cornet Obolensky
M: Tadermie / Burggraaf
O: Natalia Maciejewska
B: T. C. Heeregravr-Smits i R. Heeregrave
K024692 528003201001953 105CX44
28.

121

FAMA WLKP POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc: F: Bonaparte
M: n/n
O: Michał Mordzelewski
B: Sk Plenkity
brak
29.

55

FAMATA B KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Lucky Boy / Lavall II
M: Tamata / Nijinski
O: Piotr Kaliciński
B:
K018950 528003201011753
30.

37

FELINE WM HAN GER 2011 Klacz siwa/173 F: Contendros / Contendro I
M: Larissa / Landjunge
O: Piotr Szmytkowski
B: Bernd Werner-Mohr
K023128 DE431310391711
31.

91

FERRERO Wielkopolska POL 2008 Wałach gniada F: Izaurus
M: Ferara
O: Stanisława Missala
B: Henryk Święcicki
K016048
32.

34

FISTON VAN T&L BWP BEL 2011 Wałach siwa/170 F: Houston
M: Chanac van T&L / Jarnac
O: Pankiewicz Ireneusz
B: N.V. T&L Kerkstraat
K020838 056007000F50039
33.

36

FUNNY GIRL KUC POL 2001 Klacz kasztanowata/kuc:136 F: Turkus / Talizman
M: Fatima / Nandy Man
O: Anna Brońka
B: Dominik Gronet
K006828 POL013600053501
34.

119

GARDEN M SP POL 2012 Wałach siwa/mk:153 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Garda / Omen
O: Stadnina Koni Moszna
B: Stadnina Koni Moszna
K023035 616009690071812
35.

132

GARU DU ECLAT KUC POL 01.01.2011 Wałach ciemnogniada/148 F: Nn
M: Nn
O: Monika Gawdzik
B: Zuchora Janusz
K022063 616 999 59 02740 11
36.

39

GLITTER KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata/165 F: Carambole / Cassini I
M: Wepekezwiggy / Voltaire
O: Joanna Ludwicka-Cebula
B: Jan Greve
K019360 528003201107648
37.

59

GRANDA KWPN POL 2011 Klacz gniada F: Carambole / Cassini I
M: Beau Molga / Quidam De Revel
O: Piotr Kaliciński
B: Piotr Kaliciński
K019571 528003201109638
38.

50

GREASE LIGHTNING KWPN POL 2011 Klacz inna F: Chalord / Chalan
M: Tristian Utica / Graan Corrado
O: Barbara Rapacka-Zimny
B: Holandia
K024783 528003201101213
39.

7

GROM SP POL 2014 Wałach gniada F: Karbit
M: Giorgia B
O: Wiktoria Kurzyp
B: -
K025760
40.

88

GRYKA SP POL 2004 Klacz gniada F: Akcent / Jankes
M: Grana / Edredon
O: Maciej Typiński
B: SK Kalników
K020637 POL009630254004
41.

114

HAPPY RYTM SP POL 2006 Wałach kara F: Rytm
M: Happy Star
O: Aleksandra Walczak
B: nn
K012036 616009530147506 brak
42.

33

HARNAŚ NN POL 2010 Wałach gniada/kuc:147 F: NN
M: NN
O: Magdalena Usiądek
B: „Stajnia Bobrowy Staw” znajdująca się we wsi Sowia Wola gm. Czosnów przy ul. Spacerowej 47
brak 616 999 66 17686 10
43.

135

HERE I AM KWPN NED 2012 Wałach siwa F: Untouchable / Hors la Loi II
M: Deliah / Mr. Blue
O: Jacek Kuźma
B:
K024583 528003201207163 105RY85
44.

73

HIALIT SP POL 2009 Wałach gniada/171 F: Le Voltaire /
M: Higiena / Golden Boy
O: Piotr Pietrzyk
B: SK Rzeczna
K018517 616009600114009
45.

10

HOLLIDAY KWPN NLD 2012 Klacz gniada F: Chello III VDL
M: Zelene
O: Katja Sejer Nielsen
B: -
K024901
46.

83

HORTENSJA SP POL 2004 Klacz gniada F: Turbud Imbir
M: Hiacynta
O: Katarzyna Grzeszczyk
B: Ryszard Morzelewski
K013703
47.

122

HULTAJ NN POL 2001 Wałach srokata/kuc:125 F: NN
M: NN
O: Michał Mordzelewski
B: NN
brak
48.

92

INEZ W SP POL 2010 Klacz siwa F: Czumen K
M: Inger
O: Paweł Gostkiewicz
B: Jacek Wilczyński
K021249
49.

97

INTERIA M. POL 2008 Klacz gniada F: Irak / Hippies
M: Hawajka
O: Sylwia Gąsiorek
B: Paweł Nurkowski
K017943 POL006590034008
50.

103

JACKSON S[ POL 2010 Wałach gniada F: Candiavolo
M: Janis
O: Mordzelewski Michał
B: Jakubek Ewa
K018248
51.

13

JIM BEAM Typ Szlachetny POL 2004 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Anna Czarnecka
B: -
brak
52.

110

JUPITER TRAK POL 2009 Wałach kasztanowata/mk:154 F: Impuls / Agat
M: Jamajka / Pigmalion
O: Kaja Trzcińska
B:
K013748 POL732010033207
53.

123

KALINKA KUC POL 2010 Klacz kasztanowata/kuc:125 F: NN
M: NN
O: Michał Mordzelewski
B: NN
brak
54.

116

KASTET WLKP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Rosselli / Luron
M: Kasandra / Kartacz
O: Bogdan Maślanka
B: Ryszard Szczęsny
K019298 POL007520075604
55.

133

KATHMANDAU SP POL 2012 Wałach gniada F: Zinedine
M: Kleopatra/Samurai M
O: Oliwia Grabowska
B: Agnieszka Sztandar- Sztanderska
K021758
56.

129

KOZAK KUC POL 2012 Wałach bułana/kuc: F: Odys
M: Klara
O: KJ Podkowa Leśna
B: Beata Sikorska
K025508
57.

27

LADY PEZI OLD GER 2013 Klacz gniada F: Lord Pezi Junior
M: Luisa /Landor S
O: Andrzej Weremczuk
B: -
K023915
58.

15

LAKRO SP POL 2011 Wałach siwa F: HBC Lake Bid / Lansing
M: Lakrima / Rubin
O: Michał Pilkiewicz
B:
K019769 616009610226811
59.

51

LAUDERDALE HOL GER 2004 Ogier gniada/mk: F: Lancer II / Landgraf I
M: P-Hawaii / Candillo
O: Magdalena Karczewska
B: Andreas Kosicki
K009609 DE421000012204 104KS89
60.

72

LENOX Niem. Sport. POL 2005 Wałach kasztanowata F: Lapateado / Landor S
M: Nordlicht / Nitendo
O: Tomasz Matysiak
B:
K011440 DE457000247505
61.

62

LETYCJA SP POL 2013 Klacz gniada F: Markies V
M: Lady Black
O: Krzysztof Szumiński
B: SK Rzeczna
brak
62.

126

LIBERTY LIFE WLKP POL 2009 Wałach siwa F: Lord Liberator
M: Latorośl
O: Katarzyna Dembska
B:
K019317 616 007 61 02387 09
63.

79

LOLITA BH WLKP POL 2006 Klacz gniada/156 F: Emetyt / Kwartet
M: La Rochelle BH / Arianin
O: Anton Huber Prodatecc
B: Bogna Hupa
K017944 POL007660980406
64.

23

LORDANZ HAN POL 2010 Wałach gniada F: Lordanos / Landos
M: Gundi / Goodman
O: Ilona Turowska
B: Ilona Turowska
K017810 DE431316959810
65.

44

LORELAI SP POL 2009 Klacz kasztanowata/167 F: Elf
M: Lowly
O: Anna Małachowska
B: Zbigniew Wargodzki
brak 616999661977209
66.

109

LUKAS SP POL 2014 Wałach siwa F: Corrado Son
M: Lafmi-J
O: Aleksandra Komar
B: Stanisław Olszyna
brak
67.

49

ŁAPÓWKA Typ Pogrubiony POL 2003 Klacz gniada/kuc:156 F: Cent
M: Łatka
O: Katarzyna Dobrowolska
B: Anna Komoń
K015957 12564
68.

40

MAESTRO SP POL 2006 Wałach siwa F: Lambado
M: Mara
O: Joanna Ludwicka-Cebula
B: Lucjan Kosnowicz
brak
69.

48

MARKIZA KUC POL 2007 Klacz bułana/kuc:140 F: Nowator / Pepton
M: Mojra / Grosz
O: Artur Bar
B: Zygmunt Jamka
K020880 POL013660009507
70.

118

MERWIN Typ Szlachetny POL 2001 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Hanna Kosińska
B: NN
POL 999 66 00428 01
71.

131

MILTON KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc: F: nn
M: nn
O: Michał Mordzelewski
B: nn
brak
72.

90

MISTER ZINEDINE S WLKP POL 2014 Ogier ciemnogniada/172 F: Zinedine
M: Magia
O: Jadwiga Maria Łoś & Sławomir Miąsko
B: Jadwiga Maria Łoś
K024736 616007670081114
73.

82

MONELLO SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Tuhaj-Bej
M: Mexikana
O: Karolina Detka
B: Anna Detka
Brak
74.

102

MUZA SP POL 2010 Klacz siwa/166 F: Nimroy b
M: MARANTA
O: Mordzelewski Michał
B: Piecuch Zbigniew
brak brak
75.

120

NAWARA EWITA KUC POL 2010 Klacz kasztanowata/kuc:137 F: Tupet
M: Nirvana Ewita
O: W.Apanasewicz
B: W.Apanasewicz
brak 616 013 67 01193 10
76.

100

NEW GOLD SP POL 2006 Ogier ciemnogniada F: Neo / Luron
M: Natura / Jakobin
O: Maciej Zając
B: Maciej Zając
K010977 POL009661132206
77.

134

NIXON JS BWP BEL 2013 Klacz ciemnogniada F: Kannan / Voltaire
M: Dorina JS / Thunder Van De Zuuthoeve
O: Jacek Kuźma
B:
K024581 056002W00304507
78.

137

NOBLE LADY HOLST DNK 1998 Klacz siwa/165 F: Corrado I
M: Lincoln
O: Jacek Kuźma
B: Dania
K010975 21 02645 98 BEL10978
79.

38

NOTA SP POL 2006 Klacz gniada F: Contender Son / Contender
M: Nitolma / Concorde
O: Karolina Kicińska
B: Tyszko Horses
K018105 104TY80
80.

115

OLFRAM SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: MARAM
M: OLIVIA
O: Mordzelewski Michał
B: SK Prudnik
brak
81.

95

OLSTER Szlachetna Półkrew POL 2013 Wałach siwa/160 F: Falbrus
M: Oaza
O: Anna Dzięgielewska
B: Prywatny
K023339 brak
82.

52

PIPIN KM POL 2008 Wałach kasztanowata/mk:154 F: Chery Cordial
M: Pipi
O: Artur Bar
B: Stefan Stubba
K014199 POL 013530225808
83.

29

PLASTYK MŁP POL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Planet
M: Kropka
O: Joanna Łąka-Wałach
B: Andrzej Gajos
K021860 616 006550152311
84.

96

PLOTER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach kara/165 F: Nergo
M: Pokusa
O: Anna Dzięgielewska
B: Mazurek Paweł
brak Brak
85.

58

QIDA SP POL 2001 Klacz kasztanowata F: Turbud Quirinus
M: Grotka
O: Weronika Bobotek
B: Grzegorz Kubiak
K009615
86.

136

QUEENY WESF GBR 2008 Klacz kara/169 F: Quo Vados
M: Habanera
O: Jacek Kuźma
B: Niemcy
brak DE441411964408 04WZ07
87.

108

QUO VADIS HAN POL 2011 Klacz gniada F: Quintender
M: Grace
O: Monika Łojek
B: Marta Roszkiewicz-Heizer
K019614
88.

76

REBELIA SP POL 2013 Klacz gniada/160 F: New Orleans
M: Rafanta
O: Anna Agrestowska-Wrzosek
B: Karolina Rogowska
brak
89.

18

SHERIDAN Kuc Feliński POL 2008 Wałach gniada/kuc:145 F: Gracjan
M: Sanicula
O: Bogdan Chrzanowski
B: Bogdan Chrzanowski
brak
90.

125

Son of Light xx 2004 w c.gniada F: Ray Of Light
M: Sonerilla / Who Knows
O:
B:
K009146 POL040000003110
91.

112

SUN PAULA SP POL 2010 Klacz gniada F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Skrobia / Banita
O: Małgorzata Korycka
B: Adam Plata
K019021 616009540079410
92.

128

SYWILLA F:
M:
O:
B:
93.

130

SZAFIR Traken POL 2009 Wałach kasztanowata/174 F: Emis
M: Szilla
O: Agnieszka Kijewska
B: Mirosław Kulpiński
12807 Pol 732010062509
94.

61

SZAMAN Malopolska POL 2006 Wałach ciemnogniada/160 F: Argon ex Arden
M: Strzala
O: Agnieszka Fajdasz
B: Wojciech Kurowski
Brak 616006530295106
95.

74

TOPAZ MŁP POL 2005 Wałach gniada F: Efekt
M: Tamaria
O: Agnieszka Markiewicz
B: Janów Podlaski
K010029
96.

68

TORNADO II SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Aravel II
M: Tesmiran
O: Jacek Trojanowicz
B: Justyna Wiese
K011995
97.

47

TRYNIDAD SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Markies V
M: Tiffany
O: Krzysztof Szumiński
B: SK Rzeczna
K025358
98.

70

TURINI Folblut POL 2008 Klacz kasztanowata/163 F: belenus
M: turkawka
O: monika łapińska
B: golejewko
brak brak
99.

86

VALENTINO KUC POL 2012 Wałach gniada F: Nn
M: Nn
O: Paula Obrębska
B: Polska
Brak
100.

113

VALES BLUERAY KUC IRL 2008 Wałach siwa/kuc:148 F: Vales Blue Rebel /
M: Vales Molly /
O: Karolina Klusek
B: Patricia Dalton
K024184 826082001201313
101.

45

VARIUS SP POL 2011 Wałach gniada F: Alvarez 17
M: Varia
O: Zuzanna Karczewska
B: Pol
K021463
102.

87

WERONA SP POL 2010 Klacz gniada/160 F: Coriano's Ass
M: Wygoda/ Danko
O: Piotr Marczyk
B: Mariusz Grabowski
K023738 Brak
103.

26

WIASTON SP POL 2013 Wałach gniada F: Winston / Nobody KWPN
M: Wiara / Aravel Waro sp
O: SL
B: Marek Głowala
brak
104.

56

WILLIE SP POL 2012 Ogier gniada F: Cola / Contender
M: Wortuna / Stalon
O: Paweł Kaliciński
B: Adam Sosnowski
K022982 616009661492612
105.

35

ZAGATO KWPN NED 2004 Wałach gniada F: Contendro / Contender
M: Orbarjolijn / Lux
O:
B:
K009985 5280030401853 102SW89
Rider Club
Competition
Prize
Gostkiewicz Paulina KJ Dworek Okuniew
600
SUM:
600.00
Kalicińska Urszula St. Warszawski KJ
250
300
SUM:
550.00
Kaliciński Paweł St. Warszawski KJ
150
200
600
150
SUM:
1100.00
Kuźma Nadia Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
50
SUM:
50.00
Maciejewska Natalia JKS Salio Besiekierz Rudny
400
SUM:
400.00
Orlikowski Antoni Stadnina Hubertus Sp. z o.o.
50
50
SUM:
100.00
Pankiewicz Ireneusz BPK (MAZ)
50
SUM:
50.00
Przedpełski Stanisław Stowarzyszenie WKJ Warszawa
50
300
SUM:
350.00
Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
400
SUM:
400.00
Tomaszewska Zuzanna JKS Equita Świętochów
400
SUM:
400.00
Uchman Dominika TKKF Hubert
50
SUM:
50.00
Urbaniak Marek BPK (MAZ)
50
SUM:
50.00
Weremczuk Szymon WKJ Lublin
100
200
250
50
SUM:
600.00
Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw
100
250
SUM:
350.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Badowska Karolina
Polski Polo Klub
LETYCJA (62)
2018-12-08
15
2018-12-08
2018-12-09
19
2018-12-09
DABECJA (63)
2018-12-08
7
2018-12-08
2018-12-09
12
2018-12-09
Bar Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
MARKIZA (48)
2018-12-08
14
2018-12-08
2018-12-09
12
2018-12-09
8
PIPIN (52)
2018-12-08
19
2018-12-08
2018-12-09
16
2018-12-09
Baranowska Oliwia
KJ Podkowa Leśna
KOZAK (129)
2018-12-08
6
2018-12-08
2018-12-08
19
Brońka Zofia
KJ Szwadron Jazdy RP
2018-12-08
1
2018-12-08
4
Buchcar Weronika
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
REBELIA (76)
2018-12-08
17
2018-12-08
14
Cebula Marianna
Jeździecki Klub Sportowy Equita
MAESTRO (40)
2018-12-08
1
2018-12-08
3
2018-12-09
2
2018-12-09
2018-12-09
2018-12-08
Cebula Olga
JKS Equita w Świętochowie
GLITTER (39)
2018-12-08
13
2018-12-08
2018-12-08
2
2018-12-09
2018-12-09
4
2018-12-09
3
Chwalińska Zuzanna
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2018-12-08
ENDO (78)
2018-12-08
15
Czarnecka Anna
BPK
2018-12-08
2018-12-08
23
2018-12-08
Dąbkowska Aleksandra
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2018-12-08
24
2018-12-08
11
2018-12-09
18
Dąbrowska Zofia
bpk
2018-12-09
1
2018-12-09
1
Dębska Matylda
BPK
2018-12-08
1
2018-12-08
22
2018-12-08
Drezno Magdalena
Kielecki KJ
2018-12-08
13
Drezno Rafał
KKJ Kielce
2018-12-09
10
Dryja Wiktoria
Stowarzyszenie Jeździeckie Poster
FAMA (121)
2018-12-08
1
2018-12-08
1
Dzięgielewska Karina
St. KSK Stare Babice
OLSTER (95)
2018-12-09
10
2018-12-09
PLOTER (96)
2018-12-09
2018-12-09
15
Fajdasz Agnieszka
BPK
SZAMAN (61)
2018-12-09
1
2018-12-09
2018-12-09
11
Gąsiorek Julia
St. KSK Stare Babice
INTERIA (97)
2018-12-09
16
2018-12-09
15
2018-12-09
Gieryszewski Włodzimierz
St. KSK Stare Babice
DINA (93)
2018-12-09
22
Gostkiewicz Paulina
KJ Dworek Okuniew
INEZ W (92)
2018-12-08
1
600
2018-12-09
9
Grabowska Oliwia
Largo Sp. z.o.o
2018-12-08
4
2018-12-08
22
Grzeszczyk Sebastian
KJ Skarb Kozienice
MONELLO (82)
2018-12-08
18
2018-12-08
20
2018-12-08
16
2018-12-08
26
Huber Wiktoria
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2018-12-08
1
2018-12-08
1
2018-12-08
Januszkiewicz Kaja
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
MILTON (131)
2018-12-08
16
2018-12-08
12
Jóźwiak Gabriela
KJ Aromer Józefin
ETNA W (71)
2018-12-08
17
2018-12-09
6
2018-12-08
2018-12-09
Kajak Dawid
BPK (MAZ)
GRYKA (88)
2018-12-08
16
Kalicińska Urszula
St. Warszawski KJ
2018-12-08
1
250
2018-12-08
2
300
2018-12-09
1
2018-12-09
4
GRANDA (59)
2018-12-08
12
2018-12-08
17
2018-12-09
13
2018-12-09
15
Kaliciński Paweł
St. Warszawski KJ
2018-12-08
2
150
2018-12-08
19
2018-12-09
3
200
2018-12-09
1
600
WILLIE (56)
2018-12-08
14
2018-12-08
6
2018-12-09
7
2018-12-09
2
150
Karcz Krystyna
BPK
2018-12-08
8
2018-12-08
20
2018-12-09
4
2018-12-09
19
Karczewska Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2018-12-08
24
2018-12-08
2018-12-09
3
2018-12-09
17
Karczewska Zuzanna
JKS Equita Świętochów
VARIUS (45)
2018-12-08
10
2018-12-08
14
2018-12-09
16
2018-12-09
19
Kasprzyszak Ola
JKS Equita w Świętochowie
2018-12-08
1
2018-12-08
2018-12-08
5
2018-12-09
6
2018-12-09
5
2018-12-09
Kicinska Karolina
SSKJ Bobrowy Staw
NOTA (38)
2018-12-08
10
2018-12-08
6
Kiljańczyk Aleksander
KJ Skarb Kozienice
AMIGO L (66)
2018-12-08
9
2018-12-08
2018-12-09
13
2018-12-09
Klimaszewska Zofia
St. KSK Stare Babice
CARAT (98)
2018-12-09
13
2018-12-09
18
Klimczak Martyna
KJ Akademia Kucania Dawidy
BETINA (54)
2018-12-08
11
2018-12-08
2018-12-09
8
2018-12-09
Klusek Karolina
KJ Akademia Kucania Dawidy
2018-12-08
7
2018-12-08
2018-12-09
8
2018-12-09
14
Kluska Ewelina
KJ Milord Falenty Nowe
WIASTON (26)
2018-12-09
2018-12-09
18
Kołacz Maja
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2018-12-09
4
2018-12-09
2018-12-09
11
Komar Aleksandra
BPK (MAZ)
QUO VADIS (108)
2018-12-08
16
2018-12-08
13
2018-12-09
2018-12-09
20
LUKAS (109)
2018-12-08
2018-12-08
Kosińska Maja
BPK
MERWIN (118)
2018-12-09
2018-12-09
Kułakowska Agnieszka
JKS Equita Świętochów
NEW GOLD (100)
2018-12-09
1
2018-12-09
21
Kurzyp Wiktoria
WKJ Lublin
GROM (7)
2018-12-08
13
2018-12-08
21
2018-12-09
7
2018-12-09
12
Kuźma Nadia
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
QUEENY (136)
2018-12-08
15
2018-12-08
4
50
2018-12-09
6
2018-12-09
6
2018-12-08
25
2018-12-09
20
Łapiński Wiktor
brak
TURINI (70)
2018-12-08
2018-12-08
15
2018-12-08
Łowiec Zuzanna
BPK
SYWILLA (128)
2018-12-08
13
2018-12-08
2018-12-08
19
Maciejewska Natalia
JKS Salio Besiekierz Rudny
DELEKTA (84)
2018-12-09
14
2018-12-09
15
2018-12-08
2
400
2018-12-09
5
Małachowska Anna
Jeździecki Klub Sportowy Equita
LORELAI (44)
2018-12-08
1
2018-12-08
11
2018-12-08
5
2018-12-09
7
2018-12-09
2018-12-09
17
Markiewicz Alicja
UKS Primo Grodzisk Maz.
TOPAZ (74)
2018-12-08
10
2018-12-08
19
2018-12-09
14
Maślanka Bogdan
St. SKJ Bobrowy Staw
KASTET (116)
2018-12-08
18
2018-12-08
Matysiak Tomasz
KJ Aromer Józefin
LENOX (72)
2018-12-08
15
2018-12-08
23
2018-12-09
2
2018-12-09
Michalak Zofia
BPK
2018-12-08
14
2018-12-08
2018-12-09
17
2018-12-09
Michalska Emilia
Stowarzyszenie Jeździeckie Poster
KALINKA (123)
2018-12-08
1
2018-12-08
1
Missala Andrzej
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
FERRERO (91)
2018-12-09
1
Missala Magdalena
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
FERRERO (91)
2018-12-09
7
2018-12-09
Mordzelewski Michał
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
MUZA (102)
2018-12-08
9
2018-12-08
Nazaruk Monika
brak
DIEGO (60)
2018-12-09
7
2018-12-09
2018-12-09
13
Niklińska Gabriella
KJ Szumawa Bobrowiec
2018-12-08
8
2018-12-08
2018-12-09
9
2018-12-09
Orlikowski Antoni
Stadnina Hubertus Sp. z o.o.
2018-12-08
18
2018-12-08
2018-12-09
4
50
2018-12-09
4
50
Oziemska Zuzanna
Nz
2018-12-08
1
2018-12-08
13
2018-12-08
1
Pankiewicz Ireneusz
BPK (MAZ)
2018-12-08
21
2018-12-08
17
2018-12-09
5
50
2018-12-09
17
Pietrzyk Piotr
KJ Galop Kozienice
HIALIT (73)
2018-12-08
8
2018-12-08
2018-12-08
25
Pilkiewicz Krystyna
JKS Equita Świętochów
LAKRO (15)
2018-12-08
2018-12-09
11
2018-12-09
7
Podsiadło Daria
AZS AWF Warszawa
DELEKTA (84)
2018-12-08
13
2018-12-08
Pogorzelska Karolina
Stowarzyszenie Jeździeckie Poster
HULTAJ (122)
2018-12-08
16
2018-12-08
2018-12-08
20
Prymek Zuzanna
KJ Aromer Józefin
2018-12-08
23
2018-12-08
2018-12-09
19
Przedpełski Stanisław
Stowarzyszenie WKJ Warszawa
COCO LADY (111)
2018-12-08
4
2018-12-09
6
SUN PAULA (112)
2018-12-08
4
50
2018-12-09
2
300
Przybysz Klaudia
BPK
DEKORACJA (127)
2018-12-09
11
2018-12-09
23
Rapacka-Zimny Natalia
St. KSK Stare Babice
2018-12-08
4
2018-12-08
Retka Krzysztof
Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki
2018-12-08
2018-12-08
Rusinek Kamil
SJ Poster Piaseczno
JACKSON (103)
2018-12-08
5
2018-12-08
Słowińska Marika
Stadnina Koni Ciekocinko
ZAGATO (35)
2018-12-08
6
2018-12-08
9
2018-12-09
12
2018-12-09
13
Stasiak Zofia
JKS Equita Świętochów
AMURAT (43)
2018-12-08
9
2018-12-08
2018-12-08
2
2018-12-09
3
2018-12-09
5
2018-12-09
Strzeszewska Ewa
BPK (MAZ)
2018-12-08
12
2018-12-08
18
Stypułkowska Katarzyna
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
OLFRAM (115)
2018-12-08
7
2018-12-08
7
Suminska Ewa
KJ Młyńska Struga
2018-12-08
13
2018-12-08
10
2018-12-09
6
2018-12-09
9
Sypuła Aleksandra
Podkowa Leśna
SZAFIR (130)
2018-12-08
1
2018-12-08
18
2018-12-08
3
Szmytkowski Piotr
KJ Plejada Tarczyn
2018-12-08
11
2018-12-08
7
2018-12-09
10
2018-12-09
2
400
LUKAS (109)
2018-12-09
1
2018-12-09
14
Tomann Laura
niezrzeszony
2018-12-08
2018-12-08
16
Tomaszewska Zuzanna
JKS Equita Świętochów
DANDY (41)
2018-12-08
1
400
2018-12-09
8
2018-12-08
3
Trojanowicz Maja
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2018-12-09
1
2018-12-09
4
Trzcińska Kaja
bpk
JUPITER (110)
2018-12-09
2
2018-12-09
11
Turowska Ilona
Equiclub Zamłyniec
LORDANZ (23)
2018-12-08
2018-12-09
9
2018-12-09
12
2018-12-08
17
2018-12-09
2018-12-09
Uchman Dominika
TKKF Hubert
QIDA (58)
2018-12-08
3
2018-12-08
5
50
Urbaniak Marek
BPK (MAZ)
2018-12-08
20
2018-12-08
5
50
Usiądek Weronika
brak
HARNAŚ (33)
2018-12-08
1
2018-12-08
21
2018-12-09
1
2018-12-09
10
Wacławik Marek
Largo Sp. z o. o.
WERONA (87)
2018-12-08
2
2018-12-08
Walczak Aleksandra
KJ Akademia Kucania
2018-12-08
2018-12-08
11
2018-12-08
22
Wałach Maja
KJ Dobrzyniec
PLASTYK (29)
2018-12-08
12
2018-12-08
10
2018-12-08
2018-12-09
8
2018-12-09
2018-12-09
9
Weremczuk Szymon
WKJ Lublin
2018-12-08
3
100
2018-12-08
3
200
2018-12-09
1
250
2018-12-09
5
50
Wodzicka Amelia
LKJ Moszna
GARDEN M (119)
2018-12-09
6
2018-12-09
10
Wodzicka Maja
LKJ Moszna
2018-12-09
1
2018-12-09
9
2018-12-09
18
Zalewski Radosław
St. SKJ Bobrowy Staw
NIXON JS (134)
2018-12-08
8
2018-12-08
8
2018-12-09
3
100
2018-12-09
8
HERE I AM (135)
2018-12-08
9
2018-12-08
2018-12-09
16
2018-12-09
3
250
Zapała Paulina
KJ Bachmat
2018-12-09
20
2018-12-09
Żewłakow Maja
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2018-12-08
6
2018-12-08
12

Number of Riders: 95

Number of Horses: 105

The sum of prizes: 5 050.00

Competition results developed by: HIPPOSERWIS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052014-3, Tomasz Próchniak, Lublin)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl