Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

JUMP OFF MAZOVIA II kwalifikacja - ZR-B i ZT-B
Bobrowy Staw, 28-29.04.2018r.

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
157 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 07:37:32
2018-04-25 23:41:24
Daria Podsiadło DELEKTA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
156 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 21:35:10
2018-04-25 21:07:54
Karolina Badowska KIKIMORA BH
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
155 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 21:23:35
2018-04-25 21:07:25
Karolina Badowska DOBROCHNA BH
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
154 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 21:07:36
2018-04-25 21:07:02
Karolina Badowska AMBROZJA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
153 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 20:18:23
2018-04-25 19:14:17
Sylwia Piechnik BAKALIA J
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
152 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 20:18:12
2018-04-25 18:13:23
Pola Waśniewska SUDARUSHKA
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
151 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 20:17:58
2018-04-25 18:11:53
Marta Liszkiewicz DIAGRAM
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
150 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 20:17:45
2018-04-25 18:09:39
Matylda Grzelczak CASTEHILL CASSIE
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
149 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 20:17:30
2018-04-25 18:06:41
Laura Pertkiewicz HORSEHEATH DIAMOND LAD
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
148 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 20:17:17
2018-04-25 18:03:59
Wojciech Sutkowski ARROW
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
147 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 16:17:18
2018-04-25 14:27:35
Paulina Szuba LIDKA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
146 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 16:17:05
2018-04-25 14:01:09
Zuzanna Strzelczyk CASSIO
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
145 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 16:16:53
2018-04-25 13:55:37
Karolina Musiał CICHA WODA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
144 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 16:16:25
2018-04-25 13:54:47
Sebastian Grzeszczyk HORTENSJA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
143 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 16:16:01
2018-04-25 12:57:04
Halszka Witkowska CZAMIR ARON
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
142 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 11:31:53
2018-04-25 10:28:47
Maja Piotrowska HANTERKA
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1
141 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 11:31:41
2018-04-25 10:06:30
Larysa Krulik ZONENBOLD
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1
140 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 11:31:27
2018-04-25 10:06:11
Larysa Krulik NADIOŻA
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
139 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 11:31:17
2018-04-25 10:05:40
Larysa Krulik G’ZEUS
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
138 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 11:31:05
2018-04-25 10:01:01
Aliaksandr Sarachau EBEN HAEZER
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
137 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 11:30:53
2018-04-25 09:58:03
Aliaksandr Sarachau MEGATRON
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
136 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 11:30:40
2018-04-25 07:21:53
Małgorzata Skowron-Suchodolska EMZ ET
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
135 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 22:29:42
2018-04-25 07:07:12
Paulina Sułowska - Calak MERLIN
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 06:54:47
2018-04-25 00:48:11
Anna Wojciechowska SAMBA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 06:54:30
2018-04-24 22:05:05
Laura Pertkiewicz DEMON DEL
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
132 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 06:54:16
2018-04-24 22:03:50
Gabriela Czarnomska CARRY LADY
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
131 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 06:53:54
2018-04-24 22:03:28
Julia Graczyk SWEET EMMA
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
130 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 21:07:46
2018-04-24 20:50:08
Jagna Grabowska WINEGRA
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
129 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 21:07:18
2018-04-24 20:31:55
Paulina Sułowska - Calak AQUARTA
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 21:06:46
2018-04-24 20:26:42
Hanna Kucharczyk Jm'06 PLACIDO
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
127 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 19:07:13
2018-04-24 17:09:30
Beata Kolberg INDUSEK
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
126 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 16:26:09
2018-04-24 14:35:59
Tomasz Godek FENIX
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
125 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 16:25:54
2018-04-24 14:35:29
Tomasz Godek TITINKA
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
124 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 16:25:40
2018-04-24 09:01:47
Mikołaj Glasser JEGOCIN
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 10:37:56
2018-04-24 08:02:14
Paula Zdolska QUANDO
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 21:06:24
2018-04-24 07:41:37
Ewa Mazurowska RAF LIDER
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 16:15:45
2018-04-24 07:40:20
Ewa Mazurowska ALEX
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 07:49:24
2018-04-23 22:51:32
Dorota Wakulińska MONTE CHRISTO AB
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 07:49:40
2018-04-23 22:22:29
Wiktoria Różyc NIEZAPOMINAJKA
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 22:29:11
2018-04-23 22:03:18
Agata Koroluk ZUCCHERO A VELO
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
117 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 21:21:55
2018-04-23 20:33:47
Paulina Januszewska EDITT-P
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
116 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 16:43:37
2018-04-23 14:26:23
Cezary Kalinowski CASSIS Z
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
115 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 16:43:47
2018-04-23 14:25:45
Cezary Kalinowski CALMETTE-P
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 16:43:58
2018-04-23 14:10:08
Konstancja Szymacha CALLIA L
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
113 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 16:44:10
2018-04-23 14:09:15
Leszek Nieużyła IRYDON L
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 16:44:21
2018-04-23 14:08:37
Leszek Nieużyła MEKSYK
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 16:45:31
2018-04-23 14:07:46
Leszek Nieużyła DARAVELL
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 16:45:42
2018-04-23 13:13:08
Witold Bieniek ROVETTO
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
109 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 16:45:53
2018-04-23 13:12:51
Witold Bieniek CORTAS L
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
108 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 12:20:25
2018-04-23 12:14:27
Maria Deptuła PAMIR
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 10:38:13
2018-04-23 10:25:30
Konstancja Bohdanowicz MISSISSIPI
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 10:38:01
2018-04-23 09:39:31
Marta Hejger KANTANO-MAX
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 10:37:50
2018-04-23 08:05:36
Izabela Sadoch LARISA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 07:35:06
2018-04-22 23:06:33
Agnieszka Terlecka - Ludwiniak DAFER
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 07:34:06
2018-04-22 23:05:51
Roksana Naumiuk STARLIGHT
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 07:33:53
2018-04-22 23:03:36
Roksana Naumiuk P-DALILA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2018-04-22 21:59:11
2018-04-22 21:00:26
Ewa Strzeszewska BRAVOUR PP
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 19:09:21
2018-04-22 20:27:17
Elżbieta Kondzioła NEFRETETE
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
99 ENTRY ACCEPTED 2018-04-22 21:58:49
2018-04-22 20:01:59
Julia Szemro LAREDO
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2018-04-22 21:58:37
2018-04-22 19:19:01
Dario Sarti RAWIS
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2018-04-22 21:58:24
2018-04-22 19:18:17
Łukasz Lechowicz SYRIANA
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2018-04-22 21:58:12
2018-04-22 19:16:42
Agnieszka Kulińska KONWALIA
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2018-04-22 16:03:46
2018-04-22 14:51:37
Seweryna Afanasjew DEKOR
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2018-04-22 16:04:00
2018-04-22 14:48:38
Izabella Tomaszewska SZIMANO
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.5
93 ENTRY ACCEPTED 2018-04-22 16:04:13
2018-04-22 14:48:14
Izabella Tomaszewska QUINTANA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2018-04-22 16:04:38
2018-04-22 14:47:41
Izabella Tomaszewska CASSILIANO
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2018-04-22 16:04:52
2018-04-22 14:47:22
Katarzyna Szczyglak ALANYA
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2018-04-22 16:05:05
2018-04-22 13:21:53
Zuzanna Dębowska ROBINIA
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2018-04-22 12:40:06
2018-04-22 11:54:46
Tamara Ferenc FANTA-EWITA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2018-04-22 12:39:53
2018-04-22 11:42:35
Tamara Ferenc EQUUS
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
87 ENTRY ACCEPTED 2018-04-22 12:39:38
2018-04-22 11:41:19
Kinga Ferenc MOBY DIC
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
86 ENTRY ACCEPTED 2018-04-22 12:39:21
2018-04-22 11:39:58
Kinga Ferenc LUKRECJA
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
85 ENTRY ACCEPTED 2018-04-22 16:05:20
2018-04-22 11:38:51
Ines Bisaga IGUANA DANNY'S GIRL
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2018-04-22 16:05:37
2018-04-22 11:37:58
Karolina Bar MARKIZA
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2018-04-22 16:05:53
2018-04-22 11:37:31
Karolina Bar IGUANA DANNY'S GIRL
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
82 ENTRY ACCEPTED 2018-04-22 16:03:29
2018-04-22 11:36:40
Karolina Bar R-MEFISTO
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2018-04-22 12:37:38
2018-04-22 10:44:04
Monika Kuchta DAVANTI
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2018-04-22 12:37:23
2018-04-21 22:24:32
Kinga Czesuła KUBA
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2018-04-22 12:37:06
2018-04-21 21:45:20
Hanna Choińska NESSINO
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2018-04-22 12:36:52
2018-04-21 21:34:22
Zuzanna Żuk CARANJA
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.5
77 ENTRY ACCEPTED 2018-04-22 12:36:36
2018-04-21 21:33:41
Aleksandra Dąbkowska CARPE DIEM K
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2018-04-22 12:36:20
2018-04-21 21:32:29
Aleksandra Dąbkowska BORMAN
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.5
75 ENTRY ACCEPTED 2018-04-22 12:36:01
2018-04-21 20:58:01
Maria Pietrusińska DIOMEDES
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
74 ENTRY ACCEPTED 2018-04-21 14:40:30
2018-04-20 22:44:24
Paulina Laskowska DARG
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2018-04-21 14:40:46
2018-04-20 22:43:45
Paulina Dmowska HILDA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2018-04-21 14:41:04
2018-04-20 22:43:03
Paulina Laskowska CHORĄŻY
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
71 ENTRY ACCEPTED 2018-04-21 14:41:18
2018-04-20 22:40:12
Karina Daniłowska NAOMI
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2018-04-21 14:41:32
2018-04-20 22:21:55
Marta Ziółkowska SUMAR
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2018-04-21 14:41:45
2018-04-20 21:50:24
Natalia Dragan JASPIS
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
68 ENTRY ACCEPTED 2018-04-21 14:42:26
2018-04-20 21:00:16
Wiktoria Leszek-Karwańska BAD BOY
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.5
67 ENTRY ACCEPTED 2018-04-21 14:42:42
2018-04-20 20:53:36
Maja Wołkow IZIS KL
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2018-04-21 14:42:55
2018-04-20 20:53:00
Nelly Żabowska-Żychowicz MISTER
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2018-04-21 14:43:17
2018-04-20 20:51:38
Klaudia Zajkowska MISTER HANEK
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2018-04-21 14:43:33
2018-04-20 20:22:08
Weronika Solarz MAFIA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2018-04-20 19:58:46
2018-04-20 19:25:06
Kinga Daszczyk NADZIEJA I
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2018-04-20 19:58:36
2018-04-20 12:42:28
Ewelina Jezierska DONA
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2018-04-20 12:24:48
2018-04-19 17:44:22
Karolina Brauła EDMONTON P
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 11:00:33
2018-04-18 20:32:39
Agata Bojarowicz ARON
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
59 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 20:13:44
2018-04-18 18:04:27
Piotr Mizerski SEKUNDA
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 20:13:54
2018-04-18 17:49:40
Piotr Mizerski BLUE JEANS
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 20:14:04
2018-04-18 17:47:10
Aleksandra Zira HOLKA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 20:14:17
2018-04-18 17:45:50
Katarzyna Szysz BORUC
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 20:14:29
2018-04-18 17:45:06
Amelia Pielska MAGADI
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 20:13:33
2018-04-18 17:44:11
Paweł Foremny HAWANA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
53 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 12:19:31
2018-04-18 12:16:37
Aleksandra Szwajczewska BORA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 12:19:20
2018-04-18 12:16:17
Aleksandra Szwajczewska AMAL
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 10:37:38
2018-04-18 10:26:37
Marta Hejger CARRY BEST
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 23:36:20
2018-04-17 23:06:48
Dominika Uchman HUZARKA
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
49 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 17:22:30
2018-04-17 15:53:44
Mateusz Owczarz LAK GR. D
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 17:22:13
2018-04-17 13:15:21
Agnieszka Kułakowska NEW GOLD
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 11:02:47
2018-04-17 09:37:43
Marta Liszkiewicz GRYF Z HOLINA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
46 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 11:03:21
2018-04-16 23:20:08
Dawid Kajak GRYKA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 21:00:11
2018-04-16 16:33:53
Piotr Szmytkowski TIGRINA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 21:00:20
2018-04-16 13:38:13
Hubert Kowalski DON CARLON
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 10:37:26
2018-04-16 13:37:54
Marta Hejger ECONTERO
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
42 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 21:00:40
2018-04-16 13:27:56
Monika Jaworska EUFORIA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
41 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 12:46:08
2018-04-16 11:26:48
Martyna Mitrowska A CATOKI
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 12:46:20
2018-04-16 11:25:47
Martyna Mitrowska BORYS
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 12:46:29
2018-04-16 10:56:48
Natalia Zimnowodzka CARETANE ROSE Z
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
38 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 12:46:58
2018-04-16 08:42:19
Zuzanna Szrajber ALFA
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2018-04-20 10:34:44
2018-04-16 07:49:42
Zbigniew Krasowski DELILAH
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
36 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 12:18:57
2018-04-15 21:46:41
Julia Błaszczak LAVISTO STAR
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
35 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 12:47:28
2018-04-15 21:46:16
Julia Błaszczak LIGHTNING 100
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
34 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 12:47:37
2018-04-15 21:45:51
Julia Błaszczak KAPITO
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 12:47:47
2018-04-15 19:39:01
Amelia Saganowska EGIDA
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 12:48:17
2018-04-15 12:10:31
Tadeusz Chmielik GIOLI
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-04-15 09:32:40
2018-04-15 09:29:34
Aleksandra Więckowska HIRO
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
30 ENTRY ACCEPTED 2018-04-20 19:58:25
2018-04-15 09:29:12
Aleksandra Więckowska GUIDAM
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
29 ENTRY ACCEPTED 2018-04-15 07:19:27
2018-04-15 07:17:17
Zuzanna Kasprzak EL NINO
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2018-04-14 18:57:41
2018-04-14 18:42:55
Rafał Janusz STAVROS
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-04-14 15:47:43
2018-04-14 14:21:18
Dorota Radzikowska DYNAMYTE P
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
26 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 11:03:30
2018-04-14 14:21:04
Dorota Radzikowska BASHIRA-K
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 17:21:54
2018-04-14 10:05:53
Maria Pietrusińska CZĄBER MASTER FILM
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
24 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 17:21:43
2018-04-14 10:05:29
Maria Pietrusińska CHARLOTTA Z MASTER FILM
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
23 ENTRY ACCEPTED 2018-04-14 15:48:19
2018-04-14 09:01:31
Joanna Łąka-Wałach J-CZARA ŁĄK
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-04-14 15:48:28
2018-04-14 08:53:03
Maja Wałach PLASTYK
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 22:37:18
2018-04-13 20:06:04
Ewelina Kluska AMADEUSZ
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 22:37:07
2018-04-13 20:05:09
Ewelina Kluska LUPUS
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
19 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 22:36:57
2018-04-13 20:04:51
Honorata Berdychowska LUPUS
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2018-04-13 17:59:27
2018-04-12 21:33:00
Ewa Mulik FORIA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2018-04-13 17:59:36
2018-04-12 18:11:28
Julia Chudzik MIDNIGHT MAGIC
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 11:30:12
2018-04-12 17:07:30
Julia Chudzik TREWOR
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
15 ENTRY ACCEPTED 2018-04-13 17:59:53
2018-04-12 17:02:40
Karolina Paprocka WICORD
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 11:04:16
2018-04-12 10:29:39
Maja Żewłakow ATOMIUM L
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-04-15 09:32:20
2018-04-12 09:59:55
Iga Głośniak FIODOR
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 11:04:00
2018-04-12 07:29:32
Nadia Sobiecka MARINELLO
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 11:03:42
2018-04-11 23:29:23
Karolina Dąbrowska LOUCA QUATRO
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
10 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 16:46:04
2018-04-11 23:04:00
Zuzanna Werelich NOMINACJA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
9 ENTRY ACCEPTED 2018-04-22 21:57:59
2018-04-11 19:55:10
Aleksnadra Małek TURIA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 00:07:01
2018-04-11 19:48:24
Dominika Maruda CALIFORNIA
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 00:07:10
2018-04-11 19:47:23
Karolina Sujecka FUGA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 00:07:26
2018-04-11 19:45:57
Dominika Maruda ASCOT
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
5 ENTRY ACCEPTED 2018-04-15 07:19:09
2018-04-11 16:59:42
Alicja Markiewicz L-BRENDA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 00:07:43
2018-04-11 15:59:35
Wiktoria Król ROBESPIERRE
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 00:07:53
2018-04-11 15:58:50
Wiktoria Król P' QUATRO
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 00:08:01
2018-04-11 15:57:41
Wiktoria Król CARLO ROSSI
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2018-04-14 06:26:45
2018-04-11 15:57:10
Aleksandra Florczak FIRST
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Afanasjew Seweryna SKJ Bobrowy Staw
S
O014482
2. Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O030815
3. Berdychowska Honorata KJ Milord
2002 (J.)
brak
4. Bieniek Witold KJ Jantar Stryków
S
O001983
5. Binienda Wiktoria Klub Jeździecki J.J. Darboven
O034011
6. Bisaga Ines KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O039145
7. Błaszczak Julia JKS u Robsonów
2001 (J.)
O038588
8. Bojarowicz Agata JKS U Robsonów
1999 (MJ.)
O031875
9. Chmielik Tadeusz KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2003 (J.)
O034168
10. Choińska Hanna KJ Dworek Okuniew
S
O031299
11. Chudzik Julia UKS PRIMO
2005 (JM.)
brak
12. Czarnomska Gabriela JKS Olsza
2006 (JM.)
Brak
13. Czesuła Kinga bpk
2003 (J.)
brak
14. Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002996
15. Dąbrowska Karolina BPK
S
O024171
16. Daniłowska Karina KJ J.J. Darboven Rumia
2003 (J.)
O043383
17. Daszczyk Kinga KJ Jantar Stryków
S
O004796
18. Dębowska Zuzanna St. J Poster Piaseczno
S
O013837
19. Dmowska Paulina BPK
S
O033103
20. Dragan Natalia BPK
2003 (J.)
O048865
21. Ferenc Kinga KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2007 (JM.)
O042487
22. Ferenc Tamara KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O036586
23. Florczak Aleksandra UKS Primo Kozery
2003 (J.)
O041726
24. Foremny Paweł KJ Łańsk
S
O038901
25. Glasser Mikołaj SCIM stajnia Agmaja
1998 (MJ.)
brak
26. Głośniak Iga UKS Primo Kozery
2003 (J.)
O039424
27. Godek Tomasz LKJ w Gałkowie
S
O013715
28. Grabowska Jagna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O037891
29. Graczyk Julia JKS Olsza
2002 (J.)
O039162
30. Grzelczak Matylda Bpk
2008 (Mł.)
0048940
31. Hejger Marta LKJ Gałkowo
S
O006053
32. Janusz Rafał KS Garo
S
O004030
33. Jaworska Monika KJ Hippica Polonia Słupno
S
O006078
34. Kajak Dawid bpk
S
O028288
35. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
36. Kamińska Julia JKS UMIASTÓW
2001 (J.)
BRAK
37. Kasprzak Zuzanna UKS Primo Kozery
2004 (JM.)
brak
38. Kluska Ewelina KJ Milord Falenty
S
O044917
39. Kłęk Jakub SJ Poster Piaseczno
2001 (J.)
O031303
40. Kolberg Beata bez przynależności klubowej
S
O004280
41. Kondzioła Elżbieta bpk
S
O002129
42. Koroluk Agata UKS Primo
2006 (JM.)
27441/16
43. Kowalski Hubert Equiright
S
brak
44. Krasowski Zbigniew KJ DWOREK
S
O021903
45. Król Wiktoria UKS Primo
2001 (J.)
O025141
46. Król Wiktoria UKS PRIMO
2001 (J.)
O025141
47. Królik Larysa bpk
1998 (MJ.)
O013841
48. Kucharczyk Hanna BPK
2006 (JM.)
BRAK
49. Kuchta Monika BPK
S
brak
50. Kulińska Agnieszka none
S
CBZ524364
51. Kułakowska Agnieszka JKS Equita Świętochów
S
O005238
52. Laskowska Paulina KJ J.J. Darboven Rumia
1998 (MJ.)
O021487
53. Lechowicz Łukasz none
S
brak
54. Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka
2001 (J.)
O018344
55. Liszkiewicz Marta KJ Walor
1999 (MJ.)
O024337
56. Małek Aleksnadra UKS Primo
2004 (JM.)
4670/17
57. Markiewicz Alicja UKS Primo Warszawa
2005 (JM.)
O031292
58. Maruda Dominika LKJ Gałkowo
S
O008165
59. Mazurowska Ewa Polski Polo Klub
S
O003222
60. Mitrowska Martyna SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O036853
61. Mizerski Piotr JKS UMIASTÓW
S
brak
62. Mulik Ewa Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
S
O008861
63. Naumiuk Roksana bpk
2006 (JM.)
O032062
64. Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
S
O004155
65. Owczarz Mateusz UKS Primo Kozery
2004 (JM.)
O043514
66. Owczarz Mateusz UKS PRIMO
2004 (JM.)
O043514
67. Paprocka Karolina SKJ Bajardo
2000 (MJ.)
brak
68. Pertkiewicz Laura JKS Olsza
2017 (Mł.)
O040145
69. Piechnik Sylwia Bogusławicki KJ
S
O038621
70. Pielska Amelia JKS UMIASTÓW
2004 (JM.)
brak
71. Pietrusińska Maria KS Master Film
S
O003164
72. Piotrowska Maja KJ Equistro Wierzawice
S
O021348
73. Podsiadło Daria AZS AWF Warszawa
2003 (J.)
O040566
74. Przybylska Konstancja SKJ Hawajka
2005 (JM.)
O039639
75. Radzikowska Dorota KJ Aromer Józefin
S
O039163
76. Różyc Wiktoria BPK
2005 (JM.)
brak
77. Sadoch Izabela KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2002 (J.)
O041595
78. Sarti Dario none
S
CBW323052
79. Skowron-Suchodolska Małgorzata JKS Stajnia pod Skowronkiem
S
O006092
80. Sobiecka Nadia Akademia Kucania
2003 (J.)
O036897
81. Solarz Weronika bpk
2003 (J.)
brak
82. Strzeszewska Ewa niezrzeszona
2003 (J.)
brak
83. Sujecka Karolina bpk maz
2001 (J.)
O039408
84. Sułowska - Calak Paulina KJ Dobrzyniec
S
O005588
85. Sutkowski Wojciech JKS Olsza
S
brak
86. Szemro Julia AZS
2001 (J.)
O038903
87. Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
S
O000615
10119995
88. Szrajber Zuzanna LKJ Gałkowo
2000 (MJ.)
O035720
89. Szwajczewska Aleksandra brak
S
O012666
90. Szymacha Konstancja KJ J.J. Darboven Rumia
S
O011448
91. Szysz Katarzyna JKS UMIASTÓW
2002 (J.)
brak
92. Uchman Dominika Ognisko TKKF Hubert
2004 (JM.)
brak
93. Wakulińska Dorota Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
S
O035451
94. Wałach Maja Brak
2007 (JM.)
Brak
95. Waśniewska Pola JKS Olsza
2005 (JM.)
brak
96. Werelich Zuzanna bpk
2005 (JM.)
O046544
97. Więckowska Aleksandra Klub Jeździecki Rock Horses
S
O003713
98. Wilczewski Robert BPK (MAZ)
S
O002520
99. Witkowska Halszka KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O002295
100. Wojciechowska Anna Polski Polo Klub
S
O026867
101. Żabowska-Żychowicz Nelly SKJ Hawajka
2006 (JM.)
O042910
102. Zajkowska Klaudia SKJ Hawajka
2005 (JM.)
O041844
103. Zdolska Paula St. SKJ Bobrowy Staw
S
O012695
104. Żewłakow Maja St. SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O034881
105. Ziółkowska Marta Polski Polo Klub
S
O014575
106. Zira Aleksandra JKS UMIASTÓW
2003 (J.)
BRAK
107. Żuk Zuzanna KJ Bertyn Piastowo
2010 (Mł.)
O026990
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

67

A CATOKI Hanower DEU 2010 Wałach gniada/168 F: CATOKI
M: ARANCHA
1779/18 DE 431316680210
2.

40

ALEX SP POL 2008 Wałach gniada F: Pink Floyd /
M: Andora / Hadrian
K017957
3.

64

ALFA Małopolska POL 2013 Klacz kasztanowata/168 F: Emaks
M: Asatia
K025438 616006661312013
4.

16

AMADEUSZ SP POL 2001 Wałach kasztanowata/167 F: Burgund
M: Arella
K008002 POL 009 60 00046 01
5.

81

AMAL Pełna Krew Arabska POL 2011 Wałach gniada/163 F: Akim De Ducor (FR)
M: Arwima
brak
6.

150

AQUARTA Małopolska POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Davinci
M: Awarta ex Watra
brak
7.

89

ARON Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach ciemnogniada/mk: F: Leonardo da Vinci
M: Arina
K018428
8.

169

ARROW SP POL 2001 Wałach siwa F: Rubin
M: Akita
brak 009 66 0005401
9.

46

ASCOT WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Dan /
M: Ada Sara / Aragonit
K021772 616007600224712
10.

50

ATOMIUM L HOL GER 2011 Wałach siwa/168 F: Clarimo / Clearway
M: Welfin / Lavall I
K018936 DE421000111411
11.

173

BAKALIAJ Szlachetna Półkrew POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Karbon
M: Bagnica
12697
12.

87

BLUE JEANS SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: OLKUSZ
M: BAJRA
BRAK
13.

97

BON PARIS KL Typ Szlach. POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Bambino Van't Zorgvliet / Chin Chin
M: Budur / Bielick 14
K017638 616999660119007 616999660119007
14.

82

BORA Pełna Krew Angielska POL 2013 Klacz gniada/172 F: Roulette (GB)
M: Banti
brak
15.

105

BORMAN HAN GER 2010 Wałach gniada F: Bon Balou / Balou Du Rouet
M: Sabine / Stakkato Gold
K016741 DE431310183510
16.

85

BORUC Małopolska POL 2008 Wałach F: Bianco
M: Dama
brak
17.

66

BORYS Xx Pełna Krew Angielska POL 2003 Wałach kasztanowata/160 F: GLIMMERMAN
M: BRUNILDE
K020947 POL030000002032
18.

125

BRAVOUR PP DRP POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:144 F: Baccarat
M: Niina PP
K022593
19.

48

CALIFORNIA SP POL 2014 Klacz gniada F: Arezzo VDL
M: Caldera (DEU)
Brak
20.

138

CALLIA L SP POL 2012 Klacz siwa F: Lescibard L
M: Conchita L
Brak
21.

139

CALMETTE-P SP POL 2013 Klacz siwa F: Con Calma / Calato
M: Corleanda P / Larron
K024018 616009610036513
22.

107

CARANJA HOL GER 2011 Klacz gniada F: Cartani / Carthago
M: Ortega I / Caretino
K021428 DE421000220511
23.

179

CARDIFF F:
M:
24.

43

CARLO ROSSI Oldenburg POL 2014 Ogier ciemnogniada F: Clinton I
M: Oh Wiskey
Brak
25.

106

CARPE DIEM K Holsztyn GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Catalido / Catoki
M: Idylle I
brak
26.

31

CARRY BEST OLD GER 2011 Klacz gniada F: Cecotto's As
M: Greath Dream
K024203 DE 418181112211
27.

153

CARRY LADY Holsztynska POL 2011 Klacz ciemnogniada/161 F: Carry Son hol
M: Claudia hol
45898765 616009640004111
28.

140

CASSIS Z SP POL 2013 Wałach siwa F: Cassaro Z / Coronado
M: Pawica / Leuchtpfeil
K024797 056015Z55719313
29.

171

CASTEHILL CASSIE KUC IRL 2007 Klacz siwa/kuc:141 F: nn / nn
M: nn / nn
brak
30.

76

CHARLOTTA Z MASTER FILM Z BEL 2011 Klacz kasztanowata F: Chiricco Z / Chin Chin
M: Cacharel Z / Catango Z
K022560 056015Z55615311
31.

133

CORTAS L WESTF GER 2007 Wałach gniada F: Cornado/
M: Pina/
K011499 104GW10
32.

75

CZĄBER SP POL 2007 Wałach gniada F: Maram / Aram
M: Czaruta / Czatownik
K012952 POL009610200007
33.

164

CZAMIR ARON SP POL 2012 Wałach siwa F: Lotos / Levantos II
M: Czamira / Rulon
K024847 616009610094212
34.

135

DARAVELL SP POL 2007 Wałach gniada F: Aravel II / Luron
M: Durette Z / Dutch Capitol
K019601 POL009610190107
35.

104

DARG M POL 2013 Wałach gniada F: nn
M: nn
brak
36.

110

DAVANTI M POL 2011 Wałach gniada F: Huzar
M: Delia
brak
37.

120

DEKOR Małopolska POL 2009 Wałach siwa F: Wareg
M: Des Terma
None
38.

177

DELEKTA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Talent /
M: Delicja /
K014340 616009610107206
39.

22

DELILAH M POL 2010 Klacz gniada/165 F: AWANS
M: DECYBELA
K016373 6160060050610
40.

154

DEMON DEL KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
K019469
41.

28

DIAGRAM Małopolski POL 2009 Wałach siwa F: Talon
M: Drujka
K015939
42.

170

DIAMOND LAD ISH IRL 2009 Wałach gniada/171 F: X
M: X
047385 74383933737
43.

17

DIOMEDES SP POL 2007 Wałach gniada F: Dionizos/ Elvis
M: Diuna/ Rabiatos Z
K015929
44.

71

DON CARLON AES POL 2012 Ogier gniada/165 F: Carlon
M: Dalia
Brak
45.

184

Dumka F:
M:
46.

56

DYNAMYTE P KWPN NED 2008 Ogier gniada F: Carosso VDL
M: Sinilana
K011639
47.

26

ECONTERO WLKP POL 2011 Ogier ciemnogniada/173 F: Contender Son / Contender
M: Emi / Zoltan
K021535 616007520031711
48.

58

EL NINO KWPN NED 2009 Wałach ciemnogniada/mk: F: Kashmir / Nabab
M: Mantana / Glennridge
K024160 52800320091284
49.

157

EMZ ET SP POL 2010 Wałach gniada F: Ever For Pleasure /
M: Emza /
K018564 616009661515609
50.

114

EQUUS KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc:137 F: Nico-K /
M: Eufemia / Pepton
K016844 013570144003
51.

70

EUFORIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/166 F: Bolshoi / Favoritas
M: Elkana / West
K024086 616009640083212
52.

147

FENIX SP POL 2011 Wałach gniada/170 cm F: Faust Z
M: Fascynacja
K021275 616009670111111
53.

9

FIODOR MŁP POL 2007 Wałach siwa/172 F: Planet / Zoon
M: Furia / Łyk
K017455 POL006550002107
54.

1

FIRST SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: F
M: L
brak
55.

53

FORIA OLD POL 2007 Klacz F: Faust Z
M: Hataria
K011408
56.

47

FUGA KUC POL 2010 Klacz kasztanowata/mk: F: Ramzes
M: Fala
K023944
57.

160

G’ZEUS Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2007 Wałach siwa/172 F: Bajou du rouet
M: Gaja
K015486
58.

60

GIOLI SI ITA 2002 Klacz kasztanowata F: Robine
M: Luisa III
K020127
59.

74

GRYF Z HOLINA Polski Kon Szlachetnej Półkrwi POL 2001 Wałach siwa F: Matador
M: Huśtawka
K006027 08074
60.

73

GRYKA SP POL 2004 Klacz gniada F: Akcent / Jankes
M: Grana / Edredon
K020637 POL009630254004
61.

20

GUIDAM KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Zapatero VDL
M: Oberlina
K023214
62.

163

HANTERKA OLD POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Corvallo / Coriano
M: Highvellya / Highvalley
K012163 DE418181111005
63.

83

HAWANA Wielkopolska POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Lotos
M: Hrafina M
K021074
64.

103

HILDA MŁP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Dzingis
M: Henna
K022849
65.

59

HIRO KWPN NLD 2012 Wałach gniada F: Twister De La Pomme / Darco
M: Whoopy / Silverstone
K023810 528003201209132
66.

86

HOLKA WLKP POL 2006 Klacz siwa F: BARBUR
M: HONIA
BRAK
67.

80

HUZARKA MP POL 2003 Klacz kara F: Top Gun
M: Huanita
brak
68.

37

IGUANA DANNY'S GIRL KUC POL 2008 Klacz srokata/kuc:139 F: Santara Danny's Boy / Markoad Adante
M: Inka / Domingo
K020879 POL013680030208
69.

148

INDUSEK SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Turbud Alino
M: Indiana
K019798
70.

137

IRYDON L SP POL 2012 Ogier ciemnogniada F: Lescibard L
M: Iranda L
K023666
71.

95

IZIS KL SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Baldini II
M: Ikaria
K024306
72.

99

JASPIS MŁP POL 2006 Wałach siwa F: Palmer
M: Jurna
K025402
73.

42

JEGOCIN SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Carlo Grande
M: Jemioła
brak
74.

130

KANTANO-MAX SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Hokus Pokus
M: Korys-Markiza
K019257 12560
75.

62

KAPITO SP POL 2011 Wałach gniada F: Apollo
M: Kastylia
K019995
76.

123

KONWALIA Małopolska POL 2003 Klacz gniada F: Dresk
M: Kama
POL 006630075103 POL 006630075103
77.

109

KUBA NN POL 0000 Wałach kara/kuc: F: nn
M: nn
brak
78.

2

L-BRENDA KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc: F: Jasmont / Top Ewita
M: Leksora / nn
K017140 616013680078609
79.

183

LACROSSE hol 2006 o gniada F: Contender / Calypso I I
M: La Belle I / Acord I I
K010783 DE421000091806
80.

78

LAK MŁP POL 2010 Wałach gniada/kuc:147 F: Heban / Banita
M: Limita / Legat
K022923 616006580676610
81.

124

LAREDO Małopolska POL 2003 Wałach gniada F: Harnaś
M: Lerka
K014124
82.

129

LARISA SP POL 2013 Klacz gniada F: .Empire
M: .Lautrential L
K025404
83.

21

LAVISTO STAR Belgijski Gorącokrwisty BEL 2011 Wałach F: Game Boy D'10
M: Natasja
K022386
84.

63

LIGHTNING 100 HOLST GER 2008 Wałach gniada F: Landos
M: Popstar / Carpaccio
K017088
85.

7

LOUCA QUATRO Hanower GER 2008 Wałach gniada F: Fresh from the Coast
M: La Puppi
K021413
86.

111

LUKRECJA KUC POL 2006 Klacz ciemnogniada/kuc:120 F: Lukas / H-S Jason
M: Gwiazdka / nn
K014456 POL013570279206
87.

15

LUPUS SP POL 2007 Wałach siwa F: Plaster
M: Libella
K012330
88.

92

MAFIA MŁP POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:149 F: Oregon
M: Maska
brak
89.

84

MAGADI Typ Szlachetny POL 2004 Wałach F: NN
M: NN
brak
90.

49

MARINELLO KUC GER 2001 Ogier bułana/kuc: F: Magic Main
M: Sanny
Brak
91.

38

MARKIZA KUC POL 2007 Klacz bułana/kuc:140 F: Nowator / Pepton
M: Mojra / Grosz
K020880 POL013660009507
92.

136

MEKSYK MŁP POL 2010 Wałach gniada F: Falkon
M: Madera
K019026 616006540108410
93.

156

MERLIN Anglo European POL 2014 Wałach siwa F: Branco van Overis
M: Midnight Dalul
Brak
94.

52

MIDNIGHT MAGIC Kuc Connemara POL 2008 Ogier siwa F: ATLANTIC MAGIC
M: MUFFIN
posiada uzupełnię wnajblizszym
95.

94

MISTER KUC POL 2013 Wałach kasztanowata/kuc:146 F: nn / nn
M: nn / nn
K023513 616999640069913
96.

93

MISTER HANEK DRP POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:143 F: Durello Top / Durello
M: Maskotka / Domingo
K014016 POL013680046207
97.

112

MOBY DIC Kuc Feliński POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: Wartownik / Fason
M: Gucja / Amor
K021352 616013661209009
98.

144

MONTE CHRISTO AB MŁP POL 2010 Wałach siwa F: Huzar /
M: Motorola /
K023367
99.

161

NADIOŻA TRK POL 2013 Klacz gniada F: Ioan Grozny
M: Burka
brak
100.

91

NADZIEJA I SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/165 F: Vandamme / Guidam
M: Neska / Sir Neel
K020504 616009610044810
101.

101

NAOMI SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Golden Boy
M: Nansza
brak
102.

39

NEFRETETE SP POL 2004 Klacz gniada/162 F: Hartland
M: Natura
Brak 009661641204
103.

108

NESSINO XX POL 2006 Ogier gniada F: Dzielżan
M: Nieglinka
K016580 12197
104.

77

NEW GOLD SP POL 2006 Ogier ciemnogniada F: Neo / Luron
M: Natura / Jakobin
K010977 POL009661132206
105.

143

NIEZAPOMINAJKA SP POL 2009 Klacz siwa F: Wieland
M: Nadzieja
616 009 60 03485
106.

6

NOMINACJA SP POL 2004 Klacz siwa F: Hartland / Czad
M: Naomi / Eremita
K014127 616009661641004
107.

126

P-DALILA KUC POL 2006 Klacz gniada/kuc:136 F: Di Caprio PP / Da Capo
M: Pabi / nn
K020920 POL013661155006
108.

149

PLACIDO KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc: F: PL NITRO
M: ŁATKA
BRAK
109.

54

PLASTYK Małopolska POL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Planet
M: Kropka
brak 616 006550152311
110.

145

QUANDO OLD POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Quintender / Quinar
M: Bolonia / Palegro
K019504 DE418184033709
111.

36

R-MEFISTO Typ Szlachetny POL 2013 Wałach gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
K024860 616 999 66 14108 13
112.

41

RAF LIDER WLKP POL 2008 Ogier gniada F: Lider / Le Grand
M: Rafa / Monte Christo
K011901 POL007610061908
113.

122

RAWIS Szlachetna Półkrew POL 2001 Klacz gniada F: BOLERO DE RAVEL
M: RAWA
K006268 08305
114.

115

ROBINIA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Le Mistral / Leuthen I
M: Ronia / Domestos
K023240 616007610093311
115.

134

ROVETTO Oldenburska GER 2002 Ogier F: RADIATOR
M: SEMIRAMIS
K006820
116.

155

SAMBA HAN GER 2008 Klacz gniada F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Loree / Laurion
K013869 DE431319845108
117.

88

SEKUNDA WLKP POL 2007 Klacz kasztanowata F: LOVE AFFAIR
M: SARA
brak
118.

127

STARLIGHT OLD DEU 2009 Klacz kasztanowata F: Singulord Joter / Singular Joter II
M: Grenzpilotin / Pilox
K021904 DE418180155209
119.

57

STAVROS HAN GER 2008 Wałach ciemnogniada/175 F: Stakkato / Spartan
M: Zora / Zuenftiger
K014790 DE431314801008
120.

172

SUDARUSHKA XX POL 2001 Klacz kasztanowata/mk:157 F: .
M: .
K021113 62292929292900
121.

100

SUMAR SP POL 2008 Wałach gniada F: Aron
M: Sumatra
K019440
122.

152

SWEET EMMA Welsh Pony GBR 2008 Klacz kasztanowata/kuc:137 F: x
M: x
brak 4949349823388383838
123.

121

SYRIANA Oldenburg POL 2009 Klacz gniada F: Stalon
M: Cornella
DE 433331512309 DE 433331512309
124.

72

TIGRINA SP POL 2013 Klacz siwa/174 F: Cascadello / Casall
M: Tinta / Calido II
K024063 616009600155113
125.

146

TITINKA SP POL 2013 Klacz gniada/mk:157 F: El Salvador
M: Tinta
K025212 616009510252713
126.

13

TREWOR DRP POL 2002 Wałach dereszowata/kuc: F: Montana Texas
M: Tina
brak
127.

5

TURIA KUC POL 2009 Klacz siwa/kuc:140 F: Platon /
M: Tanzania /
brak 616013580385409
128.

182

Wedog Pride N Joy F:
M:
129.

51

WICORD SP POL 2009 Wałach kasztanowata/170 F: Cordial
M: Wiara
brak
130.

151

WINEGRA SP POL 2001 Klacz kasztanowata F: Roland / Ramiros Son II
M: Wineta / Skaleń
K007987 616009590144501
131.

162

ZONENBOLD TRK POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Pavaroti /
M: Burka /
K015194 103MI43
132.

142

ZUCCHERO A VELO Koń Mały POL 2011 Ogier gniada/mk:141 F: Malborn
M: LH'S Zanadiqua
brak 616013661439611 616098200041755
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Afanasjew Seweryna
SKJ Bobrowy Staw
DEKOR (120)
2018-04-29
26
Bar Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2018-04-28
1
2018-04-28
35
2018-04-28
33
2018-04-28
30
MARKIZA (38)
2018-04-28
1
2018-04-28
Berdychowska Honorata
KJ Milord
LUPUS (15)
2018-04-28
1
2018-04-29
15
Bieniek Witold
KJ Jantar Stryków
CORTAS L (133)
2018-04-28
17
2018-04-28
6
2018-04-29
11
ROVETTO (134)
2018-04-28
13
2018-04-28
12
2018-04-29
7
Binienda Wiktoria
Klub Jeździecki J.J. Darboven
MEKSYK (136)
2018-04-29
13
Bisaga Ines
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2018-04-28
3
Błaszczak Julia
JKS u Robsonów
2018-04-28
11
2018-04-28
16
2018-04-29
21
2018-04-29
20
KAPITO (62)
2018-04-28
28
2018-04-29
11
2018-04-29
12
2018-04-28
7
2018-04-28
5
50
2018-04-29
5
50
2018-04-29
4
50
Bojarowicz Agata
JKS U Robsonów
ARON (89)
2018-04-28
32
2018-04-28
2018-04-29
30
2018-04-29
29
Chmielik Tadeusz
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
GIOLI (60)
2018-04-29
15
2018-04-29
2018-04-29
Choińska Hanna
KJ Dworek Okuniew
NESSINO (108)
2018-04-28
8
2018-04-28
38
2018-04-29
16
2018-04-29
23
Chudzik Julia
UKS PRIMO
TREWOR (13)
2018-04-28
22
2018-04-28
24
2018-04-29
1
2018-04-29
1
2018-04-29
9
Czarnomska Gabriela
JKS Olsza
2018-04-28
10
2018-04-28
Czesuła Kinga
bpk
KUBA (109)
2018-04-29
2018-04-29
2018-04-29
1
Dąbkowska Aleksandra
KU AZS Politechniki Warszawskiej
BORMAN (105)
2018-04-28
4
50
2018-04-28
2
2018-04-29
2
2018-04-28
14
2018-04-28
7
2018-04-29
19
2018-04-29
Dąbrowska Karolina
BPK
2018-04-28
2018-04-28
2018-04-29
16
2018-04-29
30
2018-04-28
Daniłowska Karina
KJ J.J. Darboven Rumia
NAOMI (101)
2018-04-29
2018-04-29
Daszczyk Kinga
KJ Jantar Stryków
2018-04-28
2018-04-29
16
2018-04-29
18
2018-04-28
Dębowska Zuzanna
St. J Poster Piaseczno
ROBINIA (115)
2018-04-28
2018-04-28
13
Dmowska Paulina
BPK
HILDA (103)
2018-04-29
2018-04-29
14
Dragan Natalia
BPK
JASPIS (99)
2018-04-28
2018-04-28
Ferenc Kinga
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
LUKRECJA (111)
2018-04-28
1
2018-04-28
MOBY DIC (112)
2018-04-28
1
2018-04-28
1
Ferenc Tamara
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
EQUUS (114)
2018-04-28
2018-04-28
1
2018-04-28
19
Florczak Aleksandra
UKS Primo Kozery
FIRST (1)
2018-04-28
7
2018-04-28
34
2018-04-29
7
2018-04-29
21
Foremny Paweł
KJ Łańsk
HAWANA (83)
2018-04-28
3
2018-04-28
Glasser Mikołaj
SCIM stajnia Agmaja
JEGOCIN (42)
2018-04-28
23
2018-04-28
2018-04-29
18
2018-04-29
Głośniak Iga
UKS Primo Kozery
FIODOR (9)
2018-04-28
16
2018-04-28
10
2018-04-29
10
2018-04-29
9
Godek Tomasz
LKJ w Gałkowie
TITINKA (146)
2018-04-28
11
2018-04-28
FENIX (147)
2018-04-28
20
2018-04-28
Grabowska Jagna
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
WINEGRA (151)
2018-04-29
8
2018-04-29
Graczyk Julia
JKS Olsza
2018-04-28
19
2018-04-28
1
Grzelczak Matylda
Bpk
2018-04-28
Hejger Marta
LKJ Gałkowo
2018-04-28
4
50
2018-04-28
2
300
2018-04-29
1
250
2018-04-29
14
2018-04-29
4
50
2018-04-29
5
50
Janusz Rafał
KS Garo
STAVROS (57)
2018-04-28
1
250
2018-04-28
9
2018-04-29
2
300
Jaworska Monika
KJ Hippica Polonia Słupno
EUFORIA (70)
2018-04-28
17
2018-04-28
16
2018-04-29
20
2018-04-29
17
Kajak Dawid
bpk
GRYKA (73)
2018-04-28
10
2018-04-28
20
2018-04-29
18
2018-04-29
24
Kalinowski Cezary
KJ Strzała Krubiczew
2018-04-28
14
2018-04-28
29
2018-04-29
27
2018-04-29
23
CASSIS Z (140)
2018-04-28
21
2018-04-28
29
2018-04-28
2018-04-29
18
2018-04-29
22
Kamińska Julia
JKS UMIASTÓW
SEKUNDA (88)
2018-04-28
4
2018-04-28
27
2018-04-29
11
2018-04-29
16
Kasprzak Zuzanna
UKS Primo Kozery
EL NINO (58)
2018-04-28
19
2018-04-28
21
2018-04-29
12
2018-04-29
12
Kluska Ewelina
KJ Milord Falenty
LUPUS (15)
2018-04-28
20
2018-04-29
15
2018-04-28
19
2018-04-29
22
Kłęk Jakub
SJ Poster Piaseczno
CARDIFF (179)
2018-04-28
32
2018-04-28
32
Kolberg Beata
bez przynależności klubowej
INDUSEK (148)
2018-04-28
6
2018-04-28
31
Kondzioła Elżbieta
bpk
2018-04-28
10
2018-04-28
2018-04-28
26
Koroluk Agata
UKS Primo
2018-04-29
1
2018-04-29
1
Kowalski Hubert
Equiright
2018-04-28
39
2018-04-28
Krasowski Zbigniew
KJ DWOREK
DELILAH (22)
2018-04-28
4
2018-04-28
26
2018-04-29
6
2018-04-29
22
Król Wiktoria
UKS Primo
2018-04-28
1
2018-04-28
29
2018-04-29
1
2018-04-29
7
Król Wiktoria
UKS PRIMO
Dumka (184)
2018-04-28
8
2018-04-28
22
2018-04-29
28
2018-04-29
4
Królik Larysa
bpk
G’ZEUS (160)
2018-04-29
13
NADIOŻA (161)
2018-04-29
14
2018-04-29
ZONENBOLD (162)
2018-04-29
1
Kucharczyk Hanna
BPK
PLACIDO (149)
2018-04-28
1
2018-04-28
1
Kuchta Monika
BPK
DAVANTI (110)
2018-04-29
19
2018-04-29
Kulińska Agnieszka
none
KONWALIA (123)
2018-04-28
2018-04-28
34
Kułakowska Agnieszka
JKS Equita Świętochów
2018-04-28
22
2018-04-28
25
Laskowska Paulina
KJ J.J. Darboven Rumia
DARG (104)
2018-04-29
15
2018-04-29
8
Lechowicz Łukasz
none
SYRIANA (121)
2018-04-28
2018-04-28
23
2018-04-28
Leszek-Karwańska Wiktoria
SKJ Hawajka
2018-04-28
18
2018-04-28
27
2018-04-29
Liszkiewicz Marta
KJ Walor
DIAGRAM (28)
2018-04-28
23
2018-04-28
27
2018-04-29
5
2018-04-29
24
2018-04-28
2
2018-04-28
2
150
2018-04-29
1
2018-04-29
20
Małek Aleksnadra
UKS Primo
TURIA (5)
2018-04-28
20
2018-04-28
24
2018-04-29
1
2018-04-29
3
Markiewicz Alicja
UKS Primo Warszawa
2018-04-28
15
2018-04-28
2
2018-04-29
4
2018-04-29
29
Maruda Dominika
LKJ Gałkowo
ASCOT (46)
2018-04-28
12
2018-04-29
2018-04-28
23
2018-04-28
2018-04-29
2018-04-29
12
Mazurowska Ewa
Polski Polo Klub
ALEX (40)
2018-04-29
8
2018-04-29
6
2018-04-29
6
2018-04-29
9
Mitrowska Martyna
SKJ Bobrowy Staw
BORYS (66)
2018-04-28
2
2018-04-28
12
2018-04-29
10
2018-04-29
19
2018-04-28
28
2018-04-29
9
2018-04-28
Mizerski Piotr
JKS UMIASTÓW
2018-04-28
33
2018-04-28
18
Mulik Ewa
Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa
FORIA (53)
2018-04-28
6
2018-04-29
13
Naumiuk Roksana
bpk
P-DALILA (126)
2018-04-28
9
2018-04-28
4
STARLIGHT (127)
2018-04-28
6
2018-04-28
Nieużyła Leszek
KJ J.J. Darboven Rumia
DARAVELL (135)
2018-04-28
3
100
2018-04-29
7
MEKSYK (136)
2018-04-28
18
2018-04-28
18
2018-04-29
3
200
IRYDON L (137)
2018-04-28
5
50
2018-04-28
2018-04-29
2
150
2018-04-29
10
Owczarz Mateusz
UKS Primo Kozery
LAK (78)
2018-04-28
21
2018-04-28
25
2018-04-29
13
2018-04-29
8
Owczarz Mateusz
UKS PRIMO
2018-04-28
2018-04-28
1
2018-04-29
1
2018-04-29
1
Paprocka Karolina
SKJ Bajardo
WICORD (51)
2018-04-28
20
2018-04-28
24
2018-04-29
19
2018-04-29
Pertkiewicz Laura
JKS Olsza
DEMON DEL (154)
2018-04-28
2018-04-28
2018-04-28
15
2018-04-28
25
Piechnik Sylwia
Bogusławicki KJ
BAKALIAJ (173)
2018-04-29
15
2018-04-29
Pielska Amelia
JKS UMIASTÓW
MAGADI (84)
2018-04-28
17
2018-04-28
9
2018-04-29
17
2018-04-29
6
Pietrusińska Maria
KS Master Film
2018-04-28
24
2018-04-28
10
2018-04-29
19
CZĄBER (75)
2018-04-28
8
2018-04-29
16
2018-04-28
30
2018-04-28
15
2018-04-29
24
2018-04-29
17
Piotrowska Maja
KJ Equistro Wierzawice
HANTERKA (163)
2018-04-28
8
2018-04-28
14
2018-04-29
12
2018-04-29
15
Podsiadło Daria
AZS AWF Warszawa
DELEKTA (177)
2018-04-28
17
2018-04-28
21
2018-04-29
12
2018-04-29
25
Przybylska Konstancja
SKJ Hawajka
IZIS KL (95)
2018-04-28
18
2018-04-28
29
2018-04-29
12
2018-04-29
13
2018-04-29
Radzikowska Dorota
KJ Aromer Józefin
2018-04-29
2018-04-29
Różyc Wiktoria
BPK
2018-04-28
1
2018-04-28
26
2018-04-29
1
2018-04-29
1
Sadoch Izabela
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
LARISA (129)
2018-04-28
22
2018-04-28
26
Sarti Dario
none
RAWIS (122)
2018-04-28
6
2018-04-28
22
2018-04-28
Skowron-Suchodolska Małgorzata
JKS Stajnia pod Skowronkiem
EMZ ET (157)
2018-04-29
7
2018-04-29
9
Sobiecka Nadia
Akademia Kucania
2018-04-28
11
2018-04-28
11
2018-04-29
3
2018-04-29
5
Solarz Weronika
bpk
MAFIA (92)
2018-04-28
24
2018-04-28
2018-04-28
35
2018-04-29
6
2018-04-29
20
2018-04-29
Strzeszewska Ewa
niezrzeszona
2018-04-28
2018-04-28
19
Sujecka Karolina
bpk maz
FUGA (47)
2018-04-28
30
2018-04-28
2018-04-29
4
2018-04-29
21
Sułowska - Calak Paulina
KJ Dobrzyniec
AQUARTA (150)
2018-04-28
36
2018-04-28
16
2018-04-29
28
2018-04-29
MERLIN (156)
2018-04-28
27
2018-04-29
24
2018-04-29
2018-04-28
1
Sutkowski Wojciech
JKS Olsza
ARROW (169)
2018-04-28
3
2018-04-28
Szemro Julia
AZS
LAREDO (124)
2018-04-28
13
2018-04-28
13
2018-04-28
Szmytkowski Piotr
KJ Plejada Tarczyn
TIGRINA (72)
2018-04-28
12
2018-04-28
17
2018-04-29
3
100
2018-04-29
21
Szrajber Zuzanna
LKJ Gałkowo
ALFA (64)
2018-04-28
1
2018-04-28
28
2018-04-29
14
2018-04-29
1
Szwajczewska Aleksandra
brak
AMAL (81)
2018-04-28
14
2018-04-28
2018-04-28
40
BORA (82)
2018-04-28
31
2018-04-28
31
2018-04-28
Szymacha Konstancja
KJ J.J. Darboven Rumia
CALLIA L (138)
2018-04-28
33
2018-04-28
23
2018-04-29
11
2018-04-29
27
Szysz Katarzyna
JKS UMIASTÓW
BORUC (85)
2018-04-28
25
2018-04-28
37
2018-04-29
18
2018-04-29
Uchman Dominika
Ognisko TKKF Hubert
HUZARKA (80)
2018-04-28
1
2018-04-28
1
Wakulińska Dorota
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
2018-04-29
2018-04-29
17
Wałach Maja
Brak
PLASTYK (54)
2018-04-28
2018-04-28
16
2018-04-29
1
2018-04-29
5
2018-04-28
1
2018-04-29
Waśniewska Pola
JKS Olsza
2018-04-28
1
2018-04-28
1
Werelich Zuzanna
bpk
2018-04-28
1
2018-04-28
19
2018-04-29
2
2018-04-29
25
Więckowska Aleksandra
Klub Jeździecki Rock Horses
GUIDAM (20)
2018-04-28
15
2018-04-28
2018-04-29
17
2018-04-29
26
HIRO (59)
2018-04-28
15
2018-04-28
13
2018-04-29
14
2018-04-29
23
Wilczewski Robert
BPK (MAZ)
LACROSSE (183)
2018-04-28
1
400
2018-04-28
1
600
Witkowska Halszka
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2018-04-28
19
2018-04-28
30
2018-04-28
Wojciechowska Anna
Polski Polo Klub
SAMBA (155)
2018-04-28
14
2018-04-28
28
2018-04-29
12
2018-04-29
Żabowska-Żychowicz Nelly
SKJ Hawajka
MISTER (94)
2018-04-28
5
2018-04-28
9
2018-04-29
2
2018-04-29
23
Zajkowska Klaudia
SKJ Hawajka
2018-04-28
5
2018-04-28
7
2018-04-29
22
2018-04-29
2
2018-04-29
10
Zdolska Paula
St. SKJ Bobrowy Staw
QUANDO (145)
2018-04-28
2018-04-29
2018-04-28
7
Żewłakow Maja
St. SKJ Bobrowy Staw
2018-04-28
9
2018-04-28
11
2018-04-29
10
2018-04-29
8
Ziółkowska Marta
Polski Polo Klub
SUMAR (100)
2018-04-28
5
2018-04-28
21
Zira Aleksandra
JKS UMIASTÓW
HOLKA (86)
2018-04-28
12
2018-04-28
8
2018-04-29
3
2018-04-29
11
Żuk Zuzanna
KJ Bertyn Piastowo
CARANJA (107)
2018-04-28
3
200
2018-04-28
3
2018-04-29
1
600

Number of Riders: 107

Number of Horses: 132

The sum of prizes: 4 000.00

Competition results developed by: HIPPOSERWIS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052014-3, Tomasz Próchniak, Lublin)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl