Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
142 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 09:22:57
2018-09-05 23:17:39
Patrycja Wysocka PARYS
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
141 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 19:37:07
2018-09-05 16:38:18
Aleksandra Lubaszka MR MAGIC INVESTMENT
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
140 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 19:37:35
2018-09-05 16:35:46
Helena Kraś ALEX
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
139 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 19:37:53
2018-09-05 16:28:17
Monika Wścisły ZICO
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
138 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 19:38:12
2018-09-05 16:27:37
Julia Kostrzewska SALZBURG
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
137 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 19:39:04
2018-09-05 15:37:06
Wojciech Radwański MALIBU
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N1/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
136 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 19:39:42
2018-09-05 15:31:28
Anna Dziuba QUABREL RJT DE L'ETAPE
  • 1x 11/L1/zwykły art. 238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 19:39:54
2018-09-05 15:30:27
Anna Dziuba DOLLAR DE NUEVO
  • 1x 12/P1/zwykły art. 238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 19:41:25
2018-09-05 14:59:19
Daria Podsiadło DELEKTA
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 11/L1/zwykły art. 238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 19:41:45
2018-09-05 14:44:35
Zoja Trojan ARGO
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 10:57:59
2018-09-05 09:05:27
Nina Januszkiewicz DIABLO DE CASTELLO
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
131 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 10:58:11
2018-09-05 08:05:21
Mikołaj Glasser JEGOCIN
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P1/zwykły art. 238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 10:58:24
2018-09-05 08:02:30
Zofia Radziszewska BAJPAS-BAJAN
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 10:58:37
2018-09-05 07:37:55
Wiktoria Król SOLIN
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 06:29:22
2018-09-04 23:07:41
Katarzyna Ceranka LIDER-P
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
127 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 06:29:36
2018-09-04 21:49:53
Marta Liszkiewicz INDUSEK
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L1/zwykły art. 238.2.1
126 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 06:29:53
2018-09-04 21:43:28
Marta Liszkiewicz DIAGRAM
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L1/zwykły art. 238.2.1
125 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 06:30:12
2018-09-04 20:15:32
Kinga Wójcicka ZADOR 3
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 20:12:03
2018-09-04 20:01:09
Marianna Pracel KANTUS
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
123 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 20:11:43
2018-09-04 19:58:38
Natalia Paliszkiewicz INSYGNIA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
122 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 20:11:25
2018-09-04 19:57:52
Melania Orłoś NORDIKA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
121 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 20:11:02
2018-09-04 19:56:59
Katarzyna Białecka GAZELLA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 19:58:39
2018-09-04 19:37:46
Jakub Zdzieszyński DOKITA
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 19:41:57
2018-09-04 17:03:28
Maciej Makarewicz GLORIUS II
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N1/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
118 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 18:18:19
2018-09-04 16:37:39
Dominika Uchman HUZARKA
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 15:22:37
2018-09-04 12:25:45
Ewa Mazurowska RAF LIDER
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 15:22:58
2018-09-04 12:24:38
Ewa Mazurowska RIANA P
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
115 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 15:23:28
2018-09-04 11:55:26
Beata Szumińska CHARDONNAY SZUMAWA
  • 1x 13/N1/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C1/zwykły art. 238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 15:22:24
2018-09-04 11:05:35
Hubert Kowalski DON CARLON
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
113 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 06:30:26
2018-09-03 22:03:21
Karolina Osiewicz WARTA
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
112 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 06:30:45
2018-09-03 21:58:48
Sandra Leśkiewicz FANTA
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 06:25:41
2018-09-03 21:58:12
Natalia Wójcicka NEBUDA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 06:25:54
2018-09-03 21:54:44
Julia Ptaszyńska CINDERELLA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
109 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 19:42:48
2018-09-03 21:39:25
Magdalena Ziajkowska CHARDONNAY
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 06:26:21
2018-09-03 21:28:45
Antoni Orlikowski CLASSIC BLUE HIVETTE Z
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P1/zwykły art. 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 20:27:41
2018-09-03 19:40:26
Gabriela Ratajska SULAATIK'S PITTSBURGH
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 20:28:00
2018-09-03 19:39:43
Julia Kropielnicka GOTYK
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 20:28:44
2018-09-03 19:39:01
Adrianna Izmajłowicz GOOD MADDOX
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
104 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 20:28:56
2018-09-03 19:38:17
Liliana Harasim WOKSANA
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 20:27:27
2018-09-03 19:37:38
Nadia Cieplińska TENERIFE L
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:03:49
2018-09-03 18:20:25
Karolina Karczewska MILLCROFT VIVA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:04:02
2018-09-03 18:19:59
Karolina Bar R-MEFISTO
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:04:14
2018-09-03 18:19:20
Ines Bisaga R-MEFISTO
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:04:31
2018-09-03 18:17:38
Ines Bisaga IGUANA DANNY'S GIRL
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:04:44
2018-09-03 18:15:55
Karolina Bar PIPIN
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L1/zwykły art. 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:05:00
2018-09-03 18:11:37
Karolina Bar MARKIZA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:05:14
2018-09-03 17:32:20
Aleksandra Komar QUO VADIS
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P1/zwykły art. 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:05:27
2018-09-03 17:30:49
Aleksandra Komar LUKAS
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:05:40
2018-09-03 16:41:10
Natalia Maciejewska FABERGE H&S
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C1/zwykły art. 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:05:53
2018-09-03 15:36:26
Kinga Daszczyk JARDE-LAND
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C1/zwykły art. 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:06:10
2018-09-03 15:20:01
Agata Lach PRINCE NOIR
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C1/zwykły art. 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 19:44:01
2018-09-03 15:11:53
Łukasz Jończyk TREZOR
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N1/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C1/zwykły art. 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:06:36
2018-09-03 14:18:52
Piotr Mizerski SEKUNDA
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
89 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:06:49
2018-09-03 14:18:07
Paweł Foremny HAWANA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:07:02
2018-09-03 14:16:43
Paweł Foremny MAGADI
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
87 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:07:16
2018-09-03 13:42:23
Antoni Strzałkowski GJALT-D
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:07:28
2018-09-03 11:11:53
Anna Lemańska WERMUT
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:07:46
2018-09-03 11:11:30
Anna Lemańska HELLANIA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
84 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:07:59
2018-09-03 10:06:09
Ewelina Kluska WIASTON
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 10:39:00
2018-09-03 07:16:16
Matylda Kasner ARES
  • 1x 13/N1/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C1/zwykły art. 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2018-09-02 21:59:32
2018-09-02 21:23:53
Magdalena Kudła FOREST
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2018-09-02 21:10:05
2018-09-02 20:50:25
Ireneusz Pankiewicz FISTON VAN T&L
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 11/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N1/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
79 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 19:44:15
2018-09-02 10:23:45
Zofia Kuliszewska ROSA GP Z
  • 2x 11/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P1/zwykły art. 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 20:42:49
2018-09-01 18:10:44
Łucja Lipko CEKIN
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 20:42:32
2018-09-01 12:13:37
Julia Chudzik PREZYDENT II W
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L1/zwykły art. 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 20:42:20
2018-08-31 22:43:08
Elina Dzmitruk CENNY
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 22:14:52
2018-08-31 22:03:52
Kamila Staros TSIRA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
74 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 21:54:44
2018-08-31 21:46:37
Paulina Dmowska HILDA
  • 1x 11/L1/zwykły art. 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 21:32:59
2018-08-31 20:04:33
Izabela Cebo NIFAR FT
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
72 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 21:33:20
2018-08-31 19:58:54
Maja Zielińska KATIUSZA DI
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
71 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 21:33:36
2018-08-31 19:55:55
Weronika Zegar CZAKA
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
70 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 21:34:08
2018-08-31 19:49:27
Pola Kostrzewa GRACJA W
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 21:35:28
2018-08-31 17:54:27
Klara Białasik LOVE STORY
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 11/L1/zwykły art. 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 21:36:34
2018-08-31 15:32:41
Leszek Nieużyła LEMA WM
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P1/zwykły art. 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 21:36:49
2018-08-31 15:32:06
Leszek Nieużyła FREDORA
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N1/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
66 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 21:38:30
2018-08-31 15:31:32
Leszek Nieużyła DA VINCI
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C1/zwykły art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 21:38:56
2018-08-31 15:30:50
Konstancja Szymacha CALLIA L
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P1/zwykły art. 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 21:39:16
2018-08-31 11:48:58
Witold Bieniek ROVETTO
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
63 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 21:39:35
2018-08-31 11:48:19
Witold Bieniek CORTAS L
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
62 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 21:39:48
2018-08-30 21:58:13
Aleksandra Ząbek WICHER
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L1/zwykły art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 21:40:03
2018-08-30 21:03:27
Karolina Woźniakowska COLETTA 33
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 19:49:02
2018-08-30 17:12:36
Olga Celska HIP HOP
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C1/zwykły art. 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 12:14:55
2018-08-30 17:11:44
Olga Celska ESCATO
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N1/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
58 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 16:18:06
2018-08-30 12:52:52
Agnieszka Kotwa-Grudzińska H-CARYLLO
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 11/L1/zwykły art. 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 06:25:47
2018-08-30 10:39:51
Gabriela Sompol FIDELIO
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 16:18:30
2018-08-30 10:34:45
Alicja Ciarczyńska CHELBY
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P1/zwykły art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 06:26:35
2018-08-29 21:34:50
Dariusz Garstka SAINT LAURENT
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N1/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C1/zwykły art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 20:17:20
2018-08-29 16:04:21
Antoni Strzałkowski GALOUBET
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
50 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 20:17:35
2018-08-29 15:56:44
Antoni Strzałkowski QUIDAM'S DIAMOND
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
49 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 20:17:48
2018-08-29 15:55:30
Antoni Strzałkowski MISTER CASH
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
48 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 20:18:02
2018-08-29 15:53:59
Antoni Strzałkowski CLEARSENSE
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
47 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 20:18:21
2018-08-29 15:53:23
Julia Kozerska GALANT
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 20:18:31
2018-08-29 15:52:22
Julia Kozerska LEON Q
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
45 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 19:44:51
2018-08-29 14:27:05
Ewelina Rutkowska NELSON
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 11:11:17
2018-08-29 08:29:06
Cezary Kalinowski DRAKA
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 23:02:14
2018-08-28 22:46:39
Magdalena Janiszewska HAVENA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 23:02:00
2018-08-28 22:24:35
Anna Jagielak BORA BORA
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L1/zwykły art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 14:31:30
2018-08-27 19:40:01
Julia Słomkowska MY LITTLE PONY
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 13:46:06
2018-08-27 09:36:43
Laura Trzaska POLONIA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2018-08-26 22:04:00
2018-08-26 20:52:57
Ewelina Szczepanik PABLO I
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N1/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C1/zwykły art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2018-08-26 22:04:14
2018-08-26 20:52:36
Ewelina Szczepanik COCAINA VRS
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N1/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
36 ENTRY ACCEPTED 2018-08-26 22:04:33
2018-08-26 20:52:03
Ewelina Szczepanik CARMEN VRS
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N1/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
35 ENTRY ACCEPTED 2018-08-26 22:03:40
2018-08-26 18:55:45
Joanna Czyż GENTLE KR
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P1/zwykły art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-08-26 22:03:19
2018-08-25 18:08:16
Ewa Kolasińska GRANNA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2018-08-26 22:03:01
2018-08-25 18:07:37
Ewa Kolasińska DAJ CASH
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 10:58:49
2018-08-24 21:51:15
Rafał Janusz STAVROS
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C1/zwykły art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-08-24 21:57:51
2018-08-24 21:49:04
Rafał Janusz CRAZY CLASSIC
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/L1/zwykły art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2018-08-24 21:57:35
2018-08-24 20:45:40
Maria Pietrusińska DIOMEDES
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N1/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
29 ENTRY ACCEPTED 2018-08-24 21:57:08
2018-08-24 20:45:10
Maria Pietrusińska CHARLOTTA Z MASTER FILM
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N1/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
27 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 13:45:52
2018-08-24 15:07:39
Laura Trzaska KATNIS
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
26 ENTRY ACCEPTED 2018-08-24 16:29:54
2018-08-24 15:07:00
Cezary Kalinowski ROSATO SPRITZZ FP
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2018-08-24 16:29:45
2018-08-24 15:06:03
Cezary Kalinowski CASSIS Z
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2018-08-24 16:29:35
2018-08-24 15:05:29
Cezary Kalinowski CALMETTE-P
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 06:26:48
2018-08-23 15:32:40
Justyna Żółtowska SAN LUCA V
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P1/zwykły art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 06:27:02
2018-08-23 15:32:15
Justyna Żółtowska CANSTINA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N1/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
19 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 07:42:27
2018-08-22 21:40:53
Dawid Kajak GRYKA
  • 1x 12/P1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N1/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
18 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 07:42:01
2018-08-22 12:06:30
Sylwia Radecka-Nowacka ENYA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2018-09-02 07:46:37
2018-08-21 15:48:03
Hanna Szustorowska RICO KG
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P1/zwykły art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 11:11:07
2018-08-21 15:24:56
Marta Hejger KANTANO-MAX
  • 1x 12/P1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N1/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
15 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 11:10:59
2018-08-21 15:24:23
Marta Hejger ECONTERO
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
14 ENTRY ACCEPTED 2018-08-21 08:22:17
2018-08-21 01:47:10
Aleksandra Szwajczewska BORA
  • 1x 11/L1/zwykły art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 20:33:42
2018-08-20 20:10:13
Martyna Kozon TOLEDO
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 16:00:39
2018-08-20 14:43:07
Barbara Pełka PIRLO
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C1/zwykły art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 21:40:15
2018-08-20 10:18:27
Iga Głośniak FIODOR
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L1/zwykły art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 12:53:15
2018-08-20 09:30:49
Martyna Mitrowska A CATOKI
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L1/zwykły art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 12:53:26
2018-08-20 09:29:50
Martyna Mitrowska BORYS
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 21:35:12
2018-08-19 17:33:16
Monika Jaworska ASZLI
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 12:53:59
2018-08-19 17:32:27
Monika Jaworska BERBERYS
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
5 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 12:54:11
2018-08-19 17:31:59
Monika Jaworska EUFORIA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N1/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
4 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 13:18:56
2018-08-19 10:49:35
Ludwika Kozak ASZLI
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 13:18:31
2018-08-19 09:50:53
Aleksandra Florczak FIRST
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L1/zwykły art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 16:54:41
2018-08-18 09:39:54
Zuzanna Werelich NOMINACJA
  • 1x 11/L1/zwykły art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2018-09-02 21:09:44
2018-08-18 09:39:36
Zuzanna Werelich BELLA CONTENDRA
  • 1x 12/P1/zwykły art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O030815
2. Białasik Klara Stowarzyszenie Jeździeckie Poster
1999 (MJ.)
O020863
3. Białecka Katarzyna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2002 (J.)
O034789
4. Bieniek Witold KJ Jantar Stryków
S
O001983
5. Bisaga Ines KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O039145
6. Cebo Izabela Stajnia Pod Zegarem
2005 (JM.)
7. Celska Olga SKJ Beckersport Raszyn
1999 (MJ.)
O026797
8. Ceranka Katarzyna BPK
S
brak
9. Chudzik Julia UKS Primo Grodzisk Maz.
2005 (JM.)
O039428
10. Ciarczyńska Alicja KJ Aromer Józefin
1997 (MJ.)
O020896
11. Cieplińska Nadia BPK (MAZ)
2003 (JM.)
O047989
12. Czarnomska Gabriela JKS Olsza
2004 (JM.)
O047938
13. Czyż Joanna Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
1997 (MJ.)
O020866
14. Dmowska Paulina BPK
S
O033103
15. Dziuba Anna SKJ Bobrowy Staw
2006 (JM.)
O041843
10172785
16. Dzmitruk Elina Poster
S
Brak
17. Florczak Aleksandra UKS Primo Grodzisk Maz.
2003 (JM.)
O041726
18. Foremny Paweł KJ Łańsk
S
O038901
19. Garstka Dariusz BPK (MAZ)
S
O000140
20. Glasser Mikołaj SCIM Stajnia Agmaja Warszawa
1998 (MJ.)
O024169
21. Głośniak Iga UKS Primo Grodzisk Maz.
2003 (JM.)
O039424
22. Graczyk Julia JKS Olsza
2002 (J.)
O039162
23. Hejger Marta LKJ Gałkowo
S
O006053
24. Jagielak Anna BPK (MAZ)
S
O019271
25. Janiszewska Magdalena brak
2004 (JM.)
brak
26. Janusz Rafał KS Garo
S
O004030
27. Januszkiewicz Nina Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
1998 (MJ.)
O021478
28. Jaworska Julia BPK
29. Jaworska Monika KJ Hippica Polonia Słupno
S
O006078
30. Jończyk Łukasz BPK (POM)
S
O000790
31. Kajak Dawid BPK (MAZ)
S
O028288
32. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
2017 (Mł.)
O003297
33. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
34. Karczewska Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O034650
35. Kluska Ewelina KJ Milord Falenty Nowe
S
O044917
36. Kolasińska Ewa Bpk
2004 (JM.)
.
37. Kostrzewa Pola Brak przynależności
2006 (JM.)
brak
38. Kostrzewska Julia brak
2003 (JM.)
brak
39. Kotwa-Grudzińska Agnieszka BPK (MAZ)
S
O009741
40. Kowalski Hubert KS Equiright Warszawa
S
O050057
41. Kozak Ludwika bpk
2002 (J.)
O043334
42. Kozerska Julia KJ Strzała Krubiczew
2001 (J.)
O033177
43. Kraś Helena BPK
2006 (JM.)
brak
44. Król Wiktoria UKS Primo Kozery
2001 (J.)
O025141
45. Kropielnicka Julia BPK
2006 (JM.)
brak
46. Kudła Magdalena bpk
S
brak
47. Kuliszewska Zofia BPK (MAZ)
1999 (MJ.)
O020911
48. Kuźma Nadia KJ Bobrowy Staw
2004 (JM.)
O035744
49. Lach Agata BPK (KPO)
S
O021879
50. Lemańska Anna KJ Equest Łąck
2000 (J.)
O034175
51. Lipko Łucja KJ Zegar
2000 (J.)
brak
52. Liszkiewicz Marta KJ Walor Mała Nowa Wieś
1999 (MJ.)
O024337
53. Lubaszka Aleksandra bpk
2005 (JM.)
brak
54. Maciejewska Natalia JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O015211
55. Makarewicz Maciej Tuszyński KJ Garbówek
2000 (J.)
O033520
56. Mazurowska Ewa Polski Polo Klub
S
O003222
57. Mitrowska Martyna Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O036853
58. Mizerski Piotr JKS UMIASTÓW
S
O026558
59. Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
S
O004155
60. Olszewski Tomasz JKS Olsza
S
O005398
61. Orlikowski Antoni Stadnina Hubertus Sp. z o.o.
2003 (JM.)
O032321
62. Orłoś Melania Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2002 (J.)
Brak
63. Paliszkiewicz Natalia Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2001 (J.)
O038967
64. Pankiewicz Ireneusz BPK (MAZ)
S
O028769
65. Pełka Barbara JKS Jantar Stryków
S
O006573
66. Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra
S
O003164
67. Podsiadło Daria AZS AWF Warszawa
2003 (JM.)
O040566
68. Pracel Marianna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2005 (JM.)
O048998
69. Radecka-Nowacka Sylwia BPK
S
brak
70. Radwański Wojciech x
S
x
71. Ratajska Gabriela Stowarzyszenie R&S Stables Kębliny
2005 (JM.)
O036019
72. Rutkowska Ewelina Brak
S
Brak
73. Słomkowska Julia bpk
2001 (J.)
brak
74. Staros Kamila SJ Poster
2000 (J.)
brak
75. Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
S
O003463
76. Sutkowski Wojciech JKS Olsza
S
brak
77. Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek
S
O010008
78. Szuba Paulina KJ Wiktorowo
S
O023245
79. Szumińska Beata KJ Szumawa Bobrowiec
S
O003944
80. Szustorowska Hanna KJ Sielanka Warka
S
O003649
81. Szwajczewska Aleksandra Bez Przynależności Klubowej M A Z
S
O012666
82. Szymacha Konstancja KJ J.J. Darboven Rumia
S
O011448
83. Trojan Zoja brak
2001 (J.)
brak
84. Trzaska Laura KJ Strzała Krubiczew
2002 (J.)
O037494
85. Werelich Zuzanna Klub Jeździecki Wiktorowo
2005 (JM.)
O046544
86. Wójcicka Kinga Stadnina Hubertus Sp. z o.o.
2004 (JM.)
O042561
87. Wójcicka Natalia Stadnina Hubertus Sp. z o.o.
1998 (MJ.)
O022087
88. Woźniakowska Karolina KU AZS UW
2015 (Mł.)
O022151
89. Wścisły Monika brak
2004 (JM.)
brak
90. Ząbek Aleksandra BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O043937
91. Zdzieszyński Jakub Stajnia Agmaja
2003 (JM.)
Brak
92. Zegar Weronika Stajnia pod Zegarem
S
brak
93. Żewłakow Maja Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O034881
94. Ziajkowska Magdalena Stowarzyszenie KF KJ Hippica Polonia Słupno
S
O003437
95. Zielińska Maja Stajnia Pod Zegarem
2003 (JM.)
Brak
96. Żółtowska Justyna KJ SO Łąck
S
O002636
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

38

A CATOKI HAN. DEU 2010 Wałach gniada/168 F: Catoki / Cambridge
M: Arancha / Accord II
O: Agata Mitrowska
B: Christina Martens
K022778 DE 431316680210
2.

137

ALEX MŁP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Irak
M: Aisza
O: Fundacja Klub Jeździecki Okrzeszyn
B: Jarosław Pawlik
brak 006550048203
3.

130

ARGO WLKP POL 2000 Wałach gniada/mk: F: Huncwot
M: Arabeska
O: Ewa Jaworska
B: Jan Ratajczyk
brak
4.

141

ARROW SP POL 2001 Wałach siwa F: Rubin
M: Akita
O: Wojciech Sutkowski
B: Piotr Rembelski
brak 009 66 0005401
5.

3

ASZLI SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Esaul
M: Aksa
O: Jakub Kozak
B: .
.
6.

34

ASZLI Wlkp (Poch. Trk.) POL 2009 Klacz kasztanowata/170 cm F: Essaul
M: Aksa
O: Jakub Kozak
B: Do uzupełnienia
K015185 616007600288709
7.

139

ATOMIUM L HOL GER 2011 Wałach siwa/168 F: Clarimo / Clearway
M: Welfin / Lavall I
O: Michał Żewłakow
B: Henrike Feldhaus
K018936 DE421000111411
8.

1

BELLA CONTENDRA SP POL 2007 Klacz gniada/172 F: Contender Son
M: Bella Astra
O: Marcin Zając
B: Marcin Zając
K010989 POL009660316807
9.

36

BERBERYS Wielkopolska POL 2013 Wałach gniada F: Toast
M: Biafra
O: Marta Susło
B: .
Brak
10.

41

BORA Pełna Krew Angielska POL 2013 Klacz gniada F: Roulette (GB)
M: Banti
O: Aleksandra Szwajczewska
B: SK Kozienice
K026282
11.

58

BORA BORA SP POL 2010 Klacz siwa/162 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Anna Maria Jagielak
B:
K021107 616999590306810
12.

37

BORYS XX POL 2003 Wałach kasztanowata/160 F: Glimmerman
M: Brunilde / Forest Wind
O: Agata Mitrowska
B: Kazimierz Rogowski
K020947 POL030000002032
13.

74

CALLIA L SP POL 2012 Klacz siwa F: Lescibard L
M: Conchita L
O: Jerzy Korona
B: Sławomir Jarmuszczak
K020570
14.

44

CALMETTE-P SP POL 2013 Klacz siwa F: Con Calma / Calato
M: Corleanda P / Larron
O: Jan Kalinowski
B: Witold Polowczyk
K024018 616009610036513
15.

9

CANSTINA HAN GER 2010 Klacz gniada F: Canstakko / Canturo
M: Donja / Drosselklang II
O: Justyna Żółtowska
B:
K017813 DE431317000
16.

53

CARMEN VRS SP POL 2013 Klacz gniada F: Pablo / Pik Labionics
M: Corfina / Cranach
O: Dariusz Michalak
B: Dariusz Michalak
K023061 616009591003312
17.

142

CARRY LADY Holsztynska POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Carry Son / Carry
M: Claudia / Campbell
O: Mariusz Czarnomski
B: Justyna Kopko
K023003 616009640004111
18.

46

CASSIS Z SP POL 2013 Wałach siwa F: Cassaro Z / Coronado
M: Pawica / Leuchtpfeil
O: Dominika Masiarczyk - Figarska
B: Dominika Masiarczyk - Figarska
K024797 056015Z55719313
19.

87

CEKIN Szlachetna Półkrew POL 2002 Wałach gniada/mk:160cm F: Drink
M: Cecora
O: Łucja Lipko
B: Grzegorz Domański
POL009580191402
20.

85

CENNY Deutsches Sportpferd DEU 2010 Wałach gniada/169 F: Cato
M: Nessi
O: Elina Dmitruk
B: Agrar GmbH Crawinkel
Brak
21.

26

CHARDONNAY Deutsches Sportpferd GER 2014 Wałach gniada F: Chetlag
M: Classic Cera
O: Magdalena Ziajkowska
B: Niemcy
DE 456560008014
22.

116

CHARDONNAY SZUMAWA OLD GER 2010 Klacz gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Granoxa / Filius
O: Krzysztof Szumiński
B: Julia Becker
K023028 DE418180171910
23.

47

CHARLOTTA Z MASTER FILM Z BEL 2011 Klacz kasztanowata F: Chiricco Z / Chin Chin
M: Cacharel Z / Catango Z
O: Rafał Kowalski
B:
K022560 056015Z55615311
24.

67

CHELBY HOL GER 2012 Klacz ciemnogniada F: Casparino / Carpaccio
M: Irina VI / Alcatraz
O: Alicja Ciarczyńska
B:
K024928 DE421000190212
25.

112

CLASSIC BLUE HIVETTE Z ZANG. BEL 2013 Wałach gniada F: Chacco Blue
M: Dorette Hivett Z
O: Agnieszka Orlikowska
B: Marteaux Danny
K022717
26.

63

CLEARSENSE OLD GER 2011 Wałach siwa F: Cortez
M: Pandora
O: Piotr Strzalkowski
B: Lewitz
K022624
27.

54

COCAINA VRS SP POL 2011 Klacz kara F: Pablo / Pik Labionics
M: Corfina / Cranach
O: Dariusz Michalak
B: Dariusz Michalak
K023062 616009590267611
28.

70

COLETTA 33 Hanowerska GER 2010 Klacz gniada F: Cloney
M: Scarlett
O: Krzysztof Woźniakowski
B: Heinrich Grueppemeier
K024368
29.

72

CORTAS L WESTF GER 2007 Wałach gniada F: Cornado/
M: Pina/
O: Trax Sp. z o.o.
B: Hermann Wieseler
K011499 104GW10
30.

49

CRAZY CLASSIC OLD GER 2007 Wałach ciemnogniada/175 F: Con Air / Contender
M: Ristona / Balou Du Rouet
O: Rafał Janusz
B: Gestuet Lewitz
K017579 DE 418181419007
31.

80

CZAKA Małopolska POL 2010 Klacz gniada F: Luis
M: Czantoria
O: Monika Zegar
B:
brak
32.

75

DA VINCI KWPN NED 2008 Wałach ciemnogniada F: Numero Uno / Libero H
M: Platina / Drossan
O: Jerzy Korona
B: D. Brunink
K024979 528003000812823
33.

50

DAJ CASH SP POL .... Wałach siwa F: .
M: .
O: .
B: .
.
34.

131

DELEKTA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Talent /
M: Delicja /
O: Ingrid Szrajer
B: Agnieszka Jabłońska
K014340 616009610107206
35.

129

DIABLO DE CASTELLO SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Turbud Quirinus
M: Dancing Queen
O: Małgorzata Januszkiewicz
B: Beata Wandel
K024084
36.

123

DIAGRAM M. POL 2009 Wałach siwa F: Talon / Veritas 6
M: Drujka / Szał
O: Joanna Pakoca Machula
B: Joanna Pakoca Machula
K015939 616006661396809
37.

48

DIOMEDES SP POL 2007 Wałach gniada F: Dionizos/ Elvis
M: Diuna/ Rabiatos Z
O:
B:
K015929
38.

120

DOKITA KWPN NLD 28.06.2008 Klacz gniada F: Selle
M: Mimana
O: Jakub Zdzieszyński
B: Jakub Zdzieszyński
Brak
39.

132

DOLLAR DE NUEVO Westfale POL 2008 Wałach gniada/172 F: Dollar Du Murier/Jakości B
M: Lola II / Lancer III
O: Elżbieta Dziuba
B: Montis Sp.zo.o.
K012277 DE 441411221808 104OZ48
40.

115

DON CARLON AES POL 2012 Ogier gniada/165 F: Carlon
M: Dalia / Sofix
O: Marta Hejger
B: Marta Hejger
K025634
41.

60

DRAKA SP POL 2002 Klacz gniada F: Marino
M: Drafne / Szaser
O: Jan Kalinowski
B: Jan Kalinowski
K008448
42.

6

ECONTERO WLKP POL 2011 Ogier ciemnogniada/173 F: Contender Son / Contender
M: Emi / Zoltan
O: Marta Hejger
B: Marta Hejger
K021535 616007520031711
43.

42

ENYA HOL. NLD 2007 Klacz ciemnogniada/166 F: Colandro
M: Evita IX
O: Sylwia Radecka- Nowacka
B: Cents Manfred
brak DE421000636207
44.

21

ESCATO HAN POL 2004 Wałach kara/169 F: Escudo I / Espri
M: Dakita / Dorian
O: Jarosław Celski
B: Dariusz Michalak
K008698 DE431317013204 102YH53
45.

35

EUFORIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/166 F: Bolshoi / Favoritas
M: Elkana / West
O: Monika Jaworska
B:
K024086 616009640083212
46.

99

FABERGE H&S KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Ojciec: Corneille / Cornet Obolensky
M: Tadermie / Burggraaf
O: Natalia Maciejewska
B: T. C. Heeregravr-Smits i R. Heeregrave
K024692 528003201001953 105CX44
47.

5

FIODOR MŁP POL 2007 Wałach siwa/172 F: Planet / Zoon
M: Furia / Łyk
O: Aleksandra Głośniak
B: Jarosław Pawlik
K017455 POL006550002107
48.

33

FIRST SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: -
M: -
O: Maria Król
B: -
616009660810002 A0014883S
49.

88

FISTON VAN T&L BWP BEL 2011 Wałach siwa/170 F: Houston
M: Chanac van T&L / Jarnac
O: Pankiewicz Ireneusz
B: N.V. T&L Kerkstraat
K020838 056007000F50039
50.

89

FOREST Małopolska POL 2003 Wałach F: Fiskor
M: Foka
O: Magdalena Augustyniak
B: Sławomir Kornalski
POL 006550021403
51.

76

FREDORA KWPN NED 2010 Klacz kara F: Baanbreker HBC / Vaandrager HBC
M: Tandora / Heineke
O: Jerzy Korona
B: H. Boelens
K016717 528003201005223
52.

62

GALANT KWPN NLD 2011 Wałach gniada F: Querly-Elvis
M: Rosette C
O: Strzałkowski Dinks
B: Derikx
K024822
53.

66

GALOUBET KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata F: Diamant de Semilly
M: Ulmerette
O: Zdzisław Urban
B: W. Van de Mheen
K019622
54.

28

GAZELLA SP POL 2007 Klacz gniada F: Rammstein / Rheinsberg
M: Garonna / Rosey
O: Katarzyna Białecka
B:
K019104 POL009661486607
55.

143

GELUKSROOS KWPN NLD 2012 Klacz gniada/162 F: Con Polydor
M: Cedelroze / Sarantos
O: Justyna Kopko
B: Holandia
K025786
56.

52

GENTLE KR KWPN NED 2011 Wałach siwa F: Corland / Cor De La Bryere
M: Amourette / Heartbreaker
O: Joanna Czyż
B:
K019358 528003201100906
57.

93

GJALT-D KWPN NED 2011 Wałach kara F: Zapatero VLD / Chin Chin
M: Olivia / Indoctro
O: Piotr Strzałkowski
B: J. Dijkstra
K022542 528003201105500
58.

27

GLORIUS II SP POL 2007 Wałach gniada F: Ever For Pleasure / Espri
M: Granada P G / Calderon
O: Joanna Makarewicz
B: Remigiusz Makowski
K012120 POL009660371207
59.

110

GOTYK SP POL 2009 Wałach siwa F: nn
M: nn
O: Julia Kropielnicka
B: nn
brak
60.

79

GRACJA W KUC POL 2006 Klacz gniada/kuc:126 cm F: Top Ewita
M: Garda
O: Daniel Kostrzewa
B: Brak
Brak POL 013 58 06351 06
61.

51

GRANNA Polski Kuc Wirrzchowy POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Bonetto D
M: Gracja
O: Aneta Kolasińska
B: .
.
62.

43

GRYKA SP POL 2004 Klacz gniada F: Akcent / Jankes
M: Grana / Edredon
O: Maciej Typiński
B: SK Kalników
K020637 POL009630254004
63.

68

H-CARYLLO SP POL 2010 Wałach siwa F: Carry Son
M: Herma
O: Agnieszka Kotwa-Grudzińska
B: Agnieszka Kotwa-Grudzińska
K024228
64.

144

HAMLET F.S. KWPN POL 2012 Wałach kara/171 F: Zambesi
M: Sjanny
O: Aleksandra Nazar
B: Justyna Kopko
K023255 68920103949595959595
65.

59

HAVENA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Klacz gniada F: Dionizos
M: Haidi
O: Urszula Janiszewska
B: Mirosław Fijołek
brak 616009661583211
66.

95

HAWANA Wielkopolska POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Lotos
M: Hrafina M
O: ITVJ Sp. z o.o.
B: Jurek Zbigniew
K021074
67.

91

HELLANIA WESTF GER 2006 Klacz siwa/172 F: Corde Star / Cor De La Bryere
M: Hellana / Cavalliero
O: Cezary Lemański
B: Marek Romanowski
K013064 DE441411901906
68.

83

HILDA MŁP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Dzingis
M: Henna
O: Bogusław Święćki
B: -
K022849
69.

69

HIP HOP SP POL 2006 Wałach kasztanowata/165 F: Luron / Guidam
M: Hrabina W / Carlon
O: Jarosław Celski
B: Marek Sutnik
K010615 POL009600061006
70.

104

IGUANA DANNY'S GIRL KUC POL 2008 Klacz srokata/kuc:139 F: Santara Danny's Boy / Markoad Adante
M: Inka / Domingo
O: Artur Bar
B: Daria Wachnowska
K020879 POL013680030208
71.

124

INDUSEK SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Turnus Alino
M: Indiana
O: Beata Kolberg
B: Ryszard Grzelak
K019798
72.

30

INSYGNIA SP POL 2009 Klacz gniada F: Barbur
M: Intara
O: Natalia Paliszkiewicz
B: SK Pępowo
K025016
73.

128

JEGOCIN SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Carlo Grande
M: Jemioła
O: Barbara Glasser
B: Stadnina koni Ferenstein
K019110
74.

7

KANTANO-MAX SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Hokus Pokus
M: Korys-Markiza
O: Anna Zawadzka
B: Lipiński Ireneusz
K019257 12560
75.

121

KANTUS SP POL 2006 Wałach siwa F: Bolero De Ravel / Bachus
M: Kanasta / Czandor
O: Marta Witos
B:
K010747 POL009640036406
76.

81

KATIUSZA DI Trakeńska POL 2006 Klacz kara F: Dinar
M: Krutynia
O: Monika Zegar
B:
brak
77.

12

KATNIS SP POL 2011 Klacz siwa F: Vandamme / Guidam
M: Karbana / Carbano
O: Jan Kalinowski
B: Jan Kalinowski
K021936 616009661572211
78.

77

LEMA WM Niem.sport. POL 2007 Klacz ciemnogniada/174 F: Wanderfurst
M: Lemańska WM
O: Jerzy Korona
B: Wojciech Majewski
K017756 DE 455-8770023-07
79.

61

LEON Q OLD GER 2007 Wałach gniada F: Quidam's Rubin
M: Sprehe All the Best
O: Strzałkowski Piotr
B: -
K011126
80.

125

LIDER-P Małopolski POL 2012 Wałach gniada F: Agrest
M: Lara
O: Katarzyna Ceranka
B: Piwowarski Andrzej
brak
81.

147

LIDKA WLKP POL 2007 Klacz gniada/173 F: Maximus
M: Logika
O: Szuba Małgorzta
B: Szuba Małgorzata
K022609
82.

78

LOVE STORY SP POL 2007 Klacz gniada/~164cm F: Rammstein
M: Luna
O: Beata Pankau
B: Damian Prudziński
K020390
83.

94

MAGADI Typ Szlachetny POL 2004 Wałach F: NN
M: NN
O: ITVJ Sp. z o.o.
B: nieznany
brak
84.

134

MALIBU TRK. POL 2008 Wałach gniada F: x
M: x
O: x
B: x
x
85.

102

MARKIZA KUC POL 2007 Klacz bułana/kuc:140 F: Nowator / Pepton
M: Mojra / Grosz
O: Artur Bar
B: Zygmunt Jamka
K020880 POL013660009507
86.

106

MILLCROFT VIVA Kuc Walijski GBR 2009 Klacz kasztanowata/kuc:134 F: Cwrtycadno Caradog / Eyarth Celebration
M: Millcroft Dahlia / Millcroft Royal Lustre
O: Magdalena Karczewska
B: Magdalena Karczewska
K020200 826046020155026
87.

64

MISTER CASH BWP BEL 2012 Wałach gniada F: Cooper VD Heffinck / Caretino
M: Go-Go-Girl / Contact VD Heffinck
O: Piotr Strzałkowski
B: Erik De Wispelaere
K022027 056002W00301556
88.

138

MR MAGIC INVESTMENT American Paint Horse SVK 2011 Wałach srokata F: Quick Wind Investment
M: Magic Poco Lena Beau
O: Fundacja Klub Jeździecki Okrzeszyn
B: Słowacja
616014661581811
89.

57

MY LITTLE PONY KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc:146 F: nn
M: nn
O: Kamila Głuszko
B: -
K022611
90.

114

NEBUDA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Turbud Imbir
M: Nesca
O: Ewelina Wójcicka
B: Ryszard Mordzelewski
K014607
91.

16

NELSON SP POL 2003 Wałach gniada F: Bumerang
M: Nea
O: Joanna Nowicka
B: Warmińsko-mazurski zwiazek hodowców koni
Brak POL009600083003
92.

82

NIFAR FT SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Farmer
M: Niwa
O: Rafał Cebo
B:
93.

148

NIXON JS BWP BEL 2013 Klacz ciemnogniada F: Kannan / Voltaire
M: Dorina JS / Thunder Van De Zuuthoeve
O: Jacek Kuźma
B:
K024581 056002W00304507
94.

145

NOBLE LADY HOLST DNK 1998 Klacz siwa/165 F: Corrado I
M: Lincoln
O: Jacek Kuźma
B: Dania
K010975 21 02645 98 BEL10978
95.

32

NOMINACJA SP POL 2004 Klacz siwa F: Hartland / Czad
M: Naomi / Eremita
O: Maciej Zając
B: Maciej Zając
K014127 616009661641004
96.

29

NORDIKA SP POL 2001 Klacz siwa F: Grot /
M: Narlisa /
O: Izabella Przeradowska
B:
K023008
97.

55

PABLO I OLD GER 2004 Wałach ciemnogniada F: Pik Labionics / Pik Bube
M: Ondra / Cor De Brillant
O: Anna Michalak
B:
K008687 DE433330321904 102XR90
98.

103

PIPIN KM POL 2008 Wałach kasztanowata/mk:153 F: Chery Cordial
M: Pipi
O: Artur Bar
B: Stefan Stubba
K014199 POL 013530225808
99.

39

PIRLO HAN GER 2005 Wałach gniada F: Abke / Acorado
M: Air Dream / Aircraft
O: Barbara Pełka
B: Krzysztof Tyszko
K010300 DE431310034005
100.

56

POLONIA SP POL 2000 Klacz ciemnogniada F: Marino / Zeoliet
M: Prelekcja / Dziurawiec
O: Jan Kalinowski
B: Andrzej Pohl
K008447 POL009600056600
101.

86

PREZYDENT II W SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Desant SP
M: Prymulka
O: Grzegorz Chudzik
B: -
K008876
102.

97

PRINCE NOIR BWM BEL 2010 Wałach kara/175 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Philadelphia Z / Papillon Rouge
O: Lach Agata
B:
K017297 056002W00296284 104SX91
103.

133

QUABREL RJT DE L'ETAPE SF BEL 2004 Wałach siwa/kuc:149 F: Don Juan V / Abbeyleix Apollo
M: Nina De L'Etape / Rachide
O: Elżbieta Dziuba
B: M. Jeane Pierre Seiller
K023301 04315168Z
104.

65

QUIDAM'S DIAMOND OLD GER 2008 Ogier F: Quidam's Rubin
M: Diana
O: Strzałkowski Piotr
B: -
K011661
105.

105

R-MEFISTO Typ Szlachetny POL 2013 Wałach gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
O: Michał Bisaga
B: Aleksandra Leszczyńska
K024860 616 999 66 14108 13
106.

118

RAF LIDER WLKP POL 2008 Ogier gniada F: Lider / Le Grand
M: Rafa / Monte Christo
O: Krzysztof Suchożebrski
B: Mirosław Kozański
K011901 POL007610061908
107.

117

RIANA P SP POL 2012 Klacz gniada F: Con Calma / Calato
M: Rebella / Landos
O: Ewa Mazurowska
B: Witold Polowczyk
K020740 616009610012912
108.

8

RICO KG SP POL 2008 Wałach siwa/165 F: Chellano's Boy DZ
M: Roksana KG
O: Hanna Szustorowska
B: Karol Komin
K019653 POL 009 61 02229 08
109.

22

ROSA GP Z Z BEL 2010 Klacz gniada F: Royal Vinckenburgh / Burggraaf
M: C.Grupo Prom Maria Z / Canaye
O: Joanna Kuliszewska
B: Hernandez Alfredo BEL
K023624 056015Z55775410 105BB45
110.

45

ROSATO SPRITZZ FP HOL GER 2012 Wałach gniada F: Riscal
M: Baroness XIII
O: Jacek Rode
B: Niemcy
K025325
111.

73

ROVETTO Oldenburska GER 2002 Ogier F: RADIATOR
M: SEMIRAMIS
O: TRAX SP.Z O.O.
B: NIEMCY
K006820
112.

18

SAINT LAURENT SP POL 2010 Ogier kasztanowata F: Luron
M: Salwa
O: Marta Dominiak
B: SK Ochaby
K019805
113.

135

SALZBURG XX POL 2012 Wałach kasztanowata F:
M:
O:
B:
brak
114.

10

SAN LUCA V SP POL 2009 Klacz siwa F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Sparta V / Spartakus
O: Justyna Żółtowska
B: Zbigniew Koperski
K016830 POL009660216409
115.

96

SEKUNDA WLKP POL 2007 Klacz kasztanowata F: LOVE AFFAIR
M: SARA
O: Paulina Kulon
B: Palmowski Alfred
K013275
116.

126

SOLIN XX POL 2012 Wałach kasztanowata/167 F: Belenus
M: Soneria
O: Ewa Owczarz
B: SK Krasne
Brak 616POL12007569T
117.

14

STAVROS HAN GER 2008 Wałach ciemnogniada/175 F: Stakkato / Spartan
M: Zora / Zuenftiger
O: Rafał Janusz
B: Elisabeth Kapp
K014790 DE431314801008
118.

111

SULAATIK'S PITTSBURGH New Forest Pony POL 2012 Wałach siwa/kuc: F: Sulaatik's Peter Pan He.Stb.261 /
M: ulaatik's Moody Blue / Burley Moon River
O: Bartłomiej Ratajski
B: Stal Sulaatik / G.de Haan
K025129 528018020121352
119.

107

TENERIFE L SP POL 2009 Klacz gniada F: Gayall / Luron
M: Tola Z / Cartree Z
O: Nadia Cieplińska
B: Jan Ludwiczak
K016418 616009610036509
120.

25

TREZOR SP POL 2010 Wałach gniada F: Colox Cup / Con Capitol
M: Temke / Elmshorn
O: Łukasz Jończyk
B: SK Rzeczna Sp. z o. o.
K017470 616009600108710
121.

84

TSIRA KWPN POL 2000 Klacz kasztanowata F: VOLTAIRE
M: ISRA
O: Arkadiusz Mordzelewski
B: Vanema H.Velthuis
brak POL014590032400
122.

92

WERMUT Wielkopolska POL 2011 Wałach kasztanowata F: Lew
M: Wygrana
O: Cezary Lemański
B: Lidia Woźniczka
Brak 616007610018611
123.

24

WIASTON SP POL 2013 Wałach gniada F: Winston / Nobody KWPN
M: Wiara / Aravel Waro sp
O: SL
B: Marek Głowala
brak
124.

71

WICHER WLKP POL 2011 Wałach kara/172 F: Guffi
M: Walentynka
O: Aleksandra Ząbek
B: Magdalena Żubka
K020641 616007520031511
125.

122

ZADOR 3 KWPN NED 2004 Wałach siwa F: Querlybet Hero
M: K-Nola
O: Mariusz Wójcicki
B: Podam później
K018395
126.

136

ZICO XX POL 2006 Wałach kasztanowata F: Ecosse
M: Zarita
O: Marta Barbuzińska
B: Grzegorz Kaczmarek
Brak
Rider Club
Competition
Prize
Bieniek Witold KJ Jantar Stryków
200
2000
SUM:
2200.00
Celska Olga SKJ Beckersport Raszyn
1600
2600
SUM:
4200.00
Dmowska Paulina BPK
1000
SUM:
1000.00
Florczak Aleksandra UKS Primo Grodzisk Maz.
1200
SUM:
1200.00
Foremny Paweł KJ Łańsk
800
SUM:
800.00
Garstka Dariusz BPK (MAZ)
300
400
SUM:
700.00
Głośniak Iga UKS Primo Grodzisk Maz.
1400
SUM:
1400.00
Hejger Marta LKJ Gałkowo
1200
1800
SUM:
3000.00
Janusz Rafał KS Garo
100
SUM:
100.00
Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
1600
SUM:
1600.00
Kozerska Julia KJ Strzała Krubiczew
50
50
SUM:
100.00
Mazurowska Ewa Polski Polo Klub
250
250
2000
400
2400
SUM:
5300.00
Mitrowska Martyna Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
1000
SUM:
1000.00
Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
2200
2400
150
150
1800
SUM:
6700.00
Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra
50
1400
SUM:
1450.00
Radwański Wojciech x
250
SUM:
250.00
Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
50
50
50
50
SUM:
200.00
Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek
100
50
100
1600
200
600
300
600
2800
2200
SUM:
8550.00
Szumińska Beata KJ Szumawa Bobrowiec
400
SUM:
400.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bar Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
MARKIZA (102)
2018-09-08
1
2018-09-08
11
2018-09-09
1
2018-09-09
9
PIPIN (103)
2018-09-08
9
2018-09-08
4
2018-09-09
2018-09-09
25
2018-09-09
2018-09-09
R-MEFISTO (105)
2018-09-08
2018-09-08
17
2018-09-09
15
Białasik Klara
Stowarzyszenie Jeździeckie Poster
2018-09-08
16
2018-09-09
2018-09-08
Białecka Katarzyna
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
GAZELLA (28)
2018-09-08
36
2018-09-08
15
Bieniek Witold
KJ Jantar Stryków
2018-09-08
9
2018-09-09
3
200
2018-09-09
3
2000
ROVETTO (73)
2018-09-08
23
2018-09-08
11
2018-09-09
11
Bisaga Ines
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2018-09-08
2018-09-08
2018-09-09
2018-09-08
2018-09-09
R-MEFISTO (105)
2018-09-09
13
Cebo Izabela
Stajnia Pod Zegarem
2018-09-09
1
2018-09-09
2018-09-09
9
Celska Olga
SKJ Beckersport Raszyn
ESCATO (21)
2018-09-08
2018-09-08
HIP HOP (69)
2018-09-08
8
2018-09-08
2018-09-09
4
2018-09-09
9
2018-09-09
5
1600
2018-09-09
2
2600
Ceranka Katarzyna
BPK
LIDER-P (125)
2018-09-08
5
2018-09-08
23
Chudzik Julia
UKS Primo Grodzisk Maz.
2018-09-08
3
2018-09-08
1
2018-09-09
4
2018-09-09
1
Ciarczyńska Alicja
KJ Aromer Józefin
CHELBY (67)
2018-09-08
14
2018-09-08
17
2018-09-09
9
Cieplińska Nadia
BPK (MAZ)
2018-09-08
1
2018-09-08
2018-09-08
11
2018-09-09
1
2018-09-09
11
2018-09-09
Czarnomska Gabriela
JKS Olsza
2018-09-09
2018-09-09
Czyż Joanna
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2018-09-08
10
2018-09-08
13
2018-09-09
3
2018-09-09
Dmowska Paulina
BPK
HILDA (83)
2018-09-09
11
2018-09-09
4
1000
Dziuba Anna
SKJ Bobrowy Staw
2018-09-09
16
2018-09-09
21
Dzmitruk Elina
Poster
CENNY (85)
2018-09-08
1
2018-09-08
19
2018-09-09
6
2018-09-09
19
2018-09-09
Florczak Aleksandra
UKS Primo Grodzisk Maz.
FIRST (33)
2018-09-08
27
2018-09-08
29
2018-09-09
8
2018-09-09
2018-09-09
3
1200
Foremny Paweł
KJ Łańsk
MAGADI (94)
2018-09-08
9
2018-09-08
HAWANA (95)
2018-09-08
37
2018-09-08
2018-09-09
16
2018-09-09
2018-09-09
6
800
Garstka Dariusz
BPK (MAZ)
2018-09-08
2
300
2018-09-08
2
400
Glasser Mikołaj
SCIM Stajnia Agmaja Warszawa
LEMA WM (77)
2018-09-08
18
JEGOCIN (128)
2018-09-08
30
2018-09-08
17
2018-09-09
17
2018-09-09
2018-09-09
7
Głośniak Iga
UKS Primo Grodzisk Maz.
FIODOR (5)
2018-09-08
2
2018-09-08
19
2018-09-09
4
2018-09-09
2
1400
2018-09-09
14
Graczyk Julia
JKS Olsza
2018-09-09
27
2018-09-09
Hejger Marta
LKJ Gałkowo
2018-09-08
7
2018-09-08
14
2018-09-09
8
2018-09-09
8
2018-09-09
5
1200
2018-09-09
4
1800
Jagielak Anna
BPK (MAZ)
2018-09-09
5
2018-09-09
15
Janiszewska Magdalena
brak
HAVENA (59)
2018-09-08
3
2018-09-08
18
2018-09-09
21
2018-09-09
Janusz Rafał
KS Garo
STAVROS (14)
2018-09-08
4
100
2018-09-09
12
2018-09-08
8
2018-09-09
6
Januszkiewicz Nina
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2018-09-08
11
Jaworska Julia
BPK
ARROW (141)
2018-09-09
2
Jaworska Monika
KJ Hippica Polonia Słupno
ASZLI (3)
2018-09-08
5
2018-09-08
29
EUFORIA (35)
2018-09-08
12
2018-09-08
2018-09-09
2018-09-09
2018-09-08
6
2018-09-08
13
2018-09-09
6
2018-09-09
18
Jończyk Łukasz
BPK (POM)
TREZOR (25)
2018-09-08
10
2018-09-08
10
2018-09-09
3
2018-09-09
7
Kajak Dawid
BPK (MAZ)
GRYKA (43)
2018-09-09
11
2018-09-09
17
2018-09-09
7
2018-09-09
7
Kalinowski Cezary
KJ Strzała Krubiczew
2018-09-09
7
Kalinowski Cezary
KJ Strzała Krubiczew
2018-09-08
14
2018-09-08
26
2018-09-09
20
2018-09-09
12
2018-09-08
17
2018-09-08
2018-09-09
8
2018-09-09
2018-09-08
34
2018-09-08
2018-09-09
24
2018-09-09
DRAKA (60)
2018-09-08
12
2018-09-08
2018-09-09
2
2018-09-09
2018-09-09
1
1600
Karczewska Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2018-09-08
2
2018-09-08
12
Kluska Ewelina
KJ Milord Falenty Nowe
WIASTON (24)
2018-09-08
14
2018-09-08
21
Kolasińska Ewa
Bpk
2018-09-08
7
2018-09-08
6
2018-09-09
3
GRANNA (51)
2018-09-08
25
2018-09-09
16
2018-09-09
14
2018-09-08
4
Kostrzewa Pola
Brak przynależności
2018-09-09
1
2018-09-09
4
Kostrzewska Julia
brak
SALZBURG (135)
2018-09-09
2018-09-09
2018-09-09
17
Kotwa-Grudzińska Agnieszka
BPK (MAZ)
2018-09-08
32
2018-09-08
2018-09-09
10
2018-09-09
Kowalski Hubert
KS Equiright Warszawa
2018-09-08
2018-09-08
24
Kozak Ludwika
bpk
ASZLI (34)
2018-09-09
8
2018-09-09
7
Kozerska Julia
KJ Strzała Krubiczew
LEON Q (61)
2018-09-08
7
2018-09-08
5
50
2018-09-09
4
50
GALANT (62)
2018-09-08
33
2018-09-08
2018-09-09
22
2018-09-09
Kraś Helena
BPK
ALEX (137)
2018-09-08
7
2018-09-08
2018-09-08
Król Wiktoria
UKS Primo Kozery
SOLIN (126)
2018-09-08
9
2018-09-09
18
2018-09-08
Kropielnicka Julia
BPK
GOTYK (110)
2018-09-08
1
2018-09-08
2018-09-08
8
2018-09-09
1
2018-09-09
12
2018-09-09
Kudła Magdalena
bpk
FOREST (89)
2018-09-09
6
Kuliszewska Zofia
BPK (MAZ)
2018-09-09
6
2018-09-09
Kuźma Nadia
KJ Bobrowy Staw
2018-09-08
23
NIXON JS (148)
2018-09-08
23
2018-09-08
24
Lach Agata
BPK (KPO)
2018-09-09
7
Lemańska Anna
KJ Equest Łąck
2018-09-08
18
2018-09-08
24
WERMUT (92)
2018-09-08
3
2018-09-08
9
Lipko Łucja
KJ Zegar
CEKIN (87)
2018-09-09
5
2018-09-09
16
Liszkiewicz Marta
KJ Walor Mała Nowa Wieś
DIAGRAM (123)
2018-09-09
12
2018-09-09
INDUSEK (124)
2018-09-08
13
2018-09-08
31
2018-09-09
28
2018-09-09
8
Lubaszka Aleksandra
bpk
2018-09-08
1
2018-09-08
2018-09-08
6
Maciejewska Natalia
JKS Salio Besiekierz Rudny
2018-09-08
8
Makarewicz Maciej
Tuszyński KJ Garbówek
2018-09-09
13
2018-09-09
15
2018-09-08
Mazurowska Ewa
Polski Polo Klub
RIANA P (117)
2018-09-08
1
250
2018-09-08
15
2018-09-09
1
250
2018-09-09
1
2000
RAF LIDER (118)
2018-09-08
1
400
2018-09-08
7
2018-09-09
5
2018-09-09
3
2400
2018-09-09
14
2018-09-09
6
Mitrowska Martyna
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
BORYS (37)
2018-09-08
2
2018-09-08
24
2018-09-09
1
2018-09-08
11
2018-09-08
27
2018-09-09
14
2018-09-09
5
1000
Mizerski Piotr
JKS UMIASTÓW
SEKUNDA (96)
2018-09-08
25
2018-09-08
2018-09-09
33
2018-09-09
Nieużyła Leszek
KJ J.J. Darboven Rumia
2018-09-08
5
2018-09-09
6
2018-09-09
4
2200
FREDORA (76)
2018-09-09
1
2018-09-08
9
2018-09-09
1
2400
LEMA WM (77)
2018-09-08
2
150
2018-09-09
2
150
2018-09-09
2
1800
Olszewski Tomasz
JKS Olsza
2018-09-09
18
2018-09-09
Orlikowski Antoni
Stadnina Hubertus Sp. z o.o.
2018-09-08
38
2018-09-09
5
Orłoś Melania
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
NORDIKA (29)
2018-09-08
16
2018-09-08
16
2018-09-08
Paliszkiewicz Natalia
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2018-09-08
14
2018-09-08
2018-09-08
19
Pankiewicz Ireneusz
BPK (MAZ)
2018-09-08
28
2018-09-08
2018-09-09
2018-09-09
23
Pełka Barbara
JKS Jantar Stryków
PIRLO (39)
2018-09-08
20
2018-09-08
6
2018-09-09
8
Pietrusińska Maria
SKF KS Master Film Wilcza Góra
2018-09-08
11
2018-09-08
13
2018-09-09
4
50
2018-09-09
10
2018-09-09
4
1400
2018-09-08
12
2018-09-09
18
2018-09-09
8
Podsiadło Daria
AZS AWF Warszawa
DELEKTA (131)
2018-09-08
20
2018-09-08
2018-09-09
2018-09-09
32
2018-09-09
10
Pracel Marianna
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
KANTUS (121)
2018-09-08
4
2018-09-08
2018-09-08
5
Radecka-Nowacka Sylwia
BPK
ENYA (42)
2018-09-08
12
2018-09-08
5
Radwański Wojciech
x
MALIBU (134)
2018-09-08
16
2018-09-08
3
250
Ratajska Gabriela
Stowarzyszenie R&S Stables Kębliny
2018-09-08
10
2018-09-08
2018-09-08
15
2018-09-09
7
2018-09-09
20
2018-09-09
Rutkowska Ewelina
Brak
NELSON (16)
2018-09-08
35
2018-09-08
22
Słomkowska Julia
bpk
2018-09-08
2018-09-08
15
2018-09-08
22
Staros Kamila
SJ Poster
TSIRA (84)
2018-09-08
1
2018-09-08
28
2018-09-09
2
2018-09-09
10
Strzałkowski Antoni
KJ Strzała Krubiczew
2018-09-08
15
2018-09-08
2018-09-09
31
2018-09-09
2018-09-08
4
50
2018-09-08
4
50
2018-09-09
5
50
2018-09-08
5
50
2018-09-09
2018-09-08
17
2018-09-08
2018-09-09
2018-09-09
9
GJALT-D (93)
2018-09-08
25
2018-09-09
7
Sutkowski Wojciech
JKS Olsza
ARROW (141)
2018-09-09
12
2018-09-09
Szczepanik Ewelina
Tuszyński KJ Garbówek
2018-09-08
3
100
2018-09-08
6
2018-09-09
5
50
2018-09-09
6
2018-09-08
22
2018-09-09
16
2018-09-08
6
2018-09-09
3
100
2018-09-09
3
1600
PABLO I (55)
2018-09-08
3
200
2018-09-08
1
600
2018-09-09
2
300
2018-09-09
1
600
2018-09-09
1
2800
2018-09-09
2
2200
Szuba Paulina
KJ Wiktorowo
LIDKA (147)
2018-09-09
26
2018-09-09
Szumińska Beata
KJ Szumawa Bobrowiec
2018-09-09
13
2018-09-09
2
400
Szustorowska Hanna
KJ Sielanka Warka
2018-09-08
22
2018-09-08
2018-09-09
Szwajczewska Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej M A Z
BORA (41)
2018-09-09
2018-09-09
Szymacha Konstancja
KJ J.J. Darboven Rumia
2018-09-08
8
2018-09-08
18
2018-09-09
15
2018-09-09
8
Trojan Zoja
brak
ARGO (130)
2018-09-08
8
2018-09-08
2018-09-09
13
2018-09-09
Trzaska Laura
KJ Strzała Krubiczew
KATNIS (12)
2018-09-08
26
2018-09-08
2018-09-09
13
2018-09-09
POLONIA (56)
2018-09-08
10
2018-09-08
21
2018-09-09
19
2018-09-09
Werelich Zuzanna
Klub Jeździecki Wiktorowo
2018-09-09
10
2018-09-09
6
2018-09-09
29
2018-09-09
9
Wójcicka Kinga
Stadnina Hubertus Sp. z o.o.
ZADOR 3 (122)
2018-09-08
1
2018-09-09
14
2018-09-09
Wójcicka Natalia
Stadnina Hubertus Sp. z o.o.
NEBUDA (114)
2018-09-08
7
2018-09-08
20
2018-09-09
Woźniakowska Karolina
KU AZS UW
2018-09-09
15
2018-09-09
Wścisły Monika
brak
ZICO (136)
2018-09-09
1
2018-09-09
10
2018-09-09
11
Ząbek Aleksandra
BPK (MAZ)
WICHER (71)
2018-09-09
3
2018-09-09
17
2018-09-09
30
Zdzieszyński Jakub
Stajnia Agmaja
DOKITA (120)
2018-09-09
2018-09-09
Zegar Weronika
Stajnia pod Zegarem
CZAKA (80)
2018-09-09
Żewłakow Maja
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
ATOMIUM L (139)
2018-09-08
13
2018-09-08
10
Ziajkowska Magdalena
Stowarzyszenie KF KJ Hippica Polonia Słupno
2018-09-08
20
2018-09-08
Zielińska Maja
Stajnia Pod Zegarem
2018-09-09
2018-09-09
2018-09-09
Żółtowska Justyna
KJ SO Łąck
2018-09-08
21
2018-09-08
19
2018-09-08
16
2018-09-08
21

Number of Riders: 96

Number of Horses: 126

The sum of prizes: 40 150.00

Competition results developed by: HIPPOSERWIS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052014-3, Tomasz Próchniak, Lublin)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl