Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

JUMP OFF MAZOVIA I kwalifikacja - ZR-B i ZT-B
Bobrowy Staw, 14-15.04.2018r.

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
180 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 10:45:09
2018-04-11 09:43:23
Agata Koroluk ZUCCHERO A VELO
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
179 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 10:39:53
2018-04-11 09:01:16
Alicja Markiewicz L-BRENDA
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
178 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 10:40:04
2018-04-11 09:00:56
Paulina Szuba LIDKA
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
177 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 11:54:19
2018-04-11 00:02:42
Magdalena Szturmowicz TOLTECHI GP Z
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1
176 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 08:20:57
2018-04-10 22:33:29
Barbara Bombik DOBRANOCKA
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
175 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 08:20:43
2018-04-10 22:31:25
Małgorzata Skowron-Suchodolska EMZ ET
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
174 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 08:19:57
2018-04-10 22:14:44
Monika Marczyk WERONA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
173 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 10:27:38
2018-04-10 21:54:16
Patrycja Matyjasik ARIADNA
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
172 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 16:04:44
2018-04-10 21:50:40
Zuzanna Chwalińska EUFORIA PW
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
171 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 16:03:58
2018-04-10 21:47:07
Waleria Branicka MONTE CHRISTO
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
170 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 21:55:53
2018-04-10 21:35:33
Jakub Olesiejuk MAGNAT
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
169 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 21:55:41
2018-04-10 21:17:18
Paulina Dmowska HILDA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
168 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 21:55:29
2018-04-10 21:16:47
Karina Daniłowska NAOMI
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
167 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 22:09:41
2018-04-10 20:48:05
Sophie Von Werner CHECKPOINT CHARLY 6
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
165 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 20:51:46
2018-04-10 18:22:46
Marta Kucman KANDAVU
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
164 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 20:51:35
2018-04-10 18:20:37
Agnieszka Fajdasz SZAMAN
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
163 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 20:51:09
2018-04-10 15:52:15
Katarzyna Szysz BORUC
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
162 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 20:50:58
2018-04-10 15:51:42
Amelia Pielska MAGADI
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
161 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 20:50:47
2018-04-10 15:50:59
Julia Kamińska MARMUR
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
160 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 20:50:35
2018-04-10 15:50:29
Julia Dobrowolska SEKUNDA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
159 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 15:26:16
2018-04-10 14:54:51
Piotr Mizerski BLUE JEANS
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
158 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 15:26:26
2018-04-10 14:51:05
Piotr Mizerski SEKUNDA
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
157 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 15:26:36
2018-04-10 14:42:47
Paweł Foremny MAGADI
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
156 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 15:25:46
2018-04-10 14:41:36
Paweł Foremny HAWANA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
155 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 14:40:28
2018-04-10 13:53:58
Dario Sarti KONWALIA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
154 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 14:40:49
2018-04-10 13:53:41
Agnieszka Kulińska KONWALIA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
153 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 14:41:05
2018-04-10 13:37:59
Seweryna Afanasjew DEKOR
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
152 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 14:41:44
2018-04-10 12:59:34
Wojciech Radwański MALIBU
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
151 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 12:32:25
2018-04-10 12:26:32
Kinga Ciszewska EBEN HAEZER
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
150 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 11:52:37
2018-04-10 11:34:21
Zofia Kozioł IDRYS
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1
149 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 11:52:23
2018-04-10 11:10:53
Radosław Zalewski FABERGE H&S
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
148 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 11:52:12
2018-04-10 08:46:20
Paulina Szpańska A CAPELLA
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
147 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 14:41:25
2018-04-10 08:12:17
Aleksnadra Małek TURIA
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
146 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 07:37:32
2018-04-10 07:33:39
Marta Barbuzińska ZICO
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
145 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 23:10:34
2018-04-09 22:51:51
Mateusz Owczarz LAK
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
144 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 19:46:56
2018-04-09 18:35:41
Kinga Daszczyk NADZIEJA I
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1
143 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 19:46:40
2018-04-09 18:35:07
Kinga Daszczyk LA LOXLEY L
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.5
142 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 18:13:17
2018-04-09 16:53:12
Anna Dziuba QUABREL RJT DE L'ETAPE
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
141 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 16:07:40
2018-04-09 15:28:11
Grzegorz Nowak TRYNIDAD
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
140 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 16:08:02
2018-04-09 15:26:50
Grzegorz Nowak DABECJA
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
139 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 16:08:18
2018-04-09 15:08:04
Andrzej Brzuchalski CZARON
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
138 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 16:08:31
2018-04-09 15:06:44
Izabella Tomaszewska SZIMANO
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
137 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 16:07:05
2018-04-09 15:06:04
Izabella Tomaszewska QUINTANA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
136 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 16:06:48
2018-04-09 15:05:35
Izabella Tomaszewska CASSILIANO
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
135 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 12:43:38
2018-04-09 11:33:49
Filip Tomczuk ASTERIX
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
134 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 12:43:49
2018-04-09 10:58:07
Agnieszka Kotwa-Grudzińska H- CARYLLO
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 12:43:59
2018-04-09 10:21:25
Marta Hejger ECONTERO
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 12:44:10
2018-04-09 10:09:47
Laura Tomann FARYS
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
131 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 12:44:20
2018-04-09 10:01:12
Iga Głośniak FIODOR
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 12:44:30
2018-04-09 09:53:13
Aleksandra Wiśniewska CORASON ESPINADO II
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 12:44:40
2018-04-09 09:52:34
Tomasz Godek FENIX
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
128 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 12:44:50
2018-04-09 09:52:01
Aleksandra Wiśniewska BOSTON MK
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
127 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 12:45:01
2018-04-09 09:51:26
Klaudia Skłodowska TWEEGY EWITA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
126 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 12:45:14
2018-04-09 09:50:05
Aleksandra Piotrkowicz HEWELIANA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
125 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 12:45:23
2018-04-09 09:49:04
Maria Kozłowska GREK
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 12:45:34
2018-04-09 09:42:36
Tomasz Godek TITINKA
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
123 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 12:45:45
2018-04-09 09:02:06
Wiktoria Leszek-Karwańska BAD BOY
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 12:45:55
2018-04-09 08:52:41
Nelly Żabowska-Żychowicz MISTER
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 12:46:06
2018-04-09 08:34:48
Krzysztof Retka MISTER STAKKATO S
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 12:46:17
2018-04-09 08:33:39
Krzysztof Retka M CANTORI S
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.5
119 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 12:46:27
2018-04-09 08:32:15
Krzysztof Retka ETO'O
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.5
118 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 12:46:37
2018-04-09 08:14:13
Barbara Pełka PIRLO
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.5
117 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 07:52:05
2018-04-09 07:47:21
Mikołaj Glasser JEGOCIN
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 07:51:49
2018-04-09 07:29:08
Nina Januszkiewicz DIABLO DE CASTELLO
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 07:51:35
2018-04-09 07:28:37
Kaja Januszkiewicz KALINKA
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 20:37:56
2018-04-08 20:31:51
Julia Stryczyńska ALWARO
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 20:38:15
2018-04-08 20:10:45
Zbigniew Krasowski DELILAH
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
112 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 20:38:27
2018-04-08 16:08:15
Ewa Strzeszewska BRAVOUR PP
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 16:06:27
2018-04-08 15:55:22
Katarzyna Ludwiniak DODA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 20:46:51
2018-04-08 15:24:23
Daria Podsiadło DELEKTA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
109 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 20:47:00
2018-04-08 14:28:51
Natalia Dragan JASPIS
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 20:47:10
2018-04-08 14:26:08
Izabela Sadoch LARISA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 20:47:23
2018-04-08 11:35:48
Marcelina Czech KALINA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
106 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 20:47:35
2018-04-08 10:21:27
Dariusz Garstka SAINT LAURENT
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 20:47:46
2018-04-08 09:50:26
Ewa Mazurowska ALEX
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
104 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 20:37:35
2018-04-08 09:47:50
Ewa Mazurowska DOLLAR GYM
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
103 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 20:37:22
2018-04-08 09:45:57
Ewa Mazurowska RIANA P
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2018-04-07 22:36:37
2018-04-07 18:15:35
Aleksandra Komar QUO VADIS
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2018-04-07 22:36:50
2018-04-07 16:56:23
Aleksandra Kierczak GEDEON
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2018-04-07 22:37:19
2018-04-07 16:01:18
Karol Turowski CZANDRA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
98 ENTRY ACCEPTED 2018-04-07 22:37:31
2018-04-07 16:00:13
Karol Turowski CONTAFEE
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
97 ENTRY ACCEPTED 2018-04-07 22:37:45
2018-04-07 13:00:39
Martyna Makowska POLECZKA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2018-04-07 10:56:51
2018-04-07 08:59:20
Larysa Krulik G’ZEUS
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
95 ENTRY ACCEPTED 2018-04-07 10:57:52
2018-04-07 08:54:10
Larysa Krulik ZONENBOLD
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2018-04-07 10:57:41
2018-04-07 08:53:01
Larysa Krulik NADIOŻA
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2018-04-07 10:56:39
2018-04-07 01:58:42
Anna Wojciechowska SAMBA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 23:00:05
2018-04-06 21:58:37
Zuzanna Werelich NOMINACJA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 23:00:20
2018-04-06 21:23:08
Kamila Derlatka ZENDER
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.5
89 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 23:01:17
2018-04-06 21:16:18
Wiktoria Leszek-Karwańska BON PARIS KL
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
88 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 19:52:11
2018-04-06 15:51:25
Sophie Von Werner BINK
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
86 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 11:38:29
2018-04-06 09:26:08
Bartłomiej Rózga ELEKT
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 10:41:29
2018-04-05 22:21:53
Marta Liszkiewicz LUCKY LUKE
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 11:38:09
2018-04-05 22:14:34
Maja Kosińska GAZELA
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
83 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 23:42:27
2018-04-05 20:50:44
Ewelina Szczepanik PABLO I
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.5
82 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 20:59:31
2018-04-05 20:50:12
Ewelina Szczepanik CARMEN VRS
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
81 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 19:52:31
2018-04-05 17:45:40
Beata Szumińska CHARDONNAY SZUMAWA
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 10:35:09
2018-04-05 09:06:33
Maria Góralska ILLAPA L
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
79 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 10:34:53
2018-04-04 22:40:58
Weronika Grabowska MEXIKANA
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 20:53:28
2018-04-04 20:23:19
Karolina Szychulska CABALLO
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 20:53:15
2018-04-04 19:41:26
Maria Pietrusińska CZĄBER
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 20:53:04
2018-04-04 19:41:04
Maria Pietrusińska CHARLOTTA Z MASTER FILM
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 17:24:52
2018-04-04 16:45:58
Paweł Kaliciński WILLIE
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
74 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 17:25:02
2018-04-04 16:45:25
Paweł Kaliciński GUUS VAN'T KATTENBOS
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
72 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 17:25:29
2018-04-04 16:44:29
Paweł Kaliciński ELDORENUS Z
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 17:25:39
2018-04-04 16:44:05
Urszula Kalicińska GRANDA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 17:25:49
2018-04-04 16:43:43
Urszula Kalicińska DISCOVER-S
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 13:48:13
2018-04-04 13:32:56
Paulina Januszewska EDITT-P
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 13:48:38
2018-04-03 19:50:07
Agnieszka Uljanowska ROXANNE 154
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 19:43:28
2018-04-03 19:31:13
Jan Buller CO TY NA TO
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 19:43:43
2018-04-03 16:08:13
Julia Gwóźdź SIENA
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 19:43:58
2018-04-03 15:39:08
Michalina Polak WIRGINIA
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
62 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 19:44:10
2018-04-03 14:03:22
Julia Ptaszyńska CINDERELLA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 19:44:22
2018-04-03 10:59:27
Julia Ostrowska EYE CATCHER
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 12:46:47
2018-04-03 10:59:08
Julia Ostrowska EVENING BREEZE
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 21:13:58
2018-04-02 20:14:37
Radosław Zalewski QUELLE DAME Z
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 21:14:25
2018-04-02 20:14:12
Radosław Zalewski NIXON JS
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 21:15:03
2018-04-02 20:13:52
Radosław Zalewski KONTADOR VD MOLENDREEF
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 21:15:19
2018-04-02 20:13:37
Radosław Zalewski ILATINA
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 21:15:34
2018-04-02 20:13:21
Radosław Zalewski HERE I AM
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 21:16:10
2018-04-02 20:13:03
Radosław Zalewski CHALLENGE PICOBELLO Z
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 21:16:33
2018-04-02 20:12:44
Nadia Kuźma NOBLE LADY
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 21:17:19
2018-04-02 18:40:16
Dominika Jamorska FALKATA
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 14:46:38
2018-04-02 15:10:50
Olga Celska ESCATO
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.5
50 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 21:18:19
2018-04-02 15:10:03
Olga Celska HIP HOP
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 21:13:39
2018-04-02 13:26:58
Aleksandra Florczak FIRST
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2018-04-01 01:41:21
2018-03-31 21:44:52
Aleksandra Dąbkowska CARPE DIEM K
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
47 ENTRY ACCEPTED 2018-04-01 01:41:34
2018-03-31 21:41:56
Zuzanna Żuk CARANJA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.5
46 ENTRY ACCEPTED 2018-04-01 01:41:49
2018-03-31 21:41:43
Aleksandra Dąbkowska HOLLIDAY
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.5
45 ENTRY ACCEPTED 2018-04-01 01:42:01
2018-03-31 21:41:10
Aleksandra Dąbkowska BORMAN
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.5
43 ENTRY ACCEPTED 2018-04-01 01:42:30
2018-03-31 18:56:10
Dawid Kajak GRYKA
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-03-31 11:41:55
2018-03-30 21:10:56
Cezary Kalinowski CASSIS Z
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2018-03-31 11:42:07
2018-03-30 21:10:08
Cezary Kalinowski CALMETTE-P
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2018-03-31 11:42:17
2018-03-30 14:46:30
Łucja Majka SAN REMO
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 14:40:06
2018-03-30 14:45:05
Łucja Majka JACKPOT
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
38 ENTRY ACCEPTED 2018-03-31 11:42:39
2018-03-29 22:55:11
Agnieszka Sarnecka KAILY
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2018-03-31 11:42:50
2018-03-29 22:39:48
Piotr Szmytkowski TIGRINA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
36 ENTRY ACCEPTED 2018-03-31 11:43:02
2018-03-29 22:39:16
Piotr Szmytkowski WALIDA
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-03-29 16:07:45
2018-03-28 21:49:31
Zoja Trojan ARGO
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-03-28 12:20:03
2018-03-27 22:18:56
Klaudia Fabicka FLIEREFLUITER
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2018-03-28 12:20:12
2018-03-27 20:25:57
Julia Borys NEFRYT
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2018-03-28 12:20:20
2018-03-27 19:33:02
Gabriela Sompol FIDELIO
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.5
31 ENTRY ACCEPTED 2018-03-28 12:20:29
2018-03-27 18:11:25
Magdalena Janiszewska HAVENA
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-03-27 13:57:28
2018-03-27 12:38:16
Dominika Maruda ASCOT
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
26 ENTRY ACCEPTED 2018-03-27 13:57:38
2018-03-27 12:37:03
Karolina Sujecka FUGA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2018-03-27 13:57:56
2018-03-27 10:37:53
Dorota Radzikowska DYNAMYTE P
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
22 ENTRY ACCEPTED 2018-03-27 13:58:13
2018-03-27 09:20:29
Aleksandra Więckowska HIRO
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2018-03-27 13:58:40
2018-03-27 09:06:32
Klara Kostrzewa I-ROCK FLOWER
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
18 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 10:43:16
2018-03-27 08:15:09
Marta Liszkiewicz DIAGRAM
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 14:45:29
2018-03-27 08:14:05
Marta Liszkiewicz GRYF Z HOLINA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/P/dwufazowy art. 274.5.5
16 ENTRY ACCEPTED 2018-03-27 13:57:07
2018-03-26 23:56:59
Hanna Szustorowska RICO KG
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2018-03-27 13:56:47
2018-03-26 21:43:29
Ludwika Kozak GWINEA
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-03-27 13:56:37
2018-03-26 21:35:24
Monika Jaworska EUFORIA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 13:47:58
2018-03-26 15:23:44
Martyna Mitrowska A CATOKI
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 13:47:42
2018-03-26 15:22:34
Martyna Mitrowska BORYS
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2018-03-26 15:39:39
2018-03-26 14:22:13
Sara Susperregui-Stempkowska ELMO EZ
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2018-03-26 15:39:31
2018-03-26 14:21:48
Barbara Kozińska THIMOTE
  • 1x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
8 ENTRY ACCEPTED 2018-03-26 15:39:21
2018-03-26 14:21:09
Karolina Rychter MALAGA
  • 2x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
7 ENTRY ACCEPTED 2018-03-26 15:38:53
2018-03-26 14:20:37
Paulina Antczak-Jakubek EVITA
  • 1x 2/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3/LL-90/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2018-03-26 15:38:43
2018-03-26 12:11:29
Ewa Wikalińska UNGARO DE LA POMME
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
5 ENTRY ACCEPTED 2018-03-26 15:38:34
2018-03-26 12:10:50
Ewa Wikalińska GRUPO PROM VIOX W
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
3 ENTRY ACCEPTED 2018-03-26 15:38:16
2018-03-26 09:51:06
Ewelina Kluska LUPUS
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 15:16:39
2018-03-26 09:50:40
Magdalena Głaz LUPUS
  • 1x 1/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 8/LL-70/towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/towarzyski - zwykły art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2018-03-26 15:37:54
2018-03-26 08:32:39
Katarzyna Wiśniewska CASTIEL
  • 1x 6/N/dwufazowy art. 274.5.5
  • 1x 7/C/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 14/C/dwufazowy art. 274.5.5
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Afanasjew Seweryna SKJ Bobrowy Staw
S
O014482
2. Antczak-Jakubek Paulina BPK
2004 (JM.)
brak
3. Barbuzińska Marta BPK
S
Brak
4. Bombik Barbara JKS Stajnia pod Skowronkiem
S
brak
5. Borys Julia Bez przynależności klubowej
2004 (JM.)
Brak
6. Branicka Waleria Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (JM.)
O046278
7. Buller Jan KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2001 (J.)
O035772
8. Celska Olga SKJ Beckersport
1999 (MJ.)
O026797
9. Chwalińska Zuzanna St. KJ Legia Kozielska
2003 (JM.)
O045740
10. Ciszewska Kinga bpk
2001 (J.)
O040686
11. Czech Marcelina bpk
2002 (J.)
O042784
12. Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002996
13. Daniłowska Karina KJ J.J. Darboven Rumia
2003 (JM.)
O043383
14. Daszczyk Kinga KJ Jantar Stryków
S
O004796
15. Derlatka Kamila SKS KJK Szary Michałowice
1997 (MJ.)
O023040
10134359
16. Dmowska Paulina BPK
S
O033103
17. Dobrowolska Julia JKS UMIASTÓW
2000 (J.)
brak
18. Dragan Natalia BPK
2003 (JM.)
brak
19. Dziuba Anna SKJ Bobrowy Staw
2006 (JM.)
O041843
20. Fajdasz Agnieszka brak przynależności klubowej
S
brak
21. Florczak Aleksandra UKS Primo Kozery
2003 (JM.)
O041726
22. Foremny Paweł KJ Łańsk
S
O038901
23. Garstka Dariusz bpk
S
O000140
24. Glasser Mikołaj SCIM stajnia Agmaja
1998 (MJ.)
brak
25. Głaz Magdalena KJ Milord
2000 (J.)
brak
26. Głośniak Iga UKS Primo Kozery
2003 (JM.)
O039424
27. Godek Tomasz LKJ w Gałkowie
S
O013715
28. Góralska Maria BPK (MAZ)
2002 (J.)
O026856
29. Grabowska Weronika Brak
S
Brak
30. Gwóźdź Julia St. SKJ Bobrowy Staw
2000 (J.)
O032977
31. Hejger Marta LKJ Gałkowo
S
O006053
32. Jamorska Dominika Kielecki Klub Jeździecki
S
brak
33. Janiszewska Magdalena brak
2004 (JM.)
brak
34. Jaworska Monika KJ Hippica Polonia Słupno
S
O006078
35. Kajak Dawid bpk
S
O028288
36. Kalicińska Urszula Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O003724
37. Kaliciński Paweł Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O002026
38. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
39. Kierczak Aleksandra KJ Łąck
brak
40. Kluska Ewelina KJ Milord Falenty
S
O044917
41. Komar Aleksandra BPK (MAZ)
S
O028779
42. Koroluk Agata UKS Primo
2006 (JM.)
27441/16
43. Kostrzewa Klara KJ Rock Horses
S
O003774
44. Kotwa-Grudzińska Agnieszka Niezrzeszona
S
brak chwilowo
45. Kozak Ludwika bpk
2002 (J.)
brak
46. Kozińska Barbara BPK
2001 (J.)
O030953
47. Kozioł Zofia WKJ Lublin
2001 (J.)
O023805
48. Kozłowska Maria SKJ OLIMPIA
2001 (J.)
brak
49. Krasowski Zbigniew KJ DWOREK
S
O021903
50. Król Wiktoria UKS PRIMO
2001 (J.)
O025141
51. Królik Larysa bpk
1998 (MJ.)
O013841
52. Kucman Marta St. KF KJ Hippica Polonia Słupno
S
O008312
53. Kulińska Agnieszka none
S
CBZ524364
54. Kuźma Nadia St. SKJ Bobrowy Staw
2004 (JM.)
O035744
55. Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka
2001 (J.)
O018344
56. Liszkiewicz Marta KJ Walor
1999 (MJ.)
O024337
57. Ludwiniak Katarzyna BPK
2005 (JM.)
O038345
58. Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
S
O003689
59. Makowska Martyna Largo Sp. z o. o. Warszawa
2002 (J.)
O024451
60. Małek Aleksnadra UKS Primo
2004 (JM.)
4670/17
61. Marczyk Monika KJ Aromer Józefin
2003 (JM.)
O035587
62. Markiewicz Alicja UKS Primo Warszawa
2005 (JM.)
O031292
63. Maruda Dominika LKJ Gałkowo
S
O008165
64. Matyjasik Patrycja Stowarzyszenie Legia Kozielska
2005 (JM.)
Brak
65. Mazurowska Ewa Polski Polo Klub
S
O003222
66. Mitrowska Martyna SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O036853
67. Mizerski Piotr JKS UMIASTÓW
S
brak
68. Nowak Grzegorz KJ Szumawa Bobrowiec
S
brak
69. Olesiejuk Jakub BPK
S
O001054
70. Ostapczuk Martyna BPK
2004 (JM.)
O039176
71. Ostrowska Julia Polski Polo Klub Warszawa
1998 (MJ.)
O006897
72. Owczarz Mateusz UKS Primo Kozery
2004 (JM.)
O043514
73. Pełka Barbara JKS Jantar Stryków
S
O006573
74. Pietrusińska Maria KS Master Film
S
O003164
75. Piotrkowicz Aleksandra SKJ Olimpia
2006 (JM.)
Z
76. Podsiadło Daria AZS AWF Warszawa
2003 (JM.)
O040566
77. Polak Michalina BPK (LUL)
2004 (JM.)
O039531
78. Ptaszyńska Julia bpk
2005 (JM.)
O037854
79. Radzikowska Dorota KJ Aromer Józefin
S
O039163
80. Retka Krzysztof St. Warszawski KJ
S
O003131
81. Rózga Bartłomiej bpk
S
O031509
82. Rychter Karolina BPK
2004 (JM.)
brak
83. Sarnecka Agnieszka bpk
1999 (MJ.)
O032391
84. Sarti Dario none
S
CBW323052
85. Sompol Gabriela Tuszyński KJ Garbówek
1997 (MJ.)
O021944
10121012
86. Stryczyńska Julia SJ Poster
S
O012811
87. Strzeszewska Ewa niezrzeszona
2003 (JM.)
brak
88. Sujecka Karolina bpk maz
2001 (J.)
O039408
89. Susperregui Sara BPK
2003 (JM.)
brak
90. Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek
S
O010008
91. Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
S
O000615
10119995
92. Szpańska Paulina BPK
S
brak
93. Szturmowicz Magdalena KJ Strzała Krubiczew
S
O003941
94. Szumińska Beata KJ Szumawa Bobrowiec
S
O003944
95. Szustorowska Hanna KJ Sielanka Warka
S
O003649
96. Tomann Laura niezrzeszony
2003 (JM.)
O047607
97. Tomaszewska Izabella Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
S
O003344
98. Tomczuk Filip Młyńska Struga
S
brak
99. Trojan Zoja brak
2001 (J.)
brak
100. Turowski Karol KJ Aromer Józefin
S
O013524
101. Tuwalska Edyta KJ Szumawa Bobrowiec
S
O012113
102. Uljanowska Agnieszka KJ Strzała Krubiczew
S
O006918
103. Von Werner Sophie KJ Aldragho Piaseczno
2001 (J.)
O022530
10115086
104. Werelich Zuzanna bpk
2005 (JM.)
O046544
105. Więckowska Aleksandra Klub Jeździecki Rock Horses
S
O003713
106. Wikalińska Ewa BPK (MAZ)
2002 (J.)
O038610
107. Wiśniewska Aleksandra SKJ OLIMPIA
S
O003693
108. Wiśniewska Katarzyna KJ Aromer Józefin
S
O036386
109. Żabowska-Żychowicz Nelly SKJ Hawajka
2006 (JM.)
O042910
110. Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw
S
O003823
10040868
111. Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw
S
O003823
112. Żuk Zuzanna KJ Bertyn Piastowo
2000 (J.)
O026990
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

147

A CAPELLA SP POL 2006 Klacz gniada F: Pluspunkt
M: Ava
O: Justyna Pyziołek
B: Pl
Brak
2.

4

A CATOKI Hanower DEU 2010 Wałach gniada/168 F: CATOKI
M: ARANCHA
O: AGATA MITROWSKA
B: CHRISTINA MARTENS
1779/18 DE 431316680210
3.

106

ALEX SP POL 2008 Wałach gniada F: Pink Floyd /
M: Andora / Hadrian
O: Janina Karasek
B:
K017957
4.

114

ALWARO SP POL 2006 Wałach gniada F: Etos
M: Aldona
O: Julia Stryczyńska
B: Staniek Diter
K015874 12116
5.

46

ARGO WLKP POL 2000 Wałach gniada/mk: F: Huncwot
M: Arabeska
O: Ewa Jaworska
B: Jan Ratajczak
brak
6.

168

ARIADNA SP POL 2010 Klacz siwa/mk: F: Contender Son
M: Ariana
O: Max Kowalski
B: Ewa Hauer
brak
7.

39

ASCOT WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Dan /
M: Ada Sara / Aragonit
O: Karolina Ferenstein
B: Karolina Ferenstein
K021772 616007600224712
8.

134

ASTERIX SP POL 2011 Ogier gniada F: Chacco - Blue
M: Ariadna
O: Filip i Włodzimierz Tomczuk
B: Joanna i Włodzimierz Tomczuk
Brak
9.

17

BAD BOY SP POL 2007 Ogier siwa F: Maram / Aram
M: Bornea / Tioman Island
O: Wiktoria Leszek-Karwańska
B: Sławomir Grzelczyk
K012150 POL009590088207
10.

90

BINK KWPN NED 2006 Wałach kasztanowata F: Ginus / Renville
M: O.K. Wiggy / Julio Mariner
O: Thomas Von Werner
B:
K022384 5280030601740 105IA31
11.

157

BLUE JEANS SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: OLKUSZ
M: BAJRA
O: ITVJ SP.Z O.O.
B: KOZIKOWSKI MARCIN
BRAK
12.

91

BON PARIS KL Typ Szlach. POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Bambino Van't Zorgvliet / Chin Chin
M: Budur / Bielick 14
O: Kinga Leszek-Karwańska
B: Kinga Leszek-Karwańska
K017638 616999660119007 616999660119007
13.

3

BORYS Xx Pełna Krew Angielska POL 2003 Wałach kasztanowata/160 F: GLIMMERMAN
M: BRUNILDE
O: AGATA MITROWSKA
B: KAZIMIERZ ROGOWSKI
K020947 POL030000002032
14.

127

BOSTON MK SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Rash ex Rekrut
M: Bravia MK
O: Marek Kucharski
B: Marek Kucharski
brak
15.

112

BRAVOUR PP DRP POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:144 F: Baccarat
M: Niina PP
O: Procima sp. Z o.o.
B: Procima sp. Z o.o.
K022593
16.

51

CALMETTE-P SP POL 2013 Klacz siwa F: Con Calma / Calato
M: Corleanda P / Larron
O: Jan Kalinowski
B: Witold Polowczyk
K024018 616009610036513
17.

56

CARANJA HOL GER 2011 Klacz gniada F: Cartani / Carthago
M: Ortega I / Caretino
O: Zuzanna Żuk
B: Heiko Kaeding
K021428 DE421000220511
18.

87

CARMEN VRS SP POL 2013 Klacz gniada F: Pablo / Pik Labionics
M: Corfina / Cranach
O: Dariusz Michalak
B: Dariusz Michalak
K023061 616009591003312
19.

57

CARPE DIEM K Holsztyn GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Catalido / Catoki
M: Idylle I
O: Katja Sejer Nielsen
B: .
brak
20.

179

CARPEDIEM Holsztyn POL 2002 Ogier F: Coriano
M: Divola
O: Anna Stupkiewicz-OStrowska
B:
K006555 DE421000610702
21.

135

CASSILIANO HOL GER 2012 Wałach siwa F: Cassini I /Capitol I
M: Sahara II /Cambridge
O: Bartosz Brzuchalski
B: Dirk Georg Jessen
K022627 616009530034112
22.

52

CASSIS Z SP POL 2013 Wałach siwa F: Cassaro Z / Coronado
M: Pawica / Leuchtpfeil
O: Dominika Masiarczyk - Figarska
B: Dominika Masiarczyk - Figarska
K024797 056015Z55719313
23.

21

CASTIEL OLD POL 2008 Wałach gniada/169 F: Contendro I / Contender
M: Zenia / Zeus
O: Katarzyna Wiśniewska
B: Jarosław Sekuła
K021162 DE418180165408
24.

63

CHALLENGE PICOBELLO Z Z POL 2013 Ogier gniada F: Contact vd Heffinck / Concept
M: Only Picobello Z / Orlando
O: Jacek Kuźma
B: Zangershide
K024582 056015Z55805613
25.

86

CHARDONNAY SZUMAWA OLD GER 2010 Klacz gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Granoxa / Filius
O: Krzysztof Szumiński
B: Julia Becker
K023028 DE418180171910
26.

81

CHARLOTTA Z MASTER FILM Z BEL 2011 Klacz kasztanowata F: Chiricco Z / Chin Chin
M: Cacharel Z / Catango Z
O: Rafał Kowalski
B:
K022560 056015Z55615311
27.

166

CHECKPOINT CHARLY 6 OLD GER 2007 Wałach gniada F: Chambertin / Cambridge
M: Goldfee / Lord Pezi
O: Thomas Von Werner
B:
K018331 DE418180025607
28.

70

CINDERELLA SP POL 2007 Klacz kara/167 F: Empire /
M: Candy Girl II PG /
O: Włodzimierz Ptaszyński
B: Remigiusz Makowski
K018783 POL009660451007
29.

73

CO TY NA TO SP POL 2004 Klacz kasztanowata F: ARAVEL WARO / LURON
M: CAMA / COMPONIST
O: Joanna Zielke
B: Bogdan Bryniak
K011555
30.

99

CONTAFEE WESTF POL 2011 Klacz kasztanowata F: Contendro II
M: Falkennhofs Landfee
O: Anna Więcek
B: -
K020519
31.

129

CORASON ESPINADO II SP POL 2010 Wałach gniada F: Carry Son
M: Lea
O: Marek Kucharski
B: Pl
Z
32.

82

CZĄBER SP POL 2007 Wałach gniada F: Maram / Aram
M: Czaruta / Czatownik
O: Rafał Kowalski
B:
K012952 POL009610200007
33.

100

CZANDRA SP POL 2007 Klacz gniada/172 F: Sir Robin
M: Czarka
O: Anna Więcek
B: Tomasz Kmiec
K011647
34.

139

DABECJA SP POL 2014 Klacz kasztanowata F: Corleolord L
M: Deportacja
O: Krzysztof Szumiński
B: SK Rzeczna
brak
35.

152

DEKOR Małopolska POL 2009 Wałach siwa F: Wareg
M: Des Terma
O: Seweryna Afanajsew
B: None
None
36.

111

DELEKTA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Talent /
M: Delicja /
O: Ingrid Szrajer
B: Agnieszka Jabłońska
K014340 616009610107206
37.

113

DELILAH M POL 2010 Klacz gniada/165 F: AWANS
M: DECYBELA
O: KRASOWSKI SPÓŁKA JAWNA
B: K. Z. Krasowscy
K016373 6160060050610
38.

6

DIAGRAM Małopolski POL 2009 Wałach siwa F: Talon
M: Drujka
O: Joanna Pakoca Machula
B: Joanna Pakoca Machula
K015939
39.

76

DISCOVER-S KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Zacharov / Clinton
M: Zally / Santo Amigo
O: Piotr Kaliciński
B:
K018315 528003000805374
40.

171

DOBRANOCKA SP POL 2009 Klacz siwa F: Rhytmus
M: Droma
O: Marzenna Skowron
B: Marzenna Skowron
brak
41.

19

DODA Małopolska POL 2013 Klacz siwa F: Barnaba
M: Dąbrówka
O: Edyta Ludwiniak
B: Gabriel Górski
K024812
42.

105

DOLLAR GYM HOL. POL 2011 Wałach gniada F: Dollar D.L.PI / Quidam de Revel
M: Jeliza / Cascavelle
O: Natalia Maciejewska
B: Niemcy
K021243
43.

37

DYNAMYTE P KWPN NED 2008 Ogier gniada F: Carosso VDL
M: Sinilana
O: Dorota Radzikowska
B: J. Knaap
K011639
44.

150

EBEN HAEZER KWPN NLD 2009 Wałach ciemnogniada/170 F: VERON
M: SANIKI
O: ALEKSANDR SARCHAU
B: G.J.BOM
K020619
45.

132

ECONTERO WLKP POL 2011 Ogier ciemnogniada/173 F: Contender Son / Contender
M: Emi / Zoltan
O: Marta Hejger
B: Marta Hejger
K021535 616007520031711
46.

78

ELDORENUS Z ZANG NED 2011 Ogier gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Catharena Z / Carthago Z
O: Piotr Kaliciński
B:
K019570 056015Z55622711
47.

89

ELEKT SP POL 2008 Wałach gniada/164 F: Bakszysz
M: Emisja
O: Agnieszka Skowrońska
B: Agnieszka Skowrońska
K021174 POL009661531008
48.

27

ELMO EZ KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Toulon
M: Amy
O: Witold Stempkowski
B: Holandia
brak
49.

60

ESCATO HAN POL 2004 Wałach kara/169 F: Escudo I / Espri
M: Dakita / Dorian
O: Jarosław Celski
B: Dariusz Michalak
K008698 DE431317013204 102YH53
50.

119

ETO'O KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Tygo / Numero Uno
M: Karla / Graaf Grande
O: Anna Kiełb
B: Kran Muskens
K022703 528003200906844 104QU35
51.

29

EUFORIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/166 F: Bolshoi / Favoritas
M: Elkana / West
O: Monika Jaworska
B:
K024086 616009640083212
52.

167

EUFORIA PW SP POL 2010 Klacz kara F: Empire / Embassy I
M: Elfa / Fokas
O: Pamela Wolska
B: Pamela Wolska
K024453 616009661360410
53.

11

EVENING BREEZE KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Namelus
M: xxx
O: xxx
B: xxx
K021584
54.

24

EVITA KWPN NED 2009 Klacz kasztanowata F: TANGELO VAN DE ZUUTHOEVE
M: PERETTIE-B
O: Agnieszka Antczak
B: Holandia
brak
55.

69

EYE CATCHER KWPN POL 2009 Klacz ciemnogniada F: NABAB DE REVE
M: TOLIA
O: ANNA STUPKIEWICZ-OSTROWSKA
B: HOLANDIA
XXXXXXX 104ZS80
56.

148

FABERGE H&S KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Ojciec: Corneille / Cornet Obolensky
M: Tadermie / Burggraaf
O: Natalia Maciejewska
B: T. C. Heeregravr-Smits i R. Heeregrave
K024692 528003201001953 105CX44
57.

61

FALKATA WLKP POL 2007 Klacz siwa/165 F: Dżamir /
M: Falanga /
O: Dominika Jamorska
B: Henryk Święcicki
brak POL007610193407
58.

131

FARYS Wielkopolski POL 2004 Wałach gniada/173 F: Maram
M: Fatma
O: Katarzyna Ostap-Tomann
B: Jan Jach
K008341 POL 007 61 11073 04
59.

128

FENIX SP POL 2011 Wałach gniada/170 cm F: Faust Z
M: Fascynacja
O: Anna Czajkowska
B: Mariusz Kleniuk
K021275 616009670111111
60.

43

FIDELIO HAN GER 2008 Wałach gniada F: For Edition / Forsyth
M: Escalora / Escudo I
O: Katarzyna Sompol
B: Oskar Wiese
K013735 DE431314802808 103VT09
61.

130

FIODOR MŁP POL 2007 Wałach siwa/172 F: Planet / Zoon
M: Furia / Łyk
O: Aleksandra Głośniak 96-300 Żyrardów ul. Spółdzielcza 40b/23
B: Jarosław Pawlik
K017455 POL006550002107
62.

58

FIRST LEGENDARY LINE AD SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Faust
M: Legenda
O: Maria Król
B:
brak
63.

38

FUGA KUC POL 2010 Klacz kasztanowata/mk: F: Ramzes
M: Fala
O: Jacek Sujecki
B: Zbigniew Romanczuk
K023944
64.

97

G’ZEUS Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2007 Wałach siwa/172 F: Bajou du rouet
M: Gaja
O: Leonid Loshakov
B: Zwierz Krzysztof
K015486
65.

180

GALEON SP POL 2009 Wałach gniada F: Lord Z / Lord
M: Gama / Garantie
O: Bernard Tuwalski
B: SK Nad Wigrami
K016932 616009510416009
66.

101

GEDEON SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Hartland / Czad
M: Getyna / Genius
O: Joanna Kierczak
B: Mieczysław Przedpełski
K009867 POL009660786005
67.

77

GRANDA KWPN POL 2011 Klacz gniada F: Carambole / Cassini I
M: Beau Molga / Quidam De Revel
O: Piotr Kaliciński
B: Piotr Kaliciński
K019571 528003201109638
68.

124

GREK SP POL 2001 Wałach gniada F: -
M: -
O: -
B: -
brak
69.

31

GRYF Z HOLINA Polski Kon Szlachetnej Półkrwi POL 2001 Wałach siwa F: Matador
M: Huśtawka
O: Krzysztof Machula
B: Bossard Magdalena
K006027 08074
70.

53

GRYKA SP POL 2004 Klacz gniada F: Akcent / Jankes
M: Grana / Edredon
O: Maciej Typiński
B: SK Kalników
K020637 POL009630254004
71.

79

GUUS VAN'T KATTENBOS KWPN NED 2011 Ogier siwa F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Civanta K-P / Odermus R
O: Piotr Kaliciński
B:
K018949 528003201103255
72.

28

GWINEA Wielkopolska POL 2003 Klacz siwa F: Grosz
M: Ilustracja
O: Sonia Matlak
B: Mirosław Komendarski
brak POL 007 66 00051 03
73.

133

H- CARYLLO SP POL 2010 Wałach siwa F: Carry Son
M: Herma
O: Agnieszka Kotwa-Grudzińska
B: Kazimierz Bartkowiek
2450/18 B
74.

42

HAVENA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Klacz gniada F: Dionizos
M: Haidi
O: Urszula Janiszewska
B: Mirosław Fijołek
brak 616009661583211
75.

154

HAWANA Wielkopolska POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Lotos
M: Hrafina M
O: ITVJ Sp. z o.o.
B: Jurek Zbigniew
K021074
76.

64

HERE I AM KWPN NED 2012 Wałach siwa F: Untouchable / Hors la Loi II
M: Deliah / Mr. Blue
O: Jacek Kuźma
B:
K024583 528003201207163 105RY85
77.

125

HEWELIANA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Song / Elmero
M: Humoreska / Cezar
O: Aleksandra Piotrkowicz
B:
K023299 616009530251512
78.

163

HILDA MŁP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Dzingis
M: Henna
O: Bogusław Święćki
B: -
K022849
79.

59

HIP HOP SP POL 2006 Wałach kasztanowata/165 F: Luron / Guidam
M: Hrabina W / Carlon
O: Jarosław Celski
B: Marek Sutnik
K010615 POL009600061006
80.

35

HIRO KWPN NLD 2012 Wałach gniada F: Twister De La Pomme / Darco
M: Whoopy / Silverstone
O: Agencja Reklamowa Punkt s. c.
B: G. L. Dirksen-Hoksbergen
K023810 528003201209132
81.

32

I-ROCK FLOWER KWPN POL 2013 Klacz biała F: Harley VDL
M: Rockella-S
O: WK Consult
B: WK Consult
-
82.

149

IDRYS SP POL 2008 Ogier gniada/178 F: Cruzeiro L / Carpaccio
M: Izadora / Castiglione L
O: Paweł Kozioł
B: Krzysztof Ciechoński
K012051 POL009580063508
83.

85

ILLAPA L Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz gniada F: Che Geuvara L / Cassini I
M: Cyganka / Cajero
O: Ewa Góralska
B:
K021423
84.

110

JASPIS MŁP POL 2006 Wałach siwa F: Palmer
M: Jurna
O: Anna Dragan
B: Jankowska Anna
brak
85.

117

JEGOCIN SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Carlo Grande
M: Jemioła
O: Barbara Glasser
B: Stadnina koni Ferenstein
brak
86.

49

KAILY Czeska Gorąco-Krwista CZE 2008 Klacz kasztanowata/169 F: Radegast
M: Kentaur
O: Piotr Sarnecki
B: Piotr Sarnecki
K017057 203 009 226779507
87.

108

KALINA Polski Kon Szlachetny Półkrwi POL 23.05.2010 Klacz kasztanowata/174 F: Iloczyn
M: Kler
O: Czech Ewa
B: Augustynowicz Grzegorz
K020074 616009510264010
88.

160

KANDAVU KWPN POL 2014 Ogier gniada/170 F: Zinedine
M: Kleopatra
O: Marta Kucman
B: A. Sztandar-Sztanderska
brak
89.

66

KONTADOR VD MOLENDREEF BWP BEL 2010 Wałach gniada F: Cooper VD Heffinck / Caretino
M: Urga / Heartbreaker
O: Radosław Zalewski
B: Stal van de Molendreef
K020516 056002W00295461 105GA52
90.

153

KONWALIA Małopolska POL 2003 Klacz gniada F: Dresk
M: Kama
O: Łukasz Lechowicz
B: Czesław Zięba
POL 006630075103
91.

173

L-BRENDA KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc: F: Jasmont / Top Ewita
M: Leksora / nn
O: Piotr Zaborowski
B: Ireneusz Wojtkowiak
K017140 616013680078609
92.

142

LA LOXLEY L SP POL 2010 Ogier gniada F: Bischof L / Bachus
M: La Paloma L / Lord Kemm
O: Andrzej Lemański
B: KJ Alexander
K018352 616009580307010
93.

144

LAK MŁP POL 2010 Wałach gniada/kuc:147 F: Heban / Banita
M: Limita / Legat
O: Ewa Owczarz
B: Teresa Wójciuk
K022923 616006580676610
94.

15

LUCKY LUKE Pełna Krew Angielska POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Roulette (GB)
M: Lorena
O: Daria Włosek
B: SK Kozienice sp. Z o.o.
K023182
95.

1

LUPUS SP POL 2007 Wałach siwa F: Plaster
M: Libella
O: Karolina Gołębiewska
B: -
K012330
96.

120

M CANTORI S SP POL 2010 Ogier kara F: Campari M / Carprilli
M: Magia / Roland
O: Jadwiga Łoś
B: Jadwiga Łoś
K017802 616007660793610
97.

155

MAGADI Typ Szlachetny POL 2004 Wałach F: NN
M: NN
O: ITVJ Sp. z o.o.
B: nieznany
brak
98.

164

MAGNAT KUC POL 2009 Wałach kara/kuc: F: Nugat
M: Markiza
O: Sskj Bobrowy Staw
B: Polska
Brak
99.

25

MALAGA KUC POL 2003 Klacz bułana/kuc:146 F: Grafos
M: Grażka
O: Andrzej Kania
B: Polska
K012151
100.

84

MEXIKANA KWPN POL 2007 Klacz gniada F: Brak
M: Brak
O: Weronika Grabowska
B: Brak
Brak
101.

122

MISTER KUC POL 2013 Wałach kasztanowata/kuc:146 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Piotr Żabowski-Żychowicz
B: Władysław Leonowicz
K023513 616999640069913
102.

121

MISTER STAKKATO S WLKP POL 2011 Ogier gniada F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Magia / Roland
O: Jadwiga Łoś
B: Jadwiga Łoś
K020359 616007661243011
103.

165

MONTE CHRISTO TS POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Saganek / Sajan
M: Malwa / Lansjer
O: Anita Branicka
B:
K022044 616999590528004
104.

95

NADIOŻA TRK POL 2013 Klacz gniada F: Ioan Grozny
M: Burka
O: Leonid Loshakov
B: Leonid Loshakov
brak
105.

143

NADZIEJA I SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/165 F: Vandamme / Guidam
M: Neska / Sir Neel
O: Jowita Gut
B: Dariusz Mantaj
K020504 616009610044810
106.

162

NAOMI SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Golden Boy
M: Nansza
O: Bogusław Święcki
B: SK Rzeczna
brak
107.

44

NEFRYT Mały Koń POL 2005 Wałach gniada/mk: F: Bart
M: Nandina
O: Agata Borys
B: SK Dobrzyniewo
Brak
108.

67

NIXON JS BWP BEL 2013 Klacz ciemnogniada F: Kannan / Voltaire
M: Dorina JS / Thunder Van De Zuuthoeve
O: Jacek Kuźma
B:
K024581 056002W00304507
109.

62

NOBLE LADY HOLST DNK 1998 Klacz siwa/165 F: Corrado I
M: Lincoln
O: Jacek Kuźma
B: Dania
K010975 21 02645 98 BEL10978
110.

93

NOMINACJA SP POL 2004 Klacz siwa F: Hartland / Czad
M: Naomi / Eremita
O: Maciej Zając
B: Maciej Zając
K014127 616009661641004
111.

177

P'Quatro sp 2010 w gniada F: Qulester / Quinar
M: Putyfara / Louis
O:
B:
K020886 616009661404011
112.

145

PABLO I OLD GER 2004 Wałach ciemnogniada F: Pik Labionics / Pik Bube
M: Ondra / Cor De Brillant
O: Anna Michalak
B:
K008687 DE433330321904 102XR90
113.

118

PIRLO HAN GER 2005 Wałach gniada F: Abke / Acorado
M: Air Dream / Aircraft
O: Barbara Pełka
B: Krzysztof Tyszko
K010300 DE431310034005
114.

98

POLECZKA HOL GER 2006 Klacz gniada F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Padura III / Chambertin
O: Artur Gołaś
B: Kai Gerken
K011649 DE421000042506
115.

141

QUABREL RJT DE L'ETAPE SF BEL 2004 Wałach siwa/kuc:149 F: Don Juan V / Abbeyleix Apollo
M: Nina De L'Etape / Rachide
O: Elżbieta Dziuba
B: M. Jeane Pierre Seiller
K023301 04315168Z
116.

136

QUINTANA HAN GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Quintender / Quinar
M: Wonderwall / Wilawander
O: Izabella Tomaszewska
B: Szumacher
K016327 DE431316863709
117.

102

QUO VADIS HAN POL 2011 Klacz gniada F: Quintender
M: Grace
O: Monika Łojek
B: Marta Roszkiewicz-Heizer
K019614
118.

104

RIANA P SP POL 2012 Klacz gniada F: Con Calma / Calato
M: Rebella / Landos
O: Ewa Mazurowska
B: Witold Polowczyk
K020740 616009610012912
119.

30

RICO KG SP POL 2008 Wałach siwa/165 F: Chellano's Boy DZ
M: Roksana KG
O: Hanna Szustorowska
B: Karol Komin
K019653 POL 009 61 02229 08
120.

74

ROXANNE 154 HAN GER 2004 Klacz kara F: Cheenook / Caretino
M: Reingold / Ravel
O: Agnieszka Uljanowska
B: Hubert Knigge
K022048 DE431316983704
121.

107

SAINT LAURENT SP POL 2010 Ogier kasztanowata F: Luron / Guidam
M: Salwa / Lando
O: Marta Dominiak
B: SK Ochaby
K019805 616009540018510
122.

50

SAN REMO SP POL 2012 Klacz kasztanowata/165 F: Socrates
M: Smirana
O: Łucja Majka
B: Weronika Sołtysiak
K024448 Brak Brak
123.

156

SEKUNDA WLKP POL 2007 Klacz kasztanowata F: LOVE AFFAIR
M: SARA
O: Paulina Kulon
B: Palmowski Alfred
brak
124.

72

SIENA SP POL 2008 Klacz gniada/167 F: Placido / Animo
M: Segowia / Alywar
O: Izabella Jezierska - Gwóźdź
B: SK Iwno
K018123 POL009610184708
125.

178

Syriana F:
M:
O:
B:
126.

161

SZAMAN Maopolska POL 2006 Wałach kara F: Argonexarden
M: Strzała
O: Agnieszka Fajdasz
B: Kurowski Wojciech
brak
127.

137

SZIMANO SP POL 2009 Ogier gniada F: Imequyl / Luron
M: Szaki / Kissovo
O: Izabella Tomaszewska
B: SK Ochaby
K019371 616009540116409
128.

26

THIMOTE HESKA GER 2005 Wałach ciemnogniada F: nn
M: nn
O: Aleksandra Janiec
B: Niemcy
brak
129.

48

TIGRINA SP POL 2013 Klacz siwa/174 F: Cascadello / Casall
M: Tinta / Calido II
O: Emily Kasprowicz
B: Marek Romanowski
K024063 616009600155113
130.

123

TITINKA SP POL 2013 Klacz gniada/mk:157 F: El Salvador
M: Tinta
O: Tomasz Godek
B: Klub Sportowy Nad Wigram
K025212 616009510252713
131.

175

TOLTECHI GP Z Z BEL 2011 Klacz gniada F: Takashi van Berkenbroek
M: Oxer
O: Magdalena Szturmowicz
B: Franco Juan Carlos
K023982
132.

140

TRYNIDAD SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Markies V /
M: nn / nn
O: Krzysztof Szuminski
B: SK Rzeczna
brak
133.

20

TURIA KUC POL 2009 Klacz siwa/kuc:140 F: Platon /
M: Tanzania /
O: Arkadiusz Krupinski
B: KJ Kapriola Choiny
brak 616013580385409
134.

23

UNGARO DE LA POMME SF FRA 2008 Wałach gniada F: Crown Z
M: Nais De La Pomme/ Darco
O: M. Jean-Christophe Lecorneur
B: M. Geert Baerstoen, Le Pin (FRA)
K023573
135.

47

WALIDA Małopolska (Aa) POL 2011 Klacz ciemnogniada/163 F: Davinci
M: Walijka
O: Karolina Mikrut
B: PL
brak
136.

169

WERONA SP POL 2010 Klacz gniada/mk: F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Wygoda / Danko
O: Piotr Marczyk
B: Mariusz Grabowski
K023738 616009640052010
137.

80

WILLIE SP POL 2012 Ogier gniada F: Cola
M: Wortuna
O: Paweł Kaliciński
B: Adam Sosnowski
K022982
138.

71

WIRGINIA TRK POL 2005 Klacz gniada/173 F: Impuls
M: Wiva
O: Mariusz Polak
B: Romanowski Marek
K010897
139.

92

ZENDER KWPN NED 2004 Wałach kasztanowata F: Calvados / Uriel
M: Lorien / Goodwill
O: Paweł Derlatka
B:
K009946 5280030408450
140.

146

ZICO XX POL 2006 Wałach kasztanowata F: Ecosse
M: Zarita
O: Marta Barbuzińska
B: Grzegorz Kaczmarek
Brak
141.

96

ZONENBOLD TRK POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Pavaroti /
M: Burka /
O: Leonid Loshakov
B: Leonid Loshakov
K015194 103MI43
142.

174

ZUCCHERO A VELO Koń Mały POL 2011 Ogier gniada/mk:141 F: Malborn
M: LH'S Zanadiqua
O: Arkadiusz Krupiński
B: Niemczewska Barbara
brak 616013661439611 616098200041755
Rider Club
Competition
Prize
Celska Olga SKJ Beckersport
250
100
SUM:
350.00
Daszczyk Kinga KJ Jantar Stryków
50
SUM:
50.00
Garstka Dariusz bpk
400
SUM:
400.00
Kalicińska Urszula Stowarzyszenie Warszawski KJ
600
SUM:
600.00
Kaliciński Paweł Stowarzyszenie Warszawski KJ
50
125
125
50
SUM:
350.00
Królik Larysa bpk
200
SUM:
200.00
Marczyk Monika KJ Aromer Józefin
50
SUM:
50.00
Pełka Barbara JKS Jantar Stryków
300
100
SUM:
400.00
Pietrusińska Maria KS Master Film
100
250
SUM:
350.00
Ptaszyńska Julia bpk
150
SUM:
150.00
Retka Krzysztof St. Warszawski KJ
250
50
50
SUM:
350.00
Szczepanik Ewelina Tuszyński KJ Garbówek
400
175
600
SUM:
1175.00
Tomaszewska Izabella Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
50
175
SUM:
225.00
Turowski Karol KJ Aromer Józefin
150
SUM:
150.00
Wikalińska Ewa BPK (MAZ)
50
SUM:
50.00
Wiśniewska Katarzyna KJ Aromer Józefin
300
SUM:
300.00
Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw
50
SUM:
50.00
Żuk Zuzanna KJ Bertyn Piastowo
400
SUM:
400.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Afanasjew Seweryna
SKJ Bobrowy Staw
DEKOR (152)
2018-04-14
35
2018-04-14
30
Antczak-Jakubek Paulina
BPK
EVITA (24)
2018-04-14
16
2018-04-14
2018-04-14
27
2018-04-15
2018-04-15
14
Barbuzińska Marta
BPK
ZICO (146)
2018-04-15
2
2018-04-15
2018-04-15
27
Bombik Barbara
JKS Stajnia pod Skowronkiem
2018-04-15
2018-04-15
Borys Julia
Bez przynależności klubowej
NEFRYT (44)
2018-04-14
8
2018-04-14
31
2018-04-15
5
2018-04-15
Branicka Waleria
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2018-04-15
16
2018-04-15
3
2018-04-15
Buller Jan
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2018-04-14
10
2018-04-14
2018-04-15
13
2018-04-15
Celska Olga
SKJ Beckersport
HIP HOP (59)
2018-04-14
8
2018-04-14
31
2018-04-15
10
2018-04-15
7
ESCATO (60)
2018-04-14
4
2018-04-14
1
250
2018-04-15
15
2018-04-15
3
100
Chwalińska Zuzanna
St. KJ Legia Kozielska
2018-04-15
26
2018-04-15
32
Ciszewska Kinga
bpk
2018-04-14
20
2018-04-14
36
2018-04-15
10
Czech Marcelina
bpk
KALINA (108)
2018-04-14
1
2018-04-14
31
Dąbkowska Aleksandra
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2018-04-14
20
2018-04-14
2018-04-15
19
2018-04-15
29
Daniłowska Karina
KJ J.J. Darboven Rumia
NAOMI (162)
2018-04-14
28
2018-04-14
Daszczyk Kinga
KJ Jantar Stryków
2018-04-14
32
2018-04-14
2018-04-15
2018-04-14
18
2018-04-14
7
2018-04-15
8
2018-04-15
4
50
Derlatka Kamila
SKS KJK Szary Michałowice
ZENDER (92)
2018-04-14
35
2018-04-14
14
2018-04-15
16
2018-04-15
12
Dmowska Paulina
BPK
HILDA (163)
2018-04-14
2
2018-04-14
3
Dobrowolska Julia
JKS UMIASTÓW
SEKUNDA (156)
2018-04-14
22
2018-04-14
6
Dragan Natalia
BPK
JASPIS (110)
2018-04-14
1
2018-04-14
3
Dziuba Anna
SKJ Bobrowy Staw
2018-04-14
18
Fajdasz Agnieszka
brak przynależności klubowej
SZAMAN (161)
2018-04-14
14
2018-04-14
1
2018-04-15
1
2018-04-15
8
Florczak Aleksandra
UKS Primo Kozery
2018-04-15
5
2018-04-15
28
Foremny Paweł
KJ Łańsk
HAWANA (154)
2018-04-14
2
2018-04-14
39
2018-04-15
22
2018-04-15
20
MAGADI (155)
2018-04-15
6
2018-04-15
20
Garstka Dariusz
bpk
2018-04-14
2
400
Glasser Mikołaj
SCIM stajnia Agmaja
JEGOCIN (117)
2018-04-15
20
2018-04-15
Głaz Magdalena
KJ Milord
LUPUS (1)
2018-04-14
1
2018-04-15
8
Głośniak Iga
UKS Primo Kozery
FIODOR (130)
2018-04-15
17
2018-04-15
9
Godek Tomasz
LKJ w Gałkowie
TITINKA (123)
2018-04-14
13
2018-04-14
2018-04-15
8
FENIX (128)
2018-04-14
16
2018-04-14
32
2018-04-15
25
2018-04-15
Góralska Maria
BPK (MAZ)
2018-04-14
21
2018-04-14
2018-04-15
40
2018-04-15
Grabowska Weronika
Brak
2018-04-14
10
2018-04-14
2018-04-15
7
2018-04-15
Gwóźdź Julia
St. SKJ Bobrowy Staw
SIENA (72)
2018-04-14
7
2018-04-15
7
2018-04-15
33
Hejger Marta
LKJ Gałkowo
ECONTERO (132)
2018-04-14
12
2018-04-14
27
Jamorska Dominika
Kielecki Klub Jeździecki
FALKATA (61)
2018-04-14
14
2018-04-14
2018-04-15
31
2018-04-15
15
Janiszewska Magdalena
brak
HAVENA (42)
2018-04-14
2018-04-14
14
2018-04-15
19
2018-04-15
Jaworska Monika
KJ Hippica Polonia Słupno
EUFORIA (29)
2018-04-14
28
2018-04-14
35
2018-04-15
32
2018-04-15
25
Kajak Dawid
bpk
GRYKA (53)
2018-04-14
25
2018-04-14
19
2018-04-15
12
2018-04-15
7
Kalicińska Urszula
Stowarzyszenie Warszawski KJ
2018-04-14
22
2018-04-14
1
600
2018-04-15
8
GRANDA (77)
2018-04-14
23
2018-04-14
19
2018-04-15
16
2018-04-15
Kaliciński Paweł
Stowarzyszenie Warszawski KJ
2018-04-14
15
2018-04-14
9
2018-04-15
7
2018-04-14
5
50
2018-04-14
3
125
2018-04-15
19
2018-04-15
10
WILLIE (80)
2018-04-14
16
2018-04-14
3
125
2018-04-15
5
50
2018-04-15
12
Kalinowski Cezary
KJ Strzała Krubiczew
2018-04-14
40
2018-04-14
2018-04-15
30
2018-04-15
2018-04-14
20
2018-04-14
2018-04-14
21
2018-04-15
14
2018-04-15
32
2018-04-15
Kierczak Aleksandra
KJ Łąck
GEDEON (101)
2018-04-14
6
2018-04-14
2018-04-15
3
2018-04-15
38
Kluska Ewelina
KJ Milord Falenty
LUPUS (1)
2018-04-14
1
2018-04-14
12
2018-04-15
22
Komar Aleksandra
BPK (MAZ)
QUO VADIS (102)
2018-04-14
22
2018-04-14
2018-04-14
22
2018-04-15
21
2018-04-15
2018-04-15
12
Koroluk Agata
UKS Primo
2018-04-15
1
2018-04-15
1
Kostrzewa Klara
KJ Rock Horses
2018-04-14
19
2018-04-14
33
2018-04-15
18
Kotwa-Grudzińska Agnieszka
Niezrzeszona
2018-04-14
19
2018-04-14
29
2018-04-15
2018-04-14
2018-04-15
24
Kozak Ludwika
bpk
GWINEA (28)
2018-04-14
1
2018-04-14
10
2018-04-15
2018-04-15
17
Kozińska Barbara
BPK
THIMOTE (26)
2018-04-14
32
2018-04-14
2018-04-15
2018-04-15
11
Kozioł Zofia
WKJ Lublin
IDRYS (149)
2018-04-14
23
2018-04-14
29
2018-04-15
31
2018-04-15
Kozłowska Maria
SKJ OLIMPIA
GREK (124)
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-15
37
2018-04-15
18
Krasowski Zbigniew
KJ DWOREK
DELILAH (113)
2018-04-15
35
2018-04-15
34
Król Wiktoria
UKS PRIMO
P'Quatro (177)
2018-04-15
27
2018-04-15
Królik Larysa
bpk
2018-04-15
19
2018-04-15
2018-04-15
3
200
2018-04-15
23
Kucman Marta
St. KF KJ Hippica Polonia Słupno
KANDAVU (160)
2018-04-14
1
2018-04-14
1
2018-04-15
1
2018-04-15
Kulińska Agnieszka
none
KONWALIA (153)
2018-04-14
21
Kuźma Nadia
St. SKJ Bobrowy Staw
2018-04-14
27
2018-04-15
11
Leszek-Karwańska Wiktoria
SKJ Hawajka
BAD BOY (17)
2018-04-14
14
2018-04-15
27
2018-04-15
17
2018-04-14
14
2018-04-14
2018-04-14
11
2018-04-14
9
2018-04-15
14
2018-04-15
13
Liszkiewicz Marta
KJ Walor
2018-04-14
2
2018-04-14
5
2018-04-15
15
2018-04-15
12
2018-04-14
3
2018-04-14
33
2018-04-15
11
2018-04-15
36
2018-04-14
5
2018-04-14
31
2018-04-15
2
2018-04-15
21
Ludwiniak Katarzyna
BPK
DODA (19)
2018-04-14
23
2018-04-14
11
2018-04-15
10
2018-04-15
38
Majka Łucja
KJ Strzała Krubiczew
2018-04-14
9
2018-04-14
8
Makowska Martyna
Largo Sp. z o. o. Warszawa
2018-04-14
8
2018-04-14
32
2018-04-15
5
2018-04-15
30
Małek Aleksnadra
UKS Primo
TURIA (20)
2018-04-15
13
2018-04-15
22
Marczyk Monika
KJ Aromer Józefin
WERONA (169)
2018-04-15
4
50
Markiewicz Alicja
UKS Primo Warszawa
L-BRENDA (173)
2018-04-15
12
2018-04-15
23
Maruda Dominika
LKJ Gałkowo
ASCOT (39)
2018-04-14
26
2018-04-14
2018-04-15
5
2018-04-15
Matyjasik Patrycja
Stowarzyszenie Legia Kozielska
ARIADNA (168)
2018-04-15
8
2018-04-15
1
2018-04-15
9
Mazurowska Ewa
Polski Polo Klub
RIANA P (104)
2018-04-14
17
2018-04-14
34
2018-04-14
26
2018-04-14
23
ALEX (106)
2018-04-15
17
2018-04-15
17
Mitrowska Martyna
SKJ Bobrowy Staw
BORYS (3)
2018-04-14
5
2018-04-14
8
2018-04-15
1
2018-04-15
4
2018-04-14
13
2018-04-14
18
2018-04-15
29
2018-04-15
Mizerski Piotr
JKS UMIASTÓW
SEKUNDA (156)
2018-04-15
4
2018-04-15
21
2018-04-14
1
2018-04-14
1
2018-04-14
11
Nowak Grzegorz
KJ Szumawa Bobrowiec
DABECJA (139)
2018-04-14
34
2018-04-14
TRYNIDAD (140)
2018-04-14
41
2018-04-14
Olesiejuk Jakub
BPK
MAGNAT (164)
2018-04-14
1
2018-04-14
13
Ostapczuk Martyna
BPK
CARPEDIEM (179)
2018-04-15
35
Ostrowska Julia
Polski Polo Klub Warszawa
2018-04-14
10
2018-04-15
2018-04-14
30
2018-04-14
Owczarz Mateusz
UKS Primo Kozery
LAK (144)
2018-04-15
10
2018-04-15
34
Pełka Barbara
JKS Jantar Stryków
PIRLO (118)
2018-04-14
7
2018-04-14
13
2018-04-15
2
300
2018-04-15
4
100
Pietrusińska Maria
KS Master Film
2018-04-14
15
2018-04-14
24
2018-04-15
14
2018-04-15
22
CZĄBER (82)
2018-04-14
3
100
2018-04-14
6
2018-04-15
1
250
2018-04-15
11
Piotrkowicz Aleksandra
SKJ Olimpia
HEWELIANA (125)
2018-04-14
17
2018-04-15
13
2018-04-15
34
2018-04-14
Podsiadło Daria
AZS AWF Warszawa
DELEKTA (111)
2018-04-14
15
2018-04-14
16
2018-04-15
18
2018-04-15
24
Polak Michalina
BPK (LUL)
2018-04-14
29
2018-04-14
42
2018-04-15
11
2018-04-15
39
2018-04-15
Ptaszyńska Julia
bpk
2018-04-14
15
2018-04-14
2
150
2018-04-15
10
2018-04-15
Radzikowska Dorota
KJ Aromer Józefin
2018-04-15
33
2018-04-15
Retka Krzysztof
St. Warszawski KJ
ETO'O (119)
2018-04-15
9
2018-04-14
6
2018-04-15
3
250
2018-04-14
5
50
2018-04-14
5
50
2018-04-15
14
2018-04-14
11
2018-04-14
6
2018-04-15
6
Rózga Bartłomiej
bpk
ELEKT (89)
2018-04-15
26
2018-04-15
2018-04-15
36
Rychter Karolina
BPK
MALAGA (25)
2018-04-14
1
2018-04-14
1
2018-04-15
1
2018-04-15
1
Sarnecka Agnieszka
bpk
KAILY (49)
2018-04-14
9
2018-04-14
2018-04-15
9
2018-04-15
28
Sarti Dario
none
KONWALIA (153)
2018-04-14
7
Syriana (178)
2018-04-14
2018-04-14
9
2018-04-14
12
Sompol Gabriela
Tuszyński KJ Garbówek
FIDELIO (43)
2018-04-14
17
2018-04-14
12
2018-04-15
6
2018-04-15
Stryczyńska Julia
SJ Poster
ALWARO (114)
2018-04-14
13
2018-04-14
34
2018-04-15
24
2018-04-15
Strzeszewska Ewa
niezrzeszona
2018-04-14
12
2018-04-14
25
2018-04-15
30
2018-04-15
Sujecka Karolina
bpk maz
FUGA (38)
2018-04-14
4
2018-04-14
4
2018-04-15
1
2018-04-15
15
Susperregui Sara
BPK
ELMO EZ (27)
2018-04-14
13
2018-04-14
2018-04-15
2
2018-04-15
Szczepanik Ewelina
Tuszyński KJ Garbówek
2018-04-14
29
2018-04-14
24
2018-04-15
19
2018-04-15
20
PABLO I (145)
2018-04-14
1
400
2018-04-14
3
175
2018-04-15
1
2018-04-15
1
600
Szmytkowski Piotr
KJ Plejada Tarczyn
WALIDA (47)
2018-04-14
1
2018-04-14
2018-04-14
15
2018-04-15
2018-04-15
16
TIGRINA (48)
2018-04-14
38
2018-04-14
20
2018-04-15
23
2018-04-15
9
Szpańska Paulina
BPK
A CAPELLA (147)
2018-04-15
7
2018-04-15
35
2018-04-15
Szturmowicz Magdalena
KJ Strzała Krubiczew
2018-04-14
10
2018-04-14
28
2018-04-15
Szumińska Beata
KJ Szumawa Bobrowiec
2018-04-14
18
2018-04-14
Szustorowska Hanna
KJ Sielanka Warka
RICO KG (30)
2018-04-14
26
2018-04-14
34
Tomann Laura
niezrzeszony
FARYS (131)
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-15
25
2018-04-15
Tomaszewska Izabella
Stowarzyszenie J Poster Piaseczno
2018-04-14
14
2018-04-14
QUINTANA (136)
2018-04-14
4
50
2018-04-14
26
SZIMANO (137)
2018-04-14
20
2018-04-14
3
175
Tomczuk Filip
Młyńska Struga
ASTERIX (134)
2018-04-14
39
2018-04-14
2018-04-15
18
2018-04-15
Trojan Zoja
brak
ARGO (46)
2018-04-14
17
2018-04-14
2018-04-15
6
2018-04-15
33
Turowski Karol
KJ Aromer Józefin
2018-04-14
2018-04-14
35
2018-04-15
4
2018-04-15
6
CZANDRA (100)
2018-04-14
1
2018-04-14
30
2018-04-15
2
150
2018-04-15
9
Tuwalska Edyta
KJ Szumawa Bobrowiec
GALEON (180)
2018-04-14
22
2018-04-14
12
2018-04-15
18
Uljanowska Agnieszka
KJ Strzała Krubiczew
2018-04-14
9
2018-04-14
21
2018-04-15
13
Von Werner Sophie
KJ Aldragho Piaseczno
BINK (90)
2018-04-14
17
2018-04-14
8
2018-04-14
18
2018-04-14
10
Werelich Zuzanna
bpk
2018-04-14
24
2018-04-14
6
2018-04-15
3
2018-04-15
1
Więckowska Aleksandra
Klub Jeździecki Rock Horses
HIRO (35)
2018-04-14
37
2018-04-14
33
2018-04-15
26
2018-04-15
23
Wikalińska Ewa
BPK (MAZ)
2018-04-14
21
2018-04-14
16
2018-04-15
5
50
Wiśniewska Aleksandra
SKJ OLIMPIA
BOSTON MK (127)
2018-04-14
24
2018-04-14
36
2018-04-15
31
2018-04-15
2018-04-14
19
2018-04-14
33
2018-04-15
39
2018-04-15
Wiśniewska Katarzyna
KJ Aromer Józefin
CASTIEL (21)
2018-04-14
2
300
2018-04-14
2018-04-15
Żabowska-Żychowicz Nelly
SKJ Hawajka
MISTER (122)
2018-04-14
7
2018-04-15
8
2018-04-15
37
2018-04-14
27
Zalewski Radosław
St. SKJ Bobrowy Staw
2018-04-14
37
2018-04-14
38
2018-04-15
29
2018-04-14
28
2018-04-14
25
2018-04-15
15
2018-04-15
8
2018-04-14
11
2018-04-15
11
2018-04-14
25
2018-04-14
29
2018-04-15
16
2018-04-15
28
Zalewski Radosław
St. SKJ Bobrowy Staw
2018-04-14
7
2018-04-15
5
50
Żuk Zuzanna
KJ Bertyn Piastowo
CARANJA (56)
2018-04-14
11
2018-04-14
13
2018-04-15
21
2018-04-15
2
400

Number of Riders: 112

Number of Horses: 142

The sum of prizes: 5 600.00

Competition results developed by: HIPPOSERWIS
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052014-3, Tomasz Próchniak, Lublin)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl