Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZR-B i HZT-B
Bobrowy Staw, 20-21.10.2018r.

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
162 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 09:35:52
2018-10-18 09:35:41
Inga Olejarz INWOOD
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
161 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 07:44:36
2018-10-17 21:41:29
Julia Niedzielska KORWETTA II
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
160 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 07:44:50
2018-10-17 21:01:18
Maja Roszczyk S-TAJFUN
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
159 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 07:45:05
2018-10-17 20:54:39
Paulina Szuba LIDKA
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
158 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 07:45:19
2018-10-17 20:46:28
Oliwia Murzyńska MILANO
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
157 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 07:45:35
2018-10-17 20:45:36
Oliwia Kosewska GRAPPA
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
156 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 07:45:50
2018-10-17 20:33:47
Inga Olejarz INWOOD
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
155 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 07:46:04
2018-10-17 20:31:43
Ewa Mazurowska RIANA P
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
154 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 07:46:20
2018-10-17 20:27:12
Ewa Mazurowska ROSATO SPRIZZ FP
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
153 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 20:14:01
2018-10-17 20:06:44
Dominika Maruda ASCOT
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
152 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 20:14:15
2018-10-17 18:19:52
Zofia Radziszewska BAJPAS-BAJAN
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
151 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 20:14:33
2018-10-17 17:19:41
Michał Mordzelewski CARDIFF
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
150 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 20:15:00
2018-10-17 17:17:57
Zuzanna Babicz ROBINIA
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
149 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 20:14:47
2018-10-17 17:11:44
Hanna Balcer EVO
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
148 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 16:53:05
2018-10-17 16:49:38
Jakub Olesiejuk PICOLO
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
147 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 16:53:18
2018-10-17 16:48:50
Weronika Porębska BONESTA
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
146 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 16:53:31
2018-10-17 16:46:35
Julia Gąsiorek INTERIA
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
145 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 16:53:44
2018-10-17 16:46:03
Marta Perquy ARMADA
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
144 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 16:53:58
2018-10-17 16:38:18
Jakub Olesiejuk VALENTINO
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
143 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 16:54:08
2018-10-17 16:03:34
Radosław Zalewski QUELLE DAME Z
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
142 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 16:54:19
2018-10-17 16:03:07
Radosław Zalewski ILATINA
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.5
141 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 16:54:29
2018-10-17 16:02:45
Radosław Zalewski NIXON JS
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
140 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 16:54:40
2018-10-17 16:02:16
Radosław Zalewski HERE I AM
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
139 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 16:54:50
2018-10-17 16:01:46
Nadia Kuźma NOBLE LADY
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
138 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 16:55:21
2018-10-17 15:34:25
Aleksandra Zira HOLKA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
137 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 16:55:32
2018-10-17 15:33:31
Katarzyna Szysz BORUC
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
136 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 16:55:43
2018-10-17 15:32:54
Amelia Pielska TAMARYSZEK
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 16:55:54
2018-10-17 15:30:24
Martyna Modliborek LEO
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 15:05:05
2018-10-17 14:29:29
Dawid Kajak GRYKA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
133 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 13:07:47
2018-10-17 12:32:32
Daria Podsiadło DELEKTA
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 13:08:02
2018-10-17 12:32:24
Agata Słowik JASPIS
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
131 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 13:08:13
2018-10-17 12:32:01
Natalia Dragan JASPIS
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 13:08:38
2018-10-17 10:35:55
Ewelina Gapa MIA S
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
129 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 10:13:23
2018-10-17 10:11:16
Dawid Kubiak KARDAMON
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
128 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 10:11:13
2018-10-17 10:10:48
Dawid Kubiak PUERTO RICO
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
127 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 10:10:44
2018-10-17 10:10:17
Dawid Kubiak OTAMENDI
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
126 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 10:10:58
2018-10-17 10:09:27
Dawid Kubiak CERTO SUCCESSO
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
125 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 10:12:56
2018-10-17 09:58:03
Katarzyna Żuchowicka CHOPIN
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 10:13:41
2018-10-17 09:57:39
Katarzyna Żuchowicka DESERT GENERAL
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 10:13:54
2018-10-17 09:57:14
Piotr Piasecki AWANGARDA
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
122 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 10:14:07
2018-10-17 09:56:49
Piotr Piasecki ARON
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
121 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 10:14:19
2018-10-17 08:53:01
Julia Michalska QUIDAM’S DUKE
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
120 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 10:14:32
2018-10-17 08:15:34
Larysa Krulik G’ZEUS
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 10:14:47
2018-10-17 08:15:13
Larysa Krulik ZONENBOLD
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
118 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 08:04:46
2018-10-17 07:03:12
Ewa Strzeszewska CONQUESTINA
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
117 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 08:05:01
2018-10-16 23:11:31
Karolina Badowska LETYCJA
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
116 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 08:05:15
2018-10-16 23:09:33
Karolina Badowska DABECJA
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 08:05:32
2018-10-16 22:48:06
Agata Fludra BASTION
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.5
114 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 08:05:46
2018-10-16 22:46:34
Katarzyna Białecka GAZELLA
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
113 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 08:05:59
2018-10-16 22:21:50
Tadeusz Chmielik GIOLI
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 08:06:13
2018-10-16 21:58:56
Julia Smuk RONALDINI
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 08:06:27
2018-10-16 21:33:17
Oliwia Grabowska ŁAWNIK
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
110 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 08:06:43
2018-10-16 21:31:57
Aleksandra Ptaszyńska CZEKAN
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 08:07:01
2018-10-16 21:30:16
Marek Wacławik COLETT PRINCESS 19
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
108 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 08:07:15
2018-10-16 21:20:30
Sophia Inguenaud SARINA
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 08:07:29
2018-10-16 21:17:53
Jakub Kłęk CLANET
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
106 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 13:59:31
2018-10-16 20:09:58
Katarzyna Stypułkowska OLFRAM
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 08:07:57
2018-10-16 19:20:39
Oliwia Grabowska KATHMANDAU
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
104 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 08:08:10
2018-10-16 19:19:47
Marek Wacławik A'LUMINAR MASTER FILM
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.5
103 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 19:15:53
2018-10-16 19:05:45
Wiktoria Świrska ORCHID GREY
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 19:15:40
2018-10-16 18:23:08
Zuzanna Molenda SZAMAN HIPPICA
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
101 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 19:15:28
2018-10-16 18:07:44
Tomasz Godek TITINKA
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
100 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 19:15:12
2018-10-16 17:19:30
Karolina Klusek VALES BLUERAY
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
99 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 19:14:19
2018-10-16 17:19:09
Karolina Klusek ISKRA
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 19:14:06
2018-10-16 17:18:41
Karolina Szaniawska GOLDIKA
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 19:13:54
2018-10-16 16:56:41
Magdalena Michalska NIRON
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
96 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 16:53:33
2018-10-16 15:25:24
Gabriella Niklińska TRYNIDAD
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 16:53:23
2018-10-16 14:55:09
Magdalena Ziajkowska CHARDONNAY
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 16:53:14
2018-10-16 12:55:47
Michał Siejek HAMILTON
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
93 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 14:52:07
2018-10-16 12:22:19
Aleksandra Naleszkiewicz QUINTERO
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
92 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 14:51:57
2018-10-16 10:38:21
Włodzimierz Kupczyk KANTO
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 10:30:07
2018-10-16 09:46:36
Marta Zadrożna BALOU DEJA VU
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
90 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 10:30:23
2018-10-16 09:45:45
Helena Szmalc QUIESTUS
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
89 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 10:30:35
2018-10-16 09:44:23
Weronika Olejnik CHARLYTTA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
88 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 10:30:47
2018-10-16 09:42:22
Daria Lutomierska LUBA
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 10:31:00
2018-10-16 09:21:23
Aleksandra Wołąs CASALLINA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
86 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 10:31:16
2018-10-16 09:19:33
Olivia Boćkowska PARYS
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 10:31:28
2018-10-16 07:44:53
Dorota Zalewska BALATON
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 10:31:43
2018-10-16 00:11:54
Dominika Uchman QIDA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 10:31:57
2018-10-15 21:15:13
Weronika Usiądek HARNAŚ
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
82 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 10:32:09
2018-10-15 20:57:00
Dorota Czajkowska FENIX
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 10:32:25
2018-10-15 19:41:19
Ewelina Szczepanik COCAINA
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.5
80 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 10:32:40
2018-10-15 19:40:55
Ewelina Szczepanik CARMEN
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
79 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 18:08:16
2018-10-15 17:17:28
Aleksandra Poznańska LORD OF THE RING KG
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
78 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 18:06:58
2018-10-15 16:11:50
Michał Piątkowski LORIDA PP
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 18:06:45
2018-10-15 15:58:41
Barbara Frontczak BUHAWI
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
76 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 18:06:13
2018-10-15 15:14:09
Natalia Maciejewska FABERGE H&S
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 13:46:39
2018-10-15 12:04:07
Daria Danieluk AKITA R
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 11:35:56
2018-10-15 08:44:41
Wiktoria Leszek-Karwańska BAD BOY
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
73 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 11:36:12
2018-10-15 08:43:43
Wiktoria Leszek-Karwańska LADYKRACHER 8
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
72 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 11:36:26
2018-10-15 08:42:57
Wiktoria Leszek-Karwańska CANDY
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 11:36:42
2018-10-15 08:42:28
Wiktoria Leszek-Karwańska DONALD
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 08:08:23
2018-10-15 08:42:02
Klaudia Zajkowska CANDY
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 08:08:39
2018-10-15 08:37:07
Klaudia Zajkowska DONALD
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 08:08:53
2018-10-15 08:35:06
Konstancja Przybylska IZIS KL
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 08:09:07
2018-10-15 08:34:18
Wiktoria Leszek-Karwańska BON PARIS KL
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 11:37:45
2018-10-15 01:15:51
Gabriela Ratajska SULAATIK'S PITTSBURGH
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 07:46:37
2018-10-14 22:43:34
Maja Żewłakow ATOMIUM L
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
64 ENTRY ACCEPTED 2018-10-14 19:07:51
2018-10-14 17:05:09
Gabriela Jóźwiak ETNA W
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2018-10-14 19:08:02
2018-10-14 16:05:42
Martyna Pliem-Perka NANCY PONYSPORT
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
62 ENTRY ACCEPTED 2018-10-14 19:08:20
2018-10-14 16:02:00
Martyna Pliem-Perka JUNIOR
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
61 ENTRY ACCEPTED 2018-10-14 19:08:29
2018-10-14 15:57:20
Aleksandra Pliem-Perka ERINA
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2018-10-14 19:08:38
2018-10-14 13:58:09
Karina Daniłowska NAOMI
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2018-10-14 19:08:47
2018-10-14 13:56:36
Paulina Laskowska CHORĄŻY
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2018-10-14 10:18:37
2018-10-14 09:13:52
Barbara Świdzińska ODYS-L
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-10-14 10:18:47
2018-10-14 07:39:10
Magdalena Kudła FOREST
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
56 ENTRY ACCEPTED 2018-10-14 10:18:56
2018-10-14 07:14:52
Gabriela Grzymała TASMANIA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2018-10-14 10:19:10
2018-10-14 07:13:25
Anna Dzierzbicka COCO LADY
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
54 ENTRY ACCEPTED 2018-10-14 10:19:24
2018-10-14 07:12:04
Kalina Lipiec DAGLEZJA
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-10-13 16:35:22
2018-10-13 10:46:06
Paulina Misior JUST CHERRY
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.5
51 ENTRY ACCEPTED 2018-10-13 16:35:13
2018-10-12 22:01:52
Julia Stryczyńska ALWARO
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.5
50 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 19:13:43
2018-10-12 12:00:25
Wiktoria Trydulska NIRON
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2018-10-12 11:12:45
2018-10-12 10:48:21
Monika Marczyk WERONA
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
48 ENTRY ACCEPTED 2018-10-12 10:40:59
2018-10-12 09:35:52
Ewa Wikalińska UPPSALA DU THEIL
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
47 ENTRY ACCEPTED 2018-10-12 10:41:10
2018-10-12 09:34:40
Ewa Wikalińska UNGARO DE LA POMME
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
46 ENTRY ACCEPTED 2018-10-12 10:41:22
2018-10-11 23:54:14
Piotr Szmytkowski FELINE WM
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
45 ENTRY ACCEPTED 2018-10-12 10:41:32
2018-10-11 22:40:32
Monika Płatek SZACHRAJ
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2018-10-12 10:41:42
2018-10-11 21:58:54
Liliana Harasim WILMAR
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 21:26:33
2018-10-11 20:30:45
Paulina Gostkiewicz INEZ W
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
40 ENTRY ACCEPTED 2018-10-14 19:08:57
2018-10-11 12:44:04
Zofia Brońka SUNBIRD
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 13:10:31
2018-10-11 07:58:48
Zofia Stasiak LAMBORGINI
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 11:45:51
2018-10-11 07:58:00
Ola Kasprzyszak NEMO
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 11:46:02
2018-10-11 07:56:48
Weronika Rydzewska SILVER BOY
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
36 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 11:46:11
2018-10-11 07:55:53
Marianna Cebula MAESTRO
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 11:46:19
2018-10-11 00:24:28
Ewa Mulik FORIA
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.5
34 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 11:46:28
2018-10-10 22:54:13
Anna Nasiłowska NADZIEJA II
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 11:46:37
2018-10-10 22:03:48
Julia Ptaszyńska CINDERELLA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
32 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 11:14:58
2018-10-10 09:48:24
Ewelina Jezierska DONA
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 07:47:17
2018-10-09 21:12:39
Oliwia Grabowska KATHMANDAU
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 14:32:31
2018-10-08 17:17:59
Natalia Rapacka-Zimny GREASE LIGHTNING
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 14:32:40
2018-10-08 17:16:30
Karolina Lasecka GALLANT
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 14:32:50
2018-10-08 13:38:37
Inga Kloze DRAGO DE QUEEN
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 14:32:59
2018-10-08 13:05:45
Zofia Chrzanowska MŁODY JAPE
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
25 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 14:33:08
2018-10-08 02:04:27
Klaudia Przybysz DEKORACJA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
24 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 14:33:17
2018-10-07 20:35:53
Tomasz Matysiak LENOX
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 13:46:29
2018-10-07 17:36:05
Zuzanna Werelich NOMINACJA
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
22 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 16:22:42
2018-10-07 16:47:25
Marta Kotlarska COFERTINO
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
21 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 14:33:48
2018-10-06 22:23:49
Martyna Kozon TOLEDO
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
19 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 13:08:49
2018-10-05 17:33:03
Natalia Zimnowodzka IVY
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 13:09:00
2018-10-05 17:31:11
Natalia Zimnowodzka CARETANE ROSE Z
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 07:46:44
2018-10-03 16:59:53
Magdalena Głaz AMADEUSZ
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 07:46:31
2018-10-03 16:59:32
Ewelina Kluska WIASTON
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 20:05:48
2018-10-03 10:18:14
Joanna Czyż GENTLE KR
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
14 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 07:53:24
2018-10-02 21:33:40
Alicja Ciarczyńska CHELBY
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
13 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 11:12:19
2018-09-30 21:43:28
Maja Wałach PLASTYK
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 14:33:58
2018-09-30 09:36:20
Dorota Radzikowska DYNAMYTE P
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 14:34:08
2018-09-30 09:35:53
Dorota Radzikowska BASHIRA-K
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 16:13:35
2018-09-28 12:38:54
Martyna Mitrowska A CATOKI
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
9 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 16:13:44
2018-09-28 12:38:18
Martyna Mitrowska BORYS
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 16:13:54
2018-09-28 08:04:03
Sara Susperregui-Stempkowska BEZA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 16:14:02
2018-09-28 07:57:39
Anna Siwicka NESTOR
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 16:14:11
2018-09-28 07:56:56
Natasza Kryszeń CANGELO V
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 16:14:20
2018-09-28 07:56:26
Barbara Kozińska THIMOTE
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 16:14:29
2018-09-28 07:55:52
Helena Hamera TULLAMORE DEW
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 16:14:38
2018-09-28 07:55:23
Paulina Antczak-Jakubek EVITA
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
2 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 10:15:03
2018-09-27 22:14:22
Aleksandra Szwajczewska BORA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Antczak-Jakubek Paulina BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O050385
2. Babicz Zuzanna Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2004 (JM.)
brak
3. Badowska Karolina Polski Polo Klub
S
O011458
4. Balcer Hanna Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2005 (JM.)
brak
5. Białecka Katarzyna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2002 (J.)
O034789
6. Boćkowska Olivia BPK
2006 (JM.)
Brak
7. Brońka Zofia KJ Szwadron Jazdy RP
2001 (J.)
O028348
8. Cebula Marianna JKS Equita Świętochów
2004 (JM.)
brak
9. Chmielik Tadeusz KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2003 (JM.)
O034168
10. Chrzanowska Zofia KJ Wiktorowo
2001 (J.)
O026640
11. Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin
1997 (MJ.)
O020896
12. Czajkowska Dorota BPK
2003 (JM.)
brak
13. Czyż Joanna Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
1997 (MJ.)
O020866
14. Danieluk Daria Klub Jeździecki Podkowa Leśna
2002 (J.)
O035291
15. Daniłowska Karina KJ J.J. Darboven Rumia
2003 (JM.)
O043383
16. Dragan Natalia BPK - MAZ
2003 (JM.)
O048865
17. Dzierzbicka Anna SKJ Potęga Piekary
1998 (MJ.)
O008864
18. Fludra Agata Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
S
O003338
19. Frontczak Barbara KS Happy Horse
2003 (JM.)
O034120
20. Gapa Ewelina LKJ Tynka
S
brak
21. Gąsiorek Julia St. KSK Stare Babice
2004 (JM.)
O040083
22. Głaz Magdalena KJ Milord Falenty Nowe
2000 (J.)
brak
23. Godek Tomasz LKJ w Gałkowie
S
O013715
24. Gostkiewicz Paulina KJ Dworek Okuniew
1997 (MJ.)
O019602
25. Grabowska Oliwia Largo Sp. z.o.o
S
O006099
26. Grabowska Oliwia Largo Sp. z o.o.
S
O006099
27. Grzymała Gabriela SKJ Potęga Piekary
2003 (JM.)
O035305
28. Hamera Helena BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O035566
29. Harasim Liliana bpk
2004 (JM.)
brak
30. Inguenaud Sophia Stajnia Agmaja
1999 (MJ.)
Brak
31. Jezierska Ewelina Brak
S
O037542
32. Jóźwiak Gabriela KJ Aromer Józefin
2002 (J.)
brak
33. Kajak Dawid BPK (MAZ)
S
O028288
34. Karaś Helena BPK
35. Kasprzyszak Ola JKS Equita w Świętochowie
2005 (JM.)
O039308
36. Kloze Inga KJ Aromer Józefin
S
O020716
37. Klusek Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2005 (JM.)
O037775
38. Kluska Ewelina KJ Milord Falenty Nowe
S
O044917
39. Kłęk Jakub Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2001 (J.)
O031303
40. Kosewska Oliwia Uczniowski Klub Sportowy KUCYK Serock
2004 (JM.)
O049102
41. Kotlarska Marta KJ Aromer Józefin
2000 (J.)
O026072
42. Kozińska Barbara BPK (MAZ)
2001 (J.)
O030953
43. Kozon Martyna BPK (MAZ)
2002 (J.)
O036555
44. Krulik Larysa BPK (MAZ)
1998 (MJ.)
O013841
45. Kryszeń Natasza BPK
2004 (JM.)
Brak
46. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
47. Kudła Magdalena bpk
S
brak
48. Kupczyk Włodzimierz Stowarzyszenie '' Klub Jeździecki Legia-Kozielska''
S
O050624
49. Kuźma Nadia Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2004 (JM.)
O035744
50. Lasecka Karolina KJ Szwadron Jazdy RP
S
O018982
51. Laskowska Paulina KJ J.J. Darboven Rumia
1998 (MJ.)
O021487
52. Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
2001 (J.)
O018344
53. Lipiec Kalina SKJ Potęga Piekary
2006 (JM.)
O040983
54. Lutomierska Daria KJ Wiktorowo
2001 (J.)
O040074
55. Maciejewska Natalia JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O015211
56. Marczyk Monika KJ Aromer Józefin
2003 (JM.)
O035587
57. Maruda Dominika LKJ Gałkowo
S
O008165
58. Matysiak Tomasz KJ Aromer Józefin
S
O040585
59. Mazurowska Ewa Polski Polo Klub
S
O003222
60. Michalska Julia KJ Aromer Józefin
2005 (JM.)
O027475
61. Michalska Magdalena Nn
2007 (Mł.)
brak
62. Misior Paulina KJ Akademia Kucania Dawidy
2002 (J.)
O031610
63. Mitrowska Martyna Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O036853
64. Modliborek Martyna JKS UMIASTÓW
2004 (JM.)
brak
65. Molenda Zuzanna Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2001 (J.)
O035040
66. Mordzelewski Michał Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
S
O001972
67. Mulik Ewa Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
S
O008861
68. Murzyńska Oliwia Stowarzyszenie UKS Kucyk Serock
2004 (JM.)
O051650
69. Naleszkiewicz Aleksandra SKJ Beckersport Raszyn
S
O006079
70. Nasiłowska Anna KJ Aromer Józefin
2000 (J.)
O032392
71. Niedzielska Julia Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2005 (JM.)
brak
72. Niklińska Gabriella KJ Szumawa Bobrowiec
S
O019682
73. Olejarz Inga brak
2004 (JM.)
brak
74. Olejnik Weronika KJ Wiktorowo
2000 (J.)
O024071
75. Olesiejuk Jakub BPK
S
O001054
76. Perquy Marta St. KSK Stare Babice
2001 (J.)
O036259
77. Piasecki Piotr KJ Aromer Józefin
S
O000491
78. Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew
S
O002519
79. Pielska Amelia JKS UMIASTÓW
2004 (JM.)
brak
80. Pliem-Perka Aleksandra JKS Salio Besiekierz Rudny
2006 (JM.)
O035554
81. Pliem-Perka Martyna JKS Salio Besiekierz Rudny
2009 (Mł.)
O048671
82. Płatek Monika KS Equiright Warszawa
2000 (J.)
O026756
83. Podsiadło Daria AZS AWF Warszawa
2003 (JM.)
O040566
84. Porębska Weronika St. KSK Stare Babice
2000 (J.)
O033580
85. Poznańska Aleksandra JKS Karolina Mińsk Mazowiecki
2002 (J.)
O036636
86. Przybylska Konstancja SKJ Hawajka Majdan
2005 (JM.)
O039639
87. Przybysz Klaudia KS EQUIRIGHT
2004 (JM.)
O038241
88. Ptaszyńska Aleksandra Stowarzyszenie SKJ Grobice
2004 (JM.)
O037851
89. Ptaszyńska Julia bpk
2005 (JM.)
O037854
90. Radzikowska Dorota KJ Aromer Józefin
S
O039163
91. Radziszewska Zofia St. Stajnia Bobrowy Staw
2004 (JM.)
Brak
92. Rapacka-Zimny Natalia St. KSK Stare Babice
2002 (J.)
O031630
93. Ratajska Gabriela Stowarzyszenie R&S Stables Kębliny
2005 (JM.)
O036019
94. Roszczyk Maja KJ Rakowiec Kwidzyn
2007 (Mł.)
O047408
95. Rydzewska Weronika JKS Equita Świętochów
S
O039719
96. Siejek Michał KJ Akademia Kucania Dawidy
S
O008830
97. Siwicka Anna BPK
2006 (JM.)
brak
98. Słowik Agata BPK
2005 (JM.)
Brak
99. Smuk Julia KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O043875
100. Stasiak Zofia JKS Equita Świętochów
2001 (J.)
O044820
101. Stryczyńska Julia Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
S
O012811
102. Strzeszewska Ewa BPK (MAZ)
2003 (JM.)
O032055
103. Stypułkowska Katarzyna Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2004 (JM.)
brak
104. Susperregui-Stempkowska Sara BPK (MAZ)
2003 (JM.)
O034160
105. Świdzińska Barbara brak
S
brak
106. Świrska Wiktoria KJ Wiktorowo
2003 (JM.)
brak
107. Szaniawska Karolina KJ Akademia Kucania
2006 (JM.)
O045596
108. Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek
S
O010008
109. Szmalc Helena KJ Wiktorowo
2001 (J.)
O043394
110. Szuba Paulina KJ Wiktorowo
S
O023245
111. Szwajczewska Aleksandra Bez Przynależności Klubowej M A Z
S
O012666
112. Szysz Katarzyna JKS UMIASTÓW
2002 (J.)
brak
113. Trydulska Wiktoria -
1998 (MJ.)
brak
114. Uchman Dominika TKKF Hubert
2004 (JM.)
brak
115. Usiądek Weronika brak
2006 (JM.)
brak
116. Wacławik Marek Largo Sp. z o. o.
S
O002899
10073039
117. Wałach Maja KJ Dobrzyniec
2007 (Mł.)
O046357
118. Werelich Zuzanna Klub Jeździecki Wiktorowo
2005 (JM.)
O046544
119. Wikalińska Ewa BPK (MAZ)
2002 (J.)
O038610
120. Wołąs Aleksandra BPK (MAZ)
2017 (Mł.)
O007543
121. Zadrożna Marta KJ Wiktorowo
S
O043939
122. Zajkowska Klaudia SKJ Hawajka Majdan
2005 (JM.)
O041844
123. Zalewska Dorota Stajnia Rzeszyce
S
brak
124. Zalewski Radosław Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
S
O003823
10040868
125. Żewłakow Maja Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O034881
126. Ziajkowska Magdalena Stowarzyszenie KF KJ Hippica Polonia Słupno
S
O003437
127. Zimnowodzka Natalia SKJ Bajardo Czosnów
S
O019842
128. Zira Aleksandra JKS UMIASTÓW
2003 (JM.)
BRAK
129. Żuchowicka Katarzyna St. Legia Kozielska Warszawa
2007 (Mł.)
O039387
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

32

A CATOKI HAN. DEU 2010 Wałach gniada/168 F: Catoki / Cambridge
M: Arancha / Accord II
O: Agata Mitrowska
B: Christina Martens
K022778 DE 431316680210
2.

102

A'LUMINAR MASTER FILM HOL GER 2010 Wałach gniada F: Larimar / Lavall II
M: Quanta / Quidam's Rubin
O: Rafał Kowalski
B: Małgorzata Siergiej
K019679 DE421000595010
3.

74

AKITA R Wielkopolska POL 2004 Klacz siwa/161 F: Rubin
M: Anastazja
O: Katarzyna Klimowicz
B: Piotr Rembelski
K011821 POL 007 66 00069 04
4.

58

ALWARO SP POL 2006 Wałach gniada F: Etos
M: Aldona
O: Julia Stryczyńska
B: Staniek Diter
K015874 12116
5.

6

AMADEUSZ SP POL 2001 Wałach kasztanowata/167 F: Burgund
M: Arella
O: Ewelina Kluska
B: Bogumiła Metz
K008002 POL 009 60 00046 01
6.

141

ARMADA SP POL 2011 Klacz siwa F: Alvaro / Ahorn Z
M: Aloubetta / Bajou Du Rouet
O: Natalia Perquy
B: Wechta sp. z o.o.
K021137 616009610171911
7.

119

ARON SP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Imequyl
M: Aronia
O: Jakub Żuchowicki
B: -
K011039
8.

149

ASCOT WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Dan /
M: Ada Sara / Aragonit
O: Karolina Ferenstein
B: Karolina Ferenstein
K021772 616007600224712
9.

19

ATOMIUM L HOL GER 2011 Wałach siwa/168 F: Clarimo / Clearway
M: Welfin / Lavall I
O: Michał Żewłakow
B: Henrike Feldhaus
K018936 DE421000111411
10.

120

AWANGARDA SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Cassilio
M: Alegoria
O: Piotr Piasecki
B: -
K024767
11.

73

BAD BOY SP POL 2007 Ogier siwa F: Maram / Aram
M: Bornea / Tioman Island
O: Wiktoria Leszek-Karwańska
B: Sławomir Grzelczyk
K012150 POL009590088207
12.

148

BAJPAS-BAJAN DRP POL 2001 Wałach gniada/kuc:149 F: Alibaba
M: Bajkowa Gwiazdka
O: Karolina Kolanowska
B: Hubert Kierznowski
Brak POL 013670095101
13.

84

BALATON Wielkopolska POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Harter
M: Ballada
O: Dorota Zalewska
B: RSP Kotlin
brak
14.

90

BALOU DEJA VU HAN GER 2006 Klacz gniada/178 F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Sir Shutterfly / Silvio I
O: Marta Zadrożna
B:
K016332 DE431310662310
15.

112

BASTION WLKP POL 2007 Wałach siwa F: Silver Dream / Silbersee
M: Barwa / Aran
O: Agata Fludra
B:
K011739 POL007590027407
16.

20

BON PARIS KL Typ Szlach. POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Bambino Van't Zorgvliet / Chin Chin
M: Budur / Bielick 14
O: Kinga Leszek-Karwańska
B: Kinga Leszek-Karwańska
K017638 616999660119007 616999660119007
17.

143

BONESTA HAN. GER 2007 Klacz gniada F: Banesto / Bergamon
M: Palina / Pik Senior
O: Dorota Brzozowska-Rucka
B:
K025730 DE431310704607
18.

2

BORA Pełna Krew Angielska POL 2013 Klacz gniada F: Roulette (GB)
M: Banti
O: Aleksandra Szwajczewska
B: SK Kozienice
K026282
19.

133

BORUC Małopolska POL 2008 Wałach F: Bianco
M: Dama
O: ITVJ Sp. z o.o.
B: Opłatka Andrzej
brak
20.

31

BORYS XX POL 2003 Wałach kasztanowata/160 F: Glimmerman
M: Brunilde / Forest Wind
O: Agata Mitrowska
B: Kazimierz Rogowski
K020947 POL030000002032
21.

76

BUHAWI Typ Szlachetny POL 2009 Wałach skarogniada/mk: F: Monsun
M: Enja
O: Barbara Frontczak
B: NN
K026350 616999592000409
22.

23

CANDY KUC POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Carmana's Neptun
M: Czikita
O: Grażyna Zajkowska
B: nn
brak
23.

28

CANGELO V KWPN NLD 2007 Klacz kasztanowata F: Tangelo van de Zuuthoeve
M: Forever
O: Mikiland sp. z o.o.
B: E. van Veldhuizen
brak
24.

147

CARDIFF SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Carambole
M: Carrada
O: Michał Mordzelewski
B: Eco Abi Ewa Fabiańska
K023534
25.

7

CARETANE ROSE Z ZANG NED 2012 Klacz gniada F: Crown Z / Carthago Z
M: Caretana Z / Caretano Z
O: Natalia Zimnowodzka
B: De Beemdhoeve
K023811 056015Z55824412
26.

79

CARMEN SP POL 2013 Klacz gniada F: Pablo / Pik Labionics
M: Corfina / Cranach
O: Dariusz Michalak
B: Dariusz Michalak
K023061 616009591003312
27.

86

CASALLINA HOL. POL 2013 Klacz gniada F: Cassal
M: Zinna / Canto
O: Tadeusz Boćkowski
B: Mariusz Janiszek
K025110
28.

123

CERTO SUCCESSO SP POL 2014 Klacz gniada F: Turbud Cicero
M: Chansonette de revel
O: Dawid Kubiak
B: Grzegorz Kubiak
K026247
29.

94

CHARDONNAY Deutsches Sportpferd GER 2014 Wałach gniada F: Chetlag
M: Classic Cera
O: Magdalena Ziajkowska
B: Niemcy
DE 456560008014
30.

88

CHARLYTTA Holsztyn GER 2011 Klacz gniada/178 F: Chin champ
M: Windhoek
O: Weronika Olejnik
B: Martina Rennekamp
K024555 DE421000277311
31.

34

CHELBY HOL GER 2012 Klacz ciemnogniada F: Casparino / Carpaccio
M: Irina VI / Alcatraz
O: Alicja Ciarczyńska
B:
K024928 DE421000190212
32.

122

CHOPIN DRP GER 1998 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Churchill / Tetworth Crimsin Lake
M: Wlona / Werbenfunk
O: Jakub Żuchowicki
B: -
K024469 DE335350353898
33.

65

CHORĄŻY MŁP POL 2005 Wałach siwa F: Hebab
M: Charłupia / First Des Termes
O: Bogusław Święcki
B: SK Janów Podlaski
K013689
34.

45

CINDERELLA SP POL 2007 Klacz kara/167 F: Empire /
M: Candy Girl II PG /
O: Włodzimierz Ptaszyński
B: Remigiusz Makowski
K018783 POL009660451007
35.

104

CLANET Holsztyńska POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Clinton I
M: New Origin
O: Beata Kłęk
B: Siergiej Małgorzata
K016736
36.

80

COCAINA SP POL 2011 Klacz kara F: Pablo / Pik Labionics
M: Corfina / Cranach
O: Dariusz Michalak
B: Dariusz Michalak
K023062 616009590267611
37.

61

COCO LADY OLD POL 2007 Klacz gniada/167 F: Cola / Contender
M: Finette / Zeus
O: Jan Dzierzbicki
B: Mirosław Sekuła
K017757 DE433331821407
38.

9

COFERTINO HOL. NED 2013 Wałach siwa F: Cachas/Caretino
M: Nefertina/Baldini I
O: Marta Kotlarska
B: Ryszard Kosicki
K023581 DE421000600613
39.

106

COLETT PRINCESS 19 SP POL 2014 Klacz kasztanowata F: Zinedine
M: Colett18/ Cellesial
O: B.V.H. sp. z o.o.
B: Agata Zawada
brak
40.

115

CONQUESTINA WLKP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Conquest boy
M: Impresja
O: Maciej Strzeszewski
B: Józef Rzepka
K019377 616007661217209
41.

107

CZEKAN SP POL 2011 Wałach gniada/174 cm F: Posejdon (sp.)
M: Czantoria (sp.)
O: Jarosław Ptaszyński
B: Mirosław Cichy
K025138
42.

113

DABECJA SP POL 2014 Klacz kasztanowata F: Corleolord L
M: Deportacja
O: Krzysztof Szumiński
B: SK Rzeczna
brak
43.

60

DAGLEZJA KUC POL 2004 Klacz ciemnogniada/kuc:140 F: Domingo / Top Dark Dream
M: Dafne / Kolczyk
O: Tomasz Lipiec
B: Przedpełski Mieczysław Rafał
K009185 POL013640106004
44.

38

DEKORACJA SP POL 2000 Klacz gniada F: Rubin / Rabino
M: Drama / Donani
O: Maciej Zając
B: Maciej Zając
K014215 616009660310200
45.

129

DELEKTA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Talent /
M: Delicja /
O: Ingrid Szrajer
B: Agnieszka Jabłońska
K014340 616009610107206
46.

121

DESERT GENERAL XX GBR 2008 Wałach kasztanowata F: Bahamian Bounty
M: Desert Flower / Green Desert
O: x
B: GBR
K015725 8260GB45116184T
47.

44

DONA SP POL 2008 Klacz bułana F: CORLEONE Z
M: DYNA
O: Ewelina Jezierska
B: Ewelina Jezierska
K019964
48.

22

DONALD Kuc Felli. POL 2003 Wałach bułana/kuc:136 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Nadia Sobiecka
B:
K012792 POL999660497003
49.

40

DRAGO DE QUEEN SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Solaris
M: Deborah
O: Kloze Inga
B: Muzyka Monika
K024479
50.

3

DYNAMYTE P KWPN NED 2008 Ogier gniada F: Carosso VDL
M: Sinilana
O: Dorota Radzikowska
B: J. Knaap
K011639
51.

160

ELMO EZ KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Toulon
M: Amy
O: Witold Stempkowski
B: Holandia
K025512
52.

67

ERINA KWPN NED 2009 Klacz gniada F: Van Gogh / Numero Uno
M: Sarina / Furore
O: Janusz Pliem-Perka
B: R.A. Wassenaar
K018060 528003200903752
53.

70

ETNA W SP POL 2010 Klacz gniada/mk: F: Che Guevara L
M: Enigma W
O: Tomasz Jóźwiak
B: Rinaldo Kiecoń
K018592
54.

25

EVITA KWPN NED 2009 Klacz kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Perettie-B
O: Agnieszka Antczak
B: Holandia
K025855
55.

145

EVO KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc: F: Strayer's Samson
M: Euforia
O: Michał Mordzelewski
B: SK Jaroszówka
K022467
56.

75

FABERGE H&S KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Ojciec: Corneille / Cornet Obolensky
M: Tadermie / Burggraaf
O: Natalia Maciejewska
B: T. C. Heeregravr-Smits i R. Heeregrave
K024692 528003201001953 105CX44
57.

81

FENIX SP POL 2011 Klacz gniada F: Faust Z
M: Fascynacja
O: Anna Czajkowska
B: Mariusz Kleniuk
K021275
58.

63

FOREST Małopolska POL 2003 Wałach F: Fiskor
M: Foka
O: Magdalena Augustyniak
B: Sławomir Kornalski
POL 006550021403
59.

47

FORIA OLD POL 2007 Klacz kasztanowata F: Faust Z
M: Hataria
O: Ewa Mulik
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K011408
60.

117

G’ZEUS SP POL 2007 Wałach siwa/172 F: Bajou Du Rouet
M: Gaja
O: Leonid Loshakov
B: Zwierz Krzysztof
K015486
61.

41

GALLANT SP POL 2010 Ogier gniada F: Castiglione L / Contender
M: Gazelle L / Golden Cup
O: Ewelina Faber
B: -
K019980 616009580640410
62.

111

GAZELLA SP POL 2007 Klacz gniada F: Rammstein / Rheinsberg
M: Garonna / Rosey
O: Katarzyna Białecka
B:
K019104 POL009661486607
63.

35

GENTLE KR KWPN NED 2011 Wałach siwa F: Corland / Cor De La Bryere
M: Amourette / Heartbreaker
O: Joanna Czyż
B:
K019358 528003201100906
64.

110

GIOLI SI ITA 2002 Klacz kasztanowata F: Robine
M: Luisa III
O: L.Paweł Chmielik
B: Nicola Porcina
K020127
65.

96

GOLDIKA SP POL 2011 Klacz gniada F: Larron
M: Grand Rivage
O: Katarzyna Szaniawska
B: nn
K019278 056002W00293935
66.

153

GRAPPA Typ Kuc POL 2013 Klacz srokata/kuc:130 F: NN
M: NN
O: Anna Nagórka
B: Magdalena Błasik
K024980 616999580445613
67.

42

GREASE LIGHTNING KWPN POL 2011 Klacz inna F: Chalord / Chalan
M: Tristian Utica / Graan Corrado
O: Barbara Rapacka-Zimny
B: Holandia
K024783 528003201101213
68.

130

GRYKA SP POL 2004 Klacz gniada F: Akcent / Jankes
M: Grana / Edredon
O: Maciej Typiński
B: SK Kalników
K020637 POL009630254004
69.

93

HAMILTON KWPN NLD 2012 Wałach siwa F: Cartano / Carthago
M: C'est sym Bien / Contact V
O: Lindsey Davies Miller
B: J. Smeets
K021796 528003201208360
70.

82

HARNAŚ NN POL 2010 Wałach gniada/kuc:147 F: NN
M: NN
O: Magdalena Usiądek
B: „Stajnia Bobrowy Staw” znajdująca się we wsi Sowia Wola gm. Czosnów przy ul. Spacerowej 47
brak 616 999 66 17686 10
71.

136

HERE I AM KWPN NED 2012 Wałach siwa F: Untouchable / Hors la Loi II
M: Deliah / Mr. Blue
O: Jacek Kuźma
B:
K024583 528003201207163 105RY85
72.

134

HOLKA WLKP POL 2006 Klacz siwa F: BARBUR
M: HONIA
O: DOROTA ZIRA
B: JAMROŻY ANDRZEJ
BRAK
73.

138

ILATINA BWP BEL 2008 Klacz gniada F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Cita vc B Bos / Carthago
O: Jacek Kuźma
B: Sonia Deckx
K024589 056002W00268271 104IA32
74.

51

INEZ W SP POL 2010 Klacz siwa F: Czumen K
M: Inger
O: Paweł Gostkiewicz
B: Jacek Wilczyński
K021249
75.

142

INTERIA M. POL 2008 Klacz gniada F: Irak / Hippies
M: Hawajka
O: Sylwia Gąsiorek
B: Paweł Nurkowski
K017943 POL006590034008
76.

152

INWOOD Pełna Krew Angielska POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Royal Court
M: Italia
O: Małgorzata Persona-Olejarz
B: Bogdan Marek Tomaszewski
Brak 228/2011
77.

97

ISKRA KUC POL 2007 Klacz ciemnogniada/kuc:143 F: Lord / Zefir
M: Iza / Bibosz
O: Karolina Klusek
B: Marta Weran
K021838 POL009680059507
78.

8

IVY KWPN NED 2013 Klacz siwa F: B-H Voltaire
M: Carthaga Z / Carthago
O: Zimnowodzka
B: Stal Everse
K025818
79.

21

IZIS KL SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Baldini II
M: Ikaria
O: Kinga Leszek-Karwańska
B: Kinga Leszek-Karwańska
K024306
80.

128

JASPIS M. POL 2006 Wałach siwa F: Palmer / Batyskaf
M: Jurna / Special Power
O: Anna Dragan
B: Jankowska Anna
K025402 POL006660449406
81.

68

JUNIOR KUC POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Janusz Pliem-Perka
B:
K016458 616999590267306
82.

59

JUST CHERRY SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Iluzjon / Luron
M: Jejmościanka / Justin Damiro
O: Paulina Misior
B: Karolina Ferenstein
K017745 616009600228110
83.

91

KANTO Wielkopolska POL 2008 Wałach kara/168 F: Herkules
M: Kantra
O: Kupczyk Włodzimierz
B: Hadryś Paweł
K025979 POL 007 6101163 08
84.

126

KARDAMON HOLST GER 2012 Ogier siwa F: Corrado I / Cor de la Bryere
M: Kati H / Carthago
O: Dorota Zieniewicz
B: Dieter Hackenbeck
K025810 DE421000191812 106CA48
85.

43

KATHMANDAU SP POL 2012 Wałach gniada F: Zinedine
M: Kleopatra/Samurai M
O: Oliwia Grabowska
B: Agnieszka Sztandar- Sztanderska
K021758
86.

103

KATHMANDAU SP POL 2012 Wałach gniada F: Zinedine/ Guidam
M: Kleopatra/ Samurai M
O: Oliwia Grabowska
B: Agnieszka Sztandar- Sztanderska
K021758
87.

157

KORWETTA II SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Veracruz
M: Kordoba / Justin Damiro
O: Michał Mordzelewski
B: Ryszard Mordzelewski
K018266
88.

72

LADYKRACHER 8 HAN GER 2002 Ogier gniada/165 F: Landclassic / Landadel
M: Beresina / Silvester
O: Kinga Leszek-Karwańska
B: Helga Goerlich
K009575 DE431316552402
89.

12

LAMBORGINI WLKP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Quito MB
M: Lisa
O: Tomasz Stasiak
B: POL
K008794 10128
90.

37

LENOX Niem. Sport. POL 2005 Wałach kasztanowata F: Lapateado / Landor S
M: Nordlicht / Nitendo
O: Tomasz Matysiak
B:
K011440 DE457000247505
91.

131

LEO Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2009 Wałach ciemnogniada F: DESANT
M: LOTA
O: ITVJ Sp. z o.o.
B: Kozok Marek
brak
92.

114

LETYCJA SP POL 2013 Klacz gniada F: Markies V
M: Lady Black
O: Krzysztof Szumiński
B: SK Rzeczna
brak
93.

155

LIDKA WLKP POL 2007 Klacz gniada/173 F: Maximus
M: Logika
O: Szuba Małgorzta
B: Szuba Małgorzata
K022609
94.

78

LORD OF THE RING KG SP POL 2010 Wałach gniada F: Vandamme / Quidam
M: Larysa K / Graf Top
O: Magdalena Ziajkowska
B: Grzegorz Komin
K017375 616009610115510 105EW09
95.

77

LORIDA PP Hanowerska POL 2014 Klacz gniada F: Lordanos
M: Alida
O: Procima sp. z o. o.
B: Procima sp. z o. o.
Brak
96.

87

LUBA OO POL 2009 Klacz gniada/kuc: F: NN
M: NN
O: Marek Owsianecki
B: Marek Owsianecki
brak 616999590296410
97.

108

ŁAWNIK MŁP POL 2010 Wałach gniada F: Huzar / Jalienny
M: Łysica / Top Gun
O: Marek Wacławik Usługi Jeździeckie
B: SK Walewice
K017722 616006590217010
98.

48

MAESTRO SP POL 2006 Wałach siwa F: Lambado
M: Mara
O: Joanna Ludwicka-Cebula
B: Lucjan Kosnowicz
brak
99.

127

MIA S SP POL 2007 Klacz siwa F: Quidam F
M: Miss Majorka
O: Ewelina Gapa
B: Sebastian Sówka
K020302
100.

154

MILANO Typ Szlachetny POL 2010 Wałach gniada/mk:153 F: Ekier
M: Mazuria
O: Anna Nagórka
B: Kowalik Janusz
K023969 616999580603510
101.

39

MŁODY JAPE XX POL 2010 Wałach gniada F: Jape (USA) /
M: Młoda Panna / Who Knows
O: Sylwia Antoniuk
B: Justyna i Robert Tyliccy
K019250 616POL10007028T
102.

159

MR. MAGIC INVESTMENT F:
M:
O:
B:
103.

46

NADZIEJA II SP POL 2006 Klacz siwa F: Spartakus
M: Niwka
O: Maciej Nasiłowski
B: MK Filice
K019506
104.

69

NANCY PONYSPORT Kuc Feliński POL 2005 Klacz srokata/kuc:138 F: Waron / Waluś
M: Nirwana Pony Sport / Witalis
O: Janusz Pliem - Perka
B: Barbara Guniewicz
K019967 POL013570009205
105.

66

NAOMI SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Golden Boy
M: Nansza
O: Bogusław Święcki
B: SK Rzeczna
brak
106.

50

NEMO DR DEU 2008 Wałach kara/kuc:149 F: Nastral-R
M: Hanny
O: Marek Starzak
B: Frank Bachem
K016937 DE456370007208
107.

29

NESTOR Arabokonik POL 2000 Wałach gniada/kuc: F: Nestor
M: Basia
O: Kamila Górecka
B: Piotr Skwira
brak
108.

16

NIRON SP POL 2013 Wałach siwa F: Pasquinel
M: Nirvana
O: Robert Grajda
B: Bielawny Mirosław
brak 616009610119713
109.

137

NIXON JS BWP BEL 2013 Klacz ciemnogniada F: Kannan / Voltaire
M: Dorina JS / Thunder Van De Zuuthoeve
O: Jacek Kuźma
B:
K024581 056002W00304507
110.

135

NOBLE LADY HOLST DNK 1998 Klacz siwa/165 F: Corrado I
M: Lincoln
O: Jacek Kuźma
B: Dania
K010975 21 02645 98 BEL10978
111.

17

NOMINACJA SP POL 2004 Klacz siwa F: Hartland / Czad
M: Naomi / Eremita
O: Maciej Zając
B: Maciej Zając
K014127 616009661641004
112.

64

ODYS-L SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Lescibard-L
M: Orbita
O: Barbara Świdzińska
B: Sławomir Jarmuszczak
brak
113.

24

OLFRAM SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: MARAM
M: OLIVIA
O: Mordzelewski Michał
B: SK Prudnik
brak
114.

101

ORCHID GREY Westfalski GER 2013 Wałach siwa/mk:157 F: Quote
M: Caukelis
O: Bogdan Świrski
B: Niemcy
brak
115.

124

OTAMENDI SP POL 2011 Klacz gniada F: Corrado Son / Corrado I
M: Oberża / Barbur
O: Dawid Kubiak
B: -
K018733
116.

85

PARYS SP POL 2001 Wałach gniada F: Loxley
M: Plomba
O: Ewa Sadal
B: -
brak
117.

144

PICOLO KUC POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc: F: Sanwan
M: Vivierroland Peche
O: Adamczyk Mikołaj
B: Łączny Rajmund
Brak
118.

33

PLASTYK MŁP POL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Planet
M: Kropka
O: Joanna Łąka-Wałach
B: Andrzej Gajos
K021860 616 006550152311
119.

125

PUERTO RICO SP POL 2013 Wałach siwa F: Czumen K / Ariados
M: Perła / Dinar
O: -
B: -
K024110
120.

83

QIDA SP POL 2001 Klacz kasztanowata F: Turbud Quirinus
M: Grotka
O: Weronika Bobotek
B: Grzegorz Kubiak
brak
121.

139

QUELLE DAME Z Z BEL 2011 Klacz kasztanowata F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Call Picobello Z / Carthago Z
O: Jacek Kuźma
B: Zangershide
K024590 056015Z55619711 105HG02
122.

118

QUIDAM’S DUKE Holsztyńska GER 2011 Wałach siwa F: Quidam’s Rubin/Quidam De Revel
M: Zarin Calica/Calico
O: Piotr Michalska
B: Graf Willi & Kerstin
K020318
123.

89

QUIESTUS SF FRA 2004 Wałach siwa F: Clinton
M: Chimene D'Avril
O: Helena Szmalc
B: Francja
K017635 04 711 233 T
124.

92

QUINTERO Niem.sport. GER 2007 Wałach kasztanowata F: Quaterman / Quando - Quando
M: Saamira / Saami
O: Aleksandra Naleszkiewicz
B: Niemcy
K011667 DE456570297907
125.

151

RIANA P SP POL 2012 Klacz gniada F: Con Calma / Calato
M: Rebella / Landos
O: Ewa Mazurowska
B: Witold Polowczyk
K020740 616009610012912
126.

146

ROBINIA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Le Mistral
M: Ronia
O: Michał Mordzelewski
B: Marcin Klinkiewicz
K023240
127.

109

RONALDINI Trakeńska POL 2005 Wałach kasztanowata/172 F: Gluosnis / Gerodot
M: Regina /
O: Michał Siejek
B: Marek Romanowski
K014546 732010006405
128.

150

ROSATO SPRIZZ FP HOL GER 2012 Wałach gniada F: Riscal
M: Baroness XIII
O: Jacek Rode
B: Niemcy
K025325
129.

156

S-TAJFUN Kuc Walijski POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: Galant
M: Siren
O: Monika Bartoszewicz
B: -
K019562
130.

105

SARINA Małopolska POL 2009 Klacz kasztanowata/173 F: Makler
M: Sara
O: Edyta Mikołajczyk
B: Jacek Brański
Brak 616006661652409
131.

49

SILVER BOY OLD. POL 2007 Wałach siwa F: Silverstone
M: Miss Amor
O: Andrzej Nietubyć
B: Roman Gmurowski
K011170
132.

71

SULAATIK'S PITTSBURGH New Forest Pony POL 2012 Wałach siwa/kuc:145 F: Sulaatik's Peter Pan
M: Sulaatik's Moody Blue
O: Bartłomiej Ratajski
B: Stal Sulaatik / G.de Haan
K025129 528018020121352
133.

13

SUNBIRD XX POL 2013 Ogier kasztanowata F: Roulette
M: Segasta
O: India Śliwińska
B: SK Kozienice
brak
134.

53

SZACHRAJ WLKP POL 2006 Wałach gniada F: Viskis
M: Szajka
O: Płatek Jarosław
B: Filipska Maria
K011593 616 007 68 00858 06
135.

100

SZAMAN HIPPICA OS POL 2008 Wałach kara F: Stakkato
M: Metaxa/Metternich
O: Michał Mordzelewski
B: Zbigniew Kostrzewski
K013615
136.

132

TAMARYSZEK Małopolska POL 2010 Wałach kasztanowata F: DEVIN DU MAURY
M: TABARBY
O: ITVJ Sp. z o.o.
B: Stańczuk Jacek
brak
137.

62

TASMANIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Ustinov
M: Tesmiran / Creool
O: Joanna Majkowska
B: -
K023059 616009610139611
138.

27

THIMOTE HESKA GER 2005 Wałach ciemnogniada F: nn
M: nn
O: Aleksandra Janiec
B: Niemcy
K025507
139.

99

TITINKA SP POL 2013 Klacz gniada/mk:157 F: El Salvador
M: Tinta
O: Tomasz Godek
B: Klub Sportowy Nad Wigram
K025212 616009510252713
140.

36

TOLEDO TRK. POL 2010 Wałach kasztanowata F: Gluosnis
M: Tessa / Hamlet Go
O: Agnieszka Kozon
B: Adam Krysiak
K019369 POL732010049410
141.

95

TRYNIDAD SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Markies V
M: Tiffany
O: Krzysztof Szumiński
B: SK Rzeczna
brak
142.

26

TULLAMORE DEW OLD POL 2011 Wałach kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Foria
O: Dorota Heidrich
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K019496
143.

55

UNGARO DE LA POMME SF FRA 2008 Wałach gniada F: Crown Z
M: Nais De La Pomme/ Darco
O: M. Jean-Christophe Lecorneur
B: M. Geert Baerstoen, Le Pin (FRA)
K023573
144.

56

UPPSALA DU THEIL SF FRA 2008 Wałach kasztanowata F: Jaguar Mail
M: Orostar du Theil
O: -
B: -
K025992
145.

140

VALENTINO KUC POL 2012 Wałach gniada F: Nn
M: Nn
O: Paula Obrębska
B: Polska
Brak
146.

98

VALES BLUERAY KUC IRL 2008 Wałach siwa/kuc:148 F: Vales Blue Rebel /
M: Vales Molly /
O: Karolina Klusek
B: Patricia Dalton
K024184 826082001201313
147.

57

WERONA SP POL 2010 Klacz gniada/mk: F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Wygoda / Danko
O: Piotr Marczyk
B: Mariusz Grabowski
K023738 616009640052010
148.

5

WIASTON SP POL 2013 Wałach gniada F: Winston / Nobody KWPN
M: Wiara / Aravel Waro sp
O: SL
B: Marek Głowala
brak
149.

52

WILMAR MŁP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Rashim / Milczan
M: Wilma / Mag
O: Ludwika Kruszewska
B: SK Prudnik
K011113 POL006690025806
150.

116

ZONENBOLD TRK POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Pavaroti /
M: Burka /
O: Leonid Loshakov
B: Leonid Loshakov
K015194 103MI43
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak-Jakubek Paulina
BPK (MAZ)
EVITA (25)
2018-10-20
2018-10-20
Babicz Zuzanna
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
ROBINIA (146)
2018-10-21
2018-10-21
2018-10-21
Badowska Karolina
Polski Polo Klub
DABECJA (113)
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-21
2018-10-21
LETYCJA (114)
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-21
Balcer Hanna
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
EVO (145)
2018-10-21
2018-10-21
2018-10-21
Białecka Katarzyna
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
GAZELLA (111)
2018-10-21
2018-10-21
Boćkowska Olivia
BPK
PARYS (85)
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-21
2018-10-21
2018-10-21
Brońka Zofia
KJ Szwadron Jazdy RP
SUNBIRD (13)
2018-10-20
2018-10-20
Cebula Marianna
JKS Equita Świętochów
MAESTRO (48)
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-21
2018-10-21
2018-10-21
Chmielik Tadeusz
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
GIOLI (110)
2018-10-21
2018-10-21
2018-10-21
2018-10-21
Chrzanowska Zofia
KJ Wiktorowo
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-21
2018-10-21
Ciarczyńska Alicja
KJ Aromer Józefin
CHELBY (34)
2018-10-20
2018-10-20
Czajkowska Dorota
BPK
FENIX (81)
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-21
2018-10-21
Czyż Joanna
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-21
2018-10-21
Danieluk Daria
Klub Jeździecki Podkowa Leśna
AKITA R (74)
2018-10-21
2018-10-21
2018-10-21
Daniłowska Karina
KJ J.J. Darboven Rumia
NAOMI (66)
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-20
Dragan Natalia
BPK - MAZ
JASPIS (128)
2018-10-20
Dzierzbicka Anna
SKJ Potęga Piekary
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-21
2018-10-21
Fludra Agata
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
BASTION (112)
2018-10-21
2018-10-21
Frontczak Barbara
KS Happy Horse
BUHAWI (76)
2018-10-20
2018-10-20
Gapa Ewelina
LKJ Tynka
MIA S (127)
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-21
2018-10-21
Gąsiorek Julia
St. KSK Stare Babice
INTERIA (142)
2018-10-21
2018-10-21
Głaz Magdalena
KJ Milord Falenty Nowe
2018-10-21
2018-10-21
Godek Tomasz
LKJ w Gałkowie
TITINKA (99)
2018-10-20
2018-10-20
Gostkiewicz Paulina
KJ Dworek Okuniew
INEZ W (51)
2018-10-20
Grabowska Oliwia
Largo Sp. z.o.o
2018-10-20
2018-10-20
Grabowska Oliwia
Largo Sp. z o.o.
2018-10-21
2018-10-21
ŁAWNIK (108)
2018-10-20
2018-10-20
Grzymała Gabriela
SKJ Potęga Piekary
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-21
2018-10-21
2018-10-21
Hamera Helena
BPK (MAZ)
2018-10-20
2018-10-20
Harasim Liliana
bpk
WILMAR (52)
2018-10-20
2018-10-20
Inguenaud Sophia
Stajnia Agmaja
SARINA (105)
2018-10-21
2018-10-21
Jezierska Ewelina
Brak
DONA (44)
2018-10-21
2018-10-21
2018-10-21
Jóźwiak Gabriela
KJ Aromer Józefin
ETNA W (70)
2018-10-20
2018-10-21
Kajak Dawid
BPK (MAZ)
GRYKA (130)
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-21
2018-10-21
Karaś Helena
BPK
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-20
Kasprzyszak Ola
JKS Equita w Świętochowie
NEMO (50)
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-21
2018-10-21
2018-10-21
Kloze Inga
KJ Aromer Józefin
2018-10-21
2018-10-21
Klusek Karolina
KJ Akademia Kucania Dawidy
ISKRA (97)
2018-10-21
2018-10-21
2018-10-21
2018-10-21
2018-10-21
Kluska Ewelina
KJ Milord Falenty Nowe
2018-10-21
2018-10-21
2018-10-21
Kłęk Jakub
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
CLANET (104)
2018-10-21
2018-10-21
Kosewska Oliwia
Uczniowski Klub Sportowy KUCYK Serock
GRAPPA (153)
2018-10-21
2018-10-21
Kotlarska Marta
KJ Aromer Józefin
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-21
2018-10-21
Kozińska Barbara
BPK (MAZ)
THIMOTE (27)
2018-10-20
2018-10-20
Kozon Martyna
BPK (MAZ)
TOLEDO (36)
2018-10-21
2018-10-21
2018-10-21
Krulik Larysa
BPK (MAZ)
ZONENBOLD (116)
2018-10-20
G’ZEUS (117)
2018-10-20
Kryszeń Natasza
BPK
2018-10-20
2018-10-20
Kubiak Dawid
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2018-10-20
2018-10-20
OTAMENDI (124)
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-20
KARDAMON (126)
2018-10-20
Kudła Magdalena
bpk
FOREST (63)
2018-10-20
2018-10-20
Kupczyk Włodzimierz
Stowarzyszenie '' Klub Jeździecki Legia-Kozielska''
KANTO (91)
2018-10-20
2018-10-21
Kuźma Nadia
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2018-10-20
2018-10-21
Lasecka Karolina
KJ Szwadron Jazdy RP
GALLANT (41)
2018-10-21
2018-10-21
Laskowska Paulina
KJ J.J. Darboven Rumia
2018-10-20
2018-10-20
Leszek-Karwańska Wiktoria
SKJ Hawajka Majdan
2018-10-20
2018-10-20
DONALD (22)
2018-10-20
CANDY (23)
2018-10-20
2018-10-21
2018-10-21
BAD BOY (73)
2018-10-21
2018-10-21
Lipiec Kalina
SKJ Potęga Piekary
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-21
2018-10-21
2018-10-21
Lutomierska Daria
KJ Wiktorowo
LUBA (87)
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-21
2018-10-21
2018-10-21
Maciejewska Natalia
JKS Salio Besiekierz Rudny
2018-10-20
Marczyk Monika
KJ Aromer Józefin
WERONA (57)
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-21
2018-10-21
2018-10-21
Maruda Dominika
LKJ Gałkowo
ASCOT (149)
2018-10-20
2018-10-20
Matysiak Tomasz
KJ Aromer Józefin
LENOX (37)
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-21
2018-10-21
Mazurowska Ewa
Polski Polo Klub
2018-10-21
2018-10-21
RIANA P (151)
2018-10-21
2018-10-21
Michalska Julia
KJ Aromer Józefin
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-21
2018-10-21
Michalska Magdalena
Nn
NIRON (16)
2018-10-20
Misior Paulina
KJ Akademia Kucania Dawidy
2018-10-21
2018-10-21
Mitrowska Martyna
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
BORYS (31)
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-21
2018-10-21
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-21
2018-10-21
Modliborek Martyna
JKS UMIASTÓW
LEO (131)
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-20
Molenda Zuzanna
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2018-10-21
2018-10-21
2018-10-21
Mordzelewski Michał
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
CARDIFF (147)
2018-10-21
2018-10-21
Mulik Ewa
Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
FORIA (47)
2018-10-20
2018-10-21
2018-10-21
Murzyńska Oliwia
Stowarzyszenie UKS Kucyk Serock
MILANO (154)
2018-10-21
2018-10-21
2018-10-21
Naleszkiewicz Aleksandra
SKJ Beckersport Raszyn
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-21
2018-10-21
Nasiłowska Anna
KJ Aromer Józefin
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-21
2018-10-21
Niedzielska Julia
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2018-10-21
2018-10-21
2018-10-21
Niklińska Gabriella
KJ Szumawa Bobrowiec
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-21
2018-10-21
Olejarz Inga
brak
INWOOD (152)
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-21
2018-10-21
Olejnik Weronika
KJ Wiktorowo
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-21
2018-10-21
Olesiejuk Jakub
BPK
VALENTINO (140)
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-21
2018-10-21
PICOLO (144)
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-21
2018-10-21
Perquy Marta
St. KSK Stare Babice
ARMADA (141)
2018-10-21
2018-10-21
Piasecki Piotr
KJ Aromer Józefin
ARON (119)
2018-10-21
2018-10-21
AWANGARDA (120)
2018-10-21
2018-10-21
2018-10-21
Piątkowski Michał
KJ Strzała Krubiczew
2018-10-21
2018-10-21
Pielska Amelia
JKS UMIASTÓW
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-20
Pliem-Perka Aleksandra
JKS Salio Besiekierz Rudny
ERINA (67)
2018-10-20
2018-10-20
Pliem-Perka Martyna
JKS Salio Besiekierz Rudny
JUNIOR (68)
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-20
Płatek Monika
KS Equiright Warszawa
2018-10-20
2018-10-20
Podsiadło Daria
AZS AWF Warszawa
DELEKTA (129)
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-21
2018-10-21
Porębska Weronika
St. KSK Stare Babice
BONESTA (143)
2018-10-21
2018-10-21
Poznańska Aleksandra
JKS Karolina Mińsk Mazowiecki
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-21
2018-10-21
Przybylska Konstancja
SKJ Hawajka Majdan
IZIS KL (21)
2018-10-20
2018-10-20
Przybysz Klaudia
KS EQUIRIGHT
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-21
2018-10-21
Ptaszyńska Aleksandra
Stowarzyszenie SKJ Grobice
CZEKAN (107)
2018-10-20
2018-10-20
Ptaszyńska Julia
bpk
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-21
2018-10-21
Radzikowska Dorota
KJ Aromer Józefin
2018-10-20
2018-10-20
Radziszewska Zofia
St. Stajnia Bobrowy Staw
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-21
2018-10-21
2018-10-21
Rapacka-Zimny Natalia
St. KSK Stare Babice
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-20
Ratajska Gabriela
Stowarzyszenie R&S Stables Kębliny
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-21
2018-10-21
2018-10-21
Roszczyk Maja
KJ Rakowiec Kwidzyn
S-TAJFUN (156)
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-20
Rydzewska Weronika
JKS Equita Świętochów
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-21
2018-10-21
Siejek Michał
KJ Akademia Kucania Dawidy
2018-10-21
2018-10-21
Siwicka Anna
BPK
NESTOR (29)
2018-10-20
2018-10-20
Słowik Agata
BPK
JASPIS (128)
2018-10-20
2018-10-20
Smuk Julia
KJ Akademia Kucania
RONALDINI (109)
2018-10-21
2018-10-21
2018-10-21
Stasiak Zofia
JKS Equita Świętochów
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-21
2018-10-21
2018-10-21
Stryczyńska Julia
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
ALWARO (58)
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-21
2018-10-21
Strzeszewska Ewa
BPK (MAZ)
2018-10-21
2018-10-21
Stypułkowska Katarzyna
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
OLFRAM (24)
2018-10-21
2018-10-21
2018-10-21
Susperregui-Stempkowska Sara
BPK (MAZ)
ELMO EZ (160)
2018-10-20
2018-10-20
Świdzińska Barbara
brak
ODYS-L (64)
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-21
2018-10-21
2018-10-21
Świrska Wiktoria
KJ Wiktorowo
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-21
2018-10-21
2018-10-21
Szaniawska Karolina
KJ Akademia Kucania
GOLDIKA (96)
2018-10-21
2018-10-21
2018-10-21
Szczepanik Ewelina
Tuszyński KJ Garbówek
CARMEN (79)
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-21
2018-10-21
COCAINA (80)
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-21
2018-10-21
Szmalc Helena
KJ Wiktorowo
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-21
2018-10-21
2018-10-21
Szuba Paulina
KJ Wiktorowo
LIDKA (155)
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-21
2018-10-21
2018-10-21
Szwajczewska Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej M A Z
BORA (2)
2018-10-20
2018-10-20
Szysz Katarzyna
JKS UMIASTÓW
BORUC (133)
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-20
Trydulska Wiktoria
-
NIRON (16)
2018-10-20
2018-10-20
Uchman Dominika
TKKF Hubert
QIDA (83)
2018-10-20
2018-10-20
Usiądek Weronika
brak
HARNAŚ (82)
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-21
2018-10-21
Wacławik Marek
Largo Sp. z o. o.
2018-10-21
2018-10-21
2018-10-20
2018-10-20
Wałach Maja
KJ Dobrzyniec
PLASTYK (33)
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-21
2018-10-21
2018-10-21
Werelich Zuzanna
Klub Jeździecki Wiktorowo
2018-10-21
2018-10-21
Wikalińska Ewa
BPK (MAZ)
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-20
Wołąs Aleksandra
BPK (MAZ)
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-21
2018-10-21
Zadrożna Marta
KJ Wiktorowo
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-21
2018-10-21
2018-10-21
Zajkowska Klaudia
SKJ Hawajka Majdan
DONALD (22)
2018-10-20
CANDY (23)
2018-10-20
2018-10-20
Zalewska Dorota
Stajnia Rzeszyce
BALATON (84)
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-21
2018-10-21
Zalewski Radosław
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
HERE I AM (136)
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-21
2018-10-21
NIXON JS (137)
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-21
2018-10-21
ILATINA (138)
2018-10-21
2018-10-20
2018-10-21
Żewłakow Maja
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2018-10-20
2018-10-20
Ziajkowska Magdalena
Stowarzyszenie KF KJ Hippica Polonia Słupno
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-21
2018-10-21
Zimnowodzka Natalia
SKJ Bajardo Czosnów
2018-10-20
2018-10-20
IVY (8)
2018-10-20
2018-10-20
Zira Aleksandra
JKS UMIASTÓW
HOLKA (134)
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-20
Żuchowicka Katarzyna
St. Legia Kozielska Warszawa
2018-10-21
2018-10-21
CHOPIN (122)
2018-10-21
2018-10-21

Number of Riders: 129

Number of Horses: 150

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: HIPPOSERWIS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052014-3, Tomasz Próchniak, Lublin)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl