Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

JUMP OFF MAZOVIA IV kwalifikacja - ZR-B i ZT-B
Bobrowy Staw, 23-24.06.2018r.

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
182 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 09:51:24
2018-06-21 09:50:14
Ewa Mazurowska VENEZIA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
181 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 07:21:32
2018-06-20 23:48:47
Karolina Karczewska MILLCROFT VIVA
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
180 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 07:21:11
2018-06-20 23:48:24
Ines Bisaga R-MEFISTO
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
179 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 07:20:51
2018-06-20 23:48:02
Karolina Bar MARKIZA
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
178 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 07:20:33
2018-06-20 23:47:36
Karolina Bar KORAL
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
177 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 07:20:16
2018-06-20 23:47:09
Karolina Bar IGUANA DANNY'S GIRL
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
176 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 21:42:22
2018-06-20 21:24:10
Aliaksandr Sarachau MEGATRON
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
175 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 21:42:03
2018-06-20 19:03:51
Kinga Ciszewska EBEN HAEZER
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
174 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 17:41:50
2018-06-20 17:32:26
Vartui Kehiaian DOMEYKO
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
173 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 21:49:58
2018-06-20 17:15:24
Aleksander Kadłubowski GERRY GREY
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
172 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 17:37:49
2018-06-20 16:19:31
Marta Szrajer EMAELA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
171 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 17:38:39
2018-06-20 16:06:04
Krzysztof Retka NINTO CHICO
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5 - o Puchar Warszawsko-Mazowieckiego Związku Jeździeckiego
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
170 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 21:43:15
2018-06-20 14:01:24
Kinga Szwedo BISOU
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
168 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 21:42:52
2018-06-20 13:30:02
Natalia Zimnowodzka IVY
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
167 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 13:32:10
2018-06-20 12:38:04
Zofia Kiser PECTUS
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
166 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 13:31:56
2018-06-20 11:31:11
Natalia Pondo NADAL
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
165 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 09:41:12
2018-06-20 09:23:17
Martyna Szwarc NATAN
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
164 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 09:41:37
2018-06-20 09:01:52
Aleksandra Krzemińska BILA
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
163 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 09:41:57
2018-06-20 07:59:34
Magdalena Idzikowska CHIDALGO
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
162 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 23:21:46
2018-06-19 23:18:03
Halszka Witkowska CZAMIR ARON
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
161 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 12:25:02
2018-06-19 22:16:08
Zuzanna Molenda SKŁADNIA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
160 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 23:21:30
2018-06-19 22:01:40
Hanna Choińska NESSINO
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
159 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 17:46:44
2018-06-19 21:43:18
Wiktor Łapiński TURINI
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
158 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 17:46:30
2018-06-19 21:38:48
Maja Kosińska MERWIN
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
157 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 21:53:52
2018-06-19 21:24:54
Tomasz Godek TITINKA
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
156 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 21:54:08
2018-06-19 21:13:59
Anna Dziuba QUABREL RJT DE L'ETAPE
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
155 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 23:10:46
2018-06-19 21:06:43
Kinga Mikołajczyk KRONOS
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
151 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 20:16:41
2018-06-19 19:31:06
Daria Podsiadło DELEKTA
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
150 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 17:20:29
2018-06-19 17:08:22
Agnieszka Krzywicka NETIA
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
149 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 17:22:09
2018-06-19 15:19:40
Jakub Olesiejuk MERCEDES
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
148 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 13:32:59
2018-06-19 14:10:47
Magdalena Kudła FOREST
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
147 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 17:23:38
2018-06-19 14:02:55
Natalia Stevnert BASTYLIA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5 - o Puchar Warszawsko-Mazowieckiego Związku Jeździeckiego
146 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 12:30:12
2018-06-19 13:20:40
Dominika Jamorska GIANNA
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
145 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 11:34:07
2018-06-19 11:16:32
Weronika Siwik QUINTANA
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
144 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 15:16:18
2018-06-19 09:05:26
Jacek Gałkowski HERMAN
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
143 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 15:17:03
2018-06-19 09:04:49
Jacek Gałkowski CALMARO
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
142 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 10:38:10
2018-06-19 08:57:44
Agnieszka Sarnecka KAILY
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
136 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 10:36:56
2018-06-18 23:43:10
Cezary Kalinowski DRAKA
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 10:36:44
2018-06-18 23:23:08
Tomasz Olszewski EMPEROR'S HILL
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
134 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 10:36:33
2018-06-18 23:10:24
Zofia Winiarska HAMLET F.S.
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 10:36:22
2018-06-18 23:02:36
Tomasz Olszewski HORSEHEATH DIAMOND LAD
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5 - o Puchar Warszawsko-Mazowieckiego Związku Jeździeckiego
132 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 10:36:11
2018-06-18 23:01:06
Weronika Lewandowska DAR
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
131 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 10:35:51
2018-06-18 23:00:08
Laura Pertkiewicz DEMON DEL
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
130 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 10:35:39
2018-06-18 22:55:21
Julia Graczyk YOU TOO
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 10:35:27
2018-06-18 22:53:38
Julia Graczyk GELUKSROOS
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
128 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 10:35:09
2018-06-18 22:52:53
Gabriela Czarnomska CASTEHILL CASSIE
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
127 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 10:34:56
2018-06-18 22:52:12
Gabriela Czarnomska CARRY LADY
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
126 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 10:34:41
2018-06-18 22:50:10
Zuzanna Żuk CARANJA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5 - o Puchar Warszawsko-Mazowieckiego Związku Jeździeckiego
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.5
125 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 10:34:27
2018-06-18 22:49:25
Aleksandra Dąbkowska KOSOW CANNMOR
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5 - o Puchar Warszawsko-Mazowieckiego Związku Jeździeckiego
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.5
124 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 22:37:02
2018-06-18 21:56:13
Kinga Daszczyk NADZIEJA I
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5 - o Puchar Warszawsko-Mazowieckiego Związku Jeździeckiego
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
123 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 22:36:50
2018-06-18 21:55:18
Kinga Daszczyk JARDE-LAND
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5 - o Puchar Warszawsko-Mazowieckiego Związku Jeździeckiego
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.5
122 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 22:36:39
2018-06-18 21:54:09
Kinga Daszczyk INVICTA
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 22:36:28
2018-06-18 21:52:26
Wiktoria Huber SIR CONUS ZW
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
120 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 22:36:16
2018-06-18 21:51:48
Wiktoria Huber LOLITA BH
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5 - o Puchar Warszawsko-Mazowieckiego Związku Jeździeckiego
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.5
119 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 22:36:03
2018-06-18 20:59:58
Marek Urbaniak EMIRATES
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 22:35:51
2018-06-18 20:58:30
Żaneta Zwierzyńska GRAND CORIDA
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5 - o Puchar Warszawsko-Mazowieckiego Związku Jeździeckiego
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
117 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 22:35:35
2018-06-18 20:52:05
Żaneta Zwierzyńska CASTEL-L
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5 - o Puchar Warszawsko-Mazowieckiego Związku Jeździeckiego
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
116 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 22:35:19
2018-06-18 20:44:56
Żaneta Zwierzyńska BURSZTYN
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5 - o Puchar Warszawsko-Mazowieckiego Związku Jeździeckiego
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
115 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 18:27:39
2018-06-18 17:40:02
Katarzyna Ludwiniak DODA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 18:27:29
2018-06-18 16:19:27
Dominika Jamorska FALKATA
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
113 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 15:42:24
2018-06-18 13:59:19
Elina Dzmitruk PIASTA
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 15:42:12
2018-06-18 13:40:14
Irena Pawłowska NINETTE L
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 15:42:01
2018-06-18 13:34:16
Natalia Paliszkiewicz INSYGNIA
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 13:11:26
2018-06-18 12:41:14
Nadia Sochocka RUSHMOOR RUMBLE
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
109 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 13:11:16
2018-06-18 12:18:10
Laura Tomann FARYS
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 11:24:25
2018-06-18 11:21:44
Maja Żewłakow ATOMIUM L
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5 - o Puchar Warszawsko-Mazowieckiego Związku Jeździeckiego
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
107 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 10:08:54
2018-06-18 09:21:40
Seweryna Afanasjew DEKOR
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
106 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 10:08:32
2018-06-18 08:39:34
Julia Kapel NEVIO 17
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 10:08:07
2018-06-18 08:37:41
Julia Kapel CYKOR
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 10:07:40
2018-06-18 08:33:18
Maja Piotrowska HANTERKA
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
103 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 23:33:44
2018-06-17 23:18:53
Dorota Wakulińska MONTE CHRISTO AB
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 21:49:27
2018-06-17 21:33:33
Paulina Laskowska CHORĄŻY
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 21:49:16
2018-06-17 21:33:08
Paulina Dmowska HILDA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
100 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 21:48:56
2018-06-17 19:38:07
Agata Florkiewicz DALLOUSINA M
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 21:53:23
2018-06-17 15:42:09
Barbara Świdzińska ODYS-L
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 17:11:39
2018-06-17 15:30:11
Paulina Borowiec RADETZKY
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5 - o Puchar Warszawsko-Mazowieckiego Związku Jeździeckiego
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
97 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 17:11:50
2018-06-17 12:40:06
Weronika Rogalska LIMBO
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
96 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 17:12:06
2018-06-17 10:57:45
Laura Trzaska POLONIA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
95 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 22:35:06
2018-06-16 23:15:46
Agata Koroluk ZUCCHERO A VELO
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2018-06-16 22:12:06
2018-06-16 22:09:19
Aleksandra Poznańska LORD OF THE RING KG
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
92 ENTRY ACCEPTED 2018-06-16 22:11:42
2018-06-16 14:52:41
Łukasz Lechowicz SYRIANA
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2018-06-16 22:11:23
2018-06-16 14:52:03
Dario Sarti RAWIS
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 13:31:41
2018-06-16 01:41:34
Łukasz Kościesza CELANDER
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
89 ENTRY ACCEPTED 2018-06-15 23:08:17
2018-06-15 22:36:00
Magdalena Janiszewska HAVENA
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 21:52:32
2018-06-15 16:58:33
Dariusz Garstka SAINT LAURENT
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.5
87 ENTRY ACCEPTED 2018-06-15 23:08:37
2018-06-15 13:56:28
Nina Januszkiewicz DIABLO DE CASTELLO
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5 - o Puchar Warszawsko-Mazowieckiego Związku Jeździeckiego
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
86 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 23:21:13
2018-06-15 13:55:58
Kaja Januszkiewicz KALINKA
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2018-06-15 23:09:11
2018-06-15 11:38:15
Marek Pawluczuk ROSATO SPRITZZ FP
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 21:01:59
2018-06-14 18:43:06
Jacek Rode GACEK
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5 - o Puchar Warszawsko-Mazowieckiego Związku Jeździeckiego
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
83 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 21:02:09
2018-06-14 18:42:40
Jacek Rode TIMIAN
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5 - o Puchar Warszawsko-Mazowieckiego Związku Jeździeckiego
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
82 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 21:02:18
2018-06-14 18:41:59
Marek Pawluczuk CORFU
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5 - o Puchar Warszawsko-Mazowieckiego Związku Jeździeckiego
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
81 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 21:02:28
2018-06-14 18:41:37
Marek Pawluczuk CYJANID
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
80 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 21:02:37
2018-06-14 18:41:11
Kamila Pleskacz HUNCWOT
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5 - o Puchar Warszawsko-Mazowieckiego Związku Jeździeckiego
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
79 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 18:41:08
2018-06-14 18:10:48
Daniel Zawadzki DAR-S
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 12:33:43
2018-06-14 12:08:26
Konstancja Bohdanowicz MISSISSIPI
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 12:33:33
2018-06-14 11:27:23
Cezary Kalinowski CASSIS Z
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
76 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 10:34:13
2018-06-14 11:26:43
Cezary Kalinowski CALMETTE-P
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 09:58:51
2018-06-14 08:17:21
Karolina Woźniakowska COLETTA 33
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 21:01:52
2018-06-13 20:57:48
Ewa Mazurowska FLOURIN DU ROUET
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5 - o Puchar Warszawsko-Mazowieckiego Związku Jeździeckiego
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 21:02:03
2018-06-13 20:54:25
Ewa Mazurowska RAF LIDER
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5 - o Puchar Warszawsko-Mazowieckiego Związku Jeździeckiego
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 21:02:15
2018-06-13 20:52:19
Ewa Mazurowska RIANA P
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5 - o Puchar Warszawsko-Mazowieckiego Związku Jeździeckiego
71 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 12:24:22
2018-06-13 20:27:41
Wiktoria Leszek-Karwańska LADYKRACHER 8
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5 - o Puchar Warszawsko-Mazowieckiego Związku Jeździeckiego
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
70 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 21:02:33
2018-06-13 20:27:13
Wiktoria Leszek-Karwańska BON PARIS KL
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
68 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 19:00:07
2018-06-13 16:03:33
Sandra Leśkiewicz FANTA
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 19:00:25
2018-06-13 13:37:38
Izabella Tomaszewska NADAL
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
65 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 19:00:34
2018-06-13 13:33:49
Izabella Tomaszewska SZIMANO
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5 - o Puchar Warszawsko-Mazowieckiego Związku Jeździeckiego
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.5
64 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 19:00:43
2018-06-13 13:33:21
Izabella Tomaszewska CASSILIANO
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 19:00:52
2018-06-13 12:06:17
Julia Borys NEFRYT
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 19:01:29
2018-06-13 07:37:03
Alicja Markiewicz TOPAZ
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
58 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 19:01:38
2018-06-13 07:35:55
Alicja Markiewicz L-BRENDA
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 19:01:46
2018-06-12 21:10:22
Agnieszka Uljanowska ROXANNE 154
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5 - o Puchar Warszawsko-Mazowieckiego Związku Jeździeckiego
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
56 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 20:16:45
2018-06-12 15:35:01
Grzegorz Gburzyński PAGANINI
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 11:00:38
2018-06-12 10:45:41
Martyna Mitrowska A CATOKI
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 17:21:47
2018-06-12 10:43:47
Martyna Mitrowska BORYS
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 13:30:14
2018-06-11 22:21:41
Agnieszka Kotwa-Grudzińska H- CARYLLO
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 11:00:08
2018-06-11 18:05:40
Olga Celska HIP HOP
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5 - o Puchar Warszawsko-Mazowieckiego Związku Jeździeckiego
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.5
51 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 10:59:57
2018-06-11 18:05:03
Olga Celska ESCATO
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5 - o Puchar Warszawsko-Mazowieckiego Związku Jeździeckiego
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.5
50 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 10:59:47
2018-06-11 17:10:52
Gabriela Sompol FIDELIO
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5 - o Puchar Warszawsko-Mazowieckiego Związku Jeździeckiego
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.5
49 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 10:59:37
2018-06-11 16:27:27
Dawid Kajak GRYKA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5 - o Puchar Warszawsko-Mazowieckiego Związku Jeździeckiego
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
48 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 15:46:16
2018-06-11 08:56:48
Maja Wałach PLASTYK
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 15:46:44
2018-06-10 22:07:21
Jan Buller CO TY NA TO
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
44 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 15:46:53
2018-06-10 22:01:27
Hanna Szustorowska RICO KG
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
43 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 15:47:01
2018-06-10 19:59:54
Justyna Kociankowska GÓRALKA
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
42 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 15:47:11
2018-06-10 19:09:33
Sylwia Radecka-Nowacka ENYA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 15:47:19
2018-06-10 17:23:33
Nadia Sobiecka ZUCCHERO A VELO
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 15:47:28
2018-06-10 17:22:41
Nadia Sobiecka MARINELLO
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 15:47:38
2018-06-10 16:36:06
Łukasz Kamiński BIQUEEN
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5 - o Puchar Warszawsko-Mazowieckiego Związku Jeździeckiego
38 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 15:47:47
2018-06-10 15:40:09
Malwina Urbańska L'COLANTOS
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5 - o Puchar Warszawsko-Mazowieckiego Związku Jeździeckiego
37 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 15:47:56
2018-06-10 15:39:44
Malwina Urbańska HAMILTON
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5 - o Puchar Warszawsko-Mazowieckiego Związku Jeździeckiego
36 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 15:48:04
2018-06-10 15:39:15
Malwina Urbańska FINNA W
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 15:48:13
2018-06-10 15:38:44
Malwina Urbańska CALYDOR
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 17:21:33
2018-06-10 11:48:39
Marta Hejger DON CARLON
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2018-06-10 14:52:28
2018-06-10 11:01:22
Łukasz Częścik PEP TALK
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
31 ENTRY ACCEPTED 2018-06-10 08:13:13
2018-06-09 09:58:33
Laura Radziszewska A-CARMEN
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5 - o Puchar Warszawsko-Mazowieckiego Związku Jeździeckiego
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
29 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 17:43:37
2018-06-09 06:21:51
Aleksander Kadłubowski ESCULAP
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 13:50:41
2018-06-09 06:21:25
Aleksander Kadłubowski DOMEYKO
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5 - o Puchar Warszawsko-Mazowieckiego Związku Jeździeckiego
27 ENTRY ACCEPTED 2018-06-10 08:13:48
2018-06-09 06:20:22
Jan Kamiński JARD
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
26 ENTRY ACCEPTED 2018-06-10 08:13:58
2018-06-09 06:20:02
Jan Kamiński SENIOR
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
25 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 17:43:14
2018-06-09 06:19:24
Aleksander Kadłubowski WELUR
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
24 ENTRY ACCEPTED 2018-06-10 08:14:16
2018-06-08 15:12:53
Julia Gwóźdź SIENA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 20:16:17
2018-06-07 19:50:58
Julia Naruszewicz - Stroińska DAME
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 15:41:50
2018-06-07 18:46:39
Patrycja Bińkowska DAKOTA
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
21 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 19:24:52
2018-06-07 09:15:15
Ewelina Szczepanik CARMEN
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5 - o Puchar Warszawsko-Mazowieckiego Związku Jeździeckiego
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
20 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 19:24:43
2018-06-07 09:14:54
Ewelina Szczepanik PABLO I
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5 - o Puchar Warszawsko-Mazowieckiego Związku Jeździeckiego
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.5
19 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 17:21:22
2018-06-06 23:25:18
Zuzanna Werelich NOMINACJA
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
16 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 15:37:23
2018-06-05 22:18:51
Weronika Solarz MAFIA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 20:04:49
2018-06-05 16:18:22
Aleksandra Florczak FIRST
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 22:47:06
2018-06-04 18:17:06
Karolina Paprocka WICORD
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 22:47:20
2018-06-04 11:03:16
Agnieszka Tarkowska BANITA
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 22:47:30
2018-06-04 10:31:31
Aleksandra Gronek GOTHAM
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 22:47:39
2018-06-03 19:45:31
Zbigniew Krasowski DELILAH
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
8 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 22:48:06
2018-06-03 14:18:43
Małgorzata Kuptel GUIDAM
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5 - o Puchar Warszawsko-Mazowieckiego Związku Jeździeckiego
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1 - o Markę Cavalleria Toscana
7 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 22:46:57
2018-06-03 14:18:38
Katarzyna Kuptel HISZPAN
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 17:21:10
2018-06-01 21:49:04
Victoria Możdżyński OSKAR
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
5 ENTRY ACCEPTED 2018-06-02 16:18:56
2018-06-01 21:40:57
Paweł Janusz Izdebski ASESOR
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
4 ENTRY ACCEPTED 2018-06-02 16:18:48
2018-05-31 13:25:13
Zofia Aleksandra Romańczuk OSKAR
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 13:29:56
2018-05-31 12:56:26
Aleksandra Szwajczewska ASESOR
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
2 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 17:20:47
2018-05-31 12:56:08
Aleksandra Szwajczewska AMAL
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
1 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 18:54:17
2018-05-31 09:10:30
Iga Głośniak FIODOR
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Afanasjew Seweryna SKJ Bobrowy Staw
S
O014482
2. Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O030815
3. Bińkowska Patrycja Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
1999 (MJ.)
O037752
4. Bisaga Ines KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O039145
5. Bohdanowicz Konstancja BPK (MAZ)
2004 (JM.)
O033953
6. Borowiec Paulina KJ Dobrzyniec
2001 (J.)
O035726
10163780
7. Borys Julia Bez przynależności klubowej
2004 (JM.)
O038822
8. Celska Olga SKJ Beckersport
1999 (MJ.)
O026797
9. Choińska Hanna KJ Dworek Okuniew
S
O031299
10. Ciszewska Kinga bpk
2001 (J.)
O040686
11. Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002996
12. Daszczyk Kinga KJ Jantar Stryków
S
O004796
13. Dmowska Paulina BPK
S
O033103
14. Dzmitruk Elina Stajnia Poster
S
02051987
15. Florczak Aleksandra UKS Primo Kozery
2003 (JM.)
O041726
16. Florkiewicz Agata Stowarzyszenie KS Chojnów
S
O020377
17. Gałkowski Jacek KS AZS AWF Warszawa
S
O031355
18. Gburzyński Grzegorz Stowarzyszenie SKJ Grobice
S
O049026
19. Głośniak Iga UKS Primo Grodzisk Maz.
2003 (JM.)
O039424
20. Godek Tomasz LKJ w Gałkowie
S
O013715
21. Graczyk Julia JKS Olsza
2002 (J.)
O039162
22. Gronek Aleksandra BPK
S
brak
23. Gwóźdź Julia St. SKJ Bobrowy Staw
2000 (J.)
O032977
24. Hejger Marta LKJ Gałkowo
S
O006053
25. Huber Wiktoria KU AZS Politechniki Warszawskiej
2000 (J.)
O018498
26. Idzikowska Magdalena KJ Equest Łąck
1998 (MJ.)
brak
27. Izdebski Paweł Janusz Stajnia Nad Wisłą - Łomianki
2001 (J.)
brak
28. Jamorska Dominika Kielecki Klub Jeździecki
S
O010043
29. Janiszewska Magdalena brak
2004 (JM.)
brak
30. Jaworska Julia BPK
31. Kadłubowski Aleksander KJ Strzała Krubiczew
S
O003700
32. Kajak Dawid BPK (MAZ)
S
O028288
33. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
34. Kamiński Jan Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
S
O003136
35. Kamiński Łukasz KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O011972
36. Kapel Julia KJ Aldragho Piaseczno
2006 (JM.)
O041463
37. Karczewska Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O034650
38. Kehiaian Vartui Bpk
2004 (JM.)
R289318
39. Kociankowska Justyna Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
2003 (JM.)
O038517
40. Koroluk Agata UKS Primo Grodzisk Maz.
2006 (JM.)
O043576
41. Kościesza Łukasz TKKF Ognisko Hubert Warszawa
S
O025595
42. Kosińska Maja BPK
2000 (J.)
O035697
43. Kotwa-Grudzińska Agnieszka Niezrzeszona
S
brak chwilowo
44. Krasowski Zbigniew KJ DWOREK
S
O021903
45. Krzemińska Aleksandra brak
1998 (MJ.)
brak
46. Krzywicka Agnieszka BPK
brak
47. Kudła Magdalena bpk
S
brak
48. Kuptel Katarzyna KJ Rock Horses
S
O037724
49. Kuptel Małgorzata KJ Rock Horses
S
O019672
50. Kuźma Nadia KJ Bobrowy Staw
2004 (JM.)
O035744
51. Laskowska Paulina KJ J.J. Darboven Rumia
1998 (MJ.)
O021487
52. Leśkiewicz Sandra Różaland
2000 (J.)
brak
53. Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
2001 (J.)
O018344
54. Lewandowska Weronika JKS Olsza
brak
55. Ludwiniak Katarzyna BPK
2005 (JM.)
O038345
56. Łapiński Wiktor BPK
2006 (JM.)
Brak
57. Markiewicz Alicja UKS Primo Grodzisk Maz.
2005 (JM.)
O031292
58. Mazurowska Ewa Polski Polo Klub
S
O003222
59. Mazurowska Ewa KJ Strzała Krubiczew
S
O003222
60. Mikołajczyk Kinga Equest
S
Brak
61. Mitrowska Martyna Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O036853
62. Możdżyński Victoria Stajnia Nad Wisłą - Łomianki
2006 (JM.)
brak
63. Naruszewicz - Stroińska Julia BPK (MAZ)
1999 (MJ.)
O030887
64. Olesiejuk Jakub BPK
S
O001054
65. Olszewski Tomasz JKS Olsza
S
O005398
66. Paliszkiewicz Natalia Klub Jeździecki Legia Kozielska
2001 (J.)
None
67. Paprocka Karolina SKJ Bajardo
2000 (J.)
O022154
68. Pawluczuk Marek Jeździecki Klub Sportowy Equita
S
O000482
69. Pawłowska Irena bpk
2007 (Mł.)
O039852
70. Pertkiewicz Laura JKS Olsza
2017 (Mł.)
O040145
71. Piotrowska Maja KJ Equistro Wierzawice
1997 (MJ.)
O021348
72. Pleskacz Kamila JKS Equita Świętochów
S
O006319
73. Podsiadło Daria AZS AWF Warszawa
2003 (JM.)
O040566
74. Pondo Natalia BPK (MAZ)
2003 (JM.)
O034837
75. Poznańska Aleksandra JKS Karolina Mińsk Mazowiecki
2002 (J.)
O036636
76. Radecka-Nowacka Sylwia BPK
S
brak
77. Radziszewska Laura Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
2001 (J.)
O025646
78. Retka Krzysztof St. Warszawski KJ
S
O003131
79. Rode Jacek JKS Equita Świętochów
S
O015218
80. Rogalska Weronika KJ Aldragho Piaseczno
2003 (JM.)
O024452
81. Romańczuk Zofia Aleksandra Stajnia Nad Wisłą - Łomianki
2004 (JM.)
brak
82. Sarachau Aliaksandr KJ Hippica Polonia
S
O039839
83. Sarnecka Agnieszka bpk
1999 (MJ.)
O032391
84. Sarti Dario none
S
CBW323052
85. Sobiecka Nadia UKS Primo
2003 (JM.)
O036897
86. Sochocka Nadia KJ Wiktorowo
2005 (JM.)
O040141
87. Solarz Weronika BPK
2003 (JM.)
brak
88. Sompol Gabriela Tuszyński KJ Garbówek
1997 (MJ.)
O021944
10121012
89. Staros Kamila BPK
90. Stevnert Natalia KJ Aromer Józefin
S
O003937
91. Świdzińska Barbara brak
S
brak
92. Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek
S
O010008
93. Szrajer Marta KIELECKI KLUB JEŹDZIECKI
S
O001883
94. Tarkowska Agnieszka niezrzeszona
S
brak
95. Tomaszewska Izabella Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
S
O003344
96. Trzaska Laura KJ Strzała Krubiczew
2002 (J.)
O037494
97. Uljanowska Agnieszka KJ Strzała Krubiczew
S
O006918
98. Urbaniak Marek BPK (MAZ)
S
O012763
99. Urbańska Malwina St. Warszawski KJ
S
O003252
100. Wakulińska Dorota Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
S
O035451
101. Wałach Maja KJ Dobrzyniec
2007 (Mł.)
O046357
102. Werelich Zuzanna BPK (MAZ)
2005 (JM.)
O046544
103. Winiarska Zofia JKS Olsza
2001 (J.)
Brak
104. Witkowska Halszka KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O002295
105. Woźniakowska Karolina KU AZS UW
2015 (Mł.)
O022151
106. Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw
S
O003823
10040868
107. Zawadzki Daniel Polska Akademia Jeździecka
S
O034607
108. Żewłakow Maja Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O034881
109. Żuk Zuzanna KJ Bertyn Piastowo
2010 (Mł.)
O026990
110. Zwierzyńska Żaneta KJ Aromer Józefin
2002 (J.)
O026435
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

76

A CATOKI HAN. DEU 2010 Wałach gniada/168 F: Catoki / Cambridge
M: Arancha / Accord II
O: Agata Mitrowska
B: Christina Martens
K022778 DE 431316680210
2.

58

A-CARMEN HOL POL 2008 Klacz siwa F: Colman / Carthago
M: Elisa III / Lancer II
O: Laura Radziszewska
B: Wojciech Kasperski
K014869 DE421000582708
3.

183

ARROW SP POL 2001 Wałach siwa F: Rubin
M: Akita
O: Wojciech Sutkowski
B: Piotr Rembelski
brak 009 66 0005401
4.

2

ASESOR Wielkopolska POL 2002 Wałach siwa/170 F: Renommee
M: Amfora
O: Aleksandra Szwajczewska
B: Kalinowski Ryszard
K007040 POL 007 66 03950 02
5.

117

ATOMIUM L HOL GER 2011 Wałach siwa/168 F: Clarimo / Clearway
M: Welfin / Lavall I
O: Michał Żewłakow
B: Henrike Feldhaus
K018936 DE421000111411
6.

49

BANITA Małopolska POL 2008 Wałach siwa F: Galman
M: Bryza
O: Agnieszka Tarkowska
B: Rumowski Krzysztof
brak
7.

154

BASTYLIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Oder
M: nn
O: Piotr Pająk
B: Piotr Pająk
K023151
8.

163

BILA SP POL 2004 Klacz gniada F: Lubań
M: Bilma
O: Krzysztof Krzemiński
B: Stadnina Koni Widzów-Krzysztof Tyszko
10778
9.

64

BIQUEEN HOL DEU 2009 Klacz siwa F: Quirado / Quidam De Revel
M: Pretty Woman / Limbus
O: Łukasz Kamiński
B: Heinrich Clausen
K024276 DE421000119209
10.

86

BON PARIS KL Typ Szlach. POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Bambino Van't Zorgvliet / Chin Chin
M: Budur / Bielick 14
O: Kinga Leszek-Karwańska
B: Kinga Leszek-Karwańska
K017638 616999660119007 616999660119007
11.

20

BORYS XX POL 2003 Wałach kasztanowata/160 F: Glimmerman
M: Brunilde / Forest Wind
O: Agata Mitrowska
B: Kazimierz Rogowski
K020947 POL030000002032
12.

125

BURSZTYN SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Luron / Guidam
M: Boliwia / Berberys
O: Piotr Zwierzyński
B: Roman Ferenc
K009053 POL009630132204 103WQ41
13.

33

CALMARO DSP GER 2010 Wałach kasztanowata/175 F: Colestus / Cornet Obolensky
M: Odette / Pesus
O: Karolina Gałkowska
B:
K021498 DE455870266210
14.

27

CALMETTE-P SP POL 2013 Klacz siwa F: Con Calma / Calato
M: Corleanda P / Larron
O: Jan Kalinowski
B: Witold Polowczyk
K024018 616009610036513
15.

60

CALYDOR WESTF POL 2010 Wałach gniada F: Carlo Grande / Carlos DZ
M: Panja / Poet
O: Włodzimierz Urbański
B: Adam Sosnowski
K017592 DE441411623810 105GY39
16.

135

CARANJA HOL GER 2011 Klacz gniada F: Cartani / Carthago
M: Ortega I / Caretino
O:
B: Heiko Kaeding
K021428 DE421000220511
17.

54

CARMEN VRS SP POL 2013 Klacz gniada F: Pablo / Pik Labionics
M: Corfina / Cranach
O: Dariusz Michalak
B: Dariusz Michalak
K023061 616009591003312
18.

91

CASSIS Z SP POL 2013 Wałach siwa F: Cassaro Z / Coronado
M: Pawica / Leuchtpfeil
O: Dominika Masiarczyk - Figarska
B: Dominika Masiarczyk - Figarska
K024797 056015Z55719313
19.

126

CASTEL-L SP POL 2011 Wałach siwa F: Cancoon / Colman
M: Conchita L / Cruzeiro-L
O: Piotr Zweirzyński
B:
K018658 616009610156011
20.

30

CELANDER KWPN NED 2007 Wałach gniada F: Tangelo van de Zuutenhoeve
M: Lieke
O: Monika Kwasieborska-Kościesza
B: Prywatny
K023470
21.

185

Challenge Picobello Z F:
M:
O:
B:
22.

162

CHIDALGO Wielkopolska POL 2009 Wałach gniada F: Gluosnis
M: Chinina
O: Idzikowska Magdalena
B: Kaczmarczyk Sławomir
Brak
23.

111

CHORĄŻY MŁP POL 2005 Wałach siwa F: Hebab
M: Charłupia / First Des Termes
O: Bogusław Święcki
B: SK Janów Podlaski
K013689
24.

90

COLETTA 33 Hanowerska GER 2010 Klacz gniada F: Cloney
M: Scarlett
O: Krzysztof Woźniakowski
B: Heinrich Grueppemeier
K024368
25.

96

CORFU HOL POL 2008 Wałach gniada F: Corland / Cor de la Bryere
M: Roxana / Capo
O: Jacek Rode
B: -
K017144
26.

95

CYJANID WEST. POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Etos / Santiego
M: Cherry / Helanis
O: Kamila Pleskacz
B: -
K018459
27.

115

CYKOR Kuc Walijski POL 2009 Wałach siwa/kuc:130 F: Carmana's Neptun / Breeton Da
M: Plamka / Borysław
O: Jacek Kapel
B: Robert Stypik
K020057 POL013600071409
28.

161

CZAMIR ARON SP POL 2012 Wałach siwa F: Lotos / Levantos II
M: Czamira / Rulon
O: Halszka Witkowska
B: Krzysztof Szczepaniak
K024847 616009610094212
29.

9

DAKOTA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada/160 F: Salazar
M: Debra
O: Patrycja Bińkowska
B: Jerzy Bąk
K015388 009 59 00326 07
30.

109

DALLOUSINA M OS POL 2010 Klacz gniada F: Balloussini
M: Dollar Girl
O: Grzegorz Kubiak
B: Niemcy
K024299
31.

10

DAME KWPN NED 2008 Klacz gniada F: Nabab de Reve
M: Jennifer/Capitol
O: Beata Naruszewicz - Stroińska
B:
K021889 528003000809047 105AY42
32.

141

DAR WLKP POL 2004 Wałach kara F: nn
M: nn
O: Kim Doung Vam
B: nn
brak
33.

93

DAR-S Szlachetna Półkrew POL 2008 Wałach gniada F: Vandamme/Guidam s.f.
M: Canadian Winter xx
O: Daniel Zawadzki
B: Kazimierz Skrzypczyński
K018837
34.

116

DEKOR Małopolska POL 2009 Wałach siwa F: Wareg
M: Des Terma
O: Seweryna Afanajsew
B: None
None
35.

157

DELEKTA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Talent /
M: Delicja /
O: Ingrid Szrajer
B: Agnieszka Jabłońska
K014340 616009610107206
36.

47

DELILAH M POL 2010 Klacz gniada/165 F: AWANS
M: DECYBELA
O: KRASOWSKI SPÓŁKA JAWNA
B: K. Z. Krasowscy
K016373 6160060050610
37.

140

DEMON DEL KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Agnieszka Nowicka
B:
K019469 616999661961007
38.

124

DODA Małopolska POL 2013 Klacz siwa F: Barnaba
M: Dąbrówka
O: Edyta Ludwiniak
B: Gabriel Górski
K024812
39.

43

DOMEYKO WLKP POL 2006 Ogier gniada F: Eskudo / Dido
M: Dalia / Dionizos
O: Izabela Nyugen
B: Izabela Nyugen
K010136 POL007610048406
40.

12

DOMEYKO WLKP POL 2006 Ogier gniada F: Eskudo / Dido
M: Dalia / Dionizos
O: Izabela Nyugen
B: Izabela Nyugen
K010136 POL007610048406
41.

16

DON CARLON AES POL 2012 Ogier gniada/165 F: Carlon
M: Dalia
O: Marta Hejger
B: Marta Hejger
Brak
42.

145

DRAKA SP POL 2002 Klacz gniada F: Marino
M: Drafne / Szaser
O: Jan Kalinowski
B: Jan Kalinowski
K008448
43.

173

EBEN HAEZER KWPN NLD 2009 Wałach ciemnogniada/170 F: VERON
M: SANIKI
O: ALEKSANDR SARCHAU
B: G.J.BOM
K020619
44.

171

EMAELA SP POL 2014 Klacz gniada F: MESSENGER
M: EMARILLA
O: MARTA SZRAJER
B: SK JANÓW PODLASKI
BRAK 616009580271514
45.

127

EMIRATES HAN GER 2011 Wałach ciemnogniada F: El Bundy / Escudo I
M: Lady Lou KHR / Langer Jan
O: Marek Urbaniak
B: Niemcy
K023472 DE431316105611
46.

67

ENYA HOL. NLD 2007 Klacz ciemnogniada/166 F: Colandro
M: Evita IX
O: Sylwia Radecka- Nowacka
B: Cents Manfred
brak DE421000636207
47.

188

Erquye Pegignon F:
M:
O:
B:
48.

74

ESCATO HAN POL 2004 Wałach kara/169 F: Escudo I / Espri
M: Dakita / Dorian
O: Jarosław Celski
B: Dariusz Michalak
K008698 DE431317013204 102YH53
49.

172

ESCULAP Małopolak POL 2014 Ogier ciemnogniada F: Stilios
M: Elba po Narcyz
O: Dziubiński Sławomir
B: Podkańska-Dziubińska Katarzyna
brak
50.

123

FALKATA WLKP POL 2007 Klacz siwa/165 F: Dżamir /
M: Falanga /
O: Dominika Jamorska
B: Henryk Święcicki
K025262 POL007610193407
51.

85

FANTA SP POL 2013 Klacz siwa/171 F: Karnalit /
M: Fantazja /
O: Karolina Osiewicz
B: Karolina Osiewicz
brak
52.

73

FIDELIO HAN GER 2008 Wałach gniada F: For Edition / Forsyth
M: Escalora / Escudo I
O: Katarzyna Sompol
B: Oskar Wiese
K013735 DE431314802808 103VT09
53.

61

FINNA W KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Cantos / Contender
M: Cally Z / Caretano Z
O: Włodzimierz Urbański
B:
K024231 528003201011191 104QX59
54.

44

FIODOR MŁP POL 2007 Wałach siwa/172 F: Planet / Zoon
M: Furia / Łyk
O: Aleksandra Głośniak
B: Jarosław Pawlik
K017455 POL006550002107
55.

51

FIRST SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: -
M: -
O: Maria Król
B: -
616009660810002 A0014883S
56.

89

FLOURIN DU ROUET SP POL 2007 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Florin / For Feeling
O: Magdalena Zamoyska
B:
K011507 POL009670100607
57.

35

FOREST Małopolska POL 2003 Wałach F: Fiskor
M: Foka
O: Magdalena Augustyniak
B: Sławomir Kornalski
POL 006550021403
58.

98

GACEK SP POL 2003 Wałach gniada F: Demetrios
M: Godilo
O: Jacek Rode
B: Lingo Mirosław
K013287
59.

138

GELUKSROOS KWPN NLD 2012 Klacz gniada/162 F: Con Polydor
M: Cedelroze / Sarantos
O: Justyna Kopko
B: Holandia
K025786
60.

42

GERRY GREY Hanowerska POL 2012 Wałach siwa F: Grey Top
M: Stella
O: NN
B: NN
PZJ:K024212
61.

68

GÓRALKA SP POL 2002 Klacz gniada F: Revel / Animo
M: Ghana / Demon Club
O: Agnieszka Zelent-Kociankowska
B: SK Rzeczna
K015978 POL009600101202
62.

48

GOTHAM XX POL 2010 Wałach ciemnogniada/161 F: Grand Presidium
M: Gondola
O: Aleksandra Gronek
B: Tomaszewski B.M.
brak
63.

128

GRAND CORIDA SP POL 2006 Klacz gniada/176 F: Corleone Z / Coriall
M: Garda / Grandeur
O: Piotr Zwierzyński
B: Jan Chrzanowski
K014374 POL009670025206 104QD98
64.

72

GRYKA SP POL 2004 Klacz gniada F: Akcent / Jankes
M: Grana / Edredon
O: Maciej Typiński
B: SK Kalników
K020637 POL009630254004
65.

46

GUIDAM KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Zapatero VDL / Chin Chin
M: Oberlina / Holland
O: Katarzyna Kuptel
B:
K023214 528003201101092
66.

189

H- CARYLLO SP POL 2010 Wałach siwa F: Carry Son
M: Herma
O: Agnieszka Kotwa-Grudzińska
B: Agnieszka Kotwa-Grudzińska
brak
67.

19

H- CARYLLO SP POL 2010 Wałach siwa F: Carry Son
M: Herma
O: Agnieszka Kotwa-Grudzińska
B: Kazimierz Bartkowiek
2450/18 B
68.

62

HAMILTON KWPN NED 2012 Wałach siwa F: Whitaker / Clinton
M: Wolinda / Ahorn
O: Jantex Sp. z o. o.
B: 717803 W. Luttikhuis
K022414 528003201202486 105PS55
69.

143

HAMLET F.S. KWPN POL 2012 Wałach kara/171 F: Zambesi
M: Sjanny
O: Aleksandra Nazar
B: Justyna Kopko
K023255 68920103949595959595
70.

113

HANTERKA OLD POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Corvallo / Coriano
M: Highvellya / Highvalley
O: Paweł Piotrowski
B: M i T Siergiej
K012163 DE418181111005
71.

101

HAVENA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Klacz gniada F: Dionizos
M: Haidi
O: Urszula Janiszewska
B: Mirosław Fijołek
brak 616009661583211
72.

184

HERE I AM KWPN NED 2012 Wałach siwa F: Untouchable / Hors la Loi II
M: Deliah / Mr. Blue
O: Jacek Kuźma
B:
K024583 528003201207163 105RY85
73.

34

HERMAN KWPN NED 2012 Ogier ciemnogniada/175 F: Think Twice D'ici / Burggraaf
M: Belle Miranda / Sarantos
O: Karolina Gałkowska
B: W.A.M. Oude Wesselink
K021644 528003201209826
74.

110

HILDA MŁP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Dzingis
M: Henna
O: Bogusław Święćki
B: -
K022849
75.

75

HIP HOP SP POL 2006 Wałach kasztanowata/165 F: Luron / Guidam
M: Hrabina W / Carlon
O: Jarosław Celski
B: Marek Sutnik
K010615 POL009600061006
76.

45

HISZPAN SP POL 2008 Wałach srokata F: Ulisses / Karandasj
M: Hiszpanka / Noel
O: Tatiana Konstańczuk
B: Jan Kłosek
K013790 POL009510342508
77.

142

HORSEHEATH DIAMOND LAD ISH IRL 2009 Wałach gniada F: Carric Diamond Lad
M: Ballacraine
O: Piotr Pertkiewicz
B: Irlandia
K025368 74383933737
78.

94

HUNCWOT SP POL 2011 Wałach gniada F: Come Back II / Cor De La Bryere
M: Halka / Loxley
O: Kamila Pleskacz
B: Janusz Kosek
K020079
79.

175

IGUANA DANNY'S GIRL KUC POL 2008 Klacz srokata/kuc:139 F: Santara Danny's Boy / Markoad Adante
M: Inka / Domingo
O: Artur Bar
B: Daria Wachnowska
K020879 POL013680030208
80.

120

INSYGNIA Wielkopolska POL 2009 Klacz ciemnogniada/163 F: Barbur
M: Intara
O: Radosław Paliszkiewicz
B: Pępowo
None
81.

131

INVICTA KWPN POL 2013 Wałach kasztanowata/168 F: Calvin Z
M: Orania
O: Egbert Schep
B: Egbert Schep
Brak
82.

57

JARD SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Czuwaj
M: Jucznia / Chef Supreme
O: brak
B: brak
K016950
83.

132

JARDE-LAND WLKP POL 2007 Klacz ciemnogniada/171 F: Landjonker S
M: Jaxa
O: Agnieszka Leśniak
B: Krzysztof Zdun
K016521 POL007590188507
84.

151

KAILY Czeska Gorąco-Krwista CZE 2008 Klacz kasztanowata/169 F: Radegast
M: Kentaur
O: Piotr Sarnecki
B: Piotr Sarnecki
K017057 203 009 226779507
85.

134

KOSOW CANNMOR HOL GER 2005 Wałach siwa F: Colman / Carthago
M: E-Fan / Grundyman
O: Jacek Kosow
B: Udo Wagner
K018924 DE421000321805 104UO92
86.

160

KRONOS Wielkopolska POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Polder
M: Kryza
O: Kinga Mikołajczyk
B: Kowalski Jan
brak
87.

79

L-BRENDA KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc: F: Jasmont / Top Ewita
M: Leksora / nn
O: Piotr Zaborowski
B: Ireneusz Wojtkowiak
K017140 616013680078609
88.

63

L'COLANTOS SP POL 2011 Ogier gniada F: Cola / Contender
M: Lotte / Levantos I
O: Włodzimierz Urbański
B: Adam Sosnowski
K019781 616009661580811 105HD33
89.

26

LADYKRACHER 8 HAN GER 2002 Ogier gniada/165 F: Landclassic / Landadel
M: Beresina / Silvester
O: Kinga Leszek-Karwańska
B: Helga Goerlich
K009575 DE431316552402
90.

107

LIMBO OLD POL 2009 Wałach siwa/164 F: Livello / Limbus
M: Arradora / Corrado I
O: Małgorzata Rogalska
B:
K017646 DE418184070109
91.

129

LOLITA BH WLKP POL 2006 Klacz gniada/156 F: Emetyt / Kwartet
M: La Rochelle BH / Arianin
O: Anton Huber Prodatecc
B: Bogna Hupa
K017944 POL007660980406
92.

104

LORD OF THE RING KG SP POL 2010 Wałach gniada F: Vandamme / Quidam
M: Larysa K / Graf Top
O: Magdalena Ziajkowska
B: Grzegorz Komin
K017375 616009610115510 105EW09
93.

52

MAFIA MŁP POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:149 F: Oregon
M: Maska
O: Wiesław Solarz
B: Ryszard Szpatuśko
brak
94.

65

MARINELLO KUC GER 2001 Ogier bułana/kuc: F: Magic Main
M: Sanny
O: Maria Król
B: Maria Król
K007806
95.

177

MARKIZA KUC POL 2007 Klacz bułana/kuc:140 F: Nowator / Pepton
M: Mojra / Grosz
O: Artur Bar
B: Zygmunt Jamka
K020880 POL013660009507
96.

174

MEGATRON Württemberger DEU 2011 Wałach siwa F: MONSUM
M: SINA
O: Krystyna Pędrakowska
B: Frieder Homberger
K025154
97.

155

MERCEDES SP POL 2013 Wałach gniada F: Corrado Boy
M: Mariotta
O: Monika Sitarska
B: Polska
Brak
98.

39

MERWIN Typ Szlachetny POL 2001 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Hanna Kosińska
B: NN
POL 999 66 00428 01
99.

179

MILLCROFT VIVA Kuc Walijski GBR 2009 Klacz kasztanowata/kuc:134 F: Cwrtycadno Caradog / Eyarth Celebration
M: Millcroft Dahlia / Millcroft Royal Lustre
O: Magdalena Karczewska
B: Magdalena Karczewska
K020200 826046020155026
100.

92

MISSISSIPI Kuc Connemara POL 2012 Klacz siwa/kuc:147 F: Innellan Phoenix / Liscaninana Boy
M: Mystic Moonshadow / Lishmar Rabel
O: Katarzyna Bohdanowicz
B: Katarzyna Bohdanowicz
K021250 616013661246212
101.

112

MONTE CHRISTO AB MŁP POL 2010 Wałach siwa F: Huzar /
M: Motorola /
O: Dorota Wakuińska
B: Mirosław Janik
K023367
102.

84

NADAL SP POL 2007 Wałach gniada F: Lesotho
M: Niezapominajka
O: Izabella Tomaszewska
B: SK Nowielice
K012424 POL009640033207 103ZR24
103.

133

NADZIEJA I SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/165 F: Vandamme / Guidam
M: Neska / Sir Neel
O: Jowita Gut
B: Dariusz Mantaj
K020504 616009610044810
104.

81

NEFRYT Mały Koń POL 2005 Wałach gniada/mk: F: Bart
M: Nandina
O: Agata Borys
B: SK Dobrzyniewo
K020982
105.

41

NESSINO XX POL 2006 Ogier gniada F: Dzielżan
M: Nieglinka
O: Stanisław Choiński
B: Ryszard Szpar
K016580 12197
106.

156

NETIA WLKP POL 2002 Klacz ciemnogniada F: Alamos
M: Nadzieja
O: Maciej Zając
B: Maciej Zając
brak
107.

114

NEVIO 17 DRP DEU 2006 Wałach gniada/154 F: Nibelungenheld
M: Mhadina
O: Jacek Kapel
B: Hedwig Buil
brak DE 443430007906
108.

121

NINETTE L KUC POL 2005 Klacz kasztanowata/kuc: F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Nancy L / Czyżyk
O: Agata Pawłowska
B: KJ Alexander
K021917 POL013580217605
109.

170

NINTO CHICO WESTF GER 2008 Wałach gniada F: Nintender /
M: Charmon /
O: Sławomir Miąsko
B:
K013858
110.

186

Nixon F:
M:
O:
B:
111.

187

NOBLE LADY HOLST DNK 1998 Klacz siwa/165 F: Corrado I
M: Lincoln
O: Jacek Kuźma
B: Dania
K010975 21 02645 98 BEL10978
112.

8

NOMINACJA SP POL 2004 Klacz siwa F: Hartland / Czad
M: Naomi / Eremita
O: Maciej Zając
B: Maciej Zając
K014127 616009661641004
113.

32

ODYS-L SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Lescibard-L
M: Orbita
O: Barbara Świdzińska
B: Sławomir Jarmuszczak
brak
114.

3

OSKAR F:
M:
O:
B:
brak
115.

53

PABLO I OLD GER 2004 Wałach ciemnogniada F: Pik Labionics / Pik Bube
M: Ondra / Cor De Brillant
O: Anna Michalak
B:
K008687 DE433330321904 102XR90
116.

77

PAGANINI SP POL 2012 Wałach gniada F: Quasimodo van de Molendreef
M: Palmira
O: Grzegorz Gburzyński
B: Eco-Abi
K024817
117.

122

PIASTA Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz gniada F: Iskar
M: Persa
O: Elina Dzmitruk
B: Józef Czerwiński
616 009 69 00456 10
118.

71

PLASTYK MŁP POL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Planet
M: Kropka
O: Joanna Łąka-Wałach
B: Joanna Łąka-Walach
K021860 616 006550152311
119.

106

POLONIA SP POL 2000 Klacz ciemnogniada F: Marino
M: Prelekcja
O: Jan Kalinowski
B: Andrzej Pohl
K008447
120.

178

R-MEFISTO Typ Szlachetny POL 2013 Wałach gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
O: Michał Bisaga
B: Aleksandra Leszczyńska
K024860 616 999 66 14108 13
121.

108

RADETZKY TRK POL 2002 Wałach gniada/178 F: Ignam / Akropol
M: Rawka / Sir Shostakovich
O: Paulina Borowiec
B: Andrzej Grad
K008208 POL732010011202 104VD19
122.

88

RAF LIDER WLKP POL 2008 Ogier gniada F: Lider / Le Grand
M: Rafa / Monte Christo
O: Krzysztof Suchożebrski
B: Mirosław Kozański
K011901 POL007610061908
123.

102

RAWIS Szlachetna Półkrew POL 2001 Klacz gniada F: BOLERO DE RAVEL
M: RAWA
O: Grażyna Bałtuszys
B: Andrzej Felski
K006268 08305
124.

87

RIANA P SP POL 2012 Klacz gniada F: Con Calma / Calato
M: Rebella / Landos
O: Ewa Mazurowska
B: Witold Polowczyk
K020740 616009610012912
125.

99

ROSATO SPRITZZ FP HOL GER 2012 Wałach gniada F: Riscal
M: Baroness XIII
O: Jacek Rode
B: Niemcy
K025325
126.

78

ROXANNE 154 HAN GER 2004 Klacz kara F: Cheenook / Caretino
M: Reingold / Ravel
O: Agnieszka Uljanowska
B: Hubert Knigge
K022048 DE431316983704
127.

119

RUSHMOOR RUMBLE New Forest POL 2010 Wałach gniada/kuc:146 F: Brookshill Brumby
M: Rushmoor Ramble
O: Dariusz Sochocki
B: GBR
K024747
128.

56

SENIOR SP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Rytm / Rio Branco
M: Segowia / Genius
O: Marcin Kamiński
B: SK Pródnik
K007378 POL009690042003 102YF73
129.

55

SIENA SP POL 2008 Klacz gniada/167 F: Placido / Animo
M: Segowia / Alywar
O: Izabella Jezierska - Gwóźdź
B: SK Iwno
K018123 POL009610184708
130.

130

SIR CONUS ZW SP POL 2011 Wałach gniada/165 F: Conus B / Cosinus
M: Safi / Gere
O: Prodatecc Anton Huber
B: Wojciech Zdebel
K020615 616009540005411
131.

83

SZIMANO SP POL 2009 Ogier gniada F: Imequyl / Luron
M: Szaki / Kissovo
O: Izabella Tomaszewska
B: SK Ochaby
K019371 616009540116409
132.

182

SZMULA F:
M:
O:
B:
133.

97

TIMIAN Czes. Gorąc. CZE 2009 Ogier kasztanowata/175 F: Amarillo
M: Tajga
O: Jacek Rode
B: -
K018965
134.

159

TITINKA SP POL 2013 Klacz gniada/mk:157 F: El Salvador
M: Tinta
O: Tomasz Godek
B: Klub Sportowy Nad Wigram
K025212 616009510252713
135.

80

TOPAZ MŁP POL 2005 Wałach gniada F: Efekt
M: Tamaria
O: Agnieszka Markiewicz
B: Janów Podlaski
K010029
136.

181

Tsira wlkp 2000 kasztan F: Voltaire
M: Iskra
O:
B:
137.

40

TURINI Pełna Krew Angielska POL 2008 Klacz kasztanowata F: Belenus
M: Truskawka
O: Monika Łapińska
B: SK Golejewko
Brak
138.

180

VENEZIA SP POL 2013 Klacz gniada F: Quality Time
M: V Emy / Verdi
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K022602
139.

11

WELUR SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Markies V
M: Wolica / Life And Liberty
O: Marcin Kamiński
B: SK Rzeczna
K023761 616009600164413
140.

50

WICORD SP POL 2009 Wałach kasztanowata/170 F: Cordial
M: Wiara
O: Sylwia Paprocka
B: Marek Głowala
K015502
141.

139

YOU TOO Irish Sport Horse IRL 2011 Wałach gniada/167 F: x
M: x
O: Justyna Kopko
B: Irlandia
brak 49349393930002002
142.

31

ZUCCHERO A VELO KUC POL 2011 Ogier gniada/kuc:141 F: Malborn
M: LH'S Zanadiqua
O: Arkadiusz Krupiński
B: Niemczewska Barbara
K023354 616013661439611 616098200041755
143.

66

ZUCCHERO A VELO KUC POL 2004 Ogier gniada/kuc: F: Malbron
M: LHS’S ZANADIQUA
O: Arkadiusz Krupinski
B: Barbara Niemczewska
616013661439611
Rider Club
Competition
Prize
Celska Olga SKJ Beckersport
600
SUM:
600.00
Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
50
SUM:
50.00
Huber Wiktoria KU AZS Politechniki Warszawskiej
250
300
50
SUM:
600.00
Kadłubowski Aleksander KJ Strzała Krubiczew
150
SUM:
150.00
Kamiński Łukasz KU AZS Politechniki Warszawskiej
50
SUM:
50.00
Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
300
400
SUM:
700.00
Mazurowska Ewa Polski Polo Klub
150
200
250
SUM:
600.00
Pawluczuk Marek Jeździecki Klub Sportowy Equita
200
SUM:
200.00
Pondo Natalia BPK (MAZ)
100
SUM:
100.00
Retka Krzysztof St. Warszawski KJ
400
250
SUM:
650.00
Rode Jacek JKS Equita Świętochów
50
SUM:
50.00
Stevnert Natalia KJ Aromer Józefin
50
SUM:
50.00
Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek
600
SUM:
600.00
Tomaszewska Izabella Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
400
SUM:
400.00
Urbańska Malwina St. Warszawski KJ
50
50
SUM:
100.00
Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw
50
100
250
SUM:
400.00
Żuk Zuzanna KJ Bertyn Piastowo
50
100
SUM:
150.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Afanasjew Seweryna
SKJ Bobrowy Staw
DEKOR (116)
2018-06-23
Bar Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2018-06-24
12
2018-06-24
19
MARKIZA (177)
2018-06-24
13
2018-06-24
2
R-MEFISTO (178)
2018-06-24
1
2018-06-24
16
Bińkowska Patrycja
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
DAKOTA (9)
2018-06-24
16
2018-06-24
Bisaga Ines
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2018-06-24
1
Bohdanowicz Konstancja
BPK (MAZ)
2018-06-23
3
2018-06-23
2018-06-23
13
Borowiec Paulina
KJ Dobrzyniec
RADETZKY (108)
2018-06-23
12
2018-06-23
11
2018-06-24
21
2018-06-24
9
Borys Julia
Bez przynależności klubowej
NEFRYT (81)
2018-06-23
20
2018-06-23
27
2018-06-24
16
2018-06-24
Celska Olga
SKJ Beckersport
ESCATO (74)
2018-06-23
20
2018-06-23
2018-06-24
10
2018-06-24
HIP HOP (75)
2018-06-23
19
2018-06-23
1
600
2018-06-24
13
2018-06-24
8
Choińska Hanna
KJ Dworek Okuniew
NESSINO (41)
2018-06-24
17
2018-06-24
Ciszewska Kinga
bpk
2018-06-24
2018-06-24
24
Dąbkowska Aleksandra
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2018-06-23
5
50
2018-06-23
10
2018-06-24
6
2018-06-24
Daszczyk Kinga
KJ Jantar Stryków
INVICTA (131)
2018-06-23
2018-06-23
2018-06-24
32
2018-06-24
2018-06-23
18
2018-06-23
7
2018-06-24
11
2018-06-23
7
2018-06-23
9
2018-06-24
7
Dmowska Paulina
BPK
HILDA (110)
2018-06-23
17
2018-06-23
20
Dzmitruk Elina
Stajnia Poster
PIASTA (122)
2018-06-23
8
2018-06-23
22
Florczak Aleksandra
UKS Primo Kozery
FIRST (51)
2018-06-23
10
2018-06-23
26
2018-06-24
32
2018-06-24
15
Florkiewicz Agata
Stowarzyszenie KS Chojnów
2018-06-23
2018-06-23
2018-06-24
30
2018-06-24
Gałkowski Jacek
KS AZS AWF Warszawa
CALMARO (33)
2018-06-23
15
2018-06-23
HERMAN (34)
2018-06-23
2018-06-23
Gburzyński Grzegorz
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2018-06-24
29
2018-06-24
2018-06-24
19
Głośniak Iga
UKS Primo Grodzisk Maz.
FIODOR (44)
2018-06-23
18
2018-06-23
17
2018-06-24
8
2018-06-24
6
Godek Tomasz
LKJ w Gałkowie
TITINKA (159)
2018-06-23
2018-06-23
2018-06-24
2018-06-24
22
Graczyk Julia
JKS Olsza
2018-06-24
1
2018-06-24
26
2018-06-24
YOU TOO (139)
2018-06-24
31
2018-06-24
Gronek Aleksandra
BPK
GOTHAM (48)
2018-06-23
10
2018-06-23
1
2018-06-23
11
2018-06-24
2018-06-24
1
2018-06-24
15
Gwóźdź Julia
St. SKJ Bobrowy Staw
SIENA (55)
2018-06-23
4
2018-06-23
2018-06-24
11
Hejger Marta
LKJ Gałkowo
2018-06-24
2018-06-24
27
Huber Wiktoria
KU AZS Politechniki Warszawskiej
LOLITA BH (129)
2018-06-23
1
250
2018-06-23
2
300
2018-06-24
12
2018-06-24
5
50
2018-06-23
2
2018-06-23
28
2018-06-24
13
Idzikowska Magdalena
KJ Equest Łąck
CHIDALGO (162)
2018-06-23
12
2018-06-23
Izdebski Paweł Janusz
Stajnia Nad Wisłą - Łomianki
ASESOR (2)
2018-06-23
2018-06-23
6
Jamorska Dominika
Kielecki Klub Jeździecki
FALKATA (123)
2018-06-23
12
2018-06-23
2018-06-24
28
2018-06-24
27
Janiszewska Magdalena
brak
HAVENA (101)
2018-06-23
7
2018-06-23
2018-06-24
5
2018-06-24
21
Jaworska Julia
BPK
ARROW (183)
2018-06-24
2
2018-06-24
20
Kadłubowski Aleksander
KJ Strzała Krubiczew
WELUR (11)
2018-06-24
2018-06-24
33
DOMEYKO (12)
2018-06-23
2
150
2018-06-23
10
2018-06-24
10
2018-06-24
8
ESCULAP (172)
2018-06-24
8
2018-06-24
6
Kajak Dawid
BPK (MAZ)
GRYKA (72)
2018-06-23
22
2018-06-23
29
2018-06-24
6
2018-06-24
20
Kalinowski Cezary
KJ Strzała Krubiczew
2018-06-23
14
2018-06-23
13
2018-06-24
7
2018-06-24
18
2018-06-23
2018-06-23
28
2018-06-24
31
2018-06-24
DRAKA (145)
2018-06-23
2018-06-23
10
2018-06-24
3
2018-06-24
Kamiński Jan
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
SENIOR (56)
2018-06-24
12
2018-06-24
27
JARD (57)
2018-06-24
19
2018-06-24
30
Kamiński Łukasz
KU AZS Politechniki Warszawskiej
BIQUEEN (64)
2018-06-23
17
2018-06-23
26
2018-06-24
21
2018-06-24
5
50
Kapel Julia
KJ Aldragho Piaseczno
NEVIO 17 (114)
2018-06-24
4
2018-06-24
30
CYKOR (115)
2018-06-24
2018-06-24
22
Karczewska Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2018-06-24
1
2018-06-24
23
Kehiaian Vartui
Bpk
DOMEYKO (43)
2018-06-24
1
2018-06-24
6
Kociankowska Justyna
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
2018-06-24
14
2018-06-24
25
Koroluk Agata
UKS Primo Grodzisk Maz.
2018-06-23
1
2018-06-23
10
2018-06-23
Kościesza Łukasz
TKKF Ognisko Hubert Warszawa
2018-06-24
9
2018-06-24
20
Kosińska Maja
BPK
MERWIN (39)
2018-06-23
2018-06-24
2
2018-06-23
Kotwa-Grudzińska Agnieszka
Niezrzeszona
2018-06-23
14
2018-06-23
2018-06-24
16
2018-06-24
37
2018-06-24
Krasowski Zbigniew
KJ DWOREK
DELILAH (47)
2018-06-23
21
2018-06-23
27
2018-06-24
27
Krzemińska Aleksandra
brak
BILA (163)
2018-06-24
4
2018-06-24
18
Krzywicka Agnieszka
BPK
NETIA (156)
2018-06-24
2018-06-24
Kudła Magdalena
bpk
FOREST (35)
2018-06-24
10
2018-06-24
Kuptel Katarzyna
KJ Rock Horses
HISZPAN (45)
2018-06-23
2
2018-06-23
21
2018-06-24
3
2018-06-24
7
Kuptel Małgorzata
KJ Rock Horses
GUIDAM (46)
2018-06-23
2018-06-23
2018-06-24
29
2018-06-24
Kuźma Nadia
KJ Bobrowy Staw
2018-06-23
7
2018-06-23
24
2018-06-24
5
2018-06-24
7
Laskowska Paulina
KJ J.J. Darboven Rumia
CHORĄŻY (111)
2018-06-23
1
2018-06-23
14
Leśkiewicz Sandra
Różaland
FANTA (85)
2018-06-24
3
2018-06-24
Leszek-Karwańska Wiktoria
SKJ Hawajka Majdan
2018-06-23
20
2018-06-23
22
2018-06-24
2
300
2018-06-24
2
400
2018-06-23
5
2018-06-23
2018-06-24
24
2018-06-24
26
Lewandowska Weronika
JKS Olsza
DAR (141)
2018-06-24
2018-06-24
Ludwiniak Katarzyna
BPK
DODA (124)
2018-06-23
5
2018-06-23
2018-06-24
25
2018-06-24
20
Łapiński Wiktor
BPK
TURINI (40)
2018-06-23
6
2018-06-23
6
2018-06-23
5
Markiewicz Alicja
UKS Primo Grodzisk Maz.
2018-06-24
6
2018-06-24
5
TOPAZ (80)
2018-06-24
36
2018-06-24
14
2018-06-24
Mazurowska Ewa
Polski Polo Klub
RIANA P (87)
2018-06-23
18
2018-06-23
12
2018-06-24
2
150
2018-06-24
18
2018-06-23
23
2018-06-23
6
2018-06-24
12
2018-06-23
6
2018-06-24
3
200
2018-06-24
3
250
VENEZIA (180)
2018-06-23
29
2018-06-23
2018-06-24
10
2018-06-24
Mazurowska Ewa
KJ Strzała Krubiczew
2018-06-23
15
Mikołajczyk Kinga
Equest
KRONOS (160)
2018-06-23
1
Mitrowska Martyna
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
BORYS (20)
2018-06-23
2
2018-06-23
19
2018-06-24
1
2018-06-23
2018-06-23
11
2018-06-24
2018-06-24
35
Możdżyński Victoria
Stajnia Nad Wisłą - Łomianki
OSKAR (3)
2018-06-23
1
Naruszewicz - Stroińska Julia
BPK (MAZ)
DAME (10)
2018-06-23
2018-06-23
8
2018-06-23
30
2018-06-24
6
2018-06-24
25
Olesiejuk Jakub
BPK
2018-06-24
4
MERCEDES (155)
2018-06-23
13
2018-06-23
2018-06-24
28
2018-06-24
Olszewski Tomasz
JKS Olsza
2018-06-24
14
2018-06-24
19
SZMULA (182)
2018-06-24
12
2018-06-24
33
Paliszkiewicz Natalia
Klub Jeździecki Legia Kozielska
INSYGNIA (120)
2018-06-24
10
2018-06-24
2018-06-24
17
Paprocka Karolina
SKJ Bajardo
WICORD (50)
2018-06-23
25
2018-06-23
2018-06-24
2018-06-24
18
Pawluczuk Marek
Jeździecki Klub Sportowy Equita
CYJANID (95)
2018-06-23
3
2018-06-23
16
2018-06-24
11
2018-06-24
17
CORFU (96)
2018-06-23
15
2018-06-23
3
200
2018-06-24
15
2018-06-24
29
2018-06-24
11
2018-06-23
9
2018-06-24
2018-06-23
Pawłowska Irena
bpk
NINETTE L (121)
2018-06-24
8
2018-06-24
2018-06-24
9
Pertkiewicz Laura
JKS Olsza
DEMON DEL (140)
2018-06-24
2018-06-24
Piotrowska Maja
KJ Equistro Wierzawice
HANTERKA (113)
2018-06-24
8
2018-06-24
28
Pleskacz Kamila
JKS Equita Świętochów
HUNCWOT (94)
2018-06-23
19
2018-06-23
25
2018-06-24
13
2018-06-24
26
Podsiadło Daria
AZS AWF Warszawa
DELEKTA (157)
2018-06-23
24
2018-06-23
2018-06-24
8
2018-06-24
Pondo Natalia
BPK (MAZ)
NADAL (84)
2018-06-23
8
2018-06-23
3
100
Poznańska Aleksandra
JKS Karolina Mińsk Mazowiecki
2018-06-23
6
2018-06-23
6
Radecka-Nowacka Sylwia
BPK
ENYA (67)
2018-06-23
9
2018-06-23
4
Radziszewska Laura
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
2018-06-23
25
2018-06-24
31
Retka Krzysztof
St. Warszawski KJ
2018-06-23
1
400
2018-06-23
3
250
Rode Jacek
JKS Equita Świętochów
TIMIAN (97)
2018-06-23
29
2018-06-23
30
2018-06-24
32
2018-06-24
25
GACEK (98)
2018-06-23
5
50
2018-06-23
2018-06-24
34
2018-06-24
15
Rogalska Weronika
KJ Aldragho Piaseczno
LIMBO (107)
2018-06-24
23
2018-06-24
Romańczuk Zofia Aleksandra
Stajnia Nad Wisłą - Łomianki
OSKAR (3)
2018-06-23
2018-06-23
11
Sarachau Aliaksandr
KJ Hippica Polonia
MEGATRON (174)
2018-06-24
9
2018-06-24
24
Sarnecka Agnieszka
bpk
KAILY (151)
2018-06-23
2018-06-23
18
2018-06-24
2018-06-24
Sarti Dario
none
RAWIS (102)
2018-06-23
3
2018-06-23
23
Sobiecka Nadia
UKS Primo
2018-06-24
18
2018-06-24
30
2018-06-24
11
2018-06-24
13
Sochocka Nadia
KJ Wiktorowo
2018-06-23
2018-06-23
Solarz Weronika
BPK
MAFIA (52)
2018-06-23
14
2018-06-23
19
2018-06-23
2018-06-24
9
2018-06-24
2018-06-24
24
Sompol Gabriela
Tuszyński KJ Garbówek
FIDELIO (73)
2018-06-23
16
2018-06-23
11
2018-06-24
23
2018-06-24
10
Staros Kamila
BPK
Tsira (181)
2018-06-23
1
2018-06-23
1
Stevnert Natalia
KJ Aromer Józefin
BASTYLIA (154)
2018-06-23
4
50
Świdzińska Barbara
brak
ODYS-L (32)
2018-06-23
6
2018-06-23
22
Szczepanik Ewelina
Tuszyński KJ Garbówek
PABLO I (53)
2018-06-23
21
2018-06-23
8
2018-06-24
1
2018-06-24
1
600
2018-06-23
10
2018-06-23
15
2018-06-24
28
2018-06-24
16
Szrajer Marta
KIELECKI KLUB JEŹDZIECKI
EMAELA (171)
2018-06-23
16
2018-06-23
13
2018-06-24
23
2018-06-24
Tarkowska Agnieszka
niezrzeszona
BANITA (49)
2018-06-23
1
2018-06-23
6
2018-06-23
6
2018-06-24
14
2018-06-24
1
2018-06-24
Tomaszewska Izabella
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
SZIMANO (83)
2018-06-23
7
2018-06-23
2
400
Trzaska Laura
KJ Strzała Krubiczew
POLONIA (106)
2018-06-23
11
2018-06-23
2018-06-24
12
2018-06-24
34
Uljanowska Agnieszka
KJ Strzała Krubiczew
2018-06-23
14
2018-06-24
14
Urbaniak Marek
BPK (MAZ)
EMIRATES (127)
2018-06-23
9
2018-06-23
26
Urbańska Malwina
St. Warszawski KJ
CALYDOR (60)
2018-06-23
9
2018-06-24
7
2018-06-24
4
50
FINNA W (61)
2018-06-23
11
2018-06-24
4
50
2018-06-23
24
2018-06-24
11
2018-06-23
4
2018-06-24
6
Wakulińska Dorota
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
2018-06-23
23
2018-06-23
2018-06-23
2018-06-24
17
Wałach Maja
KJ Dobrzyniec
PLASTYK (71)
2018-06-23
4
2018-06-23
2018-06-23
7
2018-06-24
7
2018-06-24
2018-06-24
Werelich Zuzanna
BPK (MAZ)
2018-06-24
22
Winiarska Zofia
JKS Olsza
2018-06-24
33
2018-06-24
Witkowska Halszka
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2018-06-23
16
2018-06-23
Woźniakowska Karolina
KU AZS UW
2018-06-24
26
2018-06-24
Zalewski Radosław
St. SKJ Bobrowy Staw
HERE I AM (184)
2018-06-23
4
50
2018-06-23
5
2018-06-24
17
2018-06-24
9
2018-06-23
23
2018-06-23
27
2018-06-24
3
100
2018-06-24
22
Nixon (186)
2018-06-23
21
2018-06-23
28
2018-06-24
1
250
2018-06-24
21
2018-06-23
12
2018-06-23
2018-06-24
15
2018-06-24
Zawadzki Daniel
Polska Akademia Jeździecka
DAR-S (93)
2018-06-24
29
2018-06-24
Żewłakow Maja
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
ATOMIUM L (117)
2018-06-23
9
2018-06-23
13
Żuk Zuzanna
KJ Bertyn Piastowo
CARANJA (135)
2018-06-23
8
2018-06-23
8
2018-06-24
5
50
2018-06-24
4
100
Zwierzyńska Żaneta
KJ Aromer Józefin
BURSZTYN (125)
2018-06-23
17
CASTEL-L (126)
2018-06-23
2018-06-23
2018-06-23
31

Number of Riders: 110

Number of Horses: 143

The sum of prizes: 5 450.00

Competition results developed by: HIPPOSERWIS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052014-3, Tomasz Próchniak, Lublin)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl