Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
36 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 10:12:16
2018-10-03 21:53:43
Marta Woźnica SELER
  • 1x 2/LL-80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
35 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 10:12:08
2018-10-03 21:53:03
Marta Woźnica EUFORIA
  • 1x 1/LL-70/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL-80/z trafieniem w normę czasu
34 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 10:11:59
2018-10-03 21:52:29
Aleksandra Siemieniuk MAGIA
  • 1x 2/LL-80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/LL-80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL-90/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/L/zwykły art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 10:11:49
2018-10-03 21:51:32
Magdalena Głazek ERA
  • 2x 1/LL-70/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL-80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7/LL-70/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL-80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL-90/zwykły art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 20:08:22
2018-10-03 20:06:54
Dariusz Sulowski BRAVE HEART S
  • 1x 9/LL-90/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/L/zwykły art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 20:06:32
2018-10-03 20:04:09
Dariusz Sulowski BON JOVI
  • 1x 3/LL-90/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 20:08:13
2018-10-03 19:41:12
Jarosław Sulowski ESKADA
  • 1x 3/LL-90/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/LL-90/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/L/zwykły art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 20:08:05
2018-10-03 19:40:30
Artur Karczmarek ELABORAT
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem art. 269.5
28 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 20:07:55
2018-10-03 19:39:09
Marta Musiałek KAZAN
  • 2x 1/LL-70/z trafieniem w normę czasu
  • 2x 7/LL-70/z trafieniem w normę czasu
27 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 20:07:46
2018-10-03 19:30:13
Katarzyna Bekiesz MIA ALEXANDRIA
  • 2x 1/LL-70/z trafieniem w normę czasu
  • 2x 7/LL-70/z trafieniem w normę czasu
26 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 20:07:36
2018-10-03 18:38:48
Robert Dubel DIABLO
  • 1x 5/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem art. 269.5
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N/dwufazowy art. 274.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 20:07:25
2018-10-03 18:23:02
Mateusz Chojnowski MISISIPI
  • 1x 5/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem art. 269.5
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N/dwufazowy art. 274.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 20:07:15
2018-10-03 08:35:41
Iga Patyjewicz PASTORAŁKA
  • 2x 1/LL-70/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL-80/z trafieniem w normę czasu
  • 2x 7/LL-70/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL-80/z trafieniem w normę czasu
22 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 20:07:04
2018-10-03 08:12:46
Milena Kulanica MERLIN
  • 2x 1/LL-70/z trafieniem w normę czasu
  • 2x 7/LL-70/z trafieniem w normę czasu
21 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 20:06:54
2018-10-03 08:11:36
Artur Karczmarek DRAKA
  • 1x 2/LL-80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-90/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/L/zwykły art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 07:53:47
2018-10-02 21:49:56
Łukasz Wysocki TOLEDO
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem art. 269.5
19 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 07:54:00
2018-10-02 21:49:08
Dominika Czyż CANTER BS
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem art. 269.5
  • 1x 11/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N/dwufazowy art. 274.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 07:54:12
2018-10-02 21:48:37
Aleksandra Dudek RASCINA
  • 1x 5/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem art. 269.5
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N/dwufazowy art. 274.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 07:54:23
2018-10-02 21:48:04
Wiktoria Bartylak FANABERIA
  • 1x 2/LL-80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/zwykły art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 20:06:44
2018-10-02 20:58:10
Monika Pieniążek GRAND S
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 07:54:46
2018-10-02 15:21:38
Oliwia Stępień M-APOLLO
  • 1x 2/LL-80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-90/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/L/zwykły art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 11:12:48
2018-09-30 19:41:05
Alicja Salej ASTURIA
  • 2x 7/LL-70/z trafieniem w normę czasu
  • 2x 8/LL-80/z trafieniem w normę czasu
12 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 12:25:35
2018-09-29 06:54:28
Dominika Strukowska CAIPIRINHA
  • 1x 3/LL-90/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 12:25:55
2018-09-28 21:23:56
Iga Krawczyk BARIBAL
  • 1x 2/LL-80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL-90/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/LL-80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/LL-90/zwykły art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 12:26:05
2018-09-28 20:57:15
Emilia Tymczyszyn PARUZJA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem art. 269.5
  • 1x 10/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/P/dwufazowy art. 274.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 12:26:13
2018-09-28 20:56:39
Robert Koszołko HARLEJ W.
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem art. 269.5
  • 1x 10/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/P/dwufazowy art. 274.5.3
8 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 12:26:24
2018-09-28 20:56:10
Robert Koszołko GRAJCAR
  • 1x 1/LL-70/z trafieniem w normę czasu
7 ENTRY ACCEPTED 2018-09-29 12:26:33
2018-09-28 20:55:53
Natalia Drapsa GRAJCAR
  • 1x 1/LL-70/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL-80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7/LL-70/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/LL-80/z trafieniem w normę czasu
6 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 20:22:04
2018-09-27 11:30:15
Adela Örnek CHANTALL VAN DE CALIDRIO
  • 1x 3/LL-90/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/LL-90/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/L/zwykły art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 21:36:15
2018-09-21 21:10:45
Kornelia Łopacka HONDA
  • 1x 1/LL-70/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL-80/z trafieniem w normę czasu
4 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 21:36:05
2018-09-21 21:10:20
Klaudia Olchowska HONDA
  • 1x 1/LL-70/z trafieniem w normę czasu
3 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 21:35:55
2018-09-21 21:09:00
Klaudia Olchowska SONATA
  • 1x 5/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem art. 269.5
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.3
2 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 21:35:45
2018-09-21 21:08:25
Oliwia Stankiewicz COENTRAO A
  • 1x 3/LL-90/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 21:35:32
2018-09-21 21:07:53
Dawid Dubil COENTRAO A
  • 1x 3/LL-90/zwykły art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bartylak Wiktoria Sj pijany Oxer
2003 (JM.)
Brak
2. Bekiesz Katarzyna WKJ Lublin SJ Stajnia Dębina
S
O018524
3. Chojnowski Mateusz WKJ Lublin
S
O023447
4. Czyż Dominika WKJ Lublin
2002 (J.)
O036160
5. Drapsa Natalia Sj Bałkanówka
2003 (JM.)
brak
6. Dubel Robert WKJ Lublin / SJ Zamoyskie Rancho Debry
S
O007767
7. Dubil Dawid WKJ Lublin
S
O003060
8. Dudek Aleksandra WKJ Lublin
2002 (J.)
O036638
9. Głazek Magdalena Szkoła Jazdy Konnej Pszczela Wola
2002 (J.)
brak
10. Karczmarek Artur LKS Białka
S
brak
11. Koszołko Robert SJ Bałkanówka
S
O003851
12. Krawczyk Iga SJ Bałkanówka
2003 (JM.)
O049981
13. Kulanica Milena LKS Białka
2007 (Mł.)
Brak
14. Łopacka Kornelia WKJ Lublin / SJ Gershwin
2008 (Mł.)
O050932
15. Musiałek Marta WKJ Lublin / SJ Stajnia Dębina
S
O041703
16. Olchowska Klaudia WKJ Lublin / SJ Gershwin
S
O007838
17. Örnek Adela KJ Wieża Dominów
2001 (J.)
O029339
18. Patyjewicz Iga Wojciechowa Stajnia
2003 (JM.)
brak
19. Pieniążek Monika WKJ Lublin / SJ Oxer
S
O025863
20. Pokora Elżbieta Szkoła Jazdy Konnej Pszczela Wola
1999 (MJ.)
0047228
21. Salej Alicja bez przynależności
S
O029130
22. Siemieniuk Aleksandra Szkoła Jazdy Konnej Pszczela Wola
2001 (J.)
0039537
23. Stankiewicz Oliwia WKJ Lublin / SJ Gershwin
2005 (JM.)
O043841
24. Stępień Oliwia BPK (LUL)
2002 (J.)
O047718
25. Strukowska Dominika WKJ Lublin
2002 (J.)
brak
26. Sulowski Dariusz LKS Białka
S
O000605
27. Sulowski Jarosław LKS Białka
S
Brak
28. Tymczyszyn Emilia SJ Bałkanówka
2003 (JM.)
O045494
29. Witkowska Karolina WKJ Lublin
30. Woźniak Alicja BPK
31. Woźnica Marta Szkoła Jazdy Konnej Pszczela Wola
2000 (J.)
O024682
32. Wysocki Łukasz WKJ Lublin
S
O007865
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

13

ASTURIA Małopolska POL 2011 Klacz skarogniada F: Atut
M: Aspiryna
O: Tomasz Strzałkowski
B: Tomasz Strzałkowski
brak
2.

11

BARIBAL SP POL 2013 Wałach gniada F: Czarczaf
M: Bianka
O: Agnieszka Krawczyk
B: Ryszard Grams
Brak
3.

27

BON JOVI SP POL 2014 Ogier gniada F: Stilios han. / Sandro Hit old.
M: Bonaqua sp / West han.
O: Dariusz Sulowski
B: Dariusz Sulowski
K024775 616 009 580 068 314
4.

28

BRAVE HEART S SP POL 2012 Wałach gniada F: Sword xx / Glimmerman
M: Bonaqua sp / West han.
O: Dariusz Sulowski
B: Dariusz Sulowski
K020975 616 009 580 356 012
5.

12

CAIPIRINHA Westfalska POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Cottonclub
M: Stutbuch
O: Nina Kwiecińska
B: Damian Ostrega
brak
6.

17

CANTER BS OLD POL 2011 Wałach gniada F: Contendor / Contendor I
M: H-Lord Like / Lord
O: Dominika Czyż
B: Sławomir Szlachta
K022518 DE418185824611
7.

7

CHANTALL VAN DE CALIDRIO MEKL. GER 2014 Wałach siwa F: Calidrio
M: Haptstutbuch Gitana
O: Adela Örnek
B: Jurgen Oggerman
K025006 DE427270209514
8.

4

COENTRAO A HOL DEU 2010 Wałach gniada F: Carentan
M: Walanda
O: Aleksandra Kaupke - Stankiewicz
B: Ketelsen Matthias
K019565 DE421000089710
9.

1

DIABLO SP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Talent/ Fortuin Z
M: Delicja
O: Robert Dubel
B: Agnieszka Jabłońska
K012760
10.

19

DRAKA Małopolska POL 2014 Klacz ciemnogniada/162 F: Huzar
M: Diversa
O: Stadnina koni Białka
B: Sk Walewice
Brak
11.

25

ELABORAT Małopolska POL 2006-01-18 Ogier ciemnogniada F: Aspan
M: Elandra
O: So Białka
B: Sk Janów Podlaski
Brak
12.

29

ERA Małopolska POL 2001 Klacz gniada F: Lubań
M: Elekcja
O: Wojciech Jachymek
B: Wojciech Ciesielczuk
brak
13.

26

ESKADA Małopolska POL 2014 Klacz kara F: Baryt
M: Esencja
O: Stadnina koni Białka
B: Sk Janów Podlaski
Brak
14.

31

EUFORIA Małopolska POL 2014 Klacz gniada F: Bibigar
M: Era
O: Wojciech Jachymek
B: ZSR Pszczela Wola
brak
15.

15

FANABERIA Maloplska POL 2012 Klacz siwa F: Awans
M: Fatima
O: Wiktoria Bartylak
B: Piecuch
Brak
16.

8

GRAJCAR Małopolska POL 2013 Wałach gniada F: Polder
M: Gracja
O: Ewa Ziemińska
B: Mazurek Julian
K025593
17.

3

GRAND S WLKP. POL 2012 Wałach siwa F: Cefal
M: Grosetta
O: Monika Pieniążek
B: Robert Skibicki
K021238
18.

9

HARLEJ W. Małopolska POL 2010 Wałach siwa F: Banknot
M: Hetia
O: Weronika Koszołko
B: Szpatuśko Ryszard
brak
19.

6

HONDA MŁP POL 2012 Klacz gniada F: Huzar
M: Heroina
O: Bożena Litwińska
B: Łój Aleksander
K026096
20.

33

IKAR F:
M:
O:
B:
21.

34

KARIERA F:
M:
O:
B:
22.

24

KAZAN PKSP POL 2010 Wałach kasztanowata/162 F: Colox Cup
M: Kamila po Winds of Light
O: Marta Musiałek
B: SK Rzeczna
K025888 616009600295110
23.

14

M-APOLLO MŁP POL 2010 Wałach siwa/170cm F: Audytor
M: Maskara
O: Oliwia Stępień
B: Robert Smalira
K026160
24.

30

MAGIA Małopolska POL 2011 Klacz siwa/mk:150 F: Berlin Bej
M: Milena
O: Wojciech Jachymek
B: Adam Małek
K026429
25.

20

MERLIN Kuc Felinski POL 2005 Ogier inna F: Wachlarz
M: Marynika
O: Krzysztofa Smukier
B: Agnieszka Kozlowska
Brak
26.

23

MIA ALEXANDRIA PKSP POL 2010 Klacz gniada/167 F: Love Affair
M: Markiza po Romantiker
O: Katarzyna Bekiesz
B: Justyna Kaniewska
K018555 616009660387610
27.

22

MISISIPI WLKP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Bakalar
M: Montana / Eskudo
O: Izabela Michałowska
B: Izabela Michałowska
K017311 616007610218610
28.

10

PARUZJA SP POL 2007 Klacz gniada F: Rammstein
M: Palba
O: Ewa Ziemińska
B: Aranowska Urszula
K025596
29.

21

PASTORAŁKA Małopolska POL 2005 Klacz ciemnogniada/162 F: Tabex
M: Paleta
O: Wojciech Ciesielczuk
B: Wojciech Ciesielczuk
K017890 POL 006 58 02522 05
30.

16

RASCINA HAN POL 2006 Klacz kasztanowata F: Rascin / Ramiro
M: Wonda / Wanderbursch II
O: Aleksandra Dudek
B: DCD
K016201 DE431310067906
31.

32

SELER Małopolska POL 2011 Wałach gniada F: Sword
M: Samir 24
O: Marta Woźnica
B: nu
K024117
32.

5

SONATA SP POL 2007 Klacz gniada F: Aravel II
M: Symfonia Waro
O: Klaudia Olchowska
B: Justyna Wiese
K013394
33.

18

TOLEDO SP POL 2013 Wałach gniada F: Casilio
M: Tessa
O: Łukasz Wysocki
B: Andrzej Szeremeta
K025557
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bartylak Wiktoria
Sj pijany Oxer
2018-10-06
5
2018-10-06
3
Bekiesz Katarzyna
WKJ Lublin SJ Stajnia Dębina
2018-10-06
10
2018-10-06
2018-10-07
8
2018-10-07
Chojnowski Mateusz
WKJ Lublin
2018-10-06
10
2018-10-06
Czyż Dominika
WKJ Lublin
2018-10-06
3
100
2018-10-06
7
Drapsa Natalia
Sj Bałkanówka
2018-10-06
8
2018-10-07
3
2018-10-07
8
Dubel Robert
WKJ Lublin / SJ Zamoyskie Rancho Debry
DIABLO (1)
2018-10-06
4
2018-10-06
1
400
2018-10-07
3
200
2018-10-07
2
200
Dubil Dawid
WKJ Lublin
2018-10-06
5
Dudek Aleksandra
WKJ Lublin
RASCINA (16)
2018-10-06
1
300
2018-10-06
2
300
2018-10-07
1
400
2018-10-07
Głazek Magdalena
Szkoła Jazdy Konnej Pszczela Wola
ERA (29)
2018-10-06
2018-10-06
4
2018-10-06
3
2018-10-07
3
2018-10-07
1
2018-10-07
Karczmarek Artur
LKS Białka
DRAKA (19)
2018-10-06
10
2018-10-06
4
2018-10-07
6
2018-10-07
6
2018-10-06
2
150
2018-10-06
9
2018-10-07
1
200
2018-10-07
1
300
Koszołko Robert
SJ Bałkanówka
2018-10-06
2
2018-10-06
11
2018-10-06
6
2018-10-07
8
2018-10-07
4
Krawczyk Iga
SJ Bałkanówka
BARIBAL (11)
2018-10-06
8
2018-10-06
1
200
2018-10-07
2
2018-10-07
2
Kulanica Milena
LKS Białka
MERLIN (20)
2018-10-06
6
2018-10-06
2018-10-07
6
2018-10-07
Łopacka Kornelia
WKJ Lublin / SJ Gershwin
HONDA (6)
2018-10-06
12
2018-10-07
2
2018-10-07
2018-10-07
Musiałek Marta
WKJ Lublin / SJ Stajnia Dębina
KAZAN (24)
2018-10-06
3
2018-10-06
2018-10-07
5
2018-10-07
Olchowska Klaudia
WKJ Lublin / SJ Gershwin
SONATA (5)
2018-10-06
8
2018-10-06
3
200
2018-10-07
3
150
2018-10-07
2
300
HONDA (6)
2018-10-06
2018-10-06
Örnek Adela
KJ Wieża Dominów
2018-10-06
12
2018-10-06
6
Patyjewicz Iga
Wojciechowa Stajnia
2018-10-06
2018-10-06
7
2018-10-06
9
2018-10-07
2018-10-07
1
2018-10-07
6
Pieniążek Monika
WKJ Lublin / SJ Oxer
2018-10-06
1
200
2018-10-06
5
Pokora Elżbieta
Szkoła Jazdy Konnej Pszczela Wola
EUFORIA (31)
2018-10-07
4
2018-10-07
5
Salej Alicja
bez przynależności
ASTURIA (13)
2018-10-07
7
2018-10-07
Siemieniuk Aleksandra
Szkoła Jazdy Konnej Pszczela Wola
MAGIA (30)
2018-10-06
1
2018-10-06
11
2018-10-06
Stankiewicz Oliwia
WKJ Lublin / SJ Gershwin
2018-10-06
10
2018-10-06
4
2018-10-07
5
2018-10-07
5
Stępień Oliwia
BPK (LUL)
2018-10-06
4
2018-10-06
6
2018-10-07
1
2018-10-07
4
Strukowska Dominika
WKJ Lublin
2018-10-06
7
2018-10-06
5
2018-10-07
3
2018-10-07
2
150
Sulowski Dariusz
LKS Białka
2018-10-06
9
2018-10-06
9
2018-10-07
4
2018-10-07
4
2018-10-07
7
2018-10-07
7
Sulowski Jarosław
LKS Białka
ESKADA (26)
2018-10-06
8
2018-10-06
12
Tymczyszyn Emilia
SJ Bałkanówka
PARUZJA (10)
2018-10-06
7
2018-10-06
2
200
2018-10-07
3
100
2018-10-07
5
Witkowska Karolina
WKJ Lublin
KARIERA (34)
2018-10-06
1
2018-10-06
6
Woźniak Alicja
BPK
IKAR (33)
2018-10-06
5
2018-10-06
11
2018-10-06
13
Woźnica Marta
Szkoła Jazdy Konnej Pszczela Wola
EUFORIA (31)
2018-10-06
9
2018-10-06
7
SELER (32)
2018-10-06
2
2018-10-06
2
2018-10-06
8
Wysocki Łukasz
WKJ Lublin
TOLEDO (18)
2018-10-06
10
2018-10-06
3
150

Number of Riders: 32

Number of Horses: 33

The sum of prizes: 4 200.00

Competition results developed by: HIPPOSERWIS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052014-3, Tomasz Próchniak, Lublin)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl