Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

JUMP OFF MAZOVIA V kwalifikacja - ZR-B i ZT-B
Bobrowy Staw, 28-29.07.2018r.

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
143 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 22:32:27
2018-07-25 21:56:58
Julia Borys NEFRYT
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
142 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 22:32:14
2018-07-25 20:50:51
Michał Tyszko BIG MAL EH Z
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
141 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 22:31:59
2018-07-25 20:46:18
Michał Tyszko CARENZA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
140 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 22:31:43
2018-07-25 20:45:19
Michał Tyszko E-COFERTINA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
139 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 22:31:29
2018-07-25 20:44:20
Michał Tyszko CASCADEUCE
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
138 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 20:16:58
2018-07-25 20:12:38
Julia Kostrzewska SALZBURG
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
137 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 20:16:47
2018-07-25 18:16:06
Aliaksandr Sarachau MEGATRON
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
136 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 20:16:34
2018-07-25 17:23:13
Karolina Bruzdowska HISZPAN
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 18:06:50
2018-07-25 16:16:17
Aleksandra Majewska BAZAR
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 20:16:11
2018-07-25 16:12:13
Inga Olejarz INWOOD
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 16:04:29
2018-07-25 15:29:32
Natalia Wójcicka NEBUDA
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
132 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 15:26:46
2018-07-25 14:39:46
Małgorzata Skowron-Suchodolska EMZ ET
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
131 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 15:26:34
2018-07-25 14:38:40
Barbara Bombik DOBRANOCKA
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
130 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 15:26:21
2018-07-25 14:15:45
Klaudia Przybysz DEKORACJA
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
128 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 20:15:59
2018-07-24 23:10:58
Wiktor Łapiński TURINI
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
127 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 22:54:46
2018-07-24 22:41:38
Magdalena Janiszewska HAVENA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
126 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 22:54:29
2018-07-24 22:06:57
Łukasz Częścik PEP TALK
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
125 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 22:54:11
2018-07-24 22:05:50
Magdalena Bukała RUSHMOOR RUMBLE
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
124 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 21:46:08
2018-07-24 19:14:32
Michał Lemański ISPY
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 21:45:53
2018-07-24 19:13:55
Michał Lemański INFINITY
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 21:45:37
2018-07-24 19:13:34
Michał Lemański JACKSON PAULOWNA
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
121 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 21:45:22
2018-07-24 19:13:03
Michał Lemański HESPERIA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
120 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 15:02:52
2018-07-24 14:22:16
Ewelina Rutkowska NELSON
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 15:02:35
2018-07-24 13:37:37
Aneta Smaga CALGARY
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 11:46:23
2018-07-24 10:07:57
Kamila Bystrzejewska HAWANA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
117 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 11:46:02
2018-07-23 21:52:32
Kamila Staros TSIRA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 19:25:59
2018-07-23 19:19:30
Justyna Żółtowska SAN LUCA V
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
115 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 19:25:43
2018-07-23 19:18:31
Justyna Żółtowska CANSTINA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
114 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 19:25:27
2018-07-23 18:51:32
Maciej Makarewicz GLORIUS II
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
113 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 15:49:48
2018-07-23 13:35:25
Kinga Wójcicka ZADOR 3
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 15:49:31
2018-07-23 12:58:39
Antoni Orlikowski CLASSIC BLUE HIVETTE Z
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
111 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 15:49:10
2018-07-23 12:21:39
Gabriela Sompol FIDELIO
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.5
110 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 15:48:53
2018-07-23 10:28:28
Tomasz Patron SALTARELLO
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
109 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 15:48:37
2018-07-23 10:27:34
Tomasz Patron LARISSA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
108 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 08:52:53
2018-07-22 21:16:13
Dorota Zalewska BALATON
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 08:53:09
2018-07-22 21:15:49
Julia Jaroszyńska PROTON
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 08:53:38
2018-07-22 19:07:24
Katarzyna Ceranka KILLER
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 08:53:55
2018-07-22 18:58:50
Ewa Sekuła BANGKOK
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.5
102 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 08:54:11
2018-07-22 18:57:28
Aleksander Kiljańczyk CALVI
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 08:54:26
2018-07-22 17:54:36
Monika Kuchta DAVANTI
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 08:54:42
2018-07-22 17:53:57
Paulina Dmowska HILDA
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 08:55:02
2018-07-22 17:53:20
Paulina Laskowska DARG
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 08:55:16
2018-07-22 17:52:55
Karina Daniłowska NAOMI
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 08:55:32
2018-07-22 16:46:57
Nina Synowicz MAŁA STOKROTKA
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 08:55:47
2018-07-22 16:45:49
Oliwia Żuchewicz MA SURCE (SUKRE)
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
95 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 08:56:02
2018-07-22 16:44:42
Michał Machowski APART
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 08:56:17
2018-07-22 16:43:30
Julia Chamska MAGALA
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
93 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 08:56:31
2018-07-22 14:23:35
Sandra Leśkiewicz FANTA
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 08:56:46
2018-07-22 13:47:33
Aleksandra Zawiska ARMANDO
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 08:57:01
2018-07-22 13:45:50
Aleksandra Wiśniewska ASTERIA
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 08:57:15
2018-07-22 13:42:24
Aleksandra Wiśniewska CAVALLO
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.5
89 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 08:57:30
2018-07-22 13:41:41
Aleksandra Wiśniewska CORASON ESPINADO II
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
88 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 08:57:45
2018-07-22 13:40:47
Wiktoria Skłodowska TWEEGY EWITA
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 08:58:00
2018-07-22 13:40:14
Klaudia Skłodowska FEIVEL 0143
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 08:58:17
2018-07-22 13:39:34
Aleksandra Piotrkowicz HEWELIANA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 08:58:32
2018-07-22 13:39:03
Maria Kozłowska GREK
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 08:58:47
2018-07-22 13:05:15
Jan Kamiński JARD
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
83 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 08:59:15
2018-07-22 13:04:56
Jan Kamiński SENIOR
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
82 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 08:59:31
2018-07-22 13:03:42
Jan Kamiński WELUR
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 08:59:46
2018-07-22 12:13:30
Marta Pietrkiewicz COTE D'AZUR
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 09:00:01
2018-07-22 10:39:35
Hanna Szustorowska RICO KG
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 09:00:17
2018-07-22 10:34:13
Barbara Świdzińska ODYS-L
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
78 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 08:02:20
2018-07-22 03:55:34
Magdalena Zalewska DIVANA GRAND S
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2018-07-21 16:47:06
2018-07-21 16:01:18
Justyna Nagórka GIZELA
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2018-07-21 16:49:16
2018-07-20 20:59:16
Mikołaj Glasser JEGOCIN
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
73 ENTRY ACCEPTED 2018-07-21 16:48:42
2018-07-20 15:54:40
Edyta Tuwalska GALEON
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.5
72 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 11:49:50
2018-07-20 11:28:16
Ewelina Szczepanik COCAINA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
71 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 10:19:42
2018-07-20 08:43:28
Daniel Zawadzki DAR-S
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
70 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 10:19:30
2018-07-19 23:35:49
Mateusz Karczemny WINNETOU
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 10:19:19
2018-07-19 22:07:04
Kinga Daszczyk NADZIEJA I
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
68 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 22:05:48
2018-07-19 22:05:03
Kinga Daszczyk JARDE-LAND
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.5
67 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 22:05:34
2018-07-19 22:03:06
Kinga Daszczyk INVICTA
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 09:40:40
2018-07-18 17:59:11
Aleksandra Ząbek OZZI
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 09:40:25
2018-07-18 17:58:11
Aleksandra Ząbek WICHER
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 21:09:12
2018-07-18 16:24:46
Katarzyna Halter SCALINELLA
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 21:08:51
2018-07-18 15:14:11
Grzegorz Gburzyński PAGANINI
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 14:04:00
2018-07-18 13:49:54
Małgorzata Korycka CANVALENCIA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
61 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 14:03:50
2018-07-18 13:12:54
Jacek Gałkowski HERMAN
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 14:03:39
2018-07-18 13:12:33
Jacek Gałkowski CALMARO
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
59 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 12:26:52
2018-07-18 09:25:33
Dawid Kajak GRYKA
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
58 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 09:00:33
2018-07-17 22:26:51
Aleksandra Szwajczewska AMAL
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
57 ENTRY ACCEPTED 2018-07-17 13:28:05
2018-07-17 07:12:02
Agnieszka Kotwa-Grudzińska H- CARYLLO
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 21:58:00
2018-07-16 21:28:34
Karolina Dryńska JAGON
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
49 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 18:12:30
2018-07-16 12:49:25
Sophie Von Werner CORVALL
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 18:12:14
2018-07-16 11:43:37
Olga Celska HIP HOP
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.5
47 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 18:11:58
2018-07-16 11:43:07
Olga Celska ESCATO
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.5
46 ENTRY ACCEPTED 2018-07-15 23:07:18
2018-07-15 21:26:38
Dariusz Garstka SAINT LAURENT
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 22:05:21
2018-07-15 21:08:34
Natalia Zimnowodzka IVY
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 22:05:07
2018-07-15 21:07:02
Aleksandra Więckowska CARETANE ROSE Z
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2018-07-15 23:06:33
2018-07-15 20:20:26
Ireneusz Pankiewicz FISTON VAN T&L
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
42 ENTRY ACCEPTED 2018-07-15 23:06:18
2018-07-15 19:08:29
Jakub Ferenc CONSTANCE
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 20:15:30
2018-07-15 12:27:57
Monika Jaworska EUFORIA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
39 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 12:26:41
2018-07-15 08:34:57
Aleksandra Więckowska HIRO
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2018-07-15 17:22:22
2018-07-15 08:34:57
Katarzyna Kuptel HISZPAN
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 22:47:10
2018-07-13 22:28:36
Justyna Kociankowska GÓRALKA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 13:20:07
2018-07-11 20:57:12
Zofia Bochen PARYS
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 13:19:53
2018-07-11 20:55:56
Monika Powroźnik GAFA
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 21:28:20
2018-07-11 12:33:30
Judyta Ziółkowska GENEO
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.5
28 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 15:02:16
2018-07-09 18:31:52
Marta Ciechowicz AKR
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2018-07-08 22:28:37
2018-07-08 20:52:04
Julia Naruszewicz - Stroińska DAME
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2018-07-08 22:28:27
2018-07-08 20:33:06
Ewelina Kluska WIASTON
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 09:00:47
2018-07-08 10:19:12
Aleksander Kadłubowski GERRY GREY
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
23 ENTRY ACCEPTED 2018-07-08 11:48:32
2018-07-08 10:12:48
Aleksander Kadłubowski DOMEYKO
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-07-08 11:48:12
2018-07-08 10:12:22
Aleksander Kadłubowski ESCULAP
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 21:25:34
2018-07-06 20:12:47
Laura Radziszewska A-CARMEN
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
18 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 21:23:31
2018-07-05 12:25:41
Martyna Mitrowska A CATOKI
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 21:23:04
2018-07-05 12:24:42
Martyna Mitrowska BORYS
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 11:24:47
2018-07-04 13:14:55
Ewelina Szczepanik PABLO I
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.5
15 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 11:24:37
2018-07-04 13:14:33
Ewelina Szczepanik CARMEN
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
14 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 11:29:43
2018-07-04 07:57:02
Zbigniew Krasowski DELILAH
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
13 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 07:27:01
2018-07-04 00:00:59
Marta Liszkiewicz GRYF Z HOLINA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
12 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 07:27:17
2018-07-04 00:00:01
Marta Liszkiewicz DIAGRAM
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2018-07-21 16:46:46
2018-07-03 23:02:06
Patrycja Bińkowska DAKOTA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
9 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 07:28:06
2018-07-03 21:48:56
Aleksandra Florczak FIRST
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 07:28:22
2018-07-03 19:38:24
Iga Głośniak FIODOR
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 09:01:02
2018-07-02 21:23:28
Aleksandra Szwajczewska BORA
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 09:01:16
2018-07-02 21:22:57
Aleksandra Szwajczewska ASESOR
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
2 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 07:29:56
2018-07-02 21:22:28
Zofia Aleksandra Romańczuk OSKAR
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 07:26:46
2018-07-02 21:22:07
Paweł Janusz Izdebski AMAL
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bińkowska Patrycja Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
1999 (MJ.)
O037752
2. Bochen Zofia Bpk maz
S
Brak
3. Bombik Barbara JKS Stajnia pod Skowronkiem
S
brak
4. Borys Julia Bez przynależności klubowej
2004 (JM.)
O038822
5. Bukała Magdalena BPK
2001 (J.)
O035746
6. Celska Olga SKJ Beckersport
1999 (MJ.)
O026797
7. Ceranka Katarzyna NZ
S
brak
8. Ciechowicz Marta Szwadron Jazdy RP Stara Miłosna
2000 (J.)
O032686
9. Czarnomska Gabriela JKS Olsza
2004 (JM.)
O047938
10. Częścik Łukasz Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
S
O004937
11. Daniłowska Karina KJ J.J. Darboven Rumia
2003 (JM.)
O043383
12. Daszczyk Kinga KJ Jantar Stryków
S
O004796
13. Dmowska Paulina BPK
S
O033103
14. Florczak Aleksandra UKS Primo Kozerki
2003 (JM.)
O041726
15. Garstka Dariusz BPK (MAZ)
S
O000140
16. Gburzyński Grzegorz Stowarzyszenie SKJ Grobice
S
O049026
17. Glasser Mikołaj SCIM Stajnia Agmaja Warszawa
1998 (MJ.)
O024169
18. Głośniak Iga UKS Primo Grodzisk Maz.
2003 (JM.)
O039424
19. Izdebski Paweł Janusz Stajnia Nad Wisłą - Łomianki
2001 (J.)
brak
20. Janiszewska Magdalena brak
2004 (JM.)
brak
21. Jaroszyńska Julia Stajnia Rzęszyce
2006 (JM.)
brak
22. Jaworska Julia JKS Olsza
23. Jaworska Monika KJ Hippica Polonia Słupno
S
O006078
24. Kadłubowski Aleksander KJ Strzała Krubiczew
S
O003700
25. Kajak Dawid BPK (MAZ)
S
O028288
26. Kamiński Jan Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
S
O003136
27. Karczemny Mateusz BPK
S
brak
28. Kiljańczyk Aleksander KJ Skarb Kozienice
S
O027451
29. Kociankowska Justyna Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
2003 (JM.)
O038517
30. Korycka Małgorzata Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
S
O004456
31. Kostrzewska Julia brak
2003 (JM.)
brak
32. Kotwa-Grudzińska Agnieszka Niezrzeszona
S
brak chwilowo
33. Kozłowska Maria Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2001 (J.)
O043870
34. Krasowski Zbigniew KJ DWOREK
S
O021903
35. Kuchta Monika BPK
S
brak
36. Kuptel Katarzyna KJ Rock Horses
S
O037724
37. Lee Nayon
38. Lemański Michał Salio
S
O001208
39. Leśkiewicz Sandra Różaland
2000 (J.)
brak
40. Liszkiewicz Marta KJ Walor Mała Nowa Wieś
1999 (MJ.)
O024337
41. Łapiński Wiktor BPK
2006 (JM.)
Brak
42. Machowski Michał Różaland
2000 (J.)
Brak
43. Majewska Aleksandra bpk
2003 (JM.)
brak
44. Makarewicz Maciej Tuszyński KJ Garbówek
2000 (J.)
O033520
45. Mitrowska Martyna Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O036853
46. Nagórka Justyna Uczniowski Klub Sportowy KUCYK Serock
2006 (JM.)
O048642
47. Olejarz Inga brak
2004 (JM.)
brak
48. Olszewski Tomasz JKS Olsza
S
O005398
49. Orlikowski Antoni Stadnina Hubertus Sp. z o.o.
2003 (JM.)
O032321
50. Pankiewicz Ireneusz BPK (MAZ)
S
O028769
51. Patron Tomasz KJ Skarb Kozienice
S
O003997
52. Patron Tomasz Tuszyński KJ Garbówek
S
O003997
53. Pertkiewicz Laura JKS Olsza
2017 (Mł.)
O040145
54. Pietrkiewicz Marta KJ Dworek Okuniew
S
O009887
55. Piotrkowicz Aleksandra Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2006 (JM.)
O049775
56. Podsiadło Daria KS AZS AWF Warszawa
2003 (JM.)
brak
57. Powroźnik Monika LKJ Gałkowo
S
O021484
58. Prusinowski Marcel JKS Olsza
59. Przybysz Klaudia KS EQUIRIGHT
2004 (JM.)
O038241
60. Romańczuk Zofia Aleksandra Stajnia Nad Wisłą - Łomianki
2004 (JM.)
brak
61. Rutkowska Ewelina Brak
S
Brak
62. Sekuła Ewa KJ Skarb Kozienice
S
O003782
63. Skłodowska Klaudia Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2005 (JM.)
brak
64. Skłodowska Wiktoria Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2009 (Mł.)
brak
65. Skowron-Suchodolska Małgorzata JKS Stajnia pod Skowronkiem
S
O006092
66. Smaga Aneta KJ Plejada
S
O028984
67. Staros Kamila SJ Poster
2000 (J.)
brak
68. Synowicz Nina Różaland
2007 (Mł.)
brak
69. Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek
S
O010008
70. Szustorowska Hanna KJ Sielanka Warka
S
O003649
71. Szwajczewska Aleksandra Bez Przynależności Klubowej M A Z
S
O012666
72. Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
S
O003576
73. Von Werner Sophie KJ Aldragho Piaseczno
2001 (J.)
O022530
10115086
74. Więckowska Aleksandra KJ Rock Horses
S
O003713
75. Więckowska Aleksandra Rock horses
S
Brak
76. Winiarska Zofia JKS Olsza
2001 (J.)
Brak
77. Wiśniewska Aleksandra Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
S
O003693
78. Wójcicka Kinga Stadnina Hubertus Sp. z o.o.
2004 (JM.)
brak
79. Wójcicka Natalia Stadnina Hubertus Sp. z o.o.
1998 (MJ.)
O022087
80. Ząbek Aleksandra Barbuziki Team
2004 (JM.)
brak
81. Zalewska Dorota Stajnia Rzeszyce
S
brak
82. Zalewska Magdalena Stajnia Budziska
S
brak
83. Zawadzki Daniel Polska Akademia Jeździecka
S
O034607
84. Zięba Martyna KJ Dworek
85. Zimnowodzka Natalia SKJ Bajardo Czosnów
S
O019842
86. Żółtowska Justyna KJ SO Łąck
S
O002636
87. Żuchewicz Oliwia Różaland
2001 (J.)
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

47

A CATOKI HAN. DEU 2010 Wałach gniada/168 F: Catoki / Cambridge
M: Arancha / Accord II
O: Agata Mitrowska
B: Christina Martens
K022778 DE 431316680210
2.

12

AKR Wlkp/poch.trk. POL 2012 Wałach gniada/172 F: Czarczaf / Ogar
M: Agitacja / Hamlet Go
O: Marta Ciechowicz
B: SK Liski
K020777 616007600221212
3.

31

AMAL Pełna Krew Arabska POL 2011 Wałach gniada/156 F: Akim De Ducor (FR)
M: Arwima
O: Aleksandra Szwajczewska
B: Zbigniew Górski
K025785
4.

97

APART KWPN POL 2005 Wałach gniada F: Tuschinski
M: Toscanini
O: Marta Kwiatkowska
B: Gam.de.mol
Brak 528210000700033
5.

94

ARMANDO OO POL 2002 Klacz gniada F: Equin
M: Alpejka
O: Aleksandra Wiśniewska
B: Pl
Pl
6.

1

ASESOR Wielkopolska POL 2002 Wałach siwa/170 F: Renommee
M: Amfora
O: Aleksandra Szwajczewska
B: Kalinowski Ryszard
K007040 POL 007 66 03950 02
7.

93

ASTERIA SP POL 2014 Klacz gniada F: Palermo
M: Aschley
O: Marek Kucharski
B: Pl
Cb
8.

108

BALATON Wielkopolska POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Harter
M: Ballada
O: Dorota Zalewska
B: RSP Kotlin
brak
9.

105

BANGKOK HOL GER 2001 Wałach gniada F: Lancer II / Landgraf I
M: Butterfly / Fernando
O: Ewa Sekuła
B:
K005965 DE421000030301
10.

134

BAZAR Koń Wielkopolski POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Salazar
M: Barwina
O: Małgorzata Majewska
B: Jan Nowak
brak
11.

141

BIG MAL EH Z BWP BEL 2013 Wałach ciemnogniada F: Bisquet Balou vd Mispelaere
M: Kantara di Magico
O: EH
B: Axel Verloy
K024576
12.

145

Black Magic /kuc F:
M:
O:
B:
13.

2

BORA Pełna Krew Angielska POL 2013 Klacz gniada/172 F: Roulette (GB)
M: Banti
O: Aleksandra Szwajczewska
B: SK Kozienice
brak
14.

46

BORYS XX POL 2003 Wałach kasztanowata/160 F: Glimmerman
M: Brunilde / Forest Wind
O: Agata Mitrowska
B: Kazimierz Rogowski
K020947 POL030000002032
15.

119

CALGARY HAN POL 2008 Klacz siwa F: Calme
M: Gardefee / Goldspring de Lauzelle
O: Aneta Smaga
B: Niemcy
K019409 DE431316575308
16.

104

CALVI XX POL 2009 Wałach gniada F: Zarewitsch / Night Shift
M: Conversa / Special Power
O: SK Kozienice
B: SK Kozienice
K015309 POL090000006272
17.

116

CANSTINA HAN GER 2010 Klacz gniada F: Canstakko / Canturo
M: Donja / Drosselklang II
O: Justyna Żółtowska
B:
K017813 DE431317000
18.

67

CANVALENCIA OLD GER 2011 Klacz gniada F: Verdi / Quidam De Revel
M: Canberra / Contender
O: Beata Korycka
B: Antonius Schulte-Suedhoff
K022540 DE433331637811
19.

140

CARENZA OLD POL 2009 Klacz kara F: Carenzo
M: Newada
O: Gerard Grutza
B: Gerard Grutza
K018026
20.

23

CARETANE ROSE Z ZANG NED 2012 Klacz gniada F: Crown Z / Carthago Z
M: Caretana Z / Caretano Z
O: Natalia Zimnowodzka
B: De Beemdhoeve
K023811 056015Z55824412
21.

44

CARMEN VRS SP POL 2013 Klacz gniada F: Pablo / Pik Labionics
M: Corfina / Cranach
O: Dariusz Michalak
B: Dariusz Michalak
K023061 616009591003312
22.

152

CARRY LADY Holsztynska POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Carry Son / Carry
M: Claudia / Campbell
O: Mariusz Czarnomski
B: Justyna Kopko
K023003 616009640004111
23.

138

CASCADEUCE HOL POL 2014 Klacz gniada F: Cascadello I
M: Zora XII
O: Kajetan Wałecki
B: Reimer Detlef
K025961
24.

92

CAVALLO HOL GER 2003 Wałach gniada F: Cassini I / Capitol I
M: Golia / Lavall I
O: Aleksandra Wiśniewska
B: -
K020731 DE421000042703
25.

112

CLASSIC BLUE HIVETTE Z ZANG. BEL 2013 Wałach gniada F: Chacco Blue
M: Dorette Hivett Z
O: Agnieszka Orlikowska
B: Marteaux Danny
K022717
26.

75

COCAINA VRS SP POL 2011 Klacz kara F: Pablo / Pik Labionics
M: Corfina / Cranach
O: Dariusz Michalak
B: Dariusz Michalak
K023062 616009590267611
27.

91

CORASON ESPINADO II SP POL 2010 Wałach gniada F: Carry Son
M: Lea
O: Marek Kucharski
B: -
K025380
28.

61

CORVALL HOL GER 2010 Wałach gniada F: Clamiro / Clearway
M: Highlight II / Langraf I
O: Herta Spółka zoo
B:
K024734 DE421000078110
29.

82

COTE D'AZUR HOL. GER 2003 Wałach gniada/174 F: Corofino II
M: Cosmana / Calvados 2
O: Marek Wajda
B: -
K007952 096121
30.

6

DAKOTA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada/160 F: Salazar
M: Debra
O: Patrycja Bińkowska
B: Jerzy Bąk
K015388 009 59 00326 07
31.

74

DAR-S Szlachetna Półkrew POL 2008 Wałach gniada F: Vandamme/Guidam s.f.
M: Canadian Winter xx
O: Daniel Zawadzki
B: Kazimierz Skrzypczyński
K018837
32.

102

DAVANTI M POL 2011 Wałach gniada F: Huzar
M: Delia
O: Monika Kuchta
B: Maria i Andrzej Bieńko
brak
33.

129

DEKORACJA SP POL 2000 Klacz gniada F: Rubin / Rabino
M: Drama / Donani
O: Maciej Zając
B: Maciej Zając
K014215 616009660310200
34.

151

DELEKTA SP POL 2006 Klacz kasztanowata/161 F: Talent
M: Delicja
O: Aleksandra Marchwińska-Mitman
B: Agnieszka Jabłońska
K014340 616009610107206
35.

43

DELILAH M POL 2010 Klacz gniada/165 F: AWANS
M: DECYBELA
O: KRASOWSKI SPÓŁKA JAWNA
B: K. Z. Krasowscy
K016373 6160060050610
36.

149

DEMON DEL KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Agnieszka Nowicka
B:
K019469 616999661961007
37.

41

DIAGRAM M. POL 2009 Wałach siwa F: Talon / Veritas 6
M: Drujka / Szał
O: Joanna Pakoca Machula
B: Joanna Pakoca Machula
K015939 616006661396809
38.

79

DIVANA GRAND S SP POL 2010 Klacz gniada F: Cityboy R
M: Delicja
O: Magdalena Zalewska
B: Soćko Mateusz
brak
39.

130

DOBRANOCKA SP POL 2009 Klacz siwa F: Rhytmus
M: Droma
O: Marzenna Skowron
B: Marzenna Skowron
brak
40.

50

DOMEYKO WLKP POL 2006 Ogier gniada F: Eskudo / Dido
M: Dalia / Dionizos
O: Izabela Nyugen
B: Izabela Nyugen
K010136 POL007610048406
41.

144

Donoway Evader /kuc F:
M:
O:
B:
42.

139

E-COFERTINA HOL POL 2012 Klacz gniada F: Lordanos / Landos
M: Nefertina / Baldini I
O: Roma Kosicka
B: Hodowla Koni Holsztyńskich Kosiccy Róża
K025445 DE421000600613
43.

131

EMZ ET SP POL 2010 Wałach gniada F: Ever For Pleasure /
M: Emza /
O: Marzenna Skowron
B: Marzenna Skowron
K018564 616009661515609
44.

59

ESCATO HAN POL 2004 Wałach kara/169 F: Escudo I / Espri
M: Dakita / Dorian
O: Jarosław Celski
B: Dariusz Michalak
K008698 DE431317013204 102YH53
45.

49

ESCULAP Małopolak POL 2014 Ogier ciemnogniada F: Stilios
M: Elba po Narcyz
O: Dziubiński Sławomir
B: Podkańska-Dziubińska Katarzyna
brak
46.

22

EUFORIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/166 F: Bolshoi / Favoritas
M: Elkana / West
O: Monika Jaworska
B:
K024086 616009640083212
47.

95

FANTA SP POL 2013 Klacz siwa/171 F: Karnalit /
M: Fantazja /
O: Karolina Osiewicz
B: Karolina Osiewicz
brak
48.

89

FEIVEL 0143 WEST GER 2001 Wałach F: Fleurop
M: Schalimar
O: Małgorzata Wiśniewska
B: Niemcy
K008335
49.

143

Filejka kuc 2001 k gniada F: Suseł / Panter
M: Figa / Olkusz
O: S. Jerzak
B: SK Plękity
K006437 POL013660078201
50.

39

FIODOR MŁP POL 2007 Wałach siwa/172 F: Planet / Zoon
M: Furia / Łyk
O: Aleksandra Głośniak
B: Jarosław Pawlik
K017455 POL006550002107
51.

40

FIRST SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: -
M: -
O: Maria Król
B: -
616009660810002 A0014883S
52.

57

FISTON VAN T&L BWP BEL 2011 Wałach siwa/170 F: Houston
M: Chanac van T&L / Jarnac
O: Pankiewicz Ireneusz
B: N.V. T&L Kerkstraat
K020838 056007000F50039
53.

15

GAFA SP POL 2000 Klacz kasztanowata F: Faust Z
M: Gama
O: X
B: Eco-abi Ewa Fabinska
K005435
54.

83

GERRY GREY Hanowerska POL 2012 Wałach siwa F: Grey Top
M: Stella
O: NN
B: NN
PZJ:K024212
55.

78

GIZELA KUC POL 2010 Klacz srokata/kuc:134 F: NN
M: GABI AS
O: Anna Nagórka
B: Dziechciarz Marian
K023968 616999580284510
56.

114

GLORIUS II SP POL 2007 Wałach gniada F: Ever For Pleasure / Espri
M: Granada P G / Calderon
O: Joanna Makarewicz
B: Remigiusz Makowski
K012120 POL009660371207
57.

54

GÓRALKA SP POL 2002 Klacz gniada F: Revel / Animo
M: Ghana / Demon Club
O: Agnieszka Zelent-Kociankowska
B: SK Rzeczna
K015978 POL009600101202
58.

87

GREK SP POL 2001 Wałach gniada F: -
M: -
O: -
B: -
brak
59.

42

GRYF Z HOLINA Polski Kon Szlachetnej Półkrwi POL 2001 Wałach siwa F: Matador
M: Huśtawka
O: Krzysztof Machula
B: Bossard Magdalena
K006027 08074
60.

64

GRYKA SP POL 2004 Klacz gniada F: Akcent / Jankes
M: Grana / Edredon
O: Maciej Typiński
B: SK Kalników
K020637 POL009630254004
61.

63

H- CARYLLO SP POL 2010 Wałach siwa F: Carry Son
M: Herma
O: Agnieszka Kotwa-Grudzińska
B: Kazimierz Bartkowiek
2450/18 B
62.

146

HAMLET F.S. KWPN POL 2012 Wałach kara/171 F: Zambesi
M: Sjanny
O: Aleksandra Nazar
B: Justyna Kopko
K023255 68920103949595959595
63.

127

HAVENA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Klacz gniada F: Dionizos
M: Haidi
O: Urszula Janiszewska
B: Mirosław Fijołek
brak 616009661583211
64.

121

HESPERIA KWPN NED 2012 Klacz siwa F: Caruso la Silla
M: Chellano Z
O: Paul Hendrix
B: Paul Hendrix
Brak
65.

88

HEWELIANA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Song / Elmero
M: Humoreska / Cezar
O: Aleksandra Piotrkowicz
B:
K023299 616009530251512
66.

101

HILDA MŁP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Dzingis
M: Henna
O: Bogusław Święćki
B: -
K022849
67.

60

HIP HOP SP POL 2006 Wałach kasztanowata/165 F: Luron / Guidam
M: Hrabina W / Carlon
O: Jarosław Celski
B: Marek Sutnik
K010615 POL009600061006
68.

20

HIRO KWPN NLD 2012 Wałach gniada F: Twister De La Pomme / Darco
M: Whoopy / Silverstone
O: Agencja Reklamowa Punkt s. c.
B: G. L. Dirksen-Hoksbergen
K023810 528003201209132
69.

55

HISZPAN SP POL 2008 Wałach srokata F: Ulisses / Karandasj
M: Hiszpanka / Noel
O: Tatiana Konstańczuk
B: Jan Kłosek
K013790 POL009510342508
70.

150

HORSEHEATH DIAMOND LAD ISH IRL 2009 Wałach gniada F: Carric Diamond Lad
M: Ballacraine
O: Piotr Pertkiewicz
B: Irlandia
K025368 74383933737
71.

124

I SPY KWPN NED 2013 Wałach gniada F: Bustique
M: Favoritas
O: Paul Hendrix
B: Paul Hendrix
brak
72.

123

INFINITY KWPN NED 2013 Wałach gniada F: Bustique
M: Iroko
O: Paul Hendrix
B: Paul Hendrix
brak
73.

133

INWOOD Pełna Krew Angielska POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Royal Court
M: Italia
O: Małgorzata Persona-Olejarz
B: Bogdan Marek Tomaszewski
Brak 228/2011
74.

24

IVY KWPN NED 2013 Klacz siwa F: Kannan
M: Carthaga z
O: Zimnowodzka
B: Stal Everse
Brak
75.

122

JACKSON PAULOWNA KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada F: Numero Uno
M: Carthago
O: Stal Hendrix
B: Paulowna
brak
76.

86

JARD SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Czuwaj
M: Jucznia / Chef Supreme
O: brak
B: brak
K016950
77.

71

JARDE-LAND WLKP POL 2007 Klacz ciemnogniada/171 F: Landjonker S
M: Jaxa
O: Agnieszka Leśniak
B: Krzysztof Zdun
K016521 POL007590188507
78.

77

JEGOCIN SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Carlo Grande
M: Jemioła
O: Barbara Glasser
B: Stadnina koni Ferenstein
K019110
79.

109

LARISSA WLKP POL 2011 Klacz gniada F: Harpun / Askar
M: Lakota / Dżahil
O: Filip Znosko
B: Mariusz Groszkiewicz
K021607 616007660719011
80.

153

LIDER Małopolska POL 2012 Wałach gniada/169 F: Efekt
M: Lusi
O: Żaneta Martinez
B: Kołcon Marek
brak 616 006 58 02404 12
81.

98

MA SURCE (SUKRE) Czysta Krew Arabska ESP 13.04.2007 Wałach siwa/mk: F: Sellui
M: Magala
O: Marcin Różalski
B: Magnolia Arabians
Brak 190201004601132
82.

99

MAŁA STOKROTKA Mały Koń POL 2009 Klacz tarantowata/mk: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marcin Różalski
B: Paweł Więcek
brak
83.

72

NADZIEJA I SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/165 F: Vandamme / Guidam
M: Neska / Sir Neel
O: Jowita Gut
B: Dariusz Mantaj
K020504 616009610044810
84.

100

NAOMI SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Golden Boy
M: Nansza
O: Bogusław Święcki
B: SK Rzeczna
brak
85.

132

NEBUDA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Turbud Imbir
M: Nesca
O: Ewelina Wójcicka
B: Ryszard Mordzelewski
K014607
86.

142

NEFRYT Mały Koń POL 2005 Wałach gniada/mk: F: Bart
M: Nandina
O: Agata Borys
B: SK Dobrzyniewo
K020982
87.

120

NELSON SP POL 2003 Wałach gniada F: Bumerang
M: Nea
O: Joanna Nowicka
B: Warmińsko-mazurski zwiazek hodowców koni
Brak POL009600083003
88.

38

OSKAR Małopolska POL 2005 Wałach gniada/167 F: Tabex
M: Okinawa
O: Jan Woźniewski
B: Marzec Bogusław
brak
89.

33

OZZI Hucuł POL 2005 Wałach srokata/mk:133 F: Birat
M: ORKA II
O: Anna Ząbek
B: Sadłos
brak
90.

45

PABLO I OLD GER 2004 Wałach ciemnogniada F: Pik Labionics / Pik Bube
M: Ondra / Cor De Brillant
O: Anna Michalak
B:
K008687 DE433330321904 102XR90
91.

68

PAGANINI SP POL 2012 Wałach gniada F: Quasimodo van de Molendreef
M: Palmira
O: Grzegorz Gburzyński
B: Eco-Abi
K024817
92.

17

PARYS WLKP POL 2004 Wałach siwa F: Cooper / Cassini I
M: Cooper / Cassini I
O: Pawel Maruda
B: Zbigniew Kowalewski
K017035 POL007600081104
93.

126

PEP TALK XX GBR 2009 Wałach gniada F: Scorpion
M: Like A Bird
O: Łukasz Częścik
B: GBR
K024944
94.

107

PROTON Małopolska POL 2008 Wałach gniada F: Pol
M: Migawka
O: Dorota Zalewska
B: Budzyk Marcin
Brak
95.

81

RICO KG SP POL 2008 Wałach siwa/165 F: Chellano's Boy DZ
M: Roksana KG
O: Hanna Szustorowska
B: Karol Komin
K019653 POL 009 61 02229 08
96.

125

RUSHMOOR RUMBLE New Forest POL 2010 Wałach gniada/kuc:146 F: Brookshill Brumby
M: Rushmoor Ramble
O: Dariusz Sochocki
B: GBR
K024747
97.

58

SAINT LAURENT SP POL 2010 Ogier kasztanowata F: Luron / Guidam
M: Salwa / Lando
O: Marta Dominiak
B: SK Ochaby
K019805 616009540018510
98.

110

SALTARELLO XX POL 2012 Wałach gniada F: Boreas Rush /
M: Sekretyna / Special Power
O: SK Kozienice
B: SK Kozienice
K024556 616POL12007582T
99.

137

SALZBURG XX POL 2012 Wałach kasztanowata F:
M:
O:
B:
brak
100.

115

SAN LUCA V SP POL 2009 Klacz siwa F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Sparta V / Spartakus
O: Justyna Żółtowska
B: Zbigniew Koperski
K016830 POL009660216409
101.

85

SENIOR SP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Rytm / Rio Branco
M: Segowia / Genius
O: Marcin Kamiński
B: SK Pródnik
K007378 POL009690042003 102YF73
102.

117

TSIRA KWPN POL 2000 Klacz kasztanowata F: VOLTAIRE
M: ISRA
O: Arkadiusz Mordzelewski
B: Vanema H.Velthuis
brak POL014590032400
103.

37

TURINI Pełna Krew Angielska POL 2008 Klacz kasztanowata F: Belenus
M: Truskawka
O: Monika Łapińska
B: SK Golejewko
Brak
104.

90

TWEEGY EWITA KUC POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:136 F: -
M: -
O: Klaudia Skłodowska
B: Polska
brak
105.

84

WELUR SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Markies V
M: Wolica / Life And Liberty
O: Marcin Kamiński
B: SK Rzeczna
K023761 616009600164413
106.

32

WICHER WLKP POL 2011 Wałach kara/172 F: Guffi
M: Walentynka
O: Aleksandra Ząbek
B: Magdalena Żubka
K020641 616007520031511
107.

73

WINNETOU KWPN NED 2003 Wałach kasztanowata F: Indorado / Corrado I
M: Goldstern / Ahorn
O: Marta Kotlarska
B: -
K009862 5280030305238 102XR45
108.

147

YOU TOO Irish Sport Horse IRL 2011 Wałach gniada/167 F: x
M: x
O: Justyna Kopko
B: Irlandia
brak 49349393930002002
109.

113

ZADOR KWPN NLD 2004 Wałach siwa F: Querlybet Hero
M: K-Nola
O: Mariusz Wójcicki
B: J. Van Kooten
Brak
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bińkowska Patrycja
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
DAKOTA (6)
2018-07-28
16
2018-07-28
2018-07-29
15
2018-07-29
11
Bochen Zofia
Bpk maz
PARYS (17)
2018-07-29
12
2018-07-29
Bombik Barbara
JKS Stajnia pod Skowronkiem
2018-07-29
2018-07-29
Borys Julia
Bez przynależności klubowej
NEFRYT (142)
2018-07-28
31
2018-07-28
2018-07-29
21
2018-07-29
Bukała Magdalena
BPK
2018-07-28
1
2018-07-28
6
2018-07-29
4
2018-07-29
19
Celska Olga
SKJ Beckersport
ESCATO (59)
2018-07-28
3
100
2018-07-28
2
300
2018-07-29
3
200
2018-07-29
4
HIP HOP (60)
2018-07-28
16
2018-07-28
4
2018-07-29
4
50
2018-07-29
7
Ceranka Katarzyna
NZ
LIDER (153)
2018-07-29
6
2018-07-29
Ciechowicz Marta
Szwadron Jazdy RP Stara Miłosna
AKR (12)
2018-07-28
21
2018-07-28
2018-07-28
22
Czarnomska Gabriela
JKS Olsza
2018-07-28
6
Częścik Łukasz
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
PEP TALK (126)
2018-07-28
3
2018-07-28
Daniłowska Karina
KJ J.J. Darboven Rumia
NAOMI (100)
2018-07-29
2018-07-29
22
2018-07-29
Daszczyk Kinga
KJ Jantar Stryków
2018-07-28
4
50
2018-07-28
7
2018-07-29
2018-07-28
7
2018-07-28
11
2018-07-29
7
2018-07-29
5
Dmowska Paulina
BPK
HILDA (101)
2018-07-29
7
2018-07-29
4
Florczak Aleksandra
UKS Primo Kozerki
FIRST (40)
2018-07-28
4
2018-07-28
21
2018-07-29
5
2018-07-29
3
Garstka Dariusz
BPK (MAZ)
2018-07-28
1
400
2018-07-28
2
400
2018-07-29
2
300
2018-07-29
2
400
Gburzyński Grzegorz
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2018-07-28
20
2018-07-28
2018-07-28
32
Glasser Mikołaj
SCIM Stajnia Agmaja Warszawa
JEGOCIN (77)
2018-07-28
13
2018-07-28
2018-07-29
25
2018-07-29
Głośniak Iga
UKS Primo Grodzisk Maz.
FIODOR (39)
2018-07-28
3
2018-07-28
5
2018-07-29
6
2018-07-29
14
Izdebski Paweł Janusz
Stajnia Nad Wisłą - Łomianki
AMAL (31)
2018-07-28
9
2018-07-28
1
2018-07-28
5
Janiszewska Magdalena
brak
HAVENA (127)
2018-07-28
8
2018-07-28
19
2018-07-29
11
Jaroszyńska Julia
Stajnia Rzęszyce
PROTON (107)
2018-07-28
9
2018-07-28
6
Jaworska Julia
JKS Olsza
2018-07-28
15
2018-07-28
Jaworska Monika
KJ Hippica Polonia Słupno
EUFORIA (22)
2018-07-28
8
2018-07-28
19
2018-07-29
6
2018-07-29
18
Kadłubowski Aleksander
KJ Strzała Krubiczew
ESCULAP (49)
2018-07-28
7
2018-07-28
24
DOMEYKO (50)
2018-07-28
9
2018-07-28
2018-07-29
15
2018-07-28
11
2018-07-29
7
2018-07-29
16
Kajak Dawid
BPK (MAZ)
GRYKA (64)
2018-07-29
4
50
2018-07-29
19
Kamiński Jan
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
WELUR (84)
2018-07-28
20
2018-07-28
24
SENIOR (85)
2018-07-29
11
JARD (86)
2018-07-29
17
Karczemny Mateusz
BPK
2018-07-29
6
2018-07-29
Kiljańczyk Aleksander
KJ Skarb Kozienice
CALVI (104)
2018-07-28
25
2018-07-28
2018-07-28
35
2018-07-29
18
2018-07-29
29
2018-07-29
Kociankowska Justyna
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
2018-07-28
33
2018-07-28
17
Korycka Małgorzata
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
2018-07-28
5
50
2018-07-28
10
Kostrzewska Julia
brak
SALZBURG (137)
2018-07-28
1
2018-07-28
9
2018-07-28
4
Kotwa-Grudzińska Agnieszka
Niezrzeszona
2018-07-28
13
2018-07-28
29
Kozłowska Maria
Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
GREK (87)
2018-07-28
15
2018-07-28
14
2018-07-29
8
2018-07-29
18
Krasowski Zbigniew
KJ DWOREK
DELILAH (43)
2018-07-28
2
2018-07-28
26
2018-07-29
12
2018-07-29
9
Kuchta Monika
BPK
DAVANTI (102)
2018-07-29
24
2018-07-29
Kuptel Katarzyna
KJ Rock Horses
HISZPAN (55)
2018-07-28
10
2018-07-28
30
2018-07-29
28
2018-07-29
Lee Nayon
ARMANDO (94)
2018-07-28
1
2018-07-28
11
2018-07-29
2018-07-29
Lemański Michał
Salio
HESPERIA (121)
2018-07-28
22
2018-07-28
27
2018-07-28
19
2018-07-28
INFINITY (123)
2018-07-28
10
I SPY (124)
2018-07-28
21
Leśkiewicz Sandra
Różaland
FANTA (95)
2018-07-28
2
2018-07-28
2018-07-29
2
2018-07-29
Liszkiewicz Marta
KJ Walor Mała Nowa Wieś
DIAGRAM (41)
2018-07-28
8
2018-07-28
15
2018-07-28
2018-07-29
15
2018-07-29
16
2018-07-29
2018-07-28
1
2018-07-28
12
2018-07-29
1
2018-07-29
13
Łapiński Wiktor
BPK
TURINI (37)
2018-07-29
6
2018-07-29
8
2018-07-29
5
Machowski Michał
Różaland
APART (97)
2018-07-28
1
2018-07-28
10
Majewska Aleksandra
bpk
BAZAR (134)
2018-07-29
1
2018-07-29
7
2018-07-29
Makarewicz Maciej
Tuszyński KJ Garbówek
2018-07-28
1
250
2018-07-28
13
2018-07-29
10
2018-07-29
9
Mitrowska Martyna
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
BORYS (46)
2018-07-28
16
2018-07-28
7
2018-07-28
11
2018-07-28
2018-07-29
10
Nagórka Justyna
Uczniowski Klub Sportowy KUCYK Serock
GIZELA (78)
2018-07-29
1
2018-07-29
6
2018-07-29
4
Olejarz Inga
brak
INWOOD (133)
2018-07-29
1
2018-07-29
3
Olszewski Tomasz
JKS Olsza
2018-07-28
7
YOU TOO (147)
2018-07-28
17
2018-07-28
Orlikowski Antoni
Stadnina Hubertus Sp. z o.o.
2018-07-28
12
2018-07-28
9
2018-07-29
12
2018-07-29
7
Pankiewicz Ireneusz
BPK (MAZ)
2018-07-28
28
2018-07-28
22
2018-07-29
9
2018-07-29
12
Patron Tomasz
KJ Skarb Kozienice
LARISSA (109)
2018-07-28
16
2018-07-28
25
2018-07-29
8
Patron Tomasz
Tuszyński KJ Garbówek
2018-07-28
24
2018-07-28
2018-07-29
5
2018-07-29
15
Pertkiewicz Laura
JKS Olsza
DEMON DEL (149)
2018-07-28
2018-07-28
12
2018-07-28
10
2018-07-28
Pietrkiewicz Marta
KJ Dworek Okuniew
2018-07-28
14
Piotrkowicz Aleksandra
Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2018-07-28
5
2018-07-28
25
2018-07-29
9
2018-07-29
17
Podsiadło Daria
KS AZS AWF Warszawa
DELEKTA (151)
2018-07-28
11
2018-07-28
2018-07-29
24
2018-07-29
19
Powroźnik Monika
LKJ Gałkowo
GAFA (15)
2018-07-29
11
2018-07-29
10
Prusinowski Marcel
JKS Olsza
2018-07-28
16
2018-07-28
Przybysz Klaudia
KS EQUIRIGHT
DEKORACJA (129)
2018-07-29
13
2018-07-29
8
Romańczuk Zofia Aleksandra
Stajnia Nad Wisłą - Łomianki
OSKAR (38)
2018-07-28
1
2018-07-28
1
2018-07-28
14
Rutkowska Ewelina
Brak
NELSON (120)
2018-07-29
22
2018-07-29
Sekuła Ewa
KJ Skarb Kozienice
BANGKOK (105)
2018-07-28
15
2018-07-28
6
2018-07-29
3
Skłodowska Klaudia
Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2018-07-28
2018-07-28
3
2018-07-29
10
2018-07-29
23
2018-07-28
14
Skłodowska Wiktoria
Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2018-07-28
1
2018-07-28
2
2018-07-29
1
2018-07-29
21
Skowron-Suchodolska Małgorzata
JKS Stajnia pod Skowronkiem
EMZ ET (131)
2018-07-29
16
Smaga Aneta
KJ Plejada
CALGARY (119)
2018-07-29
13
2018-07-29
Staros Kamila
SJ Poster
TSIRA (117)
2018-07-28
1
2018-07-28
23
2018-07-29
1
2018-07-29
27
Synowicz Nina
Różaland
2018-07-28
9
2018-07-28
2018-07-28
12
Szczepanik Ewelina
Tuszyński KJ Garbówek
2018-07-28
13
2018-07-28
6
2018-07-29
5
50
2018-07-29
6
PABLO I (45)
2018-07-28
3
200
2018-07-28
1
600
2018-07-29
1
2018-07-29
1
600
2018-07-28
17
2018-07-28
2
150
2018-07-29
1
250
2018-07-29
5
50
Szustorowska Hanna
KJ Sielanka Warka
RICO KG (81)
2018-07-28
8
2018-07-28
23
Szwajczewska Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej M A Z
ASESOR (1)
2018-07-28
34
2018-07-29
26
2018-07-29
BORA (2)
2018-07-28
26
2018-07-28
2018-07-29
17
2018-07-29
Tyszko Michał
Tuszyński KJ Garbówek
2018-07-28
18
2018-07-28
2018-07-29
23
2018-07-29
2018-07-28
19
2018-07-28
14
2018-07-29
13
CARENZA (140)
2018-07-28
15
2018-07-28
17
2018-07-29
2
150
2018-07-29
8
2018-07-28
8
2018-07-29
12
2018-07-28
20
Von Werner Sophie
KJ Aldragho Piaseczno
CORVALL (61)
2018-07-28
7
2018-07-28
3
250
Więckowska Aleksandra
KJ Rock Horses
HIRO (20)
2018-07-28
4
50
2018-07-28
Więckowska Aleksandra
Rock horses
2018-07-28
9
2018-07-28
20
Winiarska Zofia
JKS Olsza
2018-07-28
9
Wiśniewska Aleksandra
Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
2018-07-28
26
2018-07-28
18
2018-07-29
14
CAVALLO (92)
2018-07-28
18
2018-07-28
5
2018-07-29
14
2018-07-29
6
ASTERIA (93)
2018-07-28
13
2018-07-28
27
2018-07-29
14
2018-07-29
Wójcicka Kinga
Stadnina Hubertus Sp. z o.o.
ZADOR (113)
2018-07-28
2018-07-28
2018-07-29
2018-07-29
Wójcicka Natalia
Stadnina Hubertus Sp. z o.o.
NEBUDA (132)
2018-07-28
4
2018-07-29
2
Ząbek Aleksandra
Barbuziki Team
WICHER (32)
2018-07-29
2018-07-29
20
2018-07-29
20
OZZI (33)
2018-07-29
1
2018-07-29
5
2018-07-29
Zalewska Dorota
Stajnia Rzeszyce
BALATON (108)
2018-07-28
9
2018-07-28
18
Zalewska Magdalena
Stajnia Budziska
2018-07-29
9
2018-07-29
16
Zawadzki Daniel
Polska Akademia Jeździecka
DAR-S (74)
2018-07-28
23
2018-07-28
Zięba Martyna
KJ Dworek
Filejka (143)
2018-07-29
2
2018-07-29
3
2018-07-29
Zimnowodzka Natalia
SKJ Bajardo Czosnów
2018-07-29
2018-07-29
IVY (24)
2018-07-28
14
2018-07-28
2018-07-29
11
2018-07-29
Żółtowska Justyna
KJ SO Łąck
2018-07-28
4
50
2018-07-28
2018-07-29
3
100
CANSTINA (116)
2018-07-28
6
2018-07-28
12
2018-07-29
10
Żuchewicz Oliwia
Różaland
2018-07-28
1
2018-07-28
13

Number of Riders: 87

Number of Horses: 109

The sum of prizes: 5 050.00

Competition results developed by: HIPPOSERWIS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052014-3, Tomasz Próchniak, Lublin)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl