Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZR-B i HZT-B
Bobrowy Staw, 24-25.11.2018r.

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
196 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 08:22:57
2018-11-22 07:18:04
Paulina Szuba LIDKA
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
195 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 08:23:00
2018-11-21 23:05:14
Viktoria Alberska WINCENT
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
194 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 08:23:02
2018-11-21 23:00:43
Jagoda Jeż KALINKA
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
193 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 22:44:55
2018-11-21 22:34:49
Katarzyna Ceranka LIDER-P
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
192 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 22:44:58
2018-11-21 22:30:58
Zofia Michalak LIBERTY LIFE
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
191 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 21:49:14
2018-11-21 21:48:26
Oliwia Grabowska ŁAWNIK
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
190 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 21:38:31
2018-11-21 21:37:32
Bogdan Maślanka KASTET
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
189 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 20:42:20
2018-11-21 20:42:10
Radosław Zalewski HERE I AM
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
188 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 20:42:09
2018-11-21 20:41:40
Radosław Zalewski NIXON JS
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
187 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 20:40:57
2018-11-21 20:39:50
Nadia Kuźma QUEENY
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
186 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 20:40:59
2018-11-21 20:33:10
Nadia Kuźma NOBLE LADY
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
184 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 20:41:03
2018-11-21 19:57:42
Janina Burchard PERSPEKTYWA
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
183 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 20:41:05
2018-11-21 19:28:08
Tadeusz Chmielik GIOLI
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
182 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 20:41:07
2018-11-21 18:26:28
Oliwia Baranowska KOZAK
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
181 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 17:53:57
2018-11-21 17:48:51
Anna Król SOKRATES
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
180 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 17:54:04
2018-11-21 17:03:31
Zofia Gintowt-Juchniewicz SKŁADNIA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
179 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 17:54:05
2018-11-21 16:12:35
Natalia Maciejewska FABERGE H&S
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.5
177 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 17:54:10
2018-11-21 15:01:00
Małgorzata Głuchowska CANTURA M
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
176 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 17:57:04
2018-11-21 12:14:30
Katarzyna Białecka GAZELLA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
175 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 17:57:06
2018-11-21 12:12:55
Agata Vollenhoven BASTION
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
174 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 12:43:44
2018-11-21 12:08:35
Daria Podsiadło DELEKTA
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
173 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 08:38:12
2018-11-21 07:53:41
Gabriela Ratajska SULAATIK'S PITTSBURGH
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
172 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 17:57:08
2018-11-20 23:34:11
Magdalena Ziajkowska LORD OF THE RING KG
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
171 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 23:45:34
2018-11-20 22:38:56
Tomasz Olszewski GIOVVANI II KG
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
170 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 23:45:40
2018-11-20 22:38:21
Natalia Goś GIOVVANI II KG
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
169 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 23:45:45
2018-11-20 22:37:34
Wojciech Sutkowski ARROW
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
168 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 23:45:48
2018-11-20 22:36:49
Zofia Winiarska HAMLET F.S.
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
167 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 23:45:51
2018-11-20 22:36:13
Tomasz Olszewski HAMLET F.S.
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
166 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 23:45:54
2018-11-20 22:35:21
Julia Jaworska KINRA
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
165 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 23:45:57
2018-11-20 22:34:40
Kamila Sokołowska DEMON DEL
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
164 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 23:45:59
2018-11-20 22:33:58
Laura Pertkiewicz HORSEHEATH DIAMOND LAD
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
163 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 23:46:02
2018-11-20 22:33:02
Tomasz Olszewski SZMULA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
162 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 23:46:04
2018-11-20 22:32:24
Tomasz Olszewski EMPEROR'S HILL
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
161 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 23:46:08
2018-11-20 22:31:43
Justyna Kopko BLACK MAGIC
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
160 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 23:46:11
2018-11-20 22:30:49
Justyna Kopko GUINNESS
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
159 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 23:46:14
2018-11-20 22:27:30
Julia Niedzielska KORWETTA
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
158 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 21:48:01
2018-11-20 21:46:10
Julia Ptaszyńska CINDERELLA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
157 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 21:04:01
2018-11-20 20:55:17
Hanna Balcer EVO
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
156 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 20:39:28
2018-11-20 20:28:54
Karolina Klusek VALES BLUERAY
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
155 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 20:39:32
2018-11-20 19:59:41
Aleksandra Szwajczewska AMAL
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
154 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 20:39:37
2018-11-20 19:53:32
Maja Osęka HILUX
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
153 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 20:39:40
2018-11-20 19:23:28
Zuzanna Babicz ROBINIA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
152 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 20:39:43
2018-11-20 19:15:40
Michał Mordzelewski HESSEL-ST
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.5
151 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 20:39:46
2018-11-20 19:13:28
Michał Mordzelewski DENDY
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.5
150 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 17:33:58
2018-11-20 17:28:35
Jakub Olesiejuk VALENTINO
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
149 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 17:57:10
2018-11-20 17:14:29
Natalia Zimnowodzka IVY
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
148 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 17:05:04
2018-11-20 16:51:46
Wiktor Łapiński TURINI
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
146 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 16:08:07
2018-11-20 15:36:50
Aliaksandr Sarachau EBEN HAEZER
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
145 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 16:08:17
2018-11-20 15:33:47
Aliaksandr Sarachau MEGATRON
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
144 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 17:57:12
2018-11-20 15:25:46
Katarzyna Stypułkowska OLFRAM
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
143 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 17:05:54
2018-11-20 14:43:08
Aleksandra Komar QUO VADIS
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
142 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 17:05:50
2018-11-20 14:42:01
Aleksandra Komar LUKAS
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
141 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 17:57:14
2018-11-20 13:00:56
Oliwia Żuchewicz MA SURCE (SUKRE)
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
140 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 17:57:16
2018-11-20 12:59:49
Jakub Malinowski MAŁA STOKROTKA
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
139 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 20:39:52
2018-11-20 12:58:09
Jakub Kłęk CLANET
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
138 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 17:57:18
2018-11-20 12:52:22
Leszek Nieużyła LET'S MAKE MONEY
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
137 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 17:57:20
2018-11-20 12:44:21
Mikołaj Glasser ORCHIDEA-G
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
136 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 17:57:22
2018-11-20 12:26:01
Łukasz Kamiński BIQUEEN
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
135 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 17:57:29
2018-11-20 11:58:52
Zuzanna Kachniarz KORWETTA
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 13:44:29
2018-11-20 11:20:58
Agnieszka Sarnecka KAILY
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 10:58:20
2018-11-20 10:49:14
Michał Siejek HAMILTON
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.5
132 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 10:58:22
2018-11-20 10:44:13
Zuzanna Chwalińska EUFORIA PW
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
131 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 10:58:24
2018-11-20 10:43:47
Zuzanna Chwalińska ENDO
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
130 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 10:58:26
2018-11-20 10:07:37
Marta Polkowska MARKO
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
127 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 10:58:32
2018-11-20 09:02:19
Zofia Dąbrowska GWIAZDA
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
126 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 10:58:34
2018-11-20 08:34:50
Ewa Mazurowska RIANA P
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
125 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 10:58:36
2018-11-20 08:33:04
Ewa Mazurowska ROSATO SPRIZZ FP
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 10:58:38
2018-11-20 08:27:13
Oliwia Kula REES LOXLEY
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 23:46:30
2018-11-20 08:14:10
Maja Wałach PLASTYK
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 10:58:42
2018-11-19 23:21:08
Dominika Uchman QIDA
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 10:58:48
2018-11-19 23:20:21
Dominika Uchman HUZARKA
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 10:58:50
2018-11-19 22:43:38
Aleksandra Wołąs CASALLINA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
119 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 10:58:52
2018-11-19 22:40:59
Agnieszka Fajdasz SZAMAN
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
118 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 10:58:54
2018-11-19 22:40:40
Olivia Boćkowska PARYS
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 10:58:56
2018-11-19 22:33:05
Weronika Buchcar REBELIA
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 10:58:58
2018-11-19 21:49:54
Róża Konieczna TREZOR
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
115 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 10:59:00
2018-11-19 21:47:04
Paulina Gostkiewicz INEZ W
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
114 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 10:59:02
2018-11-19 21:33:58
Monika Nazaruk DIEGO
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
113 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 10:59:04
2018-11-19 21:27:37
Antonina Rogulska GALEA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 10:59:10
2018-11-19 21:24:25
Nina Januszkiewicz DIABLO DE CASTELLO
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 10:59:12
2018-11-19 21:00:23
Zuzanna Prymek TINKERBELL W
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
109 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 19:37:11
2018-11-19 18:29:36
Alicja Markiewicz TOPAZ
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
108 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 19:37:13
2018-11-19 17:38:52
Piotr Kalinowski JURRY BLEU K
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 19:37:15
2018-11-19 17:38:15
Piotr Kalinowski JULIUS
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 19:37:17
2018-11-19 17:37:37
Piotr Kalinowski JOHNNY REP
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 19:38:12
2018-11-19 17:36:17
Piotr Kalinowski BOSTON DE RIVERLAND
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 16:52:23
2018-11-19 14:57:41
Hanna Szustorowska RICO KG
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
103 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 19:38:14
2018-11-19 13:02:19
Maja Kołacz CON AMORE
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 16:52:34
2018-11-19 12:42:45
Maja Trojanowicz TORNADO II
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 16:52:41
2018-11-19 12:03:18
Alicja Pyrzyk FAMA
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 16:52:46
2018-11-19 11:32:29
Wiktoria Huber LOLITA BH
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
99 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 16:52:51
2018-11-19 11:09:09
Laura Tomann EXPRESSO EH Z
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 16:52:56
2018-11-19 10:44:57
Liliana Harasim WILMAR
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
97 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 16:53:13
2018-11-19 09:45:24
Małgorzata Skowron-Suchodolska EMZ ET
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
96 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 16:53:22
2018-11-19 09:44:42
Barbara Bombik DOBRANOCKA
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 16:53:28
2018-11-19 09:41:35
Julia Stryczyńska ALWARO
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.5
93 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 16:53:45
2018-11-19 08:58:23
Antoni Borys ARGO
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 16:53:50
2018-11-19 08:57:12
Julia Borys NEFRYT
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 16:53:59
2018-11-18 23:15:15
Edyta Tuwalska GALEON
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.5
90 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 16:54:05
2018-11-18 21:50:05
Karolina Badowska KIKIMORA BH
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
89 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 16:54:14
2018-11-18 21:48:55
Karolina Badowska AMBROZJA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
88 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 16:54:19
2018-11-18 21:43:41
Karolina Pogorzelska HULTAJ
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
86 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 16:54:53
2018-11-18 20:58:37
Aleksandra Kaszyńska FAMA
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
85 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 16:54:57
2018-11-18 20:56:08
Emila Michalska KALINKA
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
84 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 20:40:04
2018-11-18 20:25:50
Tomasz Godek TITINKA
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
81 ENTRY ACCEPTED 2018-11-18 19:43:53
2018-11-18 14:57:20
Cezary Kalinowski CALMETTE-P
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
80 ENTRY ACCEPTED 2018-11-18 19:43:57
2018-11-18 14:53:27
Cezary Kalinowski CASSIS Z
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 09:29:44
2018-11-18 14:50:27
Julia Kozerska LEON Q
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
78 ENTRY ACCEPTED 2018-11-18 19:44:09
2018-11-18 14:49:52
Julia Kozerska GALANT
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2018-11-18 19:44:14
2018-11-18 14:49:20
Antoni Strzałkowski GJALT-D
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2018-11-18 19:44:18
2018-11-18 14:48:53
Antoni Strzałkowski GALOUBET
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
75 ENTRY ACCEPTED 2018-11-18 19:44:23
2018-11-18 14:48:10
Antoni Strzałkowski CLEARSENSE
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2018-11-18 19:46:20
2018-11-18 13:58:29
Marika Słowińska ZAGATO
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
73 ENTRY ACCEPTED 2018-11-18 19:44:45
2018-11-18 13:58:00
Anna Jagielak BORA BORA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
72 ENTRY ACCEPTED 2018-11-18 19:44:51
2018-11-18 13:38:44
Martyna Makowska POLECZKA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2018-11-18 19:44:56
2018-11-18 13:37:11
Martyna Makowska KURTYNIA HAVBEK
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2018-11-18 19:45:00
2018-11-18 13:22:28
Maria Pietrusińska CZĄBER MASTER FILM
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2018-11-18 19:45:04
2018-11-18 13:21:47
Maria Pietrusińska CHARLOTTA Z MASTER FILM
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
68 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 21:03:49
2018-11-18 10:30:24
Ewa Kolasińska DAJ CASH
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
67 ENTRY ACCEPTED 2018-11-18 12:07:49
2018-11-18 10:21:55
Katarzyna Tobiszewska BOBA FETT
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.5
65 ENTRY ACCEPTED 2018-11-17 22:01:12
2018-11-17 19:45:36
Agnieszka Uljanowska ROXANNE 154
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
61 ENTRY ACCEPTED 2018-11-17 22:01:31
2018-11-17 12:07:45
Dawid Kajak GRYKA
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
60 ENTRY ACCEPTED 2018-11-17 22:01:36
2018-11-17 09:45:34
Anna Małachowska LORELAI
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2018-11-17 22:01:41
2018-11-17 09:38:10
Weronika Rydzewska SILVER BOY
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
58 ENTRY ACCEPTED 2018-11-17 22:01:46
2018-11-17 09:37:18
Ola Kasprzyszak AVRIL
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-11-17 22:01:50
2018-11-17 09:36:25
Marianna Cebula MAESTRO
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2018-11-17 22:01:57
2018-11-17 09:35:28
Olga Cebula GLITTER
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2018-11-17 22:02:05
2018-11-17 09:31:33
Zuzanna Karczewska VARIUS
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
52 ENTRY ACCEPTED 2018-11-17 22:02:17
2018-11-17 09:29:48
Pola Czerwińska BIRBANT
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2018-11-17 22:02:22
2018-11-17 09:29:33
Zuzanna Tomaszewska DANDY
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
50 ENTRY ACCEPTED 2018-11-17 22:02:27
2018-11-17 09:28:25
Krystyna Pilkiewicz LAKRO
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
49 ENTRY ACCEPTED 2018-11-17 22:02:31
2018-11-17 09:25:46
Dorota Czajkowska FENIX
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2018-11-22 09:57:22
2018-11-16 22:31:23
Maja Synowicz LISA BONA L
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
47 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 20:40:07
2018-11-16 21:14:05
Aleksandra Szwajczewska BORA
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 17:44:37
2018-11-16 17:03:44
Monika Płatek SZACHRAJ
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 11:52:40
2018-11-15 22:23:47
Stanisław Przedpełski COCO LADY
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.5
44 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 11:40:34
2018-11-15 20:09:57
Ewa Ciurzyńska OLFRAM
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 11:40:36
2018-11-15 20:09:49
Magdalena Janiszewska HAVENA
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 11:06:41
2018-11-14 22:32:43
Krystyna Karcz SHERIDAN
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 16:55:33
2018-11-14 21:00:19
Małgorzata Korycka CANVALENCIA
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
39 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 21:06:16
2018-11-14 20:32:15
Aleksandra Więckowska HIRO
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 12:01:26
2018-11-14 11:14:13
Karina Daniłowska NAOMI
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 12:01:30
2018-11-14 09:46:21
Ewa Mulik FORIA
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.5
36 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 12:01:33
2018-11-14 09:02:37
Ludwika Kozak ASZLI
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 12:01:35
2018-11-13 21:30:42
Karolina Kicińska NOTA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 12:01:37
2018-11-13 20:45:59
Karolina Chimkowska VAL DE FRANCE
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.5
33 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 12:01:38
2018-11-13 20:24:17
Kamila Górecka NTENDER
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
32 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 12:01:41
2018-11-13 19:57:25
Wojciech Stasiuk CEDRIC
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 12:01:43
2018-11-13 19:56:17
Wojciech Stasiuk KORINA
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 12:33:49
2018-11-13 12:07:11
Zofia Klimaszewska CARAT
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
29 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 01:36:24
2018-11-12 23:17:36
Zuzanna Żuk CARANJA
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 01:36:16
2018-11-12 18:44:21
Jan Buller CO TY NA TO
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
27 ENTRY ACCEPTED 2018-11-11 22:10:03
2018-11-11 11:16:02
Weronika Usiądek Jm'06 HARNAŚ
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
25 ENTRY ACCEPTED 2018-11-17 22:02:52
2018-11-07 19:10:03
Zuzanna Gowin ENRICO
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 12:27:47
2018-11-05 20:18:12
Anna Lemańska WERMUT
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
21 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 12:27:37
2018-11-05 20:17:46
Anna Lemańska HELLANIA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
20 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 17:10:34
2018-11-05 06:50:44
Monika Jaworska EUFORIA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
19 ENTRY ACCEPTED 2018-11-04 17:58:03
2018-11-04 17:32:53
Martyna Mitrowska A CATOKI
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
18 ENTRY ACCEPTED 2018-11-04 17:58:15
2018-11-04 17:32:18
Martyna Mitrowska BORYS
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2018-11-04 17:58:26
2018-11-04 13:45:52
Dorota Radzikowska DYNAMYTE P
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-11-04 17:58:39
2018-11-04 13:45:20
Dorota Radzikowska BASHIRA-K
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2018-11-18 12:07:41
2018-11-04 13:22:48
Zofia Brońka SUNBIRD
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2018-11-04 17:59:01
2018-11-04 13:22:19
Zofia Brońka FUNNY GIRL
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 15:16:11
2018-11-04 11:32:55
Kaja Pruszkowska JAREMA
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
11 ENTRY ACCEPTED 2018-11-04 18:01:48
2018-11-03 22:34:28
Zofia Chrzanowska MŁODY JAPE
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
9 ENTRY ACCEPTED 2018-11-19 16:55:46
2018-11-02 09:56:59
Ewelina Kluska WIASTON
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 14:49:37
2018-10-30 14:30:15
Zuzanna Werelich BELLA CONTENDRA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
6 ENTRY ACCEPTED 2018-11-04 18:02:04
2018-10-28 19:53:39
Zuzanna Rudziejewska EMINOR
  • 2x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
4 ENTRY ACCEPTED 2018-10-26 19:24:05
2018-10-26 15:01:19
Grzegorz Gburzyński PAGANINI
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-10-30 14:49:45
2018-10-25 22:32:29
Aleksandra Florczak DIANA L
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Alberska Viktoria SJ Poster
2007 (JM.)
brak
2. Babicz Zuzanna Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2004 (JM.)
brak
3. Badowska Karolina Polski Polo Klub
S
O011458
4. Balcer Hanna Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2005 (JM.)
brak
5. Baranowska Oliwia KJ Podkowa Leśna
2004 (JM.)
O035293
6. Boćkowska Olivia BPK
2006 (JM.)
Brak
7. Bombik Barbara JKS Stajnia pod Skowronkiem
S
brak
8. Borys Antoni Bez przynależności klubowej
2002 (J.)
O051774
9. Borys Julia Bez przynależności klubowej
2004 (JM.)
O038822
10. Brońka Zofia KJ Szwadron Jazdy RP
2001 (J.)
O028348
11. Buchcar Weronika JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O013688
12. Buller Jan KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2001 (J.)
O035772
13. Burchard Janina KJ Akademia Kucania
2006 (JM.)
O043877
14. Cebula Marianna Jeździecki Klub Sportowy Equita
2004 (JM.)
O052249
15. Cebula Olga JKS Equita w Świętochowie
2006 (JM.)
O049784
16. Ceranka Katarzyna BPK
S
brak
17. Chimkowska Karolina Stowarzyszenie KS Chojnów
S
O018718
18. Chrzanowska Zofia KJ Wiktorowo
2001 (J.)
O026640
19. Chwalińska Zuzanna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (J.)
O045740
20. Ciurzyńska Ewa Stowarzyszenie Jeździeckie Poster Piaseczno
2005 (JM.)
brak
21. Czajkowska Dorota BPK
2003 (J.)
brak
22. Czerwińska Pola Bez przynależności klubowej
2007 (JM.)
O045767
23. Dąbrowska Zofia bpk
2008 (Mł.)
brak
24. Daniłowska Karina KJ J.J. Darboven Rumia
2003 (J.)
O043383
25. Fajdasz Agnieszka BPK
S
Brak
26. Florczak Aleksandra UKS Primo Grodzisk Maz.
2003 (J.)
O041726
27. Florkiewicz Agata Stowarzyszenie KS Chojnów
S
O020377
28. Gintowt-Juchniewicz Zofia Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2005 (JM.)
O037012
29. Glasser Mikołaj SCIM stajnia Agmaja
1998 (MJ.)
O024169
30. Głuchowska Małgorzata KJ Podkowa Leśna
2002 (J.)
O031654
31. Godek Tomasz LKJ w Gałkowie
S
O013715
32. Górecka Kamila JKS Karolina
S
O006513
33. Goś Natalia KJ Wiktorowo
2002 (J.)
O040071
34. Gostkiewicz Paulina KJ Dworek Okuniew
S
O019602
35. Gowin Zuzanna KJ Metpol Grodziec
S
O004048
36. Grabowska Oliwia Largo Sp. z.o.o
S
O006099
37. Jagielak Anna KJ Aldragho Piaseczno
S
O019271
38. Janiszewska Magdalena brak
2004 (JM.)
brak
39. Januszkiewicz Nina Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
1998 (MJ.)
O021478
40. Jaworska Julia JKS Olsza
2002 (J.)
brak
41. Jaworska Monika KJ Hippica Polonia Słupno
S
O006078
42. Jeż Jagoda SJ Poster
2004 (JM.)
brak
43. Kachniarz Zuzanna Stowarzyszenie Jeździeckie Poster
2005 (JM.)
brak
44. Kajak Dawid BPK (MAZ)
S
O028288
45. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
46. Kalinowski Piotr KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002660
47. Kamiński Jan SKJ Beckersport
S
O003136
48. Kamiński Łukasz KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O011972
49. Karczewska Zuzanna JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O026868
50. Kasprzyszak Ola JKS Equita w Świętochowie
2005 (JM.)
O039308
51. Kaszyńska Ola Stowarzyszenie Jeździeckie Poster
2018 (Mł.)
brak
52. Kicinska Karolina SSKJ Bobrowy Staw
S
O043139
53. Klimaszewska Zofia St. KSK Stare Babice
S
O013052
54. Klusek Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
O037775
55. Kluska Ewelina KJ Milord Falenty Nowe
S
O044917
56. Kłęk Jakub Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2001 (J.)
O031303
57. Kociankowska Justyna Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
2003 (J.)
O038517
58. Kolasińska Ewa BPK
2004 (JM.)
O033578
59. Kołacz Maja Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2003 (J.)
O040144
60. Komar Aleksandra BPK (MAZ)
S
O028779
61. Konieczna Róża SKJ Bajardo Czosnów
2004 (JM.)
O039319
10171640
62. Kopko Justyna JKS OLSZA
S
O003096
63. Korycka Małgorzata Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
S
O004456
64. Kozak Ludwika bpk
2002 (J.)
O043334
65. Kozerska Julia KJ Strzała Krubiczew
2001 (J.)
O033177
66. Król Anna KJ Profil
S
O019738
67. Kula Oliwia BRAK
2005 (JM.)
BRAK
68. Kuźma Nadia Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2004 (JM.)
O035744
69. Lemańska Anna KJ Equest Łąck
2000 (MJ.)
O034175
70. Maciejewska Natalia JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O015211
71. Makowska Martyna Largo Sp. z o. o. Warszawa
2002 (J.)
O024451
72. Malinowski Jakub Różaland
2007 (JM.)
Brak
73. Małachowska Anna Jeździecki Klub Sportowy Equita
S
brak
74. Markiewicz Alicja UKS Primo Grodzisk Maz.
2005 (JM.)
O031292
75. Mazurowska Ewa Polski Polo Klub
S
O003222
76. Michalak Zosia Brak
2005 (JM.)
O045772
77. Michalska Emilia SJ Poster
2007 (JM.)
O046006
78. Mitrowska Martyna Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O036853
79. Mordzelewski Michał Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
S
O001972
80. Mulik Ewa Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
S
O008861
81. Nazaruk Monika brak
S
brak
82. Niedzielska Julia Stowarzyszenie Jeździeckie Poster
2004 (JM.)
brak
83. Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
S
O004155
84. Olesiejuk Jakub BPK
S
O001054
85. Olszewski Tomasz JKS Olsza
S
O005398
86. Osęka Maja Stowarzyszenie Jeździeckie Poster
2001 (J.)
Brak
87. Pertkiewicz Laura JKS Olsza
2004 (JM.)
O040145
88. Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra
S
O003164
89. Pilkiewicz Krystyna JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O031627
90. Płatek Monika KS Equiright Warszawa
2000 (MJ.)
O026756
91. Podsiadło Daria AZS AWF Warszawa
2003 (J.)
O040566
92. Pogorzelska Karolina Stowarzyszenie Jeździeckie Poster
2006 (JM.)
brak
93. Polkowska Marta UKS Military Kąck
S
O033633
94. Pruszkowska Kaja KJ Aromer Józefin
2001 (J.)
O032895
95. Prymek Zuzanna KJ Aromer Józefin
2006 (JM.)
O040489
96. Przedpełski Stanisław Stowarzyszenie WKJ Warszawa
S
O001821
10025825
97. Ptaszyńska Julia bpk
2005 (JM.)
O037854
98. Pyrzyk Alicja bzk
2006 (JM.)
brak
99. Radzikowska Dorota KJ Aromer Józefin
S
O039163
100. Rogulska Antonina JKS u Robsonów
2007 (JM.)
brak
101. Rudziejewska Zuzanna Polski Polo Klub
1998 (MJ.)
O025134
102. Rydzewska Weronika JKS Equita Świętochów
S
O039719
103. Sarachau Aliaksandr KJ Hippica Polonia
S
O039839
104. Sarnecka Agnieszka bpk
1999 (MJ.)
O032391
105. Siejek Michał KJ Akademia Kucania Dawidy
S
O008830
106. Skowron-Suchodolska Małgorzata JKS Stajnia pod Skowronkiem
S
O006092
107. Słowińska Marika Stadnina Koni Ciekocinko
S
O001532
108. Sokołowska Kamila JKS OLSZA
2003 (J.)
Brak
109. Stasiuk Wojciech WKJ Lublin
S
O003861
110. Stryczyńska Julia Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
S
O012811
111. Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
S
O003463
112. Stypułkowska Katarzyna Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2004 (JM.)
brak
113. Sutkowski Wojciech JKS Olsza
S
O005592
114. Synowicz Maja KJ SO Łąck
2002 (J.)
O030966
115. Szustorowska Hanna KJ Sielanka Warka
S
O003649
116. Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O029192
117. Tomann Laura niezrzeszony
2003 (J.)
O047607
118. Tomaszewska Zuzanna JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O037371
119. Trojanowicz Maja Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2004 (JM.)
O038032
120. Tuwalska Edyta KJ Szumawa Bobrowiec
S
O012113
121. Uchman Dominika TKKF Hubert
2004 (JM.)
O039590
122. Uljanowska Agnieszka KJ Strzała Krubiczew
S
O006918
123. Usiądek Weronika brak
2006 (JM.)
brak
124. Wałach Maja KJ Dobrzyniec
2007 (JM.)
O046357
125. Werelich Zuzanna Klub Jeździecki Wiktorowo
2005 (JM.)
O046544
126. Więckowska Aleksandra KJ Rock Horses
S
O003713
127. Winiarska Zofia JKS Olsza
2001 (J.)
Brak
128. Wołąs Aleksandra BPK (MAZ)
2017 (Mł.)
O007543
129. Zalewski Radosław Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
S
O003823
10040868
130. Ziajkowska Magdalena Stowarzyszenie KF KJ Hippica Polonia Słupno
S
O003437
131. Zimnowodzka Natalia SKJ Bajardo Czosnów
S
O019842
132. Żuchewicz Oliwia Różaland
2001 (J.)
Brak
133. Żuk Zuzanna KJ Bertyn Piastowo
2000 (MJ.)
O026990
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

44

A CATOKI HAN. DEU 2010 Wałach gniada/168 F: Catoki / Cambridge
M: Arancha / Accord II
O: Agata Mitrowska
B: Christina Martens
K022778 DE 431316680210
2.

102

ALWARO SP POL 2006 Wałach gniada F: Etos
M: Aldona
O: Julia Stryczyńska
B: Staniek Diter
K015874 12116
3.

108

AMBROZJA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Pauillac De Meia Lua
M: Akacja
O: Karolina Badowska
B: Aneta Ostrowska
K024969
4.

104

ARGO WLKP POL 2000 Wałach gniada/mk: F: Huncwot
M: Arabeska
O: Ewa Jaworska
B: Jan Ratajczyk
K010496
5.

154

ARROW SP POL 2001 Wałach siwa F: Rubin
M: Akita
O: Wojciech Sutkowski
B: Piotr Rembelski
K006047 009 66 0005401
6.

54

ASZLI Wlkp (Poch. Trk.) POL 2009 Klacz kasztanowata/170 cm F: Essaul
M: Aksa
O: Jakub Kozak
B: Do uzupełnienia
K015185 616007600288709
7.

70

AVRIL KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:149 F: Durello Top / Durello
M: Adria / Bolero
O: Piotr Kasprzyszak
B: Dariusz Poleszczuk
K017181 POL013640008007
8.

41

BASHIRA-K SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Placido
M: Bychawa
O: Dorota Radzikowska
B: Klimecki Roman
K019531
9.

38

BELLA CONTENDRA SP POL 2007 Klacz gniada/172 F: Contender Son
M: Bella Astra
O: Marcin Zając
B: Marcin Zając
K010989 POL009660316807
10.

180

BIQUEEN HOL DEU 2009 Klacz siwa F: Quirado / Quidam De Revel
M: Pretty Woman / Limbus
O: Łukasz Kamiński
B: Heinrich Clausen
K024276 DE421000119209
11.

75

BIRBANT Mały Koń POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Denis
M: Balihara/Folio
O: Jakub Czerwiński
B: Grams Izabela
K022641 616013600119912
12.

161

BLACK MAGIC KUC GBR 2006 Wałach kara/kuc:148 F: X
M: X
O: Justyna Kopko
B: Susie Brooks
K023961
13.

81

BOBA FETT SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Vandamme / Guidam ex. Adagio IV
M: Beginka / Freedom's Choice
O: Tomasz Tobiszewski
B: Dorota Zauszkiewicz
K014346 POL009661245008
14.

89

BORA BORA Typ Szlachetny POL 2010 Klacz siwa F: nn
M: nn
O: Anna Jagielak
B: -
K021107
15.

43

BORYS XX POL 2003 Wałach kasztanowata/160 F: Glimmerman
M: Brunilde / Forest Wind
O: Agata Mitrowska
B: Kazimierz Rogowski
K020947 POL030000002032
16.

116

BOSTON DE RIVERLAND SF FRA 2011 Wałach ciemnogniada F: -
M: -
O: Paweł Bado
B: -
-
17.

82

CALMETTE-P SP POL 2013 Klacz siwa F: Con Calma / Calato
M: Corleanda P / Larron
O: Jan Kalinowski
B: Witold Polowczyk
K024018 616009610036513
18.

170

CANTURA M Oldenburska GER 2005 Klacz skarogniada F: Canturo
M: Anneke
O: Joanna Głuchowska
B: Paul Muller
K016641
19.

18

CANVALENCIA OLD GER 2011 Klacz gniada F: Verdi / Quidam De Revel
M: Canberra / Contender
O: Beata Korycka
B: Antonius Schulte-Suedhoff
K022540 DE433331637811
20.

50

CARANJA HOL GER 2011 Klacz gniada F: Cartani / Carthago
M: Ortega I / Caretino
O: Zuzanna Żuk
B: Heiko Kaeding
K021428 DE421000220511
21.

51

CARAT SP POL 2001 Wałach gniada F: Calderon / Carolus
M: Ara / Pigmalion
O: Zofia Klimaszewska
B: Zbigniew Koperski
K009186 POL00966010260
22.

127

CASALLINA HOL. POL 2013 Klacz gniada F: Cassal
M: Zinna / Canto
O: Tadeusz Boćkowski
B: Mariusz Janiszek
K025110
23.

83

CASSIS Z SP POL 2013 Wałach siwa F: Cassaro Z / Coronado
M: Pawica / Leuchtpfeil
O: Dominika Masiarczyk - Figarska
B: Dominika Masiarczyk - Figarska
K024797 056015Z55719313
24.

58

CEDRIC SP POL 2010 Wałach gniada/172 F: Stakkato Gold /
M: Cherryl /
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
K024868
25.

93

CHARLOTTA Z MASTER FILM Z BEL 2011 Klacz kasztanowata F: Chiricco Z / Chin Chin
M: Cacharel Z / Catango Z
O: Rafał Kowalski
B:
K022560 056015Z55615311
26.

152

CINDERELLA SP POL 2007 Klacz kara/167 F: Empire /
M: Candy Girl II PG /
O: Włodzimierz Ptaszyński
B: Remigiusz Makowski
K018783 POL009660451007
27.

34

CLANET Holsztyńska POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Clinton I
M: New Origin
O: Beata Kłęk
B: Siergiej Małgorzata
K016736
28.

88

CLEARSENSE OLD GER 2011 Wałach siwa F: Cortez
M: Pandora
O: Piotr Strzalkowski
B: Lewitz
K022624
29.

49

CO TY NA TO SP POL 2004 Klacz kasztanowata F: Aravel Waro / Luron
M: Cama / Componist
O: Joanna Zielke
B: Bogdan Bryniak
K011555
30.

63

COCO LADY HOL GER 2010 Klacz siwa F: Cancara / Cassini I
M: Lassandra / Levantos II
O: Łukasz Pięta
B: Lueders ZG
K016394
31.

28

CON AMORE KWPN NED 2007 Wałach kara F: Indoctro
M: Sylvinia
O: Agnieszka Kołacz
B: brak
K021892
32.

92

CZĄBER SP POL 2007 Wałach gniada F: Maram / Aram
M: Czaruta / Czatownik
O: Rafał Kowalski
B:
K012952 POL009610200007
33.

24

DAJ CASH Wielkopolska POL 2008 Wałach siwa F: JAKOBIN
M: DAJ MONEY
O: ANETTA KOLASIŃSKA
B: BRAK
K014575
34.

144

DALLOUSINA M OS POL 2010 Klacz gniada F: Balloussini
M: Dollar Girl
O: Grzegorz Kubiak
B: Niemcy
K024299
35.

76

DANDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata F: Douglas / Darco
M: Wendy V / Indoctro
O: Katarzyna Tomaszewska
B:
K016425 528003000812206
36.

166

DELEKTA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Talent /
M: Delicja /
O: Ingrid Szrajer
B: Agnieszka Jabłońska
K014340 616009610107206
37.

157

DEMON DEL KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Agnieszka Nowicka
B:
K019469 616999661961007
38.

150

DENDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata/169 F: Wallenberg / Stakkato
M: Zinca /
O: Michał Mordzelewski
B:
K022196 528003000802888
39.

136

DIABLO DE CASTELLO SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Turbud Quirinus
M: Dancing Queen
O: Małgorzata Januszkiewicz
B: Beata Wandel
K024084
40.

3

DIANA L SP POL 2005 Klacz gniada F: BISCHOF L
M: DONNERDAMME L
O: -
B: -
K011520 11593 POL009580228105
41.

133

DIEGO Szlachetna Półkrew POL 2005 Wałach kasztanowata/165 F: Arnold
M: Dama
O: Monika Nazaruk
B: Jacek Bodnar
brak brak
42.

101

DOBRANOCKA SP POL 2009 Klacz siwa F: Rhytmus
M: Droma
O: Marzenna Skowron
B: Marzenna Skowron
brak
43.

42

DYNAMYTE P KWPN NED 2008 Ogier gniada F: Carosso VDL
M: Sinilana
O: Dorota Radzikowska
B: J. Knaap
K011639
44.

139

EBEN HAEZER KWPN NED 2009 Wałach skarogniada/170 F: Veron/
M: Saniki/
O: Aliaksandr Sarachau
B: G. J. Bom
K020619
45.

7

EMINOR MŁP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Devin Du Maury / Quatar De Plape
M: Emina / Divisor
O: Agnieszka Rudziejewska
B: SK Janów Podlaski
K015631 POL006580420107
46.

160

EMPEROR'S HILL XX IRL 2012 Wałach gniada F: Scorpion / Montjeu
M: Watermelon / Beckett
O: Tomasz Olszewski
B: Irlandia
K025845 372IRE45198525T
47.

100

EMZ ET SP POL 2010 Wałach gniada F: Ever For Pleasure /
M: Emza /
O: Marzenna Skowron
B: Marzenna Skowron
K018564 616009661515609
48.

119

ENDO SP POL 2008 Wałach gniada F: Placido/Animo
M: Enigma/Le Voltaire
O: Maciej Chwalinski
B: Ewa Niestrawska
K014243 POL009610146308
49.

16

ENRICO KWPN NED 2009 Wałach kasztanowata/168 F: Baloubet Du Rouet / Galoubet
M: Wiana M / Chin Chin
O: Zuzanna Gowin
B: Musterd
K021724 528003200912952 104QE81
50.

45

EUFORIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/166 F: Bolshoi / Favoritas
M: Elkana / West
O: Monika Jaworska
B:
K024086 616009640083212
51.

118

EUFORIA PW SP POL 2010 Klacz kara F: Empire
M: Elfa
O: Pamela Wolska
B: Pamela Wolska
K024453 616009661360410
52.

151

EVO KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc: F: Strayer's Samson
M: Euforia
O: Michał Mordzelewski
B: SK Jaroszówka
K022467
53.

98

EXPRESSO EH Z Zangersheide BEL 2013 Wałach kasztanowata/166 F: Elvis Ter Putte
M: Laila
O: KAO Katarzyna Ostap-Tomann
B: Euro Horse bvba Axel Verlooy
brak
54.

169

FABERGE H&S KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Ojciec: Corneille / Cornet Obolensky
M: Tadermie / Burggraaf
O: Natalia Maciejewska
B: T. C. Heeregravr-Smits i R. Heeregrave
K024692 528003201001953 105CX44
55.

110

FAMA WLKP POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc: F: Bonaparte
M: n/n
O: Michał Mordzelewski
B: Sk Plenkity
brak
56.

96

FAMA KUC POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc:149 F: Bonaparte
M: Frotka
O: Michał Mordzelewski
B: -
K008764 616013600144203
57.

78

FENIX SP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Faust Z
M: Fascynacja
O: Anna Czajkowska
B: Mariusz Kleniuk
K021275
58.

53

FORIA OLD POL 2007 Klacz kasztanowata F: Faust Z
M: Hataria
O: Ewa Mulik
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K011408
59.

40

FUNNY GIRL KUC POL 2001 Klacz kasztanowata/kuc:136 F: Turkus / Talizman
M: Fatima / Nandy Man
O: Anna Brońka
B: Dominik Gronet
K006828 POL013600053501
60.

85

GALANT KWPN NLD 2011 Wałach gniada F: Querly-Elvis
M: Rosette C
O: Strzałkowski Dinks
B: Derikx
K024822
61.

134

GALEA SP POL 2007 Klacz siwa/167 F: Bajou Du Rouet /
M: Gitane De Furnes / Plein D'Espoire IV
O: Małgorzata Oprus
B: Władysław Łopuszyński
K017518 POL009640083807
62.

106

GALEON SP POL 2009 Wałach gniada F: Lord Z / Lord
M: Gama / Garantie
O: B. Tuwalski
B: Ewa Fabińska
K016932 616009510416009
63.

87

GALOUBET KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata F: Diamant de Semilly
M: Ulmerette
O: Zdzisław Urban
B: W. Van de Mheen
K019622
64.

153

GIOVVANI II KG SP POL 2010 Wałach gniada/171 F: Landor S
M: Genewa KG
O: Agnieszka Goś
B: Komin Grzegorz
K021971 616 009 61 01160 10
65.

86

GJALT-D KWPN NED 2011 Wałach kara F: Zapatero VLD / Chin Chin
M: Olivia / Indoctro
O: Piotr Strzałkowski
B: J. Dijkstra
K022542 528003201105500
66.

72

GLITTER KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata/165 F: Carambole / Cassini I
M: Wepekezwiggy / Voltaire
O: Joanna Ludwicka-Cebula
B: Jan Greve
K019360 528003201107648
67.

67

GRYKA SP POL 2004 Klacz gniada F: Akcent / Jankes
M: Grana / Edredon
O: Maciej Typiński
B: SK Kalników
K020637 POL009630254004
68.

162

GUINNESS Irish Sport Horse IRL 2011 Wałach gniada/167 F: x
M: x
O: Justyna Kopko
B: Irlandia
brak 49349393930002002
69.

121

GWIAZDA KUC POL 2002 Klacz kara/kuc:140 F: Nn
M: Nn
O: Agnieszka Gutkowska
B: Agnieszka Gutkowska
Brak
70.

117

HAMILTON KWPN NLD 2012 Wałach siwa F: Cartano / Carthago
M: C'est sym Bien / Contact V
O: Lindsey Davies Miller
B: J. Smeets
K021796 528003201208360
71.

155

HAMLET F.S. KWPN NED 2012 Wałach kara F: Zambesi / Heartbreaker
M: Sjanny / Kigali
O: Aleksandra Nazar
B: ? Holandia
K023255 68920103949595959595
72.

48

HARNAŚ NN POL 2010 Wałach gniada/kuc:147 F: NN
M: NN
O: Magdalena Usiądek
B: „Stajnia Bobrowy Staw” znajdująca się we wsi Sowia Wola gm. Czosnów przy ul. Spacerowej 47
brak 616 999 66 17686 10
73.

62

HAVENA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Klacz gniada F: Dionizos
M: Haidi
O: Urszula Janiszewska
B: Mirosław Fijołek
brak 616009661583211
74.

46

HELLANIA WESTF GER 2006 Klacz siwa/172 F: Corde Star / Cor De La Bryere
M: Hellana / Cavalliero
O: Cezary Lemański
B: Marek Romanowski
K013064 DE441411901906
75.

187

HERE I AM KWPN NED 2012 Wałach siwa F: Untouchable / Hors la Loi II
M: Deliah / Mr. Blue
O: Jacek Kuźma
B:
K024583 528003201207163 105RY85
76.

149

HESSEL-ST KWPN NED 2012 Wałach kasztanowata F: Indorado / Corrado I
M: Ralina / Caretino
O: Michał Mordzelewski
B:
K024083 528003201203631
77.

147

HILUX SP POL 2012 Wałach gniada/mk:mk F: Strayer’s Samson
M: Hesperyda
O: Mordzelewski Michał
B: Sk Jaroszówka
Brak
78.

60

HIRO KWPN NLD 2012 Wałach gniada F: Twister De La Pomme / Darco
M: Whoopy / Silverstone
O: Agencja Reklamowa Punkt s. c.
B: G. L. Dirksen-Hoksbergen
K023810 528003201209132
79.

158

HORSEHEATH DIAMOND LAD ISH IRL 2009 Wałach gniada F: Carric Diamond Lad
M: Ballacraine
O: Piotr Pertkiewicz
B: Irlandia
K025368 372414005171435
80.

109

HULTAJ NN POL 2001 Wałach srokata/kuc:125 F: NN
M: NN
O: Michał Mordzelewski
B: NN
brak
81.

132

INEZ W SP POL 2010 Klacz siwa F: Czumen K
M: Inger
O: Paweł Gostkiewicz
B: Jacek Wilczyński
K021249
82.

174

IVY KWPN NED 2013 Klacz siwa F: B-H Voltaire
M: Carthaga Z / Carthago
O: Zimnowodzka
B: Stal Everse
K025818
83.

11

JAREMA SP POL 2008 Wałach gniada F: Maram / Aram
M: Jarmila / Luron
O: Beata Brandebura-Pruszkowska
B: SK Prudnik
K012350 11845
84.

115

JOHNNY REP KWPN NED 2014 Ogier gniada F: Harley VDL
M: Wies Avanta / Nassau
O: Paweł Bado
B: Holandia
K025455
85.

114

JULIUS KWPN NED 2014 Wałach gniada F: Cidane
M: Elle-Fomia / Warrant
O: Paweł Bado
B: Holandia
K025576
86.

113

JURRY BLEU K KWPN AFG 2014 Ogier kasztanowata F: -
M: -
O: Paweł Bado
B: -
-
87.

138

KAILY Czeska Gorąco-Krwista CZE 2008 Klacz kasztanowata/169 F: Radegast
M: Kentaur
O: Piotr Sarnecki
B: Piotr Sarnecki
K017057 203 009 226779507
88.

111

KALINKA KUC POL 2010 Klacz kasztanowata/kuc:125 F: NN
M: NN
O: Michał Mordzelewski
B: NN
brak
89.

194

KALINKA KUC POL 2010 Klacz kasztanowata/kuc:- F: Karmel
M: Karmela
O: Zofia Mordzelewska
B: -
K015034 -
90.

107

KIKIMORA BH SP POL 2011 Klacz kara F: Elf / Fanimo
M: Kaliopea BH / Arlan
O: Bogna Hupa
B: Bogna Hupa
K024132 616009661444411
91.

156

KINRA SP POL 2001 Klacz gniada/167 F: Rubin
M: Kinetyka
O: Justyna Kopko
B: Ryszard Szczesny
K015535 POL 009 52 00113 01
92.

59

KORINA SP POL 2007 Klacz gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Kostaryka PG / Roland
O: Robert Stasiuk
B: Robert Stasiuk
K018566 616009580856407
93.

163

KORWETTA SP POL 2004 Klacz kasztanowata/166 F: NN
M: NN
O: Michał Mordzelewski
B: NN
brak
94.

185

KOZAK KUC POL 2012 Wałach bułana/kuc: F: Odys
M: Klara
O: KJ Podkowa Leśna
B: Beata Sikorska
K025508
95.

91

KURTYNIA HAVBEK TRK. POL 2006 Klacz kara/mk:156 F: Havbek
M: Kubatura / Kesar
O: Agata Makowska
B: Lidia Chomentowska
K012848
96.

77

LAKRO SP POL 2011 Wałach siwa F: HBC Lake Bid / Lansing
M: Lakrima / Rubin
O: Michał Pilkiewicz
B:
K019769 616009610226811
97.

84

LEON Q OLD GER 2007 Wałach gniada F: Quidam's Rubin
M: Sprehe All the Best
O: Strzałkowski Piotr
B: -
K011126
98.

178

LET'S MAKE MONEY Oldenburg GER 2007 Klacz gniada/Brak F: Ludwigs AS
M: Hauptstutbuch Annabella
O: Jerzy Korona
B: Brak
K022727 DE 433330516407
99.

191

LIBERTY LIFE WLKP POL 2009 Wałach siwa F: Lord Liberator
M: Latorośl
O: Katarzyna Dembska
B: R P
K019317 616 007 61 02387 09
100.

190

LIDER-P Małopolski POL 2012 Wałach gniada F: Agrest
M: Lara
O: Katarzyna Ceranka
B: Piwowarski Andrzej
brak
101.

79

LISA BONA L WESTF GER 2005 Klacz gniada F: Lissabon/Lordanos
M: Anneliese/Avocado
O: Maja Synowicz
B: Karl-Heinz Funke
K010073 DE441410947605
102.

173

LORD OF THE RING KG SP POL 2010 Wałach gniada F: Vandamme / Quidam
M: Larysa K / Graf Top
O: Magdalena Ziajkowska
B: Grzegorz Komin
K017375 616009610115510 105EW09
103.

68

LORELAI SP POL 2009 Klacz kasztanowata/167 F: Elf
M: Lowly
O: Anna Małachowska
B: Zbigniew Wargodzki
brak 616999661977209
104.

142

LUKAS SP POL 2014 Wałach siwa F: Corrado Son
M: Lafmi-J
O: Aleksandra Komar
B: Stanisław Olszyna
brak
105.

189

ŁAWNIK MŁP POL 2010 Wałach kara F: Huzar
M: Łysica
O: Marek Wacławik
B: SK Walewice
K017722
106.

176

MA SURCE (SUKRE) Czysta Krew Arabska ESP 13.04.2007 Wałach siwa/mk: F: Sellui
M: Magala
O: Marcin Różalski
B: Magnolia Arabians
Brak 190201004601132
107.

71

MAESTRO SP POL 2006 Wałach siwa F: Lambado
M: Mara
O: Joanna Ludwicka-Cebula
B: Lucjan Kosnowicz
brak
108.

177

MAŁA STOKROTKA Mały Koń POL 2009 Klacz tarantowata/mk: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marcin Różalski
B: Paweł Więcek
brak
109.

120

MARKO SP POL 2012 Wałach gniada F: Liberado / Libertino
M: Macciavella / Profit
O: Marta Polkowska
B: Marek Strzyż
K021611 616009610167112
110.

140

MEGATRON Württemberger DEU 2011 Wałach siwa F: MONSUM
M: SINA
O: Krystyna Pędrakowska
B: Frieder Homberger
K025154
111.

39

MŁODY JAPE XX POL 2010 Wałach gniada F: Jape (USA) /
M: Młoda Panna / Who Knows
O: Sylwia Antoniuk
B: Justyna i Robert Tyliccy
K019250 616POL10007028T
112.

52

NAOMI SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Golden Boy
M: Nansza
O: Bogusław Święcki
B: SK Rzeczna
brak
113.

105

NEFRYT Mały Koń POL 2005 Wałach gniada/mk: F: Bart
M: Nandina
O: Agata Borys
B: SK Dobrzyniewo
K020982
114.

186

NIXON JS BWP BEL 2013 Klacz ciemnogniada F: Kannan / Voltaire
M: Dorina JS / Thunder Van De Zuuthoeve
O: Jacek Kuźma
B:
K024581 056002W00304507
115.

182

NOBLE LADY HOLST DNK 1998 Klacz siwa/165 F: Corrado I
M: Lincoln
O: Jacek Kuźma
B: Dania
K010975 21 02645 98 BEL10978
116.

55

NOTA SP POL 2006 Klacz gniada F: Contender Son / Contender
M: Nitolma / Concorde
O: Karolina Kicińska
B: Tyszko Horses
K018105 104TY80
117.

57

NTENDER SP POL 2012 Wałach gniada/178 F: Contendus
M: Nimba
O: Kamila Górecka
B: Alan Kinas
K020837 Pol/61600961014212
118.

175

OLFRAM SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: MARAM
M: OLIVIA
O: Mordzelewski Michał
B: SK Prudnik
brak
119.

61

OLFRAM SP POL 2002 Wałach kasztanowata/162 F: Maram
M: Olivia
O: Michał Mordzelewski
B: SK Prudnik
brak
120.

179

ORCHIDEA-G SP POL 2012 Klacz gniada F: Cotton Club
M: Olinde I-S / Power Prince
O: Jerzy Korona
B: Tadeusz Godek
K024760
121.

129

PARYS SP POL 2001 Wałach gniada F: Loxley
M: Plomba
O: Ewa Sadal
B: -
brak
122.

183

PERSPEKTYWA KUC POL 2010 Klacz kara/kuc: F: Nando Super
M: Penny
O: -
B: Andrzej Dorszewski
brak
123.

164

PLASTYK MŁP POL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Planet
M: Kropka
O: Joanna Łąka-Wałach
B: Andrzej Gajos
K021860 616 006550152311
124.

90

POLECZKA HOL GER 2006 Klacz gniada F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Padura III / Chambertin
O: Artur Gołaś
B: Kai Gerken
K011649 DE421000042506
125.

2

PRIMAVERA OLD GER 2011 Klacz kasztanowata F: Prinzenadel/Peking
M: Granstina/Zatinus
O: Agnieszka Zelent-Kociankowska
B: Antonius Kessing
K022724 DE433330606011
126.

125

QIDA SP POL 2001 Klacz kasztanowata F: Turbud Quirinus
M: Grotka
O: Weronika Bobotek
B: Grzegorz Kubiak
K009615
127.

181

QUEENY WESF GBR 2008 Klacz kara/169 F: Quo Vados
M: Habanera
O: Jacek Kuźma
B: Niemcy
brak DE441411964408 04WZ07
128.

143

QUO VADIS HAN POL 2011 Klacz gniada F: Quintender
M: Grace
O: Monika Łojek
B: Marta Roszkiewicz-Heizer
K019614
129.

130

REBELIA SP POL 2013 Klacz gniada/160 F: New Orleans
M: Rafanta
O: Anna Agrestowska-Wrzosek
B: Karolina Rogowska
brak
130.

124

REES LOXLEY SP POL 2005 Wałach gniada/172 F: Loxley
M: Ramona-Consor
O: Andzej BORKOWSKI
B: MALWINA MIKLAS
K010951 11359
131.

122

RIANA P SP POL 2012 Klacz gniada F: Con Calma / Calato
M: Rebella / Landos
O: Ewa Mazurowska
B: Witold Polowczyk
K020740 616009610012912
132.

94

RICO KG SP POL 2008 Wałach siwa/165 F: Chellano's Boy DZ
M: Roksana KG
O: Hanna Szustorowska
B: Karol Komin
K019653 POL 009 61 02229 08
133.

148

ROBINIA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Le Mistral
M: Ronia
O: Michał Mordzelewski
B: Marcin Klinkiewicz
K023240
134.

123

ROSATO SPRIZZ FP HOL GER 2012 Wałach gniada F: Riscal
M: Baroness XIII
O: Jacek Rode
B: Niemcy
K025325
135.

65

ROXANNE 154 HAN GER 2004 Klacz kara F: Cheenook / Caretino
M: Reingold / Ravel
O: Agnieszka Uljanowska
B: Hubert Knigge
K022048 DE431316983704
136.

69

SILVER BOY OLD. POL 2007 Wałach siwa F: Silverstone
M: Miss Amor
O: Andrzej Nietubyć
B: Roman Gmurowski
K011170
137.

168

SKŁADNIA SP POL 2007 Klacz siwa F: Devin du Maury
M: Skaluna
O: Michał Mordzelewski
B: Lump
K015692 616009540093107
138.

167

SOKRATES Wielkopolska POL 2014 Wałach siwa/160 F: Kłobuk
M: Saga
O: Anna Król
B: Białek Natalia
brak 616007590104414
139.

64

SZACHRAJ WLKP POL 2006 Wałach gniada F: Viskis
M: Szajka
O: Płatek Jarosław
B: Filipska Maria
K011593 616 007 68 00858 06
140.

128

SZAMAN Malopolska POL 2006 Wałach ciemnogniada/160 F: Argon ex Arden
M: Strzala
O: Agnieszka Fajdasz
B: Wojciech Kurowski
Brak 616006530295106
141.

159

SZMULA SP POL 2013 Klacz tarantowata/168 F: Telco
M: Samira
O: Tomasz Olszewski
B: Józef Wiśniewski
K024178 616009640050413
142.

137

TINKERBELL W BWP BEL 2007 Klacz siwa F: Cicero Z
M: Vinny Van De Roshoeve
O: .
B: Stels Jean-Pierre
K022239
143.

30

TITINKA SP POL 2013 Klacz gniada/mk:157 F: El Salvador
M: Tinta
O: Tomasz Godek
B: Klub Sportowy Nad Wigram
K025212 616009510252713
144.

112

TOPAZ MŁP POL 2005 Wałach gniada F: Efekt
M: Tamaria
O: Agnieszka Markiewicz
B: Janów Podlaski
K010029
145.

95

TORNADO II SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Aravel II
M: Tesmiran
O: Jacek Trojanowicz
B: Justyna Wiese
K011995
146.

131

TREZOR SP POL 2010 Wałach gniada F: Colox Cup / Con Capitol
M: Temke / Elmshorn
O: Łukasz Jończyk
B: SK Rzeczna Sp. z o. o.
K017470 616009600108710
147.

56

VAL DE FRANCE SF FRA 2009 Ogier kasztanowata/177 F: Newton De Kreisker / Diamant De Semilly
M: Princesse De France / Qredo De Paulstra
O: Karolina Chimkowska
B:
K020274 25000109223906P
148.

145

VALENTINO KUC POL 2012 Wałach gniada F: Nn
M: Nn
O: Paula Obrębska
B: Polska
Brak
149.

146

VALES BLUERAY KUC IRL 2008 Wałach siwa/kuc:148 F: Vales Blue Rebel /
M: Vales Molly /
O: Karolina Klusek
B: Patricia Dalton
K024184 826082001201313
150.

74

VARIUS SP POL 2011 Wałach gniada F: Alvarez 17
M: Varia
O: Zuzanna Karczewska
B: Pol
K021463
151.

47

WERMUT WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Lew / Lwowiec
M: Wygrana / Orbis
O: Cezary Lemański
B: Lidia Woźniczka
K020317 616007610018611
152.

9

WIASTON SP POL 2013 Wałach gniada F: Winston / Nobody KWPN
M: Wiara / Aravel Waro sp
O: SL
B: Marek Głowala
brak
153.

193

WINCENT KUC POL 2008 Wałach srokata/kuc:B F: nn
M: nn
O: Michał Mordzelewski
B: -
brak -
154.

27

ZAGATO KWPN NED 2004 Wałach gniada F: Contendro / Contender
M: Orbarjolijn / Lux
O:
B:
K009985 5280030401853 102SW89
Rider Club
Competition
Prize
Badowska Karolina Polski Polo Klub
50
SUM:
50.00
Chimkowska Karolina Stowarzyszenie KS Chojnów
400
SUM:
400.00
Chrzanowska Zofia KJ Wiktorowo
100
SUM:
100.00
Chwalińska Zuzanna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
50
SUM:
50.00
Jagielak Anna KJ Aldragho Piaseczno
50
SUM:
50.00
Klusek Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
100
SUM:
100.00
Komar Aleksandra BPK (MAZ)
50
SUM:
50.00
Korycka Małgorzata Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
200
SUM:
200.00
Kozerska Julia KJ Strzała Krubiczew
300
SUM:
300.00
Lemańska Anna KJ Equest Łąck
150
150
SUM:
300.00
Maciejewska Natalia JKS Salio Besiekierz Rudny
250
SUM:
250.00
Makowska Martyna Largo Sp. z o. o. Warszawa
50
250
SUM:
300.00
Mordzelewski Michał Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
300
SUM:
300.00
Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra
400
600
SUM:
1000.00
Siejek Michał KJ Akademia Kucania Dawidy
400
100
SUM:
500.00
Słowińska Marika Stadnina Koni Ciekocinko
50
SUM:
50.00
Stasiuk Wojciech WKJ Lublin
200
SUM:
200.00
Stryczyńska Julia Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
50
SUM:
50.00
Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
250
SUM:
250.00
Więckowska Aleksandra KJ Rock Horses
50
600
SUM:
650.00
Zalewski Radosław Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
250
SUM:
250.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Alberska Viktoria
SJ Poster
WINCENT (193)
2018-11-25
13
2018-11-25
12
Babicz Zuzanna
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
ROBINIA (148)
2018-11-24
24
2018-11-24
15
2018-11-25
10
2018-11-25
23
2018-11-24
Badowska Karolina
Polski Polo Klub
2018-11-24
14
2018-11-24
5
50
AMBROZJA (108)
2018-11-24
12
2018-11-24
26
Balcer Hanna
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
EVO (151)
2018-11-24
13
2018-11-24
5
Baranowska Oliwia
KJ Podkowa Leśna
KOZAK (185)
2018-11-25
11
2018-11-25
16
2018-11-25
19
Boćkowska Olivia
BPK
PARYS (129)
2018-11-24
9
2018-11-24
2018-11-24
6
2018-11-25
5
2018-11-25
2018-11-25
Bombik Barbara
JKS Stajnia pod Skowronkiem
2018-11-25
2018-11-25
Borys Antoni
Bez przynależności klubowej
ARGO (104)
2018-11-24
2
2018-11-24
17
Borys Julia
Bez przynależności klubowej
NEFRYT (105)
2018-11-24
10
2018-11-24
19
Brońka Zofia
KJ Szwadron Jazdy RP
2018-11-24
1
2018-11-24
1
Buchcar Weronika
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
REBELIA (130)
2018-11-24
1
2018-11-24
17
Buller Jan
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2018-11-24
8
2018-11-24
39
2018-11-25
14
2018-11-25
5
Burchard Janina
KJ Akademia Kucania
2018-11-25
21
2018-11-25
21
2018-11-25
Cebula Marianna
Jeździecki Klub Sportowy Equita
MAESTRO (71)
2018-11-24
1
2018-11-24
2018-11-24
23
2018-11-25
24
2018-11-25
9
2018-11-25
Cebula Olga
JKS Equita w Świętochowie
GLITTER (72)
2018-11-24
1
2018-11-24
2018-11-24
3
2018-11-25
1
2018-11-25
8
2018-11-25
Ceranka Katarzyna
BPK
LIDER-P (190)
2018-11-25
20
2018-11-25
14
Chimkowska Karolina
Stowarzyszenie KS Chojnów
2018-11-25
1
2018-11-25
2
400
Chrzanowska Zofia
KJ Wiktorowo
2018-11-24
3
100
2018-11-24
31
2018-11-25
25
2018-11-25
19
Chwalińska Zuzanna
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2018-11-24
4
50
2018-11-24
34
ENDO (119)
2018-11-24
9
Ciurzyńska Ewa
Stowarzyszenie Jeździeckie Poster Piaseczno
OLFRAM (61)
2018-11-25
2018-11-25
2018-11-25
Czajkowska Dorota
BPK
FENIX (78)
2018-11-24
1
2018-11-24
22
2018-11-25
7
2018-11-25
Czerwińska Pola
Bez przynależności klubowej
BIRBANT (75)
2018-11-25
13
2018-11-25
13
Dąbrowska Zofia
bpk
GWIAZDA (121)
2018-11-24
1
2018-11-24
1
Daniłowska Karina
KJ J.J. Darboven Rumia
NAOMI (52)
2018-11-24
21
2018-11-24
2018-11-25
18
2018-11-25
15
Fajdasz Agnieszka
BPK
SZAMAN (128)
2018-11-24
1
2018-11-24
1
Florczak Aleksandra
UKS Primo Grodzisk Maz.
2018-11-25
2018-11-25
6
2018-11-25
1
Florkiewicz Agata
Stowarzyszenie KS Chojnów
2018-11-24
2018-11-25
8
2018-11-24
Gintowt-Juchniewicz Zofia
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
SKŁADNIA (168)
2018-11-24
1
2018-11-24
38
Glasser Mikołaj
SCIM stajnia Agmaja
2018-11-24
26
2018-11-24
26
Głuchowska Małgorzata
KJ Podkowa Leśna
CANTURA M (170)
2018-11-25
18
Godek Tomasz
LKJ w Gałkowie
TITINKA (30)
2018-11-24
11
2018-11-24
2018-11-25
2018-11-25
Górecka Kamila
JKS Karolina
NTENDER (57)
2018-11-24
2018-11-24
11
Goś Natalia
KJ Wiktorowo
2018-11-25
7
2018-11-25
Gostkiewicz Paulina
KJ Dworek Okuniew
INEZ W (132)
2018-11-24
30
2018-11-24
14
Gowin Zuzanna
KJ Metpol Grodziec
ENRICO (16)
2018-11-24
18
2018-11-24
8
Grabowska Oliwia
Largo Sp. z.o.o
ŁAWNIK (189)
2018-11-25
12
2018-11-25
18
Jagielak Anna
KJ Aldragho Piaseczno
2018-11-24
15
2018-11-24
8
2018-11-25
24
2018-11-25
4
50
Janiszewska Magdalena
brak
HAVENA (62)
2018-11-24
7
2018-11-24
Januszkiewicz Nina
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2018-11-24
28
2018-11-24
10
Jaworska Julia
JKS Olsza
KINRA (156)
2018-11-24
12
Jaworska Monika
KJ Hippica Polonia Słupno
EUFORIA (45)
2018-11-24
30
2018-11-24
2018-11-25
2018-11-25
9
Jeż Jagoda
SJ Poster
KALINKA (194)
2018-11-25
1
2018-11-25
1
Kachniarz Zuzanna
Stowarzyszenie Jeździeckie Poster
KORWETTA (163)
2018-11-24
1
2018-11-24
11
Kajak Dawid
BPK (MAZ)
GRYKA (67)
2018-11-24
14
2018-11-25
Kalinowski Cezary
KJ Strzała Krubiczew
2018-11-24
29
2018-11-24
19
2018-11-25
27
2018-11-24
34
2018-11-24
2018-11-25
25
2018-11-25
Kalinowski Piotr
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2018-11-24
19
2018-11-24
2018-11-25
11
2018-11-25
JULIUS (114)
2018-11-24
2018-11-24
16
2018-11-25
26
2018-11-25
2018-11-24
17
2018-11-24
2018-11-25
14
2018-11-24
18
2018-11-24
22
2018-11-25
24
2018-11-25
17
Kamiński Jan
SKJ Beckersport
JAREMA (11)
2018-11-25
18
Kamiński Łukasz
KU AZS Politechniki Warszawskiej
BIQUEEN (180)
2018-11-25
12
Karczewska Zuzanna
JKS Equita Świętochów
VARIUS (74)
2018-11-24
22
2018-11-24
40
2018-11-25
26
2018-11-25
21
Kasprzyszak Ola
JKS Equita w Świętochowie
AVRIL (70)
2018-11-24
24
2018-11-24
2018-11-24
4
2018-11-25
1
2018-11-25
23
2018-11-25
17
Kaszyńska Ola
Stowarzyszenie Jeździeckie Poster
FAMA (110)
2018-11-24
1
2018-11-24
1
Kicinska Karolina
SSKJ Bobrowy Staw
NOTA (55)
2018-11-24
18
2018-11-24
7
2018-11-24
2018-11-25
2
2018-11-25
4
Klimaszewska Zofia
St. KSK Stare Babice
CARAT (51)
2018-11-24
35
2018-11-24
25
Klusek Karolina
KJ Akademia Kucania Dawidy
2018-11-25
21
2018-11-25
3
100
Kluska Ewelina
KJ Milord Falenty Nowe
2018-11-25
22
2018-11-25
2018-11-25
Kłęk Jakub
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
CLANET (34)
2018-11-24
16
2018-11-24
29
Kociankowska Justyna
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
2018-11-25
12
2018-11-25
30
2018-11-25
Kolasińska Ewa
BPK
2018-11-24
4
2018-11-24
10
Kołacz Maja
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2018-11-25
1
2018-11-25
10
Komar Aleksandra
BPK (MAZ)
LUKAS (142)
2018-11-24
20
2018-11-25
2018-11-25
2018-11-24
1
QUO VADIS (143)
2018-11-24
6
2018-11-24
31
2018-11-25
6
2018-11-25
4
50
Konieczna Róża
SKJ Bajardo Czosnów
TREZOR (131)
2018-11-24
2018-11-24
Kopko Justyna
JKS OLSZA
2018-11-24
2018-11-24
24
2018-11-25
15
2018-11-25
GUINNESS (162)
2018-11-25
28
2018-11-25
Korycka Małgorzata
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
2018-11-25
21
2018-11-25
3
200
Kozak Ludwika
bpk
ASZLI (54)
2018-11-24
20
2018-11-24
10
Kozerska Julia
KJ Strzała Krubiczew
LEON Q (84)
2018-11-24
7
2018-11-24
2
300
2018-11-25
GALANT (85)
2018-11-24
31
2018-11-24
34
2018-11-25
30
Król Anna
KJ Profil
SOKRATES (167)
2018-11-25
12
2018-11-25
Kula Oliwia
BRAK
2018-11-24
16
2018-11-24
2018-11-24
13
2018-11-25
2018-11-25
6
2018-11-25
18
Kuźma Nadia
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
QUEENY (181)
2018-11-24
32
2018-11-24
16
2018-11-24
11
Lemańska Anna
KJ Equest Łąck
2018-11-24
2
150
2018-11-24
21
2018-11-25
2
150
2018-11-25
9
WERMUT (47)
2018-11-24
7
2018-11-24
33
2018-11-25
7
2018-11-25
29
Maciejewska Natalia
JKS Salio Besiekierz Rudny
2018-11-24
5
2018-11-25
3
250
Makowska Martyna
Largo Sp. z o. o. Warszawa
2018-11-24
4
2018-11-24
6
2018-11-25
22
2018-11-24
5
50
2018-11-25
1
250
Malinowski Jakub
Różaland
2018-11-25
2018-11-25
11
2018-11-25
Małachowska Anna
Jeździecki Klub Sportowy Equita
LORELAI (68)
2018-11-24
1
2018-11-24
2018-11-24
6
2018-11-25
1
2018-11-25
2018-11-25
15
Markiewicz Alicja
UKS Primo Grodzisk Maz.
TOPAZ (112)
2018-11-24
3
2018-11-24
45
2018-11-25
23
2018-11-25
20
Mazurowska Ewa
Polski Polo Klub
RIANA P (122)
2018-11-24
27
2018-11-24
20
2018-11-24
12
2018-11-24
24
Michalak Zosia
Brak
2018-11-25
12
2018-11-25
Michalska Emilia
SJ Poster
KALINKA (111)
2018-11-24
1
2018-11-24
1
Mitrowska Martyna
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
BORYS (43)
2018-11-24
1
2018-11-24
25
2018-11-25
16
2018-11-24
9
2018-11-24
37
2018-11-25
27
2018-11-25
8
Mordzelewski Michał
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
HESSEL-ST (149)
2018-11-25
2018-11-25
8
DENDY (150)
2018-11-25
2
300
2018-11-25
9
Mulik Ewa
Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
FORIA (53)
2018-11-24
6
Nazaruk Monika
brak
DIEGO (133)
2018-11-24
21
2018-11-24
1
Niedzielska Julia
Stowarzyszenie Jeździeckie Poster
KORWETTA (163)
2018-11-25
2018-11-25
3
2018-11-25
3
Nieużyła Leszek
KJ J.J. Darboven Rumia
2018-11-24
23
2018-11-24
12
Olesiejuk Jakub
BPK
VALENTINO (145)
2018-11-25
17
2018-11-25
Olszewski Tomasz
JKS Olsza
2018-11-24
27
2018-11-24
10
2018-11-24
28
2018-11-24
SZMULA (159)
2018-11-24
35
2018-11-25
10
2018-11-24
33
2018-11-24
43
Osęka Maja
Stowarzyszenie Jeździeckie Poster
HILUX (147)
2018-11-24
12
2018-11-24
16
2018-11-25
14
2018-11-25
16
Pertkiewicz Laura
JKS Olsza
2018-11-24
9
2018-11-25
13
2018-11-25
8
Pietrusińska Maria
SKF KS Master Film Wilcza Góra
CZĄBER (92)
2018-11-24
2
400
2018-11-25
1
600
2018-11-24
10
2018-11-25
5
Pilkiewicz Krystyna
JKS Equita Świętochów
LAKRO (77)
2018-11-24
17
2018-11-24
32
2018-11-25
16
2018-11-25
11
Płatek Monika
KS Equiright Warszawa
2018-11-24
5
2018-11-24
28
Podsiadło Daria
AZS AWF Warszawa
DELEKTA (166)
2018-11-24
15
2018-11-24
2018-11-25
23
2018-11-25
Pogorzelska Karolina
Stowarzyszenie Jeździeckie Poster
HULTAJ (109)
2018-11-24
20
2018-11-24
21
2018-11-24
19
Polkowska Marta
UKS Military Kąck
MARKO (120)
2018-11-24
37
2018-11-24
44
Pruszkowska Kaja
KJ Aromer Józefin
JAREMA (11)
2018-11-25
3
Prymek Zuzanna
KJ Aromer Józefin
2018-11-24
11
Przedpełski Stanisław
Stowarzyszenie WKJ Warszawa
2018-11-24
14
2018-11-25
7
Ptaszyńska Julia
bpk
2018-11-24
2
2018-11-24
2018-11-24
30
2018-11-25
31
2018-11-25
Pyrzyk Alicja
bzk
FAMA (96)
2018-11-25
1
2018-11-25
1
Radzikowska Dorota
KJ Aromer Józefin
2018-11-25
5
2018-11-25
2018-11-25
2018-11-25
2018-11-25
Rogulska Antonina
JKS u Robsonów
GALEA (134)
2018-11-24
15
2018-11-24
21
2018-11-24
2018-11-25
9
2018-11-25
7
2018-11-25
Rudziejewska Zuzanna
Polski Polo Klub
EMINOR (7)
2018-11-25
15
Rydzewska Weronika
JKS Equita Świętochów
2018-11-24
2
2018-11-24
2018-11-25
17
2018-11-25
31
Sarachau Aliaksandr
KJ Hippica Polonia
2018-11-24
13
2018-11-25
16
MEGATRON (140)
2018-11-24
20
2018-11-25
11
Sarnecka Agnieszka
bpk
KAILY (138)
2018-11-24
18
2018-11-24
9
Siejek Michał
KJ Akademia Kucania Dawidy
HAMILTON (117)
2018-11-24
1
400
2018-11-24
4
100
Skowron-Suchodolska Małgorzata
JKS Stajnia pod Skowronkiem
EMZ ET (100)
2018-11-25
22
2018-11-25
19
Słowińska Marika
Stadnina Koni Ciekocinko
ZAGATO (27)
2018-11-24
21
2018-11-25
5
50
2018-11-24
21
2018-11-25
13
Sokołowska Kamila
JKS OLSZA
DEMON DEL (157)
2018-11-24
2018-11-24
14
2018-11-25
1
Stasiuk Wojciech
WKJ Lublin
CEDRIC (58)
2018-11-24
29
2018-11-24
41
2018-11-25
20
2018-11-25
17
KORINA (59)
2018-11-24
3
200
2018-11-24
13
2018-11-25
14
2018-11-25
10
Stryczyńska Julia
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
ALWARO (102)
2018-11-24
17
2018-11-24
8
2018-11-25
5
50
2018-11-25
11
Strzałkowski Antoni
KJ Strzała Krubiczew
GJALT-D (86)
2018-11-24
33
2018-11-25
7
2018-11-24
19
2018-11-24
12
2018-11-25
6
2018-11-24
32
2018-11-24
23
2018-11-25
28
Stypułkowska Katarzyna
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
OLFRAM (175)
2018-11-24
8
2018-11-24
3
Sutkowski Wojciech
JKS Olsza
ARROW (154)
2018-11-24
36
2018-11-24
42
Synowicz Maja
KJ SO Łąck
2018-11-25
13
Szustorowska Hanna
KJ Sielanka Warka
RICO KG (94)
2018-11-24
23
2018-11-24
Tobiszewska Katarzyna
Ciechociński KJ Bonanza
2018-11-24
6
2018-11-24
3
250
Tomann Laura
niezrzeszony
2018-11-24
14
2018-11-24
8
2018-11-25
4
2018-11-25
20
2018-11-25
Tomaszewska Zuzanna
JKS Equita Świętochów
DANDY (76)
2018-11-24
22
2018-11-25
10
2018-11-25
4
Trojanowicz Maja
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2018-11-25
8
2018-11-25
4
Tuwalska Edyta
KJ Szumawa Bobrowiec
GALEON (106)
2018-11-25
15
2018-11-25
12
Uchman Dominika
TKKF Hubert
QIDA (125)
2018-11-25
2
2018-11-25
2
Uljanowska Agnieszka
KJ Strzała Krubiczew
2018-11-24
13
2018-11-25
9
Usiądek Weronika
brak
HARNAŚ (48)
2018-11-24
1
2018-11-24
1
2018-11-25
1
2018-11-25
1
Wałach Maja
KJ Dobrzyniec
PLASTYK (164)
2018-11-24
21
2018-11-24
2018-11-24
5
2018-11-25
22
2018-11-25
2018-11-25
11
Werelich Zuzanna
Klub Jeździecki Wiktorowo
2018-11-24
8
2018-11-24
25
2018-11-25
29
2018-11-25
20
Więckowska Aleksandra
KJ Rock Horses
HIRO (60)
2018-11-24
4
50
2018-11-24
1
600
2018-11-25
6
Winiarska Zofia
JKS Olsza
2018-11-25
19
2018-11-25
Wołąs Aleksandra
BPK (MAZ)
CASALLINA (127)
2018-11-24
13
2018-11-24
18
2018-11-25
10
2018-11-25
6
Zalewski Radosław
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
NIXON JS (186)
2018-11-24
1
250
2018-11-24
24
HERE I AM (187)
2018-11-24
27
2018-11-24
11
Ziajkowska Magdalena
Stowarzyszenie KF KJ Hippica Polonia Słupno
2018-11-24
20
2018-11-24
36
Zimnowodzka Natalia
SKJ Bajardo Czosnów
IVY (174)
2018-11-24
14
2018-11-24
Żuchewicz Oliwia
Różaland
2018-11-25
1
2018-11-25
2018-11-25
19
Żuk Zuzanna
KJ Bertyn Piastowo
CARANJA (50)
2018-11-24
7
2018-11-24
7

Number of Riders: 133

Number of Horses: 154

The sum of prizes: 5 400.00

Competition results developed by: HIPPOSERWIS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052014-3, Tomasz Próchniak, Lublin)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl