Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
89 ENTRY ACCEPTED 2018-06-02 00:06:42
2018-06-01 23:25:35
Anna Pachla FAROL
  • 1x 2c/L-3/Konkurs Regionalny
  • 1x 3/P-1/I półfinał runda P
88 ENTRY ACCEPTED 2018-06-02 00:06:27
2018-06-01 23:07:42
Magdalena Stempek-Gruszka DIAMENT
  • 1x 1a/L-2/Konkurs Towarzyski + Elim TUPM
  • 1x 2a/L-3/Konkurs Towarzyski
87 ENTRY ACCEPTED 2018-06-02 00:06:09
2018-06-01 23:01:12
Alicja Furtak JUNIDAR
  • 1x 1a/L-2/Konkurs Towarzyski + Elim TUPM
  • 1x 2a/L-3/Konkurs Towarzyski
86 ENTRY ACCEPTED 2018-06-02 00:05:55
2018-06-01 20:42:58
Liwia Olczyk LADYFY
  • 1x 3/P-1/I półfinał runda P
  • 1x 7/C-1/I półfinał runda C
  • 1x 10/P-2/II półfinał runda P
  • 1x 14/C-2/II półfinał runda C
85 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 19:08:42
2018-06-01 18:36:57
Małgorzata Szczugiel ENFILD
  • 1x 3/P-1/I półfinał runda P
  • 1x 10/P-2/II półfinał runda P
  • 1x 16/P-3/Finał Towarzyskiego Ujeżdżeniowego Pucharu Małopolski
84 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 18:13:24
2018-06-01 15:02:31
Katarzyna Bogusz GENERALISSIMUS ELDORADA XLI - 20
  • 1x 1a/L-2/Konkurs Towarzyski + Elim TUPM
  • 1x 9a/L-3/Konkurs Towarzyski + Elim TUPM
  • 1x 16/P-3/Finał Towarzyskiego Ujeżdżeniowego Pucharu Małopolski
83 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 18:12:56
2018-06-01 07:34:29
Anna Korek WAĆPAN-O
  • 1x 1c/L-2/Konkurs Regionalny + Elim TUPM
  • 1x 3/P-1/I półfinał runda P
  • 1x 9c/L-3/Konkurs Regionalny + Elim TUPM
  • 1x 15b/L-1/Konkurs Regionalny
  • 1x 16/P-3/Finał Towarzyskiego Ujeżdżeniowego Pucharu Małopolski
82 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 08:01:49
2018-06-01 04:06:46
Maciej Wiórek HELIOPOLIS
  • 1x 5/D1/I półfinał eliminacje OOM DK
  • 1x 12/D2/II półfinał eliminacje OOM DK
  • 1x 19/D3/Finał eliminacje OOM DK
81 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 08:01:32
2018-05-31 23:49:41
Julia Imioło CAMARO
  • 1x 9c/L-3/Konkurs Regionalny + Elim TUPM
  • 1x 16/P-3/Finał Towarzyskiego Ujeżdżeniowego Pucharu Małopolski
80 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 08:01:14
2018-05-31 22:03:43
Justyna Palmowska CANDYMAN
  • 1x 7/C-1/I półfinał runda C
  • 1x 14/C-2/II półfinał runda C
  • 1x 23/C-4/kür Finał Runda C
79 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 08:00:59
2018-05-31 21:37:14
Ewa Nowak HROMY
  • 1x 1a/L-2/Konkurs Towarzyski + Elim TUPM
  • 1x 9a/L-3/Konkurs Towarzyski + Elim TUPM
  • 1x 16/P-3/Finał Towarzyskiego Ujeżdżeniowego Pucharu Małopolski
78 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 08:00:40
2018-05-31 21:32:36
Aleksandra Stańska RAPSODIA
  • 1x 3/P-1/I półfinał runda P
  • 1x 6/N-4/I półfinał runda N
  • 1x 10/P-2/II półfinał runda P
  • 1x 13/N-5/II półfinał runda N
  • 1x 17/P-5/kür Finał runda P
  • 1x 21/N-7/kür Finał Runda N
77 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 08:00:22
2018-05-31 21:30:43
Wiktoria Czyż STRZAŁKA
  • 1x 1a/L-2/Konkurs Towarzyski + Elim TUPM
  • 1x 2a/L-3/Konkurs Towarzyski
76 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 08:00:00
2018-05-31 21:27:18
Małgorzata Belicka DOCENT
  • 1x 6/N-4/I półfinał runda N
  • 1x 13/N-5/II półfinał runda N
  • 1x 20/N-6/Konkurs Regionalny
75 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 07:59:42
2018-05-31 20:42:47
Iwona Ropek D-MOLL
  • 1x 1a/L-2/Konkurs Towarzyski + Elim TUPM
  • 1x 9a/L-3/Konkurs Towarzyski + Elim TUPM
  • 1x 16/P-3/Finał Towarzyskiego Ujeżdżeniowego Pucharu Małopolski
74 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 07:59:18
2018-05-31 20:08:42
Agnieszka Mazur-Zasępa HROMY
  • 1x 16/P-3/Finał Towarzyskiego Ujeżdżeniowego Pucharu Małopolski
73 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 18:53:57
2018-05-31 14:12:52
Amelia Orlińska KARINO
  • 1x 1a/L-2/Konkurs Towarzyski + Elim TUPM
  • 1x 9a/L-3/Konkurs Towarzyski + Elim TUPM
  • 1x 16/P-3/Finał Towarzyskiego Ujeżdżeniowego Pucharu Małopolski
72 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 12:52:12
2018-05-31 12:08:01
Magdalena Kowalska RAMADAN
  • 1x 10/P-2/II półfinał runda P
  • 1x 12/D2/II półfinał eliminacje OOM DK
71 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 12:00:41
2018-05-31 11:38:14
Hanna Kowalczewska EVERT
  • 1x 3/P-1/I półfinał runda P
  • 1x 10/P-2/II półfinał runda P
  • 1x 17/P-5/kür Finał runda P
70 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 12:00:14
2018-05-31 11:30:19
Hanna Kowalczewska CUDNA
  • 1x 6/N-4/I półfinał runda N
  • 1x 13/N-5/II półfinał runda N
  • 1x 21/N-7/kür Finał Runda N
69 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 11:59:51
2018-05-31 09:21:04
Wiktoria Niedośpiał PAKITA
  • 1x 1a/L-2/Konkurs Towarzyski + Elim TUPM
  • 1x 9a/L-3/Konkurs Towarzyski + Elim TUPM
  • 1x 16/P-3/Finał Towarzyskiego Ujeżdżeniowego Pucharu Małopolski
68 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 12:01:31
2018-05-31 09:15:43
Weronika Choczyńska MOKAR
  • 1x 1a/L-2/Konkurs Towarzyski + Elim TUPM
67 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 11:59:18
2018-05-31 09:13:53
Aleksandra Niedośpiał MOKAR
  • 1x 1a/L-2/Konkurs Towarzyski + Elim TUPM
  • 1x 9a/L-3/Konkurs Towarzyski + Elim TUPM
  • 1x 16/P-3/Finał Towarzyskiego Ujeżdżeniowego Pucharu Małopolski
66 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 23:15:03
2018-05-30 23:10:28
Wiktoria Kucia AMARILLO
  • 1x 1c/L-2/Konkurs Regionalny + Elim TUPM
  • 1x 4/P-6/I półfinał eliminacje OOM Kuce
  • 1x 9c/L-3/Konkurs Regionalny + Elim TUPM
  • 1x 11/P-3/II półfinał eliminacje OOM Kuce
  • 1x 16/P-3/Finał Towarzyskiego Ujeżdżeniowego Pucharu Małopolski
  • 1x 18/P-4/Finał eliminacje OOM Kuce
65 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 18:12:28
2018-05-30 22:42:17
Jakub Kwinta LUCKY B
  • 1x 1c/L-2/Konkurs Regionalny + Elim TUPM
  • 1x 4/P-6/I półfinał eliminacje OOM Kuce
  • 1x 9c/L-3/Konkurs Regionalny + Elim TUPM
  • 1x 11/P-3/II półfinał eliminacje OOM Kuce
  • 1x 16/P-3/Finał Towarzyskiego Ujeżdżeniowego Pucharu Małopolski
  • 1x 18/P-4/Finał eliminacje OOM Kuce
64 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 18:53:18
2018-05-30 22:04:30
Małgorzata Kuropiejska-Górniak PROWANSJA
  • 1x 3/P-1/I półfinał runda P
  • 1x 10/P-2/II półfinał runda P
  • 1x 16/P-3/Finał Towarzyskiego Ujeżdżeniowego Pucharu Małopolski
  • 1x 17/P-5/kür Finał runda P
63 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 22:25:17
2018-05-30 21:03:13
Urszula Milewska ŁANIA
  • 1x 3/P-1/I półfinał runda P
  • 1x 5/D1/I półfinał eliminacje OOM DK
  • 1x 10/P-2/II półfinał runda P
  • 1x 12/D2/II półfinał eliminacje OOM DK
  • 1x 17/P-5/kür Finał runda P
  • 1x 19/D3/Finał eliminacje OOM DK
62 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 22:24:57
2018-05-30 19:28:16
Alina Mikołajczyk ALARM
  • 1x 10/P-2/II półfinał runda P
  • 1x 16/P-3/Finał Towarzyskiego Ujeżdżeniowego Pucharu Małopolski
61 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 22:24:42
2018-05-30 19:00:12
Karolina Guca SORJANA
  • 1x 1c/L-2/Konkurs Regionalny + Elim TUPM
  • 1x 3/P-1/I półfinał runda P
  • 1x 9c/L-3/Konkurs Regionalny + Elim TUPM
  • 1x 10/P-2/II półfinał runda P
  • 1x 16/P-3/Finał Towarzyskiego Ujeżdżeniowego Pucharu Małopolski
60 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 16:08:19
2018-05-30 15:46:33
Pola Bielak DAMARA II
  • 1x 7/C-1/I półfinał runda C
  • 1x 14/C-2/II półfinał runda C
  • 1x 23/C-4/kür Finał Runda C
59 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 16:07:18
2018-05-30 15:22:55
Karolina Ślązak TORES-P
  • 1x 5/D1/I półfinał eliminacje OOM DK
58 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 16:06:45
2018-05-30 15:22:22
Karolina Ślązak CASANI
  • 1x 1c/L-2/Konkurs Regionalny + Elim TUPM
57 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 16:06:31
2018-05-30 15:17:01
Wiktoria Krzywda HAPPY BOY
  • 1x 7/C-1/I półfinał runda C
  • 1x 14/C-2/II półfinał runda C
  • 1x 22/C-3/Konkurs Regionalny
56 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 14:14:35
2018-05-30 11:37:19
Agnieszka Nawrot MARKIZA
  • 1x 3/P-1/I półfinał runda P
  • 1x 10/P-2/II półfinał runda P
55 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 11:28:13
2018-05-30 10:24:26
Aleksandra Bosek COOLMAN FEMONT
  • 1x 2a/L-3/Konkurs Towarzyski
  • 1x 9a/L-3/Konkurs Towarzyski + Elim TUPM
  • 1x 15a/L-1/Konkurs Towarzyski
54 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 23:13:46
2018-05-29 23:48:51
Damian Kuś EPOX
  • 1x 1c/L-2/Konkurs Regionalny + Elim TUPM
  • 1x 3/P-1/I półfinał runda P
  • 1x 9c/L-3/Konkurs Regionalny + Elim TUPM
  • 1x 10/P-2/II półfinał runda P
  • 1x 16/P-3/Finał Towarzyskiego Ujeżdżeniowego Pucharu Małopolski
  • 1x 17/P-5/kür Finał runda P
53 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 14:12:59
2018-05-29 23:01:56
Magda Rams JONKA
  • 1x 1a/L-2/Konkurs Towarzyski + Elim TUPM
  • 1x 2a/L-3/Konkurs Towarzyski
  • 1x 8a/L-2/Konkurs Towarzyski
  • 1x 9a/L-3/Konkurs Towarzyski + Elim TUPM
  • 1x 15a/L-1/Konkurs Towarzyski
  • 1x 16/P-3/Finał Towarzyskiego Ujeżdżeniowego Pucharu Małopolski
52 ENTRY ACCEPTED 2018-06-02 00:05:38
2018-05-29 23:01:11
Hanna Pis PASJONATA LOTAR
  • 1x 2a/L-3/Konkurs Towarzyski
  • 1x 8a/L-2/Konkurs Towarzyski
  • 1x 15a/L-1/Konkurs Towarzyski
51 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 11:22:47
2018-05-29 10:29:26
Barbara Skrzyniarz SARACEN
  • 1x 1c/L-2/Konkurs Regionalny + Elim TUPM
  • 1x 3/P-1/I półfinał runda P
  • 1x 9c/L-3/Konkurs Regionalny + Elim TUPM
  • 1x 10/P-2/II półfinał runda P
  • 1x 16/P-3/Finał Towarzyskiego Ujeżdżeniowego Pucharu Małopolski
  • 1x 17/P-5/kür Finał runda P
50 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 18:53:47
2018-05-28 18:07:29
Katarzyna Klein-Fryc BERTOLLI GOLD
  • 1x 3/P-1/I półfinał runda P
  • 1x 10/P-2/II półfinał runda P
  • 1x 17/P-5/kür Finał runda P
49 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 22:55:14
2018-05-28 18:06:38
Marek Szczur FURST AVALON
  • 1x 7/C-1/I półfinał runda C
  • 1x 14/C-2/II półfinał runda C
  • 1x 23/C-4/kür Finał Runda C
48 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 07:58:59
2018-05-27 21:45:15
Larysa Haberstroh CLAIRE LG
  • 1x 5/D1/I półfinał eliminacje OOM DK
  • 1x 6/N-4/I półfinał runda N
  • 1x 12/D2/II półfinał eliminacje OOM DK
  • 1x 19/D3/Finał eliminacje OOM DK
47 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 18:53:35
2018-05-27 21:39:26
Maria Stochmal LEW BH
  • 1x 2c/L-3/Konkurs Regionalny
  • 1x 3/P-1/I półfinał runda P
  • 1x 8b/L-2/Konkurs Regionalny
  • 1x 10/P-2/II półfinał runda P
  • 1x 15b/L-1/Konkurs Regionalny
  • 1x 17/P-5/kür Finał runda P
46 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 22:54:30
2018-05-27 13:40:59
Aleksandra Kaczmarczyk RIO BRAVA S
  • 1x 7/C-1/I półfinał runda C
  • 1x 14/C-2/II półfinał runda C
  • 1x 23/C-4/kür Finał Runda C
45 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 22:57:47
2018-05-27 08:32:26
Hanna Suchan ESCADA
  • 1x 6/N-4/I półfinał runda N
  • 1x 13/N-5/II półfinał runda N
  • 1x 21/N-7/kür Finał Runda N
44 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 17:06:52
2018-05-27 08:28:46
Laura Mazurek ALASZ
  • 1x 5/D1/I półfinał eliminacje OOM DK
  • 1x 12/D2/II półfinał eliminacje OOM DK
  • 1x 19/D3/Finał eliminacje OOM DK
43 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 17:07:10
2018-05-27 08:28:08
Magdalena Doniec GONZO
  • 1x 5/D1/I półfinał eliminacje OOM DK
  • 1x 12/D2/II półfinał eliminacje OOM DK
  • 1x 19/D3/Finał eliminacje OOM DK
42 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 17:07:27
2018-05-26 22:05:46
Lena Czakańska VICTORY
  • 1x 5/D1/I półfinał eliminacje OOM DK
  • 1x 12/D2/II półfinał eliminacje OOM DK
  • 1x 19/D3/Finał eliminacje OOM DK
41 ENTRY ACCEPTED 2018-05-26 09:02:01
2018-05-25 20:34:51
Zuzanna Sławecka DANNY FOX B
  • 1x 4/P-6/I półfinał eliminacje OOM Kuce
  • 1x 11/P-3/II półfinał eliminacje OOM Kuce
  • 1x 18/P-4/Finał eliminacje OOM Kuce
40 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 22:57:17
2018-05-25 19:36:29
Daria Juraszek HANTER
  • 1x 1a/L-2/Konkurs Towarzyski + Elim TUPM
  • 1x 2a/L-3/Konkurs Towarzyski
  • 1x 8a/L-2/Konkurs Towarzyski
  • 1x 9a/L-3/Konkurs Towarzyski + Elim TUPM
  • 1x 15a/L-1/Konkurs Towarzyski
  • 1x 16/P-3/Finał Towarzyskiego Ujeżdżeniowego Pucharu Małopolski
39 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 22:56:56
2018-05-25 16:39:57
Magdalena Tomków-Bednarska SHY BOY
  • 1x 2c/L-3/Konkurs Regionalny
  • 1x 3/P-1/I półfinał runda P
  • 1x 8b/L-2/Konkurs Regionalny
  • 1x 10/P-2/II półfinał runda P
  • 1x 15b/L-1/Konkurs Regionalny
  • 1x 17/P-5/kür Finał runda P
37 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 22:55:39
2018-05-25 08:46:31
Katarzyna Legierska GOFFE OAN DE ALDE TRAMDYK
  • 1x 1a/L-2/Konkurs Towarzyski + Elim TUPM
  • 1x 2a/L-3/Konkurs Towarzyski
  • 1x 8a/L-2/Konkurs Towarzyski
  • 1x 9a/L-3/Konkurs Towarzyski + Elim TUPM
  • 1x 16/P-3/Finał Towarzyskiego Ujeżdżeniowego Pucharu Małopolski
36 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 22:53:46
2018-05-24 22:26:56
Barbara Lipiejko PIELGRZYM
  • 1x 7/C-1/I półfinał runda C
  • 1x 14/C-2/II półfinał runda C
35 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 08:01:14
2018-05-24 15:02:28
Weronika Wiącek MORENGO
  • 1x 4/P-6/I półfinał eliminacje OOM Kuce
  • 1x 11/P-3/II półfinał eliminacje OOM Kuce
  • 1x 18/P-4/Finał eliminacje OOM Kuce
33 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 08:01:28
2018-05-24 14:39:09
Natalia Garbowska LUNA
  • 1x 4/P-6/I półfinał eliminacje OOM Kuce
  • 1x 11/P-3/II półfinał eliminacje OOM Kuce
  • 1x 18/P-4/Finał eliminacje OOM Kuce
32 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 14:56:29
2018-05-23 13:37:27
Eliza Mardyło EL-JAD
  • 1x 4/P-6/I półfinał eliminacje OOM Kuce
  • 1x 11/P-3/II półfinał eliminacje OOM Kuce
  • 1x 18/P-4/Finał eliminacje OOM Kuce
31 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 22:53:08
2018-05-23 11:22:16
Wiktoria Loska DOBRY DUCH
  • 1x 7/C-1/I półfinał runda C
  • 1x 14/C-2/II półfinał runda C
  • 1x 23/C-4/kür Finał Runda C
30 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 22:52:36
2018-05-22 15:42:17
Małgorzata Grabowska FLORIAN
  • 1x 3/P-1/I półfinał runda P
  • 1x 10/P-2/II półfinał runda P
  • 1x 16/P-3/Finał Towarzyskiego Ujeżdżeniowego Pucharu Małopolski
29 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 19:22:16
2018-05-22 15:39:02
Hanna Szeliga MG POLACO
  • 1x 5/D1/I półfinał eliminacje OOM DK
  • 1x 12/D2/II półfinał eliminacje OOM DK
  • 1x 19/D3/Finał eliminacje OOM DK
28 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 14:40:24
2018-05-21 22:06:51
Karolina Krasoń DRACO
  • 1x 3/P-1/I półfinał runda P
  • 1x 10/P-2/II półfinał runda P
  • 1x 17/P-5/kür Finał runda P
27 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 14:40:15
2018-05-21 21:47:21
Helena Staszczak ROSEMARY
  • 1x 1a/L-2/Konkurs Towarzyski + Elim TUPM
  • 1x 9a/L-3/Konkurs Towarzyski + Elim TUPM
  • 1x 16/P-3/Finał Towarzyskiego Ujeżdżeniowego Pucharu Małopolski
26 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 14:40:05
2018-05-21 21:46:51
Magdalena Kaczkowska FAVORY XI BALERY - 3
  • 1x 1a/L-2/Konkurs Towarzyski + Elim TUPM
  • 1x 9a/L-3/Konkurs Towarzyski + Elim TUPM
  • 1x 16/P-3/Finał Towarzyskiego Ujeżdżeniowego Pucharu Małopolski
25 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 16:50:06
2018-05-21 16:29:14
Nadia Cinal KADR PONY SPORT
  • 1x 4/P-6/I półfinał eliminacje OOM Kuce
  • 1x 11/P-3/II półfinał eliminacje OOM Kuce
  • 1x 18/P-4/Finał eliminacje OOM Kuce
24 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 16:49:29
2018-05-21 11:11:36
Joanna Kulawik SINUS
  • 1x 6/N-4/I półfinał runda N
  • 1x 13/N-5/II półfinał runda N
  • 1x 20/N-6/Konkurs Regionalny
23 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 08:02:13
2018-05-20 20:24:54
Bogna Apanasewicz EMERSON
  • 1x 1a/L-2/Konkurs Towarzyski + Elim TUPM
  • 1x 2a/L-3/Konkurs Towarzyski
  • 1x 8a/L-2/Konkurs Towarzyski
  • 1x 9a/L-3/Konkurs Towarzyski + Elim TUPM
  • 1x 15a/L-1/Konkurs Towarzyski
  • 1x 16/P-3/Finał Towarzyskiego Ujeżdżeniowego Pucharu Małopolski
22 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 08:01:55
2018-05-20 20:23:44
Julia Schneider PIA
  • 1x 1a/L-2/Konkurs Towarzyski + Elim TUPM
  • 1x 2a/L-3/Konkurs Towarzyski
  • 1x 8a/L-2/Konkurs Towarzyski
  • 1x 9a/L-3/Konkurs Towarzyski + Elim TUPM
  • 1x 15a/L-1/Konkurs Towarzyski
  • 1x 16/P-3/Finał Towarzyskiego Ujeżdżeniowego Pucharu Małopolski
21 ENTRY ACCEPTED 2018-05-20 16:36:05
2018-05-20 14:09:18
Izabella Kopacz- Layer NUTKA PONYSPORT
  • 1x 15a/L-1/Konkurs Towarzyski
20 ENTRY ACCEPTED 2018-05-20 16:35:44
2018-05-20 13:53:27
Izabella Kopacz- Layer SZANOWNA DAMA
  • 1x 1c/L-2/Konkurs Regionalny + Elim TUPM
  • 1x 9c/L-3/Konkurs Regionalny + Elim TUPM
  • 1x 8b/L-2/Konkurs Regionalny
19 ENTRY ACCEPTED 2018-05-20 16:35:21
2018-05-20 13:52:11
Izabella Kopacz- Layer BONITA
  • 1x 1c/L-2/Konkurs Regionalny + Elim TUPM
  • 1x 9c/L-3/Konkurs Regionalny + Elim TUPM
  • 1x 8b/L-2/Konkurs Regionalny
18 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 21:34:59
2018-05-17 18:18:36
Dominika Klimek BAST
  • 1x 4/P-6/I półfinał eliminacje OOM Kuce
  • 1x 11/P-3/II półfinał eliminacje OOM Kuce
  • 1x 18/P-4/Finał eliminacje OOM Kuce
16 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 11:31:45
2018-05-14 22:36:09
Justyna Krasoń BOUWERSHOF RIFALCO
  • 1x 1c/L-2/Konkurs Regionalny + Elim TUPM
  • 1x 9c/L-3/Konkurs Regionalny + Elim TUPM
  • 1x 16/P-3/Finał Towarzyskiego Ujeżdżeniowego Pucharu Małopolski
15 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 11:31:36
2018-05-14 22:35:39
Zuzanna Górska TRADYCJA
  • 1x 1c/L-2/Konkurs Regionalny + Elim TUPM
  • 1x 9c/L-3/Konkurs Regionalny + Elim TUPM
  • 1x 16/P-3/Finał Towarzyskiego Ujeżdżeniowego Pucharu Małopolski
14 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 11:31:26
2018-05-14 13:02:12
Jagoda Turczyńska KONTINA
  • 1x 6/N-4/I półfinał runda N
  • 1x 17/P-5/kür Finał runda P
13 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 11:31:17
2018-05-14 13:01:36
Jagoda Turczyńska AWA
  • 1x 6/N-4/I półfinał runda N
  • 1x 13/N-5/II półfinał runda N
  • 1x 21/N-7/kür Finał Runda N
12 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 21:13:41
2018-05-13 20:17:42
Maria Kulawiak BUTTINI
  • 1x 4/P-6/I półfinał eliminacje OOM Kuce
  • 1x 11/P-3/II półfinał eliminacje OOM Kuce
  • 1x 18/P-4/Finał eliminacje OOM Kuce
11 ENTRY ACCEPTED 2018-06-02 00:03:13
2018-05-13 10:42:40
Agnieszka Szpila WAGNER
  • 1x 3/P-1/I półfinał runda P
  • 1x 5/D1/I półfinał eliminacje OOM DK
  • 1x 10/P-2/II półfinał runda P
  • 1x 12/D2/II półfinał eliminacje OOM DK
  • 1x 16/P-3/Finał Towarzyskiego Ujeżdżeniowego Pucharu Małopolski
  • 1x 19/D3/Finał eliminacje OOM DK
10 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 11:30:58
2018-05-11 21:57:02
Klaudia Jurecka DAMARA I
  • 1x 1a/L-2/Konkurs Towarzyski + Elim TUPM
  • 1x 9a/L-3/Konkurs Towarzyski + Elim TUPM
  • 1x 16/P-3/Finał Towarzyskiego Ujeżdżeniowego Pucharu Małopolski
9 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 11:29:30
2018-05-11 21:52:24
Magdalena Maciaś DEMODEX
  • 1x 1a/L-2/Konkurs Towarzyski + Elim TUPM
  • 1x 9a/L-3/Konkurs Towarzyski + Elim TUPM
  • 1x 16/P-3/Finał Towarzyskiego Ujeżdżeniowego Pucharu Małopolski
8 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 22:12:44
2018-05-11 21:49:32
Emilia Krzemińska HUSARIA
  • 1x 5/D1/I półfinał eliminacje OOM DK
  • 1x 12/D2/II półfinał eliminacje OOM DK
  • 1x 19/D3/Finał eliminacje OOM DK
7 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 07:30:07
2018-05-11 21:48:43
Justyna Krasoń RAMZES
  • 1x 4/P-6/I półfinał eliminacje OOM Kuce
  • 1x 11/P-3/II półfinał eliminacje OOM Kuce
  • 1x 18/P-4/Finał eliminacje OOM Kuce
6 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 22:10:52
2018-05-11 21:48:14
Justyna Krupa WILLIE BOY
  • 1x 4/P-6/I półfinał eliminacje OOM Kuce
  • 1x 11/P-3/II półfinał eliminacje OOM Kuce
  • 1x 18/P-4/Finał eliminacje OOM Kuce
5 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 22:10:04
2018-05-11 21:47:44
Aleksandra Krok KING
  • 1x 4/P-6/I półfinał eliminacje OOM Kuce
  • 1x 11/P-3/II półfinał eliminacje OOM Kuce
  • 1x 18/P-4/Finał eliminacje OOM Kuce
4 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 09:34:17
2018-05-09 23:03:40
Agnieszka Żokowska MOLIA L
  • 1x 5/D1/I półfinał eliminacje OOM DK
  • 1x 12/D2/II półfinał eliminacje OOM DK
  • 1x 19/D3/Finał eliminacje OOM DK
3 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 12:23:18
2018-05-08 11:13:43
Aleksandra Gurnacz BOLIVIA
  • 1x 5/D1/I półfinał eliminacje OOM DK
  • 1x 12/D2/II półfinał eliminacje OOM DK
  • 1x 19/D3/Finał eliminacje OOM DK
2 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 07:39:47
2018-05-07 21:48:16
Oliwia Stolarska VISTA PONYSPORT
  • 1x 4/P-6/I półfinał eliminacje OOM Kuce
  • 1x 11/P-3/II półfinał eliminacje OOM Kuce
  • 1x 18/P-4/Finał eliminacje OOM Kuce
1 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 07:39:33
2018-05-07 20:58:18
Marta Gąsienica Roj DENARO PP
  • 1x 4/P-6/I półfinał eliminacje OOM Kuce
  • 1x 11/P-3/II półfinał eliminacje OOM Kuce
  • 1x 18/P-4/Finał eliminacje OOM Kuce
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Apanasewicz Bogna Niezrzeszony
2001 (J.)
Brak
2. Belicka Małgorzata Silesia Dressage Club
S
O011107
3. Bielak Pola Klub Jeździecki Facimiech
2001 (J.)
O033899
4. Bogusz Katarzyna NIEZRZESZONA
1997 (MJ.)
brak
5. Bosek Aleksandra KJ Facimiech
brak
6. Choczyńska Weronika LKS Hejnał Krzyszkowice
2001 (J.)
brak
7. Chwedeczko Anna KJ Facimiech
8. Cinal Nadia BPK
2005 (JM.)
O035798
9. Czakańska Lena LKJ Ochaby
2003 (JM.)
O046208
10. Czyż Wiktoria bpk
2000 (J.)
Brak
11. Doniec Magdalena JKS Cwał
2005 (JM.)
brak
12. Furtak Alicja brak
S
brak
13. Garbowska Natalia Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2004 (JM.)
O035363
14. Gąsienica-Roj Marta SKSKJK Szary Michałowice
2005 (JM.)
O038246
15. Górska Zuzanna KJ Czarny Dunajec
2001 (J.)
brak
16. Grabowska Małgorzata BPK
S
LZRWZJ/1989/18
17. Guca Karolina Klub Sportowy Podkowa w Nowej Wsi
S
O005056
18. Gurnacz Aleksandra LKJ Lewada
2003 (JM.)
Nr PZJ: O028928
19. Haberstroh Larysa KJ Zbrosławice
2003 (JM.)
O042448
20. Imioło Julia KJ Facimiech
1998 (MJ.)
O028245
21. Juraszek Daria Bpk
2002 (J.)
Brak
22. Jurecka Klaudia Klub Jeździecki Czarny Dunajec
S
brak
23. Kaczkowska Magdalena Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2004 (JM.)
brak
24. Kaczmarczyk Aleksandra Klub Jeździecki Facimiech
2000 (J.)
O031671
25. Klein-Fryc Katarzyna KJK Szary Michałowice
S
O003365
26. Klimek Dominika BPK
2006 (JM.)
O043783
27. Kopacz- Layer Izabella KJ Facimiech
S
O013324
28. Korek Anna Klub Jeździecki Zbrosławice
2002 (J.)
O037354
29. Kowalczewska Hanna KJ Facimiech
S
O012842
30. Kowalska Magdalena KJ. Facimiech
S
O013326
31. Krasoń Justyna KJ Czarny Dunajec
2006 (JM.)
O041301
32. Krasoń Karolina Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2001 (J.)
O029301
33. Krok Aleksandra KJ Czarny Dunajec
2005 (JM.)
O043321
34. Krupa Justyna KJ Czarny Dunajec
2006 (JM.)
O043322
35. Krzemińska Emilia KJ Czarny Dunajec
2003 (JM.)
O043670
36. Krzywda Wiktoria Kj Facimiech
1998 (MJ.)
Brak
37. Kucia Wiktoria KJ Facimiech
2004 (JM.)
O038701
38. Kulawiak Maria BPK
2006 (JM.)
044400
39. Kulawik Joanna KJ Facimiech
S
brak
40. Kuropiejska-Górniak Małgorzata klub jeździecki Facimiech
S
O020321
41. Kuś Damian KJ Facimiech
S
O049383
42. Kwinta Jakub KS Podkowa Nowa Wieś
2006 (JM.)
O042397
43. Legierska Katarzyna KJK Szary
1997 (MJ.)
O050178
44. Lipiejko Barbara KJ Facimiech
1997 (MJ.)
brak
45. Maciaś Magdalena Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2000 (J.)
brak
46. Mardyło Eliza KJ Szarża
2003 (JM.)
O037350
47. Mazur-Zasępa Agnieszka Facimiech
S
brak
48. Mazurek Laura JKS Cwał
2006 (JM.)
O042544
49. Mikołajczyk Alina KJ Facimiech
S
O019284
50. Milewska Urszula KJK Pod Żubrem Niepołomice
2001 (J.)
O018830
51. Nawrot Agnieszka KJ Facimiech
1997 (MJ.)
O011306
52. Niedośpiał Aleksandra LKS Hejnał Krzyszkowice
2001 (J.)
brak
53. Niedośpiał Wiktoria LKS Hejnał Krzyszkowice
2002 (J.)
brak
54. Nowak Ewa KJ Facimiech
S
Brak
55. Orlińska Amelia Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2002 (J.)
brakk
56. Pachla Anna Paczółtowice Equestrian Centre Kraków
S
O000995
57. Palmowska Justyna KJ Facimiech
S
O003113
58. Pis Hanna Niezrzeszony
2010 (Mł.)
Brak
59. Radoń Justyna BPK
60. Rams Magda Niezrzeszony
S
Brak
61. Ropek Iwona Kj Facimiech
S
brak
62. Schneider Julia Niezrzeszony
2002 (J.)
brak
63. Skrzyniarz Barbara KJ Facimiech
S
LZRWZJ/2630/18
64. Ślązak Karolina LZJ Drama Zbrosławice
2004 (JM.)
brak
65. Sławecka Zuzanna Stow. KJ Apacz Mszana Górna
2004 (JM.)
O040345
66. Stańska Aleksandra KJ PonySport
2000 (J.)
O012725
10118361
67. Staszczak Helena Klub Jeździecki Czarny Dunajec
S
brak
68. Stempek-Gruszka Magdalena BPK
S
brak
69. Stochmal Maria KJ Facimiech
1999 (MJ.)
O032756
70. Stolarska Oliwia Katowicki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O041510
71. Suchan Hanna JKS Cwał
S
O006124
72. Szczugiel Małgorzata bpk SLA
S
O044978
73. Szczur Marek KJK Szary Michałowice
S
O028124
74. Szeliga Hanna KJ Szarża
2004 (JM.)
O037366
75. Szpila Agnieszka brak
1999 (MJ.)
brak
76. Szynkiewicz Wiktoria LZJ Drama Zbrosławice
1999 (MJ.)
O026417
77. Tomków-Bednarska Magdalena WLKS Krakus
S
O005642
78. Turczyńska Jagoda KJ Facimiech
S
O004036
79. Wiącek Weronika LKJ Lewada
2005 (JM.)
O049039
80. Wiórek Maciej Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
2003 (JM.)
O032598
81. Żokowska Agnieszka LZJ Drama Zbrosławice
2003 (JM.)
O031725
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

64

ALARM SP POL 2013 Ogier inna/168 F: Ormuz
M: Alabama
O: Dariusz Mikołajczyk
B: Stadnina Koni Racot
K023303 616009610104913 brak
2.

51

ALASZ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 1998 Wałach kasztanowata/164 F: Diadem
M: Korys Arystokratka
O: Katarzyna Suchan
B: Edmund Kloc
K007736 POL009540011298
3.

66

AMARILLO Haflingerska POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc: F: Srebrny Rumak
M: Anika
O: Klaudia Kołodziej
B: Aldona Pindur
K023929 POL 013610134207
4.

25

AWA Małopolska POL 2007 Klacz gniada F: Wareg
M: Auforta
O: Joanna Mandecka-Turczyńska
B: SK Ochaby
K011780
5.

89

B.Z.N. F:
M:
O:
B:
6.

30

BAST Mały Koń POL 1998 Wałach gniada/mk:140 F: nn
M: nn
O: Joanna Bilińska-Klimek
B: Joanna Bilińska-Klimek
K024000 POL999660432098
7.

9

BERTOLLI GOLD Oldenburska GER 2012 Wałach kara F: Bretton Woods
M: Edwina
O: Marek Szczur
B: Silvia Gering
K025703 DE 433330230712
8.

18

BOLIVIA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: WANDERKONIG
M: BUTTERFLY
O: Robert Zawodniak
B: OZHK Wrocław
K022948 616009670143009
9.

31

BONITA SP POL 1999 Klacz kara F: Cabrol Amicor / Caletto I
M: Bielica / Vilnius
O: Marcin Layer
B: Małgorzata Siergiej
K005046 POL009640007199
10.

1

BOUWERSHOF RIFALCO WELSH NED 2009 Wałach bułana/kuc:147 F: Heitrak's Marvin
M: Bouwershof Diamant
O: Honorata Krasoń
B: Holandia
brak
11.

24

BUTTINI Danish Sports Pony POL 2002 Wałach kara/kuc:144 F: Broadway
M: Bouquet
O: Grażyna Karlak
B: Egon Kragh
KO18190 208333200202313
12.

79

CAMARO Meklemburska POL 2001 Wałach ciemnogniada/170 cm F: Cabrol Amicor
M: Lakara
O: Ewa Imioło
B: Gabriele Sellmann
K006852 DE 427274022201
13.

78

CANDYMAN KWPN NED 2007 Wałach gniada F: Flemmingh
M: Namora
O: Justyna Palmowska
B: J.A.M. Thijssen
brak
14.

60

CASANI Oldenburg POL 2011 Wałach gniada F: Castino
M: Hauptstutbuch Layla
O: Benedykt Ślązak
B: M. Benitt
brak
15.

8

CLAIRE LG SP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Puma
M: Carrara N
O: Eliza Stranc-Haberstroh
B: Agro-Mazury Sp. z o.o.
K011772
16.

12

COOLMAN FEMONT Koń Holsztański GER 2007 Wałach gniada F: Colman
M: Heidi I
O: Aneta Badura
B: Hansen Karl-Heinz
brak
17.

69

CUDNA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Imequyl
M: Caryca
O: Hanna Kowalczewska
B: Adam Kowalczyk
K021964
18.

73

D-MOLL SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/167 cm F: Czort R
M: Dabelia
O: Iwona Ropek
B: Wojciech Golec
K024062 616 009 54 00474 11
19.

23

DAMARA I SP POL 2005 Klacz siwa F: Diabełek
M: Damara
O: Klaudia Jurecka
B: Piotr Lenarcik
brak
20.

62

DAMARA II SP POL 2004 Klacz kara F: Marago
M: Darica
O: Marzena Bielak
B: Muller Jan
K009907 POL009530062404
21.

48

DANNY FOX B DRP GER 2005 Wałach kasztanowata/kuc:146 cm F: Danny Gold
M: Minigi
O: Agnieszka Stopa
B: Hubert Hemmelgarn
K016541
22.

27

DEMODEX XX POL 2004 Wałach gniada F: Alywar
M: Demografia
O: Wioleta Hajnos
B: SK Jaroszówka
brak
23.

16

DENARO PP Deutsches Reitpony POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc: F: KELTS DE ANGELO
M: DAISY
O: IRENA GĄSIENICA ROJ
B: MANUELA STRIGLMAIR
K014326 DE4101100631107
24.

85

DIAMENT MŁP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Emeryt
M: Drwęca
O: Magdalena Stempek-Gruszka
B: Zdzisław Szczepanek
brak POL 006550018407
25.

74

DOCENT Małopolska POL 2012 Wałach siwa F: Sentender
M: Duma
O: Sławomir Królik
B: Sławomir Królik
K023950 616006540032812
26.

38

DRACO Trakeńska POL 2008 Wałach ciemnogniada/175 F: Karatas
M: Dragonia
O: Tomasz Gąsowski
B: Tomasz Gąsowski
K017889 POL 732 01 00467 08
27.

41

EL JAD Czysta Krew Arabska POL 2003 Ogier gniada/kuc: F: Etogram
M: Elina
O: Celina Helbik
B: Celina Nierodkiewicz
POL030000000652 Pol 030000000652
28.

5

EMERSON Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2009 Wałach inna F: Libretto
M: Emina
O: Powiatowy Zakład Aktywności Zawodowej w Nawojowej
B: Stadnina Koni Kalników Sp. z o.o.
brak 616009630200209
29.

82

ENFILD ŚL POL 2009 Wałach kara F: Dragon
M: Esencja
O: Małgorzata Szczugiel
B: Kacperczyk Mateusz
K023171
30.

10

EPOX Małopolska POL 2006 Wałach gniada F: Dobryń
M: Estera
O: Damian Kuś
B: Michał Kuczera
K025647 POL 006570062406
31.

52

ESCADA Hanowerska POL 2012 Klacz gniada F: Embassy III
M: Weltina
O: Władysław Kwapisz
B: Anna Piwońska
K020955 DE431316686212
32.

70

EVERT KWPN NED 2009 Ogier ciemnogniada F: Douglas
M: Laurette
O: Karolina Kowalczewska
B: Holandia
LKRWZJ/3657/18
33.

86

FAROL Lusitana POR 2010 Ogier siwa F: ucalitos
M: ruca
O: anna pachla
B: montemor novo portugal
K025432
34.

36

FAVORY XI BALERY - 3 Hiszpański CZE 2008 Wałach siwa F: .
M: F
O: a
B: Czechy
brak
35.

53

FLORIAN SP POL 2005 Wałach siwa F: Corde
M: Fauna
O: Małgorzata Grabowska
B: SK Walewice
LKRWZJ/2812/18
36.

55

FURST AVALON Westfalska POL 2005 Wałach kasztanowata F: Furst Heinrich
M: Grafin
O: Marek Szczur
B: Werner Tacke
K016665 DE441411906205
37.

81

GENERALISSIMUS ELDORADA XLI - 20 Kladruber CZE 2011 Wałach siwa/166 F: GENERALISSIMUS RAVELLA XLI
M: ELDORADA - 6
O: KATARZYNA BOGUSZ
B: VRZAL LADISLAV
brak
38.

45

GOFFE OAN DE ALDE TRAMDYK Koń Fryzyjski POL 2010 Wałach kara F: Mewes 438
M: Teatske Wijpkje
O: Zdzisław Legierski
B: S. Zonderland
Brak
39.

50

GONZO SP POL 2013 Wałach gniada/163 F: Star Turn
M: Grenada
O: Anna Doniec
B: Katarzyna Milczarek
brak 616009640072113
40.

47

HANTER Małopolska POL 2009 Wałach gniada F: Hindus
M: Haftka
O: Dorota Opyd
B: Stadnina koni Walewice
Brak
41.

59

HAPPY BOY Saksońska GER 2001 Wałach siwa F: Kordatus
M: Gybsi
O: Michał Krzywda
B: Brak
Brak
42.

87

Hattrick sp 2012 w siwa F: CARLOS OZ / Cantus
M: HELLANA / Liban
O:
B:
K021746 616009640083312
43.

80

HELIOPOLIS Trakeńska LTU 2003 Wałach kara F: HELERIS / ELEKTRONAS
M: Hidraulika / Hapun
O: JOANNA WIÓREK
B: SK NEMUNAS
K022942 POL73201003960312788
44.

77

HROMY Pełna Krew Angielska POL 1998 Wałach gniada F: Juror
M: Halka
O: xx
B: xx
Brak
45.

72

HROMY Pełna Krew Angielska POL 1998 Wałach gniada F: Juror
M: Halka
O: Dorota Gniazdowska-Rajska
B: SK Strzegom
brak
46.

22

HUSARIA SP POL 1999 Klacz kasztanowata F: Cisoń
M: Humana
O: Krzysztof Krzemiński
B: .
K023228
47.

57

JONKA Małopolska POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Bayer
M: Jurga
O: Powiatowy Zakład Aktywności Zawodowej w Nawojowej
B: Zespół szkół rolniczych centrum kształcenia praktycznego Nawojowa
Brak
48.

84

JUNIDAR Małopolska POL 2009 Wałach gniada F: Ramadan
M: Junida
O: Magdalena Stępek-Gruszka
B: Stadnina Koni Prudnik
brak
49.

35

KADR PONY SPORT KUC POL 2007 Wałach kara/kuc:145 F: NICO-K
M: KLISZA
O: JOANNA SŁAWSKA
B: NIEZNANY
K015101 POL013560316307
50.

3

KARINO Typ Szlachetny POL 2010 Wałach gniada F: nn
M: nn
O: Helena Staszczak
B: NN
K005206
51.

20

KING KUC POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc:138 F: Orion / Genius
M: Kalifornia / Minos
O: Dorota Krok
B: Antoni Cwajda
K022888 Kalifornia / Minos
52.

26

KONTINA SP POL 2009 Klacz gniada F: Contendor
M: Karmen
O: Joanna Mandecka-Turczyńska
B: Mirosław Czarny
K016481
53.

7

LEW BH WLKP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Arlan
M: Libora
O: Paweł Stochmal
B: Bogna Hupa
K018283
54.

14

LUCKY B KUC POL 2009 Wałach kasztanowata/kuc:141 F: NANDO VON DER ASCHENBURG
M: LUCKA
O: Magdalena Kwinta
B: Jolanta Bryll
K023406 POL 013 61 00163 09
55.

42

LUNA KUC POL 2006 Klacz kara/kuc: F: Nico-k
M: Lukka Ponysport
O: Wioletta Garbowska
B: .
K016146 POL013690114906
56.

65

ŁANIA M. POL 2001 Klacz gniada/mk: F: Banita / Arcus
M: Łosza / Grog
O: Piotr Milewski
B: Gospodarstwo Rolne Hławiczka
K011711 11640
57.

88

MAJOR F:
M:
O:
B:
58.

58

MARKIZA MŁP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Cyborg / Frombork
M: Marka / Bachus
O: Agnieszka Nawrot
B: Małgorzata Lepper
K012145 POL006640031605
59.

39

MG POLACO Pre - Andaluzyjska ESP 2005 Ogier siwa/154 F: Elegido XI
M: Polaca VII
O: Mikołaj Rey
B: Yeguada del Hierro de la Magdalena Hiszpania
K011573 19010100243000311676 11676
60.

67

MOKAR OO POL 2010 Wałach kasztanowata F: Wadi Nur
M: Marabia
O: Aleksandra Pustuła
B: Józef Babiś
brak
61.

19

MOLIA L Wielkopolska POL 2011 Klacz gniada F: Bockman's Looping
M: Mika
O: Monika Graczyk - Żokowska
B: Janota Dariusz
K021556 616007540046511
62.

43

MORENGO Koń Mały POL 2003 Wałach gniada/mk: F: Hawier
M: Mirabella
O: Helena Dąbrowska
B: Mikołaj Smoląg
K012190 POL013540108403
63.

68

PAKITA HC POL 2008 Klacz gniada/kuc: F: Płochacz
M: Pliszka
O: Obłaza Andrzej
B: Brachucy Jan
brak
64.

11

PASJONATA LOTAR Kuc Walijski POL 2009 Wałach kasztanowata/kuc: F: TIJD VLIJT'S SANTIAGO
M: TIJD VLIJT'S LAVENDEL
O: Magdalena Rams
B: Kołodziejek Elżbieta
brak 616013610206709
65.

4

PIA Haflinger DEU 2008 Klacz kasztanowata/mk: F: Argentino
M: Petti
O: Julia Schneider
B: Jacob Christfried
brak
66.

44

PIELGRZYM Wielkopolska POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Akerman
M: Pamiątka
O: Barbara Lipiejko
B: Hodolw aRoślin Szalajewo
brak
67.

13

PROWANSJA SP POL 2009 Klacz gniada F: CZORT R
M: Perugia
O: Małgorzata Kuropiejska-Górniak
B: Agnieszka Łojac
K018180
68.

71

RAMADAN SP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Desant
M: Rahma
O: Hanna Koziej
B: Hanna Koziej
K011714 POL009540066203
69.

28

RAMZES Kuc Feliński POL 2000 Wałach srokata/kuc:147 F: Inbred
M: Rakieta
O: Barbara Kapturkiewicz
B: KJ Kapriola - Choiny
K006200 616013570092700
70.

76

RAPSODIA Małopolska POL 2009 Klacz gniada F: Hindus
M: Roksana
O: Aleksandra Stańska
B: -
K019854
71.

54

RIO BRAVA S SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Swarovski / Sandro Hit
M: Rowa / Rotspon
O: Mateusz Kaczmarczyk
B: .
K021227 616009610139211
72.

37

ROSEMARY Małopolska POL 2007 Klacz kasztanowata F: Quercus Du Maury
M: Rosita
O: Helena Staszczak
B: SK Prudnik
brak
73.

56

SARACEN Małopolska POL 2009 Wałach kasztanowata F: Arad
M: Sarna
O: Barbara Skrzyniarz
B: Seweryn Nowak
LKRWZJ/3651/18
74.

46

SHY BOY SP POL 2003 Wałach siwa F: Wizbud
M: Szarotka
O: Magdalena Tomków-Bednarska
B: Pielat Małgorzata
POL 009 54 00674 03
75.

34

SINUS S.P. POL 2005 Wałach kasztanowata/165 F: Rytm
M: Sina
O: Joanna Kulawik
B: Joanna Kulawik
brak POL 009540049705
76.

63

SORJANA Małopolska POL 2012 Klacz siwa F: Lansjer
M: Scheria
O: Guca Karolina
B: Towarzystwo Przyjaciół DPS w Płazie
K025489 616006750172412
77.

75

STRZAŁKA NN POL Typ szlach Klacz kasztanowata F: Arsenał
M: -
O: -
B: -
Brak
78.

32

SZANOWNA DAMA MŁP POL 2009 Klacz siwa F: Devin Du Maury / Quatar De Plape
M: Szansa / Sir Larys
O: Izabella Kopacz-Layer
B: SK Ochaby
K017727 616006540114609
79.

61

TORES-P SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Ron Wiliam
M: Tamira-P
O: Roman Sysak
B: B.Parkitny
brak
80.

29

TRADYCJA Małopolska POL 2009 Klacz kasztanowata/mk:156 F: Chef Supreme
M: Tumka
O: Iwona Górska
B: .
brak
81.

49

VICTORY SP POL 2012 Klacz kara F: Rock And Roll
M: Whiskey Girl
O: Andrzej Sałacki/Piotr Czakański
B: Andrzej Sałacki
K019785
82.

17

VISTA PONYSPORT Koń Mały POL 2007 Klacz tarantowata/mk:142,5 F: Bakarat
M: Vini ponysport
O: Urszula Jurczyk
B: Barbara Gumowicz
K015767 POL013570315307
83.

15

WAĆPAN-O Huculska POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Junior
M: Waćpanna
O: Zbigniew Korek
B: Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki Pib Odrzechowa
K021832
84.

2

WAGNER Koń Wielkopolski POL 2001 Wałach gniada/162 F: Wiec
M: Wena
O: Małgorzata Szpila
B: Marta Baczewska
brak
85.

21

WILLIE BOY KUC IRL 2009 Wałach gniada/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Krupa Marzena
B:
K020498 372140316825874
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Apanasewicz Bogna
Niezrzeszony
2018-06-08
2018-06-08
8
2018-06-09
2018-06-09
2018-06-10
Belicka Małgorzata
Silesia Dressage Club
DOCENT (74)
2018-06-08
2
2018-06-10
1
2018-06-09
2
Bielak Pola
Klub Jeździecki Facimiech
2018-06-08
5
2018-06-09
5
2018-06-10
3
2018-06-10
Bogusz Katarzyna
NIEZRZESZONA
2018-06-08
2
2018-06-09
5
2018-06-10
3
2018-06-10
Bosek Aleksandra
KJ Facimiech
2018-06-08
2018-06-09
9
2018-06-10
1
Choczyńska Weronika
LKS Hejnał Krzyszkowice
MOKAR (67)
2018-06-08
15
Chwedeczko Anna
KJ Facimiech
MAJOR (88)
2018-06-09
10
2018-06-10
2
Cinal Nadia
BPK
2018-06-08
5
2018-06-09
8
2018-06-10
11
2018-06-10
Czakańska Lena
LKJ Ochaby
VICTORY (49)
2018-06-08
2
2018-06-09
1
2018-06-10
1
2018-06-10
Czyż Wiktoria
bpk
2018-06-08
11
2018-06-08
3
Doniec Magdalena
JKS Cwał
GONZO (50)
2018-06-08
3
2018-06-09
4
2018-06-10
2
2018-06-10
Furtak Alicja
brak
JUNIDAR (84)
2018-06-08
4
2018-06-08
2
Garbowska Natalia
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
LUNA (42)
2018-06-08
6
2018-06-09
1
2018-06-10
2
2018-06-10
Gąsienica-Roj Marta
SKSKJK Szary Michałowice
2018-06-08
1
2018-06-09
2
2018-06-10
1
2018-06-10
Górska Zuzanna
KJ Czarny Dunajec
2018-06-08
5
2018-06-09
7
2018-06-10
22
2018-06-10
Grabowska Małgorzata
BPK
FLORIAN (53)
2018-06-08
4
2018-06-09
4
2018-06-10
4
Guca Karolina
Klub Sportowy Podkowa w Nowej Wsi
SORJANA (63)
2018-06-08
8
2018-06-08
14
2018-06-09
2
2018-06-09
17
2018-06-10
14
2018-06-10
Gurnacz Aleksandra
LKJ Lewada
BOLIVIA (18)
2018-06-08
2018-06-09
Haberstroh Larysa
KJ Zbrosławice
2018-06-08
4
2018-06-08
4
2018-06-09
6
2018-06-10
5
2018-06-10
Imioło Julia
KJ Facimiech
CAMARO (79)
2018-06-09
6
2018-06-10
6
Juraszek Daria
Bpk
HANTER (47)
2018-06-08
14
2018-06-08
5
2018-06-09
2
2018-06-09
13
2018-06-10
3
2018-06-10
25
2018-06-10
Jurecka Klaudia
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2018-06-08
13
2018-06-09
12
2018-06-10
24
2018-06-10
Kaczkowska Magdalena
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2018-06-08
7
2018-06-09
6
2018-06-10
18
2018-06-10
Kaczmarczyk Aleksandra
Klub Jeździecki Facimiech
2018-06-08
6
2018-06-09
3
2018-06-10
4
2018-06-10
Klein-Fryc Katarzyna
KJK Szary Michałowice
2018-06-08
1
2018-06-09
1
2018-06-10
1
2018-06-10
Klimek Dominika
BPK
BAST (30)
2018-06-08
8
2018-06-09
2018-06-10
9
2018-06-10
Kopacz- Layer Izabella
KJ Facimiech
BONITA (31)
2018-06-08
6
2018-06-09
5
2018-06-10
3
2018-06-08
4
2018-06-09
4
2018-06-10
2
Korek Anna
Klub Jeździecki Zbrosławice
2018-06-08
1
2018-06-08
1
2018-06-09
1
2018-06-10
2018-06-10
1
2018-06-10
3
Kowalczewska Hanna
KJ Facimiech
CUDNA (69)
2018-06-08
6
2018-06-10
1
2018-06-09
3
2018-06-10
EVERT (70)
2018-06-08
2
2018-06-09
5
2018-06-10
2
2018-06-10
Kowalska Magdalena
KJ. Facimiech
RAMADAN (71)
2018-06-09
8
Krasoń Justyna
KJ Czarny Dunajec
2018-06-08
7
2018-06-09
8
2018-06-10
2018-06-10
4
RAMZES (28)
2018-06-08
10
2018-06-09
9
2018-06-10
12
2018-06-10
Krasoń Karolina
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
DRACO (38)
2018-06-08
5
2018-06-09
7
2018-06-10
4
2018-06-10
Krok Aleksandra
KJ Czarny Dunajec
KING (20)
2018-06-08
11
2018-06-09
11
2018-06-10
13
2018-06-10
Krupa Justyna
KJ Czarny Dunajec
2018-06-08
12
2018-06-09
10
2018-06-10
10
2018-06-10
Krzemińska Emilia
KJ Czarny Dunajec
HUSARIA (22)
2018-06-08
11
2018-06-09
12
2018-06-10
10
2018-06-10
Krzywda Wiktoria
Kj Facimiech
2018-06-08
3
2018-06-09
4
2018-06-10
1
Kucia Wiktoria
KJ Facimiech
2018-06-08
13
2018-06-09
13
2018-06-10
14
2018-06-08
3
2018-06-10
2018-06-10
2018-06-09
3
2018-06-10
2
Kulawiak Maria
BPK
BUTTINI (24)
2018-06-08
3
2018-06-09
4
2018-06-10
3
2018-06-10
Kulawik Joanna
KJ Facimiech
SINUS (34)
2018-06-08
5
2018-06-10
2
2018-06-09
1
Kuropiejska-Górniak Małgorzata
klub jeździecki Facimiech
2018-06-08
6
2018-06-09
2
2018-06-10
12
2018-06-10
7
2018-06-10
Kuś Damian
KJ Facimiech
EPOX (10)
2018-06-08
2
2018-06-08
9
2018-06-09
3
2018-06-09
16
2018-06-10
8
2018-06-10
Kwinta Jakub
KS Podkowa Nowa Wieś
LUCKY B (14)
2018-06-08
13
2018-06-09
12
2018-06-10
8
2018-06-08
2
2018-06-09
2
2018-06-10
2018-06-10
2018-06-10
1
Legierska Katarzyna
KJK Szary
2018-06-08
9
2018-06-08
1
2018-06-09
1
2018-06-09
2
2018-06-10
13
2018-06-10
Lipiejko Barbara
KJ Facimiech
2018-06-08
4
2018-06-09
6
Maciaś Magdalena
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
DEMODEX (27)
2018-06-08
7
2018-06-09
4
2018-06-10
15
2018-06-10
Mardyło Eliza
KJ Szarża
EL JAD (41)
2018-06-08
2
2018-06-09
5
2018-06-10
5
2018-06-10
Mazur-Zasępa Agnieszka
Facimiech
HROMY (72)
2018-06-10
10
Mazurek Laura
JKS Cwał
ALASZ (51)
2018-06-08
8
2018-06-09
7
2018-06-10
6
2018-06-10
Mikołajczyk Alina
KJ Facimiech
ALARM (64)
2018-06-09
6
2018-06-10
1
Milewska Urszula
KJK Pod Żubrem Niepołomice
ŁANIA (65)
2018-06-08
10
2018-06-08
9
2018-06-09
13
2018-06-09
10
2018-06-10
9
2018-06-10
7
2018-06-10
2018-06-10
Nawrot Agnieszka
KJ Facimiech
MARKIZA (58)
2018-06-09
12
2018-06-10
16
Niedośpiał Aleksandra
LKS Hejnał Krzyszkowice
MOKAR (67)
2018-06-08
10
2018-06-09
8
2018-06-10
27
2018-06-10
Niedośpiał Wiktoria
LKS Hejnał Krzyszkowice
PAKITA (68)
2018-06-08
1
2018-06-09
1
2018-06-10
2018-06-10
5
Nowak Ewa
KJ Facimiech
HROMY (77)
2018-06-08
1
2018-06-09
3
2018-06-10
5
2018-06-10
Orlińska Amelia
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
KARINO (3)
2018-06-08
5
2018-06-09
7
2018-06-10
17
2018-06-10
Pachla Anna
Paczółtowice Equestrian Centre Kraków
FAROL (86)
2018-06-08
Palmowska Justyna
KJ Facimiech
2018-06-08
2
2018-06-09
2
2018-06-10
2
2018-06-10
Pis Hanna
Niezrzeszony
2018-06-08
1
2018-06-09
1
2018-06-10
1
Radoń Justyna
BPK
B.Z.N. (89)
2018-06-10
19
Rams Magda
Niezrzeszony
JONKA (57)
2018-06-08
17
2018-06-08
7
2018-06-09
3
2018-06-09
9
2018-06-10
2
2018-06-10
26
2018-06-10
Ropek Iwona
Kj Facimiech
D-MOLL (73)
2018-06-08
2
2018-06-09
1
2018-06-10
9
2018-06-10
Schneider Julia
Niezrzeszony
PIA (4)
2018-06-08
16
2018-06-08
6
2018-06-09
2018-06-09
14
2018-06-10
4
2018-06-10
23
2018-06-10
Skrzyniarz Barbara
KJ Facimiech
SARACEN (56)
2018-06-08
1
2018-06-08
7
2018-06-09
1
2018-06-09
11
2018-06-10
6
2018-06-10
6
2018-06-10
2018-06-10
Ślązak Karolina
LZJ Drama Zbrosławice
CASANI (60)
2018-06-08
3
TORES-P (61)
2018-06-08
7
Sławecka Zuzanna
Stow. KJ Apacz Mszana Górna
2018-06-08
9
2018-06-09
7
2018-06-10
7
2018-06-10
Stańska Aleksandra
KJ PonySport
2018-06-08
3
2018-06-08
8
2018-06-09
3
2018-06-10
5
2018-06-10
3
2018-06-09
6
2018-06-10
2018-06-10
Staszczak Helena
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2018-06-08
6
2018-06-09
11
2018-06-10
21
2018-06-10
Stempek-Gruszka Magdalena
BPK
DIAMENT (85)
2018-06-08
11
2018-06-08
4
Stochmal Maria
KJ Facimiech
LEW BH (7)
2018-06-08
2
2018-06-08
12
2018-06-09
15
2018-06-10
8
2018-06-09
1
2018-06-10
2018-06-10
1
Stolarska Oliwia
Katowicki Klub Jeździecki
2018-06-08
3
2018-06-09
3
2018-06-10
4
2018-06-10
Suchan Hanna
JKS Cwał
ESCADA (52)
2018-06-08
7
2018-06-10
3
2018-06-09
4
2018-06-10
Szczugiel Małgorzata
bpk SLA
ENFILD (82)
2018-06-08
11
2018-06-09
13
2018-06-10
10
2018-06-09
8
Szczur Marek
KJK Szary Michałowice
2018-06-08
1
2018-06-09
1
2018-06-10
1
2018-06-10
Szeliga Hanna
KJ Szarża
2018-06-08
5
2018-06-09
5
2018-06-10
3
2018-06-10
Szpila Agnieszka
brak
WAGNER (2)
2018-06-08
13
2018-06-08
10
2018-06-09
18
2018-06-09
9
2018-06-10
19
2018-06-10
8
2018-06-10
Szynkiewicz Wiktoria
LZJ Drama Zbrosławice
2018-06-09
3
Tomków-Bednarska Magdalena
WLKS Krakus
SHY BOY (46)
2018-06-08
1
2018-06-08
8
2018-06-09
9
2018-06-10
10
2018-06-10
Turczyńska Jagoda
KJ Facimiech
AWA (25)
2018-06-08
3
2018-06-10
2
2018-06-09
5
2018-06-09
1
2018-06-10
KONTINA (26)
2018-06-08
1
2018-06-10
3
Wiącek Weronika
LKJ Lewada
MORENGO (43)
2018-06-08
7
2018-06-09
6
2018-06-10
6
2018-06-10
Wiórek Maciej
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
2018-06-08
1
2018-06-09
2
2018-06-10
4
2018-06-10
Żokowska Agnieszka
LZJ Drama Zbrosławice
MOLIA L (19)
2018-06-08
6
2018-06-09
11
2018-06-10
8
2018-06-10

Number of Riders: 81

Number of Horses: 85

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: HIPPOSERWIS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052014-3, Tomasz Próchniak, Lublin)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl